PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Bmx

02109002
18-12-1390, 08:14 بعد از ظهر
رشته bmx در دو بخش برگزار می شود:

1-سوپر کراس:
این بخش از رشته bmx که یکی از مواد برگزار شونده در رقابتهای المپیک است، در مسیر بسته ای به مسافت 350 متر برگزار می شود.
هشت رکابزن بطور همزمان رقابت را از سطح شیبداری به ارتفاع هشت متر آغاز می کنند و در طول پیستی شامل؛ سطوح ناهموار، گوشه های منحنی شکل و بخش های صاف به رقابت می پردازند. این رقابت برای قهرمان شدن بسیاربا اهمیت است، زیرا هر رکابزن برای رسیدن به مراحل بالاتر مسابقات باید در هر مرحله جزء 4 نفر برتر باشد.

باتوجه به آرایش مسیر، رکابزنان سعی می کنند یا زودتر از بالای سطح شیبدار به پایین بیایند تا سرعت بیشتری بدست آورند، یا اینکه به ارتفاع بالاتری دست یابند
(ارتفاع بعضی رکابزنان در بعضی مواقع به 5 متر نیز می رسد.)

2-آزاد :
bmx آزاد در واقع پرش بر روی موانع و حرکات نمایشی است. این رقابت می تواند در مسیرصاف،سطح شیبدار و یا برروی موانع انجام شود.
داوری این مسابقات براساس نحوه نمایش رکابزنان ( سختی، ابتکار و شیوه رکابزنی ) خواهد بود.
منبع ([Only registered and activated users can see links])

کمبوجیه
13-02-1391, 10:59 قبل از ظهر
دوست عزیز سلام....bmx هم مثل تریال خیلی هیجان بالایی دارن وقتی سوار میشید........
البته توی ایران مسابقات bmx برگزار نمیشه و فقط تریال اونم تازه با مشکلات خاص خودش برگزار میشه و معمولا یا در تهران یا در همدان{گنجنامه}......
بازم یه اطلاعاتی بعدا قرار میدم در رابطه با bmx...

.:ALIREZA NADERI:.
13-02-1391, 11:05 قبل از ظهر
من بچه بودم یه bmx صورتی داشتم که البته برای بچه ها بود !

کمبوجیه
13-02-1391, 11:28 قبل از ظهر
اینم از BMX
[Only registered and activated users can see links]
حالشو ببرین!!!!!!!!!!!

02109002
13-02-1391, 03:10 بعد از ظهر
[/URL]Diamondback Bikes Joker 2011 - BMX Bike - Black or White/Green

Diamondback Bikes NNY 2010 - BMX Bike - Black

[Only registered and activated users can see links][URL="[Only registered and activated users can see links]"] ([Only registered and activated users can see links])

repsOL TAbriz
21-04-1391, 11:02 بعد از ظهر
18008این دوچرخمه یادش بخیر روز دوم که خریدمش این عکسو انداختمممممممم

کمبوجیه
28-04-1391, 02:26 بعد از ظهر
18008این دوچرخمه یادش بخیر روز دوم که خریدمش این عکسو انداختمممممممم

من هم دوست یه بی ام ایکس عین مال شما داری و خیلی سنگینه...........من یه بار داشتم باهاش 4 تا پله رو میخواستم بپرم پائین این قدر سنگین بود از دستم در رفت و دیدم نمیتونم کنترلش کنم ولش کردم و از پشت پریدم و چرخ دررفت و با زانو خوردم زمین و زانوی شلوارم پاره شد...................

repsol god
03-07-1391, 08:12 قبل از ظهر
من هم دوست یه بی ام ایکس عین مال شما داری و خیلی سنگینه...........من یه بار داشتم باهاش 4 تا پله رو میخواستم بپرم پائین این قدر سنگین بود از دستم در رفت و دیدم نمیتونم کنترلش کنم ولش کردم و از پشت پریدم و چرخ دررفت و با زانو خوردم زمین و زانوی شلوارم پاره شد...................اره عزیزم ولی با این همه تو تبریز هیچکس اندازه من نمیتونست ارتفاع بکشه با این دوچرخه