PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک دوچرخه سرور دوچرخه ها{giant rincon}

mhddddd
06-01-1391, 11:59 قبل از ظهر
با سلام به همه دوستان گلم
یک دوچرخه امریکایی دارم برای فروش این دوچرخه بسیار دوچرخه محبوب و پر طرفداری هست
لینک مشخصات:
Rincon (Black) (2010) - Bikes | Giant Bicycles | United States ([Only registered and activated users can see links])
دوچرخه بنده رنگ زرد و سفید و نقره و سیاه هست که بسیار زیباتر هست که عکس ها رو اپلود کردم
قیمت خرید:وقتی که دلار 1000 بود یعنی 3 سال پیش این دوچرخه به صورت سفارشی با رنگ خاص و 24دنده از امریکا خریداری شد که گرون تر هست هزینه ان بالای 1500000 شد که خودم بسیاری از قطعاتش رو عوض کردم که چیزی نزدیک 2000000 برام تموم شد که با قیمت دلار الان بالای 3000000 تمام میشه
بیشتر قیمت این دوچرخه به خاطر زیبایی و سبکی ان هست که بسیار حرفه ای طراحی شده که تعداد ان بسیار کم هست
روی بدنه چند تا خش افتاده اون هم به خاطر نشستن 2 یا 3بار یک بچه 3 ساله هست این رو هم میگم که مدیون شما نشم وتنها عیب دوچرخه روغنی نبودن سیم ترمز هست
من کرج هستم خریدار که بخواهد دوچرخه رو از نزدیک ببینه باید به کرج بیاد
قیمت پایه :900000{قیمت را پایین گذاشتم که تاپیک یک حالت مزایده به خودش بگیره}
معاوضه هم میشه مثل معاوضه با دوچرخه و مانیتور و گوشی و....
دوستان من تمامی خش های دوچرخه را سعی کردم روی عکس ها نشان بدم که دوچرخه از چندین لایه رنگ تشکیل شده که خش ها رو میپوشونه
در ضمن دوچرخه هم off road ساخته شده که نشان دهنده محکم بودن ان هست البته من در on road ازش استفاده کردم
دوستان عکس 3 بیشتر خش های دوچرخه رو نشان میده خش های میله زیر زین هم به خاطر ان هست که میله رو عوض کردم تا اون کاناپه{زین} را روی دوچرخه بزارم
پارسال رفتم دنده ها رو عوض کنم دنده24 دنده مدل بالاتر پیدا نکردم مجبوری این مدل رو دارم که کار راه انداز هست فقط به صورت اتومات دنده عوض نمیکنه
در پایان بگم افراد دوچرخه شناس این دوچرخه را میشناسن
اسپم ازاد هستفایل پیوست 123013 ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست 123010 ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست 123014 ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست 123016 ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست 123017 ([Only registered and activated users can see links])
فایل پیوست 123011 ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست ([Only registered and activated users can see links])فایل پیوست 123019 ([Only registered and activated users can see links])123018 ([Only registered and activated users can see links])123015 ([Only registered and activated users can see links])123012 ([Only registered and activated users can see links])

s.mm
06-01-1391, 12:17 بعد از ظهر
تصاویری رو که در فروم های دیگه آپلود می کنید فقط در همون انجمن ها نمایش داده میشه.

mhddddd
06-01-1391, 12:33 بعد از ظهر
تصاویری رو که در فروم های دیگه آپلود می کنید فقط در همون انجمن ها نمایش داده میشه.
خب این کاملا درست هست
چون اپلود در اینجا سخت هست
شما باید به این صورت با بنده تماس بگیری یا پیام بدی
09355910622
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links]

سرعت
03-02-1391, 03:01 بعد از ظهر
قیمت این دوچرخه 500 دلار است

ali_r
12-03-1393, 02:07 بعد از ظهر
عدم بروز رسانی