PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب انجین و گیربکس honda cb400 روی اتاق مگلی

MOHAMMAD_VIOLIN
25-12-1390, 01:40 بعد از ظهر
سلام من از جایی شنیدم که یکی اینکارو کرده ! میخواستم بدونم کسایی که اینکاره هستن تایید میکنن ؟ یعنی اصلا شدنی هست ؟
اگه cb400 شدنی نیست ... با انجین ژاپنی موتور دیگه و گربکسش شدنی هست ؟

mohsen46
25-12-1390, 01:59 بعد از ظهر
دوست عزیز منم تو فکرش بودم ولی موتور موتورسیکلتایی مثل wrf یا crfx به چند دلیل یکی اینکه تکسیلندر هستن ونوع گیریبگسشون جوری هست که با بالا رفتن دور موتور مشکلی پیش نمیاد واز طرفی ابعاد انجینشون نزدیک به هم هست البته یکی از دوستان که اینکاره هم بود انجام داده بود که میگفت خیلی مکافات داره مخصوصا باید شاسی رو تغییر بدی وموتور قبلی رو دیگه نمیتونی ببندی روش

MOHAMMAD_VIOLIN
25-12-1390, 02:19 بعد از ظهر
میشه اتاق مگلی رو غیر از موتور گیربکسش از کارخونه سفارش داد که فک کنم .3.600 آب میخوره

کوروش
25-12-1390, 02:48 بعد از ظهر
میشه اتاق مگلی رو غیر از موتور گیربکسش از کارخونه سفارش داد که فک کنم .3.600 آب میخوره
شما دنبال یه ساشی خوب و محکم میگردید که ارزون هم باشه درسته ؟؟؟ خوب چرا مگلی که خیلی هم گرون در میاد ؟؟
نظر منو بخوای سوزوکی 250 ((امیکو پلیسی ))
خیلی محکم خیلی هم جون داره ------- خیلی هم دلبازو جا داره !!!
این عکس فابریکیشه ولی اسپرت / استریت فایتر و ریسش خیلی خوشکه میشه و در حد مگلی میشه !!!
قیمتش غیر قابل باوره !!! من از این جور موتور ها زیاد سراغ دارم خواستین واستون جور میکنم [Only registered and activated users can see links]

MOHAMMAD_VIOLIN
25-12-1390, 04:41 بعد از ظهر
حالا مگلي ميشه؟من عاشق قيافشميعني قيمتش شاسي سوزوكي چقده؟ميشه اوني كه ميگي ظاهرش بهتره رو بذاري؟اين كه ظاهر قديمي داره_معلومه ماله يك دهه پيشه حداقل_اما پيشنهاد جالبيهبا انجين اصليش چند در مياد_

mohamad javad
25-12-1390, 05:51 بعد از ظهر
خوب اگه این کار رو بکنیم که غیر قانونیه
اگه موتورو کفی بگیره قاعدتا جعل حساب میشه؟

mohsen46
25-12-1390, 11:33 بعد از ظهر
کسی که میخواد موتور عوض کنه دوستداره هم رخ داشته باشه هم قدرتو سرعت اگه بخوای این آمیکو۲۵۰ رو موتورشو عوض کنی باید یه فلاپ خوشگلی هم براش پیدا کنی که به دل بشینه البته این کارو انجام دادن وخوشگل هم شده با اگزوز زیر زین

کوروش
26-12-1390, 12:11 قبل از ظهر
این موتورهارو اول باید خریدای کنید بعدش پلاک و در اخر بری تو کارت تعویض انجین !!!
موتورهاشون من تا 1 تومن سراغ دارم و کارشو میتونم واستون انجام بدم / رنگ رو انتخابیه و هر رنگی بخوایید من واستون تو سند میزنم !!!
فلاپ هاشم حدود 500 در میاد یعنی کلا 1500 حالا 100 بالا پایین !!!
این عکس کار خودم نیستش ولی سطح کاری که میزنیم در همین حده !!! همین موتور رو حدود 2500 قیمت گذاشتن
[Only registered and activated users can see links]

mohsen46
26-12-1390, 12:56 قبل از ظهر
کوروش جان شما فقط تو کار فلاپی یا تعویض موتور هم انجام میدی؟

کوروش
26-12-1390, 01:01 قبل از ظهر
کوروش جان شما فقط تو کار فلاپی یا تعویض موتور هم انجام میدی؟
والا من فقط فلاپ انجام دادم ولی اگه کمک هم خواستید من هستم تچربه خویی میشه

MOHAMMAD_VIOLIN
26-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
واي كلافه شدم_خواهشن اگه كسي ميدونه جواب بده لطفا !حداكثر چه انجيني روش نصب ميشه؟عكس بذاريد ازش با فلاپ جديد.يعني اندازه مگلي قشنگ ميشه؟بعيد ميدونم!وقتي ميخوان مدرن كننش زينش رو هم تعويض ميكنن؟آخه زينش ضايع است!چقد خرج دارهلطفا يكي همشو جواب بده_مرسي

Masoud
26-12-1390, 11:15 قبل از ظهر
دوست گلم ....
مگلی اشکالات خارج از انجین زیاد داره ...... برای مثال چرخ عقب و فنر و بوش و در قسمت جلویی موتور فنر های جلوی بسیار ضعیف و ...
حالا شما هم از من می شنوی از مگلی بگذر و برو یه 250 آمیکو از این اوراق خونه ها بخر البته با سند ....
یه موتور Suzuki RF400 بگیر بنداز روش که بهترین حرکته یکی از دوستان این کار و کرده .......
فلاپ ها رو هم که Koorosh انجام میده دیگه باس نصب انجین هم کمک خواستی منم هستم ....
این بهترین موتور می شه خیالت راحت .... از مگلی هم بهتر و خوشگل تر تازه اگه دنبال مدارک اش بری می تونی گواهی تیونینگ و شرکت تو پیست و بگیری که مطمئن باش از همه 400 ها می زنی جلو :25:

MOHAMMAD_VIOLIN
26-12-1390, 11:47 قبل از ظهر
دوست گلم ....
مگلی اشکالات خارج از انجین زیاد داره ...... برای مثال چرخ عقب و فنر و بوش و در قسمت جلویی موتور فنر های جلوی بسیار ضعیف و ...
حالا شما هم از من می شنوی از مگلی بگذر و برو یه 250 آمیکو از این اوراق خونه ها بخر البته با سند ....
یه موتور Suzuki RF400 بگیر بنداز روش که بهترین حرکته یکی از دوستان این کار و کرده .......
فلاپ ها رو هم که Koorosh انجام میده دیگه باس نصب انجین هم کمک خواستی منم هستم ....
این بهترین موتور می شه خیالت راحت .... از مگلی هم بهتر و خوشگل تر تازه اگه دنبال مدارک اش بری می تونی گواهی تیونینگ و شرکت تو پیست و بگیری که مطمئن باش از همه 400 ها می زنی جلو :25:

کوروش رو نمیشناسم؟ عکسی ازش ندارین که ببینیم چه ظاهری میگیره ؟ قیمت ؟ این حرکت چقدر هزینه داره ؟؟

mohsen46
26-12-1390, 12:34 بعد از ظهر
عزیز پست های صفحه قبلو نگاه نی هم میفهمی کوروش کیه و هم نمونه کارو میبینی

MOHAMMAD_VIOLIN
26-12-1390, 02:35 بعد از ظهر
اون عكسا رو ديدم_منظور من با فلاپ جديد بود كه سرچ كردم پيدا كردم_حال كردم باهاش

mohsen46
26-12-1390, 06:19 بعد از ظهر
اگه عکسا رو بزاری ممنون میشم

کوروش
26-12-1390, 08:34 بعد از ظهر
اقا چیه چکار میکنید ؟؟؟؟ چرا هرجو مرج میکنید ؟؟؟
این قرمزه همین سوزوکی 250 هستش که کار یکی دیگه هستش ولی من هم میتونم انجام بدم / پیشرو هم که کار خودمونه
[Only registered and activated users can see links]

mohsen46
26-12-1390, 08:42 بعد از ظهر
کوروش جان رینگ چرخ عقب هم میشه با سایز بزرگتر عوض کرد؟ فکرکنم بازوی نگهدارنده چرخ عقب هم تغییراتی توش انجام بشه
نمیشه فلاپ یک موتور دیگرو بهش بخورونی؟ تو ۷۰۰-۸۰۰تومن هست

MOHAMMAD_VIOLIN
26-12-1390, 09:15 بعد از ظهر
تو سایت تیونینگ تاک تو یه قسمت آمیکو 250 بو د فکر کنم طرف کااارش همینه
چند تا نمونه کار گذاشته-یکیش زرد بود- فوق العاااااااااااده بود !! معرکه بود ! میگفت 3 تومن پولش میشه (کلا)
با یکی از این شماره ها تماس بگیر که آدرس سایت رو بت بده و سوالاتت رو بکن
شاره اعضای گروهه
کارشون 20
09126169462 علی
09398300105 علی
09121240064 محمد
09354551960 میثم

mohsen46
26-12-1390, 10:12 بعد از ظهر
بیزحمت آدرس تاپیکشو بده

کوروش
26-12-1390, 10:20 بعد از ظهر
من هر فلاپی رو بخوای میتونم بهش بخورونم تا فلاپ های زد ایکس / مگلی/ دیلیم و وینر رو سوزوکی انداختیم !!!
لاستیکس هم کاملا غابل تغییره
درباره اون تینونگینگ کارا هم بگم که فلاپ هارو زیر 1 تومن نمیزنن / کارشون خیلی خوبه ولی قیمتشون اصلا مناسب نیستش

mohsen46
26-12-1390, 10:31 بعد از ظهر
کوروش جان بیزحمت اگر امکانش هست به ریز قیمت فلاپهای موجود و قیمت یه موتور بدرد بخور و هزینه انجام دادنش که نه سیخ بسوزه و نه کباب که به صرفه هم باشه رو بنویس
موتور برای تعویض هم سراغ داری؟ قیمت ؟

کوروش
26-12-1390, 11:19 بعد از ظهر
کوروش جان بیزحمت اگر امکانش هست به ریز قیمت فلاپهای موجود و قیمت یه موتور بدرد بخور و هزینه انجام دادنش که نه سیخ بسوزه و نه کباب که به صرفه هم باشه رو بنویس
موتور برای تعویض هم سراغ داری؟ قیمت ؟
پیشنهاد من کلگی مگلی هستش یا دیلیم یا دربی هستش که مگلی کلگی کامل بخوای بگیری حدود 300-400 تومنی واست در میاد
70 کلگی 160 تومن چراغ - بقیه هم پول اینه و نقاب
تنه پایین هم که با خودم / خودم واست ردیف میکنم / هزینه نصب از بچه های پرشین موتور نمیگیرم !!!
موتور 250 هم سراغ دارم حدود 700 تومنی میشه !!!
فلاپ های بغل هم که حدود 400 تومن

mohamad javad
26-12-1390, 11:51 بعد از ظهر
اصلش انجين ٤٠٠ سي سي هست
قيمت اونو نگفتيد
بعد گير بكس و ترمزا چه تغييري ميكنه
هزينه لاستيك؟

کوروش
27-12-1390, 12:06 قبل از ظهر
لاستیک چینی بندازی که رو هیو مینداز 80 تومن خوبش 120 تومن !!!
ترمز هاش خیلی عالیه جلو جفت دیسکه و خیلی خوب میگیره !!!
انجین چند سی سی ؟؟؟؟
من فکر کردم خودتون انجین دارید

mohamad javad
27-12-1390, 12:13 قبل از ظهر
!!!
انجین چند سی سی ؟؟؟؟
من فکر کردم خودتون انجین دارید
٤٠٠ سي سي ديگه
بعد تو ايست بازرسي ها و كفي و....
تابلو نميشه موتور انجين ٤٠٠ روشه؟
اگه بگيرن ديگه رفته موتور ، دردسر بزرگي هم ميشه برا آدم

کوروش
27-12-1390, 12:23 قبل از ظهر
٤٠٠ سي سي ديگه
بعد تو ايست بازرسي ها و كفي و....
تابلو نميشه موتور انجين ٤٠٠ روشه؟
اگه بگيرن ديگه رفته موتور ، دردسر بزرگي هم ميشه برا آدم
نه فلاپ بیاد روش دیگه قابل دیدن نیستش که بخواد نظر بده !!!
من انجین خوب سراغ ندارم ولی واست میگردم اگه چیزی بود

mohamad javad
27-12-1390, 12:28 قبل از ظهر
من تو فكرش بودم
اين دو تا موتورمو رد كنم برا تابستون شايد همچين كاري كردم

mohsen46
27-12-1390, 12:30 قبل از ظهر
فلاپ کامل مگه فلاپ بغل رو نداره؟ دمبی و زین و باک رو نمیشه عوض کرد ؟

s.mm
27-12-1390, 01:41 قبل از ظهر
این یه نمونه از تغییر انجین سوزوکی 250 های بی پدر مادر وارداتی آمیکو هست

9478

لازم به ذکر است که این حرکت رو یکی از بچه های تیونینگ تاک انجام داده و تصویر هم از پست های ایشونه، همچنین موتورسیکلت ایشون بعد از این دست کاری ها گیر پلیس می افته و به دلیل تغییر در حجم و خارج کردن از استاندارد نه تنها موتور توقیف میشه بلکه جریمه هم میشن ایشون(اگه درست یادم مونده باشه)

mohsen46
27-12-1390, 02:01 قبل از ظهر
خبر نداری چجوری گیر افتاده؟ موتورش فلاپ کامل داشته یا نه؟ چجوری فهمیدن
چه موتوری روش نسب شده؟

s.mm
27-12-1390, 02:10 قبل از ظهر
ظاهراً تو محلشون میچرخیده که پلیس بهش گیر داده و باقی قضایا، فلاپ که نداشته قطعا و همین جوری بوده این که موتور دست کاری شده که دیگه خیلی تابلو هست تازه این موتور ها اصالتا مال نیرو انتظامی بوده.
کسی که این کارو کرده آدمیه که سر پر سودایی داره یه ماشین هم خودش دست ساز سر هم کرده بود! آخرین پروژش هم تو مایه های هارلی دیویدسون دست ساز بود!

9479

کوروش
27-12-1390, 07:29 قبل از ظهر
خب فلاپ نداشته یارو هم از دور دیده فهمیده موتورش دست کاری شده !!!
یه مثال : اگه مگلی از جلوتون رد بشه شک میکنید که موتورشو عوض کرده ؟؟؟؟
یکی رو شک کنید 2تارو شک کنید همه مگلی هارو که نمیشه !!!
فلاپ کامل ببندی مشکلی نداره یارو نمیاد که خم بشه شمار موتور رو بخونه نهایتش شماره تنه !!!
تو تیونینگ همه چیه موتور عوض میشه / چراغ عقب / دمبی/ زین !!!
این کارا هزینه رو بالا میبره و کاملا علاقه ای هستش ولی موتور رو زیباتر میکنه

mohsen46
27-12-1390, 09:41 قبل از ظهر
به نظر من موتور تریلهایی مثل wr450f یا crf450x و از این دست انجینارو گیر بیاریم خیلی بهتره هم جمعو جور تره واحیانا باگیر دادن پلیس با یه نگاه ساده متوجه نمیشن وهم قدرت وشتاب خوبی داره
کوروش جان من فقط متوجه نشدم هزینه فلاپ بقل مال چیه؟ مگه نگفتی فلاپ کامل میفروشن

کوروش
27-12-1390, 05:33 بعد از ظهر
به نظر من موتور تریلهایی مثل wr450f یا crf450x و از این دست انجینارو گیر بیاریم خیلی بهتره هم جمعو جور تره واحیانا باگیر دادن پلیس با یه نگاه ساده متوجه نمیشن وهم قدرت وشتاب خوبی داره
کوروش جان من فقط متوجه نشدم هزینه فلاپ بقل مال چیه؟ مگه نگفتی فلاپ کامل میفروشن
ببین من فلاپ کامل رو دارم طرحش هم حوبه ولی پیشنهاد من به شما اینه که کلگی میگلی ندازی و تنه پایین رو بدی واسط بسازم !!!
چون تنه خود مگلی رو موتور دیگه سوار نمیشه باید یه تنه دیگه روش بندازی

MOHAMMAD_VIOLIN
28-12-1390, 02:34 بعد از ظهر
بیبینید !! یه سوال حتی اگه طرف فلاپ هم بندازه که موتورش معلوم نشه و حواسش هم باشه که صدای موتور هم جلو پلیس بلند نکنه که از صداش بفهمه....
یه مساله دیگه هم هست.
به فرض پلیس گیر داد بهت
مدارک؟ کارت موتور ؟
بهش میدی...
آمیکو 250 ؟
آره !
طرف میگه این کجاش آمیکو 250 هستش؟؟؟
فقط یه پلاک داری که با پلاک کارت موتورت همخونی داره ...همین و بس !
شکل و شمایل موتور هم که قربونش برم !!!!! بیشتر طرف رو به این شک میندازه که ما رو یه موتور سنگین پلاک یه موتور دیگه چسبوندیم و کارت اونو گذاشتیم تو جیببمون !! بیشتر گیر میشه که بفهمه قضیه چیه !
نظر منه...
نظر شما چیه ؟

mohsen46
28-12-1390, 02:58 بعد از ظهر
کاملا درسته البته باید از دوستانی که تجربه دارن و اینکارو انجام دادن و از موتور هم استفاده کردن پرسید
بنظر من باید بعد از نصب فلاپ با همون موتور قدیمی برای جا افتادن موتور و رفع گیر استفاده بشه وبعد موتور نصب بشه و قبلا هم گفتم بهتر هست از یک موتور تک سیلنر حجم بالا استفاده بشه کمتر تابلو هست........

02109002
28-12-1390, 03:03 بعد از ظهر
کسی که میخواد این کار رو انجام بده باید تمام مشکلات رو به جون بخره
این طوری یعنی cb 400 سوار شدی ، پس باید مشکلات cb 400 رو داسته باشی

mohsen46
28-12-1390, 03:11 بعد از ظهر
کسی که میخواد این کارو بکنه میخواد عشق و حالی که با یه سنگین بکنه با این موتور بکنه و با پلاک و کارت موتور بره تو دل پلیس تازه بهش گیر ندن وگرنه یه سنگین میخرید

MOHAMMAD_VIOLIN
28-12-1390, 03:57 بعد از ظهر
اینطوری موتور جکمع کردن یعنی 3/5 باید مایه بذاری کلا
حالا cb 400 ]چنده ؟

mohsen46
28-12-1390, 04:08 بعد از ظهر
۴ الی ۵ _ توجه داشته باشید در ظاهر موتور حجم پایین و فوفولی میخواید سوار بشید ولی با یک موتور مثلا wr450f چه شتاب و سرعت تقریبا ۱۷۰-۱۸۰ تایی بدست میاری

کوروش
28-12-1390, 06:49 بعد از ظهر
میگید موتور هیکلش غلط اندازه ؟؟؟؟ پس هر روز جلوی مگلی ها نینحا ها هیو ها و دیلیم ها و .... گرفته میشه ؟؟؟
نا بابا این خبرا نیستش / پلیس جلو منو گرفته میگه موتورت 400 هستش میگم اره میگه مدارک کارت موتورو نشونش دادم گفت حله برو
حالا مونورم چی بود ؟؟؟؟ پیشرو پارس نارنجی رنگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این خبرا نیستش کاری ندارن اگه این جوری باشه باید روزی 10000000000000 بار جلو موتورهایی مثل مگلی و دیلیم رو بگیرن چون اونا هم ممکن انجین 400 بسته باشن !!!
تنها جایی که مچتون ممکنه گرفته بشه موقع خلافه که وقتی موتور میره پارکینگ همه چی چک میشه !!!
یارو موتور سنگین داره شب و روز هم میره بیرون مثل شما اینقدر دلهره نداره

MOHAMMAD_VIOLIN
28-12-1390, 08:08 بعد از ظهر
جند نفری که خاطرات تعریف کردن و موتور رو به باد دادن خبری از خلافی نبود

Ramtin Ducati
04-01-1391, 04:17 بعد از ظهر
الان یه انجین کامل۴۰۰ مثلاً آر اف یا سی بی چقدر میشه قیمتش؟

کوروش
04-01-1391, 04:49 بعد از ظهر
الان یه انجین کامل۴۰۰ مثلاً آر اف یا سی بی چقدر میشه قیمتش؟
بستگی به تمیزیه موتور هم داره / ولی اگه ریس و مدل بالا بخوای ارزونتره !!!
من موتور کلاسیک 1000 سراغ دارم یارو زیر 1 تومن قیمت میده !!!
ولی فکر نکنم 400 بالای یه تومن باشه البته این جور چیزا قیمت ثابتی داره هر کی یه قیمت میده ولی ار اف ارزون تره

s.mm
05-01-1391, 01:35 قبل از ظهر
ما که توی مریخ نیستیم که هی بخوایم تهران رو توی خیالاتمون فرض کنیم که اگر چنین شود چنان می شود و آیا چنان نمی شود اگر فلان شود؟ اساسا شما بگید اینجا به چی گیر میدن و کجاها؟ گیر اساسی در تهران اکیپ هایی هست که سر چهار راه موتور رو می گیرن و می کنن توی کفی یعنی یک موتور سوار بزرگترین مشکلش همینه و بس بنابر این اگر کسی مثلاً شبیه من مدارکش کامل نیست بتونه این جور مواقع قسر در بره(به هر صورت) بنابراین از مهلکه جسته! حالا بر فرض اصلا موتور شما رو گرفتن کردن توی کفی! شخصا با تجربه سه بار گیر افتادن در سال 90 می گم که بیش از 40 درصد موارد حتی پلاک رو هم با کارت دقیقاً چک نمی کنن! و بعد مثلاً شما اگه گواهینامه نداشته باشی دیگه نمیان به بیمه هم گیر بدن.
شما کلاه بزار سرت گواهینامه هم داشته باش همه چی حله.
از طرف دیگه من یه بابایی رو دیدم که از همین 250 های تیون شده ی فلاپ دار سوار میشه و برای تردد روزانش استفاده می کنه همیشه هم با کلاه هست.

mrjm
16-01-1395, 01:24 بعد از ظهر
سلام ب همه دوستان
کل مطالب رو از ابتدا تا انتها خوندم
در حال حاضر یک تریل کبیر۲۰۰ سی سی طرح ktm دارم ک تصویرش موجوده.
میخام انجینشو با شرایط زیر عوض کنم،برای شماره کوبی مشکلی ندارم.
تک سیلندر، آب خنک،۶دنده،بین ۲۵۰ الی ۳۰۰ سی سی ک تابلو نباشه، سرعتش بیشتر از ۱۵۰ تا باشه.
انجین های دومنظوره یه چیزی مثل ax1 یا crm منظورمه،برای شهر و آفرودهای سبک.
بیشتر استفاده داخل شهر و مسافت های طولانیه بین شهرها هست، تایر و رینک شهری هم دارم براش.

چه انجینی معرفی میکنید و قیمت؟کجا میشه تهیه کرد.
اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

- - - Updated - - -

بستگی به تمیزیه موتور هم داره / ولی اگه ریس و مدل بالا بخوای ارزونتره !!!
ولی فکر نکنم 400 بالای یه تومن باشه البته این جور چیزا قیمت ثابتی داره هر کی یه قیمت میده ولی ار اف ارزون تره

میشه شماره ای برای تماس تلفنی یا تلگرام بدین، دنبال انجین هستم.
شرایطش رو در ارسال قبلیم گفتم.ممنون

Gladiator
16-01-1395, 06:03 بعد از ظهر
سلام ب همه دوستان
کل مطالب رو از ابتدا تا انتها خوندم
در حال حاضر یک تریل کبیر۲۰۰ سی سی طرح ktm دارم ک تصویرش موجوده.
میخام انجینشو با شرایط زیر عوض کنم،برای شماره کوبی مشکلی ندارم.
تک سیلندر، آب خنک،۶دنده،بین ۲۵۰ الی ۳۰۰ سی سی ک تابلو نباشه، سرعتش بیشتر از ۱۵۰ تا باشه.
انجین های دومنظوره یه چیزی مثل ax1 یا crm منظورمه،برای شهر و آفرودهای سبک.
بیشتر استفاده داخل شهر و مسافت های طولانیه بین شهرها هست، تایر و رینک شهری هم دارم براش.

چه انجینی معرفی میکنید و قیمت؟کجا میشه تهیه کرد.
اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

- - - Updated - - -

میشه شماره ای برای تماس تلفنی یا تلگرام بدین، دنبال انجین هستم.
شرایطش رو در ارسال قبلیم گفتم.ممنون

crm که دو زمانست و صداش تابلوت میکنه
شما باید یه انجین چهار زمانه به همراه ترانزیستور و کاربراتور تهیه کنی
پیشنهاد من انجین سوزوکی آمیکوی 250 یا 300 سی سی که هم کارکردش و هم صفرش پیدا میشه

sajjadme
16-01-1395, 07:06 بعد از ظهر
یه سوال دارم ....
یه انجین 250 تا 400 سی سی که سایزشم کوچیک باشه و به موتور هایی مثل 220 یا مگلی و دایلیم مثلا بخوره یعنی زیر فلاپ قایم شه سالم و سرحالم باشه و قطعاتش گیر بیاد بنظرتون مال چه موتوری هست و قیمتش حدودا چقدره...

mogrem
16-01-1395, 08:44 بعد از ظهر
ax1 انجین جم جوری هستش و اب خنک چند وقت پیش دیدم رو پیشرو پارس بسته بودن قیمت رو خبر ندارم

sajjadme
16-01-1395, 08:49 بعد از ظهر
یه موتور پیدا کردم 2سیلندر مال هونداست honda cb500f صدای موتور با اگزوز استوک رو هم گوش دادم اصلا ضایع نیست خیلی خوبه و بعید میدونم جلب توجه کنه بنظرتون انجینش پیدا میشه ؟؟؟ قیمت انجینش فک میکنید چقدر باشه
اینم کلیپش[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

این عکس ها متعلق به انجین HONDA CBR 500R هست ....بنظرتون این انجین به کدوم موتورا میخوره.....
بین دایلیم و مگلی و پالس 220 و جترو تورنادو 250 و پیشرو 200 طرح قدیم و غیره ....
و هزینه ی نصب و راه اندازیش روی این موتور ها چقدر میشه بجز هزینه ی خرید انجین ...فقط نصب و راه اندازی موتور
ممنون

mogrem
17-01-1395, 05:30 بعد از ظهر
پیشرو 200 شاسی خوبی داره از همه هم ارزونتر هستش لاستیک هاش پهن هستش

- - - Updated - - -

تو هر موتوری بگیر راهندازی وقت گیر وهزینه داره چون شاسی باید دست بخوره اول دنبال انجین باش که از لحاظ قیافه و اندازه شبیه انجین موتور خودت باشه پیشرو پارس انجین بزرگی داره و شاسی از زیر انجین رد میشه فکر کنم از همه راحت تر باشه و کم دردسر تر

M.amin5379
29-03-1396, 09:31 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز موفق شدین بگیرین این انجینا!! قیمتش چقدره! منم اگه گیرم بیاد یکی مثل این میخوام
چندجاییم سوال کردم کسی نداشته

Atanik
30-03-1396, 10:38 بعد از ظهر
دوستان با تعویض انجنین به این قدرت روی مگلی 130 کیلویی(یعنی خیلی سبک) باید به فکر امنیتتون هم باشید، مگلی ترمز عقب خوبی نداره که به نظر من باید پمپش کامل عوض بشه، اگر تونستید ترمزش رو از موتور های abs دار بزارید بهتره، چون همینطور که میدونید با کم بودن وزن اصطکاک هم کمتر میشه و امکان قفل کردن چرخ بیشتر میشه، که این موضوع خیلی بحرانی هستش.
لاستیک رو هم با لاستیک پهن و soft تعویض کنید.
البته شاسی مگلی بسیار دست گیر هستش و مطمئنا خیلی اذیت میشید.
ولی در نهایت چیزی سوار میشید که به نظر من هم زیباست و هم سریع و هم ایمن.