PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مگلی یا پالس 220 یا موتور بی پلاک(بابرگه )..؟؟؟

محمدفضل
20-01-1391, 12:39 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان و اعضا محترم سایت پرشین موتور..!امیدوارم سال خوبی روشروع کرده باشید.قراره تا هفته ی اول اردیبهشت ۴تومن پولامو جمع کنم موتور بگیرم.دوست دارم راهنماییم کنید چی سوار شم تو این رنج قیمت بیرزه.یعنی پولی که واسه موتور خرج میکنی بیرزه.نظر خودم پالسه که بالاخره صفر میگیری و هیچ دغدغه ای تقریبا تا ۱ سال نداری.ولی از یه طرف عاشق تیپ موتورایی مثل مگلی ام.اسپرت و خوشگلو سرعتی.و طرف دیگه قضیه موتورهای بابرگه هستند که فقط به عشق سرعت و قدرتشون دوسشون دارم.شما جای من بودید چکار میکردید.دوست دارم اعضای باتجربه ی سایت راهنماییم کنند. (( باتشکر از همگی ))

K.I.A
20-01-1391, 12:42 قبل از ظهر
نظر شخصی و علاقه خودتون هست برای تردد پلاک دار باحال بگیر /واگر تفریحی و هفته ای یه بار میخوای سوار بشی بی پلاک

Kenji
20-01-1391, 12:42 قبل از ظهر
بندیت 250 برگ سبز.

cbr250 برگ سبز

fzr250 برگ سبز

zxr250 برگ سبز

مگلی داغون

دایلیم داغون

پالس 220 صفر.

matrixaidin
20-01-1391, 12:53 قبل از ظهر
220 صفر بگیری خیلی بهتره تا بری مگلی داغون شده بخری
اگرم می خوای با برگه سبز بگیری که باید تو پیست بچرخی
باز ببین بزرگترهای سایت چی میگن

محمدفضل
20-01-1391, 01:32 قبل از ظهر
نظر شخصی و علاقه خودتون هست برای تردد پلاک دار باحال بگیر /واگر تفریحی و هفته ای یه بار میخوای سوار بشی بی پلاک
بندیت 250 برگ سبز.cbr250 برگ سبزfzr250 برگ سبزzxr250 برگ سبزمگلی داغوندایلیم داغونپالس 220 صفر.اگر به علایق شخصی باشه که خب از نطر ظاهری مگلی خوبه.درضمن تو شهر خودمون مازندران (گلوگاه) چون خیلی بزرگ نیست کاری ندارن یعنی پراز موتور بی برگه مثل crm kdx kmx هست.بعدشم واسه من سرعت وشتاب و این که موتور اذیت نکنه خیلی مهمه.از یه طرف دلم به بندیت و ایناست وازاین میترسم خوب گیرم نیاد تو این قیمت و ضررکنم ولی از یه طرف به پالس چون حداقلش خیالم از خراب نشدن موتور راحته به قول معروف صفره دیگه..

salahshor
20-01-1391, 02:27 قبل از ظهر
دوست عزیز و گرامی :
به اندازه کافی مطالب متنوع درباره انواع موتورهایی که قصد خریدشونو دارید تو سایت هست
کمی همت کنید و وقت بذارید این مطالب رو بخونید خودتون اتوماتیک وار میتونید تصمیمتونو برا خرید بگیرید
در صورتی که باز مشکلی داشتین و یا نیاز به راهنمایی بود تیم مشاوره برشین موتور در خدمت شماست
کسی نیاز به راهنمایی داره که اطلاعاتش درباره انواع موتور محدود باشه و این سایت محدودیت رو برا شما از بین خواهد برد
بس جسارت نشه دوستم یه کم همت کنید اطلاعات هست .. قیمت هم هس ... ببین نیازت چیه ...
اگر هم 2 دل هستین ... و یه جورایی همرو میخواین ... باید بگم تصمیم گیرنده نهایی خودتونین

محمدفضل
20-01-1391, 12:50 بعد از ظهر
دوست عزیز و گرامی :
به اندازه کافی مطالب متنوع درباره انواع موتورهایی که قصد خریدشونو دارید تو سایت هست
کمی همت کنید و وقت بذارید این مطالب رو بخونید خودتون اتوماتیک وار میتونید تصمیمتونو برا خرید بگیرید
در صورتی که باز مشکلی داشتین و یا نیاز به راهنمایی بود تیم مشاوره برشین موتور در خدمت شماست
کسی نیاز به راهنمایی داره که اطلاعاتش درباره انواع موتور محدود باشه و این سایت محدودیت رو برا شما از بین خواهد برد
بس جسارت نشه دوستم یه کم همت کنید اطلاعات هست .. قیمت هم هس ... ببین نیازت چیه ...
اگر هم 2 دل هستین ... و یه جورایی همرو میخواین ... باید بگم تصمیم گیرنده نهایی خودتونین

ممنون دوست عزیز salahshor از راهنماییتون.
به خداهمت خیلی گذاشتم واسه این کار چشام درد گرفت از بس با این گوشی شبا رفتم تو کل سایتو گشتم.ماشالله اینقدر هم سرم شلوغه که وقت ندارم روزا با کامپیوتر برم اینترنت.
باور کنید *ون *شاد نیستما.......!!!!!!!!!!!!!!!
ولی یه موضوعی اینجا هست اینه که همه این چیزایی که میگیو خوندم.خودتون ببینید یکی تعریف میکنه یکی بد میگه ادم میمونه چیکارکنه.منم گفتم اولش که از کسایی که تجربه داشتن میخام راهنماییم کنن. یعنی کسایی که لااقل یکی یا همه ی این موتور هارو داشتن یعنی این کلاسهارو تجربه کرده باشن.من بالاترین موتوری که خودم داشتم روان 200 که هنوزم دارمش.شما هم بیشتر مسئله ی ارزش در برابر مبلغ پرداختیو مدنظر داشته باشید . منظور من بیشتر مسئله ی اقتصادیه. اگه هم تاپیکی هست که توش اینارو باهم مقایسه میکنند ممنون میشم معرفی کنید.

از تیم مشاوره ی پرشین موتور هم ممنون که وقتشونو در اختیارمون قرار میدن.کاملا بهره میبریم.

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

بندیت 250 برگ سبز.

cbr250 برگ سبز

fzr250 برگ سبز

zxr250 برگ سبز

مگلی داغون

دایلیم داغون

پالس 220 صفر.

kenji جان منظورت از این چیه ؟ رتبه بندی این موتور هاست ؟ از بالا به پایین خوب؟ یعنی الان مگلی کلا داغونه یا مگلی داغون میشه خرید؟ یعنی پالس 220 صفر ارزشش از اینا پایینتره ؟ چی شد !!!!!!!!

Kenji
20-01-1391, 12:56 بعد از ظهر
kenji جان منظورت از این چیه ؟ رتبه بندی این موتور هاست ؟ از بالا به پایین خوب؟ یعنی الان مگلی کلا داغونه یا مگلی داغون میشه خرید؟ یعنی پالس 220 صفر ارزشش از اینا پایینتره ؟ چی شد !!!!!!!!

خیر صرفا گزینه هاییه که می تونی بهش فک کنی.

اگه بی خیال پلاک بشی، بندیت، سی بی آر اف زد آر زد اکس آر گزینه های دم دستتن. اگه علاقه به ریس داری بندیت خط می خوره. و بعد باید بگردی دنبال یکی از این 3 گزینه که تمیز گیرت بیاد.

اگه با پلاک می خوای یا مگلی داغون گیرت میاد یا دایلیم داغون و یا پالس 220 صفر.

اگه مشکل تعمیرگاه رفتن نداری باز دایلیم داغون سگش شرف داره به مگلی نیمه داغون.

و باز انتخاب خودت سر نو بودن، 220، زیبایی در عین بی کیفیتی، مگلی، و یا کیفیت و دوام و ....، دایلیم.

kourosh_bandit2
20-01-1391, 03:20 بعد از ظهر
دوست عزیز موتور خوب پلاک نیست موتور پلاک خوب نیست. پالس 220 اصلا و به هیچ وجه ربطی موتورای سنگین نداره. 220 200 180 پالس و 160 و 180 اپاچ و مگلی و دایلیم و اینااا همه اشی مشی هستن و اگه یم ی سنگین سوار واقعی اینارو سوار بشه خندش میگیره. پس اول معلوم کن واقعا میخوای موتور سوار بشی یا میخوای اشی مشی سوار بشی. اگر سنگین سواری نکردی میتونی با این موتورا راحت کنار بیای و مشکلی نداری اما اگه مثلا سوار بندیت شدی با اون صدا و اون قدرت دست و پنجه نرم کردی اصلا یه فکر 250 های پلاک نباش چون اصلا ربطی بهم ندارن. چرا شاید نینجا بازم موتور خوبی باشه ولی قیمتش انقدر پرت و مسخرس که به کارت نمیاد. یا اگه دستت به دسته گازه سی بی 400 خورده عمرا نمیتونی شتاب و سرعت و صدای این موتور هارو تحمل کنیو مثل اینه که تا دیروز لکسوز سوار شدی حالا میحوای mvm بخری پس بشین اول معلوم کن چج.ر موتوری میخوای سوار بشی اصلا بحس ریس یا نیکدش هم نیست. کسی که میخواد موتور بخره اول کلاس موتورشو مشخص میکنه مثلا تریل یا اسپرت یا..... بعد مثلا اسپرت خواسته بعد باید ببینه سنگین میخواد یا سبک یعنی باید اول میزان استفاده و طرز استفادشو مشخص کنه که استفاده روز مره داره یا نه تفریحی میخواد. بعد باید ببینه کیفیت موتورو میخواد یا زیبایی . بعد باید نسبت به پولش برای خودش گزینه بچینه. بعد از بین این گزینه ها اگر نتونستی انتخابی بکنی کپمیای اینجا همه کمکت میکنن و بهترینشو واست انتخاب میکنن. پس اول اون مراحل رو بگذرون. اگرم خواستی اول سنگین یا سبکش رو مشخص کن بقیشو ی جوری زیر سیبیلی برو بچ برات حل میکنن.

محمدفضل
20-01-1391, 07:53 بعد از ظهر
دوست عزیز موتور خوب پلاک نیست موتور پلاک خوب نیست. پالس 220 اصلا و به هیچ وجه ربطی موتورای سنگین نداره. 220 200 180 پالس و 160 و 180 اپاچ و مگلی و دایلیم و اینااا همه اشی مشی هستن و اگه یم ی سنگین سوار واقعی اینارو سوار بشه خندش میگیره. پس اول معلوم کن واقعا میخوای موتور سوار بشی یا میخوای اشی مشی سوار بشی. اگر سنگین سواری نکردی میتونی با این موتورا راحت کنار بیای و مشکلی نداری اما اگه مثلا سوار بندیت شدی با اون صدا و اون قدرت دست و پنجه نرم کردی اصلا یه فکر 250 های پلاک نباش چون اصلا ربطی بهم ندارن. چرا شاید نینجا بازم موتور خوبی باشه ولی قیمتش انقدر پرت و مسخرس که به کارت نمیاد. یا اگه دستت به دسته گازه سی بی 400 خورده عمرا نمیتونی شتاب و سرعت و صدای این موتور هارو تحمل کنیو مثل اینه که تا دیروز لکسوز سوار شدی حالا میحوای mvm بخری پس بشین اول معلوم کن چج.ر موتوری میخوای سوار بشی اصلا بحس ریس یا نیکدش هم نیست. کسی که میخواد موتور بخره اول کلاس موتورشو مشخص میکنه مثلا تریل یا اسپرت یا..... بعد مثلا اسپرت خواسته بعد باید ببینه سنگین میخواد یا سبک یعنی باید اول میزان استفاده و طرز استفادشو مشخص کنه که استفاده روز مره داره یا نه تفریحی میخواد. بعد باید ببینه کیفیت موتورو میخواد یا زیبایی . بعد باید نسبت به پولش برای خودش گزینه بچینه. بعد از بین این گزینه ها اگر نتونستی انتخابی بکنی کپمیای اینجا همه کمکت میکنن و بهترینشو واست انتخاب میکنن. پس اول اون مراحل رو بگذرون. اگرم خواستی اول سنگین یا سبکش رو مشخص کن بقیشو ی جوری زیر سیبیلی برو بچ برات حل میکنن.واقعا نوشته ات موثر بود کوروش جان..خب بیخیال موتورهای سبک(مگلی و پالس و دایلیم و ...) شدم.اگه قسمت بشه میخام بیام تو سنگین سواری.حالا تو این گزینه های سنگین خودم نظرم رو بندیت چون یکی از گزینه های مدنظرم صدای جذاب موتور وقدرتشه.دوستانی که میخوان کمکم کنند سبک موتور(ریس و نیکد و.. ) رو در نظر نگیرند.فقط طوری باشه که اگه خدایی نکرده خراب هم شد بتونم لوازمشو پیدا کنم و مشکلی واسه تعمیرش نداشته باشم..دوستان گلم همه ی ما یه روزی از یه جا شروع کردیم.پس بزارید ماهم با کمک شما پیشرفت کنیم.طوری بشه یروزی بشینیم ۴جا بگیم این بچه های گل پرشین موتور بودن که بما کمک کردن دانش موتورمون بالا بره.هدف سایت هم یادمون نره آموزش و ترویج دانش موتورسواری...راستی دوستان فراموش نشه تشکر اون پایینه...اگه دوس نداشتی هم نزن..زور که نیست آقا....نزن....حالا بزن..!!!!

kourosh_bandit2
20-01-1391, 08:39 بعد از ظهر
خوب خداروشکر دوست عزیز که استفاده کردی. حالا:
بنده خودم به جز بندیت بقیه رو امتحان مشتی نکردم که بخوام تفاوت هاشونو بگبم اماا بندیت موتور قدیمی و مدل پایین خوش استیل باهال خفن و خوش صدا هستش. سی بی ار و دوتای دیگر هم قدیمی هستن. پس این از ایناش. من به شخصه اول سوزوکی تو 250 انتخاب میکنم چون واقعا حس سواری یک 400 رو به ادم میده با همون صدا. اما بقیه رو نمیدونم دوستان دیگه که واقعا سوار شدن بیان ی کمکی به دوستمون بکنند. من بندیت خیلی میبینم اما بقیه رو خیلییی کم دیدم. نمیدونم چرا ولی من فکر کنم بندیت بین بقیه 250 ها خواهان بیشتر داره هم چراغ کرده و خوش استیل هم 4 سیلندره و 16 سوپاپ. البته بقیه هم 4 سیبندر هستن ولی من خودم بندیت دوست دارم. شما بازم تحقیق بکن دربارشون و از دوتان کمک بگیر .البته به نظر من بقیه چون ریس هستند و قدیمی دیگه خیلی قدیمی و کم پسند شده قیافشون اما بندیت همچنان چون نیکد هست مثل سی بی 400 یا سی بی 1300 و ...... همه وقت جذاب و همه پسند خواهد بود چون در عین سادگی از ابهت خاصی برخوردار هست دقیق عین پالس که چراغ گردش خیلیییییی بیشتر از کله سوسکیش فروخت. اون سلیقس دوست عزیز. باقی فاکتور هارو در نظر بگیر سادگی تعمییرات میزان مصرف میزان خرابی میزان کیفیت قطعات و.......... موفق باشییی.

محمدفضل
21-01-1391, 06:50 قبل از ظهر
. باقی فاکتور هارو در نظر بگیر سادگی تعمییرات میزان مصرف میزان خرابی میزان کیفیت قطعات و.......... موفق باشییی.ممنون.درسته حق باشماست به نظرم بندیت بین این گزینه ها این فاکتورهارو داشته باشه.درسته دوستان؟ اتفاقا درموضوع ریس ها من بانظر شما موافقم.قیافه و اتاقشون قدیمی و به قول معروف از مد افتاده.

kourosh_bandit2
21-01-1391, 09:37 قبل از ظهر
ممنون.درسته حق باشماست به نظرم بندیت بین این گزینه ها این فاکتورهارو داشته باشه.درسته دوستان؟ اتفاقا درموضوع ریس ها من بانظر شما موافقم.قیافه و اتاقشون قدیمی و به قول معروف از مد افتاده.
بله از نظر من طراحی اونا خیلی قدیمی شده و الان حتی میشه گفت موتور های چینی داخل بازار که ریس هستند از این مدل های قدیمی زیباتر هستند. بقیه دوستان هم که حوصله کمک کردن ندارند.

kourosh_bandit2
21-01-1391, 01:09 بعد از ظهر
شما خودت ی نگا بنداز:11033 :bargh::1tongue::s (9)::42kmoig::98:حالا همچنان ابهت نیکد رو بنگر تا 500 سال دیگم همچنان زیباست:1103411035 البته این هیولا :sumo::icon_pf (94)::23:که تو عکس در حال استراحت هندا cb1300 بهههههه این ارمش تو حلقم که اسمشم لرزه به اندام ادم میندازه.:sumo::22::happy4: البته اون ریس هم 750. کاری به سی سی نداریم بحث زیبااییی ماندگار بوود. واقعا یک اثر هنری. اینم همون بندیت 250:11037. این fzr:1103811039

محمدفضل
21-01-1391, 11:08 بعد از ظهر
شما خودت ی نگا بنداز:11033 :bargh::1tongue::s (9)::42kmoig::98:حالا همچنان ابهت نیکد رو بنگر تا 500 سال دیگم همچنان زیباست:1103411035 البته این هیولا :sumo::icon_pf (94)::23:که تو عکس در حال استراحت هندا cb1300 بهههههه این ارمش تو حلقم که اسمشم لرزه به اندام ادم میندازه.:sumo::22::happy4: البته اون ریس هم 750. کاری به سی سی نداریم بحث زیبااییی ماندگار بوود. واقعا یک اثر هنری. اینم همون بندیت 250:11037. این fzr:1103811039کوروش نکن...تورو خدا نکن...دیگه دارم روانی میشما!!!! شیطونه میگه تا ده روز دیگه صبرمو بشکنمو همین فردا برم یکی بگیرم باقیشم چک بدم دیگه هرچی بادا باد!!! راستی یه قرار ملاقات نمیتونی تو اصفهان جور کنی ماهم بیایم هم از نزدیک بیشتر آشنا بشیم وهم دیوونه تر بشیم!!!! اصلا پیست اصفهان چه جوریاست؟ممنون میشم بهم با پ خ اطلاع بدی.

سفر
22-01-1391, 10:32 قبل از ظهر
مرسی
با پالس 220میشه مسافت:3:ای طولانی رو رفت

kourosh_bandit2
22-01-1391, 02:40 بعد از ظهر
مرسی
با پالس 220میشه مسافت:3:ای طولانی رو رفت
بله اما نهایت با سرعت 80 یا 90 باید بری همینم که میشه ماله رادیات داشتنش هستش. ولی خوب بله میشه البته با 120 تا هم میشه رفتا یا بیشتر اما فشار به موتور میاد و خوب نیشت ولی اگه واسه مثلا یک بار هست و اینا حتما روغن موتور رو تعویض کنید بعد هر بالیی خواستید تا راغن نو هست سرش بیارید ولی به نظر من اشتباهه مسافت طولانی با سرعت بالا و لی مسافت طولانی با سرعت معمولی هیچ مشکلی پیش نمیاره.

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

کوروش نکن...تورو خدا نکن...دیگه دارم روانی میشما!!!! شیطونه میگه تا ده روز دیگه صبرمو بشکنمو همین فردا برم یکی بگیرم باقیشم چک بدم دیگه هرچی بادا باد!!! راستی یه قرار ملاقات نمیتونی تو اصفهان جور کنی ماهم بیایم هم از نزدیک بیشتر آشنا بشیم وهم دیوونه تر بشیم!!!! اصلا پیست اصفهان چه جوریاست؟ممنون میشم بهم با پ خ اطلاع بدی.

فقط دوست عزیز قبل از خرید یا خوب تحقیق کن یا با کسی برو که تجربشو داشته باشه. خیلی ها همه جیز بلد هستن اما مثلا خیلی ها اصلا توجه به سلامت سیم کشی یا حتی دیسک های ترمز رو چک نمیکنند که ایا اذیت شده یا نه وقتی اذیت نشده باشه خوب این خودش نشان دهنده توجه راکب به وسیله بوده پس کمی تا قسمتی میشه به وسیله اعتماد کرد و خیلی چیز های دیگه.