PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره جهت خرید انجین ۴۰۰ cc

Ramtin Ducati
09-01-1391, 12:16 قبل از ظهر
سلام به همگی
قصد خرید یه انجین ۴۰۰ رو دارم.یه دونه vfr سراغ دارم و یه دونه هم rf. سی بی هم بگردم گیر میاد
میخوام روی تنه ی آمیکوم سوارش کنم.یه بنده خدایی تو tt این کارو کرده بود که هرکاری کردم نشد باهاش تماس بگیرم،حالا از اساتید اینجا چند تا سوال دارم:

۱- این انجینا به شاسیش میخورن؟میشه خوروندشون؟ همون بنده خدا میگفت که رو انجینهای V کار کنید بهتره،چرا؟
۲-از کدومشون میشه صدای خوشکلتری گرفت؟
۳-موقع خرید انجین از کجا بفهمیم که کم کار کرده یا زیاد؟
۴-از کجا بفهمیم انجین پلمپه؟
۵-راهی برای فهمیدن اینکه انجین برا چه سالیه؟
۶-اگه نکته ای به ذهنتون میرسه موقع خرید ذکر کنید.کلا از کجا بفهمیم انجین خوبیه یا نه؟

ببخشید که طولانی شد،خواهشا هرکی هرچی میدونه بگه چون تا چند روز دیگه باید یکیشون رو بخرم.
با تشکر

کوروش
19-01-1391, 10:26 بعد از ظهر
باید یه خبر ببری تا بفهه که موتور سالمه یا نه و از مهمتر اینه انجین پلمپه یا نه !!! ((فکر کنم باید از اچار خوردن پیچ های موتور فهمید ))وقتی انداخته یعنی میشه انداخت ولی گزینه های دیگه هم هستش مثل انجین های 250 ولی کار نشد نداره یه امتحان کنی بعد نیست

Ramtin Ducati
19-01-1391, 10:49 بعد از ظهر
rf که پرید (فروخته شد) مونده vfr رفتم بالا سر انجین یه کم خسته به نظر میرسید! میگفت ۷۰۰۰ تا کار کرده ولی بیشتر میخورد بهش
بیشتر از سیمکشی و سالم بودن ترانزیستورش میترسم
آر افه آشنا بود حیف که فروختش ، این وی اف آره ولی غریبست واسه همین دو دلم