PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه تریل هوندا*دگری* با فلات - روان - xl- CRM

MOHAMMAD_VIOLIN
22-12-1390, 02:10 بعد از ظهر
مقایسه تریل هوندا*دگری* با فلات - روان - xl- CRM
با سلام خدمت دوستان
من تا به حال تریل هایی مثله:
لانزا
روان 200
فلات 200
هندا XL 250
رو مورد تست قرار دام و در حال حاضر
HONDA CRM و
سوزوکی RMZ دارم(کراس)

اما یک روز هندا دیگری رو برای اولین بار تست کردم و واعا تعجب کردم از این همه حس خوب !!!
به حدی روندن با این هندا دیگری تو جاده های آفرودی و نا هموار راحته که غیر قابل باور بود واسم

این موتور صدای فوق العاده نرمی داشت و خیلی تمیز بود
استارتی هم بود
قدرت خیلی بالایی هم داشت نسبت به روان و فلات که فقط 50 سی سی کمتر هستن (شاید 2 برابر بیشتر قدرت و شتاب داره)
با توجه به 4 زمانه بودن و قیمت پایین (در حدود2.500) برای آفرود به نظر من تو این رنج قیمت عالی ترین تریل هستش
فقط قیافش شاید مدرن نباشه-- اما در کیفیت بی همتاست..و تو بدترین شرایط هم جاتون نمیذاره
از لحاظ قدت هم که تو تریل ها CRM قول وحشتناکیه که با یه گاز بدون نیم کلاج کردن تو دنده 2 میاد بالا اما هم گرونه هم خرجش بالاست هم دو زمانه اس !
اینم عکس هندا دیگری :
9208

nopo
22-12-1390, 03:05 بعد از ظهر
مقایسه تریل هوندا*دگری* با فلات - روان - xl- CRM
با سلام خدمت دوستان
من تا به حال تریل هایی مثله:
لانزا
روان 200
فلات 200
هندا XL 250
رو مورد تست قرار دام و در حال حاضر
HONDA CRM و
سوزوکی RMZ دارم(کراس)

اما یک روز هندا دیگری رو برای اولین بار تست کردم و واعا تعجب کردم از این همه حس خوب !!!
به حدی روندن با این هندا دیگری تو جاده های آفرودی و نا هموار راحته که غیر قابل باور بود واسم

این موتور صدای فوق العاده نرمی داشت و خیلی تمیز بود
استارتی هم بود
قدرت خیلی بالایی هم داشت نسبت به روان و فلات که فقط 50 سی سی کمتر هستن (شاید 2 برابر بیشتر قدرت و شتاب داره)
با توجه به 4 زمانه بودن و قیمت پایین (در حدود2.500) برای آفرود به نظر من تو این رنج قیمت عالی ترین تریل هستش
فقط قیافش شاید مدرن نباشه-- اما در کیفیت بی همتاست..و تو بدترین شرایط هم جاتون نمیذاره
از لحاظ قدت هم که تو تریل ها CRM قول وحشتناکیه که با یه گاز بدون نیم کلاج کردن تو دنده 2 میاد بالا اما هم گرونه هم خرجش بالاست هم دو زمانه اس !
اینم عکس هندا دیگری :
9208

فلات و روان 2 تا موتور چيني بيشتر نيستند و در اون حدي كه بخوان با موتورهاي ژاپني مقايسه بشن نيستند!!
اما جهت اطلاع شما دوست عزيز honda degree يك موتور اندرو است نه يك تريل!!!
موتوري قديمي كه تا اواسط دهه توليد مي شده
توي مشهد بيشتر رنگ آبي-سفيد رو ديدم.
بااينكه خيلي جديد نيست ولي 4زمانه ست!!!
ظرفيت باكش 9.5 ليتره
موتره واقعا مردي هستش
قطعاتش راحت پيدا ميشه
ولي در مقايسه با crm فكر مي كنم تنبل تر باشه
وزنش مناسبه

بله توي مشهد هم بچه ها دارند منم ازش خوشم مياد

چند تا تصوير از بچه هاي مشهد:
[Only registered and activated users can see links]

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

من از اين موتور خيلي خوشم مياد
شايد در آينده خريدم

MOHAMMAD_VIOLIN
23-12-1390, 01:41 قبل از ظهر
پس فکر کنم crm هم اندرو باشه -کلا این اسامی رو چطور تفکیک میکنی ؟ duelroad و اندرو و تریل ؟ من فکر میکنم duelroad ها دو کاربردی هستن هم شهری هم آفرود یعنی نسبت به تریل سرعتی تر . تریل هم که فقط واسه آفروده اما اندرو فکر میکنم همون duelroad ]ا باشن درسته؟ با این حساب crm هم نمیتونه تریل باشه؟ 147 تا باهاش رفتم(با خورشیدی استاندارش)-160 تا هم آمپر داره (انگار سرعت ملاک بوده )
درسته دگری از crm کند تره - crm واقعا وحشیه تو تست شتاب تو سر بالایی فقط ktm 450 پا به پاش اومد(کیبس وا میکنه راکب و پرت میکنه ! :2gwb921:

اما مقایسه دگری با فلات و روان بدک هم نیست با توجه به اینکه با 2 میلیون میشه تمیزشو گیر آورد-از لحاظ امکانات روز هم چیزی از روان و فلات کم نداره(جز قیافه)
امکاناتی مثه ترمز های دیسکی جلو و عقب
استارت
حتی فن خنک کننده !

02109002
23-12-1390, 01:47 قبل از ظهر
از این لینک کمک بگیرید تا موضوع براتون کاملا" روشن شه
فرق و شباهت ها و انواع موتور های آفرودی ([Only registered and activated users can see links])

MOHAMMAD_VIOLIN
23-12-1390, 02:46 قبل از ظهر
از این لینک کمک بگیرید تا موضوع براتون کاملا" روشن شه
فرق و شباهت ها و انواع موتور های آفرودی ([Only registered and activated users can see links])

از وقتی که گذاشتی و لینک رو دادی ممنونم
من کامل مطالب رو خوندم و فهمیدم تریل همئن اندرو هستش
من قبلا هم بسیار راجع به این موضوع تو سایت های موتور های سازنده مثله هندا - کاوازاکی و ... تحقیق زیادی کردم و اون موقع به این نتیجه رسیده بودم که کلا به این صورته :
کراس
اندرو (تریل یا duelroad )
تریال
adventure
اما این دوست من چون خیلی با اطمینان گفتن تریل با اندرو فرق داره باز شک کردم ! واسم جای سوال شد !
در سایت های رسمی کارخانه های موتور چیزی به نام تریل وجود نداره...فقط terial هست که بحثش جداست !

Alireza
23-12-1390, 02:56 قبل از ظهر
دوست عزیز قبل از زدن تاپیک دقت بیشتری کنید یه بخش داریم واسه مقایسه
منتقل شد

02109002
23-12-1390, 02:57 قبل از ظهر
این یه نمونه که تو گروهها Trail هم به چشم میخوره و برند معتبری هم هست .

MOHAMMAD_VIOLIN
23-12-1390, 03:19 قبل از ظهر
تو سایت هندا اینطوره
اما تو سایت سوزوکی - یاماها - کاوازاکی کی تی ام نمیشه یک چیز یگانه رو دید ! کلمات متفاوت استفاده میکنن !
نمونه سایت کاوازاکی : عکسش : 9257
واسه اینکه بحث منحرف نشه تو پست انواع موتور بحٍ کنیم(ممنون)

nopo
23-12-1390, 08:37 قبل از ظهر
همه ميدونن كه تريل با اندرو فرق داره
اندرو بيشترو به موتورهاي مسابقات پاريس داكار ميگن .البته با باك معمولي.چون موتور هاي داكار باك بزرگ تري دارند
نمونه اندرو ها:AX1 degreedegree

MOHAMMAD_VIOLIN
23-12-1390, 02:06 بعد از ظهر
همه ميدونن كه تريل با اندرو فرق داره
اندرو بيشترو به موتورهاي مسابقات پاريس داكار ميگن .البته با باك معمولي.چون موتور هاي داكار باك بزرگ تري دارند
نمونه اندرو ها:AX1 degreedegree

من هم به این نتیجه رسیدم !

من منکر حرف شما نمیشم حتی تایید هم میکنمش !
اما مساله چیز دیگه اس - شما میگی همه میدونن- همه از کجا میدونن ؟ باید از جای مرجع باشه دیگه درسته؟
الان شما سایت هندا رو میبینی یه چیزه !
سایت کاواساکی کلا اسمی از تریل نمیاره و به جاش از آفرود استفاده کرده
یه شرکت میگه اندرو-یه شرکت میگه duelroad ! یه شرکت یه چیز دیگه ! هرکی یه چیز میگه ! حتی تو همین سایت هم در مورد فرق و شباهت انواع موتور آفرود اطلاعات داد متاسفانه هیچ اسمی از تریل نبرد ! و این نشون میده که هنوز خیلیا نمیدونن ! من حرف شما رو قبول دارم در مورد فرق تریل و اندرو اما نقاط گنگ هم تو مغزم هست
-اینجا بحث کردن وقت تلف کردنه و خراب شدن تاپیک

اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بهتره به صورت علمی و با مدرک در جای درستش
یعنی اینجا :

اطلاعاتش رو در اختیار دیگران بذاره تا صحت ماجرا اونجا بررسی بشه

MOHAMMAD_VIOLIN
26-12-1390, 06:12 بعد از ظهر
رفع ابهامات در این تاپیک به نتیجه نهایی رسید [Only registered and activated users can see links]