PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Daelim 250 & دایلیم 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20]

dreamworld
09-11-1396, 01:55 بعد از ظهر
امسال تو نمایشگاه موتور شرکت کهیر یه دایلیم هم گذاشته بود. تعجب کردم. چون پارسال که زنگ زده بودم گفتن توقف تولیده و دیگه مدل جدید نمیارن. بهمین خاطر رفتم سراغ بنلی.
ولی تو نمایشگاه پرسیدم گفتن یه سری جدید آوردیم. دروغ یا راستشو خدا میدونه.

خیلی کهیر مزخرفه. موتوهارو به صورت قطعه میاره اینجا مونتاژ میکنه حتی کاوا رو.( ازشون پرسیدم.) بعدش هر قیمتی بخواد میفروشه.:23: بدون پشتیبانی درست و درمون.

Babak
23-11-1396, 11:52 بعد از ظهر
شنبه رفتم نمایندگی فلاپ چپ و راست رو بالاخره بعده 3 سال داشت خریدم.دیسک عقب دایلیم رو بعده 2 داشت خریدم فیلتر روغن و فیلتر هوا هم موجود بود خریدم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

s.mm
26-11-1396, 06:24 بعد از ظهر
شنبه رفتم نمایندگی فلاپ چپ و راست رو بالاخره بعده 3 سال داشت خریدم.دیسک عقب دایلیم رو بعده 2 داشت خریدم فیلتر روغن و فیلتر هوا هم موجود بود خریدم

به به آقا بابک
امروز همه خوبا رو میبینیم!
توی این مدت موتوری مشکل نداشتی؟

Babak
26-11-1396, 06:49 بعد از ظهر
به به آقا بابک
امروز همه خوبا رو میبینیم!
توی این مدت موتوری مشکل نداشتی؟نه خدا رو شکر مشکل اثاثی نداشتم[emoji178]

Aminol
11-02-1397, 04:26 قبل از ظهر
سلام من یه مشکل با دایلیمم دارم کسی نتونسته سر در بیاره ازش من خرم اباد هستم نمایندگی نداره اینجا...
کسی فعال هست اینجا به ما کمک کنه...؟

- - - Updated - - -

سلام من یه مشکل با دایلیمم دارم کسی نتونسته سر در بیاره ازش من خرم اباد هستم نمایندگی نداره اینجا...

Alireza.BMW
11-02-1397, 03:36 بعد از ظهر

- - -
سلام مشکلتونو بگید دوستان بتونن حتما کمکتون میکنن

CHELSEA
26-02-1397, 10:28 قبل از ظهر
خریدار دایلیم تیپ 2 مدل 94 به بالا و کم کارکرد.
09398927015

Aminol
30-02-1397, 06:00 بعد از ظهر
موتور من یه مشکل عجیب داره...
یک دفعه نور چراغ و مانیتور کم میشه و جون موتور گرفته میشه خفه کار میکنه...
بعد یه مدت دوباره نور زیاد میشه موتور هم جون میگیره...
هرچی میگردم نه اتصالی داره نه سیمو قطع شده موندیم والا چیکار کنیم...
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

- - - Updated - - -

موتور من یه مشکل عجیب داره...
یک دفعه نور چراغ و مانیتور کم میشه و جون موتور گرفته میشه خفه کار میکنه...
بعد یه مدت دوباره نور زیاد میشه موتور هم جون میگیره...
هرچی میگردم نه اتصالی داره نه سیمو قطع شده موندیم والا چیکار کنیم...
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

CHELSEA
26-03-1397, 11:29 بعد از ظهر
دایلیم خشکش شد ۱۶.
مدل ۹۷هم که شهریور میاد شده ۱۸:i'm ok:

mohsen7077
07-04-1397, 09:53 بعد از ظهر
دایلیم خشکش شد ۱۶.
مدل ۹۷هم که شهریور میاد شده ۱۸:i'm ok:
خدایا مرامتو شکر.آره میدونم...آزمون الهیه
میشینی واسه هرریالت برنامه ریزی می کنی اونوقت یه شبه میان می کشن رو همه قیمتا.بابا این دایلیم مگه تا چندوقت پیش رو12تومن نبود؟:s (9):

mogrem
08-04-1397, 08:43 قبل از ظهر
سلام من یه دایلیم در ح. صفر گرفتم موتور خیلی خوبی بود تو این 1 ماهی که خریدم عملکرد خوبی داشته

CHELSEA
16-04-1397, 01:47 قبل از ظهر
دایلیم فروشی دارم. قرمز مدل ۹۶. یکسال بیمه کامل . ۹۰۰تا دونه کارکرد . درحد خشک.عکس تلگرام09398927015

carradine
19-04-1397, 09:31 بعد از ظهر
سلام آب از قمقمه مکش نمیشه اشکالش کجاست؟

mohammad.p
30-04-1397, 11:21 بعد از ظهر
سلام دوستان . تو این اوضاع نابسمان بازار الان کویر صفر دایلیم رو چند میده و اینکه شرکت دایلیم موتور کره نمیخواد فیس لیفت یا تغییراتی تو این موتور اعمال کنه ؟ الان 8 ساله با این شکل و شمایل داره تولید میشه در صورتیکه همه رقبا چند بار فیس لیفت دادن

CHELSEA
18-06-1397, 10:41 قبل از ظهر
دایلیم مدل 96 قرمز دارم .در حد .
کاررد فقط 1400 دونه .مدارک کامل. قیمت خشکشم الان شده 25 میلیون.
قیمت مناسب گذاشتم برای فروش. کسی خواست زنگ بزنه عکساشو بفرستم . 09398927015:bunnyearsmiley:

ninja141
06-07-1397, 07:09 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشی کسی از لوازم دایلیم خبری داره پیدا میشه لوازم مصرفیش.من سال ۹۳ دایلیم داشتم میخوام دوباره برم بخرم خواستم بدونم لوازم مثل فیلتر هوا.فیلتر روغنش و برد چراغ عقبش پیدا میشه؟

vahidanjel
18-07-1397, 02:23 بعد از ظهر
سلام آب از قمقمه مکش نمیشه اشکالش کجاست؟

سلام اتصالات و بست های شلنگ متصل به قمقمه را چک کن اگر از جایی هوا بکشد دیگه آب از قمقمه به داخل رادیاتور مکش نمیشود.

sepehr ninja
03-08-1397, 06:13 بعد از ظهر
سلام دوستان دوست داشتنی
موتور من یه مقدار که خاموش بمونه بعد واسه روشن شدنش باید چندبار استارت بخوره تا روشن بشه کسی میدونه مشکل از چیه
باطری سالمه استارت هم میخوره شمع هم عوض کردم فقط انگار بنزین نمیرسه بهش کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده ؟

میلاد محمودی
04-08-1397, 07:56 قبل از ظهر
اگه بنزین نمیرسه که اشکال از پمپ بنزینه یا اتصالاتش یا فیلتر بنزینش باید یکی یکی بررسی کنید.

mogrem
05-10-1397, 09:32 قبل از ظهر
من اوایل امسال دایلیم گرفتم وتا الان 9 هزارتا تقریبا باهاش رانندگی کردم واقعا موتور خوبی هست وکاملا راضی کننده هست از همه بیشتر با نرم کار کردن موتور حال کردم وقعا من که راضی هستم فقط قیمت لوازم یدکی این موتور واقعا بالاست جالب تر اینکه خود کویر تقریبا نصف قیمت بازار میده لوازم رو 1 ماه پیش یه تصادف خیلی جزی کردم کله چراغ ترک گرفت بیرون دونه ای 400 تا 550 قیمت دادن از خود کویر 350 گرفتم فیلتر روغن هم بیرون حدود 40 میدن ولی کویر دونه ای 15 حساب کرد

divar-ch.ir
21-10-1397, 10:10 قبل از ظهر
قیمت الانش چنده

mogrem
21-10-1397, 08:00 بعد از ظهر
بین 29 تا28 همین حدود باید باشه

aaaaaaaa
22-10-1397, 09:51 قبل از ظهر
سلام و درود برشما
اگه کسی بتونه من رو در مورد مشکل موتورم راهنمای کنه ممنون میشم.
من موتور دایلیم 250 دارم ، سوییچ رو که باز می کنم چراغ چک شروع می کنه چشمک زدن و رله ای که زیر زین عقب هست شروع به قطع و وصلی می کنه و صدای تق تق ایجاد می کنه ، چراغ کیلومتر روشن میشه اما استارت نمی خوره. دلیلش چی می تونه باشه؟ ممنون میشم کمکم کنید.:smilies(182):
شماره تماس 09353000304 محمد

میلاد محمودی
23-10-1397, 08:35 قبل از ظهر
ممکنه رله استارت باشه باید عوض بشه

mogrem
23-10-1397, 02:53 بعد از ظهر
سلام و درود برشما
من موتور دایلیم 250 دارم ، سوییچ رو که باز می کنم چراغ چک شروع می کنه چشمک زدن و رله ای که زیر زین عقب هست شروع به قطع و وصلی می کنه و صدای تق تق ایجاد می کنه ، چراغ کیلومتر روشن میشه اما استارت نمی خوره. دلیلش چی می تونه باشه؟ ممنون میشم کمکم کنید.:smilies(182):

باطری رو چک کن ببر پیش باطری ساز با دستگاه چک کنه

gezhen
23-10-1397, 08:48 بعد از ظهر
سلام و درود برشما
بفروش یه موتور تو بورس بگیر دایلیم و پالس 220 و از این قبیل موتور ها واقعا جایی ندارن موتور های جدید هم قطعات هم تعمیرکار و فروش خوبی دارن این موتور چیه اخه همش مشکل همشری ما یکی صفر داشت کیلومترش 30 پرت میخوند انژکتور جندبار مشکل خورد بنده خدا کلی پول داد برد شهرهای دیگه درست کنه باز نشد فروخت

میلاد محمودی
24-10-1397, 08:34 قبل از ظهر
دایلیم و پالس 220 موتورهای خوب و با کیفیت و سگ جونی هستن امتحان پس دادند و خیلی خیلی بهتر از خیلی از این موتورهای جدید هستند.
یکی از دوستان که قبلا هم تو این فروم بود بچه های قدیم میشناسنش به نام flower با دایلیم ایرانگردی کرد همش تو جاده و بیابون بود یادمه رو 65 هزارتا فروخت بدن اینکه حتی صفحه کلاچ تعویض کنه رفت یه دایلیم تیپ دو خرید همون کسی هم که موتورش رو خرید داره باهاش ایرانگردی میکنه چند وقت پیش دیدمش گفت موتور 100 هزارتا کارکرده و در سلامت کامل.
من با بنلی تک جرات نمیکردم از محدوده 50 کیلومتری خونمون دور بشم.

mogrem
24-10-1397, 04:34 بعد از ظهر
بفروش یه موتور تو بورس بگیر دایلیم و پالس 220 و از این قبیل موتور ها واقعا جایی ندارن موتور های جدید هم قطعات هم تعمیرکار و فروش خوبی دارن این موتور چیه اخه همش مشکل همشری ما یکی صفر داشت کیلومترش 30 پرت میخوند انژکتور جندبار مشکل خورد بنده خدا کلی پول داد برد شهرهای دیگه درست کنه باز نشد فروخت

ببخشید تعمیرکار مشکل داشت که نتونسته بود این موتور رو خوب تعمییر کنه خودم نزدیک به 17 هزار تا باهاش رانندگی کردم بدون هیچ مشکلی در مورد لوازم یدکی م هست اگه چیزی خواستید بگید شماره تماس میدم زنگ بزنید لوازم داره

- - - Updated - - -

پالس 220 هم به نظر من یکی از بهترین موتور های باجاج هستش از نظر نگهداری از ان اس و ار اس هم بهتره

معمار
24-10-1397, 04:48 بعد از ظهر
دایلیم و پالس 220 موتورهای خوب و با کیفیت و سگ جونی هستن امتحان پس دادند و خیلی خیلی بهتر از خیلی از این موتورهای جدید هستند.
یکی از دوستان که قبلا هم تو این فروم بود بچه های قدیم میشناسنش به نام flower با دایلیم ایرانگردی کرد همش تو جاده و بیابون بود یادمه رو 65 هزارتا فروخت بدن اینکه حتی صفحه کلاچ تعویض کنه رفت یه دایلیم تیپ دو خرید همون کسی هم که موتورش رو خرید داره باهاش ایرانگردی میکنه چند وقت پیش دیدمش گفت موتور 100 هزارتا کارکرده و در سلامت کامل.
من با بنلی تک جرات نمیکردم از محدوده 50 کیلومتری خونمون دور بشم.

اقای رئیسی دو سه ساله که یه هوندا سی بی ار 250 اتاق قدیم دارن و با اون مسافرت میرن

mogrem
24-10-1397, 05:59 بعد از ظهر
اقای رئیسی دو سه ساله که یه هوندا سی بی ار 250 اتاق قدیم دارن و با اون مسافرت میرن

توتلگرام باهاش در ارتباط هستم الان زده به خاکی رو یه دی ار 200 هم خریده حسابی افرود میره

gezhen
25-10-1397, 07:03 قبل از ظهر
ببخشید تعمیرکار مشکل داشت که نتونسته بود این موتور رو خوب تعمییر کنه خودم نزدیک به 17 هزار تا باهاش رانندگی کردم بدون هیچ مشکلی در مورد لوازم یدکی م هست اگه چیزی خواستید بگید شماره تماس میدم زنگ بزنید لوازم داره
اره خوب تعمیرکار تخصصی دایلیم نبود بنده خدا کارش سنگین بوده.بعد سه بار این بردش و اوردش تنها مشکل این نبود یه بار پمپ سوزوند کیلومتر قاطی کرد کلا این مدل موتورا هر کی داره میخواد بگه خوبه الانم شما درست میگین اصلا حرف نداره لامصب خیلی خوبه

- - - Updated - - -

پالس 220 هم به نظر من یکی از بهترین موتور های باجاج هستش از نظر نگهداری از ان اس و ار اس هم بهتره
نگهداری منظورت چیه ؟ روغن ؟ لنت ؟ زنجیر ؟ قطعات ظاهری ؟ نگهداری از چی؟ کی کجا
آقا این حرفا چیه آخه من ار اس داشتم یعد بنلی گرفتم خدایی ار اس هم عالی بود ( جدا از بحث فلاپ و ...) موتور یه ظاهر به روز اون دوره خودش رو داشته باشه اخه بعد به روز تر باشه هندلینگ بهتره
الان شما انتخاب بین سی بی ار اتاق قدیم بدن با جدید انتخاب شما کدومه؟ اگه اتاق قدیم انتخاب شماس پس کلا حرفی ندارم با دایلیم و 220 حال کن واقعیت اینه دورش گذشته حالا 220 واقعا موتور خیلی خیلی خوبه بود ولی دایلیم داغونه حداقل ما که خوبی ندیدیم چه ظاهری چه موتوری چه سواری و هندلینگ

میلاد محمودی
25-10-1397, 08:14 قبل از ظهر
اقای اسفندیار رییسی هم دایلیم داره تیپ دو هم سی بی ار 250 پرچمی و اخرای تابستونم یه دی ار خرید حالا نمیدونم دایلیم رو داره هنوز یا نه چون من دو سه ماهی هست ندیدمش.

mogrem
25-10-1397, 11:16 قبل از ظهر
نگهداری منظورت چیه ؟ روغن ؟ لنت ؟ زنجیر ؟ قطعات ظاهری ؟ نگهداری از چی؟ کی کجا
آقا این حرفا چیه آخه من ار اس داشتم یعد بنلی گرفتم خدایی ار اس هم عالی بود ( جدا از بحث فلاپ و ...) موتور یه ظاهر به روز اون دوره خودش رو داشته باشه اخه بعد به روز تر باشه هندلینگ بهتره
الان شما انتخاب بین سی بی ار اتاق قدیم بدن با جدید انتخاب شما کدومه؟ اگه اتاق قدیم انتخاب شماس پس کلا حرفی ندارم با دایلیم و 220 حال کن واقعیت اینه دورش گذشته حالا 220 واقعا موتور خیلی خیلی خوبه بود ولی دایلیم داغونه حداقل ما که خوبی ندیدیم چه ظاهری چه موتوری چه سواری و هندلینگ

من دقیقا بعد از 220 دایلیم خریدم بهد چند مدت هم هیوسانگ دایلیم رو هنوز دارم مدتی هم ار اس داشتم پالس 220 تقریبا به اندازه ان اس و ار اس راه میره ولی هزینه نگهداری خیلی پایین تری داره انجین ساده تری داره من حدود 30 هزار کیلومتر با 220 رانندگی کردم وکلی مسافرت هم رفتم خیلی قابل اعتماد بود دایلیم هم از همه نظر از 220 بهتره چون مدتی هر دوتا موتور رو داشتم من که با رانندگی با دایلیم رو خیلی دوس دارم خیلی نرم وراحت هست نمیگم بهترین موتور هست هر موتوری یه سری مشکل داره مشکل دایلیم هم کمبود لوازم یدکی و بازار خرید و فروش هست

aidin m
27-10-1397, 12:38 قبل از ظهر
دایالیم بیشتر شبیه موتورهای چینیه که یه طرح هندا 180 رو ور میدارن و یه فلاپ دورش میکشن مثل باسلو پیشرو شیرو من حتی هیوسانگم زیاد قبول ندارم ولی خوب موتور دو سیلندر و صدای خوبش با ارزشترش میکنه فقط حیف رادیات اب نداره و شکل موتور v انگار دو تا انجین طره هندارو به هم چسبوندن ولی اگه رادیات داشتو سیلندر بدون پره خیلی بهتر میشد
ولی ns و rs واقعا یه پله بالاترن واقعا موتورهای باجاج از قدیم به کیفیت بالا و طول عمر بالا مطمئن بودن تو ایران جا افتادن حالا شاید ار اس 50 سیسی از دایالیم کمتر باشه ولی زراحیش و کلی حسن داره که اصلا 50 سی سی توش گمه نمونش لوازم یدکی فراوون بازار فروش خوب دست دوم و کمترین افت قیمتو بین موتورها دارن
البته غیر از باجاج بقیه موتور های داخل کشور حتی بنلی با محدودیت قطعه روبرو هستن ولی نه دیگه در حد دایالیم و دایالیم تو پیدا کردن و قیمت یدکی جزو بدترینهاست
واقعا پولی که ادم میخواد برای دایالیم بده گزینه های خیلی بهتری هست تو همین بازار محدود موتور سیکلت ایران

mogrem
27-10-1397, 02:46 قبل از ظهر
دایالیم بیشتر شبیه موتورهای چینیه که یه طرح هندا 180 رو ور میدارن و یه فلاپ دورش میکشن مثل باسلو پیشرو شیرو من حتی هیوسانگم زیاد قبول ندارم ولی خوب موتور دو سیلندر و صدای خوبش با ارزشترش میکنه فقط حیف رادیات اب نداره و شکل موتور v انگار دو تا انجین طره هندارو به هم چسبوندن ولی اگه رادیات داشتو سیلندر بدون پره خیلی بهتر میشد
ولی ns و rs واقعا یه پله بالاترن واقعا موتورهای باجاج از قدیم به کیفیت بالا و طول عمر بالا مطمئن بودن تو ایران جا افتادن حالا شاید ار اس 50 سیسی از دایالیم کمتر باشه ولی زراحیش و کلی حسن داره که اصلا 50 سی سی توش گمه نمونش لوازم یدکی فراوون بازار فروش خوب دست دوم و کمترین افت قیمتو بین موتورها دارن
البته غیر از باجاج بقیه موتور های داخل کشور حتی بنلی با محدودیت قطعه روبرو هستن ولی نه دیگه در حد دایالیم و دایالیم تو پیدا کردن و قیمت یدکی جزو بدترینهاست
واقعا پولی که ادم میخواد برای دایالیم بده گزینه های خیلی بهتری هست تو همین بازار محدود موتور سیکلت ایران

شما فکر نکنتم اصلا نه هیوسانگ یا دایلیم رو از نزدیک دیده باشین هر دوتا این موتور ها به خر کاری و کیفیت بالا مشهور هستن

میلاد محمودی
27-10-1397, 08:50 قبل از ظهر
رادیات اب و رادیات روغن بودن به سیاستها و برنامه های کارخونه ربط داره و هزینه هاشون و صرف اینکه یه موتور رادیات روغنه نمیشه گفت بده خیلی از موتورهای هوندا رادیات روغن هستن.
انجین وی شکل هم بسیار کارامد و خوبه وی شکل قدرت خوبی تولید میکنه و استهلاک پایینتری نسبت به موازی داره.
هیوسانگ و دایلیم جزء کم استهلاکترین و سگ جون ترین انجینها هستن لااقل کره ای هستن نه چینی.
در مورد لوازم هم به خاطر اینه که فارس موتور انحصار رو لوازمش نذاشت و وارد کننده تونست وارد کنه اما کویر و نیکران انحصار دارن و با وجود اینکه بنلی از پالس و اپاچی بیشتر شده تو خیابون ولی مشکل لوازم داره.

mohammad.p
27-10-1397, 11:09 بعد از ظهر
در مورد بازارفروش rs که فروشش افتضاحه . تو شهرما نو دارن 26 میدن و منی ک 4 ماهه موتور رو خریدم و همش 800 کیلومتر کارکرده بهم میگن 18 تومان ازت میخریم و متاسفانه مشتری برای استفاده اصلا پیدا نمیشه. درسته دایلیم کیفیت خوبی داره و منم قصد داشتم بجای rs دایلیم بگیرم ولی الان همین rs هم فروش نمیره و یه فیلتر روغنش به زور گیرم اومد.

mogrem
13-11-1397, 12:30 بعد از ظهر
دوستان کسی لوازم دایلیم خواست یه دوستی دارم که از نمایندگی دایلیم تو ترکیه میتونه جنس بیاره

sepehr ninja
20-01-1398, 12:36 قبل از ظهر
سلام دوستان موتور من وقتی سرد هست باید خیلی استارت بخوره روشن بشه موتورو هم ریختم پایین تقریبا همه چیشو عوض کردم ولی باز همونطوره ولی وقتی گرم باشه با تک استارت روشن میشه به نظرتون مشکل از کجاست

alivzr
21-01-1398, 07:20 بعد از ظهر
سلام دوستان بنده هم امروز به جمع دایلیم سوارا پیوستم یه دایلیم سفید 93 خریدم 15 میل که به نظرم نسبت به قیمت های فعلی موتور های دیگه در حق این موتور خیلی اجحاف شده چون با این پول فک کنم یه آپاچی 95میدن که از هر نظر این موتور برتره و قیمت پالس ها که خیلی فضایی و خنده داره
یه سوال از خدمتتون داشتم دوستانی که دایلیم دارن از چه روغنی با چه برندی بیشترین رضایتو داشتن؟

alivzr
21-01-1398, 08:21 بعد از ظهر
به نظر بنده روغنتون برای این فصل مناسب نیس البته نظر در حد دانسته های محدود اینجانب میباشد:297:

- - - Updated - - -

سلام دوستان موتور من وقتی سرد هست باید خیلی استارت بخوره روشن بشه موتورو هم ریختم پایین تقریبا همه چیشو عوض کردم ولی باز همونطوره ولی وقتی گرم باشه با تک استارت روشن میشه به نظرتون مشکل از کجاست
به نظر بنده روغنتون برای این فصل مناسب نیس البته نظر در حد دانسته های محدود اینجانب میباشد:297:

sepehr ninja
22-01-1398, 03:11 بعد از ظهر
اختیار دارید روغن رو امروز عوض میکنم ولی بعید میدونم درست بشه باز چون سوپاپ و زنجیر تایم و زنجیر سفت کن و شمع و یه قطعه ای هم برای استارت بود عوض کردم نشد احتمال میدم یه رله ای یا قطعه ای داشته باشه برای تنظیم سوخت یا هوا که اون مشکل داشته باشه ولی نمیدونم اون قطعه چی هست

s.mm
22-01-1398, 06:24 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

نوع و کیفیت روغن هیچ ربطی به بد روشن شدن موتور نداره
موفق باشید

alivzr
25-01-1398, 12:36 بعد از ظهر
امروز دیدم زیر موتور روغنه دیدم از کاسه نمد شفت خورشیدی جلو داره روغن میریزه هم نمایندگی کویر رفتم نداشتن هم کاسه نمد فروشیای خیابون قزوین کسی جایی سراغ نداره کاسه نمد دایلیم سایزشم تا جایی که من دیدم 34*7*14 هست:wall3::hanghead:

sepehr ninja
25-01-1398, 05:22 بعد از ظهر
نمایندگی که دیگه علنا میگه قطعات دایلیم وارد نمیکنیم
انگار تا الان وفور قطعات داشته که حالا وارد نمیکنه
ولی خ مولوی به سمت میدون گمرک بعد از خ ولیعصر اولین کوچه خجسته هست فکر میکنم تعمیرگاه گوهری و مجید اونجا ببر پیش مجید اکثر جاهارو میشناسه اگر باشه درستش میکنه

- - - Updated - - -

موتور ما همچنان صبح ها باید 20 تا استارت بخوره تا روشن بشه
شمع رو جایی سراغ دارید که جنس خوب داشته باشه
البته مشکل از شمع نیست ولی ضرر نداره تعویضش

alivzr
26-01-1398, 05:37 بعد از ظهر
خدا لعنت کنه کویرو با کلی منت از رو یه دایلیم سایز کاسه نمد شفتو داد 34.7.14 همه جارو زیرو رو کردم دیدم همچین سایزی اصلا نیس امروز تو نت سرچ کردم یکی گفت دارم منم گوله رفتم گرفتم یارو ام دید من ذوق کردم گفت 25 تومن حالا اودم میبینم کاسه نمدش هم سایز CG125 هست این همه من گشتم :icon_pf _96_::vardane:

- - - Updated - - -

دوستان سایز کاسه نمد شفت دنده زنجیر دایلیم دقیقا با هوندا 125 یکیه یه وقت شمام مثل من اذیت نشید
راستی نظرتون راجع به روغن MOTUL چیه یه لیترشو از نمایندگی گرفتم 130تومن :297:البته جو گیر شدم شما روغن چی میریزید

میلاد محمودی
27-01-1398, 08:12 قبل از ظهر
روغن خیلی خوبیه و 7100 ش تا 5000 کیلومتر جواب میده.

s.mm
27-01-1398, 01:13 بعد از ظهر
خدا لعنت کنه کویرو با کلی منت از رو یه دایلیم سایز کاسه نمد شفتو داد 34.7.14 همه جارو زیرو رو کردم دیدم همچین سایزی اصلا نیس امروز تو نت سرچ کردم یکی گفت دارم منم گوله رفتم گرفتم یارو ام دید من ذوق کردم گفت 25 تومن حالا اودم میبینم کاسه نمدش هم سایز CG125 هست این همه من گشتم :icon_pf _96_::vardane:

- - - Updated - - -

دوستان سایز کاسه نمد شفت دنده زنجیر دایلیم دقیقا با هوندا 125 یکیه یه وقت شمام مثل من اذیت نشید
راستی نظرتون راجع به روغن MOTUL چیه یه لیترشو از نمایندگی گرفتم 130تومن :297:البته جو گیر شدم شما روغن چی میریزید

حالا اینکه به گفته ی شما با سی جی یکیه ولی برای خرید بلبرینگ و کاسه نمد به میدون قزوین برید، غیر ممکنه جنس مورد نظر پیدا نشه

alivzr
27-01-1398, 02:50 بعد از ظهر
حالا اینکه به گفته ی شما با سی جی یکیه ولی برای خرید بلبرینگ و کاسه نمد به میدون قزوین برید، غیر ممکنه جنس مورد نظر پیدا نشه
نمایندگی کویر سایز اشتباه به من گفت

- - - Updated - - -

نمایندگی کویر سایز اشتباه به من گفت

hendo
28-01-1398, 08:47 قبل از ظهر
سفید ومشکی هر وسیله ای زیاده....

mogrem
29-01-1398, 06:38 قبل از ظهر
بهتیرن روغن از نظر قیمت و کارکرد برای دایلیم کسترول مگناتک هستش من 1 سال استفاده کردم و هر 2000 هزار کیلومتر تعویض میکردم

alivzr
29-01-1398, 01:30 بعد از ظهر
کسی آدرس جایی که ترک خوردگی فلاپو خیلی تمیز ترمیم کنن داره؟

alivzr
30-01-1398, 12:27 بعد از ظهر
دیروز گمرک بودم سواره هیوسانگ یه بنده خدایی شدم ببینم سواری هیو کلا چجوریه با اینکه دو ترک بودیم حس کردم از یه ترک موتور خودم شتابش بیشتره ولی به عنوان نظر شخصیم میگم وقتی سواره هیو شدم حس کردم انگار سواره یه 206RC شدم ولی روی موتور خودم انگار سواره مزدا 3 شدم .
با اینکه آرسی به شدت شتاب بالا داره و لذت سواریش تو شتابشه و ممکنه خیلی سریع تر از مزدا 3 بره ولی تو مزدا 3 حتی با شتاب پایین ترش حس ایمن بودن و راحتی میکنی که هیچ وقت تو یه RC 206 نمیشه حسش کرد... در ضمن میدونم سیسه دو تا موتور با هم فرق داره کلا ولی شما اینو به عنوان نظر کسی که تالا موتور فلاپ دار نداشته در نظر بگیرید در کل اگه هر دو موتور یه قیمت داشتن بنده همچنان دایلیمو انتخاب میکردم با این که کشش موتورش زیر 5000 زیاد جالب نیس و دو ترک تاثیر زیادی رو شتاب میزاره
راستی تو همه هیوسانگا وقتی فرمونو به چپ با راست میپیچونی دستت با باکش له میشه؟

s.mm
30-01-1398, 06:44 بعد از ظهر
کسی آدرس جایی که ترک خوردگی فلاپو خیلی تمیز ترمیم کنن داره؟

انتهای انبار نفت دست راست، گاراژ اصفهانی ها

Babak
06-02-1398, 11:06 بعد از ظهر
سلام بعده چند سال برگشتم و اوندم اینجا یاد قدیمها افتادم سال 89 که دایلیم رو میخواستم بخرم الان 53000 تا موتور راه رفته و هنوز سره پاس.
یادش بخیر چه سایتی بود چه دوستای خوب و نابی اینجا پیدا کردم

- - - Updated - - -

491864918649187

- - - Updated - - -

49186491864918749188

میلاد محمودی
07-02-1398, 08:30 قبل از ظهر
اره قدیمها خیلی بهتر بود منم سال 89 اومدم اما چند بار هی رفتم و برگشتم.یه دایچی 248 داشتم که اومدم اینجا خیلی شلوغ بود و همه فعال.

alivzr
22-02-1398, 05:00 بعد از ظهر
سلام بعده چند سال برگشتم و اوندم اینجا یاد قدیمها افتادم سال 89 که دایلیم رو میخواستم بخرم الان 53000 تا موتور راه رفته و هنوز سره پاس.
یادش بخیر چه سایتی بود چه دوستای خوب و نابی اینجا پیدا کردم

- - - Updated - - -

491864918649187

- - - Updated - - -

49186491864918749188
سلام بابک خان به عشق دایلیم خودت دایلیم خریدم
خیلی دل تنگیم یاد اون سوهانکا بخیر...من همونم که روان نارنجی داشت اول سوهانک آیینه هارو روش دیدی خندیدی:grouphug:

- - - Updated - - -

Babak
05-03-1398, 11:06 بعد از ظهر
سلام بابک خان به عشق دایلیم خودت دایلیم خریدم
خیلی دل تنگیم یاد اون سوهانکا بخیر...من همونم که روان نارنجی داشت اول سوهانک آیینه هارو روش دیدی خندیدی:grouphug:

- - - Updated - - -
عزیزی.امیدوارم از انتخابت پشیمون نباشی

- - - Updated - - -

ااقا لوازم خیلی گرون شده راهنما دایلیم 90.000:wow::wow:
من مدتیه موتورم یه مشکل پیدا کرده.وقتی میرم شمال نزدیکهای دریا که میشم موتور تو درجا (سلو) خاموش میشه:297:ولی وقتی برمیگردم تو ارتفاع یا تهران درست میشه.خودم حدث میزنم مپ سنسور باشه یکی خریدم 180 تومن باید عوض کنم یه سر شمال برم ببینم چی میشه:[Only registered and activated users can see links]

محمد7
06-03-1398, 05:00 بعد از ظهر
اقا بابک از اول تایپیک که شروع کردم به خوندن دیدم شما از اولین نفرایی هستی که اینجایی الان 9 سال گذشته هعی روزگار :hanghead:
وقتی شما تازه موتورتو خریدی و باهاش عشق میکردی من 11 سالم بوده :297::gigglesmile:
نمیدونم شما الان چن سالت شده خخخ
ولی به هر حال الان دایلیم شده 35 تومن و ما مثل شما خوش شانس نبودیم که بتونیم بخریم ولی واقعا تو این همه سال از موتورت چقدر راضی ای؟

- - - Updated - - -

به عشقت استیکری که خیلی دوست داشتی و زیاد استفاده کردی تو این 9 سال رو میزارم :24::24::24:

Babak
22-03-1398, 10:34 قبل از ظهر
اقا بابک از اول تایپیک که شروع کردم به خوندن دیدم شما از اولین نفرایی هستی که اینجایی الان 9 سال گذشته هعی روزگار :hanghead:
وقتی شما تازه موتورتو خریدی و باهاش عشق میکردی من 11 سالم بوده :297::gigglesmile:
نمیدونم شما الان چن سالت شده خخخ
ولی به هر حال الان دایلیم شده 35 تومن و ما مثل شما خوش شانس نبودیم که بتونیم بخریم ولی واقعا تو این همه سال از موتورت چقدر راضی ای؟

- - - Updated - - -

به عشقت استیکری که خیلی دوست داشتی و زیاد استفاده کردی تو این 9 سال رو میزارم :24::24::24:
اقا مخلصیم دیگه ما پیرمرد شدیم الان 35 سالمه
امیدوارم شما هم موتوری رو که دوست داری بخری و لذتشو ببری
خوده موتور مهم نیست چی باشه مهم اینه که سوارش بشی و واقعا از موتورسواری لذت ببری حتی اگر سی جی باشه:grouphug:

sepehr ninja
04-04-1398, 09:54 بعد از ظهر
سلام عزیزان کسی استپر دایلیم سراغ داره ؟

موتور بعد از دور موتور 6 هزارتا دیگه بالاتر نمیره وقتی داغ میکنه یه چند ثانیه گاز نمیخوره دوباره گاز میخوره و همین داستان ادامه دارد ...

برای راهنما هم من یه مدل بزرگتر گرفتم با سنگ قسمت لاستیکیش رو تراشیدم تا بره داخل برای راهنما جلو از فابریکش هم قشنگتر شد چون برای خودش قیمتا نجومی شده

Prince_Amin
03-05-1398, 10:18 قبل از ظهر
سلام .دوستان شرایط یدکی دایلیم به چه صورته؟ارزش خرید داره یه مدل ۹۴ یا ۹۵ بخرم یا باعث دردسرم میشه؟

alivzr
20-05-1398, 07:27 قبل از ظهر
سلام .دوستان شرایط یدکی دایلیم به چه صورته؟ارزش خرید داره یه مدل ۹۴ یا ۹۵ بخرم یا باعث دردسرم میشه؟

تنها موتوری که تو ایران با پول ما ارزش خرید داره همین دایلیم و بس
اگه بازار درستی داشت بدون شک الان قیمت بالای ۵۰ بود با این کیفیتی که داره

Alireza.BMW
21-05-1398, 01:58 بعد از ظهر
.
الان هندی هام دارن کم کم به مشکل کمبود قطعات میرسن
.
در کل موتورایی غیر این رند های بازار که هندی ها هستن مشکلات قطعات دارن
از سی اف و زونتس بگیر برو تا کاوا و...
یاماها آر 15 و آر 3 ک هیچیشون نیس
دایلیمم از همون اول مشکل قطعات داشت الان واقعن چیزیش گیر نمیاد
ولی یادمه لنتش و صفحه کلاجش و فیلتر روغنش و ایناشو میشه ردیف کرد مال موتورا دیگه بهش میخوره فکر کنم لنت آپاچی یا ان اس میخوره و صفحه سی جی ولی لوازم بدنه ای مخصوصن فلاپش نیس
یکی از دوستان دنبال فلاپ کامل هیو بود پیدا نکرد همشو یه قسمتشو هرچی گشت نبود موتور رو استریت کرد
موتور بی درسر میخای توی 250ها که لوازماش باشه فقط بنلی بقیشو از دم عین همن

Babak
11-06-1398, 11:26 قبل از ظهر
سلام عزیزان کسی استپر دایلیم سراغ داره ؟

موتور بعد از دور موتور 6 هزارتا دیگه بالاتر نمیره وقتی داغ میکنه یه چند ثانیه گاز نمیخوره دوباره گاز میخوره و همین داستان ادامه دارد ...

برای راهنما هم من یه مدل بزرگتر گرفتم با سنگ قسمت لاستیکیش رو تراشیدم تا بره داخل برای راهنما جلو از فابریکش هم قشنگتر شد چون برای خودش قیمتا نجومی شده
مشکل شما ربطی به استپر نداره احتمال زیاد پمپ بنزینت مشکل داره

mr.slim
04-11-1398, 04:13 بعد از ظهر
دوستان دایلیم سوار گروه تلگرام یا واتساپ برای دایلیم سراغ ندارید؟

Babak
24-05-1399, 10:03 قبل از ظهر
دوستان دایلیم سوار گروه تلگرام یا واتساپ برای دایلیم سراغ ندارید؟

دایلیمی ها همیشه در اقلیت بودن

- - - Updated - - -

4926349263

- - - Updated - - -

4926349263

Babak
27-05-1399, 05:46 بعد از ظهر
امروز رفتم کویر لوازم دایلیم موجود شده بود فلاپ سمت چپ دایلیم تیپ ۲ قیمت ۳.۶۰۰
49264

alpha007
27-05-1399, 06:28 بعد از ظهر
امروز رفتم کویر لوازم دایلیم موجود شده بود فلاپ سمت چپ دایلیم تیپ ۲ قیمت ۳.۶۰۰
49264
خدا رو شکر
یه بویی از تعهد به مشتری ببرن حداقل اقلام موتور رو موجود کنن سریع

flower
28-05-1399, 04:31 قبل از ظهر
هیییییییی روزگارررررررر

hosein_dig
06-06-1399, 03:58 بعد از ظهر
من ه فیلتر روغن دایلیم تو انبار داشته دم عید تو دیوار 80 فروختم

Mohammad7481
28-06-1399, 10:07 بعد از ظهر
دوستان برای دایلیم بهترین روغن چیه؟
و اینکه چقدر ظرفیت روغن داره؟

Babak
31-06-1399, 11:14 قبل از ظهر

من که تاحالا کاسترول مگناتک ریختک تقریبا ۱۳۰۰ سی سی با تعویض فیلتره روغن:16::16:

- - - Updated - - -

حسین میدادیش به من خوب:23:

- - - Updated - - -

حسین میدادیش به من خوب:23:

hosein_dig
31-06-1399, 01:39 بعد از ظهر
شرمنده اصلا به ذهنم نرسید

- - - Updated - - -

حرف بابک رو تایید میکنم منم داشتم کاتسرول مگنا تک 10-40 میریختم خوب بود
روغن بدون تعویض فیلتر 1300 سی سی با فیلتر 1350 کلا 1500 سی سی

دفترچه فارسی ([Only registered and activated users can see links])

Mohammad7481
01-07-1399, 12:20 قبل از ظهر
اقا مرسی بابت پاسخ و دفترچه فارسی.ما یه دایلیم 4000 کارکرد 90 معامله کردیم ایشالا که همونجوری که میگن موتور عالی باشه.

- - - Updated - - -

دم شما گرم

- - - Updated - - -

اساتید یه سوال؟من فیلتر روغن باکسر گرفتم واسه دایلیم صاحب قبلیش گفت میخوره بهش کسی استفاده کرده تا حالا؟

Mohammad7481
06-07-1399, 12:58 بعد از ظهر
دوستان یه سوال داشتم کسی میدونه بگه لطفا
خط آمپر چند خط باید بالا بره که فن روشن بشه؟
فکر‌کنم فن موتور کار نمیکنه

hosein_dig
06-07-1399, 08:29 بعد از ظهر
دوستان یه سوال داشتم کسی میدونه بگه لطفا
خط آمپر چند خط باید بالا بره که فن روشن بشه؟
فکر‌کنم فن موتور کار نمیکنه
معمولا وسط بالاتر نمیره

Mohammad7481
07-07-1399, 12:58 بعد از ظهر
فن قبلا رو خط سه روشن میشد الان نمیشه البته خیلی داغ نکرد موتور ولی آمپر رو 3 بود

hosein_dig
07-07-1399, 09:46 بعد از ظهر
فن قبلا رو خط سه روشن میشد الان نمیشه البته خیلی داغ نکرد موتور ولی آمپر رو 3 بود
اگه زیاد هم داغ بشه طبق یه ترتیب خاصی چراغ انژکتورش چشمک میزنه (برای من اینطور بود) . ولی بازم حواست باشه داستان نشه . یبار بنداز تو ترافیک ببین روشن میشه یا نه . اگه فن روشن شد حساس نشو .

Mohammad7481
11-07-1399, 11:18 بعد از ظهر
اگه زیاد هم داغ بشه طبق یه ترتیب خاصی چراغ انژکتورش چشمک میزنه (برای من اینطور بود) . ولی بازم حواست باشه داستان نشه . یبار بنداز تو ترافیک ببین روشن میشه یا نه . اگه فن روشن شد حساس نشو .

باش یه تست میزنم
دمت گرم

Mohammad7481
14-07-1399, 01:45 قبل از ظهر
دوستان میخوام رو دایلیم هدلایت بزارم با این مشخصات:ولتاژ 12 ولت-برق ورودی 2 آمپر-توان 22 وات. کسی اطلاعاتی داره درباره این مشخصات؟واسه سیم کشی و باطری مشکلی پیش نمیاره این هدلایت؟

Alireza Farzin
14-07-1399, 08:56 قبل از ظهر
دوستان میخوام رو دایلیم هدلایت بزارم با این مشخصات:ولتاژ 12 ولت-برق ورودی 2 آمپر-توان 22 وات. کسی اطلاعاتی داره درباره این مشخصات؟واسه سیم کشی و باطری مشکلی پیش نمیاره این هدلایت؟

سلام

برای سیم کشی مشکلی ایجاد نمیکنه,
لامپی که الان رو هدلایت هست, چند واته؟؟

Mohammad7481
14-07-1399, 03:41 بعد از ظهر
سلام

برای سیم کشی مشکلی ایجاد نمیکنه,
لامپی که الان رو هدلایت هست, چند واته؟؟

لامپ خود موتور تو دفترچه زده 55وات*2 --فکرکنم هردو لامپ میشه 55 وات

Alireza Farzin
14-07-1399, 07:42 بعد از ظهر
لامپ خود موتور تو دفترچه زده 55وات*2 --فکرکنم هردو لامپ میشه 55 وات

اگه تو دفترچه نوشته 55w * 2, یعنی دو تا 55وات,
تازه اگر هم هر کدوم 25 وات باشه, از لحاظ قطر سیم و جریان مصرفی به مشکل بر نمیخورید,

Mohammad7481
15-07-1399, 12:17 قبل از ظهر
اگه تو دفترچه نوشته 55w * 2, یعنی دو تا 55وات,
تازه اگر هم هر کدوم 25 وات باشه, از لحاظ قطر سیم و جریان مصرفی به مشکل بر نمیخورید,

پس یعنی اگر خواستم هدلایت بندازم باید کمتر از 55 وات باشه که اسیب نزنه دیگه؟ پس یعنی اونی که گفتم میشه انداخت روش؟

Alireza Farzin
15-07-1399, 01:40 بعد از ظهر
پس یعنی اگر خواستم هدلایت بندازم باید کمتر از 55 وات باشه که اسیب نزنه دیگه؟ پس یعنی اونی که گفتم میشه انداخت روش؟

توی دفترچه نوشته دو تا 55 وات ولی من مطمئن نیستم که واقعا لامپ ها 55 وات باشند,.....ممکنه مدلی که به ایران اومده با وات کمتر باشه,

اگر همین لامپ رو که 22 وات هست میخواید نصب بکنید مشکلی نداره, ولی اگر لامپ وات بالاتر میخواید استفاده بکنید, باید لامپ فعلی چراغ جلو رو چک بکنید, ببینید چند واته,
اگر هر لامپ 55 وات بود, میتونید هر لامپی کمتر از 55 وات استفاده کنید,

اگر از لامپ هائی استفاده میکنید که پنکه خنک کننده دارن, باید به فکر در جریان گرفتن هوا به داخل کاسه چراغ باشید,

Mohammad7481
17-07-1399, 12:06 بعد از ظهر
توی دفترچه نوشته دو تا 55 وات ولی من مطمئن نیستم که واقعا لامپ ها 55 وات باشند,.....ممکنه مدلی که به ایران اومده با وات کمتر باشه,

اگر همین لامپ رو که 22 وات هست میخواید نصب بکنید مشکلی نداره, ولی اگر لامپ وات بالاتر میخواید استفاده بکنید, باید لامپ فعلی چراغ جلو رو چک بکنید, ببینید چند واته,
اگر هر لامپ 55 وات بود, میتونید هر لامپی کمتر از 55 وات استفاده کنید,

اگر از لامپ هائی استفاده میکنید که پنکه خنک کننده دارن, باید به فکر در جریان گرفتن هوا به داخل کاسه چراغ باشید,

خیلی خیلی ممنون

hosein_dig
17-07-1399, 02:25 بعد از ظهر
تو دفترچه کویر همینه نوشته . نمیشه که برای هر کشور بیان سیستم برق رو عوض کنن

صفحه 46 دفترچه

[Only registered and activated users can see links]
دفترچه ([Only registered and activated users can see links])

Alireza Farzin
17-07-1399, 06:57 بعد از ظهر
تو دفترچه کویر همینه نوشته . نمیشه که برای هر کشور بیان سیستم برق رو عوض کنن

صفحه 46 دفترچه

دفترچه ([Only registered and activated users can see links])

سلام,

ممنون,

آقای محمد که خودشون ذکر کردن که تو دفترچه نوشته 2* 55وات, منهم که گفتم به احتمال زیاد دو تا 55 وات هست, ولی بخاطر اینکه جانب احتیاط رو نگهدارم, گفتم که لامپ فابریک روش رو چک بکنن,

سیستم بوبین دینام مثل سیلندر و پیستون و سوپاپ نیست,.....بسیار قطعه ساده ای هست که هر وقت بخوان سیم پیچش رو تغییر میدن,

اگر خودتون لامپ های فابریک این موتور رو باز کردین و دیدین که 55 وات هست, انوقت ما هم چشم بسته حرف شما رو قبول میکنیم, اگر میخواید بر پایه دفترچه بریم جلو,....باید جانب احتیاط رو نگه داشت,

به عنوان مکانیک, شما ممکنه 20 نوع موتور مختلف رو باز بکنین و ببینید که لامپ ها 55 وات هستن و برای موتور ناشناخته ای میشه حدس زد که 55 وات هستن ولی باید مطمئن شد,

hosein_dig
21-07-1399, 06:46 بعد از ظهر
سلام,

ممنون,

آقای محمد که خودشون ذکر کردن که تو دفترچه نوشته 2* 55وات, منهم که گفتم به احتمال زیاد دو تا 55 وات هست, ولی بخاطر اینکه جانب احتیاط رو نگهدارم, گفتم که لامپ فابریک روش رو چک بکنن,

سیستم بوبین دینام مثل سیلندر و پیستون و سوپاپ نیست,.....بسیار قطعه ساده ای هست که هر وقت بخوان سیم پیچش رو تغییر میدن,

اگر خودتون لامپ های فابریک این موتور رو باز کردین و دیدین که 55 وات هست, انوقت ما هم چشم بسته حرف شما رو قبول میکنیم, اگر میخواید بر پایه دفترچه بریم جلو,....باید جانب احتیاط رو نگه داشت,

به عنوان مکانیک, شما ممکنه 20 نوع موتور مختلف رو باز بکنین و ببینید که لامپ ها 55 وات هستن و برای موتور ناشناخته ای میشه حدس زد که 55 وات هستن ولی باید مطمئن شد,

اینا روش بوده . 2 ال 35 وات

Alireza Farzin
22-07-1399, 01:43 بعد از ظهر

اینا روش بوده . 2 ال 35 وات

سلام,

خیلی ممنون که مسئله رو اینجوری حلش کردین,

اصولا داشتن لامپ 35 وات منطقی تر از 55 هست(صحبت لامپ های هالوژن رو میکنم),
دوتا 35 وات میشه 70 وات یعنی تقریبا 6 آمپر و وقتی نور بالا رو لحظه ای استفاده میکنید, میشه 12 آمپر که مقدار کشش آمپر زیادیه,....با لامپ 55 وات, مصرف میرسه به 9 و 18 آمپر که استرس زیادی روی دینام میزاره,

turboo
17-08-1399, 03:55 بعد از ظهر
سلام دوستان وقتتون بخیر متاسفانه آپاچی ما رو دزدیدن دارم میرم امروز یه دایلیم ببینم دوستانی که تجربه دارن تو این زمینه مدل 95 تیپ 2 هست چی رو باید چک کنم ؟؟؟ از تجربیاتتون که نوشته بودید اکثرا راض بودن این موتور پشیمونم نمیکنه که ؟ ممنونم

hosein_dig
17-08-1399, 09:47 بعد از ظهر
فروشش خیلی داستانه:297:

ترک فلاپ
. تغییر رنگ اگزوز که به سیلندر متصله .
توری داخلشو خالی نکرده باشن .
********چراغ چک روشن نشه اصلا .***********
موتور بازنشده باشه .
مهره چرخ جلو و ته فرمون . راهنمای جلو و عقب . فلاپ عقب. خط و خش نداشته باشه .
پشت دایلیم میشینی فرمون رو ول میکنی صاف میره بدون کشش به سمتی . .(با احتیاط تست بشه)
موقع ترمز میخ توی یه خط وایسه و نکشه .(با احتیاط تست بشه)
ترجیحا دزدگیر بهش نزده باشن (ممکنه سیستم برقی رو گند زده باشن)
باتری سالم باشه .
پمپ بنزین صداش طبیعه باشه .
دور موتور نواسن نداشته باشه .
دیسک ها خط و خش ،
تاب و خوردگی نداشته باشن .
رینگ
زنجیر
تاییر

و کلی موارد دیگه .

اگه سالم باشه خرج خاصی نداره واگر به فناش ندی عمری کار میکنه البته بیشتر برای دور دوره و برای ترافیک مناسب نیست(هزینه نگهداری بالا) ولی فوق العاده خوشدست و هندلینگ محشر . چسبندگی لاستیک محشر .ترمز محشر و بازم هندلینگ محشر .....
یکی از بهترین موتور های بود که داشتم .:8:
برعکس ان اس 200:9: (نظر شخصی)

Mohammad7481
03-12-1399, 12:39 قبل از ظهر
سلام.به سلامتی ایشالا چرخش بچرخه
والا فروشش یکم سخته فقط هرکسی نمیخره چون نمیشناسن موتورو
من به شدت ازش راضی ام حس عالی میده باهاش مراعات کنی اذیتی نداره من سرعت بالا هم باهاش رفتم اتوبان هیچ مشکلی نداره ولی نگهداری کن ازش روغن خوب بریز بنزین سوپر بزن رادیاتو چک کن تابستونا به خصوص
بقیه نکاتم که دوست عزیزمون hosein-dig گفت
عشق کن باهاش موتور مشتی ایه

Babak
06-12-1400, 02:24 بعد از ظهر
49277

یادی کنیم از دایلیم اوایل که اومده بود

hosein_dig
13-12-1400, 03:29 بعد از ظهر
49277

یادی کنیم از دایلیم اوایل که اومده بود

توی همه موتور های که داشتم بهترین بود

ZirCgari
27-02-1401, 04:21 قبل از ظهر
هنوزم بعد این همه سال شرف داره به چینی های تو بازار

یکی از بچه های اینجا داشت سفید بود یکی دوباری جاده کن و... رفتیم خوب راه میومد و نرم بود

به جای این انبوهیی چینی از همین کره ایی ها میاوردن ای کاش تو صنعت موتور در حد ژاپن نیستن ولی خوب شرف دارن به چینی ها که زرق و برق الکی ن

- - - Updated - - -

هنوزم بعد این همه سال شرف داره به چینی های تو بازار

یکی از بچه های اینجا داشت سفید بود یکی دوباری جاده کن و... رفتیم خوب راه میومد و نرم بود

به جای این انبوهیی چینی از همین کره ایی ها میاوردن ای کاش تو صنعت موتور در حد ژاپن نیستن ولی خوب شرف دارن به چینی ها که زرق و برق الکی ن