PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض اگزوز در موتورهای موجود در بازار ایران

shekspir
19-01-1391, 01:29 بعد از ظهر
بحث در مورد تعویض اگزوز در موتورهای مجاز ایرانی و عملکرد انها

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

سلام دوستان بنظر شما ایا تعویض اگزوز در موتورهای موجود در بازار ایران عملکرد خوبی دارد و جواب میدهد یا خیر

hyo savar
20-03-1391, 08:07 بعد از ظهر
دوستان کسی میدونه فرق اگزوز اصل با قلابی 2برادرز در چیه

Masoud
20-03-1391, 11:46 بعد از ظهر
بحث در مورد تعویض اگزوز در موتورهای مجاز ایرانی و عملکرد انها

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

سلام دوستان بنظر شما ایا تعویض اگزوز در موتورهای موجود در بازار ایران عملکرد خوبی دارد و جواب میدهد یا خیر
تا چه موتوری باشه و از همه مهم تر چه اگزوزی در کل اگزوز اگر بر حسب حجم موتور و سبک موتور انتخاب بشه و جنس خوب باشه بله شتاب و بهتر می کنه .... و رو سرعت هم بسته به موتور تاثیر گذاره

Masoud
20-03-1391, 11:47 بعد از ظهر
دوستان کسی میدونه فرق اگزوز اصل با قلابی 2برادرز در چیه

زمین تا آسمون فرقه ....
صدا و خلاء ایجاد شده اتصالات و همه چی ....

Babak
21-03-1391, 12:02 قبل از ظهر
مسعود یه اگزوز خوب برا سی جی می خوام داری صدا کم بده؟

Masoud
21-03-1391, 12:07 قبل از ظهر
مسعود یه اگزوز خوب برا سی جی می خوام داری صدا کم بده؟

نه داداش ما تو این زمینه نیستیم

mohsen46
21-03-1391, 12:16 قبل از ظهر
اگزوزای مخصوص هیو که تو بازار ایران هست چه مارکایی وبا چه قیمتایی هستن؟

hyo savar
21-03-1391, 10:44 بعد از ظهر
زمین تا آسمون فرقه ....
صدا و خلاء ایجاد شده اتصالات و همه چی ....

مسعود جان حرف شما کاملا درسته ولی منظور من ظاهرشونه و ... حالا از جعبه گرفته تا خود اگزوز پیچهاو اینکه اون تیکه خفه کن را هم داره یا جدا باید خریداری کرد؟؟؟؟؟

تایمز
22-03-1391, 02:41 بعد از ظهر
من چند روز پیش یه پالس 180 دیدم که اگزوزش شبیه هیوسانگ بود و همون صدا رو میداد.من چه جوری میتونم رو پالس خودم همچین کاری کنم؟؟

Masoud
09-04-1391, 12:54 قبل از ظهر
مسعود جان حرف شما کاملا درسته ولی منظور من ظاهرشونه و ... حالا از جعبه گرفته تا خود اگزوز پیچهاو اینکه اون تیکه خفه کن را هم داره یا جدا باید خریداری کرد؟؟؟؟؟

پک اگزوز کامل از رو بسته بندیش قابل شناساییه ....
اکثرا پیچ ها بسته به کاراییشون تویه بسته های جدا داخل جعبه هست ....
خقه کن هم فابریک داخل اگزوز هایی که تو سایت زده موجوده ..

Masoud
09-04-1391, 12:57 قبل از ظهر
دوستان کسی خبر داره میشه روی روان اگزوز کراس یا کامکس گذاشت؟ اگه کسی اطلاعات داره یا قبلا اینکارو کرده ممنون میشم بهم کمک کنه.

ما به اصرار یه نفر اینکار و براش انجام دادیم البته بیشتر کار رو تعمیرکارمون انجام داد بعد از 2هفته موتور دود موتور 2 زمانه رو می داد....
اما میشه اگزوز مخصوص براش بست که صدای خوب بگیری ولی نه در حد کراس

Masoud
09-04-1391, 12:58 قبل از ظهر
اگزوزای مخصوص هیو که تو بازار ایران هست چه مارکایی وبا چه قیمتایی هستن؟
350.000 (اگزوز یوشیمورا چینی) تا 2.000.000 تومان (اگزوز های برند)
90-400 از بی اسم های بی کیفیت و فیک

hyo savar
09-04-1391, 08:43 قبل از ظهر
سلام اقا مسعود انگار از حرفمون ناراحت شدی جوابندادی اره داداش؟؟؟؟ برای خرید و مشاوره باید زنگ زد یا همین طور راهنمایی میکنی؟؟؟ اگرم ناراحت میشید بگو دوست عزیز من اصلا از هیچی خبر ندارم؟؟؟؟!!!!

من 2 بار براتون پیام زدم جواب ندادید بنده شاید برای خرید حساس باشم ولی وقتی بخوام بخرم شکی درش نیشت...
داداش شرمنده ما شمارت دوباره پاک پاک شد شما اگر برام اگزوز تو برادرز اصل بیاری طبق حرفایی که شما زدید و گفتید که زمین تا اسمون فرقشه!!!!!! چند برای ما تموم میشه و تحویل بدید . در ضمن پکش کامله دیگه درسته چون تو سایتش سری m2 را علاوه بر بست و یکسری لوازم دیگه که باید روش باشه سایلنسر هم روش هست این سری m2 .... از نظر صدا که مدلاش یکیه درسته؟؟؟ فقط ظاهره که فرق داره ؟؟؟در کل پک کامل توبرادرز مدل المینیوم سری بلک یا همون مشکی نه سری معمولیش . که تو سایتشم معلومه البته تخفیف را هم برای ما حساب کنی چند تموم میشه برامون؟؟؟

کوروش
09-04-1391, 10:06 قبل از ظهر
مسعود یه اگزوز خوب برا سی جی می خوام داری صدا کم بده؟یه شرکتی جدیدا اگزوز هایی واسه 125 و هم تیپ این جور موتور ها زده که به اگزوز بی صدا معروفه کاملا صدا رو کم و قطع میکنه خوارک موتورهای 125 هستش با اون صدای ضایش

Masoud
09-04-1391, 12:18 بعد از ظهر
سلام اقا مسعود انگار از حرفمون ناراحت شدی جوابندادی اره داداش؟؟؟؟ برای خرید و مشاوره باید زنگ زد یا همین طور راهنمایی میکنی؟؟؟ اگرم ناراحت میشید بگو دوست عزیز من اصلا از هیچی خبر ندارم؟؟؟؟!!!!

من 2 بار براتون پیام زدم جواب ندادید بنده شاید برای خرید حساس باشم ولی وقتی بخوام بخرم شکی درش نیشت...
داداش شرمنده ما شمارت دوباره پاک پاک شد شما اگر برام اگزوز تو برادرز اصل بیاری طبق حرفایی که شما زدید و گفتید که زمین تا اسمون فرقشه!!!!!! چند برای ما تموم میشه و تحویل بدید . در ضمن پکش کامله دیگه درسته چون تو سایتش سری m2 را علاوه بر بست و یکسری لوازم دیگه که باید روش باشه سایلنسر هم روش هست این سری m2 .... از نظر صدا که مدلاش یکیه درسته؟؟؟ فقط ظاهره که فرق داره ؟؟؟در کل پک کامل توبرادرز مدل المینیوم سری بلک یا همون مشکی نه سری معمولیش . که تو سایتشم معلومه البته تخفیف را هم برای ما حساب کنی چند تموم میشه برامون؟؟؟
دوست عزیز من یوزر ام مشکل داره و وقتی برام پیام خصوصی میاد تو تب بالای سایت ام نمیاد.....
متاسفانه PM هاتون و ندیدم ..... پوزش ....
شماره من که همه جا هست یکیش سایت ام بری اونجا می بینی شماره رو .........
اگزوز وقتی اصل باشه پک اش هم کامله حتی یه مایع سیلیکات هم داره که بین اگزوز و هدرز تو بعضی از مدل هاش می خوره اونم هست .... تازه شاید کم هم بیاد من یه دونه هم اضافه بهت می دم ... دونه ای هم 20.000 تومانه البته عمرا پیدا نکنی ...
صدا ها رو یه یک موتور بخصوص فرق آنچنانی نداره ....
قیمت ها هم فقط تلفنی .... چند شب پیش رفتم یه گوشی One X بخرم 890 بود ... دیشب زنگ زدم به دوستم گفت 1180.000 ..... قیمت ها به روز و وبه ساعت هست اش....
یه نمونه دیگه لاستیک میشلن اسپانیا دیروز صبح فروختم 650 امروز خریدم 490 $ که با پست و اینا میافته نزدیک 1.000.000 تومان شیرین ....
فقط تماس

amir m
10-04-1391, 04:06 بعد از ظهر
داداش شمارت میدی یه لاستیک باسه 250 امیکو می خوام و اگزوز که ببینیم چی خوش صدا تره

ABBAS RR
21-05-1391, 09:54 بعد از ظهر
سلام دوستان من یه پالس 180 دارم که دوست دارم یه صدای قشنگ داشته باشه اما نمیدونم چکار باید بکنم

KAZEM69
23-11-1393, 10:02 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
موتور gto 125 دارم اگزوز فابریکه ولی منبع شرکتی صداش درشته راهی سراغ دارید که بشه صداشو رسا و خشن مثل فابریکش کرد
از نظر صدا چطور میشه اگر اگزوز gto رو با یه موتور دیکه مثل gp عوض کرد (اونایی که تجربه کردن لطفا)

ممنون میشم یکم اونایی که خبر دارن در این زمینه اطلاعاتشون رو در اختیار بزارن

Mr.Dr
08-01-1394, 01:22 بعد از ظهر
سلام

آپاچی 180 اگه اگزوزش عوض بشه حتی در حد معمولی؛150-200تومانی؛چقدر توی مصرف سوخت؟شتاب؟فشار به انجین تاثیر داره؟
از لحاظ اصولی و فنی تایید میشه اینکار؟
هدف از تغییر اگزوز ؛صرفا برای قشنگی صدا......

salar.gorgani
08-01-1394, 08:29 بعد از ظهر
اگزوزی واسه طرح هندا تو بازار هست که صداش کمتر و خفیف باشه ؟؟؟؟

VAHID
08-01-1394, 09:25 بعد از ظهر
اگزوزی واسه طرح هندا تو بازار هست که صداش کمتر و خفیف باشه ؟؟؟؟

اگزوز سبز هست که صداش رو کم میکنه ولی نفسش رو میگیره و فشار میاره به موتور و داغ میکنه

salar.gorgani
08-01-1394, 09:52 بعد از ظهر
اگزوز سبز هست که صداش رو کم میکنه ولی نفسش رو میگیره و فشار میاره به موتور و داغ میکنه

اگزوز سی جی ال بهش نمیخوره؟

VAHID
08-01-1394, 10:29 بعد از ظهر
اگزوز سی جی ال بهش نمیخوره؟

چرا سی جی ال هم میخوره

salar.gorgani
08-01-1394, 10:37 بعد از ظهر
چرا سی جی ال هم میخوره

صدا سیجی ال مثل ویوه خفیفه خیلی خوبه ...مرسی وحید جان فقط اگه حدود قیمت هم بهم بدی که عالیه