PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه کارتینگ 25/1/91 پرند

K.I.A
21-01-1391, 11:04 بعد از ظهر
این جمعه یعنی 25/1 مسابقه کارتینگ برگزار میشه و از شهرستانها هم شرکت میکنن/
این مسابقه تو پیست تازه تاسیس پرند تو شهر جدید پرند برگزار میشه ... من خودم یه جورایی تیم شیرازو از لحاظ فنی ساپرت میکنم.
فردا دارم میرم پرند برای کارای کارتینگ امار دقیقترشو اعلام میکنم.

K.I.A
22-01-1391, 10:35 بعد از ظهر
امروز رفتم برای کارای کارتینگ تیما...
اینطور که معلومه بلیطش رایگانه...
پیست پرند یکی از بزرگرین و بهترین پیستای دنیاست این جمعه بیاد که حال میده

matrixaidin
22-01-1391, 11:01 بعد از ظهر
کی میره این همه راهو...................
دقیقا کجاس؟!؟!؟!!؟
رفقا هرکی میره اعلام کنه که همگی باهم بریم

Masoud
22-01-1391, 11:12 بعد از ظهر
رقابت‌های کارتینگ قهرمانی ایران در کلاس روتکس در 10 دوره برگزار می شه و سال گذشته دو دوره از این مسابقات در تاریخ 28 بهمن و 19 اسفندماه انجام شد و سومین مرحله این مسابقه25 فروردین‌ماه انجام خواهد شد و نیز 3 راننده برتر رو به کشور پرتغال محل برگزاری پیکارهای جهانی اعزام می کنند

matrixaidin
22-01-1391, 11:16 بعد از ظهر
اخه کارتینگ دیگه چی داره که میخوان 3 راننده برتر رو به کشور پرتغال بفرستن
نمیشه یه ورزش از خودمون در بیاریم بعدش جهانیش کنیم؟!؟!؟!؟!!؟!
اصلا ورزش ایرانی داریم؟؟!!؟!؟!؟!؟!

K.I.A
22-01-1391, 11:23 بعد از ظهر
شک ندارم که کارتینگ سوار نشدی این حرفو میزنی/ این ماشینا فوق العاده هستن شتاب جی برابر بابرترین سوپر اسپرتارو دارن هیجان زیادی داره قابل توصیف نیست .

matrixaidin
22-01-1391, 11:26 بعد از ظهر
چرا اتفاقا یه بار با رفقا سوار شدیم من دفعه اولم بود سوار شدم ولی هم اول شدم هم هرکی کرکری میخوند کردمش تو باقلیا:25r30wi:
قسمت بشه با بکس پرشین موتور بریم

K.I.A
22-01-1391, 11:31 بعد از ظهر
همش یه بار؟ حتما با همین کرایه ای ها که راه نمیره!
روتکس سوار بشی دیوونش میشی ....
دسته جمعی پینت بال حال میده نه کارت کرایه.../

Sination
22-01-1391, 11:33 بعد از ظهر
کیا بپرش چرا موتو ریس اونجا نمیاد ؟ پیشتش واسه موتو ریس هم خوبه

matrixaidin
22-01-1391, 11:38 بعد از ظهر
نه اخه الان این سوال چه ربطی به کارتینگ داشت
اومدی جو و خراب کردیا.........:vardane:

---------- Post added at 12:38 AM ---------- Previous post was at 12:36 AM ----------

همش یه بار؟ حتما با همین کرایه ای ها که راه نمیره!
روتکس سوار بشی دیوونش میشی ....
دسته جمعی پینت بال حال میده نه کارت کرایه.../

اره.ولی بدک نبودن
یه تاپیک از حالا بزن واسه 20 روز دیگه که تعداد بره بالا(مثلا 15 اردیبهشت یا دیر تر)
بریم پینت بال

K.I.A
22-01-1391, 11:41 بعد از ظهر
سینا اونجا خیلی کوچیکه حتی برای کارتینگ بیخود نیست میگم بیاید پرندو ببینید خیلی خوبه
من با مگللی رفتم نهایت تونستم دنده رو 2 کنم و فقط خوراک خوابوندن و پیچ زدن نرمه

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

بریم پینت بال

پینت بالم حتما یه بار رفتی؟!!!!
فعلا زوده ولی حتما میریم

Alireza
23-01-1391, 12:23 قبل از ظهر
اسپم نکنید
خوبه تاپیکشم زدم

K.I.A
23-01-1391, 12:48 قبل از ظهر
در ضمن فقط برای تماشا مسابقه میتونید بیاید چون مسابقش مفصل و پر هیجانه و تو روزای دیگه میتونید از کارتای کرایه استفاده کنید

s.mm
23-01-1391, 12:57 قبل از ظهر
این پیست رو من شنیدم در حال ساخته یعنی الان تکمیل شده؟
راه دسترسیش چطوریه؟
شما خودت با موتور که نمی ری؟

راستی من بچه که بودم دیوونه ی کارت بودم بی نهایت، اون ماشین رکابی های بچه ها رو که قدیم ترا بیشتر بود یادتونه؟ ما یکی از اونا خریده بودیم بعد به شاسیش دو تا لوله اظافه کردیم تا بلند تر بشه شفت چرخ عقبشم تغییر دادیم، قصدمون این بود که موتور موتور گازی روش بندازیم، ولی هیچ وقت نشد:icon_pf _99_:
اینی که می گم واسه 12-13 سال پیشه،حدود 10 سالگی

راستی من شنیدم قیمت ماشیناش حدود 10 تومنه نه؟

Masoud
23-01-1391, 08:10 قبل از ظهر
روزهای دوشنبه مسابقات کارتینگ شهروندی برگزار می‌شود و جوایزی نیز به نفرات برتر اهدا می‌شود. مدیر مجموعه بین‌المللی کارتینگ پرند هزینه‌های حضور در این پیست و استفاده از امکانات رفاهی این مجموعه را برای افراد عادی 10 هزار تومان و برای دانشجویان با تخفیف 20 درصدی عنوان کرد.

Babak
23-01-1391, 08:24 قبل از ظهر
دارم شاخ در میارم کوروش اینجا پسنت نزده نکته حالش بده:11:

K.I.A
23-01-1391, 11:38 بعد از ظهر
این پیست رو من شنیدم در حال ساخته یعنی الان تکمیل شده؟
راه دسترسیش چطوریه؟
شما خودت با موتور که نمی ری؟

راستی من بچه که بودم دیوونه ی کارت بودم بی نهایت، اون ماشین رکابی های بچه ها رو که قدیم ترا بیشتر بود یادتونه؟ ما یکی از اونا خریده بودیم بعد به شاسیش دو تا لوله اظافه کردیم تا بلند تر بشه شفت چرخ عقبشم تغییر دادیم، قصدمون این بود که موتور موتور گازی روش بندازیم، ولی هیچ وقت نشد:icon_pf _99_:
اینی که می گم واسه 12-13 سال پیشه،حدود 10 سالگی

راستی من شنیدم قیمت ماشیناش حدود 10 تومنه نه؟
حدود چند ماهی میشه افتتاح شده. من هستم حالا یا با موتور یا ماشین یا قایق!
بله قیمت ماشیناش همین حدوده اما با این مبلغ کم شما سواری و شتاب سوپر اسپرتو تجربه میکنید.
مسابقه ساعت 11 استارت میخوره

Masoud
24-01-1391, 10:58 بعد از ظهر
حدود چند ماهی میشه افتتاح شده. من هستم حالا یا با موتور یا ماشین یا قایق!
بله قیمت ماشیناش همین حدوده اما با این مبلغ کم شما سواری و شتاب سوپر اسپرتو تجربه میکنید.
مسابقه ساعت 11 استارت میخوره
من تا 1 دانشگاه ام ...
بعد از اون اگه وقت شد میام می بینمت ... فقط تو VIP نرو که ما بتونیم بیایم پیشت :icon_pf _100_:

matrixaidin
24-01-1391, 11:02 بعد از ظهر
رفقا کیا میرن؟!؟!!؟؟
اینجا اغلام کنند اگه شد همه با هم بریم

Sami
24-01-1391, 11:04 بعد از ظهر
من میام دادا :20:

کوروش
24-01-1391, 11:15 بعد از ظهر
دارم شاخ در میارم کوروش اینجا پسنت نزده نکته حالش بده:11:
ای بابا این یعنی خیلی کوروش فضوله یا خیلی حرف میزنه یا ....
بیخیال نظر من اینه یه کارتینگ جمع کنیم البته با پول همه بچه ها و یه نمایندگی از پرشین موتور بفرستیم تو این مسابفات !!!

Ali
24-01-1391, 11:17 بعد از ظهر
ای بابا این یعنی خیلی کوروش فضوله یا خیلی حرف میزنه یا ....
بیخیال نظر من اینه یه کارتینگ جمع کنیم البته با پول همه بچه ها و یه نمایندگی از پرشین موتور بفرستیم تو این مسابفات !!!فکر بسیار خوبیه و بنده هم موافقم

matrixaidin
25-01-1391, 01:32 قبل از ظهر
فردا کیا میرن؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
دیوونم نکنین:wall3:
هیچکس نمیگه
فردا میریم میبینیم کل سایت پاشدن رفتن:2i8d4ao:

Sami
25-01-1391, 10:39 قبل از ظهر
دوستان ومدیران محترم اینجانب به دلیل مشکلات پیش آمده(مهمون نا خونده و خروس بی محل بازی)از آمدن به این قرار دوستانه صرف نظرمینمایم ازصمیم قلب روزی شاد و پرشین موتوری را برای دوستان آرزو مینمایم،از کیا موتوری دوست خوبم هم پوزش میطلبم

K.I.A
25-01-1391, 09:44 بعد از ظهر
جاتون خالی خیلی خوب بود کسایی که نیومدن از دست دادن....چقدرم اومدید. خیلی شلوغ بود...مثله اینکه پخش زنده هم بود ساعت 2///
اولش یه دور با موتور دور پیست زدم و دوباره رفتم سرتنظیمات کارتینگ روتکس که من اونجا شاگردی میکردم چون انقدر این تنظیمات و مسابقه دقیقه که یه اشتباه کوچیک کلی نتیجه ها عوض میشه..
این کارتا خیلی حساس هستن بیشتر از اونی که فکر میکنید ...
بازهم مثل همیشه فرهاد موسوی اول شد راننده خیلی ماهریه و من رانندگیشو دوست دارم این بار 8 بود که اول میشد و با اختلاف 10 ثانیه با نفر دوم..
فیلم زیاد گرفتم اما حجماش زیاده . اینم چنتا عکس بود که گرفتم ...
سرم گرم بود و همش این ور اونور میدوئیدم...تیمایی که ما پشتیبانی فنی و هیثیتی و.... میکردیم همون تیم فرهاد موسوی و تیم شیراز بود که فرهاد موسوی اول شد و تیم شیراز پنجم شد
هر کدوم با 3 راننده و کارت بودن ....
بلاخره ثمره زحمتمو تا حدودی گرفتم...چون کمی مسئولیت و مکانیکی با من بود.خوشحالم از این موضوع.
دوستان هرنوع ماشین کارتینگ چه نو چه دسته دوم خواستن با قیمت خوب و بهترین ماشین ولوازم در خدمتیم.....

salahshor
25-01-1391, 09:52 بعد از ظهر
مگول بشت شیشه چی میگه ؟

Masoud
25-01-1391, 09:54 بعد از ظهر
چرا زنگ زدم جواب ندادی می خواستم ساعت 1 از دانشگاه بیام اونجا

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

مگول بشت شیشه چی میگه ؟

می خواد بگه : منم بازی :2gwb921::biggrin:

K.I.A
25-01-1391, 09:56 بعد از ظهر
مگول نتنها پشت شیشه بلکه تو پیست هم بود از دوستان پرسیدم مثله اینکه حاج مگولو نشون نداده تلویزون ..بنده خدا الان تو پارکینگ بغض کرده!!!
سرم شلوغ بود مسعود جان گوشیمو اونور پرت کرده بودم...

K.I.A
26-01-1391, 09:19 بعد از ظهر
تاپیک قفل .