PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک تذکر جدی

Kenji
06-01-1391, 01:19 قبل از ظهر
دوستان توجه کنن

ناظم ها و مدیران هر فروم به اندازه ی کافی به تاپیک ها و پست ها نظارت دارند.

اگر پست خلاف قوانین میبینید، تنها به گزارش به مدیران بسنده کنید و از تذکر مستقیم پرهیز کنید.

این کار سبب کاهش کدورت بین کاربران خواهد شد.

همچنین اگر از عملکرد کاربری راضی نیستید، اولین کار تذکر دوستانه در پی ام به شخص مورد نظر توصیه می شود و پس از آن واگذار کردن به مدیران برای تصمیم گیری.

تغییر امضا و از این قبیل امور برای تذکر یک رفتار به یک کاربر در این فروم قابل تحمل نیست. چرا که تذکر یک رفتار غلط با یک رفتار غلط تر میسر نیست.

این اولین و آخرین تذکر رسمی به دوستان متخلف خواهد بود.

aban
06-01-1391, 01:23 قبل از ظهر
درسته...این کاره ناظمه...

Kami
06-01-1391, 10:06 قبل از ظهر
باید اضافه کنم که مدتی هست شاهد اسپم بیش از حد کاربران هستیم ، دوستان گلم برای تشکر از یک پست فقط دکمه تشکر رو بزنید و از اسپم کردن خودداری کنید
کلمات زشت و ناپسند بکار نبرید حتی به مدل های مختلف که با فاصله و ... از هم دیگه هستش ، چرا که تنها شما اون کلمه رو نمیبیند هزاران نفر اون مطلب رو میخونن چه از مرد و زن
در پایان بگم که رفتار شما نشانه شخصیت و بزرگواری شما هستش

alinozad
06-01-1391, 12:15 بعد از ظهر
کلمات زشت و ناپسند بکار نبرید حتی به مدل های مختلف که با فاصله و ... از هم دیگه هستش
**** جان منم این قضیه رو حتی دوستان نزدیکم دیدم ولی ترسیدم چیزی بگم که دلخور نشند!کلا مدیر جماعت مظلومه!توی فرومه خودمون تا به کسی یه تذکر میدی هزار تا ناراحتی و قهر و قشون کشی میکنه که چرا به من گفتی بالا چشت ابوئه!من یکی که دیگه نه حوصله دارم چیزی بهشون بگم نه اعصابم میکشه...اینجا هم خداروشکر فقط عضوم و مسئولیتی ندارم!ولی بعضی چیزا رو میبینم که خدائی خیلی زشته که یکیشو شما خودت گفتی...دوستان هرکاری میکنید خدائی این نکته کلمات رکیک رو رعایت کنید خدائی آخر بی فرهنگیه...

.:ALIREZA NADERI:.
06-01-1391, 02:28 بعد از ظهر
میشه لابلای صفحات اینگونه مورد ها رو پیدا کرد.
این ها در شعن پرشین موتور نیست.
سایتی که همه بچه هاش با هم دوستند و یگانه ولی ...

M@hy@r
06-01-1391, 03:47 بعد از ظهر
ممنون آقای Kenji
منم سعی میکنم به عنوان یه کاربر اگه رفتار غلطی دارم خودم اصلاح کنم . این بهتره تا اینکه دیگران تذکر بدن

kourosh_bandit2
07-01-1391, 01:34 بعد از ظهر
بله درستش نیست اینگونه صحبت کردن چون از همه جا از سایت ما دیدن میشه دختر پسر زن مرد پیر جوون. وقتی چنین چیزاای مشاهده بشه نه تنها شخصیت اون فرد زیر سوال میرهه بلکه دیگر اعضای سایت هم زییر سوال میرن و میگن اعضای سایت از نظر سطح فرهنگی در طبقه پایینی قرار دارند پس مطالب و تجرباتشون هم ارزشی نداره. پس همه ی دوستااان گلم لطف کنید همدیگر رو با احترام صدا بزنید زیبا با هم صحبت کنید از پست های هم تشکر کنید یکدیگر رو با کلامتی مثل عزیزم دوست عزیز جناب فلانی و از این قبیل کلمات صدا بزنید تا صمیمیت بیشتری بین همدیگر ایجاد کنید تا زمانی که کسی وارد سایت میشه و از سایت و مطالب دیدن میکنه از شکل صحبت شما دوستان گلم لذت ببره و ترغییب بشه تا عضو بشه و بین ما فعاالیت کنه. ممنونم از مدیراان عزییز و تک تک دوستانی که تجربیات خودشون رو در اختیار من و بقیه عزییزان قرار میدن. متشکر:flower4:

Kami
16-01-1391, 12:25 قبل از ظهر
شاهد کل کل و توهین به یکدیگر هستیم ، دوستان گرامی این محیط برای شما کابرارن ساخته شده و با تخریب محیطش به ضرر خودتون میشه
ما دوست نداریم ین کنیم یا اخطار بدیم پس خودتون رعایت کنید

nazamm
16-01-1391, 12:29 قبل از ظهر
رئیس ****

البته من کوچکتر از اونم اما جهت آگاهی فکر کنم توهین به موتور افراد سایت و توهین به نظر اونها در مورد مسائل مختلف زیاد در بعضی مباحث اتفاق میوفته

احترام اولین اصل در ارتباطات اجتماعی

من از جانب خودم اگر کوتاهی شده عذر می خوام

کوروش
16-01-1391, 12:41 قبل از ظهر
امشب چه خبره همه با هم کل کل میکنن ؟؟؟
اینجوری فایده نداره یه راه حل اساسی باید پیدا کنیم !!!
اینجوری باشه واسه هر کاربر باید یه **** بزارید که بچه بازی در نیاره اسپم نکنه !!!:25r30wi:
من نظرم اینه یه روم واسه این جور کارا بزارید که این جوری پیش نیاد !!!
2دقیقه ناظر تو سایت نیست کل سایت میریزه به هم:khak:

mohsen46
16-01-1391, 12:50 قبل از ظهر
راجب کاربرایی که گفتگوهارو به کلکل یا .......میکشونن باید نظر سنجی گذاشت که بمونن تو تاپیک یا نه
تو این مدته من نفهمیدم بچه های سایت باهم رفیقن یا دشمن دعوا و کلکل میکنن وسرهمدیگه کلاه میزارن برای آب کردن موتوراشون و هزار جور مسائل دیگه:mad_majidonline::9::42kmoig::98::bitarbia t::icon_pf _99_:

Milad
16-01-1391, 12:56 قبل از ظهر
تو این مدته من نفهمیدم بچه های سایت باهم رفیقن یا دشمن دعوا و کلکل میکنن وسرهمدیگه کلاه میزارن برای آب کردن موتوراشون و هزار جور مسائل دیگه
تو کدوم مدت؟ شما کجا دیدی سرهم کلاه میزارن؟ از اون هزار تا چند مورد بگو...

کوروش
16-01-1391, 12:57 قبل از ظهر
تو بعضی از سایت ها دیدم که یه برنامه ای مثل چت روم یاهو داره که کاربران اونجا با هم صحبت میکنن !!!
یه دونه اینجا بزاریم حاله
اون موقعه تا صبح بزنن تو سرو کله هم دیگه

mohsen46
16-01-1391, 01:02 قبل از ظهر
تو کدوم مدت؟ شما کجا دیدی سرهم کلاه میزارن؟ از اون هزار تا چند مورد بگو...

از وقتی که من عضو شدم- خب شما برخورد نداشتی وبرای اینکه دنبال این مسائل نیستم دوست ندارم اشاره کنم فقط برای اطلاع مدیران گفتم که فضای دوستانه سایت به رینگ بکس و دلال بازی تبدیل نشه

Ali
16-01-1391, 01:04 قبل از ظهر
واقعا **** جان با مدیریت خوبشون بیشتر مواقع این مشکلاتو حل میکننواقعا جای تقدیر و تشکر داره

نیما نادری
16-01-1391, 01:12 قبل از ظهر
این بابا رسما داره شر راه میندازه من کاری ندارم اومده تو crf باز حرف مفت میزنه

mohsen46
16-01-1391, 01:14 قبل از ظهر
آقا نیما شما بزرگواری کن مدیرا حلش میکنن

Kenji
16-01-1391, 01:25 قبل از ظهر
ببینید گوشه سمت راست هر پست دکمه ای هست به عنوان گزارش تخلف.

کلیک کنید 5 مین بعدش یه مدیر میرسه.

salahshor
16-01-1391, 01:34 قبل از ظهر
همین جا جاداره از من تشکر ویژه بشه تا حالا شاکی نداشنم ولی من بعد میخوام داشته باشم !!
همه از مدیر و ناظم گرفته تا بابای مدرسه ! دستشون درد نکنه خیلی زحمت میکشن .