PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارتی کردن انواع موتور سیکلت

M@hy@r
28-12-1390, 11:23 قبل از ظهر
سلام دوستان عزیز دیروز ظهر ترک سی جی ال دوستم نشسته بودم تصادف کردیم جفت پاهام داغون شده
نمیتونم هندل بزنم
یه چزایی شنیده بودم درباره ی اینکه میشه سی جی رو استارتی کرد شنیده بودم، حالا مجبور شدم برم دنبالش
2تا موتور هم دیده بودم که خودشون استارت گذاشته بودن، ولی از یه موتورساز پرسیدم گفت نمیشه
کسی تا حالا سی جی رو استارتی کرده یا کسی رو میشناسه که این کارو بکنه؟ هزینش چقدر میشه؟
ممنون

02109002
28-12-1390, 01:59 بعد از ظهر
بله میشه استارتی کرد و حدودا" 70 تومن هزینه داره

قسمت سنگ برق موتور باید تعویض شه چون سنگ برق موتور سیکلت استارتی داخل روغن کار میکنه

این نرخ مربوط به چند وقت پیش تو سبزوار ، باید تفاوت نرخ رو هم مد نظر داشت

ولی بهترین گزینه اینه که تا زمانی که وضعیت جسمانی تون بهبود نیافته موتور سوار نشین چون جدا از ریسک خطری که داره و ناراحتی خودتون ، کنترل شما روی موتور کاسته شده لذا نمیتونید تو احتمالات ممکن ؛ واکنش سریع از خودتون نشون بدید

M@hy@r
28-12-1390, 02:07 بعد از ظهر
دوست خوبم ممنون که جواب دادید
میدونید برای این کار به چه وسایلی نیاز هست؟ با وسایل خرجش 70 میشه یا فقط هزینه تعمیرگاه؟
دوستان کسی رو سراغ دارید که تهران (ترجیجا منطقه 12-13-14) اینکارو بکنه؟

02109002
28-12-1390, 02:10 بعد از ظهر
قطعات مورد نیاز رو کاملا اطلاع ندارم ، این هزینه کلی این عمل بود البته گفتم که چند وقت پیش.

شما از چند تا تعمیرگاه بپرسین حتما کسی هست که این کار رو براتون انجام بده

M@hy@r
05-01-1391, 10:48 قبل از ظهر
آقا من 5شنبه گمرک بود از 20 تا تعمیر کار پرسیدم، همشون گفتن نمیشه!

کوروش
05-01-1391, 04:20 بعد از ظهر
استارتی شدن موتور در 2 مرحله شروع میشه !!!
که یکی مربوط به باطری دکمه استارت هستش و دوم که از همه مهم تره استارت اصلی هستش که از خود کارخونه در انجین نصب میشه که در موتورهای مثل سی جی های 150 یا سی جی ال ها میشه دید و با 125 های معمولی مقاسه کرد !!!
به نظر من در موتور فقط 2 تا کار نشدنیه اولیش انداختن دنده شماره که البته شدنیه ولیییی خیلی هزینه داره (( خیلیییییییییییی ))
دوم همین استارته که کلا باید انجین عوض بشه

V.rahimi360
26-05-1393, 05:44 بعد از ظهر
سلام. شدنش میشه اما نه رو هر موتوری! روی اکثر موتورا نمیشه. باید انجین موتور شما سی جی الی باشه(کارتل بزرگ) روی موتور های کارتل کوچک معمولی نمیشه چون کارتل بزرگا قسمت ژنراتورش توی روغنه اما کوچیکا نه! اگر انجینتون کارتل بزرگ باشه یه استارت و یه دری کارتل سمت چپ (سمت ژنراتور) استارتی لازم دارید

ali313
06-11-1393, 12:54 قبل از ظهر
برا موتور هرمز مدل 83میشه استارتیش کرد؟
هزینه الانش چقدره؟