PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Daelim 250 & دایلیم 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

ahmad.jalali
14-08-1392, 02:43 قبل از ظهر
تقدیم به دوستان مخصوصا جانسون که عاشق ریسه
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

farshad 54
14-08-1392, 11:55 قبل از ظهر
دوست عزیز

این چیزی که شما میخوای که مارک هم باشه حداقل 700 تومن مایشه

البته با علی جانسون مشورت کنی بهتره چون تو اگزوز و صدا گیری اگزوز به درجه امامت رسیده :icon_pf _37_:

- - - Updated - - -

گزوز مارک میخوام پایین ترینش باشه دیگه نمیدونم از چند شروع میشه من ! یوشیمارو جواب میده بندازم ؟ صدا غار غارم نمیخوام بده یه صدای گوش نواز میخوام . مثلا اگزوز هیوسانگ arrow صداشو دوس ندارم . یه صدای خاص و قشنگ تو دوره بالا نازک باشه و گوش نواز دوره پایینم بم باشه . یه چیزی که گوش خراش نباشه که هر کی صداشو شنید فحش بخواد بده بم . میخوام از گازیدن به موتور لذت ببرم دیگه

Babak
15-08-1392, 01:25 بعد از ظهر
این کارکرد کیلومتر موتور دایلیم صفحه کلاج هنوز فابریکی ماله منم تقریبا تا همین کیلومتر عوض نشده بود ولی وقتی عوض کردن خیلی خیلی فرق کرد شما هم یه بار امتحان کن میبینی که با ns دیگه اون فاصله ها نمی افته و خیلی راحت تر ردش میکنی :2gwb921:

hafezka
15-08-1392, 04:55 بعد از ظهر
اگزوز ماساری رو دایلیم چه صدایی میده ؟

flower
15-08-1392, 06:55 بعد از ظهر
ماله منم تقریبا تا همین کیلومتر عوض نشده بود ولی وقتی عوض کردن خیلی خیلی فرق کرد شما هم یه بار امتحان کن میبینی که با ns دیگه اون فاصله ها نمی افته و خیلی راحت تر ردش میکنی :2gwb921:
راستش هنوز نیاز نشده تعویض کنم چون همون تاپ اسپید 150 کیلومتر خودش به راحتی می ره تو سربالایی هم کم نمی یاره و با 3 هیو مدل نیکد برنامه بیرون از شهر داریم پابه پای اونا راه می ره و اصلا کم نمی یاره .

جانسون
15-08-1392, 09:53 بعد از ظهر
اگزوز مارک میخوام پایین ترینش باشه دیگه نمیدونم از چند شروع میشه من ! یوشیمارو جواب میده بندازم ؟ صدا غار غارم نمیخوام بده یه صدای گوش نواز میخوام . مثلا اگزوز هیوسانگ arrow صداشو دوس ندارم . یه صدای خاص و قشنگ تو دوره بالا نازک باشه و گوش نواز دوره پایینم بم باشه . یه چیزی که گوش خراش نباشه که هر کی صداشو شنید فحش بخواد بده بم . میخوام از گازیدن به موتور لذت ببرم دیگه

دوست عزیز اگزوز اروو یکی از باکیفیت ترین اگزوز های موجود تو بازاره.....

درسته رو هیو صداش فقط استرو میشه و بلند نیس..... البته اگه هدرز هیو دست کاری بشه سبک صداش زوزه سی بی 400 میگیریه تو دوره بالا بکس شنیده بود رو هیو خودم بود...

ولی رو دایلیم خیلی جواب میده... تک سیلندر 4 سوپاپ

نه بلند گوش خراشه نه کم مثل فابریکش.... بینه این 2تا و بم و پر ....غار غار هم نمیشه

خواستی پخ بده اگزوز ارو دست دومم موجوده....

یوشی غار غار میشه صداش...قیمتشم الکی بالاس..... جفتشم هست برات صدا میگیرم هر کدوم خواستی نصب میکنم برات

این چیزی که دارم میگم رو تجربه هست هم اروو هم یوشی رو دایلیم نصب کردم که میگم...

سواله دیگه بود خدمتم

meisam
15-08-1392, 10:19 بعد از ظهر
من که به شخصه شتاب موتور برام مهمه اگه قرار باشه یه موتور 200 یه موتور 250 رو تو شتاب بگیره ترجیح میدم 200 رو سوار شم

تو فکر عوض کردن موتور بودم که دایلیم بخرم ولی با این نتیجه ای که تست شتاب 200 با 250 داشت منصرف شدم

شتاب 220 با توجه به پولی که بابتش دادم خیلی راضی کنندس تاپ اسپیدم که 120 تا بیشتر اصلا نمیشه بری پس الکی برم پول یه مشت فلاپ بدم که چی بشه

میخوام برم تو کار تیونینگ 220 خوشگله خودم :2gwb921:

فرشاد پس چی شد؟؟؟!!!
شتاب کدوم 200 بوده که دایلیم رو گرفته؟؟
220 من اگه یادت باشه خیلی سرحال بود فقط توی دنده 1 جلوبود و از آخرای دنده 2 دیگه این موضوع برعکس میشد حتی دایلیم اون مقداری که عقب افتاده رو قبل پرشدن دنده 2 جبران میکنه.
220 هم جای تیون نداره منم خیلی خواستم نگهش دارم ولی دیدم اصلا فایده نداره ولی دیلم تا دلت بخواد جا داره خرجش کنی :) هم ظاهری- هم موتوری کمک ها شاسی. بلند کردن کمک عقب لاستیک پهن عقب که گولاخش میکنه... طراحی روی فلاپا مثل کاری که داش مهدی رو دایلیم سفیدش کرده بود
همینطور سر و صدای اگزوز و............ کلا یه چیز دیگس البته اگه احل حال باشی

farshad 54
16-08-1392, 12:51 قبل از ظهر
فرشاد پس چی شد؟؟؟!!!
شتاب کدوم 200 بوده که دایلیم رو گرفته؟؟
220 من اگه یادت باشه خیلی سرحال بود فقط توی دنده 1 جلوبود و از آخرای دنده 2 دیگه این موضوع برعکس میشد حتی دایلیم اون مقداری که عقب افتاده رو قبل پرشدن دنده 2 جبران میکنه.
220 هم جای تیون نداره منم خیلی خواستم نگهش دارم ولی دیدم اصلا فایده نداره ولی دیلم تا دلت بخواد جا داره خرجش کنی :) هم ظاهری- هم موتوری کمک ها شاسی. بلند کردن کمک عقب لاستیک پهن عقب که گولاخش میکنه... طراحی روی فلاپا مثل کاری که داش مهدی رو دایلیم سفیدش کرده بود
همینطور سر و صدای اگزوز و............ کلا یه چیز دیگس البته اگه احل حال باشی

سلام دادا

تو همین تاپیک flowre تو اصفهان با یه 200 ns انداخته میگه تا دنده 4 پشت 200 بوده حرفشم سنده چون کسی نیست بیاد حرف الکی بزنه خودشم دایلیم داره اصلا ضد حال خوردم واقعا تعجب کردم از این موضوع

جانسون
16-08-1392, 02:07 قبل از ظهر
داش فرشاد با یه بار تست درگ نمیشه قانع شد که 200 ان اس دایلیمو بگیره... به خیلی چیزا ربط داره... فردا شب بیا با 220 با دایلیم میثم درگ بزن ببن چخبره...

200 ان اس با 220 فرق ان چنانی نداره تو تاپ اسپید شاید زیره 1 ثانیه 0 تا 60 پر کنه و جلو بیوفته تویه شتاب البته......

flower
16-08-1392, 10:09 قبل از ظهر
از لحاظ تئوری هر دو 23 اسب بخاره وزن ns 145 کیلو و وزن دایلیم 165 کیلو خوب معلومه ns شتابش بیشتره من خودم تعجب کردم فکر نمی کردم ns شتاب خوبی داشته باشه بهرحال این تست 3 بار انجام شد ولی سواری دایلیم بیرون شهر خیلی راحتره تا ns و هر دو مصرف سوختش یکیه صدی 3 و کارکرد موتور من 21 هزار و ns تقریبا 2000 تا کارکرد داشت حالا قراره یه تست ns با هیو بزنیم نتیجه را اعلام می کنیم .

K.I.A
17-08-1392, 10:01 قبل از ظهر
رو باکه پالس ns که سوار شدم فکر کنم نوشته بو قدرتشو به کیلووات فکر کنم 19 اسب میشد/
لطفا اون قدرتی که به کیلووات رو باک نوشته بودو بگید؟

SAEID NOROZI
17-08-1392, 05:20 بعد از ظهر
دوستان درسته که میگن دایلیم صفحه کلاچش ضعیفه؟ اگه اره تا چه حد؟یعنی یه ضعف اساسی به حساب میاد ؟و ایا نمیشه کاریش کرد مثلا صفحه یه موتوره دیگه روش انداخت؟

hosein_dig
17-08-1392, 05:25 بعد از ظهر
سلام
ضعف نیست . تو پالس شما رو دور موتور 2هزار دنده میدی رو این موموتور رو 4-5هزار
ولی پالس با دنده یک 20کیلیومتر سرعت میره ولی دایلیم حدود 40تا
نسبت دندش فرق میکنه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

hosein_dig
17-08-1392, 05:29 بعد از ظهر
صفحه هندا سی دی ای بچه ها انداختن خیلی قویتر شده

SAEID NOROZI
17-08-1392, 07:58 بعد از ظهر
داداش ظرفیت باکش با زاپاس 15 لیتره یا بدون زاپاس؟ بیشترین سرعتی که چند ساعت مداوم بتونه بره وفشارم به انجینش نیاد چقده؟:5:

hosein_dig
17-08-1392, 08:01 بعد از ظهر
باکش 15 لیتره ولی من همیشه 10تا میزنم .
من 159تا رفتم . این موتور ابخنکه مشکلی براش پیش نمیاد بچه ها باهاش جهان گردی هم کردن . مهم اینکه خودت کی خسته میشی

majid424
17-08-1392, 11:25 بعد از ظهر
سلام ب همگی خسته نباشید.راستش من موتور تریل دارم.می خواستم یه کفی بگیرم بین دایلیم ومگلی موندم کدومو بگیرم.دوستانی ک تخصص وتجربه ی کافی دارن،میشه راهنماییم بکنین وعیب وایراد یا محسنات هرکدوم وبگین بهم.ممنونم.

hoji
19-08-1392, 01:05 بعد از ظهر
سلام من همین دیروز یه دایلیم 89 نارنجی خریدم 7میلیون از گمرک 5هزار کارکرد داشت خیلی هم تمیز بود هنوز دستم نرسیده قراره با قطار بفرستن برام
ایشالله که سالم برسه روش اگزوز تایگر هم داره نظرتون چیه؟ خوب گرفتم یا بهم انداختن؟

ُSalarGorgani
19-08-1392, 01:23 بعد از ظهر
سلام من همین دیروز یه دایلیم 89 نارنجی خریدم 7میلیون از گمرک 5هزار کارکرد داشت خیلی هم تمیز بود هنوز دستم نرسیده قراره با قطار بفرستن برام
ایشالله که سالم برسه روش اگزوز تایگر هم داره نظرتون چیه؟ خوب گرفتم یا بهم انداختن؟

اگه واقعا تمیز باشه که خیلی خوب گرفتی مبارک باشه.

hoji
19-08-1392, 02:12 بعد از ظهر
ممنون salar راستی لاستیک 18 میخوره بش؟ خودش فابریک داره فروشنده گفت 18 گیر میکنه به زنجیر نمیشه

شایسته فر
19-08-1392, 06:25 بعد از ظهر
18 منظورت 180 هست؟
نمی خوره 180
ضمنا قیمتش خیلی خوبم نبوده!!!
از دست می تونستی بهتر خرید کنی

farshad 54
19-08-1392, 09:18 بعد از ظهر

از کدوم فرو شگاه خریدی ؟

hoji
20-08-1392, 02:01 قبل از ظهر
فروشگاه رفیعی چطور ؟

جانسون
20-08-1392, 03:28 قبل از ظهر
دیروز یه اگزوز ارو نصب کردم رو دایلیم بدون جوش کاری رابط و فلنچو..... با پیچو مهره!!!!!

چه صدای به به خودم خیلی حال کردم بد جوابه....

محمود جان یه 2تا عکس بزار از اگزوزو موتور حال کنیم...

شایسته فر
20-08-1392, 12:23 بعد از ظهر
فروشگاه رفیعی چطور ؟
آسیا یا تابان؟
برا خرید اینجا تاپیک بزنین
دوستان زیادی هستن که به دلیل کثرت خرید موتور تو گمرک آشنا هستن و همه فروشندگان می شناسنشون
برای مثال علی جانسون

هر جفت رفیعی ها کاملا با سایت آشنا هستن و به بچه های سایت تخفیف کوچیکی می دن(البته در صورت شناختن بچه؛ یعنی مثلا علی باهاتون بیاد شما تخفیف هم می گیری سر خرید موتور!!!)

hoji
20-08-1392, 02:48 بعد از ظهر
آسیا یا تابان؟
برا خرید اینجا تاپیک بزنین
دوستان زیادی هستن که به دلیل کثرت خرید موتور تو گمرک آشنا هستن و همه فروشندگان می شناسنشون
برای مثال علی جانسون

هر جفت رفیعی ها کاملا با سایت آشنا هستن و به بچه های سایت تخفیف کوچیکی می دن(البته در صورت شناختن بچه؛ یعنی مثلا علی باهاتون بیاد شما تخفیف هم می گیری سر خرید موتور!!!)

اره تابان بود اسمش

- - - Updated - - -

من اینجا گشته بودم اما برا فروش پیدا نکردم.
شما که فروشنده (اقا داود) رو میشناسی میتونی بری یه امار کلی از موتورم بگیری؟ سرحاله یا ایراد میراد داره...
دوستان کسی کلاه ریس نارنجی سراغ داره با دستکش نارنجی ریس؟ گفتم میام اینجا میگیرم اونم هرچی گشتم معمولی بودن :retarded:
نمیخام بیشتر از 130 هزینه کنم مر15+15

Babak
20-08-1392, 03:21 بعد از ظهر
لطفا مباحث مربوط به اگزوز در تاپیک خودش

SAEID NOROZI
20-08-1392, 04:33 بعد از ظهر
دوستان الان قیمت در حد صفرش چنده؟....قیمتامروز صفرش و میدونید؟

farshad 54
20-08-1392, 05:26 بعد از ظهر
اره تابان بود اسمش

- - - Updated - - -

من اینجا گشته بودم اما برا فروش پیدا نکردم.
شما که فروشنده (اقا داود) رو میشناسی میتونی بری یه امار کلی از موتورم بگیری؟ سرحاله یا ایراد میراد داره...
دوستان کسی کلاه ریس نارنجی سراغ داره با دستکش نارنجی ریس؟ گفتم میام اینجا میگیرم اونم هرچی گشتم معمولی بودن :retarded:
نمیخام بیشتر از 130 هزینه کنم مر15+15

آره موتور سالمی هست خوب خریدی مبارکت باشه

آمارشو داشتم

hoji
20-08-1392, 05:42 بعد از ظهر
آره موتور سالمی هست خوب خریدی مبارکت باشه

آمارشو داشتم

جون من؟ به به خوش بحالم شد:22:
میشه بگی از کجا امارشو داشتی فرشاد؟

farshad 54
20-08-1392, 05:45 بعد از ظهر
جون من؟ به به خوش بحالم شد:22:
میشه بگی از کجا امارشو داشتی فرشاد؟

داود رفیقمه همه موتورامواز رفیعی میخرم

البته موتور سالمه فردا یه عیبی پیدا نکنه بگی تو گفتی سالمه چرا خراب شد ها

hoji
20-08-1392, 06:03 بعد از ظهر
داود رفیقمه همه موتورامواز رفیعی میخرم

البته موتور سالمه فردا یه عیبی پیدا نکنه بگی تو گفتی سالمه چرا خراب شد ها

اره خود اقا داود هم گفت تضمینیه حتی پلاستیک زین روش بود (البته فک کنم خودش بعدا برا بازار گرم کنی انداخته که مشتری فک کنه در حد) کارکرد دقیقش میدونی چند تا بود؟ هنوز دستم نرسیده

farshad 54
20-08-1392, 06:05 بعد از ظهر
اره خود اقا داود هم گفت تضمینیه حتی پلاستیک زین روش بود (البته فک کنم خودش بعدا برا بازار گرم کنی انداخته که مشتری فک کنه در حد) کارکرد دقیقش میدونی چند تا بود؟ هنوز دستم نرسیده

نه کارکردشو نمیدونم ولی با داود صحبت میکردم میگفت سالمه یه دایلیم سبزم کنار همین بود تو ویترینش که میگفت این نارنجیه بهتر از اینه

hoji
20-08-1392, 06:13 بعد از ظهر
دوستان الان قیمت در حد صفرش چنده؟....قیمتامروز صفرش و میدونید؟

من که شنبه پرسیدم صفرشو 12.800 میگفتن حتی یه جا سفیدشو 13.200 گفت

- - - Updated - - -

نه کارکردشو نمیدونم ولی با داود صحبت میکردم میگفت سالمه یه دایلیم سبزم کنار همین بود تو ویترینش که میگفت این نارنجیه بهتر از اینه

اره به منم گفت نارنجی تمیزتر از سبزه منم به حرفش اعتماد کردم اونو ورداشتم

جانسون
20-08-1392, 07:09 بعد از ظهر
لطفا مباحث مربوط به اگزوز در تاپیک خودش

من نمیدونم اگزوز و رو چه موتوری نصب کردم که تو تاپیک اگزوز بزارم!!!؟؟=)) .....

شایسته فر
20-08-1392, 07:18 بعد از ظهر
من نمیدونم اگزوز و رو چه موتوری نصب کردم که تو تاپیک اگزوز بزارم!!!؟؟=)) .....
علی منظور بابک اینه که تو تاپیک مسائل مربوط به اگزوز می گفتی!!!!

- - - Updated - - -

من سعدی هستم اینم شمارم 09389217237 اره بزنگ هماهنگ شیم بیا ببین

به به سلام همشهری
خوبی؟
پس قراره مراغه هم دایلیم بیاد
اقا وقتی رسید دستت مارم خبر کن بیاییم از نزدیک زیارتش کنیم
بچه کجایی مراغه هستی؟
می تونین تو پیام خصوصی این مطالب رو مطرح کنین!!

جانسون
20-08-1392, 07:32 بعد از ظهر
داداش حال کردم تو تاپیک خوده موتور بزارم خود بابک هم وقتی اگزوز نصب کرد تو همین تاپیک گزاشت.....

انتی اسپم

دالیم جبعه ابزار فابریکی نداره برا یکی از دوستان که تیپ2 بود اچار هیچی نداشت...

flower
20-08-1392, 07:44 بعد از ظهر
داداش حال کردم تو تاپیک خوده موتور بزارم خود بابک هم وقتی اگزوز نصب کرد تو همین تاپیک گزاشت.....

انتی اسپم

دالیم جبعه ابزار فابریکی نداره برا یکی از دوستان که تیپ2 بود اچار هیچی نداشت...
چرا داره باید از فروشنده بخوایید شمل دو تا الن و دو تا اچار سر رینگی پیچ گوشتی دو حالته و اچار شمع

کوروش
20-08-1392, 09:27 بعد از ظهر
ظرح دیلیم رو نگاه...
[Only registered and activated users can see links]

hoji
22-08-1392, 04:06 بعد از ظهر
سلام دایلیم ما هم اومد اما بعضی از قطعاتشو میخام عوض کنم کسی خبر داره راهنماش چنده؟ و جا پایی روی اگزوز که پشتی پای راستشو روش میذاره روش؟ (اسم دقیقشو نمیدونم) :2: :4:
اگه میشه جای تعویض روغن موتور و... که باید موتور خریدنی عوض کنیم رو بم بگید؟ (اگه همراه عکس باشه خیلی بهتره) :image111:

hosein_dig
23-08-1392, 12:32 بعد از ظهر
قطعاتو زنگ بزنم نمایندگایش بپرس 55368668
زیر موتور یع پیچ بزگ هست که توش فیلتر فلزی هست (جدا از فیلتر روغن) اونو گاهی تمیزکنی بد نیست. یه پیچ کوچیک هم هست که دردسرش کمتره بازش کنی روغن خالی میشه
عکس نمیخاد کلا زیر موتور همین دوتا پیچه
برا تعویض رو غن موتور داغ نباشه سردم نباشه
چند دیقه روشن باشه کافیه
فیلتر روغن هم به موقع عوض کن

flower
23-08-1392, 07:10 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

فصل پاییز زیباست ...

hoji
23-08-1392, 09:34 بعد از ظهر
قطعاتو زنگ بزنم نمایندگایش بپرس 55368668
زیر موتور یع پیچ بزگ هست که توش فیلتر فلزی هست (جدا از فیلتر روغن) اونو گاهی تمیزکنی بد نیست. یه پیچ کوچیک هم هست که دردسرش کمتره بازش کنی روغن خالی میشه
عکس نمیخاد کلا زیر موتور همین دوتا پیچه
برا تعویض رو غن موتور داغ نباشه سردم نباشه
چند دیقه روشن باشه کافیه
فیلتر روغن هم به موقع عوض کن

همین یه پیچو باز کنم روغن عوض کنم؟ پس هوا از کجا بیاد موقع خروج روغن؟ از کجا روغن جدیدو بریزم؟

- - - Updated - - -

فیلتر روغن از کجا عوض میشه دادا؟

- - - Updated - - -

از کجا بدونم اب رادیات کمه یا زیاد؟ زیره فلاپ چیزی دیده نمیشه plz hlp:grouphug:

painkiller
23-08-1392, 09:54 بعد از ظهر
یه پیچ زیره انجبن هست باز کن روغن خالی میشه مراقب باش واشر فلریش گم نشه بعد که خالی شد سمت راست انجین گیح روعنه بار کن 1300 سی سی روعن بریز توش.روعن پیشنهادی (پروفیکار 10_40تو زمستون)(10_50تو تابستون)هر 1000kmتعویض کناگه آچاره خوب داری بارش کن تا پیچ کارترت خراب نشه !بعد اینکه روعن حدید رو ریختی گار نده بدار 5 دقیقه درجا کار کنه اگه فیلتر روعنتو هم عوض خواستی بکنی 1500سی سی روعن بریر

hoji
23-08-1392, 10:07 بعد از ظهر
نشون گر دمای موتور روی 1 هست معنی خاصی داره؟

- - - Updated - - -

یه پیچ زیره انجبن هست باز کن روغن خالی میشه مراقب باش واشر فلریش گم نشه بعد که خالی شد سمت راست انجین گیح روعنه بار کن 1300 سی سی روعن بریز توش.روعن پیشنهادی (پروفیکار 10_40تو زمستون)(10_50تو تابستون)هر 1000kmتعویض کناگه آچاره خوب داری بارش کن تا پیچ کارترت خراب نشه !بعد اینکه روعن حدید رو ریختی گار نده بدار 5 دقیقه درجا کار کنه اگه فیلتر روعنتو هم عوض خواستی بکنی 1500سی سی روعن بریر

فیلتر روغن نگفتی از کجا عوض کنم؟ اب رادیاتور چی؟

painkiller
23-08-1392, 10:54 بعد از ظهر
فیلتر روغن دایلیم رو نمیدونم ار کجا میشه بار کرد ولی چون دایلیم من 6000 تا کار کرده و وقتشه آچارکشی یشه میدم خود تعمبرکار عوض کنه.در مورد آب رادیاتور یه قمقمه ریره موتوره سمت راست بقل قاب سمت راست هسب قابل رویت هست میتونی ببینی روش یه 2تا علامت یانوشته داره(حداقل آب با حداکثر آب)اکه خواستی آب رادباتور بریری قاب سمت راست رو با آچار آلن بار کن و آب حاوی ضد یخ رو بریر....در خود رایاتور رو موقع روشن بودن موتور بار نکن میگن هوا میکشه

hosein_dig
23-08-1392, 11:10 بعد از ظهر
داداش شنا فعلا دستش نزن
اول یبار دفتر سرویس کامل بخون
فک کنم قبلا موتور نداشتی

hoji
23-08-1392, 11:13 بعد از ظهر
فیلتر روغن دایلیم رو نمیدونم ار کجا میشه بار کرد ولی چون دایلیم من 6000 تا کار کرده و وقتشه آچارکشی یشه میدم خود تعمبرکار عوض کنه.در مورد آب رادیاتور یه قمقمه ریره موتوره سمت راست بقل قاب سمت راست هسب قابل رویت هست میتونی ببینی روش یه 2تا علامت یانوشته داره(حداقل آب با حداکثر آب)اکه خواستی آب رادباتور بریری قاب سمت راست رو با آچار آلن بار کن و آب حاوی ضد یخ رو بریر....در خود رایاتور رو موقع روشن بودن موتور بار نکن میگن هوا میکشه

میدونم جای ریختن اب اونجاس اما اون نوشته ها (حداقل حداکثر) رو نمیبینم؟ یعنی دورو برش فلاپه دیده نمیشه

hoji
24-08-1392, 12:05 قبل از ظهر
[QUOTE=hosein_dig;205831]داداش شنا فعلا دستش نزن
اول یبار دفتر سرویس کامل بخون
فک کنم قبلا موتور نداشتی

نه نداشتم واس همینم میخام شما بزرگواران دایلیم سوار کمکم کنین تا همه سرویس هاشو خودم انجام بدم واقعا مدیونتونم چون من با خوندن این تاپیک به سرم زد دایلیم بگیرم پس تنهام نذارین دوستان:flower4:

- - - Updated - - -

دفترچش رو دان کردم انگلیسیه مثل کتاب قصه فقط عکساشو نیگا میکنم هاهاها

hoji
24-08-1392, 12:39 بعد از ظهر
اینم عکسای رخش ما
این روغن چیه؟ [Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

اینم عکسای رخش ما

FAARID
24-08-1392, 01:03 بعد از ظهر
مبارک باشه .خوشگله

- - - Updated - - -

این مخزن روغن ترمز عقب هستش

- - - Updated - - -

روغن و فیلتر روغنو به موقع عوض کن .لنت خوب استفاده کن .راحت استفاده کن

hoji
24-08-1392, 02:24 بعد از ظهر
مبارک باشه .خوشگله

- - - Updated - - -

این مخزن روغن ترمز عقب هستش

- - - Updated - - -

روغن و فیلتر روغنو به موقع عوض کن .لنت خوب استفاده کن .راحت استفاده کن

ممنون لنت خوب چی بهش میخوره؟ کی باید عوضش کنم؟ چرا هیچکس نمیگه روغن جدیدو از کجا بریزم؟

!NAVID!
24-08-1392, 03:18 بعد از ظهر
اینم عکسای رخش ما

- - - Updated - - -

اینم عکسای رخش ما
مبارکه داداش ایشالا چرخاش به سلامتی برات بچرخن
ایشالا به روز هماهنگ میشیم باهم میریم بیرون
اون روغنم روغن ترمز هست(عقب)

flower
24-08-1392, 07:52 بعد از ظهر

شایسته فر
24-08-1392, 08:00 بعد از ظهر
موتور اسپرت تورینگه یا دو منظوره؟

flower
24-08-1392, 08:56 بعد از ظهر
موتور اسپرت تورینگه یا دو منظوره؟
خواستم امتحان کنم تو جاده های سنگلاخی دیدم بدک نیست خوب تعادل داره ولی لاستیک ها مناسب نیستن ولی چکار کنیم از جاده ها خسته شدیم دلمون هوای افرود کرده بود.:gigglesmile:

ماکیاولی
24-08-1392, 09:52 بعد از ظهر
با دایلیم افرود رفتی
ایول بابا

اون گوداله ؟
چاهه؟
چیه؟

hoji
25-08-1392, 05:55 بعد از ظهر
پس دایلیم افرود هم بود خبر نداشتیم؟ منم موتورمو لای دستمال بهدشتی نگه میدارم مبادا چیزیش شه هاهاها
دوستان وقتی دور موتورم زیاد میشه اگزوز(تایگر) شروع به شلیک کردن میکنه دلیلش چیه؟

شایسته فر
25-08-1392, 07:10 بعد از ظهر
تو دور بالا گاز می دی یا وقتی گازو ول می کنی؟

flower
25-08-1392, 10:43 بعد از ظهر
با دایلیم افرود رفتی
ایول بابا

اون گوداله ؟
چاهه؟
چیه؟
چاهه قنات

- - - Updated - - -

پس دایلیم افرود هم بود خبر نداشتیم؟ منم موتورمو لای دستمال بهدشتی نگه میدارم مبادا چیزیش شه هاهاها
دوستان وقتی دور موتورم زیاد میشه اگزوز(تایگر) شروع به شلیک کردن میکنه دلیلش چیه؟
چون سیستم سوخت رسانی انژکتوریه به خیلی موراد بستگی داره نوع سوخت یکباراز سوپر استفاده کن بازم همین مشکل را داره و دست اخر فیلتر هوا کثیف باشه تاثیر داره و فیلر شمع باید تنظیم باشه که باید فلاپها باز بشه فعلا برو سراغ فیلتر هوا زیر زین

hoji
26-08-1392, 01:18 قبل از ظهر
تو دور بالا گاز می دی یا وقتی گازو ول می کنی؟
هر دو تاش؟ دور بالا هم وقتی میره بالا هم پایین چند تایی شلیک میکنه

- - - Updated - - -

چون سیستم سوخت رسانی انژکتوریه به خیلی موراد بستگی داره نوع سوخت یکباراز سوپر استفاده کن بازم همین مشکل را داره و دست اخر فیلتر هوا کثیف باشه تاثیر داره و فیلر شمع باید تنظیم باشه که باید فلاپها باز بشه فعلا برو سراغ فیلتر هوا زیر زین[/QUOTE]

هر کاری کردم اون زین باز نشد که فیلتر هوا رو نیگا کنم فردا باز سعی میکنم... راستی فیلتر رو با فشار هوا تمیز کنم موردی نداره؟
فیلتر روغن هم با بنزین تمیز کردم

meisam
26-08-1392, 11:13 قبل از ظهر
اینم عکسای رخش ما

مبارکه داداش مارک لاستیکات چیه؟؟
سایزش؟
فاقش؟
چسبندگیش چطوره؟
خودت عوض کردی یا روش بود؟

- - - Updated - - -

[QUOTE=K.I.A;203331]کارش بسیار خوبه/منصف هم هست /کارش به همه چی میارزه و مطمئنه
دایلیم سبز شما بودی رفتی پیش بابک ارومی؟
اره خودم بودم صفحه کلاچ عوض کردم
گفتش میای پیشش کلی هم تعریفتو کرد :98::gigglesmile:
کاش خوبه من ازش ایراد نمیتونم بگیرم ولی قیمتش بالاست.
به درد همو KTM سوارا میخوره.
مغازه این دوست نعون کارمون کجاست؟

- - - Updated - - -

وزن و همه چی تاثیر داره. باید وزن راننده ها حداقل یکی باشه . همون میزان بنزینی که توی باک ها بوده تاثییر داره بعد دایلیم وزن فلاپ هاشم هست. همه اینا هست. ایشالا جور بشه ns با 220 تست بگیریم ببینیم چی میشه نتیجه

220 بین NS و دایلیم هستش
شتابش البته توی دنده 1 از دایلیم بهتره از NS کمتر
سرعتش از NS بهتره از دایلیم کمتر

یه دسته بندی کنید میشه گفت:
NS موتور کاملا داخل شهری هست با توجه به اینکه توی سرعت و سربالایی ضعف داره ولی کم مصرفه شتاب خوبی داره و رادیات آب هم باعث میشه توی ترافیک داغ نکنه.
220 برای استفاده شهری-بین شهری مناسبه از NS سنگینتر و نرمتر و توی سرعت استقامت بهتری داره ولی از دایلیم ضعیفتره و با داغ کردن توی مصافت طولانی کمی افت میکنه.
دایلیم با ظاهر اسپرتش و لاستیکای پهنش توی شتاب یه مقدار کندتره ولی بعد اینکه سرعت به 80 رسید دایلیم خیلی زودتر میتونه سرعت رو 130 کنه تا اون دوتا.هندلینگ بهتری داره توی پیچها و راحت تر و نرمتر و سنگینتره.
توی سرعت کنترل بهتری داره. از صداش هم نباید گذشت که 250 هست و ابهت خاصی داره انژکتورم هست رادیات آب و فن داره

hoji
26-08-1392, 04:21 بعد از ظهر
من عوض نکردم روش بود فروشنده گفت فابریکشه.
بچه ها فیلتر هوا عوض کنم یا تمیز کنم کافیه؟ اینم عکساش
به شلیک اکزوز نظری پیشنهادی ندارین؟

FAARID
26-08-1392, 08:38 بعد از ظهر
فیلتر هواتون چند بار شسته شده بهتر که عوض کنید

عکس از انجین سمت کلاچ

دفترچه منوال دایلیم

flower
26-08-1392, 10:27 بعد از ظهر
فیلتر هوا را حتما عوض کن خیلی وضعش خرابه و فیلتر روغن بار اول را تعویض کن.

hoji
27-08-1392, 12:06 قبل از ظهر
در پوش فیلتر روغن چجوری باز کنم؟ 5 6تا پیچ داره که 3تاش اچار باکس میخاد plz hlp

- - - Updated - - -

دفترچه منوال نیگا کردم متوجه نشدم کدوم پیچا رو باز کرده

FAARID
27-08-1392, 07:07 قبل از ظهر

hoji
27-08-1392, 11:43 قبل از ظهر
وقتی دنده معکوس از 2 میدم به 1 موتور خاموش میشه (هم موقع را رفتن هم ثابت ) دلیلش چیه؟

hoji
28-08-1392, 11:02 قبل از ظهر

ممنون بالاخره بازش کردم

FAARID
28-08-1392, 01:00 بعد از ظهر
بايد بپرسم
وقتی دنده معکوس از 2 میدم به 1 موتور خاموش میشه (هم موقع را رفتن هم ثابت ) دلیلش چیه؟

جانسون
28-08-1392, 01:52 بعد از ظهر
سوزن انجکتور موتورت باید تمیز بشه... تو شمال دایلیم یکی از دوستان اینجوری شد بدلیل بنزین اشغالی که تو شمال زده بودیم .... بعد سرویس سوزن انجکتور اکی شد... دالیلیم سورار اگه به موتور میرسید حتما حتما فقط بنزین سوپر استفاده کنید..

hoji
28-08-1392, 06:13 بعد از ظهر
سوزن انجکتور موتورت باید تمیز بشه... تو شمال دایلیم یکی از دوستان اینجوری شد بدلیل بنزین اشغالی که تو شمال زده بودیم .... بعد سرویس سوزن انجکتور اکی شد... دالیلیم سورار اگه به موتور میرسید حتما حتما فقط بنزین سوپر استفاده کنید..

منم جایگاه سوپر نداشت معمولی زدم پس دلیلش اونه؟ حالا این سوزن انجکتورو از کجا پیدا کنم تمیز کنم؟؟؟؟

Babak
29-08-1392, 01:57 قبل از ظهر
شما دفترچه تعمیرات دایلیم اولین پست این تاپیک هست اونو دانلود کن همه چیزه دایلیم رو جزء به جزء با عکس توش شرح داده.
لینکشو اینجا هم گذاشتم
Daelim+VJF250+service+manual.rar ([Only registered and activated users can see links])

hoji
29-08-1392, 09:31 قبل از ظهر
شما دفترچه تعمیرات دایلیم اولین پست این تاپیک هست اونو دانلود کن همه چیزه دایلیم رو جزء به جزء با عکس توش شرح داده.
لینکشو اینجا هم گذاشتم
Daelim+VJF250+service+manual.rar ([Only registered and activated users can see links])

قبلا دانلود کردم چند بارم خوندم. اما نتونستم سوزون انجکتور پیدا کنم اگه شماره صفحشو بگین ممنون میشم؟

farshad 54
29-08-1392, 05:37 بعد از ظهر
یه انژکتور شور بگیر بریز تو باکت

تمیزکردن سوزن انژکتور به اون صورتی که شما بازش کنی سوزنشو تمیز کنی که کار شما نیست که باز میکنی گند میزنی به موتورت میره

hoji
30-08-1392, 08:00 بعد از ظهر
امروز فیلتر هوا و روغن رو با کمک نوید عوض کردم موتور کلی جون گرفت. انجکتور شور هم گرفتم ریختم باک ایشالله که جور شه

- - - Updated - - -

2روز اول بوق میزد اما الان... فقط یه لحظه اولش میزنه بعد خفه میشه کسی میدونه مشکلش کجاس؟
نور بالا هم ک از روز اول تعطیل بود

flower
30-08-1392, 09:28 بعد از ظهر
انجکتور شور فایده نداره حتما باید سوزن را باز کنید با دستگاه بشورید من انجکتور شور موتورکس ریختم هیچ فرقی نکرد وقتی سوزن را باز کردم کلی جرم اطرافش جمع شده بود بعد از تمییز کردن موتور خیلی عالی گاز می خورد .

Arman-GT
30-08-1392, 11:05 بعد از ظهر
داداش شما که با دیواره انژکتور کاری نداری!!!!! مهم قسمت بالاش هست که سوخت وارد میشه و پایین که محل پاشش سوخت هست!!!! البت مهمتر از اون سیستم خود انژکتوره که پیشنهاد میشه از دستگاه اولتراسونیک استفاده کنید که هر جا هم ندارن این دستگاه رو

البت هر انژکتور شوری هم مصرف نکنید بهترین مدل Wynns هست که بلژیکی هست قیمتشم اگر اشتباه نکنم چون یادم نیست فکر کنم 17 تومن بود

hoji
01-09-1392, 02:15 قبل از ظهر
انجکتور شور فایده نداره حتما باید سوزن را باز کنید با دستگاه بشورید من انجکتور شور موتورکس ریختم هیچ فرقی نکرد وقتی سوزن را باز کردم کلی جرم اطرافش جمع شده بود بعد از تمییز کردن موتور خیلی عالی گاز می خورد .

سوزن انژکتور چجوری باز کردی محلش کجاس؟ راهنمایی کن منم باز کنم تمیز کنم این خاموش شدن اعصابمو راه راه کرد بخدا... باید باک باز کنم؟

Babak
06-09-1392, 02:58 قبل از ظهر
بی انصاف کیلومتره دایلیم 30 تا زیاد نشون میده :what::mad:

Sent from my ST26i using Tapatalk

farshad 54
06-09-1392, 10:08 قبل از ظهر
دقیقا این کیلومتر دایلیم چرا اینجوریه ؟

چند وقت پیش با میثم داشتیم یادگار رو میومدیم پائین من سرعتم 125 تا بود اون 145 تا

معمار
06-09-1392, 10:14 قبل از ظهر
تاپیک سوزوکی امیکو رو 70 صفحشو خوندم
دوستان برا افزایش شتاب امیکو خورشیدی یاشو کوچیک بزرگ میکردن

حالا برا دایلیم هم میشه این کار رو بکنی که شتابش خیلی بیشتر بشه ؟

hoji
06-09-1392, 10:36 قبل از ظهر
بی انصاف کیلومتره دایلیم 30 تا زیاد نشون میده :what::mad:

منم امروز تست کردم دیدم هرچی سرعت میره بالا ضریب خطا بیشتر میشه مثلا تو سرعت 60 70 ده تا اختلاف داشت تو 110 بیستا
بیشتر نتونست برم چون بوقم کار نمیکنه نمیتونم سبقت بگیرم دوستان هم کسی راهنماییم نکرد چجوری ردیفش کنم اینجا هم تعمیرکار مطمعن نداره موتورو بسپارم بش

Babak
06-09-1392, 11:26 قبل از ظهر
تاپیک سوزوکی امیکو رو 70 صفحشو خوندم
دوستان برا افزایش شتاب امیکو خورشیدی یاشو کوچیک بزرگ میکردن

حالا برا دایلیم هم میشه این کار رو بکنی که شتابش خیلی بیشتر بشه ؟
برای شتاب بیشتر میشه خورشیدی عقبی یه کمی بزرگتر کرد که شتاب بیشتر میشه ولی سرعت نهایی تقریبا یه 15 کیلومتری کم میشه و ممکنه چون خیلی سریع دوره موتور بالا میره ولی سرعت پایینه موتور گرم کنه و به موتور فشار بیاد.
برای بیشتر کردنه سرعت نهایی میشه از لاستیک با فاقه 70 استفاده کرد و خورشیدی جلو رو یکی دو دنده بزرگتر انداخت که خورشیدی بزرگتر باعث میشه قدرت اولیه موتور کم بشه و موقع راه افتادن به کلاچ آسیب بزنه ولی اگر کسی فنی باشه و بتونه کلاچ رو بهبود بده فکر کنم بیشتره مشکل حل بشه تو این حالت:icon_pf (94):

- - - Updated - - -

راهنماییم نکرد چجوری ردیفش کنمدر مورده چی؟

hoji
06-09-1392, 05:37 بعد از ظهر
در مورد همین بوقش... اول کار میکرد اما الان هروقت موتورو روشن میکنم فقط یه لحظه اولش ضعیف میزنه بعد خفه میشه دیگه تعطیل
اب هم اصلا نزدم بهش بدجور رو اعصابه :icon_pf _99_::icon_pf _99_:

farshid37
06-09-1392, 06:32 بعد از ظهر
پشت بوق یک پیچ هست کمی شل و سفتش کنید احتکالا درست می شه.

Babak
07-09-1392, 12:47 بعد از ظهر
جای بوق دایلیم خیلی بد جاست.بهتره یه بوق خوب مثله بوق پرشیایی بگیری با آفتامات وصل کنی کاره خاصی ام نداره از یه باطری ساز راحت میتونه راهنماییت کنه وصل کنی بوق بزنی کیف کنی:121fs725372:

hoji
09-09-1392, 11:54 قبل از ظهر
دوستان اینم دفترچه فارسی دایلیم

شایسته فر
09-09-1392, 12:16 بعد از ظهر
دوستان اینم دفترچه فارسی دایلیم

چیزی مشخص نیست!!

flower
09-09-1392, 09:13 بعد از ظهر
حدود نیم ساعت طول می کشه تا دانلود بشه ولی در کل اطلاعات دفترچه زیاد جالب نیست خیلی متنها اشتباه ترجمه شده مثلا این موتور ساسات نداره که در موردش توضیح داده یادشون رفت که این موتور انژکتوره در کل به هیچ موضوع مهمی که ممکنه پیش بیاد اشاره نشده .

hoji
10-09-1392, 06:09 بعد از ظهر
بچه ها چجوری بفهمیم موتور پلمپه؟ مثلا من امروز فلاپشو باز کردم دیدم محل اتصال قسمت بالای موتور و پایین موتور (شیار مانند) دورتادورش یه چسب سفید رنگ(مثل ادامس) بود...:297:
این معنی خاصی داره؟؟؟

شایسته فر
10-09-1392, 08:44 بعد از ظهر
چسب مزدا بوده
برا آب بندی!!!
بو دار به نظر میاد!!

VAHID
10-09-1392, 09:15 بعد از ظهر
احتمالا روغن ریزی داشته

shahin.r1
10-09-1392, 09:19 بعد از ظهر
حتما روغن ريزي داشته و احتمالا يارو خودش ماس مالش كرده مگنه خودش واشر كه در صورت وجود ان نيازي به چسب مزدا نداره

شایسته فر
10-09-1392, 09:30 بعد از ظهر
چسب مزدا از رو به دردی نمی خوره
اگه روغن ریزی داشته و چسب رو از رو زده طرف پس حتما هنوز مشکلش پا برجاست!!

hoji
10-09-1392, 09:58 بعد از ظهر
روغن ریزی ک نداره اما اون چسبه فکرمو مشغول کرده....:sad:

flower
10-09-1392, 11:52 بعد از ظهر
بچه ها چجوری بفهمیم موتور پلمپه؟ مثلا من امروز فلاپشو باز کردم دیدم محل اتصال قسمت بالای موتور و پایین موتور (شیار مانند) دورتادورش یه چسب سفید رنگ(مثل ادامس) بود...:297:
این معنی خاصی داره؟؟؟
یه عکس بذار تا ببینیم چیه .

hoji
12-09-1392, 08:02 بعد از ظهر
یه عکس بذار تا ببینیم چیه .

اینم عکس و فیلم صدای اگزوز (ببخشد با گوشی گرفتم کیفیت پایینه)
به نظرتون صدای موتور عادیه سوپاپ احتیاج به فیلر گیری ندارن؟ شلیک اگزوز...

host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/284/7a45f125917341ba76d5a921e01d264d850349.mp4
host13.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/284/52d51a9cf5149802fffdc380b3248be8850361.mp4
host11.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/284/c3ab9958abed5a9f8f5288b2cd702995850449.mp4

flower
12-09-1392, 10:46 بعد از ظهر
حجم عکس را کم کن هر عکس حدود 7 مگه 5 دقه طول می کشه تا عکس باز بشه تصویر ماته تو تاریکی عکس نگیر .

Babak
13-09-1392, 03:07 قبل از ظهر
این موتورها نیاز به فیلر ندارند

flower
13-09-1392, 07:52 قبل از ظهر

چون شیم دارن مثله ماشینهای glx پژو

hoji
13-09-1392, 10:30 قبل از ظهر

پس اون صدای دستگاه چرخ خیاطی که میاد از چیه بابک؟ عادیه آیا؟

hoji
13-09-1392, 11:56 قبل از ظهر
حجم عکس را کم کن هر عکس حدود 7 مگه 5 دقه طول می کشه تا عکس باز بشه تصویر ماته تو تاریکی عکس نگیر .

کمترین حجمه دوربین گوشی همین 7مگه ببخشید :wall3: نگفتی وضعش چجوری؟

loveiran_0098
15-09-1392, 02:01 قبل از ظهر
سلام به همه:grouphugg: من یه دایلیم 89 پیدا کردم حدود هفت ملیون، رنگ مشکی ، فلاپ چپش شکسته ! نمیدونم میرزه یا نه راستیتش از فنی موتور و ... سردر نمیارم ، چیکار کنم ؟ کلا تو موتور به چی باس دقت کنم ؟ مدل چند تو فی تاثیر داره ؟ فلاپ و ظاهری چی؟

hoji
15-09-1392, 03:50 بعد از ظهر
اون چسبه ابندی...

این جاهایی ک مشخص کردم چیه؟

- - - Updated - - -

سلام به همه:grouphugg: من یه دایلیم 89 پیدا کردم حدود هفت ملیون، رنگ مشکی ، فلاپ چپش شکسته ! نمیدونم میرزه یا نه راستیتش از فنی موتور و ... سردر نمیارم ، چیکار کنم ؟ کلا تو موتور به چی باس دقت کنم ؟ مدل چند تو فی تاثیر داره ؟ فلاپ و ظاهری چی؟

اگه دنبال کیفیتی انتخاب خوبیه اما اگه شتاب میخای نه (البته زیاد هم بد نی)
فلاپ تصادف کرده شکسته یا چی؟ اگه بتونی تمیزو سرحالشو پیدا کنی ارزش داره

شایسته فر
15-09-1392, 04:03 بعد از ظهر
اخطار عمومی
فایل مورد نظر 48974394571432311662.jpg در دیتابیس موجود نیست
لطفا مطمئن شوید که نام فایل را درست وارد کردید.

flower
15-09-1392, 05:09 بعد از ظهر
اون چسبها نباید باشه احتمالا تعمیر کار سر سیلندر را باز کرده موقع بستن برای ابندی این چسبها را زده ولی سر سیلندر اورینگ پلاستیکی داره نیاز به چسب نداره حالا دلیل باز کردن سر سیلندر برای چی بوده برای فیلر گیری باید شیمها تعویض بشن و عکس بعدی مربوط به دستگاه ژنراتور موتوره اون پیچ وسط برای تایم کردن استفاده می کن و عکس اخر ماله ترمز جلو می باشد چون دو تا دیسک داره اون فشار روغن را به دوتا دیسک منتقل می کنه.

K.I.A
15-09-1392, 07:00 بعد از ظهر

CHELSEA
17-09-1392, 10:15 بعد از ظهر
با سلام.وبلاگ بسیار عالی دارید.تمام پیج های دایلیم رو خوندم.چندتا سوال داشتم.فقط لطفا خلاصه اما جامع جوابمو بدید.هر چند سوالم تکراریه.دیروز یه دایلیم 250 تیپ 2 خریدم 3 روز دیگه میخوام ببرمش لرستان.شهر ازنا.این اولین موتور دایلیمی هست که تو شهرمون اومده.پس تعمیر کاراین موتور رو شهرمون نداره.تا تهرانه میخوام چندتا کار روش انجام بدم.1-به نظر شما اگزوزش رو عوض کنم یا داخلشو خالی کنم؟آیا خالی کردن داخلش تاثیر منفی روش نداره؟نمیخوام صداش گوش خراش و مردم آزار بشه.2-قیمت روغن موتور کاسترول مگناتک که خیلی تو این تایپیک تعریفشو کردن لیتری چنده؟بودجم به موتورکس نمیرسه.3.توی رادیاتش نسبت آب به ضدیخ چند باشه و چه نوع ضدیخی بریزم؟4.آیا باید موتورو دوباره آچارکشی کنم؟5-آیا لاستیک عقبشو باید عوض کنم؟چون میگن کیفیتش خوب نیست!!!!!اگه آره لطفا مشخصات یه لاستیک خوب رو بهم بدید.6-آیا نصب دزدگیر فشار به باتریش نمیاره؟7-میخوام موتورو ببرم شهرستان لطا اگه نکته ای یا تغییراتیرات دیگه باید برای بهتر شدنش باید انجام بدم بگید چون شهرستانمون نه قطعاتشو داره نه تعمیر کارشو.8.آیا باید صفحه کلاج فابریکشو عوض کنم؟لطفا اسم بهترین و با کیفیت ترین قطعتو بهم بگید؟9-برای 15000هزار مصرف بدون دردسر چندتا فیلتر هوا و روغن و بنزین و لنت ترمز بگیرم؟10-روغن ترمز رو چند وقت یکبار باید عوض کرد؟!!!!؟؟چه مارکی باید استفاده کنم؟11-اولین بار روغن موتورو کی عوض کنم؟12-آیا لامپاش احتمال داره بسوزه یا خراب بشه؟اگه آره چی بخرم؟13-از همه اینا مهمتر لطفا بهترین و خبره ترین و باتجربه ترین سرویس دهنده موتوره دایلیم 250 رو بهم معرفی کنید که تهران باشه(آدرس دقیق وشماره تلفن همراه) که مناسب حساب کنه بهم بدید.14- یام رفت بگم آیا زنجیر چرخ فابریکم عوض کنم یا نه؟.من استفاده معمولی میکنم.به مور اصلا فشار نمیارم.برای نگه داری زنجیر چیکار کنم؟.از چه روغنی استفاده کنم؟؟؟15-از کجا قطعات رو بخرم؟لطفا جای رو معرفی کنید که هم قطعات باکیفیت و اصلی باشه و قیمتاشم مناسب باشه.:thanks::icon_pf (95)::clapبچه ها پول این موتور رو با 3 سال کارگری درآوردم کلی زحمت کشیدم تا بهش رسیدم لطفا فکر کنید منم رفیقتونم برادرتونم.فکر کنید موتوره خودتونه.لطفا بهترین راهنمای رو بهم بکنید.با کمال تشکر.

mahdi24
17-09-1392, 11:58 بعد از ظهر
مبارک باشه . ایشالا که به سلامتی و خوشی خیلی راخت ازش استفاده کنید . اینم بگم که موتور خوب و با کیفیتی و انتخاب درستی بوده . من جواب بعضی سوالاتتون رو در حد توان خودم میدم بازم اگه جای اصلاح داشت دوستان اصلاح کنن . 1 اگزوز رو توشو خالی نکن که ضرر بیخودیه و بزار فایبریکی بمونه . صدای دایلیم هم در حد خودش خوبه . اگه خیلی به صدا اهمیت میدی باید یه اگزوز جدید بخری که هزینه بالایی داره و.... . 5 لاستیک عقب رو هم عوض نکن ومعمولا لاستیکهای خود کارخونه تا مدتها برات کار می کنن . 6 نصب دزدگیر به باطری فشاری نمیاره ولی بعضی ها میگن سیستم برق رو به هم میریزه !!! که البته من موافق این حرف نیستم . دزدگیر خوب اگه پیدا کردی بده یه ادم ماهر برات نصب کنه که سیستم برق موتور رو مثل کف دستش بلد باشه . 9 فیلتر هوا با شستشو معمولا تمیز میشه و نیازی به تعویض اون نیست . لنت ترمر بگیری بد نیست و احتمال داره تا 15000 تموم شه . ابته برای دایلیم دقیق نمیدونم چقدر عمر میکنه ! . 11 . اولین بار روغن رو تو 300 یا 400 عوض کن . ابته من پیشنهاد می کنم که روغن اول رو هرچه سریع تر عوض کنی چون شنیدم روغن هایی که کارخونه تو موتور میریزه کیفیت نداره . البته فقط شنیدم! . اینا چیزایی بود که من در توانم بود بهتون کمک کنم
آدرس تعمیرگاه های موتور و بحث در مورد کیفیت کار انها ([Only registered and activated users can see links])

ماکیاولی
18-09-1392, 12:26 قبل از ظهر
با سلام.وبلاگ بسیار عالی دارید.تمام پیج های دایلیم رو خوندم.چندتا سوال داشتم.فقط لطفا خلاصه اما جامع جوابمو بدید.هر چند سوالم تکراریه.دیروز یه دایلیم 250 تیپ 2 خریدم 3 روز دیگه میخوام ببرمش لرستان.شهر ازنا.این اولین موتور دایلیمی هست که تو شهرمون اومده.پس تعمیر کاراین موتور رو شهرمون نداره.تا تهرانه میخوام چندتا کار روش انجام بدم.1-به نظر شما اگزوزش رو عوض کنم یا داخلشو خالی کنم؟آیا خالی کردن داخلش تاثیر منفی روش نداره؟نمیخوام صداش گوش خراش و مردم آزار بشه.2-قیمت روغن موتور کاسترول مگناتک که خیلی تو این تایپیک تعریفشو کردن لیتری چنده؟بودجم به موتورکس نمیرسه.3.توی رادیاتش نسبت آب به ضدیخ چند باشه و چه نوع ضدیخی بریزم؟4.آیا باید موتورو دوباره آچارکشی کنم؟5-آیا لاستیک عقبشو باید عوض کنم؟چون میگن کیفیتش خوب نیست!!!!!اگه آره لطفا مشخصات یه لاستیک خوب رو بهم بدید.6-آیا نصب دزدگیر فشار به باتریش نمیاره؟7-میخوام موتورو ببرم شهرستان لطا اگه نکته ای یا تغییراتیرات دیگه باید برای بهتر شدنش باید انجام بدم بگید چون شهرستانمون نه قطعاتشو داره نه تعمیر کارشو.8.آیا باید صفحه کلاج فابریکشو عوض کنم؟لطفا اسم بهترین و با کیفیت ترین قطعتو بهم بگید؟9-برای 15000هزار مصرف بدون دردسر چندتا فیلتر هوا و روغن و بنزین و لنت ترمز بگیرم؟10-روغن ترمز رو چند وقت یکبار باید عوض کرد؟!!!!؟؟چه مارکی باید استفاده کنم؟11-اولین بار روغن موتورو کی عوض کنم؟12-آیا لامپاش احتمال داره بسوزه یا خراب بشه؟اگه آره چی بخرم؟13-از همه اینا مهمتر لطفا بهترین و خبره ترین و باتجربه ترین سرویس دهنده موتوره دایلیم 250 رو بهم معرفی کنید که تهران باشه(آدرس دقیق وشماره تلفن همراه) که مناسب حساب کنه بهم بدید.14- یام رفت بگم آیا زنجیر چرخ فابریکم عوض کنم یا نه؟.من استفاده معمولی میکنم.به مور اصلا فشار نمیارم.برای نگه داری زنجیر چیکار کنم؟.از چه روغنی استفاده کنم؟؟؟15-از کجا قطعات رو بخرم؟لطفا جای رو معرفی کنید که هم قطعات باکیفیت و اصلی باشه و قیمتاشم مناسب باشه.:thanks::icon_pf (95)::clapبچه ها پول این موتور رو با 3 سال کارگری درآوردم کلی زحمت کشیدم تا بهش رسیدم لطفا فکر کنید منم رفیقتونم برادرتونم.فکر کنید موتوره خودتونه.لطفا بهترین راهنمای رو بهم بکنید.با کمال تشکر.

دادا مبارکت باشه
مگه موتورو صفر نخریدی؟
اگه آره
فقط بهت بگم که الان نه اگزوزش رو دست بزن نه صفحه نه لاستیک و نه زنجیر موتور رو نا سلامتی خشک خریدی
و همینا فک کنم تا 15000 تا اگه خوب نگه داری بشن برات کار کنن
حالا لنت و لامپ به خودت بستگی داره ولی اگه اونا هم خراب شد میتونی بگی یکی برات بخره و بفرسته پولشو حساب کنی نه اینکه از الان بخری و به خودت فشار بیاری
اگه موتور صفره سعی کن تو 1000 تای اول به موتورت فشار نیاری و رد لاین نری تا عمر انجین بیشتر بشه و تا 1000 حد اقل 2 بار روغن عوض کن
روغن کارخونه فرق میکنه چون داخل انجین صفر پلیسه هست و قطعات نو هستن این نوع روغن رو میریزن توش تا اونا رو خارج کنه و قطعات روان کار کنن .بهتره حدودا 100 کیلومتر اول اون روغن توش باشه(بازم دقیقش رو کسایی که موتور رو دارن بگن)
زنجیر رو میتونی واسکازین بزنی تا عمرش بیشتر بشه
بقیه رو بچه هایی که تخصص دارن و این موتور رو دارن راهنمای کنن
که فیلتر رو چطوری و هر چند وقت باز کنی و تمیز کنی
در آخر دفترچه موتور بهترین راهنما برات هست

hoji
18-09-1392, 01:10 قبل از ظهر

مبارکه داداش ایشالله چرخش همیشه برات دور بزنه.:29dz8zk:
اگزوز بودجه رسید اگزوز تایگر یا یوشیمارو ببند تو صدا و شتاب خیلی تاثیر داره تایگر 350 یوشیمارو 450 و 900
کاسترول مگناتک 40-10 4لیتریش 75 تومن
رادیاتشم من ضدیخ + اب رادیاتور ریختم 70 به 30
زنجیر هم واسکازین زدم اما باز صدا میده
داداش نگران نباش شهر ماهم زیاد از دایلیم سردر نمیارن من با مطالعه نکته به نکته دفترچه راهنما و کمک اساتید اینجا تونستم تعمیرکار خودم باشم:icon_pf (94):( قبلا موتور نداشتم)

CHELSEA
18-09-1392, 01:15 قبل از ظهر
خوب صفر خریدم اما من این تایپیکو از صفحه اول تا اینجا خوندم نظرات متفاوت بوده.مثلا درمورد اگزوز خیلی ها گفتن با خالی کردن اگزوز هم شتابش بیشتر میشه هم عمر انجین بیشتر میشه.البته شتاب برام مهم نیست فقط میخوام موتورم تا چند سال برام خوب کار کنه و خراب نشه.چون پول چندسال کارشبانه روزیمه.:sad::sad::sad::23::sad:

دوسدارم موتورم تو بهترین شرایط باشه.لطفا جواب بقیه سوالامو کسایی که این موتور رو دارن بدن.باتشکر فراوان:$

hoji
18-09-1392, 01:20 قبل از ظهر
دوستان بعداز ریختن ضدیخ+ اب رادیاتور دیدم داره چکه میکنه فلاپ باز کردم متوجه 2تا نشتی شدم که قطره قطره بیرون میزد چیکار کنم؟
ضد یخ هی داره همینطور بیرون میزنه اینجوری پیش بره فک نکنم تا 1ماه تو رادیات چیزی بمونه
عکس هم گرفتم خودتون ببینید کجاس

CHELSEA
18-09-1392, 01:44 قبل از ظهر
:sleep:

Babak
18-09-1392, 01:53 قبل از ظهر
زنجیر DID هیست کلا نیاز به تعویض نداره تا 40000 کبلومتر فقط روغن بزن بهش صدای خش خش زنجیر هم عادیه.
لامپ جلوش همه جا هست مهم نیست فقط موقع تعویض هواست باشه همون آمپر رو بخری.
این موتور چون ecu داره دزدگیر رو باید طوری ببندند که هیج مداخله ای به مدار و سیم کشی نداشته باشه به نظره من از این قفل دیسک ها بگیر که رو خودش آژیر داره من 2 تا گرفتم خیلی خوبه.
لنت عقب دایلیم بهش لنت جلوی آپاچی می خوره حالا ببین تو ازنا آیا لنت جلو آپاچی هست یا نه.
ماله من تا الان 34000 تا کار کرده هنوز لازم نشده لنت جلو عوض کنم.
برای کلاچ هم خیالت راحت کلاچ CDI HONDA مثله فابریکشه

Babak
18-09-1392, 01:54 قبل از ظهر
ضد یخ هم اگر شهرتون سرده 50به 50 ضدیخ با آب قاطی کن بریز توش

Babak
18-09-1392, 01:58 قبل از ظهر
ببین عوض کردنه اگزوز آنچنان تاثیری نداره تو راه رفتنه موتور که فکر کنی قیامت میشه عوض کنی فقط صدای قار قار میده من خودم عوض کردن چون صداشو دوست دارم و ساله 89 براش 500 تومن خرج کردم.خالی نکن که صداش خیلی افتضاح میشه.
لاستیک فابریکش هن فوق العاده عالیه بهش دست نزن تا مرخص بشه هر کی میگه فابریکش خوب تیست بیاد براش تو پیچ موتور رو بخوابونم ببینه خوبه یا خوب نیست

Babak
18-09-1392, 02:06 قبل از ظهر
در مورده روغن هم نظره شخصی منو بخوای روی همون 100 تای اول عوض کن افتضاحه روغن فابریکش.
فیلتر.روغن هم بگیر ضرر نمی کنی از آقای کمالی نمایندگی کویره.
فیلتر هوا هم بگیر هر 7000 یا 8000تا عوض کن
فیلتر روغن رو هم 2 تا روغن یکی عوض کن.
اگر کاسترول مگنتیم میریزی(حتما بریز ای مارکو)روغن رو هر 3000 تا عوض کن.
مگنتیک هم هر 4 لیترش حدوده 75 تا 80 تومانه قیمت دقیق شو نمب دونم ولی همین حدود ها میشه

Babak
18-09-1392, 02:10 قبل از ظهر
021_55368668 اینم شماره کمالی همه لوازم دایلیم داره فیلتر ها رو از همین بکیر.
راستی اگر می خوای موتور سالم بمونه خوب راه بره همیشه بنزین سوپر بزن به دایلیم

Babak
18-09-1392, 02:14 قبل از ظهر
دوستان بعداز ریختن ضدیخ+ اب رادیاتور دیدم داره چکه میکنه فلاپ باز کردم متوجه 2تا نشتی شدم که قطره قطره بیرون میزد چیکار کنم؟

آی بالا عکسات نمیاد که

CHELSEA
18-09-1392, 02:51 قبل از ظهر
آقا بابک ممنون.فقط یه چیز برام جا نیوفتاد.الان صفحه کلاج فابریکشو با cdi عوض کنم؟مطمئنید از فابریکش بهتره؟همه این کارارو این آقای کمالی انجام میده؟چون من اصلا از تعمیرات موتور سر در نمیارم

flower
18-09-1392, 07:43 قبل از ظهر
ضد یخ هی داره همینطور بیرون میزنه اینجوری پیش بره فک نکنم تا 1ماه تو رادیات چیزی بمونه
عکس هم گرفتم خودتون ببینید کجاس
خوده واتر پمپ نشتی داره یه واشر نو باید بندازی یا یکمی پیچاش را سفت کن ولی چرا پوسته واتر پمپ رنگش رفته 100 در صد فبلا درش باز شده حالا بازش کن یه واشر نو بنداز نشتی حل می شه.

MR.K
18-09-1392, 09:55 قبل از ظهر
همه موتورها دو عدد کاسه نمد برای واتر پمپ قرار میدن یکی برای جلوگیری از نفوذ آب رادیاتور به موتور و دیگری برای جلوگیری نفوذ روغن موتور به واتر پمپ. و بین این دو کاسه نمد یک سوراخ خروجی قرار میدن.
زیر اون پیچها روی پوسته واترپمپ یک سوراخ قرار دادن برای اینکه اگه کاسه نمد واترپمپ خراب شد, آب به داخل موتور نره و از اون سوراخ خارج بشه. کاسه نمد طرف واتر پمپ شما خراب شده.
کاسه نمد سمت واتر پمپ دایلیم یک کاسه نمد فنری هست. الان دسترسی به تصاویرش ندارم وگرنه عکس قرار میدادم

Babak
18-09-1392, 10:01 قبل از ظهر
آقا بابک ممنون.فقط یه چیز برام جا نیوفتاد.الان صفحه کلاج فابریکشو با cdi عوض کنم؟مطمئنید از فابریکش بهتره؟همه این کارارو این آقای کمالی انجام میده؟چون من اصلا از تعمیرات موتور سر در نمیارم

نه الان.نیاز.نیست عوض کنی هر وقت خراب شد عوضش کن یه تعمیرکار ساده هم می تونه عوض کنه.روغن رو به موقع عوض کنی کلاچ سالم می مونه

hoji
18-09-1392, 10:43 قبل از ظهر
خوده واتر پمپ نشتی داره یه واشر نو باید بندازی یا یکمی پیچاش را سفت کن ولی چرا پوسته واتر پمپ رنگش رفته 100 در صد فبلا درش باز شده حالا بازش کن یه واشر نو بنداز نشتی حل می شه.

پیچا رو سفت کردم اما حل نشد. خودم میتونم باز کنم جور کنم یا باید بدم دست تعمیرکار؟ ( واتر پمپ، کاسه نمد اصلا اشنایی ندارم)

- - - Updated - - -

همه موتورها دو عدد کاسه نمد برای واتر پمپ قرار میدن یکی برای جلوگیری از نفوذ آب رادیاتور به موتور و دیگری برای جلوگیری نفوذ روغن موتور به واتر پمپ. و بین این دو کاسه نمد یک سوراخ خروجی قرار میدن.
زیر اون پیچها روی پوسته واترپمپ یک سوراخ قرار دادن برای اینکه اگه کاسه نمد واترپمپ خراب شد, آب به داخل موتور نره و از اون سوراخ خارج بشه. کاسه نمد طرف واتر پمپ شما خراب شده.
کاسه نمد سمت واتر پمپ دایلیم یک کاسه نمد فنری هست. الان دسترسی به تصاویرش ندارم وگرنه عکس قرار میدادم

اگه عکس میذاشتی خیلی خوب میشد چون اینایی که گفتی زیاد سر در نیاوردم. یعنی میگی باید کاسه نمد عوض بشه؟؟ قیمت؟

K.I.A
18-09-1392, 11:48 قبل از ظهر
بله کاسه نمد بیرونی خراب هست باید عوض بشه /
شماره کاسه نمدو از رو خود کهنه که در میاری بخون و یا نمونه ببر عینه خودشو بگیر
قیمتی نداره گرونترینش 15 تومنه ارزونترینش 3 تومن

flower
18-09-1392, 08:07 بعد از ظهر
دقیقا درسته جناب کامرو توضیح دادن چون من قبلا موتور mh 200 داشتم وقتی نشتی داشت با تعویض واشر حل می شد ولی موتور شما گفتی 5000 تا کارکرد داره نباید زود کاسه نمد خراب بشه چون ماله ما 22000 هزار کارکرد داشته هنوز مشکل نداشتیم.

MR.K
19-09-1392, 09:39 قبل از ظهر
به احتمال زیاد وقتی موتور رو خریدن زدیخ فابریک رو تعویض نکردن.

fafal
19-09-1392, 04:07 بعد از ظهر
سلام

اقا منبع اگزوز بی صدا برای این موتور چی هست

منبع رو قبلیه تخلیه کرده صدای تراکتور میده

K.I.A
19-09-1392, 10:00 بعد از ظهر
منبع فابریک خودش کاملا بی صدا هست /میتونید از منبع فابریک نینجا یا هیو هم استفاده کنید

Babak
20-09-1392, 01:18 قبل از ظهر
قیمت منبع فابریک دایلیم. تومان1/000/000

fafal
20-09-1392, 08:52 قبل از ظهر
منبع فابریک خودش کاملا بی صدا هست /میتونید از منبع فابریک نینجا یا هیو هم استفاده کنید

قیمت منبع فابریک دایلیم. تومان1/000/000

ممنون

از کجا پیدا کنم

نمایندگی رفتم نداشت

K.I.A
20-09-1392, 09:39 قبل از ظهر
اگزوز فروشی هایی که برای موتور اگزوز اسپرت میندازن ماله خوده موتورو معمولا ور میدارن و جدا میفروشن...

fafal
20-09-1392, 01:24 بعد از ظهر
چند تا رفتم نداشتم

جایی رو سراغ دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

farshad 54
20-09-1392, 03:08 بعد از ظهر
شما تهران هستی ؟

اگه تهرانی میتونی بری نمایندگی کویر تهران خ قلمستان خ مدرس سمت همون گمرکه

اگه نمایندگی نداشته باشه به این راحتی اگزوز فابریکش گیرت نمیاد

اگه میخوای اگزوز اسپرت بندازی که حداقل صداش خوب باشه میتونی تایگر بگیری 600 تا 700 قیمتشه - یوشیمارو هم هست 900 تومن ولی علی جانسون میتونه واست پائینترم گیر بیاره

fafal
20-09-1392, 04:51 بعد از ظهر
بله تهرانم

راستش صداش میخوام کم باشه الان منبع خالیه صداش ناجوره
این اسپورت ها صدای کمش هم پیدا میشه؟

شماره این علی جانسون رو ندارید؟

راستی شمع و فیلتر هواشو از کجا بگیرم

CHELSEA
20-09-1392, 06:26 بعد از ظهر
ديروز اگزوز يوشيمورا انداختم صداش فوق العاده بهتر از فابريكش شد.ماميدوارم موتورم هميشه اينقدر تازه نفس باشه چون تا الان كه 50 كيلومتر باش رفتم هم سرعت و شتابش عالي بوده(البته نسبت به پالس 220 ي كه قبلا داشتم) :clap::mypersianforum (531
140 تا رو بدون هيچگونه فشار و لرزشي ميره. آيينه هام هم اصلا لرزش نداره .هندلينگ و ترمزها مخصوصا ترمز جلو فوق العادست.:thanks:
فقط يه خواهش جايي رو ميشناسيد موتودم رو تيونيك ظاهري كنه؟ميخوام با آرم چلسي تيونيكش كنم.با كمال تشكر:12:

farshad 54
20-09-1392, 06:40 بعد از ظهر
بله تهرانم

راستش صداش میخوام کم باشه الان منبع خالیه صداش ناجوره
این اسپورت ها صدای کمش هم پیدا میشه؟

شماره این علی جانسون رو ندارید؟

راستی شمع و فیلتر هواشو از کجا بگیرم

شمع و فیلتر هم از همون نمایندگیش میتونی بگیری

واسه تماس با علی هم به شایسته فر پ.خ بده اون با علی در تماسه با اون اوکی کن کارتو

- - - Updated - - -

ديروز اگزوز يوشيمورا انداختم صداش فوق العاده بهتر از فابريكش شد.ماميدوارم موتورم هميشه اينقدر تازه نفس باشه چون تا الان كه 50 كيلومتر باش رفتم هم سرعت و شتابش عالي بوده(البته نسبت به پالس 220 ي كه قبلا داشتم) :clap::mypersianforum (531
140 تا رو بدون هيچگونه فشار و لرزشي ميره. آيينه هام هم اصلا لرزش نداره .هندلينگ و ترمزها مخصوصا ترمز جلو فوق العادست.:thanks:

فقط يه خواهش جايي رو ميشناسيد موتودم رو تيونيك ظاهري كنه؟ميخوام با آرم چلسي تيونيكش كنم.با كمال تشكر:12:

تهران خ ولی عصر روبروی مهدیه تهران مغازه مهدی رخشا (تلفنشم ندارم )

گمرک پاساژ جوادی داخل گاراژ سمت چپ مغازه مهدی (تلفنشم ندارم )

معمار
20-09-1392, 07:02 بعد از ظهر
chelsea
یه فیلمی از صدای موتورتون بزارید

hoji
20-09-1392, 08:22 بعد از ظهر

خوش بحالت chelsia اگه منم پول داشتم یه صفرشو میگرفتم این بلا سرم نمیومد... ای شانس بسوزه پدر بی پولی .....
دیروز فهمیدم اب روغن قاطی میکنه کاسه نمدشم که .... دادم دست تعمیرکار سنگین شاید تونست جور کنه باکشم رنگه...
اگه بتونم پسش بدم خیلی خوش بحالم میشه.... اما فک نکنم قبول کنه...ای شانس :sad:

CHELSEA
20-09-1392, 11:10 بعد از ظهر
باید ببرمش تیونیک بعد از تیونیک هم عکس از خودش میزارم هم از صداش فیلم میگیرم.فردا برم ببینم این آدرسایی که دوستان گفتن ببینم اون طرحی که میخوام دارن یا نه:3:

fafal
21-09-1392, 01:15 بعد از ظهر
باید ببرمش تیونیک بعد از تیونیک هم عکس از خودش میزارم هم از صداش فیلم میگیرم.فردا برم ببینم این آدرسایی که دوستان گفتن ببینم اون طرحی که میخوام دارن یا نه:3:
اگزوز رو از کجا گرفتید؟

اگزوز قبلیتون رو میفروشید؟

CHELSEA
21-09-1392, 02:21 بعد از ظهر
اگزوز فروشی تو محک.شرمنده اگزوز رو با این یوشیمورا عوض کردم

fafal
21-09-1392, 04:50 بعد از ظهر
میتونید شماره اونجا رو به من بدید

اگر نفروخته باشه برم ازش بخرم

و در آخر اگر ممکنه بگید اگزوزتون رو چند برداشت

flower
22-09-1392, 02:15 بعد از ظهر
خوش بحالت chelsia اگه منم پول داشتم یه صفرشو میگرفتم این بلا سرم نمیومد... ای شانس بسوزه پدر بی پولی .....
دیروز فهمیدم اب روغن قاطی میکنه کاسه نمدشم که .... دادم دست تعمیرکار سنگین شاید تونست جور کنه باکشم رنگه...
اگه بتونم پسش بدم خیلی خوش بحالم میشه.... اما فک نکنم قبول کنه...ای شانس :sad:
مگه دست خودشه قبول نکنه موتور مشکل دار بشما فروخته و خودش به شما تضمین داد موتور بدون مشکله هر جوری هست برو پس بده یا تعویض کن البته با کمک یکی از دوستان وارد حتی اگر شد کارت به دعوا و 110 بکشه باید پس بگیره چرا اینقدر موتور فروشا اینقدر ادعای خدا یی و پیغمبری و سیاه پوشی تو محرم می کنن بعد یه موتور هزار جور مشکل می اندازن به افرادساده لوح این رسم مسلمونی ما بوده بهر حال درسته خود شما قبل از خرید باکسی مشورت نکردی و بعد از خرید باید می رفتی نشون چند تا موتور سوار حرفه ای یا تعمییر کار می دادی این تجربه شد برای شما تو زندگی قبل از خرید باید با مشورت دوستان سایت و سر و حوصله دنبال هر وسیله یا خرید جنس با قیمت مناسب باشید .

hoji
22-09-1392, 07:25 بعد از ظهر
قبول دارم عجله کردم اما خب چیکا کنم کسی از دوستام نبود موتور سرش بشه اینجا هم قبل خرید گفتم میخام موتور دایلیم بخرم کسی نگفت موقع خرید به چه چیزایی دقت کنم...
به حرف اون داوود از خدا بی خبر اعتماد کردم اونم ک .... هفته بعد میارم پسش بدم ببینم چی میشه
امروز رفتم گرفتم کاسه نمد و نافی عوض کرد مشکل اب روغن و نشتی ضدیخ حل شده اما دیگه از چشم افتاده...موقع اومدن چند بار لیز خوردم ک جون سالم بدر بردم خخخخخ اینجا همه خیابونا برفیه

Babak
22-09-1392, 08:18 بعد از ظهر
آقای چلسی لطفا تا 1000 کیلومتر اول دوره موتور رو بالای 6000 نبر

CHELSEA
22-09-1392, 11:15 بعد از ظهر
اون آدرس های که گفتید اصلا کارشون جالب نبود.تیونیکشون بابرچسب بود اونم با قیمت های فضای.سایت موتورپایتخت اگه برید طرج های جالبی برای تیونیک دایلیم داره البته تو سایتش نیس.زنگیدم قیمتش برای تیونیک رنگ پاشی پوسته و رینگو میگفت 900تومن.ولی طرحی که نشون داد فوق العاده بود.سرشون شلوغ بود ولی نوبت گرفتم برای 19 دی .فقط امیدوارم کارشون خوب باشه چون اوسا کار تیونیک گفت بعد از رنگ تشی رو فلاپ دیگه به هیچ عنوان اگه پشیمون بشی رنگش مثل سابق نمیشه:hanghead:

amir74
23-09-1392, 03:27 بعد از ظهر
اقای بالاخانی کارش عالیه حرف نداره خیالت راحت

farshad 54
28-09-1392, 11:58 بعد از ظهر

Babak
29-09-1392, 01:10 قبل از ظهر
اون اولی ها استیرکر های قدیمی و مدل پایینه دقت کنید جک وسط هم نداره

farshad 54
29-09-1392, 11:15 قبل از ظهر

fafal
30-09-1392, 08:50 بعد از ظهر
سلام

دایلیم های جدید فقط یک چراغشون در آن واحد روشن هست؟

hosein_dig
30-09-1392, 10:09 بعد از ظهر
از 90 به قبل تکن. یکی نور پایین یکی بالا

fafal
30-09-1392, 10:14 بعد از ظهر
یعنی جدیدا 2 تا چراغ روشن میشه

من 92 دیدم یکیش روشن بود نور بالا میزد اون یکی روشن می شد

hosein_dig
30-09-1392, 10:22 بعد از ظهر
ممکنه خودش دسکاری کرده باشه یا یکیش سوخته باشه.
میتونی از نمایندگی هم سوال کنی.
البته دوچراغ روشن خبلی بهتره

meisam
01-10-1392, 12:05 قبل از ظهر
مال من 90 فابریکش 2 چراغ بود خودم تک چراغش کردم برای نور پایین
ولی نور بالا جفتش روشن میشه
اگه نور پایین باشه پلیسی که میزنم اونیکیش روشن میشه من اینطوری بیشتر حال کردم

- - - Updated - - -

راستی دایلیم من یه مشکلی توی گاز درجا پیدا کرده وقتی داغ میکنه ((((دقیقا دمای روشن شدن فن))) وقتی گاز رو یهو ول کنی و موتور درجا باشه خاموش میشه یعنی دور موتور میوفته.
کسی میدونه دلیلش چیه؟
راهنمای چراغ چک دایلیم رو کسی داره؟

flower
01-10-1392, 08:59 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

راستی دایلیم من یه مشکلی توی گاز درجا پیدا کرده وقتی داغ میکنه ((((دقیقا دمای روشن شدن فن))) وقتی گاز رو یهو ول کنی و موتور درجا باشه خاموش میشه یعنی دور موتور میوفته.
کسی میدونه دلیلش چیه؟
ماله من بعضی مواقع اینطوری بود ماله پمپ بود عوض شد مشکل حل شد شاید هم مشکل شما همین باشه یکی از بچه ها گفت موتور پمپ میسوبیشی گالات بش می خوره هم سایز خودشه یه عمر برات کار می ده من که گیر نیاوردم.

Babak
01-10-1392, 05:23 بعد از ظهر
راهنما دایلیم صفحه اول هست دانلود کن تـوش هست

Babak
01-10-1392, 05:25 بعد از ظهر
ماله من 89 هست ولی جک وسط دار دو تا چراغشم باهم همیشه روشنه

meisam
01-10-1392, 08:50 بعد از ظهر
[QUOTE=flower;212240]ماله من بعضی مواقع اینطوری بود ماله پمپ بود عوض شد مشکل حل شد شاید هم مشکل شما همین باشه یکی از بچه ها گفت موتور پمپ میسوبیشی گالات بش می خوره هم سایز خودشه یه عمر برات کار می ده من که گیر نیاوردم.[/
بعید میدونم چون یه دفعه از یه دمایی اینطوری میشه توی راهنمای چراغ چک خوندم 5-2 مال شمع و فیلتر هوا هستش عوض کنم ببینم چی میشه جوابشو اینجا میذارم.

hosein_dig
01-10-1392, 09:14 بعد از ظهر
تا اونجا که یادمه این کد برای خطای کیلیومتر بود . برا منم گاهی اینطور میشد .

flower
01-10-1392, 10:27 بعد از ظهر
هیچ ربطی به شمع و فیلتر نداره حالا امتحان ضرر نداره فیلتر کثیف باشه نهایت مصرف سوخت می ره بالا و شمع هم هیچ تاثیری نداره.

Garbaz
01-10-1392, 10:36 بعد از ظهر
شمع خیس می کنه. علت همین است. حالا چرا خیس می کند نمی دانم.

fafal
01-10-1392, 10:46 بعد از ظهر
روغن زیاد باشه شمع خیس میشه

hosein_dig
01-10-1392, 10:47 بعد از ظهر
خوب شمعو درار چک کن چرب یا سیاه باشه خیسه

flower
01-10-1392, 10:54 بعد از ظهر
تو موتورهای کاربرات به علت تنظیم نیودن می تونه باشه ولی انژکتور همچنین موردی نداریم.

farshad 54
02-10-1392, 12:51 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

Garbaz
02-10-1392, 09:39 قبل از ظهر
تو موتورهای کاربرات به علت تنظیم نیودن می تونه باشه ولی انژکتور همچنین موردی نداریم.

مرسی دوست من ، این نکته نمی دونستم ، مرسی که گفتی. :flower4:

rooshak
02-10-1392, 12:26 بعد از ظهر
ماله من تک چراغ روشن میشه و نور بالاش هم اون یکی روشن میشه

hosein_dig
02-10-1392, 12:28 بعد از ظهر
مدلش چیه؟

flower
02-10-1392, 05:21 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]این پمپ دایلیمه با موتور پرایدی باید بش بخورنی بهتر از این هم در می یاد یکمی حوصله بخرج بدیم با نیم ساعت وقت و خرید پمپ 40 هزار تومان ردیف می شه البته من پمپ نو خریدم این را گذاشتم برای زاپاس در ضمن پمپ کامل فابریکی 370 هزار با مالیات .

hosein_dig
02-10-1392, 05:47 بعد از ظهر
ای بابا پمپ فابریکش 330بود .
بعد با این سیستم سطح بنزینم نشون میده؟

hoji
02-10-1392, 07:34 بعد از ظهر

درسته این کد برای خطای کیلومتر اما برا من وقتی موتور روشن نمیشه گاهی این کد میزنه از باطری ماشین کمک میگیرم حل میشه چه ربطی داره نمیدونم :297:

farshad 54
02-10-1392, 07:40 بعد از ظهر
مدلش چیه؟

92
:28:

hosein_dig
02-10-1392, 07:45 بعد از ظهر
زیاد به کد هاش توجه نکن . برای منم تو سرما روشن میکردم یه ضرب چراغ چکش روشن بود ولی موتور قشنگ کار میکرد و بعد چند دیقه که گرم میشد درست میشد.

باطری ماشین نزن آمپرش بالاس ممکنه آسیب بزنه .به یجای حسابی ببر نشون بده

flower
02-10-1392, 08:54 بعد از ظهر
ای بابا پمپ فابریکش 330بود .
بعد با این سیستم سطح بنزینم نشون میده؟

بله از عکس پیداست شناور بنزین وصله امپر هم کار می کنه فقط موقع نصب به داخل باک یکمی قلق داره .

- - - Updated - - -

درسته این کد برای خطای کیلومتر اما برا من وقتی موتور روشن نمیشه گاهی این کد میزنه از باطری ماشین کمک میگیرم حل میشه چه ربطی داره نمیدونم :297:
شاید باطری شما خراب باشه ولتاژ زیر 12 باطری تعطیله تو عکس قبلی دیدم باطری شما مارک انرژی بوده باطری اصلی دایلیم روش نبوده .

hosein_dig
02-10-1392, 08:56 بعد از ظهر
بله منم یبار باز کردم یه مقدار باید پیچو تاب بدی تا جا بره
ولی بنظرم اگه هوای بنزینو داشته باشید که کم نباشه براش مشکلی پیش نمیاد . خیلی ها عادت دارن تا آخرین قطره بنزینو استفاده میکن که کار خوبی نیس

meisam
02-10-1392, 09:49 بعد از ظهر

حطای کیلومتر؟؟ یعنی چیچیه کیلومتر مشکل داره؟؟
توی راهنماش که اینطوری نوشته بود!

hosein_dig
02-10-1392, 09:53 بعد از ظهر
والا منظورش نمیدونم چیه ولی به ندرت پیش میومد.
سویچو ببندی بعد پنج دیقه حافظش پاک میشه . مشکلی نداره.

meisam
02-10-1392, 10:07 بعد از ظهر

- - - updated - - -

کسی میدونه دلیلش چیه؟

شممع رو عوض کردم / ngk سوزنی تیتانیومی گرفتم که از ایریدیوم ضعیفتره 15 تومن-( ایریدیوم denso هم 37 تومن بود)
فیلتر هوارو هم یه تمیز کردم با ضربه چند تا زدم ولی در کل 1000 کار کرده بود تمیز بود
جفنت چراغشم زنون گرفتم انداختم سمت راست نور پایین چپ بالا و پلیسی نه دور موتور کم و زیاد شد نه کیلومتر خطا زد نه چراغ چک روشن شد کلا مشکلی پیش نیومد

hosein_dig
02-10-1392, 10:10 بعد از ظهر
کاسه چراغ پلاستیکه داداش زننون آبش میکنه بعد 300باید برای هر کدوم پیاده شی

flower
03-10-1392, 01:10 قبل از ظهر
بجای چشمک زدن چراغ چک برای خوندن کد ها تو نشانگر می گذاشتن بهتر بود من خودم چندبار اشتباه خوندم یکمی سخته .

- - - Updated - - -

راستی داشتم صفحات قبلی را می خوندم خیلی از دوستان فعال بودن اما الان در حال حاضر فعال نیستن یا خیلی کم شدن نمی دونم علت چیه شاید مشکلات زندگی یا علت های مختلف...:297:

fafal
03-10-1392, 02:13 بعد از ظهر
کاسه چراغ پلاستیکه داداش زننون آبش میکنه بعد 300باید برای هر کدوم پیاده شی

من تعجب میکنم

روی کاغذ زنون هم مصرفش کمتره هم گرمای تولیدیش پایینرته

pouria.
03-10-1392, 08:23 بعد از ظهر
[سلام به همگي.من تازه عضو اين سايت شدم.سوال داشتم راجب دايليم
شتابش چطوره؟
در حد پالس 220 ميشه ؟
چقدر از هيوسانگ و مگلي کمتره شتابش ؟ چون مگلي داشتم و هيوسانگم سوار شدم اما دايليمو سوار نشدم

Babak
03-10-1392, 11:31 بعد از ظهر
شتابه دایلیم از مگلی هیوسانگ و نینجا کمتره در حده 1 ثانیه:vahidrk:

hosein_dig
03-10-1392, 11:57 بعد از ظهر
شتابش ممکنه کمتر باشه ولی پایداریش تو سرعت خیلی عالیه . ترمزاش محشره نا امیدت نمیکنه و بندرت از زیرت دربره

CHELSEA
04-10-1392, 11:11 قبل از ظهر
من خودم 2 سال پالس 220 داشتم .حدود 20 روزیه دایلیم خریدم. دایلیم خیلی خیلی بهتر از پالس 220 هست.چه از لحاظ شتاب چه تاپ اسپید چه پایداری تو سرعت و از همه مهمتر کیفیت:laie_14: قطعات

hoji
05-10-1392, 11:10 قبل از ظهر
لنت عقبش چنده کسی قیمت داره؟

hosein_dig
05-10-1392, 01:19 بعد از ظهر
لنت آپاچی دقیقا بهش میخوره . من اخرین بار فکنم بهار بود گرفتم 10تومن

loveiran_0098
06-10-1392, 02:27 بعد از ظهر
سلام دادا این عکس مریوط به کدوم قسمت موتور [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

!NAVID!
06-10-1392, 02:35 بعد از ظهر
اون قسمت مربوط به سیستم ترمزه
روغن داخل اون قطعه تقسیم میشه که به هر رو دیسک روغن برسه

pouria.
06-10-1392, 03:50 بعد از ظهر
ارتفاع کمک جلو دايليمو ميشه پايينتر بياريم يا نه؟:297:

!NAVID!
06-10-1392, 03:55 بعد از ظهر
ارتفاع کمک جلو دايليمو ميشه پايينتر بياريم يا نه؟:297:

میشه
پیچ های کرپی رو باز کن کرپی رو بکش بالا اونوقت جلوی موتورت خابیده تر میشه

pouria.
06-10-1392, 03:59 بعد از ظهر
سرعت هر دنده تو دايليم چطوره؟
0 تا 100 چقدره؟

fafal
07-10-1392, 11:33 قبل از ظهر
1 حدود 65
2 حدود 90
البته تا ردلاین

pouria.
07-10-1392, 01:09 بعد از ظهر
لاستيک 160 به دايليم ميخوره ؟
به جلوش چه سايزي ميخوره؟

farshad 54
07-10-1392, 01:32 بعد از ظهر
لاستیک 160 هم میشه بش خوروند ولی موتور اذیت میشه بهترین سایزش 150 هست

جلوش هم تا 120 خوبه

لامپ جلوش با آپاچی یکیه

صفحه کلاچ سی جی هم بش میخوره

بهترین روغن واسش کاسترول مگنتیک هست

در صد ضد یخ و آب تو رادیاتش باید 50 به 50 باشه

پمپ بنزین پراید بش میخوره

لنت آپاچی بش میخوره

فیلتر هوا و روغنش رو نمایندگیش داره

باطریش زیر زینش هست

خطای کیلومترش زیاده - حداکثر سرعتش 155 الی 160 تاس

سعی کردم همه سوالای احتمالی رو جواب بدم :28:

fafal
08-10-1392, 11:24 بعد از ظهر
البته 160 اگر فاقش رعایت بشه راحت بهش میخوره

flower
11-10-1392, 09:29 بعد از ظهر
خروجی اگزوز خیلی بدرد بخوره مثله بخاری دستهای یخ زده گرم می شه اصلا بوی دود نداره مسیر 400 کیلومتری با موتور رفتم انگشتام شدیدا یخ زد سرعتم کمتر از 120 تا نبود چون خواستم زود برم و برگردم برای مدت 5 دقه با گرمای خروجی اگزوز مثله باد سشوار دستام را گرم می کردم فقط تو موتورهای اب خنک عالیه موتورهای روغن خنک گرماش خیلی کمه تو راه هم ملت و پلیس با تعجب به من نگاه می کردن .

- - - Updated - - -

hoji
11-10-1392, 10:17 بعد از ظهر
flower چرخ عقب لیز نمیخورد؟ من ک رسما سر میرفتم... دستام هم برا 5مین بی حس بود تکون نمیخورد اما تجربه خوبی بود سواری تو برف فوق العادست

351963519735198

flower
11-10-1392, 10:29 بعد از ظهر
چرا لیز می خوره سرعت حداکثر 5 کیلومتر تو برف

flower
13-10-1392, 08:58 بعد از ظهر
کارکرد موتور من 24 هزار تاست تو سربالایی احساس می کنم یکمی جون نداره تو کفی هم بعضی موقع 120 بیشتر نمی ره شتابش هم کم شده کلاج هم قبلا نیمه ول می کردم راه می افتاد ولی الان اخر کلاج راه می افته ساله دیگه تو فکر تعویض صفحه برم بنظرتون فابریکی بخرم یا مارک خاصی سراغ دارین .

farshad 54
13-10-1392, 10:23 بعد از ظهر
ساله دیگه چرا ؟

زودتر صفحه رو عوض کن تا نزده چار شاخ رو هم به فنا نداده

صفحه سی جی مارک انرژی از اینا که صفحه تو بسته بندی تو روغنه بچه ها انداختن خوب جواب میده قیمتشم دقیق یادم نیست دونه ای 7 تومن اینا بود دو ماه پیش

flower
13-10-1392, 10:32 بعد از ظهر
ساله دیگه چرا ؟

زودتر صفحه رو عوض کن تا نزده چار شاخ رو هم به فنا نداده

صفحه سی جی مارک انرژی از اینا که صفحه تو بسته بندی تو روغنه بچه ها انداختن خوب جواب میده قیمتشم دقیق یادم نیست دونه ای 7 تومن اینا بود دو ماه پیش
بخاطر اینکه موتور را خوابوندم تا برج 12 میارمش بیرون ...مارک بهتر می خوام انرژی می گن خوب نیست مگه صفحه ضعیف بشه چارشاخ خراب می شه .

farshad 54
13-10-1392, 10:39 بعد از ظهر
بله دیگه به چار شاخ فشار میاره

اگه از این صفحه هندایی مارک پر گیرت بیاد خوبه که اونم فکر نمیکنم به این راحتی گیر بیاد

ولی این انرژی ها هم بد نیستا

K.I.A
13-10-1392, 11:48 بعد از ظهر
فنرای صفحه حتما باید تعویض بشه چون ماله خودش خسته شده و کمی سفت تر بندازید.

صفا
16-10-1392, 07:52 بعد از ظهر
صفحه خودش هم گرونه هم هیچ فرقی با هندایی نداره، مال منم فنراش ضعیف شده بود باعث شد صفحه خراب کنه و دیر عوض کردم چهارشاخ رو خراب کرد. صفحه هندایی راپیدو عالیه خیلی خوب جواب میده جعبه حلبی داره دو دست باید بگیری دستی 16 تومن چون این هفت تا صفحه میخوره هندا چهارتا. چهار تا فنر هندایی هم بگیر از فنرای خودش قوی تره بنداز موتورت کلا عوض میشه. چهارشاخ کاملش رو کمالی داد 550 هزار. حالا سعی کن یه بار دیگه هم سوارش نشی با این صفحه ها.

sami021
16-10-1392, 10:31 بعد از ظهر
سلام
ببخشید همه موتورها فنر هاشون ضعیف میشه؟
چون من هیو عوض کردم 22 تا کارکرده اما بعضی مواقع باز حس میکنم تو دور بالا انگار صفحه کم داره.فنر ضعفه؟

- - - Updated - - -

سلام
ببخشید همه موتورها فنر هاشون ضعیف میشه؟
چون من هیو عوض کردم 22 تا کارکرده اما بعضی مواقع باز حس میکنم تو دور بالا انگار صفحه کم داره.فنر ضعفه؟
ببخشید یادم رفت بگم صفحه رو چند روز پیش تعویض کردم اما فنر و نه

K.I.A
16-10-1392, 10:54 بعد از ظهر
فنرای دایلیم بسیار ضعیفه اما هیو نه/ولی نوع کلاچ گرفتن و مدت زمان باعث خستگی فنر میشه که باید حتما تعویض بشه که خیلی از موتور سازها حتی توجه هم نمیکنن.

flower
17-10-1392, 12:01 قبل از ظهر
نوع کلاج گرفتن مثله من بیشتر بیرون شهر می رم با دایلیم کلاج هم کمتر استفاده می شه ولی کسی که تو شهر استفاده می کنه مدام کلاج و ترمز می کنه خیلی مهمه مثلا مسیر 100 کیلومتری که می رم نهایت 10 بار از کلاج استفاده می کنم ولی تو شهر مسیر 5 کیلومتری حداقل 50 بار کلاج گیری استفاده می شه بنابراین استحلاک صفحه و فنر و چهار شاخ و غیره ..خیلی زیاده.

hoji
17-10-1392, 10:37 قبل از ظهر
من دیروز دادم تعمیرکار صفحه عوض کرد میگف یه میله نمیدونم چی چی(اسمش یادم رف)کمی بلندتر از حد معمول بود که باعث میشد صفحه همیشه درگیر باشه...کوتاه کرد بعد صفحه عوض کرد صفحه های فابریکشو در اورد مثل سرامیک شده بود میگف ایراد کارخونه ای بوده الان موتور کلی جون گرفته شتابش بیشتر شده....از کجا بدونم عمر فنرا تموم شده ؟؟؟

flower
17-10-1392, 11:32 قبل از ظهر
اون میله باید gear shift باید باشه ماله تعویض دندس نباید کوتاه بشه غیراز این میله ای نداره و فنر هم تو کتابچه راهنما نوشته با کولیس کمتر از 34.2 بود تعویض بشه .

hoji
17-10-1392, 01:07 بعد از ظهر
اگه کوتاه شه چی میشه؟ خود تعمیرکار هم تعجب کرده بوود

rooshak
18-10-1392, 12:35 قبل از ظهر
35348کار خودمه بچه ها دایلیم دارا بذارن تو کاور فیس بوکشون .البته تیپ دو هستش :2gwb921:

flower
22-10-1392, 09:01 بعد از ظهر
خوب سایت بالا اومد.... تو این مدت خودم مشغول شدم به عوض کردن صفحه کلاج ولی صفحه ها با کولیس اندازه زدم قطرش 3 میل بود صفحه فابریکی هم 3 میل بود یعنی هیچ خوردگی تو صفحه ندیدم بعد از 22 هزار کیلومتر صفحه ها هم یکمی سرامیکی شده بود به تعمییر کار نشون دادم گفت صفحه سالمه بهرحال ما عوض کردیم با فنر نو به پیشنهاد اقا کیا هنوز فرصت نشد تست کنم چون جاده خیس و گلیه موتور هم تازه شستم دلم نمی یاد دوباره کثیفش کنم صفحه ها هم فابریکی انداختم چون از قبل داشتم .

- - - Updated - - -

35396353973539835399

K.I.A
22-10-1392, 10:07 بعد از ظهر
همین که صفحه شیشه کرده و به قول شا سرامیکی شده خودش دلیل بزگ خرابی صفحه هست /
ضمن اینکه جنس صفحه هم خاصیت خودشو از دست میده و ازبست و مواد کربنی و فلزی داخل صفحه از بین میره.

fafal
22-10-1392, 11:00 بعد از ظهر
تاثیر صفحه سی دی ای کاملا محسوسه
صفحه جدیدت هم عمرا مثل قبلی نمیشه

flower
22-10-1392, 11:10 بعد از ظهر
صفحه اصیلیه ماله خودشه مارک دایلیمه من به موتور زیاد فشار نمی یارم مطمئن باشید سری بعد که می خوام عوض کنم تو کارکرد 45000 هزار تا عوض می کنم الان 22000 هزارتاست.

flower
25-10-1392, 05:56 بعد از ظهر
من احساس می کنم با عوض شدن صفحه زیاد فرقی نکرد یه مسیر سربالایی باید تست کنم ببینم فرقی کرده .

flower
27-10-1392, 05:09 بعد از ظهر
با عوض شدن صفحه بازم بدک نشد فقط موقع خلص شدن دنده یکمی سفت شده کلاج هم تنظیم کردیم فایده ای نداشت .

yashar2k
02-11-1392, 08:31 بعد از ظهر
با سلام میخواستم بدونم بین ایا این موتور خوبیه و ارزش خرید داره.؟ میارزه اپاچیمو بفروشم و مقداری بذارم روش بخرم. یه راهنمایی کلی بکنید

hosein_dig
02-11-1392, 09:00 بعد از ظهر
سلام
مقداری؟
کارکرده زیر 8، 9ارزشمند نیس
صفرشم 12-13است
اگه میتونی کویر هنوز فروش قسطیش هست
)
ماهی یه تومن (

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

SAEID NOROZI
02-11-1392, 10:26 بعد از ظهر
اگه میتونی کویر هنوز فروش قسطیش هست ) ماهی یه تومن(

داداش میشه بیشتر توضیح بدی؟ شرایطش دقیقا چیه؟
:happy4::happy4:
ایا تفاوتی با سری قبلیاش داره؟

rooshak
02-11-1392, 11:48 بعد از ظهر
اگه میتونی کویر هنوز فروش قسطیش هست ) ماهی یه تومن(

داداش میشه بیشتر توضیح بدی؟ شرایطش دقیقا چیه؟
:happy4::happy4:
ایا تفاوتی با سری قبلیاش داره؟

5500 میدی بقیه اش 8 تا چک 1 تومنی ازت میگیرن بدون بهره موتورم همونه

hosein_dig
03-11-1392, 06:37 بعد از ظهر
بدون بهره که جکه قیمتو از بازار برات بالاتر میزنن سندو به نامت میزنن ولی پیش شرکت میمونه
نهایت هم دوهفهته تحویل میدن
دسته چک باید به اسم خودت باشه وگرونه به اسم هرکی دسته چک باشه اسم اون میشه
اینا گفته های خودشونه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Babak
03-11-1392, 09:11 بعد از ظهر
با عوض شدن صفحه بازم بدک نشد فقط موقع خلص شدن دنده یکمی سفت شده کلاج هم تنظیم کردیم فایده ای نداشت .
فکر میکنم از روغن باشه.توتال یه دفعه ریخته بودم اینطوری شده بود.
کاسترول مکنتیک بریز همه چی درسته:4chsmu1:

flower
04-11-1392, 06:24 بعد از ظهر

flower
08-11-1392, 01:07 بعد از ظهر
کمکهای جلو دایلیم تو دست انداز یه تقه صدا می ده اولش پیچ گلوییش را یکمی سفت کردم تا خلصیش بر طرف بشه ولی بازم فرقی نکرد در نتیجه پیچ های روی کمک را باز کردم بعدش فنر را کشیدم بیرون خیلی راحت باز شد بوسیله شلنگ تراز روغن های داخل کمک را تخلیه کردم شلنگ را داخل استوانه کمک می ذاری و توسط دهان مکش می کنی بعدش بار فشار فوت دهان تو ظرف تخلیه می کنی این عمل را چند بار انجام می دی تا تخلیه بشه دیدم روغن تخلیه شده 100 میل بود در صورتی که تو دفترچه سرویس گغته 245 میل باید باشه 150 میل کم داشت روغنش بوی گند فاظلاب می داد معلوم نیست کویر چی ریخته تو کمکها ...خلاصه 245 میل روغن تازه ریختیم و کمک بغلیش هم عملیات را انجام دادیم بعدش تا جایی که تونستم یه مقداری هوا گیری کردم کمکها فوق العاده نرم و بی صدا شد تو دست انداز اصلا حس نمی کنی ووو.. روغن هم از روغن فروشیها نوع هیدرویک ریختم مخصوص کمک قیمت 3000 تومان کلا با خرج جزیی و حوصله این کار انجام شد در ضمن موتور روی جک وسط باید باشه تا فشار اصلا روی کمک جلو نباشه و خیلی بهتره اول یکیش را باز کنی پیچ روش را ببندی بعد کمک بعدی را باز کنی و موقع هواگیری به یه نفر کمک نیاز داری کمکها به سمت پایین فشار می یاری بعدش سریع پیچاش را می بندی.

flower
08-11-1392, 03:56 بعد از ظهر
اومدم ویرایش کنم دیگه نشد اون کلمه میل اشتباه بوده سی سی درسته با عرض پوزش .

K.I.A
09-11-1392, 02:21 قبل از ظهر
اون بوی روغن هیدرولیک تو فضای بسته و پر فشار کاملا طبیعی هست.

dariush bang
11-11-1392, 07:00 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخواستم دایلیم بگیرم ولی نمیدونم چجوریه نو بگیرم یا دست دوم . قطعاتش زود خراب میشه یا نه و اینکه پیدا میشه لوازمش ؟ کلا هر چی اطلاعات دارین ممنون میشم در اختیارم قرار بدین چون هیچ تجربه ای ندارم.

farshad 54
11-11-1392, 07:45 بعد از ظهر
اگه پولشو داری صفر بخر - اگر نداری کارکرده تمیز هم میتونی بخری

قطعاتش هم در شرایط عادی نه زود خراب نمیشه

قطعاتش هم پیدا میشه

بقیه اطلاعات راجب این موتور هم تو همین تاپیک هست زحمت بکشید مطالعه بفرمائید کامل قضیه میاد دستتون

موفق باشید

flower
12-11-1392, 10:18 قبل از ظهر
پایه رکاب سمت راست موتورم شکست در اثر بی احتیاجی با جوش دادن حل نمی شه کویر هم فعلا نداره کسی سراغ داره از مغازه های گمرک برای فروش خود کارخونه هم فعلا نداره این قطعه یکی از پر مصرف ترین قطعات دایلیم بوده بخاطر همین موجودی تمام شد مرسی از دوستان اگر تو تهران سراغ دارین شماره بدین تهیه کنم.

Babak
12-11-1392, 11:46 قبل از ظهر
55399975 آقای محسنی ممکنه داشته باشه.:297:
ببینم پایه رکاب منظورت همونی که پارو روش میزاری فقط شکسته یا اونی که رکاب به وصل میشه.اگر فقط خوده جاپایی شکسته باه ماله پالس به می خوره فقط یکم اون سوراخه که میله از توش رد میشه رو کاد کنی همین

flower
12-11-1392, 12:26 بعد از ظهر
55399975 آقای محسنی ممکنه داشته باشه.:297:
ببینم پایه رکاب منظورت همونی که پارو روش میزاری فقط شکسته یا اونی که رکاب به وصل میشه.اگر فقط خوده جاپایی شکسته باه ماله پالس به می خوره فقط یکم اون سوراخه که میله از توش رد میشه رو کاد کنی همین
پایه رکاب جلو سمت راست که بغل پایه ترمزه روکش پلاستیکی داره ...با پیگیری از اقای فاضل ایمانی خرید کردیم قیمت 60 هزار قیمتش خوبه فقط خدا کنه اصلی باشه بار زیاد داشتم روی دایلیم به طرف که خوابید نتونستم نگهش دارم بازم خوبه لوازمش گیر می یاد نه مثله اون موتور قبلیم mh200 هیچیش تو بازار نبود مرسی از دوست عزیز جناب بابک.

- - - Updated - - -

راستی دیروز با بچه ها رفتیم بیرون عکسا را بزودی می ذارم تو بخش گالری عکس به پیشنهاد دوستان چون قبلا عکسا را تو تاپیک دایلیم یا ns بوده گله داشتن تو تاپیک گالری عکس باشه به همراه سفرنامه کوتاه.

painkiller
12-11-1392, 09:05 بعد از ظهر
دوست عزیز یه هفته پیش داشتن پایه رکاب  قیمت کرده بودم 42 از نمایندگی کویر 
برکت ترمز رو ندارن  6 ماه پیش تا الان پیگیرم  و باید بگم ر ی ...ن با این خدمات پس از چپوندنشون:2i8d4ao:
بلاخره از بازار سیاه گیر آوردم 60 تومن

flower
13-11-1392, 08:28 قبل از ظهر
بازم همون در می یاد برای ما شهرستانی ها کویر 42 هزار باضافه 6 در صد مالیات 5 هزار پیک موتوری تا باربری و هزینه باربری تا اصفهان می شه 60 هزار از بازار خریدم 60 هزار بدون پیک و مالیات فقط کرایه باربری تا اصفهان ... در کل بازم خوبه لوازمش گیر می یاد کارت راه می افته الان یکسری موتور تو بازار هست اصلا لوازم نداره صاحبش مجبور به فروشش می شه .

flower
13-11-1392, 06:42 بعد از ظهر
من خود پدال پایی را می خواستم برام برکت ترمز فرستادن :297:بازم درخواست دادم بفرستن یه نکته مهم این برکت ترمز که اصلی نیست ساخته وطنیه نوع الیاژه فرق داره پیچاش یزور بسته می شه قیمت خود پدال پایی همون 42 هزار تومانه

- - - Updated - - -

دوست عزیز یه هفته پیش داشتن پایه رکاب قیمت کرده بودم 42 از نمایندگی کویر
برکت ترمز رو ندارن 6 ماه پیش تا الان پیگیرم و باید بگم ر ی ...ن با این خدمات پس از چپوندنشون:2i8d4ao:
بلاخره از بازار سیاه گیر آوردم 60 تومن
شما مطمئنی برکت ترمزت اصلی بوده پایه رکاب راحت جا می خوره .

painkiller
14-11-1392, 01:08 قبل از ظهر
من هم برکت ترمز(چبزی که به شاسی پیچ میشه) رو میخواستم هم رکاب(پا روش قرار میگیره یعنی جاپایی)هر 2تاش اصلیه دایلیمه خریدم 100برکت دایلیم از نظر شکل و ابعاد با پیشرو پارس یکیه ولی رکابشون شبیه هم نیست !جنس و کیفیتشون هم یکی نیست من امروز خریدنی متوجه شدم اگه رکاب اصلی دایلیم رو بخوایی رو برکت پیشرو وصل کنی روش خوب سوار نمیشه بخاطر کیفیت پایین ریخته گری برکت پیشرو پارس واسه همین از فروشندش خواستم اصلیشو بهم بده وگرنه بیخیال خریدنش میشم و مجبور شد اصلیشو بده

Mehdi_mdp
14-11-1392, 11:16 قبل از ظهر
سلام دوستان فلاپ ساز خوب و منصف توی تهران میخوام واسه دایلیم ممنون میشم کمک کنید0912820359

farshad 54
14-11-1392, 08:54 بعد از ظهر
فلاپ ساز که نداریم

ولی اگه فلاپ موتورت شکسته میخوای درستش کنی

م گمرک خ رباط کریم گاراژ اصفهانیا

carradine
18-11-1392, 05:02 بعد از ظهر
سلام. بالاخره بعد از ٢سال دل دل کردن ,تحقیق کردن , فکر کردن بالاخره یک اشتباه بزرگ رو مرتکب شدم و یکدستگاه دایلیم تیپ ٢ خریدم! مثل خیلی از موتور های دیگه این موتور هم در اثر بی دقتی کارخانه دچار مشکلاتی بود که مهمترینش نداشتن بوش داخل رینگ عقب بود که با تلاشهای فراوان جناب flower از کارخانه گرفته شد و با زحمت خود ایشان نصب شد و موتور سیکلت راه اندازی گردید. ان شا ا... شروع میکنم به اب بندی, از دوستان با تجربه هم تقاضا میکنم ما رو راهنمایی کنند. باز هم از اقای flower تشکر میکنم که با رفت و اومد مشکلات من رو حل کرد
Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 2

flower
18-11-1392, 10:31 بعد از ظهر
خواهش می کنم کاری نکردیم زیاد سخت نگیر هر کسی اولش موتور می خره یکمی دلهره داره بابت پرداخت شدن پولش که مثلا می تونستم ماشین بخرم کم کم بش عادت می کنی و سعی کن ازش لذت ببری همانطور که من دارم ازش لذت می برم موتوری که کویر مونتاژ می کنه همینه کلی نواقص داره تنها فرق تیپ 1 و 2 کنسول عقب تغییر کرده و تیپ 2 سنسور جک را حذف کردن تیپ 1 جفت چراغ روشنه ولی تیپ 2 تک چراغ روشنه با فشار دادن دکمه نور بالا تک چراغ نور بالا روشن می شه و نور پایین خاموش می شه و دست اخر که استارت به موتور زدیم دقیق صدای انجین را گوش دادم بعدش با موتور خودم مقایسه کردم که 22 هزار کارکرد داره اصلا صدای اضافی از انجین نشینیدم پس دایلیم کیفیت خوبی داره مثله بعضی موتور ها نیست که بعداز 5هزار تا صدای اضافی از انجین شنیده بشه .

rooshak
19-11-1392, 12:16 قبل از ظهر
داداش باکت نباشه شانست بد بوده موتور خیلی خوبیه من 6 ماهه دارم فقط بنزین زدم و روغن عوض کردم براش .بیچاره موتورت هنوز فارسی بلد نیست صحبت کنه ترسیده ازت بوششو جا گذاشته باهاش کره ای صحبت کن رامت میشه :crazy::2gwb921::19:

hoji
19-11-1392, 06:09 بعد از ظهر
سلام. بالاخره بعد از ٢سال دل دل کردن ,تحقیق کردن , فکر کردن بالاخره یک اشتباه بزرگ رو مرتکب شدم و یکدستگاه دایلیم تیپ ٢ خریدم! مثل خیلی از موتور های دیگه این موتور هم در اثر بی دقتی کارخانه دچار مشکلاتی بود که مهمترینش نداشتن بوش داخل رینگ عقب بود که با تلاشهای فراوان جناب flower از کارخانه گرفته شد و با زحمت خود ایشان نصب شد و موتور سیکلت راه اندازی گردید. ان شا ا... شروع میکنم به اب بندی, از دوستان با تجربه هم تقاضا میکنم ما رو راهنمایی کنند. باز هم از اقای flower تشکر میکنم که با رفت و اومد مشکلات من رو حل کرد

دادا مبرکه ایشاا... چرخش برات بچرخه تک چرخ بزنی...:121fs725372:
فلاور جان مال منم تیپ 1 اما تک چراغ روشن میشه

flower
19-11-1392, 09:18 بعد از ظهر
ماله ما دو چراغه مدل نود تو شب نور بیشتری داره ولی من سوئیچ براش نصب کردم تو روز خاموشه.

carradine
19-11-1392, 09:33 بعد از ظهر
توی اب بندی چون باید چندین بار روغن عوض کنم میخوام ایرانی بگیرم.بهترین روغن ایرانی چیه برای دایلیم؟ با چه درجه ای؟

hoji
19-11-1392, 09:36 بعد از ظهر
یعنی چی تو شب نور بیشتری داره؟؟ مال تو مگه تو روزم روشنه؟
کاش مال منم جفت چراغ بود همه میپرسن یکیش چرا سوخته...:icon_pf _99_::icon_pf _99_: