PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Derbi GPR 160 CC

صفحه ها : 1 [2] 3

FAARID
04-08-1391, 01:43 قبل از ظهر
بگیر که مفد میده کار کر دش تو تهران 10 تومن
تهران 8500 شهریاری این قیمتارو از کجا میارید

شایسته فر
04-08-1391, 02:40 قبل از ظهر
امروز گمرک:
دربی 8.300 کاپ سیکلت(شهریاری-عمو!!!)

roma
08-08-1391, 02:09 قبل از ظهر
بی وجدان شهریاری میگه 9.2 گرون کرده

masoudjoon
29-08-1391, 12:54 قبل از ظهر
سلام. خیلی جای تعجبه موتور 8 9 میلیونی با این کیفیت تاپ اسپید 134 ؟؟؟؟؟
من با آپاچی 180 خودم خداوکیلی 2 پشته 134 رفتم تو جاده .باور کنین تک پشته بودم دربی رو میخورد پس آره ؟

شایسته فر
29-08-1391, 05:34 قبل از ظهر
همه چی تاپ اسپید نیست که
هارلی دیویدسون v road با اون عظمتش تاپ اسپیدش 220 هست؛ موتور 600 ریس از این بیشتر میره اون وقت شما باید بگی این چیه من با 600 هارلیو گرفتم!!!!!!!
سی جی تقویت شده از موتور آپاچی هم سرعتش بیشتره!!!!!!!

roma
29-08-1391, 07:50 بعد از ظهر
سلام. خیلی جای تعجبه موتور 8 9 میلیونی با این کیفیت تاپ اسپید 134 ؟؟؟؟؟
من با آپاچی 180 خودم خداوکیلی 2 پشته 134 رفتم تو جاده .باور کنین تک پشته بودم دربی رو میخورد پس آره ؟

اره دادش با استخون میخورد

K.I.A
07-09-1391, 06:46 قبل از ظهر
هیچ وقت علم و مدرن بودن دربی اسپانیا و به روز بودنشو با موتور هندی مقایسه نکنید به هیچ وجه قابل قیاس نیستن همه چیز سرعت نیست..
اگه سرعته که ذربی 125 سی سی هست /اما با کیت سیلنذر و سر سیلندرش به 160 به صورته سفارشی ارزه میشه

masoudjoon
07-09-1391, 08:16 قبل از ظهر
خلاصه ماکه آپاچی رو دادیم. حالا شدیدا دارم سرچ می کنم ببینم چی بگیرم. دور مگلی رو که کلا 600 تا خط کشیدم.برم تو نخ دربی و هیو و دایلمو اینا.....

- - - Updated - - -

ولی خداوکیلی اپاچی 180 معرکه بود.خیلی راضیم میکرد.شتاب سرعت و مخصوصا محکمیش که خیلی معرکه بود. تنها دلیلی که فروختم اینه که یه موتور تمام کایت میخوام که انجینش پیدا نباشه و آب خنکم باشه و روش دراز بکشم.سراغ داشتین ندا بدین دوستان.

- - - Updated - - -

دوستان کمکم کنین راجبه دربی. قیمت قطعات ؟ موجودی قطعات ؟ تعمیر گاهش هست ؟

hosein_dig
08-09-1391, 12:39 قبل از ظهر
سلام
دور دربی هم خط بکش
نه که بد باشه
چون موتورش ضعیفه 160سی سی سیه،
قطعاتش کم وگرون
بهتر بخ دایلیم و هیو فک کنید

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

abolfazls
08-09-1391, 12:53 قبل از ظهر
خلاصه ماکه آپاچی رو دادیم. حالا شدیدا دارم سرچ می کنم ببینم چی بگیرم. دور مگلی رو که کلا 600 تا خط کشیدم.برم تو نخ دربی و هیو و دایلمو اینا.....

- - - Updated - - -

ولی خداوکیلی اپاچی 180 معرکه بود.خیلی راضیم میکرد.شتاب سرعت و مخصوصا محکمیش که خیلی معرکه بود. تنها دلیلی که فروختم اینه که یه موتور تمام کایت میخوام که انجینش پیدا نباشه و آب خنکم باشه و روش دراز بکشم.سراغ داشتین ندا بدین دوستان.

- - - Updated - - -

دوستان کمکم کنین راجبه دربی. قیمت قطعات ؟ موجودی قطعات ؟ تعمیر گاهش هست ؟

اگه ميخواهى رو موتور دراز بكشى بايد اسپورت ريس باشه.اسپرت تورينگ فرمونه بلند داره براى رانندگى طولانى مدت مثل نينجا و داياليم و اسپورت ريس مگلى هست و هيو.مگلى رو كه رد كردى ميمونه هيو.اونم كه رادياتور آب نداره....
(ببخشيد جاش اينجا نبود.بعد از مطالعه دوستمون پاك شه بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

شایسته فر
08-09-1391, 12:56 قبل از ظهر
آقا اینجا تاپیک مشاوره هست یا تاپیک دربی؟؟!!!!:98:

roland
08-09-1391, 07:42 بعد از ظهر
کسی کلیپی از این موتور داره ترچیحا یوتیوب نباشه .

صداش رو میخواستم بشنوم

ممنون

K.I.A
09-09-1391, 05:10 قبل از ظهر
اگزوز فابریک خودش اصلا صدا نداره نهایت صدای جاروبرقی تو دور بالا بده/
با اگزوز ریسی جی پی ار صدای اسپرت تری داره/ کلا با اگزوز فابریکش که صدا نداره من بیشتر میپسندم چون با اون استایلش وقتی با سرعت از جلوتون رد بشه براتون سوال میشه که این چه خوبه چی بود؟

کاوه
09-09-1391, 05:45 قبل از ظهر
آقا کیا لطفا در مورد این موتور کمی بیشتر توضیح بدید
سواریش
نرمیش
عملکردش تو دورهای بالا و همینطور دور های متوسط چطوره ؟
کجاها کم میاره ؟ ممنونم :26:

K.I.A
09-09-1391, 05:55 قبل از ظهر
آقا کیا لطفا در مورد این موتور کمی بیشتر توضیح بدید
سواریش
نرمیش
عملکردش تو دورهای بالا و همینطور دور های متوسط چطوره ؟
کجاها کم میاره ؟ ممنونم :26:

کاوه جان این موتور سواری اسپرت میده اما ازار دهنده نیست و نرمی نداره ولی دفع ضرباتش با کمکای اینورس و مونوشوکش عالیه/کم نمیاره راه رفتنش با اپاچی 180 تو یه پایست
منتها از گاز دادن بهش لذت بیشتری میبرید نسبت به اپاچی/تو دور بالا عالی عمل میکنه و نسبت دنده هاش حرف نداره و ضریب دلخواه راکب و براورده میکنه
پایداریشم که حرفه اولو میزنه.

کاوه
09-09-1391, 06:16 قبل از ظهر
تا حالا این موتورو سوار نشدم
اما موتور های ریس که خودتون هم میدونید کمی خشک هستن که طبیعی هم هست
میخوام بدونم این هم خشک هست ؟؟؟

K.I.A
09-09-1391, 06:21 قبل از ظهر
سواریش از هیو به خاطر وزنش خشک تره و طبیعی /البته کمک عقب قابلیت کمی نرم تر شدنو داره اما برای شهر اون نرمی مناسبه.

کاوه
09-09-1391, 06:46 قبل از ظهر
کیا به نظرت موتوری هست که آدمو خسته نکنه
من خودم به شخصه کرم دارم و موتور زیاد عوض میکنم
اما بین این و هیو گیر کردم
تجربه ی اینو نداشتم تا حالا
به قیمتش میارزه ؟؟؟

K.I.A
09-09-1391, 06:50 قبل از ظهر
اینجا هیچی به قیمتش نیست
هیو سر تره اما اینکلاس خودشو داره مسافت زیاد خسته میکنه موتور راحتی نیست و لوازم کمیاب و گرونه.

کاوه
09-09-1391, 06:55 قبل از ظهر
اما به نظرم اگه بخوایم از این دید نگاه کنیم که تک هست واقعا با ارزشه
هیوسانگ زیاد شده اما این کمه

hamidreza_pahlavan
29-10-1391, 09:59 بعد از ظهر
اما به نظرم اگه بخوایم از این دید نگاه کنیم که تک هست واقعا با ارزشه
هیوسانگ زیاد شده اما این کمه

دوست گرامي قيمت نوي ان ١٠ ميلون تومان هست ببينيد چه قدر پولمون بي ارزشه

Felez_zangzade
30-10-1391, 02:43 قبل از ظهر
من دو سه تا نقد و بررسی در مورد این موتور خوندم، هر سه منتقد از کیفیت پایین و "پلاستیکی" این موتور شاکی بودند. دوستان تایید می کنند این مسئله رو؟ چون اینجا از کیفیت خوب این موتور صحبت می شه.

جانسون
30-10-1391, 03:02 قبل از ظهر
هرکی اینو گفتخ بدون اصلان این موتور از نزدیکم ندیده چه برسه به سواری گرفتنش تو یه جمله میگم تا تحشو بخون کیفیت رو دستش نیدیم تو کلالس زیره 250 فقط تاپ و شتابش کمه...

Felez_zangzade
30-10-1391, 03:12 قبل از ظهر
کسی که اینو گفته اینقدر اعتبار داشته که براش یه دونه موتور بدونه هزینه فرستادند تا فقط نظرشو در مورد محصولشون بگه. تنها تعریفی که ازش شده طراحیش هست. البته قصد بحث یا بی احترامی نداشتم، فقط می خواستم جزئیات بیشتری راجع به موتور بدونم، مثلا از چه نظر کیفیتش بالاست، ممنون.

جانسون
30-10-1391, 03:37 قبل از ظهر
از هر نظری که بگی شاید کسی دادان بهش تست کنه زیر 600 سوار نشده این برا اسباب بازی بوده این جوری گفته منم گفتم زیره کلاس 250 تو کیفیت از همه سره ار جنسه فلاپتش تا طراحیش و پیچو مهرش لاستیکش تر مز و..... این موتور خودم برا دوستم حامد گرفتم [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

K.I.A
30-10-1391, 08:13 قبل از ظهر
کسی که اینو گفته اینقدر اعتبار داشته که براش یه دونه موتور بدونه هزینه فرستادند تا فقط نظرشو در مورد محصولشون بگه

دوست عزیز چه کسی بوده این شخص؟ اقای بابک ارومی بود؟

شایسته فر
30-10-1391, 10:01 قبل از ظهر
عزیز این موتور قیمت بالاش به خاطر کیفیت خیلی خوبش هست و لوازم خوبی که روش گزاشتن
من که از بدی هاش فقط قیمت بالای لوازم(مثلا صفحه کلاج و...)و شتاب کم (که اونم با توجه به 160 راضی کننده هست؛ البته این موتور 125 هست در اصل و با یه کیت به 160 تبدیل میشه)چیز دیگه ای نشنیدم!!
از هرکی هم سوال کردم خوبشو گفته(هرکی منظور افرادی هستن که همیشه با موتور هستن و کلا کارشون موتور و موتور سازیه مثلا مردای!!)

hosseinpalang
30-10-1391, 11:38 قبل از ظهر
این موتور فوق العاده باکیفیت و طراحی ظاهری و ایرودینامیک بسیار خیره کننده ای داره و خسته کننده نیست و سرپیچ بسیار خوب جواب میده که به لاسیبک هاش هم ربط داره(البته وزنشم نصبت به موتور سنگین های اسپرت هیچه تقریبا 120 کیلوه)
شتاب و تاپ اسپیدش هم برای شهر قابل قبوله و تا سرغت 120 تا رو به راحتی و سریع پر میکنه و از اگه دور بگیره تا 137-8 تا رو هم میره

hosein_dig
30-10-1391, 05:48 بعد از ظهر
من تو تاپیکش کسی رو ندیدم داشته باشه تقریبا همش خاک میخوره تاپیکش
ولی هیکلش ریزه تو مایه های پالس 220 هستش ولی 100 مرتبه خوشگل تره

جانسون
30-10-1391, 09:09 بعد از ظهر
حسین جان مرسی قشنگ فرقونه ع.... خالی کردی رو موتور استایله از مگلی دروشت تره کناره هم باشن .... انگار مگلی 150 و این 250 باشه

afsane
30-10-1391, 09:15 بعد از ظهر
ازجلو خیلی قشنگ نیس اماازکنارخیلی خوشکله.من این موتوروازنزدیک دیدم واقعاطراحیش خیلی ماحرانه هس به نظرمن البته ولی ازنظرفنی نمیدونم

- - - Updated - - -

ازجلو خیلی قشنگ نیس اماازکنارخیلی خوشکله.من این موتوروازنزدیک دیدم واقعاطراحیش خیلی ماحرانه هس به نظرمن البته ولی ازنظرفنی نمیدونم

K.I.A
30-10-1391, 09:52 بعد از ظهر
جلوش شبیه دایلیم پخمه هست و ملخ.
اما کلا طراحی و تکنیک خطوط کاملا توش به چشم میخوره همه چیش عالیه
برای یه موتور سوار حرفه ای عالیه فقط سرعت و شتابش اپاچی هست
استایل نشستن راکب و ترک /طراحی /عملکرد / امکانات/ تکنولوزی/کیفیت/سواری/همه عالی هست

hosein_dig
30-10-1391, 10:11 بعد از ظهر
آقا این تو ترک 95 کیلوی رو میکشه؟
من رفته رو مخم امروز داشتم میرفتم ببینمش جور نشد:3::3:

FAARID
30-10-1391, 10:20 بعد از ظهر
البته باید از لوازم هم صحبت کنید که هیچ چیزش پیدا نمیشه :297:

Kami
30-10-1391, 10:24 بعد از ظهر
والا از همون اول که اومد خیلی محدود تو خیابان ها دیده میشد
از نظر شخصی من هیچ جایگاهی نداره این موتور تو ایران !
کیفیت رو این موتور بزاره در کوزه ابشو نوش جون کنه
وقتی راه نمیره به چه درد میخوره؟ 10 میلیون پول بدی پالس 220 راحت بگیرتت :gigglesmile:
کسایی که میگن کیفیت داره کیفیت داره حاضرن مگلی بفروشن بیان اینو بخرن؟!!؟ مخاطب خاص ( کیا )

K.I.A
30-10-1391, 10:28 بعد از ظهر
نه داداش موتور سوار حرفه ای اینو میخره/با همون دربی هیو سفیدتو گرفتیم که اولین اشنایت حالت گرفته شد برای همین خاطره خوبی ازش نداری...
کویر الان دیگه رو دربی تمرکز نداره چون واقعا مخاطب خاص داره.

Kami
30-10-1391, 10:32 بعد از ظهر
نه داداش موتور سوار حرفه ای اینو میخره/با همون دربی هیو سفیدتو گرفتیم که اولین اشنایت حالت گرفته شد برای همین خاطره خوبی ازش نداری...
کویر الان دیگه رو دربی تمرکز نداره چون واقعا مخاطب خاص داره.
موتور سوار حرفه ای میخره موتورو تو خیابون سر پیچ بخابونه؟
موتور سوار حرفه ای جاش برای حرکات نمایشی تو خیابون نیست تو پیسته
اونم نه با این موتور

K.I.A
30-10-1391, 10:42 بعد از ظهر
موتور سوار حرفه ای میخره موتورو تو خیابون سر پیچ بخابونه؟
موتور سوار حرفه ای جاش برای حرکات نمایشی تو خیابون نیست تو پیسته
اونم نه با این موتور

چرا با این موتور نه؟!!!! پالس و اپاچیو سی جی میان تو پیست اونوقت با این نه!!! دیدی ناراحتی از باختن ازش
تو خیابون قرار نیست این کارارو بکنی اما مطمئن باش از اون هیو که سواری هندلینگش بهتره مثال تو با دربی یه ترمز بگیر بعد برو با هیو بگیر اون وقت منظورمو میفهمی....

جانسون
01-11-1391, 01:53 قبل از ظهر
دربی انگار بچه ار 6 مخصوصا از جلو....

Felez_zangzade
02-11-1391, 04:26 بعد از ظهر
دوست عزیز چه کسی بوده این شخص؟ اقای بابک ارومی بود؟

نقدی که گفتم مربوط به سایت زیر بود:

[Only registered and activated users can see links]

قسمت هایی از مقاله رو نقل قول می کنم:

Quality and Reliability - MCN rating

Because it’s so new we’re unable to give a full appraisal of reliability – our test Derbi GPR125 dealt with nearly 300 miles flat out without complaint, but the finish isn’t the nicest. The brake master cylinders and other bracketry is a bit cheap and nasty, and the whole bike feels a bit plasticky. That’s the pay-off for having the trick bits at a reasonable price.

به دلیل نو بودن موتور نمیشه در مورد دوام و کیفیتش به نتیجه رسید. از مونتاژ نهایی می ناله، بدنه و سیستم ترمز هم همینطور. (آشغالی و بیکیفیت)

داریم راجع به محصول سفارش اروپا صحبت می کنیم، ایران که بماند.

نظر خودم: مشتری اصلی موتور بچه های 17 16 ساله هستند که عشق قام قام کردن با موتور سنگین، "مسابقه ای"، خفن و ... هستند، ولی از اونجایی که هنوز بالغ و عاقل نشدند حتی فکر موتور بالای 125cc هم نباید بکنند، تو اروپا اومدند از اینا براشون ساختند. قیافه Aprilia rsv4 و موتر 125cc!

در مورد کیفیت هم تنها زمانی می تونم اظهار نظر بکنم که حداقل 5000 تا باهاش راه رفته باشم، دو بار زمین کوبیده باشمش، دو بار آچار به پیچ و مهره هاش انداخته باشم، عمر قطعاتشو تست کرده باشم و ... قطعاتشم که سخت گیر میاد و گرونه، چه تو ایران، چه تو سرزمین خودش.

مهم ترین عاملی هم که باید هنگام خرید هر چیزی در نظر داشت، "به صرفه بودن" هست. به نظر من خرید دائلییم، هیو و حتی مگلی به صرفه تر از خرید دربی هست.

این فقط نظر من بود، اگر باعث ناراحتی یا برداشت بد کسی شده همینجا ازش معذرت می خوام.

K.I.A
03-11-1391, 12:33 قبل از ظهر
این مقاله برای مدل 125 هست/ و کلا هرکس نظرش محترمه اما ما این موتورو حتی زمین هم کوبیدیمدیدیم حالو روزشو /هیچ بچه 16 ساله ای نمیاد با موتور روز با تکنولوزی اروپا با لاستیکای پیریلی و ترمز بهتر از نینجا و هندلینگ بهتر و.....موتورو بخوابونه و مانور بده /

یک کلام موتور کاملا حرفه ای هست

Felez_zangzade
04-11-1391, 12:49 قبل از ظهر
نوجووون هایی که میخواند رانندگی یاد بگیرند و امتحان بدند این موتور ها رو بهشون پیشنهاد میکنند (ایران نه):

Duke 125
Yamaha R125
Daelim 250 -Australia
Derbi 125

من خودم از این موتور استفاده نکردم، ولی شما که استفاده کردی و حتی تست فیزیکی هم انجام دادین، پس من حرفتون رو در مورد کیفیت قبول می کنم.

K.I.A
04-11-1391, 12:53 قبل از ظهر
Daelim 250 -Australia
بله پایم شدید:gigglesmile:

Duke 125

دوک به نظرم برای اموزش مناسب تر باشه چون کنترلش خیلی راحته و اندازش کوچیک بود...
یاماها و دربی کلاسشون با این 2 تا بالایا فرق داره و بهترن.

Felez_zangzade
04-11-1391, 01:06 قبل از ظهر
بله پایم شدید:gigglesmile:

اینجا خوندم:

the riding school I went to used Daelim 250s for learners and the mechanic dude said he was impressed by their reliability and quality so far. That's probably saying something considering the thrashing they'll get at a school.
البته بعید نیست چرت گفته باشه و ممکنه طرف بازاریابه دائلیم باشه! D:

K.I.A
04-11-1391, 01:12 قبل از ظهر
دایلیم برای اموزش مناسب نیست /دوک خوبه
کلاس دربی و یاماها یه چیز دیگست شایدم برای اصول پایه ریس باشه ....
به هر حال امکانات برای اوناست..
نه ماها که 8 9 تومن پول دربی بدیم باهاشم حال کنیم

Babak
04-11-1391, 02:37 قبل از ظهر
بابا همچین هندلینگ می کنند که انگار با 240 تا می خوابه سره پیچ.
موتور خوبیه 160 سی سی هست رخ داره ولی به قیمتش اصلا نمی ارزه مگر کسی به عشقش بگیره.
تو پیست هم سی جی قورتش میده:[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
04-11-1391, 08:36 قبل از ظهر
چرا درک نمیکنید مگه قراره 240 تا بره با 160 سی سی /هر چنتا که میره تو هر پیچی کم نمیاره/
اندازه حجم و هیکلش عالیه.

hosseinpalang
04-11-1391, 10:12 قبل از ظهر
من تو تاپیکش کسی رو ندیدم داشته باشه تقریبا همش خاک میخوره تاپیکش
ولی هیکلش ریزه تو مایه های پالس 220 هستش ولی 100 مرتبه خوشگل تره
من دارم :98:

- - - Updated - - -

آقا این تو ترک 95 کیلوی رو میکشه؟
من رفته رو مخم امروز داشتم میرفتم ببینمش جور نشد:3::3:
2 ترك 115 راحت ميره . به 127 هم ميرسه و يا بيشتر

- - - Updated - - -

دربی انگار بچه ار 6 مخصوصا از جلو....

دربي فقط يه دربيه نه كمتر نه بيشتر :29dz8zk:

- - - Updated - - -

hosein_dig معذرت

من فكر كردم گفتي 95 تا ميره 2 ترك :25r30wi:
اين موتور 1ترك خيلي عالي گاز ميخوره و دنده پر ميكنه و زير پاي ملس تري داره
2ترك هم شتابش تقريبا فرقي نميكنه انگار نه انگار يه نفر ديگه هم تركت سواره ولي اگه بخواي سرعت بري تقريبا 10-15 تا از يه ترك كمتر ميره
(البته در حالتي 2تا آدم 60 -70 كيليوي )من خودم 66 كيلوام

شایسته فر
04-11-1391, 10:17 قبل از ظهر
داش حسین 2 تا عکس از پسرت بزار ببنیم

- - - Updated - - -

در موردش یکم هم توضیح بده
مثلا تا الان ازش راضی بودی یا چه خرجایی داشته و...

hosseinpalang
04-11-1391, 10:47 قبل از ظهر
([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

عكساي جديد به زودي
اين قديميه
من ازش بسيار راضي هستم
چون تمام نيازهاي منو ارضا ميكنه
شتاب و سرعت مناسب (از نظر من ) البته من هم ازش توقع در حد 160 سي سي ازش دارم نه كمتر نه بيشتر
زيباي ظاهري
كيفيت بالاي قطعات داخلي و ظاهري ( به تازگي كل دل و رودش رو ريختم پايين تميز و كاري و نظافت و روغن كاري اين جور رسيدگيا روي تك تك قطعاتش made in italy و بعضي جاها هم tiwan يا tiland يادم نيست كدوم رو هم ديدم)
براي من زير پاي موتور خيلي مهم بود و اين موتور 100 % دل منو راضي كرد هندلينگش و آيروديناميكش خيلي خوبه (من تو شهر خيلي باهاش لايي كشي ميكنم و سر دور برگردونا و پيچا موتور و ميخوابونم اگه چاله چوله اي سر پيچ ها نباشه خيلي خوب جواب ميده البته اينم بگم من cg هم سوار شم سر پيچ ميخوابونمش از بس كه دوس دارم :crazy:)
از نظر خرج هم هيچي . چون اصلا خراب نشده كه خرجش كنم فقط آب و ضد يخ و روغن و بنزين يه بار بردم سرويس و تنظيم كه خودم بردم خراب نبود
در كل من از موتوريت موتور در حد خودش توقع دارم نه بيشتر از حد توانش نه كمتر از حد توانش عوضشم كلي بهش ميرسمو هواشو دارم

- - - Updated - - -

چند روز آينده شايد برم پيست كارتينگ اونجا هم تستش كنم هماهنگيا در حال انجامه - عكس هم ميگيرم ميذارم

hosseinpalang
04-11-1391, 04:09 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شایسته فر
04-11-1391, 04:27 بعد از ظهر
حسین جون دادا چند وقته داریش؟
ضمنا این واتر مارکی که میزاری رو ببری گوشه ها بهتره
کل عکسو گرفته !!!!خود موتور زیاد مشخص نیست

hosseinpalang
04-11-1391, 09:45 بعد از ظهر
ميدونم دقيقا از عمد ميذارم روي عكس
نميدوني كه عكس 3*4 پرسنلي خودت رو بهت نشون ميدن ميگن ببين چه خوشگل افتادم
منم دارم برا محكم كاري ميذارم

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hosseinpalang
08-11-1391, 03:29 بعد از ظهر

K.I.A
10-11-1391, 06:03 بعد از ظهر

Felez_zangzade
11-11-1391, 04:22 قبل از ظهر
دوستان کسی اینجا از قیمت و موجود بودن قطعات مصرفی این موتور اطلاع داره، قطعاتی مثل:

صفحه کلاچ، فیلتر هوا و روغن، او رینگ ها ( درصورت خاص بودن) و غیره.

hosseinpalang
11-11-1391, 10:49 قبل از ظهر
سلام
اول با بخش خدمات پس از فروش كوير تماس بگير اونا يه چيزايي رو دارن
يه چيزايي رو هم سفارش ميگيرن (تا اون جايي كه من ميدون فقط كوير قطعات و لوازم داره):fingersmiley:
اگه پيدا نكردي بايد تو بازار دنبال مشابه بگردي تا بهش بخوره
اين چيزاي بود كه من ميدونستم
اگه كسي هست كه اطلاعات داره بگه همه استفاده كنن:98:

Felez_zangzade
11-11-1391, 03:41 بعد از ظهر
شما تو این مدت کدوم قطعات رو تعویض کردی.

hosseinpalang
11-11-1391, 04:09 بعد از ظهر
من يه لنت ترمز (البته تموم نشده بود در حدود 50 يا 60 % بود)

البته به جز روغن و اين جور چيزا

K.I.A
11-11-1391, 10:47 بعد از ظهر

hosseinpalang
12-11-1391, 09:36 قبل از ظهر

شایسته فر
12-11-1391, 09:38 قبل از ظهر
داداش حسین این عکس اولیه مال ایرن که نیست؟
رنگشو مشکی مات کرده درسته؟

hosseinpalang
12-11-1391, 09:52 قبل از ظهر
درست ميگي ايران نيست
و مشكي مات كرده
به نظر من مشـــــــكي مات كلا موتور سيكلت رو خيلي قشنگ و با ابهت ميكنه به موتور مياد مشكي مات :icon_pf (3):

roots
12-11-1391, 08:20 بعد از ظهر
من هم 1 ماهه خریدم..از لحاظ زیبایی و قطعات هیچ موتوری بهش نمیرسه!! تو خیابون داری میری همه بلا استثنا میخش میشن:thanks::thanks:..بس که خوشکله بچه:happy4::happy4:...واسه من رنگ سفیده...البته چون قصد دارم برم رالی دارم میفروشم هیو بگیرم

hosseinpalang
12-11-1391, 10:28 بعد از ظهر
تبــــــــريك
زيباست
ولي قضيه اين abs كه ميگي چيه ؟؟؟
دوستان تكذيب ميكنن !!!!!
مطمئني 400 هزار رو كه خودت گفتي خرجش كردي رو ازت اضافي نگرفتن

K.I.A
12-11-1391, 10:30 بعد از ظهر
دوست عزیز کو abs ؟!! اگه اونی که رو چرخ عقب بستید اون فشار شکن هست و قیمتش 12 هزار تومنه به بالا...!
دیدید گفتم نصب نمیشه.
400 خرج چیش کردید؟

شایسته فر
12-11-1391, 11:50 بعد از ظهر
داش حسین
اگه تونستی فیلمی چیزی از موتورت و صداش بگیر
ممنونت می شم اگه این کارو بکنی
دمت جییییز

hosseinpalang
13-11-1391, 10:26 قبل از ظهر
در اولين فرصت.چشــــــم

عكس دارم ازش گذاشتم
عكساي جديد هم به دستم نرسيده آخه گوشي من دوربينش خوب نيست
و عكسا رو هم كه ميگيرم يا با گوشي اعضاي خانواده ميگيرم
و عكساي بيرون رفتن ها هم كه با گوشي دوستانه كه تا به دست من برسه طول ميكشه
اگزوز هم تعويض شده
:sleep:

شایسته فر
13-11-1391, 11:15 قبل از ظهر
در اولين فرصت.چشــــــم

عكس دارم ازش گذاشتم
عكساي جديد هم به دستم نرسيده آخه گوشي من دوربينش خوب نيست
و عكسا رو هم كه ميگيرم يا با گوشي اعضاي خانواده ميگيرم
و عكساي بيرون رفتن ها هم كه با گوشي دوستانه كه تا به دست من برسه طول ميكشه
اگزوز هم تعويض شده
:sleep:
دادا صدا اگزوزش چجوریاست؟
اگزوز چی انداختی روش؟
فیلمو واسه صداش می خوام؛ می خوام ببینم صداش چجوری
ممنون از لطفت

K.I.A
13-11-1391, 04:05 بعد از ظهر
اگزوز اسپرت مورد تایید دربی 2 کاناله gpr هست .صداش جالبه.
اما دربی بدون صدا یه چیز دیگست اون زوزه ای که تو دور بالا انجینش میکنه حرف نداره

erfanres
14-11-1391, 12:40 قبل از ظهر
تمام اگزوز های پیشنهادی واسه این موتور... GPR

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

K.I.A
14-11-1391, 01:13 قبل از ظهر
توجه داشته باشید این اگزوزای gpr همه اصله ایتالیا هست و صداشون تو یه پایه و زیبا اما باطرحی مختلف برای سلیقه های گوناگون و دبی مختلف

- - - Updated - - -

hosseinpalang
14-11-1391, 10:11 قبل از ظهر
اگزوز اسپرت مورد تایید دربی 2 کاناله gpr هست .صداش جالبه.
اما دربی بدون صدا یه چیز دیگست اون زوزه ای که تو دور بالا انجینش میکنه حرف نداره
سلام حرف آقا كيا به شدت تاييد ميشه
صداي اگزوز من يه كم بلنده و بمه (تقريبا) ولي منم 100% دوس ندارم صداي الانش رو
ولي كلي خروجي هوا و مساءل فني مربوط به تغيير اگزوز بهتر شده
ولي بي صدايي خيلي مناسب تره براش :image111:

roma
14-11-1391, 12:28 بعد از ظهر
دوستان این قیمت صفر این موتور چند شده

یدونه پیدا کردم 300 کیلومتر کار کرده میگه 8 تومن 11 ماه بیمه مدل 2012 و میگه براش abs گذاشتم فشار شکنه روغن با فلاشر و چراغشم دوبل کرده نورشو با کلید روشن خاموش میارزه این قیمت

erfanres
14-11-1391, 01:58 بعد از ظهر
دوستان این قیمت صفر این موتور چند شده

یدونه پیدا کردم 300 کیلومتر کار کرده میگه 8 تومن 11 ماه بیمه مدل 2012 و میگه براش abs گذاشتم فشار شکنه روغن با فلاشر و چراغشم دوبل کرده نورشو با کلید روشن خاموش میارزه این قیمت

رنگ سفید... تو فاطمی...!!! الان نو 8.500 ... موتور چراغ روشن یه کلاس دیگه داره به نظر من...!!! ترمز این موتور انقدر خوب هست که احتیاج به بهینه شدن نداشته باشه...!!!

erfanres
14-11-1391, 02:00 بعد از ظهر
قیمت موتور شرکتی با بازار آزاد تومنی دو زار تفاوت داره...!!! اگه مایلید به اینجا یه سر بزنید...

شایسته فر
14-11-1391, 02:48 بعد از ظهر
دقیقا
قیمت دربی 8.5
چندتا سراغ دارم
مغازه بابای محسن شهریاری!!
در رنگاهی مختلف!!
دادا اون که میگی ای بی اس گزاشته همون موتور سفیده نیست که تو اینجا هم اگهی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟

roma
14-11-1391, 08:04 بعد از ظهر
راستی 8500

زنگ زدم نمایدگی میگه 11 تومن

از تو روزنامه پیدا کردم پس 8 تومن زیاد میگه با بیمه 600 تومن زیر قیمت البته 300 کیلومتر زیاد نیست خدایی

hosein_dig
14-11-1391, 08:16 بعد از ظهر
زیاد رو کیلومتر حساب نکنید ممکنه باز شده باشه
اگه اینطور نیست تل بده من فردا بخرم:afro:

شایسته فر
14-11-1391, 09:11 بعد از ظهر
راستی 8500

زنگ زدم نمایدگی میگه 11 تومن

از تو روزنامه پیدا کردم پس 8 تومن زیاد میگه با بیمه 600 تومن زیر قیمت البته 300 کیلومتر زیاد نیست خدایی
حسین جان درست می گن
بیشتر کیلومتر موتور های دست دوم دست کاری شده هستن و کیلومتر واقعی نیستن(البته در مورد دربی اطلاعی ندارم!!)
ولی در مورد صفرش
همیشه قیمت بازار کمتر از شرکت بوده؛ بنا به دلایلی!!!

hosseinpalang
15-11-1391, 09:54 قبل از ظهر

erfanres
16-11-1391, 02:14 قبل از ظهر

اگزوز پایینیه فیلمش تو یوتو*** هست... صدای ویز ویز
باحالی داره... ولی معلوم نیست چی هست...!!!

masoudjoon
23-11-1391, 11:25 قبل از ظهر
بچه ها کمک!!! دوستم مهدی 2 ساله دربی داره . الان موتورش 1 هفتس اصلا روشن نمیشه. بردیم 7 8 تا تعمیرکار میگن سیستمش کامپیوتری و کاربرات الکتریکیو... ازین حرفا اصلا دس بهش نمی زنن. میگن دیاگ میخاد که توی ایران نیست. موتورش 89 هست. میگن فقط واسه اوراق برمیداریم 2 3 تومن!!!!!!!!! کسی میتونه کمک کنه خواهشن ؟ میگن هیچی تو ایران نیست.وووووو

عابدی
23-11-1391, 11:28 قبل از ظهر
دادا مگه ecu نداره موتور؟

Kami
23-11-1391, 11:30 قبل از ظهر
بچه ها کمک!!! دوستم مهدی 2 ساله دربی داره . الان موتورش 1 هفتس اصلا روشن نمیشه. بردیم 7 8 تا تعمیرکار میگن سیستمش کامپیوتری و کاربرات الکتریکیو... ازین حرفا اصلا دس بهش نمی زنن. میگن دیاگ میخاد که توی ایران نیست. موتورش 89 هست. میگن فقط واسه اوراق برمیداریم 2 3 تومن!!!!!!!!! کسی میتونه کمک کنه خواهشن ؟ میگن هیچی تو ایران نیست.وووووو
این بهترین تعمیرکار تو تهرانه
برو پیشش اگه گفت درست نمیشه یعنی نمیشه
به حرفی که میزنه شک نکن
بگو از طرف بناء اومدی

تهران- خ ولیعصر-چهارراه امیریه- سرپل امیربهادر-شماره627

masoudjoon
23-11-1391, 06:20 بعد از ظهر
ecu چیه داداش ؟. ایشالا که اینجایی که آدرس دادین بتونه کاری کنه . صبح میبرم پیشش. بازم ممنون از دوستان

Kami
23-11-1391, 06:54 بعد از ظهر
ecu چیه داداش ؟. ایشالا که اینجایی که آدرس دادین بتونه کاری کنه . صبح میبرم پیشش. بازم ممنون از دوستان

ecu مغز موتور هستش مثل cpu ، کامپیوتر موتوره

omidco2003
23-11-1391, 08:08 بعد از ظهر
دوستان عزیز دربی کاربراتی هست ecu نداره

mahmood bahman
23-11-1391, 08:49 بعد از ظهر
دوستان این موتور شتابش تو چه مایه هایی است؟چقدر از هیو کم میاره؟خیلی؟
تاپ اسپیدی که بشه باهاش یه مدت راه رفت(نه لحظه ای) چنده؟
هیکلا در برابر مگلی چطوره؟من مگلی داشتم ولی دوتاشو کنار هم ندیدم.

hosseinpalang
23-11-1391, 11:14 بعد از ظهر
سلام دوست عزيز
زيادي شلوغش كردن بروبكس تعمير كار اين موتور اصلا چيز خاصي نداره بيشتر موتور سازا هم ميترسن دست بزنن و نتون درست كنن يا سر در نيارون يا بزنن خرابتر بشه يا خط و خش بيفته و آبروي كاريشون خراب بشه:2i8d4ao:
من خودم تقريبا 90 درصد كاراي دربيمو خودم انجام ميدم مگر اينكه خيلي تخصصي باشه ببرم پيش تعمير كار - تازه ما تهران نيستيم-
سوال و مشكلت رو برام پيام خصوصي كن راهنمايت كنم

جانسون
24-11-1391, 12:14 قبل از ظهر
محمود جان یه 3 4 تا صفحه قبل و بخونی همهچی دستت میاد عکس موتور حامد هم هست برات تعریف میکردم دربیو دادیم هیو گرفتیم....

K.I.A
24-11-1391, 12:33 قبل از ظهر
دوستان عزیز کدوم تعمیرکار بوقییی گفته ای سی یو داره یا دستگاش نیست یا........
دربی کاربراتور هست و سفینه فضایی نیست .

hosseinpalang
24-11-1391, 10:17 قبل از ظهر
:20: کیا سفینه فضایی رو خوب اومدی
یه سوال
زیر باک دربی .روی تنه قسمت پشت گلویی .قطعه ای پیچ شده که کلی سیم رفته توش.اون چیه؟:[Only registered and activated users can see links]
1-چیز مهمیه
2-کامپیوتوشه
3-بوق جانبی 10 11 می باشد
4-هر 3 مورد

- - - Updated - - -

قطعه شماره 21 -- کادر سبز

masoudjoon
25-11-1391, 12:29 قبل از ظهر
بردیم تعمیرگاهی که دوستمون آدرس داد . گفت آب وارد کاربرات شده یا بنزینی که آب قاطی داشته واردش شده یاهم موقع شستشویی چیزی آب رفته توش که احتمال اولی بیشتره وگفت کاربراتش باید بخری بیاری تعویض .قیمتی هم که گفت یچی تومایه های خود موتور بود که نگم بهتره. فعلا خابوندیم تو انبار تا بعد چی بشه.

شایسته فر
25-11-1391, 08:46 قبل از ظهر
داداش یه سری هم به مرادی بزن
ضرر نداره
آدرسشم خیابان کمیل؛ نرسیده به کمالی خیابان خرمشهر 100 متر پایین تر از کمیل سمت چپ داخل گاراژ

FrANTiC
25-11-1391, 12:09 بعد از ظهر
سلام دوستان .. کسی دربی داره که بخواد بفروشه ؟ از اصفهان باشه بهتره :clap:

کاوه
25-11-1391, 12:27 بعد از ظهر
سلام
کسی از دربی تا حالا صدای ریس گرفته ؟؟؟
چه مدل اگزوز هایی میشه روش نصب کرد

hosseinpalang
25-11-1391, 01:37 بعد از ظهر
تک سیلندره خیلی صدای آنچنان ریسی نمیشه ازش گرفت

K.I.A
25-11-1391, 09:39 بعد از ظهر
کاربراتش باید بخری بیاری تعویض .
تا حالا نشنیدم اب بره تو کاربرات بعد باید کاربرات عوض بشه....
نه عزیز سر در نمیارن تعمیرکار نیستن تعویض کارن.

شایسته فر
25-11-1391, 09:41 بعد از ظهر
سلام
کسی از دربی تا حالا صدای ریس گرفته ؟؟؟
چه مدل اگزوز هایی میشه روش نصب کرد
دادا 2 صفحه قبل چندتا عکس از اگزوز ها هست

yasharazary
26-11-1391, 12:23 قبل از ظهر
تاپ اسپید این موتور چنده ؟

جانسون
26-11-1391, 12:42 قبل از ظهر
پره پرش 135 تا 2 3 تا بالا پایین تر یاشار جان...

hosseinpalang
26-11-1391, 12:47 بعد از ظهر
تاپ اسپیدش همین حول و حوشه من با دربیم 139 زدم .البته من خیلی تلاشی برای تاپ زدن نمیکنم اینم یه کورسی با چند تا موتور انداختیم اینجوری شد:4chsmu1:

hosseinpalang
28-11-1391, 11:36 بعد از ظهر
بلاخره عكسامونو بهمون دادن(1 گوشي درست و درمونم نداريم خودمون عكس بگيريم 1 ماه طول ميكشه عكسامون به دستمون برسه) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])محل:ب اغهاي اطراف قمزمان:چند هفته پيش تو جاده هاي خلوت و مه آلود

Magma
29-11-1391, 12:11 قبل از ظهر
دربی به اندازه ی مگلی خوشگله...

شایسته فر
29-11-1391, 06:47 قبل از ظهر
دربی تو زیبایی به نظرم م
لی رو قورت میده!!!!
طراحیش فوق العاده هست
داداش فقط همین 2 تا عکسو داد!!!!!!!!
بزار بازم دمت گرم

hosseinpalang
29-11-1391, 10:46 قبل از ظهر
failed

erfanres
29-11-1391, 04:17 بعد از ظهر
داش حسین... قدت چنده؟؟؟ می خوام خودمو با این موتور بسنجم... :دی

hosein_dig
29-11-1391, 05:22 بعد از ظهر
ببخشید
من فک کنم دوستمون دوستومن حسین پلنگ حدود 173 قدشون باشه وزنم 75-6 چون استیلش مانکنیه:afro:
بهش دربی خیلی میاد

hosseinpalang
29-11-1391, 07:18 بعد از ظهر
:biggrin:
مــــــرسی دوستان
من قدم 175بدون کفشه الان گرفتم:2i8d4ao:
وزنم 66 هست

erfanres
30-11-1391, 10:20 بعد از ظهر
من قدم 185... وزنم 90 بدن سازی... :( موتور اینجوری کوچیک نمیشه واسم؟؟؟؟

hosein_dig
30-11-1391, 10:37 بعد از ظهر
داداش موتور بزرگه و قوی ولی 2 ترک توقع زیاد نباید داشته باشی 160 سی سیه
یبار بشین ببین خوشت میاد

شایسته فر
30-11-1391, 10:56 بعد از ظهر
مطمئنن پول عشقتو میدی
انتظار موتور دم دستی رو ازش نداشته باش

K.I.A
30-11-1391, 11:04 بعد از ظهر
تاپیک مشاوره بزنید.مرسی

hosseinpalang
01-12-1391, 01:40 بعد از ظهر
من قدم 185... وزنم 90 بدن سازی...
:( موتور اینجوری کوچیک نمیشه واسم؟؟؟؟
اين جوري باشه كه بايد تراكتور بخري
به هيكل نيست كه
من خيلي ها رو ديدم يارو شاسيش جمع و جوره cb1300 يا gsx1400 سوار ميشه و برعكس طرف گندست و سوار موتور فسقلي ميشه
دربي تقريبا هم هيكل مگليه:29:

K.I.A
07-12-1391, 11:23 بعد از ظهر
70 درصد به قیمتای دربی افزوده شد!
لنت جلو 150 هزار تومن عقب 140 تومن
صفحه کلاچ 180 تومن امروز گرفتم اصلی

شایسته فر
07-12-1391, 11:31 بعد از ظهر
مشکل این موتور خوب قیمت بالای قطعاتش بود که به لطف حرکت های به موقع و درست سران!!!!!!! قیمتها کاهش که پیدا نکرد 70% هم بیشتر شد!!!!
من خودم واقعا عاشق این موتورم و می دونم یه روز حتما می خرمش

K.I.A
15-12-1391, 11:01 بعد از ظهر
لنت 150 تومن فابریکشو نخریدم رفتم دادم برام امریکایی کوبیدن 20 تومن خیلی هم خوب شد.
دربی به روغن خیلی حساسه سرسیلندرش به روغن موتورکس احتیاج داره
عینه کی تی ام مراقبت سرویس دائم میخواد

hosseinpalang
09-01-1392, 06:30 بعد از ظهر
امروز بعد از چند هفته ي آروم يه گاز و گوزي با موتور تو كمربندي داشتم
همه چي تنظيمه تنظيم بود
زنجير
روغن موتور
لنتها
و هر چيزي كه تو سرعت تاثير داره
بي شرف 143 تا رو تركوند
فكر كردم همين يه بار بود !
بعد از يه ترافيك مجدد گازشو گرفتم بازم به 143 رسيدم خيلي راحت
اصلا جيگرم حال اومد

هر چي گاز به موتور ميدي دلت نميسوزه كه موتور الان جــــر ميخوره يا دهنش داره سرويس ميشه انگار نه انگار اصلا چنين حسي نميكني ( چون اينجوري نيست):flower4:

hosseinpalang
11-01-1392, 09:09 قبل از ظهر

hosseinpalang
11-01-1392, 01:45 بعد از ظهر
خدایش اگه این کات آفش نبود راحت این موتور 150 الی 160 تا رو میرفت
3 تا دنده اولش رو همدیگه راحت 30 یا 25 تا جا داره
که کات میکنه
دنده 5 و 6 هم حدود 5 تا جا داره:7tir:

.
.
موتور من 4000 رو رد کرده دقیق نمیدونم
:23:

شایسته فر
11-01-1392, 05:17 بعد از ظهر
خرج و مخارجش چطور بوده
البته فکر نکنم جز روغن کاردیگه ای داشته!!!!
4000 تا هنوز وقت سواریشه!!!

hosseinpalang
11-01-1392, 10:13 بعد از ظهر
دقیقااااا
فقط روغن و بنزین یا بنزین و روغن

راستی یه سوال زوغن 10-40 با 20-50 چه فرقایی داره چه مزیتی نسبت به هم دارن (من فقط میدونم که 10-40 شل تره ولی ....._
البته من لنت عقب رو هم عوض کردم برا محکم کاری چون لنت خودش تقریبا 50 % داشت
من حاضرم سر خود موتورم شرط ببندم که حالا حالاها اوضاع همینه اصلا نمیتونی فکرشو بکنی که چیزی احتمال داشته باشه خراب بشه یا اذیت کنه-البته اگه خودت چیزی رو انگول نکنی یعنی بزنی خراب کنی :4chsmu1:_

- - - Updated - - -

البته با رسیدگی و سرویس های به موقع و مناسب

شایسته فر
12-01-1392, 09:17 قبل از ظهر
دقیقااااا
فقط روغن و بنزین یا بنزین و روغن

راستی یه سوال زوغن 10-40 با 20-50 چه فرقایی داره چه مزیتی نسبت به هم دارن (من فقط میدونم که 10-40 شل تره ولی ....._
البته من لنت عقب رو هم عوض کردم برا محکم کاری چون لنت خودش تقریبا 50 % داشت
من حاضرم سر خود موتورم شرط ببندم که حالا حالاها اوضاع همینه اصلا نمیتونی فکرشو بکنی که چیزی احتمال داشته باشه خراب بشه یا اذیت کنه-البته اگه خودت چیزی رو انگول نکنی یعنی بزنی خراب کنی :4chsmu1:_

- - - Updated - - -

البته با رسیدگی و سرویس های به موقع و مناسب
دادا تو این تاپیک می تونی جواب سوالتو پیدا کنی
ایشالا چرخش برات بچرخه داش حسین
داداش کیا عکسی که گزاشتی ارور میده!!مشخص نیست

K.I.A
12-01-1392, 02:19 بعد از ظهر

kourosh_bandit2
12-01-1392, 08:46 بعد از ظهر
یکیش از بغلم رد شد عجب صدا انجین نازی دارههههه. خیلی کیف کردم جدی با صدا انجینش عین این موتورای خفن صدا میکرد یعنی مثلا صدا وار وار نمیداد خود انجین ی صدا نرمو زیبایی داشت انگار جدید جی پی سی سی بالاس. استیلشم به خلطر کپ بودنش خیلی ماه. هرکی داره واقعا ازش لذت میبره ایشالا همیشه سلامتباشه خیلی یکیشو دلم میخواد ولی خیلی گرون شده

- - - Updated - - -

حسین داداش شما چند خریدی؟

hosseinpalang
13-01-1392, 08:23 قبل از ظهر
دربی 89 داره و 91 89 فکر کنم بین 7 تا 8.5 یا 9 گیر بیاد البته بستگی به موتورش داره 91 هم که 8.5 تا قیمت صفرش البته یه کم بال و پایینا بستگی به موتور و فروشندشم داره[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شایسته فر
13-01-1392, 02:49 بعد از ظهر
به نظر منم مشکیش قشنگتره
البته زردشم خیلی نازه که متاسفانه نیست تو بازار
کیلومترش تو عکس خیلی بزرگتر از واقعیته!!
از نزدیک صفحش خیلی کوچیکتره و من به شخصه انتظار داشتم کنسول رو تقریبا پر کرده باشه ولی اینطور نیست!!

Unregistered1
17-01-1392, 11:57 قبل از ظهر
سلام..من تازه عضو پرشین شدم...
مشکیش با ابهته ولی خداییش سفیدش زیبا تره...

عشقم خشکل نیست؟؟؟؟؟؟

hosseinpalang
17-01-1392, 03:49 بعد از ظهر
سفیدشم قشنگه من تا حالا ندیدم کسی از قیافه و ظاهر دربی بدش بیاد واقعا خوش قیافس هم مشکــــــــــــــــی و هم سفـــــــــید

- - - Updated - - -

راستی hossein 11 خوش اومدی به جمع پرشینیها :*

kourosh_bandit2
17-01-1392, 08:44 بعد از ظهر
اقایون قطعات چی؟ گیر میاد؟
راستی یک سوال دیگه. باکش چندتاس و مصرفش صدی چنده؟

!NAVID!
17-01-1392, 08:49 بعد از ظهر
گنجایش باکس ۱۰ لیتره
تقریبا صدی ۲ نیم الی ۳ لیتره

hosseinpalang
17-01-1392, 10:09 بعد از ظهر
قطغاتش رو کویر داره فقط.و مصرفش هم نسبتا خوبه دقیق حساب نکردم ولی 2وخورده ایه حول و حوش 2.5

شایسته فر
17-01-1392, 10:12 بعد از ظهر
تاپ اسپید چند زدی داش حسین؟

Unregistered1
18-01-1392, 08:27 قبل از ظهر
سفیدشم قشنگه من تا حالا ندیدم کسی از قیافه و ظاهر دربی بدش بیاد واقعا خوش قیافس هم مشکــــــــــــــــی و هم سفـــــــــید

- - - Updated - - -

راستی hossein 11 خوش اومدی به جمع پرشینیها :*

سلام..مرسی حسین جون...اینجا مثل اینکه فعالیتش بهتره...هم تو دربی هم تر هیو...
143 خیلی خوبه...من تا 130 فعلا" تاپ زدم...ولی خوب یقین دارم که بیشتر از این هم میره...حداقل تا 10 تا دیگه جا داره...
راست میگی اگه این کات آفش نبود گنجایشش بیشتر بود...از نظر من حتی رو دنده یکم 5--6--تا جا داره...
حسین کات آفشو نمیشه کاری کرد؟؟؟؟
من فکر کنم اگه ساسات اتوماتش قطع بشه کات آفشم قطع بشه..چون هر چی هست این دوتا به هم ربط داره...مطمئنا" کاربرات کیهین کشش بیشتر از این حرفارو داره..
حسین شمع عوض کردی؟؟؟؟اگه عوض کردی چی انداختی؟؟؟
لنت عقبرو چند خریدی؟؟؟

kourosh_bandit2
18-01-1392, 06:22 بعد از ظهر
143 خیلی خوبه...من تا 130 فعلا" تاپ زدم...ولی خوب یقین دارم که بیشتر از این هم میره...حداقل تا 10 تا دیگه جا داره...
راست میگی اگه این کات آفش نبود گنجایشش بیشتر بود...از نظر من حتی رو دنده یکم 5--6--تا جا داره...
من فکر کنم اگه ساسات اتوماتش قطع بشه کات آفشم قطع بشه..چون هر چی هست این دوتا به هم ربط داره...مطمئنا" کاربرات کیهین کشش بیشتر از این حرفارو داره..
لنت عقبرو چند خریدی؟؟؟
عزیزم این انجین طرح انجین جی پی. . داره بیشترین بازدهی رو میده. اون کات اف نباشه انجین میترکه دیگه. اینو برای ایمنی نصب کردن تا اونجا که من شنیدم. حالا کسی اگه اطلاعات کافی درباره کات اف انجین داره بیاد بیشتر توضیح بده

شایسته فر
18-01-1392, 06:25 بعد از ظهر
بیشتر از هر چیز به خود موتورت فشار میاد؛ اونم الکی
مثلا برای 5 تا بیشتر رفتن حاضری موتورت مشکل پیدا کنه؟
من که حاضر نیستم

hosseinpalang
18-01-1392, 06:43 بعد از ظهر
لنت عقبرو چند خریدی؟؟؟
ـره پرشین موتور فعال تره
کات آف رو تقریبا به هیچ عنوان نمیشه کاری کرد_من به چند تا نیمه متخصص نشون دادم _سیستم دربی در عین سادگی غیر قابل تغییره_دست بهش نزن_
شمع ngk خودش کم برق میرسوند -البته از دید وسواسی _یه denso (اگه اشتباه ننوشته باشم) انداختم روش -
تا شمع ngk خودش سالمه عوضش نکن که عالیه

- - - Updated - - -

دوستان لنت عقب دربی مشابه لنت جلوی kawasaki GTO125 میباشد
من ژاپنیشو خریدم انداختم فک کنم 10 تومن شد
لنت عقب فابریک قیمت کویر 80 تومن بود که شده 150 تومن

Unregistered1
19-01-1392, 09:28 قبل از ظهر
حرفتونو کاملا" قبول دارم...کات اف واسه اینه که به موتور فشار نیاد...ولی وقتی دربی رو میگازونی و به کات افش میرسی دقیقا" این حس رو داری که چقدر زود کات اف کرد...تو دفترچه نوشته دور موتور رو تا انتها یعنی 13 میتونی پر کنی ولی تقریبا" رو 11/500 کات اف میکنه....حسین جون واسه تو هم رو همین دور کات اف میکنه؟؟؟؟ پس این نوشته تو دفترچه چرت و پرته؟؟؟؟
نوشته بعد از کیلومتر 1000 میتونی آلارم دنده رو رو تا دور موتور 13 با خیال راحت بالا ببری...!!!!!!!
البته 130تا با 140تا فرقی نداره چون هیچ کودومشو دائم نمیشه رفت تو این اتوبانهای مشتیه تهران....
حسین اون منبعه ذخیره رادیاتو هر چند وقت یه بار پر میکنی؟؟؟؟ ماله من هر هفته تقریبا" دو لیوان خالی میکنه...از این مایع رادیاتورای اماده که ضد یخ و جوش داره میریزم...

hosseinpalang
19-01-1392, 10:30 قبل از ظهر
برا منم رو 11500 کات میکنه
اون تغییر رد لاین هم فقط برا چراغ هشدار تعویض دندست
اون منبع رو هم خیلی آب کم نمیگنه شاید 50 روز یه نصفه استکان
ضد جوش یخ رو هم نیاید خالی بریزی باید با آب طبق دستور روی ضدجوش قاطی کنی
برای تو هم احتمالا نشتی داره از محل اتصالات شیلنگها -برا من داشت بستاشو جابجا و صفت کنی حله -قطره قطره جمع گردد وانگهی خیلی شود-
اره گاز و گوز که دائم نیست :20:

K.I.A
19-01-1392, 10:42 بعد از ظهر

Kami
19-01-1392, 10:47 بعد از ظهر
این موتور اگه 250 بود حرف نداشت
با ظاهر و هندلینگش کلی حال میکنم
اما حیف تاپ اسپید و شتاب انچنانی نداره
وگرنه ظاهرش از نظر خودم از همه موتور هایی که پلاک میشن تو ایران قشنگ تره

amiroww
19-01-1392, 11:19 بعد از ظهر
نمیشه با کویر صحبت کرد که سفارش انجین بده به 250 ؟
مثل مگلی که 125 هستش ولی برای ایران 250 شده ! ؟
؟؟

K.I.A
19-01-1392, 11:25 بعد از ظهر
مگللی سفارش ایران نیست/
دربی یه انجین 50 سی سی 2 زمانه داره و یک 125 سی سی که با کیت 160 سی سی وارد ایران میشه/و کلا یه انجین 650 هم رو این اتاق قابل سفارش هست

Felez_zangzade
19-01-1392, 11:29 بعد از ظهر
مگلی 250 یه محصول جهانی و سفارش ایران نیست.

آقا **** ظاهرش از نزدیک دیدم. اینطوریکه تو عکس به نظر میاد نیست. مخصوصا وقتی موتورسوار روش نشسته باشه. جلوش یه جورایی ریز به نظر میاد و تو مایه های دائلیمه.

amiroww
19-01-1392, 11:40 بعد از ظهر
مگللی سفارش ایران نیست/
دربی یه انجین 50 سی سی 2 زمانه داره و یک 125 سی سی که با کیت 160 سی سی وارد ایران میشه/و کلا یه انجین 650 هم رو این اتاق قابل سفارش هست

فکر کنم تا پارسال تو سایت کویر نوشته بود "تیون شده به سفارش کویر" !

محمد سوزوکی@
19-01-1392, 11:48 بعد از ظهر
من با چراغ های جلوش زیاد حال نمیکنم میتونسن طراحیه قشنگتری بکنن

Unregistered1
20-01-1392, 12:53 قبل از ظهر
من با چراغ های جلوش زیاد حال نمیکنم میتونسن طراحیه قشنگتری بکنن

مثلا" چه شکلی بشه؟؟؟؟
سایز قسمته جلو از جمله چراغاش کاملا" با سایز موتور همخونی داره...

hosseinpalang
20-01-1392, 04:15 بعد از ظهر
مگللی سفارش ایران نیست/
آقا کیا این قضیه 650 رو از رو چه حسابی میگی ؟؟؟
اگه از سایتی چیزیه آدرس رو بذار استفاده کنیم
سپاس

K.I.A
21-01-1392, 11:30 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

این انجین که رو این دربی میبینید 650 هست و همین روی اتاق در حال حاضر قابل سفارش هست/لینکشو پیدا نمیکنم اما از مدیر عامل کویر هم همینو شنیدم
و یه انجین دیگه یا مشابه همین 125 با کیت 160 هم رو تریل هاش نصبه...

Unregistered1
21-01-1392, 12:00 بعد از ظهر
درسته... 650 هم داره منم شنیدم...تو یه سایتی هم دیدم...پیداش میکنم میذازم برات حسین جان

amiroww
21-01-1392, 01:58 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

این انجین که رو این دربی میبینید 650 هست و همین روی اتاق در حال حاضر قابل سفارش هست/لینکشو پیدا نمیکنم اما از مدیر عامل کویر هم همینو شنیدم
و یه انجین دیگه یا مشابه همین 125 با کیت 160 هم رو تریل هاش نصبه...

پس میشه موتور 650 رو روش سوار کرد ؟ قیمت انجینش چقدره؟ چه تغییراتی لازم داره

hosseinpalang
24-01-1392, 01:37 بعد از ظهر

Unregistered1
27-01-1392, 12:57 بعد از ظهر
با کارکرد بالا میتونی بگیری...ولی هزینه هاشون با هم قابل قیاس نیستا....البت هزینه فقط منظور لوازم مصرفیش هستش..لنت..فیلتر..روغن..صفحه.. .موتوری نیست که به این راحتیا تو خرج بیوفته و بخوای دنبال قطعه عوض کردن باشی...

shahin.r1
29-01-1392, 09:34 بعد از ظهر
سلام ببخشید دربی چند اسب قدرت داره؟

!NAVID!
29-01-1392, 09:36 بعد از ظهر
15اسب بخار در 9،250 دور در دقیقه

hosseinpalang
30-01-1392, 09:37 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hosseinpalang
02-02-1392, 08:23 قبل از ظهر
من و پسرم
البته پسر ورزشکار و خوبم :دی
.
.
.
.
.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]

roots
02-02-1392, 08:51 قبل از ظهر
موتور من حدود 1000 تا رفته روي صفحه نمايش عكس آچار مياره..منظورش اينه كه بايد آچاركشي بشه ؟؟ يا جاييش شل شده؟؟؟

Unregistered1
02-02-1392, 10:17 قبل از ظهر
موتور من حدود 1000 تا رفته روي صفحه نمايش عكس آچار مياره..منظورش اينه كه بايد آچاركشي بشه ؟؟ يا جاييش شل شده؟؟؟

سلام دوست عزیز..
اون عکس آچار داره به شما میگه که دوره سرویس 1000 تاییت رسیده..حالا اگه احتیاج به این کار هستش برو واسه سرویس...
عکس اون آچاره هم الکی خودتو اذیت نکن که اون دیگه از بین نمیره...
ولی از نظر من سرویس رو انجام بده...روغن رو عوض کن...فیلترش رو بازدید کن(فیلتر روغن هر 5000 تا نیاز به تعویض داره) ولی اگه تو هر سری تمیزش کنی تا 10000 تا هم جواب میده...ضمنا" اون فیلتر درازی هم که وقتی پیچ تخلیه روغن رو باز میکنی پیدا میشه رو هم تمیز کن...آچار کشی رو انجام بده...جنت رابط هوای کاربرات رو چک کن حتما" چون احتمال پارگیش بسیار زیاده و عوارضش هم بالا پایین شده دور موتور و ریپ زدن(در صورت پارگی شدید ریپ میزنه) هستش
منبع ذخیره رادیات رو یادت نره چک کن و حتما" توجه کن که شیلنگاش نشتی نداشته باشه...هواگیری ترمزات..تنظیم لنتات که به دیسک نگیره(وقتی موتور خاموشه حرکت کن ببین جیر جیر نکنه..)
روغن 1/100 در حالت عادی و 1/500 زمانی که فیلتر تعویض میشه...شستشوی کاربرات خیلی مهمه ولی اگه سر رشته نداری اینو حتما" ببر نمایندگی چون خیلی حساسه...مخصوصا" پیچ تنظیم هواش در هیچ صورتی به اون دست نزن که تنظیم کردنش واست داستان میشه(تو شرکت کویر به دلیل اینکه نمیتونن پیچ هوای کاربرات دربی رو تنظیم کنن با دستگاهی که سنسورشو تو اگزوز میزارن اون پیچ تو بهترین وضعیت تنظیم میکنن...

حتما" اینو میدونی که کاربرات موتورت مارکش کیهین هست که بهترین کاربرات دنیاست...
فیلتر هوا تمیز شود...در واقع باید باد بگیری تا تمیز شه...

بازم اگه سوالی داشتی من در خدمتم...در ضمن ما بچه محلیم

hosseinpalang
02-02-1392, 01:47 بعد از ظهر
تایید میشود و بس
البته عکس آچاره فک کنم بره چون من دفتر چه ندارم شاید نوشته باشه
ولی توی یکی از تاپینگا دیدم یکی از بچه ه ا متن انگلیسیشو گذاشته بود

roots
04-02-1392, 07:57 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز..
اون عکس آچار داره به شما میگه که دوره سرویس 1000 تاییت رسیده..حالا اگه احتیاج به این کار هستش برو واسه سرویس...
عکس اون آچاره هم الکی خودتو اذیت نکن که اون دیگه از بین نمیره...
ولی از نظر من سرویس رو انجام بده...روغن رو عوض کن...فیلترش رو بازدید کن(فیلتر روغن هر 5000 تا نیاز به تعویض داره) ولی اگه تو هر سری تمیزش کنی تا 10000 تا هم جواب میده...ضمنا" اون فیلتر درازی هم که وقتی پیچ تخلیه روغن رو باز میکنی پیدا میشه رو هم تمیز کن...آچار کشی رو انجام بده...جنت رابط هوای کاربرات رو چک کن حتما" چون احتمال پارگیش بسیار زیاده و عوارضش هم بالا پایین شده دور موتور و ریپ زدن(در صورت پارگی شدید ریپ میزنه) هستش
منبع ذخیره رادیات رو یادت نره چک کن و حتما" توجه کن که شیلنگاش نشتی نداشته باشه...هواگیری ترمزات..تنظیم لنتات که به دیسک نگیره(وقتی موتور خاموشه حرکت کن ببین جیر جیر نکنه..)
روغن 1/100 در حالت عادی و 1/500 زمانی که فیلتر تعویض میشه...شستشوی کاربرات خیلی مهمه ولی اگه سر رشته نداری اینو حتما" ببر نمایندگی چون خیلی حساسه...مخصوصا" پیچ تنظیم هواش در هیچ صورتی به اون دست نزن که تنظیم کردنش واست داستان میشه(تو شرکت کویر به دلیل اینکه نمیتونن پیچ هوای کاربرات دربی رو تنظیم کنن با دستگاهی که سنسورشو تو اگزوز میزارن اون پیچ تو بهترین وضعیت تنظیم میکنن...

حتما" اینو میدونی که کاربرات موتورت مارکش کیهین هست که بهترین کاربرات دنیاست...
فیلتر هوا تمیز شود...در واقع باید باد بگیری تا تمیز شه...

بازم اگه سوالی داشتی من در خدمتم...در ضمن ما بچه محلیم
:bighug:

بسیار ممنون و متشکر از توضیحات کامل شما .. راستش من چون خودم فنی نیستم توضیحات شما رو پرینت کردم دادم تعمیرگاه(یه تعمیرگاه هست که آدرسش تو سایت کویر به عنوان نمایندگی هست اگه بچه محل ما تو پیروزی/کوکاکولا باشی احتمالا میشناسیش .. کارش درسته..)

آقا این موتور که رادیات داره واسه خنک کردنش یعنی باید توش آب بریزیم؟؟؟؟ اصلا به غیر روغن و بنزین چه چیز دیگه باید بهش اضافه کرد؟؟
ولی خودمونیم عجب موتور خوشگلی داریم ما !!!! وقتی باهاش دور میزنم تو خیابونا همه میخش میشن ...:29dz8zk:

K.I.A
04-02-1392, 10:13 بعد از ظهر
موتور شما اب خنکه / باید ضدیخ بریزید

hosseinpalang
05-02-1392, 07:53 قبل از ظهر
البته میدونم که میدونی شما
ولی
ضد یخ جوش که خریدی طبق فرمول روش با آب قاتی کن بریز تو موتور _چون نمیشه فقط ضد یخ خالی کنی توش _
موتور رادیاتور دار رو بدون آب سوار نشو
همیشه چک کن که آب داشته باشه :20:

hosseinpalang
05-02-1392, 01:55 بعد از ظهر

hosseinpalang
05-02-1392, 05:31 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])امروز یه استیکر برای رینگ زدم
البته وقتی خورد رو رینگ خیلی قشنگتر شد
.

مینی استیریت فایتر دربی
الیته چند ماه پیش
خیلی خوش دست تر میشه تو این حالت
_ چون عکسا رو معمولا با گوشی دوستان میگیرم دیر به دست خودم میرسه :2i8d4ao:

شایسته فر
05-02-1392, 05:59 بعد از ظهر
خیلی ناز میشه
شاسیش تو حلقم
منظورت از خوش دست تر میشه چیه؟

hosseinpalang
05-02-1392, 06:22 بعد از ظهر
برای لایی بازی سواری توی شهر و حرکات نمایشی(حالا ما که خیلی اهلش نیستیم ولی خوووووو) رله میشه
از لای 2 تا ماشین که cg رد نمیشه استیریت دربی مثل هلو رد میشه (اینو خیلی امتحان کردم) دیگه نگران آینه ماشینا نیستید :2i8d4ao:
سبک تر هم میشه
ولی توی سرعت بالا یه کم تعادلش کم تر میشه :wall3:

شایسته فر
05-02-1392, 07:21 بعد از ظهر
خب اون فلاپا مثل باد شکن هستن!!!
یعنی خاصیت آیرودینامیکی به موتور میدن و باعث میشن که تو سرعت بالا باد برایموتور دوشواری ایجاد نکنه
داداش حسین 11 یه فیلم از صدای اگزوزت آپ می کنی؟

hosseinpalang
05-02-1392, 10:40 بعد از ظهر
درسته شایسته جون:bargh:
خلاصه روز به روز این بی شرفــــــ بیشتر میره تو دل من
هواشو دارم حسابــــــــی
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])از بس قشنگه بازم گذاشتم :2i8d4ao:

- - - Updated - - -

قضیه این انجین 650 چی بود ؟؟
من هیچ جا هیچ مطلبی پیدا نکردم در موردش اگه لینکی سراغ دارین بگید سر بزنیم ببینیم چه خبره (شایسته راستی پسر جدیدت مبارک CBR150 از اون موتورای مورد علاقه منه:2gwb921:)

---------- Post added at ۰۹:۴۰ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۹:۱۳ بعد از ظهر ----------

شایسته فر
05-02-1392, 11:40 بعد از ظهر
سلامت باشی داداشی
اتفاقا منم دربی رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم و مطمئنم که چند وقت دیگه یدونه حتما میگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!
کلا چیزهای تک خوبه!!!!
هم تکه و هم پولی رو که میدی می دونی پل کیفیته!!
داداش بازم عکس از پسرت بزار که واقعا روحم شاد میشه
رنگ مشکی خیلی خیلی زیباست!!
من که کمپلت همه وسیله هام ست مشکی هستن

hosein_dig
06-02-1392, 09:45 قبل از ظهر
فلاپوبرداشتی باحال شده
کلا چراغ جلو نداری؟

hosseinpalang
06-02-1392, 08:29 بعد از ظهر
اون عکسها با استیکر رینـــگ برای دیروزه

اون موقع که فلاپا رو براداشته بودم چراغ نداشتم
چون برا بررسی و چک و آچار کشی باز کردم
ولی جـــوو گیر شدم و تقریبا 1 ماه همون جوری سوار شدم :icon_pf _52_:
دست و بالم خالیه مگر نه یه فکری برا استیریت فایتر کردنش میکردم:crazy:

hosein_dig
06-02-1392, 08:36 بعد از ظهر
داداش خیلی خوشگل شده
فلاپ سرو صدا نمیده؟
من اصلا خوشم نمیاد زیاد فلاپ بازو بسته کنم
راسی داداش پیچ های فلاپش آلنه؟

hosseinpalang
06-02-1392, 08:43 بعد از ظهر
سـر و صدا هرگز نداره حتی 1 ذره
لرزش هم که هر کی 1 بار سوار دربی بشه میفهمه که اصلا لرزشی در کار نیست ( من 2 تا هیو سوار شدم لرزش تو فلاپهای جلوش حس کردم و یه کم .خیلی کم جا پاش-شاید اینا اینجوری بودن)
فلاپ ها خوب مهار شدن توسط شاسی و الن هست پیچاش
سرویس موتور هم باطنی و هم ظاهری نیازه :20:

شایسته فر
06-02-1392, 09:32 بعد از ظهر
می تونی از اون کلگی ها که روشاک رو دایچیش گزاشته بزاری
حدود 50 تومنه
ولی استریت فایترش غولیه
شاسیه خیلی نازی داره

Unregistered1
07-02-1392, 08:54 قبل از ظهر
بسیار ممنون و متشکر از توضیحات کامل شما .. راستش من چون خودم فنی نیستم توضیحات شما رو پرینت کردم دادم تعمیرگاه(یه تعمیرگاه هست که آدرسش تو سایت کویر به عنوان نمایندگی هست اگه بچه محل ما تو پیروزی/کوکاکولا باشی احتمالا میشناسیش .. کارش درسته..)

آقا این موتور که رادیات داره واسه خنک کردنش یعنی باید توش آب بریزیم؟؟؟؟ اصلا به غیر روغن و بنزین چه چیز دیگه باید بهش اضافه کرد؟؟
ولی خودمونیم عجب موتور خوشگلی داریم ما !!!! وقتی باهاش دور میزنم تو خیابونا همه میخش میشن ...:29dz8zk:

خواهش میکنم....
داداش من از این مایع آماده ها میریزم توش....خودشون مقدار ضد یخ و جوش رو تنظیم کردن....4لیترش 3000 تومن...قوطی استوانه بلند...باید تو منبع ذخیرش بریزی نه تو خود رادیاتور...

داداش موتورت چه رنگیه؟؟؟
عکس هم بزار از موتورت...

- - - Updated - - -

خب اون فلاپا مثل باد شکن هستن!!!
یعنی خاصیت آیرودینامیکی به موتور میدن و باعث میشن که تو سرعت بالا باد برایموتور دوشواری ایجاد نکنه
داداش حسین 11 یه فیلم از صدای اگزوزت آپ می کنی؟

چشم داداش حتما" میزارم...

hosseinpalang
08-02-1392, 07:47 قبل از ظهر
ایـــــنم یـــــه طـــــرح باحال[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

لاستیکاشم ظاهرا عوض کرده خیـــــلی گرده فاق نداره :4chsmu1:

hosseinpalang
08-02-1392, 12:52 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

roots
14-02-1392, 10:27 بعد از ظهر
[QUOTE=hosin11;188585]خواهش میکنم....
داداش من از این مایع آماده ها میریزم توش....خودشون مقدار ضد یخ و جوش رو تنظیم کردن....4لیترش 3000 تومن...قوطی استوانه بلند...باید تو منبع ذخیرش بریزی نه تو خود رادیاتور...

داداش موتورت چه رنگیه؟؟؟
عکس هم بزار از موتورت...

داداش یه هفته ای میشه رو صفحه نمایش در حالتی که سوییچ باز کردم و هنوز استارت نزدم چراغ قرمز که عکس روغن روش کشیده روشن میمونه..البته بعید میدونم بخاطر روغن باشه..حالا واسه اطمینان منع روغنش کجای موتوره..با دست میشه باز کرد یا آچار میخواد؟؟ اول باید خالی کنم بعد نو بریزم؟
ببخش سوالهای ما در حد ضایع هستا..خوب فنی نیستم دیگه...دستت درد نکنه....سوال دیگه اینکه آیا میشه واسه رادیاتور دربی فن گذاشت..تو ترافیک خیلی داغ میکنه..

K.I.A
14-02-1392, 11:07 بعد از ظهر
روغنش کجای موتوره..با دست میشه باز کرد یا آچار میخواد؟؟ اول باید خالی کنم بعد نو بریزم؟
شما 2 بار اگهی همین دربیتونو تو پرشین دادید و هر 2بار هم گفتید فروخته شده/به هر حال...
وقتی فشار روغن کم بشه و یا گردش کم مثل کثیفی فیلتر روغن و نامرغوب بودن روغن موتور موجب ایراد میشه/روغن چی استفاده کردید ؟ فیلتر روغن؟
بله فن هم میشه برای رادیات گزاشت اما ولی موتور شما ایراد دیگه ای داره که داغ میکنه تو تابستون بدترین فشارو اوردم کمی داغ کرد و بس.

SaMaN.BiLiZ
20-02-1392, 09:45 بعد از ظهر
با سلام :thanks:

من می خوام موتورم رو تغیر بدم شاید یک derbi gpr 160 گرفتم

چجور موتوری هست ؟ از نظر شتاب RKV 200 بهتره با این ؟

اگه کسی از قیمتش و تو مشهد کجا این موتور رو می فروشن خبر دار بگه :20:

Unregistered1
21-02-1392, 10:31 قبل از ظهر
[QUOTE=hosin11;188585]خواهش میکنم....

داداش موتورت چه رنگیه؟؟؟
عکس هم بزار از موتورت...

داداش یه هفته ای میشه رو صفحه نمایش در حالتی که سوییچ باز کردم و هنوز استارت نزدم چراغ قرمز که عکس روغن روش کشیده روشن میمونه..البته بعید میدونم بخاطر روغن باشه..حالا واسه اطمینان منع روغنش کجای موتوره..با دست میشه باز کرد یا آچار میخواد؟؟ اول باید خالی کنم بعد نو بریزم؟
ببخش سوالهای ما در حد ضایع هستا..خوب فنی نیستم دیگه...دستت درد نکنه....سوال دیگه اینکه آیا میشه واسه رادیاتور دربی فن گذاشت..تو ترافیک خیلی داغ میکنه..

عزیزم دربی خودش فن رادیات داره....خیلی هم قوی هستش و درست عمل میکنه...اون چراخ هم صد درصد واسه این روشن شده که پره های فیلتر روغنت پاره شده....ضمنا" همونطور که کیا جان گفتن دربی به روغن بسیار بسیار حساسه...من که فقط motorex میریزم....

Unregistered1
21-02-1392, 11:28 قبل از ظهر
داداش آخه شما موتوری مثل دربی رو با rkv مقایسه نکن....در کل دربی خزید فوق العاده خوبیه بدون شک....
در مورد سوالت که از کجا بخری هم نمیتونم کمک کنم چون من تهرانم...اگه میتونی بیای تهران در خدمت هستیم...
قیمت حدودا" 11/500 تا 12...ولی تو این بازار بیشتر هم میگن...الانم خیلی کمه...

hosseinpalang
21-02-1392, 11:00 بعد از ظهر
:icon_pf _96_:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]):icon_pf _96_:

سلام یه مدت سایت بالا نمیومد چــــرا:icon_pf _52_:
؟
دلم تنگ شده بود برا پرشینیها
:42kmoig:

Unregistered1
25-02-1392, 07:54 قبل از ظهر
سلام داش حسین...حالت چطوره؟؟؟

- - - Updated - - -

ROOTS عزیز موقعی که سوییچ بندازی تا چند ثانیه بعد از استارت تمامیه چراغهای چک روشن میشه که معنیش کنترل همه قسمتهاست....این مورد فقط در مورد دربی نیست واسه تمامیه موتورهای به این شکل و همینطور ماشینها...نمونش همین پراید و پزو....تا اینجایه کار همه چی طبیعی هستش...حالا اگه بعد از استارت چراغه روغنتون همچنان روشن میمونه این معنیش اخطاره...
حالا شما مشکلت اگه قسمته اوله که اون مشکلی نداره و طبیعیه...اگه مشکلت قسمته دومه این یعنی مشکل که در مورده مشکله روشن موندن چراغه روغن تو پستای قبلی راهنمایی شده...
ولی با توجه به گفته خودت(در حالتی که سوییچ باز کردم و هنوز استارت نزدم چراغ قرمز که عکس روغن روش کشیده روشن میمونه)چراغه شما بعد از استارت خاموش میشه پس مشکلی نیست..
واسه روغن هم پیچ تخلیه سمت چپ موتور بغل پدال دنده هستش...و منبع هم که میشه کل انجین...واسه پر کردن هم از محلی که گیجه روغن بسته شده میتونی روغن بریزی که اونم جاش یکم بالاتر و جلوتر از پیچ تخلیست...
در ضمن به دلیل بدجا بودن و کوچیک بودن سوراخه گیج و همینطور بدجا بودن پیچ تخلیه باید واسش یه سری لوازم درست کنی که در کل کار شما نیست و بدین بیرون براتون ساکشن کنن خیلی بهتره..

hosseinpalang
25-02-1392, 01:41 بعد از ظهر
لوازم نمیخواد که فلاپ زیریشو باز کنی همه چی در دسترسه
کلا 6 تا پیچه
روغن کاری زنجیر فراموش نشه که خیلی تاثیر + داره
.
.
.
اون چراغ روغن از سمت راست انجین بهش متصل شده
دقیقا 5 سانت جلو تر از محل اتصال سیم کلاچ
کالشو چک کن
میزان روغن رو چک کن از گیجش
شاید هم چون موتورو میزنی نیم جک بعد که صافش میکنی و استارت میزنی میفهمه که همه چی اوکیه و خاموش میشه
اطلاع دقیق ندارم که اون چراغ آیا به دما روغن ارتباط داره یا مقدار روغن
که البته فکر کنم بیشتر برای مقدارش باشه که شما با روغن کم سوار نشی
1.150 باید توش روغن بریزی اگه قسمت فیلتر روغن رو هم تخلیه کردی (سمت راست انجین) باید 1.350 روغن بریزی :smilies(113):

Unregistered1
25-02-1392, 02:05 بعد از ظهر
حسین منظورم از لوازم..لوازم دست سازه خودمون واسه تعویض...من یه ناودونی درست کردم واسه زیره پیچه تخلیه که روغن رو فلاپا نریزه...واسه روغن ریختن هم چون سوراخیش خیلی کوچیکه از یه شیلنگه باریک که سرشو از زیر فرو کردم تو یه قوطی استفاده میکنم...روغن میریزم تو قوطی بعد از شیلنگی که تهش فرو کردم میره تو انجین...چون قیف هم از لحاظه محیطی اونجا جا نمیشه هم از لحاظ سایزه سوراخیش...

حسین کلاچه موتورت بالا ول میکنه؟؟؟
ماله من بالا ول میکنه دیگه تنظیم هم نکردم چون عمرانی گفت این موتور استانداردش اینه دیگه منم دست نزدم...ماله توهم اینجوریه یا نه...در ضمن دنده هام هنوزن تق تق میکنه...واسه همینه؟؟؟

amiroww
25-02-1392, 02:17 بعد از ظهر
امروز زنگ زدم خود کویر تحویل 3 روزه دربی 92 با قیمت 11.880.000 مستقیم از کارخانه تحویل میده !

Unregistered1
25-02-1392, 03:04 بعد از ظهر
آره خود کویر 11/880 تحویل میده...مدل هم 92...البت ما فکر کردیم انژکتور شدن ولی طبق آمار همون موتوره...

hosseinpalang
26-02-1392, 10:38 قبل از ظهر
حسین منظورم از لوازم..لوازم دست سازه خودمون واسه تعویض...من یه ناودونی درست کردم واسه زیره پیچه تخلیه که روغن رو فلاپا نریزه...واسه روغن ریختن هم چون سوراخیش خیلی کوچیکه از یه شیلنگه باریک که سرشو از زیر فرو کردم تو یه قوطی استفاده میکنم...روغن میریزم تو قوطی بعد از شیلنگی که تهش فرو کردم میره تو انجین...چون قیف هم از لحاظه محیطی اونجا جا نمیشه هم از لحاظ سایزه سوراخیش...

حسین کلاچه موتورت بالا ول میکنه؟؟؟
ماله من بالا ول میکنه دیگه تنظیم هم نکردم چون عمرانی گفت این موتور استانداردش اینه دیگه منم دست نزدم...ماله توهم اینجوریه یا نه...در ضمن دنده هام هنوزن تق تق میکنه...واسه همینه؟؟؟

کلاج موتور که کلا قابل تنظیمه
من کلاجم خوبه
نحوه ی کلاج گرفتن و دنده زدن هم یه کم توی اون تقه تاثیر داره(برای مثال اگه کلاج بگیری و بعد از چند لحظه دنده رو بزنی همجین تـــــق میزنه که بیا و ببین)

شایسته فر
26-02-1392, 07:09 بعد از ظهر
آقا من دیوونه ی این موتورم
تو زیبایی و کیفیت حرف نداره
دیروز قسمت شد یه سواری از این جیگر بگیرم
با اینکه موتور تنظیم نبود و خوب دور نمی گرفت ولی سواری لذت بخشی رو تجربه کردم
ممنون از داداش حسین عزیز که شرمندم کردن و اجاه دادن با موتورشون یه دوری بزنم:999:
ضمنا داداش حسین
اگزوز فابریکو بندازی روش به ظرم بهتره
زیبایی صدای فابریکیش به نظرم قشنگتره تا gpr

hosseinpalang
27-02-1392, 11:35 قبل از ظهر
اگزوز خودش هــــم خوبه

من وقتی دیدم با اگزوز gpr خروجی فوق العاده ای داره و فنی منی اوکیه و دیگه خیلی گیر بهش ندادم
شما هم اگه رو cbr یه اگزوز خــــــرکیفیت بندازی که موتورت نفس بگیره دیگه خیلی گیر به صداش نمیدی چون انجین سر حال تر کار میکنه ::icon_pf _52_:

- - - Updated - - -

دوستــــــــــــان قضیه این انجین cc بالا که دربی برای این سری داره معلوم نشد ؟؟؟؟؟؟ فک کنم 650 ؟؟
من نتونستم چیزی تو اینترنت پیدا کنم کسی ادرس پیچشو نداره ؟؟؟؟؟؟:sad:

sezar021
27-02-1392, 11:40 قبل از ظهر
رفقا این موتور تک رنگه یا رنگای دیگه هم داره؟
اخه فقط همین رنگشو دیدم همه جا سفید قرمز

K.I.A
27-02-1392, 12:20 بعد از ظهر
رفقا این موتور تک رنگه یا رنگای دیگه هم داره؟

رنگ نارنجی/قرمز/ سفید/مشکی/زرد/ابی/سبز/فسفری/و....که تو بازار داخل فقط مشکی هست باطرح سفید و قرمز رو مشکی

sezar021
27-02-1392, 02:47 بعد از ظهر
قابلیت وارد کردن داره؟

K.I.A
27-02-1392, 02:55 بعد از ظهر
بله ممکنه وارد بشه از طرف شرکت اما به خاطر رنگ؟!
بهتره خودتون با لیببل و استیکر طبق سلیقه خودتون درست کنید

DANYAL
27-02-1392, 07:50 بعد از ظهر
سلام
دوستان من توی خود سایت دربی دیدم که این رنگ ها یعنی ابی و زرد با حجم موتور 50cc تولید میشه.
و این این رنگ های سفید, قرمز و مشکی که شرکت کویر وارد کرده با حجم 125ccتولید میشه.
راستی خود شرکت کویر گفته که این موتور رو یه تغییراتی دادن, حالا منظورشون همون 160ccکردن موتور بوده درسته.؟

شایسته فر
27-02-1392, 07:53 بعد از ظهر
با تغییر سر سیلندر این موتور؛ حجمشو به 160 رسوندن
البته کیت سرسیلندرشم کار خودشون نیست

sezar021
28-02-1392, 12:26 قبل از ظهر
بله ممکنه وارد بشه از طرف شرکت اما به خاطر رنگ؟!
کیا جان منظورم این بود که خودمون وارد کنیم

- - - Updated - - -

حدود قیمتی که میوفته چقدره؟ کسی میدونه؟

Felez_zangzade
28-02-1392, 12:35 قبل از ظهر
کیا جان منظورم این بود که خودمون وارد کنیم

- - - Updated - - -

حدود قیمتی که میوفته چقدره؟ کسی میدونه؟
فکر کنم دور و بر 18 20

sezar021
28-02-1392, 01:42 قبل از ظهر
با این حساب از شرکت بگیریم بهتره. ولی اخه چطور 18 تا 20؟ معمولا باید کمتر بشه که

hosseinpalang
29-02-1392, 07:46 قبل از ظهر
تو این رنج قیمت بهترین انتخاب دربی و cbr 150
البته اگه بیشتر از cc ازشون توقع نداشته باشی

omidco2003
18-05-1392, 09:10 بعد از ظهر
مدل های 89 و 90 این موتور در صورتی که خیلی خیلی تمیز باشه و در حد باشه چندی فی میخوره؟

amiroww
18-05-1392, 11:29 بعد از ظهر
مدل اسفند 91 الان موجود دارم ... 5000 تا راه رفته ... با اگزوز gpr اصل ! سفید !
خواستید pm بدید

omidco2003
06-06-1392, 05:58 بعد از ظهر
یه 89 خیلی تمیز پیدا کردم 4000 تا کار کرده خیلی خیلی تمیزه چند بخرم خوبه؟ بازار دست دومش چطوره؟ زود میخرن؟

hosseinpalang
06-06-1392, 08:44 بعد از ظهر
قیمت که بستگی به موتور داره ولی 89 بین 7 تا 8 می ارزه اگه سلامت و تمیز باشه(میگم بازم به موتور بستگی داره یه کم بالا و پایین)
یه کم هم بد بخره
دیگه هم وارد نمیشه

omidco2003
06-06-1392, 08:58 بعد از ظهر
کلا توی اصفهان به گفته موتور فروش ها 3 تا دونه بیشتر نیست یکی شون الان میخواد بفروشه مدلش 89 هست خیلی خیلی خیلی تمیزه بدون خط و خش تنها ایرادش جنت کاربرات هست که پاره شده بوده خودش درست کرده با یه نوع چسب گفته درستش کرده حدود 4 هزار تا هم راه رفته چند بخرم خوبه؟ رنگش هم سفید هست

hosseinpalang
07-06-1392, 12:32 بعد از ظهر
قیمتی رو که گفته بهت برام پ خ کن
آیا موتور آقای شیروانی ه ؟
جنت کاربرات هم برای منم پاره شده بود عوض کردم اون خیلی مهم نیست
اگه قسمت شد گرفتی عوضش کنی بهتر خیلی هم نمیشه
هر رابطی که بهش بخوره میتونی بندازی فقط باید برای هوا باشه نه برای آب چون حساسیت رابط آبی و رابط هوا فرق میکنه
من اول یه رابط که برای آب بود انداختم خیلی عالی جواب نداد
یکی از تعمیر کارای ماهر برام یه دونه رابط مخصوص هوا گرفت بهتر شد

موتور کم اذیت کنیه ولی لولزمش بسیار گرونه
چند تاشو که من میدونم : لنت عقب تقریبا 150 ایتالیای _ سربی سر فرمون (وزنه سر دست فرمون)دونه ای 30 تومن تقریبا _ کیلومتر 1.600.000 هزار تومن _راهنماهاشم تقریبا 40 تومن ایناست
ا

hosseinpalang
28-06-1392, 01:59 بعد از ظهر
ارزیدن که بستگی به موتور داره !! ولی اگه تمیز و سر حال باشه تقریبا همین قیمتاست 89 یه کم پایین و بالا
کیفیت بسیار عالی قطعات و انجین
من که میگم کیفیت انجینش حتی از هیوسانگ هم بهتر
و بسیار کم تستهلاکه هم موتور هم انجین
لوازم مصرفیشو کویر فقط داره و گرون هم هست ولی همش اصل تو پست قبلی هم گفتم و اونایی رو هم که نداره سفارش میگیره بعد از چندین و چند ماه با قیمت فضایی برات میاره - کلا سعی کنید با کویری جماعت و شرکت های موتوری ایران داد و ستد نکنید تو این بازار همشون دزد و گرگ شدن_
بحث فروشش هم که ، موتوریه که طالب و مشتاق خاص خودشو داره
من خودم به راحتی خریدم و به راحتی فروختم چون من مصرف کننده دربی بودم و طالبش و کسی هم که ازم خرید همینطور.فقط اومد چک کرد پول داد ور داشت رفت :wall3::icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

راستی دیگه وارد نمیشه یعنی هر چی هست همیناست و تو انبار از قبل اگه باشه
ولی صفر 91 احتمالا 12.5 یا 13 باید باشه دقیق نمیدونم
گمرگ کارکرده 91 رو 10 میگن

omidco2003
28-06-1392, 04:05 بعد از ظهر
صفرش دیگه حتی تهران هم نیست / دست دوم فقط توی تهران خوب میخرن من اصفهان هستم اینجا کلا 3 تا دونه بیشتر نیست و کسی هم زیر بار این موتور نمیره / کویر هم زنگ زدم گفت اصلا هیچ گونه حمایت قطعاتی نداریم و نخوایهم داشت چون دیگه تولید نمیشه / یعنی اگه خراب بشه بای دیه جوری یه چیزی بهش بوخورونی / از من میشنوی اگه ساکن تهران نیستی اصلا سمت این موتور نرو که صاحب اول و اخرش خودت میشی

K.I.A
30-06-1392, 09:46 بعد از ظهر
صفرش دیگه حتی تهران هم نیست دوست عزیز من همین دیروز تو بازار 2تا صفر دیدم! شما کجای تهرانو میگی... قطعات این موتور موجوده شایعه نکنید اما قیمتا بالاست و شرکت وظیفه تامیین قطعاتو به عهده داره .

omidco2003
01-07-1392, 11:28 قبل از ظهر
با تماس تلفنی که با خود کاخونه داشتم این رو بهم گفتن و تاکید هم کردن که دیگه نداریم و نخواهیم داشت

hosseinpalang
01-07-1392, 04:45 بعد از ظهر
آخ که چقدر دلم براش تنگ شده

ali_suziki
02-08-1392, 12:03 قبل از ظهر
بزرگترین اشتباه من خرید موتوری به نام دربی 160 بود تجربه شد و دیگه هیچوقت اسمشم نمیارم
فقط 1 هفته تونستم سوارش بشم . صد رحمت به آپاچی و پالس
لامسب به اندازه یه هندا 125 هم سواری نمیده

hosseinpalang
02-08-1392, 09:02 قبل از ظهر
بزرگترین اشتباه من خرید موتوری به نام دربی 160 بود تجربه شد و دیگه هیچوقت اسمشم نمیارم
فقط 1 هفته تونستم سوارش بشم . صد رحمت به آپاچی و پالس
لامسب به اندازه یه هندا 125 هم سواری نمیده
:mypersianforum (531
میشه لطفا دلیلتونو بگید؟

ali_suziki
02-08-1392, 12:10 بعد از ظهر
:mypersianforum (531
میشه لطفا دلیلتونو بگید؟
بله حتما. شما بشمار
1- شتاب درحد پیشرو پارس
2-نهایت سرعت با ترکوندنش 125 تا رفت که هندا سی جی 125 ازم رد کرد
3-قیمت لنت جلو 130
4-ریپ زدن در سرعت بالا
5-پاره شده جنت کاربرات روز چهارم و گیر نیومدن قطعه که مجبور به ساخت شدیم
6-با مگلی انداختم مگلیه نقطه شد تو 9 ثانیه دیگه رنگشم ندیدم
7-پیچ بدجا واسه تعویض روغن
8-جنس بنده خشک و ترک خور با فشار انگشت
9-ظاهر زشت از ظاویه جلو و آینه های دراز
10-کنده شدن سیم کلاچ روز آخر(7روز)
11-صدای تق تق از سمت ترمز جلو و گلگیر جلو
12-خاموش شدن صفحه کیلومتر گاهی و عشقی
13-خاموش شدن چراغ عقب بعد از کمی رانندگی
14-فروش افتضاح
این تجربه من از دربی چند سال پیش البته 7 تومن خریدم صفر که انگار 7 انداختم تو چاه

n!nja
02-08-1392, 05:22 بعد از ظهر
بله حتما. شما بشمار
1- شتاب درحد پیشرو پارس
3-قیمت لنت جلو 130
4-ریپ زدن در سرعت بالا
14-فروش افتضاح
این تجربه من از دربی چند سال پیش البته 7 تومن خریدم صفر که انگار 7 انداختم تو چاه

من تالا دربی سوار نشدم نمیدونم چندتا میره ولی اینو میدونم که سی جی تو سرعت 100 میگ*زه چه برسه 125 !!!!!!!!!!!

ali_suziki
02-08-1392, 08:43 بعد از ظهر
اگر بگم با پالس 220 روی موتور دراز کشیدم 145 تا داشم میرفتم یه 125 لخت و بدون کفن دراز کش اومد از کنارم رد شد تا غیب شد باور میکنی ؟ پس باور کن

hosseinpalang
03-08-1392, 09:38 قبل از ظهر
بله حتما. شما بشمار
1- شتاب درحد پیشرو پارس
3-قیمت لنت جلو 130
4-ریپ زدن در سرعت بالا
14-فروش افتضاح

دربی موتور بسیار حساسیه و باید همه چیزش تنظیم باشه
من با دربی خودم 143 تا رفتم تو کفی
و اکثر مواقع هم 137-8 تا میرفت
این عیبهایی هم که گفتین کاملا مشخصه قضیه از چه قراره

farzin
03-08-1392, 02:59 بعد از ظهر
اون 125 احتمالا دوکاتی بوده ... !!

omidco2003
03-08-1392, 08:39 بعد از ظهر
بله حتما. شما بشمار
1- شتاب درحد پیشرو پارس واقعا خوب شتاب میگیره نرم و عالی البته اندازه نگرفتم
3-قیمت لنت جلو 130 کاملا موافقم چون لوازمش نیست
4-ریپ زدن در سرعت بالا به خاطر همون جنت بوده
5-پاره شده جنت کاربرات روز چهارم و گیر نیومدن قطعه که مجبور به ساخت شدیم کلا یه اپییدمی هست توی دربی ها
6-با مگلی انداختم مگلیه نقطه شد تو 9 ثانیه دیگه رنگشم ندیدم خوب همه میدونن مگلی پرشتاب ترین موتور ایران هست
8-جنس بنده خشک و ترک خور با فشار انگشت نه دیگه اصلا اینطور نیست خیلی نرم هست فلاپ ها
9-ظاهر زشت از ظاویه جلو و آینه های دراز این یه نظر شخصی هست
14-فروش افتضاح 100 % موافقم
من ندارم و نداشتم این موتور رو ولی یه مدتی واقعا شدید قصد خرید داشتم و حسابی تحقیق کردم

K.I.A
03-08-1392, 10:53 بعد از ظهر
دربی واقعا حساسه روغن حتما باید خاص و به موقع تعویض بشه و اون صدای کالیپرتون بوده که بعد از تعویض لنت لاستیک رو پین کالیپر افتاده دقت نکردید
من سواری دربیو با هیچی نمیتونم مقایسه کنم چون خاصه و کسایی که لذت موتور سواری سنگین در حجم پایین دوست دارن براشون عالیه
اما ضعفش فقط 2 چیزه که بسیار مهمه یکی کیت سرسیلندر 160که روی انجین 125 سواره و یه جور تیون شرکت دربی هست و دیگری زنجیر تایمه بسیار ظریف.
قیمت و مسائل مختلف دیگه ربطی به درب نداره.

gtr250
12-08-1392, 09:53 قبل از ظهر
من سوارش شدم برای یکی از دوستتم خدایی برای شهر خیلی خوبه
رخ خوبی داره البته برای دوستانی که خیلی درست اندام نیستن
ولی دوستم موتورش سرسیلندر باز کرد لوازمش نبود براش درست کردن
کلی هم خرجش شد

با وجود دایلیم فکر کنم ربی انتخاب خوبی نیستش

البته از نظر من

نظر کارشناسان سایت بهتر می تونند راهنمایی کنن

با تشکر

omidco2003
10-04-1393, 08:05 بعد از ظهر
یه تمیز مدل 91 پیدا کردم فقط سمت راست ش یکمی خط و خش داره
چندی ارزش خرید داره؟

Alireza.BMW
10-04-1393, 08:33 بعد از ظهر
قیمتشو من ندارم اما پینهادم اینه سمتش نرو به حرفای کاربر بالایی که گفته توجه کن...خودش که دیگه نمیزنن لوازمشم بسیار بدگیر میاد سرطان میشه برات داداش تازه قیمتشم بالاست نسبت به 160 بودنش...صفرشو بچه میگن 11/5معامله میشه البته مدلو نمیدونم اما خدایی ایهمه پول به دربی بدی که 120.125بیشتر نمیره تازه لوازمشم نیست نخر داداش سرطان میشه برات...برو سمت دایلیم اونم موتورش با این حساب فکر نمیکنم زیر 8 تومن بده که معادل دایلیم 90 ترو تمیزه...دایلیم کجا و دربی کجا

hosseinpalang
11-04-1393, 11:17 قبل از ظهر
بله. دربی مصرف کننده خاص خودشو داره.هر کسی سراغش نمیره.من خودم داشتم.موتور عالی از نظر کیفیت ،زیر پا و ظاهر هستش و اگه توقعه سرعت بالا ازش داشته باشید تو ذوقتون میخوره چون تاپ اسپید" 130وخورده ای " داره
من برای خرید کتی رفته بود کویر تو قلمستون تو انبار قسمت دربی وسایل ظاهری و مصرفی رو همه رو داشتند من خودم دیدم.ولی قیمت لوازمش بالاست
من خودم یه کیلومتر میخواستم که نداشتن و سفارش دادم و بعد از حدود 6 ماه شرکت آورد به مبلغ نا قابل 1600 :sumo:

- - - Updated - - -
- - - Updated - - -

آقا کسی از دوستان آمار انجین 650cc خود دربی رو نداره؟؟ یه مدت بحث بود که خود دربی یه انجین داره که به این شاسی میخوره؟؟
اگه سایتی چیزی هست معرفی کنید

Magma
11-04-1393, 12:40 بعد از ظهر
سواریه این موتور واقعا باحاله. یه جورایی همه چیش رو اصوله. میدونم کسی همچسن کاری نمیکنه اما اگه انجین 250 روش سوار بشه از نظر هندلینگ و سرعت با فاصله ی زیادی از همه ی موتورهای بازار بهتر خواهد بود

farzin
11-04-1393, 01:43 بعد از ظهر
مدل 91 !!!! حاجی چند قیمت داده خودش ؟؟
این موتور آخرین مدل تولیدیش چنده ؟؟
یه مدت هواییش شدم ولی بخاطر همین نبود پشتیبانی که دوستان میگفتن بیخیالش شدم ، ولی اگه تمیز گیر بیارم که قیمت معقولی داشته باشه میگیرم و میدونم میشه آخرین موتورم ، چون کار حضرت فیله فروختنش

omidco2003
12-04-1393, 12:12 قبل از ظهر
خود من هم دنبال این موتور هستم تقریبا یه سالی میشه ولی وقتی این مدلی همه حرف میزنن ادم میترسه بر سراغش
این مدل 91 هست که پیدا کردم اخرین مدل هم هست
کلا 89 90 91 داره و هیچ فرقی ا هم ندارند
یه دونه خیلی تمیز 89 سراغ داشتم زمستون میگفت 7 دودلی کردم فروخت 6800
الان این یکی رومیگه 12دست مغازه دار افتاده

ahks121
12-04-1393, 06:16 قبل از ظهر
من اولین موتوره درستاحسابی که خریدم دربی بودمدل90با4300کارکرد9میلیون ولی یکروزبیشترسوارنشدم وپسش دادم چونکه:چراغ روغنش بااینکه روغن داشت هی خاموش روشن میشدفرمونش برادورزدن بدبخت میکردادماازپس یه هوندابه زوربرمیومد122تابیشترنمیرفت که دیدم یه اپاچی160گرفتم انجینش هم خیلی صدامیدادهم تودورپایین میخواست جونش بالابیادتادوربگیره اگه یه انجینه 200روش بودخیلی بهتربوداماخداییش کیفیته ظاهریش معرکه بودمخصوصاترمزاش وصفحه کیلومترعالی وزیباش واقعاحیف که این موتورباانجینه قویتری عرضه نمیشه ولی دمش گرم بورسیه هیچیشاکم نکردبراپس گرفتنش.

sadeghna
18-05-1393, 07:45 بعد از ظهر
من اولین موتوره که میخوام بخرم...میخواستم cbr250 بردارم که نشستم پشت هیوسانگ رو120 ب بالا کنترلش سخت شد برام(زیاد تجربه موتور سواری ندارم)...این موتور خوب هست که 2سال داشته باشم...میخوام پیستم برم...اصفهان هم هستم

ahks121
18-05-1393, 08:14 بعد از ظهر
ازنظره قطعات یدکی تقریبا0اگرهم باشه قیمتاش درحدیه موتوره صفره هنداست مثله صفحه کیلومترکه 1700پولشه ازنظرقیافه کیفیته قطعاته ظاهری هندلینگ وترمزوپایداری واقعاتکه ولی قیمتش خیلی بالاس برایه موتوره 160فروششم کارحضرته فیله توکل اصفهان فکرنکنم 4تاش باشه شمابایه پالس 220شروع کن چون این میشه موتوره اول واخرت بعدشم اخرین مدلشم ماله 91هست واگه صفرم بخری ممکنه بدلیل خواب زیادعیب داشته باشه دوستم یه صفرازتهران خریده خیلی عیب داره دایلیمم میتونی بخری بدلیل طرزنشستن راحتی خوبی داره پایداریشم باکنترلش خیلی راحتتره.

sadeghna
18-05-1393, 08:31 بعد از ظهر
220زشته...میخوام بعد کنکورم یه موتور سنگین بردارم(2سال دیگه)...220تیونینگ میشه؟ریس هست؟

ahks121
18-05-1393, 08:36 بعد از ظهر
ریس باید تجربه موتورسواری زیاد داشته باشی چون سخته روندنش حالاشمایه نظری به دایلیم داشته باش.

stoncold
18-05-1393, 08:42 بعد از ظهر
220زشته...میخوام بعد کنکورم یه موتور سنگین بردارم(2سال دیگه)...220تیونینگ میشه؟ریس هست؟
از کی تاحالا دربی ریس شده یا سنگین؟
تا دوسال دیگم خدا بزرگه داش تنوع موتور دو برابر میشه شاید تا اون موقع شیشصد سی سی پلاک شده بتونی بخری الانم بفکر درست باش

- - - Updated - - -

کلا بچه ها برا خرید نه تنها این موتور بلکه هر موتوری به نظرات کاربرا توجه کنن یه نفر میگه بده دو نفر میگن بده نفر سوم که میگه مطمعن باش مشکل داره

sadeghna
18-05-1393, 10:14 بعد از ظهر
پس بیخیال این

omidco2003
19-05-1393, 08:50 قبل از ظهر
بین همه موتور های پلاک ملی من این موتور و cbr150 اتاق قدیم رو بهترین میدونم چون هر کاری بکنی نمیتونی باهاش زمین بخوری
ولی لامصب هیچکدوم شون لوازم یدکی شون گیر نمیاد به هیچ عنوان
برای همین نمیشه رفت طرف شون

hosinmaster
19-05-1393, 09:23 قبل از ظهر
من 1سال دربی داشتم و خوب ازش سواری گرفتم...هنوزم یکی از بهترین موتورامو دربی میدونم...همه 250ههی پلاکو داشتم..هرکدوم یه محاسن و معایبی دارن...ولی اینجا میخوام در مورد
دربی حرف بزنم..تجربه هایی که ازش داشتم..خوبیا و بدیاش..
از کیفیت شروع میکنم که بزرگترین مزیت دربی هستش.... لاستیکهای فابریکش پیرلی هستش..دیابلو روسو 2...که همگی از کیفیتو برندش با خبرن..کمکها پیاجیو ایتالیا هستش که یکی از
معرفتریا و با کیفیت ترین برندهای اروپایی هستش..کالیپر ترمز بورمبو هم که دیگه دوستان باش آشنایی دارن...و همینطور کاربرات کیهن..حتی جاپاییها پیاجیو هستن + کرپی فرمون که زیر جفتشون
نام پیاجو حک شده...فنر بندی فوقالعاده و شاسی عقب متحرک که طبق گفته کارخونه شاهکار دربی هستش.. سیستم تعلیق موتور با تکیه بر طراحیه مهندسی ساز شاسی عقب به گفته تمامیه
دوستانی که از این موتور سواری گرفتن یکی از بهترین سواریهارو رقم زده... آیینه های بلند و بدون لرزش با دید بسیار عالی... نور کافی موتور(تک چراغ=نوربالا و پایین =پلیسی) صدای نسبتا" خوب..
شتاب گیریه خیلی نرم که حس خیلی خوبی داره...صفحه کیلومتر دیجیتال ... کیفیت فلاپها بسیار عالی...
از سواریه موتور هم اینو بگم که کاملا" بدون لرزش..پیچهرو به خوبی دور میزنه و اگه موتور آماده باشه تو دنده 1 به راحتی بلند میشه...یکی از خوش دست ترین موتورها برای استاپی و یه چرخ:gigglesmile:
قدرت مانور بالا..تو ترافیک عالی عمل میکنه...رادیات آب خنکش مشکل ترافیکو حل کرده...با نصب یه اگزوز جی پی آر میتونید تا 135تارو باهاش برید....
ای کاش در کنار تمامیه این خوبیا این موتور با انجین 250cc وارد میشد...حجمهای بالاتر هم داره..ولی منظور از 250 پلاک ملی هستش...
دربی جزو رده موتورهای اسپرت قرار میگیره...و ظاهرو استایل راکب هم کاملا" ریسه
از معایبش هم قیمت بالای موتور و قیمت بالای لوازم...کمیابی لوازمش...حتی لوازم مصرفیش...فلاپاش که اصلا" نیست...یه زمانی کویر لوازم مصرفیشو با ارائه سند موتور به مشتری میداد..
الان که دیگه اصلا" لوازمشو ساپورت نمیکنه...همه چیشو باید مشابهشو بگیری...کیفیت انجین خیلی بالا نیست...موتور از روز اول صدای رینگ پیستون میده.!!! یکی از ایرادای اپیدمی تو دربیها
پاره شدنه جنت کاربرات هستش..که خیلی هم کمیابه...قیمت کارخونه 170/000 تومن...یکه تیکه لاستیک 8سانتی!!!و همینطور تنظیم کاربرات اگه بهم بریزه هیچ بنی بشری نمیتونه ردیفش کنه..
که اونم دلیل داره...اگه قیمتش 6یا 7 بود لوازمشم موجود بود...به سرعت جای پالسو آپاچیو میگرفت...
گرونیشم دلیل داره:به گفته یکی از مکانیکای معروف گمرک دربیو اگه خورد کنی 15 میلیون لوازم روشه...که این حرفشو باید طلا گرفت..
پیشنهاد : به دلیل قیمت بالا..کمبود لوازم..و ساپورت نشدن از طرف شرکت و همینطور قبول نکردن تعمیراتش توسط مکانیکها پیشنهاد میشه که دور این موتورو یه خط قرمز بکشید.

rbrostam
19-05-1393, 10:32 قبل از ظهر
قیمت موتور که بالاست نصبت یه حجم موتور ولی سواریش خوبه من تجربه داشتم باهاش ولی خودم ریسک نکردم بخرم بخری تا اخر عمر بیخ ریشته :gigglesmile: خیلیا هم اصلا تا حالا اسمشو نشنیدین یه صدای باحالی هم داره شتابشم تو حجم خودش خیلی خوبه ولی اگه 250 میزدن خیلی عالی میشد

ahks121
02-09-1393, 02:05 بعد از ظهر
47705دوستم چندوقت پیش یه دربی صفرخرده دلم نیومدعکسشانذارم چون واقعااین موتورزیباست.

ahks121
02-09-1393, 03:31 بعد از ظهر
47707

roots
02-09-1393, 08:12 بعد از ظهر
47707
جدا موتور زیبایی هست..منم 1 سالی دستم بود همین رنگ...به زیبایی چراغهای جلوش من تابحاال رو موتوری ندیدم..

vahidps
02-09-1393, 11:09 بعد از ظهر
صفرش چند گیر میاد؟
قطعات چی هنوز کویر ساپرتش میکنه؟

ahks121
02-09-1393, 11:16 بعد از ظهر
صفرش حودوده13تا14هست قطعاتشم کمی هست ولی فوق العاده گرون هست.

vahidps
02-09-1393, 11:22 بعد از ظهر
مثلا؟

roots
02-09-1393, 11:23 بعد از ظهر
داداش اگه بگیری مشتری اول و آخرش خودتی...و همونطور که دوستمون گفت خیلی گرونه قطعاتش ولی جدا کیفیتش عالی..البته انتظار شتاب و سرعت نباید داشته باشی..از آپاچی کمتره...

ahks121
02-09-1393, 11:25 بعد از ظهر
فیلترروغن 35هزارفیلترهوا65هزاردیسک کلاچ800هزارقابهاهرتکه 950هزارصفحه کیلومتر1800000تومان

vahidps
02-09-1393, 11:32 بعد از ظهر
ماشالا 160 ولی اندازه 1000 خرجش حیف هم موتور خوبیه هم خیلی خوشگل ولی........
این قیمتهایی که فرمودید قیمت نمایندگی یا بازار؟

ahks121
02-09-1393, 11:34 بعد از ظهر
نمایندگی بازارحدود50تا200هزارگرونتره.