PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : off road or on road

فرشاد
21-12-1390, 01:33 قبل از ظهر
به نظر شما موتور های off road بیشتر خطر ناک اند و احتمال تصادف بیشتره یا on road ??
به نظر خودم موتور های خیابونی خیلی خطر ناک تر اند به دلیل وجود راننده ماشین های....

Alireza
21-12-1390, 01:37 قبل از ظهر
قبل از زدن تاپیک دقت بیشتری کنید
منتقل شد

02109002
21-12-1390, 01:41 قبل از ظهر
هر نوع کاربری ریسک خودش رو داره

آفرود :
امکان زمین خوردن ، پرت شدن از ارتفاع یا از روی موتور ، آسیب دیدن هنگام فرود بعد ز پرش ( در صورتی که ناشی باشی )

آنرود :
تصادف با سایر وسائط نقلیه ، جو گیر شدن و آسیب زدن به خود در شرایط .... ، دیگه نمیدونم چه طوری بگم

خلاصه هر نوع رو بخوای سوار شی خطر خودشرو داره و آسیب های جبران ناپذیر و همچنین در مقابل لذت بسی شیرین رو به همراه داره ( در صورت استفاده صحیح )

ali khoramian
22-12-1390, 02:40 بعد از ظهر
از نظر من افرود خطرش کمتره . چون از روی موتور هم که بیفتی همونجا سقوط میکنه یا نهایتا موقع برش ناشی باشی یا نقص فنی فقط اسیب میبینی. اما با ریس شما سرعت گرفتی 180 مثلا اگه حالا اتفاقی واست بیفته احتمال مرگش خیلی زیاده چون شخص هیچ کاری از دستش بر نماد.

Kenji
22-12-1390, 03:04 بعد از ظهر
آفرود همیشه تعداد دفعات آسیب دیدن بیشتره.... اما آسیب ها همیشه سطحیه.

آنرود تعداد حوادث کمتر.... آسیب ها شدید تر

===

هر کدوم یه لذت خاص داره.

Ali
22-12-1390, 03:15 بعد از ظهر
انرود بسیار خطناکتره چون توی افرود کمتر ماشین و چیزای دیگه هستن که شما باهاشون برخورد کنین و سرعت در افرود کمتره پس اتفاقی هم بیفته سطحی تره

Mohammad aghili
22-12-1390, 04:00 بعد از ظهر
آفرود خطرش کمتره

لذتش بیشتره

در ضمن کارایی آنرود هم داره

فرشاد
24-12-1390, 12:01 قبل از ظهر
on road طرفدارای بیشتری داره و توجه بیشتری نسبت بهش می شه چون تو چشم تره ....off road دسته جمعی رفتن کیف می ده از مناظر و طبیعت لذت بردن و از همه جا پریدن و بالا رفتن:gigglesmile:
9268

reza KTM
24-12-1390, 02:24 بعد از ظهر
خوبی بی حد آفرود به نظر من اینه که هیچ مانعی نمیتونه جلودارت باشه
یه آفرود باز حرفه ای با موتور حرفه ای هیچوقت به بن بست نمیرسه

آفرود = لذت از طبیعت بکر و دست نخورده
آنرود = سرعت و سرعت و سرعت