PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین جمعه سال 1390 در کوه ودشت ودمن

alip
04-01-1391, 03:06 بعد از ظهر
سلام وعید همگی مبارک انشاالله که سال خوب و موفقی داشته باشین
این چندتاعکس مربوط به جمعه آخرساله انشاالله که خوشتون بیاد ...با چندتااز دوستان یه سفر یه روزه کوچولو رفتیم جاتون خالی...امیدوارم که با اینترنت ذغالی من عکسا آپ شه
رخش بیقرارم که معرف حضورتون هیکلشو با فلات کناریش مقایسه کنین

nopo
04-01-1391, 04:16 بعد از ظهر
سلام وعید همگی مبارک انشاالله که سال خوب و موفقی داشته باشین این چندتاعکس مربوط به جمعه آخرساله انشاالله که خوشتون بیاد ...با چندتااز دوستان یه سفر یه روزه کوچولو رفتیم جاتون خالی...امیدوارم که با اینترنت ذغالی من عکسا آپ شه رخش بیقرارم که معرف حضورتون هیکلشو با فلات کناریش مقایسه کنین اون شوكاي مشكي خيلي زيباست داره با من حرف ميزنه!!!:26: اگه لوازمش بود بدون شك منم شوكا مي خريدم حيف شد اما يك سوال بابا چهارتا حركتي ؟شيبي؟پرشي؟چيزي؟ هميشه موتوراتون رو ميزاريد كنار عكس ميگيريد بايد پدر موتور رو در آورد!!!!:happy4:

nopo
04-01-1391, 05:25 بعد از ظهر
9846اين شوكاي مشكي داره با من حرف ميزنه

alip
05-01-1391, 01:30 قبل از ظهر
اون شوكاي مشكي خيلي زيباست داره با من حرف ميزنه!!!:26: اگه لوازمش بود بدون شك منم شوكا مي خريدم حيف شد اما يك سوال بابا چهارتا حركتي ؟شيبي؟پرشي؟چيزي؟ هميشه موتوراتون رو ميزاريد كنار عكس ميگيريد بايد پدر موتور رو در آورد!!!!:happy4:

nopo عزیز دلیلش فکرکنم سن باشه من 42 سالمه ومتاسفانه پابه سن که بزاری هم محتاط تر میشی هم دل و دماغ اینکارا کمتر میشه وهم اینکه زن وبچه خرج داره برادرجان

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

:297:یعنی مشکیه از موتور من خوشگلتره؟؟؟؟؟؟؟؟تو این سن میخوای افسردگی بگیرم؟

nopo
05-01-1391, 08:27 قبل از ظهر
nopo عزیز دلیلش فکرکنم سن باشه من 42 سالمه ومتاسفانه پابه سن که بزاری هم محتاط تر میشی هم دل و دماغ اینکارا کمتر میشه وهم اینکه زن وبچه خرج داره برادرجان

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

:297:یعنی مشکیه از موتور من خوشگلتره؟؟؟؟؟؟؟؟تو این سن میخوای افسردگی بگیرم؟

نظر شخصي بود
يكي سفيد دست داره
يكي مشكي
يكي نارنجي
نظر همه محترمه

M@hy@r
05-01-1391, 09:12 قبل از ظهر
عکس ها قشنگ بود
یه سوال: اون ماشین مال کی هست و چطوری برده پایین؟

:297: