PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک اتفاق عجیب!!!!!

dariush
13-01-1391, 07:42 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
دیشب ساعت 11رفته بودم تمرین برای گواهی نامه موقع برگشت به اخر کوچمون که رسیدم (خونه ما ته کوچه است) اومدم موتورم قفل کنم که یهو یک موتور دو ترکه اومد میگه مدارک بده (یکیشون کلاه داشت)منم هنگ کرده بودم گفتم ندارم (مدارک بابام همرام بود) یارو با با ماسک و لباس نیروی انتظامی بودش از شانس ما همسایمون اونجا بود و گفتش اینا خونشون همین جا هستش و دیدیم یارو از خره شیطئون اومده پایین ولی میگه کلاهت بده فردا ساعت 6 که شیفتم تموم شد برات میارم منم تجربه اولم بودو بهش کلاه دادم امروز صبح هم دیدیم هیشکی نیامد .
حالا به نظر شما من چکار کنم ؟
و ایا نیروی انتظامی حق داره که کلاه کاسکت بگیره ؟

Ali
13-01-1391, 07:49 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
دیشب ساعت 11رفته بودم تمرین برای گواهی نامه موقع برگشت به اخر کوچمون که رسیدم (خونه ما ته کوچه است) اومدم موتورم قفل کنم که یهو یک موتور دو ترکه اومد میگه مدارک بده (یکیشون کلاه داشت)منم هنگ کرده بودم گفتم ندارم (مدارک بابام همرام بود) یارو با با ماسک و لباس نیروی انتظامی بودش از شانس ما همسایمون اونجا بود و گفتش اینا خونشون همین جا هستش و دیدیم یارو از خره شیطئون اومده پایین ولی میگه کلاهت بده فردا ساعت 6 که شیفتم تموم شد برات میارم منم تجربه اولم بودو بهش کلاه دادم امروز صبح هم دیدیم هیشکی نیامد .
و ایا نیروی انتظامی حق داره که کلاه کاسکت بگیره ؟نه حق ندارن

ولی بنظر من شما نباید به حرف هر کسی گوش کنید اصلا شاید اونا مامور نبودن و اشتباه از خود شما بوده

کوروش
13-01-1391, 07:51 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
واسه چی دادی ؟؟؟؟ غلط کرده هیچ حقی نداره من بودم تا کتک همراهیش میکردم !!!
اگه پلاکشو برداشتی به کلانتری اطلاع بده

Mohammad aghili
13-01-1391, 07:54 بعد از ظهر
کلاه؟؟؟؟ :wow:

دزد بی شرف میخواسته موتورت رو ببره !
بعد دیده ، همسایه تون اومده ، طبیعیش کرده و واسه اینکه دست خالی نره ، کلاهت رو برده

شما چرا کلاهو دادی بهش؟
حالا اگه مدارک رو می گرفت و میگفت فردا بیا فلان کلانتری ، یه چیزی !
اما آخه کلاه؟ !!!

چه ربطی به مامور داره؟

aban
13-01-1391, 07:56 بعد از ظهر
ای بابا شما ها انگار توی آلمان زندگی کردین و با وضعیت ایران آشنایی ندارید...
این همه توی اخبار میگن از این مدل کلاهبرداری و .... باز شما تا یکی میاد با لباس پلیس کپ میکنید و بند و آب میدید..
من که الان خوده رییس پلیس هم ببینم چیز خودم حسابش نمیکنم با هاش کل کل میکنم چه برسه به چنتا چلقوز عمه ننه دزد..
شما هم برو پاسگاه شکایت کن .. بیخیل هم نشو ...
یادت هم باشه هر خری بهت گفت مامورم تو چشاش راس راس نیگاه کنی بگی منم مامور مخفی دارم میخای نشونت بدم

Mohammad aghili
13-01-1391, 08:01 بعد از ظهر
تو چشاش راس راس نیگاه کنی بگی منم مامور مخفی دارم میخای نشونت بدم

:25r30wi::25r30wi:

تا حالا به مامور مخفیم دقت نکرده بودم!!!

دمت گرم

خیلی باحال بود

مردم از خنده

کوروش
13-01-1391, 08:02 بعد از ظهر
من بودم موتور یارو رو میگرفتم با رفیقا میرفتیم دور میزدیم

nopo
13-01-1391, 08:36 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان

آقاي نسبتا زرنگ !!!!
باخودت فكرنكردي كلاه چه ربطي به مامور داره؟!!!
طرف دزد بوده پسرجان
مالت حلال بوده براي همين واست مونده

mosim2m
13-01-1391, 08:49 بعد از ظهر
هر وقت کسی بهتون گیر داد ازش کارت بخواین که صلاحیت سوال پرسیدنشو نشون بده .

nopo
13-01-1391, 08:52 بعد از ظهر
:25r30wi::25r30wi:

تا حالا به مامور مخفیم دقت نکرده بودم!!!

دمت گرم

خیلی باحال بود

مردم از خنده

آقاي نسبتا زرنگ !!!!
باخودت فكرنكردي كلاه چه ربطي به مامور داره؟!!!
طرف دزد بوده پسرجان
مالت حلال بوده براي همين واست مونده

هر وقت کسی بهتون گیر داد ازش کارت بخواین که صلاحیت سوال پرسیدنشو نشون بده .

دقيقا شبي كه كيا با ما اومده بود بيرون يك ماشين پيچيد جلوش و سوئيچش رو برداشت و مدارك خواسته بود
ممل كارت شناسايي خواسته بوده طرف نشون نداده
بعد از كل ي سرسختي طرف كارتش رو نشون ميده
دنبال زور گير بودن
اطلاعات غلط ميدن
وفرار مي كنند
كيا دمت گرم مخت خوب كارميكنه:happy4:

dariush
13-01-1391, 10:46 بعد از ظهر
رفتیم کلانتری یارو اولا راه نمیده بعد میگه برای یک کلاه اومدی کلانتری!؟

reza KTM
13-01-1391, 10:52 بعد از ظهر
عزیزای من تاپیک من رو خواهشا بخونید
چند ماه پیش زدم
همین جوری آپاچی پسر خاله ما رو بردن 1 سالم گذشت طرف مدارکشم داره داره راحت عشق و حال میکنه با موتور 3 میلیونی
همین طوری یکی پیچید جلوش گفت مدارک داد بهش گفت رفتی تو خط ویژه موتور پارکینگ
سوار موتور میشه تا پسرخاله من میگه مدارک سر موتور رو به خیابون میکنه و گاز و الفرار
ندید
شده کتک بخورید از مامور سویچ بهش ندید اول تا معلوم شه پلیسه واقعیه

dariush
13-01-1391, 10:59 بعد از ظهر
شده کتک بخورید از مامور سویچ بهش ندید اول تا معلوم شه پلیسه واقعیه

منم به این نتیجه رسیدم حتی اون توگوشی رو هم بخورین و.لی اول بفهمید پلیس واقعی هستش

ghost.rider1
13-01-1391, 11:40 بعد از ظهر
بله دوستان حواسشون باشه رو موتور با توپ پر بشینن.من هم یکبار در حال پارک موتور بودم دیدم یک نفر با لباس نظامی اومد تو پیاده رو میگه این موتورا مجاز نیستن واسه ی چی اوردی بیرون مدارکتو بده .منم گفتم اخه اومدی تو پیاده رو میگی اینا تا کارتتا نبینم ماموری با من حرف نزن .دیدم که رفت مثلا مافوقشا بیاره بیاد ولی اصلا پیداش نشد.تو این مملکت وقتی هر کسی بی کار میشه میاد موتورای بی مدارکا می گیره این کارا بعید نیست.اگر موردی مشکوک بود(مثلا کفیا دیگه همه میشناسن:biggrin:)حتما کارتشا بخوایم.

kourosh_bandit2
13-01-1391, 11:44 بعد از ظهر
1 مامورا حق برخورد فیزیکی ندارن اونم واسه مدارک و گیر به موتور اصلا کلا سره هیچی جز اینکه مثلا شما مقاومت کنی و درگیر بشی غیر از اون اصلا نمیتونه دست دربیاره واست. 2 اینم بدون هیچ ماموری حقه در اوردن سوئیچ موتور رو نداره که بخواد موتورتو بگیره اگر این مسئله پیش اومد شما میتونی بری ازش شکایت کنی که با منو متوقف کرده پدر و مادره اوم مامورو به عذاش میشونن. بعد هر الاقی میاد میگه من مامورم شما نباید باور کنی. خوده منو جلومو گرفتن یارو گفت مدارک اومد سوئییچو در باره دستمو گذاشتم رو سوئییچ زدم به سینش هولش دادم عقب. گفتم کارتت کو؟ گفت به مامور میگی کارت نشون بده حالا بهت میگم گفت بیا پایین. تو دلم گفتم حالا دهنتو اسفالت میکنم. خودم سوئیچو در اوردم پرتش کردم اون طرف خیابون. بعد من همیشه یک سوئییچ دارم یدکی که ی سرکیلیدی گنده بهش وصل میکنم که تو جیبم راحت بیاد تو دست. خلاصه گفت چرا سوئییچو پرت کردی گفتم کبریت ندارم و گرنه تورو با موتور باهم اتیش میزدم بعد سربازه دومی فقط رو موتور نشسته بود تکون نمیخورد. درجه داره گفت بهش برو سوئییچو بیار تا رفت بیاره اون مامورم رفت یکم موتور خودشونو بذاره کنار تر من کلید زاپاسو در اوردم زدم بهش یک فحش ملسه ابدارم دادمو در رفتم. بعد یادم اومد موتورشون اصلا ارمه نیرو انتظامی نداشت. چند روز بعدش شنیدم دو نفرن طرف های بزرگمهر و اپادانا با لباس مبدل میچرخن موتور میگیرن میبرن. خیلی خدا رحمم کرد من شاسکول بازی در نیاوردم بیام پایین موتورو بدم بهشون. هر موقع هم موتور خواستن ببرن کلانتری با خوده مامور برید حتما و حتما برگه قبض رو بگیرید که موتور توسط فلان ماور توقیف و در فلان کلانتری خوابیده

Milad
13-01-1391, 11:49 بعد از ظهر
اینجور مواقع جوری برخورد کنید که اگه طرف واقعا پلیس بود کار به جاهایه باری نکشه.نه اینکه هنوز طرف حرف نزده فحش خواهر و مادر بکشین به جونش...

kourosh_bandit2
13-01-1391, 11:53 بعد از ظهر
جون موتور یکی از دوستامم همینا برده بودن رفته بوده کلانتری گفته بوده تو پاسگاه گفتن بله تاحالا 7 مورد دیگه گزارش شده

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

اینجور مواقع جوری برخورد کنید که اگه طرف واقعا پلیس بود کار به جاهایه باری نکشه.نه اینکه هنوز طرف حرف نزده فحش خواهر و مادر بکشین به جونش...

نه من کاری به اونش نداشتم موتور دسته مامور نمیدم حاضرم با فرار کنم یا همونجا اتیشش بزنم. فحششم دادم چون یارو پستی و هیزی از قیافش میبارید

matrixaidin
14-01-1391, 12:05 قبل از ظهر
همین امروز تو پردیسان نشسته بودیم با بچه ها یه پسر ۱۷ساله با گرم کن و موتور کلانتری اومدتا گفت بچه کجایین؟گفتم میتونم کارتتون و ببینم؟بله یه لحظه نشون داد و گفت حالا مدارک منم بهش دادمتو این وضع رفیقم میگه نه داداش نمیخواد کارت نشون بدی موتور مال کلانتریه دیگه

K.I.A
14-01-1391, 12:24 قبل از ظهر
برای منم اتفاق افتاده ...یه بار داشتم با عجله یه بنده خدا (از اون بنده خداها) داشتم میبردم جایی... بعد 2 نفر با سی جی پیچیدن جلوم گفت این کیه!!!
گفتم مگه تازه از غار اومدی اینم ادمه دیگه ....گفت منو مسخره میکنی سوییچ و مدارک بده ...منم زودتر خودم سویچمو ور داشتم فقط میخواستم برم چون خیلی عجله داشتم...
اصلا نگفتم کارتتو ببینم یا پلاکشو ور دارم ...گفت موتورتو میبریم به همراهه این ادم .... نزاشتم گفتم با این ریشت نمیدم موتور بهت ریزش ریش داری!!! هی عصبانی ترش میکردم .... زوری مدارکو ازم گرفت البته فقط کارت موتورو دادم منم تو بد موقعییتی بودم .... گفت فردا بیا وزرای گیشا!!!(جای خفنیه)
منم گفتم باشه کاری نداری گازشو گرفتم رفتم به کارام برسم.(اشتباه کردم میدونستم اما مجبور بودم)

3 بار رفتم پی گیر کارتم نبود که نبود!!!!
فقط یه خواهش از دوستان اصلا از این ریشوها و هرکی که خودشو مامور جا میزنه نترسید خیلی محکم برید جلو و کم نیارید .خیلی محترمانه

mohsen46
14-01-1391, 01:41 قبل از ظهر
تو اینجور مواقع باید راه قانونیشو انجام بدی که اگه کار بجای باریک کشید اذیتت نکنن یه دفعه من تو کوچه بودم ماموره به موتورم که پارک بو گیر داد مدارک همرام نبود آمد سوییچو برداره مچ دستشو محکم گرفتم نزاشتم برداره دستم سیاه بود آستینش کثیف شد یخورده کلکل کردیم با هم جاتون خالی به همون جای باریک کشید......ولی از این خوشحالم بهش رو ندادم

soroush adventure
14-01-1391, 10:20 قبل از ظهر
متاستفانه مامورین با رفتارهای غلط و ناحنجار در جامعه راه رو برای بسیاری از کلاهبرداران با لباس مبدل باز کردند. من همیشه روزنامه حوادث رو میخونم روزی نیست که با این شگرد کلاهبرداری و دزدی های بزرگ نکنند

M@hy@r
14-01-1391, 12:47 بعد از ظهر
نباید میدادی بش
مردتیکه --- فقط خواسته موتورو ببره چون اگه پلیس بود 100 نفر هم میومدن کار خودشو میکرد
خداروشکر که موتور نبردن
یه سری هم چرخ جلوی من پنجرشده بود (6 صبح) زدم تو خاکی یه یارو با لباس عادی یه هو اومد گفت: گواهی نامه - کارت موتور. گفتم برو داداش شر درست نکن. دیدم تیزی تو جیبشه ... آقا منم تا خورد زدمش آخر سر با پاشنه پا کوبیدم تو دماغش انقدر کتک خورده بود که راحت موتور پنچرو راه انداختم رفتم
به خدا من حاضرم تو درگیری بمیرم ولی موتور (یا هر مالی) زوری به کسی ندم
همون اول باید میگفتی کارتتو ببینم بعدشم دادو بیداد میکردی اگه پایس بود میموند دزد بود در میرفت
الان یه سی جی بخر باک سفید، چسب برق 2تا خط سبز بنداز روش میشه موتور پلیس به این چیزا کفایت نکن داداش من باید مطمئن شی پلیسه، بعدم مودبانه راضیش کن، اگه نشد بگو به تو ربطی نداره تو که مامور راهنمایی رانندگی نیستی

Babak
14-01-1391, 02:06 بعد از ظهر
یه کلاه دزدی 3 صفحه شد:29dz8zk:

Kami
14-01-1391, 02:33 بعد از ظهر
همیشه کارت بخواین
دیروز با بچه ها ایدین و جانسون و حامد و ... پارک پردیسان بودیم که یه بچه 17 ساله اومد گفت مدارک
خلاصه ما کارت ازش خواستیم و نشون داد و حتی موتورش هم مال کلانتری بود
خلاصه مدارک کامل بود
اما بعضی وقت ها که تنها هستین بهتره یا فرار کنین یا داد و بیداد راه بندازین اگه طرف دزد هست

aban
14-01-1391, 02:42 بعد از ظهر
فقط مسئله کلاه دزدی نیست... اگه اون یارو میتونست موتور و صاحابش و با جاش میدزدید .. خیلی وقته که این مدل دزدی باب شده.. اما باز هم میبینیم که طرف راحت حرف دزدک رو قبول میکنه و اعتماد میکنه... چون مردم به حقوق خودشون آگاه نیستن . کلا به مسایل حقوقی غریبن...
یه بار من و دوستمو نصفه شب توی خیابون مامور گرفت و برد پاسگاه شاهین شمالی .. شبو توی بازداشگاه صبح کردیم.. صبح مارو بردن پیش همون یارو واسه بازپرسی.. دوستم داشت باهاش صحبت میکرد که اشتب شده و ما بیگناهیم که یه کوتوله چلقوز اومد توی اتاق و نه گذاشت..نه برداشت.. دوتا چک نر و ماده خابوند تو گوش رفیقم.. که دیگه صداش در نیومد
خلاصه فهمیدن ما بیگناهیم و آزادمون کردن.. به دوستم گفتم برو شکایت کن .. گفت از چی شکایت کنم از کی شکایت کنم.. میترسید دیگه باهاشون طرف بشه
توی ایران فقط باید از پلیس بترسی..

M@hy@r
14-01-1391, 05:20 بعد از ظهر
یه کوتوله چلقوز اومد توی اتاق و نه گذاشت..نه برداشت.. دوتا چک نر و ماده خابوند تو گوش رفیقم.. که دیگه صداش در نیومد
خلاصه فهمیدن ما بیگناهیم و آزادمون کردن.. به دوستم گفتم برو شکایت کن .. گفت از چی شکایت کنم از کی شکایت کنم.. میترسید دیگه باهاشون طرف بشه
توی ایران فقط باید از پلیس بترسی..
نامردو باید بیرون پاسگاه گیرمیاوردین ، چاقو که نه ، بدم میاد ولی با شوکر مغزشو میپکوندین
:25r30wi:

dariush
14-01-1391, 06:43 بعد از ظهر
امروز داشتم با همون همسایمون صحبت می کردم بهش گفتم یارو دزد بوده می گه نه بابا اینا گشت هستن گفت ساعت 11--12
برو سر کوچه وایسا اینا هر شب میان گشت میدن حالا امشب میریم ببینیم چی میشه

walther
16-01-1391, 12:59 قبل از ظهر
دوستان این موضوعی که میگم ربطی به موتور نداره ولی شنیدینش خالی از لطف نی
همین پنجشنبه پیش (1391/1/10)توبانک دعوام شد :3ztzsjm:زنگ زدن مامور110اومد.مامور نامرد یه دفعه دیدم سه تا چک گذاشت تو گوشم که چرا با کارمند بانک زد و خورد داشتی.منم هیچی نگفتم تا هم من هم کارمند بانک به هم رضایت دادیم ولی بعد که اومدم بیرون به چند تا از دوستام(یکیشون تو بازرسی قضات هستش یکی دیگه ریس دادسرای ....هستش نفر سوم هم تو بازرسی کل سازمان قضایی کشور کار میکنه):wow:زنگ زدم گفتم قضیه اینجوریه.گفتن برو شکایت کن ازش.االان هم پیگیر شکایت از مامور هستم که چرا یه آرم زانتیایی زده تو گوشم اونم جلوی یه شاهد و دوربین مدار بسته بانک. حالا بزار حقش رو بزارم کف دستش که بدونه یه مامور حق بر خورد فیزیکی با مردم رو نداره اگه هم میخواد این کار رو بکنه اول طرفش رو خوب بشناس بعد هارت و پورت کنه.ادامه شکایت رو بعد از به نتیجه رسیدن براتون مینویسم.راستی با یکی دیگه از آشناهام هم صحبت کردم:13:(نمیدونم این یکی دقیقا"سمتش چیه ولی میدونم از اون گردن کلفتای بازرسی بانک ...هستش)گفت بعد از تموم شدن کارات با مامور کلانتری یه آمار بده که هم ریس بانک و هم اون کارمند رو بفرستم یه جای خوش آب و هوا که بدونن باید با ارباب رجوع چه طوری رفتار کنن.
راستی این رو هم بگم که افراد نظامی حق برخورد فیزیکی ندارن مگه در موارد خاص وشما میتونین از همه افرادی که تو نظام کار میکنن حتی با در نظر گرفتن رتبه یا مقام اون شخص ازش شکایت کنین بجز شخص اول مملکتی که همون ....باشه

K.I.A
16-01-1391, 01:14 قبل از ظهر
رئیس جمهور نسبتی نداری ... حتما ماموره وام میخواسته بگیره داشته خود شیرینی میکرده!!
درستش همینه همیشه حقتونو بگیرید

Milad
16-01-1391, 01:21 قبل از ظهر
سه تا چک گذاشت تو گوشم که چرا با کارمند بانک زد و خورد داشتی
مامور شهرداری که شمارو نزده طرف پلیس بوده به خاطر اینکه با ۱۱۰ تماس گرفتن و مامور امده شکایت هیچ فایده ایی نداره..

man_u
16-01-1391, 07:40 قبل از ظهر
خوب همیشه از مامورین کارت شناسایی بخواهید

حمید60
27-01-1391, 02:40 بعد از ظهر
طرف دزد بوده