PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش تکچرخ با کاب

.:ALIREZA NADERI:.
11-01-1391, 05:31 بعد از ظهر
با سلام شاید نحوه تکچرخ با بیکلاج رو بدونید ولی گفتم تا اونایی که نمیدونن هم بدونن !
به این صوتر عمل میکنیم !
1-با دنده تو سرعت رو بین 5 تا 15 تا میکنیم
2-میزنیم دنده 1 اما ولش نمیکنیم
3-گاز تا ته
4-دنده رو ول میکنیم
5-موتور میاد بالا ! :happy4:
در ضمن قبل از اینکه تکچرخ بزنید یه زره با میزان گازش تمرین کنید تا دستتون بیاد تا یه وقت خدای نکرده ....
تایپک رو در این قسمت زدم تا اونایی که بیکلاج دارن بهتر بتونن ببنین !
اگر این پست رو توی این فروم[Only registered and activated users can see links]
میزدم شاید کمتر کسی میدید تازه بعدشم بعد از چند صفحه دیگه اونی که میخاست پیدا کنه حتما فکر میکرد همچین چیزی نیست و بیخیالش میشد !

کاوه
12-01-1391, 01:55 بعد از ظهر
البته بستگی به نوع موتورتون هم داره
با کاب های ایرانی خیلی سخته چون دیسک و صفحشون چینی هست و معمولا از جنسای نامرغوب استفاده میشه
با هوندا ویو به راحتی میشه تک چرخ زد با بعضی از طرح ویو ها هم میشه اما اونقدر که دلت بخواد بالا نمیاد آدمو پیر میکنه
اینجوری که دوستمون توضیح داد هم بد نیست اما با دنده 2 راحت تره

GSX
12-01-1391, 02:07 بعد از ظهر
من خودم یه لوتوس دارم من با 1 مییارم بالا پرش میکنم میندازمش پایین مال من 2 بالا نمییاد ولی پسر عموم یهn.m.s (نیرو موتور شیراز ) داره 1 خیلی زود پر میکنه هنوز سر موتور بالا نیومده 1 پر میشه با 2 باید بیاریش بالا اینم عکس موتورم gsx رو حال کن10346

12-01-1391, 03:09 بعد از ظهر
دقت کنید که از دنده 2 به دنده یک میرید که بهتر بالا بیاد!
من زیاد ریسک نمیکنم و زیاد گاز رو پر نمیکنم اما یه بار پر کردم بدجوری بالا اومد جفت پام از روی جاپایی رها شد ! خفن اومد بالا خودم به موتورم افتخار کردم !

soheilspeedart
12-01-1391, 03:39 بعد از ظهر
با سلام شاید نحوه تکچرخ با بیکلاج رو بدونید ولی گفتم تا اونایی که نمیدونن هم بدونن !
به این صوتر عمل میکنیم !
2-میزنیم دنده 1 اما ولش نمیکنیم
3-گاز تا ته
4-دنده رو ول میکنیم
5-موتور میاد بالا ! :happy4:
در ضمن قبل از اینکه تکچرخ بزنید یه زره با میزان گازش تمرین کنید تا دستتون بیاد تا یه وقت خدای نکرده ....
تایپک رو در این قسمت زدم تا اونایی که بیکلاج دارن بهتر بتونن ببنین !
اگر این پست رو توی این فروم[Only registered and activated users can see links]
میزدم شاید کمتر کسی میدید تازه بعدشم بعد از چند صفحه دیگه اونی که میخاست پیدا کنه حتما فکر میکرد همچین چیزی نیست و بیخیالش میشد !

من متوجه نشدم! مورد 1 رو دوباره توضیح بده یعنی چی

12-01-1391, 04:27 بعد از ظهر
بابا حون با دنده 2 10 تا سرعت میری !

GSX
12-01-1391, 09:14 بعد از ظهر
من هر کار کردم استوپی بزنم نشد یه بار دیدم یه نفر زد قشنگ ته موتورو اورد بالا منم هر کار میکنم فقط تایر جلو لیز میخوره رو همه جور آسفالتی هم زدم نشد

M@hy@r
12-01-1391, 09:51 بعد از ظهر
من با طرح ویو روان 110 اولین روزایی که موتورسوار میشدم یه تک زدم (البته شانسی) دقیقا همین کاری که شما گفتید کردم، با کاب از کلاج دار آسون تره به خصوص اگه 2ترکه باشی

18-01-1391, 09:59 بعد از ظهر
موتور من گرم باشه خوب میاد بالا البته یه زره دل جرعه میخاد که ما نداریم وگرنه باید بیشتر از این ها بهش گاز بدیم اپاچی 180 دش دور موتورش تا 9000 دور بالا میبرن من با وجود اینکه دور موتور نداره تا 3000 تا بالا میبرم یه زره میاد بالا !

K.I.A
18-01-1391, 10:03 بعد از ظهر
من یه بار با طرح ویو یه چرخ زدم همچین اومد پایین کمک جلو روغن زد یه طرفش...فقط کافیه کمی پارو رو پدال دنده فشار بدید تا خلاص بین دو دنده بشه و
گاز به مقدار لازم و بعد پاتونو از رو پدال دنده ور داری تا موتور بپره البته باید وزنتونو عقب بندازید و فرمونشو سفت بگیرید .

GSX
18-01-1391, 10:08 بعد از ظهر
این موتورارو باید خیلی بیاری بالا تا رو تعادل بیان از cg هم باید بیشتر بیاری بالا فقط یه کم جرعت میخواد که پاهاتو از رو رکاب بر نداری

K.I.A
18-01-1391, 10:12 بعد از ظهر
واقعا جرات میخواد.چون ادم شناخت زیادی نداره

23-01-1391, 11:09 بعد از ظهر
امروز با ویو هم برن اوت زدم !!!
هوراا !
به زودی فیلمش رو هم میزارم امورش رو هم اوکی !
فکرش رو بکن با ویو برن اوت بزنی !
منظروم اینه که لاستیک عقب درجا بچرخه و لاستیک جلو ثابت باشه !!!
:flower4:

matrixaidin
23-01-1391, 11:30 بعد از ظهر
اخ اخ چشتون روز بد نبینه
مارو دیروز جو گرفت خواستیم حرکتی که با پالس میزنیم و بزنیم موتور رفت رو هوا:bargh:
حالا اسم حرکت و نمیدونم ولی ترمز جلورو میگیری و میزنی دنده 1 نیم کلاج بعدش ول میکنی لاستیک درجا میچرخه و دود میکنه
اینقدر حال میده
ولی با این پیشرو135 گفتم بزنم ببینم چی میشه
اشتباهم این بود که تا ته کاز دادم و پامو از دنده ورداشتم فقط داشتم 2متر با موتور میدویدم:i'm ok:
اخرش دیدم نمیتونم گازو ول کنم
موتورو ول کردم اومد پایین جاپاییش کج شد ولی چه خنده بازاری بود:25r30wi:

24-01-1391, 03:32 بعد از ظهر
پلاستیک جاپاییی رو در میاری با یه لوله جاپایی رو صاف میکنی !

M@hy@r
25-01-1391, 01:42 بعد از ظهر
برن اوت با ویو که کاری نداره!
ترمز جلو بگیر چون دیسکه تکون نمیخوره، دنده رو نصفه بیار پایین گاز بده، وزنتم بنداز جلوی زین

s.mm
25-01-1391, 03:32 بعد از ظهر
من قبلا هم گفته بودم که این جور تاپیک ها دردی از کسی دوا نمی کنه چون هر کسی که موتور داره حد اقل جای دنده و گاز رو می دونه حالا اینم که برای نک زدن باید از دنده سنگین استفاده کرد همه می دونن، الباقی فقط می مونه این که طرف اراده کنه که تک بزنه خب دو بار گاز تند میده و جلورو میده بالا یا میشه یا نمیشه و دو باره تمرین می کنه. این چیزا کاملا عملیه گفتنش هم سودی برای کسی نداره.
بعضی از نکته ها که شاید به درد کسی بخوره اینه که مثلا توی تک چرخ بهتر اینه که لاستیک عقبش کم باد باشه در این حد، و مسائل فنی این جوری یا مثلا کار خاصی اگه بخوایم روی کلاچ موتور ها انجام بدیم که تک زدن رو راحت کنه.

25-01-1391, 07:58 بعد از ظهر
من قبلا هم گفته بودم که این جور تاپیک ها دردی از کسی دوا نمی کنه چون هر کسی که موتور داره حد اقل جای دنده و گاز رو می دونه حالا اینم که برای نک زدن باید از دنده سنگین استفاده کرد همه می دونن، الباقی فقط می مونه این که طرف اراده کنه که تک بزنه خب دو بار گاز تند میده و جلورو میده بالا یا میشه یا نمیشه و دو باره تمرین می کنه. این چیزا کاملا عملیه گفتنش هم سودی برای کسی نداره.
بعضی از نکته ها که شاید به درد کسی بخوره اینه که مثلا توی تک چرخ بهتر اینه که لاستیک عقبش کم باد باشه در این حد، و مسائل فنی این جوری یا مثلا کار خاصی اگه بخوایم روی کلاچ موتور ها انجام بدیم که تک زدن رو راحت کنه.
حرفت رو اصلا قبول ندارم اگر از 100 نفر که کاب دارم بریم بپرس تک چرخ میتونی بزنی ؟ 75 نفرشون بهت میخندن و میگن بی کلاج هستا !!!!
این نکات ریز رو هم شما بگین تا بنده و بقیه بدونیم.
قرار هم نیست دردی رو دوا بکنه فقط جهت اطلاع و اموزش برای دوستان.
شاید هم یکی باشه تو سایت که این کار عملی رو نمیدونسته و بعد از این دونسته !

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

ترمز جلو بگیر چون دیسکه تکون نمیخوره، دنده رو نصفه بیار پایین گاز بده، وزنتم بنداز جلوی زین
کار زیاد شاقلقمری نیست منتها با یه بیکلاج 125 این کار رو کردن ایول داره.
شما اگر تونستی یه فیلم بگیر که روی اسفالت داری برن اوت میزنی !

s.mm
25-01-1391, 08:46 بعد از ظهر
حرفت رو اصلا قبول ندارم اگر از 100 نفر که کاب دارم بریم بپرس تک چرخ میتونی بزنی ؟ 75 نفرشون بهت میخندن و میگن بی کلاج هستا !!!!
این نکات ریز رو هم شما بگین تا بنده و بقیه بدونیم.
قرار هم نیست دردی رو دوا بکنه فقط جهت اطلاع و اموزش برای دوستان.
شاید هم یکی باشه تو سایت که این کار عملی رو نمیدونسته و بعد از این دونسته !

چند روز پیش شبکه 4 یه برنامه نشون میداد به اسم افسانه زدایان؟ یه چیزی توی این مایه ها،اینا سعی می کردن ببینن میشه با ذرت بوداده(پاپ کورن) یه خونه یا یه پنجره رو خراب کرد یا نه! چون توی یه فیلم تخیلی این جوری نشون داده بود،حالا اینا کلی آزمایش می کردن کلی هزینه می کردن تا ببینن همچین چیزی امکان داره یا نه اندازه یه دونه کیوسک روزنامه فروشی ذرت درست کردن و امتحان کردن ولی نشد آخرش اون خونه چوبی که توش ذرت ریخته بودن رو منفجر کردن و همه می خندیدن می گفتند بله ما به این موفقیت نائل شدیم که ثابت کنیم نمی شه با ذرت یه خونه رو خراب کرد!!

حالا شما برو با کاب استوپی تک چرخ بزن ببین چی میشه، وقتی محمد عقیلی با 70 سی سی میره آفرود با کاب هم میشه تک و استوپی زد(من خودمم تک زدم) اما برید عکساشو ببینید که در برق موتور کلا کنده شده افتاده زمین! حالا بر فرض که کسی ندونه ولی شما بگید کجای این موتور ها برای اینکار ساخته شده؟ (مثل پاپ کورن در فیلم علمی تخیلی و اون آزمایش) این موتورا توان این کارا رو ندارن ببم جان.

این که گفتم دردی رو دوا نمی کنه یعنی اینکه آموزش به در نمی خوره اطلاع دادنش هم همین طور،محمد عقیلی هم بیاد آموزش ترکوندن 70 سی سی بده!

اون نکات هم یه دونشو گفتم که لاستیک بهتره کم باد باشه اینم تصویرش:

11257
جای این جور نکته ها هم توی بخش آموزش حرمت های نمایشیه

26-01-1391, 01:36 بعد از ظهر
معلومه که این موتور برای این کار ساخته نشده ولی دونستنش خالی از لطف هم نیست و شاید بعضی موقع ها به درد ادم بخوره شما هم خیلی دوست نداری نخون و این کار رو هم نکن !
برای مثال میخای از یه جدول توی شهر ! بری بالا ویو ما که میکشه ولی واسه شما شاید کم بیاره و نره بالا بخاطر همین مجبوری که تک بزنی و سر موتور بره بالا !
در اخر متوجه نشدم اون قضیه پاپ کورن چه ربطی به داشت به تک زدن با کاب یا اصلا فروم موتور سواری ؟
قوانین سایت هم حاکی از این هست که کل کل نکنیم پس لطفا امیدوارم متوجه شده باشی موضوع رو که این کار فقط جهت اطلاع هست و اگر کسی دوست داشته باشه استفاده میکنه کسی هم دوست نداشته باشه استفاده نمیکنه.شما هم که این قضیه رو بلد هستی و همچنین فکر میکنی این موتور ها برای این کار ساخته نشده(واقعا هم نشده)لطفا بیخیال قضیه بشو اگر هم خاستی با هم بحث کنیم راحب به این موضوع این جا من به قوانینش احترام میزارم و دیگه ادامه نمیدیم باز اگر خواستی بیا یاهو با هم صحبت کنیم!

30-01-1391, 12:31 بعد از ظهر
ایول به خودم و موتورم افتخار شدیدی میکنم
به زودی فیلم بورن اوت با ویو و دود کردن !!!!! در حد لالیگا که البته چون دودش سفیده زیاد معلوم نیست واستون میزارم حالش رو ببرین... واقعا ایول به خودم.
در ضمن به موتور بد جوزی هم فشار اومد طوری که تک میزدم نمیومد بالا
الان باز یکی میاد میگه کاب برای این کار نیست!!....
خاب داداشه من موتوری که واسه این کار هست رو تو ایران نمیتونم بگیرم که!

matrixaidin
30-01-1391, 12:37 بعد از ظهر

مهیار جان شما اگه تونستی بزن
چون کاب جلوش سبکه و باک جلوش نیست
مثل هلو میاد بالا
ولی داشتم از ترس میمردم (اخه موتور امانت بود)

30-01-1391, 12:43 بعد از ظهر
دقیقا درسته چون باکش عقبه همچین باکسش عقبش رو سنگین میکنه
در کل ویو رو دسته کم نگیرید

کاوه
30-01-1391, 04:11 بعد از ظهر
تک چرخ زدن با این موتورا لذت بخشه
یادش بخیر
اولین باری که با ویو تک چرخ زدم کوبیدم زمین تمام فلاپ های موتورم شکست
رفتم 65تومن لوازم خریدم اما بازم پررو پررو این کارو کردم
:gigglesmile:

30-01-1391, 08:26 بعد از ظهر
برای من رنگش سبزه اگر ...................................
وای !

M@hy@r
18-02-1391, 08:52 بعد از ظهر
آیدین جان و علیرضا جان من که الکی از خودم نمیگم! این کارو کردم که میگم
برن اوت پدر موتورو درمیاره
به نظر من با ویو خیلی از پالس راحت تره (با پالس نمیتونم)
در ضمن باک ویو 3لیتره 3کیلو بنزین که قابل این حرفا رو نداره به جا فرمون رو محکم بچسب
منم ویو رو دسته کم نمیگیرم. ویو مناسب ترین موتور برای شهر های شلوغ مثل تهرانه ، خودم مدت ها طرح ویو داشتم (البته فقط دکوری بود. با بیکلاج حال نمیکنم. با هوندا میرفتم بیرون)
منم رو هیچ موتوری تعصب ندارم
راستی علیرضا خیلی مواظب باش 65 تومن مال خیلی وقت پیشه ، من قیمت کردم 120 تومن. ارزون تر هم داشت آشغال بود
حالا آموزش برن اوت رو میزاری ببینم چطوری میزنی که با روش من فرق داره؟ (منم 2ساله نزدم یادم رفته، ولی مطمئنم دیسک جلوی قوی ویو یه امتیاز نسبته به کاسه ای ها هست ، با کاسه ای هم زدم ولی امروز سعی کردم نشد. یادم اومد مینویسم)

18-02-1391, 09:57 بعد از ظهر
آیدین جان و علیرضا جان من که الکی از خودم نمیگم! این کارو کردم که میگم
برن اوت پدر موتورو درمیاره
به نظر من با ویو خیلی از پالس راحت تره (با پالس نمیتونم)
در ضمن باک ویو 3لیتره 3کیلو بنزین که قابل این حرفا رو نداره به جا فرمون رو محکم بچسب
منم ویو رو دسته کم نمیگیرم. ویو مناسب ترین موتور برای شهر های شلوغ مثل تهرانه ، خودم مدت ها طرح ویو داشتم (البته فقط دکوری بود. با بیکلاج حال نمیکنم. با هوندا میرفتم بیرون)
منم رو هیچ موتوری تعصب ندارم
راستی علیرضا خیلی مواظب باش 65 تومن مال خیلی وقت پیشه ، من قیمت کردم 120 تومن. ارزون تر هم داشت آشغال بود
حالا آموزش برن اوت رو میزاری ببینم چطوری میزنی که با روش من فرق داره؟ (منم 2ساله نزدم یادم رفته، ولی مطمئنم دیسک جلوی قوی ویو یه امتیاز نسبته به کاسه ای ها هست ، با کاسه ای هم زدم ولی امروز سعی کردم نشد. یادم اومد مینویسم)
چشم امورش بورن اوت رو هم میزارم براتون
درسها خیلی خیلی در حد لالیگا منفجر شده و سنگین هم روز 3 زنگ 1.5 ساعتی داریم که یعنی هر روز 6 ساعت امتجان دارم هر زنگ یه امتحان
!
بخاطر این هست مطالبم کمتر شده+اینترنتم
یه ای دی اس ال 1 مگابیت بگیریم میتکرونم
نه بابا 120 تومن چیه اصلا سبز به این راحتیا پیدا نمیشه باید واسه رادیسون رو بگیرم از تهران !

کاوه
18-02-1391, 10:11 بعد از ظهر
چند روز پیش داشتم با موتور میچرخیدم
یکی از بچه ها اومد جلو ما هی یه چرخ زد
با این مخالفم با کاب از این جنگولک بازی ها در بیاری اما با دنده دو موتورو کشیدم بالا خیلی راحت اومد بالا اما پایین اومدنی بد اومدم پایین طوقه تاب ور داشت :25r30wi:

18-02-1391, 11:16 بعد از ظهر
کاوه رینگت رینگ نبوده به حساب ویو نزار !

کاوه
19-02-1391, 08:06 بعد از ظهر
دادا طوقه هاش اسپورته
رینگ ننداختم زیر موتور آخه میخوام ردش کنم بره
اون رینگ مشکی هارو هم فروختم رفت

کاوه
19-02-1391, 11:45 بعد از ظهر
عاقبت تک چرخ زدن با کاب
:4chsmu1::sleep:

20-02-1391, 10:51 قبل از ظهر
موتورس 50 سی سی هوندا فسیل بود !
خندیدیم
ای دی اس ال جور بشه فیلم با کیفیت 640 تکچرخ خودم رو میزارم.
+ بورن اوت
+مطالب بسیاز زیبا
که شما رو به خریدین یه کاب وسوسه میکنه !
فردا مخابرات تعطیله + پس فردا تا دوشنبه خظش وصل میشه کی بیان وصل کنن خدا میدونه !
تف
شانس بیاریم مخابرات کلک رشتیم رو نفهمه !

کاوه
20-02-1391, 12:50 بعد از ظهر
منم رادیسون داشتم تازه سری اول هم بود با این که خیلی از طرح ویو های دیگه بهتر بود اما هیچوقت با دنده 3نتونست 90تا بره
منتظرم تابستون بشه گواهی نامه بگیرم با موتور بیوفتم تو جاده ها (ایشالا با هیو)
حتما قزوین میااااااااام

فرزاد شاه گل
20-03-1391, 12:18 قبل از ظهر
یادش بخیر با لیزری که داشتم میرفتم پیست میذاشتم خوب هوندا‌ها که تک‌هاشون را میزدن،من با بی‌ کلاج وارد میشودم تک میزدم مسافتی .حل میکردن هوندا‌ها و فکر میکردن من سنگین سوار هستم که اینجوری تک میزنم و هر کسی‌ بلد نیست حالا نمیدونستند که این اولین موتور من هست که خریدم:25r30wi::29dz8zk:

20-03-1391, 02:56 بعد از ظهر
یادش بخیر با لیزری که داشتم میرفتم پیست میذاشتم خوب هوندا‌ها که تک‌هاشون را میزدن،من با بی‌ کلاج وارد میشودم تک میزدم مسافتی .حل میکردن هوندا‌ها و فکر میکردن من سنگین سوار هستم که اینجوری تک میزنم و هر کسی‌ بلد نیست حالا نمیدونستند که این اولین موتور من هست که خریدم:25r30wi::29dz8zk:

اصولا چون از روی شکل و ظاهر کاب موتوری ارام و شهری رو میبینم اینجور کار ها مثل تکچرخ زدن غیر ممکن به نظر میرسه و میرسید
ولی همونطور که توضیحش رو دادم دیدید چقدر راحت و مثل موتور با کلاچ میشه تکچرخ زد.
در مورد تکچرخ مسافتی هم من نتونستم زیاد بزنم بیشتر از 2 متر

فرزاد شاه گل
20-03-1391, 03:18 بعد از ظهر
در مورد تکچرخ مسافتی هم من نتونستم زیاد بزنم بیشتر از 2 متر
اره من هم ۲ منر بیشتر نشد

کاوه
28-04-1391, 02:30 بعد از ظهر
سلام
دیدم این تاپیک عکس نداره
امروز صبح واسش عکس تهیه کردیم :4chsmu1:
تک چرخ زدن با کاب
18451
18452
18453

28-04-1391, 08:01 بعد از ظهر
سلام
دیدم این تاپیک عکس نداره
امروز صبح واسش عکس تهیه کردیم :4chsmu1:
تک چرخ زدن با کاب
18451
18452
18453

ایول با رکورد ببین چی کار میکنه !؟
کیه خودتی !؟
دمش گرم هر کی هست !

amir.cdi
28-04-1391, 08:19 بعد از ظهر
ایول داره.
کاشکی شما بچه محل ما بودین . من تا حالا با ویو نزدم ولی با وسپا زدم فکر کنم شبیه باشه.

کاوه
28-04-1391, 09:12 بعد از ظهر
ایول با رکورد ببین چی کار میکنه !؟
کیه خودتی !؟
دمش گرم هر کی هست !
نه خودم نیستم
داداش کوچیکمه

ایول داره.
کاشکی شما بچه محل ما بودین . من تا حالا با ویو نزدم ولی با وسپا زدم فکر کنم شبیه باشه.
با ویو زدن کاری نداره که...........
یه روش همینه هست که علیرضا توضیح داده که اصولا رو طرح ویو ها خوب جواب نمیده چون ضعیف هستن ولی رو هوندا ویو جواب میده
با طرح ویو میخوای بزنی باید با دنده یک نم نم بیای یجور نیم خیز باشی و پاهات رو جاپایی عقب باشه
بعد یهو گاز بدی و موتورو بکشی بالا و سرپا وایسی و پدال بزنی (پدال زدن یه اصطلاحه که اکثر cdi سوارا میدونن )

amir.cdi
28-04-1391, 09:19 بعد از ظهر
کاوه تشکر ولی من ویو ندارم اگه داشتم 100% یاد میگرفتم .

M@hy@r
10-05-1391, 02:35 بعد از ظهر
با ویو باید نیم کلاج کنی تا بیاد بالا
نه از دنده 2 بدی به یک با دنده مرده موتور به ffffuuuu میره دنده یک ویو 30-35 تا میره با دنده 2 اگه 10 تا بری میدونی چی میشه؟

نیم کلاج ویو اینطوریه دنده یک که هستی نصفه بده پایین تا حالت خلاص بگیره یه دفعه دنده رو ول کن (پاتو بکش عقب از رو پدال)
یه امتحان بکن خودت بگو کدوم حرفه ای تره
من الان یه ساله با ویو تکچرخ نزدم ولی بشینم پشتش سیخ میکنم با همین روش

10-05-1391, 02:41 بعد از ظهر
با ویو باید نیم کلاج کنی تا بیاد بالا
نه از دنده 2 بدی به یک با دنده مرده موتور به ffffuuuu میره دنده یک ویو 30-35 تا میره با دنده 2 اگه 10 تا بری میدونی چی میشه؟

نیم کلاج ویو اینطوریه دنده یک که هستی نصفه بده پایین تا حالت خلاص بگیره یه دفعه دنده رو ول کن (پاتو بکش عقب از رو پدال)
یه امتحان بکن خودت بگو کدوم حرفه ای تره
من الان یه ساله با ویو تکچرخ نزدم ولی بشینم پشتش سیخ میکنم با همین روش

اینم میشه
ولی چون فکر کردم همه مثل شما حرفه ای نستن این روش رو نگفتم
چرا
چون اگر زیاد تو بین دنده ها بمونی پات بیاد بالا و پایین بره تو یه دنده دیگه یه قرچی صدا میده از دنیا سیر میشی !
اونوقته که موتورت به گاو میره

در ضمن در دنده دو من نگفتم 10 تا بری

با دنده یک 20 تا میری میزنی دنده دو ول میکنی گاز رو سرعت میرسه با 10-15 بعد مراحل بعدی
اصلا تو دنده دو شما گاز نمیدی

در کل برای حرفه ها خوب بود ممنون

M@hy@r
10-05-1391, 02:50 بعد از ظهر
در ضمن در دنده دو من نگفتم 10 تا بری
من که از خودم حرف نمیسازم ! :afro:

بابا حون با دنده 2 10 تا سرعت میری !
خوبی روش تو اینه همه میتونن امتحان کنن ، نهایت بلند نیشه
راهی که من گفتم سخته باید تا مرز نیم کلاج بیاری ولی خلاص نشه
اونایی که ویو دارن میفهمن من چی میگم

10-05-1391, 03:07 بعد از ظهر
من که از خودم حرف نمیسازم ! :afro:

خوبی روش تو اینه همه میتونن امتحان کنن ، نهایت بلند نیشه
راهی که من گفتم سخته باید تا مرز نیم کلاج بیاری ولی خلاص نشه
اونایی که ویو دارن میفهمن من چی میگم

نکنه فک میکنی من فرغون دارم
؟
میدونم چی میگه اره این روش عالی هست

M@hy@r
10-05-1391, 03:42 بعد از ظهر
نکنه فک میکنی من فرغون دارم
فرقون چیه بابا منظور منو نگرفتی
کسی که تا حالا بی کلاج سوار نشده نمیفهمه من چی میگم تا پشتش نشینه نمیتونه
منظور من به تو نبود مگه تو ویو نداری؟!؟
یه نکته دیگه
برای بالا آوردن باید زیاد گاز بدید وگرنه 10 سانت میاد بالا
بهتره وزنتونو کامل بندازید عقب موتور بعد اگه میخواید مسافتی بزنید باید خیلی بالا بیارید موتورو تا جایی که گل پخش کن نزدیک زمین باشه
اگه داشت برمیگشت ترمز پایی اگه داشت سرش میومد رو زمین گاز ،
با گذاشتن پا روی جاپایی عقب و فشار دادنش و کشیدن فرمون به عقب و گاز دادن میشه ادامه داد ولی سخته دیگه

Alireza Eteraz‏
10-05-1391, 03:49 بعد از ظهر
مهیاروعلیرضابیخیال میشیدیا:icon_pf _96_:
باورکنیدمنم بلدنبودم یادگرفتم باکاب یچرخ بزنم

فرزاد شاه گل
10-05-1391, 03:51 بعد از ظهر
کاری نداره

sajjad
10-05-1391, 03:56 بعد از ظهر
بابا ادعا نزنيد هر كي بلده عكس بذاره.:wall3:

gto
10-05-1391, 04:42 بعد از ظهر
سلام یه عکس داشتم 2روز پیش شانسی گرفتی با رفقا بودیم خوب نشود درحین حرکت بودم تار شده ولی معلومه ازمن سرش میاد بالا ولی نسبت به شوکا125 خیلی سنگین و لش هست نمیدونم چرا تازه19371110cc هست منم همون طوری که اول تایپک نوشته تک میزنم در طول 3سال که خریدمش این تک چهاریمن تکی بود که زدم

فرزاد شاه گل
10-05-1391, 07:01 بعد از ظهر
کاری نداره

بابا ادعا نزنيد هر كي بلده عكس بذاره.:wall3:
جمعش کن بابا ادعا کجا بود
اون روز ما نه روان داشتیم ونه ارکاوی و ویو داشتم و باش تک میزدم کجا بودین
[Only registered and activated users can see links]

کاوه
10-05-1391, 09:10 بعد از ظهر
دوستان اگر دقت کنید آقا فرزاد هم عین ما پاشو گذاشته جاپایی عقب اینطوری بهتره دوستان
اون روشی که آقا مهیار و علیرضا گفتن هم خوبه اما فقط میاد بالا و بعد 1یا 2متر میاد پایین

البته اگه پاتو بذاری جاپایی عقب و سرپا وایسی مسافت بیشتری رو میشه رفت
در کل این کارو نکنید
اون record که ما داشتیم همه جاش به صدا آفتاده
تک زدن با گالگسی خیلی حال میده

M@hy@r
10-05-1391, 09:35 بعد از ظهر
البته اگه پاتو بذاری جاپایی عقب و سرپا وایسی مسافت بیشتری رو میشه رفت
منم همینو گفتم کاوه جان جاپایی عقب ضروریه فقط باید فرز باشی تا اومد بالا یا یه پا رو زینش کنی یا پاتو بزاری رو جاپایی عقب
من قبل تک پای راستمو میذاشتم عقب بعد که دنده رو ول دادم پای چپم میذاشتم عقب ولی توصیه میکنم این کارو نکنید
پای چپو جلو بذاری که بتونی ترمز کنید
یه بار موتور برگشت روم چراغ خطر و راهنماها شکست شانس آوردم فلاپا طوریش نشد

sajjad
10-05-1391, 10:49 بعد از ظهر

:1tongue:خودت ميگيريا آپولو هوا نكرديا كه اينجوري حرف ميزني:98:.من با داش مهيار و عليرضا بودم كه جر و بحث ميكردند.اما بگذريم قشنگ زدي.منوعليرضا ميشناسه تك چرخ هر مدل كه عشقم بكشه موتورو ميارم بالا رو كم كني:19: .از تعادلي گرفته تا مسافتي نميام بگم من فلانم .. فسارم
پس آن موقعي كه ما چهارصد وق جمع ميكرديم كجا بودي:16:

M@hy@r
10-05-1391, 11:29 بعد از ظهر
من که جرات کل انداختن با سجاد رو ندارم تو تکچرخ ، استاده
راستی صفحه کلاچ ویو رو کی عوض کرده؟ چقدر تاثیر داره تو تکچرخ؟

sajjad
10-05-1391, 11:39 بعد از ظهر
با ويو من چند سال پيش تمرين ميكردم ولي چون خيلي موتور تو دسم كم بو دو من از موتور بي كلاج خيلي بدم مياد. ادامه ندادم ولي تو همونه موقع فهميدم كه با كاب بايد زياد گاز بدي و بايد مچت خيلي قوي باشه.

Alireza Eteraz‏
10-05-1391, 11:56 بعد از ظهر

محله تپه خاک سفیدبلدی کجاست؟؟؟
اوناهم مثل خودتن

فرزاد شاه گل
11-05-1391, 02:26 قبل از ظهر
محله تپه خاک سفیدبلدی کجاست؟؟؟
اوناهم مثل خودتن

منظور

nima360
27-06-1391, 05:51 بعد از ظهر
آقایون دعوا نکنید خواهشا.من خودم بلد نیستم با کاب تکچرخ بزنم.ولی تا دلتون بخاد با پاکشتی منظورم همون موتور گازیه) تکچرخ زدم جوری که جفت پاهام رو زمین بود و شلگیر عق موتور رو زمین کشیده میشد.اینقد حال میده که نگو.لذتش از تکچرخ زدن با CBR600 بیشتره خدایی
:22::happy4:.ولی خوب این کارا مال دوران بچگیمون بود فکر کنم هنوز 15سالم نشده بود.

بیخیال.میگم این که ته موتور میارن بالا چه جوریه؟