PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار پیرامون کاربران و تاپیک ها و سایت

صفحه ها : [1] 2 3 4

BKING
11-10-1348, 03:30 قبل از ظهر
سلام؛

این تاپیک ایجاد شد تا همه اعضا درجریان اتفاقات و تغییر و تحولات سایت قرار بگیرند و بیشتر جهت اطلاع رسانی می باشد.
-------

راهنمایی خرید وسیله

این سایت هیچگونه جانبداری از هیچ وسیله ای نمی کند و اگر شخصی از یک موتور یا هر چیز دگیری تعریف و تمجید کرد به این معنا نیست که اون وسیله بی نقص بوده و پس از خرید هیچ مشکلی ایجاد نمی کند

پس این بحث رو که چون شما گفتید من رفتم خرید؛ چرا اشتباه راهنمایی می کنید و ..... رو فراموش کنید

ممنون ؛ موفق باشید

Sination
24-05-1389, 04:57 بعد از ظهر
بابا گناه دارن بیخیال ..

بعدشم سایت ما اگر بخواد همین 4 تا یوزری که داره رو بن کنه دیگه کسی نمیاد تو سایت

به نظر من چند روز بن باشن و بعدش به سایت دسترس داشته باشن

مرسی

Alireza
24-05-1389, 06:47 بعد از ظهر
فرار نیست هر کی هر چی دلش خواست بگه و بن هم نشه همون بهتر که همچین یوزرایی نباشن اصلا

Mohammad
31-05-1389, 08:22 بعد از ظهر
خواهش می کنم آقا امیر.
ببینید بعضی چیزا مثل جای زخم همیشه می مونن. اگر من بیام در گوش یکی از شما چیزی بگم، شاید جز شما و خودم یا چند نفر دیگه چیزی نفهمن. به هر تقدیر هم از ذهنتون پاک میشه. اما کم رنگ ترین جوهر ها از قوی ترین حافظه ها ماندگار ترن. خیلی ها در جریان یک سری بحث نیستن و فقط سر دفن جنازه سر می رسن و این دقیقا همون چیزی است که باعث میشه کاربران کمتری بیان و عضو بشن.
در هر حال این فوروم یک تجربه برای مدیران محترمش است. مسلما مثل خیلی از فوروم ها باید سال آینده یک هفته تعطیل بشه و تمام پست های غیر ضروری پاک بشه و به عنوان یک مرجع مستند بهش اطمینان کرد.
در ضمن کسی که هدفش زیر سوال بردن یک سری آدم یا یک وسیله نقلیه هست بهتر هست که نباشه. البته این خطر همیشه وجود داره که باز هم با اسامی دیگه بیاد واسه سخن پراکنی.
یک دشمن زیاد و هزار دوست کم است.
دوستدار.

alien
31-05-1389, 10:30 بعد از ظهر
باسلام.
بنظر بنده ارزش و اعتبار سایت در گرو شآن و شخصیت اعضاست.لذا تعداد زیاد اعضاء باعث تقویت سایت و اعتبار بخشی به اون نمیشه . کلیه اعضاء باید مکلف به رعایت کامل مقررات راهنمائی و رانندگی باشند و در ضمن از ادبیات مناسب در پستهاشان استفاده کنند و اگر قرار باشد کارت عضویتی صادر شود اعطایش جنبه تشویقی داشته و نشانگر اعتبار عضو باشد و سایت از چنان اعتباری برخوردار شود که درخواستهای قانونمدارش حتی در حد تقاضای رفع محدودیت تردد موتورسیکلتهای سنگین جهت اعضای رسمی از طرف نیروی انتظامی جدی گرفته شود. به امید آنروز

high-speed
03-06-1389, 09:48 قبل از ظهر
اولا دوست گلم alien خدا از دهنت بشنوه که دیگه خسته شدیم از این محدودیت ها

دوم اینکه بنظر من هم کیفیت خیلی مهمتر از کمیته

مشکل ایران و صنعتش هم توی همینه که به کمیت بیشتر اهمیت میدن تا کیفیت

کاربرایی مثل همین دوستان گلمون که با دلسوزی و متانت تمام مطالبی رو برای ارتقاء سایت آپ میکنن باعث پیشرفت سایت میشن

بنظرم حرکت مدیران حرکت درستی بود و نشون داد که سایت با هر شرایطی دارای قوانین و ضوابط خودش هست

موفق باشید

Amir
12-06-1389, 09:30 بعد از ظهر
دو دوست عزیزمون k1_kdl و نیما نادری از سمت کاربری مدیر بخش فنی به دلیل نداشتن فعالیت و حضور در سایت برکنار شدند

ارادت , موفق باشید.

high-speed
23-06-1389, 11:23 قبل از ظهر
سلام دوستان گلم

شرمنده از اینکه این چند روز رو توی سایت حاضر نبودم (پول تلفون رو ندادم قطع شده)

فردا هم ساعت 9 عازم پادگانم برای دوره آموزشی

ایشاالله توی این دو ماه مرخصی ساعتی میگیرم و مزاحم شما دوستان گلم میشم

شرمنده اگه این چند وقت باعث زحمت شدم و با پر حرفیام سرتونو درد آوردم

البته اینارو نمیگم که فکر کنید به همین راحتی دست از سرتون برمیدارم

چون حتی شده روزی 1 ساعت مرخصی میگیرم از یه کافی نت آپ میشم

به امید دیدار توی یه قرار ملاقات بعد از این 2 ماه آموزشی

موفق باشید

Amir
23-06-1389, 02:22 بعد از ظهر
موفق باشی سعید جان

باوجود افرادی مثل شماست که این سایت داره به فعالیت خودش ادامه میده

ایشاالله از این به بعد یه سرباز امام زمان هم رو سایت داریم :14:

موفق باشی داداش

Red Hat
23-06-1389, 03:27 بعد از ظهر
امید وارم سربازی هم مثل سایر کارات با موفقیت پشت سر بزاری.

ما هم همیشه به یادت هستیم.

Mohammad
24-06-1389, 12:50 قبل از ظهر
این شتر سربازی کی روی ما بخوابه هنوز معلوم نیست. اما ما واست دعا میکنیم که بهت سخت نگذره.

MR.K
24-06-1389, 07:03 قبل از ظهر
سلام دوستان گلم

شرمنده از اینکه این چند روز رو توی سایت حاضر نبودم (پول تلفون رو ندادم قطع شده)

فردا هم ساعت 9 عازم پادگانم برای دوره آموزشی

ایشاالله توی این دو ماه مرخصی ساعتی میگیرم و مزاحم شما دوستان گلم میشم

شرمنده اگه این چند وقت باعث زحمت شدم و با پر حرفیام سرتونو درد آوردم

البته اینارو نمیگم که فکر کنید به همین راحتی دست از سرتون برمیدارم

چون حتی شده روزی 1 ساعت مرخصی میگیرم از یه کافی نت آپ میشم

به امید دیدار توی یه قرار ملاقات بعد از این 2 ماه آموزشی

موفق باشید

آقا کجا افتادی منم امروز دارم میرم خدمت ولی چون سابقه خدمتی داشتم اموزشی دیگه نرفتم. کمکی از دست ما بر میاد بگو داداش :29:

Amir
24-06-1389, 02:01 بعد از ظهر
سلام خدمت تمامی اعضا محترم سایت

بخاطر مسائل امنیتی و جلوگیری از هک شدن سایت تصمیم به آپگرید انجمن گرفته شد.

همونطور که در قسمت فوتر مشاهده می کنید از ورژن 4.0.0 به ورژن 4.0.6 منتقل شدیم.

اما این انتقال باعث یه سری اختلالات تو سایت شده که سعی می شه در کوتاه ترین زمان ممکن رفع بشن - (درست شد)

اگه مشکلی در هرجای انجمن داشتید لطفا همینجا اعلام کنید که رسیدگی بشه

با تشکر از صبر و شکیبایی شما.

mani
25-06-1389, 08:05 بعد از ظهر
دوست خوبم امیدوارم این دو ماه آموزشی زود بگذره و ما بازم بتونیم از حضورت در سایت بهره ببریم.
:32:موفق باشی سرباز وطن

high-speed
26-06-1389, 06:35 بعد از ظهر
سلام دوستان گلم

ممنون از لطفتون ، امروز آخرین روز که بیرون از پادپاگانم(اومدم مرخصی) و گفتم که یه سر بزنم و برم

k1_kdl عزیز من دانشگاه هوایی شهید ستاری (نیروی هوایی) خدمت میکنم ، مرسی از لطفت فعلا داریم میسازیم باهاش

goostaw عزیز ایشاالله که برای شما این شتره یا نیاد و یاهم زود بیادو بره

ما هم داریم سعی میکنیم زودتر کیشتش کنیم

همگی موفق باشید هر وقت بتونم سر میزنم بهتون

موفق باشید

Amir
31-06-1389, 11:12 بعد از ظهر
به نام خدا؛

خداحافظی من از شما دوستان عزیز

تو این مدتی که با شما دوستان آشنا شدم خیلی اطلاعاتم بالا رفت و همینجا از علیرضا ی عزیز که تو این چند سال آشناییمون مثل داداش بزرگتر واسم بود و همیشه راهنماییم کرد تشکر می کنم

و تقریبا این آشنایی مثل یه کلاس درس برام بود از همه ی دوستان و خصوصا از عزیزانی که طرح سایت رو دادند کمال تشکر رو دارم.

تو این مدت خوب یه سری اتفاقا افتاد یه سری حرفا زده شد که همینجا از همه ی دوستان "اگه لحن یا برخورد بدی داشتم" عذر خواهی می کنم و نکته دیگه ای هم که وجود داره اینه که بعضی دوستان از وضع مدیریتی من ناراضی و دلخور بودند که با گفتگومون با هم نه تنها بهتر نشد بلکه ایشان ذهنیت بدتری پیدا کردن امیدوارم تمامی این اتفاقات رو رو حساب کم تجربگی من گذاشته باشید.

امیدوارم این سایت بتونه لحظات خوبی رو برای همه دوستان ایجاد کنه و به عنوان کوچکترین عضو سایت برای تمامی عزیزان آرزوی موفقیت و شادی روزافزون می کنم.

ارادت

sirn
01-07-1389, 09:52 قبل از ظهر
ببخشید من کم کاستیی از ناحیه شما تو سایت ندیدم....
مشکلی به وجود اومده ...
اگه از طرف اعضا هست امیدوارم حل بشه...اگر هم از ناحیه من بوده حتما عنوان کنید چون بعضی از اعضا احتمالا از بعضی نظرهام ناراحت شده باشند...
به هر حال امیدوارم کدورتها از بین بره..

mani
01-07-1389, 10:48 قبل از ظهر
امیر جان ، دوست عزیز
من یه کم گیج شدم
چی شده ؟
شما آدم فعال و مطلعی هستید
یه دفعه چی شد که شما داری خداحافظی می کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی دونم قضیه چیه ولی امیدوارم شما همچنان مدیر سایت بمونی.

Red Hat
01-07-1389, 11:10 قبل از ظهر
کجا امیر خان ؟

ناراضی هستن دیگه چیه ؟ مگه شما خلاف قوانین کلی سایت با کاربران رفتار کردی که ناراضی هستن ؟ من چند روزی مسافرت بودم دیدم که کل سایت به هم ریخته. من که اصلآ متوجه نمیشم که چی شده اگه مشکلی پیش اومده تو پیغام خصوصی بگین تا بدونم دلیل رفتن شما چیه .

Alireza
01-07-1389, 11:25 قبل از ظهر
امیر یه مدتی میره دوباره برمیگرده یه سری مشکلات واسش پیش اومده

high-speed
08-07-1389, 04:59 بعد از ظهر
سلام دوستان گلم

خسته نباشید

امروز اولین مرخصیمه که اومدم و این خبر نه چندان جالب رو از امیر شنیدم ، دلیلشو نمیدونم

اما امید وارم امیر عزیز این متن رو بخونه و دوباره برگرده به سایت

چون اولین کسایی که توی سایت به من بها دادن و خیلی بهم کمک کردن امیر احمد و حمید(red hat) عزیز بودن

امیر همونجور که بهم میگفتی داداش ، حالا داداشت ازت میخواد که هر چی زودتر برگردی سر کارت چون سایت بدون تو نقص داره

بالاخره یه امیر احمد که بیشتر نداریم

هر کسی هم از وضعیت سایت ناراضی هست بره به فروم های دیگه سر بزنه ببینه چقدر بهم ریخته و بدردنخورن

اما اینجا واقعا نظم خاص خودشو داره

امیر جان بازم به عنوان داداشت ازت خواهش میکنم که هر چه زودتر برگردی به سایت و به انجام وظیایف قبلیت ادامه بدی

موفق باشید

Red Hat
09-07-1389, 10:36 بعد از ظهر
از وقتی که امیر رفته من یکی دیگه مثل قبل حال پست زدن تو سایت رو ندارم.

منم از امیر می خوام سریع تر برگرده.

Mohammad
09-07-1389, 11:16 بعد از ظهر
هر چند من ایشون رو از نزدیک تا حالا ندیدم، اما فکر می کنم به زمان احتیاج داره که با مشکلاتش کنار بیاد. امیدوارم زودتر حل بشه و باز هم برگرده. به هر حال اینجا آزادیش ازفوروم های دیگه بیشتره و خیلی از حقایق که جاهای دیگه تابو محسوب می شن اینجا مثل پلنگ گفته میشن.
شایدم خیلی ها خوششون نیاد اما بیشتر به یه کلاب خصوصی تبدیل شده که همه با هم دوستن و کسی با کسی دعوا نداره و بیشتر برای دور هم بودن و ارتباط داشتن با هم اینجا جمع می شیم. حالا یه صحبتی هم در مورد موتور و نقطه تفکر مشترکمون که اغلب سنگین هست هم صحبت می کنیم. امیر جان شما هم به عنوان یک دوست برای من و بقیه باقی می مونی و تا برگردی ما منتظریم.

Alireza
09-07-1389, 11:27 بعد از ظهر
دوستان عزیز امیر امسال سال اخر مدرسشه حسابی داره درس میخونه دوباره میاد

mani
11-07-1389, 09:18 بعد از ظهر
حالا که همه دوسش داریم و خواهان حضورش هستیم
رای رفع خستگی هم که شده گاهی یه سری به سایت بزنه.

Amir
05-08-1389, 04:16 بعد از ظهر
سلام؛

من کوچیک همهی بچهام

پست ها رو که دیدم برگشتم یه بار دیگه پست خودمو خوندم

من اصلا با کسی اینجا مشکلی ندارم و مشکلی هم نبوده

از همه ی بچه ها بخاطر وقتی که گذاشتن و پست زدند خیلی خیلی تشکر می کنم و واقعا منو شرمنده کردن

من چند روز درخدممتون هستم

اردات

Mohammad
05-08-1389, 10:53 بعد از ظهر
اقا امیر خوشحالم اینجایی، اما به نظر من نیا و به درسهات برس. شاید آیندت توی دانشگاه باشه. اگر بتونی هر 5 شنبه یه سر بزنی خیلی خوب میشه. ما هممون دوست داریم.

high-speed
13-08-1389, 11:22 بعد از ظهر
آقا شما هم به سایت سر بزن و هم به درسهات برس

ما هم واست آرزو میکنیم که همیشه تو همه ی مراحل زندگیت موفق باشی

Amir
21-08-1389, 09:40 قبل از ظهر
قالب عوض شد و تقریبا شبیه وی بی 3 شد که دوستان قبلا گفته بودند راحتتر هستند این قالب خیلی سبکتر از قبلیه که دوستان سرعت پایین هم بتونن راحت از سات استفاده کنن

مشکل صفحات داخلی هم با این قالب رفع شد و فعلا رو این هستیم تا بچه ها نظرشونو بگن

Red Hat
21-08-1389, 10:27 قبل از ظهر
بنظر من خوبه . ولی رنگش رو عوض کنید.

Amir
21-08-1389, 10:32 قبل از ظهر
بنظر من خوبه . ولی رنگش رو عوض کنید.

رنگ کجاش عوض شه؟

Red Hat
21-08-1389, 11:24 قبل از ظهر
منظورم این هست که همه جاش بنفش نباشه.

Amir
21-08-1389, 11:36 قبل از ظهر
کم کم ردیفش میکنم

sirn
21-08-1389, 11:59 قبل از ظهر
قالب عوض شد و تقریبا شبیه وی بی 3 شد که دوستان قبلا گفته بودند راحتتر هستند این قالب خیلی سبکتر از قبلیه که دوستان سرعت پایین هم بتونن راحت از سات استفاده کنن
مشکل صفحات داخلی هم با این قالب رفع شد و فعلا رو این هستیم تا بچه ها نظرشونو بگن
خیلی خوب شده....تشکر میکنم از زحمات شما...
نظر من اینکه اگه رنگشو خواستید عوض کنید...یه چیزی تو مایه های رنگ ویندوز کلاسیک باشه البته با ترکیب همین رنگ.....چرا که رنگ فعلی مقبول هست...
باز هم تشکر میکنم بابت زحماتتون

king2002
21-08-1389, 12:47 بعد از ظهر
میشه از رنگهای گرم تر استفاده بشه
سبز - کرم و ...

Babak
21-08-1389, 03:38 بعد از ظهر
صورتی م باشه شنگ می شه

Babak
23-08-1389, 12:50 قبل از ظهر
آقااین شکلکا چرا رفتن حال نمیده خشکو خالی

Amir
23-08-1389, 01:47 بعد از ظهر
آقااین شکلکا چرا رفتن حال نمیده خشکو خالی

میگیم اوناام بیان

ولی فعلا می تونید از صفحه پاسخ پیشرفته استفاده کنید که شکلک ها توش هستن

Amir
25-08-1389, 10:05 بعد از ظهر
وی بی سئو نصب شد. تو سرچ خیلی جلو تر میفتیم

ممنون از دوستان فعال سایت

و شرمنده واسه تاخیر تو درست کردن تنظیمات سایت

ارادت

Amir
10-09-1389, 11:25 بعد از ظهر
کاربر mamal9620 (به قول پارازیت) به دلیل چیزی که تو فرهنگ عامیانه بهش گفته میشه , زدن حرف بی ربط و بلد نبودن فرهنگ صحبت کردن ؛ بن شد

Sination
11-09-1389, 12:49 قبل از ظهر
ای بابا هی الکی بن نکنید ! اخطار بدید اول !:acigar:
چی گفت ؟

Amir
11-09-1389, 01:30 بعد از ظهر
اکانتشون دو روز دیگه باز میشه

حرفشون درخور فروم نبود

Mohammad
13-09-1389, 03:36 بعد از ظهر
آقایون، خانوم ها.
من یه پیشنهاد دارم:
به هر حال بعضی وقتا ر یه مسائلی مشکلات بین بچه ها پیش میاد.
نظر من اینه که به جای اینکه توی تاپیک ها نامربوط مشکل حل بشه، یه تاپیک بزنیم به اسم رینگ بوکس.
یه داور بی طرف داشته باشه، و بچه ها بیان اونجا مشکل رو بگن و با هم جنگ و جدلاشون رو بکنن، بعد داور نظرش رو بگه و قضیه آشتی کننان حل بشه. نه اینکه بگن و بن بشن و حذف بکنن و کدورت باقی بمونه.

KraToS
13-09-1389, 04:44 بعد از ظهر
آقایون، خانوم ها.
من یه پیشنهاد دارم:
به هر حال بعضی وقتا ر یه مسائلی مشکلات بین بچه ها پیش میاد.
نظر من اینه که به جای اینکه توی تاپیک ها نامربوط مشکل حل بشه، یه تاپیک بزنیم به اسم رینگ بوکس.
یه داور بی طرف داشته باشه، و بچه ها بیان اونجا مشکل رو بگن و با هم جنگ و جدلاشون رو بکنن، بعد داور نظرش رو بگه و قضیه آشتی کننان حل بشه. نه اینکه بگن و بن بشن و حذف بکنن و کدورت باقی بمونه.
طبق تجربه ای که توی فروم ها داشتم ( خودمم مدیر یه چندتا فروم بودم ) این کارا جواب نمیده
اول ویرایش پست توهینی ( و اخطار به وسیله پیام ) و در صورت تکرار اخطار موثر تر بوده تاحالا

Amir
13-09-1389, 06:27 بعد از ظهر
محمد خان تو فکرش بودم ولی واسه فرهنگ اکثر کاربرای حال حاضر (منظور کل نت ایران هست) جواب نمیده

طرف نمی تونه حرف اون یکیو قبول کنه یهو فحش خارو مارو و... میده بهتر که نمیشه هیچ بدتر هم میشه

اگه دو طرف از همون اول درست حرف بزنن (منظورم این نیست وسط بحث قربون صدقه هم برن) میذاریم تا آخر بگن حرفا رو تهش که همه چی تموم شد پاک می کنیم پست هاشون رو

Alireza
04-10-1389, 12:28 بعد از ظهر
کاربر mamal9620 به دلیل اخطار های زیادی که بهشون دادم از بحث کردن و بی احترامی دوری کنن ولی متاسفانه....
بن میشن

Red Hat
04-10-1389, 12:43 بعد از ظهر
برای چه مدت؟

Alireza
04-10-1389, 12:53 بعد از ظهر
1 هفته

Kenji
04-10-1389, 03:26 بعد از ظهر
این محیط برای همه ایجاد شده. خدایی درست نیست یکی از دوستان بخواد جوری رفتار کنه که برای احترام به اکثریت دسترسیش بسته بشه.
همه اگه رعایت کنیم و یکم خودمون رو کنترل کنیم هیچ وقت شاهد بن شدن و رفتارهای کنترلی نخواهیم بود

nOviA
04-10-1389, 05:27 بعد از ظهر
بعضی ها نمیدونم چرا موقع بحث میخوان اطلاعات خودشونو به رخ دیگران بکشن و یه چیزی میدونن و فکر میکنن تو نمیدونی و منت میزارن سر اطلاعاتی که میدن. حالا درست یا غلط یا کامل بودنش بماند.

هر موقع تو فروم های خارجی میرم از بحثایی که میکنن خیلی لذت میبرم. خیلی به هم احترام میزارن گرچه شاید از یه ملت نباشن! یکم اخلاقمونو درست کنیم.

Alireza
05-10-1389, 11:15 قبل از ظهر
کاربر KraToS به دلیل فحش ناموسی و ناسزا به هموطنای فارسشون برای همیشه بن میشن

sirn
05-10-1389, 01:04 بعد از ظهر
کاربر KraToS به دلیل فحش ناموسی و ناسزا به هموطنای فارسشون برای همیشه بن میشن
نمیدونم این موضع گیری که KraToS میکرد واسه چی بود.....بابا بخدا اونایی که میخوان تفرقه بین مردم باشه دارن با پول یامفت روزگار میگذرونند...

mohamad javad
05-10-1389, 01:05 بعد از ظهر
مگه کسی چیزی گفته بود بهش
یه بار چند هفته پیش با بچه ها سر جک کل کل داشت

Red Hat
05-10-1389, 02:10 بعد از ظهر
نمی دونم چی بگم ولی مثل اینکه این جوک ها خیلی ناراحت*ش کرده بود.

Red Hat
12-10-1389, 12:57 بعد از ظهر
کاربر ghost.rider1 بخاطر پست های اسپم و رعایت نکردن قوانین سایت اولین اخطار را دریافت کردند.

Amir
13-10-1389, 10:58 قبل از ظهر
ظرفیت پیغام خصوصی به 250تا افزایش یافت فکر می کنم کافی باشه اگه کم اومد همینجا بگید بیشتر بشه

Amir
21-10-1389, 10:31 قبل از ظهر
کاربر سینا بن !!!

اکانتش تا اطلاع ثانوی باز نمی شه

Alireza
21-10-1389, 11:13 قبل از ظهر
متاسفانه کاربر سینا یه کاربر با سابقه این سایت بود و انتظار نداشتم چنین رفتاری رو ازشون ببینم

Amir
21-10-1389, 12:37 بعد از ظهر
تغییراتی در پست ها , امضا ها و انجمن ها داده شد

کاربرانی که سوال دارند به مدیران پی ام بدن

موفق باشید

Amir
21-10-1389, 07:17 بعد از ظهر
قابل توجه همه ی دوستانی که تعداد پست هاشون کم شده : هیچ پستی از شما عزیزان حذف نشده و فقط یک سری تغییراتی دادیم که تا چند روز آینده به حالت قبلی باز می گردیم

اردت , موفق باشید

Alireza
15-11-1389, 03:31 بعد از ظهر
کاربر mamal9620 به طور دائم به دلیل کل کل خارج کردن موضوع تاپیک ها گوش نکردین به اخطار مدیران استفاده از چند یوزر بن میشن

BKING
15-11-1389, 04:40 بعد از ظهر
کاربر mamal9620 به طور دائم به دلیل کل کل خارج کردن موضوع تاپیک ها گوش نکردین به اخطار مدیران استفاده از چند یوزر بن میشن

يوزراش چيا بودن ؟

Farzad
15-11-1389, 10:06 بعد از ظهر
رادیکال راس میگه چیا بودن ؟؟ از این به بعد بزار یوزرارو همه بفهمن ... کاره اصلا درستی نیست ....

king2002
05-01-1390, 06:44 بعد از ظهر
بچه ها از مهران خبری ندارین - :mypersianforum (531 دلم براش تنگ شده

Alireza
05-01-1390, 08:07 بعد از ظهر
2 3 هفته پیش انلاین شده بود

Amir
06-01-1390, 09:56 قبل از ظهر
انجمن جدید " عکاسی و طراحی ([Only registered and activated users can see links]) " ایجاد شد.

ممنون از آرش عزیز

Kenji
14-01-1390, 03:18 بعد از ظهر
کاربر rider به دلیل عدم فهم اجتماعی به مدت 7 روز محروم از مراجعه به فروم شد

eshgh_namordeh
15-01-1390, 11:29 قبل از ظهر
اون دوستمون که تصادف کرد حالش خوب شده ؟ من اسمش را نمیدونم از طرف منم ازش احوال پرسی کنید امیدوارم رودتر خوب بشه کمکی هم اگه از دست ما بر میاد چه مالی یا هر چیزی حتما بگین

Kenji
15-01-1390, 11:34 قبل از ظهر
خوبه فقط نمی تونه از خونه بیاد بیرون.

کلا حالش بدک نیست

Amir
02-02-1390, 12:34 بعد از ظهر
از این پس تمامی پست های اسپم بدون توضیح و اخطار و یا اطلاع قبلی حذف خواهند شد

* به طور کلی اسپم به پستی گفته میشه که مضمون خاصی برای خواننده نداشته باشه , (مثل تبلیغ محصول یا سایت خاصی , و نوضتن مطالبی مانند , تشکر, خوب نیست , کمک , نظر خاصی ندارم و ... )

این قانون در مورد انجمن گفت و گوی آزاد کمی کمرنگ هست ولی در تمامی انجمن های دیگر به صورت جدی اجرا می شود

هر گونه سوال در مورد پست خاصی که از شما پاک شده است را فقط به مدیران اطلاع دهید و از طرح سوال در انجمن های خودداری فرمایید.

موفق باشید

Red Hat
11-02-1390, 10:30 قبل از ظهر
کاربر سینا بخاطر عدم رعایت قوانین سایت و بی احترامی به مدیران و همچنین متشنج کردن جو سایت یک اخطار دریافت کرد

Amir
12-02-1390, 09:58 بعد از ظهر
از این پس پست های داخل انجمن گفت و گوی آزاد جز ارسالات کاربران شمارش نخواهند شد

Alireza
12-03-1390, 10:16 قبل از ظهر
کاربر سینا به دلیل
خراب کردن جو سایت
پست های توهین امیز
باند بازی
به طور دائم بن شد و به هیچ عنوان اکانت وی باز نخواهد شد

Alireza
19-03-1390, 12:33 بعد از ظهر
قسمت قرار ها شکل تازه ای گرفت

Amir
22-03-1390, 06:52 بعد از ظهر
دکمه لایک بالای تاپیک ها اضافه شد (هر تاپیک به صورت جدا لایک خواهد شد)

[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید

Kenji
22-03-1390, 08:55 بعد از ظهر
امیر عالیه این پلاگین
دمت گرم

Babak
23-03-1390, 01:40 بعد از ظهر
ازمن لیک نداره:297:

Amir
23-03-1390, 01:52 بعد از ظهر
ازمن لیک نداره

جان؟؟

Babak
23-03-1390, 05:11 بعد از ظهر
عرض کردم ماله من دکمه لایک ندارد:crazy:

Amir
23-03-1390, 05:21 بعد از ظهر
عرض کردم ماله من دکمه لایک ندارد

باید از قیلتر شکن استفاده کنید

Amir
30-03-1390, 09:23 بعد از ظهر
بنر انجمن عوض شد

تشکر از محمد عزیز که خیلی داره به ما لطف می کنه

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 09:49 PM ----------

دوستانی که بنر واسشون عوض نشده باید کش رو ریست کنن یا 24 ساعت صبر کنن

ریست کش = ctrl+f5

Alireza
30-03-1390, 09:24 بعد از ظهر
دست محمد درد نکنه

Amir
04-04-1390, 03:53 بعد از ظهر
تشکر از میلاد عزیز M.SH.K ([Only registered and activated users can see links]) بخاطر تاپیک ها و پست های خوبش تو این چند مدت

Alireza
06-04-1390, 11:51 بعد از ظهر
کاربر پلنگ به دلیل بی احترامی
اسپم
برای همیشه بن میشه

Babak
07-04-1390, 12:05 قبل از ظهر
آقا بنر جدید رو وقتی با موبایل اومدم دیدم ولی با پی سی میام همون دوگاتی هست؟:waiting:

Kenji
07-04-1390, 12:07 قبل از ظهر
به خاطر Cache هست. بعد از یه مدت درست می شه. خودتون هم می تونید کش مرورگرتون رو پاک کنید.

Amir
بابک جان کش رو باید ریست کنی

چند بار این کارو انجام بده ctrl + f5

Alireza
یه بار از تو تنظیمات مرورگرت cache رو پاک کن درست میشه

Babak
07-04-1390, 12:21 قبل از ظهر
مرسی از راهنماییتون درست شد:999:

Alireza
08-04-1390, 01:24 قبل از ظهر
کاربر Diad man برای همیشه بن شد
دلیل: یوزر دیگه پلنگ

جناب پلنگ زشته نکن این کار ها رو
با یه میل زدن و تشکر کردن میخوای منو دور بزنی؟

Amir
15-04-1390, 03:26 بعد از ظهر
به خاطر مشکل بودن تایپ با موس کیبرد فارسی از پایین سایت حذف شد و سایت بهنویس جایگزین شد

با این سایت می تونید متن فینگلیش تایپ کنید و سایت به شما متن فارسی رو تحویل میده و میتونید تو ادیتور سایت پیست کنید

در این سایت میتوانید متن فارسی* را با حروف لاتین (به صورت mesle in, Pinglish) بنویسید تا در پایین*ترین ویرایشگر به خط فارسی* تبدیل شود. متن نوشته شده را می*توان به صورت مستقیم ایمیل کرد، به صورت فایل در کامپیوتر ذخیره نمود، و یا آنرا در برنامه یا سایت*های دیگر کپی* کرد. لطفا برای تصحیح تبدیل کلمه روی آن در متن فارسی* کلیک کنید.

Amir
27-04-1390, 06:34 بعد از ظهر
کاربر دست قشنگ به علت ساختگی بودن اکانت بن و از شرکت در قرار ها محروم شد

Babak
27-04-1390, 07:08 بعد از ظهر
می خواستم بگم این همون پلنگه ها:icon_pf (95):

Kenji
27-04-1390, 10:24 بعد از ظهر
چی فکر کردید؟ باشگاه حراست داره. تیم حفاظت داره دایره اطلاعات داره کشکه مگه؟:crazy:

AMIR MOHAMMAD n
27-04-1390, 10:30 بعد از ظهر
:icon_pf (94):برو بچه های اطلاعاتو........

Kami
27-04-1390, 11:01 بعد از ظهر
چه میکنه این اطلاعات عملیات پرشین موتور :29dz8zk: :spam:

8rood
02-05-1390, 05:57 قبل از ظهر
---------- Post added at 06:49 AM ---------- Previous post was at 06:48 AM ----------

چه میکنه این اطلاعات عملیات پرشین موتور :29dz8zk: :spam:

---------- Post added at 06:50 AM ---------- Previous post was at 06:49 AM ----------

:icon_pf (94):برو بچه های اطلاعاتو........

---------- Post added at 06:52 AM ---------- Previous post was at 06:50 AM ----------

چی فکر کردید؟ باشگاه حراست داره. تیم حفاظت داره دایره اطلاعات داره کشکه مگه؟:crazy:

---------- Post added at 06:55 AM ---------- Previous post was at 06:52 AM ----------

می خواستم بگم این همون پلنگه ها:icon_pf (95):

---------- Post added at 06:57 AM ---------- Previous post was at 06:55 AM ----------

[QUOTE=******;26309]چه میکنه این اطلاعات عملیات پرشین موتور :29dz8zk: :spam:[/QU

Alireza
02-05-1390, 09:58 قبل از ظهر
کاربر 8rood ([Only registered and activated users can see links]) وقتی تو سایت عضو میشین ایپی شما ثبت میشه و همینطور کوکی ذخیره میشه پس فکر نکنین با دادن مشخصاتی همچون محل سکونت لواسون و نوع موتور هوندا 125 بنده متوجه نمیشم شما همون پلنگ هستین
بار دیگه اقدام به عضویت مجدد کنید برخورد دیگه ای میکنم

Babak
02-05-1390, 09:58 قبل از ظهر
این یارو هرجوری بیاد میره قاطی باقالیا:icon_pf _52_:

Kenji
02-05-1390, 10:23 قبل از ظهر
پلنگ عزیز مطمئن باش دفعه بعد اگر وارد سایت بشی و محتوای آلوده ارسال کنی به صورت مستقیم ازت در پلیس فتا شکایت می شه. آیپی و مشخصاتت ثبت شدست.

nOviA
02-05-1390, 12:17 بعد از ظهر
کاربر Amirz به علت برهم زدن جو انجمن و توجه نکردن به اخطار مدیران به مدت 4روز بن شدند.

Babak
23-05-1390, 09:40 بعد از ظهر
این Cna کی بود در حاله آنلاین بن شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hanghead:

Kami
23-05-1390, 09:44 بعد از ظهر
این cna کی بود در حاله آنلاین بن شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟:hanghead:
اسمش cna مال شبکه خارجیه . و تو یوزر ساختن از این جمله ها به کار نباید بره

Amir
24-05-1390, 07:12 بعد از ظهر
سلام به همه,

یه موضوعی رو تو فروم دیدم که نیاز به یکم توضیح داشت

مطمئنا همگی با سایت های مشابه ما آشنا هستید و از اون انجمن ها دیدن کردید , حتما هم تاپیک هایی دیدید با این عنوان که مثلا " r1 بهرته یا repsol " بعد که شما تاپیک رو باز می کنید می بینید پست اول دقیقا عنوان رو کپی کردن و پست های بعدی هم هیپ اطلاعی به خواننده نمی دن و به یه حالت خیلی لمپنی و احمقانه نوشتن " یاماهااااااااا عایههههه" و اینجور حرفا

اگه به همه ی پست های اعضای قدیمی و با اطلاعات سایت دقت کنید , هر تاپیکی که راجع به بررسی موتور ها بوده یا تجربی در مورد اون موتور بحث شده یا علمی (تاپیک های انجمن موتور سنگین یا مقایسه موتور ها)

اسم اینجا فروم هست و فیسبوک نیست که همچین پست هایی رو ببینیم

من نمی خوام به کسی درس بدم ولی فکر می کنم 5 تا تاپیک که توش مطلب بدرد بخور باشه از 50 تا تاپیک که توش فقط اراجیف گفته بشه بهتره

Kami
24-05-1390, 07:20 بعد از ظهر
بله دوستان رعایت کنید امیر جان درست میگه

Kenji
24-05-1390, 07:25 بعد از ظهر
امیر جان من فکر می کنم پست های ترول ها بوده.

Amir
26-05-1390, 07:16 بعد از ظهر
مشکل فایل پیوست حل شد و 30 گیگ پهنای باند (به صورت ماهانه ) اضافه شد

اگر کسی از دوستان با پیوست مشکلی داشت به من پ.خ بزنه بررسی کنم

موفق باشید

شفیع
26-05-1390, 08:46 بعد از ظهر
مشکل فایل پیوست حل شد و 30 گیگ پهنای باند (به صورت ماهانه ) اضافه شد

اگر کسی از دوستان با پیوست مشکلی داشت به من پ.خ بزنه بررسی کنم

موفق باشید

آقا امیر، یعنی الان می تونیم فایل های سنگین رو توی خود پرشین موتور آپلود کنیم ؟

Amir
26-05-1390, 08:49 بعد از ظهر
آقا امیر، یعنی الان می تونیم فایل های سنگین رو توی خود پرشین موتور آپلود کنیم ؟

تا 20 مگ برای هر فایل مشکلی نداریم

شفیع
26-05-1390, 09:06 بعد از ظهر
تا 20 مگ برای هر فایل مشکلی نداریم

آقا امیر، الان خواستم فایل رو آپلود کنم، از کدوم منو باید آپلود کنم ؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

Alireza
26-05-1390, 09:15 بعد از ظهر
به این طریق

2744

Amir
26-05-1390, 09:15 بعد از ظهر
توضیحات کامل

----------

آپلود از کامپیوتر شما

برای این کار روی دکمه "فایل های پیوست" کلیک کنید (اگر در قسمت پاسخ سریع بودید روی تنظیمات اضافی کلیک کنید)

و به راحتی فایل های خود را (فیلم , عکس , فایل فشرده و ...) آپلود کنید

شفیع
26-05-1390, 11:19 بعد از ظهر
آفرین، حالا شد !
فقط یه مشکل دیگه، اونجا محدودیت اندازه داره، نوشته حداکثر 15 مگ ! چی می گه ؟ شما که گفتی 20 مگ

---------- Post added 08-18-2011 at 12:19 AM ---------- Previous post was 08-17-2011 at 11:45 PM ----------

داداش من، عزیز من، گل پسر، ...

شما مارو گرفتیا ! :icon_pf _99_:
اینترنت توی شهرستان می دونی چقدر گرونه !؟ :9:
از ساعت 10 به اطمینان حرف شما نشستم پای اینترنت واسه آپلود فیلما، ده ها مگابایت ترافیک ADSL بی زبونم رفت آخرش پیغام میده فایل شما بزرگه ! شما مگه نگفتی حداکثر 20 مگابایت !؟ توی سایت نوشته برای فایل rar 10 مگابایت و حداکثر فایل 15 مگابایت پس چطوری شما می گی 20 مگابایت !؟ فایل انتخابیم 18 مگ بوده، اگه مشکلی هست بگو ... :vardane:

Amir
27-05-1390, 02:30 بعد از ظهر
جناب شفیع من یه بار دیگه کل دسترسی ها رو چک کردم

فایل های تصویری rar , زیپ 20 مگ هستند باقی فرمت ها 10 مگ

یه فایل 20 مگی هم برای تست آپلود کردم

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 02:33 بعد از ظهر
سلام بچه ها

امیر من هر چی عکس آپلود میکنم کوچیک نشون میده چیکار کنم که بزرگ نشونشون بده(منظورم توی پستامه)؟

Amir
27-05-1390, 02:41 بعد از ظهر
حالت پیشفرض وی بیاسنه که عکس هارو کوچیک نشون میده که حجم صفحات کمتر بشه

بعد از آپلود عکس و پست مطلبتون روی دکمه ویرایش کلیک کنید

از ادوتور روی دکمه image (دکمه ای که باهاش عکس ارسال می کنید

تو صفحه باز شده لینک عکسی که آپ کردید رو قرار بدید و حتما تیک گزینه Retrieve remote file and reference locally رو بردارید (غیرفعال کنید)

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینجا توضیحات بیشتر هست

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 08:10 بعد از ظهر
آقا من هرچی میام تو سایت تو لیست افراد آنلاین **** هست .چه جوریه؟عیب از سیستم منه ؟

Kenji
27-05-1390, 08:15 بعد از ظهر
امیر محمد سوالای چرت و پرت نپرس توروخدا

AMIR MOHAMMAD n
27-05-1390, 08:17 بعد از ظهر
امیر محمد سوالای چرت و پرت نپرس توروخدا

چشم رو چشم.ولی این **** عجب حالی داره 24 ساعت آنلاینه:wow:

Kami
27-05-1390, 09:08 بعد از ظهر
آقا من هرچی میام تو سایت تو لیست افراد آنلاین **** هست .چه جوریه؟عیب از سیستم منه ؟
چون کامپیوتر من 24 ساعت روشنه و همش تو سایتم . کلا تو سایت زندگی میکنم:pm:

Amir
29-05-1390, 06:41 بعد از ظهر
درود ! :24:

امکان جدید به سایت اضافه شد که توسط آن در هر جایی از سایت اگر از شما در پستی نقل و قول صورت گرفت به شما اطلاع داده بشه

به عکس ها توجه کنید

H2lol
30-05-1390, 08:02 بعد از ظهر
سلام من تازه عضو شدم و هر چی گشتم نتونستم قسمت معرفی اعضا رو پیدا کنم میشه راهنماییم کنین

Kami
30-05-1390, 08:07 بعد از ظهر
سلام من تازه عضو شدم و هر چی گشتم نتونستم قسمت معرفی اعضا رو پیدا کنم میشه راهنماییم کنین
[Only registered and activated users can see links] اینم تاپیک معرفی اعضا

Kenji
30-05-1390, 08:07 بعد از ظهر

سلام جناب دس قشنگ!

خودتون می دونید کجاس

از فروم خارج بشید تا ضایع نشدید

Ali
30-05-1390, 11:48 بعد از ظهر
سلام جناب دس قشنگ!

خودتون می دونید کجاس

از فروم خارج بشید تا ضایع نشدیداقا خواهشا این دفعه بنش نکنین یکم بخندیم

Amir
05-06-1390, 08:13 بعد از ظهر
دوستان ما نه دنبال حاشیه ایم و نه وقت انجام این کار هارو داریم

من این موضوع رو چند بار دیدم و پاک کردم و دیدم واسه بار پنجم یا ششم تکرار شد

ما خودمون ادعایی نداریم ولی کسایی که می گفتند این انجمن خیلی سطح پایین هست نمی دونم چی شده دارن از پیج فیسبوک ما برای تبلیغشون استفاده می کنن

آدرس ثبت نام لینک داده شده با reffere72 که این یوزر تو سایت پرشین بایک برای جناب دانیال هست , لطفا استفاده ابزاری نکنید

reza KTM
05-06-1390, 09:24 بعد از ظهر
یعنی چی؟

Alireza
05-06-1390, 09:30 بعد از ظهر
یعنی اینکه تو پیج فیس بوک ما اومدن تبلیغ خودشونو میکنن
شرافت هم خوب چیزیه

شفیع
05-06-1390, 10:30 بعد از ظهر
رو که نیست سنگ پای قزوینه!
آقاجون، می ترسم پس فردا مقالات پرشین موتور به نام خودشون ثبت کنن، از الان گفته باشم، همچین چیزی ببینم بد جور قاطی می کنما :mad_majidonline:

Amir
07-06-1390, 10:20 بعد از ظهر
جدیدا بعضی دوستان یه مشکلی پیدا کردند که براشون ایمیل بروز رسانی میاد

این ایمیل از طریق اشتراک در موضوعات سایت برای شما ارسال میشه و می تونید از طریق usercp و تنظیمات اشتراک ها , اشتراکتون رو از موضوعات حذف کنید

اگه توضیح بیشتری نیاز هست بگید که با عکس توضیح بدم

موفق باشید

Kami
07-06-1390, 10:43 بعد از ظهر
چه میکنه امیر . طراحی قشنگ واسه موبایل و قابلیت قشنگی که واسه سیستم عامل ios هست که در عکس زیر مشاهده میکنید

:pm1:2951

Amir
07-06-1390, 10:47 بعد از ظهر
چه میکنه امیر . طراحی قشنگ واسه موبایل و قابلیت قشنگی که واسه سیستم عامل ios هست که در عکس زیر مشاهده میکنید

از محمد (گوستا) باید تشکر کنیم:thanks:

ap_peiki
11-06-1390, 06:39 بعد از ظهر
پستام ی گم میشه :42kmoig::icon_pf _52_::khak::icon_pf _99_:

Amir
11-06-1390, 08:26 بعد از ظهر
پستام ی گم میشه :42kmoig::icon_pf _52_::khak::icon_pf _99_:

علی جان متوجه نشدم منظورتو

اینو میخوای؟ [Only registered and activated users can see links]

ap_peiki
11-06-1390, 10:07 بعد از ظهر
نه امیر جان منظورم اینه داره پاک میشه 2 تا پست دادم دیروز پاک شد

Amir
11-06-1390, 10:12 بعد از ظهر
نه امیر جان منظورم اینه داره پاک میشه 2 تا پست دادم دیروز پاک شد

لینک تاپیک هاتون رو بدید بررسی کنم

ap_peiki
12-06-1390, 03:00 بعد از ظهر
تاپیک قرار ملاقات مشهد+ هیوسانگ

Kami
12-06-1390, 04:53 بعد از ظهر
هیوسانگ
اگه منظورتون این پست هست ( به به بدینوسیله بازگشت یکی دیگر از بچه های اصفهانی به آغوش سایت رو تبریک و تهنیت عرض میکنم :20:)
واقعا این پست ربطی به هیوسانگ نداشت !

Amir
16-06-1390, 10:48 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان 2 نکته هست که مطرح می کنم

محدودیتی اعمال شد که هر کاربر تنها تا 30 دقیقه بعد از ارسال پست امکان ویرایش پست خود را دارد

--

بارها دیده شده که سوالاتی در صفحات شخصی دوستان پرسیده میشود و دوستان توقع پاسخ گویی دارند

از تمامی کاربران و مدیران تقاضا می کنیم که به هیچ وجه در پیغام خصوصی به سوالات و مشکلات فنی دیگر کاربران پاسخ ندهند و تنها در تاپیک های عمومی پاسخ گو باشند

این سایت بدون پست ها و مطالب شما هیچ ارزش ندارد و تنها راه پیشرفت پرشین موتور همین پاسخ ها و سوالات شما در سایت هست پس کسانی که دوست ما هستند لطفا ما را کمک کنند تا پرشین موتور همچنان بتواند به فعالیت خود ادامه دهد

Amir
02-07-1390, 05:41 بعد از ظهر
سلام؛

کاربر nopo بدیل برهم زدن جو دوستانه فروم و توهین به 2 کاربر در تاپیک مقایسه روان با فلات و بخصوص به دلیل فرستادن پیغام خصوصی توهین آمیز (متن پیغام برای ما توسط کاربر مورد نظر ایشون فرستاده شد.) به مدت 3 روز بن شدند.

بارها گفتم باز هم میگم , هیچ چیز به اندازه ی جو دوستانه فروم برامون ارزش نداره

موفق باشید

Masoud
04-07-1390, 01:07 بعد از ظهر
سلام به همه ی مدیران من می خوام یه بخش راجع به کروم کاری قطعات موتور سیکلت بزنم کجا باید بزنم تو فروشگاه تو کجا ؟؟

Kami
05-07-1390, 07:34 قبل از ظهر
کاربر nopo به مدت 3 روز بن شدند.
امیر جان اگه میشه این کاربر عزیز رو از بن در بیار . حتما به اشتباه خودش پی برده

Amir
25-09-1390, 11:32 بعد از ظهر
دوستانی که می خوان کلیپی از سایت آپارات قرار بدن توجه کنند که لینک رو کامل paste نکنن و فقط قسمت انتهایی رو در سایت قرار بدن

[Only registered and activated users can see links] کدی که آخر لینک هست

یعنی 1d6b0e3b7a587e87857db4e74fd94a4082909

Sination
29-09-1390, 01:21 قبل از ظهر
من ای دیم رو عصری لوگین کردم و داشتم میگشتم توی سایت و یوهو دیدم زده بنن دلیلش رو هم یک کلمه خیلی زشت نوشته شده بود ..(قابل توجه دوستانی که با ادب هستن !)
الان هم سایت با بک آپ بالا اومده و خواستم ببینم دلیلش چی بوده که یک سری افراد که اسمشون رو نمیارم پشت سر من حرف میزنند و حرف شون رو هم نمیدونم چرا یک سری باور میکنند !

و بدونه اینکه من بدونم دلیلش چی بوده و خود سر چرا یهو ای دیه من بن میشه یوهو ؟! آیا من نباید دلیلش رو بدونم و ببنیم کی چی گفته ؟
خودتون میایید از اخلاق حرف میزنید ... اون وقت اینجوری .. ؟!

Kenji
29-09-1390, 02:53 قبل از ظهر
سینا من خبر ندارم از چیزی که می گی اما می دونم یه رنج آی پی کلا بن شدن تا کامل سرور منتقل بشه و مشکلی پیش نیاد.

اون جمله رو هم به کسی می خواستن بگن که این چند ساعت قبل برای سایت به خیال خودش می خواست مشکل ایجاد کنه.

===

پرشین موتور با موفقیت به سرور 80 هسته ای هاست دی ال منتقل شد، بدون محدودیت حجم، امنیت تا بینهایت.

Aka
29-09-1390, 06:06 بعد از ظهر
آپارات تو دیتا سنتر قدرت مند شرکت آکانت :d
تبلیغ - اسپم :d

Sination
29-09-1390, 07:17 بعد از ظهر
اوکی
مرسی علی رضا و علی رضا

Amir
22-10-1390, 04:34 بعد از ظهر
سلام

متاسفانه چند وقتی هست که تو سایت شاهد بحث های بی محتوا و بی ارزش درمورد بعضی مسائل مثل تفاوت های "روان با فلات " هستیم , از تمامی کاربران خواهش میشه که به هیچ وجه به این صحبت های بی سرو ته (به شکل فعلی) ادامه ندهند چون در صورت ادامه بدون اخطار پست ها حذف خواهند شد

موفق باشید

Kami
02-11-1390, 05:45 بعد از ظهر
دوستان عکس های نامناسب و سیاسی قرار ندین ( شدیدا برخورد میشه )
جک های که مشکلات اخلاقی دارن اصلا نزارید
وقتی یه پست پاک میشه دیگه دنبال دلیل نباشید ( این حرکت که شما در مورد پاک شدن پست میپرسید خودش اسپمه )
متشکرم از عزیزانی که با گزارش پست خلاف مارو اگاه میکنن از عکس ها و جک و پست های نامناسب
صمیمانه سپاسگزارم

Amir
17-11-1390, 10:48 بعد از ظهر
تمامی یوزر ها به این نکته توجه کنند که در نسخه بعدی فروم (بعد ا آپگرید) فروم دیگر توسط مرورگر های internet explorer 6 , 7 پشتیبانی نمیشود

برای جلوگیری از هر مشکلی از internet explorer 9 و یا فایرفاکس و کروم و اوپرا استفاده کنید

موفق باشید

Amir
18-11-1390, 05:04 بعد از ظهر
کاربر iranmx به دلیل نا آشنایی و ورود تازه شما به سایت این بار تخلفی دریافت نمی کنید اما در صورت تکرار آی پی و اکانت کاربری شما برای همیشه بن خواهد شد

درهنگام ثبت نام قوانین پرشین موتور برای همه دوستان بیان شده و با ثبت نام در سایت ملزم به تبعیت از اون هستید

9) هرگونه صحبت و اشاره به مسائل سیاسی و اعتقادی در هر قسمتی از فروم ممنوع بوده و در صورت مشاهده سریعآ پاک میشود.

موفق باشید

.:ALIREZA NADERI:.
19-11-1390, 02:33 بعد از ظهر
کاربر iranmx به دلیل نا آشنایی و ورود تازه شما به سایت این بار تخلفی دریافت نمی کنید اما در صورت تکرار آی پی و اکانت کاربری شما برای همیشه بن خواهد شد

درهنگام ثبت نام قوانین پرشین موتور برای همه دوستان بیان شده و با ثبت نام در سایت ملزم به تبعیت از اون هستید

موفق باشید

ویرایش شد - کنجی

یه بار دیگه اینجوری ازت پست ببینم امتحان می کنیم ببینیم می شه آی پی بن کرد یا نه.
اون زمانی که همه با دایل آپ تو اینترنت ول می چرخیدن ما آی پی سری بن می کردیم هیچ اتفاقی هم نمی افتاد.
بحش ادامه پیدا نکنه. آخرین تذکر

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

دقیقا الان یادم اومد اون عکسی رو که تو امضام گذاشته بودم رو میگین!
با این حال که عکس بسیار قشنگ زیبا فان (fun) اما حق با شماست ممکن بود سایتتون در خطر ف ی ل ت ر باشه
معذرت.
فقط این قضیه ای پی رو دقت داشته باشید!

Kami
09-12-1390, 10:45 قبل از ظهر
متاسفانه بعضی از افراد مطالب پرشین موتور رو کپی میکنن در سایت دیگه بدون ذکر منبع ، و به اسم خودشون اون مطلب رو اعلام میکنند
باید بگم که در صورت مشاهده کاربر یا کاربرانی که این اقدام رو میکنند در ابتدا بن و بعد به صورت رسمی شکایت خواهد شد.

Kami
13-12-1390, 12:13 بعد از ظهر
متاسفانه شاهد این هستیم که دوستان برای فروش محصولات مختلف و یا مشاوره خرید و فروش مثل موبایل و ... تاپیک باز میکنند ( کم مونده پوشک و شیر خشک هم براش تاپیک بزنن )
از امروز هر تاپیکی که ربطی به موتور و موتور سواری نداشته باشه پاک خواهد شد. تیم مدیریت پرشین موتور

mohamad javad
13-12-1390, 06:10 بعد از ظهر
به نظر من تو قسمت گفتگو آزاد يه جا براش بزاريد
اينكه از تجربيات هم تو زمينه هاي ديگه استفاده كنيم خيلي خوبه
مثلا برا خريد گوشي يكي كه تجربه نداره بره تو علاالدين بگرده كه بهش
بندازن
يا خوده من وقتي خواستم ايكس باكس و كينكت بگيرم بچه ها خيلي كمك كردن

reza KTM
21-12-1390, 11:58 بعد از ظهر
یه چند وقتیه پست کاربرایی مثل شفیع رو نمیبینم
کسی ازش خبری نداره ؟

چرا امیر دیگه به سایت سر نمیزنه ؟ اون کجاست ؟

Kami
01-01-1391, 04:48 بعد از ظهر
یه چند وقتیه پست کاربرایی مثل شفیع رو نمیبینم
کسی ازش خبری نداره ؟

چرا امیر دیگه به سایت سر نمیزنه ؟ اون کجاست ؟
شفیع گرفتار شغلش و زندگی هست
امیر هم کنکور داره

Kami
05-01-1391, 01:37 بعد از ظهر
مدتی هست شاهد باند بازی و ... در سایت هستیم
همچنین کپی کردن مطالب در سایت های دیگر بدون ذکر منبع
باید بگم که در سایت همه با هم برابر هستن و رفیق بازی و ... نداریم
هر کدوم از کاربران جو رو بهم بزنن و بخوان باند بازی کنن برخورد میشه حالا چه کاربر ویژه باشن چه قدیمی
برخورد شدید با اسپمر ها هم میشه

Kami
08-01-1391, 11:18 قبل از ظهر
کاربر agusta به دلیل ساختن اکانت جعلی و کپی برداری از مطالب سایت و قرار دادن انها در سایت دیگر بدون ذکر منبع بن شد

لازم به ذکر است که این کاربر همون radical میباشد

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

کاربر alininja یا همون radical به دلیل ساخت اکانت سوم بن شد.
دوستان تیم اطلاعات و امنیت پرشین موتور ریز به ریز حرکت کاربران رو زیر نظر داره

aban
08-01-1391, 03:15 بعد از ظهر
این باند بازی یعنی چی؟

Kami
11-01-1391, 10:16 قبل از ظهر
کاربر لاکی
اواتار شما دارای تصویر غیر اخلاقی بود و حذف گردید
لذا ار قرار دادن عکس های غیر اخلاقی خودداری کنید
با تشکر

11-01-1391, 04:08 بعد از ظهر
باند بازی یعنی چی ؟ !

Kami
11-01-1391, 04:10 بعد از ظهر
این باند بازی یعنی چی؟

باند بازی یعنی چی ؟ !

اگه مطالعه کنید متوجه میشید.

16-01-1391, 10:27 قبل از ظهر
aban
چرا بن شد ؟

Alireza
16-01-1391, 11:37 قبل از ظهر
توهین تو 2 تا تاپیک.

Kenji
19-01-1391, 02:41 قبل از ظهر
در ماه گذشته میلادی، مارچ، نزدیک به 100 هزار بازدید از پرشین موتور ثبت شده است.

در این ماه نزدیک به 600 هزار بار صفحات پرشین موتور توسط این بازدید کنندگان مشاهده شده است.

Ali
19-01-1391, 02:54 قبل از ظهر
واقعا باید گفت:ای لاو یو پرشین موتور :pm1:

کوروش
19-01-1391, 02:02 بعد از ظهر
ابان بن چند روزه شده که الان دوباره اکانتش باز شده ؟؟؟

Kami
19-01-1391, 02:03 بعد از ظهر
ابان بن چند روزه شده که الان دوباره اکانتش باز شده ؟؟؟
3 روز بود که من یه 12 ساعت زود تر درش اوردم

Kenji
23-01-1391, 10:38 بعد از ظهر
علی پیکانپور.... 2 روز بن.... توهین و فحاشی.

یعنی عمق تاسف تا کجا.... پپپپ

Kami
06-02-1391, 05:25 بعد از ظهر
کاربر amin lj ([Only registered and activated users can see links])
اواتار شما دارای تصویر غیر اخلاقی بود و حذف گردید
لذا ار قرار دادن عکس های غیر اخلاقی خودداری کنید
با تشکر

Kenji
06-02-1391, 07:26 بعد از ظهر
کاربر samite ارسال اسپم و پس از سه بار تذکر

یک روز بن.

nopo
06-02-1391, 11:04 بعد از ظهر
همون طور كه ما دوست داريم حق كپي رايت و درج نام سايتمون هنگام استفاده از اطلاعات ما رعايت بشه

از اين به بعد هنگام گذاشتن كليپ و عكس تا جايي كه امكان داره سايت منبع سازنده يا انتشار دهنده درج بشه

کوروش
06-02-1391, 11:10 بعد از ظهر
همون طور كه ما دوست داريم حق كپي رايت و درج نام سايتمون هنگام استفاده از اطلاعات ما رعايت بشه

از اين به بعد هنگام گذاشتن كليپ و عكس تا جايي كه امكان داره سايت منبع سازنده يا انتشار دهنده درج بشه
بعضی از سایت ها عمومی هستن و مطالبشون هم گذاشتن که همه ببیند کاری هم به قانون کپی ندارن
ولی بعضی سایت های دیگه زیر سایت نوشتن که در مطالب در سایت های دیگه با اوردن اسم سایت بالامانه هست
به این نکات توجه کنید:acigar:

reza KTM
07-02-1391, 01:24 بعد از ظهر
چجوری میشه اسم یه نفر تو لیست افراد حاضر در سایت هست ولی بن شده ؟
بن شی که نمیتونی بیای تو انجمن پس چرا اسم طرف هست ؟

Kenji
07-02-1391, 01:26 بعد از ظهر
بن شی لاگین کنی اسمت ثبت می شه تو لیست آنلاینیون اما پیام میاد برات که نمی تونی چیزی رو ببینی و به این دلیل بن شدی.

می خوای یه تست بزنی؟

07-02-1391, 09:38 بعد از ظهر
با عرض پوزش
در گذشت

همه بچه های پرشین موتور رو دعوت به مراسم سوگواری لپتاپم دعوت میکنم
حضور شما باعث شادی روح مرحوم میشود.

تا ببنیم کی برمیگردم بای
:icon_pf _99_::minzdr::khak:

کوروش
08-02-1391, 07:51 بعد از ظهر
کاربر کویر اینفو سنتر / از طرف شرکت کویر هستش ؟؟؟

08-02-1391, 08:32 بعد از ظهر
کاربر کویر اینفو سنتر / از طرف شرکت کویر هستش ؟؟؟
اره ازش بپرسیدم جواب داد گفت اره !

Kami
09-02-1391, 02:13 بعد از ظهر
وبسایت پرشین موتور برای بخش انجمن دوچرخه سواری ([Only registered and activated users can see links]) مدیر فعال و با اطلاعات فنی در این زمینه میپذیرد.
از علاقمندان دعوت به عمل میاید برای همکاری در این بخش

mohsen46
09-02-1391, 02:50 بعد از ظهر
تا چه حد اطلاعات داشته باشی کافیه؟

Kami
09-02-1391, 02:55 بعد از ظهر
تا چه حد اطلاعات داشته باشی کافیه؟
تا حدی که انجمن رو مشخص کردم

mohsen46
09-02-1391, 02:58 بعد از ظهر
من تاحدی اطلاعات را جب کراس کانتری دارم چون خودم دوچرخشو دارم و داداشم تریال سواره واطلاعاتش تو این زمینه خوبه

Kami
09-02-1391, 02:59 بعد از ظهر
من تاحدی اطلاعات را جب کراس کانتری دارم چون خودم دوچرخشو دارم و داداشم تریال سواره واطلاعاتش تو این زمینه خوبه
خوب فعالیت کن تو انجمن دوچرخه ببینیم تا چه حد اطلاعات داری

mohsen46
09-02-1391, 03:02 بعد از ظهر
تا حدودی پیگیر شدم چون دیدم زیاد فعال نیست فقط چسبیدم به موتور- از لحاظ کاربر فعال بودن باید چه شرایطی داشت؟

Kami
09-02-1391, 03:05 بعد از ظهر
تا حدودی پیگیر شدم چون دیدم زیاد فعال نیست فقط چسبیدم به موتور- از لحاظ کاربر فعال بودن باید چه شرایطی داشت؟
کاربر فعال همانطور که اسمش رو عنوانش هست باید تعداد پست ها و مطالب بالا باشه ( البته بالا بودن پست های یک فرد دلیل بر پر بار بودن مطالب اون فرد نمیشه )
البته شرکت در قرار ها و به اشتراک گذاشتن مطالب هم میتونه تاثیر بزاره

09-02-1391, 10:44 بعد از ظهر
فردا به دوستم ایمان(کمبوجیه)میگم ببنیم چی میکنه ! ؟ :icon_pf _98_:

---------- Post added at 10:44 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

مدیر بخش اسکوتر نمیخاین ؟ :دی

Kami
10-02-1391, 02:09 قبل از ظهر
جدیدا خیلی اسپم میکنن کاربرها
باید بگم که در ابتدا پاک میشه پست ، در صورت تکرار اخطار و بعد بن 1 روزه الی به بالا

Kenji
10-02-1391, 02:11 قبل از ظهر
**** آواتارت و عوض کن سرگیجه گرفتم.

===

تعداد اسپما شدید بالا رفته

پست های چرت و مزخرف و دروغ و فحش ندم.... زیاد شده

اسپم رو می شه تحمل کرد، پست خالی بندی و چرت رو نه. هر کی ارسال کنه فرقی نمی کنه کی باشه، شدید برخورد می شه تا جو سایت به مهدکودک تبدیل نشه.

Kami
10-02-1391, 11:19 قبل از ظهر
کاربر RED-LINE ([Only registered and activated users can see links])
به دلیل توهین در تاپیک [Only registered and activated users can see links] اخطار 10 روزه گرفت

کمبوجیه
11-02-1391, 09:50 قبل از ظهر
وبسایت پرشین موتور برای بخش انجمن دوچرخه سواری ([Only registered and activated users can see links]) مدیر فعال و با اطلاعات فنی در این زمینه میپذیرد.
از علاقمندان دعوت به عمل میاید برای همکاری در این بخش

سلام بر دوستان گل موتور سوار:icon_pf (94):........من میتونم آمادگی خودمو توی این بخش به عرض برسونم......{خودم هم اوستای تریال هم کراس کانتری}.می تونید یه سری به انجمن بزنید و یک سری از کارهایی رو که انجام دادم ببینید.........اگر موافقت کنید می بینید که خوب کسی رو انتخاب کردید......فعلا....

salahshor
11-02-1391, 11:27 قبل از ظهر
جناب کمبوجیه میتونی شروع کنی و این تابیک رو رونق بدی
متشکر

Kami
22-02-1391, 10:52 قبل از ظهر
کاربر ali faghfouri ([Only registered and activated users can see links]) به دلیل فحشی که به بنده داد بن همیشگی شد اما از اونجا که ادم کینه ای نیستم به بن 7 روزه تغییر دادم
دوستان عزیز زمانی که عصبی هستید کاری نکنید که شخصیت شما زیر سوال بره
با تشکر

کوروش
22-02-1391, 11:50 قبل از ظهر
کاربر ali faghfouri ([Only registered and activated users can see links])
به دلیل فحشی که به بنده داد بن همیشگی شد اما از اونجا که ادم کینه ای نیستم به بن 7 روزه تغییر دادم
دوستان عزیز زمانی که عصبی هستید کاری نکنید که شخصیت شما زیر سوال بره با تشکر
خیلی خوش حالم که **** جان از حق خودت گذشتی !!! هر کی دیگه بود کوتاه نمیومد !!!
این نشونه شخصیت و فروتنی بالاست:smilies(182):
امید وارم اگه دوباره این کاربر برگشت دیگه هیچ وقت مشکلی پیش نیاد !!!:pm1:
خواهشا یه کار کنید کسی نتونه چندتا اکانت بسازه واسه من یکی خیلی زور داره نمیدونم چرا ...:icon_pf _99_:

Amir
25-02-1391, 11:00 بعد از ظهر
برای کمتر از یک هفته آپلود فایل روی هاست سایت بسته شد.

Kami
08-03-1391, 12:07 بعد از ظهر
نام کاربر لاکی به Ali تغییر پیدا کرد

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

نام کاربری mohammadaghili72 به mohammad aghili تغییر پیدا کرد

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

هر کدوم از کاربر ها میخوان نام کاربریشون عوض شه یا در همین تاپیک اعلام کنن و یا پیغام شخصی بدن به بنده
البته در صورتی تعویض میشه نام کاربری که قبلا اون اسم ساخته نشده باشه

علی یزدانی
08-03-1391, 12:15 بعد از ظهر
نام بنده هم قبلا از BBoyGSM به علی یزدانی تغییر پیدا کرد!!!:4chsmu1:

nopo
08-03-1391, 12:28 بعد از ظهر
نام کاربر لاکی به Ali تغییر پیدا کرد

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

نام کاربری mohammadaghili72 به mohammad aghili تغییر پیدا کرد

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

هر کدوم از کاربر ها میخوان نام کاربریشون عوض شه یا در همین تاپیک اعلام کنن و یا پیغام شخصی بدن به بنده
البته در صورتی تعویض میشه نام کاربری که قبلا اون اسم ساخته نشده باشه

خودشون خواستن يا خودت تغيير دادي؟

Kami
08-03-1391, 12:29 بعد از ظهر
خودشون خواستن يا خودت تغيير دادي؟
به درخواست خود کاربران

Mohammad aghili
08-03-1391, 12:29 بعد از ظهر
از اون سوالا بود هااا

خب خودم خواستم دیگه

RIDER
08-03-1391, 03:11 بعد از ظهر
اگه میشه **** جان برا منم ازriderبه MAHYAR تغییر بده اگر قبلا بود به پارسی بنویش میشه مهیار

Kami
08-03-1391, 03:13 بعد از ظهر
اگه میشه **** جان برا منم ازriderبه MAHYAR تغییر بده اگر قبلا بود به پارسی بنویش میشه مهیار
متاسفانه نام های mahyar و مهیار قبلا ساخته شدن

RIDER
08-03-1391, 03:16 بعد از ظهر
ای بابا اشکال نداره همین بمونه فقط اگه میتونی با حروف بزرگش کن RIDER.دستت طلا:4chsmu1:

Kami
08-03-1391, 03:18 بعد از ظهر
ای بابا اشکال نداره همین بمونه فقط اگه میتونی با حروف بزرگش کن RIDER.دستت طلا:4chsmu1:
انجام شد

Amir
09-03-1391, 07:07 بعد از ظهر
از این به بعد می تونید با وارد شدن به صفحه ی شخصی به راحتی تاپیک هایی که توشون پست گذاشتید رو دنبال کنید + امکانات دیگه

nopo
09-03-1391, 11:25 بعد از ظهر
قبلابود
چه قابليتي بهش اضافه شده؟

سرعت
10-03-1391, 09:34 قبل از ظهر
**** اسم سرعت به mohammadjJ تغیبر بدن

Amir
10-03-1391, 11:45 قبل از ظهر
قبلابود
چه قابليتي بهش اضافه شده؟

Activity قابلیت جدیدی هست که اضافه شده تو پروفایل بهش نگاه بندازید متوجه میشید چه امکاناتی داره

دوستان می تونن از این صفحه استفاده کنند [Only registered and activated users can see links]

RIDER
10-03-1391, 07:32 بعد از ظهر
بله درسته این قابلیت اضافه شده خیلیم جالبو کار آمده.فقط یه سوال میشه برای پروفایل خودم مثلا عکس زمینه یا تم بزارم. چون تو یه سایت دیگه دیده بودم.

Amir
10-03-1391, 08:24 بعد از ظهر
امکان شخصی کردن پروفایل تو خود صفحه ی پروفایل هست

02109002
10-03-1391, 09:43 بعد از ظهر
امکان شخصی کردن پروفایل تو خود صفحه ی پروفایل هست

بله هست امیر جان ولی وقتی تصویر انتخاب میکنی برای پشت زمینه هیچ تغییری ایجاد نمیشه

هم از آلبوم استفاده کردم و هم از طریق لینک .

Kami
12-03-1391, 09:46 قبل از ظهر
کاربر kawasaki اواتار و امضای شما نا مناسب با قوانین بود و پاک شد
لذا از قرار دادن مجدد انها جدا خودداری کنید

Alireza
13-03-1391, 10:56 قبل از ظهر
مدیر **** به درخواست خودشون از قرمز به مشکی تغییر کردن چه قدر این پسر گله
مدیر Red Hat به همکار سابق تغییر گروه داده شدن هر وقت وقتشون ازاد بود میتونن برگردن

Alireza
13-03-1391, 11:01 قبل از ظهر
سروش عزیز هم تا وقتی که یه زره کارهاش کمتر بشه به همکار سابق تغییر گروه داده شد

matrixaidin
13-03-1391, 11:51 قبل از ظهر
علی یه پیشنهاد:
اسم **** و هفت رنگ بزن
بزار چشممون عادت کنه به یه رنگیه ****:4chsmu1:

علی یزدانی
15-03-1391, 11:09 قبل از ظهر
Ali ([Only registered and activated users can see links])جان ارتقاء درجه به ناظم انجمن شدن رو بهت تبریک میگم
دوست داشتم اولین نفری باشم که بهت تبریک میگم:smilies(182):

انشاالله در آینده به رتبه های بالاتر راه پیدا کنی و همیشه در زندگیت موفق باشی!!:flower4:

Ali
15-03-1391, 11:15 قبل از ظهر
با تشکر بسیار فراوان از مدیران سایت
:flower4:
و ممنون از شما که تبریک گفتید مرسی

nopo
15-03-1391, 11:25 قبل از ظهر
مباركه!

mohsen46
15-03-1391, 11:45 قبل از ظهر
علی آقا مبارک باشه عزیزم خیلی گلی

mohsen46
16-03-1391, 08:24 بعد از ظهر
نه تی تی نه بایکرز
فقط پرشین موتور
:pm:

22-03-1391, 08:04 قبل از ظهر
و ممنون از شما که تبریک گفتید مرسی

:28:

What happened
؟!

مدیر بنفش نداریم؟

Kami
22-03-1391, 08:26 قبل از ظهر
:28:

What happened
؟!

مدیر بنفش نداریم؟
خیر نیازی نداریم

Kami
23-03-1391, 06:53 بعد از ظهر
ساختن نام کاربری مطابق با اسم سایت ممنوع میباشد ، اسم جدید بدین تا تغییر پیدا کنه
پرشین موتور ([Only registered and activated users can see links])

Kami
23-03-1391, 07:23 بعد از ظهر
نام کاربری پرشین موتور به id3885 ([Only registered and activated users can see links]) تغییر پیدا کرد

Kami
25-03-1391, 06:34 بعد از ظهر
کاربر Ali ([Only registered and activated users can see links]) از بن در اومد ، امیدوار هستم به اشتباه خودش پی برده باشه
از قدیم میگن بخشش از بزرگان هست

Kami
26-03-1391, 04:11 بعد از ظهر
کاربر kamiii ([Only registered and activated users can see links]) به دلیل کپی برداری از اسم و اواتار بنده بن میشه

فرزاد شاه گل
30-03-1391, 11:55 قبل از ظهر
جناب **** لطفا نام کاربری من را به فرزاد شاه گل تعغیر دهید

Alireza
30-03-1391, 12:11 بعد از ظهر
تغییر داده شد

فرزاد شاه گل
30-03-1391, 12:19 بعد از ظهر
تغییر داده شد
و ممنون

Kami
05-04-1391, 09:00 بعد از ظهر
نام کاربری Koorosh2 ([Only registered and activated users can see links]) به در خواست خود کاربر AMiR-1000 تغییر داده شد

Alireza
09-04-1391, 12:28 قبل از ظهر
اخیرا مشاهده میشه که کاربران تو پروفایل هاشون در مورد **** حرف های جالبی نمیزنند
پروفایل ها هم طبق قوانین سایت اداره میشه پس هر گونه بی احترامی ببینم از کسی برخورد میکنم
اینجا همه با هم رفیقیم و به هیچ وجه باند بازی و این حرف ها رو نمیتونم قبول کنم

کوروش
09-04-1391, 12:42 قبل از ظهر
اخیرا مشاهده میشه که کاربران تو پروفایل هاشون در مورد **** حرف های جالبی نمیزنند پروفایل ها هم طبق قوانین سایت اداره میشه پس هر گونه بی احترامی ببینم از کسی برخورد میکنم اینجا همه با هم رفیقیم و به هیچ وجه باند بازی و این حرف ها رو نمیتونم قبول کنمکامی به عنوان یه مدیر و ناظر باید نسبت به موضوع های سایت کمی خشک و مقرارتی برخورد کنه پس اگه کاری انجام میده که به نظر ما زیاد جالب نیست ولی برای نظم سایت کاملا لازم و ضروری هستشمشکلی هم باشه بین **** و کاربری هست که مشکل داشته کسی نباید دخالت کنه و نظر بدهما اینجا همه با هم رفیقیم خیلی بده پشت سر هم حرف بزنیم !!!**** یکی از زحمت کش ترین افراد این سایته هستش / شما کاربر عزیز نهایت فعالیتتون توی سایت رو هم رفته توی کل روز 3الی 4 ساعته ولی **** 24 ساعته داره بدون هیچ ادعایی واسه سایت و نظم اون تلاش میکنه پس بی انصافیه که بخواییم ...امیدوارم دیگه از این رفتار دیده نشه !!!

Alireza
10-04-1391, 02:52 قبل از ظهر
یوزر Sination به دلیل بی احترامی به بنده و عدم فعالیت از مدیریت در اورده شدن

Alireza
14-04-1391, 12:23 قبل از ظهر
دوستان مدتی هست اسپم ها زیاد شده به هیچ وجه پست اسپم ندید الان پست ها رو که نگاه میکنم یکی شکلک پست میکنه یکی تشکر میکنه یکی دمت گرم میگه و .... این جور پست ها همون موقع پاک میشن و در صورت تکرار کاربر اخطار میگیره
دقت بیشتری کنید دوستان

Kami
17-04-1391, 02:04 بعد از ظهر
ایدین matrixaidin ([Only registered and activated users can see links]) به عنوان هماهنگ کننده و مدیر بخش قرار های تهران انتخاب شد
علی پیکانپور ap_peiki ([Only registered and activated users can see links]) نیز به عنوان لیدر تور های اصفهان و مدیر بخش قرار های اصفهان انتخاب شد

salahshor
17-04-1391, 02:23 بعد از ظهر
سيستم منم بعد ٣ماه رديفات شد

M@hy@r
17-04-1391, 02:55 بعد از ظهر
مبارک باشه آیدین جون و علی پیکانپور عزیز
به امید موفقیت در سمت جدید

mohsen46
17-04-1391, 03:09 بعد از ظهر
matrixaidin ([Only registered and activated users can see links]) جان و علی پیکانپور ap_peiki عزیز مبارک باشه

matrixaidin
17-04-1391, 06:10 بعد از ظهر
دست همگی درد نکنه بابت تبریک
دست مدیرا هم درد نکنه که من و قابل مدیریت دونستن
ممنون از همه

علی یزدانی
17-04-1391, 06:15 بعد از ظهر
علی پیکانپور و آیدین جان
سمت جدید مبارک باشه!

Kami
23-04-1391, 02:50 بعد از ظهر
کاربر ali reza azadegan ([Only registered and activated users can see links]) شما باید بدونید که هر دفعه نباید تاپیک های مختلف با یک موضوع بزنید
اخطار میگیرن به دلیل رعایت نکردن قوانین

Kami
23-04-1391, 02:56 بعد از ظهر
به درخواست کاربر kawasaki ([Only registered and activated users can see links]) نام کاربری ایشون به فلکه زنه خسته تغییر پیدا میکنه

Kami
25-04-1391, 03:52 بعد از ظهر
کاربر Ali برای 24 ساعت به دلیل اسپم بن میشه

کوروش
26-04-1391, 12:01 بعد از ظهر
باز من یه مدتی نبودم کودتا کردید ؟؟؟؟lol-------------- دوتا مسله مهم رو میخوام بگم اولیش اینه که دوستانی که میان اینجا عضو میشن و از دوستان پیشکسوت و بقیه دوستان کمک و راهنمایی میخوان بدودن این سایت یه سایت کاملا رایگانه و مطالب به صورت رایگان در اختیار دوستان گذاشته میشه /// ولی بعضی ها توقع های بی جا دارن /// مثلا دیروز یه کاربر از من سوال کرده من جوابشو ندادم دوباره پیام داده که چرا جواب نمیدیو از این چیزا /// دوستان عزیز ما اینجا از شما پول نمیگیریم که از ما طلبی داشته باشید یا اینجوری حرف میزنید !!!!-----در مورد اون کاربر هم که به **** پیام خصوصی داده بگم که یه ادم بی فرهنگه که اینقدر جرات نداره تو جمع بگه و رفته تو خصوصی گفته //// دوستان دیگه هم خواهشا نظر ندن چون شاید کل ماجرا رو ندونن !!!! **** هم تا الان خیلی صبر داشته من بودم اصلا از بن درش نمی اوردم !!!

sajad20
26-04-1391, 12:01 بعد از ظهر
ایدین matrixaidin ([Only registered and activated users can see links]) به عنوان هماهنگ کننده و مدیر بخش قرار های تهران انتخاب شد
علی پیکانپور ap_peiki ([Only registered and activated users can see links]) نیز به عنوان لیدر تور های اصفهان و مدیر بخش قرار های اصفهان انتخاب شد

سلام به همه
منم به نوبه خودم به این دوستامون تبریک میگم!
انشاالله همیشه موفق باشید!

محمدفضل
26-04-1391, 12:26 بعد از ظهر
[QUOTE=Alireza;103531]دوستان مدتی هست اسپم ها زیاد شده به هیچ وجه پست اسپم ندید الان پست ها رو که نگاه میکنم یکی شکلک پست میکنه یکی تشکر میکنه یکی دمت گرم میگه و .... این جور پست ها همون موقع پاک میشن و در صورت تکرار کاربر اخطار میگیره
دقت بیشتری کنید دوستان[/QUOTE

علیرضا پستامون باید چطوری باشه؟ یعنی نباید توش شکلک بزاریم لای متن هامون؟
من تو نوشته هایی که پست میکنم شکلک میزارم اگه اینطوریه خب چرا شکلک ها رو میزارید که ما بزاریم و بعد اسپم بشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

matrixaidin
26-04-1391, 12:35 بعد از ظهر
نه فرزاد جان
منظور علیرضا:
پست های اسپم مثل:مرسی . دمت گرم(پست هایی که میتونین به جای نوشتن دکمه تشکر و بزنین)
پست های توهین امیز هم ندین

Alireza
26-04-1391, 12:41 بعد از ظهر
فرزاد عزیز منظورم شکلک خالی بدون محتوا بود

محمدفضل
26-04-1391, 01:15 بعد از ظهر
نه فرزاد جان
منظور علیرضا:
پست های اسپم مثل:مرسی . دمت گرم(پست هایی که میتونین به جای نوشتن دکمه تشکر و بزنین)
پست های توهین امیز هم ندین

فرزاد عزیز منظورم شکلک خالی بدون محتوا بود
عیرضا و آیدین عزیز ممنون از راهنمایی شما دوستان . راستی اسم کوچیکم فضل هستش . کوچیک شما !

Alireza
27-04-1391, 04:07 بعد از ظهر
دوست عزیزمون 02109002 مدیر بخش موتور سیکلت شدن