PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های افرود فرحزاد به امام زاده داوود

soroush adventure
04-06-1389, 04:17 بعد از ظهر
آقا عالی بود .اصلا فکرشم نمیکردم به این خوبی برگزار بشه .
برناممون ساعت 9 از فرحزاد شروع شد و از جاده خاکی به امام زاده داوود رسیدیم و به سمت پایین سرازیر شدیم . یه جاده آفرود مردونه تو سنگان مدتها بد رو مخم بود که برم و تو این برنامه قسمت شد که بریم . باورتون نمیشه که این جاده از دل البرز عبور میکنه و ازچالوس سردر میاره . در این مسیر باید تجهیزات کامل داشت چون بقدری طولانی و دور افتادست که در صورت بروز مشکل راه برگشتی ندارین. خلاصه از ارتفاع 3500 متری ریپ زنان (کمبود فشار هوا ) عبور کردیم و تا نزدیکای چالوس رفتیم و از همون مسیر برگشتیم. برای اینکه ته شو در بیاریم یه سر هم رفتیم کوهسار شیب بزنیم به بدن . یه تجربه خوبی هم اونجا داشتیم . تو یکی از شیب های بسیار تند و شنی ته موتورم در رفت چندتا ملق زدم موتور هم دو سه تا ملق زد صاف افتاد روی پاهام مثل قورباقه زیرش مونده بودم ولی به لطف لوازم ایمنی ( کلاه- دستکش- زانوبند - آرنج بند - بوت ) حتی یک خراش کوچیک هم بر نداشتم . علیرضا هم فهمید که دستکش ظرفشویی تو برنامه ها بدردش نمیخوره !
.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
.
.

این مسیری که تو عکس میبینید یک سوم کل مسیره
.
بقیه عکسا رو حمید آپ میکنه

Red Hat
04-06-1389, 07:52 بعد از ظهر
توضیحات رو که سروش داد .

طبیعت جاده قدیم امام زاده

پرش و تک چرخ زدن در شیب توسط سعید و سروش ( واقعآ سخته)

در حال پایی آمدن از سخره های سنگی

یک عکس زیبا از روان RV

بعد از پیمودن یک شیب سخت و شنی

چند عکس زیبا از روان

در حال تصمیم گیری برای مسیر آفرود

SAEED
04-06-1389, 10:59 بعد از ظهر
جای همتون خالی خیلی حال داد

Mohammad
05-06-1389, 12:27 قبل از ظهر
I Love you Soroush Boy!

Alireza
05-06-1389, 12:33 قبل از ظهر
دوستان نزدیکای چالوس منظورتون جادس یا خود چالوس؟

king2002
05-06-1389, 12:44 قبل از ظهر
بچه ها شما بنزینو چیکار میکنین
کم نمیارین؟

Sination
05-06-1389, 01:22 قبل از ظهر
مرسی از توجهتون به نکات ایمنی و حرفه ایی ( کلاه کراس و ...) امیدوار هستم که بقیه تجهیزاتتون مثل بوت و شلوار و ماسک که خیلی برای همچین افرود هایی کارایی داره رو تهیه کنید و لذتشو ببرید.

soroush adventure
05-06-1389, 06:23 قبل از ظهر
I Love you Soroush Boy!

I love u too:20:

---------- Post added at 07:20 AM ---------- Previous post was at 07:18 AM ----------

دوستان نزدیکای چالوس منظورتون جادس یا خود چالوس؟

از وسط جاده چالوس در میاد

---------- Post added at 07:23 AM ---------- Previous post was at 07:20 AM ----------

بچه ها شما بنزینو چیکار میکنین
کم نمیارین؟

تو اینجور برنامه ها معمولا نفری یکی دو تا بطری 1.5 لیتری بنزین برای اطمینان همراهمون میبریم

Red Hat
05-06-1389, 09:33 قبل از ظهر
مرسی از توجهتون به نکات ایمنی و حرفه ایی ( کلاه کراس و ...) امیدوار هستم که بقیه تجهیزاتتون مثل بوت و شلوار و ماسک که خیلی برای همچین افرود هایی کارایی داره رو تهیه کنید و لذتشو ببرید.

بچه ها همه بوت و شلوار داشتند البته شلوار کلفت هم کار همون شلوار آفرود رو انجام میده . کلآ ما با تجهیزات کامل میریم آفرود البته دوستانی که با من تو چند تا قرار ملاقات اومدند میدونند که نصف کوله پشتیم ابزار و تیوپ و ..... هست.
لواسون تو اون گل که یادتون هست :20:

فعلا سایت آپلود عکس ها down شده. اگه درست نشد عکس ها رو دوباره آپ میکنم. البته به زودی تو گالری سایت هم آپ میکنم.

MR.K
09-06-1389, 12:55 بعد از ظهر
آقا من با چنتا از دوستان جمعه رفته بودیم آفرود. اگه دوست داشتین این هفته هم برنامه بزاید ما هام باهاتون میایم:
آقای بهرامی = ktm exc-f250
اقای نادری= rieju 200
خودم=kdx 200

Red Hat
09-06-1389, 12:58 بعد از ظهر
سلام

برای جمعه یه برنامه آفرود داریم

[Only registered and activated users can see links]

alip
05-05-1390, 11:13 قبل از ظهر
دوستان جاى ما اما اين عكسا هيجكدم باز نوشه:wall3:

Kenji