PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرق ktm با موتور های ژاپنی !! ( نصف شدن تنه !! )

MOHAMMAD_VIOLIN
03-01-1391, 12:46 بعد از ظهر
a894588c9dc670e2f2a5d2f521faf7f9135220

از ساله 95 تا الان دارم مسابقات کراس رو دنبال میکنم به عمرم ندیدم یه کراس ژاپنی نصف شه !!! اما دیدم GAS GAS یا KTM نصف شده !
ضمنا این اولین بارشون هم نیست ! چندین بار دیدم !!

به این قضیه هم توجه کنید که میزان تولیدات ktm یا GAS GAS خیلی خیلی کمتر از برندهای ژاپنیه !! با این حال در تاریخ دیده نشده موتور ژاپنی نصف شه !
نسبت تولید 4 برند YAMAHA - HONDA - KAWASAKI - SUZUKI به KTM + GASGAS
بیشتر از بیست به یکه

alikian
03-01-1391, 12:51 بعد از ظهر
بله منم یه چنتایی سراغ داره از کی تی ام که از گلویی شکستن

02109002
03-01-1391, 01:03 بعد از ظهر
این مبحث که نیاز به تاپیک زدن نداشت ، اگه خاطرتون باشه چند وقت پیش توسط سینا این موضوع مطرح شد

این مشکل کا تی ام هم تا اونجا که اطلاع رسانی شد به دلیل مناسب نبودن آلیاژ تنه کا تی ام در سال 2010 بود که در مدل های بعدی برطرف شد

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 01:54 PM ----------

اینم آدرس تاپیکی که قبلا این موضوع مطرح شده بود

برای دوستداران کی تی ام .. ([Only registered and activated users can see links])

Ali
03-01-1391, 01:19 بعد از ظهر
شاسی ژاپنی ها از دوطرف موتور کاملا معلومه اما ktm نه و فکر کنم از وسط رد میشه (وسط باک) و فکر کنم دلیلش این باشه

MOHAMMAD_VIOLIN
03-01-1391, 04:01 بعد از ظهر
اون تاپیک قفل شده اس دوست عزیز- من حرفای جدید هم داشتم که زدم
ضمنا چه تصوراتی تو اون تاپیک بود ! Ktm فقط تو ایران ارزونه و جاهای دیگه بهترین کیفیت رو نسبت به قیمت میده ؟؟؟؟؟:9:

Ktm'گرون ترین موتوره... قیمت کارخونش رو عرض میکنم !

اولین بار هم نیست من این صحنه ها رو دیدم-

حالا قدمتش به یک دهم قدمت برند های ژاپنی نمیرسه !تازه سال 2010 فهمیدن مشکل آلیاژ دارن-
ببینید چند سال دیگه چند نفر دیگه باید شهید بشن تا عیوب جدید رو بر طرف کنن ! ژاپن همه چیز رو قبل از ارایه به مشتری تست میکنه(اینه فرقه ژاپن)

آزمایشگاه ktm راکب های ktm هستن(موش آژمایشگاه )متاسفانه
یادمه پارسال یک بار یه کراس یاماها 250 مدل 98 تو کوه از ارتفاع بیش از 15 متر افتاد تو دره پر از تخته سنگ !! ما فکر کردیم موتور و باید با خاک انداز جمع کنیم اما در کمال نا باوری فقط باک بنزینش باطل شد و دیسک چرخ جلوش شکست ! به بدترین نحو افتاده بود !

کوروش
03-01-1391, 04:24 بعد از ظهر
دوست عزیز شما چه چیزی رو میخوای بگی ؟؟؟
خب معلومه صنعت موتور ماله ژاپنه و حتی جنرال موتور امریکا و یا از اون بالاتر بی ام و توان رقابت باهاشونو نداره !!!
روزهای اول اجناسی میزدن که در بی کیفیتی اول بودن ولی حالا ...
کی تی ام هم موتور خوبیه شاید از نظر بدنه مشکل داشته باشه که اونم مطمعا در اینده درست میشه ولی از نظر موتوری حرف نداره !!!
ولی در کل از ژاپنی ها خیلی عقبه !!!
در سال هوندا و یا سوزوکی و .... شاید بالاتر از 200/ 300 محصول جدید چه در ریس چه کراس و چه 2 منظوره بزنن ولی کی تی ام فکر نکنم نصف نصف اینو بزنه

MOHAMMAD_VIOLIN
04-01-1391, 01:18 قبل از ظهر
منم ميخواستم حرف شما رو بزنم_من به نوبه ي خودم خواستم بگم خريد موتور ژاپني بهتر از ktm يا gas gas هستش كه با قيمت خيلي گرونتر اما كيفيت پايينتر هستن!نميگم هرچي جديد مياد ارزش خريد نداره_اما شواهد و قرائن نشون داده.ktm با قيمت بيشتركيفيت قطعات پايين تر(پر اصطحلاك بودن مشهود !)دسته گل به آب دادن مثه تنه جدا شدن !واقعن چرا بازم ktm؟البته به عنوان برادر كوچكتر نظرم رو عرض كردم_نظر هركس محترمه

7thRING
04-01-1391, 11:57 قبل از ظهر
حرف شما کاملا متین ولی شرکت بزرگ و پیشرفته ktm بی مورد هیچ کاری رو انجام نمیده چند سال طراحی می کنن تا یه موتور بدن بیرون . همون تنه ی ktm البته بعضی هاشون از جنس فیبروکربن که مقاومت بالا + وزن خیلی کم .
اگه خوب به موتور های ktm نگاه کنید می بینید که زیر باک فضای خالی داره که علاوه بر کاهش وزن ، جریان هوا رو به راحتی از خودش عبور می ده.
همین که تو ایران اسم ktm میاد همه طلبش میشن این شرکت کویر پول اسم ktm رو می خوره.
اگه اون تنه ها شکسته شاید به دلیل اینه که یه جا قبلا افتاده بود و ترک گرفته بود بعدا یه بار دیگه هم همونجاش ضربه دیدو اینجوری شد.
اینا دلیل بر این نیست که ktm شرکت بدیه بلکه به راکب بستگی داره.
شوهر خالمم قبلا ktm داشت این قد موتورش وحشی بود که اخرش نزدیک بود خودشو به کشتن بده .تو هر دنده موتور بدون کلاچ بالا می اومد.

roteal2007
04-01-1391, 12:31 بعد از ظهر
خدا نکنه کسی یه برند و دوست داشته باشه ....دیگه از زمین و زمون یه هویی ادله میریزه....

7thRING
04-01-1391, 01:03 بعد از ظهر
ربطی به دوست داشتن برند نداره من خودم از کراس کاوازاکی بیشتر خوشم میاد دیگه نمیشه از حق گذشت که . بنده خداها سازنده ی یکی از بهترین کراس های دنیا هستند این جوری نزنید رو سر ktm.

nopo
04-01-1391, 01:06 بعد از ظهر
خدا نکنه کسی یه برند و دوست داشته باشه ....دیگه از زمین و زمون یه هویی ادله میریزه....

بله در مورد روان هم همين طوره!!!:2i8d4ao:
شامل همين قضيه ميشه

K.I.A
05-01-1391, 12:39 قبل از ظهر
تو ایران تا اسم ktm میاد همه یاد مدل کراس میافتن که اگر مسابقات پرش و یا کراس و.gp... نگاه کنید تو خیلیاش تیم ktm برنده میشه.
اما خارج از ایران ktm محصولاتی مثل خودرو و لوازم های ایمنی و......تولید داره که تو دنیا جزو بهترین هاست ...
موتورای زیادی برند ktm تولید میکنه و هیولاترینش rc 8 هست و با موتورای قول مقایسه میشه .... تو هر محصولی ازمون و خطا وجود داره و این دلیل نمیشه یه برند جهانی با یه تولید نادرست از میدون به در بشه
ضمن اینکه تو مدلای بعدی نقطه ضعف برطرف شد. و برند ktm صاحب امتیاز نواوری و کیفیت هست ....و تکنولوزی خاصی داره و تو همه ی مدلا این قضیه مشهوده.
حرفی از زاپن نمیزنم چون حرف نداره.
اما یه طرفه به قاضی نرید..!

mohsen46
05-01-1391, 12:51 قبل از ظهر
تا چندسال اخیر میشه گفت تنها برندی که فقط تخصصی آفرود و اندورو و در کل بغیر از آنرود تولید میکرد فقط ktm بود که چند سالی هست که روی به آنرود اورده وحتی x-bow که یک ماشین منحصر بفرده تولید کرده البته گفته های من جنبه جانب داری نداره و واقعیته
ktm بغیر از مسابقات دیگه تو رالی پاریس داکار دارای قهرمانیهای زیادی هست

reza KTM
05-01-1391, 01:41 قبل از ظهر
نمیدونم تا حالا مسابقات این موتور کراس ها که فقط حرکت نمایشی میزنن رو دیدید یا نه
فکر نکنم بیشتر از این فاصله ها کسی با موتور پرش کنه
کی تی ام هم یکی از برند هایی هست که بلا استثنا روی سکو هست و تا به حال من ندیدم بشکنه شاسی موتور
نمیگم کی تی ام خداست ولی انقدرم که میگید بد نیست

alip
05-01-1391, 03:57 قبل از ظهر
دوستان اگه تو فیلم دقت کنید این کی تی ام دوزمانست و فکر کنم الان دیگه کی تی ام انجین دو زمانه نمیسازه پس این موتور همونطور که دوستمون گفت مدل موتور پایینه و شایدم مدلش پایینتراز چیزی که میگیم باشه...منظورم اینه که مطمیننا تاحالا والان کارخونه کی تی ام این مشکل وهمینور مشکل آلیاز شاسیرو برطرف کرده ....والبته اگه اینکارو نکرده باشه(که حتما کرده)باید آدم به کل کارخونه وتولیدات کی تی ام شک کنه...ای کاش آقای بهرامی که کی تی ام داره و آقا نیما که همیشه من از نظرات و تجربیاتش استفاده کردم اینجا هردو نظرخودشونو میدادن
یاعلی

alikian
05-01-1391, 04:13 قبل از ظهر
دوستان اگه تو فیلم دقت کنید این کی تی ام دوزمانست و فکر کنم الان دیگه کی تی ام انجین دو زمانه نمیسازه پس این موتور همونطور که دوستمون گفت مدل موتور پایینه و شایدم مدلش پایینتراز چیزی که میگیم باشه...منظورم اینه که مطمیننا تاحالا والان کارخونه کی تی ام این مشکل وهمینور مشکل آلیاز شاسیرو برطرف کرده ....والبته اگه اینکارو نکرده باشه(که حتما کرده)باید آدم به کل کارخونه وتولیدات کی تی ام شک کنه

کی تی ام هنوز موتورهای دو زمانه هم تولید میکنه و الان مدل 2012 هم داره و این موتور هم مدلش باید بالا باشه (کارشناسی از روی فیلم:297:سخته)
مسئله دوم این هست که هیچ کس نمیگه این شرکت بد هست و به درد نمیخوره اما توی بازار رقابت کوچک ترین مشکل رقبا رو جلو میندازه و این برای یه برندی مثل کی تی ام خیلی گرون تموم شد اونجا مثل ایران نیست که به راحتی از همه چیز بگذرن تموم از مایشات شرایط سخت انجام میشه یعنی بیشتر از فشاری که باید رو روی موتور بیاد رو روش از مایش میکنن تا یک چنین اتفاقاتی پیش نیاد شاید همه فراخوان های جمع اوری اتومبیل های دارای نقص فنی بعضی از شرکت ها رو دیده باشن کی تی ام هم باید این کارو می کرد

Ali
05-01-1391, 04:17 قبل از ظهر
ktm هنوزم دو زمانه داره اما دلیل نمیشه مدل اون موتور حتما بالا باشه نمیگم کلیپ ساختگیه

اما ktm بیدی نیست که با این بادا بلرزه

کوروش
05-01-1391, 07:34 قبل از ظهر
این عکسی که کیا جان زده بود قراره به صورت پلاک ملی و با حجم مجاز بیاد تو ایران !!!
بزار اون بیاد ببینیم کی تی ام تو ریس چه حرفی داره / این خبر کاملا درسته و مطمعن باشید میاد ولی زمانش معلوم نیستش شاید تابستون همراه با سی بی ار 250 با هم دیگه بیان تو بازار !!!
[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
05-01-1391, 08:50 بعد از ظهر
نه کوروش جان این مدل rc8 به حجم 1200 cc هست و حریفش فقط دوکاتی 1199 و bmw s1000 هست و کاملا اروپایی/موتورای زاپنی مثل zx10 , cbr1000 , gsx 1000,r1 هم با این موتورا مقایسه میشن .

mohsen46
05-01-1391, 08:59 بعد از ظهر
99189919
این دو مدل ktm sx125 & sx 250 مدل ۲۰۱۲ هست

کوروش
06-01-1391, 12:03 قبل از ظهر
نه کوروش جان این مدل rc8 به حجم 1200 cc هست و حریفش فقط دوکاتی 1199 و bmw s1000 هست و کاملا اروپایی/موتورای زاپنی مثل zx10 , cbr1000 , gsx 1000,r1 هم با این موتورا مقایسه میشن .کیا جان متن منو بخونی میبینی که گفت با حجم مجاز یعنی همین قیافه ولی 250 هاشو میگم !!!تو گمرک هم پوستر هاش زده شده !!!

K.I.A
06-01-1391, 12:09 قبل از ظهر
فک کنم دوکو میگی درسته البته فعلا 125 تو بازار هست .
مشخصاتی یا عکسی نداری ازش

mohsen46
06-01-1391, 12:13 قبل از ظهر
دوک نیکد هست و به قول کیای عزیز فقط ۱۲۵ سی سی از طرف شرکت کویر وارد شده که موتور با کیفیتی هست ولی از لحاظ قیمت نقطه ضعف داره ولی اگه مدل ۲۰۰سی سی دوک با این قیمت وارد کنن قابل رقابت هست

MOHAMMAD_VIOLIN
06-01-1391, 12:16 قبل از ظهر
نه کوروش جان این مدل rc8 به حجم 1200 cc هست و حریفش فقط دوکاتی 1199 و bmw s1000 هست و کاملا اروپایی/موتورای زاپنی مثل zx10 , cbr1000 , gsx 1000,r1 هم با این موتورا مقایسه میشن

هايابوسا هم كه نيست اصلا :297:

کوروش
06-01-1391, 12:19 قبل از ظهر
چی میگید شما دوک که خیلی وقت اومده بعدشم با اون قیمتش فضایی که داره ...
نه بابا اینی که قرار بیاد که پوسترش تو چند مغاز گمرک هم زده شده و زیرش نوشته شده ساخت اتریش ریس هستش 250 و خیلی به نمونه موترهای چی پی شبیه !!!
6 ماه فبل اینکه دیلیم / دربی و یا مگلی بیاد پوسترهاش اومد و کل گمرک زده شد !!!
این کی تی ام هم همون جوره دیگه !!!
خیلی وقته زده شده ولی معلوم نیست کی بیاد !!! شاید هم اصلا نیاد

K.I.A
06-01-1391, 12:22 قبل از ظهر
هایابوسا 1300 هستش و با zx 14 و امثال اون مقایسه میشه تو زاپنیا/مدل gsx 1000 مد نظره/هایابوسا توان رقابت با این مدلای اروپاییو نداره درسته موتور محشریه

mohsen46
06-01-1391, 12:31 قبل از ظهر
KTM Duke 200 Technical Specifications:

199.5cc single cylinder, 4-stroke liquid-cooled, DOHC Engine
Bore x Stroke: 72/49 mm
Compression Ratio: 11.5:1
6-Speed Transmission
Clutch: Wet multi-disc, mechanically separated
Engine Ignition/Management: Bosch EMS
Bosch EFI fuel system
Primary Drive: 72:22
Final Drive: 14:43
Front & Rear disc brake 280mm, 230mm
Tyres Front & Rear: 110/70 R 17; 150/60 R 17
Wheels Front & Rear: Cast Aluminium wheels 3×17″, 4×17″
Fuel Tank Capacity: 11 Litres
Wheelbase: 1350mm
Ground Clearance: 165 mm
Height: 810 mm
Weight: 126 kg

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:25 AM ----------

کوروش جان ktm اصلا چنین مدلی نداره!:98:

کوروش
06-01-1391, 01:01 قبل از ظهر
نمیدونم ولی امارشو میگیرم که این مدل هست یا نه !!!
البته بگم مطمعن باشید مدل ریس کی تی ام میاد تو ایران ولی ....

mohsen46
06-01-1391, 01:04 قبل از ظهر
ولی چی ........بگو جون به لب شدیم
:23:

Ali
24-01-1391, 06:09 بعد از ظهر
شاسی ژاپنی ها از دوطرف موتور کاملا معلومه اما ktm نه و فکر کنم از وسط رد میشه (وسط باک) و فکر کنم دلیلش این باشهعلت را یافتم همینی هستش که از اول حدث زدم شاسی ژاپنیها از دوطرف رد میشه ولی ktm عین دوچرخه یکدونه تک لوله از وسط رد میشه

nopo
24-01-1391, 06:14 بعد از ظهر
علت را یافتم همینی هستش که از اول حدث زدم شاسی ژاپنیها از دوطرف رد میشه ولی ktm عین دوچرخه یکدونه تک لوله از وسط رد میشه

خب حالا به نظر خودت خوبه يا بد؟!

Ali
24-01-1391, 06:40 بعد از ظهر
خب حالا به نظر خودت خوبه يا بد؟!نمیدونم والا بنظرم اگر این مشکل براش به ندرت اتفاق بیفته خوبه چون فکر میکنم حداقل تامیرات اسون میشه و موتور کمی سبکتر و جمع و جورتر میشه

کوروش
24-01-1391, 08:08 بعد از ظهر
الان این بده چون هم باعث شده همه فکر کنن موتورهای کی تی ام به درد نمیخوره ولی در اینده خوبه چون این جور میله ها با الیاژ های بهتری تعویض میشه
و همونی میشه که لاکی گفت

alinozad
24-01-1391, 08:54 بعد از ظهر
خیلی جالبه!لولش خیلی ضخیمه ولی قابل قیاس با ژاپنی ها نیست!روان هم تک لوله هست!

MOHAMMAD_VIOLIN
25-01-1391, 08:22 بعد از ظهر
آبرو ریزیه !
حالا اینو درست کنن
بعدن ! چیزای دیگشو کشف میکنن !
بد بخت اون موش آزمایشگاهی هایی که سوارش میشن!
البته وقتی یه شرکت همچین گندی بزنه که کل دنیا فهمیده باشن..:interview: ...
ولی بازم یه عده بگن تقصیر ktm نبود و بستگی به شرایط بدش داره...:icon_pf _52_:شاید بد سقوط کرده...

خوب بایدم این بلا ها سرشون بیاد.یعنی محکومند !! :icon_pf _101_:

یعنی واقعا خنده داره !

aban
27-01-1391, 01:37 قبل از ظهر
نمیدونم مشکلتون با ک.ت.م چیه ... ولی ما ایرونیا که تا چند سال پیش بهترین ماشینمون پیکان بود و بالاترین موتورمون سی.جی نباید این حرفارو بزنیم..
کل دنیا رو ک.ت.م حساب میکنن .. شما که دستتون بهش نمیرسه میگید پیف پیف بو میده...
بهتره برید همون موتورای 20 سال پیش ژاپن سوار شید....

Sination
27-01-1391, 03:10 قبل از ظهر
چرا 20 سال پیش حالا ؟
مگه در طی 20 سال آخر ژاپن موتور سیکلتی تولید نکرده؟ اونوقت بریم کی تی ام بخریم ؟
یعنی چی اصلا ؟!

MOHAMMAD_VIOLIN
31-02-1391, 03:05 قبل از ظهر
میدونم مشکلتون با ک.ت.م چیه ... ولی ما ایرونیا که تا چند سال پیش بهترین ماشینمون پیکان بود و بالاترین موتورمون سی.جی نباید این حرفارو بزنیم..
کل دنیا رو ک.ت.م حساب میکنن .. شما که دستتون بهش نمیرسه میگید پیف پیف بو میده...
بهتره برید همون موتورای 20 سال پیش ژاپن سوار شید....

مهربانانه تر صحبت کنید.ممنون میشیم.
دوست عزیز مشکل ما نه اینه که تا چند سال پیش سی جی 125 سوار میشدیم.نه اینکه دستمون به ktm نمیرسه... لطفا به جای بی احترامی از رو سند و مدرک حرف بزن و تحلیل علمی کن.

شما وقتی سرچ کنی تو گوگل میبینی تنها برندی که بیش از 800 شاکی بابت نصف شدن تنه داشته ktm بود بعد متوجه حرف ما میشی !!خود شرکتش اعلام کرده بود آلیاژ هاشون مشکل داشت !!!

اونوقت اگه تونستی حتی یک دونه !!! فقط یک دونه از کراس های HONDA پیدا کنی که فقط ترک خورده باشه حرف شما قبول ! باشه ! ما پیکان سوار میشدیم و سی جی دستمون هم به بیشتر نمیرسه !

صنعت اتریش چطور میتونه از ژاپن بهتر باشه ؟ اتریش تو همون اروپا هم اول نیست !! آلمان هست ... ایتالیا هست ... انگلیس و ... بعد اتریش ! اونوقت تو دنیا چندم باشه ؟ KTM حتی تو دنیا هم برند پر طرفداری نسبت به رقبای ژاپنیش نیست ! نصف اونها هم فروش نداره !

اگه همه اینا از جای بد افتادن چرا یک بار یه هندا از جای بد نیوفتاد ؟؟؟؟ تو گوگل سرشار از فیلمها و عکس های نصف شدن KTM هست برید ببینید و بخندید !

K.I.A
01-03-1391, 12:48 قبل از ظهر
این یه اشتباهی بود که خیلی از شرکتای بزرگ مرتکب به انجامش میشن ....حالا به قول دوستان این که کی تی ام اتریشه!!!
کارخانه تویوتا (زاپن))طی صادراتش به چند کشور دنیا در چند سال مختلف اشتباهات بزرگی کرد از جمله عمل نکردن ایربگ ....عمل نکردن ترمز....از کار افتادن هیدرولیک و برق فرمان در حرکت وووووو
کارخانه فورد(امریکا) عمل نکردن لوازم تزییناتی و اپشنای خودرو به همراه ایراد در انجین
کارخانه نیسان(زاپن) اتش سوزی برخی از مدلای نیسان تیدا...
کارخانه ایسوزو(زاپن) ایراد در گیربکس مینی ون ها...
کارخانه بنز (المان) داغ کردن گیربکس سری اولzf و انتقال نا صحیح
کارخانه میتسوبیشی(زاپن)ایراد تو گیربکس cvt اولوشن..
کارخانه .............................................
بیشتر این ایرادات مال شرکتای بزرگه حتی اینا که خودرو های اول دنیا هستن و صادراتی هستن و جون بیشتر ادمارو در بر میگیرن از اون همه ازمایشات سخت و خسته کننده بیرون میان بعضیاشون این طور میشن
و همه ی اینا حتی ktm فراخان محصول داشتن...برای اصلاح یا جایگزینی.
هیچ وقت هیچ کس نمیتونه تکنولوزی ktm زیر سوال ببره با مهندسان اتریشی روسی المانی و امریکایی و ایتالیا...
این هم یک سوتی از یک کارخانه کی تی ام اتریش بود در مقابل قول های بزرگ زاپنی!
یک طرفه به قاضی نرید چرا وقتی از یک محصول بدتون میاد همش انگ بهش میزنید شاسیش از کرپی میشکنه اونم تو یک سری خاص تو یه تاریخ کم و خاص /درسته این اتفاق افتاده ..
با سوتی های بزرگ کارخونه های خودرو سازی کاری ندارم اما بیاد منطقی صحبت کنیم که کی تی ام کجا بود کجا رسید چرا رسید؟؟
چرا مردم بیشتر دنیا علاقه مند به موتور ارزوی داشتن کی تی ام /بی ام و اس 1000 و دوکاتی رو تو پارکینگشون میکنن/

nopo
01-03-1391, 04:49 قبل از ظهر
مهربانانه تر صحبت کنید.ممنون میشیم.
دوست عزیز مشکل ما نه اینه که تا چند سال پیش سی جی 125 سوار میشدیم.نه اینکه دستمون به ktm نمیرسه... لطفا به جای بی احترامی از رو سند و مدرک حرف بزن و تحلیل علمی کن.

شما وقتی سرچ کنی تو گوگل میبینی تنها برندی که بیش از 800 شاکی بابت نصف شدن تنه داشته ktm بود بعد متوجه حرف ما میشی !!خود شرکتش اعلام کرده بود آلیاژ هاشون مشکل داشت !!!

اونوقت اگه تونستی حتی یک دونه !!! فقط یک دونه از کراس های HONDA پیدا کنی که فقط ترک خورده باشه حرف شما قبول ! باشه ! ما پیکان سوار میشدیم و سی جی دستمون هم به بیشتر نمیرسه !

صنعت اتریش چطور میتونه از ژاپن بهتر باشه ؟ اتریش تو همون اروپا هم اول نیست !! آلمان هست ... ایتالیا هست ... انگلیس و ... بعد اتریش ! اونوقت تو دنیا چندم باشه ؟ KTM حتی تو دنیا هم برند پر طرفداری نسبت به رقبای ژاپنیش نیست ! نصف اونها هم فروش نداره !

اگه همه اینا از جای بد افتادن چرا یک بار یه هندا از جای بد نیوفتاد ؟؟؟؟ تو گوگل سرشار از فیلمها و عکس های نصف شدن KTM هست برید ببینید و بخندید !

این تصاویر کشته شدن کی تی ام منو به گریه میندازه
یک ذکر مصیبت بخونم واسشون!!!

farshid37
01-03-1391, 08:37 قبل از ظهر
البته من زیاد از موتور سردر نمیارم. اما فکر می کنم شاید چون موتور مسابقه و پیسته و برای استفاده روزمره تو کوه و بیایابون نیست برای کارایی بیشتر سبکش کردن ولی وقتی طرف باهاش آفرود روزمره می ره مشکل پیدا می گنه. مثل این که بخوای با کورسی مصرف روزانه داشته باشی. به هر حال وزن کمتر همونقدر که تو مسابقه با زمان محدود امتیازه در مقایسه با رقب سنگینتر در دراز مدت ضعف محسوب می شه.

Ali
01-03-1391, 09:20 قبل از ظهر
این یه اشتباهی بود که خیلی از شرکتای بزرگ مرتکب به انجامش میشن ....حالا به قول دوستان این که کی تی ام اتریشه!!!
کارخانه تویوتا (زاپن))طی صادراتش به چند کشور دنیا در چند سال مختلف اشتباهات بزرگی کرد از جمله عمل نکردن ایربگ ....عمل نکردن ترمز....از کار افتادن هیدرولیک و برق فرمان در حرکت وووووو
کارخانه فورد(امریکا) عمل نکردن لوازم تزییناتی و اپشنای خودرو به همراه ایراد در انجین
کارخانه نیسان(زاپن) اتش سوزی برخی از مدلای نیسان تیدا...
کارخانه ایسوزو(زاپن) ایراد در گیربکس مینی ون ها...
کارخانه بنز (المان) داغ کردن گیربکس سری اولzf و انتقال نا صحیح
کارخانه میتسوبیشی(زاپن)ایراد تو گیربکس cvt اولوشن..
کارخانه .............................................
بیشتر این ایرادات مال شرکتای بزرگه حتی اینا که خودرو های اول دنیا هستن و صادراتی هستن و جون بیشتر ادمارو در بر میگیرن از اون همه ازمایشات سخت و خسته کننده بیرون میان بعضیاشون این طور میشن
و همه ی اینا حتی ktm فراخان محصول داشتن...برای اصلاح یا جایگزینی.
هیچ وقت هیچ کس نمیتونه تکنولوزی ktm زیر سوال ببره با مهندسان اتریشی روسی المانی و امریکایی و ایتالیا...
این هم یک سوتی از یک کارخانه کی تی ام اتریش بود در مقابل قول های بزرگ زاپنی!
یک طرفه به قاضی نرید چرا وقتی از یک محصول بدتون میاد همش انگ بهش میزنید شاسیش از کرپی میشکنه اونم تو یک سری خاص تو یه تاریخ کم و خاص /درسته این اتفاق افتاده ..
با سوتی های بزرگ کارخونه های خودرو سازی کاری ندارم اما بیاد منطقی صحبت کنیم که کی تی ام کجا بود کجا رسید چرا رسید؟؟
چرا مردم بیشتر دنیا علاقه مند به موتور ارزوی داشتن کی تی ام /بی ام و اس 1000 و دوکاتی رو تو پارکینگشون میکنن/کاملا با حرف کیا جان موافقم این اشتباه برای خیلی شرکت های بزرگ اتفاق میافته و این دلیل بر چیزی نیست مهم اینه که الان موتورهاش بی نقصه و از بهترینهاست

اگر این موضوع برای ktm های 2011 و 2012 اتفاق افتاده حرف شما درسته و اونوقت همه میگن ktm بدرد نمیخوره!

در ضمن انقدر هم کمپانی ktm بی طرفدار نیست چطور ممکنه شرکتی که همیشه در مسابقات مقام میاره و اینهمه تبلیغ میکنه طرفدار نداشته باشه!!!!!

ARSH
01-03-1391, 09:51 قبل از ظهر
من kdx200 هم دیدم از گلویی نصف شه ! پرش تو کف...فیلمشو دارم الان دارم میگردم پیداش کنم میزارم براتون

ولی کی تی ام یکی از معتبرترین شرکت های موتور سازی دنیاست و هرکدوم از ما حداقال آرزومونه که یه افرود با یکی از اندروهای ktm بریم و با همچین چیزی نمیشه قضاوت کرد

من قبول دارم در برابره ژاپن نمیتونه مقاومت کنه کی تی ام و ژاپن حالا حالا ها جلوء ! اما کی تی ام هم در اون حد بدبخت و سرشکسته نیست که :دی

MOHAMMAD_VIOLIN
01-03-1391, 10:14 قبل از ظهر
در ضمن انقدر هم کمپانی ktm بی طرفدار نیست **** کسی هم نگفت بی طرفداره !!! الان تو همین سایت هم چند نفر طرفدار داره..اما خوب یک صدم فروش و طرفدارای ژاپن رو نداره..دلیلش هم چیزی جز فرق کیفیت صنعت ژاپن و اتریش نیست)*****چطور ممکنه شرکتی که همیشه در مسابقات مقام میاره و اینهمه تبلیغ میکنه طرفدار نداشته باشه!!!!!****کی گفت طرفدار نداره؟؟؟****

من قبول دارم در برابره ژاپن نمیتونه مقاومت کنه کی تی ام و ژاپن حالا حالا ها جلوء ! اما کی تی ام هم در اون حد بدبخت و سرشکسته نیست

منم همینو قبول دارم

ktm کیفیت نداره ! حالا مقام هم بیاره !!
ما ایرنیا دنباله یه چیزی هستیم که وقتی میخریم عمری باشه !! آره ktm رو آکبند میبرن تو پیست مقام میاره ! همونو تو 4 سال نمیتونی استفاده کنی !
در برابر ژاپنی ها یک بار مصرفه.اینو من نمیگم...خیلی ها میدونن

Sami
01-03-1391, 11:26 قبل از ظهر
منم همینو قبول دارم

ktm کیفیت نداره ! حالا مقام هم بیاره !!
ما ایرنیا دنباله یه چیزی هستیم که وقتی میخریم عمری باشه !! آره ktm رو آکبند میبرن تو پیست مقام میاره ! همونو تو 4 سال نمیتونی استفاده کنی !
در برابر ژاپنی ها یک بار مصرفه.اینو من نمیگم...خیلی ها میدونن
به نظره من علم متالورژی ژاپن به قدری قوی و پر پتانسیله که خیلی از کشورا حالا حالا باید بدوئن تا بش برسند... این نصف شدنه موتور به خاطر ضعف آلیاژیه اوونه

Amir
02-03-1391, 12:34 بعد از ظهر
دوستان کم کم صحبت ها داره بی محتوا میشه , تاپیک بسته میشه , اگر کسی صحبت خاصی داشت پی ام بده که باز بشه