PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Daelim 250 & دایلیم 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Prince_Amin
14-05-1392, 02:06 بعد از ظهر
سلام دوستان شزمنده واسه چند نفر از دوستان پیغام زدم واسه فروش این چند قلم لوازم !به خدا همش فابریکه از تو اون پاساژه تو قلمستون خریدم که انبارشون طبقه ی بالاست دفتر فروششون طبقه همکفه!میتونید از نزدیک قطعات رو ببینید !یه صفحه و یه لنت و فکر کنم یه فیلتره
دایلیم رو امروز فروختم که الان به درد نمیخورن این لوازمم میخوام همشون رو زیر قیمت بازار بفروشم نو هستند و از نمیاندگی کویر در خیابون قلمستان خریددم دوستان که مایل هستند با شماره ی من تماس بگیرن هر چقدر قیمتشون بود من زیر قیمت بهشون میدم(مقدار پایینتر بودن قیمت رو توافق میکنیم) ساکن تهران هستم اینم شمارم ۰۹۱۶۳۴۶۴۰۷۶

mahmood bahman
15-05-1392, 06:24 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
کسی تا حالا رنگ آبی دایلیم رودیده؟چطوریه؟
امروز رفتم نمایندگی یه دایلیم بگیرم گفت رنگهای سبز و آبی و . . . .موجوده!!!
تعجب کردم!!!
کسی عکسی ازش نداره؟

flower
15-05-1392, 07:00 بعد از ظهر
سبز موجوده ابی بیخود می گن یه منشی اونجا نشسته یه چیزی گفت اصلا نمی دون دایلیم چی هست فقط اسمش را می دونن.

mahmood bahman
15-05-1392, 07:13 بعد از ظهر
سبز موجوده ابی بیخود می گن یه منشی اونجا نشسته یه چیزی گفت اصلا نمی دون دایلیم چی هست فقط اسمش را می دونن.

منم همین فکر رو کردم.ولی طرف می خواست با من قرارداد ببنده بهم یه دونه بفروشه! چیزی رو که نیست چجوری میخواهد بفروشه؟!
فردا اگه خدا بخواد میخوام برم بگیرم.ببینم چی میشه!!
دوستان اگه کسی عکسی داره بذاره ببینیم چجوریه.ممنون

m3swat
16-05-1392, 12:13 قبل از ظهر
فکر کنم حداقل اینو تو همین صفحه 2 بار گفتم
خیر به باطری ربطی نداره دقیقا همون ربط به خرابی صفحه کلاچ داره
باطری هم وقتی ضعیف بشه اون چراغ چک یکسره روشن می مونه یا اینکه اصلا استارت نمی خوره
باطری 12 ولت 10 آمپر

شاید یکنم تعجب کنی اما متأسفانه پیچهای اتصال سیم باطری هم شل شده بود و وقتی سفتشون کردم موتور خیلی بهتر شد،
اما همونطور که فرمودی بازم لازمه صفحه رو عوض کنم...
ممنون از جوابت،

Unregistered1
16-05-1392, 03:59 بعد از ظهر
​دایلیم آبی هم داریم؟؟؟

mahmood bahman
16-05-1392, 05:17 بعد از ظهر
​دایلیم آبی هم داریم؟؟؟

نه حسین جان آبی نداره.امروز رفتم نمایندگی ثبت نام کنم گفت اشتباه کرده.رنگ آبی نداره

hosein_dig
16-05-1392, 10:52 بعد از ظهر
سلام
آقا رو موتور میشه کروز کنترل بست ؟

معمار
17-05-1392, 02:09 بعد از ظهر
سلام
چه طور میشه تشخیص داد که دایلیم تیپ 1 یا 2 ؟

چون امروز گمرک بودم یه ابلهی تیپ 1 و 2 یه قیمت میداد
و میگفت هیچ فرقی نمیکنن !!!!

K.I.A
17-05-1392, 02:15 بعد از ظهر
دایلیم فقط دمبیش نازکتر از قبل شده و عوض شده سری جدیداش و فرقی نداره همونه که بود ......

- - - Updated - - -

سلام
آقا رو موتور میشه کروز کنترل بست ؟ بله میشه/میتونید با شکستن و سوهان زدن خار دسته گاز کاری کنید که برعکس هم گاز بخوره یعنی با چرخوندن دسته گاز به جلو و گیر کردن گاز کروز درست کنید من این کارو رو مگللی و هیو و روان و پالس کردم. یا میتونید کیت کروز سمند از اپشن ایرانخودرو بگیرید و بهش بخورونید.

معمار
17-05-1392, 02:24 بعد از ظهر
چون من از یه جا دیگه هم پرسیدم گفتش که تیپ 1 دارم 12500 تیپ 2 هست من ندارم ولی قیمتش 13200

hosein_dig
17-05-1392, 07:18 بعد از ظهر
تیب چیه دیگه اینا مد کردن
سری 2011 شو با 2012 شو میگن تیب یکودو
از لحاظ فنی هیچ فرقی نداره

صفا
18-05-1392, 07:31 بعد از ظهر
هیچ فرقی نداره غیر از دمبی عقب

rooshak
19-05-1392, 05:25 بعد از ظهر
سلام آقـــــــــايــــون . رفتم دايليم صفر خريدم سفيد چراغ جديد :29dz8zk:

pouyatell
19-05-1392, 05:47 بعد از ظهر

مبارک باشه چرخش برات برچرخه به امید خدا
پس عکسش کو

rooshak
19-05-1392, 05:58 بعد از ظهر
ممنون فردا تحويل ميگيرم داداش

MahkooM-m2m
19-05-1392, 06:03 بعد از ظهر
مبارکت باشه دادا.

ُSalarGorgani
19-05-1392, 07:05 بعد از ظهر

خیلی کار خوبی کردی من 1سالی داشتم هرجور که دلم خواست بهش گازیدم مرگش نزد.مبارکت باشه داداش.:acigar:

rooshak
19-05-1392, 07:12 بعد از ظهر
قصد داشتم نينجا بردارم پيدا هم كردم ماله رفيقم بود ولي معامله امون نشد دوباره يه نينجا ديگه پيدا كردم اونم باهاش معاملم نشد بين هيو و دايليم موندم از اينور ديدم هيو خيلي خز شده عين پالس و آپاچي ريخته تو خيابون و خرج نگه داريشم كه سر به فلك ميزنه و دايليمم كه همه ميگفتن متور كم خرجيه و راحت البته بابك ميگفت بعد ديگه دايليم يكي از بچه هارو ديدم خوشم اومد اين شد كه رفتم برداشتمش:thanks:

ُSalarGorgani
19-05-1392, 08:12 بعد از ظهر
قصد داشتم نينجا بردارم پيدا هم كردم ماله رفيقم بود ولي معامله امون نشد دوباره يه نينجا ديگه پيدا كردم اونم باهاش معاملم نشد بين هيو و دايليم موندم از اينور ديدم هيو خيلي خز شده عين پالس و آپاچي ريخته تو خيابون و خرج نگه داريشم كه سر به فلك ميزنه و دايليمم كه همه ميگفتن متور كم خرجيه و راحت البته بابك ميگفت بعد ديگه دايليم يكي از بچه هارو ديدم خوشم اومد اين شد كه رفتم برداشتمش:thanks:

ازین سری جدیدا یا بقول عمشون تیپ2مشکی نداره؟؟ چون من عکسا مشکیشو دیدم خیلی شاخ بود.واس موتورت یه لاستیکه 150.70بنداز عقبش از اون لختی در میاد و خیلی توپ میشه باور کن.

- - - Updated - - -

ازین سری جدیدا یا بقول عمشون تیپ2مشکی نداره؟؟ چون من عکسا مشکیشو دیدم خیلی شاخ بود.واس موتورت یه لاستیکه 150.70بنداز عقبش از اون لختی در میاد و خیلی توپ میشه باور کن.

eshgh_namordeh
19-05-1392, 08:23 بعد از ظهر
مبارک باشه موتور خیلی خوبیه
خیرش را ببینی

شایسته فر
19-05-1392, 09:51 بعد از ظهر
کبارکه روشاک جان
خیلی کار خوبی کردی
یه عمر برات موتوره

صفا
20-05-1392, 01:11 بعد از ظهر
مبارکه مبارک، انشالله با فرهنگ و با کلاس و ورزشکارانه باهاش رانندگی کنی، یه کلاه خوب و یه دستکش kevral حتما بگیر. لاستیک عقبشم عوض کن هم لاستیک مزخرفیه و خیلی زود صاف میشه هم فاق کوتاهه و ریخت موتورو خراب کرده. اگر به موتور زیاد گاز میدی 100 سی سی روغن همیشه بیشتر بریز توش.

FAARID
21-05-1392, 04:02 بعد از ظهر
سلام آقـــــــــايــــون . رفتم دايليم صفر خريدم سفيد چراغ جديد :29dz8zk:مبارک باشه اینشالاه چرخش برات بچرخه موتور خوبی انتخاب کردید

Prince_Amin
21-05-1392, 09:04 بعد از ظهر
دوستان هنوز اون چند قلم لوازم یدکی که چند صفحه پیش خدمتتون عرض کردم موجوده:
یه دست صفحه کلاج یه دست لنت عقب و یه فیلتر هوا !همگی از نمایندگی کویر در قلمستون خریداری شده و فابریک و نو هستند! در ضمن یه فیلتر هولی 2000 تا کارکرده و یه فیلتر روغن کارکرده و یه راهنمای جلوی سالم(فقط پایه اش شکسته و چسب میخواد)دارم که اشانتیون رو اجناس میدم به خریدار!دوستان اگه خواستین پ.خ بدین قیمت رو خدمتتون اعلام کنم!در ضمن دوستان در جریان باشین من دایلیم داشتم که هفته ی پیش فروختمش و الان این چند قلم جنس بلآستفاده برام منده که زیر قیمت الانه بازار میخوام پولشون کنم :-)

Babak
22-05-1392, 04:01 قبل از ظهر
لاستیک عقب دایلیم فابریکی سالم خریداریم:acigar:

rooshak
23-05-1392, 12:07 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

امــــــان از دســــت دوســــتاي كــــره اي

roma
23-05-1392, 11:39 قبل از ظهر

اگزوز این موتور کجاست

rooshak
23-05-1392, 04:55 بعد از ظهر
اگزوز این موتور کجاست

اگزوز نداره يني منبع نداره از لوله مياد خارج ميشه صداشم عين مگلي تقريبا

روزبه250
24-05-1392, 12:53 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های گل.یه مشکلی برای موتورم پیش اومده کمک میخاستم برو بچ یه راهنمایی بکنن . تو خیابون داشتم میرفتم تو سرعت 40 یا 50 یهو موتور خاموش شد و دیگه روشن نشدش فکر میکنین مشکل از کجاست؟؟؟؟ استارت میخوره ولی روشن نمیشه . ضمنا تو دنده هم زدم روشن نشد. برق هم پشت امپر دارم به نظرتون چیا رو چک کنم با تششششششششکررررر

Garbaz
24-05-1392, 01:21 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های گل تی تی یه مشکلی برای موتورم پیش اومده کمک میخاستم برو بچ یه راهنمایی بکنن . تو خیابون داشتم میرفتم تو سرعت 40 یا 50 یهو موتور خاموش شد و دیگه روشن نشدش فکر میکنین مشکل از کجاست؟؟؟؟ استارت میخوره ولی روشن نمیشه . ضمنا تو دنده هم زدم روشن نشد. برق هم پشت امپر دارم به نظرتون چیا رو چک کنم با تششششششششکررررر
1) کلید قطع وصل برق روی قلوه فرمون (البته وقتی می گید استارت می خوره حتما مشکل از اون نیست ولی مثلا مگلی اونم قطع کنی بازم استارت می خوره)

2)بنزین

flower
24-05-1392, 02:18 بعد از ظهر
1) کلید قطع وصل برق روی قلوه فرمون (البته وقتی می گید استارت می خوره حتما مشکل از اون نیست ولی مثلا مگلی اونم قطع کنی بازم استارت می خوره)

2)بنزین
دایلیم کلید قطع و وصل نداره یه جعبه فیوز داره باید اونارا چک کنید مشکل بیشتر همونجاست تو زین عقب جا سازی شده ممکنه فیوز انژکتور سوخته باشه اگر کلید را روشن می کنی صدای پمپ از داخل باک باید شنیده بشه اگر صدایی نشینیدی فیوز پمپ سوخته در کل تمام فیوز ها را چک کنید یه فیوز زاپاس تو جعبه موجوده می تونی از او هم استفاده کنید اگر موتور شما چراغ زنون یا دزدگیر نصب شده 100 در صد اتصالی کرده فیوز سوخته به رفع عیب ان اقدام کنید.

- - - Updated - - -

2)بنزین
دایلیم کلید قطع و وصل نداره یه جعبه فیوز داره باید اونارا چک کنید مشکل بیشتر همونجاست تو زین عقب جا سازی شده ممکنه فیوز انژکتور سوخته باشه اگر کلید را روشن می کنی صدای پمپ از داخل باک باید شنیده بشه اگر صدایی نشینیدی فیوز پمپ سوخته در کل تمام فیوز ها را چک کنید یه فیوز زاپاس تو جعبه موجوده می تونی از او هم استفاده کنید اگر موتور شما چراغ زنون یا دزدگیر نصب شده 100 در صد اتصالی کرده فیوز سوخته به رفع عیب ان اقدام کنید.

mahdi24
24-05-1392, 02:26 بعد از ظهر
اول خوش اومدید . دوم اینجا پرشین موتوره نه تی تی . سوم سر شمع ها برق میاد ؟

روزبه250
25-05-1392, 06:50 بعد از ظهر
با سلام به همه بچه ها و مرسی از برو بچی که جواب منو دادن. چیزایی که گفتید رو چک کردم سر شمع برق میاد همه فیوزا چک شد هیچ کدوم مشکلی نداشتش از کجا بفهمم پمپ انزکتور داخل باک سالمه و بنزین میرسونه متشکرررررر از راهنماییتون

K.I.A
25-05-1392, 11:32 بعد از ظهر
کجا بفهمم پمپ انزکتور داخل باک سالمه و بنزین میرسونه متشکرررررر از راهنماییتون شلنگ بنزین که از باک میره پشت دریچه گازو باز کنید و استارت بزنید اگه بنزین با فشار اومد مشکلی نداره/ دایلیم پمپ و انزکتور زیاد میسوزونه که قیمتاش قبلا 250 بود ..... از بنزین تو باک مطمئن بشید تا مراحل بعدیو بهتون بگم

صفا
26-05-1392, 08:35 قبل از ظهر
خاموش نشدن موتور یا به برق مربوطه یا بنزین. باک رو باز کن. وایر سر شمع رو بکش، یه پیچ گوشتی بکن توی وایر، چند میلیمتری بدنه فلزی موور نگه دار استارت بزن اگر از پیچگوشتی به بدنه جرقه زد مشکل برق نداری. باید بری سراغ بنزین. شلنگ بنزین که میره به سوزن انژکتور وصل میشه رو بکش بگیر یه طرفی که موتور نبشه سوییچ رو باز کن ببین میپاشه بیرون یا نه. اگر نپاشه پمپ بنزینت سوخته. اگر سالم بود که مشکل از خود سوزن انژکتوره که سوخته و بنزین رو به داخل سیلندر تزریق نمیکنه. احتمال خرابی ecu خیلی کمه رو این موتور. اگر هم باشه اول از همه سیستم جرقه زنی قطع میشه. انشالله مشکلش اساسی نیست. مرحله مرحله انجام بدی خودت میتونی حلش کنی.

flower
26-05-1392, 09:13 قبل از ظهر
علت سوختن پمپ چون موتور پمپ داغ می شه با بنزین خنک می شه اگر همیشه بنزین تو موتور باشه پمپ به این راحتی نمی سوزه ولی تو زمستون این مشکل کمتر هست .

صفا
26-05-1392, 03:29 بعد از ظهر

کمکهای جلوی دایلیم خیلی کم بازی میکنه، این دوستمون که اینقدر کمک رو خوابونده احتمالا فقط میخواسته یه عکس بگیره و بعد برگردونه به حالت اول، با این کمک در اولین دست انداز شاسی موتور داغون میشه بعلاوه ستون فقرات. ولی خوشگل شده خداییش. اگر اشتباه نکنم لاستیک عقبشم عوض کرده 150 انداخته چه رخی پیدا کرده.

روزبه250
26-05-1392, 07:47 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های گل سایت و با تشکر از همه دوستانی که کمک کردن درمورد مشکل من. پمپ داخل باک رو در اوردم مشکل از همون پمپه زنگ زدم قلمستون قیمت داد 330 هزار تومن ناقابل بعضی از سایتا نوشتن پمپ پراید رو میشه بهش بخورونی با نصف این قیمت ضمنا چراغ چک انژکتور هم روشن نمیشه و عملکردش قابل قبوله به نظرتون چیکارش کنم مرسسسسسسسسسسسس؟؟؟؟؟؟؟

kheyri
27-05-1392, 12:20 بعد از ظهر
بچها من تا 7 میتونم جور کنم .چقدر دیگه کم دارم یه دایلیم تر تمیز 90-91.بگیرم .(اینهمرو هم اب و اتیشیه )

- - - Updated - - -

بچها من تا 7 میتونم جور کنم .چقدر دیگه کم دارم یه دایلیم تر تمیز 90-91.بگیرم .(اینهمرو هم اب و اتیشیه )

Babak
27-05-1392, 12:23 بعد از ظهر
با 9 تومن می تونی ترتمیزشو راحت گیر بیاری

mahmood bahman
27-05-1392, 12:28 بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
امروز بالاخره رفتم موتور دایلیم رو که ثبت نام کرده بودم تحویل گرفتم
چند تا سوال : اول اینکه تو دایلیم 1300cc روغن میریزن؟
برای آب بندبی باید چی کار کرد؟تا چند تا آب بندیه؟یه توضیح مختصربدید ممنون میشم.چون من تا حالا هر چی گرفتم کارکرده بوده
آقا بابک هم که فرموده بود روغن کاسترول مگناتک بریزم

kheyri
27-05-1392, 12:34 بعد از ظهر
با 9 تومن می تونی ترتمیزشو راحت گیر بیاری
9 نمیتونم /زیاد زیاد 7.5 هست.بچهای همین جا 1-2 ماه پیش 90 خریدن 7100 .تمیزم بود
میگردم باز .پولم کامل جور شد اگهی هم میزنم.

شایسته فر
27-05-1392, 02:03 بعد از ظهر
89 6.5 تر تمیز می تونی بگیری
تو ایستگاه چندتایی هست

Babak
27-05-1392, 06:41 بعد از ظهر
برای آب بندبی باید چی کار کرد؟تا چند تا آب بندیه؟یمبارکه داداش عکس یادت نره
دور موتور رو تا 1000 کیلومتر اولیه بالای 6000 دور نبر.:hippie7:
سریعا هم روغن رو عوض کن پیشنهاد من روی همون کاسترول مگنتیک هست 1300 cc:2gwb921:

mahmood bahman
29-05-1392, 11:06 قبل از ظهر
سلامت باشی بابک جان
وقتی میخوام عکس بذارم پیغام میده فایل خراب است.ایراد از عکس های منه یا سایت؟چون سایز عکس ها رو پایین آوردم

تا چند کیلومتر دو ترک نرم؟همون 1000 تا؟

Babak
30-05-1392, 02:38 قبل از ظهر
عکس رو اینجا آپ کن [Only registered and activated users can see links]
ترک خیلی مهم نیست مهم فشار نه آوردنه همون 6000 دور رو شما رعایت کن 2 ترک زیاد مشکلی نداره

mahmood bahman
30-05-1392, 09:14 قبل از ظهر
ممنون بابک جان بابت راهنمائیت
این هم از پسر جدید ما

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hosseinpalang
30-05-1392, 09:18 قبل از ظهر
مبارکه خوش رنگه
-ولی دایلیم خیلی قیافه جذابی نداره-
البته از نظر من

mahmood bahman
30-05-1392, 09:38 قبل از ظهر
مبارکه خوش رنگه
-ولی دایلیم خیلی قیافه جذابی نداره-
البته از نظر من

ممنون حسین جان.سلامت باشی
آره من هم قبول دارم.ولی بین کیفیت و قیافه باید یکی رو انتخاب می کردم.کیفیت رو انتخاب کردم

mehran
30-05-1392, 09:45 قبل از ظهر
دايليم موتور بسيار پر كيفيت و كم خرجيه.من از نظر راحتي تو رانندگي حتي از نينجام بالاتر ميدونم اين موتور رو.
جدا از اينكه ظاهر زيبايي نداره.تنها ايرادي كه من بهش ميبينم تاپ اسپيد پائينش هستش

dariush
30-05-1392, 12:56 بعد از ظهر
دايليم موتور بسيار پر كيفيت و كم خرجيه.من از نظر راحتي تو رانندگي حتي از نينجام بالاتر ميدونم اين موتور رو.
جدا از اينكه ظاهر زيبايي نداره.تنها ايرادي كه من بهش ميبينم تاپ اسپيد پائينش هستش

ظاهرشو میشه یکم سره جلوشو بیاری پایین اگزوزشو عوض کرد و یکم هم ارتفاع عالی میشه فکر کنم عکسشو چند صفحه قبل گذاشته بودن

senior.alireza
30-05-1392, 03:15 بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
امروز بالاخره رفتم موتور دایلیم رو که ثبت نام کرده بودم تحویل گرفتم
چند تا سوال : اول اینکه تو دایلیم 1300cc روغن میریزن؟
برای آب بندبی باید چی کار کرد؟تا چند تا آب بندیه؟یه توضیح مختصربدید ممنون میشم.چون من تا حالا هر چی گرفتم کارکرده بوده
آقا بابک هم که فرموده بود روغن کاسترول مگناتک بریزم

مبارک باشه دوستان حجم روغن رو که صحیح گفتن ولی دقیقش رو از دفترچه با توضیحات برات درآوردم .
به نظرم اگه بشه دور چراغ های جلوش نئون کار گرد ( مثل بی ام و ) زیبا تر بشه و رخ بهتری هم بگیره .رنگش هم یه جورایی تک هست و سفید دایلیم نسبت به سبز و مشکی خیلی کمتره . مبارک باشه :smilies(182):

mahmood bahman
31-05-1392, 08:43 قبل از ظهر
برای دایلیم اگزوز چی پیشنهاد می کنید؟
چون صداش به نظر من اصلا جالب نیست.

K.I.A
31-05-1392, 05:48 بعد از ظهر
کامپکت ریموس بهترین اگزوزی هست که رو دایلیم جواب میده و تو بازار نایابه و اگر کسیو دارید اونور اب بهتره بگید براتون ارسال کنه/اگزوزای دیگه صدای کلاغ خیس میده.

mahmood bahman
31-05-1392, 06:18 بعد از ظهر
کیا جان عکس ازش داری؟
تو چه رنج قیمته؟
من تا حالا رو موتور ندیدم.اونور آب کسی رو ندارم.به نظرت اینجا کجا ممکنه گیر بیاد
شما صداشو شنیدی؟چجوریاس؟کلیپ ازش داری؟

Babak
01-06-1392, 02:03 قبل از ظهر
من خودم اگزوز GPR انداختم از خوده شرکت کویر گرفتم.شما هم یه سوالی بکن

Sent from my ST26i using Tapatalk 4

mahmood bahman
02-06-1392, 09:53 قبل از ظهر
[QUOTE=Babak;194586]من خودم اگزوز GPR انداختم از خوده شرکت کویر گرفتم.شما هم یه سوالی بکن

تو سایت کویر رو دیدم که اگزوز gpr نبود.قبلا یکی بود واسه مگلی.شما همون رو انداختی؟یا مدل دیگس واسه دایلیمه؟
چند گرفتی بابک جان؟صداش چطوره؟چه جوریاس؟ازش کلیپ داری؟

rooshak
02-06-1392, 02:14 بعد از ظهر
اینم عکس موتور من که گفته بودین بذارم :23:

Babak
02-06-1392, 03:22 بعد از ظهر
این اگزوز GPR هست که رو دایلیم خودم بستم:[Only registered and activated users can see links]
اینو من ساله 89 خریدم 500.000 تومان از خوده شرکت کویر.شما برو خوده شرکت یه سوالی بکن ایت سایتشون زیاد آپدیت نیست ممکنه چیز بدرد بخوری گیرت بیاد ولی کلاانتظار صدایی مثله هیوسانگ یا نینجا نداشته باش از دایلیم تک سیلندر:121fs725372:

mahmood bahman
02-06-1392, 05:14 بعد از ظهر
درسته آقا بابک.ممنون
صدای این اگزوز در برابر مگلی که اونم تک سیلندره چجوریه؟ صداش بلند تره؟بم تره؟تو همون مایه هاس؟ . . . .
از شرکت هم سوال می کنم

صفا
02-06-1392, 07:54 بعد از ظهر
حتما اگزوز دایلیم رو عوض کن اگزوز خودش فشار زیادی به انجین میاره. من باز کردم داخلشو دید اتاقکهای داخل منبع خیلی تنگ و بسته درست شده. وقتی اگزوز دیگه روش میذاری واقعا راحت گاز میخوره ولی دور موتورت رو بالای 10 هزار هیچ وقت نبر.

K.I.A
02-06-1392, 08:05 بعد از ظهر
موتورت رو بالای 10 هزار هیچ وقت نبر. چرا ؟

صفا
03-06-1392, 11:21 قبل از ظهر
با اگزوز خودش به سختی به ردلاین میرسه ولی با اگزوز اسپورت خیلی سریع به اون دور موتور میرسه و باعث آسیب دیدن میل لنگ و شاتون میشه، من یه اگزوز انداختم اسمشو یادم نیست ولی خیلی صدای خوبی داره، 2 سال پیش گرفتم 380 الان نمیدونم هست یا نه. ظاهرا عکس نمیشه گذاشت. هر عکسی میذاری پیغام خطا میده.

rooshak
03-06-1392, 12:45 بعد از ظهر
آقا یه مشکل دارم من کسی میتونه راهنماییم کنه؟ موتورم تو آب بندیه حدود 600 تا هم راه بردمش ددنده دو موتور بد جا میخوره بعضی موقع ها .یاهو خلاص میشه موتور یا دیر جا میخوره و از پایین صدای تق خوردن بلند دنده میادش میخوام بدونم مشکلش جدیه یا چون موتور نو هستش اینجوریه و به مرور زمان خوب میشه ؟

Babak
03-06-1392, 01:27 بعد از ظهر
رگلاژ کلاچ میتونه باشه.
اگر نبود روغن رو عوض کنی درست میشه:7tir:

K.I.A
03-06-1392, 03:57 بعد از ظهر
اعث آسیب دیدن میل لنگ و شاتون میشه پس چه لذتی داره موتوری که دورش نمیشه رو 10000 برد اگه قراره با این کارا خراب بشه پس چه کیفیتی داره این همه هزینه کنی اخرش نتونی از موتور سواری لذت ببری /من دیدم شاتون میزنه و قیمته شاتونش چند ماه پیش 800 بود اما نمیدونستم انقدر ضعیفه

- - - Updated - - -

موتور نو هستش اینجوریه و به مرور زمان خوب میشه ؟ درخت نیست که به مرور زمان رشد کنه و بار بده تو سرویس اچارکشی اولیه باید پدال دنده حتما تنظیم بشه و کلاچ از رو گیربکس و کتی کامل یکپارچه و روون بشه/روغن هم تاثییر زیادی داره.

Babak
03-06-1392, 04:12 بعد از ظهر
من اکثرا جون دور یو میره بالا رو 11000 عوض کردم هیچ مشکلی نداره

gmh250
05-06-1392, 11:21 قبل از ظهر
میگم برای دیسک عقب دایلیم چیز دیگه ای هم میشه بهش انداخت یا اگه خراب شد باید اصلیش رو گیر بیاری
برای دست ترمزش چی ؟

FAARID
05-06-1392, 05:13 بعد از ظهر
در مورد ردلاین دایلیم من توی پیست همیشه تا ردلاین میبردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومده بود به نظر من رسیدن به ردلاین زیاد مهم نیست بلکه نگه داشتن موتور تو اون دور بالا است که آسیب میزنه
برای دیسک عقب هم من ندیدم با موتوری مشترک باشه شرکت داره فکر میکنم به قیمت 1220000 تومان

M.amin
05-06-1392, 07:52 بعد از ظهر
این دایلیم تو ایران مدل نیکد نداره ؟ کسی عکس از این مدلش داره بزاره ببینم چه جوریه ؟

pouriashoghi
06-06-1392, 10:50 قبل از ظهر
سلام خدمت تمام دوستان موتورسوار عزیز،
من پوریا هستم و یک تازه وارد به دنیای موتورسواری ( هنوز وارد هم نشدم ) و این وب سایت. پیشاپیش از کمک هایی که به همدیگر در این فروم می کنید متشکرم.
من از طریق دوستانم طی چند سفر با موتورسیکلت علاقه مند شدم به موتور. تصمیم گرفتم برای سفر یک موتور تهیه کنم. خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که در بازار فعلی کشور موتورِ دایلیم برای من مناسب تره. دلیل انتخابم بعد از تحقیقی که کردم یکی کیفیت ساخت این موتور هست، یکی ظاهر خوب اش و دیگری هم اینکه ظاهرا با وجود داشتن یک ظاهر اسپرت اما پوزیشن نشستن روش بیشتر شبیه موتورهای vfr هست و برای سواری های طولانی تر مناسب هست. متاسفانه موتورهای تورینگ پیدا نمیشه در کشور ما و فکر میکنم دایلیم تنها گزینه برای افرادی هست که موتوری خب و زیبا برای تورینگ می خوان و از طرفی هم نمی خوان به سمت موتورهایی مثل باجاج آونجر 220 یا هیوسانگ آکوئیلا بروند. البته در مورد هیوسانگ نیکد 250 هم فکر کردم اما هم قیمت اش خیلی زیاد هست و هم ظاهرا مشکلات متعددی برای موتورهای هیوسانگ پیدا میشه. آپشن های دیگه هوندا 250سی بی آر بود که اون هم قیمت اش خیلی بالا بود و همینطور دوک 200 که باز هم قیمت بسیار بالایی داره. به خاطر همین کلا تنها انتخابم دایلیم هست. درسته ؟ متاسفانه با ظاهر محصولات باجاج کنار نمیام که مثلا 200ns رو انتخاب کنم.
چند سئوال داشتم در مورد دایلیم که ممنون میشم راهنمایی بفرمائید با توجه به اینکه من تازه با دنیای موتورسیکلت آشنا شدم.
1) آیا دایلیم برای ترک نشین راحت هست؟ من موتور رو برای کاربری روزانه نمی خوام و بیشتر برای سفرهای یک یا چند روزه به همراه دوستان موتورسوارم استفاده خواهم کرد. همسرم هم از سواری با موتور خوشش میاد و طبیعتا اگر بخوام برم سفر اون هم همراهم خواهد بود. می خوام بدونم آیا ترک نشینی پشت دایلیم مثلا برای بازه های یک ساعت و نیم یا دو ساعت راحته؟ اونم برای یک آدم لاغر اندام 55 کیلویی؟ من خودم تو سفرهایی که رفتم با موتور همیشه ترک نشین بودم. پشت باجاج آونجر بسیار اذیت شدم، نیم ساعت از سواری نگذشته بود که بدنم کاملا بی حس میشد. به علت ارتفاع کم زین و جلو بودن جاپای ترک نشین نمی تونستم خودم رو بلند کنم یا جابجا بشم . در حالی که به راحتی پشت موتوری مثل پالس 200 برای دو ساعت نشستم. دایلیم چطور موتوری هست از این نظر؟
2) آیا میشه لاستیک عقب دایلیم رو عوض کرد و سایز 150 استفاده کرد مثل لاستیک عقب هیوسانگ؟ کارِ غیر استانداردی هست؟ باید در موتور تغییر ایجاد کرد یا نه براحتی انجام میشه؟ فقط لاستیک رو میشه عوض کرد یا کلا باید چرخ عوض بشه؟
عذر می خوام بابت طولانی نویسی و ممنون بابت راهنمایی.

painkiller
06-06-1392, 09:45 بعد از ظهر
سلاممن يه دايليم 2012 تيپ 2 دارم فوق العاده ازش راضيم 4000تا كاركرده و بدون يك مشكل فني كوچيكهميشه سوپر زدم بهش و هر 1000kmروغن پروفيكار تعويض كردمموتور بسيار نرم و راحتيه فنر بنديش خيلي خوبه.. همين جمعه از خونه زدم بيرون رفتم ديزين برگشتم بعدش كلي باهاش چرخيدم 270kmمسافت رفتم كمترين احساس خستگي رو داره.تك سرنشينش بسيار عاليه و 2تركشم بازم اوكي هست.وزن من 100كيلويي هست كه تاپ اسپيد155 تا (باك پر و كوله 7 8 كيلويي همراهم بود).اگه وزن رو 70 تا باشه 165 تا هم ميره احتمالا...تو ترافيك سنگين گرماي 40درجه هم موتور مشكلي نداشت و آخ نگفته .مصرفش صدي2.8ليتره البته تو شهر3ليتر.لاستيكش تا 160 هم قابل تعويض هست.پول دستم بياد يه 160بريجستون ميندازم.سر پيچها موتور تعادلش خوبه دركل خوراك سفرهاي 2 3 ساعته هست.يكي از بزرگترين عيبهاش به نظر بنده نداشتن دنده 6 هست و ضعيف بودن دنده 1 هنگام حركت از سكون.

Babak
07-06-1392, 01:48 بعد از ظهر
آقا پوریا برای سفر موتوره بسیار مناسبیه.برای ترک نشین یه مقدار سخته ولی فکر کنم بعد یه مدت که عادت کنند راحتر بشه مخصوصا تو بازههای زمانی 1 تا 2 ساعت خوبه و خیلی اذیت کننده نیست مخصوصا با وزنه کم ایشون.در مورده لاستیک هم اگر بخونید پست ها مو میبینید که بارها گفتم لاستیک فابریک خوده دایلیم بسیار کیفیت عالی داره و اصلا نیاز به تعویضش نیست چون هندلینگ فوق العاده ای به موتور میده.

flower
07-06-1392, 10:55 بعد از ظهر
خوب منم از سفر برگشتم نتیجه گیری دایلیم موتور بسیار خوبیه خسته گیش کمه فکر نکنم کسی مثله من یک روزه 1400 کیلومتر مسافت را طی کرده باشه از مرز تا اصفهان را یه کله اومدم ساعت 7 صبح حرکت از مرز ساعت 10 و نیم شب اصفهان بودم فقط 6 بار توقف داشتم 3 بار پمپ بنزین و 3 بار استراحت کوتاه فقط باد لعنتی خیلی وحشتناک بود ولی مثله شیر می اومدم موتور اصلا اخ نگفت زنده 20 هزار تا تا حالا راه رفته هنوز صفحه کلاج عوض نشده زنده باد دایلیم...

- - - Updated - - -

این یک دونه عکس تقدیم تمام دایلیم سواران

- - - Updated - - -

hosein_dig
08-06-1392, 11:22 قبل از ظهر
خسته نباشی
از جلو عکس نداشتی؟
پلاکش چرا همچینه؟

M.amin
08-06-1392, 11:57 قبل از ظهر
راستی موتور رو میشه بیمه بدنه کرد که یه موقع زمین خورد یا دزدیدن بشه کاری کرد .

m3hiran
08-06-1392, 12:40 بعد از ظهر
خسته نباشی
از جلو عکس نداشتی؟
پلاکش چرا همچینه؟
دوست عزیز از پلاک مشخصه ایران نیست

راستی موتور رو میشه بیمه بدنه کرد که یه موقع زمین خورد یا دزدیدن بشه کاری کرد .
خیر موتور بیمه بدنه نداره ، یادمه 2 سال پیش این کهیرموتور میخواست بیمه بدنه راه بندازه واسه مگلی و .... ولی فکر کنم مثل بقیه طرحاشون همش حرف بوده

flower
08-06-1392, 12:54 بعد از ظهر
این پلاک ترانزیته عکس از کلیسای ارمنستانه

painkiller
08-06-1392, 02:29 بعد از ظهر
سلام اين هفته هم دوباره زدم بيرون 250 كيلومتر با دايليم  هر روز بيشتر به اين موتور علاقه مند ميشم  بسيار عاليه اين بار سوم  كه تنهايي رفتم  تنهايي بودنم واسه خودش يه حال ديگه داره هر جا دوست داري نگه ميداري ... بهر حال  خواستم بدونم كسي از بچه هاي تهران هست كه جمعه بعدي پايه باشن 2 3تا موتور باهم بريم ديزين؟هيوسانگ مگلي دايليم فرقي نداره ......:29:

flower
11-06-1392, 12:37 قبل از ظهر

Babak
11-06-1392, 04:00 بعد از ظهر
این باکس بغل ها پا رو اذیت نمیکنه گیر کنه به ران؟

flower
11-06-1392, 08:01 بعد از ظهر
این باکس بغل ها پا رو اذیت نمیکنه گیر کنه به ران؟
بابک جان اصلا مشکل نداشت خیلی راحت بود اگر عقب تر می گذاشتم حالت تعادل موتور سواری به هم می خورد و کمک عقب زیاد جمع می شد و در نهایت گلگیر عقب به باکس هوا زیاد برخورد می کرد.

- - - Updated - - -

الان سفر تموم شد باکس بغل را باز کردم برای سفر سال دیگه :thanks:

- - - Updated - - -

ساعت 1 شب تنهایی تو گردنه های ارمنستان هر 1 ساعت یه ماشین رد می شد .

- - - Updated - - -

farshid37
11-06-1392, 08:08 بعد از ظهر
من که آخرش نفهمیدم چرا با این عجله نصفه شب رفتی ایران. مگه نمی گفتی رانندگی تو شب برات سخته؟ خوب مثل من یک جایی می موندی صبح راه میوفتادی.

flower
11-06-1392, 08:52 بعد از ظهر
من که آخرش نفهمیدم چرا با این عجله نصفه شب رفتی قزوین. مگه نمی گفتی رانندگی تو شب برات سخته؟ خوب مثل من یک جایی می موندی صبح راه میوفتادی.
فکر نکنم اینجا جاش باشه توضیح بدم من 2 شب رسیدم گمرک تا صبح استراحت کردم راه افتادم به سمت اصفهان شب به شرطی می تونم برم که چراغای ماشین روبروم نباشه که خوشبختانه کسی تو جاده نبود .

روزبه250
11-06-1392, 09:58 بعد از ظهر
سلام به برو بچ اقا ما پمپ بنزین داخل با کو عوض کردیم به قیمت ناقابل 330 هزار تومان یه چیز جال این پمپ نه واشر ابندی توی باک رو داشت نه سوکتشو و نه شیلنگ پمپو تو جعبش موجود داشت که البته این مشکل فقط مال من نبود و تو انبار شرکت به این نتیجه رسیدم این پارت با مشکل وارد شده بچه ها هیچوقت باکو خالی نزارین این پمپ زیاد میسوزه ما که با فابریک عوض کردیم ولی میشد با پمپ پراید عوض کرد که شتابشم بیشتر میشد ولی بعدا به مرور زمان مشکل انژکتور پیش میومد و سوراخاش گشادتر میشد چون پمپ پراید قویتره --- حالو موتوراتونو ببیرید تابستون داره تموم میشه

rooshak
12-06-1392, 12:06 قبل از ظهر
156 تا تاپ زدم ته ته زین الدین تو کفی بازم جا داشت دیگه ترسیدم خیلیم حال کردم با داییلیم:24:

flower
12-06-1392, 03:01 بعد از ظهر

صفا
13-06-1392, 07:45 قبل از ظهر
سلام آقای فلاور! چراغ جلو موتور رو چکار کردین هر دو روشن میشه؟ لامپ دو کنتاکت انداختین یا سیم ها رو دستکاری کردین؟ فابریکش فقط یکیش روشن میشه اون یکی نور بالاست و فلاش زن.

flower
13-06-1392, 08:17 قبل از ظهر
سلام اقا صفا کلید انداختم برای دوتاش کار خاصی نیست نیم ساعت وقت گرفت هر کلید برای هر لامپ .

kourosh_bandit2
13-06-1392, 02:15 بعد از ظهر
تو عکس بالایی زنجیر موتور شله :consoling2:
البته خودم میدونم اون جا اچار جلو دستت نبوده که سفتش کنی همینطوری گفتم که دقت رو حال کنی:clap:راستی خونه قمصر جوره اگه بهروز و اینا نیمدن خودمون میریم :icon_pf _15_:

K.I.A
13-06-1392, 09:58 بعد از ظهر
156 تا تاپ زدم ته ته زین الدین تو کفی بازم جا داشت دیگه ترسیدم خیلیم حال کردم با داییلیم:24: این دفعه با جی پی اس تاپ اسپید بزنید دیگه باهاش حال نمیکنید/کیلومتر خودش خیلی خیلی خطا داره و همه دوستان دایلیم سوار کاملا در جریان هستن....فقط جی پی اس.

flower
13-06-1392, 10:05 بعد از ظهر
با جی پی اس نهایت سرعت شد 135 تا ما هنوز حال می کنیم 120 هم خیلی زیاده مگه می خوام چکار کنم تو این جاده های ایران با رانندگی وحشتناک

flower
14-06-1392, 09:34 قبل از ظهر

Sadegh.galaxy
14-06-1392, 11:23 قبل از ظهر
تاپ اسپیدش که کمه.سی دی آی ژاپن باجی پی اس132کیلومتر.باوجودحجم دوبرابرو4سوپاپ بودن فقط3کیلومتراختلاف؟!؟!

painkiller
14-06-1392, 05:17 بعد از ظهر
سواري cdi كجا سواري دايليم كجا! من خودم قديما هندا اصل cgداشتم خركار بود ونهايت سرعتش110 به زور ميرفت به من cdi cg مفت هم بدن سوار نميشم با اون صداي تو مخ !فقط بدردكار كردن رفع نياز ميخوره.مدل و شاسي موتور واسه 35 سال پيشه...يه دايليم تو تعميرگاه افتاده بالاي 110تا سرعت از پشت زده به دستگاه ميكسر بتون شاسي به اون كلفتي و قدرت جمع شده ولي خط رو انجين نيوفتاده!بدون اغراق هر موتوري بود از وسط نصف ميشد..بماند طرف شانس آورده زنده مونده كه اصلا به هيچ موتوري ربط نداره درسته تاپ اسپيد و شتابش از 250هاي مثل مگلي و نينجا و هيوسانگ سر حال كمتره ولي اگه روغن و آب و فني شو رعايت كنيد به اين راحتيا خراب نميشه و از همه 250 راحترو كم دردسرتره اين من نميگم بيايد بريم تعمير گاه ببينيم چندتا دايليم پيدا ميكنيد!اگر هم بوده طرف رعايت موتورشو نكرده ..مشكل ما ايراني اينه همه جيزو تو تاپ اسپيد كم خرج بودن ميبينيم به گفته دوست موتورسازمون كه كارش فقط 250هاي كوير هست و نمايندگي و گارانتيش هم هست كمترين خرابي به ترتيب هنداcbr.دايليم.هيوسانگ.دربي و مگلي داره.الان موتور 250 پلاك ملي برند ژاپني چندتا سرعت ميره و قيمتش چنده؟؟؟همون دربي با اون كيفيت خوب 4تايي تو تعميرگاه افتاده و مشكلشون اساسيه !چرا چون توقع سواري 140 تا سرعت رو ازش دارن

rooshak
14-06-1392, 06:37 بعد از ظهر
این دفعه با جی پی اس تاپ اسپید بزنید دیگه باهاش حال نمیکنید/کیلومتر خودش خیلی خیلی خطا داره و همه دوستان دایلیم سوار کاملا در جریان هستن....فقط جی پی اس.

windows avaz kardam farsi nemitonam type konam sharmande ..are dawsh midonam khata dare male man 7 kilometr khata dare to safhe kilometram 163 taro neshoon midad

kourosh_bandit2
14-06-1392, 09:58 بعد از ظهر
این وسط بحث موتور ضایعی مثل cdi و cg میکنید چیکار. اینجا تاپیک دایلیم 250 نه زیر خاکی های زاپنی که جلو خود زاپنی ها بذاری روشنو بر میگردونن. من نمیدونم چرا انقدر مقایسه ها که میشه پرت و پلاس. ترمز ها دایلیم کجا cdi کجا زیباای دایلیم کجا cdi کجا صدای اروم دایلیم کجا صدا نا هنجار cdi و cg کجا. اصلا ربطی بهم ندارند این 2 تا که باهم مقایسه میشه. بله ماشین المانی هست مال سال 1890 سرعتش 295 کیلومتر این دلیل میشه ماشین اون زمان رو با مثلا بنز الان یا فراری الان مقایسه کرد؟ اصلا به هم مربوط میشن؟ الان دیگه قرن 21 بحث سرعت نیست بحث امنیت زیباای و اپشن های مختلف. شما اگه ماشین 1890 رو با ماشین 2013 بخوای مقایسه کنی یک کار بیهوده و کاملا اشتباه. cg برا خودش خودش خوبه دایلیم هم برا خودش دوتا چیز که بهم ربطی ندارن با هم مقایسه نکنید

- - - Updated - - -

در ضمن دایلیم عمرا 160 تا بره به هیچ وجهههههههه

- - - Updated - - -

160 و اینا نشون میده ولی خبری نیست خییلی خطا داره. یک دایلیم با خد اقای رئیسی بردیم بیرون اقای رئیسی ترک بودن من راننده ایشون جی پی اس گرفتن سرعت رو کیلومتر 130 تا بود روی جی پی اس 100 تا بود. حال ااگه اشتباه میکنم اقای رئیسی اصلاح میکنن ولی همین حدود من یادمه که کلا رسیدیم مغازه خیلی برامون افتضاح و باور نکردن بود این همه خطا. اصلا رو کیلومتر ها نمیشه حساب کرد من 140 تا میرفتم تو جاده با پالس خودم به اقای رئیسی نیمرسیدم یعنی تقریبا 3 متر جلوتر بود اقای رئیسی حالا از من 140 نشون میداد از اقای 150 انگار. خلاصه که همه کیلومتر ها خطا داشتن تا حالا هم دایلیم هم پالس هم هیو . تنها 2 تا موتور بودن که کیلومترشون رو با جی پی اس گرفتیم درست نشون میداده mh7 قبلی اقای رئیسی بود و اپاچی 180 قبلیم. حالا علت چیه نمیدونم فقط میدونم این 2 تا موتور کیلومتر هاشون با جی پی اس یکی بود شاید در حد 1 یا 2 کیلومتر خطا داشتن. دیگه درست و اشتباهش گردن اون جی پی اس که باش گرفتیم :)

flower
14-06-1392, 11:27 بعد از ظهر

در اعماق جنگل چادر زدیم از گرگ خبری نبود و عکس اخری خیلی خوشمزه بود جاتون خالی طعم میگو می داد.

K.I.A
15-06-1392, 01:56 بعد از ظهر
پست های اسپم پاک شد از این به بعد برخورد جدی تر خواهد بود.

painkiller
15-06-1392, 04:11 بعد از ظهر
امروز با gps گوشيم تست سرعت زدم خطاي سرعت سنج دايليم در حد 12 كيلومتر يا 13 بود..پس با اين حساب تاپ اسپيد 155 تاي منهاي12 يا 13 ميشه143كيلومتر ديروز رو پرايد هم تست شد كه اونم 11 كيلومتر خطا داره

صفا
15-06-1392, 06:29 بعد از ظهر
منم با کیلومتر مگان و میتسوبیشی لنسر مقایسه کردم با لنسر 12 کیلومتر با مگان 10 کیلومتر تفاوت داره یعنی بیشتر نشون میده. من با تعویض اگزوز و برداشتن کاتالیزور و بنزین سوپر 174 تا انتهای همت رکورد زدم برای 3-4 ثانیه بعدش اومد رو 168 بالاترم نرفت که نرفت ، هیچ وقت دیگه نرفت. ولی 166-8 رو هنوزم میزنه که با احتساب 12 کیلومتر زیادی 154 تا بیشتر نمیره که نمیره تازه باید بخوابید روی موتور آرنجتونم به خاطر فرم فرمان میره تو پهلوهاتون خیلی ناجور میشه این موتور ساخته شده برای 130 تا واقعی نه بیشتر. راستی دوستان چند روز پیش دوباره ترمز عقب موتورم یکدفعه حین رفتن حالی کرد با دنده معکوس و ترمز جلو تا پشت ماشین جلویی رسوندمش داشتم برخورد میکردم ترمز جلو رو محکم گرفتم عقب موتور بلند شد در حد عمودی شدن و پرتاب شدن به جلو وقتی برگشت پایین صدای زمین خوردن آهن اومد رینگ عقبم خورد زمین لاستیک نتونسته بود فشار تحمل کنه رینگ خورده بود به زمین لبه رینگ عقبم برگشته، و رینگ هم تا حدودی تاب برداشته، کسی میدونه کجا میتونن درستش کنن، من گرمش کردم با چکش زدم اصلا تکون نخورد، جنسش خیلی سخته موتور از ریخت افتاده با رینگ لبه برگشته. این ترمز عقب آخرش ما را میکشه

K.I.A
15-06-1392, 07:04 بعد از ظهر
لاستیک نتونسته بود فشار تحمل کنه رینگ خورده بود به زمین لبه رینگ عقبم برگشته، فاق کوتاه لاستیک عقب و وزن زیاد باعث تاب برداشتن رینگ میشه تو دست انداز و ضربه که یکی دیگه از ضعفای دایلیم همین کج شدن رینگ تو فشار زیاد هست و معمولا از بالانس در میاد و بالانسش کمی سخته و 2باره امکان کج شدن همون ناحیه هست/تو گمرک تهران موتور سازا تاب گیری میکنن اما هرکسی رینگ دایلیمو دست نمیزنه و همه تعویضو پیشنهاد میکنن.

kourosh_bandit2
15-06-1392, 08:40 بعد از ظهر
اقا خدمت همه عرض کنم که امروز من و اقای رئیسی یک سفر 510 کیلومتری رفتیم من به این موضوع خطای دایلیم دققت کردم و متوجه شدم که اون عددی که نوشته بودم نبوده و من اشتباه متوجه شده بودم به طوری که من وقتی کیلومترم 122 رو نشون میداد کیلومتر دایلیم اقای رئیسی عدد 132 تا 133 نشون میداد. فقط یک مسئله میمونه اونم این که کیلومتر خود 220 خودش 6-7 تایی خطا داره که اونو با اون اپاچی گرفتم که همون روزی mh اقای رئیسی هم موجود بودش و فهمیدیم که پالس 6-7 تا خطا داره. حالا میخوام ببینم این 220 خودش یا 6-7 تا خطا نشون مداد 122 تازه کیلیومتر دایلیم هم با 10 تا خطا نشون میداد 132 خب 10 تا اینجا 6-7 تا هم اونجا جمعا میشه 16 تا خطا؟ یا من اشتباه میکنم؟ البته انگار خود اقای رئیسی اخر کار با gps موبایل گرفت ولی من در جریانش نیستم چقدر شد خطاش. حالا بیان میگن. عجب شیر تو شیری شده این موضوع خطا کیلومتر ها :biggrin:

flower
15-06-1392, 09:38 بعد از ظهر
این تاپ اسپید را بیخیال شید :icon_pf _99_:
این کمک های جلو تو دست انداز تقه می زنه اخرش نفهمیدم عیبش از کجاست مهره گلویی فرمون را سفت کردم بازم فرقی نکرد عیب از کجاست از کمک جلو می تونه باشه.

صفا
16-06-1392, 07:55 قبل از ظهر
موتور منم از روز اول تقه کمک داشت، البته تقه کمک نیست، کرپی فرمونه، بلبرینگ کرپی فرمون فابریک یه لقی در حد دهم میلیمتر داره، وقتی ترمز میگیری یه تقه کوچیک میزنه، حساس نباش، من 2 روز باهاش سر و کله زدم فایده نداشت. کسی قیمت رینگ عقب رو میدونه؟ نمیشه با این رینگه سوار موتور شد، 60 به بالا تمام شاسی میلرزه. کلا تاب برداشته.
در مورد کیلومتر خطاش همون 12 تاست. کیلومترهای دیجیتالی تاخیر کمی در نشون دادن سرعت دارن و همین باعث میشه ثبت سرعت متغیر بشه. باید بی خیال تاپ اسپیدش شد. تک سیلندر 247 سی سی بیشتر از این نمیره، من هورنت 250 چهار سیلندر داشتم 40 اسب قدرت تو جاده کرج جر خورد 185 تا پر کرد. سرعت معمولیش 170 تا بود. این طفلک نسبت به تک سیلندر بودنش 135 تا راحت بره شاهکار کرده، کیلومتر هیو خطاش از اینم بیشتره. حال کنه 185 تا نشون میده حال نکنه 155 تا.

flower
16-06-1392, 09:43 قبل از ظهر
جناب صفا تر با تاب گیری مشکلت حل می شه قیمتش خیلی بالاست مله پالس 180 حدود 250 هزار بود ماله دایلیم بیشتره خوب زنگ بزنید از کمالی قیمت بگیرید من بدترین شرایط تو دست انداز ها با بار سنگین رفتم تا حالا مشکل تاب رینگ نداشتم خیلی رینگهای محکمی داره بعید می دونم به این راحتی مشکل دار بشه .

hosein_dig
16-06-1392, 01:34 بعد از ظهر
لرزش ممکنه از کم بادی لاستیک هم باشه
فشار باد رو رو 3 تنظیم کنید (محض اطمینان دفترچم چک کنید)
منم تق فرمونو دارم اونوم وقتی ترمز جلو رو بشدت میگیرم
یکم توپی رو سفت کردم بهتر شده
راستی الان مدل نود با کارکرد 9 تا تمیز چند میارزه؟
من دست راستم (پلاتین داره) یه مدت بی حس میشه میترسم پشت موتور یهو بی حس بشه به فنا برم . شاید خوب نشد بفروشم

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

mohsen2001
16-06-1392, 03:24 بعد از ظهر
جی پی اس های گوشی هم خطا دارند ...

من و یکی از دوستان که دستگاه جی پی اس ( نه گوشی) داشت با دایلیم 152 تاپ زدیم که به نظر راننده بازم جا داشت....

painkiller
16-06-1392, 09:12 بعد از ظهر
براي تعويض لنت ترمز فقط از نوع فابريكي استفاده كنيد تا بعدا به مشكل بر نخوريد.توجه داشته باشيد اين دوست تعمير كار مون هميشه تذكر ميدن از لنت موتورهاي ديگه استفاده نكنيد !ممكنه مقطعي جواب بده ولي بعدا به مشكل بر ميخوره
در مورد كج شدن رينگ من با آپاچي 180 تو چاله كه چي بگم رفتم تو چاه رينگش كج نشد چه برسه رينگ دايليم كه خيلي قوي تره
يه دايليم مدل 90 ديدم لاستيك فابريكيش فاق كوتاه بودو دايليم  91 خودم  رو باهاش مقايسه كردم ديدم  فاقش بلنده و تو دست انداز فشار كمتري مياد بهش 
 يكي از دوستان مايه دارمون بنز s500داشت ازش پرسيدم چرا بنز به اون زيبايي و ته تكنولوژي رو و بيخيال شدين!بجاش ماشين شاسي بلند رو سوار ميشن(تويوتا لندكروزر )؟گفت رينگش فابريكش طوريه كه لاستيك فاق كوتاه روشه و اصلا تو خيابونها و جادهاي اينجا  جواب نميده و به خاطر دست انداز زياد اكثر موقعه ها پنچر ميشد يا كم باد! البته اين موضوع رپطي به موتور نداره بحث لاستيك فاق كوتاه اومد  گفتم يادي از تجربيات لاستيك فاق كوتاه رو بيان بكنيم

K.I.A
16-06-1392, 09:18 بعد از ظهر
تو یکی از تورها یکی از دوستان همین فروم 2 ترک تشریف بردن داخل چاله تو سرعت حدود 80 تا رینگ شکست!!! و بدیش این بود که شب بود و جاده و صبر برای وانت! لاستیک فاق کوتاه یکی از مشکلاتش همینه که هم خودش قلوه کن و 2پوسته و میترکه و هم رینگ تاب برمیداره و میشکنه

flower
16-06-1392, 09:35 بعد از ظهر
خدا را شکر ما هیچ کدوم از این مشکلات را نداریم نه تا حالا صفحه ای عوض شده نه رینگی شکسته نه شاتونی زده نه پمپ سوخته ...خلاصه اگر بش برسی راضیت نگه می داره موتور من مدل 90 کارکرد 19000 تاست به اگزوز صدای بلند علاقه ندارم مثله arow , غیره فن رادیتور این موتور دورش ثابت نیست هر چه بیشتر داغ بشه دور فن بالا می ره اکثر فن موتور و ماشین دورش ثابته این هم یه مزیت خوب دایلیمه.

kourosh_bandit2
17-06-1392, 02:30 بعد از ظهر
این بندگان خدایی که هی صفحه میسوزونن یا عوض میکنن اولا خیلی فشار میارن بهش خیلی ازش take off میگیرن دوما به روغن رسیدگی نمیکنن. سلامت صفحه کلاچ ارتباط مستقیمی با روغن مصرفی داره و تایمی که از روغن کار کشیده میشه تا عوض بشه.

صفا
18-06-1392, 09:26 قبل از ظهر
انشالله هیچ وقت مشکلی برای موتورت پیش نیاد، موتور من که صفحه میسوزوند دو تا علت داشت، یکی فنرهای کلاچ ضعیف شده بود و باعث میشد فشر کافی برای نگه داشتن صفحه ها روی هم وجود نداشته باشه و یکی چهارشاخ کلاج سائیده شده بود دقیقا اونجایی که صفحه آخری با چهار شاخ تماس داره 1.5 میلیمتر آلومینیوم چهارشاخ رفته بود و گشاد شده بود. صفحه ها از هم فاصله گرفته بودن. با عویض اینا حل شد و دیگه صفحه نسوزوند. خراب شدن صفحه هم مستقیما به روغن مربوطه، حتی ساییگی همین چهارشاخ هم به خاطر ذرات معلق در روغنه که باعث زبر شدن روغن و ساییدن چهارشاخ و صفحه ها میشن. رینگ موتور رو بردم خیابون کارگر پایین تر از اداره پست یه جوشکاری آرگون هست کارش جوش دادن و ترمیم رینگه، خیلی تمیز تعمیرش کرد و تابگیری کرد. گفت جنس رینگش فوق العاده خوبه، گفت آلومینیومش در حد رینگ بنز و بی ام و عالیه، ولی یه کم از اون نوار قرمز دورش و رنگ سیاهش خراب شده، که اونم یه فکری براش میکنم. لاسیک فاق کوتاه واقعا مزخرفه، مخصوصا موتور من که لاستیکشم ساییده شده و تخت شده. بخوام براش بگیرم کمتر از 160 فاق بلند نمیگیرم، من لاسیک اونجر 200 خودمو 2 سال پیش عوض کردم 140 /90/15 انداختم خیلی نرم و قشنگ شد.

Babak
18-06-1392, 02:43 بعد از ظهر
رینگ دایلیم خالی و 2 سال پیش گرفتم 150

- - - Updated - - -

صفا 160 بگیری باید شل گیر رو باز کنی
kenda 150/70 r13 خوبه بندازی

bms63
18-06-1392, 04:55 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تقریبا کل صفحاتو خوندم ممنون توضیحات خوبی داده بودید.من امروز میرم یه دایلیمو ببینم اگه خوب بود فردا میگیرمش.
اگه گرفتم حتما مزاحمتون میشم.چون رو این موتور نه تجربه و نه تخصصی دارم.قبل از اینم پالس 220 داشتم.

صفا
18-06-1392, 07:44 بعد از ظهر
منظورتون 150/70/r17 است؟

K.I.A
18-06-1392, 08:03 بعد از ظهر
13 15 ماله مینی کراسه/ سایز دایلیم 17 اینچ هست

bms63
18-06-1392, 10:27 بعد از ظهر
دوستان کمک
رفتم موتورو دیدم مدل 89 مشکی ظاهرش بد نبود ولی چند تا مورد خورد تو ذوقم
1 متور 9000 تا راه رفته بود ولی ظاهرش بیشتر میخورد. از روی لاستیک و زینش که زینش خیلی سابیده شده بود فلاپاشم زیاد میلرزید
2 من رفتم طرف گفت باتریش خوابیده.منم گفتم خوب روشن کن تا شارز بشه گفت نه چون خیلی خابیده :2i8d4ao: موتور شارزش نمیکنه باید بزنیش تو دستگاه شارز منم گفتم ممکنه موتور شارزش نکنه گفت نه دیگه نمیدونم
3 بعد که روشن کردیم از زیر انجین یه دودی زد بیرون که طرف گفت از رینگ پیستونه که روغن هم م نمیکنه خرجش صد الی دیویسته
قیمت هم 6 تومان
از طرفی هم شتابش نصف پالس 220 خودم بود طرف گفت صفحه کلاچ cg 125 انداختم روش
اگه میتونید یه راهنمایی بکنید که من چیزی سر در نیاورم.
می ارزه یا نه.با تشکر

rooshak
19-06-1392, 10:15 قبل از ظهر
رینگ دایلیم خالی و 2 سال پیش گرفتم 150

- - - Updated - - -

صفا 160 بگیری باید شل گیر رو باز کنی
kenda 150/70 r13 خوبه بندازی

بابک عکس دایلیم قرمز که گذاشتم رینگ و لاستیک 600 زیرش بوود به
شل گیر گیر نمیکرد ولی خیلی نزدیک هم بودن

- - - Updated - - -

دوباره ببینین

meysam
19-06-1392, 10:50 قبل از ظهر
باسلام خدمت دوست گرامی
منهم چند وقت پیش توفکرخریدش بودم ولی باوضع بازار احساس خوبی نداشتم لذاکنسل کردم
چون توگمرک رفته بودم صفرش شرکت میداد 13500 مدل92 کارکرد1500تا رو تا 10700هم میدادن
من بشخصه اینطور موتورها رو که ضرر زیادی داره سمتشون نمیرم

flower
19-06-1392, 01:28 بعد از ظهر
اگر کسانی که این موتور را می خرن یا هیو و غیره دو روز بعد می فروشن نخرن بهتره هنوز نخریده سوا ر نشده فقط فکرش تو اینه که موقع فروختن ضرر می کنن موقعی که هوا سرد می شه فقط زود می خوان بفروشن من خودم شخصا با موتور لدت مبرم تا 3 سال بعد می رم تو فکر تعویض ...تو ایران با این رنج قیمت 250 سی سی پلاک ملی کیفیت خوب پیدا نمی شه نه پول برای نینجا دارم که بدم نه سی بی ار از همه مهمتر جای خوشحالیه که لوازمش تو بازار موجوده .

- - - Updated - - -

بازم خدا را شکر که مثله هیو سانگ تیپ قشگنی نداره و خواهان طلبه کمتری داره و گر نه قیمتش سر به فلک کشیده می شد مثله هیوسانگ...

gmh250
19-06-1392, 02:07 بعد از ظهر
سلام
میگم دوستان چقدر امکان داره پمپ روغن دایلیم بسوزه؟
و برای عوض کردنش دردسر زیاد داره یا نه؟
قیمت پمپ روغنش چنده؟

- - - Updated - - -

سلام
میگم دوستان چه اگزوزی برای دایلیم پیشنهاد می کنید که هم کوچیک و جموجور باشه هم نیازی به تبدیل نداشته باشه؟

flower
19-06-1392, 02:29 بعد از ظهر
امکانش کمه بسوزه عوض کردنش برای من 15 دقیقه قیمت پمپ روغن ....این را اولین بار می شنوم نکنه فکر کردی موتور داره نخیر پمپ روغن مکانیکیه خراب شدن تو کارش نیست و سوال بعدی تو کار اگزوز نیستم نمی تونم نظر بدم .

- - - Updated - - -

دوستان کمک
رفتم موتورو دیدم مدل 89 مشکی ظاهرش بد نبود ولی چند تا مورد خورد تو ذوقم
1 متور 9000 تا راه رفته بود ولی ظاهرش بیشتر میخورد. از روی لاستیک و زینش که زینش خیلی سابیده شده بود فلاپاشم زیاد میلرزید
2 من رفتم طرف گفت باتریش خوابیده.منم گفتم خوب روشن کن تا شارز بشه گفت نه چون خیلی خابیده :2i8d4ao: موتور شارزش نمیکنه باید بزنیش تو دستگاه شارز منم گفتم ممکنه موتور شارزش نکنه گفت نه دیگه نمیدونم
3 بعد که روشن کردیم از زیر انجین یه دودی زد بیرون که طرف گفت از رینگ پیستونه که روغن هم م نمیکنه خرجش صد الی دیویسته
قیمت هم 6 تومان
از طرفی هم شتابش نصف پالس 220 خودم بود طرف گفت صفحه کلاچ cg 125 انداختم روش
اگه میتونید یه راهنمایی بکنید که من چیزی سر در نیاورم.
می ارزه یا نه.با تشکر
اقا جان پول برای موتور کارکرد زیاد نده اگر موتور سرحال باشه کسی قیمت کمتر نمی فروشه در کل موتور باید از نزدیک بازدید بشه یا به نفر تعمییر کار حرفه ای نشون بده من خودم دست دوم خریدم به تعمییر کار موتور سنگین نشون دادم وقتی تائید شد خریدم حا لا باطریش مهم نیست قیمتش 100 تومان ولی اصل انجین و شاسی و سلامت فلاپها مهمه .

farshad 54
19-06-1392, 06:47 بعد از ظهر
درود

آقا این داستان دنده 1 دایلیم چیه اکثرا ازش ناراضین ؟

من که سوار شدم چیزی متوجه نشدم فقط احساس میکنم یه نمه زورش تو دنده 1 کمه ولی نه اینقدر که بچه ها ازش گله دارن

میشه دقیقتر توضیح بدین مشکل دنده 1 این موتور چیه (حسین - فلاور - بابک - فرید )

یعنی دنده 1 دایلیم مثل 220 هم نیست من که زیاد فرقی ندیدم پس دلیل اینهمه گله از دنده 1 دایلیم چی هست ؟

موفق باشید

معمار
19-06-1392, 07:22 بعد از ظهر
نه اون قدر ها هم مشکل نداره
ولی چون دوستان پشت هیو نشستن و دنده یک اون با دایلیم مقایسه میکنن
که قابل قیاس نیست

farshad 54
19-06-1392, 08:21 بعد از ظهر
نه بابا حسین هم که قبلا 220 داشت دایلیمو که خرید از همون اول از دنده یکش شاکی بود میخوام ببینم دقیقا چه جوریه این قضیه دنده یکش

kia51
22-06-1392, 07:22 بعد از ظهر
با سلام و ادب خدمت دوستان دایلیم سوار ، آقا یه مدت رفته تو مخم که یه 250 بگیرم ، هیو شهری و دایلیم مد نظرم بوده ممنون میشم اگه راهنمایی ام بکنید . راجب دایلیم اینطور که دوستان میگن سرعت 130 ، شتاب دنده 1 ضعیف ، قیافه نچندان دلچسب ، کیفیت قطعات مناسب ، راحتی در راننگی . خوب این مشخصات که همان تعریف موتور پالس 220 خودمه پس چرا باید دو برابر پول برای موتوری بدم که مشخصاتش با یه پالس 220 یکیه . اگه مقایسه نادرستی کردم معذرت میخوام ، قصد ناراحت کردن کسی رو ندارم فقط میخوام بدونم اگه قراره موتورم رو عوض کنم و دو برابر پول بدم دقیقا چه امکانات و ویژگی های جدیدی رو به دست خواهم آورد > از این که راهنمایی ام میکنید پیشاپیش متشکرم.

معمار
22-06-1392, 11:21 بعد از ظهر
اینم دایلیم ابی
به نظر شما تیون شده یا نه ؟

معمار
23-06-1392, 01:14 قبل از ظهر
منظورم از تیون آبیش کردن یا آبی هست ؟

Babak
23-06-1392, 04:13 قبل از ظهر
درود

آقا این داستان دنده 1 دایلیم چیه اکثرا ازش ناراضین ؟

من که سوار شدم چیزی متوجه نشدم فقط احساس میکنم یه نمه زورش تو دنده 1 کمه ولی نه اینقدر که بچه ها ازش گله دارن

میشه دقیقتر توضیح بدین مشکل دنده 1 این موتور چیه (حسین - فلاور - بابک - فرید )

یعنی دنده 1 دایلیم مثل 220 هم نیست من که زیاد فرقی ندیدم پس دلیل اینهمه گله از دنده 1 دایلیم چی هست ؟

موفق باشید
اون حرکت اولیه اش کمه همین مخصوصا یه کم سر بالایی باشه.بیشتر منظور تو کندنه وگر نه دوره موتور 5000 رد میکنه مثله فشفشه میره

Babak
23-06-1392, 04:16 قبل از ظهر
منظورتون 150/70/r17 است؟

اشتباه شد بله سایز رینگ 17.
مجید لاستیک 600 انداختی سایزه لاستیکه چنده میتونی از روش بخونی.

hosein_dig
23-06-1392, 04:44 بعد از ظهر
سلام به برو بچ گل
آقا یه سوال وقتی فن روشنه و رو دندس جک بقل میزنی موتور خودکار خاموش میشه و فن تا خنک شدن کار میکنه میخام بدونم وقتی تو اون حالت میره واترپمپ کار میکنه؟

farshad 54
23-06-1392, 05:16 بعد از ظهر
سلام به برو بچ گل
آقا یه سوال وقتی فن روشنه و رو دندس جک بقل میزنی موتور خودکار خاموش میشه و فن تا خنک شدن کار میکنه میخام بدونم وقتی تو اون حالت میره واترپمپ کار میکنه؟

درود

نه واتر پمپ وقتی موتور روشنه کار میکنه چون نیرو شو از موتور میگیره برای کار کردن

راستی حسین آقا راجب دنده یکش یه توضیحی بده نسبت به دنده یک 220 ( البته آقا بابک توضیح دادن ولی میخوام بدونم شما که قبلا 220 داشتی فرقش واست تا چه حد بوده )

موفق باشید

rooshak
23-06-1392, 07:13 بعد از ظهر
اشتباه شد بله سایز رینگ 17.
مجید لاستیک 600 انداختی سایزه لاستیکه چنده میتونی از روش بخونی.

دایلیم من نیست ماله یه بنده خدایی بود اینم عکسای دیگش

rooshak
23-06-1392, 07:49 بعد از ظهر

hosein_dig
24-06-1392, 07:56 قبل از ظهر
درود

نه واتر پمپ وقتی موتور روشنه کار میکنه چون نیرو شو از موتور میگیره برای کار کردن

راستی حسین آقا راجب دنده یکش یه توضیحی بده نسبت به دنده یک 220 ( البته آقا بابک توضیح دادن ولی میخوام بدونم شما که قبلا 220 داشتی فرقش واست تا چه حد بوده )

موفق باشید

سلام
ممنون
پس من بیخود میزارم فنش کار کنه . ولی باد داغی میده

والا پالس دنده یکش خیلی قویه تو سربالای توچال وقتی توقف میکنی میخای حرکت کنی حتی 2ترک عین تراکتور میره اما دایلیم باید پر گاز تر بری ولی دایلمم توسربالای اصلا کم نمیاره حتی شتابم میگیره

carradine
24-06-1392, 08:19 بعد از ظهر
سلام
ممنون
پس من بیخود میزارم فنش کار کنه . ولی باد داغی میده

والا پالس دنده یکش خیلی قویه تو سربالای توچال وقتی توقف میکنی میخای حرکت کنی حتی 2ترک عین تراکتور میره اما دایلیم باید پر گاز تر بری ولی دایلمم توسربالای اصلا کم نمیاره حتی شتابم میگیرهتو سرابالایی با شیب تند و دو پشته موتور مثل سی جی میره بالا یا خاموش میکنه؟

hosein_dig
25-06-1392, 09:48 بعد از ظهر
تو شب تند بخوبی حرکت میکنه حتی شتاب میگیره بدترین شرایت یه معکوسه ولی اصلا کن نمیاره

hosein_dig
25-06-1392, 09:50 بعد از ظهر
حتی توقفم کنی بازم را میفته تو شیب تند ولی باید پر گاز تر بری . این موتور رو نمیشه با پالس مقایسه کرد چون حداقل 20کیلو وزنش بیشتره و ضریب دنده هاشم فرق میکنه
ولی چون 4سوپاپه خوب شتاب میگیره

carradine
26-06-1392, 08:47 بعد از ظهر
حتی توقفم کنی بازم را میفته تو شیب تند ولی باید پر گاز تر بری . این موتور رو نمیشه با پالس مقایسه کرد چون حداقل 20کیلو وزنش بیشتره و ضریب دنده هاشم فرق میکنه
ولی چون 4سوپاپه خوب شتاب میگیره

من دقیق متوجه نشدم . میخوام بدونم اگه دوپشته توی شیب تند از حالت توقف حرکت کنیم چطوری میره بالا؟ اگه مثلا همزمان با یه سی جی 125 دو پشته حرکت کنند کدومشون جلو میوفتن؟

hosein_dig
26-06-1392, 09:32 بعد از ظهر
میخای یه روز قرار بزاربم بریم سربالای روشن شی؟

carradine
26-06-1392, 10:21 بعد از ظهر
میخای یه روز قرار بزاربم بریم سربالای روشن شی؟

نه ممنون.من اصفهانم! جدی گفتم. واقعا از چیزهایی که گفتن شک کردم.ولی با این جمله که گفتی فکر کنم روشن شد که دایلیم جلو میوفته

- - - Updated - - -

armin32
26-06-1392, 11:41 بعد از ظهر
الان قیمتش چند؟

mahmood bahman
28-06-1392, 12:26 بعد از ظهر
سلام
یه سوال
موتورم رو برای آچارکشی کجا ببرم؟بچه ها جایی رو سراغ دارید که کارش تمیز باشه؟

flower
28-06-1392, 11:14 بعد از ظهر

hosein_dig
29-06-1392, 11:54 قبل از ظهر
یه تاپیک داریم درباره تعمیرگاه های که بچه ها رفتم و راضی بودن بگرد

K.I.A
30-06-1392, 09:52 بعد از ظهر
من دقیق متوجه نشدم . میخوام بدونم اگه دوپشته توی شیب تند از حالت توقف حرکت کنیم چطوری میره بالا؟ اگه مثلا همزمان با یه سی جی 125 دو پشته حرکت کنند کدومشون جلو میوفتن؟ دوست عزیز دایلییم هرچی که باشه از پس موتورای غیر استاندارد از ابوموسی سیکلت بگیر تا خود هوندا سی دی ای به راحتی بر میاد و اصلا تو هیچ زمینه ای قابل مقایسه نیستن.لطفا ادامه ندید این سر بالاییو../

gmh250
01-07-1392, 06:25 بعد از ظهر
این که دایلیم 125هست
جلوش نگاه کنید تک دیسک هست

farshad 54
01-07-1392, 06:37 بعد از ظهر
این که دایلیم 125هست
جلوش نگاه کنید تک دیسک هست

خطای دید داری دوست عزیز ؟ این موتور flower از بچه های سایت هست

!NAVID!
01-07-1392, 07:42 بعد از ظهر

یکم دقت کنید

gmh250
01-07-1392, 08:01 بعد از ظهر
([Only registered and activated users can see links])

دوست عزیز این موتور دایلیم125هست و داخل ایرانم موجود نیست
من خودم بچه جنوبم چند بار خواستم بیارم از اون ور گیرم نیومده
منظورم این بود برادر

flower
04-07-1392, 11:28 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

دیدیم داره می ره زیر خاک یه عکس بذاریم از زیر خاکی در بیاد .:o

rooshak
05-07-1392, 02:15 قبل از ظهر
این دایلیم اگه اشتباه نکنم سفارش اروپا هستش که به اسم Keller میدن بیرون کسی اطلاعاتی داره دربارش؟؟؟ خیلی خوشگله

abolfazls
05-07-1392, 01:00 بعد از ظهر
عكس دومى كه هوندا هست

البته دايليم كپى يكى از محصولات هوندا هست !

معمار
05-07-1392, 07:35 بعد از ظهر
عکس که داشت میومد بالا یه لحظه فکر کردم مگلی
در کل خیلی خوشگله

نظر شخصی منه
شتر گاو پلنگ شده
از جلو مثله مگلی - چراغ هاش مثله r6 - از فلاپ و اینا مثله نیجا
از عقب مثله دایلیم
و کپی شده از روی هندا

hosseinpalang
05-07-1392, 08:41 بعد از ظهر
احتمال هم داره خودشون فلاپ ها رو با فلاپ cbr تعویض کرده باشن
مثل آمیکو(سوزوکی)250 که فلاپ zx و cbr میندازن روش
.
.
.
به نظر من از فابریکش قشنگتر شده :afro:

rooshak
05-07-1392, 08:52 بعد از ظهر
عكس دومى كه هوندا هست

نه برچسبه هوندا زده به باک موتور دقت کنی میبینی باک دایلیمه

hosein_dig
05-07-1392, 09:22 بعد از ظهر
چطور اینطور شده؟
اینور آب از این امکانات داریم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

معمار
06-07-1392, 10:22 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان دایلیم سوار

دوستان شیب زین دایلیم جدیدا زیاد نیست ؟ راکب راحت هست یا نه ؟
منتظر نظر دوستان هستم

MR.K
06-07-1392, 04:39 بعد از ظهر
عكس دومى كه هوندا هست

میشه لطف کنید بگید کپی از چه مدلی هست؟

Unregistered1
06-07-1392, 06:13 بعد از ظهر
شیب زین ترک نشین یه مقدار بیشتر شده...چون دمبیش بالاتره...

abolfazls
06-07-1392, 07:36 بعد از ظهر
میشه لطف کنید بگید کپی از چه مدلی هست؟

دايليم قبل از اينكه خودش شروع به توليد موتورسيكلت بكنه محصولات هوندا رو تو كره منتاژ ميكرد ،،،
ظاهر دايليم هم كپى هوندا VTR هست

hosein_dig
06-07-1392, 08:12 بعد از ظهر
این فلاپ های بغلش خیلی بزرگه همین باعث میشه حرارت موتور سختتر دفع بشع

معمار
06-07-1392, 09:45 بعد از ظهر
شیب زین ترک نشین یه مقدار بیشتر شده...چون دمبیش بالاتره...

راحتی راکب کدوم موتور بهتره ؟

hosein_dig
07-07-1392, 08:31 قبل از ظهر
من از نزدیک دیدم شیب صندلی انقدی نیس که فک میکنید
درضمن صندلی دایلیم زبره و بندرت روش سر بخوری .حالا بحث راحتیشو من نشستم نمیتونم نظر بدم

flower
07-07-1392, 09:15 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

یه مسیر 500 کیلومتری رفتیم جاده ایذه و دوپلان تاریخ 5/7/92 هوا اونجا خیلی گرم حدود 40 درجه موقع برگشتن سمت شهرکرد باز دوباره یخ کردیم .

معمار
07-07-1392, 09:17 قبل از ظهر
افای flower
حداقل برو یه تاپیک بزن یه توضییح مختصری هم بده
که کجا رفتید ؟

Unregistered1
07-07-1392, 09:40 قبل از ظهر
راحتی راکب کدوم موتور بهتره ؟

دایلیم از لحاظ راحتی فوق العادست(برای راکب)نینجا هم تورینگه ولی فرمون دایلیم خیلی بالاتره نسبت به نینجا....در واقع دایلیم تورینگ تره....صندلی نینجا خیلی سفت و خشکه ولی دایلیم اینطور نیست...
ضمنا" محل جاپاییها تو دایلیم به شکلی هستش که کاملا" پاهاتون رو موتور راحته و خسته نمیشید.....راجع به ترک نشین هم کلا" هیچکدوم از 250 ها واسه ترک نشینی محل مناسبی نیستن...البت بیشتر
تو مسیرای طولانی...

carradine
08-07-1392, 07:28 بعد از ظهر
سلام تفاوت مدل ٩٠ و ٩١ چیه؟

hafezka
08-07-1392, 10:02 بعد از ظهر
خدا برا کسی نخواد موتور عزیزم و دوستم زد زمین فلاپ و اگزوز و راهنما ... داغون شد:sad::sad::sad::sad::sad: حالا چیکار کنم :*********( تازه دیسکه راستمم صدا جیر جیر میده بعضی وقتا

amir74
08-07-1392, 10:16 بعد از ظهر
هیچی دیگه 400 500 هزینه کن تا درست بشه

hafezka
08-07-1392, 10:23 بعد از ظهر
هیچی دیگه 400 500 هزینه کن تا درست بشه

با400 500 مثله اولش میشه یا فقط میشه روش ماله کشید فلاپ چنده حالا اون هیچ دیسک چنده اصله کاری اونه

hosein_dig
08-07-1392, 10:25 بعد از ظهر
تسلیت
یه عکس بزار بهت بگم چقد پیاده شدی
اگزوز که حدود یه تومنه که تعویضش به صرفه نیست
راهنما 35بود
فلاپ اگه شکسته حدود400اینا اگه خطوخشه با برچشبو جوش درست میشه
شاسی موتور ضربه خورده؟.فرمون تا ته میچرخه به فلاپ میخوره؟
من بودم دوست محترمو با تبر نصف میکردم

hosein_dig
08-07-1392, 10:26 بعد از ظهر
فرمونو چک کن

hafezka
08-07-1392, 10:36 بعد از ظهر
اگه کسه دیگه ای جاش میبود موتورمو میزد زمین گردنشو میشکستم :))) ولی رفیقمه دیگه نمیتونم کاریش کنم. بدتر از همه این بود که خودم پشت سرش بودم. صحنه را دیدم :( دیگه خودت حساب کن چجوری شدم بچم خورد زمین . نه شاسی ضربه نخورده بزار فردا حتما یه عکس میذارم . اگزوزش زیاد تابلو نیست ولی فلاپ چرا بد خط افتاده اروم خورد زمین فقط همون فلاپ دردمه الان

- - - Updated - - -

اها دیسک چی ؟ چنده موتورو راه میبرم و فرمونو میچرخونم صدا جیر جیر میده تاب برداشته ؟

K.I.A
08-07-1392, 11:31 بعد از ظهر
دیسک طوریش نیست ضربه که خورده کالیپر از مرکزیت محور دیسک کج شده و باید پایه کالیپرو صاف کنید و هزینه ای نداره.

inspired
09-07-1392, 10:26 قبل از ظهر
سلام بر دوستان

آقا یه سوالی داشتم . من قدم کوتاهه ( 175 ) و وزنم هم کمه ( حدودا 62 ) میخوام دایلیم بگیرم . بنظرتون تو کنترلش دچار مشکل میشم ؟ اذیتم نمیکنه ؟:4:

Unregistered1
09-07-1392, 10:30 قبل از ظهر
قد و وزنت کاملا" مناسبه دایلیم هستش.....اگه قصد خرید 250 داری دایلیم و یا نینجا با جثت همخونی داره....مگلی هم سایزش واست خوبه ولی توصیه نمیشه....
بهترین گزینه با توجه به قیمت دایلیم هستش....

carradine
09-07-1392, 02:49 بعد از ظهر
سلام
ببخشید که من دوباره این بحث رو مطرح میکنم ولی واقعا نمیدونم چرا اینقدر با دایلیم و ... زمین میخورن.
الان یکی موتور گذاشته برای فروش میگه زمین خورده.یکی دیگه از بچه ها موتورشو داغون کرده. همش میگن اگر بخوری زمین اینقدر خرجشه.در صورتی که من الان 8 سال هست که با سی جی زمین نخوردم و موتور رو هم ننداختم چطوریه؟

flower
09-07-1392, 03:02 بعد از ظهر
سلام بر دوستان

آقا یه سوالی داشتم . من قدم کوتاهه ( 175 ) و وزنم هم کمه ( حدودا 62 ) میخوام دایلیم بگیرم . بنظرتون تو کنترلش دچار مشکل میشم ؟ اذیتم نمیکنه ؟:4:

منم قد 160 تا وزنم 60 کیلو تا حالا مشکل نداشتم دیگه ماشالا 175 خوبه

- - - Updated - - -

سلام
ببخشید که من دوباره این بحث رو مطرح میکنم ولی واقعا نمیدونم چرا اینقدر با دایلیم و ... زمین میخورن.
الان یکی موتور گذاشته برای فروش میگه زمین خورده.یکی دیگه از بچه ها موتورشو داغون کرده. همش میگن اگر بخوری زمین اینقدر خرجشه.در صورتی که من الان 8 سال هست که با سی جی زمین نخوردم و موتور رو هم ننداختم چطوریه؟
اولن وزن سی جی 100 کیلو وزن دایلیم 160 کیلو این دو را باهم مقایسه نکن دوم اینه کنترل سی جی خیلی راحتره تا دایلیم .

Babak
09-07-1392, 03:08 بعد از ظهر
سلام
علت اصلیش اینه که سی جی 80 کیلو هست و دایلیم 160 کیلو:27:

!NAVID!
09-07-1392, 03:11 بعد از ظهر
80 کیلو هست یا 100؟؟؟
در ضمن دایلیم با سی جی زمین تا زیر زمین فرق داره :wall3::wall3:

senior.alireza
09-07-1392, 03:32 بعد از ظهر
سی جی وزن دقیقش 105 کیلو هست ولی خب یه دنیا تفاوت داره با دایلیم اصلا نباید مقایسه بشن این دوتا
من یکی از دوستام هم نینجا داره هم دایلیم . چند وقت پیش ما با نینجا رفته بودیم بیرون زمین کمی خیس بود . دوستم گفت اگه الان با دایلیم بودیم خورده بودیم زمین ! گفت اون دایلیمه منو خیلی زمین زد ولی این نینجا نه ! حالا دیگه نمیدونم راست یا دروغش پای خودش :297:

!NAVID!
09-07-1392, 03:38 بعد از ظهر
احتمالا به دلیل چسبندگی کم لاستیک ها این اتفاق میفته

Unregistered1
09-07-1392, 03:55 بعد از ظهر
زمین خوردن ارتباط مستقیم با خود موتور نداره....شما ممکنه با هر نوع موتوری شانس زمین خوردن برات ایجاد بشه.....اگه با سی جی باشی به دلیل وزن و سایز و قدرت و شتاب و سرعت کمتر..خیلی راحت تر
میتونی جمعش کنی تا مثلا" دایلیم 160 کیلیویی رو.....لاستیک تو روزهای بارونی یا مثلا" سر پیچ میتونه خیلی تاثیر گذار باشه...که آدم به هیچ وجه نمیتونه مشکل لاستیکو گردن موتور بندازه....
ولی از همه اینا که بگذریم راننده خیلی مهمه...حواس جمع...احتیاط فراوان...ترمز و لاستیک خوب...تجربه رانندگی...و..خیلی مهمه.... و در اخر مسیر و شراط جاده و شرایط جوی...
اگه منظورت از سی جی همین سی دی ای های ایرانی هستش وزن اینا 74 کیلو هستش...

carradine
09-07-1392, 03:58 بعد از ظهر
احتمالا به دلیل چسبندگی کم لاستیک ها این اتفاق میفته

اتفاقا دایلیم رو که میگن چسبندگی خوبی داره.

پس دیدید که همینطوری نیست که کسی با موتور زمین بخوره بستگی به موتور داره.
ما که قرار نیست موتور رو بلند کنیم چه فرقی میکنه چند کیلو باشه؟ مگه کنترل دایلیم چطوریه؟ دقیقا چه اتفاقی میوفته که زمین میخوره؟ توی سرعته یا توی پیچها یا به خاطر شعاع کم فرمون یا ...
ممنون

hafezka
09-07-1392, 04:11 بعد از ظهر
والا موتور من که خورده زمین بدلیل چیز دستیه دوستم بوده که نتونسته موتورو کنترل کنه وگرنه من خودم از چسبندگیش راضیم

Unregistered1
09-07-1392, 04:32 بعد از ظهر
اتفاقا دایلیم رو که میگن چسبندگی خوبی داره. دایلیم چسبندگیه خوبی داره یعنی چی؟؟؟ دایلیم که قرار نیست بجایی بچسبه...ولی لاستیک دایلیم جنسش خوبه و چسبندگیه خوبی داره..ده باشه...ولی به هر حال ممکنه یا عمر لاستیک تمام شه باشه و یا طرف لاستیکشو عوض کرده باشه..و یا رو خط کشی سفید لیز خورده باشه...

پس دیدید که همینطوری نیست که کسی با موتور زمین بخوره بستگی به موتور داره. طبق کدوم منطق و دلیل به این نتیجه رسیدی؟؟!!
ما که قرار نیست موتور رو بلند کنیم چه فرقی میکنه چند کیلو باشه.وزن بزرگترین تاثیر رو تو هندلینگ موتور داره مگه کنترل دایلیم چطوریه؟ کنترل دایلیم هیچ نکته مثبت و یا منفی خاصی نداره..دایلیم یه موتور کاملا" معمولیه. دقیقا چه اتفاقی میوفته که زمین میخورهواسه زمین خوردن هزارو یک دلیل وجود داره..اونم تو همه موتورا..و نه فقط دایلیم. توی سرعته دایلیم به دلیل وزن زیاد تو سرعت هندلینگش عالیه..... یا توی پیچها..عملکرد دایلیم تو پیچها فوق العادست.. یا به خاطر شعاع کم فرمون...شعاع فرمونه موتور با اون جثه و وزن اگه مثل سی جی باشه به راحتی ادمو زمین میزنه... یا ... جواب این یکیو نمیدونم :4chsmu1:
ممنون خواهش...
دوست عزیز فکر میکنم تو این چندتا پست اخیر دایلیم به صورت کلی برات تشریح شده...اینا نظر و مشورت بچه های سایت...حالا شما مختاری که موتوری که دوست داریو انتخاب کنی...

Arman-GT
09-07-1392, 04:37 بعد از ظهر
یه علتش ترمز میخش هست من وقتی که از پشت هیو میشستم پشتش قلبم میومد تو دهنم چون که خیلی برام پیش اومد که بخورم زمین چون واقعا ترمزهاش میخ هستن و یکم فرمون بدی ترمز شدید بگیری رفتی ، ارومش انقدر میخه وای به حال بقیش

farshad 54
09-07-1392, 06:10 بعد از ظهر
درود

دوست عزیز caradine شما فکر کنم الان یه 2 سالی هست داری راجب دایلیم تحقیق میکنی :4:

فکر نمیکنی واسه خریدن یه موتور 7 - 8 تومنی یه خورده زیادی داری تحقیق میکنی ؟

دوست عزیز شما که نمیخوای سرمایه گذاری کنی اگه واقعا عشق موتوری و پولشم داری برو موتوریو که دوست داری بخر و حالشو ببر که دایلیم هم گزینه بسیار خوبی هست

اگه عشق موتور نداری اصلا طرف این تیپ موتورا نرو - چون عشق بازی خرج داره عزیز دل

کسایی که عشق موتورن وقتی با یه موتوری حال میکنن میرن میخرن هزینشم میدن بابت عشقشون دیگه دنبال قاتل بروسلی نمیگردن داداش من :23:

موفق باشی

hosein_dig
09-07-1392, 06:27 بعد از ظهر
خوب یه سریا قشر مرفه هستن یه سریا مثل من برا خردید یه وسیلع کلی تحقیق میکنن پولو از سراه نیاوردن که
درضمن دایلیم هفت هشت نمیدن

farshad 54
09-07-1392, 06:32 بعد از ظهر
خوب یه سریا قشر مرفه هستن یه سریا مثل من برا خردید یه وسیلع کلی تحقیق میکنن پولو از سراه نیاوردن که
درضمن دایلیم هفت هشت نمیدن

مدل 89 - 90 کارکرده رو عرض کردیم عزیز جان

ولی بعضی وقتا تحقیق اینقدر نیاز نیست هر کی هم دایلیم و هیو و از این دست موتورا میخره قشر مرفه نیست طرف بابت عشقش از خیلی چیزاش میزنه میره موتور میخره - ضمن اینکه قشر مرفه هم زیاد موتور سوار نمیشن داداشه من

carradine
09-07-1392, 07:50 بعد از ظهر
درود

دوست عزیز caradine شما فکر کنم الان یه 2 سالی هست داری راجب دایلیم تحقیق میکنی :4:

فکر نمیکنی واسه خریدن یه موتور 7 - 8 تومنی یه خورده زیادی داری تحقیق میکنی ؟

دوست عزیز شما که نمیخوای سرمایه گذاری کنی اگه واقعا عشق موتوری و پولشم داری برو موتوریو که دوست داری بخر و حالشو ببر که دایلیم هم گزینه بسیار خوبی هست

اگه عشق موتور نداری اصلا طرف این تیپ موتورا نرو - چون عشق بازی خرج داره عزیز دل

کسایی که عشق موتورن وقتی با یه موتوری حال میکنن میرن میخرن هزینشم میدن بابت عشقشون دیگه دنبال قاتل بروسلی نمیگردن داداش من :23:

موفق باشیسلام اول که 2 سال نیست. پارسال بود یادش بخیر اون موقع دایلیم 6- 7 تومن بود. دوم اینکه در اون زمان بعد کمی تحقیق به کلی منصرف شدم . سوم که خوب یادته ها و ین نشون میده که ادم تیزی هستی! و در نهایت اینکه انسان وقتی بخواد کاری رو بکنه قبل از اینکه عشق و علاقه مهم باشه باید از عقلش استفاده بکنه. و قبول کن که منی که فقط دوبار این موتور رو از نزدیک دیدم و سوار نشدم خیلی برام سواله . سوالهایی که متاسفانه فقط با سوار شدن میشه جوابش رو پیدا کرد:(

farshad 54
12-07-1392, 07:14 بعد از ظهر
درود

منم منظورم همین بود دوست عزیز این تیپ موتور هارو کسایی استفاده میکنن که عشق موتور و موتور سواری دارن

ولی اگه میخوای انتخاب عقلانی بکنی قضیه فرق میکنه اگر فقط انتخاب عقلانی باشه عقل بهت میگه یه موتور کم خرج و بورس بازار بخر که لوازم و تعمیر کارش همه جا باشه

ولی انتخاب از رو عشق بهت میگه یه موتور بخر رخ خوبی داشته باشه همه تو کفش باشن موقع فروش اگه ضرر داشت فدای سرم لوازمشم اگه گرون باشه خیالی نیست فقط باش حال کنم کافیه

حالا میرسیم به یه چیزی که هم با عقل جور در بیاد هم با عشق که تو موتور های 250 بازار هیچکدومش مثل دایلیم نمیتونه هر دو تا گزینه رو داشته باشه

پس دایلیم 250 یه انتخاب خوب برای کسی هست که هم میخواد زیاد هزینه و ضرر نکنه و هم علاقه اش رو به موتور ارضا کنه

موفق باشید

Unregistered1
13-07-1392, 09:22 قبل از ظهر
این پست آخر فرشاد لپ کلام بود دوستان...امیدوارم گرفته باشین....

inspired
13-07-1392, 11:05 قبل از ظهر
سلام بر همگی

آقا قیمت صفرشو الان کسی نداره ؟

Unregistered1
13-07-1392, 11:17 قبل از ظهر
صفرشو 12 تا 14 قیمت میپرونن...ولی پای معامله میتونی رو همون 12 حساب کنی...البته تو بازار فعلی...

inspired
13-07-1392, 11:51 قبل از ظهر
داش حسین بنظرت دسته 2 بگیرم بهتره یا وایسم پول صفرش جور شد یه صفرشو بگیرم ؟ زیاد فرقیم میکنه ؟ مثلا یه مدل 90 تمیز با صفر

- - - Updated - - -

یکی ج بده :s (9):

Unregistered1
13-07-1392, 11:54 قبل از ظهر
بستگی به شرایط جیبت داره....اگه افت قیمتو و اون ماوالتفاوت نو کارکرده واست مهم نیستش خوب صفر خیلی خوبه....ولی اگه واست مهمه دست دوم در حد نو هم

چیزی از صفر کم نداره....عاقلانه تصمیم بگیر...وضعیت پولیتو بسنج...بعد خرید کن.... تو پیام خصوصی منتظر پیامتم....بیا اونجا یه اعلام حضور کن کارت دارم...

rooshak
13-07-1392, 08:17 بعد از ظهر
یه تیپ دو یکی از دوستام داره میفروشه ۱۲ تومن ۴۰۰۰ تا راه رفته اگزوزم داره و موتورم طراحیه یاماها داره خیلی تکه موتورش

K.I.A
13-07-1392, 08:44 بعد از ظهر
برای خرید و فروش و مشاوره تو تاپیک مربوطه پست بزنید.مرسی

flower
20-07-1392, 05:59 بعد از ظهر
بازم تاپیک خوابید باید خودم بیام ..
دیروز یه سفر 600 کیلومتری تنهایی رفتم دوستان از قبل پایه می شن برای رفتن موقع رفتن بهانه می یارن خوب سفر خوب بود یه جایی نزدیک کوه دنا روستای خفر موقع برگشتن می خواستم برم ابشار بی بی سیدان موتورم به مشکل برخورد خیلی ضد حال شد چون اونجا وسیله وانت پیدا نمی شد ازاصفهان 300 کیلومتر فاصله داشتم مسیرش کوهستانی و شیب خطرناک دست اخر ناامید نشدم چون مشکل از پمپ بود که روشن نمی شد تقصیر خودم بودم باک بی بنزین گذاشتم موتور داغ شد و نیم سوز شد با اندک ابزار خاصی که داشتم پمپ رابیرون اوردم و موتورش را کشیدم بیرون با اچار چند ضربه زدم به موتور پمپ دوباره گذاشتم سر جاش موتور روشن شد از خوشحالی پرواز کردم راه افتادم سمت سمیرم 15 کیلومتری سمیرم دوباره خاموش کرد همین عملیات را دوباره کردم تا موتور روشن شد بازم یکبار دیگه خاموش کرد تا اومدم اصفهان در خونه دیگه روشن نشد برای همیشه ....خواستم به دایلیم سواران بگم اگر این مشکل پیش اومد همین کار انجام بدن وقتی امپر بنزین چشمک می زنه حتما بنزین بزنین چون موقعی که پمپش را در اوردم خیلی داغ بود چون بنزینم کم بود و دست اخر با بنزین کم تخت گاز نرین چون هر چه بیشتر گاز بدین دور پمپ زیاد می شه زود داغ می شه .

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

البته با اجازه مدیران عکسا را اینجا گذاشتم چون نیاز نبود تاپیک جداگونه بزنم عکسا مربوط به کوهای دنا و روستای خفر می باشد روستای خفر اخر جاده است همین مسیر را باید دوباره برگردی هوا هم خیلی گرم بود .

inspired
20-07-1392, 11:04 بعد از ظهر
داداش موتورت مشکی بود با تیون قرمزش کردی یا قرمز بود تیون مشکی زدی ؟

flower
21-07-1392, 08:58 قبل از ظهر
موتور کلا فلاپ قرمز بود یه فلاپ دست دوم مشکی در حد خش و شکسته پیدا کردم نصبش کردم.

معمار
21-07-1392, 09:14 قبل از ظهر
اقای فلور
پلاک ترانزیت و چرا نمیکنی ؟
پلیس گیر نمیده ؟

flower
21-07-1392, 09:29 قبل از ظهر
نه کسی گیر نمی ده پلاک قانونیه مشکل نداره یه بار پلیس نگفت این پلاک چیه .

inspired
21-07-1392, 12:07 بعد از ظهر
کسی میدونه الان میانگین قیمت فلاپای دایلیم چنده ؟

Unregistered1
21-07-1392, 12:12 بعد از ظهر
دو سمتش 450 تومن با هم...

flower
21-07-1392, 11:21 بعد از ظهر
زنگ زدیم گفت پمپ 328 هزار با مالیات 6 در صد می شه 348 هزار خلاصه با پول باربری و پیک می شه 360 هزار اخه پول مالیات جدیدا اضافه شده خیلی زوره ...خوب با تعمیر کار موتور سنگین مشورت کردم یه پمپ پرایدی بخر جنس خوب کره ای نهایت 100 هزار برات نصب می کنم با ضمانت تا 3 سال در ضمن گفت فشار شکن داره هیچ اسیبی به سوزن انژکتور نمی زنه شاید همین کار را کردم پمپ فابریکی را باید بی خیال بشم .

- - - Updated - - -

ما هم سیستم مخابراتی نصب می کنیم نزدیک 80 درصد سرقت می شن تمامی سرقتها اکثرن اشنا بودن در ضمن به همسایه بغل و هم واحدی اگر جوان معتاد دارن حتما سراغشون برو یه جوری تحقیق کن .

- - - Updated - - -

اقا اشتباه شد اون متن اخر برای سرقت نیجا ابی بوده از مدیران خواهش می کنم پاک بشه با عرض پوزش

rooshak
21-07-1392, 11:45 بعد از ظهر
با تعمیر کار موتور سنگین مشورت کردم یه پمپ پرایدی بخر جنس خوب کره ای نهایت 100 هزار برات نصب می کنم با ضمانت تا 3 سال

داداش پمپ پرایدی رو انداختی جواب داد بی زحمت حتما خبرشو بده اینجا یه عکسم از پمپ بذار

- - - Updated - - -

.

- - - Updated - - -

flower
22-07-1392, 07:45 بعد از ظهر
هنوز تصمیم نگرفتم چکار کنم احتمال 90 در صد فابریکی می خرم اگر بازم مشکل پیدا کرد حتما از پمپ پرایدی استفاده می کنم خودم دارم روش کار می کنم بدون اینکه امپرسنجش از کار بیفته در ضمن من پرسیدم اکثر پمپ ها نمی سوزه بالشتک پمپ خراب می شه در نتیجه موتور جام می کنه از حرکت می ایسته با زدن ضربه موتور به کار می افته همه می گفتن ضعف دایلیم صفحه زود تموم می شه اتفاقا برعکس ضعف دایلیم پمپش کیفیت خوبی نداره .

hosein_dig
22-07-1392, 09:41 بعد از ظهر
کسی برنامه ای برای فیلتر بنزین نزده؟

gmh250
24-07-1392, 05:19 بعد از ظهر
دوست عزیز موتور خود من سال 89 که خریدم پمپ بنزینش سوخت الانم از اون موقعه تا حالا که پمپ پراید گذاشتم مشکلی برام پیش نیومده
خداییش از فابریکش بهتره من اون موقعه خریدم 38تومان بهترین جنسش
راستی این چیه که روی اگزوزت زدی؟
یه سوال دیگه داخل اگزوز من صدای خرخر میده فکر کنم یه دونه از خروجی های داخل اگزوز خراب شده میشه درشون آورد؟

carradine
27-07-1392, 07:35 بعد از ظهر
سلام
دالیم رو میشه به تنهایی و به راحتی روی جک وسط قرار داد؟

K.I.A
27-07-1392, 07:46 بعد از ظهر
بله حتی اگه شما 50 کیلو هم باشید مشکلی با رو جک گزاشتن ندارید فقط قلق داره.

hosein_dig
27-07-1392, 09:19 بعد از ظهر
خیلی خیلی راحت تر از پالسه

painkiller
27-07-1392, 09:38 بعد از ظهر
درود به همه دوستان 
ميخوام دور چراغهاي دايليم رو نئون كار بذارم  چراغ يسره رو با كليد از كار بندازم يا پيشنهاد ديگه داريد ؟از نظر فني كه به سيم كشي آسيب نميرسه؟! لامپ چراغ جلو چند واته تا بدونم كليد چند آمپر كار بذارم؟

K.I.A
27-07-1392, 11:27 بعد از ظهر
09126472208 انجام امور برق خودرو و موتور سیکلت شامل دزدگیر و جی پی اس و نئون و زنون ....

ali_mng
02-08-1392, 03:33 بعد از ظهر
دایلم واقعا موتور خوبیه اصل و نسب داره و اینکه چینی نیست اما سلیقه من میگه قیافش تو ذوق میزنه از جلو که میاد خیلی ضایست از بغل هم تعریفی نداره اگر شکلش مثل مگلی بود بهترین بود

hosein_dig
04-08-1392, 10:57 بعد از ظهر
سلام
اقا من چراغ عقب پالس قدیممو دارم مستقیم بزنم باطری نمیترکه؟
میخام یه فن بزنم

Arman-GT
05-08-1392, 12:44 قبل از ظهر
نه عزیز نمیترکه خیالت راحت

meisam
06-08-1392, 11:26 قبل از ظهر
09126472208 انجام امور برق خودرو و موتور سیکلت شامل دزدگیر و جی پی اس و نئون و زنون ....
کیا جان این شماره مال کیه؟
مغازه داره؟
کجا هستش؟
ادم منصفیه؟؟

- - - Updated - - -

بازم تاپیک خوابید باید خودم بیام ..
دیروز یه سفر 600 کیلومتری تنهایی رفتم دوستان از قبل پایه می شن برای رفتن موقع رفتن بهانه می یارن خوب سفر خوب بود یه جایی نزدیک کوه دنا روستای خفر موقع برگشتن می خواستم برم ابشار بی بی سیدان موتورم به مشکل برخورد خیلی ضد حال شد چون اونجا وسیله وانت پیدا نمی شد ازاصفهان 300 کیلومتر فاصله داشتم مسیرش کوهستانی و شیب خطرناک دست اخر ناامید نشدم چون مشکل از پمپ بود که روشن نمی شد تقصیر خودم بودم باک بی بنزین گذاشتم موتور داغ شد و نیم سوز شد با اندک ابزار خاصی که داشتم پمپ رابیرون اوردم و موتورش را کشیدم بیرون با اچار چند ضربه زدم به موتور پمپ دوباره گذاشتم سر جاش موتور روشن شد از خوشحالی پرواز کردم راه افتادم سمت سمیرم 15 کیلومتری سمیرم دوباره خاموش کرد همین عملیات را دوباره کردم تا موتور روشن شد بازم یکبار دیگه خاموش کرد تا اومدم اصفهان در خونه دیگه روشن نشد برای همیشه ....خواستم به دایلیم سواران بگم اگر این مشکل پیش اومد همین کار انجام بدن وقتی امپر بنزین چشمک می زنه حتما بنزین بزنین چون موقعی که پمپش را در اوردم خیلی داغ بود چون بنزینم کم بود و دست اخر با بنزین کم تخت گاز نرین چون هر چه بیشتر گاز بدین دور پمپ زیاد می شه زود داغ می شه .

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

البته با اجازه مدیران عکسا را اینجا گذاشتم چون نیاز نبود تاپیک جداگونه بزنم عکسا مربوط به کوهای دنا و روستای خفر می باشد روستای خفر اخر جاده است همین مسیر را باید دوباره برگردی هوا هم خیلی گرم بود .
داداش بابت راهنماییت ممنون عکسهای قشنگی هم گذاشتی....
فقط یه سوال داشتم وقتی پمپ بنزینت خراب شد چراغ چک روشن شد؟
قبلش چی؟

- - - Updated - - -

اینم از دایلیم بنده
33397

K.I.A
06-08-1392, 03:21 بعد از ظهر
کارش بسیار خوبه/منصف هم هست /کارش به همه چی میارزه و مطمئنه
دایلیم سبز شما بودی رفتی پیش بابک ارومی؟

flower
06-08-1392, 03:32 بعد از ظهر
داشتم می رفتم یواش یواش دیدم موتور جون نداره یعنی گاز نمی خورد بعدش چراغ چک روشن شد موتور خاموش شد ....پمپش را در اوردم مثله هیو دنگ و فنگ نداره راحت باز می شه با پیچ گوشتی چند تا ضربه به بدنه موتور پمپ بزنی می تونی تا 100 کیلومتری ادامه بدی تا مسیر خانه ...پمپ بدون بنزین بالشتک خورده می شه و موتور جام می کنه سعی کن باک بدون بنزین نباشه قبلش موتور تو راه چند بار خود به خود خاموش می کرد با تک استارت روشن می شد این نشون می ده که پمپ عمرش داره به پایان می رسه البته تا 10000 تا باش اومدم بعدش برای همیشه تعطیل شد .

painkiller
07-08-1392, 08:21 بعد از ظهر
سلام
از بچه های دایلیم سوار که ساکن اصفهان هستن کسی هست شماره شرکت خدمات پس از فروش شرکت کویر رو داشته باشه؟
 اگر دارید خواهشن برام ارسال کنید که دنبال یه برکت ترمزم نمایندگی تهران نداره!شاید اونجا داشته باشن برام پست کنن
 برکت پیشرو 250 بهش میخوره و کپی شده دایلیم هست ولی بدبختی اونم گیر نیومد  
با تشکر

flower
07-08-1392, 09:20 بعد از ظهر
ما خودمون قطعات را از تهران می خریم نمایندگی فروش قطعات نداریم تو اصفهان حتی فیلتر روغن حالا برکت ترمز چی هست من متوجه نشدم کدوم قسمته .

gmh250
08-08-1392, 12:04 قبل از ظهر
ما خودمون قطعات را از تهران می خریم نمایندگی فروش قطعات نداریم تو اصفهان حتی فیلتر روغن حالا برکت ترمز چی هست من متوجه نشدم کدوم قسمته .

نگفتی این چی هست که رو اگزوزت زدی؟

painkiller
08-08-1392, 08:50 قبل از ظهر
همون قسمتی که پدال ترمز عقب بهش وصله و جا پایی راکب هم هست

flower
08-08-1392, 09:27 قبل از ظهر
اون روکش روی اگزوز ورق الومینیوم با بست فلزی بستم که بعضی ها حواسشون نیست پاچه شلوار را می مالن به اگزوز در اثر داغ بودن حداقل از بین رفتن شلوار جلوگیری کنه و هم اگزوز ما را کثیف نکنه باعث تمیز کردن لکه سیاه رنگ نشیم.

flower
09-08-1392, 02:56 بعد از ظهر
یه تست شتاب و سرعت با ns زدیم تو شتاب گیری دنده ها روی رد لاین بود تو شتاب اولیه 10 متر عقب افتادم دنده 4 را پر کردم بازم بش نرسیدم و نهایت دنده5 یواش یواش بش رسیدم و ازش دور شدم نتیجه گیری تو شتاب حرفی برای گفتن نداره ولی سرعت اخرش کم می یاره حتی باد مخالف بدی می اومد بازم خوب می امد تو سرازیری بیشتر از 135 بیشتر نرفت تو تست 0 تا 100 من بازده هستم ولی تو 300 متر دیگه از ایینه دیدم خیلی ازش دور شدم.33424

carradine
09-08-1392, 03:21 بعد از ظهر
یه تست شتاب و سرعت با ns زدیم تو شتاب گیری دنده ها روی رد لاین بود تو شتاب اولیه 10 متر عقب افتادم دنده 4 را پر کردم بازم بش نرسیدم و نهایت دنده5 یواش یواش بش رسیدم و ازش دور شدم نتیجه گیری تو شتاب حرفی برای گفتن نداره ولی سرعت اخرش کم می یاره حتی باد مخالف بدی می اومد بازم خوب می امد تو سرازیری بیشتر از 135 بیشتر نرفت تو تست 0 تا 100 من بازده هستم ولی تو 300 متر دیگه از ایینه دیدم خیلی ازش دور شدم.
سلام
ns توی باد مخالف خوب میومد یا دایلیم؟ بازده منظور بازنده هست ؟

شایسته فر
09-08-1392, 03:36 بعد از ظهر
دقیقا منظورشون بازنده بوده چون گفتن تا دنده 4 عقب موندن

farshad 54
09-08-1392, 08:25 بعد از ظهر
تا دنده 4 پالس 200 از دایلیم جلو تره ؟ :13:

از خرید دایلیم منصرف شدم :s (9):

rooshak
10-08-1392, 01:47 قبل از ظهر
پالس ها معمولا تا نو و تمیز هستن شتابشون خوبه بعد کم کم افت میکنه پالس خودم که اینجوری بود ۲۲۰ رفیقمم همینطور حتی سرویسشونم کردیم که شتاب وقتی صفر بود و بدست بیاره نشد که نشد

flower
11-08-1392, 07:50 بعد از ظهر
33498
این کارکرد کیلومتر موتور دایلیم صفحه کلاج هنوز فابریکی و پمپ بنزین عوض شده و یه نکته جالب وقتی انگشتم روی دهانه اگزوز گذاشتم دوده خیلی جزیی داشت این نشون می ده احتراق سوخت کامله هیچ نقص و عیبی نداره پیشنهاد می کنم هر 5000 کیلومتر فیلتر بنزین را بشورید تو راندمان و مصرف سوخت تاثیر داره و عمر انژکتور بیشتر می شه .

K.I.A
11-08-1392, 10:20 بعد از ظهر
هر 5000 کیلومتر فیلتر بنزین را بشورید تو راندمان و مصرف سوخت تاثیر داره
فیلتر بنزین به هیچ وجه نباید اب بخوره و باید حتما تعویض بشه و ارزشی هم نداره یعنی قیمتی نداره /

Garbaz
11-08-1392, 11:19 بعد از ظهر
من بین شتاب و تاپ اسپید ، شتاب بیشتر می پسندم ، چون مثلا خودم شاید سالی یه بار هم با توجه به جاده ها سرعت بالای 110 کیلومتر نبرم ولی با شتاب گیری و یهو گوله شدن خیلی حال می کنم. :24:

flower
11-08-1392, 11:44 بعد از ظهر
فیلتر بنزین به هیچ وجه نباید اب بخوره و باید حتما تعویض بشه و ارزشی هم نداره یعنی قیمتی نداره /
منظور من از شستن با اب نیست با بنزین بشورید در حال حاظر فیلترش موجود نیست .

- - - Updated - - -

اینجا مثله اینکه فقط من دایلیم دارم چرا بقیه دایلیم سواران نمی یان اینجا سر بزنن نظراتشون را بگن مثله اقا بابک کابر قدیمی ما را تنها نذارید.:s (9):

kourosh_bandit2
11-08-1392, 11:50 بعد از ظهر
وزن و همه چی تاثیر داره. باید وزن راننده ها حداقل یکی باشه . همون میزان بنزینی که توی باک ها بوده تاثییر داره بعد دایلیم وزن فلاپ هاشم هست. همه اینا هست. ایشالا جور بشه ns با 220 تست بگیریم ببینیم چی میشه نتیجه

farshad 54
12-08-1392, 12:10 قبل از ظهر
من که به شخصه شتاب موتور برام مهمه اگه قرار باشه یه موتور 200 یه موتور 250 رو تو شتاب بگیره ترجیح میدم 200 رو سوار شم

تو فکر عوض کردن موتور بودم که دایلیم بخرم ولی با این نتیجه ای که تست شتاب 200 با 250 داشت منصرف شدم

شتاب 220 با توجه به پولی که بابتش دادم خیلی راضی کنندس تاپ اسپیدم که 120 تا بیشتر اصلا نمیشه بری پس الکی برم پول یه مشت فلاپ بدم که چی بشه

میخوام برم تو کار تیونینگ 220 خوشگله خودم :2gwb921:

gtr250
12-08-1392, 05:42 قبل از ظهر
به نظره من داییلیم موتور تیزی هست تو جاده چالوس یکی باهاش امده بود خدایی خوب گاز می خود البته نمدنوم ساده بود یا تقویت

flower
12-08-1392, 09:41 قبل از ظهر
البته من تجربه بیرون شهر بیشتر با موتور دارم سرعت بیشتر به کارم می یاد تا شتاب بعضی مواقع لازمه از دست چندتا ارازل اوباش فرار کنی مواقعی که تنها بیرون می رفتم.

- - - Updated - - -

ارازل شامل نیسان ابی خودش را بکشه 120 تا بیشتر نمی ره اون موقع سرعت جواب می ده.

flower
12-08-1392, 04:52 بعد از ظهر
335123351333514

hafezka
13-08-1392, 12:12 قبل از ظهر
بچه ها اگزوز چی بندازم رو موتورم صدا تراکتوری نمیخوام بده . یه صدای خوشگل میخوام بهترین اگزوزی که میشه بست چیه

جانسون
13-08-1392, 12:20 قبل از ظهر
تا چقدر میتونی هزینه بکنی؟ تا بگم چی بندازی جواب بگیری...

بم بلند میخوای غار غار میخوای صدا تانک بده استریو میخوای نه بلند باشه نه کم باشه چه سبکی میخوای؟؟

kourosh_bandit2
13-08-1392, 10:47 قبل از ظهر
یجه ها یک توصیه میکنم برای روغن کاری زنجیر هاتون. نه پول زیاد برای اسپری زنجیر بدین نه روغن بزنید که رینگ و همه چیتون رو کثیف کنه.
راه حلش و من پیدا کردم.
به اندازه یک دری از همین دری روغن یک لیتری ها واسگازین بردارید(مال ماشین سنگین) با صبر و حصله با انگشت بشینید بمالید به زنجیر. با همون یک دری میشه تمام زنجیر رو چرب کرد.
اول اینکه خود واسگازین چرب هستش دوما به علت غلظت بالاش که دیگه میشه گفت سفت هست به زنجیر میچسبه یک حالت چسبندگی خاصی داره. من زدم توی دور بالا هم نپاشید به دور رینگ و کثیف نکرد. خیلی هم بیشتر از وقتی چرب موند که روغن میزدم به زنجیرم. واسگازین رو هم میتونید از تعویض روغنی ها تهیه کنید. هفته ای 1 بار بزنید نه دیگه صدا میده نه زنجیر خراب میشه موتور هم نرم تر میشه حالت خش خش زیر پا نمیاد دیگه.

شایسته فر
13-08-1392, 11:28 قبل از ظهر
یجه ها یک توصیه میکنم برای روغن کاری زنجیر هاتون. نه پول زیاد برای اسپری زنجیر بدین نه روغن بزنید که رینگ و همه چیتون رو کثیف کنه.
راه حلش و من پیدا کردم.
به اندازه یک دری از همین دری روغن یک لیتری ها واسگازین بردارید(مال ماشین سنگین) با صبر و حصله با انگشت بشینید بمالید به زنجیر. با همون یک دری میشه تمام زنجیر رو چرب کرد.
اول اینکه خود واسگازین چرب هستش دوما به علت غلظت بالاش که دیگه میشه گفت سفت هست به زنجیر میچسبه یک حالت چسبندگی خاصی داره. من زدم توی دور بالا هم نپاشید به دور رینگ و کثیف نکرد. خیلی هم بیشتر از وقتی چرب موند که روغن میزدم به زنجیرم. واسگازین رو هم میتونید از تعویض روغنی ها تهیه کنید. هفته ای 1 بار بزنید نه دیگه صدا میده نه زنجیر خراب میشه موتور هم نرم تر میشه حالت خش خش زیر پا نمیاد دیگه.
کوروش جان نیازی نبود تو همه تاپیک ها اعلام کنین ها!!!

kourosh_bandit2
13-08-1392, 11:55 قبل از ظهر
خیلی بچه ها نمیدیدن گفتم تو هر تاپیکی برا خودش بذارم که دوستان میرن ببینن.

- - - Updated - - -

چون اکثرا بچه ها به تاپیک های موتورایی که خودشون دارن سر میزنن بیشتر برا همین. همه که یک جور موتور ندارن خواستم کمکی کرده باشم به دوستان برا تمیز نگه داشتن موتورشون و سلامت زنجیرشون. من خودم خیلی به تمیزی موتور حساسم روغن کاری میکردم میپاچید به رینگ موتور خیلی عصبی میشدم کلا دوباره موتورمو میشستم. گفتم شاید یک بنده خدای دیگه ای هم همین مشکل منو داشته باشه

- - - Updated - - -

معذرت چ به جای حرف ش خورده. چرا ویراش پست نداره دیگه سایت؟

hafezka
14-08-1392, 01:05 قبل از ظهر
تا چقدر میتونی هزینه بکنی؟ تا بگم چی بندازی جواب بگیری...

بم بلند میخوای غار غار میخوای صدا تانک بده استریو میخوای نه بلند باشه نه کم باشه چه سبکی میخوای؟؟
اگزوز مارک میخوام پایین ترینش باشه دیگه نمیدونم از چند شروع میشه من ! یوشیمارو جواب میده بندازم ؟ صدا غار غارم نمیخوام بده یه صدای گوش نواز میخوام . مثلا اگزوز هیوسانگ arrow صداشو دوس ندارم . یه صدای خاص و قشنگ تو دوره بالا نازک باشه و گوش نواز دوره پایینم بم باشه . یه چیزی که گوش خراش نباشه که هر کی صداشو شنید فحش بخواد بده بم . میخوام از گازیدن به موتور لذت ببرم دیگه