PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشگاه سایت

Mohammad
19-05-1389, 02:46 بعد از ظهر
سلام به همگی،
بنده عازم یک سفر کاری هستم. تصمیم دارم یک سری لوازم ایمنی موتور سنگین و کراس وارد کنم. البته به صورت قانونی.
چون به شدت از جنس ریمارک متنفرم 2 گروه محصول میارم. یا ماله برند های غولی مثل الپینستار، یا ماله برند های غیر مطرح و ارزان.
اما اونچیزی که اصله، گرونه و واقعا اصله و اونچیزی که ارزونه هم اصله اما از برند مثلا شاس قلی میرزاست. اینجوری نیست که برم پاتن جامه بیارم روش بزنم ولف.

خلاصه مطلب اینکه با نظر مساعد مدیریت محترم و گران قدر و عزیز و رحیم و سخت کوش سایت، جناب علیرضا، قرار بر این شد که یک فروشگاه اینترنتی برای سایت راه بندازیم.

حالا یک کمکی به من بکنید. اولا چه اجناسی نیاز دارید. جز لباس و کلاه و کفش شده چیزه دیگه ای هم بخواید. مثلا ضربه گیر ستون فقرات>

لباس چرمی رو بیشتر می پسندید یا به اصطلاح برزندتی؟

سرهمی دوست دارید یا شلوار جدا و ژاکت جدا؟

تک رنگ باشه لباسا یا دوست دارید مثلا 3 رنگ باشه؟

به نظرتون اگزوز، فیلتر، آینه، توربو، استیکر، چراغ و الی آخر هم نیازه یا شما اصلا می خواید همچین چیزایی رو یا نه؟

در کل به نظر شما چه اجناسی بهتره بیاریم و آیا فروشگاه در این سایت جواب میده یا نه؟

البته من خودم یه نمایشگاه موتور واسه فروش این تجهیزات دارم. اما دوست دارم خارج تهرانم مردم بتونن بخرن.
قیمتاشم فقط بگم که از امیریه و گمرک خیلی ارزون تر میدم.

king2002
19-05-1389, 03:52 بعد از ظهر
خیلی خوبه -
میشه بفرمایید کدوم کشور -

MCP
19-05-1389, 04:24 بعد از ظهر
یک فروشگاه اینترنتی در این زمینه واقعا نیاز هست. به نظرم هم استقبال میشه. مخصوصا روی کلاه و لباس درست حسابی. که دست متقلبین موجود بسته شه!

شخص من :
دستکش مناسب و مخصوص خیلی کمه ... اما بهش نیاز دارم.
لباس جدا می پسندم , 2 رنگ!
استیکر و اگزوز هم در لوازم جانبی خوبه.

Sination
19-05-1389, 04:30 بعد از ظهر
من از اینا میخام :20:

[Only registered and activated users can see links]

Red Hat
19-05-1389, 05:36 بعد از ظهر
خیلی خوبه ولی این تاپیک رو باید تو بخش بازارچه میزدی .

در کل به نظر شما چه اجناسی بهتره بیاریم و آیا فروشگاه در این سایت جواب میده یا نه؟

اول هر کاری یه خورده سخته. ولی باید تلاش کرد .

Mohammad
19-05-1389, 11:29 بعد از ظهر
تلاش که بعله. هدف رسوندن جنس خوب به موتورسوارایی هست که واسه جونشون ارزش قائلن.
والا کسی که حتی کلاه هم سرش نمی ذاره که مشتری شولدر و لباس نیست.
چیزی هم که بین موتورسوارا کمترین ارزش رو داره جونشونه.
همین عوامله که قضیه رو شدیدا پیچیده میکنه.

Alireza
20-05-1389, 10:30 قبل از ظهر
لباس چرمی رو بیشتر می پسندید یا به اصطلاح برزندتی؟ چرمی
سرهمی دوست دارید یا شلوار جدا و ژاکت جدا؟ جدا
تک رنگ باشه لباسا یا دوست دارید مثلا 3 رنگ باشه؟ فرقی نداره
به نظرتون اگزوز، فیلتر، آینه، توربو، استیکر، چراغ و الی آخر هم نیازه یا شما اصلا می خواید همچین چیزایی رو یا نه؟ بله حتما

در مورد اینکه فروش میره یا نه هم نگران نباش محمد جان بازدید سایت الان حدودا روزی 6 7 هزار تاس که رفته رفته هم بیشتر میشه در ثانی چون کار تکی انجام میشه و تا حالا کسی به صورت کامل اینکارو نکرده پس حتما فروش میره

Mohammad
20-05-1389, 10:43 قبل از ظهر
خیلی خوبه. من دارم می رم دنبال پاسم، البته فعلا در حد یکی دوتا میارم. توی نمایشگاه خودمون هم سایت رو تبلیغ می کنم. حرکت، جرکت خدا پسندانه ای هست. توکلت علی الله. راستی اگه کسی کمربند الپینستر می خواد بگه واسش بیارم. واسه شلوار جینه. من واسه خودم می گیرم حتما.

Sination
20-05-1389, 03:34 بعد از ظهر
جرکت اشتباه هست حرکت درسته

از هر کدوم یکی دوتا بیاری که زود تموم میشه
بعدشم کاپشن چرمی قیمتش 2 برابر پلاستیکه و چون قیمتش بالاست مشتری کمتر داره

Mohammad
20-05-1389, 04:14 بعد از ظهر
سینا نمی تونم ریسک کنم یه جین بیارم که.
اومدیم و بعضی جنسا نرفت. در ثانی جنس نهایتا یک هفته ای تهرانه.

high-speed
20-05-1389, 09:02 بعد از ظهر
goostaw عزیز

اولا امیدوارم که توی بیزینست موفق باشی (حالا تو هر زمینه ای که بود)

دوما ممنون که این کارو میکنی چون باعث یه ثبات قیمت و روند مناسب توی بازار وسایل ایمنی موتور بشه

موفق باشی

Mohammad
20-05-1389, 10:10 بعد از ظهر
قربون لطف شما،
راستش من یه کاسب و یا مغازه دار نیستم. نه بلدم قسم دروغ بخورم، نه دنبال خون می گردم بکنم توی شیشه.
به هر حال اینجوری جنس اصل میرسه دست مشتری، قیمت تموم شدمم از قیمت قاچاق از دبی کمتره.
یه مقدار روی جنسا می کشیم که هم واسهخود فروشگاه سود داشته باشه و هم جنس خوب برسه دست خریدار.
خدا هم خودش کمک می کنه که ما بتونیم چرخ این فروشگاه رو بچرخونیم.
اگر فقط جون یک نفر با وسایل ایمنی که من میارم نجات داده بشه ما را بس است.

Sination
20-05-1389, 10:19 بعد از ظهر
راستی ماسک هم حتما بیار مشتری خیلی داره ..
اون ماسماسکه واسه مگلی رو هم اگر پیدا کردی واسم بیاری خیلی خوبه :22:

Mohammad
20-05-1389, 11:44 بعد از ظهر
ماسک که افس. به درد شهر نمی خوره، ولی یه نمونه میارم.
والا اون سایته پاکستانی بود و منم که پاکستان پیشه پتان ها نمی خوام برم. اما دنبالش می گردم. خیلی باحال میشه.

alien
28-05-1389, 11:39 بعد از ظهر
با درود
سیستمهای ارتباطی باسیم و بیسیم کاسکت به کاسکت و بین موتور سوارهای هم گروه بصورت بلوتوث هم باید خریدار داشته باشد.

Red Hat
31-05-1389, 06:32 بعد از ظهر
اگه یک قیمت تقریبی از جنس ها قرار بدین دوستان بهتر میتونند تصمیم گیری کنند.

Mohammad
31-05-1389, 06:51 بعد از ظهر
حمید جون، راستش این دانشگاه مسخره تا 1 شهریور لنگاش هوا بود و من نتونستم گواهی بگیرم که پاشم برم. به محضه اینکه برسم اونور همینجا آن میشم و با عکس و قیمت واستون می گم چی به چی هست.

پس لا اقل یک کمکی بکنید:
بگید چقدر حاضرید واسه لباس موتور سواری مایه بدید؟
اصلا مهم نیست چقدر، مهم اینه که در شرایط اقتصادی الآن این مملکت چقدر واسه لباس موتور سواری ارزش قائلید و چقدر حاضرید بهاش رو بپردازید؟ تقریبا ژاکت شولدر دار زیر 250 هزار تومن نداریم.

نیما نادری
01-06-1389, 04:42 بعد از ظهر
داداش تو بیار من فروش میکنم غمت نبشه (دستت درد نکنه)

خارجیش میشه :you can count on it:14:

Mohammad
01-06-1389, 05:14 بعد از ظهر
به به، آقا نیمای نادری.
چاکریم. فردا می رم دانشگاه واسه گواهی، بعدشم می رم واسه میدون سپاه، بعدش پلیس + 10، بعدشم میرم یه جا که دهن سرویس شدم رو سالم کنه.
چه غلتی کردم نرفتم دنبال کارای معافیم ها.

hosein_dig
16-07-1389, 01:00 بعد از ظهر
سلام به همگی،
بنده عازم یک سفر کاری هستم. تصمیم دارم یک سری لوازم ایمنی موتور سنگین و کراس وارد کنم. البته به صورت قانونی.
چون به شدت از جنس ریمارک متنفرم 2 گروه محصول میارم. یا ماله برند های غولی مثل الپینستار، یا ماله برند های غیر مطرح و ارزان.
اما اونچیزی که اصله، گرونه و واقعا اصله و اونچیزی که ارزونه هم اصله اما از برند مثلا شاس قلی میرزاست. اینجوری نیست که برم پاتن جامه بیارم روش بزنم ولف.

خلاصه مطلب اینکه با نظر مساعد مدیریت محترم و گران قدر و عزیز و رحیم و سخت کوش سایت، جناب علیرضا، قرار بر این شد که یک فروشگاه اینترنتی برای سایت راه بندازیم.

حالا یک کمکی به من بکنید. اولا چه اجناسی نیاز دارید. جز لباس و کلاه و کفش شده چیزه دیگه ای هم بخواید. مثلا ضربه گیر ستون فقرات>

لباس چرمی رو بیشتر می پسندید یا به اصطلاح برزندتی؟ هر کدوم ارزون تر میفته ، کارائی مهم تره تا زیبائی

سرهمی دوست دارید یا شلوار جدا و ژاکت جدا؟ جدا

تک رنگ باشه لباسا یا دوست دارید مثلا 3 رنگ باشه؟ چند رنگ زیبا تره

به نظرتون اگزوز، فیلتر، آینه، توربو، استیکر، چراغ و الی آخر هم نیازه یا شما اصلا می خواید همچین چیزایی رو یا نه؟
والا اینا بیشتر برای غشر مرفه نه ما:hanghead: من فکر کنم لباس بیشتر طرف دار داشته باشه
همینا بفروشی خیلی هنر کردی
والا کسای که هم تو فاز موتور هستن هم کامپیوتر و اینترنت درصد کمی از موتور سوار ها رو تشکیل میدن
به نظر من فروشگاه حقیقی در کنار مجازی بهتره
البته من خودم یه نمایشگاه موتور واسه فروش این تجهیزات دارم. اما دوست دارم خارج تهرانم مردم بتونن بخرن.
قیمتاشم فقط بگم که از امیریه و گمرک خیلی ارزون تر میدم.
من خراب مرامتم داداش خیلی باحالی
راستی لباس بیاری چه حدود قیمتی در میاد؟
لباس ریسی با آفرود فرق میکنه؟
سایزی بندیش چطوریه ؟
من 90 کیلوی با قد187 توش جا میشم ؟

Mohammad
11-08-1389, 11:47 بعد از ظهر
رفقا، فضلا، شرکا، به خاطر فشار های اسموزی دوستان در مورد راه اندازی فروشگاه به بنده، تصمیم دارم تا 2 روز دیگه رسما موعد افتتاح فروشگاه رو اعلام کنم.

Alireza
12-08-1389, 12:06 قبل از ظهر
محمد سیاوش دوست منه تو تی تی اگهیشو زده پخش کننده هم زیاد داریم میشه کارایی کرد

Mohammad
12-08-1389, 05:28 بعد از ظهر
فعلا که ککش رو سینا انداخت به تمبون ما، امشب بریم صحبت کنیم میام می گم شیرم یا روباه.

Farzad
15-08-1389, 04:50 بعد از ظهر
سلام

اول از همه دستتون درد نکنه

دوم اینکه زیاد چرمی بودن یا نبودن مهم نیس مهم ایمنی هستش

سوم اینکه من خودم به شخصه لباس تا 200 تومان بیشتر پول نمیدم . . . .

ولی لباس واسه سایز بزرگ ها از جمله منم بیارید

در اکثر هم اینکه هر کدوم از دوستان 4 تا رفیق موتور سوار ( که بیشتر هم هست ) داشته باشن و ببینن قیمتای شما کمتر هست و جنس ها اصل حتما از شما خریداری میکنن . . .

با آرزوی موفقیت

Mohammad
16-08-1389, 12:11 قبل از ظهر
جمعه که نشد درست و حسابی در موردش با بچه ها صحبت کنیم. به هر حال فروشگاه در حال افتتاح است و به محض مستقر شدن دوستم در ترکیه و فرستادن عکس لباس ها اقدام به واردت می کنیم. در ضمن خاطر نشان می کنم که هیچ لباسی بدون پیش پرداخت وارد نمی شه. من عکس ها رو اینجا میذارم با قیمت، هر کس خواست بخره پیش میده براش میاد. تحویل هم کمتر از یک هفته هست.
بخشی از سود فروشگاه صرف تبلیغاتدر مجله ماشین میشه. شایدم 90 درصد سود. چون فعلا باید بستر سازی بشه.

Sination
16-08-1389, 12:59 قبل از ظهر
اقا من کلاه کاسکت میخام ..
مهدی رفتش ترکیه پس؟

یه کلا تا 300 تومن ..
اگر چیزه خوبی پیدا کرد با این قیمت که اوکی میخرم اگر نه که به سوی رپیدو کربن :bighug:

Mohammad
16-08-1389, 09:43 قبل از ظهر
با 300 می تونی بهترین کلاه ها رو بخری. مثلا قیمت کلاه اصل هایابوسا 600 دلار هست. اما میشه با این رقم یه کلاه هیولا بخری. مهدی هم متاسفانه پدرش به رحمت خدا رفت و دلیل اصلی تعویق در افتتاح فروشگاه همین بود. چون واقعا داغون شد و من فقط بهش دلداری می دادم. تازه یکم روحیش رو بدست آورده و داریم کار های سفر رو انجام می دیم.

mohamad javad
16-08-1389, 09:55 قبل از ظهر
محمد آقا من يه کاپشن تا 150 تومن ميخوام البته سايز بالا
پيدا ميشه به نظرتون؟

Mohammad
16-08-1389, 10:34 قبل از ظهر
میشه، فقط اندازه ها دقیق باید باشن.
سر شونه خیلی مهمه.

BKING
16-08-1389, 11:09 قبل از ظهر
با درود
سیستمهای ارتباطی باسیم و بیسیم کاسکت به کاسکت و بین موتور سوارهای هم گروه بصورت بلوتوث هم باید خریدار داشته باشد.

منظورت از سيستم باسيم چيه ؟
:fingersmiley::4chsmu1:

Sination
17-08-1389, 01:20 قبل از ظهر
حالا ایشاالله کی عکس ها رو میزاری ؟

Mohammad
25-10-1389, 01:43 قبل از ظهر
دوستان، در حال حاضر بهترین و مناسب ترین لباسی که پیدا کردم این هست:
Cycle Gear - FRANK THOMAS: XTi II One-Piece Leather Motorcycle Suit, BLACK ([Only registered and activated users can see links])
شاید باروتون نشه اما فقط 200 دلار قیمتش هست و بیش از 300 دلار تخفیف داره.
به محضه اینکه اطلاعات سایز های لباس رو برام بفرسته اینجا می ذارم.
شیپینگش تا دوبی رایگان هست و لباسی هست که توی تهران زیر 800 تومن کسی نشون آدم هم نمیده.
اگر نماینده ترکیه هم قیمتش مناسب باشه شاید از سمت ترکیه بیاد.
کمتر از 2 هفته بعد از پرداحت پول، لباسا تهران هستش.

mohamad javad
25-10-1389, 08:04 قبل از ظهر
لینکش خرابه
کاملش با کلاه و... چند در میاد؟

Mohammad
25-10-1389, 09:52 قبل از ظهر
ببین کلاه خریدش از اون ور زیاد مقرون به صرفه نیست. هنوز قیمت کلاه رو نگرفتم.
لینکش هم کار می کنه. مطمئنی؟
توی قسمت پروداکت لیست این شماره رو بزن: 130924

------

یک ست کاملش شامل: ژاکت، شلوار، دستکش و بوت در میاد 350 تومن.
توی این هفته توی دفتر رسمی باشگاه یک جلسه برگزار میشه و در مورد برخی مسائل تصمیم گیری میشه.

درضمن، محمد (نویا) اون طور که بر میاد خیلی توی اینترنتی، باز هم یک سرچی بکن ببین که توی فوروم های خارجی از Frank Thomas چی می گن، همچنین ببین برند بهتری با قیمتی معادل این برند پیدا می کنی یا نه؟

اینم آدرس سایتش: [Only registered and activated users can see links]
طراحی لباساش نسبتا قشنگه و به نظر من میشه روش مانور داد.

نظر من اینه: [Only registered and activated users can see links]

و این: [Only registered and activated users can see links]

و یک سرهمی بسیار زیبا که میشه این:

براشون ایمیل زدم و به محض دادنقیمت اطلاعات بعدی رو در اختیار می ذارم.

BKING
25-10-1389, 02:22 بعد از ظهر
سلام

فكر كنم اشتباه محاسبه كرديد مي شود 380 تومن

ببین کلاه خریدش از اون ور زیاد مقرون به صرفه نیست. هنوز قیمت کلاه رو نگرفتم.

چرا؟ اينكه براي كلاه هم تخفيف گذاشته البته زياد نيست

دركل همه چيش خوبه:20:

Mohammad
25-10-1389, 05:21 بعد از ظهر
اونم بررسی می کنیم، یکی از مواردی که توی جلسه دوشنبه مطرح میشه همین قضیه هست.
اجالتا یک عدد از لباس ها رو به صورت سمپل میاریم و همینجا اعلام می کنم که دوستانی که می خوان واسه تهیه اقدام کنن.

جنس ها هم از نمایندگی استانبول وارد می شن.

mohamad javad
25-10-1389, 05:27 بعد از ظهر
اینکه قیمتاش خوبه؛
میمونه گمرکی؛ نمیشه قاچاق آورد؛

Mohammad
25-10-1389, 05:30 بعد از ظهر
خدایا، جواد جان وقتی باشگاه قانونی باشه از این کارا نمیشه کرد فدات شم. می خوای دستی دستی بیان و پلمپمون کنن؟
راه قانونی هست، هزینه آنچنانی هم نداره.
مزیت این برند اینه که حداقل تمام کاربران فعال این سایت تمکن مالیش رو دارن که یک ست کاملش رو تهیه کنن.

ghost.rider1
25-10-1389, 06:09 بعد از ظهر
محمد من کارم خرید اینترنتیه اگه می تونم کمکی کنم در خدمتم.

Mohammad
25-10-1389, 07:52 بعد از ظهر
خیلی خوبه، اما دفتر استانبول یکی از دوستان هست. اگر نیازی بود حتما خبرت می کنم. خیلی ممنون که گفتی.

ghost.rider1
25-10-1389, 08:08 بعد از ظهر
بله ما هم دفتر تو امریکا و المان داریم میشه از اونا هم کمک گرفت.

Kenji
25-10-1389, 08:14 بعد از ظهر
یه زمانی گوشی dhl میکردم از چین. بدون گمرکی.

کلا فقط هزینه ی dhl رو می دادم. اگر فکر کردید باعث کاهش هزینه ها میشه می تونم راه میانبرهای گمرکیش رو خصوصی پخ کنم.

Mohammad
26-10-1389, 09:41 قبل از ظهر
به هر حال اجناس کاملا قانونی میاد و گمرکیش هم پرداخت میشه. حالا یکم بالا و پایین داره اما قانونی هست.

nOviA
26-10-1389, 10:19 قبل از ظهر
به لباسا که برگ سبز نمیدن.....یا مدارک نداره که پلیس گیر بده!......حالا اگه قانونی نبود هم مشکلی پیش نمیاد.

Mohammad
26-10-1389, 10:38 قبل از ظهر
هر چیزی که بخواد بیاد توی هر مملکتی 2 تا مورد نیاز داره، اول گواهی مبدا که گمرک مبدا صادر می کنه، دوم فاکتور فروش که فروشنده صادر می کنه بعد به ازای اینها یک عدد برگ سبز هولگرام دار به شما می دن. اجناس حتی اگر هم گرون بشه، فقط قانونی میاد.

BKING
26-10-1389, 03:14 بعد از ظهر
هر چیزی که بخواد بیاد توی هر مملکتی 2 تا مورد نیاز داره، اول گواهی مبدا که گمرک مبدا صادر می کنه، دوم فاکتور فروش که فروشنده صادر می کنه بعد به ازای اینها یک عدد برگ سبز هولگرام دار به شما می دن. اجناس حتی اگر هم گرون بشه، فقط قانونی میاد.

سلام

پلاك ملي نياز نداره ؟:gigglesmile:

Mohammad
26-10-1389, 05:21 بعد از ظهر
جدول سایز بندی محصولات:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Farzad
26-10-1389, 10:05 بعد از ظهر
محمد مسافر اگه از ترکیه بیاره چی ؟؟ یا کلا مسافر بیاره چطوری میشه داستان ؟

Alireza
26-10-1389, 10:19 بعد از ظهر
مسافر بدون جعبه یا کاور یا فاکتور بیاره گمرکی نمیخوره

Mohammad
27-10-1389, 12:04 قبل از ظهر
از این خبرا دیگه نیست. اگر مسافری از ترکیه بیاد، فقط 80 دلار می تونه بیاره، حالا با کاور و جعبه یا بدون کاور، مگه اینکه تنش باشه که دیگه بهش نمی گن نو.

Kenji
27-10-1389, 12:13 قبل از ظهر
محمد جان حسابی خوبیا! کی گفته برادر من؟
هر چیزی رو می تونی بدون جعبه و فاکتور بیاری.
از اپل پرو 2 میلیونی گرفته تا ریزه میزه هر چیزی.
زیادی مثکه سخت گرفتی

Mohammad
27-10-1389, 12:31 قبل از ظهر
جیگرت رو برم شما اگه می تونی لباس موتورسواری رو بیار، من خودم نوکرتم. نهایت یکیش رو می تونی بیاری دومیش رو چی کار کنی؟ صحبت من سر وسایل فروشگاه هست نه اپل که فدات شم. کلاه به اون گندگی رو چطوری ردش کنیم؟ حالا راه داره، شما بذار....... قانونی میاد و از قیمت کل ایران هم پایین تر. نگرانی من این موارد نیست و نمی دونم چرا همه پی دور زدنید؟ وقتی ریگی به کفش آدم نباشه زندگی راحت تره، هر جایی قانونی داره، درست یا غلت توی تجارت باید رعایت بشه. حالا اینکه از نظر دیگه ما از قانون گذار هزار و یک گله داریم ارتباطی به تجارتمون نداره. مرز ترکیه فقط و فقط 80 دلار جنس مسافری می تونی بیاری، اضافه بارش به قدری سنگینه که نمی صرفه، می خواید فردا از الی گشت بپرسید. دوستان ما هر هفته میرن و میان.

mohamad javad
27-10-1389, 12:46 قبل از ظهر
خب اگه گمرکیش کم باشه مرض نداریم قاچاق بیاد که؛
شما تعرفه دقیقشو در بیار بی زحمت ببینیم چی میشه یه دفعه نگن 100%؛
البته اینکه تعداد زیاد میخاد بیاد مشکله؛

Kenji
27-10-1389, 01:52 قبل از ظهر
محمد جان باید بدونی خودت، وقتی تو صف ورود وایسادی دو دسته می شی. یا تو سال اولین بارته که از خارج برمیگردی یا چندمین بار که تو دو تا صف مختلف وایمیستی تا مهر ورود بخوری. اگر برای بار اولت باشه که تا یه میزان مشخصی بار می تونی همراه خودت بیاری (برای هر مرز فکر کنم مختلف باشه - فرودگاه امام که 20 کیلو بود) و اگر بار چندمت باشه کمتر. به صورت رندوم هم بارها بررسی می شه که تخلفی صورت نگرفته باشه.
حالا اگه جز اون کسایی باشی که بارت بررسی می شه و یا بار چندمت هست، در صورتی که چیزی تو بارت داشته باشی که تابلو باشه که نوه باید عوارض گمرکی + جریمه ی ورود جنس رو به کشور بدی اما اگه تابلو! (در حد همون با کارتن بودن) نباشه شک نکن هیچ کس بهت گیر نمی ده.

معلومه که همه پی دور زدنیم. چرا؟ چون هیچ کس حال کل کل تو اداره بازرگانی ولیعصر و دوییدن تو گمرکات کشور رو نداره. شما اگه حال داری بسم الله.
طبق گفته ی اداره بازرگانی که کلا هیچ نوع جنسی به کشور نباید وارد بشه مگه از طریق نمایندگی، که شرایط نمایندگی زدن هم .....
حالا هزار تا تبصره می خوره این زیر که ملت از این استفاده می کنن و می تونن جنس بیارن.
اما اینکه یه باشگاه نیمه ثبت شده که معلوم نیست مراحل ثبتش تا 2 سال دیگه انجام بشه یا نه بخواد جنسی رو از مبادی قانونی وارد کشور کنه، واقعا چیزی در حدود غیر ممکنه.

اگه بحث فقط در مورد لباسه نوکرتم هستم، می تونم بیارم به شرطی که شرکتی که ازش می خریم همکاری بکنه. با دی اچ ال یا تی ان تی هم میاد، هر چند تا هم بخوای میاد، در خونه هم میاد.
که البته هر کاری تو کشور عزیزمون ریسک خودش رو داره و من فقط برای خودم این کارو انجام می دم چون نمی تونم رو پول دیگران ریسک کنم حتی 1% که باعث شرمندگی نشه.

در آخر به قول رفیقمون که از آمازون کتاب می خرید برای خودش، 2 تا کتاب می خریم قانونی بیاد تا 2 ماه استرس این و داریم که تو راه هاپولی نشه، چه برسه به جنس گرون تر

جواد جان هیچ شخص حقیقی ای از هیچ راهی نمی تونه جنسی رو وارد کشور کنه که ارزش بالای 60 دلار داشته باشه. (مگه همراه باخودش با شرایط)

mohamad javad
27-10-1389, 02:06 قبل از ظهر
خب ما یه آشنا داشتیم که 2ماه پیش از دوبی 4تا چمدون لباس هندی آورد؛
گفت گذاشتم بندرگاه وگمرکیش رو دادم و آوردم؛
یعنی چی نمیشه آورد پس؟

Kenji
27-10-1389, 02:11 قبل از ظهر
خب ما یه آشنا داشتیم که 2ماه پیش از دوبی 4تا چمدون لباس هندی آورد؛
گفت گذاشتم بندرگاه وگمرکیش رو دادم و آوردم؛
یعنی چی نمیشه آورد پس؟
کلا مسافر می تونه با خودش هر چی خواست بیاره.
اگر بار اولش باشه تو سال تا یه حدی مجازه و اگه بار چندمش باشه و از حد مجاز هم بیشتر، جریمه ی بار بیش از حد رو میده میراه که بسته به نوع جنس دردسر هاش کم و زیاده

اون دیگه گمرکی محسوب نمی شه

mohamad javad
27-10-1389, 02:21 قبل از ظهر
خب یعنی این لباسا اگه با مسافر بیاد به علاوه گمرکی جریمه هم میخوره؟
و اگه با پست بیاد فقط هزینه پست؟
بعد وقتی با پست میاد کنترل نمیشه داخل جعبه؟

Kenji
27-10-1389, 02:39 قبل از ظهر
خب یعنی این لباسا اگه با مسافر بیاد به علاوه گمرکی جریمه هم میخوره؟
و اگه با پست بیاد فقط هزینه پست؟
بعد وقتی با پست میاد کنترل نمیشه داخل جعبه؟

اگه با مسافر بیاد، بسته به شرایط مسافر، مقدار بارش و تعداد ترددش و احتمالا از چه طریقی میاد، ممکنه نه گمرکی بده و نه جریمه و ممکنه هم جریمه بده و هم گمرکی/

با پست به همین سادگی نیست یه سری مراحل داره اما فقط هزینه ی پست و مقدار بسیار کمی گمرکی تحویل درب منزل

Mohammad
27-10-1389, 10:38 قبل از ظهر
تمام حرفات رو قبول دارم، اما مرز ترکیه با لباس شدیدا مشکل داره و بیش از 80 دلار برای بار اول هست. بماند بار دوم و سوم.
راه داره بیاد قانونی هم بیاد. اون با من....
در ضمن به اسم باشگاه جنسی وارد نمیشه چون کارت بازرگانی نداره.
توی جلسه در این مورد بیشتر صحبت میشه.

ghost.rider1
28-10-1389, 12:39 قبل از ظهر
محمد می خوام ببینم این لباسی که گفتی باید پول بدیم برامون بیاری؟

Mohammad
28-10-1389, 08:38 قبل از ظهر
بذار اول یه سمپل بیاد، شاید جنسش اصلا خوب نبود. رو هوا که نمیشه بریم کلی جنس بیاریم.

نیما نادری
04-11-1389, 06:19 بعد از ظهر
داش inform me

mohamad javad
04-11-1389, 10:40 بعد از ظهر
شما میتونید وارد سایت cyclegear.com ‎بشین؟
من هر چی میزنم باز نمیشه

Amir
04-11-1389, 10:53 بعد از ظهر
باز میشه

جواد جان شما یه زنگ بزن آی اس پس فکر کنم قبلا هم با باز کزدن سایت مشکل داشتی

Mohammad
06-11-1389, 10:49 قبل از ظهر
به امید خدا امروز سفارش رو می دیم.
پول احتمالا از سمت امریکا واریز میشه و در حال حاضر اونا لالا هستند.

ghost.rider1
08-11-1389, 02:36 بعد از ظهر
اقا تا عید میرسه بارت؟یا بریم محک بخریم؟

Alireza
08-11-1389, 10:10 بعد از ظهر
امیر تا قبل عید میرسه

Mohammad
09-11-1389, 09:49 قبل از ظهر
سایز لباس 48 هست. باید بیاد ببینی اندازت میشه یا نه؟ چون خودم هم نمی دونم واقعا جنس چه جوره. برای همین فقط یک دونه سفارش دادم. در ضمن اینجا تاپیک فروشگاه سایت هست نه محک و سون.

ghost.rider1
09-11-1389, 11:52 بعد از ظهر
محمد می خواستم ببینم اخه واقعا جدیه چون نهایتا 2 هفته کاری طول میکشه از امریکا جنس برسه ایران .بعد محمد سایز 48 عرض شانه ایناش چنده میتونم ببینم؟

Mohammad
10-11-1389, 02:52 بعد از ظهر
خب پسر اگه جدیه بگو سایز خودت رو بیارم. البته با برند Shift که فکر کنم XL بهت بخوره، حالا اگه فکر می کنی L بهتره بهم بگو.

alien
13-12-1389, 01:30 بعد از ظهر
منظورت از سيستم باسيم چيه ؟
:fingersmiley::4chsmu1:
سلام. و با عرض معذرت از جواب دیر هنگام.در سفری که تابستان امسال به کشورهای اسکاندیناوی(فندلاند) داشتم یک سیستم ارتباط با سیم که قیمت مناسب داشت خریدم(48 یورو)که متاسفانه هنوز استفاده نکردم(چون به هلمت هایی که دارم بعلت کمی فضا در محل قرارگیری گوش نمیخوره)این سیستم همانطور که در عکس ضمیمه پیداست از یک یونیت مرکزی مجهز به 2 ولوم تنظیم بلندی صدای راکب و ترک،2 ورودی هدست و 1 ورودی جهت ام پی تری پلیر و امثالهم میباشد که حالت بر قراری تماس صدای ورودی آن mute میشود.تمامی این ارتباطات بوسیله سیم است.

887لینک مشخصات فنی.....

ME_250
07-06-1390, 08:40 بعد از ظهر
سلام
من حاضرم برای لباس تا 700 تومن پول بدم
یه کلاه خوب هم میخوام
راستی برای من که وزنم 100 کیلو وقدم 1.90 هستش لباس هستش :297: