PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاه کاسکت - Helmet

صفحه ها : [1] 2

Sination
09-06-1389, 01:18 قبل از ظهر
کلاه موتورسیکلت است نوع پوشش سر محافظ استفاده شده توسط موتور سواران. . هدف اصلی از کلاه موتورسیکلت است ایمنی موتورسیکلت -- دوچرخه سوار برای حفاظت از سر را در طول اثر ، بنابراین جلوگیری یا کاهش آسیب سر و یا صرفه جویی در زندگی سوار. . بعضی از کلاه فراهم اضافی راحتی مانند تهویه ، سپر چهره ، حفاظت از گوش ، دستگاه مخابره داخل ساختمان و غیره

کلاس های کلاه
* 3.1 Full face
* 3.2 Off-Road/Motocross
* 3.3 Modular or "Flip-up"
* 3.4 Open face or 3/4
* 3.5 Half helmet
* 3.6 Headwear not intended for motorcycling

کلاه موتور سیکلت تا حد زیادی کاهش صدمات و تلفات در تصادفات موتورسیکلت ،در نتیجه بسیاری از کشورها قوانین نیاز به کلاه قابل قبول به موتورسیکلت سواران توسط پوشیده. این قوانین بطور قابل توجهی متفاوت است ، اغلب معافیت و دوچرخه دیگر جابه جایی کوچک. در برخی از کشورها ، به ویژه ایالات متحده آمریکا و هند ، استفاده از کلاه وجود دارد برخی از اجباری مخالفت کشورهای ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران نه همه آنها کلاه قانون اجباری است.

استاندارد ها

* ACU (Auto-Cycle Union) Gold or Silver badge
* AS/NZS 1698:2006 (Australia and New Zealand)
* BSI (British Standards Institute) 6658
* CSA CAN3-D230-M85 (Canada. they no longer certify motorcycle helmets)
* DOT FMVSS 218 (USA)[4]
* NBR 7471 (Brazil)
* IS 4151 (India)
* JIS T 8133:2000 (Japan)
* Snell M 2005 "2005 Helmet Standard For Use in Motorcycling"
* SNI (Indonesia)
* ECE 22.05 (Europe)[5]

صورت کامل
Full face

[Only registered and activated users can see links]
سفید رنگ قابل رویت ترین به رانندگان دیگر است

کلاه صورت کامل پوشش می دهد در تمام سر را با عقب را پوشش می دهد که قاعده جمجمه ، و بخش محافظ جلوی چانه. کلاه چنین قطع جریان باز کردن در باند در سراسر چشم و بینی ، با سپر چهره های پلاستیکی (که ممکن است روشن و یا رنگی) که به طور کلی swivels بالا و پایین برای اجازه دسترسی به چهره. بسیاری از چهره کلاه کامل شامل منافذ برای افزایش جریان هوا به سوار.

جاذبه های قابل توجهی از این کلاه protectiveness آنها است. برخی از منتقدان [که؟] دوست نداشتن افزایش حرارت ، احساس انزوا ، فقدان باد ، و ادعا شنوایی کاهش می یابد از جمله کلاه. چهره کلاه کامل برای خارج از جاده در نظر گرفته شده استفاده از گاهی حذف حفاظ صورت ، اما گسترش افتاب گردان و قسمت چانه.

مطالعات نشان داده اند که کلاه صورت کامل ارائه ترین حمایت از موتورسیکلت سواران به دلیل 35 درصد از همه تصادفات نشان داد تأثیر عمده ای بر چانه - نوار منطقه است. [8] پوشیدن کلاه با پوشش کمتر از حذف آن است که حمایت -- پوشش کمتر ارائه می دهد کلاه ، حفاظت کمتری برای سوار.

Modular or "Flip-up"

مدولار یا "فلیپ کردن"
مدولار (تلنگر به بالا) کلاه ، باز و بسته

ترکیبی بین صورت کامل و کلاه رو باز برای استفاده از خیابان های مدولار و یا "تلنگر به بالا" کلاه ، گاهی اوقات اصطلاح "تبدیل" یا "تلنگر در رو". وقتی به طور کامل مونتاژ و بسته ، آنها شبیه چهره کلاه کامل بلبرینگ نوار چانه برای جذب آثار صورت می شود. نوار چانه آن ممکن است pivoted بطرف بالا (و یا در برخی موارد ، ممکن است حذف شده) توسط اهرم مخصوص اجازه دسترسی به بسیاری از صورت ، همانطور که در چهره کلاه باز شود. سوار در نتیجه ممکن است ، خوردن نوشیدنی یا گفتگو بدون unfastening chinstrap و رفع کلاه ، آنها را از میان افسران موتور محبوب.

بسیاری از کلاه های مدولار طراحی شده اند که فقط در موقعیت بسته برای سواری فرسوده ، به عنوان نوار چانه متحرک است که به عنوان ویژگیهای مناسب طراحی شده اند ، مفید است در حالی که فعالانه به سواری. شکل منحنی از نوار چانه باز و صورت بخش سپر می تواند کشیدن افزایش در طول باد سوار شود ، به عنوان جریان هوا نمی خواهد در اطراف کلاه مدولار باز به همان روش کلاه سه چهارم. از آنجا که بخش نوار چانه نیز protrudes بیشتر از پیشانی افتاب گردان از سه چهارم ، سواری با کلاه در سمت باز ممکن است افزایش خطر صدمه به گردن در تصادف ژست. بعضی از کلاه های مدولار هستند دوگانه گواهی به عنوان چهره کامل و کلاه رو باز کنید. نوار چانه از آن کلاه را حمایت واقعی و آنها را می توان در "باز" و موقعیت استفاده می شود در حالی که سوار. نمونه ای از چنین کلاه خواهد بود Evoline کوسه.

تا سال 2008 ، بوده است مطالعات گسترده علمی کلاه مدولار وجود ندارد تا به ارزیابی میزان محافظ pivoting یا میله چانه قابل جابجایی می باشد. مشاهده و تست غیر رسمی نشان می دهد که به طور معنیداری بیشتر از حمایت وجود دارد که فراتر از چهره کلاه برای باز کردن ، و ممکن است به اندازه کافی برای تصویب کامل چهره کلاه آزمون های استاندارد ، [9] ولی میزان حفاظت به طور کامل توسط تمام اجسام استانداردهایی است.

استاندارد نقطه ندارد چانه تست نوار نیاز ندارند. اسنل یادبود بنیاد به تازگی گواهی کلاه تلنگر به بالا برای اولین بار [10] [11] ECE 22.05 اجازه می دهد تا صدور گواهینامه از کلاه های مدولار با یا بدون نوار چانه تست ، شده توسط ، فسفر (پوشش محافظ صورت پایین تر) و - NP ( بدون محافظ) پسوند به شماره گواهینامه ، [12] متن و اضافی هشدار برای میله چانه غیر گواهی شده. [13]

motocross و جاده کلاه به وضوح دراز چانه و بخش های افتاب گردان ، نوار چانه ، و تا حدی باز روبرو را سوار حفاظت اضافی را در حالی که پوشیده عینکی که اطرافش پوشیده شده وبرای محافظت چشم بکار میرود و اجازه می دهد بدون مانع جریان هوا در طول exhertion فیزیکی این نوع سواری. افتاب گردان به اجازه سوار سر خود را به شیب و محافظت بیشتر از پرواز مانده در طول سواری جاده خاموش است. علاوه بر این که خورشید از چشم دوچرخه سوار در طول جهش نگه دارید.

در اصل ، جاده کلاه بود نوار چانه را شامل نمی شود ، با سواران با استفاده از کلاه بسیار شبیه به کلاه چهره مدرن خیابان باز ، و با استفاده از ماسک چهره به دفع کردن خاک و آوار از بینی و دهان می باشد. مدرن جاده کلاه شامل (معمولا زاویه ای ، و نه دور) نوار چانه برای ارائه برخی از حفاظت اثر در صورت علاوه بر حفاظت از خاک و بقایای پرواز. هنگامی که به درستی با عینکی که اطرافش پوشیده شده وبرای محافظت چشم بکار میرود ترکیب شود ، فراهم می کند در نتیجه بسیاری از ویژگی های محافظ همان چهره کلاه خیابان پر شده است؟

Sination
09-06-1389, 01:22 قبل از ظهر
کلاه موتور سیکلت معمولی دارای دو مولفه اصلی محافظ : نازک ، سخت ، پوسته بیرونی معمولا از جنس پلی کربنات پلاستیک ، فایبر گلاس ، یا Kevlar و نرم ، ضخیم ، بوش درونی ساخته شده که معمولا از پلی استایرن منبسط و یا پلی ¬ پروپیلن ساخته "پلاستوفوم" فوم. هدف از پوسته سخت خارجی است :

1. برای جلوگیری از نفوذ از کلاه توسط جسم اشاره کرد که در غیر این صورت ممکن است به سوراخ جمجمه ، و
2. ارائه ساختار درونی بوش پس از آن چه بر تماس ساینده با آسفالت متلاشی نیست. این مهم است زیرا استفاده از فوم مقاومت بسیار کمی برای نفوذ و سایش.

هدف از بوش فوم است در طول اثر له شدن ، که موجب افزایش فاصله و مدت زمان بیش از آن متوقف می شود کاهش سر و کاهش سرعت آن است.

برای درک عمل کلاه ، آن است 1 لازم برای درک مکانیسم آسیب سر. درک مشترک است که با هدف کلاه است به جز سر سوار از تقسیم باز است گمراه کننده است. شکستگی جمجمه معمولا تهدید کننده زندگی نیست مگر اینکه شکستگی است افسرده و impinges در زیر مغز و استخوان را التیام شکستگی معمولا در طی یک دوره نسبتا کوتاه است. صدمات مغزی هستند خیلی بیشتر جدی است. آنها اغلب منجر به مرگ شود ، از کار افتادگی دائم یا شخصیت و تغییر ، بر خلاف استخوان ، بافت عصبی توانایی بسیار محدودی برای بهبود یافتن پس از صدمه بدنی شود. بنابراین ، هدف اولیه از کلاه است برای جلوگیری از صدمه به مغز آسیب زا در حالی که جمجمه و صدمات در برابرمان قرار دارد نگرانی قابل توجهی ثانویه است.

نوع ضربه به سر از شایع ترین حوادث موتورسیکلت بسته ، ضربه به سر است ، به این معنی است که در آن صدمه جمجمه است ، جدا از ضربه به سر مثل باز کردن زخم گلوله نمی شکسته. نتایج سر بسته از آسیب شتاب خشن سر که باعث به حرکت در اطراف مغز در داخل جمجمه. در اثر به جلو سر ، مغز lurches به جلو در داخل جمجمه ، فشردن بافت نزدیک به سایت ضربه و کشش بافت در طرف مقابل از سر. سپس مغز rebounds در جهت مخالف ، کشش بافت نزدیک به سایت ضربه و فشردن بافت در سمت دیگر سر. عروق خون پیوند مغز به داخل جمجمه نیز ممکن است در طی این فرآیند شکستن ، و باعث خونریزی خطرناک است.

یکی دیگر از خطر ، حساسیت مغز به نیروهای برشی ، نقش درجه اول در صدمات که شامل حرکات سریع و قوی از سر ، از جمله در تصادفات موتور خودرو. در این شرایط نیروهای چرخشی مانند ممکن است در هر چیزی شبیه شلاق نوع جراحت رخ می دهد به ویژه مهم است. این نیروها ، همراه با شتاب سریع و کاهش سرعت از سر ، کوچکترین هستند در نقطه چرخش مغز در نزدیکی پایان پایین تر از ساقه مغز و در فواصل successively افزایش روز افزون از این نقطه است. در نتیجه نیروهای برشی علت سطوح مختلف در مغز برای حرکت نسبت به یکدیگر است. این جنبش تولید کشش و پاره شدن آکسون (منتشر آسیب axonal) و عایق غلاف میلین ، صدمات که از علل عمده از دست دادن هوشیاری در ترومای سر. عروق خونی کوچک آسیب دیده را نیز باعث خونریزی (خونریزی petechial) عمیق در درون مغز می شود.

مهم است که بوش در کلاه موتورسیکلت ، نرم و ضخیم تا سر decelerates در نرخ ملایم آن را در آن غرق. متاسفانه ، محدود وجود دارد که چگونه با ضخامت کلاه می توانید برای دلیل ساده که کلاه به سرعت غیر عملی می شود اگر بوش است بیش از 1-2 اینچ (2.5 - 5.1 سانتی متر) ضخامت خواهد بود. این به معنی این را محدود به نرم چگونه بوش می تواند باشد. اگر بوش است بیش از حد نرم ، سر آن را به طور کامل بر اثر له شدن بدون آمدن به متوقف شود. در خارج از بوش است پوسته پلاستیکی سخت و فراتر از آن است که هر کلاه است هدف قرار دادن ، که معمولا در سطح مایه می گیرد ، مانند آسفالت و بتن. در نتیجه ، رئیس می تواند هر حرکت بیشتر نیست ، بنابراین پس از خرد کردن بوش از آن می آید ناگهان به توقف ناگهانی ، باعث شتاب زیاد است که آسیب مغزی می باشد.

بنابراین ، بوش کلاه ایده آل است به اندازه کافی سفت به کند کردن سر تأثیر به توقف ناگهانی در شیوه یکنواخت صاف و درست قبل از آن را کاملا له بوش و هیچ سنگین تری. سفتی مورد نیاز بستگی به تاثیر سرعت سر ، که معلوم نیست در زمان ساخت کلاه. نتیجه این است که سازنده باید به سرعت به احتمال زیاد از تاثیر و بهینه سازی را انتخاب کنید که کلاه برای تاثیر سرعت. اگر کلاه در تاثیر واقعی است که کندتر از 1 برای آن است ، باز هم کمک خواهد کرد ، اما سر خواهد decelerated کمی بیشتر از خشونت در واقع لازم با توجه به فضای خالی بین طراحی شده بود در داخل و خارج از کلاه ، هر چند که کاهش سرعت هنوز هم می شود بسیار کمتر از آنچه که می توانست در شرایطی که کلاه بوده است. اگر تاثیر سریعتر از 1 کلاه برای طراحی شده بود ، سر به طور کامل خواهد شکست بوش و آهسته اما در فرایند متوقف نمی شد. هنگامی که فضای سرکوب از بوش را اجرا می کند بیرون ، سر به طور ناگهانی متوقف است که ایده آل نیست. با این حال ، در شرایطی که کلاه ، سر می شده اند از سرعت بالاتر باعث صدمه بیشتر به توقف ناگهانی آورده است. با این حال ، با کلاه فوم سنگین تری که سر از فضای بوش له متوقف خواهد زد از انجام کار بهتر است. بنابراین کلاه کمک بیشتر اثرات در سرعت طراحی شده برای آنها بودند ، و برای کمک به ادامه اما نه در آثار که در سرعت های مختلف بسیار. در عمل ، موتورسیکلت سازندگان کلاه را انتخاب کنید تاثیر آنها خود را برای سرعت بر اساس سرعت مورد استفاده در آزمون کلاه استاندارد را طراحی کنند. اکثر آزمون کلاه استاندارد سرعت استفاده از بین 4 و 7 متر بر ثانیه (8.9 و 16 مایل ، 14 و 25 کیلومتر / ساعت) میباشد.

کلاه Shoei است

MCP
09-06-1389, 02:32 بعد از ظهر
لینک اصلیش رو هم بذاری بد نیست ! چون خوندن این متن ترجمه نرم افزاری ، خیلی سخت تر از متن انگلیسیه!!

Sination
11-07-1389, 11:09 قبل از ظهر
دیروزبا کیا رفته بودیم واسش کلاه بخریم یک کلاه رپیدو توی نمایندگیش توی مولوی دیدم .. خدا بود !
کربونی بود وزنش خیلی خیلی سبک بود .. 300 هزار تومن

Sination
20-08-1389, 01:50 قبل از ظهر
خریدمش:[Only registered and activated users can see links]

Alireza
20-08-1389, 11:37 قبل از ظهر
چند؟
مبارکه

Sination
20-08-1389, 12:33 بعد از ظهر
300
/////

king2002
20-08-1389, 08:04 بعد از ظهر
300
/////
:clap:
اوه اوه چه میکنه این بازیکن
چند تا عکس از داخلشم بزار ببینیم

Sination
20-08-1389, 10:57 بعد از ظهر
به زودی میزارم

جنس : قیبر کربن
وزن : 1150 گرم
قابل شستشو
استاندارد: ECE / NBR / DOT/
Sweat absorbing
ضد خش

dot = استاندارد آمریکا و کانادا
nbr = استاندارد برزیل
ece = استاندارد اروپا

Sweat absorbing = جذب رطوبت

Babak
21-08-1389, 01:44 قبل از ظهر
فردا می کوبمت زمین ببینم چه قدر مقاومه:icon_pf (3):

Farzad
21-08-1389, 04:58 قبل از ظهر
سلام مبارک باشه سینا

کلاه منم همینه فقط طرح روش فرق داره .

احتمال داره یکی باشن ؟ یا فرق داره ؟

منظور از طرح روش اینه که بره من مشکی قرمز سفید و یه عکس اژده*ها داره : دی

BKING
21-09-1389, 11:25 بعد از ظهر
سلام مبارک باشه سینا

کلاه منم همینه فقط طرح روش فرق داره .

احتمال داره یکی باشن ؟ یا فرق داره ؟

منظور از طرح روش اینه که بره من مشکی قرمز سفید و یه عکس اژده*ها داره : دی

شما چند خريديد ؟

يه عكس بگذاريد از آن ا*ژدهايش:4chsmu1:

BKING
26-09-1389, 06:20 بعد از ظهر
سلام

عكس اون كلاه چي شد پس ؟

يك سوال عينك اين كلاههاي مخصوص آفرود چطوره آيا پس از مدتي پوست رو اذيت نمي كنه

Farzad
26-09-1389, 07:39 بعد از ظهر
آخ آخ ببخشید رادیکال جان

ندیده بودم پستتو

چشم در اسرع وقت یه عکس میزارم

من راستش بهم دادنش

فکر میکنم 140 گرفته باشن . . . ( مطمئن نیستم )

Farzad
19-10-1389, 10:58 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
اون کلاه که رو دربی هست ماله منه ... واضح نیست نه ؟:crazy:

nOviA
19-10-1389, 11:30 بعد از ظهر
ببخشید پس کلاه اون آقای دربی سوار کجاست؟ :hanghead:

Farzad
30-10-1389, 09:03 بعد از ظهر
اینم عکس بزرگ کلاه من
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Alireza
01-11-1389, 02:31 قبل از ظهر
بس کنین این حرفارو

yamaha yzf r6
18-12-1389, 08:51 بعد از ظهر
من یه کلاه با مارکscorpion مدلexo-1000 solid میخوام هر کی از بچه های سایت جایی رو میشناسه که این مدل رو داره حتما یه آماری بده قیمتش هم 300 دلار هستش.خیییییلی ممنون.

Mohammad aghili
30-01-1390, 09:33 بعد از ظهر
سلام
آقا این کلاه های آفرود چه مارک هایی داره؟
قیمتاش چجوریاست؟

فرقی هم میکنن با هم یا نه

فعلا
یاعلی

Mohammad aghili
06-02-1390, 06:28 بعد از ظهر
سلام
آقا این کلاه های آفرود چه مارک هایی داره؟
قیمتاش چجوریاست؟

فعلا
یاعلی

ممنون میشم اگه جواب بدید

mehrdad.
06-02-1390, 06:40 بعد از ظهر
021-55366085-6
مرکز توزیع و پخش انواع کلاه و لباس

mohamad javad
06-02-1390, 07:02 بعد از ظهر
آدرس مغازه رو بگو

Mohammad aghili
06-02-1390, 07:12 بعد از ظهر
خیلی ممنون ولی بیشتر دقت فرمایید

1318

superbike_iran
06-02-1390, 11:56 بعد از ظهر
سلام دوستان به نظرتون ضایعس من با gto کلا بزارم روس سرم ؟راستشو بگین

Alireza
07-02-1390, 12:03 قبل از ظهر
کلاه گذاشتن رو هر موتوری جز واجباته و اصلا هم ضایع نیست سلامتیت خیلی مهمتر از ضایع بودن و ایناس
همیشه بزار

reza KTM
07-02-1390, 12:04 قبل از ظهر
خیلی بده که من همچین نظری دارم ولی اصلا با کلاه آبم توی جوب نمیره مخصوصا تو شهر
کلاه فقط برای تو اتوبان خوبه که وقتی بالای 100 تا میری باد اذیت نکنه

سلام دوستان به نظرتون ضایعس من با gto کلا بزارم روس سرم ؟راستشو بگین

من با کلاه حال نمیکنم gto هم اگه جسارت نباشه موتور دزد ها و عشق لاتی هاست ضایع بودنش که باسه همچین موتوری خیلی ضایعست ولی خوب کلاه نزاری خیلی خطر داره
به ریسک کردن برای از دست دادن جون نمی ارزه

farzadprogram
07-02-1390, 10:57 قبل از ظهر
کلاه گذاشتن رو هر موتوری جز واجباته و اصلا هم ضایع نیست سلامتیت خیلی مهمتر از ضایع بودن و ایناس
همیشه بزار

دست علیرضا هم درد نکنه که خودشم به حرفاش عمل میکنه و همیشه کلاه رو یه عینک آفتابی ترجیح میده :29:

M.amin
11-02-1390, 02:38 بعد از ظهر
کلا این کلاههای فک متحرک رو میشه قسمت فکش رو باز کرد ومثل کلاه بدون فک بشه ؟

من تازه موتور خریدم و نهایت سرعتی هم که برم 60 تاست .... برا خرید کلاه چیکار کنم ؟
(راستی اینم بگم که من از عینک طبی استفاده میکنم )

ممنون از همه .

M.amin
14-02-1390, 10:46 بعد از ظهر
اینجا مثل اینکه متروکست ... هیچ کس جوابی نمیده .

منم رفتم این مدل رپیدو رو خریدم :

farzadprogram
15-02-1390, 08:31 قبل از ظهر
چند ؟

Mohammad aghili
15-02-1390, 10:06 قبل از ظهر
آقا یعنی توی این سایت دردنشت هیشکی نیست به ما بگه کلاه آفرود چه قیمتاست؟
(حالا خوبه دوستان آفرودی ماشالله کم نیستن)

فعلا
یاعلی

Red Hat
15-02-1390, 10:13 قبل از ظهر
آقا یعنی توی این سایت دردنشت هیشکی نیست به ما بگه کلاه آفرود چه قیمتاست؟
(حالا خوبه دوستان آفرودی ماشالله کم نیستن)

فعلا
یاعلی

کلاه آفرودی از 30 هزار داریم به بالا . اگه میخوای یه چیز خوب و ارزون بگیری vr-1 با قیمت 100-120 چیز خوبی هست.

yamaha yzf r6
18-02-1390, 07:42 بعد از ظهر
این کلاه های شرکت کویر که ایتالیایی هستش کیفیتشون چطوریه کسی میدونه دو تا مدل انتخاب کردم تا یکیشون رو بخرم.force r100//pit one draft

soroush adventure
18-02-1390, 09:36 بعد از ظهر
لوازم های شرکت کویر خوبه ولی گرونتر از جاهای دیگست

BKING
18-02-1390, 10:40 بعد از ظهر
به زودی میزارم

جنس : قیبر کربن
وزن : 1150 گرم
قابل شستشو
استاندارد: ECE / NBR / DOT/
Sweat absorbing
ضد خش

dot = استاندارد آمریکا و کانادا
nbr = استاندارد برزیل
ece = استاندارد اروپا

Sweat absorbing = جذب رطوبت

سينا تابستون با اين كلاه گرمت مي شه يا نه ؟

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

آخ آخ ببخشید رادیکال جان

ندیده بودم پستتو

چشم در اسرع وقت یه عکس میزارم

من راستش بهم دادنش

فکر میکنم 140 گرفته باشن . . . ( مطمئن نیستم )

پس چي شد مرتيكه 1 سال گذشت:mad_majidonline::vahidrk:

Sination
18-02-1390, 11:12 بعد از ظهر
سينا تابستون با اين كلاه گرمت مي شه يا نه ؟
تابستون نشده هنوز ببینم چه جوریه

این کلاه های شرکت کویر که ایتالیایی هستش کیفیتشون چطوریه کسی میدونه دو تا مدل انتخاب کردم تا یکیشون رو بخرم.force r100//pit one draft

اصلا سمتش نرو
توی بازار هم مارک های بهتری میشه پیدا کرد هم قیمت های بهتر

yamaha yzf r6
19-02-1390, 09:57 بعد از ظهر
تابستون نشده هنوز ببینم چه جوریه

اصلا سمتش نرو
توی بازار هم مارک های بهتری میشه پیدا کرد هم قیمت های بهترچه مارکی بگیرم تو رنج300 و از کجا؟

mehrdad.
19-02-1390, 10:09 بعد از ظهر
پیش فرض نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadaghili72 نمایش پست ها سلام آقا این کلاه های آفرود چه مارک هایی داره؟ قیمتاش چجوریاست؟ فعلا یاعلی ممنون میشم اگه جواب بدید

معذرت میخوام که دیر جواب دادم....
بله عزیز جان درسته شما مشهدی....ولی شما در مورد مارک .و قیمت سوال کرده بودی..که من اون تلفن رو عرض کردم

آدرس مغازه رو بگو

خوب ..چرا میزنی:vahidrk:
آدرسش:
میدان گمرک..ابتدای مولوی..نبش پاساز بهمن.پ50

mehrdad.
19-02-1390, 10:17 بعد از ظهر
اصل عکس رو آرش آپلود کرده
1439

RIDER
19-02-1390, 11:22 بعد از ظهر
البته آیروه معروف تر و بهتر از این رپیدو بی نامو نشانه اصلا جزو کلاه های مطرح معروف نیست برند چینی پر شده آیرو بهتره

yamaha yzf r6
20-02-1390, 01:32 بعد از ظهر
حتي تو وب هم خيلي گشتم هيچ اثري از راپيدو پيدا نكردم.الان اكثرا از راپيدو استفاده ميكنند و خوب بازار رو تسخير كرده حتي به غير از كاسكت قطعات و باطري هم توليد كرده.به قول دوستمون همون آيروه سگش ميرزه به راپيدو همون كه ميدوني ساخت ايتاليا هست خيليه . ولي انصافا كاسكت هاي آيروه كيفيت ساختشون هم در حد خيلي خوبه.

Sination
20-02-1390, 01:52 بعد از ظهر
چه مارکی بگیرم تو رنج300 و از کجا؟

توی این قیمت کربن میتونی بگیری ..
دیگه چیز بهتر بخوایی بگیری قیمت ها بیشتر میشه

RIDER
20-02-1390, 02:17 بعد از ظهر
درکل خودم بخوام بگیرم آیرو فرس میخرم

BKING
20-02-1390, 04:00 بعد از ظهر
درکل خودم بخوام بگیرم آیرو فرس میخرم

سلام

كدوم مدلش ؟

اگر فاكتورهاي انتخاب كلاه بگيد ممنون مي شم

من كه اصلا نمي دونم مثلا تفاوت Airoh Mathisse Black Matt با آيرو فورس چيه و چطور مي شه فهميد

قيمت نيز هميشه دليل مرغوبيت نمي باشد

RIDER
20-02-1390, 06:35 بعد از ظهر
اولش قدرت و ایمنی کلاه در مقابل ضربه خوردن دوم سبک بودن سومقشنگ بودن قیمتشم مهم نیست اگه شای ارجینال پیداه شه اونو میگیرم مدلای آیرو بخاطر طراحی مثلا ۵۰تومن گرونتر است مدلای دیگش مدرن تره طراحیش فرق میکنه

yamaha yzf r6
20-02-1390, 08:08 بعد از ظهر
کلاه های ایتالیایی معرکه هستند. خودم دنبال برند X LITE مدل ایکس802 هستم حدود560 یورو .اکثر قهرمانان سوپربایک دنیا تو مسابقات از این مارک و مدلهای ایکس802 استفاده می کنند .معرکست.کسی این مارک رو جایی دیده یا سراغ داره؟Nolan Group ([Only registered and activated users can see links]) این هم آدرس سایتش.یه خبری به ما بده.:24:

BKING
20-02-1390, 10:42 بعد از ظهر
اولش قدرت و ایمنی کلاه در مقابل ضربه خوردن دوم سبک بودن سومقشنگ بودن قیمتشم مهم نیست اگه شای ارجینال پیداه شه اونو میگیرم مدلای آیرو بخاطر طراحی مثلا ۵۰تومن گرونتر است مدلای دیگش مدرن تره طراحیش فرق میکنه

براي روندن با سرعت نهايت 140 كيلومتر چي پيشنهاد مي كنيد ؟

ghost.rider1
20-02-1390, 10:52 بعد از ظهر
براي روندن با سرعت نهايت 140 كيلومتر چي پيشنهاد مي كنيد ؟
بیا این کلاه منو بردار دیگه پسر خوب:4chsmu1:

RIDER
20-02-1390, 11:04 بعد از ظهر
فقط خردی با راپیدو زمین دیدی بجای فیبر کربن فایبر گلاس پرچسب زده شده بود اونوقته نعمت جنس ایتالیایی رو میفهمی دنبال مارکای بی پدر و مادر که فقط تو ایران فروش میره نرین آیروه حداقل یمقدار مطرح هست یا مارک ایندکس

ghost.rider1
21-02-1390, 09:36 قبل از ظهر
فقط خردی با راپیدو زمین دیدی بجای فیبر کربن فایبر گلاس پرچسب زده شده بود اونوقته نعمت جنس ایتالیایی رو میفهمی دنبال مارکای بی پدر و مادر که فقط تو ایران فروش میره نرین آیروه حداقل یمقدار مطرح هست یا مارک ایندکس
دوست عزیز این تورم که شما میگی نی از مهمترین مزایای فیبر کربن وزن بسیار کمشه بعدشم من یادمه از چندین سال پیش رپیدو مارک خوبی تو وسایل ورزشی بوده.الانم اگه سری به پیست زده باشی همشون رپیدو سر می کنن.

mehrdad.
22-02-1390, 11:15 قبل از ظهر
این هم از کلاه های من:retarded:
1466

moein.bb
22-02-1390, 12:19 بعد از ظهر
اینم کلاه فعلی من:

اینم کلاه بعدی:(سفارش دادم)

mehrdad.
22-02-1390, 12:25 بعد از ظهر
جفتش قشنگه..انشالله هیچ وقت با زمین تماس پیدا نکنه
قیمت دومی چنده؟؟؟

BKING
22-02-1390, 10:39 بعد از ظهر
بیا این کلاه منو بردار دیگه پسر خوب:4chsmu1:

سلام

يه مشخصاتي با پخ بده ببينم چيه

كسي در مورد كلاه براي فردي كه 140 كيلومتر مي ره پيشنهادي نداره؟

ghost.rider1
22-02-1390, 10:47 بعد از ظهر
سلام

يه مشخصاتي با پخ بده ببينم چيه

كسي در مورد كلاه براي فردي كه 140 كيلومتر مي ره پيشنهادي نداره؟

تو بازارچه هست!

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

اینم کلاه فعلی من:

اینم کلاه بعدی:(سفارش دادم)

داداشم ای جی وی مدل روسی چرا نگرفتی؟

RIDER
23-02-1390, 12:25 قبل از ظهر
میگه که سفارش دادم اون یکیو شای رو گزاشتن برا فروش چون یک سایز بزرگ بود

moein.bb
23-02-1390, 11:08 قبل از ظهر
منظورتون از کلاه روسي همون gp tech mugello هست?اون 2 برابر اين قيمت داره و اينکه تيزي فک و شيب اين کلاه رو نداره

omidco2003
23-02-1390, 11:10 قبل از ظهر
بچه ها کلاه فک متحرک برای ریس و سرعت بالا مناسب هست؟

moein.bb
23-02-1390, 04:36 بعد از ظهر
بچه ها کلاه فک متحرک برای ریس و سرعت بالا مناسب هست؟

تاجايي که من شنيدم کلاه هاي فول فيس بالاترين امنيت رو تو تصادف ها دارن
در ضمن قيمت کلاه دومي تو کانادا 320 يورو در مياد.چون تو سايت کانادايي يا امريکايي اين کلاه رو نديدم.مجبورم از سايت اروپايي بخرم و 70 يورو بابت حملش تا کانادا بدم

Sination
24-02-1390, 09:37 قبل از ظهر
معین اقا این سفارشاتمون رو چه جوری بگیم بهت ؟

moein.bb
24-02-1390, 04:07 بعد از ظهر
معین اقا این سفارشاتمون رو چه جوری بگیم بهت ؟
دستکش منظورتونه؟

Sination
25-02-1390, 10:23 قبل از ظهر
بله///

moein.bb
25-02-1390, 12:14 بعد از ظهر
بله///
مدلش رو بهم بگو موقع سفارش واسه شما هم بگیرم انشاا.....

Sination
25-02-1390, 01:53 بعد از ظهر
SP-2 Glove
color : red
product id: 355828

فقط معین جان کی میرسه دستم ؟!
سایزش رو چه جوری باید انتخاب کنم ؟

moein.bb
27-02-1390, 12:27 قبل از ظهر
دوستان تو انتخاب کلاه موندم
نظرتون در مورد اینا چیه:
AGV GP-Tech Valentino Rossi Hands Mugello Replica Helmets 2011
Bell Star Hess Helmet
Bell Star Day of the Dead Helmet
Bell Star Helmet Contra Black/Silver
Bell Helmets - Bell Star Helmets | Bell Star Helmet | Bell Star ([Only registered and activated users can see links])
لینک بالا عکس ها هست.
قیمت هردو حدود 700 تومنه.
در ضمن نظر دیگه ای در مورد کلاه دارید بگید
ارای و شویی نمی خوام بخرم
در ضمن دستکش رو مهرداد جان سایزت رو زود تر بگو تا بخرم واست

دوستان فقط اگر کمکی می تونید بکنید زودتر بدید نظرتون رو چون زود باید سفارش رو OK کنم

yamaha yzf r6
14-04-1390, 10:30 بعد از ظهر
من یکی از این دو تا رو میخوام بگیرم (از ترکیه) منتها کدومشون رو نمیدونlShoei xr-1000 Diabolic2مشگی و نقره ای20112012دوم shoei raid strife به رنگ آبی مشگی لطفا راهنمایی کنید20132014خیلی ممنون میشم.

Milad.
14-04-1390, 10:53 بعد از ظهر
دوستان این کلاهایی که با مارک energi تو بازارن چطورن؟اطمینانی بهشون هست؟من یه بار باهاش تصادف کردم ولی خیلی تصادف سختی نبود که بتونم راجبش نظر بدم.

Masoud
15-04-1390, 11:51 قبل از ظهر
بد نيست يكي دو تا تاييديه و استاندارد داره

AMIR MOHAMMAD n
15-04-1390, 01:52 بعد از ظهر
دوستان تو انتخاب کلاه موندم
نظرتون در مورد اینا چیه:
AGV GP-Tech Valentino Rossi Hands Mugello Replica Helmets 2011
Bell Star Hess Helmet
Bell Star Day of the Dead Helmet
Bell Star Helmet Contra Black/Silver
Bell Helmets - Bell Star Helmets | Bell Star Helmet | Bell Star ([Only registered and activated users can see links])
لینک بالا عکس ها هست
این کلاه روسی که نوشتی منظورت دیزاین کلاه 2011 هست؟

Mehrdad.y
06-05-1390, 11:23 قبل از ظهر
سلام
من میخوام کلاهم رو رنگ موتورم کنم ( سفید متالیک ) کسی میدونه اسپری سفید متالیک رو از کجا باید خرد . از هرجا میپرسم متالیک ندارن .

Masoud
06-05-1390, 03:12 بعد از ظهر
بايد بدي برات رنگش و بسازن...
برو رنگ كاري هاي ماشين برات رنگش و در مي ارن بعد اسپري مي كنن ولي 20 تومان خرج داره...

Mehrdad.y
18-05-1390, 08:53 قبل از ظهر
نه بابا اینقدرها هم نمی خوام هزینه کنم گفتم شاید اسپری آمادش باشه برم بگیرم . ممنون

nOviA
18-05-1390, 05:03 بعد از ظهر
کسی در مورد کلاه کاسکت های Bmw چیزی شنیده؟

alip
31-05-1390, 02:54 قبل از ظهر
اقا ميخوام كلاه افرود ب**** ميشه راهنمايى كنيد با عكس وقيمت؟ممنونم :interview: اقاى عقيليم همين سوالو داشته ظاهرا

alip
03-06-1390, 03:24 قبل از ظهر
كسى اين كلاهو از نزديك ديده؟ دست دومشو كسى سراغ داره كلا نظرتونو راجع بهش بدين ميخوام بخرمش توسايت كوير قيمتشو 240تومن زده بجه ها نظر بدين لطفا
ممنونAiroh Dome Squad Orange

Masoud
03-06-1390, 11:10 بعد از ظهر
كسى اين كلاهو از نزديك ديده؟ دست دومشو كسى سراغ داره كلا نظرتونو راجع بهش بدين ميخوام بخرمش توسايت كوير قيمتشو 240تومن زده بجه ها نظر بدين لطفا
ممنونAiroh Dome Squad Orangeh
آه خدای من................ حرف نداره اگه انرود اش بود می خریدم..........

alip
04-06-1390, 10:42 بعد از ظهر
انرودشم هست برو اينجا ببين[Only registered and activated users can see links]

satra
13-02-1391, 11:46 قبل از ظهر
سلام معین جان من مدل Bell Star Carbon Helmet
Cerwinske LE
میخواستم چطور سفارش میگیری برادر

farshid37
30-04-1391, 12:07 بعد از ظهر
کارایی کلاه ایمنی در تصادمات وارد شده به ناحیه سر اهمیت بسیاری دارد. بحث مهمی که در ساخت کلاه ایمنی وجود دارد این است که از چه ماده ای ساخته شود ، فایبرگلاس مسلح و قوی شده Fiberglass-reinforced و پلی استایرن منبسط شده expanded-polystyrene باید تا چه اندازه محکم و سفت باشد که بتواند از جمجمه حفاظت نماید. زیرا اگر خیلی سفت باشد و یا بیش از اندازه نرم باشد در حفاظت از سر کارایی کمتری خواهد داشت. سر، عضو بسیار آسیب پذیری است و هر گونه صدمه به بافت مغز و یا جمجمه می تواند خطرناک باشد و چنانچه در اثر برخورد ضربه ،خونریزی داخلی نموده و یا متورم شود چون فضای محدودی بین مغز و جمجمه وجود دارد در اثر این تورم فشار داخلی زیادی به بافتها وارد شده و علاوه بر خطرات جسمی باعث صدمات روانی مختلفی نیز خواهد شد. برای جلوگیری از این صدمات احتمالی باید از کلاه ایمنی مناسبی استفاده کرد که کاملا سر را بپوشاند.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) کلاه ایمنی موتورسواری دارای دو بخش اصلی است: لایه بیرونی و لایه درونی که انرژی وارد شده را جذب می کند. لایه درونی از پلی استایرن منبسط شده و یا EPS ساخته شده و لایه بیرونی از دو ماده اصلی کامپوزیت رزین مثل فایبرگلاس ، الیاف کربن و یا کولار و یا ترموپلاستیک مانند ABS و یا پلی کربنات ساخته می شود. لایه خارجی کارایی مختلفی دارد و باید در مقابل نفوذ هر چیزی به سطح داخلی و همچنین در برابر خراش و ساییدگی مقاومت نماید. از طرفی باید سطح زیبا و صافی داشته باشد تا با رنگ و طرح های مختلف مورد توجه مصرف کنندگان قرار گیرد. تولیدکنندگان به سطح خارجی کلاه ایمنی توجه زیادی می کنند در حالیکه لایه جذب کننذه انرژی لایه داخلی آنست. موقعی که کلاه ایمنی روی سر راننده به جاده و یا جدول خیابان برخورد می کند بدلیل جنس سفت لایه خارجی ثابت و متوقف می ماند و وظیفه لایه ها این است که مانع از انتقال تنش و انرژی ایجاد شده به سر شوند. لایه EPS قابلیت زیادی در جذب سریع انرژی دارد و از طرفی انرژی را در خود نگه نمی دارد زیرا ممکن است سر چندین بار تکان خورده و جابجا شود و با سرعت زیادی انرژی جنبشی ایجاده شده را جذب کرده و به همین دلیل فوم داخلی کمی گرم می شود. برای جذب این نیرو و متوقف نگه داشتن حرکت سر باید فوم به ابعاد 6 اینچ باشد که در عمل قابل استفاده نیست زیرا باعث بزرگ شدن کلاه ایمنی خواهد شد بهمین دلیل از فوم فشرده شده استفاده می کنند. استاندارد های مختلفی برای کلاه ایمنی وجود دارد که عبارتند از. استاندارد DOT-FMVSS218 استاندارد اروپایی که در بیش از 50 کشور مورد استفاده قرار می گیرد. ECE 22-05 استاندارد بریتانیا BSI 6658 Type A
استاندارد Snell M2000/M2005 که استاندارد خصوصی بوده و برای اولین بار در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.

سيما زيني - TTIC منبع:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) به نقل از:[Only registered and activated users can see links]

farshid37
30-04-1391, 12:11 بعد از ظهر
دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنمایی کنید، کلاه های کربن تو گرما اذیت نمی کنه؟ کلا چه کلاهی از نظر تهویه و استفاده تو گرمای تابستون مفید تره؟ اگه نصف آفرود سبک و نصف تو جاده تردد داشته باشیم کلاه آفرودی بهتره یا کلاه های معمولی؟

فیتک
18-06-1391, 09:53 بعد از ظهر
سلام
دوستان کسی در رابطه با کلاه با برند Yohe اطلاعات یا قیمت داره لطفا راهنمایی کنید

مدلهایی نظیر 936 فک متحرک و ...

farshid37
18-06-1391, 10:38 بعد از ظهر
ظاهرا ساخت چینه تو بعضی سایت ها گفته شده استاندارد dot آمریکا رو داره ولی توسایت خودش چیزی ندیدم. به نظرم با توجه به قیمت هایی که تو سایت های خارجی داره بین 100 تا 150 باید باشه تو ایران. من هم به تازگی کلاه ls2 که اونم چینی هست رو خریدم ولی فکر کنم قیمت اون تو بازارهای جهانی بیشتر بود. در موردش تو تاپیک تجهیزات موتور سواری نوشتم تازگی ها. چند قیمت دادند این کلاه رو؟

فیتک
24-06-1391, 08:12 قبل از ظهر
سلام دیروز یک کلاه YH-FF-936 سفید برند Yohe بلاخره خریدم با طلق UV تیره اضافی به مبلغ 85000 تومان
کلاه بدی نیست و از کیفیت راضی کننده ای برخورداره
تهویه مناسبی داره
نسبتا راحته
طلق تیره آن حتی در شب هم دید کافی را دارد .
تنها عیب آن سنگین بودن آ« است که در استفاده زیاد ممکنه آرتروز گردن به یادگار بگذارد . نمی دانم !
قشنگ هم هست

farshid37
24-06-1391, 08:19 قبل از ظهر
مبارکتون باشه. ظاهرا وزن تو مارک های مختلف زیاد اختلاف نداره. کلاه فک متحرک من یک کیلو و نیمه. مارک شویی و ... رو هم که تو سایتاشون نگاه کردم همین حدود بودند. کلاه شما وزنش چقدره؟ در ضمن کلا کلاه های فک متحرک از انواع دیگه مثل فک تابت کمی سنگین تر هستند.

فیتک
24-06-1391, 09:25 قبل از ظهر
مبارکتون باشه. ظاهرا وزن تو مارک های مختلف زیاد اختلاف نداره. کلاه فک متحرک من یک کیلو و نیمه. مارک شویی و ... رو هم که تو سایتاشون نگاه کردم همین حدود بودند. کلاه شما وزنش چقدره؟ در ضمن کلا کلاه های فک متحرک از انواع دیگه مثل فک تابت کمی سنگین تر هستند.

روی کلاه قید شده : 1450 (+ - 50 ) گرم
آیا این وزن زیاد نیست ؟ باعث آرتروز نمیشه ؟

farshid37
24-06-1391, 09:38 قبل از ظهر
ظاهرا تقریبا همه فک متحرک ها همین وزن رو دارند. به هر حال بستگی به ساعاتی که کلاه رو سرتون هست، وضعیت نشستن و قرار گیری گردن و آمادگی جسمانی خودتونم داره. عامل وزن خودش در دفع ضربه و پخش کردنش در کلاه موثر هست.

فیتک
24-06-1391, 07:29 بعد از ظهر
ظاهرا تقریبا همه فک متحرک ها همین وزن رو دارند. به هر حال بستگی به ساعاتی که کلاه رو سرتون هست، وضعیت نشستن و قرار گیری گردن و آمادگی جسمانی خودتونم داره. عامل وزن خودش در دفع ضربه و پخش کردنش در کلاه موثر هست.

دوست عزیز /
از اونجایی که داریم روبه فصل سرما می ریم و باد و خاک و ... من این کلاه رو برای استفاده شهری گرفتم و در بعضی اوقات برای انجام کارهای روزانه ممکن است مسافت زیادی رو طی کنم ! و در برخی ایام هم فقط مسافت منزل تا محل کار .
در کل دیروز که برای گشت و گذار رفته بودم بیرون چیزی حدود 60 کیلومتر با این کلاه رانندگی کردم . شب کمی گردنم احساس سنگینی میکرد !!! :29:

farshid37
24-06-1391, 08:03 بعد از ظهر
فکر می کنم بعد مدتی عادت کنید. به نظرم سعی کنید حالت نگه داشتن گردن و نشستن رو موتورتون رو تغییر بدید هر وقت احساس خستگی کردید. ورزش دادن گردن هم می تونه مفید باشه روزی 7-8 دقیقه دراز بکشید یک بار از سمت چپ بدن و یکبار راست و... و گردن رو بالا و پایین کنید در اون حالت.

farshid37
25-06-1391, 06:53 قبل از ظهر
دوستان کسی از کلاه های اسکی و اسنوبرد برای موتور سواری استفاده کرده؟ با توجه به بدون فک بودن و سبکی باید ایمنی کمتری بدهند اما حتی اگه نصف ایمنی کلاه موتور رو بده برای تابستون ارزش دارند چون وزنشون یک چهارم تا یک پنجم کلاه های موتور سواریه :
([Only registered and activated users can see links])
جالب اینجاست که تو این فروم اسکی سوارها برای حفاظت بیشتر در مورد استفاده از کلاه موتور سواری برای اسکی بحث کرده اند:

فیتک
25-06-1391, 08:07 قبل از ظهر
دوستان کسی از کلاه های اسکی و اسنوبرد برای موتور سواری استفاده کرده؟ با توجه به بدون فک بودن و سبکی باید ایمنی کمتری بدهند اما حتی اگه نصف ایمنی کلاه موتور رو بده برای تابستون ارزش دارند چون وزنشون یک چهارم تا یک پنجم کلاه های موتور سواریه :
([Only registered and activated users can see links])
جالب اینجاست که تو این فروم اسکی سوارها برای حفاظت بیشتر در مورد استفاده از کلاه موتور سواری برای اسکی بحث کرده اند:

فرشید عزیز / سلام

من یک کلاه رادیسون محصول کویر موتور ( بدون فک ) دارم و بسیار سبک هست و مخصوص موتور . چرا سراغ کلاه اسنوبرد بری که بسیار گرانقیمت هستند ! این کلاه هم زیباست و هم سبک .
البته در برندهای مختلف کلاه ایمنی موتور سیکلت ، هم ردیف کلاه مذکور مدلهای زیادی میشه یافت .
سری به آدرس ذیل بزن

farshid37
25-06-1391, 08:22 قبل از ظهر
وزن کلاه های اسکی 300 تا 500 گرمه و کلاه های با کیفیتی هستند. کلاه های بی فک و استاندارد موتور سواری فکر نکنم زیر یک کیلو باشند. فکر می کنم از کلاه های بدون فک و غیر استاندارد ایرانی هم سبک تر و هم ایمنتر باشند. البته مطمئین نیستم. به هر حال اینم یک گزینه است.:sumo:

azarparand
16-11-1391, 07:54 بعد از ظهر
درود بر دوستان موتور سوار

این کلاه رو من امروز از گمرک خریدم به قیمت 85000 تومن. نظرتون چیه

مارک: Lancer
مدل: فک متحرک، با قابلیت جدا کردن و شستشوی ملحقات داخلی.

نکته عجیب برا من این بود که عین همین کلاه دقیقا با همین طرح و رنگ و نقش با مارک Rapido هم بود 130000 تومن. من هر چقدر مقایسه کردم تفاوتی ندیدم. البته روی رپیدو یه طلق اضافه هم بود که می گفت مال اینم هست جدا 15000 تومن.

به نظر من اینا هیچ کدوم تفاوتی ندارن و فقط به سفارش با نامها و مارک های مختلف میزنن. نظر شما چیه؟

27921

27922

27923

27924

27925

abolfazls
16-11-1391, 08:28 بعد از ظهر
مبارك باشه جناب آذرپرند.......
منم با شما هم عقيده هستم در مورد اينكه كلاهها با هم فرقى ندارند و فقط ماركى كه روشونه فرق ميكنه!!!!!!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

شایسته فر
16-11-1391, 08:33 بعد از ظهر
وزن جفتشون یکی بود؟

flower
16-11-1391, 11:33 بعد از ظهر
این کلاه یکی از پر فروش ترین مدل بوده با لنسر از لحاظ کیفیت فرقی نمی کنه شرکت راپیدو و انرژی مالکش ایرانیه تو چین کارخونه دارن جدیدا چندتا شرکت ایرانی و چینی مثله لنسر وارد رقابت با راپیدو شدن .

azarparand
17-11-1391, 01:45 قبل از ظهر
وزن جفتشون یکی بود؟

رپیدو کمی سنگین تر هم بود. البته من فقط دستی وزن کردم.

twitter.com/yparand

Erfan Ts
17-11-1391, 05:54 بعد از ظهر
با سلام.

استفاده از کلاه مخصوص کراس بر روی موتور های دو منظوره از نظر فنی هیچ اشکالی نداره؟؟ امکانش هست؟؟

Erfan Ts
17-11-1391, 08:29 بعد از ظهر

AIROH AVIATOR MONSTER AVM17

قیمت : 1 میلیون .... .

واقعا زیباست.

farshid37
17-11-1391, 08:38 بعد از ظهر
با سلام.

استفاده از کلاه مخصوص کراس بر روی موتور های دو منظوره از نظر فنی هیچ اشکالی نداره؟؟ امکانش هست؟؟

مشکلی نداره. فقط تو سرما و باد در سرعت بالا ممکنه راحت نباشه که با عینک و دستمال گردن تا حدی می شه مشکل رو حل کرد.

محمد سوزوکی@
17-11-1391, 08:49 بعد از ظهر
کلاه من فک متحرک راپیدو هست ولی یکم سنگینه که حالاکم کم دارم عادت میکنم به وزنش

Gladiator
17-11-1391, 09:56 بعد از ظهر
بچه ها کسی قیمت کلاه انرژی فک متحرک ، قابلیت باز شدن متعلقات داخل برای شستشو ، دارای هندزفری بلوتوث سرخود و قابلیت پخش موسیقی رو داره ؟ وزنش 1850 گرم و استاندارد ece r22.05

yasharazary
25-02-1392, 01:21 بعد از ظهر
چند روزیه تریل دوستم دست منه --- یه سوال من فقط یدونه کلاه دارم اونم کراسی هست!! برای داخل شهر مشکلی نداره تابلو نیست ؟ (البته کلا تو شهر ما مثل اکثر نقاط ایران کلاه یعنی مسخره بای) ولی جدی ضایع نیس با کلاه کراسی سوار تریل بشم اونم تو شهر ؟ خداییش اگه خوب نیس بگین!

Mohammad aghili
25-02-1392, 02:04 بعد از ظهر
به حرف مردم بخوای باشی دهنت سرویسه
سوار شو همونطوری که آخرته کلاسه
والا

هرموتوری یه کلاهی داره دیگه
خیلی هم شیک و مجلسی

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

yasharazary
25-02-1392, 02:08 بعد از ظهر
حرف مردم که واسه من پشیزی ارزش نداره!!(مثلا خود همین قضیه----- 6 ماه هس هم تو آفرود هم تو شهر استفاده میکنم تازه الان میپرسم)

ولی خوب بعضی قشنگی ها و زشتی ها --- خوبی ها و بدی ها ---- تعریف شده هستن!!!

Gemini
25-02-1392, 02:11 بعد از ظهر
خوبه . زیاد حساس نشو ... به قول دوستمون : مجلسی هم هست ...:4chsmu1:

fazm
25-02-1392, 02:14 بعد از ظهر
اقا مارک index چطوریاس خوبه؟؟؟حدود قیمت؟

shadow70
11-05-1392, 01:13 قبل از ظهر
دوستان یه سوال اون کلایی که زیره کلاه کاسکت میزارن(شبیه کلاه یگان ویژس :gigglesmile:)واسه چیه؟

شایسته فر
11-05-1392, 01:32 قبل از ظهر
منظورتون فیس هست؟
یه جورایی هم کلاه مچ میشه با سرتون
هم عرق چینه
هم .....

!NAVID!
11-05-1392, 01:32 قبل از ظهر
بعضی ها برای اینکه سینوزیت دارن میزارن :دی
بقیشو نمیدونم
من خودم دنبالش هستم که یکی بخرم
اگه پیدا کردی یه خبر بده

02109002
11-05-1392, 01:34 قبل از ظهر
دوستان یه سوال اون کلایی که زیره کلاه کاسکت میزارن(شبیه کلاه یگان ویژس :gigglesmile:)واسه چیه؟

بهش میگن ماسک چهره

تو رشته آفرود و کراس دیدم این مورد رو که محافظی است در برابر سرما و گرد و غبار و خاک و......

!NAVID!
11-05-1392, 01:41 قبل از ظهر
کی داره؟
من یدونه میخوام

شایسته فر
11-05-1392, 08:59 قبل از ظهر
تو همون لوزام ایمنی و لباس فروشی های مخصوص موتور سیکلت دارن

shadow70
11-05-1392, 02:36 بعد از ظهر
منظورتون فیس هست؟
یه جورایی هم کلاه مچ میشه با سرتون
هم عرق چینه
هم .....
اسمش فیسه؟
خب اون خودش باعث گرم شدنو عرق کردن نمیشه؟؟

- - - Updated - - -

بهش میگن ماسک چهره

تو رشته آفرود و کراس دیدم این مورد رو که محافظی است در برابر سرما و گرد و غبار و خاک و......
ولی اونی که من دیدم واسه ریس سوار بود زیره کلاه سرش کرده بود!

ali_r
04-07-1392, 01:39 بعد از ظهر

امیرحسین
05-07-1392, 02:37 بعد از ظهر
سلام
کسی میدونه Index نماینده داره یا نه ؟
جایی رو میشناسید که مدلای مختلف Index رو داشته باشه ؟

ممنون

ماکیاولی
23-08-1392, 06:45 بعد از ظهر
سلام دنبال خرید کلا تو نت بودم که به سایت وزین کویر برخوردم قیمتهای جالبی داشت
من جمله:
[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA/350/0/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88-GP500-MILLENIUM.html
قیمت : ١٦,٤٠٠,٠٠٠ ریـال

چند بار صفرها رو شمردم ولی دیدم نه واقعا قیمت این کلا یک میلیون و ششصد و چهل هزار تومن وجه رایج مملکته

فک کنم کویر تو هر کلا 10 برابر سود در نظر گرفته خخخخخ

mohsen2001
23-08-1392, 06:52 بعد از ظهر
این کلاهای موتوجی پی همه گرونن . ولی اگه ریس خوب وخوشکل و اصل میخای برو سراغ: AIROH pit one من دارم از همه لحاظ عالیه...

erfan.557
23-08-1392, 06:57 بعد از ظهر
حالا من با این کلاه کاری ندارم ولی در کل سایت کویر خیلی چرته یه سری از وسایلش که اصلا موجود نیس ما زنگ زدیم بگیریم.یه سریش هم وحشتناک گرونه.

ماکیاولی
23-08-1392, 07:15 بعد از ظهر
این کلاهای موتوجی پی همه گرونن . ولی اگه ریس خوب وخوشکل و اصل میخای برو سراغ: AIROH pit one من دارم از همه لحاظ عالیه...

چقدر قیمتشه؟

mohsen2001
23-08-1392, 08:09 بعد از ظهر
حدودا470

carradine
23-08-1392, 08:51 بعد از ظهر
Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

سلام چند تا سوال در مورد کلاه داشتم
١- کلاه فک متحرک چیه؟
٢کلاهی وجود داره که هم خودش و هم شیشه جلوش ضد خش باشه؟
٣-کلاهی هست که داخلش مثل این کلاه معمولی ها داخلش چوب پنبه نباشه و بعد از مدتی پاره نشه؟ یا شیشه جلوش بعد از مدتی کنده نشه؟
ممنون

علی یزدانی
23-08-1392, 11:04 بعد از ظهر
Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

سلام چند تا سوال در مورد کلاه داشتم
١- کلاه فک متحرک چیه؟ خب از اسمش مشخصه دیگه ، قسمت فک کلاه ، متحرک هستش مثل این 33698
٢کلاهی وجود داره که هم خودش و هم شیشه جلوش ضد خش باشه؟ بعله ولی قیمتش بالاست
٣-کلاهی هست که داخلش مثل این کلاه معمولی ها داخلش چوب پنبه نباشه و بعد از مدتی پاره نشه؟ یا شیشه جلوش بعد از مدتی کنده نشه؟ کلاه هایی که تو بازار هست مثل راپیدو و ... میشه قسمت پارچه ای داخل کلاه رو جدا کنی (برا شست و شو و...) و دوباره سر جاش بزاری، جنسشون هم نسبت به قیمتشون نسبتا خوبه
ممنون

.....

hosseinpalang
24-08-1392, 10:04 قبل از ظهر
سلام دنبال خرید کلا تو نت بودم که به سایت وزین کویر برخوردم قیمتهای جالبی داشت
من جمله:
[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA/350/0/%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%88-GP500-MILLENIUM.html
قیمت : ١٦,٤٠٠,٠٠٠ ریـال

چند بار صفرها رو شمردم ولی دیدم نه واقعا قیمت این کلا یک میلیون و ششصد و چهل هزار تومن وجه رایج مملکته

فک کنم کویر تو هر کلا 10 برابر سود در نظر گرفته خخخخخ

این تازه یه نمونه ی این جماعت کویریه

شایسته فر
24-08-1392, 01:01 بعد از ظهر
کلاه شوی و نولان تهش 700 دلاره که با توجه به مخارج و قیمت ارز میشه نزدیکه 2.5(در صورت وارد کردن)
یعنی با 2.5 بهترین کلاه سرته
این یه کلاه نه خیلی گرون و نه خیلی ارزونه که میشه کمتر از 1 تومن واردش کرد
تو این سایت بگردین؛ چیزهای خوبی ازش در میاد و می تونین از قیمت لوازمی که می خرین اینجا اطلاع پیدا کنین تا متوجه سود های بی حد و نصاب عزیزان سودجو بشین!!!!

farshid37
24-08-1392, 04:37 بعد از ظهر
قیمت هایی که تو سایت های خارجی هست قیمت خورده فروشی هست. وارد کنندگان خیلی ارزونتر از این ها خرید می کنند.

ali_r
05-09-1392, 05:53 بعد از ظهر
یه کلاه کاسکت خوشگل

bugatti
06-09-1392, 12:13 قبل از ظهر
من یه کلاه airoh pitone دارم نو هستش ولی از رنگش خوشم نمیاد . واسه رنگ کردنش چیکار باید کنم(کیفیت رنگش بالا باشه)

bugatti
08-09-1392, 12:38 قبل از ظهر
من یه کلاه airoh pitone دارم نو هستش ولی از رنگش خوشم نمیاد . واسه رنگ کردنش چیکار باید کنم(کیفیت رنگش بالا باشه)

.....??

farshid37
08-09-1392, 11:07 قبل از ظهر
رنگ مثل رنگ فابریک در نمیاد. اگه رنگش سالمه حیفه روش رنگ بزنید. به نظرم بفروشید یکی دیگه بگیرید منطقی تره تا رنگش کنید.

shadow70
19-09-1392, 02:32 بعد از ظهر
34361
دوستان یه سوال اون شیلنگ مانندی که از پشته لباس رفته تو کلاه چیه؟؟

شایسته فر
19-09-1392, 02:45 بعد از ظهر
برای نوشیدن آب هست
برای آفرود هم دیده که یه چیزی پشت کوله نصب میشه و حدود 2-3 لیتر آب نگه میداره و میتونی از طریق اون شیلنگ میک بزنی و آب بخوری

- - - Updated - - -

البته اگه اینم مثل این کوله های افرودی باشه!!!
نییدونم

Babak
20-09-1392, 01:30 قبل از ظهر
سلام
کسی میدونه Index نماینده داره یا نه ؟
جایی رو میشناسید که مدلای مختلف Index رو داشته باشه ؟

ممنون

توی گمرک تهران همه مغازه های لوازم موتوری دارند

Sent from my ST26i using Tapatalk

hossein assassin
20-09-1392, 01:04 بعد از ظهر
دوستان یه سوال ؟
کلاهی هست که دید در شب عالی داشته باشه و در روز هم عین عینک دودی دید داشته باشی؟

farshad 54
20-09-1392, 03:12 بعد از ظهر
طلق جیوه ای بندازی هم روز آفتاب نمیزنه تو چشمت هم شب دید داری

کلاه من طلقش جیوه ای هست که هم روز و هم شب طلقش پائینه :30:

hossein assassin
20-09-1392, 05:22 بعد از ظهر

کلاه من طلقش جیوه ای هست که هم روز و هم شب طلقش پائینه

دادا قیمتاش چه حدودیه ؟

ali_r
20-09-1392, 06:03 بعد از ظهر

کلاه من طلقش جیوه ای هست که هم روز و هم شب طلقش پائینه :30:

فرشاد جان یه عکس از کلاهت میزاری ممنون
واینکه چند وقته که استفاده میکنی؟
راضی هستی؟
من یدونه کلاه خریده بودم اول به زور سرم میرفت بعد سه ماه تو سرعت 70 تا باد از سرم میبردش خیلی بزرگ شده بود برام

farshad 54
20-09-1392, 06:34 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اینم از کلاه ما رو سر دخترم :riz481:

طلق جیوه ای هم 30 تومنه

من این کلاهو 1 ماهه خریدم فعلا که خوبه و رو سرم چفته چفته

ali_r
20-09-1392, 06:38 بعد از ظهر
ممنون فرشاد جان زحمت شد

راستی چند خریدی؟

farshad 54
20-09-1392, 06:41 بعد از ظهر
با طلقش 170 تومن

ماکیاولی
20-09-1392, 07:07 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

اینم از کلاه ما رو سر دخترم :riz481:

طلق جیوه ای هم 30 تومنه

من این کلاهو 1 ماهه خریدم فعلا که خوبه و رو سرم چفته چفته

آقا کلاهت نمره ی 20 داره خیلی خوفه

خدا دخترتونم حفظ کنه
مثه اینکه شما سنت بالاست من بابت اون کل کل کوچیک بازم عذر میخوام ازتون جای داداش بزرگ مائین:i'm sorry:

لب تاپتم مثه اینکه dell inspiron 51 10 هست مال منم دقیقا همینه :smilies(113):

معمار
20-09-1392, 07:17 بعد از ظهر
یعنی کلاه که بگیری خودش طلق جیوه ای نداره
باید خودت یه طلق جیوه ای بندازی روش ؟

و سوال بعدی این که
طلق جیوه ای توی افتاب مثله دودیه یا از دودی بهتره ؟

و سوال اخر این که توی شب چه طور نشون میده ؟

- - - Updated - - -

مثه اینکه شما سنت بالاست

خیلیا اینجا سن بالا هستن فقط فکر کنم منم که با سن 18
کم سن ترین فعال سایت باشم

farshad 54
20-09-1392, 07:18 بعد از ظهر
استورم جان به همه سوالات صفحه قبل جواب داده شده یه نیگا بنداز :28:

معمار
20-09-1392, 07:24 بعد از ظهر
جواب سوال دوم و سوم گرفتن
اولی و بی زحمت جواب بده
طلق جیوه ای جدا از کلاه هست که باید بگیری بندازی روشون
یا کلاه هایی هستن که خودشون فابریک طلق جیوه ای دارن ؟

farshad 54
20-09-1392, 08:40 بعد از ظهر
یه سریا روش داره که همون کلاه با طلق معمولی ارزونتر از با طلق جیوه ای هست

طلق جیوه ای هم جدا میفروشن

mohsen2001
20-09-1392, 09:36 بعد از ظهر
طلق دودی airoh pitone نمیدونید کجا پیدا میشه؟

omid kawasaki
20-09-1392, 10:06 بعد از ظهر
منم دقیقا الان مثل ali_r همین مشکلو با کلاه بدون فکم دارم بالای 70 تا کلاه میره عقب اصلا یه صحنه خنده داری میشه دیگه تقریباکلاهم مثل چتر نجات عمل میکنه یه دستم باید رو کلاه باشه:gigglesmile:.. البته کلاه بدون فک هستش . دوستان مغازه ای توی گمرک برای خرید کلاه میشناسید که جنس و قیمتهای منصفانه ای داشته باشه؟

soleymani
20-09-1392, 10:34 بعد از ظهر
اصلا این کلاه بدون فک ها بدرد نمی خوره
من هم دارم مشکل بندش هست
مشکل تعادل روی سر
قیمت کردم یه کلاه مهمولی مشکی مات حدود 100 باید هزینه کرد

omid kawasaki
20-09-1392, 10:48 بعد از ظهر
من یکی از دوستام کلاه فک دار داشت که هم ظاهر خوبی داشت و هم تو سر خیلی خوب چفت میشد البته باطنش چه جور بود الله و اعلم... 80 تومن خریده بود البته طلق جیوه ای نبود و از این ساده ها بود ... چند روز دیگه برای خرید میرم یه قیمتی هم میگیرم به دوستان اعلام میکنم

mohsen46
20-09-1392, 10:53 بعد از ظهر
طلق کلاه yohi کسی میتونه برام گیر بیاره

شایسته فر
21-09-1392, 02:24 بعد از ظهر
با طلق جیوه ای تنها مشکلی که تو شب داری اینه که یکم همه جا تاریک تره و سایه ها رو آب میبینی!!!!
یعنی تشخیص اب و سایه ها یکم سخت میشه

معمار
03-10-1392, 10:58 بعد از ظهر
سلام دوستان یکی من و راهنمایی کنه ؟

من از وقتکه شروع به یاد گرفتن موتور سواری کردم اصلا کلاه نزاشتم سرم
و حتی وقتی هم که تونستم در حد عالی برونم و جاهای خیلی دور تر هم برم باز هم اصلا کلاه نزاشت
و باخودم میگفتم من که گواهینامه ندارم پلیس اگه گرفت (که نمیتونست بگیره) به کلاهم گیر نمیده و میگه مدارک که تکمیل نبود

حالا با توجه به گرفتن گواهینامه ام میخام کلاه بزارم
ولی از یه چیزی میترسم ؟
اگه بخوری زمین و کلاه نداشته باشی حداقلش اینه که میری اون دنیا
ولی ترس من اینه که اگه کلاه بزارم سرم بخورم زمین و سرم چیزیش نشه و از ناحیه گردن اسیب ببینم چی ؟
و تا اخر عمر قطع نخاع بشم چی ؟

یکی من و راهنمایی کنه ؟

farshad 54
03-10-1392, 11:07 بعد از ظهر
شما کلاهو حتما بذار درست هم از موتور استفاده کن و باش رانندگی کن به امید خدا همیشه سالم میمونی

بقیش دست خداست

soleymani
03-10-1392, 11:15 بعد از ظهر
حالا شما قدم اول رو بردار و یه کلاه سالم و خوب تهیه کن
درستم رانندگی کنی
ایشالا چیزی نمی شه

Garbaz
03-10-1392, 11:19 بعد از ظهر
دوستان کلاه کاسکت هیچ وقت فراموش نکنید.

کلاه کاسکت حرفه ای علاوه بر سر تا درصد بالایی از گردن هم محافظت می کنه چون نمیزاره گردن از زاویه مورد نظرش بیشتر بچرخه و خم شه تا موجب شکستگی بشه.

حتما کلاه حرفه ای خریداری کنید.

تا سر کوچه هم میرین کلاه بزارید.

در کل اگه به فکر خودتون نیستید به فکر پدر مادر بدبخت باشید که تمام زندگیشون یه طرف شما پسر عزیز دوردونش اون طرف. اونا بدبخت نکنید.

معمار
04-10-1392, 10:13 قبل از ظهر
پس به امید خدا منم کلاه میزارم سرم
گرچه تا قبل خودم کلاه میزاشتم سرم

ali_r
09-10-1392, 01:40 بعد از ظهر
سلام
دوستان بین این دوتا کدوم بهتره ایا با اینقدر هزینه گزینه های بهتری هم میشه پیدا کرد
کسی میدونه اینا تهران چنده؟

اولی راپیدو فک متحرک همراه با عینک
195ت

دومی لیزر فک متحرک بدون عینک
175ت

farshad 54
09-10-1392, 02:50 بعد از ظهر
راپیدو بهتره قیمتشم با تهران زیاد تفاوتی نداره شاید درحد 10 یا 15 کمتر اینجا بشه پیداش کرد

papilo
10-10-1392, 06:26 بعد از ظهر
از من میشنوی کلاه با رنگ مات نگیر که بعد از یه مدت تمام رنگش میریزه و براق میشه اصلاً دنبالش نرو به نظر من هم راپیدو بهتره

ali_r
16-10-1392, 08:22 بعد از ظهر
سلام
دوستان بین این دوتا کدوم بهتره ایا با اینقدر هزینه گزینه های بهتری هم میشه پیدا کرد
کسی میدونه اینا تهران چنده؟

اولی راپیدو فک متحرک همراه با عینک
195ت

قیمت کفشو دراوردم فقط حالا موندم چه سایزی بگیرم که برا تنگ یا گشاد نشه
بنظرتون به اینا میشه اطمینان کرد

farshad 54
16-10-1392, 09:02 بعد از ظهر
رفتی کلاه رو بخری کلاه رو بذار سرت باید یه کم واست تنگ باشه چون بعد یه مدت جا باز میکنه موقع خریدن کلاه اگه کلاه تو سرت خیلی راحت باشه بعد یه مدت جا باز کنه لق میزنه دیگه دوزارم ارزش نداره

!NAVID!
16-10-1392, 09:03 بعد از ظهر
بهترین راه اینه که کلاه رو بزاری روی سرت امتحان کنی
(البته اگه میخوای از مراغه بخری)

ali_r
16-10-1392, 09:20 بعد از ظهر
رفتی کلاه رو بخری کلاه رو بذار سرت باید یه کم واست تنگ باشه چون بعد یه مدت جا باز میکنه موقع خریدن کلاه اگه کلاه تو سرت خیلی راحت باشه بعد یه مدت جا باز کنه لق میزنه دیگه دوزارم ارزش نداره

فرشاد جان مشکل اینجاست که میخوام از تهران برام بیارن

با یه متر سرم رو اندازه کزدم 58 اومد

حالا اون طرف میگه اندازه بده برات بیارم منم موندم بهش چی بگم

soleymani
16-10-1392, 09:47 بعد از ظهر
خوب به نظر من که همون m رو بگو چون 57 58 هستش دیگه زیادم تنگ نباید باشه

farshad 54
17-10-1392, 02:23 بعد از ظهر
فرشاد جان مشکل اینجاست که میخوام از تهران برام بیارن

با یه متر سرم رو اندازه کزدم 58 اومد

حالا اون طرف میگه اندازه بده برات بیارم منم موندم بهش چی بگم

والا چی بگم اینطوری ریسکش بالاس

ali_r
17-10-1392, 04:31 بعد از ظهر
امروز رفتم به اون مغازه که کلاه داشت رفتم یه چیز دیگه خرید کردم که بتونم کلاه رو بزارم سرم اندازه بگیرم
این ترفنو رو دوستم یاد داد:retarded:
کلاهش سایز 60یاL بود که تو سرم بخوبی چفت شد بعد پسش دادم گفتم خوشم نیومد:25:

بعدش رفتم مغازه دوستم و کلاه رو از تهران سفارش دادیم بیاد:4chsmu1:
خلاصه 20 تومنم 20 تومنه:29dz8zk:

shahriar95
17-10-1392, 04:52 بعد از ظهر
همون l رو گرفتی؟ کلاه آفرودی؟

ali_r
17-10-1392, 05:03 بعد از ظهر
همون l رو گرفتی؟ کلاه آفرودی؟

صفحه 16
پست شماره #157 راپیدو

farshad 54
17-10-1392, 07:11 بعد از ظهر
یاشاسین

الحق که هم نژاد خودمونی

معمار
23-10-1392, 08:04 قبل از ظهر
نمی دونم رفتید فروشگاه انلاین کویر موتور یا نه ؟
لینک شو گذاشتم یه سر برید یه نگاه به قیمت کلاه ها بندازید
:mad: سرتون سوت میکشه :mad:

- - - Updated - - -

دوستانی که قیمت دستشونه یه نگاه بندازن ببینن چه قدر اختلاف قیمت داره با بازار ؟

pishro.7
30-10-1392, 03:30 بعد از ظهر
دوستان من یه کلاه مشکی براق راپیدو خریدم فک متحرک با عینک خلبانی ولی طلق جلوش سفیده.چه جوری میتونم سیاهش کنم؟؟؟طلقش جداهست بخرم یا نه باید کاردیگه ای بکنم؟؟؟!
یا باید سفید باشه و اگه سیاه باشه مشکل ساز میشه برای دید و یا ...؟؟؟؟
میشه راهنماییم کنید؟؟؟

amo hosein
30-10-1392, 03:58 بعد از ظهر
[QUOTE=pishro.7;215743]دوستان من یه کلاه مشکی براق راپیدو خریدم فک متحرک با عینک خلبانی ولی طلق جلوش سفیده.چه جوری میتونم سیاهش کنم؟؟؟طلقش جداهست بخرم یا نه باید کاردیگه ای بکنم؟؟؟!
میشه راهنماییم کنید؟؟؟[/QUOTE

آماده هست.تو شب کمی قدرت دید رو پایین میاره.

ali_r
30-10-1392, 05:06 بعد از ظهر
دوستان من یه کلاه مشکی براق راپیدو خریدم فک متحرک با عینک خلبانی ولی طلق جلوش سفیده.چه جوری میتونم سیاهش کنم؟؟؟طلقش جداهست بخرم یا نه باید کاردیگه ای بکنم؟؟؟!
میشه راهنماییم کنید؟؟؟

اگه امکانش بود یه عکس از کلاهتون بزارین و بگین چند خریدید؟
با تشکر

farshad 54
30-10-1392, 05:47 بعد از ظهر
میشه راهنماییم کنید؟؟؟

کلاهی که عینک خلبانی داره رو که دیگه طلق دودی نمیندازن عزیز من چون عینکش کار همون طلق دودی رو انجام میده دیگه

ali_r
30-10-1392, 06:32 بعد از ظهر
فرشاد جان درست میگن همون عینک خلبانی کار همون طلق دودی رو انجام میده لازم نیست عوضش کنی
من از کلاهم راضیم فقط یه ایراد داره وقتی طلق رو میبندم درجا بخار میکنه طلقش و نمیشه جلو رو دید

farshad 54
30-10-1392, 06:50 بعد از ظهر
علی یه کوچولو لای طلق و باز بذار یا اینکه نفستو از دماغت بده بیرون دیگه بخار نمیکنه

البته تو سرعتای کم و ترافیک این مشکل بخار به وجود میاد تو حرکت دوشواری نداره

shahin.r1
29-11-1392, 06:11 بعد از ظهر
اینم عکسای کاسکت تازه ی ما

[Only registered and activated users can see links]***zjif77iqf_s.jpg ([Only registered and activated users can see links]***zjif77iqf.jpg)

saeed55d
30-11-1392, 08:10 قبل از ظهر
اینم عکسای کاسکت تازه ی ما

[Only registered and activated users can see links]***zjif77iqf_s.jpg ([Only registered and activated users can see links]***zjif77iqf.jpg)

به سلامتی ... امیدوارم خوب استفاده کنی ازش
این دسته از کلاه ها اگه اشتباه نکرده باشم جزو سری فیبر کربنی ها هستن

shahmir_13
23-12-1392, 11:15 بعد از ظهر
اینم کلاه جدید و قدیمی من!
38121

امیرحسین
02-04-1393, 09:43 قبل از ظهر
سلام

از دوستان کسی میدونه کلاه Index نمایندگی داره یا نه؟
کلاه غیر چینی بجز این مارک چی پیدا میشه که کیفیت و طرحهای مختلف داشته باشه ؟

Gladiator
02-04-1393, 10:48 قبل از ظهر
کلاه energy بخر خیلی توپه ، مطمئن نیستم ساخت کجاست فقط شنیدم تایوانه ، البته بعید میدونم فکر کنم اونم چین باشه

یاد یه چیز جالب افتادم ، یه برگه سوالای انگلیسی بود که مال یه بچه مدرسه ای بود ، ازشون خواسته بودن متضاد کلماتو جلوش بنویسن ، بچه هه اینطوری نوشته بود :

day : night
worm : cold
good : bad
original : china

امیرحسین
02-04-1393, 10:09 بعد از ظهر
اولین کلاهی که گرفتم مارکش index بود و کیفیتش خیلی خوبه حالا واسه هیو باید یدونه با تم مشکیو قرمز بخرم

ali.motahari
21-04-1393, 01:54 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخام یه کلاه بخرم لطفا راهنمایی کنید
از همه مهمتر واسم جنسشه و فک ثابت نبودنشو داشتن عینکو طرح و فرم جالب
از 200 تا 300 خرج میکنم واسش
اگه جنس بهتر و طرح جالبتر بود بیشترم خرج میکنم؟؟؟

Gladiator
21-04-1393, 02:02 بعد از ظهر
خیلی متنوعه ، پیشنهاد میکنم برین یه کلاه فروشی معتبر و از یه برند خوب یدونه انتخاب کنی ، index,rapido,energy,yohe همشون خوبن

ali.motahari
21-04-1393, 02:05 بعد از ظهر
داداش من شهرستانم و دسترسی ندارم
اینجا بیشتر رپیدو هست و یه جایی هست که از تهران خرید میکنه و سفارشم قبول میکنه اگه شما یه عکس با قیمت واسم بزاری ممنونت میشم

600cc
22-04-1393, 02:45 بعد از ظهر
دوستان کسی کلاه تو رنج 200-300 میخواد یه کلاه دارم 10 بار هم نگذاشتم به خاطر فک ثابت بودنش
یک ماه پیش گرفته بودم کسی خواست پخ بده رسید از مغازه هم دارم برای قیمتش و تاریخ خریدش

mj.
24-04-1393, 10:53 بعد از ظهر
امروز برای خرید کلاه رفتم خیلی جاها رو گشتم اما کلاه مورد نظرم رو پیدا نکردم. مناسبترین چیزی که دیدم یه کلاه نسبتا سبک بود که فروشنده میگفت کربنیه و قیمتش هم 250 تومن، اما ظاهر خوبی نداشت و کیفیت لایه داخلیش هم خوب نبود. چیزی که میخوام:
1- تا حد امکان سبک باشه
2- از نظر شکل و مدل شیک و زیبا باشه
3- جنس باکیفیت و مقاومی داشته باشه و لایه داخلیش هم باکیفیت باشه که تو شستشوهای متعدد دوام داشته باشه
4- فول فیس باشه؛ اگه فک متحرک هم باشه که خیلی بهتره
5- قیمتش هم مناسب باشه
اگه دوستان جایی رو میشناسن خیلی ممنون میشم اگه لطف کنن و راهنمایی بفرمایند...

MANHUNT
02-05-1393, 12:56 بعد از ظهر
سلام.دوستان یه کلاه خوب که هم کیفیت و دیدش خوب باشه هم قیمتش مناسب باشه پیشنهاد بدید یه کله فک متحرک راپیدو دیدم 140 هزار تومن یه مدل انرژی فک دار ثابت بود 160 یه یوهه فک دار هم بود 180 تومن یه مدل کربنش هم بود 250 تومن به نظرتون با 100یا 120 تومن میشه کلاه خوبی گرفت؟چه کلاهی بخرم خوبه فک متحرک خوب هست؟

ali.motahari
02-05-1393, 01:52 بعد از ظهر
سلام.دوستان یه کلاه خوب که هم کیفیت و دیدش خوب باشه هم قیمتش مناسب باشه پیشنهاد بدید یه کله فک متحرک راپیدو دیدم 140 هزار تومن یه مدل انرژی فک دار ثابت بود 160 یه یوهه فک دار هم بود 180 تومن یه مدل کربنش هم بود 250 تومن به نظرتون با 100یا 120 تومن میشه کلاه خوبی گرفت؟چه کلاهی بخرم خوبه فک متحرک خوب هست؟
آقا مصطفی تو این رنج قیمکت ک شما میخای فک متحرک 400 یا 500 گرم سنگین تره از ثابت و بنظر من متحرک بگیر و اصلا اذیت نمیشی و شکل قشنگی هم داره
من خودم میخام راپیدو فک متحرک 1700 گرم عینک دارشو بخرم 185 تومن ک بدون عینکش 20 تومن ارزون تره و عینکش واقعا ارزششو داره
خوبی دیگه متحرک زمستونه تابستونشه که اگه هوا خیلی گرم بود فکشو میدی بالا هم سایه بونه هم باد بیشتری میاد داخلو و میتونی فکشم باز کنی بزاری خونه

MANHUNT
02-05-1393, 02:02 بعد از ظهر
دمت گرم داداش علی جان یدونه راپیدو ک محترک بود طرف 130 هم میداد اون بنظرت خوبه اون فک متحرک راپیدو که میگی عینک داشت رو دیدم 180 تومن چیز قشنگی بود فقط لامصب قیمتش بالا هستش حالا خوبه تابستون

ali.motahari
02-05-1393, 02:43 بعد از ظهر
دمت گرم داداش علی جان یدونه راپیدو ک محترک بود طرف 130 هم میداد اون بنظرت خوبه اون فک متحرک راپیدو که میگی عینک داشت رو دیدم 180 تومن چیز قشنگی بود فقط لامصب قیمتش بالا هستش حالا خوبه تابستون
قربونت
یکی از دوسام مدتی پیش خرید 180 و هفته پیش تصادف کرد با کله رفت تو تیر برق با سرعت 80 تا لای پاش ب فنا رفتو 4 تا بخیه خورد و دستو پاش هنوزم کبوده و مچ پاشم کلا داغون شد ولی چون همون کلاهی ک گفتمو تو سرش بود سرش هیچی نشد و فقط چند دونه خط روش افتاد!!!من فکر کردم کلاهش به فنا میره ولی چیزی نشده بودو و میگه شیشش خیلی انعطاف برداشته بود
در ضمن شیشه خوبی هم داره و اصلا بخار نمیکنه واقعا به قیمتش میارزه بنظر من اونو بخر عینکش خیلی لازمه مخصوصا تو جاده
عینکش یو وی 400

MANHUNT
02-05-1393, 02:49 بعد از ظهر
اره مغازه دار هم گفت یو وی 400 ببینم چی میشه شاید همون 180 برداشتم چون بودجم کم ببینم چی دمت گرم داداش

MANHUNT
02-05-1393, 10:29 بعد از ظهر

MANHUNT
03-05-1393, 02:30 بعد از ظهر
علي جان نظرت درباره كلاه چيه خوبه؟قيمتش بنظرت چطوره؟

- - - Updated - - -

اون كلاهاي فك متحرك راپيدو رو هم باز ديدم مدل با عينكش يكي ١٥٠ ميداد يكي هم ١٦٠ يكي هم ١٨٠ جالبه قيمتا يكي نيست بدون عينكشم هم ١٤٠ بود من گذاشتم امتحان كردم براي كسي كه سر بزرگي داره اصلا مناسب نيست

ali.motahari
03-05-1393, 02:53 بعد از ظهر
علي جان نظرت درباره كلاه چيه خوبه؟قيمتش بنظرت چطوره؟

- - - Updated - - -

اون كلاهاي فك متحرك راپيدو رو هم باز ديدم مدل با عينكش يكي ١٥٠ ميداد يكي هم ١٦٠ يكي هم ١٨٠ جالبه قيمتا يكي نيست بدون عينكشم هم ١٤٠ بود من گذاشتم امتحان كردم براي كسي كه سر بزرگي داره اصلا مناسب نيست
150!!!
پس موقع خرید یه زحمت ب گردنت افتاد ک برام بخری
مبارکه
وزنش چقده؟طرح جالبی داره ولی فرمش سادس و از رنگو طرحش خیلی خوشم اومد

MANHUNT
03-05-1393, 03:35 بعد از ظهر
وزنش مناسب خيلي كلاه محكمي هستش داخلش سر راحت فرمش جوريه كه تو ترافيك هم اصلا سرم گرم نميشد باد به خوبي تو كلاه جريان داره ديدشم خوبه

- - - Updated - - -

از من ميشنوي داداش از همين كلاهي كه من گرفتم بگير چون قيمتش مناسب تره راحتره جنس بهتره بهترين مارك كلاه همين انرژي اون فك متحرك راپيدو من سرم كردم اصلا جالب نيست

- - - Updated - - -

از من ميشنوي داداش از همين كلاهي كه من گرفتم بگير چون قيمتش مناسب تره راحتره جنس بهتره بهترين مارك كلاه همين انرژي اون فك متحرك راپيدو من سرم كردم اصلا جالب نيست

ali.motahari
03-05-1393, 03:58 بعد از ظهر
وزنش مناسب خيلي كلاه محكمي هستش داخلش سر راحت فرمش جوريه كه تو ترافيك هم اصلا سرم گرم نميشد باد به خوبي تو كلاه جريان داره ديدشم خوبه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

مصطفی جان من اصلا قیمت مهم نیس(البته تا سقف300) آخه میخام یدونه خوبشو بخرم واسه همیشه ک اگه ی موتور بهتر خریدیم بتونم سرم کنم و تو جادم اذیت نشم
واسه همین اول واسم جنس و فرمش ک ساده نباشه مهمه بعد زیبایی و رنگ و طرح بعد فک ثابت نبودن بعد عینک داشتن و...
واسه همینه ک مدتیه دنبال یه کلاه خوب میگردم ک تا الان همینی ک گفتمت ب نظرم جالب اومده

MANHUNT
03-05-1393, 04:07 بعد از ظهر
ميدوني علي داداش چرا گفتم مثل ما من بگير من سه روز پشت سر هم رفتم گمرك يه عالمه كلاه ديدم همه رو هم گذاشتم رو سرم امتحان كردم اين كلاه كه من گرفتم عاليه درسته بحث قيمت نيست اما همين ١١٠ كه من دادم طرف ١٣٠ ميگفت چون شب بود با چونه ازش ١١٠ گرفتم در حالي كه از نظر برند يه سر و گردن از راپيدو بالاتر چون ماله مالزي هستش جنس توش عاليه فقط يه چيزي داداش سرت بزرگه هستش يا لاغر؟

- - - Updated - - -

بدي اون فك متحركا اين كه سر توش راحت نيست البته باسه من كه اينجوري بود چون راحتي سر خيلي مهم مخصوصا تو رانندگي پدر همه مغازه هاي اونجا در اوردم انقدر پرس و جو كردم و كلاه امتحان كردم

ali.motahari
03-05-1393, 04:20 بعد از ظهر
چشم داداش حتما از تجربیاتت استفاده میکنم
سرم متوسطه و دوسم ک داره گذاشتم سرم خیلی راحت بودم و با اینش ک تو تابستون فکشو باز میکنی حال کردم واسه همین فک متحرک جنس خوب میخام عینکشم تو جاده سر ظهر خیلی بهمون حال داد
فردا برم ببینم از کلاه تو اینجا هست بزارم سرم حتما راحتره ک داری میگی دیگ

farshid37
03-05-1393, 08:04 بعد از ظهر
من فک متحرک دارم. عیبشون اینه که فک متحرک از کلاه های فک ثابت کمی سنگین تره و اگه مارک معتبری نباشه ایمنیش کمی کمتره. در ضمن بعید می دونم عینک طلقی کلاه 200-300 هزار تومانی uv400 باشه. در ضمن همه تولید کنندگان کلاه چه موتور و چه دوچرخو اسکیت تاکید می کنند بعد یک ضربه شدید کلاه جایگزین بشه. چون دفعه بعد ممکنه نتونه از سر حفاظت کنه.

ali.motahari
03-05-1393, 10:31 بعد از ظهر
من فک متحرک دارم. عیبشون اینه که فک متحرک از کلاه های فک ثابت کمی سنگین تره و اگه مارک معتبری نباشه ایمنیش کمی کمتره. در ضمن بعید می دونم عینک طلقی کلاه 200-300 هزار تومانی uv400 باشه. در ضمن همه تولید کنندگان کلاه چه موتور و چه دوچرخو اسکیت تاکید می کنند بعد یک ضربه شدید کلاه جایگزین بشه. چون دفعه بعد ممکنه نتونه از سر حفاظت کنه.
آقا ما بردیم عینک فروشی تایید کرد ک یو وی400!!!!!
فقط چندتا خط روش افتاده ک ریز هستن فکر نکنم ایمنیش کم شده باشه

repsol god
09-05-1393, 11:24 قبل از ظهر
دوستان چند روزه گردنم درد میکنه
صد در صد از کلاهمه که سنگینه
حالا کلاه من مارک top هست فک دار باز شو که از rapido یه کوچلو سبک تره
کیا این مشکل و دارن و چیکار می کنن برای حلش؟:29:

MANHUNT
09-05-1393, 11:54 قبل از ظهر
منم موقعي كه رفتم كلاه بگيرم اول ميخواستم فك متحرك بردارم اما چون وزنش زياد بود و احساس كردم سر توش راحت نيست نگرفتم يه سوال فك متحركش رو ميدي همش به بالا؟

repsol god
10-05-1393, 02:41 بعد از ظهر
نه دوست عزیز فقط زیاد گرم باشه یا با کسی بخوام حرف بزنم میدم بالا

soleymani
11-05-1393, 07:56 بعد از ظهر
براي ديدن حدود قيمت رفتم گمروك
از گمرك به سمت عبور ممنوع كه ميري سمت راست
سر كوچه و داخل كوچه اي رفتم
---------
سوال اول:اين مغازه ها جنس و قيمت هاشون خوبه
سوال دوم: بيشترين برند هاي ايندكس و راپيدو و انرژي داشتن
سوال سوم:مغازه هاي ديگه اي هم مثل اينا نمايشگاهي هست براي بازديد و تست

ali_r
13-05-1393, 11:50 بعد از ظهر
کسی اطلاعی داره قیمت این کلاه ها چنده و وزنشون چقدره؟

قیمت این کلاه رو هم میخواستم کسایی که میرن گمرگ بی زحمت قیما این دو تا کلاه رو بگیرن وزن اولی چقدره
خیلی ممنون

r.hasani7023
14-05-1393, 12:07 قبل از ظهر
داداش من گمرک بودم از بار قدیمش داشت 250 میگفت کربنی

ali_r
14-05-1393, 12:09 قبل از ظهر
داداش من گمرک بودم از بار قدیمش داشت 250 میگفت کربنی

وزنش رو اطلاعی نداری؟

ali.motahari
14-05-1393, 06:23 قبل از ظهر
این دومی رو ک گذاشتی اگه فک متحرک باشه ک سنگین ترینه 1700 وزنشه قیمتشم 185
اون اولی هم فقط رنگش فرق میکنه و فک ثابته

ali_r
14-05-1393, 11:00 قبل از ظهر
این دومی رو ک گذاشتی اگه فک متحرک باشه ک سنگین ترینه 1700 وزنشه قیمتشم 185
اون اولی هم فقط رنگش فرق میکنه و فک ثابته

ممنون
عکس اولی که گزاشتم فیبرکربن وزنش رو اطلاعی نداری؟ فک متحرک فیبر کربن تو بازار هست یا همشون فک ثابته؟

MANHUNT
14-05-1393, 11:58 قبل از ظهر
علی داداش اون کربن که عکسش گذاشتی وزنش خیلی خوبه من دستم گرفتم انرژی هم یه مدل کربن داره که اون خیلی عالیه وزنشم واقعا سبک و خوب هست///اما اون فک متحرکا وزنشون زیاده رو سر سنگینی میکنه قیمتش هم رضا جان گفت اما فک متحرک با عینک داداشم گرفت راپیدو 158 بدون عینک 140

ali_r
14-05-1393, 02:01 بعد از ظهر
داداشت راپیدو اونی که عکسشو گزاشتم گرفت 158ت؟؟

راپیدو کربنی اونی که عکسشو گزاشتم فک متحرکش هست؟ اونی که شما دستت گرفتی فک ثابت بود؟ وزنش زیر 1 کیلو بود بنظرت یا بالا؟

ali.motahari
14-05-1393, 03:51 بعد از ظهر
ممنون
عکس اولی که گزاشتم فیبرکربن وزنش رو اطلاعی نداری؟ فک متحرک فیبر کربن تو بازار هست یا همشون فک ثابته؟
قربانت
علی جان فیبر کربن اینجا ندیدم تابحال
میخای کلاه بخری؟

ali_r
14-05-1393, 03:57 بعد از ظهر
یدونه دارم میخوام عوض کنم

MANHUNT
14-05-1393, 05:31 بعد از ظهر
نه كربنش نبود يادش با عينك فك متحرك راپيدو///اون كربنش ٢٤٠ ٢٥٠ تومن اره وزنش سبك اما نميدونم زير يك كيلو بود يا نه

B-MAX
17-05-1393, 10:34 بعد از ظهر
ویرایش شد!

soleymani
19-05-1393, 09:41 بعد از ظهر
نظرتون در مورد اين مدل راپيدو چيه؟
چه حدود قيمتي هست؟

ali_r
19-05-1393, 09:50 بعد از ظهر
من شهرستان قیمت کردم گفتن 220 تومن
تهران نمیدونم

soleymani
19-05-1393, 10:14 بعد از ظهر
من با بودجه 100 تا 150 چه كلاهي مي تونم بگيرم؟
هر چي توي گمرك مخصوصا فروشگاه بيات ديدم راپيدو بود
وزنم حدود 1650(وزن زيادي هست؟)
----------
به نظرتون ثابت بگيرم يا متحرك
عينك كلاه تاثيري داره؟
--------
چه مدل و مارك هايي رو توصيه ميكنيد.اگه با عكس باشه چه بهتر؟؟؟

ali_r
19-05-1393, 11:10 بعد از ظهر
با بودجه 170 تومن یه مدل انرژی هستش که وزنش 1600 کیلوگرم و فک متحرک حتی میتونی فکشو جدا کنی و تابستونیش کنی

اینی که شما عکسشو گزاشتی از لحاظ کیفیت و مقاومت خیلی خوبه منم مشکی همینو دارم فقط اگه مدت رانندگیت با موتور زیاده و قراره کلاه روی سرت زیاد بمونه اصلا توصیه نمیشه ولی اگه ساعات رانندگیت کمه به نظر من خوبه
در کل تو رنج 170 ت اون انرژی خوبه متاسفانه عکس ندارم تو رنج 300 تومن هم راپیدو کربن یا یوهی کربن میتونی بگیری که وزنشون 1300 هستش

فک ثابت و متحرک به خودت بستگی داره ولی فک ثابت ها اکثرا وزنشون از متحرک ها کمه
عینک هم تو جای خودش نقش عالی داره

اینم عکس کلاه من:

ali.motahari
19-05-1393, 11:27 بعد از ظهر
با بودجه 170 تومن یه مدل انرژی هستش که وزنش 1600 کیلوگرم و فک متحرک حتی میتونی فکشو جدا کنی و تابستونیش کنی

اینی که شما عکسشو گزاشتی از لحاظ کیفیت و مقاومت خیلی خوبه منم مشکی همینو دارم فقط اگه مدت رانندگیت با موتور زیاده و قراره کلاه روی سرت زیاد بمونه اصلا توصیه نمیشه ولی اگه ساعات رانندگیت کمه به نظر من خوبه
در کل تو رنج 170 ت اون انرژی خوبه متاسفانه عکس ندارم تو رنج 300 تومن هم راپیدو کربن یا یوهی کربن میتونی بگیری که وزنشون 1300 هستش

فک ثابت و متحرک به خودت بستگی داره ولی فک ثابت ها اکثرا وزنشون از متحرک ها کمه
عینک هم تو جای خودش نقش عالی داره

اینم عکس کلاه من:

علی جان اذیت شدن تو مدت طولانی رو خودت متوجه شدی و برات پیش اومده یا جایی شنیدی؟:wow:

ali_r
19-05-1393, 11:33 بعد از ظهر
اره خودم متوجه شدم قبلا ساعات رانندگیم کم بود اصلا موردی نبود
ولی توی این ماه ساعات رانندگیم زیاد شده الان شب ها گردنم درد میکنه

soleymani
19-05-1393, 11:41 بعد از ظهر
خودت چند گرفتي اين كلاه رو و اينكه رنگ مشكيش خط و خش نميوفته؟

ali_r
19-05-1393, 11:46 بعد از ظهر
من تو 92/10/17 از مغازه اقای نادری سفارش دادیم اون زمون 165ت دادیم
خط خش اگه یه جایی بخوری اره میوفته
اگه موتورت قرمز رنگ باشه شما قرمزشو بخر که خیلی خوشگله

soleymani
22-05-1393, 10:53 بعد از ظهر
يه سري رفتم گمرك
طبق استاندارد جدول من سرم سايز مديوم هست
دو نمونه سرم كردم به فشار كلاه ها توي سرم رفت و جاي خلاصي كمي هم نداشت
ولي لارج سرم كرم اونم خوب رفت و بسيار كم خلاصي
به نظر شما كدومش بهتره؟
بسيار كم خلاصي يا صفت؟
كلاهاش 1700وزنش بود خوبه يا سنگين

ali_r
22-05-1393, 11:22 بعد از ظهر
يه سري رفتم گمرك
به نظر شما كدومش بهتره؟
بسيار كم خلاصي يا صفت؟

همون مدیوم اندازه سر شماست چون بعد مدتی برای خودش جا وا میکنه
1700 وزن کلاهه منه سعی کن کمتر بگیری مثل 1300 یا 400 خیلی فرق میکنه

ali.motahari
22-05-1393, 11:24 بعد از ظهر
يه سري رفتم گمرك
به نظر شما كدومش بهتره؟
بسيار كم خلاصي يا صفت؟
وزنش خوبه باید چفت سرت باشه کامل تا بعد یه مدتی سایز سرت بشه

foadnnsj
10-06-1393, 10:35 قبل از ظهر
سلام تا 100 تومن چه کلاهی خوبه بخرم؟؟؟

Alireza.BMW
10-06-1393, 10:37 قبل از ظهر
بچه ها یه کلاه یوهه دیدم تا 185کنار میاد عین اینه فقط مدل سادشه تک رنگم هست یعنی هیچ طرحی روش نداره این همون مدله ولی کربنشه...کسی قیمت جفتشو داره هم کربن هم معمولی...کلاه فک ثابتم هست...وزنشونم دارین؟؟؟

farshad 54
10-06-1393, 02:05 بعد از ظهر
yohe کلاهاش کیفیت خوبی داره

اینم کلاه منه با رنگ مشکی مات که خودم یه طرح هایی روش زدم

- - - Updated - - -

yohe کلاهاش کیفیت خوبی داره

اینم کلاه منه با رنگ مشکی مات که خودم یه طرح هایی روش زدم

Alireza.BMW
10-06-1393, 02:19 بعد از ظهر
قیمتشو نو دارین فرشاد خان؟؟؟ اونی که من دیدم همین یکی شماست فکر کنم چون خیلی شبیه همین مدل کربنه هست که گذاشتم قیمتاش چنده...؟؟؟ من مشکی براقشو دیدم 200 میگفت ولی 10.15تومن کم میکنمش...و قیمت کربنشم دارید؟

farshad 54
10-06-1393, 05:03 بعد از ظهر
فکر کنم از 170 تومن شروع میشه قیمتاش البته قیمت طلقش جداس اگر دودی یا جیوه ای بخوای

Alireza.BMW
10-06-1393, 05:11 بعد از ظهر
نه طلقش برام مهم نیست...فکر کنم طلقش معمولیه...فقط میخاستم ببینم این قیمتی که گفته میرزه یا بالا میگه که اگه گرونه برم از یه جای دیگه پیدا کنم اما 185 فکر کنم قیمت مناسبی باشه...الان رنگ ماتش گرونتره؟؟؟ حدودا چقدر؟؟؟

- - - Updated - - -

الان وزن کلاه خودتون رو میدونید چقدره؟؟؟

farshad 54
10-06-1393, 05:13 بعد از ظهر
قیمت الانشو ندارم

وزنش هم فکر نکنم از 1400 بیشتر باشه

Alireza.BMW
10-06-1393, 05:14 بعد از ظهر
...از راپیدو و انرژی فک ثابت کمتره وزنش؟ و اینکه من رنگ مشکی ماتشو بخام گرونتر از براقشه یا نه هم قیمتن اگه گرونه حدودا چقدر دقیق هم نبود نبود میخام ببینم ارزش داره برای تغییر رنگش بیشتر بپردازم یا نه

mkmmkm
14-06-1393, 05:03 بعد از ظهر
سلام.

آقا من یه پالس 135 مشکی دیروز خریدم.

کلاه ایمنی هم میخوام بخرم.

راستش من آدم اهل سرعت نیستم. معمولا اهسته رانندگی میکنم. کلاه رو فقط و فقط واسه گیر دادن و خوابوندن موتور میخوام بخرم.

یه کلاه میخوام هم خوشگل باشه هم ارزون و سبک باشه. تو بازار هم موجود باشه چون من وقت دنبال گشتن ندارم.

لطفا راهنمایی کنین.

ali_r
14-06-1393, 05:09 بعد از ظهر
چقدر میخوای هزینه کنی؟

Alireza.BMW
14-06-1393, 07:03 بعد از ظهر
کلاه باید سبک باشه... من نظرم روی کلاه کربن هست خودم کرین مارک یوهه خریدم اونم چون وقتی با مگلی جمعه ها میرم بیرون حداقل 150کیلومتر باهاش راه میرم کلاه زیاد سرمه تازه برای کلاهش سوارخ هایی برای عبور هوا تعبیه دیدن دکمه هاشو باز کنی قشنگ هم بالای کلت و هم قسمت دهن باد میخوره سرت خنک میشه...اما قیمتش بالاست حتی از کلاه نیم فک هم سبکتره چون یه کلاه نیم فکم دارم... بعد از اون کلاه نیم فک توصیه میشه چون از فک ثابت سبکتره...کلا کلاه های انرژی و راپیدو کلاه های با کیفیتی هستن یه مدل انرژی دیدم مشکی مات هم بود بهم قیمت دادن 69 تومن 65 تومنم میداد کلاه نیم فکم هست 25 تومن اما دیگه خیلی کیفیت پایینه

Gladiator
14-06-1393, 08:48 بعد از ظهر
من تو کلاها ENERGY رو خیلی قبول دارم ، یه فک متحرکشو دارم ( عینک UV داره ، بلوتوث داره برای پخش موزیک و پاسخ دادن به تلفن همراه ) که خیلی سنگینه و نمیشه همیشه ازش استفاده کرد ، یدون فک ثابتشو دارم که از فک متحرکه سبک تره و کلاه خوبیه 120 تومن خریده بودمش ، یدونه هم بدون فک خریدم 50 تومن برندش TECHNICO GOLD هست که برای توی شهر ازش استفاده میکنم هم سبکه هم با کیفیت
در کل من بهتون ENERGY رو پیشنهاد میکنم

mkmmkm
14-06-1393, 09:15 بعد از ظهر
چقدر میخوای هزینه کنی؟

تا 70 هزار تومن دوست عزیز. من کلا اهل کلاه گذاشتن نیستم. با موتور تو محل هستم. ولی موقعی که بخوام کاری انجام بدم و مجبور به رفتن به خیابانهای اصلی (لونه زنبور) میشم میخوام کلاه بزارم. پس بیشتر میخوام قیافش شیک باشه و سبک.

hosin2a
12-07-1393, 03:36 قبل از ظهر
سلام.
یه کلاه میخوام بخرم. سقف قیمت بین 300 تا 350
کیفیت . وزن مناسب . زیبایی و شیک بودن.
دارای تهویه مناسب برای فصل گرما. جلوگیری از ورود هوای سرد در فصل سرما
من خودم موندم که فک ثابت بخرم یا متحرک.
کلاه زیاد سرمه .
چی پیشنهاد میدین ؟
مکان برا خرید تو تهران ؟

Alireza.BMW
12-07-1393, 02:18 بعد از ظهر
من این مدل یوهه رو گرفتم کلاه خوبیه و راحته من قرمزشو گرفتم ولی مشکیش خیلی قشنگو با ابهته...کربن هستش قیمتشم خیلی مناسبه قیمتشم 200 ایناست وزن 1280... دارای 3 خروجی هوا که میتونی ببندی یا باز کنی یکی جای دهن هستش 2 تا هم بالای سر طلقش معمولیه که دودی و جیوه ای هم داره قیمت هر طلقشم 20 تومنه فکر کنم حسین مستر مدیر سایت فکر کنم بتونه براتون ردیف کنه با قیمت مناسبتر بهش پ.خ بدید...

در ضمن فک متحرک وزنش زیادتره همیشه حتی کربن فک ثابت وزنش کمتره از متحرک

ali_r
12-07-1393, 03:04 بعد از ظهر
کربن هستش

منظور علیزضا طرح کربن هستش نه کربن

hosin2a
27-07-1393, 09:06 بعد از ظهر
سلام.
من اینو خریدم. از گمرک. گفت 230 با تخفیف 220 تومن شد .
وزنش 1600 گرم.
دارای پمپ باد برای تنگ کردن کلاه هنگامی که گشاد شد.
دارای عینک.
فک ثابت.
نظرتون چیه ؟ ساخت کجاست ؟ سرم کلاه رفته ؟
[Only registered and activated users can see links] B1_%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B8%DB%B5%DB%B8.jpg ([Only registered and activated users can see links] B1_%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B8%DB%B5%DB%B8.jpg/dl)
[Only registered and activated users can see links] B1_%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B9%DB%B2%DB%B0.jpg ([Only registered and activated users can see links] B1_%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B9%DB%B2%DB%B0.jpg/dl)
[Only registered and activated users can see links] B1_%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B9%DB%B4%DB%B9.jpg ([Only registered and activated users can see links] B1_%DB%B0%DB%B6%DB%B5%DB%B9%DB%B4%DB%B9.jpg/dl)

Garbaz
28-07-1393, 11:58 قبل از ظهر
من این مدل یوهه رو گرفتم کلاه خوبیه و راحته من قرمزشو گرفتم ولی مشکیش خیلی قشنگو با ابهته...کربن هستش قیمتشم خیلی مناسبه قیمتشم 200 ایناست وزن 1280... دارای 3 خروجی هوا که میتونی ببندی یا باز کنی یکی جای دهن هستش 2 تا هم بالای سر طلقش معمولیه که دودی و جیوه ای هم داره قیمت هر طلقشم 20 تومنه فکر کنم حسین مستر مدیر سایت فکر کنم بتونه براتون ردیف کنه با قیمت مناسبتر بهش پ.خ بدید...

در ضمن فک متحرک وزنش زیادتره همیشه حتی کربن فک ثابت وزنش کمتره از متحرک

داداش من همین مارک یوهه سه ساله دارم و ازش خیلی راضی هستم ، واقعا کلاه عالی هست ، همین به قول شمات مشکی طرح کربنی ، ولی یه مشکلی که باهاش دارم هوا مقداری از زیر فک به داخل نفوذ میکنه و میخوره تو بینی و صورت (زیاد محسوس نیست ولی بعضی وقتا میره تو مخم)

Alireza.BMW
28-07-1393, 12:27 بعد از ظهر
آره اونم مال طلقشه که خوب چفت نمیشه اما اون یه مقدار به نظر من لازمه وگرنه تو زمستون نفسی که میکشی توش بخار میزنه تو طلق

Hasan.A
03-08-1393, 05:05 بعد از ظهر
سلام ببخشید اون کلاه کاسکت هایی که شیشه شون رفلکسه عین آینه از تو بیرون دودی دیده میشه یا عین شیشه معمولیه.اگر کسی میدونه بگه ممنون میشم

soleymani
03-08-1393, 07:16 بعد از ظهر
اونا بسته به طلقشون هست
به اسم طلق های جیوه ای معروف هست
و درجه های مختلفی داره

moein 007
03-08-1393, 07:23 بعد از ظهر
سلام ببخشید اون کلاه کاسکت هایی که شیشه شون رفلکسه عین آینه از تو بیرون دودی دیده میشه یا عین شیشه معمولیه.اگر کسی میدونه بگه ممنون میشم
سلام دوست عزیزم من دارم دودیه و تو شب دید خوبی نداره اگه تو شب استفاده بکنی اصلا خوب نیست

vahidshah
03-08-1393, 09:13 بعد از ظهر
ایتم ایندکس از تبریز 250 خریدم و اصرار داشت که تک رنگن و این اخرین اندازه این مدله!!لارج هست ولی فکر میکتم اگه یه سایز بیشتر بود برام بهتر بود و من دوس داشتم سفید باشه موتورمم سفیده بعدا جراحیش کردم یکم سقیدی اضافه کردم!!بعد یه ماه رفتم تهران گمرک و اونهمه مغازه تخصصی کلاه دیدمو کلی افسوس///

اما کلاه خوبیه کیفیت مواد داخلشم خوبه و اینم واسه سوراخهای بالای در واسه بستن باز کردن داره و ابر های داخلش میشه با دگمش بخاطر شستشو باز بشه /

- - - Updated - - -