PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرخه حصار ~ 1391/1/7

Sination
07-01-1391, 04:19 بعد از ظهر
سلام
امروز ساعت 9 حرکت کردیم و رفتیم به سمت سرخه به قصد مکان یابی های جدید در اون منطقه
و تا جایی که در توان داشتیم رفتیم تا تهش ولی نرسیدیم بازم به تهش و به دلیل بلد نبودن ادامه ی مسیر توی دشت و نداشت نقشه و اینکه یکم دیگه میرفتم نمیدونستیم از کجا در میاییم برگشتیم توی تپه هایی که اومده بودیم و مسیر رفتیم .. خاک اون منطقه هم نرم بود خیلی حال میداد شیب که میزدی پشتت کلی خاک هوا میشد .
خیلی جا داره اونجا مثلا 1 مسیر رو میری بعد میشه 2 مسیر بعدش همون میشه 5 مسیر
کلی عقاب و آهو هم در محدوده قابل مشاهده بودن .. فقط شانس آوردیم کسی نیومد سراغمون چون اونجا برای رعایت حال حیوانات و حشرات و مارمولک ها و مار های محترم نمیزارن از یه محدوده ای خراج بشید و ما شده بودیم خیلی زیاد..
و برگشت هم توی پیست هم این ور اون ور کردیم

bikez:
reiju 200
tracker 250

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

بله اینجا قرار بود مثلا آربی از توی آب های بیاد و آب بپاچه اطراف که تصمیم گرفت به شکل معمولی عبور کنه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

در ادامه ی عکس قبل ..
این مسیر رفتمون هستش

از مسیر اصلی خارج شدیم و رفتیم بالا ..
قله ی دماوند هم افتاده اون ته

خودم

خودم در ادامه

آربی

محل استراحت

K.I.A
07-01-1391, 07:11 بعد از ظهر
سینا عالی بود این عکس اخرو از تخته سنگ محترم کمک گرفتی!
هوا چطور بود سرد نبود/کسی گیر نداد /محیط بانا/
ایول اولین برنامه افرود تهرانو تو 91 زدی منتها باید گسترشش بدی و اطلاع رسانی کنی.

Sination
07-01-1391, 11:14 بعد از ظهر
در مورد گسترش اگر کسی اعلام آمادگی کنه در خدمتیم

Ali
07-01-1391, 11:35 بعد از ظهر
به به سینا جان ترکوندیا

ماهم کراس سواریم این دفعه خواستین برین خوشحال میشم همراهتون بیام و شاگردی کنم

Sination
08-01-1391, 12:02 قبل از ظهر
این حرف ها چیه .. ما خودمون هنوز اول راه ایم نیاز مند تجربه

کراس خریدی شما ؟ توضیح بدی ممنون میشم

Ali
08-01-1391, 12:30 قبل از ظهر
کراس داشتم هنوزم هست گزاشتم برای فروش و تا موقعی که فروش نرفته استفاده میکنم البته جایی که هست جمعه نمیتونم بیارمش ولی روزای دیگه مشکلی نیست

بهر حال خوشحال میشم باهاتون افرود برم

aban
08-01-1391, 01:21 قبل از ظهر
آقا سینا اگه برنامه رو دیشب مطرح میکردی من هم پایه بودم...
امروز تنهایی رفتم لتمال کن و اطرافش..........

برنامه افرود بود یه ندا بده که من هم بیام اگه مزاحم نیستم[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
08-01-1391, 01:45 قبل از ظهر
سینا حال کن چقدر علاقه مند جمع کردم/ خواهش میکنم/
همینه دیگه اگه اطلاع رسانی کنی میتونی کلی موتور سوار باحال با خودت ببری.
در ضمن در صد من یادت نره.

Sination
08-01-1391, 02:35 قبل از ظهر
خیلی خوب شد پس اقا واسه 3شنبه خوبه برنامه بزاریم ؟ موافق هستید ؟
فقط جاش رو مشخص کنید تا تاپیکش رو بزنیم

aban
08-01-1391, 02:53 قبل از ظهر
سه شنبه یعنی امروز؟ آره خوبه اگه بعد ازظهر باشه
جاده وردیج هم جاهای خوبی داره

Sination
08-01-1391, 03:19 قبل از ظهر
برای امروز هماهنگیش سخت میشه برای 4 شنبه بزاریم ؟ 9 فروردین؟!
مسیر و مکانش رو هم خودتون یا لاکی مشخص کنین

aban
08-01-1391, 04:16 قبل از ظهر
هر روزی باشه من 6پایم...ولی 4شنبه بارونیه

---------- Post added at 05:16 AM ---------- Previous post was at 04:26 AM ----------

سینا جای خاصی سراغ نداری ؟
طرفای وردیج واسه افرود چند جا داره... این جمعه اونجا بودم کلی کراس 250...450..اومده بودن