PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه چیز در باره شوکا 250

صفحه ها : [1] 2

dadix3x
27-05-1389, 11:33 قبل از ظهر
سلام خدمت سروران گرامی

به پیشنهاد دوستان بر این شدم تا تایپکی در باره این موتور ایجاد کنم
سعی می کنم موشخساتشو براتون بزارم اگر کسی سوال خاصی داشت خوشحال میشم کمک کنم

Alireza
27-05-1389, 12:38 بعد از ظهر
دوست عزیز عکس موتورتونو بزارین و کمی هم درباره موتور بگین

dadix3x
27-05-1389, 09:10 بعد از ظهر
اگه چند روز دیگه صبر کنی یه سری استیکر دارم براش حاضر میکنم .بچسبونم چشم عکسم میذارم
و اما درباره موتور میشه گفت واقعا پر قدرت و پر شتاب البته هنوز اببندیه ومن دلم نیومده 65 الی70 تا بیشتر گازش بدم که بنظر من هشتاد تا ام را بره از سرش زیاده اخه یکی باید این هیکلو نگه داره
هنگام راه افتادن اگه یه ذره زیادی گاز بدی بجای این که سر موتور بلند بشه بکسباد میکنه (به علت وزن سنگین موتور)
البته خالی از عیب نیست یکی ازدوستان یه سری از معایبشو تو یه تایپک دیگه گفته منم سوار تریلای دیگه نشوم که بگم بهتر از فلانه یا بد تر سعی می کنم تجربه حاصله رو در اختیارتون بذارم
زین واقعا سفتی داره (طرح کراس ) یعنی فقط برای مسابقات کوتاه
صدای اگزوز زیبا (نظر شخصی) وقتی نیم کلاج میکنی واسه سبقت زیباترم میشه
ترمزها عالی عمل مکنه /عقب دیسکی تک پمپ /جلو دیسکی دو پمپ ؟!؟(نمیدونم چرا )
لاستیک ها بیشتر شهریه تا کوهستانی (البته زیادم فانتزی نیست مثل بعزی از این رادیسونا )
کمک ها واقعا نرم هم عقب هم جلو گازی قابل تنظیم
دوشاخ عقب محکم (طرح ktm حرفه ای) ولی جوشکاری ناشیانه
یه گند بزرگ زدن تو پمپ و دیسک جلو اگه شود تو عکس نشون میدم پیچ هایی که دیسکو نگه میدارن مو به موی پمپ حرکت میکنه باید حتما عوض بشه و پیچ تخت بندازی (کار زیاد کردن ماله من نیم میل پمپوخرده اگه یه پیچ شل کنه یه پمپ افتادی)
باک کم حجم البته قبلا گزارش شده بود زاپاس بنزین نداره که مال من داره ظاهرا قبلا فلکه ای بوده که حالا دوحالته شده مثل همینcg 125 معروف
از نظر لرزشم تو 60/70تا که چیز معلوم نیست خیلیم نرم تا ببینیم تو تاپ اسپد که می خوام بزنم چی میگه
کیلومتر دیجیتال (فکر کنم سرعت واقعیو نشون بده) روی دیسک جلو دوتا قطعه فلزی داره که به گفت تعمیر کار اگه بیوفته(نه به اینراحتیا) یا باید بیخیال کیلومتر بشی یا یه دیسک نوبخری
کلا خواسته طرح ktm بزنه ولی اون کجا و این کجا اگه بشه و واقعا لازم داشته باشه شاید رادیات روغن روان ار وی بشه بش خوروند بایید اساتید برسی کنند
اگه سوالی داشتید در خدمتم ولی در حد 500 کیلو متر تجربه سواری:32:

Sination
29-05-1389, 10:58 بعد از ظهر
هوا خنک هستش ؟

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

کلا به نظرت روان بهتره یا شوکا؟

dadix3x
30-05-1389, 06:45 بعد از ظهر
بله هوا خنک ولی تو فکر رادیات راوانم ببینم میشه بهش خوروند
در مورد روان یا شوکا والا چی بگم من چند بار رو روان نشستم اونم خاموش نمیتونم بگم کدوم بهتره فقط میدونم کمک وسط شوکا نرم تره کمک جلو های روان rv(روان جدید)با شوکا یکیه هر دو اگه اشتباه نکنم میگن تلسکپیه
بازم هر دو سلیقهای هستن فکر نکنم بشه با هم مقایسه کرد (با سری اول روان به هیچ وجه)شوکا هر چی باشه 250 سی سی هست و روان 200 بازم میگم من روانو تست شتاب نکردم ولی مثل شوکا تو موتورای چینی ایرانی ندیدم از نظر کیفیت میشه کفت روان بهتر بنظر میاد ولی باید کنار هم دید
شخصا شوکا رو پسندیدم

JANSON
30-05-1389, 07:02 بعد از ظهر
داداش دلمون اب شود چنتا عكس مشتي بزار PLzZ TNxX:22::7::1:

Sination
30-05-1389, 08:47 بعد از ظهر
مرسی ...

نظرتون راجع به Cpi 250 SX چیه ؟

خیلی رفته رو مخم که بخرمش ..

dadix3x
31-05-1389, 12:27 قبل از ظهر
والا اونو که من تو اصفهان ندیدم ولی شنیدم 4300 مایشه هنوزم معلوم نیست مال کجاس یکی میگه لیسانس مالزی و چینه یکی میگه تایوانه ولی فکر کنم تو ایران که میاد دیپلم هم ندن بهش میگن جهان رو خوب یدکی ساپورت نمیکنه البته بگو کدوم ساپورت میکنه که این دومیش باشه و یه چیزه دیگه این که اگه لوازم باشه به علت تایوان یا مالزی بودن گرونه این چینم بدبخت تر از ما گیر نیورده کلا اندکی صبر

Sination
31-05-1389, 12:39 قبل از ظهر
ماله تایوانه
امروز دیدمش خیلی خوب و قوی به نظر میاد و بچه ها هم دیده بودن گفته بودن که شتابش خیلی خوبه
لبه های ورودی هوای رایاتورش هم مثله کراس میمونه

ولی اگزوزش خیلی عجیب بود مثله این موتور های 50 سی سی که سر اگزوزشون اندازه نی قلیونه ..

نمی دونم شاید بخرم .. دارم تحقیق میکنم که چه جوریاست موتورش..

dadix3x
31-05-1389, 01:34 قبل از ظهر
دوستان که درخواسته عکس کردن به خدا شرمنده یه سری استیکر(برچسب)داده بودم برای چاپ امروز گرفتم بد جور زد تو حالم هرجا مشکی بود ابی نفتی چاپ زده بود ولی چشم چنتا عکس از انجین و کمک لاستیک دیسک و بقیه چیزا میزارام تا عکس کامل موتور حاضر بشه

Alireza
31-05-1389, 10:32 قبل از ظهر
سینا ریجو بگیر

dadix3x
31-05-1389, 05:10 بعد از ظهر
اینم عکس168169170171172

dadix3x
31-05-1389, 05:24 بعد از ظهر
173174175این همون گندیه که گفتم زدن پیچ دیسک باید عوض بشه176177

dadix3x
31-05-1389, 06:09 بعد از ظهر
اقا یه کم زیاد شود ببخشید دیگه
178180179عرض کنم که دوربین حرفه ای بود ولی عکاس ناشی

Red Hat
31-05-1389, 06:26 بعد از ظهر
ادامه صحبت در باره ریجو و cpi در تاپیک خودش.

CPI
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ریجو
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MCP
29-06-1389, 04:10 بعد از ظهر
سلام

ظاهر زیبایی داره این شوکا ،
تا بحال چطور بوده ؟ راضی هستید همچنان ؟ قیمت الان چنده ؟ تولید کنندش کیه؟ سایتی چیزی دارید ازشون؟

dadix3x
05-10-1389, 12:19 بعد از ظهر
سلامخدمت سروران گرامي شوكا 250 مارو از چنگمون در آوردن امدم تهران ولي كلا راضي بودم قبلا گفتم اگه اشتباه نكنم ماله سپاهان سيكلته اصفهان توليد ميشه لوازمش اصفهان بود ولي اخرين بار فروشنده گفت شده 1750 با سند 200 cc مثه اينكه 250 كارت سوخت نميدن ا
اگه تهران كسي ميدونه كجا دارن بگه بريم سراقش:icon_pf (95):

ap_peiki
14-10-1389, 12:09 قبل از ظهر
بچه ها من یه روان rv 200 دارم و یک شوکا 250 از روان بیشتر راضیم . شوکا تو شتاب روانو قورت میده ولی تو سرعت بالا روان شوکا رو میگیره. شو کا رو میخام بفروشم پولشا لازم دارم کسی میخواهد بگه

Alireza
14-10-1389, 12:12 قبل از ظهر
برای فروش تو بازارچه اگهی بزن عزیز

Sination
14-10-1389, 01:34 قبل از ظهر
قسمت خرید و فروش گویا غیر فعال شد ؟!

reza KTM
09-11-1389, 11:03 بعد از ظهر
سلام خدمت همه موتور سوارا
من یه روان 200 طرح قدیم داشتم خیلی ازش راضی بودم
دنده 2 برای موتور من 80 km تاپ اسپید میزد تو شتاب هیچ موتوری رو دستش نمیزنه (پالس و آپاچی):34:
ترمز های موتور واقعا عالی بود به طوری که من به راحتی پشت موتور رو میاوردم بالا
به خاطر وزن بالا با دنده 2 نمیتونستم موتور رو بیارم بالا ولی تعادلی به راحتی موتر بالا میومد:19:
من در سرپایینی اتوبان امام علی بیشترین سرعتی که کیلومتر نشون میداد 120 بود ولی موتور نصف گاز جای گاز داشت که دو بار دوربین های کنترل سرعت از من عکس گرفت:18: البته سه ترک بودم چون تک نفره موتور بالای 110 تا میخواد پرواز کنه و نمیشه تند رفت
من میخواستم بدونم کسانی که هر دو موتور را دارند بگند تو شتاب و سرعت و ترمز و مخصوصا صدای اگزوز چه فرقی با مدل جدید روان دارد
پمپ شتاب داره؟کمک فنر گازی خیلی تاثیر داره؟

BKING
10-11-1389, 02:39 بعد از ظهر
من میخواستم بدونم کسانی که هر دو موتور را دارند بگند تو شتاب و سرعت و ترمز و مخصوصا صدای اگزوز چه فرقی با مدل جدید روان دارد
پمپ شتاب داره؟کمک فنر گازی خیلی تاثیر داره؟

ورود شمارو به سايت:khosh: مي گوييم

سري جديد شوكا هنوز تست نشده مگر جناب ap_peiki لطف كنن اين كارو بكنن

به نظرم فنر گازي تاثير زيادي داره

از شما دعوت مي كنم تصاويرتونو تو گالري سايتورود - گالری تصاویر موتورسیکلت 619 - Powered by InterPhoto! ([Only registered and activated users can see links]) آپلود و در اين تاپيك بگذاريد[Only registered and activated users can see links]

تشكر:20:

dadix3x
11-12-1389, 03:32 بعد از ظهر
سلام کمک گازی خیلی تاثیر داره کلا موتور نرم بازی میکنه (توی خیابون دیگه لازم نی واسه لایی کشی فرمون بدی کافیه یه فشار رو زین و متمایل شدن به جهت دل خواه.)تو افرود که جای خودشو داره شتابش نسبت به روان بیشتره من تست نکردم ولی دوستانی که هر دو موتور داشتن تست کردن و این نظرو دادن تو سرعت 105 تا 110 بیشتر نمیره که از سرشم زیاده هر چی باشه این موتور سرعتی نیست بیشتر قدرتی عمل می کنه کلا ضریب دنده ها پایینه (مثلا دنده 1 15 تا بیشتر راه نمیره ولی قدرت بی نظیری داره با یکم گاز ازافه لاستیک عقب درجا میزنه و بدرد شیب های تند میخوره) صدای اگزوز عالی پر قدرت و تقریبا بلند :hippie7:

Red Hat
11-12-1389, 07:19 بعد از ظهر
کمک گازی:

گاز موجود در کمک باعث میشه روغن به مرور زمان کف نکنه و خاصیت خودش رو از دست نده (به زبان عامیانه فم نشه) که وقتی روغن کف کرد کمک بشدت سفت میشه و بازی نمیکنه.

alip
29-03-1390, 04:33 بعد از ظهر
سلام دوستان من بتازكى شوكا هوا خنك خريدم عضو اين سايتم بتازكى شدمزززاما متاسفانه تو اين سايت جيزى كه راجع به اين موتور بدرد بخوره ويا ازش جيزى ياد ب***ه نديدم(جسارت نشه)دوستان تو مبحث شوكا حرف از روان ميزنن ويا اينكه رفتن سراغ جينى يا تايوانى بودنش اينا خوبه اما كسى از دوستان عزيز كه جند ماه اين موتورو داشته ازمعايب ومحاسنش جيز كاملى نميكه اكه ممكنه دوستان عزيزى كه ميتونن كمك و راهنمايى كنن و در حق من استادى ممنون

---------- Post added at 05:33 PM ---------- Previous post was at 05:26 PM ----------

در ضمن دوستان ...من قبلا هوندا 250 اكس ال داشتم وقدرت شوكا رو كمتراز اون نميبينم من از اين موتور توقع كاز خوردن روى أسفالتو ندارم جون كار غير منطقيه در عوض تو أفرود و شيباى تند اكه كمى قلق موتور دستت بياد ميشه كفت كه هيج جا كم نمياره شتابش قدرتش وسرعت أفرودش راضى كنندس فقط اكه دوستانى كه با شوكا 250 بيشتر سر كردن لطفا راهنمايي كنند كه نقطه ضعفاش جيه وجطور ميشه اشكالاشو برطرف كرد

ap_peiki
30-03-1390, 08:47 قبل از ظهر
خوب من تو این هفت هشت ماهی که این موتورو به همراه یه روان داشتم این چیزا دستگیرم شد:riz284:
مزیت شوکا:
1- قدرت فوق العاده نسبت به روان
2- گاز خور عالی (که این مورد توی موتورای ایرانی اصلا مشاهده نمیشه)
3-شتاب عالی
4- کمکهای بسیار نرم
5-صدای زیبا
6- وزن سبک
معایب شوکا:
1- لرزش زیاد
2- ضرفیت یکنفره موتور
3- زین باریک و صفت
4- جنس بد فلاپها (بیشتر تو رنگ نارنجی مشاهده میشه )
5-*نشت روغن ا سرسیلندر بخاطر یه واشر کوچیک و بی کیفیت
6- فاصله کم موتور نسبت به زمین
7- سیستم افتضاح جک (باید حواستون باشه که تا رو جکه کسی روش نشینه
8- رینگ و لاستیک کوچیک و باریک و لیز که توان موتور رو تو آفرود پایین میاره

alip
03-04-1390, 04:27 قبل از ظهر
ap_peiki عزيز بسيار بسيار ممنون از راهنمايي هاى ارزشمندت مخصوصا درباره واشر سرسيلندر وجك اين موتور ........لطف كن و سايز مناسب رينك و لااستيكاى اين موتور روهم بكو و خواهش ميكنم كه اكه بازهم نكته اى يا قلقى يا هر جيزى راجع به ارتقاء هرجه بيشتر اين موتور ميدونى به اين شاكردت ياد بده ......... ممنون و متشكر از تو دوست عزيز :smilies(113)::flower4:

alip
04-04-1390, 06:25 بعد از ظهر
سلام خدمت همكى امروز به مشكلى در شوكا برخوردم بيجى كه اينجا بهش ميكن ( بيج كشش) بيج بزركى كه دوشاخ عقب موتورو به شاسى يا (تنه) موتور وصل ميكنه وقتى موتورو رو جك ميزارم وبا دست لاستيك عقبو تكون ميدم دوشاخ عقب از همين بيج لق ميزنه كه تو حركت باعث ميشه كنترل موتوركم بشه (مخصوصا سر بيجها)يكى از دوستان كفت بايد بوش داخلشو دوباره تراشكار برات بتراشه و بهتره كه بوش كرافيكى با شه....كسى ميتونه راهنمايى كنه ..............ممنون ميشم بسيار زياد

alip
05-04-1390, 08:41 قبل از ظهر
اقا با اينكه سوال قبليمو جواب ندادين يه سوال ديكه باد استاندارد لااستيكاى شوكا جيه؟ توروخدا جواب بدين:22:عجله عجله

ap_peiki
05-04-1390, 09:05 قبل از ظهر
سلام خدمت همكى امروز به مشكلى در شوكا برخوردم بيجى كه اينجا بهش ميكن ( بيج كشش) بيج بزركى كه دوشاخ عقب موتورو به شاسى يا (تنه) موتور وصل ميكنه وقتى موتورو رو جك ميزارم وبا دست لاستيك عقبو تكون ميدم دوشاخ عقب از همين بيج لق ميزنه كه تو حركت باعث ميشه كنترل موتوركم بشه (مخصوصا سر بيجها)يكى از دوستان كفت بايد بوش داخلشو دوباره تراشكار برات بتراشه و بهتره كه بوش كرافيكى با شه....كسى ميتونه راهنمايى كنه ..............ممنون ميشم بسيار زياد
آهان اینو ندیده بودم ببر یه تراشکاری خوب برات بوش بزنه لرزش موتور هم کم میشه و پایداری تو سرعت هم بالا میره

alip
05-04-1390, 10:15 بعد از ظهر
:gigglesmile:اقا نشون دادم كفت جيزيش نيست سالم بود.......فكر كنم از وسواس من بود

alip
07-04-1390, 10:38 قبل از ظهر
دوستان بازم سلام....ظاهرا اين بست يا اين تابيك متروكه شده وداره خاك ميخوره اكه كسي خيال تبادل نظر نداره كه خب ببندينش و اكه اينطور نيست جرا ردبايي از هيجكس بجشم نميخوره اخه اين شوكاى هوا خنكم همجين از نظر كيفى كمتراز مكلى نيست با توجه به اينكه صفحات مكلى داره به 200 هم ميرسه اما اينجا فقط من ميام اب و جارويى ميكنمو ميرم ...........زداستان جيه داداسسسس:vahidrk::offtopic:

alip
11-04-1390, 06:05 بعد از ظهر
به به ............................:sleep:

Amir
11-04-1390, 09:01 بعد از ظهر
اسپم ممنوعه تو فروم دوست عزیز

alip
13-04-1390, 05:08 بعد از ظهر
امير جان ببخشيد من نميدونم اسبم جيه .... لطفا بهم ياد بدين كه اشتباهمو تكرار نكنم

Amir
19-04-1390, 09:42 بعد از ظهر
امير جان ببخشيد من نميدونم اسبم جيه .... لطفا بهم ياد بدين كه اشتباهمو تكرار نكنم

هر پستی که معنی و مفهوم خاصی نداشته باشه

مثل :

به به ............................

alip
29-04-1390, 01:53 بعد از ظهر
سلام نزديك به دو ماهه كه شوكا هواخنك خريدم وكفتم با اجازه با تجربه ها يكم از خوبياى اين موتور بكم:
موتور قويي داره و با توجه به جرخ دنده بزركش در عقب تو مسير خاكى تا دنده 3 زمينو ميكنه كه تو موتوراى ساخت داخل اصلا همجين جيزى تا حالا منكه نديدم
صداى موتور با بقيه موتورا كاملا فرق داره .صداى قوي وبراى من دلنشين هم تو معكوس هم تو كاز درجا
ترمزاش خوب جواب ميده بطوريكه اويل كه بهش عادت ندارى فكر ميكنى زيادى سريع عمل ميكنه اما بهش كه عادت كنى حس خوبى تو ترمز**** دارى وخيالتت تقريبا راحته
كمكاش كه خدايي تو موتوراى ايرانى تكه هم جلو هم عقب كه كازيه و قابل تنظيم (در حد تيم ملى)
عده اى به جوش هاى بدنه ايراد ميكرفتن و ميكفتن جوش خركى دادن اما وقتى جوش موتور همراهت ميشكنه و اين موتور نميشكنه ادم دليل جوش حركيو ميفهمه
دنده دادن به اين موتور ل\ت خيلى خوبى داره به دليل نزديك بودن دنده ها به هم و سريع عوض كردن اونا كه باعث شتاب بيشتر ميشه بشكلى كه من حتى تو شتاب در جاده خاكى با يه موتور ياماها تي تي ار (كه البته كاركرده بود وموتور من 1300 تا بيشتر كار نكرده بود) كه شتاب كزاشتيم تي تي ار رو با فاصله كزاشت بحدى كه صاحب ياماها تي تي ار الان يه شوكا نارنجى خريده
يكى از دوستام كه تريل 250 احسان داره وقتى سوار اين موتور شد كفت قدرت موتورشون قابل مقايسه نيست
خلااصه سباهان سيكلت اكه دربدر دنبال من كشت زياد تعجب نكنين جون حودشم نميتونست انقدر از اين شوكا تبليغ كنه :26:
اما هركى ميكه نه و حرفاى منو قبول نداره بياد امتحان كنه البته معايبى رو هم كه قبلا دوستان كفتن داره مثلا واشر سر سيلندر بايد حتما با جنس خوب عوض شه لاستيكت بايد افرودى تر شه و...
اما كسي كه ميخواد موتورش تو شيب يا كلا افرود كم نياره اين موتور خود جنسهو من بارها تركوندمش داغم كرده اما از قدرت موتورش كم نشده
شوكا نبوووووووووووووووووووود:int erview:

alip
04-05-1390, 09:07 قبل از ظهر
سلام به دوست عزيزى كه توى pmخواستى كه عكس محل تنظيم كمك جلوى شوكا رو بزارم(متاسفانه ID كه تو سايت دارى رو بلد نيستم )ميلاد جان انشاءلله كه عكس upبشه تا حالا عكس ابلود نكردم زياد واردات نيستم

alip
04-05-1390, 09:26 قبل از ظهر
به به مثل اينكه ياد كرفتم ...در ضمن اكه كيفيت عكس بايينه ببخشيد جون با موبايل كرفتم2340ميلاد جان بيج زردى كه دوسويى هست براى تنظيم كمك جلوست واكه تو عكسا دقت كنى يه علامت مثبت و منفى(+و -) روى بوسته كمك هست كه سمت وجب و راست جهت رو نشون ميده...مخلصيم

alip
13-05-1390, 01:00 قبل از ظهر
سلام مجدد جند وقت بيشا دوستى كفته بود كه جايايى عقب براى شوكا كزاشته اما عكس و طريقه يا محل نصبشو و يا عكسى نزاشت امروز من جاياييهارو نصب كردم و فردا براى دوستانى كه نياز دارن عكس مي**** و بهترين محل نصبشو نشون ميدم ...اميد كه بدرد دوستان كلم بخوره الان ساعت 1:55 بامداده و فردا حتما عكساشو ميزارم
يا على

alip
14-05-1390, 01:11 قبل از ظهر
جاباي عقب شوكا...انشاءالله كه مورد استفاده دوستان قرار ب***ه

alip
14-05-1390, 01:21 قبل از ظهر
از بيجهاى الن استفاده كردم كه هم باعث زيباتر شدن ميشه وهم بيجهاى شش كوش (سايز 8)داخل بايه جابايي جا نميشد...بيج بايينى رو روى شاسى(سياه رنك) فيكس كردم كه وزن ويا فشار احتمالى سرنشين عقبو بهتر تحمل ميكنه و بيج بالايى رو روى ادامه شاسى كه كارش نكه داشتن زين وبيشترعقب موتوره و جنسش الومينيومه و يه مقدار ضعيفتر...بيج بايين نياز به سوراخ كردن نداشت اما بالا رو سوراخ كردم كه فكر ميكنم اين بهترين حالت هست اكه دوستان نظرى دارن يا ايرادى ميبينن استفاده ميكنيم ...يا على

ASHKAN
21-05-1390, 04:41 بعد از ظهر
سلام
دوست عزیز این موتورت چنده الان؟
من یه جا خوندم (تو یه سایت دیگه) میگفتن این شوکا فقط یه سری ش خوب بود بقیه بد در اومده جریان چیه:interview:

شفیع
21-05-1390, 06:26 بعد از ظهر
توی اینترنت و انجمن ها خیلی تعریف شوکا رو شنیدم، یکی از دوستام مدت ها دنبالش بود، ولی گویا هر جایی پیدا نمی شه، من تا حالا این موتورو توی شمال ندیدم، توی بازار از هر کسی هم پرسیدم، همه گفتن: چی هست؟ همچین موتوری وجود نداره!
ولی گویا توی اصفهان و استان های اطرافش این موتور زیاده.

alip
22-05-1390, 09:01 قبل از ظهر
عرض به خدمت شما كه شوكاى من هوا خنكه و يه مدل اب خنكم داره كه تو تابيك خودش تقريبا توضيحاتى ازش هست قيمت هواخنك كه مخلصت داره متغيره و به لطف بى انصافى موتور فروشها از 2ميليون هست به بالا تو شهر ما من 2800 هم شنيدم بايد بكردى ادم باانصاف بيدا كنى ...از شمال هم خبرى ندارم اما تو استان كرمان بيدا ميشه تو يزد هم هست اكه بخواى ميتونم بهت ادرس بدم در ضمن راجع به اينكه يه سرى خوب ازكار دروامده ويه سرى بد ...من اينو الان ازشماشنيدم حالا باز مسيله اينه كه شوكا هوا خنك خوب وبد داره يا مثلا هواخنك رو ميكن بد واب خنكو ميكن خوب يا برعكس ...منكه از شوكاى هوا خنك بدى نديدم محاسن ومعايبشم هم من هم دوستان ديكه كفتن اكه بازم سوالى هست درخدمتم در ضمن هيج تعصبى روى موتورم ندارم ولى اين برام ثابت شده كه از 250هاى ديكه يه سروكردن بهتره
يا على

ASHKAN
22-05-1390, 09:58 قبل از ظهر
ممنون از توضیحاتتون, این موتورو تا حالا از نزدیک گذاشتیدش کنار روان؟
میخوام بدونم از لحاظ قد با روان چه فرقی داره:acigar:

alip
22-05-1390, 10:14 قبل از ظهر
والا با عرض معزرت از روانيها و اكه دوباره به كسى برنميخوره بايدر بكم كه من عمرا با روان عوضش نميكنم (اين نظر منه)البته كسايى كه روان 250 وشوكا سوار شدن بايد بدونن كه قدرت وشتاب شوكا رو عمرا روان نداره

---------- Post added at 11:14 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

بستهاى قبلى رو هم اكه بخونى بيشتر توضيح دادم

alip
22-05-1390, 10:24 قبل از ظهر
اينجا بايد از دوست عزيزى كه برام لاستيك460-17 روبازحمت زياد وبعدازدو سه هفته بيداكردو برام فرستاد نهايت تشكرو كنم اقاامين كل كه با وجود تدريس در دانشكاه ومشغله زيادمنت سر من كزاشتو اين لاستيكو به لطف ايشون خريدم ولازم دونستم كه اينجا ازش تشكر كنم عكس لاستيكو با رينك كه هنوز زير موتور نرفته ابلود ميكنم و انشاءالله بعدازسوارى تاثير لاستيكو هم خواهم كفت 26822683

شفیع
22-05-1390, 10:56 قبل از ظهر
لاستیک نو مبارک !
ولی از این نوع آج زیاد خوشم نمیاد بهم می گفتی یه آج ناز سراغ داشتم.

من شوکا رو تا حالا ندیدم، ولی خوب روان رو بار ها از نزدیک دیدم، ولی قسمت نشد ازش سواری بگیرم، ظاهر موتورو که خوب بررسی کردم به هیکلش می خوره موتوره سرعتی باشه و وقتی نوشته های دوستان رو خوندم دیدم بله درسته نسبت به شوکا یا بعضی موتور های آفرود دیگه سرعتی تره، ولی موضوع کمی دلسردم کرد، روان خیلی از قسمت هاش به سبک آفرودی طراحی شده چرا باید سرعتیش کنن ! به طور ظاهری هم بخوای شوکا و روان رو با هم مقایسه کنی خار عقب شوکا کاملا گویای قدرت بیشترش هست، خار عقب روان واقعا در شان یه موتور آفرود نیست فکر کنم یکی دو شماره ای از هوندا 125 بزرگ تر باشه، و از اونجا که من همیشه عاشق قدرت هستم، شوکا چشمو گرفته، ولی متاسفانه طرافای ما این موتور نه پیدا می شه نه اصلا کسی مشناستش و نه اصلا می دونن همچین موتوری وجود داره.

alip
22-05-1390, 11:05 قبل از ظهر
براى بيداكردنش درخدمتم

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

اقا از كلى كه مورد علقته ميشه عكس بزارى ...جان من

شفیع
22-05-1390, 11:39 قبل از ظهر
براى بيداكردنش درخدمتم

---------- Post added at 12:05 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

اقا از كلى كه مورد علقته ميشه عكس بزارى ...جان من

گلی که شما انتخاب کردین، کوچیک و با فاصله ست، به عبارتی یک نوع لاستیک آفرود برای زمین های با روندگی کم طراحی شده. و برای شهر هم زیاد مناسب نیست،
این آج به نظرم بهتره دو منظوره ست، هم آفرود های سخت هم شهری

alip
23-05-1390, 01:31 بعد از ظهر
دوست عزيز من كلى كه براى لاستيك انتخاب كردم فقط براى افروده ...درسته ...ومن هم فقط همين استفاده رو از موتورم دارم و اصلا لاستيكش روى اسفالت نميادبازم از همفكرى شما ممنونم:bunnyearsmiley:

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

موتور من وقتى از اقا امين (صاحب اولش)جداشد با شهرواسفالتو دود و اين جيزا خداحافظى كرد ودرضمن لاستيك فابريك شوكا تقريبا دو منظوره هست ولى توخاكى وسر بيجهاى خاكى ليز ميخوره واسه همين عوضشون كردم

alip
23-05-1390, 02:11 بعد از ظهر
اينم لاستيك جلوى شوكا جون دلبر:happy4:

ASHKAN
23-05-1390, 09:44 بعد از ظهر
این لاستیکا کنترولتو رو آسفالت کم نمیکنه ؟
صدای موتور رو آسفالت چجوریه زیاد نشده:9:

alip
24-05-1390, 12:09 قبل از ظهر
عزيز دل به خودت زحمت بده بستاى قبليو بخون ...نوكرتم من از موتورم فقط و فقط درافرود استفاده ميكنم

شفیع
24-05-1390, 12:30 قبل از ظهر
عزيز دل به خودت زحمت بده بستاى قبليو بخون ...نوكرتم من از موتورم فقط و فقط درافرود استفاده ميكنم

علی آقا، اگر فقط در آفرود استفاده می کنید، پس انتخاب درستی کردید،
امیدوارم موتورسواری لذت بخشی داشته باشید.

Duran
24-05-1390, 03:32 بعد از ظهر
آقا چند تا عکس از اینجین این شوکاتون بذارید اگه زحمتی نباشه .سوپاپها زنجیریه ؟ لرزش اینجین در چه حدیه ؟ از کبیر بیشتره یا تو مایه های رادیسونه ؟

alip
25-05-1390, 09:26 بعد از ظهر
باشه عزيزم در اسرع وقت ميزارم اكه منظورت زنجير تايمى بودنشه ...اره هست لرزش موتورشم تو دورهاى بالا و زير فشار تقريبا ميتونم بكم صفره الببته من يه سرى بيجاى شاسيو قويتر كردم بازم سليقه ها مختلفه مثلا دوست عزيزو محترمى در حايى از همين سايت نوشته بود كه شوكا هوا خنك لكنه ...شايدم باشه ولى براى من خيلى خوب جواب ميده من هميشه تو افرود و شرايط تقريبا سخت ازش استفاده ميكنم

Duran
26-05-1390, 04:07 قبل از ظهر
باشه عزيزم در اسرع وقت ميزارم اكه منظورت زنجير تايمى بودنشه ...اره هست لرزش موتورشم تو دورهاى بالا و زير فشار تقريبا ميتونم بكم صفره الببته من يه سرى بيجاى شاسيو قويتر كردم بازم سليقه ها مختلفه مثلا دوست عزيزو محترمى در حايى از همين سايت نوشته بود كه شوكا هوا خنك لكنه ...شايدم باشه ولى براى من خيلى خوب جواب ميده من هميشه تو افرود و شرايط تقريبا سخت ازش استفاده ميكنم
خوب شاید برخی از افراد توقعهای خاصی از موتورهای چینی دارند که برآورده نشده به همین خاطر انتقادها گاه غیر منطقی میشه . بله اگر این موتور به قیمت یک موتور اروپایی یا ژاپنی یا حتی تایوانی بود من هم انتظار بالایی از این موتور داشتم اما در رنج قیمتی حدود 1700 موتور سیکلتهای چینی تنها گزینه هستند و باید از نقاط ضعفشون با روشهای مختلف اما کم هزینه کاست (نریم موتور چینی بخریم و بعدش فرضا سرسیلندر 400 تومنی ببندیم روش یا ...) .در این میان به سلیقه خریدار بستگی داره که با توجه به زیبایی این موتور و کمکهای گازی جلو و عقب بنظرم گزینه خوبی هست .
تقویت تنه و شاسی و سیستم تعلیق کار بسیار مناسبی هست که خوشحال میشیم اگر براتون ممکن باشه عکسهایی هم بگذارید .
تعویض سوپاپها و فنرهایش و زنجیر تایم با مشابه باکیفیت تر نیز از واجبترین موارد محسوب میشه که البته توصیه میشه دوستان صبر کنند تا در صورتی که مشکل پیدا کرد این کار رو انجام بدهند.
همچنین تعویض خورشیدی و دنده کوچک و زنجیر چرخ هم از مواردی هست که در بهینه سازی موتورهای چینی موثر بوده .
استفاده از CDI Unit قویتر یا مدارهای تقویت سیستم جرقه زنی هم از تغییرات با هزینه کم خواهد بود .
بنظرم اومد تفاوت بین شوکا 250 هواخنک و آب خنک در اینجیناشون باید باشه . آیا در موردای دیگه هم تفاوتی هست ؟

alip
26-05-1390, 05:47 قبل از ظهر
والله من شوكا اب خنكو از نزديك هنوز نديدم كه ببينم جه فرقايى دارن وراجع به عكس اينجين هر جى سعى كردك ابلود نشد اما بعدا بازم سعى ميكنم تا انشاءالله ابلودش كنم

---------- Post added at 06:47 AM ---------- Previous post was at 06:43 AM ----------

درضمن اكه تيونينك تخصصى ويا موارديكه ميشه اين موتور يا هر موتوريو تبديل به احسن كردرو زكر كنيد ممنون ميشم مثل همين مواردى كه كفتيد

شفیع
26-05-1390, 08:55 بعد از ظهر
با گفته های آقا Duran موافقم، و همین طور که خودشون هم اشاره کردن، گاهی اوقات می شه تعویض بعضی از قطعات در صورتی که قطعات وابسته به اون قطعه ضعیف هستن کار کاملا بیهوده ایه،
بین بحث هامون بعضی از دوستان گفتن موتور های چینی نخرید جنس اصل با برند معروف بخرید ... من هم قبول دارم، ولی خوب جنس اصل کجا بود ؟ آیا ما توی ایران نمایندگی سوزوکی، کاوازاکی، هوندا و یا یاماها داریم ؟ اون هایی هم که همچین موتور هایی دارن برای تامین یک قطعه کوچیک باید چند صد برابر قیمت تعیین شده کارخونه، پول به دلال ها بدن، یکی از دوستام چند وقت پیش بهم می گفت: ترانزیستور CRM قیمت گرفتم 700 هزار تومن !!! مطمئنم خود کارخونه توی ژاپن میده زیر صد تومن این وسط همشو دارن دلال های عربی می خورن ! اصلا چند نفر از اعضایی که همینجا دارن بحث و گفتگو می کنن می تونن یه تریل 8 میلیونی کاوازاکی بخرن ؟ مردم هشتشون گروی نه هشونه، و اونقدر هم حرفه ای نیستن که بخوان موتور ها با برند های معروف و گرون قیمت بخرن، واسه همین خیلی از کسانی که توی پرشین موتور یا انجمن های دیگه دارن بحث می کنن، حداقلش از بین همین اجناس موجود حالا چه چینی چه هندی چه ایرانی دنبال مرغوب ترینشون هستن، و همه این رو می دونن چنس چینی رو نمی شه با جنس ژاپنی یا آلمانی و سوئدی مقایسه کرد.

alip
28-05-1390, 02:13 قبل از ظهر
duranعزيز با عرض معزرت هركار ميكنم عكس ابلود نميشه الان 4-5 روزه كه نميتونم عكس تو سايت ابلود كنم نميدونم جرا؟به محض اينكه تونستم حتما اينكارو ميكنم

Duran
28-05-1390, 02:43 بعد از ظهر
duranعزيز با عرض معزرت هركار ميكنم عكس ابلود نميشه الان 4-5 روزه كه نميتونم عكس تو سايت ابلود كنم نميدونم جرا؟به محض اينكه تونستم حتما اينكارو ميكنم

مرسی تونستم عکس اینجینش رو جایی ببینم .
تماس داشتم با شرکت اصفهان مدیر فروششون گفت شوکا هواخنک موجود نیست و تا سال آینده هم کلا برنامه ای برای 250 ندارن ولی یه شماره داد در اصفهان که گویا طرف چندتا شوکا آب خنک داره به همون قیمت 2800 . اینطور که میگفت غیر از اینجین یکی هستند این دو مدل .
در مورد بهینه سازی هم انشالله وقت کنم چند مورد رو اشاره خواهم کرد .

alip
29-05-1390, 11:39 بعد از ظهر
ممنون ميشم از شما اكه راجع به بهينه كردن شوكا هوا خنك مطلبى بزارى ...مطلبى كه كاملا كاربردى باشه وحتى الا مكان كم هزينه...متظريم دوست عزيز

alip
30-05-1390, 01:12 قبل از ظهر
بالاخره اينم عكس اينجين

Duran
30-05-1390, 04:24 بعد از ظهر
مرسی از عکستون .
راستش بهینه سازی تنها شامل حال شوکا نیست و اکثر موتورهای چینی بنظرم بنده نیاز به این مسئله دارند . نمیدونم لاستیکهاتون آفرودی هست یا شهری که اگر شهری هست در قسمت لاستیک مطلب و عکس گذاشتم . انشالله بزودی مطالبی در مورد سیستم جرقه زنی هم در قسمت مباحث مربوط به برق و سیستم برق رسانی انجمن قرار میدم که کاملا عملی هست و تست شده .

alip
30-05-1390, 11:02 بعد از ظهر
والله لاستيكاش تقريبا دومنظوره هست كه بيشتر به نظر من انروده تا افرود...واسه همين من لاستيك جلو وعقبو با افرودى عوض كردم جزن استفاده من فقط افروده و عكس لاستيكارو هم در بستهاى قبلى كزاشتم و اكه لطف كنيو مبحث تيونينك اين موتورو همينجا بزارى خيلى بهتره جون بحث از براكندكى دور ميشه
با تشكر

alip
31-05-1390, 03:04 قبل از ظهر
اينجا عكس لاستيكايي كه رو موتور كزاشتم رو ميتونيد ببينيد[Only registered and activated users can see links]

alip
05-06-1390, 11:38 بعد از ظهر
راستى دوستان ...تو اين سايت كسى شوكا هوا خنك داره يا من تنهام؟:29dz8zk:

alip
11-06-1390, 03:20 قبل از ظهر
اينم شوكا جان من با لاستيكاى افرود :29dz8zk:

alip
22-06-1390, 04:01 قبل از ظهر
كفتم اين بست خاك نخوره دوتا عكس از شوكا هوا خنك كزاشتم حال وكنيم

مجی
30-06-1390, 12:12 قبل از ظهر
سلام خدمت همه ی سروران خودم...اگه اجازه بدین منم وارد بحث های قشنگتون بشم...من میخوام یه موتور تریل کار کرده بخرم.به شوکا هم علاقه ی زیادی دارم ...می خواستم از آقایون راهنمایی بگیرم که بخرم یا نه؟؟؟؟؟اگه نه پس چی بخرم؟؟؟اینم بگم واشه تو شهر میخواما....

Kenji
30-06-1390, 12:21 قبل از ظهر
اگه مشکلی با قطعه نداشتن این موتور نداری بگیر

مجی
30-06-1390, 12:55 قبل از ظهر
یعنی میگی قطعش گیر نمیاد؟؟؟

Kenji
30-06-1390, 12:58 قبل از ظهر
اینطور که مشخصه ابدا.

alip
30-06-1390, 05:45 قبل از ظهر
سلام خدمت همه ی سروران خودم...اگه اجازه بدین منم وارد بحث های قشنگتون بشم...من میخوام یه موتور تریل کار کرده بخرم.به شوکا هم علاقه ی زیادی دارم ...می خواستم از آقایون راهنمایی بگیرم که بخرم یا نه؟؟؟؟؟اگه نه پس چی بخرم؟؟؟اینم بگم واشه تو شهر میخواما....

مجی جان اگه واسه استفاده شهری میخوای وبا توجه به کمبود قطعات شوکا من روان 200 رو پیشنهاد میکنم مخصوصا برای داخل شهر

nopo
30-06-1390, 08:43 قبل از ظهر
.....فلات

مجی
30-06-1390, 12:58 بعد از ظهر
آخه قیافه ی شوکا کجا و روان کجا ....شوکا بد جوری رفته تو مخم....من اصفهانم تو شهر ما قطعاتش هست؟؟؟؟آخه ماله سپاهان سیکلت اگه اشتباه نکنم...

ap_peiki
30-06-1390, 01:31 بعد از ظهر
اصفانی یه روان بخر
سپاهان سیکلت رابطه ی خوبی با شماره گزاری نداره جرت میده تا کارت و پلاک برات بیاد

reza KTM
31-06-1390, 01:43 قبل از ظهر
اصفانی یه روان بخر
سپاهان سیکلت رابطه ی خوبی با شماره گزاری نداره جرت میده تا کارت و پلاک برات بیاد
آقای پیکان پور شما هم شوکا داشتید و هم روان و روان رو به بقیه پیشنهاد میکنید میشه دلیلش رو بگید تا بعضی دوستان رو روشن تر کنید

ap_peiki
31-06-1390, 02:06 قبل از ظهر
1. مشکل در شماره گذاری
2. لرزش زیاد در حد لالیگا یا شایدم روان خیلی نرمه
3.موتور بخاطر یه واشر داخل موتور 2 ماه خوابیده بود بعدهم که قطعه اومد همه اون قطعه ها مشکل داشت
.................................................. .................................................. .....................................
البته سواریش لذت هم داشت
1. قدرت عالی* به قدری که دفعه اول که موتورو سوار شدم یه تکزدم نمی دونستم مثل روان نیست یه کوچولو مونده بود برگردم
2. شدت خوب (روانو میخورد)*
3. صدای اگزوز خوف **
اصلا کلی کلای داشت همه خیال میکردن موتور حسابیه
همش در حال تک چرخ زدن واستپ زدن باهاش بودم

alip
31-06-1390, 12:52 بعد از ظهر
1. مشکل در شماره گذاری 2. لرزش زیاد در حد لالیگا یا شایدم روان خیلی نرمه3.موتور بخاطر یه واشر داخل موتور 2 ماه خوابیده بود بعدهم که قطعه اومد همه اون قطعه ها مشکل داشت.......................................... .................................................. .............................................ال ته سواریش لذت هم داشت1. قدرت عالی* به قدری که دفعه اول که موتورو سوار شدم یه تکزدم نمی دونستم مثل روان نیست یه کوچولو مونده بود برگردم 2. شدت خوب (روانو میخورد)*3. صدای اگزوز خوف **اصلا کلی کلای داشت همه خیال میکردن موتور حسابیه همش در حال تک چرخ زدن واستپ زدن باهاش بودم1-شوکا پلاک شده از کارخونه میاد بیرون2-تو موتورایی که ایران میسازه لرزشش از همه کمتره(شاید شوکای آقای پیکانپور اینطوری بوده یا ایرادی داشته)3-برام اتفاق نیفتاده و نمیتونم نظری بدم

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

1. مشکل در شماره گذاری 2. لرزش زیاد در حد لالیگا یا شایدم روان خیلی نرمه3.موتور بخاطر یه واشر داخل موتور 2 ماه خوابیده بود بعدهم که قطعه اومد همه اون قطعه ها مشکل داشت.......................................... .................................................. .............................................ال ته سواریش لذت هم داشت1. قدرت عالی* به قدری که دفعه اول که موتورو سوار شدم یه تکزدم نمی دونستم مثل روان نیست یه کوچولو مونده بود برگردم 2. شدت خوب (روانو میخورد)*3. صدای اگزوز خوف **اصلا کلی کلای داشت همه خیال میکردن موتور حسابیه همش در حال تک چرخ زدن واستپ زدن باهاش بودم1-شوکا پلاک شده از کارخونه میاد بیرون2-حداقل لرزش رو در شوکادیدم و من پیچهای انجین به شاسیو قویتر کردم بهمراه واشر باکیفیت پلاستیکی برای این پیچا ولرزش بجرات میگم که به صفررسیدهمورد سوم برام پیش نیومده و نظری نمیدم ضمنا با احترام به نظرات آقای پیکانپور عزیز باید بگم وقتی موتوری باهاش دایما تکچرخ و استپ زده میشه نباید موتوره بدیم باشه

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

1. مشکل در شماره گذاری 2. لرزش زیاد در حد لالیگا یا شایدم روان خیلی نرمه3.موتور بخاطر یه واشر داخل موتور 2 ماه خوابیده بود بعدهم که قطعه اومد همه اون قطعه ها مشکل داشت.......................................... .................................................. .............................................ال ته سواریش لذت هم داشت1. قدرت عالی* به قدری که دفعه اول که موتورو سوار شدم یه تکزدم نمی دونستم مثل روان نیست یه کوچولو مونده بود برگردم 2. شدت خوب (روانو میخورد)*3. صدای اگزوز خوف **اصلا کلی کلای داشت همه خیال میکردن موتور حسابیه همش در حال تک چرخ زدن واستپ زدن باهاش بودم1-شوکا مثل بقیه موتورا از کارخونه پلاک شده بیرون میاد2-شوکا از همه موتورا لرزشش کمتره وضمنا من پیچهای اتصال انجین به بدنه رو قویتر کردم بهمراه اضافه کردن واشر پلاستیکی با کفیت که لرزشو تقریبابه صفررسونده3-چون برام اتفاق نیفتاده نظری نمیدم

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

چرا پستی که من نوشتم سفید و خالی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:52 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

چرا پستی که من نوشتم سفید و خالی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجی
31-06-1390, 01:47 بعد از ظهر
سلام.پس اکه کسی باهاش درست برونه خوبه دیگه؟؟؟؟؟

alip
31-06-1390, 02:23 بعد از ظهر
1- شوکا با پلاک از کارخونه بیرون میاد2-لرزش شوکا میتونم به جرات بکم که از همه موتورای داخلی کمتره ومن پیچای اتصال انجین به شاسیو قویترکردم وواشر پلاستیکی باکیفیت اضافه کردم که تقریبا لرزشو به صفررسونده3-راجع به مطلب سوم چیزی نمیگم چون برام اتفاق نیفتاده و امکان داره دوستمون درست بگهیه مطلبیو هم اضفه میکنم که جواب دادن من به آقای پیکانپور به هیچ وجه کل کل نیست و فقط تبادل نظره

ap_peiki
31-06-1390, 03:30 بعد از ظهر
بله شما درست میفرماین
موتور پلاک داره ولی بعد از یکسال نه کارت سوخت داره نه کارت موتور نه سند

alip
31-06-1390, 03:42 بعد از ظهر
عزیزم ولی کارت سوخت من اومد

مجی
31-06-1390, 08:43 بعد از ظهر
من شوکا سوار میشم........بی چون و چرا...........:999:

nopo
01-07-1390, 01:16 قبل از ظهر
امروز(پنجشنبه31/6/90)رفتم مغازه ترکه(یک کلی فروش لوازم در مشهد)گفت از شوکا بعضی قطعات موتوریش هست ولی از فلاپ پلاستیکی هیچیش نیست!!

alip
02-07-1390, 03:37 قبل از ظهر
امروز(پنجشنبه31/6/90)رفتم مغازه ترکه(یک کلی فروش لوازم در مشهد)گفت از شوکا بعضی قطعات موتوریش هست ولی از فلاپ پلاستیکی هیچیش نیست!!
داداش میشه لوازمی که داره با قیمت برامون بگی؟خیلی ممنون میشم

---------- Post added at 03:37 AM ---------- Previous post was at 03:35 AM ----------

من شوکا سوار میشم........بی چون و چرا...........:999:
مطمین باش پشیمون نمیشی :24:

nopo
02-07-1390, 10:04 قبل از ظهر
بزار فردا برم بپرسم

alip
03-07-1390, 03:11 قبل از ظهر
ممنون از لطفت nopoعزیز انشاالله جبران کنم داداش

alip
11-07-1390, 03:45 قبل از ظهر
بزار فردا برم بپرسمآقا منتظریما

alip
17-07-1390, 12:25 قبل از ظهر
آقا امروز رفتم خیابون 17 شهریور آقای الله بیگی گفت حدود 40% لوازم شوکارو داره و ادعا میکرد که نمایندگیش تو مشهده(دوستان مشهدی بهتر میتونن نظر بدن)و گفت کهکارخونه قول 100% برای قطعات نداده و هنوز چیزی مشخص نیست ممکنه بریزن تو بازار ممکنه هم اصلا اینطور نشه در ضمن تولید شوکا 250 چه آب خنک و چه هوا خنک تعطیلات رفتن دوتایی باهم

ARSH
17-07-1390, 04:28 بعد از ظهر
تولیدش تعطیل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آب خنکش هم ؟
فقط تو اصفهان هست یعنی باید بیایم از اونجا بخریم ؟
همین امروز تو فکرم بود به داییم این موتورو معرفی کنم یه تریل قانونی میخواست !

قیمت آب خنک چند بود ؟ خودمم حال کرده بودم با آب خنک

شفیع
17-07-1390, 10:30 بعد از ظهر
به نظرم بیشتر به یه جور سیاست شبیه !
سپاهان سیکلت با این کارش می خواد خودشو محبوب تر کنه و قیمت محصولاتش خود به خود بالا بره.

nopo
17-07-1390, 10:37 بعد از ظهر
آقا امروز رفتم خیابون 17 شهریور آقای الله بیگی گفت حدود 40% لوازم شوکارو داره و ادعا میکرد که نمایندگیش تو مشهده(دوستان مشهدی بهتر میتونن نظر بدن)و گفت کهکارخونه قول 100% برای قطعات نداده و هنوز چیزی مشخص نیست ممکنه بریزن تو بازار ممکنه هم اصلا اینطور نشه در ضمن تولید شوکا 250 چه آب خنک و چه هوا خنک تعطیلات رفتن دوتایی باهم

معمولا توی مشهد وقتی کسی قطعه ای رو پیدا نمی کنه پیش الله بیگی میره اونم به قیمت خون باباش حساب میکنه!!
الله بیگی نماینده آپاچی و چندتاموتور دیگست
فکر نکنم نماینده شوکا باشه
اما شاید بتونه برات سفارش بده
کنسول چراغ چلو رو توی مغازش دیدم
اگه هنوز مشهدی برو مغازه ترکه!!
یعنی معروف به ترکه فامیلش فکر کنم علیزاده باشه فکر کنم مطمئن نیستم.
چهار راه سیلو بلوار مجلسی جهان سیکلت
به هرکی بگی مغازه ترکه کجاست نشونت میدن
قبلا برای شوکا ازش سوال کردم گفت بعضی چیزاشو داره
یاحق

ap_peiki
17-07-1390, 11:24 بعد از ظهر
طی صحبتهایی که امروز با مدیر شرکت داشتم گفتن که دیگه به تریل حتی فکر هم نمیکنن چون شماره گزاری دمار از روزگارشون در آورده نمونش همین موتور قبلی خودم
در مورد قطعه هم گفتن شاینری خیلی اذیتشون میکنه همه چی این موتورو سفارش دادن پولشم در فروردین واریز شده ولی متاسفانه شاینری بد قولی کرده و قطعه نداده
ایشون گفتن که طی توافقاتی که با symتایوان داشتن (شوکا یکی از بزرگترین خریداران sym هست) یکی از موتور های مایع خنک رو دادن و قرار شده با آۀیاژ بهتر این موتور رو در تایوان تولید کنند .

alip
19-07-1390, 01:06 قبل از ظهر
معمولا توی مشهد وقتی کسی قطعه ای رو پیدا نمی کنه پیش الله بیگی میره اونم به قیمت خون باباش حساب میکنه!!الله بیگی نماینده آپاچی و چندتاموتور دیگستفکر نکنم نماینده شوکا باشه اما شاید بتونه برات سفارش بدهکنسول چراغ چلو رو توی مغازش دیدماگه هنوز مشهدی برو مغازه ترکه!!یعنی معروف به ترکه فامیلش فکر کنم علیزاده باشه فکر کنم مطمئن نیستم.چهار راه سیلو بلوار مجلسی جهان سیکلتبه هرکی بگی مغازه ترکه کجاست نشونت میدنقبلا برای شوکا ازش سوال کردم گفت بعضی چیزاشو دارهیاحقnopo جون متاسفانه از مشهد اومدم بیرون و سعادت دیدن شما دوستان رو هم پیدا نکردم و انشاالله که منو ببخشید

meysam4
13-08-1390, 12:15 قبل از ظهر
با سلام به نظر من هیچی موتور ژاپنی نمیشه من یدونه tsr125 داشتم با اینکه 125 بود هیچکدوم از این موتورا به گردش نمیرسیدن اگزوز قهرمانی روش بود صدای خیلی نازی داشت با 206 کورس گذاشتم با اینکه بهش آوانس میدادم اصلا نمیتونست دودش هم جمع کنه جاتون خالی بود که بدم همتون یه دور باهاش بزنین

alip
17-08-1390, 08:45 قبل از ظهر
آی حالی میکنیم با این شوکاها تو آفرود جاتون خالی چندروز چیش یه آفرود کوچولو رفتیم بجان عزیزتون حالی میده وقتی تو شتاب "یاماها تی تی آر"رو میزاریو میری ...اما نامرد وقتی راه میفته شوکا که هیچ خیلی موتورای دیگه رو هم میماله و میره 160 -70 تا راه میره این تی تی آر

vahidshah
20-08-1390, 12:15 بعد از ظهر
از دوستان شوکا250 سوار اگه تونستین عکسی از کاربراتور شوکا تون بذارین.و قیمتشو میدونید؟

نیما نادری
20-08-1390, 12:24 بعد از ظهر
کاربرات فابریکش مثل کاربرات سی جی هست فقط یکم بلندتر و بزرگتر

vahidshah
20-08-1390, 08:34 بعد از ظهر
به عکسایی که تو صفحات قبل بود مرور که کرده بدم شبیه طرح سی جی بود اما یکم بزرگتر پس به نظر مناسب میاد.حتی کاربراتور هوندا ایکس ار250 هم زمانی با این نوع ارایه شده.نمیگم دقیقا همونه منظورم فرمته پیستونی و مدل
تو دورهای انتهای گاز موتور کم نمیاره؟نیرو کم نمیزنه؟ریپ زدن؟یا موقع ول کردن گاز صدای تلپ نلپ!یا صدای خفیف انفجار؟کلا کارکردش چطوره؟ از قیمتش خبر دارین؟

نیما نادری
20-08-1390, 08:54 بعد از ظهر
به عکسایی که تو صفحات قبل بود مرور که کرده بدم شبیه طرح سی جی بود اما یکم بزرگتر پس به نظر مناسب میاد.حتی کاربراتور هوندا ایکس ار250 هم زمانی با این نوع ارایه شده.نمیگم دقیقا همونه منظورم فرمته پیستونی و مدل
تو دورهای انتهای گاز موتور کم نمیاره؟نیرو کم نمیزنه؟ریپ زدن؟یا موقع ول کردن گاز صدای تلپ نلپ!یا صدای خفیف انفجار؟کلا کارکردش چطوره؟ از قیمتش خبر دارین؟

این نوع کاربراتور سابق بر روی انجین های تایپیتی مثل سی جی و تریل هایی مثل رادیسون مورد استفاده بود

با تیره و تار شدن این نسل انجین ها مصرف این نوع کاربراتور هم کم شد و اغلب دنبال دیافراگمی رفتن

تفاوت انجین تایپیتی با زنجیر تایم در اینه که تایپیتی توان بهتری رو در دور موتور میانی و پایینی داره و کلا انجین کم دور هست

و زنجیری تو دور پایین قدرت کمتری میده ولی انجین پر دور و قوی در دورهای بالایی هست

حداکثر اندازه این کاربراتور رو این موتورها 30 هست که با عبارت pz30 روشون مشخصه که مال سی جی pz26 هست

حالا اگر بگی واسه چی میخوای و رو چی میخوای ببندی میشه روش بحث کرد

vahidshah
21-08-1390, 12:17 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییت دوست من.
اره تو تایپتی بهترین باره و کارایی دور پایین و متوسط هستو کاربراتورش میتونه واسه اون بهینه شده باشه.و زنجیر تایمی علاوه بر کارایی بیشتر تو دور بالا میتونه سقف دور موتور یکم بالاتر هم داشته باشه و میتونه کاربراتورش واسه اون عمل بهینه باشه.این قضیه تفاوتهای زنجیر و تایپتی البته کاش جای بهتری واسه بحثش بود.ایکس ال 125 و سی جی 125 یه مثال و مدرک خوبیه واسه دقتو یاد گرفتن.سی جی چون تایپتی هس و شهری با4 دنده و تاکید به کارایی تو دورهای معمولی و سقف دور موتور11 هزارو ایکس ال با همون پیستون و سیلندر چون زنجیری با گیربکس 6 دنده واس جبران کمبود گشتاور دورهای پایین و آزاد بوده بازه دور موتور و سقف دور موتور تا 13 هزار .....................
ا
اما هر چی باشه این کاربراتور ها هم باز تولید میشه و در حدی میشه گفت مثل رقابت بین کاربراتور و انژکتوره که بااینکه در حالت کلی انژکتور کارا تره اما سازنده ها گاها به کاربراتو رو سعی بیشتر ویا نسبت به
کارایی از هردو استفاده میکنن گرچه کوچ بسمت انژکتوره.یا حتی انجین تایپتی که با اینکه نسبت به زنجیر بازده کمتری داره اما باز منسوخ نشده و گاها انتخاب میشه

تو این جریان هم چون انجین فلات 250 و شوکا250 خیلی بهم شبیه هستن گرچه پوسته سمت صفحه کلاجشو فرق داره اما یکسان و طرح انجین سی ار اف 230 رو دارن که یا حجم واقعیشون 230 هس یا سیلندر کمی بزرگ شده و شده250 ا.خلاصه رو فلات همون کاربراتور سی جی هس و کاملا کم آوردن هوا تو ادورهای بالا مشهوده و حتی کاربراتور سی ار اق 230 هم بزرگتر هس و هوندا با اون کاربراتور از 230 سی سی حجم میخاد قدرتو نسبت به حجمش بکشه .اما این چینی با کیفیت پایین و قدرت کمتر انجین با اون کاربراتور خواسته ار 250 سی سی قدرت بکشه که کم لطفی هست.خواستم دربرا ه کاربراتوره شوکا بدونم ببینم اون جوابگو حجمش هست؟که رو فلات بشه بست

alip
27-08-1390, 02:20 قبل از ظهر
بله دوست عزیزکاربراتورش شبیه سی جیه بعلاوه پمپ شتاب دهنده ودرضمن هیچگونه بک زدنموقعول کردن گازنداره ...درهیچ دوریکم نمیاره...وزورشم که یکی از محاسن غیرقابل انکار این شوکاست ومن تو اینپنج شش ماهازش کاملا راضیم وپمپ شتاب دهندش تو شتاب اولیه وحتی بین دنده وتوشیبهای تند خیلی خیلی راضی کنندس شتاب اولیش رو کمتر موتوری توحدخودش داره ...قیمتشم تقریبا 2 تا 2200

نیما نادری
17-09-1390, 08:21 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

vahidshah
17-09-1390, 10:56 بعد از ظهر
ممنون از ارسال عکس کاربراتور.پس کاربراتورش مثل سی جی هس .مثل فلات تقریبا البته فلات پمپ شتاب نداره.لاقل ماله پیشرو250 که انجینش این فرمته کارباتورش متفاوته و مثل روان و اون سیستم خلا و بدون پیستون که گاز رو با دریچه تنظیم میکنه.البته هردو کاربراتوره و مثلا رو ایکس ار 250 موتور به اون موفقی هم این فرمت ساده هس اما قطور تره

نیما نادری
17-09-1390, 11:32 بعد از ظهر
کلا کاربراتور دیافراگمی تنبله و این کاربراتور ها چه مدل پیستون مدور مثل این چه مدل پیستون تخت خیلی فرزتر هستن

من یک 26 اینو بدون پمپ رو 200 سی سی دارم خیلی خوب کار میکنه (30 پمپ دار نیست که بخری فقط رو شوکا هست )

bardia
06-10-1390, 11:39 بعد از ظهر
سلام ده ماهه من این موتور رو در تهران سوار میشم خصوصیات این موتور سوپاپ جنس خوب جفتی 9000 تومن زنجیر تایم سوزوکی اصل جاپن 10000تومن گیت سوپاپ با هوندا 125 برابره هیچ فرقی نمیکنه سوپاپ هم با روان برابره پس مشکل سرسیلندر برای من حل شد ناراحت مشکل سرسیلندر نباشید و همچنین دوشاخه عقب به هیچ عنوان به بوش های دو شاخه عقب دست نزنید فقط مهره ی انرا خوب سفت کنید وگلگیر جلوی آنرا از قسمت عقب کمی کوتاه کنید که باد به سر سیلندر برخورد کند تا لاستیک مابین پیچ سیلندر به سر سیلندر بیش از حد داغ نشود و روغن ریزی نکند سعی کنید بیشتر از هندل استفاده کنید برای من تا به حال هیچ مشکلی پیش نبامده ولی چون تخصص من در رابطه با موتور سیکلت و موتور سواری است انجین این موتور (شوکا 250) ساده است چون دارای دو سوپاپ میباشد و همچنین پیستون ارتفاع بلند به سبک قدیم و به این علت قدرت زیادی دارد و از نظر شاسی زیباست چون من طوقه ی جلوی آنرا به 21 ارتقا دادم زیبایی آن دو چندان شد صدای زیبایی دارد دارای شتاب خوبی است و دستگاه برق خیلی ساده که میتوان با 10000 تومان انرا تعمیر کرد و هیچ وقت خراب نمیشود چون داخل روغن کار میکند و عمر طولانی دارد کیلومتر مشابه کی تی ام وکمک جلو شباهت زیادی به هوسکوآرنا و کمک عقب مثال موتور کراس کی تی ام 250 سی سی میباشد به نظر من این موتور سیکلت ارزش دارد که مسوولین وارد بازار کنند در اینده انشا الله عکس های زیبایی در پیست از این موتور برایتان ارسال میکنم.قهرمانی

شفیع
07-10-1390, 11:02 قبل از ظهر
از اون نوع کاربراتی که آقا نیما عکسشو نشون دادن، قبلا استفاده کردم، روی هوندا 125، با داشتن یه پمپ اضافه (شتاب دهنده) زمانی که موتور خوب داغ می شه، با یه بار پمپ کردن قدرت فوق العاده ای میده،
همون طور که دوستان و اساتید اشاره کرده همون کاربراتور معروف سی جی هست، با کمی تغییرات، که یکی از ضعف های عمده اش روی موتور های تریل زمانی هست که موتور بیوفته رو زمین، بنزین از کاربراتور فلوت می کنه و میریزه، توی کاربراتور هوا میره، موتور که بلند کردی تا دوباره بنزین جای هوا رو بگیره، چندین بار باید هندل و یا استارت هرز زد
با یه نوع دیگه از کاربراتور آشنا شدم، که البته در مباحث دیگه قبلا در مورد بحث شده بود، کاربراتوریه که هم قدرت مناسبی میده و هم ضعف های کاربراتور های طرح سی جی رو نداره
دقیقا اطلاع ندارم کاربراتورش از چه نوعی هست و چطوری کار می کنه، ولی دنبالش هستم یکی تهیه کنم.

کاربراتور تریل پیشرو 250
Zipp Tracker
محصول کشور مجارستان

BEHDAD
07-10-1390, 11:41 قبل از ظهر
این شوکا 250 که اب خنک هستن تهران ندیدم
گمرکم گشتم نبود
فقط اصفهان داره؟ تهران نیست؟ لوازم یدکیش باید از اصفهان گرفت؟!
این اب خنک بودن و 250 بودن قیافش میل من بیشتر کرده نسبت به روان با اینکه روان جواب پس داده و لوازمش زیاده!
لطفا یکی از تهران اطلاعات بده! کسی از تهران هست این موتور داشت باشه؟
ممنون

ap_peiki
07-10-1390, 08:37 بعد از ظهر
کلا دیگه نیست

نیما نادری
09-10-1390, 01:23 قبل از ظهر
این موتور محصول مجارستان نیست ساخت چین هست و با اسامی مختلف در همه جا دنیا فروش میره و لزوما ساخت محلی که فروش میره نیست

اون کاربراتوری که شما منظورت هست و عیوب بقیه رو نداره و خیلی هم گران قیمت هست مدل پیستون تخت هست

اولا اسمش میگه که دیافراگمی نیست و پیستونیه و مجدد اسمش میگه که پیستونش مثل طرح قدیم گرد نیست و صفحه ای تخت هست که روی بلبرینگ

یا کشوهایی که تعبیه شده بالا و پایین میره ...قابلیت این رو داره که حجم زیادی از مخلوط رو وارد محفظه احتراق کنه و خلاصه خیلی دیوانس

bardia
09-10-1390, 11:08 بعد از ظهر
این شوکا 250 که اب خنک هستن تهران ندیدمگمرکم گشتم نبودفقط اصفهان داره؟ تهران نیست؟ لوازم یدکیش باید از اصفهان گرفت؟!این اب خنک بودن و 250 بودن قیافش میل من بیشتر کرده نسبت به روان با اینکه روان جواب پس داده و لوازمش زیاده!لطفا یکی از تهران اطلاعات بده! کسی از تهران هست این موتور داشت باشه؟ممنونسلام تهران رو زیر پا گذاشتم نبود نگرد نیست!

alip
15-10-1390, 08:53 بعد از ظهر
سلام به همگد دوستان من اومدم ..............
من یه شمع ایریدیوم واسه شوکا هواخنک میخوام قیمتشم مهم نیست ......کسی هست مردونگی کنه برام بفرسته؟

alip
16-10-1390, 12:23 قبل از ظهر
سلام ده ماهه من این موتور رو در تهران سوار میشم خصوصیات این موتور سوپاپ جنس خوب جفتی 9000 تومن زنجیر تایم سوزوکی اصل جاپن 10000تومن گیت سوپاپ با هوندا 125 برابره هیچ فرقی نمیکنه سوپاپ هم با روان برابره پس مشکل سرسیلندر برای من حل شد ناراحت مشکل سرسیلندر نباشید و همچنین دوشاخه عقب به هیچ عنوان به بوش های دو شاخه عقب دست نزنید فقط مهره ی انرا خوب سفت کنید وگلگیر جلوی آنرا از قسمت عقب کمی کوتاه کنید که باد به سر سیلندر برخورد کند تا لاستیک مابین پیچ سیلندر به سر سیلندر بیش از حد داغ نشود و روغن ریزی نکند سعی کنید بیشتر از هندل استفاده کنید برای من تا به حال هیچ مشکلی پیش نبامده ولی چون تخصص من در رابطه با موتور سیکلت و موتور سواری است انجین این موتور (شوکا 250) ساده است چون دارای دو سوپاپ میباشد و همچنین پیستون ارتفاع بلند به سبک قدیم و به این علت قدرت زیادی دارد و از نظر شاسی زیباست چون من طوقه ی جلوی آنرا به 21 ارتقا دادم زیبایی آن دو چندان شد صدای زیبایی دارد دارای شتاب خوبی است و دستگاه برق خیلی ساده که میتوان با 10000 تومان انرا تعمیر کرد و هیچ وقت خراب نمیشود چون داخل روغن کار میکند و عمر طولانی دارد کیلومتر مشابه کی تی ام وکمک جلو شباهت زیادی به هوسکوآرنا و کمک عقب مثال موتور کراس کی تی ام 250 سی سی میباشد به نظر من این موتور سیکلت ارزش دارد که مسوولین وارد بازار کنند در اینده انشا الله عکس های زیبایی در پیست از این موتور برایتان ارسال میکنم.قهرمانیسلام بردیا ظاهرا تو مدت بیشتریه که شوکا هواخنک سوار میشی ممنون از توضیحاتت راجع به این موتوراگه تجربه ویا قلقی چیزی از این موتور داری وبلدی لطف کن اینجا مطرح کن راستی موتورت بعداز 10 ماه ازقدرتش کم نشده ؟از شتابش یا هر تغییر دیگه؟

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

در ضمن من قصددارم یه کاربراتور قویتر وپدرومادر دار رو شوکا بذارم کسی میتونه کمکم کنه؟

alip
17-10-1390, 01:42 قبل از ظهر
به عکسایی که تو صفحات قبل بود مرور که کرده بدم شبیه طرح سی جی بود اما یکم بزرگتر پس به نظر مناسب میاد.حتی کاربراتور هوندا ایکس ار250 هم زمانی با این نوع ارایه شده.نمیگم دقیقا همونه منظورم فرمته پیستونی و مدلتو دورهای انتهای گاز موتور کم نمیاره؟نیرو کم نمیزنه؟ریپ زدن؟یا موقع ول کردن گاز صدای تلپ نلپ!یا صدای خفیف انفجار؟کلا کارکردش چطوره؟ از قیمتش خبر دارین؟وحیدجان با اینکه ازاین پستت خیلی وقته که میگذره لازم دونستم بگم که من از این کاربراتور راضیم ...تو دورهای انتهای گاز موتور کم نمیاره...نیرو کم نمیزنه...ریپ نمیزنه... موقع ول کردن گاز صدای تلپ نلپ!یا صدای خفیف انفجار نداره و کلا هیچکدوم از مواردی که گفتیو نداره ...متاسفانه از قیمتش بیخبرم

alip
20-10-1390, 01:55 قبل از ظهر
دوستان سلام شمع ایریدیوم پیدا کردم از علیرضا برای ابراز همکاریش ممنونم ...خواستم بگم که واقعا تاثیرش چشمگیره تو دمای تزدیک به صفر با اولین استارت موتور روشن شد(با ساسات) با شمع معمولی خودش بعداز روشن شدن اگه گازو یه نمه(بیشترازیه نمه)نمیگرفتم موتور بعلت سردیش فورا خاموش میشداما با شمع ایریدیوم پس از استارت اصلا نیازی به سرگاز نبود فردا انشاالله سواریشم تست میکنم ...آخ که دنبال یه کاربرات مشتیم که بندازم رو شوکا کسی پیشنهادی نداره؟

nopo
20-10-1390, 09:45 قبل از ظهر
چند خریدی؟منم می خوام

vahidshah
21-10-1390, 10:33 بعد از ظهر
با توجه به گفته ها باید کاربراتور پیشرو که تو اول صفحه 12 عکسش هست مناسب باشه.کسی تونست اون کاربراتور رو که مال مدل 250 پیشرو هست رو پیدا کنه خبر بده و قیمت بذاره

اقای alip شمع رو تست کردین تو رانندگی؟از کجا پیدا کردین ؟ قیمت ؟منم میخام !چظوری پیدا کنم

alip
22-10-1390, 02:03 قبل از ظهر
nopoوvahid عزیز من شهرستانم و همینجا پیداکردم ومسافتم با شما زیاده ...تو رانندگیم امتحان کردم اونجوری نیست که موتور پروازکنه اما برقرسونی و نرم و مثل ساعت کارکردن موتورتونو کاملا متوجه میشید یعنی هرچی موتور قبل از این شمع خوب کار کنه با این شمع خیلی نرمتره راحتتر و بهترروشن میشه بهبود شتابشم محسوسه اما توقع نکنید که هایابوسا بشه براتون ولی راضی کنندس وارزش داره در ضمن جایی که من خریم از شمع سوزنی ایریدیوم ایرانی بامارک جترو داشت قیمت(3000)تا دنسوی زاپنی اصل (15000)به بالا دیگه بسته به انصافشون داره دوستانی که تهرانن که باید راحت تهیه کننnopoجون مشهدم حتما گیرمیاد دادا

---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 01:59 AM ----------

وحید من دنبال یه جیز بهترم واسه جایگزینی کاربرات ...کاربرات پیشرو تو کتم نمیره آخه چین معمولا از کم کیفیت ترین چیزا رو موتوراش میزاره اینم نباید ازاین قایده مستثناباشه

vahidshah
22-10-1390, 11:02 بعد از ظهر
دوست من alip منظوزم منصرف کردنو یا فضولی تو انتخابت نیستا چون من خودمم فعالیتو امتحان کردنو دوست دارم.اما اینو هم درنظر داشته باشیم با یه انجین ساده با کمپرس پایین و 2 سوپاپه که هوای کمتری از4 سوپاپه مصرف میکنه درگیر هستیم که خودشم چینیه . و با این کاربراتور سی جی 125 که روش هست مشخصه شاید کمبود بنزینو با ژیگلر بزرگتر بشه حل کرد اما اینجا گلوی کاربراتور باز در حد 125 سی سی هست و لاقل هوا در حد 200 سی سی هم برسونیم خوبه.حتی شاید کاربراتور روان هم با تنظیمات مطلوب موثر باشه.شاید کارباتور نسبتا خوب هم خیلی کافی باشه

alip
22-10-1390, 11:56 بعد از ظهر
از صحبتات استفاده میکنم وحید جان شما پیشنهادت برای تقویت کارب فعلی شوکا چیه؟اگه بتونی با عکس توضیح بدی ممنون میشم

alip
30-10-1390, 01:24 قبل از ظهر
دوستان و استادان سلام ...لطف کنید منو در تقویت وتیونینگ کاربرات این شوکا کمک وهمراهی کنید به توصیه دوست عزیز vahidshah ترجیح میدم اینکارو کنم تا خرید یه کارب نو و متفاوت.......هم اکنون نیازمند یاری سبطتان هستیم

alip
11-11-1390, 03:43 قبل از ظهر
شوکا همچنان قبراق و سرحال

---------- Post added at 03:43 AM ---------- Previous post was at 03:37 AM ----------

آقا من عکس آپلود کردم چرا نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

02109002
11-11-1390, 03:50 قبل از ظهر
دوباره آپ کن

alip
13-11-1390, 04:07 بعد از ظهر
دوباره آپ کناینم دوباره

alip
14-11-1390, 01:22 قبل از ظهر
6785شمع ایریدیوم
وحید جان تو پ خ نتونستم عکسو آپ کنم انشاالله که اینجا عکسو ببینی

K.I.A
14-11-1390, 02:29 قبل از ظهر
ایریدیوم تو موتور سیکلت تا 50000 کارکرد نرمال و تو خودرو تا100000کار میکنه

alip
20-11-1390, 02:16 قبل از ظهر
ایریدیوم تو موتور سیکلت تا 50000 کارکرد نرمال و تو خودرو تا100000کار میکنه
کیا جون شمع هایی هم داریم(ایریدیوم)که بیش از 100000 کارمیکنن مثل شمع volkerکه 160000 تا کار میکنن که من الان روی 206 دارم استفاده میکنم وفقط تاحالا یک بار بازدیدوسرویس شده وبیش از 100000 تا کارکرده (made in germaney)

alip
22-11-1390, 05:39 قبل از ظهر
شوکا قبراق پس از چندین ماه

نیما نادری
22-11-1390, 12:23 بعد از ظهر
واشر سر سیلندر روغن زده !!!

alip
24-11-1390, 01:51 قبل از ظهر
نیما جون این ایراد همه شوکاهای هوا خنکه که از صفر کیلومتریشون شروع میشه یعنی اگه الان شما یه شوکای صفر بخریم بعد از نیم ساعت موتورسواری باهاش روغنی میشه

alip
24-11-1390, 01:55 قبل از ظهر
مخاص persianmotor

ap_peiki
24-11-1390, 01:59 قبل از ظهر
من این ایراد را رفع کردم

alip
24-11-1390, 02:27 قبل از ظهر
آقا چجوری بگو یاد بگیریم ممنون میشمدر ضمن اینو بگم که این اشکال از واشر بینش.ن نیست بلکه روغن از اورینگ بالای دوتا پیچجلویی سرسیاندره

ap_peiki
24-11-1390, 02:47 قبل از ظهر
آقا چجوری بگو یاد بگیریم ممنون میشمدر ضمن اینو بگم که این اشکال از واشر بینش.ن نیست بلکه روغن از اورینگ بالای دوتا پیچجلویی سرسیاندره
باریکلا دقیقا
اصلا مربوط به خود واشر سر سیلندر نیست این چهارتا پیچ هست که تو سر سیلندره . یکیش جاش یکم گشاد تره ! و جای یک واشره ما چندین جنس رو امتحان کردیم که به نتیجه نرسیدیم حتی ازچین شرکت شاینری 3000 تاش رو فرستاد(بعد از 3 ماه *** مالی)
اونهم جواب نداد تا موتورو گزاشتم پیش یه تعمیر کار با تجربه (استاد اکبر) که فقط موتورای ژاپنی رو تعمیر میکنه بعدش با کلی منت قبول کرد موتور رو بعد از یه هفته درستش کرد که دیگه حتی یه قطره روغن هم نمیداد
وقتی ازش پرسیدم چیکار کرده (بازم با کلی***مالی و خواهش و التماس) گفت واشر سوپاپ 1000 رو به اندازه این بریده و باچسب آب بندی کرده وبسته

soroush adventure
24-11-1390, 03:03 قبل از ظهر
منم این مشکل رو با کبیر داشتم. فقط کافیه که واشر سر سیلندر رو از جنس مس بدین براتون ببرن و بندازین جای این واشر کاغذی خودش

alip
24-11-1390, 03:34 قبل از ظهر
باریکلا دقیقا اصلا مربوط به خود واشر سر سیلندر نیست این چهارتا پیچ هست که تو سر سیلندره . یکیش جاش یکم گشاد تره ! و جای یک واشره ما چندین جنس رو امتحان کردیم که به نتیجه نرسیدیم حتی ازچین شرکت شاینری 3000 تاش رو فرستاد(بعد از 3 ماه *** مالی)اونهم جواب نداد تا موتورو گزاشتم پیش یه تعمیر کار با تجربه (استاد اکبر) که فقط موتورای ژاپنی رو تعمیر میکنه بعدش با کلی منت قبول کرد موتور رو بعد از یه هفته درستش کرد که دیگه حتی یه قطره روغن هم نمیداد وقتی ازش پرسیدم چیکار کرده (بازم با کلی***مالی و خواهش و التماس) گفت واشر سوپاپ 1000 رو به اندازه این بریده و باچسب آب بندی کرده وبستهداداش ممنون از لطفت ...راستی شوکا رو هنوز داریش؟

ap_peiki
24-11-1390, 04:06 قبل از ظهر
نه کاملا
به آشنا فروختم
ولی چون بهش کارت موتور نمیدن احتمالا مجبور میشه پسم بده

---------- Post added at 04:01 AM ---------- Previous post was at 03:47 AM ----------

منم این مشکل رو با کبیر داشتم. فقط کافیه که واشر سر سیلندر رو از جنس مس بدین براتون ببرن و بندازین جای این واشر کاغذی خودش

سروش جان این یکی کاری به واشر سر سیلندر نداره مشکل از بالاتره

---------- Post added at 04:06 AM ---------- Previous post was at 04:01 AM ----------

علی آقا همینطور که میدونی این موتور یه کپی کامل و دقیق از کی تی ام 2007 هست
یعنی حتی جا پیچهاشم یکیه
آقا مسعود هم(مسعود آر ام) که یکی از کار برای مشهد هستن از تایلند یه نوع استیکر برای فلاتشون خریده بودن متعلق به همین موتور به قیمت 170000تومان یعنی اگه شما این استیکر هارو رو موتورت بندازی دیگه با کی تی ام مو نمیزنه

alip
24-11-1390, 01:52 بعد از ظهر
عزیزم شوکا شبیه کی تی امه یا فلات؟ منظورت کدومشونه؟فکر کنم منظورت شوکا باشه درسته دیگه؟.......

alip
24-11-1390, 01:58 بعد از ظهر
راستی میشه این استیکرو بدی با کاترپلاتر ردیف کنن؟یا یه همچین چیزایی مثل اینا البته بعضیاشون خیلی جیغن
البته نظر من از چپ سومیه ...اگه نیروی انتظامی گیر نده

ap_peiki
24-11-1390, 03:57 بعد از ظهر
احتمال داره بشه ولی این مدلهایی که گزاشتین ماله سی آر اف و کی تی ام 2008 هست مد نظر من کی تی ام 2007 هست

alip
27-11-1390, 04:15 قبل از ظهر
احتمال داره بشه ولی این مدلهایی که گزاشتین ماله سی آر اف و کی تی ام 2008 هست مد نظر من کی تی ام 2007 هست
خب اگه شما طرحی واسه 2007 سراغ داری لطف کن بزار که من بدم برام ردیفش کنن ممنون میشم

---------- Post added at 04:15 AM ---------- Previous post was at 03:25 AM ----------

بچه های موتور سوار اصفهانو عشق .........بچه های ایرانو عشق است

ap_peiki
27-11-1390, 04:29 بعد از ظهر
من نگفتم که خودتون چاپ کنید گفتم آقا مسعود(masoud r m( برای فلات این برچسب های کی تی ام 2007 رو تهیه کردند از تایلند 170 تومن اگه شما هم بتونین تهیه کنین دیگه موتور با کی تی ام مو نمیزنه . فقط ایشون این برچسب هارو یه کم برش دادن حالا شما دیگه هیچ احتیاجی هم به برش ندارید

alip
28-11-1390, 12:27 قبل از ظهر
یعنی با دستگاههای مخصوص اینکارکه تو بازار هست نمیشه این مدل استیکر یا هر استیکری رو چاپ کرد؟(با دادن الگوی فلاپها گلگیرهاکنسول و... به کسی که کارش اینه )میشه...........نمیشه؟

ap_peiki
28-11-1390, 01:57 قبل از ظهر
راستش دقیق نمیدونم ولی مدلی که ایشون گرفته بود قطر زیادی داشت و حسابی زخیم بود و متلاشی شدن تو کارش نبود

alip
06-12-1390, 01:29 قبل از ظهر
خب این مغازه دوستم برچسبای خیلی باکیفیت وضخیم داره که بهم خیلی قول داده که مثلا جنسش جوبه و ازاین حرفا ...انشاالله میرم تو کارش ونتیجه رو بدوستان خبر میدم

ashkan_sh
21-01-1391, 11:17 قبل از ظهر
من که با شوکا همه جا میرم مشکلیم ندارم .

hamid reza
28-02-1391, 05:13 بعد از ظهر
الان صفرش هست برای خرید من نمایندگی رفتم فقط 200داشت  این مدل نداشت کسی میدونه تولید میشه یا نه

vahidshah
02-03-1391, 12:21 قبل از ظهر
ذهنیت بدی نسبت به شوکا250 هوا خنک نداشتم تا اینکه امروز یکیشو از نزدیک دیدم ظاهرش که حرف نداشت.کمک های قطور و بلند جلو با تنظیم .همینطور کمک عقب با تنظیم.استیل موتور هم که خوب بود .قدرت موتور و هم که دوستان اشاره داشتن راضی بودن
کات خوب بود و حرف واسه گفتن داشت.تازه با رینک 19 اینچی جلو 17 عقب ارتفاعش شاید بلندتر از روان یا فلات بود.اگه رینک 21 جلو و 18 عقب که مال روان و فلاتو اکثر افرودهاس بود بلندتر هم میشد و شاید واسه اونه که سایز کوچیک انتخاب شده
گرچه از رو ظاهر قضاوت کردن نمتونه قضاوت خوبی باشه اما جنس فنرها و شاسی هم خوب به چشم می اومد و شبیه موتور خارجی یکم بود !!کلا خووووووووووووبه

masoud67
11-03-1391, 11:51 بعد از ظهر
وحید من دنبال یه جیز بهترم واسه جایگزینی کاربرات ...کاربرات پیشرو تو کتم نمیره آخه چین معمولا از کم کیفیت ترین چیزا رو موتوراش میزاره اینم نباید ازاین قایده مستثناباشه[/quote]

دوست عزیز منم یه زمانی پیشرو 250 داشتم و خیلی ازش راضی بودم از لحاظ قدرت و استقامت بهترینه توی موتورای ایرانی تنها مشکلش سوخت زیاد تقریبا صدی 6 می سوخت و لاستیک جلوش کوچک بود سایز 18

amir74
13-03-1391, 02:24 بعد از ظهر
دوستان یه سوال می دونید شوکا 250 چند کیلو هست؟

sezar
18-04-1391, 03:30 بعد از ظهر
گفت واشر سوپاپ 1000 رو به اندازه این بریده و باچسب آب بندی کرده وبسته

خب یعنی اگه تعمیرکاری که این کار رو بلد باشه پیدا نکردیم شوکا نخریم دیگه ؟؟؟؟ :297:

کسی الان قیمت صفرشو داره ؟ مدل 90 یا 91 ؟؟؟

آقا این رنگ شوکای سفید و مشکی مثل مال علی آقای اهل بم اصلا به دلم نمیشینه ، یکی دست دو پیدا کردم این رنگیه ، میشه جوری رنگشو عوش کرد ؟؟؟

ap_peiki
19-04-1391, 01:45 قبل از ظهر
این نظر بندست هرکی دوست داره بخره بخره جلوی کسی رو نگرفتم. من خودم حتی اگه این مدل مایع خنکش باشه با علم به اینکه لوازمش نیست میخرم ولی اون مدل ارزشش رو نداره

vahidshah
19-04-1391, 03:16 بعد از ظهر
با این پشتیبانی ها موتوریکه تولید میشه به سختی قطعش پیدا میشه چه برسه به اونیکه تولید نمیشه درباره اون مشکل شوکا نکات مثبتی هم وجود داره.انجینش که با فلات یکیه پوسته صفحه کلاجش فرق داره که اونم قابل تغییره هر دو کپی انجین هوندا سی ار اف 230 کارباتور هم همچنین.مال اکثر 250 میتونه براحتی بهش بخوره شاسی که خراب نمیشه !!و نمیخرن فوقش جوش میزنن کمک عقب هم میتونه بخوره کمک جلوش هم معکوس ها کلا گرونن معکوس این قابل تنظیمه واسه اون گرونتره.میشه با مدل بدون تنظیم هم عوض کرد فلاپ ها و قطعات ظاهری چراغو فلاپ و این چیزا نگران کنندس.که موقع معیوب بودن یا باید با چسب تعمیر بشه یا با فایبرگلاس سازا یا خوردوندنه وسایل دییگر موتوروا.حتی شده کسی فلاپ عقب پپیشرو زیپ استارو با ورق فلز درست کنه تو صافکاری

ali_r
30-04-1391, 12:13 قبل از ظهر
الان شوکا 200 یا 250 صفرش تو بازار هست؟؟؟ آخرین مدلش 89 هست؟؟ کسی خبر نداره؟؟؟ قیمت چنده؟؟؟

ap_peiki
30-04-1391, 12:54 قبل از ظهر
خیر نیست قیمت هم پرشی

ali_r
27-06-1391, 08:59 قبل از ظهر

amo hosein
27-06-1391, 09:33 قبل از ظهر
قیمت این موتور چنده؟

ali_r
27-06-1391, 09:42 قبل از ظهر
قیمت این موتور چنده؟

این موتورا دیگه تولید نمیشه اخرین مدلش سال 89 هستش
شرکت سپاهان سیکلت اصفهان
ولی ایکاش دوباره تولید بشن چون بهترین کیفیت تو موتور های تریل ایرانی رو داره

amo hosein
27-06-1391, 09:45 قبل از ظهر
این موتورا دیگه تولید نمیشه اخرین مدلش سال 89 هستش
شرکت سپاهان سیکلت اصفهان
ولی ایکاش دوباره تولید بشن چون بهترین کیفیت تو موتور های تریل ایرانی رو داره

ممنون.امیر جان تمیز همون 89 چقدر قیمت داره حدودا؟

ali_r
27-06-1391, 10:35 قبل از ظهر

خواهش میکنم من اسمم علی هستش
راستش چون دیگه این موتورا تولید نمیشن هر کسی یه قیمتی میده
ولی تو شهر ما خود نماینگی داره 500 تا کارکرد رو بدون بیمه 2500 میده در حد خشک

تو شهرستان سقز قیمت کردم 1300 میگفت قیمت ها متفاونه ولی اگه قطعات داشت تا 4 تومن هم به نظر من ارزش داشت تو این بازار

سال 89 قیمت صفر این شوکا ها 1750 بود مفت و مجانی

alinozad
24-10-1391, 10:06 بعد از ظهر
با اجازتون من یکدونه خریدم...
اولین چیزی که آدم رو جوگیر میکنه برای خریدش تنه قوطرتر و دوشاخی عقب و کمکهای خوشگل و قطور و کرپی های خوشگل اونه!یعنی دست به سر و روی موتور بکشی چیزی از ؤاپنی کم نداره.شتاب تا جائی که من احساس کردم کمی از هوندا دگری کمتر بود،حتی توی دنده 5 هم وقتی گاز رو تخته میکردی مثل مرد شتاب میگرفت!گاز خور وحشتناک.شتاب توی دنده 1-2-3 روان قبلیمو قورت میده!توی دست اندازها کمک عقبم عالی عمل میکنه،نرمیش مثل ریجیو هست.کمک جلو 100% نیاز به تنظیم داره،و تنظیمشو هنوز بلد نیستم،عیبش جکش هست که بدبخت صاحب قبلی خیلی مینالید از جکش!الانم جوشی هست.دیگه مشکل خاصی فعلا ندیدم.امیدوارم سواری خوبی بهم بده...یاعلی

شایسته فر
24-10-1391, 11:13 بعد از ظهر
با اجازتون من یکدونه خریدم...
اولین چیزی که آدم رو جوگیر میکنه برای خریدش تنه قوطرتر و دوشاخی عقب و کمکهای خوشگل و قطور و کرپی های خوشگل اونه!یعنی دست به سر و روی موتور بکشی چیزی از ؤاپنی کم نداره.شتاب تا جائی که من احساس کردم کمی از هوندا دگری کمتر بود،حتی توی دنده 5 هم وقتی گاز رو تخته میکردی مثل مرد شتاب میگرفت!گاز خور وحشتناک.شتاب توی دنده 1-2-3 روان قبلیمو قورت میده!توی دست اندازها کمک عقبم عالی عمل میکنه،نرمیش مثل ریجیو هست.کمک جلو 100% نیاز به تنظیم داره،و تنظیمشو هنوز بلد نیستم،عیبش جکش هست که بدبخت صاحب قبلی خیلی مینالید از جکش!الانم جوشی هست.دیگه مشکل خاصی فعلا ندیدم.امیدوارم سواری خوبی بهم بده...یاعلی
داداشی مبارکه
می تونی قیمت خرید رو بگی؟
این که می گفتن مشکل انتقال سند داره ؛ قضیه چیه؟
شما به مشکلی بر خوردی؟

alinozad
24-10-1391, 11:18 بعد از ظهر
تو سند کارخونه زده 250،تو کارت و سند و کارت سوخت زده 200،انتقال سند چرا مشکل داشته باشه؟بنده خدا قراره آخر هفته هماهنگ کنه،به شرطی معامله کردیم که اگر سند نخورد معامله فسخ بشه.

شایسته فر
24-10-1391, 11:27 بعد از ظهر
به خاطر همون که خورده 200 دیگه!!!
اوایل همین تاپیک دوستان می گفتن که مشکل سند زدن داره و مشتری اول و آخرش خود ادمه!!!!!!
دادا قیمتشم می تونی برام پ خ کن
یا علی
چرخش برات بچرخه

amir74
25-10-1391, 12:04 قبل از ظهر
شوکا خیلی موتوره تیزی هست واقعا عالیه شتاب خیلی خوبی داره من که سوارش میشد حال می کردم ماشینا راه نمی دادن یدفعه گاز می دادم از کنارشون رد می شدم با این صدایه مثل 400ش پلاکشم وصل نمی کردیم خطری عقبو برداشته بودیم عالی بود چقدر حال می داد.فقط تنها ایرادش اینه که قطعاتش نیست.
یکی از بچه های سپاهو دیدم حرکت قشنگی زده بود.برداشته بود اگزوزشو عوض کرده بود یه اگزوز دست ساز روش بود قطرش به اندازه مچ دست بود واسه این که 2نفر روش می شینن اگزوزش دیگه نگیره
دوستان کمک وسط چه موتوری به شوکا می خوره؟

nopo
25-10-1391, 07:53 بعد از ظهر

مدل90دویست تا تولید شد

send from my galaxy duos ace dual

alinozad
28-10-1391, 10:12 بعد از ظهر
2696526966
کاربراتش با شتابدهندش×جوشهای تنه و ضخامت تنش×کمک وسط خفن قابل تنظیم و کمکهای جلوی قابل تنظیم×سیم کشی داغون×دردسر برای پیدا کردن قلوه مناسب×فعلا تا اینجا اینارو داشته باشین....

شایسته فر
29-10-1391, 10:18 قبل از ظهر
آقای alinozad ([Only registered and activated users can see links])
سند زدین؟
حدود قیمتم برام پ خ نکردیا!!

alinozad
29-10-1391, 10:23 بعد از ظهر
عزیزم حدودا 1.5 گرفتم چون هنوز خرج داشت دقیق نگفتم.سند هم نخوره نخورده طرف قراره وکالت تام الاختیار بده،بعدشم این حرفها معنی نداره که سند میخوره یا نه!برگ سبز داره،کارت داره،فقط تعویض پلاک میخاد که حتی موتور رو چک نمیکنند اینجا که چیه و فقط پلاک رو میخان!چطور فلات و سی پی آی پلاک میشند بعد به این گیر میدند؟اینا همش یه سری سیاست بازی هست که حرفهای اینجوری برای تو سری زدن میزنن...

شایسته فر
29-10-1391, 10:43 بعد از ظهر
عزیزم حدودا 1.5 گرفتم چون هنوز خرج داشت دقیق نگفتم.سند هم نخوره نخورده طرف قراره وکالت تام الاختیار بده،بعدشم این حرفها معنی نداره که سند میخوره یا نه!برگ سبز داره،کارت داره،فقط تعویض پلاک میخاد که حتی موتور رو چک نمیکنند اینجا که چیه و فقط پلاک رو میخان!چطور فلات و سی پی آی پلاک میشند بعد به این گیر میدند؟اینا همش یه سری سیاست بازی هست که حرفهای اینجوری برای تو سری زدن میزنن...
آقا چرا عصبانی میشی
می خواستم در موردش اطلاعات کسب کنم
از اونجایی که شنیدم واقعا موتور محشریه می خواستم در مورد این مسئله هم اطلاعاتی کسب کنم
همین:26:

alinozad
03-11-1391, 09:51 بعد از ظهر
خوب سیم کشی رو باز کردم دیدم افتضاحه!نه وقتشو داشتم نه حسشو که خودم سیم کشی کنم!پس رتم دو تا قلوه چپ و راست روان خریدم به دونه ای 13000!(فلات 22 تومن بود)یه لامپ 60وات خریدم به 5500!یه زنجیر نو گرفتم به 17000 و یه واشر سر سیلندر به 1000 تومن و دادم به یه نیمچه تعمیرکار پر مدعا سیم کشی رو انجام داد بقیه چیزارو هم خورندیم دیدیم سیم گاز دو سیم مخصوص میخاد!رفتم با اجازتون اینور اونور هیچی نبود،آخرش یکی بود میگفت اینا سیم گاز تکتازی هست و به 7500 گرفتمش و درکمال تعجب دیدم به راحتی خورد!اصلا مخصوص همین قلوه روان با کاربرات شوکا ساخته شده بود!الان موتور مثل اسب گاز میخوره،چراغاشم که میزونه روشن میکنی استیل موتور محشر میشه،کلیومترشم یک قطعی داشت وصل کردم کار کرد.فلاپهارو هم طرف استیکر زده بود بعد رنگ اسپری زده بود مجبور شدم یک ساعت و نیم بسابمش!5شنبه خودم استیکر میزنم.اینم آخرین عکس از وضعیت موتور:
27244
27245

- - - Updated - - -

تعمیرکار نامرد هم 70تومن اجرت گرفت.

سجاد gh
03-11-1391, 10:12 بعد از ظهر
ته موتور خوابیده یا همشون اینجوری هستن

alinozad
03-11-1391, 10:18 بعد از ظهر
نه ته موتور نخوابیده،تو عکس اینجوریه چون از جلو گرفته شده!
ارتفاع با روان فرقی نداره،با اینکه لاستیک عقب و جلو کوچیکتره

- - - Updated - - -

نه ته موتور نخوابیده،تو عکس اینجوریه چون از جلو گرفته شده!
ارتفاع با روان فرقی نداره،با اینکه لاستیک عقب و جلو کوچیکتره

مجتبی...
04-11-1391, 01:38 بعد از ظهر
سلام.مبارکت باشد...مدلش چنده؟منم شوکارو قبول دارم...بارتش محشره.فقط یه مشکله بزرگ داره. اونم نبودن بعضی از وسیله هاشه...:pm1: :pm1:

fazm
04-11-1391, 02:19 بعد از ظهر
مبارک باشه.چند خریدی؟؟

ali_r
30-11-1391, 09:35 بعد از ظهر
دوستان یک عدد شوکا 250 سیاه رنگ در حد آکبند بدون بیمه خیلی تمیز و سرحال نهایتا چقدر می ارزه؟مدل89 بدون بیمه بدون باطری چوت انقدر خابیده که باطریش از بین رفته

stoncold
30-11-1391, 10:46 بعد از ظهر
نمیشه قیمت روش کذاشت چون خرید فروش نمیشه اونقدی بستکی به انصاف طرف داره بعدشم دو مدل داره یکی 18 اسب بخاری یکی 24

ali_r
30-11-1391, 11:16 بعد از ظهر
عین همینه از این هم تمیزتر

حالا این چند اسبه؟
تقریبا اگه طرف منصف باشه قیمتش چنده؟

stoncold
01-12-1391, 06:40 بعد از ظهر
اونایی رادیات نداره هیجده اسبه اونایی داره 24 نمیدونم والله برو تاپیک مشاوره بزن واسه قیمتش

alinozad
03-12-1391, 06:44 بعد از ظهر
من بودم بازم شوکا میخریدم.دوستانی که میگن قطعاتش نیست انشالا که درکشون نکنم اما مثلا میشه بگید چه قطعاتیش نیست؟
مثلا تنه موتور نیست؟چرخ عقب نیست؟چرخ جلو نیست؟دیسک ترمزهاش نیست؟لنتهاش نیست؟فرمونش نیست؟رینگ و پیستونش نیست؟سرسیلندرش نیست؟فلاپهاش نیست؟سیم کلاچ نیست؟سیم گاز نیست؟باکش نیست؟کمکهاش نیست؟
تنها قطعاتی که از نظر من نمیشه پیدا کرد فلاپهاست و باک و کیلومتر شمار!بقیه همه مشابه داره،نداره؟موتور 40 سال پیش قطعاتشو بهم میخورونن و مثل مرد کار میکنه حالا این که چینیه و چینی تو ایران زیاده نمیخاد قطعاتش بهم بخوره؟مگه چین تکنولوژی جدیدی استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مشکلی که با این موتور دارم اینه که وقتی میخام تک بزنم تیک آف میزنه بس که قویه.تاپ اسپید هم فیکس 113 تا میره./واقعا نمیدونم چرا این موتورو تحویل نگرفتن و به فراموشی سپردنش!؟!با خیال راحت و آرامش و آسودگی خاطر دوبرابر روان بهش گاز میدم و باهاش میپرم(فعلا که آخ نگفته ولی همین روزا آخ میگه طفلی از دست من....)
یه چیزی هم یاد گرفتیم،یکم با کمک وسط ور رفتم،دیدم وقتی پیچ بالای کپسول گازشو محکم میکنی کمک خشک میشه و وقتی پیچ رو باز میکنی کمک نرم میشه!به همین راحتی میتونی با انگشت یا یه دوسو کمک رو نرم یا خشک کنی و تبدیل به آفرودی یا پرشی بکنیش... نیاز نیست مثل بقیه موتورا با بدبختی اینکارو بکنی.کمک جلو هم همین تنظیم رو داره،منتها فک نکنم کار کنه چون کاسه نمدهاش مشکل داره باید بازش کنم میزونشون کنم.
انشالا رخشمون سرحال بمونه و روسیاهمون نکنه :flower4:

- - - Updated - - -

من بودم بازم شوکا میخریدم.دوستانی که میگن قطعاتش نیست انشالا که درکشون نکنم اما مثلا میشه بگید چه قطعاتیش نیست؟
مثلا تنه موتور نیست؟چرخ عقب نیست؟چرخ جلو نیست؟دیسک ترمزهاش نیست؟لنتهاش نیست؟فرمونش نیست؟رینگ و پیستونش نیست؟سرسیلندرش نیست؟فلاپهاش نیست؟سیم کلاچ نیست؟سیم گاز نیست؟باکش نیست؟کمکهاش نیست؟
تنها قطعاتی که از نظر من نمیشه پیدا کرد فلاپهاست و باک و کیلومتر شمار!بقیه همه مشابه داره،نداره؟موتور 40 سال پیش قطعاتشو بهم میخورونن و مثل مرد کار میکنه حالا این که چینیه و چینی تو ایران زیاده نمیخاد قطعاتش بهم بخوره؟مگه چین تکنولوژی جدیدی استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مشکلی که با این موتور دارم اینه که وقتی میخام تک بزنم تیک آف میزنه بس که قویه.تاپ اسپید هم فیکس 113 تا میره./واقعا نمیدونم چرا این موتورو تحویل نگرفتن و به فراموشی سپردنش!؟!با خیال راحت و آرامش و آسودگی خاطر دوبرابر روان بهش گاز میدم و باهاش میپرم(فعلا که آخ نگفته ولی همین روزا آخ میگه طفلی از دست من....)
یه چیزی هم یاد گرفتیم،یکم با کمک وسط ور رفتم،دیدم وقتی پیچ بالای کپسول گازشو محکم میکنی کمک خشک میشه و وقتی پیچ رو باز میکنی کمک نرم میشه!به همین راحتی میتونی با انگشت یا یه دوسو کمک رو نرم یا خشک کنی و تبدیل به آفرودی یا پرشی بکنیش... نیاز نیست مثل بقیه موتورا با بدبختی اینکارو بکنی.کمک جلو هم همین تنظیم رو داره،منتها فک نکنم کار کنه چون کاسه نمدهاش مشکل داره باید بازش کنم میزونشون کنم.
انشالا رخشمون سرحال بمونه و روسیاهمون نکنه :flower4:

stoncold
03-12-1391, 08:14 بعد از ظهر
دوسته من من از اول گفتم قطعات نیست و باید بهش خوروند موتوری که تولید نشه طبیعیه قطعاتش نباشه

ali_r
04-12-1391, 12:08 قبل از ظهر
تمامی وسایلی که علی گفت موجود هستش ولی یکم گرونه
من که تو تریل های چینی اینو از همه بیشتر میپسندم و اگه در مورد قیمتش با طرف راه بیام قسمت باشه میخرمش

keyvanjj
04-12-1391, 01:05 قبل از ظهر
دوستان قیمت کاربرات این موتور رو کسی میدونه؟

ali_r
04-12-1391, 01:49 قبل از ظهر
به نظر من تنها ایرادش کیفیت بد فلاپ هاش هست که تو رنگ های نارنجی زیاد دیده میشه

alinozad
26-12-1391, 11:48 بعد از ظهر
خوب دوستانی که بحث قطعات رو پیش میکشیدند من رسیدم به مرحله رینگ و پیستون و اینا!موتور فردا باز میشه تا ببینم چه رینگ و پیستونی میخوره بهش!انشالا که نوع ژاپنی درجه یک بهش بخوره تا بگیرم براش.میخام یه رکاب عقب سی ار امی هم بگیرم براش تا دیگه از شر بی رکابی راحت شم.اگه خدا بخاد کمک جلو هم باز میشه و روغن و کاسه نمد تعویض میشه.

ali_r
26-12-1391, 11:56 بعد از ظهر
علی جان نتیجه رو همینجا هم اعلام کن که چی شد و چیکار کردی همچنان منتظریم
خیلی ممنون

alinozad
27-12-1391, 03:40 بعد از ظهر
شاتون کمی لقی داشت که با تعویض توری زیرش میزون میشد،طفلک پیستون که ترکیده بود!فقط 5 میل دوده و قیر از روش برداشتیم تا رسیدیم به عدد پیستون و دیدیم 50 هست.یا 75 یا 100 بذاریم(بستگی به شدت خسارات وارده و خش ها داره فک کنم)میخام رینگ و پیستون اصل بگیرم تا عمری بشه انشالا.بعد از ظهر میرم عکسم میگیرم.

ali_r
27-12-1391, 04:18 بعد از ظهر
بسیار عالی
و ما همچنان منتظر عملیات بعدی همراه با توضیحات و عکس هستیم
ممنون:smilies(113):

alinozad
27-12-1391, 07:49 بعد از ظهر
فعلا اینارو داشته باشین،
30495
30496
30497
بقیش تراشکاری بود.
برای رکاب عقب هم یک جفت رکاب عقب پیشرو 150 رو گرفتم به 25 چوق تا با دو تا سوراخ وصلش کنم!دیگه ببینم چیش پیدا نمیشه؟؟؟ببینم باز عیب میگیرید از نبود لوازم؟؟!!

ali_r
19-01-1392, 05:56 بعد از ظهر
اين تاپيك چرا خاك ميخوره؟
مثلا ما خاستيم يه دونه شوكا بخريم علي هم موتورشوم ميخاد بفروشه تنها ميمونيم
علي جان چي شد ؟
بقيه كارايي كه رو موتور انجام دادي چي بود؟
مرسي

alinozad
19-01-1392, 07:12 بعد از ظهر
علی خیلی وقته تو کف کراسه ولی گیرش نمیاد!!! :biggrin:
کلا بلبرینگ جلو،توری شاتون،کلاچ،روغن ترمز،لنت ترمز،رینگ و پیستون و سوپاپ واشر سرسیلندر،جا رکاب عقب،سیستم برق کشی،چندروزم هست میخام بدم واشر سوپاپ رو عوض کنم و کمک جلو رو کاسه نمد نو بذارم که وقت نکردم!همه چیشم بود مثل مرد!!!هرکی میگه نیست بیاد ازینجا بگیره!جالبه پیچ تعویض روغن از بغله،شکست(تعویض روغنی بی عرضه بود)رفتم اولین مغازه پیچ رو نشون دادم گفت این مثل پیچ بغل سی جی هست و 1500 گرفت و اونو داد!!حالا مال روان هرز شده بود چون از زیر بود یا باید اون موقع 17 تومن کلا مثلثی زیر رو عوض میکردم تا درست بشه یا باید میدادم قلاویزی کلا 5 تومن خرج میکردم که الان هزینه ها دوبرابر شده.

mehdizarei
20-01-1392, 07:44 قبل از ظهر
علی خیلی وقته تو کف کراسه ولی گیرش نمیاد!!! :biggrin:کلا بلبرینگ جلو،توری شاتون،کلاچ،روغن ترمز،لنت ترمز،رینگ و پیستون و سوپاپ واشر سرسیلندر،جا رکاب عقب،سیستم برق کشی،چندروزم هست میخام بدم واشر سوپاپ رو عوض کنم و کمک جلو رو کاسه نمد نو بذارم که وقت نکردم!همه چیشم بود مثل مرد!!!هرکی میگه نیست بیاد ازینجا بگیره!جالبه پیچ تعویض روغن از بغله،شکست(تعویض روغنی بی عرضه بود)رفتم اولین مغازه پیچ رو نشون دادم گفت این مثل پیچ بغل سی جی هست و 1500 گرفت و اونو داد!!حالا مال روان هرز شده بود چون از زیر بود یا باید اون موقع 17 تومن کلا مثلثی زیر رو عوض میکردم تا درست بشه یا باید میدادم قلاویزی کلا 5 تومن خرج میکردم که الان هزینه ها دوبرابر شده.ببخشید،میشه توضیح بدی وضعیت سیلندر چطور بود؟بوش زدید؟شماره پیستون چنده؟چه مارکی انداختی؟

alinozad
20-01-1392, 09:47 قبل از ظهر
فکر کنم گفتم پیستون 100 گذاشتم.بوش نزدم.نمونه پیستون رو برداشتیم رفتیم جای فروشنده خودش با یارو صحبت کرد،فکر کنم گفت 100 اینو میخام،گفت دو مدله چینی ژاپنی!25-35 و 35 تومنی رو گرفتم.البته ازون 35 بهتر جائی نبود از قیافش معلوم که بهتره.

ali_r
20-02-1392, 09:22 بعد از ظهر

amir74
21-05-1392, 10:08 بعد از ظهر
کرپی جلو چه موتوری به شوکا 250 می خوره؟

معمار
21-05-1392, 10:48 بعد از ظهر
به نظر من بیشتر شبیه
2012-Yamaha-WR 250 F

amir74
22-05-1392, 11:37 قبل از ظهر
باید مطمئن باشیم واسه چه موتوری بهش می خوره چون می خوام تهیه کنم.
همینطور دیسک عقب چه موتوری و لنت چه موتوری بهش می خوره؟

BoneHunter
26-05-1392, 06:01 بعد از ظهر
سلام دادا. توکه بچه مشهدی جون داداش بگو نمایندگی فروش فلات 250 آدرسش کجایه. دمت گرم

ali_r
25-06-1392, 10:36 قبل از ظهر

mehran
25-06-1392, 11:41 قبل از ظهر
خيلي دوست دارم يدونش رو تست كنم تو آفرود.شنيدم خيلي قويه!!!
كسي تو تهران نيست بياد بريم آفرود تستش كنيم؟؟؟؟

ali_r
25-06-1392, 12:34 بعد از ظهر

alinozad
26-06-1392, 01:53 قبل از ظهر
بهترین اندورویی که سوار شدم(ازین چینیها)فقط سایز لاستیک هاش اگر بزرگتر بود دیگه عالی میشد...
انصافا موتور تمیزی داری علی.

معمار
26-06-1392, 06:32 قبل از ظهر
یعنی شوکا از cpi هم بهتره ؟

ali_r
26-06-1392, 09:55 قبل از ظهر
بهترین اندورویی که سوار شدم(ازین چینیها)فقط سایز لاستیک هاش اگر بزرگتر بود دیگه عالی میشد...
انصافا موتور تمیزی داری علی.

بله از چینی ها سرتره
علی جان شوکا برای من نیست برای رفیقمه

alinozad
26-06-1392, 10:08 بعد از ظهر
من کیفیت قطعات cpi رو نمیدونم چطوریه ولی قدرت و تنه شوکا 250 هوا خنک از cpi بیشتره.
از فلات و روان و جترو . هرمدل دیگه ای سرتره.
شبیه ترین موتور به قدرت شوکا هم فلات 250 هست البته با کمی تغییر.
شوکا در حدی بود که فقط با یک لحظه تخته کردن گاز سر پیچها چه آسفالت و چه خاکی موتور دریفت میزد،
تنها موتوری بود بدون ترس باهاش میپریدم،چون کراس سوار نیستم با موتور کراس میترسیدم گاز بدم و بپرم ولی با شوکا درحد گاز خور خودش بدون ترس تا ارتفاع قد یک ادم میپریدم و آخ نگفت.
بزرگترین مشکلاتی که باهاش داشتم کرپی فرمون بود که بعد از پریدن فرمون داخل کرپی میچرخید و البته موتور من خسته بود و فرمون هم داغون!برای همین بود.و مشکل بعد هم بی عرضه بودن تعمیرکار که نتونست مثل آدم روغن سوزیشو بگیره برای همین فروختمش.مجبور شدم.اگر تجربه الانم بود میرفتم یه پیستون اصل ژاپنی گیر میاوردم و با این موتور همچنان لذت میبردم.
شما فکرشو بکن رئیس هیات تربت خریدش برای زیرپاش تا بره کوه.کسی که کلی موتور دور و برش بود.

amir74
26-06-1392, 11:35 بعد از ظهر
اقا کسی جواب مارو نمی ده؟

amir74
18-07-1392, 01:09 قبل از ظهر
اقایون همه این حرفا چرته که می کن لوازمش نیست خیلی خوبم هست امروز زنگ زدم کارخونش هرچی لوازم می خواستم داشت وموتور دوباره با یه چهره برچسب کاری کاوازاکی مشکی سبز وارد صحنه میشه

m-s-d
18-07-1392, 01:15 قبل از ظهر
امروز زنگ زدم کارخونش هرچی لوازم می خواستم داشت

ببخشید اقا شوکا باز هم تولید میشه؟ ؟

amir74
18-07-1392, 01:34 قبل از ظهر
نخیر دوست عزیز اگه تولید میشد نوش حدود 6.5 7 قیمتش می شد

ali_r
18-07-1392, 10:57 قبل از ظهر
امیر اقا چند تا عکس از شوکات بزار
مرسی

amir74
18-07-1392, 11:42 قبل از ظهر
چشم حتما ولی 1هفته دیگه .دارم جلوبندیشو درست می کنم دیسکاشو و لنتاشو و باطریشو و لاستیکاشو ... عوض می کنم با برچسب کاری جدید.
به احتمال کم انجینشم یه دستی بکشم واشراشو عوض کنم که کاملتر ابندی شه البته همینجوریش واشراش سالمه ولی یبار کاری کنم دیگه اونو واسه اخر سر می زارم ببینم چیزی تو جیب مبارک می مونه یا نه فلان که 500 600 تومنی شده
البته بگم که موتورم دقیقا 1 سالو 5 6 ماه تو پارکینگ بوده و خواب.مشتری واسش اومده بود از کردستان داده بودیم به دوست داداشم بیاره موتورو داشته میاورده با 30 40تا سرعت می زنه به طرف موتور ماهم نه بیمه ای داشته نه کارتی(سند کمپانی هست هنوز نبردیم تعویض پلاک که کارتشو بگیم بیاد یعنی سند دسته اوله) همینجور درگیر بودیم با این طرفین که اخرسر موتورو کشیدیم بیرون(البته واسه اون کردستانیه هم یه شوکا دیگه ردیف کردیم برد)بعله ما اینجور ادمیم:2i8d4ao:. البته بازم به نفع ما شد اون موقع 1800 می خواستم بفروشم الان رو هوا 3.5 4 می زنن ازم.
فرمان رنتال قیمت دارید چنده؟شاید زد به سرم یه فرمون حرفه ای هم گرفتم

ali_r
12-08-1392, 12:30 بعد از ظهر
امیر چی شد یه هفته شد چند هفته
منتظر عکس ها هستیم

amir74
12-08-1392, 04:51 بعد از ظهر
یکم شرکت دیر فرستاد لوازمو و تعمیرکار هم یکم اذیت می کنه تا اخر این هفته تمومه ایشالا

ali_r
14-08-1392, 06:16 بعد از ظهر
ایا میدونستین تو سال 89 قیمت این موتور
1700 بود؟

من 200 شو 1100 خریدم

ارزونی کجاییییییییییی؟/
یادش بخیر

amir74
14-08-1392, 07:50 بعد از ظهر
بله اون زمان سی جی هم 700تومن بود الان شده 2200 روان بوده 1400 شده 5500.اینم بوده1700الان نوش نیست اگه بود می شد6500 6تومن

ali_r
14-08-1392, 07:54 بعد از ظهر

اینو میگه 6.200

amir74
14-08-1392, 08:23 بعد از ظهر
دیگه این خیلی بی انصافیه.4500 می ارزه

ali_r
14-08-1392, 08:34 بعد از ظهر
اره قیمت دقیقش همون 4 الی 4.5 هستش

hosseinpalang
28-08-1392, 12:38 قبل از ظهر
یه سفید 89
که کم سوارش شدن
خرج سر حال کردن و باطری داره
چند میارزه

ali_r
28-08-1392, 11:38 قبل از ظهر
یه سفید 89
که کم سوارش شدن
خرج سر حال کردن و باطری داره
چند میارزه

ازش یه عکس بزار ببینم در چه حدیه میشه بهتر نظر داد

hosseinpalang
28-08-1392, 01:01 بعد از ظهر
ندارم ولی شاید بتونم فردا بگیرم بذارم
تقریبی ؟

ali_r
28-08-1392, 01:05 بعد از ظهر
ندارم ولی شاید بتونم فردا بگیرم بذارم
تقریبی ؟

کارکردش چقدره فلاپاش رنگ خودشه ؟
خط و خش داره؟
شکستگی چیزی؟
مدارکش کامله؟
نواقصش فقط باطریه؟

stoncold
08-09-1392, 08:24 بعد از ظهر
دوستان چند روز دیگه یه شوکا گرفتم میزارم برا فروش دوستانی خواستن بیان ببرن صفا کنن

hosseinpalang
08-09-1392, 09:05 بعد از ظهر
دوستان چند روز دیگه یه شوکا گرفتم میزارم برا فروش دوستانی خواستن بیان ببرن صفا کنن
دوست عزیز میتونی عکس و قیمت رو اعلام کنی ؟؟؟

stoncold
09-09-1392, 02:31 بعد از ظهر
عکس تا امشب میزارم قیمتم بیان ببرن دوستان دیگه میگن 4500 کمترممیدم موتور به شرطه صداشم وحشتناک شتاب گرگی واقعا قابل قیاس با چینی ها تو بازار نیست

stoncold
10-09-1392, 01:31 بعد از ظهر
دوستان شوکا دوست موتور دست نخوردست

معمار
24-09-1392, 05:46 بعد از ظهر
دوستان شوکا 250 طرح چه موتوریه ؟

hosseinpalang
24-09-1392, 05:51 بعد از ظهر
دوستان شوکا 250 طرح چه موتوریه ؟
کی تی ام مدل 2007

معمار
24-09-1392, 06:06 بعد از ظهر
کی تی ام مدل 2007

به کدامین مدل ؟

hosseinpalang
24-09-1392, 06:11 بعد از ظهر
به کدامین مدل ؟
exc یا
mxc
اگه اشتباه نکنم

ali_r
04-10-1392, 11:19 قبل از ظهر
یه شوکا تمیز در حد خشک خشک خشک

ami
04-10-1392, 11:53 قبل از ظهر
خیلی خشگله مبارک صاحبش
علی جان هنوزم صفرش تو بازار هست؟ من اصفهانم
لطفا آدرس و قیمت الان؟

ali_r
04-10-1392, 11:59 قبل از ظهر
خیلی خشگله مبارک صاحبش
علی جان هنوزم صفرش تو بازار هست؟ من اصفهانم
لطفا آدرس و قیمت الان؟

خب شما که اصفهانی این موتورا همونجا تولید میشه(سپاهان سیکلت اصفهان)

صفرش تو بازار نیست ولی شنیدم تو کارخونش چند تا موجوده

این موتوری که گزاشتم 5 تومن قیمت گزاشته که موتور کلا 5 ساعت پیشتر کار نکرده وکلا خواب بوده

قطعا با این قیمت خیلی بهتر و سرتر از روان خواهد بود

شایسته فر
04-10-1392, 12:09 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] %D9%83%D9%84%D8%AA&limit=25&limitstart=0&siteid=1220605
همین موتوره؟

ali_r
04-10-1392, 12:36 بعد از ظهر
اره خودشه.........

- - - Updated - - -

برای دلال نه ولی برای مصرف کننده بهترین مورده هر کی مایشو داره یک لحظه هم معطل نکنه
یه فرصت عالیه

معمار
04-10-1392, 03:05 بعد از ظهر
خب شما که اصفهانی این موتورا همونجا تولید میشه(سپاهان سیکلت اصفهان)

صفرش تو بازار نیست ولی شنیدم تو کارخونش چند تا موجوده

دیگه تولید نمی کنن ازش ؟؟؟

نامردا یه موتور خوب هم که تو تولید داخل داشتیم اونم خط تولید شو بستن

:khak:

ali_r
04-10-1392, 04:57 بعد از ظهر
دیگه تولید نمی کنن ازش ؟؟؟

نامردا یه موتور خوب هم که تو تولید داخل داشتیم اونم خط تولید شو بستن

:khak:

اره خیلی وقته از 89 دیگه تولید نمیشه
اره میتونم بگم بهترین موتور تریل 250 و 200 رو داشت که بین دیگر برند ها یک سرو گردن بالاتر بود

amir74
04-10-1392, 06:48 بعد از ظهر
یکی از دوستان شکارچی و موتورسوار کله خراب که در شکار اخیر سوار موتور شد و سینه کوه 2ترکه رفت بالا وقتی برگشت گفت باورم نمی شه این موتور چینی اینجور باشه می گفت مثل سی ار ام می دراند کوه میرفت بالا.

ami
04-10-1392, 06:53 بعد از ظهر
دوستان من یه پالس ug4 مدل 89 خیلی تمیز دارم کارکردشم 21000 تا بدون باز کردن سیم کیلومتر ازشم راضیم ولی ازش خسته شدم برام تکراری شده
از این شوکا هم خوشم اومده به نظرتون کار عاقلانه ایه پالسمو بفروشم و اینو بخرم(با وجود نبود لوازم یدکیش و مشکل پلاک کردنش) و موتور خودم چقدر می ارزه؟

ali_r
04-10-1392, 07:01 بعد از ظهر
دوستان من یه پالس ug4 مدل 89 خیلی تمیز دارم کارکردشم 21000 تا بدون باز کردن سیم کیلومتر ازشم راضیم ولی ازش خسته شدم برام تکراری شده
از این شوکا هم خوشم اومده به نظرتون کار عاقلانه ایه پالسمو بفروشم و اینو بخرم(با وجود نبود لوازم یدکیش و مشکل پلاک کردنش) و موتور خودم چقدر می ارزه؟

در مورد اینکه پالس رو بفروشی شوکا بخری باید به قلبت رجوع کنی مونده به خودت
لوازم فابریکش هست البته یکم سخت پیدا میشه و گرون که میتونی مشابهشو پیداش کنی
در مورد پلاک کردن هم مشکلی نداره

ami
04-10-1392, 07:10 بعد از ظهر
از نظر قلبی درست ولی عقلی چطور؟ اگه بخرم و چند روز بعد مثلا cdi موتور بسوزه چیکار کنم؟ از اینش میترسم

اونوقت من میمونم و حسرت پالس

ali_r
04-10-1392, 07:16 بعد از ظهر
از نظر قلبی درست ولی عقلی چطور؟ اگه بخرم و چند روز بعد مثلا cdi موتور بسوزه چیکار کنم؟ از اینش میترسم

اونوقت من میمونم و حسرت پالس

تا بحال که شوکا از لحاظ موتوری هیچ ایرادی نداشته و نشنیدیم

ami
04-10-1392, 07:17 بعد از ظهر
ممنون

علی آقا شما مگه تو قسمت شوکا 250 آب خنک عاشق این موتور نشده بودی بالاخره چیکار کردی ؟ موتوری که در صفحه قبل گذاشتید مال کیه ؟

ali_r
04-10-1392, 07:27 بعد از ظهر
ممنون

علی آقا شما مگه تو قسمت شوکا 250 آب خنک عاشق این موتور نشده بودی بالاخره چیکار کردی ؟ موتوری که در صفحه قبل گذاشتید مال کیه ؟

اره هوزم عاشقشم ولی ایندفعه دیگه زدم تو خط ژاپنی
موتوری که تو صفحه قبل گزاشتم رو گزاشتن برای فروش 5 تومن

amo hosein
04-10-1392, 07:31 بعد از ظهر
علی این که عکسشو گذوشتی و لینک ایستگاه هست 200 هستش درسته؟
250 این موتور چقدر گرون تره و چقدر بهتر؟

ami
04-10-1392, 07:33 بعد از ظهر
اره هوزم عاشقشم ولی ایندفعه دیگه زدم تو خط ژاپنی
موتوری که تو صفحه قبل گزاشتم رو گزاشتن برای فروش 5 تومن

متوجه نشدم توی پوستر زده 250gy ولی فروشنده زده 200 داستان چیه ؟