PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Suzuki 250 مزایده ای پلیس (آمیکو)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

superbike_iran
29-01-1390, 11:37 بعد از ظهر
سلام اول خودمو معرفی میکنم :امین هستم 19 ساله از همدان. آمیکوهای 250 که سوزوکی 250 اسمبل چینم بهش میگن اطلاعاتی اگه کسی داره در اختیارمون بزاره .و بیشتر در مورد کارکرد درون شهر و در دسترس بودن وسایلش توضیحاتی بدن

Red Hat
30-01-1390, 10:07 قبل از ظهر
یکسری صحبت اینجا شده [Only registered and activated users can see links]

ولی اگه باز سوالی بود بپرسید.

superbike_iran
31-01-1390, 12:16 قبل از ظهر
ممنون از رهنماییت .پس با این تفاسیر و با توجه به بودجه زیر 2 تومن پالس گزینه مناسب تری هست

tarahan30
25-04-1390, 05:29 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
میخواستم یه توضیح کلی راجع به این موتورا بهتون بدم امیدوارم که بدردتون بخوره.
مهمترین بخش این موتورها تبعا انجینشونه.انجین این موتورها در دو نوعه،که یه سریشون روش made in japan حک شده که روی ژاپنی بودنش شک نکنید و در اصل انجین suzuki gn250 هستش که عکسشو براتون گذاشتم(که من زمانیکه یکیشونو باز کردم روی صفحه کلاجهاشون gn250 حک شده بود و تمام بلبرینگها هم mad in japan) که در سال 1982 طراحی و ساخته شد.اما یک سری از انجینها رو که دقت کنید نام ژاپن روش حک نشده و جاش خالیه .این دسته از انجینها در چین ساخته شدن(حالا بعضیا میگن به دلیل تحریم ایران)اما تحت لیسانس(اما به هر حال من فکر میکنم ژاپنیش بهتر باشه)
به جز انجین تمامی قطعاتش ساخت چینه.
این موتورا به دو دلیل رضایت خریداران خودشونو نتونستن جلب کنن
1-عدم نگهداری و سرویس موتور-انجین این موتور ها به خاطر هوا خنک بودن و نداشتن رادیات از حرارت بالایی برخوردارن (که از اگزوزهاش کاملا مشخصه) و از اونجایی که از روغ موتور های ایرانی در انجینشون،زمانیکه دست راهنمایی و رانندگی بوده استفاده میشده،این روغنها در دمای بالای موتور بخار شده و موتور دچار کمبود روغن میشده و در دراز مدت موجب اسیب رسیدن به قسمتهای متحرک موتور میشده مخصوصا رینگ پیستون و سیلندر(که همین مسئله تاثیر زیادی روی راه رفتن موتو داشت) میشده و اکثر موتورهایی که بالای ده هزارتا کار کرده بودن ،موتوراشون سر و صدای غیر متعارفی داشت.
مسئله بعدی برای موتورایی که زیر 5هزارتا کار کردن.افرادی که این موتورارو میخرن از راه نرفتن موتور شکایت میکنن.دلیل اونم اینکه این موتو ها هنوز اببندی نشدن.اکثر موتورایی که تو ایران میخرین اگه دقت کرده باشین موتور تازه بعد از 5-6 هزارتا خودشو نشون میده و درست و حسابی راه میره در ضمن این موتورا چون اکثرا داخل شهر تردد داشتن به نوعی تنبل شدن و به قول خودمون بعد از اببندی گازشو تو یه مسافتای طولانی نچلوندن تا گلوش باز شه.پس مهمترین نکته در این موتورارو یه بار دیگه بررسی میکنیم:
1-همیشه روغن موتوررو از شیشه کیجش چک کنین و همیشه روغن رو رو خط فول و یکمی بالتر نگه دارید و سعی کنید از روغن اترود استفاده کنین و ابدا از روغنهای ایرانی استفاده نکنین.
2-هواستون به ترانزیستورش باشه که تو جاش شل نباشه چون باعث میشه سریع بسوزه
3-برای اینکه بهتر راه بره میتونین فنر کاربراتشو بردارین کار اصولی نیست ولی تاثیر خوبی داره ولی ممکنه پیستون گازتون گیر کنه که اگر گیر کرد یه کممم با سمباده نرم سطحشو سیقلی کنین و با دست امتحان کنین که تو جاش ازادانه حرکت میکنه.
4-موقع خرید سعی کنید کم کارکردشو بخرین و توشون در حد هم هست بخریدو شک نکنید.
حرف آخر: با توجه به قیمتش عالیه موتوراشونو اگه به روغنش برسی مرررررگ نداره و خیلی سخت جونه.تنها بدیش به نظر من وزن زیاد شاسیشه که موتورو یکم لش کرده و اون کاری که گفتم با کاربرات بکنید بهتر میشه
روی این موتورا دو مدل کاربرات هستش که یه سریشون شتاب دهنده(پمپ)داره سعی کنید از اون سری بخرید یا از فروشنده بخواید که کاربراتشو عوض کنید با یکی دیگه.
امیدوارم بدردتون خورده باشه
اگه سوالی داشتید بفرمائید

2222

alirezamrl
25-04-1390, 10:28 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
میخواستم یه توضیح کلی راجع به این موتورا بهتون بدم امیدوارم که بدردتون بخوره.
مهمترین بخش این موتورها تبعا انجینشونه.انجین این موتورها در دو نوعه،که یه سریشون روش made in japan حک شده که روی ژاپنی بودنش شک نکنید و در اصل انجین suzuki gn250 هستش که عکسشو براتون گذاشتم(که من زمانیکه یکیشونو باز کردم روی صفحه کلاجهاشون gn250 حک شده بود و تمام بلبرینگها هم mad in japan) که در سال 1982 طراحی و ساخته شد.اما یک سری از انجینها رو که دقت کنید نام ژاپن روش حک نشده و جاش خالیه .این دسته از انجینها در چین ساخته شدن(حالا بعضیا میگن به دلیل تحریم ایران)اما تحت لیسانس(اما به هر حال من فکر میکنم ژاپنیش بهتر باشه)
به جز انجین تمامی قطعاتش ساخت چینه.
این موتورا به دو دلیل رضایت خریداران خودشونو نتونستن جلب کنن
1-عدم نگهداری و سرویس موتور-انجین این موتور ها به خاطر هوا خنک بودن و نداشتن رادیات از حرارت بالایی برخوردارن (که از اگزوزهاش کاملا مشخصه) و از اونجایی که از روغ موتور های ایرانی در انجینشون،زمانیکه دست راهنمایی و رانندگی بوده استفاده میشده،این روغنها در دمای بالای موتور بخار شده و موتور دچار کمبود روغن میشده و در دراز مدت موجب اسیب رسیدن به قسمتهای متحرک موتور میشده مخصوصا رینگ پیستون و سیلندر(که همین مسئله تاثیر زیادی روی راه رفتن موتو داشت) میشده و اکثر موتورهایی که بالای ده هزارتا کار کرده بودن ،موتوراشون سر و صدای غیر متعارفی داشت.
مسئله بعدی برای موتورایی که زیر 5هزارتا کار کردن.افرادی که این موتورارو میخرن از راه نرفتن موتور شکایت میکنن.دلیل اونم اینکه این موتو ها هنوز اببندی نشدن.اکثر موتورایی که تو ایران میخرین اگه دقت کرده باشین موتور تازه بعد از 5-6 هزارتا خودشو نشون میده و درست و حسابی راه میره در ضمن این موتورا چون اکثرا داخل شهر تردد داشتن به نوعی تنبل شدن و به قول خودمون بعد از اببندی گازشو تو یه مسافتای طولانی نچلوندن تا گلوش باز شه.پس مهمترین نکته در این موتورارو یه بار دیگه بررسی میکنیم:
1-همیشه روغن موتوررو از شیشه کیجش چک کنین و همیشه روغن رو رو خط فول و یکمی بالتر نگه دارید و سعی کنید از روغن اترود استفاده کنین و ابدا از روغنهای ایرانی استفاده نکنین.
2-هواستون به ترانزیستورش باشه که تو جاش شل نباشه چون باعث میشه سریع بسوزه
3-برای اینکه بهتر راه بره میتونین فنر کاربراتشو بردارین کار اصولی نیست ولی تاثیر خوبی داره ولی ممکنه پیستون گازتون گیر کنه که اگر گیر کرد یه کممم با سمباده نرم سطحشو سیقلی کنین و با دست امتحان کنین که تو جاش ازادانه حرکت میکنه.
4-موقع خرید سعی کنید کم کارکردشو بخرین و توشون در حد هم هست بخریدو شک نکنید.
حرف آخر: با توجه به قیمتش عالیه موتوراشونو اگه به روغنش برسی مرررررگ نداره و خیلی سخت جونه.تنها بدیش به نظر من وزن زیاد شاسیشه که موتورو یکم لش کرده و اون کاری که گفتم با کاربرات بکنید بهتر میشه
روی این موتورا دو مدل کاربرات هستش که یه سریشون شتاب دهنده(پمپ)داره سعی کنید از اون سری بخرید یا از فروشنده بخواید که کاربراتشو عوض کنید با یکی دیگه.
امیدوارم بدردتون خورده باشه
اگه سوالی داشتید بفرمائید

2222
سلام دوست من حالت خوبه من علیرضا هستم 1 موتور دایچی 250 دارم که تقریبا همین انجین وکاربراتور روش هست! مشکل من اینه که موتورم داغ میشه یعنی نیم ساعت کار میکنه ریپ میزنه و تمام قطعات برقی رو چک کردم همه سالم هستن و شکم سر این کاربرات لعنتیه! در ضمن انجینم به نظرم بی حساب داغ میشه! 2450 تا کار کرده روغن توتال 5000 هم میریزم گیج روغن 1300 تا زده ولی من این سری 1400 ریختم خیلیا میگن 1500 بریز این موتور روغن میخواد! حالا در مورد کاربرات نظرت چیه این ریپ به نظرم واسه کاربراتور باشه! یعنی امکان داره سوپاپ ها به مشکل خورده باشه! حالا نظرت چیه؟

vahid250
27-04-1390, 02:11 بعد از ظهر
با سلام خدمت کاربران گرامی. میخواستم بپرسم که آیا موتور آمیکو صفر در بازار موجود است؟ اگه هست قیمت اون چنده؟با تشکر.

alirezamrl
27-04-1390, 04:38 بعد از ظهر
سلام دوست من حالت خوبه من علیرضا هستم 1 موتور دایچی 250 دارم که تقریبا همین انجین وکاربراتور روش هست! مشکل من اینه که موتورم داغ میشه یعنی نیم ساعت کار میکنه ریپ میزنه و تمام قطعات برقی رو چک کردم همه سالم هستن و شکم سر این کاربرات لعنتیه! در ضمن انجینم به نظرم بی حساب داغ میشه! 2450 تا کار کرده روغن توتال 5000 هم میریزم گیج روغن 1300 تا زده ولی من این سری 1400 ریختم خیلیا میگن 1500 بریز این موتور روغن میخواد! حالا در مورد کاربرات نظرت چیه این ریپ به نظرم واسه کاربراتور باشه! یعنی امکان داره سوپاپ ها به مشکل خورده باشه! حالا نظرت چیه؟
جناب tarahan30 داداش من 3 روز منتظر جوابتم پخ هم گزاشتم کجایی برادر!:wall3:

Masoud
28-04-1390, 12:03 قبل از ظهر
یکسری صحبت اینجا شده [Only registered and activated users can see links]

ولی اگه باز سوالی بود بپرسید.
عزیزان بیاید همینجا که ....

vahid250
28-04-1390, 07:31 قبل از ظهر
واسه سوالی که بالا پرسیدیم هنوز منتظریم ها[Only registered and activated users can see links]

Masoud
28-04-1390, 07:43 قبل از ظهر
واسه سوالی که بالا پرسیدیم هنوز منتظریم ها[Only registered and activated users can see links]
اين طور كه من تو جاهاي ديگه شنيدم اصلا نيست چون اينا هركدومش و پيدا مي كني دست پليس بوده و گرنه برو تو سايت هاي خارجي ببين 100% صفرش هم پيدا مي كني....
ولي تو ايران بايد يا پالس بگيري يا يه موتور ديگه كه هيچكدومشون بدرد نمي خورن...

tarahan30
28-04-1390, 04:58 بعد از ظهر
ببخشید اشتباه شد

alirezamrl
28-04-1390, 06:25 بعد از ظهر
چی شتباه شد دادا چرا جواب ندادی پی ام هم که چک نمیکنی!سلام دوست من حالت خوبه من علیرضا هستم 1 موتور دایچی 250 دارم که تقریبا همین انجین وکاربراتور روش هست! مشکل من اینه که موتورم داغ میشه یعنی نیم ساعت کار میکنه ریپ میزنه و تمام قطعات برقی رو چک کردم همه سالم هستن و شکم سر این کاربرات لعنتیه! در ضمن انجینم به نظرم بی حساب داغ میشه! 2450 تا کار کرده روغن توتال 5000 هم میریزم گیج روغن 1300 تا زده ولی من این سری 1400 ریختم خیلیا میگن 1500 بریز این موتور روغن میخواد! حالا در مورد کاربرات نظرت چیه این ریپ به نظرم واسه کاربراتور باشه! یعنی امکان داره سوپاپ ها به مشکل خورده باشه! حالا نظرت چیه؟

ali faghfouri
28-04-1390, 09:53 بعد از ظهر
با سلام خدمت کاربران گرامی. میخواستم بپرسم که آیا موتور آمیکو صفر در بازار موجود است؟ اگه هست قیمت اون چنده؟با تشکر. صفرش موجود نیست قیمت کارکردشم بین 1 تا 1.4 هست بسته به تمیزی. البته این موتورا تو مزایده زیر 0.7 فروخته شدن. خرید این موتور اصلا توصیه نمیشه.

vahid250
28-04-1390, 11:19 بعد از ظهر
حتی اگه کم کارکرده باشه؟

M.SH.K
29-04-1390, 10:40 قبل از ظهر
صفرش تا ماه اول سال بود
حدود 5-6 میلیونه
که فکر نکنم ارزش داشته باشه
برو دفتر مرکزی امیکو
خ پاتریس اومومبا - خ کریمی - ساختمون ابی رنگ امیکو

ali faghfouri
29-04-1390, 10:45 بعد از ظهر
اونی که صفرش موجود بود با آمیکوهای ناجا فرق داره.فقط کافی به انجینش توجه کنید. کارکردشم مف نمیارزه.

vahid250
29-04-1390, 11:10 بعد از ظهر
میشه فرقش رو هم بگید. با تشکر

Masoud
29-04-1390, 11:39 بعد از ظهر
منم کنجکاو شدم

میشه فرقش رو هم بگید. با تشکر

ali faghfouri
30-04-1390, 07:55 بعد از ظهر
انجین اونا چینیه به سفارش.

vahid250
31-04-1390, 11:02 بعد از ظهر
با سلام. اگه میشه درباره مصرف سوختش هم توضیحی بدهید با تشکر.

Masoud
06-05-1390, 08:20 قبل از ظهر
با سلام. اگه میشه درباره مصرف سوختش هم توضیحی بدهید با تشکر.
خيلي بالاست مي خوره....

ali.hosni
05-09-1390, 03:08 بعد از ظهر
سلام
من یه دونشو گیر آوردم 57 کیلومتر راه رفته
رنگ نویی لاستیک هنوز روشه
بردمش واسه رنگ
دوستان آببندی این موتورا چجوریه؟
چون من تریل سوار بودم همیشه

Kami
05-09-1390, 03:23 بعد از ظهر
سلام
من یه دونشو گیر آوردم 57 کیلومتر راه رفته
رنگ نویی لاستیک هنوز روشه
بردمش واسه رنگ
دوستان آببندی این موتورا چجوریه؟
چون من تریل سوار بودم همیشه
با سلام
اب بندی تا 200 کیلومتر اول با این موتور نرمال رانندگی کنید و بعد به مرور زمان با سرعت و شتاب بیشتری رانندگی کنید
روغن رو 50 کیلومتر اول تعویض کرده و روغن جدید بریزین

Mohammad aghili
15-01-1391, 01:31 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان گل پرشین موتوری

والا دیدم تاپیک این موتور نیس ، یه خورده اطلاعات میخواستم راجع بهش ، دیگه پرچمش رو بردم بالا
ایشالله که با کمک دوستان پرچمش بالا بمونه !

یه چند وقتی هست رفته رو مخم که یه دونه موتور اسپورت واسه خیابون بگیرم ، که اوقات بیکاری برم چرخ بزنم تو خیابونا

اول نظرم اومد سمت وینر 200 ، گفتم یه تر تمیزشو پیدا میکنم ، و با کمک دوستان از جمله آقا کوروش ، روش فلاپ می بندیم و چیز جیگری میشه
تا اینکه یه دونه از این سوزوکی ها رو تو یه تعمیرگاه دیدم

و با نگاه اول :7:

بله دیگه ، هیبتش مارو گیریفت !

همه چیش خیلی زیباس ، اون از تنه ش ، اون از لاستیکاش ، اون از نوشته حک شده روی انجین :SUZUKI و....

یه مدت رفته بودم تو فکرش ، تا اینکه امروز تو روزنامه یه آگهی چشمم رو گرفت : موتور 250 cc ارزان !!!!

زنگ زدم ، گفت سوزوکی مزایده ای با پلاک ملی و بیمه و همه چی تکمیل 1750 !

هنوز نرفتم جای یارو ، ایشالله عصر میرم در مغازه ش و موتور رو از نزدیک می بینم (اینطور که به نظر میاد یه چند تایی داره یارو)

امروز از صبح مخم هنگ کرده بود رو این قضیه ،
شانس ، سر چراغ قرمز هم یه دونه شو دیدم ، با راکبش صحبت کردم ، راضی بود ، میگفت بخاطر 4 سوپاپ بودنش ، شتاب زیادی داره

حالا میخواستم از شما دوستان دعوت کنم هرکی اطلاعاتی راجع به این موتور ، و کلا نکته ای در مورد این موتور به ذهنش می رسه ، بیاد بگه

ممنون

این عکس رو هم از تو نت پیدا کردم
حالا امروز رفتم ایشالله چند تا عکس درست درمون ازش می گیرم

[Only registered and activated users can see links]

فعلا
یاعلی

کوروش
15-01-1391, 01:38 بعد از ظهر
در 2 مدل هستش 82/84 که مدل 84 کمی باکش کوچیکتره ولی زیاد با82 فرقی نداره

کوروش
15-01-1391, 01:43 بعد از ظهر
خیلی پر شتابه ولی اگه چرخ دنده عقب رو عوض کنی و یا کوچیک ترشو بندازی وحشی میشه به طوری که میتونه تو درگ بیشتر موتور هارو یگیره !!!
در مدل های اولیه به خاطر تنبل بودن موتور یه سری اصلاحات روش انجام شد به طوری که در مدل های بعد یه شتاب دنده رو موتور ها کار گذاشتن که شتاب موتور رو زیاد تر میکنه !!!
البته رو کمتر سوزوکی این شتاب دنده هستش چون دلال ها همه این قطعه هارو برداشتن و به صورت جداگانه میفرشن

Mohammad aghili
15-01-1391, 01:47 بعد از ظهر
این شتاب دنده

میشه یه توضیحی راجع به این قطعه بدید؟

بعد از کجا میشه فهمید این قطعه رو موتور هست یا خیر؟

ممنون

nopo
15-01-1391, 01:53 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان گل پرشین موتوری

والا دیدم تاپیک این موتور نیس ، یه خورده اطلاعات میخواستم راجع بهش ، دیگه پرچمش رو بردم بالا
ایشالله که با کمک دوستان پرچمش بالا بمونه !

یه چند وقتی هست رفته رو مخم که یه دونه موتور اسپورت واسه خیابون بگیرم ، که اوقات بیکاری برم چرخ بزنم تو خیابونا

اول نظرم اومد سمت وینر 200 ، گفتم یه تر تمیزشو پیدا میکنم ، و با کمک دوستان از جمله آقا کوروش ، روش فلاپ می بندیم و چیز جیگری میشه
تا اینکه یه دونه از این سوزوکی ها رو تو یه تعمیرگاه دیدم

و با نگاه اول :7:

بله دیگه ، هیبتش مارو گیریفت !

همه چیش خیلی زیباس ، اون از تنه ش ، اون از لاستیکاش ، اون از نوشته حک شده روی انجین :SUZUKI و....

یه مدت رفته بودم تو فکرش ، تا اینکه امروز تو روزنامه یه آگهی چشمم رو گرفت : موتور 250 cc ارزان !!!!

زنگ زدم ، گفت سوزوکی مزایده ای با پلاک ملی و بیمه و همه چی تکمیل 1750 !

هنوز نرفتم جای یارو ، ایشالله عصر میرم در مغازه ش و موتور رو از نزدیک می بینم (اینطور که به نظر میاد یه چند تایی داره یارو)

امروز از صبح مخم هنگ کرده بود رو این قضیه ،
شانس ، سر چراغ قرمز هم یه دونه شو دیدم ، با راکبش صحبت کردم ، راضی بود ، میگفت بخاطر 4 سوپاپ بودنش ، شتاب زیادی داره

حالا میخواستم از شما دوستان دعوت کنم هرکی اطلاعاتی راجع به این موتور ، و کلا نکته ای در مورد این موتور به ذهنش می رسه ، بیاد بگه

ممنون

این عکس رو هم از تو نت پیدا کردم
حالا امروز رفتم ایشالله چند تا عکس درست درمون ازش می گیرم

فعلا
یاعلی

چند تا سوال؟
1-مصرف بنزينش چقدره؟
2-اون كه گفته 1700 جمع كرده يا بايد جمعش كني؟
3-تو عاشق شاسي پهن اين موتور شدي نه؟
4-مدل هايي كه گفتي 1382بود؟
5-اگر كه خوب بوده چرا مزايده گزاشتن و نگه نداشتن ؟ و اگه بده چرا ميخواي بخري؟
6-وزنش چقدره؟
7-فلاپ داره يا بايد فلاپ بگيري واسش؟قيمت فلاپهاش؟
8-يا بانك زدي يا بابايي نظرش در مورد موتور سواري عوض شده!!!!:25r30wi:
9-تو چه موجودي هستي؟!!!هنوز نشناختمت!!!

کوروش
15-01-1391, 01:59 بعد از ظهر
یه چند روز دیگه اطلاعات کاملی رو تو سایت میزارم !!! همراه با عکس شتاب دنده و مشخصات
ولی کاری میکنه که موتور کامل از اون تنبلی در میاد

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

چند تا جواب :
مصرفش کمی از پالس بالاتره فکر کنم رو صدی 3 یا 4 باشه !!!
1700 نمی ارزه و این جمع نشده که جمع شدشو ببینی عاشقش میشی
82 داره 84 هم داره
دیگه مدلش پایینه و هر چند سال پلیس کل موتورهاشو عوض میکنه
باید واسش فلاپ بگیری از 300 تومن داره تا 1 تومن
بقیه اش به من ربطی نداره :25r30wi:

Mohammad aghili
15-01-1391, 02:10 بعد از ظهر
چند تا سوال؟
1-مصرف بنزينش چقدره؟
2-اون كه گفته 1700 جمع كرده يا بايد جمعش كني؟
3-تو عاشق شاسي پهن اين موتور شدي نه؟
4-مدل هايي كه گفتي 1382بود؟
5-اگر كه خوب بوده چرا مزايده گزاشتن و نگه نداشتن ؟ و اگه بده چرا ميخواي بخري؟
6-وزنش چقدره؟
7-فلاپ داره يا بايد فلاپ بگيري واسش؟قيمت فلاپهاش؟
8-يا بانك زدي يا بابايي نظرش در مورد موتور سواري عوض شده!!!!:25r30wi:
9-تو چه موجودي هستي؟!!!هنوز نشناختمت!!!

I am ravani....:D
هیشکدوم عزیزم
اون دوربینی که دیدی , فقط از آفرود عکس نمیگیره !
بعضی وقتا یه عکسایی میگیره که واسش ,4 برابر ارزش دوربین ,پول میدن
آره گلم

در ضمن بابایی هم از اول نسبت به این موتور ها مشکلی نداشت
از آفرودی می ترسید

راستی میای باهم بریم موتوره رو از نزدیک ببینیم?
تو پنجتنه

کوروش
15-01-1391, 02:26 بعد از ظهر

Mohammad aghili
15-01-1391, 02:50 بعد از ظهر
اینا مدل چندن؟

کوروش
15-01-1391, 02:59 بعد از ظهر
اینا مدل چندن؟
بابا سوزوکی یه مدل بیشتر نداره اینا هم همون 250 ها هستن که جمع شدن و خوشکلشون کردن !!!
به قول خودمونی بزک شدن

mehran
15-01-1391, 03:26 بعد از ظهر
من پسر خالم يه مدت يه مشكيشو داشت واقعا موتور نرمي بود ترمزاي خوبي داشت و اصلا آدمو تو شهر اذيت نميكرد ولي باهاش كه ميرفتم تو اتوبان يه جورايي....نميدونم چه جوري بگم حس خوبي نداشتم بهش ثبات نداشت بعدم نسبت به 250 بودنش خوب راه نميرفت

Ali
15-01-1391, 03:37 بعد از ظهر
تاپیک برای این موتور موجود بود

Mohammad aghili
15-01-1391, 04:33 بعد از ظهر
خب
الان رفتم جایی که آدرس داده بود!
یه انبار مانند بود
چی می دیدم !
فکر می کردم یه چند تا موتور داره....

نزدیک 20 تا از این موتور ها ,آماده و تمیز , جلو در چیده شده بود!
رفتم داخل
یه کارگاه بود که توش 7-6 تا از اینا رو داشتن سر هم می کردن و پشت این کارگاه هم یه محوطه بسیار بزرگ بود که توش پر موتور های پلیس آمیکو (درب داغون) بود

خلاصه بایارو صحبت کردم و بهش گفتم یکیش رو روشن کن میخوام دور بزنم ببینم چطوریه !
طرف گفت ,اینا پلاک نداره ,نمیشه (فک کرد میخوام موتور رو سوار شم و خدافظ...)
گفتم جای دوری نمیرم
همین خیابون رو 20 متر میرم -میام
میخوام ببینم سواریش چطوریه
طرف باز دبه کرد ,گفت اینا 250 سنگینه و پلاک نداره و ....

گفتم باباجون موتورم اینجاس ,اونا !
تاچشش به روان افتاد گفت : فروشیه?!!!!

خلاصه موتور رو روشن کرد و رفتم دور بزنم
کلاچش تنظیم نبود
کاربرات تنظیم نبود
ولی با این اوصاف هم گاز خورش معلوم بود چطوریه
موتور مشخص بود جونداره

یه دور زدم و برگشتم ,بهش گفتم چرا اینقدر موتور خسته س?
گفت ما اینا رو فقط جمع می کنیم و روشن میکنیم در حد اینکه راه بره ,شما موتور رو گرفتی , باس یه دستی به سر رو روش بکشی (صفحه کلاچ و...)

کلی هم عکس گرفتم با گوشی
اما چون با tapatalk آن شدم ,نمیدونم میتونم آپ کنم یا نه

سعیم رو می کنم

کوروش
15-01-1391, 04:38 بعد از ظهر
ای بابا مشهدی ها هم اومدن تو میدون دست زیاد شد !!!:25r30wi:
رغبا زیاد شدن:25r30wi:
قیمت ها چجوری بود ؟؟؟ چند میدادن ؟؟؟:3:

Mohammad aghili
15-01-1391, 04:52 بعد از ظهر
چاکریم
قیمت :
سند (بدون پلاک و بیمه) :1500

با پلاک و بیمه و کارت سوخت : 1750

راستی کوروش جان این قضیه صفحه کلاچ و تنظیم کاربرات و اینا , هماهنگه ?
صفحه ش پیدا میشه?

راستی طرف بابت لوازم گفت
قطعات انجینش هرچی بخوای از تهران میاریم برات
قطعات غیر انجین هم هرچی بخوای خودمون داریم

آقا چه کنم من?
بدجوری گرفتارش شدم!

راستی شتابش در چه حده?
مثلا آپاچی رو میگیره?
بعد یه چی دیگه: شتابش مداومه?
ینی گاز بدی تا 120-30 همونجوری شتاب داره?

کوروش
15-01-1391, 05:31 بعد از ظهر
چاکریم
قیمت :
سند (بدون پلاک و بیمه) :1500

با پلاک و بیمه و کارت سوخت : 1750

راستی کوروش جان این قضیه صفحه کلاچ و تنظیم کاربرات و اینا , هماهنگه ?
صفحه ش پیدا میشه?

راستی طرف بابت لوازم گفت
قطعات انجینش هرچی بخوای از تهران میاریم برات
قطعات غیر انجین هم هرچی بخوای خودمون داریم

آقا چه کنم من?
بدجوری گرفتارش شدم!

راستی شتابش در چه حده?
مثلا آپاچی رو میگیره?
بعد یه چی دیگه: شتابش مداومه?
ینی گاز بدی تا 120-30 همونجوری شتاب داره?
اپاچی رو غورت میده /
من تمامی قعاتشو دارم و میفروشم به قیمت نمایندگی امیکو
شتابش مداوم نیست ولی خوبه از پالس و اپاچی خیلی بهتره
نوشته اولین در کشور خیلی باحاله :25r30wi:

Mohammad aghili
15-01-1391, 07:45 بعد از ظهر
نوشته اولین در کشور خیلی باحاله

منظورش اولین در مشهد بوده :crazy:

s.mm
15-01-1391, 10:59 بعد از ظهر
اگه تونستید اطلاعاتی از این موتور از سایت های خارجی دربیارید جایزه دارید اینا خیلی بی پدر مادرن البته کاری به کیفیتشون ندارم فعلا

در ضمن اون مشکیه که عکسشو گذاشتید موتور رفیقم بود خیلی خرجش کرد آخرشم فروخت

محمد جان بی زحمت عکس بیشتر بذارید

nopo
15-01-1391, 11:02 بعد از ظهر
اينكه ميگن اينها ژاپني هستند ولي مونتاژ چين جريانش چيه؟
كپي بوده؟تحت ليسانس؟مونتاژ ايران؟ژاپني ولي اسمبل چين؟

کوروش
15-01-1391, 11:10 بعد از ظهر
2 مدل داره یه مدل زیر انجین زده ژاپن یه سر هم هیچی نزده که اونا چین هستن !!!
موتورشون ژاپنی هستش ولی قطعات تمامن ایرانی و واسه امیکو !!!
ژاپنی و چینی زیاد با هم فرق ندارن مهم اینه همین موتورها که شما بهشون میگید اشغال هر چی پالسو اپاچیو پیشرو پارسو با هم لوله میکنه
این مهمه :sumo:

Mohammad aghili
15-01-1391, 11:35 بعد از ظهر
اگه تونستید اطلاعاتی از این موتور از سایت های خارجی دربیارید جایزه دارید اینا خیلی بی پدر مادرن البته کاری به کیفیتشون ندارم فعلا

در ضمن اون مشکیه که عکسشو گذاشتید موتور رفیقم بود خیلی خرجش کرد آخرشم فروخت

محمد جان بی زحمت عکس بیشتر بذارید

والا من با یه چرخ تو نت یه اطلاعاتی تونست دربیارم
انجین این موتور ماله یه مدل کروزر سوزوکی هست و بخاطر نوع طراحی انجینش ,موتوریه که نباید ازش شتاب بالایی طلب کرد
اما میشه کیلومتر های زیادی رو با سرعت های بالا و با چسبندگی خوب به سطح جاده پیمود !

موتوریه که ظاهر فوق العاده با ابهتی داره و جون میده ازش یه ریس و یا حتی یه استریت فایتر بسازی

بخاطر ژاپنی بودنش ,میشه رو کیفیت انجینش حساب باز کرد و اینکه شاسی سنگینی داره و غیر از انجینش ,باقی لوازمش ساخت کشور دوست و همسایه چشم بادومی "چین" هست

حالا ایشالا در آینده نزدیک گلی اطلاعات عملی در اختیارتون میزارم
راستی یه عکس از این موتور با فلاپ ریس دارم که فردا آپ میکنم

لامصب شده کپ zzr

s.mm
15-01-1391, 11:48 بعد از ظهر
براتون مجموعه تصاویری از سوزوکی 250 های مزایده ای می ذارم
برخی از این تصاویر از وبلاگ سوزوکی 250 هستش بعضی های دیگه هم همین جا بوده قبلا بعضی های دیگه هم از یه وبلاگه که اسمش یادم نیس!

آدرس سایت خارجی رو لطفا بذارید

این موتور ها فوق العاده بد نام هستند بین موتور فروش ها و تعمیر کار ها البته انتظار بیشتری هم ازشون نیست، در صورتی که شاسی خالیشون 800 تومنم می ارزه میشه با 750 تومن کاملشو خرید!

nopo
15-01-1391, 11:51 بعد از ظهر
بدون فلاپ واقعا زشته
فقط با فلاپ قشنگ ميشه

کوروش
15-01-1391, 11:53 بعد از ظهر
بدون فلاپ واقعا زشته
فقط با فلاپ قشنگ ميشه
سلیقه ها فرق داره من یکشو طرح بندیت در اوردم جیگری شده بود از برای خودش :25r30wi:

Mohammad aghili
16-01-1391, 08:02 قبل از ظهر
آره
منم طرح نیکد ش رو خیلی دوست دارم

راستی این فلاپهایی که روش می بندن ، مال چه موتوریه؟
چقدر هزینه داره؟

کوروش
16-01-1391, 08:39 قبل از ظهر
آره
منم طرح نیکد ش رو خیلی دوست دارم

راستی این فلاپهایی که روش می بندن ، مال چه موتوریه؟
چقدر هزینه داره؟
99 درصد این فلاپ ها دست سازه
که از مدا هایی مثل مگلی/ زد ایکس/وینر و دیلیلم گرفته شده
جنسشون هم که طرف این کاره باشه از فایبرگلاس استفاده میکنه!!!

Mohammad aghili
16-01-1391, 08:56 قبل از ظهر
جدی دست سازن اینا?
دمشون گرم !
چطور پس همه شون یه شکل در میارن?

هزینه ش رو نگفتی دادا !

Mohammad aghili
16-01-1391, 02:06 بعد از ظهر
آقا کوروش این شتاب دنده چی شد؟

عکس ؛ قیمت؟

این قطعه مربوط به کاربرات میشه؟

کوروش
16-01-1391, 02:11 بعد از ظهر
جدی دست سازن اینا?
دمشون گرم !
چطور پس همه شون یه شکل در میارن?

هزینه ش رو نگفتی دادا !
بله دست سازه ما هم خیلی وقت فلاپ هامون رو میسازیم با قالب های مخصوص !!!
با یه تعمیر کار که متخصص شتاب دنده هم هستش صحبت کردم گفت شتاب دنده واسه 250 اصلا توصیه نمیشه !!!
برای افزایش شتاب 2 تا راه دیگه پیشنهاد کرد

Mohammad aghili
16-01-1391, 02:27 بعد از ظهر
و اون دو راه عبارتند از :
1-.........
2-........

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

:crazy:

کوروش
16-01-1391, 04:41 بعد از ظهر
و اون دو راه عبارتند از :
1-.........
2-........

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:27 PM ----------

:crazy:
1 خورشیدی عقب خیلی بزرگه باید کمی کوچیک بشه که موتور پر شتاب تر بشه
البته بازم میگم کمی !!!
کاربرات و قسمت هوای سوزوکی ها خیلی مزخرفه یه محفضه هستش که اصلا به درد نمیخوره
با تعویض اون میشه قدرت و شتاب موتور رو زیاد کرد
یکی دیگه هم هستش که دارم روش کار میکنم تموم شد خبرشو میدم چون هنوز 50 50 هستش

Mohammad aghili
16-01-1391, 04:44 بعد از ظهر
والا کوروش جان ما روی تریل ها وقتی خورشیدی رو بزرگ میکنیم ,شتاب و قدرت میره بالا و سرعت نهایی میاد پایین...

رو موتور های استریت قضیه برعکسه ??

کوروش
16-01-1391, 04:55 بعد از ظهر
والا کوروش جان ما روی تریل ها وقتی خورشیدی رو بزرگ میکنیم ,شتاب و قدرت میره بالا و سرعت نهایی میاد پایین...

رو موتور های استریت قضیه برعکسه ??
هرچه خورشیدی بزرگ تر میشه قدرت زیاد تر میشه هر چه کوچیک تر میشه قدرتش کم میشه ولی شتابش میره بالا
الان 250 تریل رو ببین کل سرعتش 90 تا هستش چون قدرتیه و مخصوص سر بالایی
ولی همون انجین رو میزارن رو پیشرو پارسن میشه سرعتی پر شتاب و خورشیدی کوچیک تر

Mohammad aghili
16-01-1391, 05:08 بعد از ظهر
درسته با بزرگتر کردن خورشیدی ,قدرت موتور میره بالا , اما به همون اندازه که از سرعت نهایی کم میکنه ,تو شتاب اولیه میزاره

مثلا من قبلا دنده یکم تو 5 ثانیه پر میشد
از وقتی خورشیدی 46 انداختم , دنده یک تو 2-3 ثانیه پر میشه و وقتی کلاچ رو ول میکنی موتور یهو می پره

فکر می کنم شما منظورت شتاب ثانویه س!
ینی شنابی که تو دنده 2-3 به بالا هست

چون تو شتاب اولیه , خورشیدی هرچی بزرگتر باشه ,بهتره

کوروش
16-01-1391, 05:21 بعد از ظهر
درسته با بزرگتر کردن خورشیدی ,قدرت موتور میره بالا , اما به همون اندازه که از سرعت نهایی کم میکنه ,تو شتاب اولیه میزاره

از وقتی خورشیدی 46 انداختم , دنده یک تو 2-3 ثانیه پر میشه و وقتی کلاچ رو ول میکنی موتور یهو می پره

اره دیگه ما دنبال این هستیم موتور 0تا 100 بهتر بشه و گرنه سوزوکی 250 160-170 تا میره حالا 10-20 تا کم بشه ؟؟؟ هیچ تاثیری نداره مهم شتابه
تو شهر این ملاکه و همه دنبال این جور موتور ها هستن
مثل زد ایکس که واقعا پر شتاب بود

nopo
16-01-1391, 06:24 بعد از ظهر

شتاب اوليه=كند=cand
شتاب ثانويه=دورموتور

کوروش
16-01-1391, 06:32 بعد از ظهر
بابا اون قدر هم چرخ دنده هاش کوچیک نمیشه

gama
16-01-1391, 10:04 بعد از ظهر
سلام
موتور داخل عکس رو میده 1تومن
ارزش داره رفت و از نزدیک دیدش؟
یکم زیادی خسته به نظر میرسه!
10729

کوروش
17-01-1391, 12:40 قبل از ظهر
سلام
موتور داخل عکس رو میده 1تومن
ارزش داره رفت و از نزدیک دیدش؟
یکم زیادی خسته به نظر میرسه!
10729
خیلی خستس 800 تومن معقوله

Mohammad aghili
17-01-1391, 07:23 قبل از ظهر
چرا قسمت چراغ جلوش اونطوریه؟

Mohammad aghili
24-01-1391, 09:58 بعد از ظهر
مستر کوروش !
یه سوال فوق فنی !

این موتور ها که مدل 82 تا 84 هستن ، تو سند همون مدل میخورن؟!

ینی حداکثر 2-3 سال میشه از اینا استفاده کرد ، آیا ؟!

اگه 10 ساله بشن تکلیفشون چیه واقعا !؟

کوروش
24-01-1391, 10:05 بعد از ظهر
مستر کوروش !
یه سوال فوق فنی !

این موتور ها که مدل 82 تا 84 هستن ، تو سند همون مدل میخورن؟!

ینی حداکثر 2-3 سال میشه از اینا استفاده کرد ، آیا ؟!

اگه 10 ساله بشن تکلیفشون چیه واقعا !؟
قانون رو گذاشتن که موتور بالای 10 سال پلاک نمیشه
پلاکش ملی کنی که کاریش ندارن الان سی دی ای هست مدل 80 هم جدیدا بیمه کرده هم رفته تعویض پلاک ملی واسه سندو این چیزا
اگه مشکل داشت که دیگه پلاک نمیشد
قانون 10 سال واسه قبل پلاک ملی هستش نه بعدش که پلاک ملی کردی / شاید 5 سال یا شاید هم بیشتر بگن موتور های پلاک ملی 10 سال هم باید خارج بشن ولی فعلا قانونی نیومده و قرار هم نیست حالا حالاها بیاد
تو کار هم سال ساخت زده میشه 82-84

matrixaidin
25-01-1391, 09:46 قبل از ظهر
کوروش از این موتور در جال جمع کردنت نمیخوای عکس بزاری؟!؟!!؟

کوروش
25-01-1391, 11:17 قبل از ظهر
کوروش از این موتور در جال جمع کردنت نمیخوای عکس بزاری؟!؟!!؟
حتما / عکس از اولین لحضه که فابریکی هستش و برچسب های پلیس داره تا اخرین لحضه ای که تیونینگ میشه رو میزارم !!!
چند تا سیستم امنیتی دستی جدید هم میخوام روش بزارم
ساعت دیجیتالی/سیستم حرارت سنجو سیستم دیدن عقبو خیلی چیز های دیگه
یه سیستم هم روش میخوام بزارم که بیشتر خنده داره تا ...
یه پروژه بزرگه و خیلی زمان بره (( کنکور هم در پیش دارم کمی دیرتر تمومش میکنم))
ولی تموم بشه چیزه تکی از اب در میاد !!!
حتما فیلم تیونینگ و فیلم شتاب گیری و سرعتشو میزام !!!

kourosh_bandit2
25-01-1391, 01:15 بعد از ظهر
شتابشون از cbr 150 قدیمی ها که کثیرش هم بود بیشتره؟ هندا اصلی cbr میگم.

قاصد
25-01-1391, 01:51 بعد از ظهر
بروبچز سلام من یک مدتی نبودم بخاطر بیماری قلبی پدرم که جمعه 1391/01/18 ساعت 20 توی بیمارستان سینا عمرشو داد به شما و منوبا یکدنیا غم و غصه تنها گذاشت :wall3:
به هر حال امروز بعداز چند وقت تونستم یک سر به بچه ها بزنم
خدمت دوست عزیزم بچه محل امام رضا(ع) عرض کنم که اول سلام مارو به آقا برسون دوم من خودم تعمیر کار این امیکو ها هستم البته گفتنی ها رو دوستان گفتن ولی چند نکته مدنظر باشه :
1-هر کسی تعمیرکار اینا نیست و اگر وارد نباشه هم خرابش میکنه هم میگه اینا سرطان هستن
2-وسایلش کلا گیر میاد ولی یکم گرونه مثلا لاستیک عقب من براش گرفتم 7ماه پیش 60هزارتومان
3-سعی کن اگر میخوای بگیری اونایی که رو انجین حک شده ژاپن بگیری
4-کاربراتورش رو هم نگاه کن ژاپن روش حک شده باشه
5-امیکو 250 به غیر از انجین و کاربراتور بقیه اش ایرانه
6-طبق گفته دوستان با یکم تغییرات در حدود 50 هزار تومان موتور گرگ میشه
7-من خودم قبل از تقویت کردنش 160 تا باهاش پر کردم که ماشین پیچید جولوم
8-امری بود در خدمتم

Masoud
25-01-1391, 02:02 بعد از ظهر
بروبچز سلام من یک مدتی نبودم بخاطر بیماری قلبی پدرم که جمعه 1391/01/18 ساعت 20 توی بیمارستان سینا عمرشو داد به شما و منوبا یکدنیا غم و غصه تنها گذاشت :wall3:
به هر حال امروز بعداز چند وقت تونستم یک سر به بچه ها بزنم
خدمت دوست عزیزم بچه محل امام رضا(ع) عرض کنم که اول سلام مارو به آقا برسون دوم من خودم تعمیر کار این امیکو ها هستم البته گفتنی ها رو دوستان گفتن ولی چند نکته مدنظر باشه :
1-هر کسی تعمیرکار اینا نیست و اگر وارد نباشه هم خرابش میکنه هم میگه اینا سرطان هستن
2-وسایلش کلا گیر میاد ولی یکم گرونه مثلا لاستیک عقب من براش گرفتم 7ماه پیش 60هزارتومان
3-سعی کن اگر میخوای بگیری اونایی که رو انجین حک شده ژاپن بگیری
4-کاربراتورش رو هم نگاه کن ژاپن روش حک شده باشه
5-امیکو 250 به غیر از انجین و کاربراتور بقیه اش ایرانه
6-طبق گفته دوستان با یکم تغییرات در حدود 50 هزار تومان موتور گرگ میشه
7-من خودم قبل از تقویت کردنش 160 تا باهاش پر کردم که ماشین پیچید جولوم
8-امری بود در خدمتم
ایشالاه که غم آخرت باشه داداش ....
100% بچه می تونن از نکاتی که بلدی استفاده کنن ...
دوستا هر سوالی دارید از Ghased بپرسید .....

کوروش
25-01-1391, 02:08 بعد از ظهر
بفرما تعمیر کار این موتور هم پیدا شد:20::flower4:
قاصد جان شمارتو واسم پ خ کن دادا

sezar
25-01-1391, 02:12 بعد از ظهر
یه سوال تازه به ذهنم رسید :

کدوم پالس و آپاچی رو تو شتاب میگیره؟ 220؟ 180 ؟ 160 ؟ .........

کدوم شتاب؟ صفرتا صد یا 300 متر یا ....

راستی اینا که اکثزا با فلاپ پلیسی فروش رفتن چرا همه نیکد شدن و هیچ کدوم فلاپ فابریک رو ندارن ؟؟

بعدش کورش جان شما که موتور جمع میکنی شماره شاسی و این چیزا که تو کارت موتور نوشتن چیکار میکنی؟

Masoud
25-01-1391, 02:25 بعد از ظهر
این موتور ها باس یه بنده خدایی بود که تو همشهری آگهی کرده بود و خیلی هم دندون گرد بود

کوروش
25-01-1391, 02:47 بعد از ظهر
یه سوال تازه به ذهنم رسید :

کدوم پالس و آپاچی رو تو شتاب میگیره؟ 220؟ 180 ؟ 160 ؟ .........

کدوم شتاب؟ صفرتا صد یا 300 متر یا ....

راستی اینا که اکثزا با فلاپ پلیسی فروش رفتن چرا همه نیکد شدن و هیچ کدوم فلاپ فابریک رو ندارن ؟؟

بعدش کورش جان شما که موتور جمع میکنی شماره شاسی و این چیزا که تو کارت موتور نوشتن چیکار میکنی؟
امتحان کردیم ولی شتابشون بالاست ایشالا تست میکنیم تو سایت میزاری/خوب نیکد ارزون تر و معغول تره
شماره شاسی هم ما به اون ها دست نمیزنیم کلا با این چیزا کاری نداریم

kourosh_bandit2
25-01-1391, 04:25 بعد از ظهر
koroosh جان مسئله اینجاست که من فکر نمیکنم که cbr 150 رو بگیره و از همین رو اپاچ 180 رو هم نمیتونه بگیره چون من خودم با ی cbr 150 پالس 220 با هم 3 تایی کورس گذاشتیم. من اول بودم تا 3 cbr دوم پالس سوم البته خیلییی نزدیک cbr بود نمیشه گفت سوم بود یا دوم بعدشم که از 3 به بعد cbr رفت جلو من دوم تا سرعت 115 بعدش دیگه من دیدم فشار به موتورم میاد یکم شلش کردم 220 رفت جلو بعدشم رسیدیم به ترافیک البته قبلش خیلی روون بود ترافیک نبود. که هم 220 هم cbr گفت حدایی شتاب موتورت خیلییی توپهه فقط حیف گاز نیمخوره و صدا نمیده چون سی بی ار خودش اگزوز داشت پالسم که با اختلاف فکر کنم 2 متر تا130 تا رفت باهاش که سی بی ار به پالسه گفت تو موتورت بیشتر گاز میخوره اما شتاب موتورت خوب نیست. اپاچ را رفتنش جدید در حد ی سی جی هستش قبول دارم نهایت 120 تا منکه بیشتر نرفتم چون حس میکنم انجین میخواد در بیاد از جاش ولی انصافا شتابش خیلیییی مااهه تا حالا کم نیاورد از موتورایی که باهاشون کل کل کردم. کلا شتابو بیشتر دوست دارم تو این شهر ها با این وضع جاده ها نمیشه گازید. این امیکو رو هم من یکیشو خواستم بخرم وقتی زنگ زدم طرف فروخته بود باهاش حرف زدم گفت رک بهت بگم طرف اینا اصلا نرو فقط خرج دارن با ی تنه سنگین و قیافه بزرگ همیین. اینم عکسش بوود با اینکه خیلی مشتتی درش اورده بوود طرح gsx 600 درش اورده بود اینم عکسشه خیلی باحالش کرده بود11249 خیلییییی موتور تمییز بود حودشم میگفت تازه من هم تمیز خریدم سر حال بود هم سری اصلیش بود فکر کنم همون زاپنیشو میگفت. اماا اصلا ازش راضی نبود.

kourosh_bandit2
25-01-1391, 04:34 بعد از ظهر
این موتور ها باس یه بنده خدایی بود که تو همشهری آگهی کرده بود و خیلی هم دندون گرد بود

کیلومتر هاشون اصلا زیبا نیست یا کیلومتر پالس 180 یا پیشرو پارس 200 زین دو تکه ها بیشتر بهش میاد جلوشو اونطوری مثل بندیت و سی بی میکنه

کوروش
25-01-1391, 04:47 بعد از ظهر
koroosh جان مسئله اینجاست که من فکر نمیکنم که cbr 150 رو بگیره و از همین رو اپاچ 180 رو هم نمیتونه بگیره چون من خودم با ی cbr 150 پالس 220 با هم 3 تایی کورس گذاشتیم. من اول بودم تا 3 cbr دوم پالس سوم البته خیلییی نزدیک cbr بود نمیشه گفت سوم بود یا دوم بعدشم که از 3 به بعد cbr رفت جلو من دوم تا سرعت 115 بعدش دیگه من دیدم فشار به موتورم میاد یکم شلش کردم 220 رفت جلو بعدشم رسیدیم به ترافیک البته قبلش خیلی روون بود ترافیک نبود. که هم 220 هم cbr گفت حدایی شتاب موتورت خیلییی توپهه فقط حیف گاز نیمخوره و صدا نمیده چون سی بی ار خودش اگزوز داشت پالسم که با اختلاف فکر کنم 2 متر تا130 تا رفت باهاش که سی بی ار به پالسه گفت تو موتورت بیشتر گاز میخوره اما شتاب موتورت خوب نیست. اپاچ را رفتنش جدید در حد ی سی جی هستش قبول دارم نهایت 120 تا منکه بیشتر نرفتم چون حس میکنم انجین میخواد در بیاد از جاش ولی انصافا شتابش خیلیییی مااهه تا حالا کم نیاورد از موتورایی که باهاشون کل کل کردم. کلا شتابو بیشتر دوست دارم تو این شهر ها با این وضع جاده ها نمیشه گازید. این امیکو رو هم من یکیشو خواستم بخرم وقتی زنگ زدم طرف فروخته بود باهاش حرف زدم گفت رک بهت بگم طرف اینا اصلا نرو فقط خرج دارن با ی تنه سنگین و قیافه بزرگ همیین. اینم عکسش بوود با اینکه خیلی مشتتی درش اورده بوود طرح gsx 600 درش اورده بود اینم عکسشه خیلی باحالش کرده بود11249 خیلییییی موتور تمییز بود حودشم میگفت تازه من هم تمیز خریدم سر حال بود هم سری اصلیش بود فکر کنم همون زاپنیشو میگفت. اماا اصلا ازش راضی نبود.
بزار تیونینگ موتور من تموم بشه بهتون نشون میدم سوزوکی یعنی چی !!!
اپاچی که اسباب بازیه بالاترشو هم تو شتاب هم تو سرعت میخوره
این کاره میخواد که بتونی از این موتور ها یه چیز خوب در بیاری
من سر این موتورها خیلی ضرر کردم و حاصلش این بود که کلی تجربه کسب کردم
منتظر باشید :2gwb921:

kourosh_bandit2
25-01-1391, 05:00 بعد از ظهر
بزار تیونینگ موتور من تموم بشه بهتون نشون میدم سوزوکی یعنی چی !!!
اپاچی که اسباب بازیه بالاترشو هم تو شتاب هم تو سرعت میخوره
این کاره میخواد که بتونی از این موتور ها یه چیز خوب در بیاری
من سر این موتورها خیلی ضرر کردم و حاصلش این بود که کلی تجربه کسب کردم
منتظر باشید :2gwb921:

یاهووووووووووووو بزن زنگو بابا این کاره:hippie7: منتظرییم ببینیم چه داری میکنی پسر

Mohammad aghili
25-01-1391, 05:04 بعد از ظهر
منتظر باشید

منتظریم ناجووووووووووور !

آخه منم این چند وقته از خیلی ها شنیدم که این موتور رو اگه بخری پشیمون میشی ، لشه ، خرجش زیاده ، دهنت سرویس میشه و....

میخوام یه چی بزاری که بکوبونم تو دهنشون

nopo
25-01-1391, 05:07 بعد از ظهر
منتظریم ناجووووووووووور !

آخه منم این چند وقته از خیلی ها شنیدم که این موتور رو اگه بخری پشیمون میشی ، لشه ، خرجش زیاده ، دهنت سرویس میشه و....

میخوام یه چی بزاری که بکوبونم تو دهنشون

بلا نسبت من و حسين آگاه!:wall3:

Mohammad aghili
25-01-1391, 05:11 بعد از ظهر
بلا نسبت من و حسين آگاه!

حسین آگاه که ازش خوب گفت

من منظورم تو بودی:out:

nopo
25-01-1391, 05:18 بعد از ظهر
حسین آگاه که ازش خوب گفت

چون ميخواست يدونه بهت بندازه!!!:2i8d4ao:

قاصد
26-01-1391, 12:14 قبل از ظهر
دوستای گلم راستی یکدونه از این موتور ها هست عالی کیفیت تضمین فنی توپ ظاهر ماه اگه کسی خواست به این شماره بزنگه
09194490998 مهرداد
قیمت توافقی ؛کارت سوخت 250 لیتر 400 تومانی داره

02109002
26-01-1391, 08:30 بعد از ظهر
دوست عزیز
قبلا" هم مطرح شده این موضوع که :

تصاویر رو مستقیم از سیستم کپی نکنین تا همچین مشکلی پیش نیاد

شما میتونید از این آموزش کمک بگیرید

آموزش قرار دادن عکس در انجمن ها [ آپدیت شد ] ([Only registered and activated users can see links])

--------------------------------------------------------------------
اینم تصویر مد نظر شما :

ramin z/28
04-02-1391, 05:36 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان این موتورو از کجا میشه گیر آورد؟ آخه من تو گیلان هستم. و اصلا خرید این موتور عاقلانه هست؟

کوروش
04-02-1391, 05:39 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان این موتورو از کجا میشه گیر آورد؟ آخه من تو گیلان هستم. و اصلا خرید این موتور عاقلانه هست؟
تو سایت های فروش این موتور ها زیاده / سالم باشه سرحال باشه واقعا موتور خوبیه / قیمتش هم تو این گرونی خیلی معقوله !!!
لورازم یدکیش تو تهران موجوده ولی گیلان رو فکر نکنم باشه

ramin z/28
04-02-1391, 05:52 بعد از ظهر
این انبار هایی که این موتورا رو جمع میکنند فقط تو مشهده؟

کوروش
04-02-1391, 05:56 بعد از ظهر
این انبار هایی که این موتورا رو جمع میکنند فقط تو مشهده؟
اصلش تو تهرانه از تهران بردن مشهد

ramin z/28
04-02-1391, 06:45 بعد از ظهر
1- میتونید آدرس این انبارا رو بدید، پولم ردیف شد برم سراغشون؟
2- همشون با مدارک 1750000 هستند یا کمترم هست بسته به تمیزی موتور؟
پیشاپیش ممنون.

کوروش
04-02-1391, 06:59 بعد از ظهر
1- میتونید آدرس این انبارا رو بدید، پولم ردیف شد برم سراغشون؟
2- همشون با مدارک 1750000 هستند یا کمترم هست بسته به تمیزی موتور؟
پیشاپیش ممنون.
1700 واسه این جور موتورها خیلی زیاده چه خبره !!!!!!!!!!!!!!!!
این موتور بخوای معمولی بخری 800 تومن که حداقل 500 تومن خرج رنگو اینجا داره انجام بدی از اینا هم تمیز تر میشه !!!
اومدی تهران بیا واستون جور میکنم !!!
خواستی خودت برو نخواستی زنگ بزن با هم بریم !!!!

hameeed
05-02-1391, 10:25 بعد از ظهر
سلام باک بنزینش تو بازار هست
اگه هست نو یا دست 2 با قیمتشو ؟

کوروش
05-02-1391, 10:45 بعد از ظهر
سلام باک بنزینش تو بازار هست
اگه هست نو یا دست 2 با قیمتشو ؟
بله هست محصول شرکتیشو بخوای 300 تومن دسته دوم بخوای 150 الی 200 تومن

hameeed
05-02-1391, 11:19 بعد از ظهر
میشه در مورد کاربراتور کلا قیمت؟ و نوعش ؟راهنمایم کنی اخه یکیشو لاذم دارم
شتاب دهنده که میگن رو کاربراته اصلا چیه؟

کوروش
05-02-1391, 11:34 بعد از ظهر
میشه در مورد کاربراتور کلا قیمت؟ و نوعش ؟راهنمایم کنی اخه یکیشو لاذم دارم
شتاب دهنده که میگن رو کاربراته اصلا چیه؟
نوعش 250 هستش دیگه کاملشو بخوای حدود 80 تومنی یا شایدم کمتر در بیاد / شتاب دنده هم دیگه به درد این موتورها نمیخوره

salahshor
05-02-1391, 11:49 بعد از ظهر
حالم از این امیکو به هم میخوره
2 سیلندر هم داره ؟

کوروش
05-02-1391, 11:50 بعد از ظهر
حالم از این امیکو به هم میخوره
2 سیلندر هم داره ؟
نه
بزار تیونینگ من تموم بشه نظر همتون نسبت بهشو عوض میکنم

hameeed
06-02-1391, 12:01 قبل از ظهر
اگه کاورایه خودشو ببندم روش ؟بد میشه ؟ارزش رنگ زدنشون داره؟

کوروش
06-02-1391, 12:18 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]منظورتون این فلاپ ها هستش ؟؟؟ نا زیاد ارزش نداره سنگینه لرزشش هم زیاده البته سلیقه ای هستش دوست دارید بنذازید

hameeed
06-02-1391, 12:29 قبل از ظهر
اره حاجی /فدات تا من این موتورو جمع جور کنم شرمنده دوستان خواهم شد / انقد که سعال میخوام بپرسم

hameeed
06-02-1391, 10:44 بعد از ظهر
بد جور گیج مندم حاجی اگه امکان داره یه راهنمایی اساسی در مورد نحوع رنگ کردن کل کاورها ؟و باک ؟که چه جوری رنگ زده شه؟ که بعدها کنده نشه ؟

چیزه خاصی به رنگ یا زیره رنگ میزنن ؟؟؟؟؟نوع رنگ متالیک دیگه درسته؟

کوروش
06-02-1391, 10:50 بعد از ظهر
بد جور گیج مندم حاجی اگه امکان داره یه راهنمایی اساسی در مورد نحوع رنگ کردن کل کاورها ؟و باک ؟که چه جوری رنگ زده شه؟ که بعدها کنده نشه ؟

چیزه خاصی به رنگ یا زیره رنگ میزنن ؟؟؟؟؟نوع رنگ متالیک دیگه درسته؟
دوست عزیر کار شما نیست تنها کاری که شما میتونی بکنید اینکه با سمباده فلاپ هارو سمباده بکشید که صاف بشه کار رنگ کار اسون تر بشه
بعدش بدید رنگ کار اون هم بهتر رنگ میکنه هم بیشتر سرش در میره تو این کارا

hameeed
06-02-1391, 11:08 بعد از ظهر
حاجی بدبختی اینجاست که هر رنگ کاری 1 روش و 1 ماده ای میگه که مندم به کدم بهتره که بدم رنگ بزنه

کوروش
06-02-1391, 11:28 بعد از ظهر
حاجی بدبختی اینجاست که هر رنگ کاری 1 روش و 1 ماده ای میگه که مندم به کدم بهتره که بدم رنگ بزنه
شما کجا هستید ؟؟؟؟

hameeed
07-02-1391, 12:11 قبل از ظهر
تبریز

کوروش
07-02-1391, 12:19 قبل از ظهر
تبریز
من از رنگ کارمون اطاعات کامل رو میگیرم تو یه تاپیک میزنم که همه استفاده کنن

hameeed
07-02-1391, 09:09 بعد از ظهر
سلام حاجی امروز یکی از دسوستام کل گمرکو با مولوی و گشته اما کاربراتور گفتی روش ژاپن حک شه پیداش نکرده؟ و یکی واسم گرفته که چینیه؟ 75000 این کاربراتور در چه حدی ؟از لحاضه کارایی؟لطفا راهنمای کنین ؟

کوروش
07-02-1391, 09:24 بعد از ظهر
سلام حاجی امروز یکی از دسوستام کل گمرکو با مولوی و گشته اما کاربراتور گفتی روش ژاپن حک شه پیداش نکرده؟ و یکی واسم گرفته که چینیه؟ 75000 این کاربراتور در چه حدی ؟از لحاضه کارایی؟لطفا راهنمای کنین ؟اشتباه شما اینه که توی بازاری دنبال این چیزا هستید !!! نمایندگی قطعات امیکو رو واسه شما ها گزاشتن !!!بعدشم همه مدل کاربراتی هست چینی ژاپنی ولی ژاپنی ها رو خود موتور ها هست ولی بخوای بخری چینیه که اونا هم در حد همون کاربراتور ها هستشکاربرات خوبیه/ قیمتی هم که گرفتید کمی بالاست

hameeed
07-02-1391, 11:53 بعد از ظهر
اگه لطف کنین جاهایی هست که بهتر به نتیجه میرسم ادرسشو بهم بدین سپاسگذار میشم

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

از اقیتم بسیااااار سپاسگذارم خیلی اقایی کرووش جان

کوروش
08-02-1391, 08:46 قبل از ظهر
اگه لطف کنین جاهایی هست که بهتر به نتیجه میرسم ادرسشو بهم بدین سپاسگذار میشم

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

از اقیتم بسیااااار سپاسگذارم خیلی اقایی کرووش جان
شماره نمایندگی رو واست ارسال کردم / زنگ زدی بگو از بچه های پرشین موتور هستی !!! هماهنگ شده !!!!

hameeed
08-02-1391, 09:15 قبل از ظهر
حاجی دستت درد نکنه اما منم همه وسایلارو از همون جا گرفتم

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

حاجی رنگکار یادت نره ؟

سرعت
08-02-1391, 09:30 قبل از ظهر
چرا این موتور اینقدر ارزونه

سرعت
08-02-1391, 09:48 قبل از ظهر
12720

سرعت
08-02-1391, 09:50 قبل از ظهر
این موتور واقعا لشه با بیست اسب بخار مخواین چه موتوری رو بگیرد

کوروش
08-02-1391, 11:56 قبل از ظهر
این موتور واقعا لشه با بیست اسب بخار مخواین چه موتوری رو بگیرد
این موتور واسه کروسو شتاب گیریو این چیزا ساخته نشده / ولی اگه روش کار کنی چیزه خوبی در میاد/ قیمتش هم اگه نوش باشه بالاست حدود 5 تومنی میشه !!!

سرعت
08-02-1391, 01:48 بعد از ظهر
مردم 250 میگرن برای چی وگرنه که...

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

راستی میشه بهاش تک جرخ بزنی

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

میشه بهاش ax1 رو بگیری اگه بگیرهax1 خوبه

سرعت
09-02-1391, 03:05 بعد از ظهر
کسی نیست جواب مارو بده

کوروش
09-02-1391, 03:08 بعد از ظهر
مردم 250 میگرن برای چی وگرنه که...

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

راستی میشه بهاش تک جرخ بزنی

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

میشه بهاش ax1 رو بگیری اگه بگیرهax1 خوبه
تک نمیشه زد چون سنگینه و کمی کم زور
این موتور 160 تا هم تاپ اسپید زده دیگه نمیدونم ا ایکس وان چقدر میره

سرعت
09-02-1391, 03:26 بعد از ظهر
پس بدرد من که نمیخوره

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

هیچ کاری نمیشه روش انجام داد که بشه باش تک چزخ زد

sezar
10-02-1391, 11:07 قبل از ظهر
میگم کوروش جان شما که از یک طرف میگی موتور داغ میکنه در حدی که توصیه میشه روش رادیات روغن بندازیم، ازون طرف میخوای روش فلاپ ببندی، اینا با هم جور نیستن !!!:1tongue:

کوروش
10-02-1391, 11:25 قبل از ظهر
میگم کوروش جان شما که از یک طرف میگی موتور داغ میکنه در حدی که توصیه میشه روش رادیات روغن بندازیم، ازون طرف میخوای روش فلاپ ببندی، اینا با هم جور نیستن !!!:1tongue:
من میگم بندازی بهتره / بعدشم فلاپ ها جوری ساخته شدن که جا واسه نفوذ هوا به داخل رو داره !!!
داغیش اون جوری نیست که خطر ساز باشه ولی بعضی از دوستان سر این گرما خیلی حساس هستن من این روش رو برای اونا پیشنهاد کردن
و گرنه من خودم 250 دارم / اصلا تا حالا گرماش مشکل ساز نبوده

hameeed
19-02-1391, 11:36 بعد از ظهر
حاجی حجم روغن 1300 نوشته اما میگن باید زیاد ریخده شه؟اگه زیاده میشه بگین چقدر؟

کوروش
20-02-1391, 12:12 قبل از ظهر
حاجی حجم روغن 1300 نوشته اما میگن باید زیاد ریخده شه؟اگه زیاده میشه بگین چقدر؟
دوست عزیز اون نمایشگیر کنار انجین واسه همینه که 2 درجه خالی و پر رو داره تا حد پر بریز این که دیگه سوال نداره

hameeed
21-02-1391, 02:01 بعد از ظهر
هر کاری کردم انجا تمیز نشد که دیده شه به خاطره ان پرسیدم

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 03:00 PM ----------

حاجی روغن چی ریخده شه خوبه ؟؟؟؟

sezar021
23-02-1391, 04:17 قبل از ظهر
سلام رفقا من تو نت این آگهی رو دیدم نظر شما چیه اگه عکس مال خود موتور باشه؟؟؟ برم سراغش؟؟؟ داداش کوروش من تازه واردم یه راهنمایی بکن عزیز:sad:

---------- Post added at 05:17 AM ---------- Previous post was at 05:16 AM ----------

آخ یادم رفت آدرس بذارم [Only registered and activated users can see links]

کوروش
23-02-1391, 05:45 قبل از ظهر
بله عکس واسه خود موتوره ولی 2700 خیلیییییییییییییییییییییی ییییی پره خیلیییییییییییییی
چه خبره مگه جنگه ؟؟؟

sezar
23-02-1391, 07:37 قبل از ظهر
طرف دیده قیافه موتورش خوشکله فکر کرده مردم هیچی نمیدونن :khak:، گفته یه قیمت بدیم که با فروشش 2تا از همینا بخریم .

راستی کوروش جون هفته پیش زدی 90 % تموم حالا چی شده به 11 و 12 در صد رسیدی ؟؟؟

کوروش
23-02-1391, 08:56 قبل از ظهر
طرف دیده قیافه موتورش خوشکله فکر کرده مردم هیچی نمیدونن :khak:، گفته یه قیمت بدیم که با فروشش 2تا از همینا بخریم .

راستی کوروش جون هفته پیش زدی 90 % تموم حالا چی شده به 11 و 12 در صد رسیدی ؟؟؟
نه داشتم از 100 میومدم پایین دوستان اعتراض کردن گفتن از 1 برو بالا تا برسی به 100 دیگه ما هم نه نگفتیم
این موتوها ارزش دارن سرعت دارن قدرت دارن اصالت دارن ولی دیگه نه در این حد
این موتور سفیده یه رنگ شده / فلاپ کشی شده / کمی خوشکل شده که کلا خیلی خرجش شده باشه 1 تومن
1 تومن هم پول موتور
با دست مزد این حرفا 2300 تا 2500 با مدارک کاملو بیمه و این چیزا
نه دیگه 2700
یه جوری زده تردد ازاد که کسی که حالیش نیست گول بخوره بره بخره
به خدا این پولا خوردن نداره
پول باید با برکت باشه ادم واسش زحمت کیشده باشه اینو هیچ وقت ادمیزاد نمی فهمه

hameeed
23-02-1391, 10:21 قبل از ظهر
اقا مصرف بنزین موتورم بد جور بالاست ؟؟؟؟ یه جورایی کار میکنه؟؟؟؟؟ انگار بنزینو خام میسوزونه ؟؟؟ چیکارش کنم ؟

sezar
23-02-1391, 10:28 قبل از ظهر
میگم یه پیشنهاد کوروش : این موتور هوا خنک هست، تاحالا سعی کردی بهش هیت سینک بخورونی ؟ شاید بهتر جواب بده و مشکلش کوچیک بودن هیت سینکش باشه

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

شاید با گذاشتم یه هیت سینک کنارش درست بشه

کوروش
23-02-1391, 01:31 بعد از ظهر
میگم یه پیشنهاد کوروش : این موتور هوا خنک هست، تاحالا سعی کردی بهش هیت سینک بخورونی ؟ شاید بهتر جواب بده و مشکلش کوچیک بودن هیت سینکش باشه

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

شاید با گذاشتم یه هیت سینک کنارش درست بشه
اره فکر خوبیه / رادیات روغن هم میشه روش انداخت من رو پیشرو انداختم
مصرف سوختو میشه با چند راه پایین اورد اول تنظیم کاربراتور
دوم یه پیچ بالای کاربراته واسه بنزین هستش اونو باید بدی تعمیر کار درست کنه
بعد این موتور ساخته نشده واسه رفتو امدو این چیزا ساخته واسه یه دور دورو یه قرار ملاقاتو یه اتوبان
125 به صرفه تر از این موتوره تو مصرف سوخت

کوروش
23-02-1391, 01:39 بعد از ظهر
اینو واسه رفیقم 2 روز پیش جمع کردم / در حد اوراقی بود !!!
کاره خاصی روش انجام نشده

Mohammad aghili
23-02-1391, 01:42 بعد از ظهر
چند تموم شد؟

کوروش
23-02-1391, 01:46 بعد از ظهر
چند تموم شد؟
درصد پروژه خودم زیر امضام زده شده اونو تموم کنم یه تاپیک مخصوص واسش میزنم
اینو همیجوری جمع کردیم

Mohammad aghili
23-02-1391, 02:28 بعد از ظهر
ok دادا

اون که بعله
این میخوام بدونم چند تموم شد

کوروش
23-02-1391, 04:31 بعد از ظهر
ok دادا

اون که بعله
این میخوام بدونم چند تموم شد
خیلی مشکل داشت ولی یه جوری جمعش کردم دیگه
200 تومن رنگ سفارشی زدم بهش/ فرمونو عوض کردم
کاربراتش تعطیل بود یه دونه نو خریدم 70 تومن
سیمکشیشو عوض کردم 50 تومن
کمپلت رنگه !!!
30 تومن هم خرج های دیگش کردم !!!

Mohammad aghili
23-02-1391, 06:58 بعد از ظهر
ممنون
خود لاشه موتور چند در اومد؟

چقدر هزینه پلاک و سند شد؟

کوروش
23-02-1391, 10:29 بعد از ظهر
ممنون
خود لاشه موتور چند در اومد؟

چقدر هزینه پلاک و سند شد؟
رفیقم از دست خریده بود 700 تومن البته پلاک داره با رنگ قرمز !!!
سند که همون قیمت سند های معولی دیگه وکالتی حدود 20 تومن قطعی هم حدود 30 تومن
واسه پلاک هم 1 روز وقت میخوادو حدود 20 تومن مایه

کاوه
23-02-1391, 10:53 بعد از ظهر
14904
14905
14906

14908
14907

کوروش
23-02-1391, 10:58 بعد از ظهر
این ها موتور های اقای بالاخانی هستش که زیر 2/300 نداره
نمونش همون 2700 تونیه که سفید بودش

کاوه
23-02-1391, 11:10 بعد از ظهر
انجین این موتورو میشه تا چقدر تقویت کرد ؟؟؟؟؟
راستی کوروش جان هزینه فلاپ برای این موتور چقدر در میاد؟؟؟؟
اون موتوره رفیقت که جمعش کردی هزینه رنگش چقدر شد؟؟؟

amir74
23-02-1391, 11:27 بعد از ظهر
دوستان یه سوال اون موتور بالایی ها همه امیکو 250 هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایول ایول
چقدر هزینه داره اون جوری جمعش کرد؟

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

چرا تو این عکسا عقب امیکو ها بالاتره ولی عقب اون امیکو که صفحه قبل هست خوابیده هست؟

کوروش
24-02-1391, 12:22 قبل از ظهر
این موتور ها فابریکی موتورشون ارتقاع ندارن ولی میشه ارتقاعشونو برد بالا
فلاپ برای اینها هم حدود 500 تومنه
رنگ اون موتور رو هم خودم انجام دادم که حدود 200 در میاد البته رنگش درجه یک هستش !!!
تقویتش میشه کرد ولی هزینه داره !!! عیب اصلی این موتور فقط شتابشه که خیلی کمه
اگه شتابش تقویت بشه موتور بسیار خوبی میشه

matrixaidin
24-02-1391, 12:28 قبل از ظهر
کوروش موتوره تو رو نمیدونم ولی اون روزی یکی از این موتورای اقای بالاخانی رو سوار شدم اصلا شتاب نداشت
ولی دنده 1 حدودا 45تا رفت(شایدم kmاشتباه بوده)
ولی اون سفیدرو رفتم گفتم برام چند میزنی اخرش ترکوندم گفت 2800 پایینتر راه نداره تحویلشم30 الی 45 روزه

کوروش
24-02-1391, 12:35 قبل از ظهر
کوروش موتوره تو رو نمیدونم ولی اون روزی یکی از این موتورای اقای بالاخانی رو سوار شدم اصلا شتاب نداشت

ولی دنده 1 حدودا 45تا رفت(شایدم kmاشتباه بوده)
ولی اون سفیدرو رفتم گفتم برام چند میزنی اخرش ترکوندم گفت 2800 پایینتر راه نداره تحویلشم30 الی 45 روزه
خیلی جلو خودمو میگیرم چیزی نگم فقط میگم ضرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتت / میدنم خیلی بی ادبم !!!:sad:
شتابشون کمه ولی خدا این عقلو گذاشته واسه همین کارا دیگه که دست کاریش کنه یا پرشتاب بشه !!!

2800 بده من موتور میسازم واسه پرواز کنه :acigar:
نه داداش این قیمتش نیست شما زیر 2500 حساب کن تازه این سفیده خیلی سادست من از این بهترو میگم

sezar021
24-02-1391, 12:57 قبل از ظهر
کوروش جان من 2800 بت بدم واسم جمع میکنی یه دونشو توپ؟؟ عاشقش شدم آشنا هم ندارم واسم ردیف کنه
:icon_pf _99_:البته خودمم خیلی از موتور سر در نمیارم شتابو سرعتو خشکلی واسم ملاکه، حاضرم بنزین سوپر بریزم ولی با موتور حال کنم:happy4:

کوروش
24-02-1391, 01:26 قبل از ظهر
کوروش جان من 2800 بت بدم واسم جمع میکنی یه دونشو توپ؟؟ عاشقش شدم آشنا هم ندارم واسم ردیف کنه
:icon_pf _99_:البته خودمم خیلی از موتور سر در نمیارم شتابو سرعتو خشکلی واسم ملاکه، حاضرم بنزین سوپر بریزم ولی با موتور حال کنم:happy4:
من فروشنده یا دلال نیستم ولی اگه بخوای میتونم واست جمع کنم !!!
البته تا چند وقت دیگه مراحل کار تیونینگ این موتور هارو کامل میزارم تو سایت تا دوستان خودشون تیونینگ رو انجام بدن

amir74
24-02-1391, 04:48 بعد از ظهر
این موتورا امیکو 250 نه داغونش ونه خیلی سالمش چنتا راه میره ؟شنیدم تو 250ها تو ایران از دایچی اینا بهتره؟تا 1تومن میشه یه سرپاشو گرفت یا مثلا یکم پایین ترشو گرفت سرپاش کرد؟

کوروش
24-02-1391, 05:57 بعد از ظهر
این موتورا امیکو 250 نه داغونش ونه خیلی سالمش چنتا راه میره ؟شنیدم تو 250ها تو ایران از دایچی اینا بهتره؟تا 1تومن میشه یه سرپاشو گرفت یا مثلا یکم پایین ترشو گرفت سرپاش کرد؟
جانننننننننننننننن؟؟؟ دایچی ؟؟؟ همون که داره بستنی ؟؟؟؟:25r30wi:
نه بابا این اسباب بازی ها به سوزوکی نمیخورن این موتور انجین سوزوکیه اگه میبینی اینقدر ذلیل شده دسته اینه اورگان ها بوده موتور رو بیچاره پیرش کردن
160 تا رو میبره
من با همون قرمزه که عکسشو گذاشتم که نه صفحه داره نه اچار کشی نه چیزی شده 140 رفتم البته بازم جا داشت !!!
اره میشه با یه تومن یه تمیز جمع کرد !!!

sezar021
24-02-1391, 06:52 بعد از ظهر
داش کوروش حرص نخور رفقا زیاد اطلاعات ندارن از این موتور ایشالا موتورتو ردیف کن کف همه ببره:32:

sezar021
24-02-1391, 09:03 بعد از ظهر
آقا یه سوال برام پیش اومده میشه اینو مثل رپسول رنگش کرد؟؟ بعد اسم رنگش چی میشه؟؟ تو عکسای صفحه3 یکیشو شبیه رپسول کرده بود ولی رنگش نه

sezar021
24-02-1391, 09:32 بعد از ظهر
رفقا اینجا هم مطالب خوبی پیدا میشه[Only registered and activated users can see links]، حتما عکسای صفحه 3 رو ببینین، تاپ اسپیدی که با این موتور زدن 160 تا بوده خوبم خرجش کنی چیز خوبی ازش در میاد میتونی هم انجینشو به 400 ارتقا بدی که 1تومن خرج داره ولی دردسر های خودشم داره، در کل اگه عشق سوزوکی باشی پولتم در حد 250 های بازار مثل مگلی و هیو نباشه البته ادم اینکاره هم سراغ داشته باشی تا واست ردیفش کنه چیز خوبی هست البته تا حدودی هم ریسکه، ناگفته نماند این موتور هم راحت شکل موتور های مختلف میشه و آپشن های جالبی میشه بهش اضافه کرد مثل کیلومتر دیجیتال و این کارا در کل من که خیلی باهاش حال میکنم

سرعت
24-02-1391, 10:00 بعد از ظهر
کورش تو صفحه چهار زده بودی کرابراتش مسخرست یه عکس ازش میزاری

کوروش
24-02-1391, 10:05 بعد از ظهر
آقا یه سوال برام پیش اومده میشه اینو مثل رپسول رنگش کرد؟؟ بعد اسم رنگش چی میشه؟؟ تو عکسای صفحه3 یکیشو شبیه رپسول کرده بود ولی رنگش نهطرح رپسول رو میشه توی چند رنگ در اورد ابی / نارنجی و چند رنگ مشابه

amir74
24-02-1391, 10:08 بعد از ظهر
کوروش جان داداش دمت گرم این قضیه تیون کردنشو کی می زاری؟یعنی کی پروژه تموم میشه؟
2مدل بیشتر نداره اره؟82 83 جفتش ژاپنیه یا نه؟از کجا باید فهمید؟؟

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

داداش فقط یه سوال یچیزی هست زیر صندلی راننده مثل هواکش من دقت کردم رو این بدون فلاپاش نداره اینو می زارن یا کلا اون تنرو عوض می کنن؟ [Only registered and activated users can see links]
یچیزی دیگه این صندلی هاشم عوض می کنن یا نه؟اخه فلاپ دارا دوتیکه هست؟
ارتفاع دادنش چقدر خرج داره ایا کمکشو عوض می کنن؟
داداش ببخشید زیاد سوال می کنیما شما استادین و ما بی تجربه مثل دانش اموز شما
فکر کنم با 1700 1800 بشه قشنگ با فلاپ جمعش کرد البته به غیر از خرجای تیون؟
فقد بی زحمت این تاپیک تیون سوزوکیم زدید هزینه های مصرفی رو ذکر کنید
فکر کنم تیون شه 170تا بره خیلی عالیه من حتما تا اخر امثال یدونشو می خرم
از کجاها میشه تهیه کرد این موتورو؟
درمورد فلاپ ها اینارو قالب می زنن جدید می سازن یا فلاپ موتورای دیگه می خوره بهش مثل مگلی دایلیم؟میشه بگید فلاپ چه موتورایی بهش می خوره؟

کوروش
24-02-1391, 10:30 بعد از ظهر
کوروش جان داداش دمت گرم این قضیه تیون کردنشو کی می زاری؟یعنی کی پروژه تموم میشه؟
2مدل بیشتر نداره اره؟82 83 جفتش ژاپنیه یا نه؟از کجا باید فهمید؟؟

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

داداش فقط یه سوال یچیزی هست زیر صندلی راننده مثل هواکش من دقت کردم رو این بدون فلاپاش نداره اینو می زارن یا کلا اون تنرو عوض می کنن؟ [Only registered and activated users can see links]
یچیزی دیگه این صندلی هاشم عوض می کنن یا نه؟اخه فلاپ دارا دوتیکه هست؟
ارتفاع دادنش چقدر خرج داره ایا کمکشو عوض می کنن؟
داداش ببخشید زیاد سوال می کنیما شما استادین و ما بی تجربه مثل دانش اموز شما
فکر کنم با 1700 1800 بشه قشنگ با فلاپ جمعش کرد البته به غیر از خرجای تیون؟
فقد بی زحمت این تاپیک تیون سوزوکیم زدید هزینه های مصرفی رو ذکر کنید
فکر کنم تیون شه 170تا بره خیلی عالیه من حتما تا اخر امثال یدونشو می خرم
از کجاها میشه تهیه کرد این موتورو؟
درمورد فلاپ ها اینارو قالب می زنن جدید می سازن یا فلاپ موتورای دیگه می خوره بهش مثل مگلی دایلیم؟میشه بگید فلاپ چه موتورایی بهش می خوره؟
داره جلو میره 15 درصده و ایشالا اگه خدا بخواد تموم میشه دیگه !!!
نه اون هوا کشی که شما میگی فابریکیه و وقتی از کارخونه میاد بیرون از اون هوا کش ها داره
میشه با عوض کردن اون هوا کش نفس موتور رو زیاد کرد ولی باید امتحان بشه
این سوزوکی ها 2 مدل هستن یه مدل پلیسی هستش یه مدل اوژانسی اوژانسی ها جای ترک دوم صندوق دارن که اونو میشه روش زین انداخت و 2 تیکه کردش
پلیسی ها هم میشه 2 تیکه کرد
در مورد اینکه ژاپنی باشه یا چینی زیاد فرقی نداره چون همشون اصل هستن و از لحاظ کیفیت یکی ولی ژاپنی ها که زیر انجین زده made in japon
کمی بهتره !!!
میشه تیونینگ کرد بستگی داره چقدر میخوای خرج کنی
توی تاپیک پروژه خودم قیمت هار هم میزنم
نه 170 دیگه اخر این موتوره ولی خوب در نوع خودش خیلی خوبه
ببین قضیه فلاپ اینه که نصاب حرفه ای باشه همه فلاپی روش میتونه بندازه مگلی/ دیلیم زد ایکس و وینر که همه این ها روی این موتور انداخته و تست شده
این موتور هارو باید یا از دست بخری یا تو مزایده های بزرگ ناجا شرکت کنی / من چند وقت دیگه دارم شرکت میکنم و میخوام کلی بگیرم هر کی خواست بگه واسش بگیرم!!!
من عوض کوچیکی از پرشین موتور هستم و هنوز شاگردیم بابا :8:

amir74
24-02-1391, 10:36 بعد از ظهر
دمت گرم کوروش جان پس فعلا 15 درصد تمووم شده انشاالله که به خیری خوشی تموم شه
این مزایده بزرگ ناجا کی هست و کجا؟چطوری باید شرکت کرد؟

کوروش
24-02-1391, 10:42 بعد از ظهر
دمت گرم کوروش جان پس فعلا 15 درصد تمووم شده انشاالله که به خیری خوشی تموم شه
این مزایده بزرگ ناجا کی هست و کجا؟چطوری باید شرکت کرد؟
هر چند ماه یک بار هستش / یکی از بدترین مزایده هایی هست که من تا حالا دیدم حدود 3-4 سالی میشه از این جور مزایده ها میبینم
مزایده به صورتیه که توش هرکی قیمت بالاتر میده و یه موتوری که چشمت گرفتش رو باید کلی بالاتر از قیمت خودش بخری
مشخصات کاملشو توی یه تاپیک جدا میزنم تا این مزایده رو پرشین موتوری ها جارو کنن
همه موتوری داره امیکو 250
تریل امیکو 300/250/150
125
پراید/سمند و غیره
راجعه به مزایده دوستان دیگه سوال نکنید مرسی
تو تاپیک خودش که بعدا میزنم راجع بهش توضیح میدم

sezar021
24-02-1391, 10:52 بعد از ظهر
داش کوروش انجینش با چه موتورای 250 میشه عوض کرد؟؟ قیمتش حدودی چقدر در میاد؟

کوروش
24-02-1391, 10:58 بعد از ظهر
داش کوروش انجینش با چه موتورای 250 میشه عوض کرد؟؟ قیمتش حدودی چقدر در میاد؟
با هر انجینی که توی فضای شاسی این موتور جا بشه
بوده رو این موتور انجین 400 انداختن ولی خرج داره دیگه
انجین تمیز بدون شاسی داشته باشی بندازی رو اینا فایده دارن نه اینکه بری واسش انجین بخری !!!
انجین هم باید کامل باشه که شامل خود انجین/کاربراتور شارژر و اگه رادیاتور داشت اونم باید باشه

sezar021
24-02-1391, 11:22 بعد از ظهر
مثلا انجین چه موتوری؟؟ چطور میشه گیر اوورد؟؟ حدودا چقدر در میاد؟؟

---------- Post added at 12:22 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

یه سوال دیگه اسم این اگزوزا که زیر صندلیه بالای پلاک چیه؟؟ خیلی به موتور نما میده لامسب

قاصد
25-02-1391, 01:19 قبل از ظهر
اقایون سلام من تو تیم کوروشم خودم از این موتورا دارم نزدیک 4 ساله البت من خودم خریدم خودمم جمعش کردم البته کارای تعمیراتش رو هم جزمی خودم انجام میدم ظاهر خوبی نداره یا شاید اصلا نداره ولی سرعت داره مرگ قدرت داره عزرائیل فقط بحث شتابشه که با یک کمی تغییرات مثل عوض کردن چرخ دنده راه میافته البته خرج سبک ها وگرنه با خرج بیشتر شتابشم میشه مممرررررررررگگگگگگگگگگگگ من خودم زیاد دربند ظاهر موتور نیستم ولی سرعتو دددییییووووونشم این عکس سالارم
14987

قاصد
25-02-1391, 01:26 قبل از ظهر
راستی سمت راستیه فروشیه حدود 1500 میده مال رفیقمه بشرط سلامت میده پول لازمه کسی خواست بزنگه
بشماره 09194490998 مهرداد

کوروش
25-02-1391, 06:06 قبل از ظهر
تریپ قاصد رو نگاه کن / خدایی ترمیناتور 6 هستش که ایندفه با سوزوکی اومده:32:
دوستان سوالات فنی رو از ایشون بپرسید / تعمیرکار حرفه ای سوزوکی 250 هستش !!!:acigar:
درباره اون اگزوز زیر زین 250 ها بگم اونا سری اگزوز ماشین هستش !!!:26:

amir74
25-02-1391, 10:30 قبل از ظهر
دوستان اینقدر که می گید شتابش پایینه واسم سوال پیش اومده که یعنی شتابش مثل سی جی 125 هم نیست؟مثل شوکا 250 هست ؟

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

قاصد جان سند پلاک بیمه داره؟یا بدون اینا هست؟پایین ترم میده؟

sezar021
25-02-1391, 12:33 بعد از ظهر
یه گروه میگفتن این موتورو 2700 تا 3500 جمع میکنن عکسای صفحه 3 رو گذاشته بودن به عنوان کارای خودشون، درسته آیا؟؟

کاوه
25-02-1391, 10:00 بعد از ظهر
بعله درسته
شما اگه خواستی میتونی به این سایت سر بزنی
suzuki250.blogfa.com

sezar021
25-02-1391, 10:08 بعد از ظهر
رفتم دیدم کاراشون قشنگه، اگه بخان انجین 400 بندازن مثلا وی اف آر چقدر در میاد؟؟؟؟

کوروش
25-02-1391, 10:28 بعد از ظهر
رفتم دیدم کاراشون قشنگه، اگه بخان انجین 400 بندازن مثلا وی اف آر چقدر در میاد؟؟؟؟
اونو باید بری بپرسی دیگه !!! 700-800 پول خود موتور
دیگه انجین 400 هم قیمت خودشو داره

کاوه
25-02-1391, 11:14 بعد از ظهر
به نظرم وزن این موتور زیاده واسه همین لش میشن
اگه شاسی سبک تر بشه حتما بهتر میشه
راستی کوروش فلاپ کشیه موتور چقدر زمان میبره
یکی هست میخواد فلاپ بندازه
شما میتونی انجام بدی؟

قاصد
25-02-1391, 11:28 بعد از ظهر
اقا مدارک تکمیله کارت پلاک ملی , بیمه سند خلاصه بی عیب و ایراد
کوروش جان مارو زیادی تحویل گرفته کاری از دستم بر بیاد در خدمتیم:26:

کوروش
25-02-1391, 11:40 بعد از ظهر
به نظرم وزن این موتور زیاده واسه همین لش میشن
اگه شاسی سبک تر بشه حتما بهتر میشه
راستی کوروش فلاپ کشیه موتور چقدر زمان میبره
یکی هست میخواد فلاپ بندازه
شما میتونی انجام بدی؟
زیاد زمان نمیبره یکیو معرفی میکنم برید پیش اون

amir74
26-02-1391, 11:36 قبل از ظهر
دوستان اینقدر که می گید شتابش پایینه واسم سوال پیش اومده که یعنی شتابش مثل سی جی 125 هم نیست؟مثل شوکا 250 هست ؟
صدای اگزوزش چطوره کوروش جان ؟وقتی باز بشه مثل صدای موتور هیوسانگ **** میشه؟
فکر کنم موتور بعد از رسیدن بهش تو دور مگلی رو بگیره نگیره هم پابه پاش بره؟

کوروش
26-02-1391, 11:41 قبل از ظهر
دوستان اینقدر که می گید شتابش پایینه واسم سوال پیش اومده که یعنی شتابش مثل سی جی 125 هم نیست؟مثل شوکا 250 هست ؟صدای اگزوزش چطوره کوروش جان ؟وقتی باز بشه مثل صدای موتور هیوسانگ **** میشه؟فکر کنم موتور بعد از رسیدن بهش تو دور مگلی رو بگیره نگیره هم پابه پاش بره؟
شتابش که بالاهستش ولی ادم توقعیش از این موتور خیلی بیشتره !!!ولی دست کاری بشه خیلی شتابش میره بالا فابریکی کمی تنبله
از 125 خیلی بیشتره !!!معمولی صداش خوبه و خز نیستش چون حجمش زیاده اگزوز روش بندازی صدای خیلی خوبی میده !!!160 تا با این موتور رو تاپ اسپید زدن دست کاری بشه شاید بیشتر هم بره

amir74
26-02-1391, 11:53 قبل از ظهر
اگه بشه یه اگزوز شبیه اگزوز مگلی واسش انداخت عالیه
یچیزی واسه من سوال شده تو اون عکسا که می گید موتورای اقای بالاخانی هست این اگزوز ماشین انداخته زیر چراغ اون لوله اگزوزو از کجا رد کرده اورده پشت چون فکر می کنم انجین و کمک فنر اجازه نده لوله رد بشه من هر چه قدر دقت کردم نفهمیدم از کجا رد داده؟

کوروش
26-02-1391, 11:56 قبل از ظهر
از زیر انجین رد کرده / گلگیر عقب روداشته/ لاستیک رو کمی عقب برده جا واسش باز شده
باید از نزدیک ببینید / توضیح نمیشه داد
ولی لوش هم زیاد بزگ نیستش
اگزوز زیر زین هم شرکت کویر وارد کرده

amir74
26-02-1391, 12:06 بعد از ظهر
واسه ارتفاع دادنم که کمک فنرو عوض کرده دیگه؟چه کمک فنری انداخته؟
چطوری لاستیکو عقب برده؟خوش جا داره مثلا یکم می برن عقب تر پیچشو سفت می کنن مثل موتور کولر یا باید کارای فنی روش انجام داد؟
فکر می کنم چراغ عقبم برداشته تا جا واسه اگزوز باز بشه و یه چراغ پایین اگزوز گذاشته

کوروش
26-02-1391, 01:13 بعد از ظهر
واسه ارتفاع دادنم که کمک فنرو عوض کرده دیگه؟چه کمک فنری انداخته؟
چطوری لاستیکو عقب برده؟خوش جا داره مثلا یکم می برن عقب تر پیچشو سفت می کنن مثل موتور کولر یا باید کارای فنی روش انجام داد؟
فکر می کنم چراغ عقبم برداشته تا جا واسه اگزوز باز بشه و یه چراغ پایین اگزوز گذاشته
همه موتور ها جا داره که لاستیک عقبرو جاشو عوض کنید !!!
درباره ارتفاع هم خود هم میشه کمک فنر رو دست کاری کرد هم شاسی !!!
که من نظرم روشاسی هستش که کلا تغییر پیدا میکنه

mostafa71
26-02-1391, 02:44 بعد از ظهر
پس با توجه گفته های کوروش جان میشه گفت که این موتورو میشه با 700 / 800 تومن خرید و 1 تومنی هم خرجش کرد

بعدش این موتور تو شتاب و سرعت از پالس و آپاچی شاخ تر میشه

کوروش جان من درست متوجه شدم؟؟؟

کوروش
26-02-1391, 04:29 بعد از ظهر
پس با توجه گفته های کوروش جان میشه گفت که این موتورو میشه با 700 / 800 تومن خرید و 1 تومنی هم خرجش کرد

بعدش این موتور تو شتاب و سرعت از پالس و آپاچی شاخ تر میشه

کوروش جان من درست متوجه شدم؟؟؟
بله /البته ترکیده این موتور هم پالس و اپاچی رو میگیره حالا چه برسه ...
هرچی بیشتر خرجش کنی بیشتر باحاش حال میکنی:acigar:

mili_007
26-02-1391, 05:17 بعد از ظهر
سلام دوستان. این هم موتور منه. 12/90 به قیمت 1050 خریدم. (مدل 84، مدارک کامل، رنگ فابریک، کاربرات ژاپن، انجینی نمیدونم). نیاز به بازسازی داشت. صفحه کلاج و لنت ترمز عقب رو عوض کردم ( کلا 100 تومن)، برقی سالمه ولی کیلومترش خرابه
مزایا: هیبت موتور سنگین و چشم نواز(به خصوص با فلاپ ریس)، سرعت بالا، ترمز عالی، بدون مرگ

معایب: شتاب کم، وزن بالا، گرونی برخی لوازم ( البته توی شهرستان این جوریه ولی تهران با وجود کوروش خان و شرکت آمیکو فکر میکنم موردی نداره، البته میشه از لوازم موتورای دیگه استفاده کرد، مثلا دیدم واسش از کاربرات ساسات اتومات پالس 220 استفاده کردن)

اگه مثل سنگین باهاش رفتار کنید:32: ( یه چرخ آخر هفته) موتور خوب، مناسب و مجازیه ، ولی به درد مسافرکشی، باربری و ترافیک و.:2gwb921:.. نمیخوره. بدون فلاپ و سرحال حداقل 1500 می ارزه. من هفته پیش تبریز دو تا تمیز دیدم، پلیسی و معمولی، جفتشون 1500 بودن.

یا حق

ی[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

amir74
26-02-1391, 05:52 بعد از ظهر
کوروش جان منظورت که شاسیرو تغییر می دن بر می دارن دستکاریش می کنن یا عوضش می کنن؟فکر کنم این کار که به درد شما حرفه ای هستید بخوره کاره ما نباشه همون کمکشو فکر کنم از اخر باید ما عوض کنیم
فکر می کنم این یه تیکرو بر می دارن خیلی روش تغییرات ایجاد می کنن

کوروش
26-02-1391, 06:17 بعد از ظهر
دوست عزیز ما 3 ساله که این عمل رو سر موتور انجام میدیم واسه 1 ماه 2 ماه پیش که نیستش !!!
گفتم یا فنر رو باید برزگ تر کرد !!!
یا شاسی رو کامل برید و دستکاریش کرد !!!
من روی پیشرو پارس و وینر شاسی رو میبریدم و ارتفاع میدادم / البته فنرو هم دست کاری کنید اونم خوب در میاد

amir74
26-02-1391, 06:21 بعد از ظهر
کوروش جان چرا عصبانی میشی ما به عنوان دانش اموز ازتون سوال می کنیم حالا بعضی سوالا یکم 6 میزنه شما ببخش

کوروش
26-02-1391, 06:24 بعد از ظهر
کوروش جان چرا عصبانی میشی ما به عنوان دانش اموز ازتون سوال می کنیم حالا بعضی سوالا یکم 6 میزنه شما ببخش
من کی عصبانی شدم خودم خبر ندارم:gigglesmile:
کلا تغییر ارتقاع موتور باید اوصولی باشه وگرنه هم تعادل رو به هم میزنه هم مصرف سوخت رو بالا میبره هم درد سر های دیگه:acigar:

mostafa71
26-02-1391, 06:48 بعد از ظهر
کوروش جان این موتور اگه رو پا باشه شتاب پالس و آپاچی رو میگیره

منظورم سوزوکی نو بود

لطف کنید یه کلیپ از تست این موتور اعم از شتاب و تاپ اسبید بذارید

مدل این سوزوکی چیه؟؟؟

کوروش
26-02-1391, 07:10 بعد از ظهر
کوروش جان این موتور اگه رو پا باشه شتاب پالس و آپاچی رو میگیره

منظورم سوزوکی نو بود

لطف کنید یه کلیپ از تست این موتور اعم از شتاب و تاپ اسبید بذارید

مدل این سوزوکی چیه؟؟؟
میگم سوزوکی دربو داغون هم باشه پالسو اپاچی رو میگیره ولی تو شتاب کمی تنبله که اگه دست کاریش کنید عالیه !!!
پروژه ام تموم شده حتما یه فیلم بر داری توپی از تمام مشخصات موتور میکنم
والا اگه مدل سال ساخت رو میگی 82/83/84
ولی از نظر مدل موتوری میگید همچین موتوری تو سایت سوزوکی نیستش و تغییر یافته یه مدل از موتور های سوزوکی بود که فکر کنم یا gs یا gsx باشه

sezar021
26-02-1391, 09:32 بعد از ظهر
بدبخت موتور دست آمیکو افتاده دلو رودشو درآوردن ببینن چیه بعد که سرهمش کردن شبیه اولش نشده اسمم نداره دیگه
:icon_pf _37_:ولی انصافی موتور خوبیه حیف دست پلیس افتاده فکر کردن دنبال 1000 میکنن راحت میگیرنش ریغ موتورو در اوردن، من از ریخت پالسو آپاچی خفن بدم میاد ایشالا یکی از اینا نصیب ما بشه:[Only registered and activated users can see links]

کاوه
26-02-1391, 10:15 بعد از ظهر
آقا بیخیال
چقدر تعریف میکنید از این موتور یکی ندونه فکر میکنه حالا چیه
انقدر هم قابل تعریف و تقدیر نیست
یه پالس 180هر چی هم باشه از این سر تره

قاصد
26-02-1391, 10:58 بعد از ظهر
کوروش جان منظورت که شاسیرو تغییر می دن بر می دارن دستکاریش می کنن یا عوضش می کنن؟فکر کنم این کار که به درد شما حرفه ای هستید بخوره کاره ما نباشه همون کمکشو فکر کنم از اخر باید ما عوض کنیم
فکر می کنم این یه تیکرو بر می دارن خیلی روش تغییرات ایجاد می کنن

با اجازه کوروش خان:26:
برای تغییر ارتفاع موتور میشه دسته هایی که زیر کمک بسته میشه رو هم کوتاه کرد که البت باید کوتاه کردن دسته های و جوش دادان دوبارشون توسط یک آدم حرفه ای و این کاره انجام بشه که خدایی نکرده اتفاق بدی تو سرعت رخ نده و بعضی ها دو شاخ عقب رو عوض میکنن من برای یکی از دوستان دو شاخ cb400 رو انداختم که کلی تو ظاهار موتور فرق کرد

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

آقا بیخیال
چقدر تعریف میکنید از این موتور یکی ندونه فکر میکنه حالا چیه
انقدر هم قابل تعریف و تقدیر نیست
یه پالس 180هر چی هم باشه از این سر تره
من با کمال احترام با این حرف جنابعالی 100% مخالفم چون این موتور در مقابل پالس و آپاچی امتحانشو پس داده:acigar:

mohammad-h
26-02-1391, 11:06 بعد از ظهر
قطعا این موتور تولید سوزوکی نیست پس انتظار آنچنانی هم نباید ازش داشت

کاوه
26-02-1391, 11:15 بعد از ظهر
دوست عزیز ghased
شاید شما و بعضی از دوستان این موتور رو ترجیح بدن به پالس اما واقعا از یه موتور که دست دولت بوده و بعد از این همه استفاده به این وضع افتاده چه توقعی میشه ازش داشت
بنده قصد توهین به موتور جنابعالی روندارم اما واقع بین باشید
من تا حالا چندین مورد از اینا رو سوار شدم
1لرزش
2سر و صدا
3بی جون بودن
4.......
و.....
اصلا انگار این موتورا جون میکنن راه برن
اما سوار شدنه یه پالس یا آپاچی هم دردسر کمتر داره هم پالس و آپاچی کیفیت قابل قبول تری دارن(البته نظر شخصیه)
بازم گفتم سلیقه ی شما قابل احترامه برای ما و قصد جسارت نبود
فقط این که از کاه کوه درست نکنیدلطفا

قاصد
26-02-1391, 11:20 بعد از ظهر
قطعا این موتور تولید سوزوکی نیست پس انتظار آنچنانی هم نباید ازش داشت
ببین اقا جان این موتورها انجین و کاربراتور 100% ژاپنه باقی چیزاش آمیکو اگر شک داری بنده برای اثبات قضیه در خدمتم
خواهشا دوستان اظهار نظر غیر فنی نکنن
:waiting:

---------- Post added at 12:20 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

دوست عزیز ghased
شاید شما و بعضی از دوستان این موتور رو ترجیح بدن به پالس اما واقعا از یه موتور که دست دولت بوده و بعد از این همه استفاده به این وضع افتاده چه توقعی میشه ازش داشت
بنده قصد توهین به موتور جنابعالی روندارم اما واقع بین باشید
من تا حالا چندین مورد از اینا رو سوار شدم
1لرزش
2سر و صدا
3بی جون بودن
4.......
و.....
اصلا انگار این موتورا جون میکنن راه برن
اما سوار شدنه یه پالس یا آپاچی هم دردسر کمتر داره هم پالس و آپاچی کیفیت قابل قبول تری دارن(البته نظر شخصیه)
بازم گفتم سلیقه ی شما قابل احترامه برای ما و قصد جسارت نبود
فقط این که از کاه کوه درست نکنیدلطفا
داداش گلم این موتور ها اونقدری راه نرفته بود که اومد تو مزایده فقط هم بخاطرخرجش که ناجا از پسش بر نمیامد مثلا موتور خودم فقط 3000تا راه رفته بود که گرفتمش و با توجه به اینکه در ارگانهای دولتی پول بنزین برابر با کیلومتر داداه میشه پس کیلومترش سالم بوده
در خصوص موارد 1 -2 و3 هم همش بستگی به چه طور جمع کردن موتور داره و لا غیر

کاوه
26-02-1391, 11:32 بعد از ظهر
دوست عزیز موتور هایی که با کارکرد های کم به خرج بیوفتن معلومه چیه دیگه
حیف اسم سوزوکی که رو اینا گذاشتن (با عرض پوزش)
من از این موتورا سوار شدم عروسک بوده اما بازم همون مواردی رو که گفتم خدمتت داشت

amir74
26-02-1391, 11:55 بعد از ظهر
همون یکی حرفه ای باشه جمعش کنه عقبشو مهمه که مارو به ... نده
دوشاخ سی بی رو چند خریدید؟
این موتورم جوریه که تا ارتفاع نگیره عقبش وقتی فلاپ روش نباشه رخ نداره

دوست عزیز اگه دقت کنید ننوشته بودن که همه قطعات موتور باید عوض شه چون که خوابیده بوده یکم باید اول بهش رسیدگی بشه مثلا لنتشو عوض کرد این چیزا
اونوقت می خواست بد باشه همین سرپا نشدش 140تا نمی رفت هرچی باشه انجینش ژاپنه همون انجینش میرزه به اپاچی که نوش بزور 130تا میره و موتورای هندی به نظر من این موتورا خیلی خز شده در این حد که پول بدن بگن بورو واسه خودت موتور بگیر هندا 125 می گیرم که الکی 3تومن پولم واسه اینا نره
انشاالله کوروش جانم پرژش تموم میشه هرچه زودتر از این موتور رونمایی می کنه

sezar021
27-02-1391, 12:08 قبل از ظهر
کاوه جان یک ساعت داشتم جواب پست هاتو مینوشتم ویندوزم پرید:icon_pf _99_: در کل خاستم بگم موتور خوبیه.
داش امیر همشون همینطورین ولی وقتی فلاپ ببندی و ارتفاع بدی جیگر میشن واسه خودشون

amir74
27-02-1391, 12:15 قبل از ظهر
من به قول معروف سرم درد گرفته که امثال تا اخر تابستون یدونشو بگیرم یکم سرپاش کنم و کم کم برم جلو توکار فلاپ و ... همینطوریشم شبیه بندیته
به امید خدا بگیرم درمورد ارتفاع دادن و تنظیمات مشکلی ندارم چون این طرفمون سرخه یکی هست خیلی معروفه اسمش علی موتور قاچاق میارن می برن پیش او جمع کنه و اونطرفم دامغان شهر خودمون موتورساز حرفه ای زیاده چون موتور زیاده تو شهر دامغان فقط می مونه فلاپ کشی که موندم باید کجا ببرم سوال کنم ببینم کجا می کنن احتمالا باید بیارم تهران که راضی کردن باباهه مشکله اصلا راضی شه با چی بیارم با چی برگردونم

sezar021
27-02-1391, 12:33 قبل از ظهر
تو تهران که هست یکیش همون تیمه که تو صفحه 15 آدرس وبلاگشون هست آنجام میدن هم تنطیم ارتفاع هم فلاپ هم اگزوز زیر زین ولی اگه میخای نیای تهران از کوروش شمارشو بگیر بهش بزنگ ازش بپرس دقیق چکار کنی ماشالا وارده کمکت میکنه.

قاصد
27-02-1391, 01:06 قبل از ظهر
داداش بگیر پشیمون نمیشی من خودم به شخصه هر کاری از دستم بر بیاد انجام میدم غمت نباشه

mostafa71
27-02-1391, 07:57 قبل از ظهر
کوروش جان روی این موتور میشه سیلندر و کاربراتور بندیت 250 گذاشت؟؟؟

کاربراتورهای موتور های دیگه مثل ax-1 که پمپ شتاب دارن چطور؟؟؟

mohammad-h
27-02-1391, 08:11 قبل از ظهر
کجای انجین حک شده ژاپن؟عکس بذارید لطفا
این موتور قیمتش چنده؟ یه تومن بیشتره؟

mili_007
27-02-1391, 10:36 قبل از ظهر
دوستان، ارتفاع زین این موتور در حالت عادی هم سرتر از موتورای موجوده و نباید از یک استریت ارتفاعی در حد یه تریل داشت. فکر میکنم منظور از ارتفاع زدن برای این موتورا بالا آوردن دمبی عقب باشه که البته چندان نیاز نیست. چرا؟ برا اینکه این موتور استایلی همچون موتورای کروز و هارلی که فرمون بالاتر از زینه داره:32:، توی عکسای فلاپ پلیسی این موتور هم میبینید که ارتفاع فرمون بالا هست.

بطور خلاصه: به نظر من برای اینکه این موتور استایل ریس پیدا کنه نیازی که ارتفاع زدن و دستکاری کمک عقب نیست، بهتره دوشاخ جلو و سیستم فرمون عوض بشه تا اینکه ارتفاع فرمون مساوی یا حتی پایین تر از زین بشه.دوستان این موارد عملی و کاربردی تر نیست؟

توی این عکس میتونید فرمون cbr رو با طراحی آقایه بالاخانی مقایسه کنید که به نظرم خیلی توی استایل نشستن تاثیر میزاره
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

amir74
27-02-1391, 01:03 بعد از ظهر
معروفتتونو عشق است دمتنون گرم
بله اگه فرمون به سمت پایین یکم خم بشه خیلی تاثیر دار و قشنگ تره و باید ببینیم این کار چقدر هزینه داره عوض کردن دوشاخ

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:41 PM ----------

این سایتو پیدا کردم بعضی از محصولات سوزوکی است

amir74
27-02-1391, 10:30 بعد از ظهر
به امید خدا 100%تا اخر شهریور یدونشو می خرم

کاوه
29-02-1391, 08:29 بعد از ظهر
به نظر من انجین هاشون واقعا به درد نخورن
دوستان اگر خریدید فلاپ نندازید روش مگر این که انجین رو تعویض کنید
موتور امیکو 250 اصلاح شده با انجین VFR400

amir74
30-02-1391, 12:32 بعد از ظهر
واسه چی فلاپ نندازیم چرا انجینش داغونه؟

sezar021
30-02-1391, 05:28 بعد از ظهر
منظورش اینه که قبل از اینکه خرج فلاپ کنی انجینشو عوض کن چون عمر خودشو کرده بعد پول داشتی فلاپ بندازٰ ولی اگه خوبشو پیدا کنی نیاز نیس فعلا ارتقا بدی موتورو

mili_007
30-02-1391, 07:02 بعد از ظهر
متاسفانه این آمیکو با موتور 400 رو گمرک توفیق کرده و صاحبش جریمه نقدی شده. اگه انجینشو عوض کردید حتما فلاپ بذارید روش تا توی چشم نباشه و به مشکل نخورید.

amir74
31-02-1391, 10:14 قبل از ظهر
خوب اول این که موتور ژاپن این حرفا حالیش نست اگه نه این همه سی ار ام و موتورای دیگه همه الان باید زاقارت بودن
2-به گفته دوستمانقاصد این موتورا کم کاذکرد هست به دلایلی که گفتن
3-کی گفته موتور 83 داغونه الان این همه موتور اون مدلا هست پولسار 83 راغ دارم بیا ببین چی هست

408404
31-02-1391, 01:37 بعد از ظهر
بعله درسته
شما اگه خواستی میتونی به این سایت سر بزنی
suzuki250.blogfa.com

این عکس هایی که داخل وبلاگ هست کار خود همین گروه هست یا نه .تحویلشون چه جوریه با کارت وسنده یا نه مدارک نداره

sezar021
31-02-1391, 01:52 بعد از ظهر
آره مثل اینکه مدارک کامل هستن/ داداشم درسته موتور ژاپن هستش ما هم نگفتیم به درد نمیخوره میگیم اگه پول داری اونو بندازی موتور شاخ تر میشه عشقم:flower4:

kamangir
31-02-1391, 01:57 بعد از ظهر
سلام دوستان گرامی

یک سوال ؟

این موتورا الان موجود هست یا نه اگه اصفهان باشه عالیه ، اگه تهران باشه هم طوری نیست میام تهران

قیمت این موتور در حال حاضر چند قیمته ؟

suzuki250.blogfa.com

این آدرس که مشکل داره

amir74
31-02-1391, 02:00 بعد از ظهر
اره اگه موتور بندیت 250 پیدا کنم بندازم عالیه البته صداش فرق می کنه به قول خودشون صداش مثل موتور مسابقه ایا میشه اونوقت موتورو بخوابونن نمی فهمن انجین عوض شده از این چیزا(کارشناسی نمی کنن موتورو)اگه عوض کنی بخوابونن می تونیم راحت در بیاریم؟

قاصد
31-02-1391, 07:18 بعد از ظهر
اره اگه موتور بندیت 250 پیدا کنم بندازم عالیه البته صداش فرق می کنه به قول خودشون صداش مثل موتور مسابقه ایا میشه اونوقت موتورو بخوابونن نمی فهمن انجین عوض شده از این چیزا(کارشناسی نمی کنن موتورو)اگه عوض کنی بخوابونن می تونیم راحت در بیاریم؟
داش گلم شما میتونی هر کاری رو موتورت انجام بدی که این وجه مثبت قوانین ایرانه البته از نظر ظاهر ولی اگر تو باطن موتور دست ببری موتورت مصادره میشه حتی اگر سر سیلندرو بتراشی و جزئی دست کاری کنی تمام این دست کاری تو باطن موتور بشرطیه که بفهمن که اگر بفهمن:icon_pf _96_:

sezar021
01-03-1391, 10:07 بعد از ظهر
بچه ها این حرفا رو اینجا نگید پس فردا راهنمایی رانندگی همه سوزوکیا رو به بهونه اینکه دستکاری شده باشه میخابونه نامرد:sleep:

amir74
02-03-1391, 09:47 قبل از ظهر
یعنی اگه کاربرات هم عوض کنی می گیره مصادره می کنه؟

Ramtin Ducati
02-03-1391, 10:53 قبل از ظهر
یعنی اگه کاربرات هم عوض کنی می گیره مصادره می کنه؟

کاربرات رو کسی نمیفهمه پس مصادره هم نمیشه
کلا از این راهها تابلو میشه:
انجین بزرگ باشه که بزنه تو چشم یا جوری باشه که با تنه فیت نباشه
صداش تخیلی باشه
تعداد لوله اگزوز های خروجی از انجین از 2 تا بیشتر باشه

سرعت
02-03-1391, 10:19 بعد از ظهر
کوروش میشه شبیه نیجا بکنیش

amir74
04-03-1391, 10:08 قبل از ظهر
احتمالا بشه حالا باید خوده کوروش جان نظر بدن

haMMid
05-03-1391, 12:09 بعد از ظهر
با سلام.
همین الان زنگ زدم به همون شماره که توی وبلاگشون بود!
معمولیش ( که فقط صفحه کلاچ و کاربراتور عوض بشه ) تو مایه های 1.400
یکم تغییراتِ دیگه تو ظاهر و مثلأ اگزوز زیر زین میشه 1.800 تا 2.200
فلاپ بندازی و اگزوز زیر زین و تقویت و .... ( شبیه ریس ) میشه 2.800 تا 3.200
به نظر من که خیلی زیاده:wall3:

amir74
05-03-1391, 01:10 بعد از ظهر
نپرسیدی که اگه خودمون داشته باشیم واسمون تغییرات می دین؟چقدر هزینش میشه؟
اگه می تونی یه ایمیل بهش بزن سوال کن

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

دوستان یه سوال دیگه اگه سوزوکی مزایده برداریم با سند و پلاک هست یا باید باز بری دنبال این کاراش؟یا این که سند و پلاک داره باید به نامت بزنن؟
کلا دردسر داره یا نه؟

haMMid
05-03-1391, 02:19 بعد از ظهر

---------- Post added at 01:10 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

دوستان یه سوال دیگه اگه سوزوکی مزایده برداریم با سند و پلاک هست یا باید باز بری دنبال این کاراش؟یا این که سند و پلاک داره باید به نامت بزنن؟
کلا دردسر داره یا نه؟

مشکلی نیست. واست انجام میدن. فقط بگو فلان مدلو میخوام و ...

طی مکاتباتی که با کوروش داشتم! همه چی برات صادر میکنن. درد سر هم نداره!
خوش به حال بچه های تهران ...
خسته نمیشین از این همه شرایط و امکانات؟!:wall3:

Ramtin Ducati
05-03-1391, 05:50 بعد از ظهر
بچه ها این مزایده ها که میگید کی برگزار میشه و از کجا باید مطلع شیم؟
از یکی از بچه ها پرسیدم گفت دیگه مزایده هاش تموم شده

amir74
05-03-1391, 06:09 بعد از ظهر
کوروش جان گفت خودم زمانشو بهتون می گم فکر می کنم مرداد باشه

408404
05-03-1391, 06:25 بعد از ظهر
کسی از بچه ها می دونه 0تا100 این موتور ها چند ثانیست و نهایت سرعتش چقدره

sezar021
07-03-1391, 11:16 بعد از ظهر
0 تا 100 رو کسی نگفته ولی نهایتش 160تا امتحان شده من پول بیاد دستم بخرم 0 تا 100 رو میگم گرچه استاد ما کوروش کبیر که جند وقته مارو وداع گفته و پست نمیذاره بیشتر در جریان هستند

قاصد
08-03-1391, 04:34 قبل از ظهر

کلا دردسر داره یا نه؟
داش گلم اول اینکه اگر بخای تغییرات بدی خودت انجام بدی خیلی ارزونتر در میاد تا برات انجام بدن مثلا من موتور خودمو تو مزایده در اومد600هزار کاراشم خودم انجام دادم جمعا با پول مزایده در اومد 950هزار در صورتی که یکی از دوستام داد براش جمع کردن که 500مزایدش بود 1میلیون هم جمع کردن سادش رو ازش گرفتن که براش افتاد 1/500 برای جمع کردنش هم زیاد فنی نمیخواد باشی خواستی پ خ بده راهنماییت میکنم البته اگر قابل بدونی
در خصوص مزایده ای هم سندرو که برات همونجا میزنن وقتی هم پلاک رو گرفتی کارت سوختش میاد در خونه و مزیتش اینه که اونجا تو مزایده رنگ موتور هر رنگی که بخوای برات میزنن خرج محضرو اینها هم نداره

408404
08-03-1391, 08:58 قبل از ظهر
من یکی از این مزایده ای ها می خوام کجا میتونم گیر بیارم اگه بچه ها هم دارن بگن می خوام خودم جمعش کنم البته من تو شهرستان هستم

کوروش
08-03-1391, 05:33 بعد از ظهر
دوستان عزیز با عرض شرمندگی من مدتی نبودم دلیلشم گرفتن adsl 2bm بود و واسه همین یه 2 هفته ای دسترسی نداشتم !!!
از دوستانی که از بنده سوالی کردن و من نبودم که جواب بدم واقعا معضرت میخوام !!!
ایشالا اینترنتم که وصل شد حتما پاسخگو هستم !!!
در مورد 250 هم بگم که تعدادی 250 ((خیلی زیاد)) اماده کردم که هر کی از دوستان خواست واسش ردیف میکنم !!!
سعی میکنم اموزش تیونینگ رو به صورت کامل بزارم که خودتون کاراشو انجام بدید !!!
در نبود من از اقای قاصد سوال کنید ایشون استاد ما هستن و یکی از بهترین تعمیر کارا !!!
در مورد قیمت 250 ها هم بگم زیر 1 تومن هستش که البته فقط واسه بچه های سایت این قیمت!!!
پروژه من که تموم شه همه کارهای تیونینگ که به صورت فیلم هست واستون میزارم !!!
و تیونینگ من فقط به فلاپ و تقویت موتور محدود نمیشه
از صفحه کیلومتر گرفته تا کوچکترین بخش موتور تیونن میشه و یه چیز تلفیقی هستش که از هر موتوری یه چی گرفته و گلچینه
بازم به خاطر این که سوال هاتون بی پاسخ مونده معضرت مخوام
یاعلی

mostafa71
08-03-1391, 05:51 بعد از ظهر
کوروش جان این موتورهای زیر یک تومن در چه حدی هست؟؟؟؟؟؟؟

فقط در حد راه رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه یتومن بخوای هزینه کنی و فقط موتورش با دم عقب و فرمون تعویض بشه در چه حدی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن تشکر میکنم از اینکه هوای بپه های سایتو دارین:7:

کوروش
08-03-1391, 05:59 بعد از ظهر
کوروش جان این موتورهای زیر یک تومن در چه حدی هست؟؟؟؟؟؟؟

فقط در حد راه رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه یتومن بخوای هزینه کنی و فقط موتورش با دم عقب و فرمون تعویض بشه در چه حدی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن تشکر میکنم از اینکه هوای بپه های سایتو دارین:7:
موتور روشن / سیستم برقش سالم یعنی راهنما ها کار میکنه/باکش سالم وضعیت راه رفتنش سالمه /شاسیش هم که سالم
دادا تو این گرونی با زیر 1 تومن دوچرخه هم نمیدن !!!
کمی صبر کنید تیونینگ تموم بشه تو این فیلم توضیح کامل میدم !!
در مورد فرمون 3 مدل هستش فرمون خودش / فرومن پالس که کمی استیل نشستن رو خم میکنه و فرومنی که خودم جدیدا روش انداختم که کلا استیل نشستن رو میاره پایین به قول خودمون ریسی میشه !!!
دمی عقب زیاد خرجی نداره !!

mostafa71
08-03-1391, 06:13 بعد از ظهر
پس با یک تومن میشه این تغییرات (فرمون/دم) انجام داد(همون فرمونی که استیل نشستن روی موتور شبیه ریسی هست)

راستی علاوه بر این تغییرات میشه یک دستی هم روی انجین کشید که پس فردا به خاطر فرسودگی موتور به مشکل بر نخریم؟؟؟؟؟؟؟ (منظورم تیونینگ انجین نیست)

کلا هزینه ی این موتور با چنین تغییراتی چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟

کوروش
08-03-1391, 06:18 بعد از ظهر
پس با یک تومن میشه این تغییرات (فرمون/دم) انجام داد(همون فرمونی که استیل نشستن روی موتور شبیه ریسی هست)

راستی علاوه بر این تغییرات میشه یک دستی هم روی انجین کشید که پس فردا به خاطر فرسودگی موتور به مشکل بر نخریم؟؟؟؟؟؟؟ (منظورم تیونینگ انجین نیست)

کلا هزینه ی این موتور با چنین تغییراتی چقدر میشه؟؟؟؟؟؟؟
از تو بعیده این حرف که میگی فرسودگی انجین تو خودت زدی فقط فقط فقط سوزوکی بعد میگی ؟؟؟؟
سوزوکی انیجنیش یه دونست بعد چند سال هنوز هم اگه یه اب بهش بخوره برق میزنه !!!
خرج فرومن زیر 50 تومن
خرج شاسی زیر 200 تومن
من خیلی اپشن های دیگه دارم که این کارا بخشی از اون ها هستش !!!

mostafa71
08-03-1391, 06:22 بعد از ظهر
بالاخره قیمت موتور با این تغییرات چقدر میشه؟؟؟؟؟

چنتا میره؟(سرعت)

شتابش چقدره؟ (پالس و آپاچی رو میگیره)

کوروش
08-03-1391, 06:29 بعد از ظهر
بالاخره قیمت موتور با این تغییرات چقدر میشه؟؟؟؟؟

چنتا میره؟(سرعت)

شتابش چقدره؟ (پالس و آپاچی رو میگیره)
من به اون قرمزه که عکسشو گذاشتم با صفحه کیلومتر پژو 405 حدود 140 رفتم بازم جا داشت ولی به موتور اعتباری نبود چون اون موقع وضعیتش خوب نبود !!!
بالاخانی که همه میشناسیدش 160 تارو رفته !!!
اپاچی و پالس جلو این بچه غول اسباب بازی هستن !!!
شتابش کمه باید روش کار شه !!!
سر تیونینگ گفتم که باید صبر کنید پروژه من تموم شه لیست کامل و تموم شده رو واستون میزنم که قیمت دقیق و قطعی در بیاد !!

mohammad-h
08-03-1391, 10:17 بعد از ظهر
کورش جان خودت میگی شتابش کمه بعد میگی آپاچیو پالس جلوش اسباب بازین؟
زیر یه تومن انجین سوزوکی بهت میدن؟
اگه انجین واقعا سوزوکی باشه یه تومن فقط پول انجینشه

Ramtin Ducati
08-03-1391, 10:23 بعد از ظهر

شتابش نسبت به 250 بودنش کمه نه نسبت به آپاچی180
زیر یه تومن که هیچ زیر 600 بهت انجین 4 سیلندر میدن
البته با اجازه کورش

mostafa71
08-03-1391, 10:24 بعد از ظهر

از لحاظ سرعت موتور وهمچنین کیفیت قطعات

آخه موتور هندی با موتور ژاپنی قابل مقایسه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داداش کارکردس در حدی که روسشو کشیدن

نه کی گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟

بندیتش که بندیته دورو بره 3 / 4 تومنه

بعد این فقط انجینش 1 تومنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:25r30wi::25r30wi: :25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

کوروش
08-03-1391, 10:25 بعد از ظهر
شما اول یه کم تحقیق کن ببین ملاک یه موتور خوب چیه بعد بیا ....
شتاب/ سرعت/ قدرت/ مصرف/ رخ و استیل موتور و غیره اینا همه شرطه
همه موتور ها که تمام خوصوصایت رو با هم ندارن که
البته من تو مجاز ها میگم/ سنگین ها همه رو با هم دارن
بعدشم کی گفته موتور سوزوکی 1 تومن ؟؟؟
این موتور با مدل 82 داره فروخته میشه حدود 1 تومن تازه اونم مزایده توسط ناجا
یه 2 2 تا 4 تا کنی میبینی قیمت نوش بالای 5 تومنه
بعدشم شتابش کمه خوب که چی ؟؟؟؟ 160 هم راه میره قدرتش فوق العاده بالاست
اسباب بازی اون موتوریه که سر 120 دلنگش در میاد !!!

mohammad-h
08-03-1391, 10:30 بعد از ظهر
انجینی که روسشو کشیدن بجز خرج برای آدم چیزی نداره
درضمن من مقایسه نکردم شما مقایسه کردید
زیر 600تومن انجین چهارسیلندر میدن البته چینی . شماها انگار تو ایران زندگی نمیکنید
قدرت و توان خروجی و وزن این موتور چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوروش
08-03-1391, 10:35 بعد از ظهر
انجینی که روسشو کشیدن بجز خرج برای آدم چیزی نداره
درضمن من مقایسه نکردم شما مقایسه کردید
زیر 600تومن انجین چهارسیلندر میدن البته چینی . شماها انگار تو ایران زندگی نمیکنید
قدرت و توان خروجی و وزن این موتور چقدره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انجین چهارسیلندر چینی بیار من میخرم !!! اصلا مگه داریم ؟؟؟
وزن این موتور خیلی بالاست خیلی غیر قابل تصور !!!
بحث کردن هم بی مورد من فقط میتونم بگم منتظر تموم شدن تیونینگ من باش ببین از این 250 ها چی در میاد
تو این گرونی زدن 250 زیر 1 تومن مفت مفته توقع داری چند بگن ؟؟؟؟

Ramtin Ducati
08-03-1391, 10:37 بعد از ظهر

داداش من با 850 تومن انجین پلمپ بندیت 250+کارب+رادیات+گلویی اگزوز+فیلترهوا+تمام متعلقات رو گرفتم بستم رو تنه بندیت هیچ مشکلی هم نداره و 180 تا هم باهاش پر کردم.
عکساشم تو تاپیک بندیت250 گذاشتم.خواستی برو ببین
هرچیزی رو باید از جاش بخری

mostafa71
08-03-1391, 10:40 بعد از ظهر
تو این گرونی زدن 250 زیر 1 تومن مفت مفته توقع داری چند بگن ؟؟؟؟

حق با کوروش جان هست

با این قیمت الان بهت سی جی هم نمیدن چه برسه به ..................

__________________________________________________ ____________________

من پیشنهاد میکنم این تاپیکو از اول بخونید

این بحث ها فایده نداره

mohammad-h
08-03-1391, 10:42 بعد از ظهر
کوروش جان عدد بده خیلی بالاست کدومه؟

کوروش
08-03-1391, 10:53 بعد از ظهر
این موتور زیاد مشخصات فنی دقیقی نداره ولی این یکیشه

408404
09-03-1391, 09:16 قبل از ظهر
دوستان عزیز با عرض شرمندگی من مدتی نبودم دلیلشم گرفتن adsl 2bm بود و واسه همین یه 2 هفته ای دسترسی نداشتم !!!
از دوستانی که از بنده سوالی کردن و من نبودم که جواب بدم واقعا معضرت میخوام !!!
ایشالا اینترنتم که وصل شد حتما پاسخگو هستم !!!
در مورد 250 هم بگم که تعدادی 250 ((خیلی زیاد)) اماده کردم که هر کی از دوستان خواست واسش ردیف میکنم !!!
سعی میکنم اموزش تیونینگ رو به صورت کامل بزارم که خودتون کاراشو انجام بدید !!!
در نبود من از اقای قاصد سوال کنید ایشون استاد ما هستن و یکی از بهترین تعمیر کارا !!!
در مورد قیمت 250 ها هم بگم زیر 1 تومن هستش که البته فقط واسه بچه های سایت این قیمت!!!
پروژه من که تموم شه همه کارهای تیونینگ که به صورت فیلم هست واستون میزارم !!!
و تیونینگ من فقط به فلاپ و تقویت موتور محدود نمیشه
از صفحه کیلومتر گرفته تا کوچکترین بخش موتور تیونن میشه و یه چیز تلفیقی هستش که از هر موتوری یه چی گرفته و گلچینه
بازم به خاطر این که سوال هاتون بی پاسخ مونده معضرت مخوام
یاعلی

خوب اگه ما بخایم برامون میفرستی شهرستان یا نه باید خودم بیام ببرم

سرعت
09-03-1391, 04:08 بعد از ظهر
کوروش این موتور ها که می فروشی باطری 12 امپر هم دارن

قاصد
09-03-1391, 08:04 بعد از ظهر
آقا کوروش چه عجب اقا بنده نوازی فرمودین یک سر به سایت زدین خیلی مشتاقم موتور شما رو ببینم
راستی مارو هم زایاد شرمنده نکن من یک چیزایی از موتور حالیمه نه زیاد امری باشه در خدمتم

Ramtin Ducati
10-03-1391, 10:22 قبل از ظهر
بچه ها مگه موتور بالای 8 سال فرسوده محسوب نمیشه؟
اینا رو پس چه جوری تعویض پلاک میکنن؟
بعدش اگه یه موتور فرسوده رو کفی بگیره پس میدن یا نه؟

kamangir
10-03-1391, 07:14 بعد از ظهر
کورش جان سریعتر منتظر هستیم تا اگه قیمت خوب بود به شخصه باهاتون قرار بزارم من یکی از این 250 ها رو میخوام

Mohammad aghili
10-03-1391, 07:47 بعد از ظهر
بچه ها مگه موتور بالای 8 سال فرسوده محسوب نمیشه؟

نه بالای 10 سال

اینا هم تا یکی دو سال دیگه فرسوده محسوب میشن ، و نمیدونم دیگه چی میشه تکلیشون:s (9):