PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 4-5 تومن چه موتور سنگینی با مدارک میشه خرید. لطفا راهنماییم کنید. هیچ اطلاعاتی ندارم.

محمدفضل
20-12-1390, 03:12 بعد از ظهر
سلام. ادمین عزیز اگه جای نامناسبی موضوع رو ارسال کردم ببخشید.خیلی وارد نیستم.

حدود 4-5 تومن میخام واسه موتور هزینه کنم اگه میشه یه راهنمایی کنید که چی بگیرم که مدارک داشته باشه و اگه یه وقتی ازم گرفتن بتونم راحت درش بیارم تشکر.
اینو هم بگم من این موتور رو تو شمال میخام استفاده کنم.یعنی تو شهر کوچیک و اتوبان و جاده های جنگلی شهرمون.ده سالی هم میشه موتور سوار میشم.کاملا هم مسلط به موتور هستم (البته ازنوع ایرانیش!!)

mohsen46
20-12-1390, 03:20 بعد از ظهر
از چه کلاس موتور مد نظرت هست؟---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------از لحاظ سوار شدن با تجربه ای که گفتی داری برای سواری از حجم ۴۰۰ سی سی بیشتر رو بیخیال شو چون تجربشو و ...............نداری و ۴۰۰ سی سی با مدارک گیرت نمیاد ومیمونه ۲۵۰ سی سی که بستگی به ای داره که تریل یا اسپورت انتخاب کنی

Ali
20-12-1390, 07:16 بعد از ظهر
از چه کلاس موتور مد نظرت هست؟---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------از لحاظ سوار شدن با تجربه ای که گفتی داری برای سواری از حجم ۴۰۰ سی سی بیشتر رو بیخیال شو چون تجربشو و ...............نداری و ۴۰۰ سی سی با مدارک گیرت نمیاد ومیمونه ۲۵۰ سی سی که بستگی به ای داره که تریل یا اسپورت انتخاب کنیبله ایشون توضیحات کامل رو دادن

با مدارک تمیز 250 گیرتون میاد

درضمن تاپیک رو هم در قسمت مشاوره باید باز میکردید

aligsx
20-12-1390, 08:01 بعد از ظهر
اگه برای توی جنگل میخوای و مسیرهای خاکی و گلی باید تریل بگیری.اما اگه میخوای خوش استیل باشه و خوشگل و خوش رخ باید مدل ریسی بگیری که میشه مخصوص اتوبان و خیابون کنار جنگل.
با پلاک ملی زیر 249.9 رو میتونی با این قیمت دست دو خیلی تمیز بخری.
اگر انژکتوری و با راحتی بیشتر میخوای دایلیم 250 دست 2
اگرم کاربراتوری و خوشگل و دختر کش و پر شتاب میخوای مگلی.مگلی صداشم بهتر از دایلیمه.
من خودم دارم مگلیم رو میفروشم{خیلی تمیزه و سالم هیچ ایرادی نداره.شمع حرفه ای روشه . نئون یخی دور چراغ هاش انداختم که یه سرو گردن خوشگلتره از بقیه}اینم تاپیکش[Only registered and activated users can see links]
اگر تاحالا سی جی سوار بودی مگلی توی شتاب راضیت میکنه و اگر با موتورت خرکی میرفتی میتونی از پس مگلی وحشی بر بیای وگرنه نه.

mohamad javad
20-12-1390, 11:19 بعد از ظهر
مگلي وحشي؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali faghfouri
20-12-1390, 11:45 بعد از ظهر
راس میگه مگلی وحشیه دیگه: خواهر مادر صاحبشو .....

Milad
20-12-1390, 11:54 بعد از ظهر
خدایی به نسبت ۲۵۰ های پلاک دار شتابش خوبه..

کوروش
21-12-1390, 12:00 قبل از ظهر
میگلی کارش خوبه ولی کیفیتش ....اگه کیفیت نینجا رو داشت که حله حل بودددددد !!!

محمدفضل
21-12-1390, 03:13 قبل از ظهر
باتشکر از نظرات خوب دوستانجاده های مناطق ما همش آسفالته حتی جنگلیش،خودم هم اسپرت رو دوس دارم.یعنی با 5تومن هم نمیشه تا 400سی سی با مدارک گرفت؟

کوروش
21-12-1390, 09:02 قبل از ظهر
چرا میشه ار اف 400 سوزوکی با مدارک حدود 5 تومن / بندیت 400 بدون مدارک 3 تومن با مدارک 4 الی 5 تومن
زد ایکس 4 مدل پایین با مدارک حدود 5 الی 6 تومن
هورنت 250 با مدارک حدود 4 تومن
سی بی 400 با مئارک حدود 5الی 6 تومن
زد زد ار کاوازاکی با مدارک حدود 4الی 5 تومن
این همه موتور ولی شرط اصلی خرید این ها اینه که بتونی یه خوبشو گیر بیاری
بیشتر این فروشنده های موتور قیمت رو خیلی بالاتر از اونی که هست میگننننننننن

mohsen46
21-12-1390, 09:13 قبل از ظهر
کوروش جان فکر نمیکنم با این قیمتایی که میگی با مدارک پیدا بکنه! cb400بدون مدارک بین ۴الی۵تومن هست- بندیت ۲۵۰سری اولبامدارک۴/۵ -۵ هست- هورنتو هیچکس بامدارک ۴تومن نمیده:25:باوجود قیمت فعلی ارز شرایط خیلی تغییر کرده شما هورنت با مدارک پیدا کردی با این قیمت من میخوام

کوروش
21-12-1390, 09:47 قبل از ظهر
ببین موتور به دلیل اینکه نوش وجود نداره یا مرجع معتبری نیست که قیمت گزاری کنه هر کی یه قیمت میده !!!
250 من بدون مدارک تمیز حدود 2 تومن سراغ دارم خوب مطمعا این با مدارک بیشتر از 4 تومن نیستش که
هورنت هم بدن مدارک 4 تومنه من اشتباه زدم

mohsen46
21-12-1390, 10:14 قبل از ظهر
شما درست میگی که نوش وجود نداره وهرکس یه قیمتی میده ولی اینهم باید در نظر بگیرید که اغلب این موتورها از کشورهای عربی میان وبرای خرید ازاونجا باید پول خودشونو خرج کنی منم تا ۳-۴ماه پیش نظر شمارو داشتم وبا یکی از دوستان که تو کار خریدو فروش سنگین بود وخودش از بندر موتور میاورد (البته ساکن اراک هستم ودیگه خودتون میدونید از بندر تا اینجا موتور اوردن چه مکافاتی دارره!)میگفت موتور تو بندر گرون شده والان کسی خبر نداره اگه موتور میخوای بخری الان بخر که همون هم شد

محمدفضل
22-12-1390, 03:59 قبل از ظهر
ممنون کوروش ... امیدوارم کردی..حالا خود شماها که تجربه دارین چی پیشنهاد میکنید.. تفاوت سواری با این موتورها چقدر ارزش داره که بخوای ریسک کنیو بدون پلاک ملی بخری؟؟