PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ممنوعیت تردد در برخی از جاده های کشور با موتور سیکلت

mehdi asadshoar
05-01-1391, 11:47 بعد از ظهر
با سلام. دوستان عزیز با توجه به اینکه تجربه دوساله در ضمینه مسافرت با موتور سیکلت دارم باید به عرض برسانم هر شهر برای خودش قانون داره. تو استان اصفهان گیر میدن میگن صدای موتورت زیاده. تو استان مازندران گیر میدن میگن با لباس موتور سواری حق تردد تو شهر نداری چون حواس راننده ها پرت میشه. خلاصه تنها راه جلوگیری از مشکلات اینه که تو ورودی شهر ها پیاده بشید و از پلیس راه اجازه بگیرید که میخواهید وارد شهر بشید. من از این طریق حتی تو اتوبان تهران قم هم تردد کردم.تا هندوانه زیر بغل پلیس ندید نمیتونید راحت تردد کنید.

reza KTM
05-01-1391, 11:50 بعد از ظهر
طبق چه قانونی میگه اگر لباس داشته باشی نمیشه رفت حواس بقیه پرت میشه
من فکر میکنم داشته مزاح میکرده باهات
هیچ آدم عاقلی نمیتونه همچین حرفی بزنه

mehdi asadshoar
06-01-1391, 12:06 قبل از ظهر
طبق چه قانونی میگه اگر لباس داشته باشی نمیشه رفت حواس بقیه پرت میشهمن فکر میکنم داشته مزاح میکرده باهاتهیچ آدم عاقلی نمیتونه همچین حرفی بزنهنه عزیز به خاطر اینکه برای مردم جذابیت داره و دوست دارند نگاه کنند. البته حق با شماست. قانونی نیست ولی گیر میدند دیگه.تو یزد به من گفتند لباس معمولی بپوش و فقط کلاه ایمنی سرت باشه.

---------- Post added at 12:06 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

تابستان گذشته یک روز موتور منو تو اداره اگاهی چالوس نگه داشتند به جرم اینکه چرا ظاهر موتورت مثل 1000 میمونه ولی 250 هستش.تا استعلام بشه و پلاکش را چک کنند کلی زمان از دست دادم.تو اراک بهم گفتند که چرا جلب توجه داری میکنی؟با موتور تو شهر نیا.قربون خاک پاک تهران بشم که همه ماموراش توجیه هستند و لااقل بیسواد و عقده ای نیستند

mohsen46
06-01-1391, 12:32 قبل از ظهر
بیخود که نمیگن جهان سومی......!:icon_pf _99_:

7thRING
06-01-1391, 01:06 قبل از ظهر
دادا من خودم استان مازندرانم لباس ندارم که هیچ بلکه گواهی هم ندارم کسی هم کاری به کارم نداره اینجا کراس کاوازاکی 450بدون مدارک رو هر روز می بره این ور اون ور هیچ کس چیزی بهش نمی گه.
منکه طرح باشه اگه طرح باشه کلاه هم سرت نباشه ( اعمال قانون ) میشی.

mehdi asadshoar
06-01-1391, 01:06 قبل از ظهر
بیخود که نمیگن جهان سومی......!:icon_pf _99_:ولی این را باید در نظر داشت اگر موتور سنگین ازاد بود چه فاجعه ای پیش میومد.هر بچه ای سوار یه موشک تو خیابون بود و مردم را نابود میکردند.ولی نه انقدر به قول شما جهان سومی.دیگه شورش را در اوردند.

mohsen46
06-01-1391, 01:15 قبل از ظهر
مهدی عزیز الان هیو با قیمتی که داره همه کس سوارش نمیشه و اینجور موتورا اون مسئله ای که گفتی اگر موتور سنگین ازاد بود چه فاجعه ای پیش میومد........خود به خود با قضیه قیمت حل میشه این موتورای طرح cg125 که فقط برای سود وارد میشه کارو خراب کرده وگرنه خود به خود فرهنگش با خود موتورش تقریبا مثل هیو وارد میشه نه اینکه پسر بابا به دنیا میاد یه ۱۲۵ زیر پاشه........

mehdi asadshoar
06-01-1391, 01:18 قبل از ظهر
دادا من خودم استان مازندرانم لباس ندارم که هیچ بلکه گواهی هم ندارم کسی هم کاری به کارم نداره اینجا کراس کاوازاکی 450بدون مدارک رو هر روز می بره این ور اون ور هیچ کس چیزی بهش نمی گه.منکه طرح باشه اگه طرح باشه کلاه هم سرت نباشه ( اعمال قانون ) میشی.دقیقا بحث سر اینه که اگر هم تمام مدارک و ایمنی کامل باشه باز هم با بهانه های مختلف گیر میدند.

mohsen46
06-01-1391, 01:21 قبل از ظهر
دست رودلم نزار که ................:wall3:

mehdi asadshoar
06-01-1391, 01:23 قبل از ظهر
مهدی عزیز الان هیو با قیمتی که داره همه کس سوارش نمیشه و اینجور موتورا اون مسئله ای که گفتی اگر موتور سنگین ازاد بود چه فاجعه ای پیش میومد........خود به خود با قضیه قیمت حل میشه این موتورای طرح cg125 که فقط برای سود وارد میشه کارو خراب کرده وگرنه خود به خود فرهنگش با خود موتورش تقریبا مثل هیو وارد میشه نه اینکه پسر بابا به دنیا میاد یه ۱۲۵ زیر پاشه........بعضی وقتها پشت چراغ قرمز میایستم خیلی ها مسخره میکنند. ما هنوز فرهنگ درستی نتونستیم در ضمینه خودرو اعمال کنیم.من خودم تو تایلند حسرت به دل موندم که بدون کلاه نیم ساعت موتور سواری کنم ولی جرات نکردم.اینجا طرف 4 ترک زن و بچه سوار میکنه هیچی نمیگن ولی یکی به خاطر ایمنی مجهز بیرون میره تابلو میشه و میخوان حالش رو بگیرند.

roteal2007
06-01-1391, 07:31 بعد از ظهر
مهدی عزیز الان هیو با قیمتی که داره همه کس سوارش نمیشه و اینجور موتورا اون مسئله ای که گفتی اگر موتور سنگین ازاد بود چه فاجعه ای پیش میومد........خود به خود با قضیه قیمت حل میشه این موتورای طرح cg125 که فقط برای سود وارد میشه کارو خراب کرده وگرنه خود به خود فرهنگش با خود موتورش تقریبا مثل هیو وارد میشه نه اینکه پسر بابا به دنیا میاد یه ۱۲۵ زیر پاشه........
ذرسته شماها اگه یه موتور 125 از بغلتون رد شه برمیگردین نگاهش کنید ؟ من که به شخصه بزارن میرم کلشو هم میکنم!!!
اما وقتی یه موتور هزار سوار میشی واقعا اون پرستیژ و درک میکنی و خودت هم از اینکه یه موتور با کیفیت سوار شدی لذت میبری بقیه هم لذت میبرن از دیدنش....

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

بعضی وقتها پشت چراغ قرمز میایستم خیلی ها مسخره میکنند. ما هنوز فرهنگ درستی نتونستیم در ضمینه خودرو اعمال کنیم.من خودم تو تایلند حسرت به دل موندم که بدون کلاه نیم ساعت موتور سواری کنم ولی جرات نکردم.اینجا طرف 4 ترک زن و بچه سوار میکنه هیچی نمیگن ولی یکی به خاطر ایمنی مجهز بیرون میره تابلو میشه و میخوان حالش رو بگیرند.
مهدی جان اینجا کشور برعکس هاست جایی که گنج جنگ ....فقط گرگ را از هر طرف که بخوانی همان گرگ است !!!!

saiper
08-01-1391, 01:18 قبل از ظهر
داداش من می خوام با موتور برم رشت. شما که تجربت زیاده جواب ما رو بده. نمی دونم قانونشو .از جاده قزوین رشت گیر می دن؟؟ از جاده قدیم چطور؟جاده چالوس چی؟؟
دمت گرم فقط اگه جوابمو بهو ایمیل کنی ممنونت می شم .چون خیلی واجب و عجله ایه؟
[Only registered and activated users can see links]

دمت گرم داداش