PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقايسه چند موتور 200 و 250

Kami
01-06-1389, 12:04 قبل از ظهر
سلام

دوستان لطف كنيد اين موتور هارو(شوكا روان كبير فلات راديسون) با هم مقايسه و رده بندي كنيد

ممنون:20:

Kami
01-06-1389, 12:19 قبل از ظهر
ادامه عكس ها

Red Hat
01-06-1389, 02:09 بعد از ظهر
تو این موتور ها فکر کنم فقط روان و شوکا حرفی برای گفتن دارند ( البته تو متور های چینی) در مورد فلات هم اطلاعاتی در دست نیست البته اون عکس دومی از چپ کراس هست و طبق صحبت دوستان 450 سی سی و آب خنک هست .

BKING
02-06-1389, 09:58 بعد از ظهر
تو این موتور ها فکر کنم فقط روان و شوکا حرفی برای گفتن دارند ( البته تو متور های چینی) در مورد فلات هم اطلاعاتی در دست نیست البته اون عکس دومی از چپ کراس هست و طبق صحبت دوستان 450 سی سی و آب خنک هست .

آيا شوكا قدرت و سرعت كيفيتش بيش تراز روان هست ؟

حميد جان اون س450 نيست من از تو سايتش ديدم زده بود 250 اينم لينكش

[Only registered and activated users can see links]

Amir 1986
03-06-1389, 03:56 قبل از ظهر
سلام دوستان
دستتون درد نکنه ، تاپیک خیلی خوبه و اطلاعات اینجا می تونه واسه دوستان خیلی مفید باشه ، فقط از اساتید می خوام تا زودتر موتورهای مذکورو بررسی کنن و بگن که بین اینا ، به نظرشون کدوم از روان بهتر هست ؟

چون فکر می کنم موتورسیکلت روان معیار خوبی واسه مقایسه باشه ، در ضمن ممنون میشم اطلاعات بیشتری در مورد موتورها بگید ، همچنین قیمتشونو ...

با سپاس .

Red Hat
03-06-1389, 03:57 بعد از ظهر
آيا شوكا قدرت و سرعت كيفيتش بيش تراز روان هست ؟

هنوز نتونستم پشت شوکا بشینم . ولی به گفته دوستان باید قدرتش بیشتر باشه .

به نظرشون کدوم از روان بهتر هست ؟

هیچ کدوم !!! البته به جزء شوکا چون تازه اومده و برای اینکه بگیم کیفیتش چه جوره زمان میبره.

در مورد موتورها بگید ، همچنین قیمتشونو ...

روان برای شرکت qingqi که برای سوزوکی چین هست و روان هم تحت لیسانس سوزوکی تولید میشه و یک کپی از سوزوکی dr هست قیمت مدل RV هم حدود 1800 .

شوکا برای شرکت سپاهان هست و در مورد سایر موارد اطلاعات زیادی در دسترس نیست

BKING
03-06-1389, 10:34 بعد از ظهر
با توجه به اينكه قطعات روان هنوز در شركت روان سيكلت موجود نيست آيا مي توان از قطعات سوزوكي و يا ساير موتورهاي مشابه مانند كبير استفاده نمود ؟:25:

آيا قطعات سوزوكي و يا كبير در شركتهاي آنها موجود است ؟

اگر مي دونيد پاسخ دهيد:26: اگر نمي دونيد با شركت تماس بگيرم:11:

MEHRDAD
08-06-1389, 07:07 قبل از ظهر
روان گزینه بهتریه. :32:

Red Hat
08-06-1389, 09:46 قبل از ظهر
با توجه به اينكه قطعات روان هنوز در شركت روان سيكلت موجود نيست آيا مي توان از قطعات سوزوكي و يا ساير موتورهاي مشابه مانند كبير استفاده نمود ؟

یکسری از قطعات روان تو شرکت نیست ( لوازم ظاهری) . از قطعات سوزوکی dr میتوان استفاده کرد ولی فقط لوازم انجین.

آيا قطعات سوزوكي و يا كبير در شركتهاي آنها موجود است ؟

اگه منظورت سوزوکی dr هست بله وجود داره ( طبق آخرین صحبتم با مدیر فروش) .

dadix3x
08-06-1389, 11:37 قبل از ظهر
سلام
حرف از شوکا بود گفتم منم یه چیز بگم نگن لاله
منم خیلی دنباله یه ار وی بودم با شوکا تست شتاب بزنم یکی دیدم میگفت ترمز نداره (نمیخام از روان بد بگما من خودم روانیم ولی چه کنم که اسیر شوکا شودم)ولی از نظر وزن فکنم سنگین تر باشه ضریب دنده ها خیلی پایینه دیشب یه نمه بارون زده بود خیابون لیز شده بود تو دنده 4 یه کم گاز میدادم موتور درجا میزدو ته موتور میرفت واسه خودش همه مسیرو دنده مرده رفتم سر موتور 30 الی 40 سانت بیشتر بالا نمیاد (البته من این کاره نیستم) ولی موتورم سنگینه از نظر کمک که فکر نکنم تو این موتور چینیا موتوری مثلس باشه تا 95 -98 کلومتر سرعت لرزش نداره (فکر کنم لاستیک ها هم موثر باشه)ولی انجین از 100 که سرعت میره بالا میلرزونه:29:
لوازمم من که تو اصفهانم غم ندارم نمایندگیش گفته (فقط گفته ما ام دلمونو خوش کردیم) همه چیزش هست میدونید که شرکت اصفهانیه
قیمتم 1900 در سه رنگ سفید نارنجی مشکی 191192

BKING
08-06-1389, 01:22 بعد از ظهر
سلام
آقا خوب شد اومدي چنتا سوال داشتم

1-كمك فنرش گازيه يا روغني ؟

2-شتابش چطوره ؟ (با عدد و رقم بگيد) و نسبت به روان

3-نام شركتش چيه ؟ (سازنده و منتاژ كننده) من كه نتونستم سايتي ازش پيدا كنم اگر داريد لطف كنيد

4-سرعتش چطوره ؟

5-ترمزهاش چه برتري نسبت به روان داره ؟

dadix3x
05-10-1389, 12:57 بعد از ظهر
شرمنده دير شود ديگه شوكا ندارم ولي
1 كمك جلو و عقب گازيه با قابليت تنظيم
2 شتاب خوب بود عدد ندارم ولي بيشترقدرتي بود ضريب دنده پايين بود طقريبا هر 15 كيلومتر سرعت1 دنده
3سپاهان سيكلت
4 100 110 بيشتر باش نرفتم بيشتر بايد ميكشتيش
5 والا عقب جلو ديسكه من جايي نگفتم بهتره يه بار گفتم يه ار وي ديدم ميخواستيم تسته شتاب كنيم گفت ترمز نداره ولي ترمزاش قفل نميكرد اروم نگه ميداشت و بجا
تو صفه اول تايپك شوكا 250 اطلاعات كامل تره با معايب

شايد بازم شوكا خريدم چون يه سرو گردن از اين موتور چينا بالا تره (ارتفاشو ميگما)

saeedeses2010
17-10-1389, 08:01 بعد از ظهر
اگه فقط یه بار موتور اصلی سوار بشید دیگه نگاه به این موتورا نمیکنید. منظورم از موتور اصلی مثلا سی آر ام یا لانزا است

629628[Only registered and activated users can see links]

سید جلال مصطفوی
17-10-1389, 08:34 بعد از ظهر
اگه فقط یه بار موتور اصلی سوار بشید دیگه نگاه به این موتورا نمیکنید. منظورم از موتور اصلی مثلا سی آر ام یا لانزا است

629628[Only registered and activated users can see links]

خوب دوست عزیز هر کس به اندازه بودجه ای که داره خج میکنه یا حتی حوصله ای که داره...........درسته این موتورا اصلن ولی دو زمانه بودنشون خودش مشکله و رسیدگی های خاص خودشو داره که این همون عشقو حوصلس........

شما حوصله ی نگهداری داری میری اینا و میخری و لی خیلیا هم هستن که فقط میخوان لذت یه سواریو ببرن.........رو هوا حرف نزنید خواهشا.........

موفق باشید........

reza KTM
12-11-1389, 02:52 بعد از ظهر
سلام خدمت همه موتور سوارا
من یه روان 200 طرح قدیم داشتم خیلی ازش راضی بودم
دنده 2 برای موتور من 80 km تاپ اسپید میزد تو شتاب هیچ موتوری رو دستش نمیزنه (پالس و آپاچی):34:
ترمز های موتور واقعا عالی بود به طوری که من به راحتی پشت موتور رو میاوردم بالا
به خاطر وزن بالا با دنده 2 نمیتونستم موتور رو بیارم بالا ولی تعادلی به راحتی موتر بالا میومد:19:
من در سرپایینی اتوبان امام علی بیشترین سرعتی که کیلومتر نشون میداد 120 بود ولی موتور نصف گاز جای گاز داشت که دو بار دوربین های کنترل سرعت از من عکس گرفت :18: البته سه ترک بودم چون تک نفره موتور بالای 110 تا میخواد پرواز کنه و نمیشه تند رفت
من میخواستم بدونم کسانی که هر دو موتور را دارند بگند تو شتاب و سرعت و ترمز و مخصوصا صدای اگزوز چه فرقی با مدل جدید روان دارد
پمپ شتاب داره؟کمک فنر گازی خیلی تاثیر داره؟

alip
29-04-1390, 02:22 بعد از ظهر
تو اين رنج قيمت و تو موتوراى ايرونى من بهتر و قوى تراز شوكا نديدم دو ماهه دارم سوار ميشم و نكته منفى كه از خريدش يشيمونم كنه نديدم

ASHKAN
21-05-1390, 09:26 بعد از ظهر
یا ایه الذین راکبون
کسی نیشت جدیدترین قیمت شکا رو به ما بگه:23:

Masoud
23-05-1390, 06:57 بعد از ظهر
در مورد خرید شوکا شک نکنید ...
البته روان لوازمش بیشتره تا شوکا لوازمه شوکا هم مال بعضی از موتور ها هست که بهش می خوره (من اینطوری شنیدم) به هر حال شوکا من نشستم سرعت و شتابش بیشتره خیلی ... صداش هم کمتره.... وای اگزوزش و نگو .......... حرف نداره....

مجی
02-07-1390, 09:59 بعد از ظهر
سلام.آقا یکم از فلات بگید .....فکر کنم کسی تو بچه ها فلات نداشته باشه.....ما رو که اینقد بهمون گفتن شوکا لوازم نداره که شوکا زده شدیم...حالا بین روان و فلات موندم ...ولی از فلات بیشتر خوشم میاد....راهنمایی!!!!!!!!!!

Kami
02-07-1390, 10:15 بعد از ظهر
سلام.آقا یکم از فلات بگید .....فکر کنم کسی تو بچه ها فلات نداشته باشه.....ما رو که اینقد بهمون گفتن شوکا لوازم نداره که شوکا زده شدیم...حالا بین روان و فلات موندم ...ولی از فلات بیشتر خوشم میاد....راهنمایی!!!!!!!!!!
[Only registered and activated users can see links]

مجی
02-07-1390, 10:24 بعد از ظهر
رفتم ولی زیاد مفید نبود بیشتر کمکم کنید ممنونم....

vahidshah
02-07-1390, 11:40 بعد از ظهر
موتورا هرکدوم به قیمتشون بدی ها و خوبی هایی دارن. و به نظر من هر کدومو ادم بگیره مخصوصا چینی یجوری هم بازندس هم برنده
فلات هم یه موتور معمولی هست و چیز خاصی نسبت به رقبا نداره.مثلا من اگه بخام نقد کنم میگم این فلات مثلا تو دورهای اول و میانی واکنش عالی و سریع داره و قیافه خوبی داره.عوضش تو دور انتهایی گاز سیر صعودی افزایش قدرت اون سیر که باید باشه نداره. طراحیش گرچه کپی هایی از یاماهاس اما اصالتی که باید رو نداره. و میتونس کاربراتور بهتری داشته باشه وبا سرعت هم میونه ای نداره
روان و همون موتور با اسم های مشابه که اتفاقا دیروز کلی روندمو تست هایی کردیم.باریک تر از فلات و تو دور های انتهایی باسیر افزایش صعودی قدرته بیشتر و طرح با اصالت و قابل استناد به سوزوکی دی ار 200سرعتی تر اما قدرت کمتر لاقل نسبت به فلات تو دور موتور اول تا میانی و رسیده به انتهایی مشکل گرم شدن انجین روان کمی اازد دهنده و زمانی گفته شدنه صدا از دنده 3 تو دراز مدت!!

کویر ردایسون هم ایراداتی داره عوضش قیمت کم و انجین ساده تری داره و تو دور موتور اروم هم باز کارایی ضایه نداره و ایراداتی که گفته میشه به نظرم تو اکثر چینی ها هس و بعضی هاشونو میشه تعمیر و جبران کرد
یا تریل جدید پیشرو با انجین 250 سی سی روان میتونه خوب باشه و با اصالت ولی حیف لاستیکاش کوچیکه که راکب اگه بخاد باید کله رینکو با لاستیکاش عوض کنه
و واسه هر کس با هر سلیقه گزینه ای مناسب تره

omidco2003
25-06-1391, 09:53 قبل از ظهر
چنتا سوال داشتم میخواستم بپرسم برای خرید یه موتور دومنظوره باید به چه چیزایی توجه کرد ؟ منظورم فنی هست
چه معیاری باید داشت برای انتخاب؟ مثلا بالارفتن از پله یا بلوار یا جوب اب کنار خیابان یا اصلا چیزای دیگه؟
ممنون

فلات دوست
07-12-1393, 11:41 قبل از ظهر
:24:

omidco2003
08-12-1393, 10:10 قبل از ظهر
واااااای سوال من رو هیچ کسی جواب نداد
من دو ماه بعد ش یه جترو 200 خریدم و سال بعد ش یعنی 92 توی تیر ماه فروختم
و هنوز سوال من بی جواب مانده :)