PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کی سیزده به در با موتور بیرون رفت؟ چه مشکلاتی داشتید؟

M@hy@r
14-01-1391, 05:11 بعد از ظهر
کی سیزده به در با موتور بیرون رفت؟ چه مشکلاتی داشتید؟

سلام به همه دوستان
اینم یه بحث جدید یکم بحرفیم!
خوب مثل همیشه من از خودم شروع میکنم
ما جمعه کل فامیل جمع شدیم قرار گذاشتیم ساعت 7 صبح درب منزل ما باشیم بریم پارک جنگلی لویزان. شنبه از صبح بیرون بودم و موتورو شستم و ردیف کردم. شب حدود 10 دقیقه خوابیدم چون داشتم دانلود میکردم 10 دقیقه ساعت 5تا 5:10 خوابم برد دوباره پریدم. خلاصه ساعت 6:30 موتورو بردم بیرون یه ذره گرم بشه. کوله هم چیده بودم مثل این توریستا شده بودم هرکی رد میشد سرعتو کم میکرد نگاه میکرد. ساعت هفت کل ماشینای فامیل دم در خونه ما بودن حدود ده دقیقه بعد حرکت کردیم. همه با ماشین بودن (فقط من و پسرخالم اضافی بودیم :دی) که اون بنده خدا هم ترک من نشست. با کوله ای که پشتم بود حسابی اذیت شد. نمیخواستم بدم اون بگیره چون بنده خدا بیشتر اذیت میشد (کولم خیلی سنگین بود) . تو راه فکر کردم ای کاش میگفتم اونم موتور بیاره.
صبح زیاد شلوغ نبود. فقط ما مثل اسکل ها شده بودیم. چون پشت ماشینا حرکت میکردیم (آروم و بدون لایی کشی و...) موتوری های دیگه فکر میکردن یه هفتست موتور خریدیم :دی
خوابم هم میومد دیشبش رو که گفتم... طلق کلاهو دادم بالا باد شدیدی که به صورتم خورد خوابو از سرم پروند. حدود نیم ساعت تو راه بودیم (سرعت میرفتیم) بعد رسیدیم درب پارک. داییم و شوهرخالم رفتن تو من بدبخت که خواستم برم افسر ِ .... با بلندگو گفت موتوری بیرون موتوری بیرون. رفتم بیرون فکر کردم مدارک میخواد یادم افتاد نیاوردم. خلاصه همه رفتن تو ما موندیمو سی جیِ ِ احمق. رفتم گفتم جناب سروان چرا مارو نگه داشتی؟ گفت مجرد با موتور؟ یه سربازه آروم در گوشم گفت واسه دختربازی و اینا میگه. منم که اهل این کارا نبودم. هرچی خواهش کردیم گفت:اجازه نمیدم گفتم ما با خانواده اومدیم بابا! گفت برو خانوادتو بیار بعد...
دقیقن 45 دقیقه دم در بودیم تا جا پارک پیدا کنن. بعد زنگ زدم به داییم. گفتم قضیه اینه و... داییم هم قاطی کرد با شوهرخالم اومد دم در گفت ما هم خانوادشیم. گفت تا زن دو بچه همراهت نباشه مجردی. داییم گفت قیافه منو ببین به مجرد میخورده؟ گفت به من چه. رفتم پسر داییمو بیارم 6سالشه گفت قبول نیست. ماهم 2تا فحش مشتی به یارو دادیم. دعوامون شد خلاصه شوهرخالم اومد جدا کرد و با یارو حرف زد مخشو زد تا رضایت داد. رفتم موتورو روشن کنم دیدم از حواس پرتی قفلو به جای چرخ عقب به اگزوز بستم قفل آب شده اعصابم داغون شد. با بدبختی پاکش کردم رفتیم تو. دیدم به به نوک قله بساط چیدن داییم قبلا تریل داشت گفت بزار من میبرم. خلاصه با سی جی ِ احمق من کاری کرد که با کراس نمیشد... بردش بقل جایی که بساط چیده بودیم
بعد ناهار خواستیم بریم دور بزنیم پدرمون درومد تا موتور آوردیم پایین. ترمز عقب جلو میگرفتیم سر میخورد. یه دور زدیم یه تیکه بچه ها داشتن فوتبال بازی میکردن سر موتورو بلند کردم دیدم چندتا بچه بودن رفتن کنار ادامه بدیم منم کرمم گرفت گازو ول کردم سر موتور اومد پایین! شروع کردم لایی کشی با سرعت تو پیچ های اونجا یه بار میلی متری رد کردم پسرخالم بیچاره سکته زد هرچی فحش بلد بود بار ما کرد
برگشتنه دوباره ترافیک بود رفتیم جلو یه پارکه ترافیک بود حدود40-30 تا از این جوونک های لات و پوت بودن دیدن پشت ماشینا هستیم فکرکردن فرخنده هستیم یکی میگفت عمویی یه چرخ بزن... گفتم هیچی نگفتم شر میشه هی گفت یه چرخ... تا آخرش قاطی کردم تو ترافیک با دنده 2 لایی کشی میکردم دهنشون باز موند!
فرمون موتور خیلی شل شده باد میزده قشنگ میره به یه سمت
خلاصه روز خوبی بود دهنم پشت موتورو ترافیک ... شد. به این نتیجه رسیدم دفعه بعد موتورو بذارم خونه ترک موتور یکی بشینم.
برای شما چه طور بود بچه ها و مدیران سایت؟ خوش گذشت؟ با موتور راحت ترید یا با ماشین؟
:bunnyearsmiley:

dara
14-01-1391, 05:14 بعد از ظهر
من رفتم
عالی بود هیچ مشکلی هم نداشتم....
کلی ترافیک رو هم رد کردیم و به ماشین ها خندیدیم...
همون دو تا چرخ پر سر و صدای خودمون رو عشقه:32:

M@hy@r
14-01-1391, 05:18 بعد از ظهر
من رفتم
عالی بود هیچ مشکلی هم نداشتم....
کلی ترافیک رو هم رد کردیم و به ماشین ها خندیدیم...
همون دو تا چرخ پر سر و صدای خودمون رو عشقه
چه پارکی و چه ساعتی رفتید؟ پارک های بزرگ تر زیاد گیر میدن به خصوص جنگلی ها . ساعتش مهمه اگه ساعت ناهار رفتید افسرای شکمو داشتن ناهار میخوردن یه 5تومنی بزاری کف دست سرباز میذاره بری

aban
14-01-1391, 06:02 بعد از ظهر
اسم تاپیکو میذاشتی خاطرات 13بدر..... مثنوی 70 من بود اینکه

:25r30wi:

Mohammad62
14-01-1391, 07:03 بعد از ظهر
من عصر با داداشم رفتیم یه 1 ساعتی چرخیدیم. پلیس زیاد بود، ولی کسی کاری نداشت. تو اتوبان یاسینی از کنار پارک جنگلی سرخه حصار هم رد شدیم... وای چه خبر بود! باورم نمیشد.

Babak
14-01-1391, 07:24 بعد از ظهر
منم رفتم هیشکی کار نداشت

M@hy@r
14-01-1391, 07:29 بعد از ظهر
اسم تاپیکو میذاشتی خاطرات 13بدر..... مثنوی 70 من بود اینکه
آره دیگه از اول تا آخر رو گفتم
ولی بقیه دوستان حال تایپ کردن ندارند

Mohammad aghili
14-01-1391, 08:08 بعد از ظهر
منم رفتم سمت هفت حوض

تو راه مامور بازار بود و به موتور هایی که مشکوک می شدن ایست می دادن !

هرجا می دیدم ترافیکه ، مینداختم تو شونه خاکی جاده و تخته گاز می رفتم

در کل حال داد

راستی تو راه برگشت هم یه بندیت دیدم ، البته تو شهر !
داشت واسه خودش می گازید و حال میکرد !

آخه همه مامورا ریخته بودن بیرون شهر

یارو شاسکول پشته بندیت زده بود kawasaki !!!

matrixaidin
14-01-1391, 08:55 بعد از ظهر
ما دیروز ظهر رفتیم خونه یکی از فامیلا تا 6 خونه اونا بودیم بعدش زنگ زدم به بکس خودمون که 9.30 بریم پردیسان
موقعه رفتنی مامورا داشتن میرفتن همینطوری منتظر بچه ها بودیم که دیدیم یه موتور کلانتری اومد من پلاک و باکش و نتونستم ببینم(سنش حدودا 17 ساله بود با گرمکن)
تا اومد گفت بچه کجایین؟
مدارک
گفتم کارتتونو میتونم ببینم خیلی با احترام نشون داد
گفت حالا مدارک
نشونش دادیم
گفتیم به چی مظنونی؟
گفت خفت گیری زیاده به ما گفتن حواسمون به موتوریا باشه(حالا تو دلم داشتم میخندیدم........اخه کدوم انسان بی عقلی با هیوسانگ میره دزدی که ماها دومیش باشیم؟!؟!؟!؟!؟)
خلاصه بعدش یه سری رفتیم ابشار تهران یکمی دور زدیم ساعت 12.30 رفتیم خونه

شهرام
15-01-1391, 12:04 قبل از ظهر
ما با دوستان رفتیم 6نفربودیم با کراس رفتیم باغمون.
باغمون از خونمون50گیلومتر فاصله داره رفتیم باغ واسه رد شدن جا نبود همه داشتن به ما نگا میکردن ....... خلاصه بگم جاتون خوالی خیلی خوش گذش البته خیلیم ضرر کردیم.دوتا از موتوروا لاستیکاشون ترکید موندیم تو جاده.ولی در کل خوش گذش

RED-LINE
15-01-1391, 04:32 بعد از ظهر
ما هم رفتيم چيتگر چسبيد برگشتني هم سه ترك تو كفي 105تا پر كردم.

amintajer
17-01-1391, 01:14 بعد از ظهر
man az roze ghable13 ke barname chidam man suzoki dashtam dota az bache hamonam ninja roze 13 saat 3 sobh bashodi dige ta rah oftadim az dare khone ma shod ssat4 raftim samte kashon polis ke mesle peshkel rikhte bod vali ba khoda khoda rad kardim be khatere in ke kart gozar az tarafe sepah babam baram gereft kari nadashtan

02109002
17-01-1391, 01:26 بعد از ظهر
دوست عزیز
به پرشین موتور خوش اومدین :khosh:

زبان فروم پارسی است ، لطفا پارسی تایپ کنید
در صورتی که ویندوزتون زبان پارسی رو پشتیبانی نمیکنه میتونید از لینک زیر بهره بگیرید :
تبدیل فینگلیش به فارسی (بهنویس) ([Only registered and activated users can see links])