PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باجاج اونجر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

m.rahimi.m
13-10-1394, 03:39 بعد از ظهر
سلام دوستای عزیز .
من یک سالی میشه یه دویست مدل نود خریدم .

چند تا سوال و نکته ذهنمو مشغول کرده که از خدمتتوم میپرسم .

1- من با توجه به تخلیه کاتالیزور و تعویض صحفه بیشتر از هشتاد تا اونم در حد ترکیدن موتور نتونستم باهاش برم اونم برای چند ثانیه چون واقعا ترسیدم انجنین بترکه معمول با دنده پنج بیشتر از شصت تا نمیرم چون به فشار میفته ، میخواستم ببینم این چجوریه طبیعیه ؟

2-لاستیکاش واقعا مزخرفه یعنی توی بارون اصلا جرات نمیکنم باهاش رانندگی کنم با کوچکترین لغزشی ممکنه پخش زمینت کنه میخوام بدونم لاستیک گل درشت برای اونجر هست ؟ البته گمرک چند تا مغازه سر زدم و هیچ کدوم همچین چیزی نداشتن .

3- میزان روغنی که باید بریزم بهش چقده تو فروما خوندم یک لیتر کافیشه در صورتی که رفیق موتور سازم یک و دویست یا صدو پنجاه میریزه بهش و میگه این اوکی هست. البته نمیدونم شاید ازین ک روغن زیادی بهش میریزیم باشه با توجه به تعویض تمام واشر بندیای موتور ( ریختم پایین جنرال سرویسش کردم) عوض کردم بعد از ی مدت کوتاه باز روغن داد.

4- یجا هم خوندم چند تا از دوستانم با مشکل من مواجه هستن یعنی خلاص کردن موتور . با توجه تست تمامی قطعات و عوض کردن قطعات معیوب همچنان سخت خلاص میشه و بهر بگم خلاص شدنش تقریبا یه کار نشدنیه تو حالت روشن. اگه دوستان راه حلشو جستن به منم بگن ممنون میشم

بقیه سوالا بعدا میپرسم سرتونو درد نیارم:4chsmu1:

farshad 54
14-10-1394, 01:28 بعد از ظهر
سلام دوستای عزیز .
من یک سالی میشه یه دویست مدل نود خریدم .

چند تا سوال و نکته ذهنمو مشغول کرده که از خدمتتوم میپرسم .

1- من با توجه به تخلیه کاتالیزور و تعویض صحفه بیشتر از هشتاد تا اونم در حد ترکیدن موتور نتونستم باهاش برم اونم برای چند ثانیه چون واقعا ترسیدم انجنین بترکه معمول با دنده پنج بیشتر از شصت تا نمیرم چون به فشار میفته ، میخواستم ببینم این چجوریه طبیعیه ؟ نه طبیعی نیست احتمالا لاستیک دیافراگم کاربرات مشکل داره وگرنه این موتور راحت تو کفی 120 تارو میره

2-لاستیکاش واقعا مزخرفه یعنی توی بارون اصلا جرات نمیکنم باهاش رانندگی کنم با کوچکترین لغزشی ممکنه پخش زمینت کنه میخوام بدونم لاستیک گل درشت برای اونجر هست ؟ البته گمرک چند تا مغازه سر زدم و هیچ کدوم همچین چیزی نداشتن .عتو بارون همه موتورا با هر لاستیکی لیز میخورن حالا میزانش یه خورده کم و زیاده با این موتور هم اگر تو بارون و زمین خیس آروم بری مشکلی پیش نمیاد و به این شدتی که شما میگید هم دیگه نیست

3- میزان روغنی که باید بریزم بهش چقده تو فروما خوندم یک لیتر کافیشه در صورتی که رفیق موتور سازم یک و دویست یا صدو پنجاه میریزه بهش و میگه این اوکی هست. البته نمیدونم شاید ازین ک روغن زیادی بهش میریزیم باشه با توجه به تعویض تمام واشر بندیای موتور ( ریختم پایین جنرال سرویسش کردم) عوض کردم بعد از ی مدت کوتاه باز روغن داد. 1200 سی سی روغن باید بریزید تو این موتور

4- یجا هم خوندم چند تا از دوستانم با مشکل من مواجه هستن یعنی خلاص کردن موتور . با توجه تست تمامی قطعات و عوض کردن قطعات معیوب همچنان سخت خلاص میشه و بهر بگم خلاص شدنش تقریبا یه کار نشدنیه تو حالت روشن. اگه دوستان راه حلشو جستن به منم بگن ممنون میشماونم مشکلی نداره قلق داره باید قلقشو بگیری

بقیه سوالا بعدا میپرسم سرتونو درد نیارم:4chsmu1:

........

m.rahimi.m
16-10-1394, 04:04 بعد از ظهر
سلام مجدد . بابت پاسخگوییتون ممنونم

1- این مشکلو باید بررسی کنم ولی ، البته طی این چند باری ک پیش دوست موتور سازم رفتم شاید بر حسب کم کاری این مشکلو دلیل یابی نکرده .

2- لاستیکای این نمیدونم چرا سر سرت اصلا . میخواستم بدونم شخصی از دوستان لاستیک گل درشت برای اونجر تو گمرک دیده ؟

3- بابت میزان روغن هم ممنونم

Magma
18-10-1394, 12:10 قبل از ظهر
سلام مجدد . بابت پاسخگوییتون ممنونم

1- این مشکلو باید بررسی کنم ولی ، البته طی این چند باری ک پیش دوست موتور سازم رفتم شاید بر حسب کم کاری این مشکلو دلیل یابی نکرده .

2- لاستیکای این نمیدونم چرا سر سرت اصلا . میخواستم بدونم شخصی از دوستان لاستیک گل درشت برای اونجر تو گمرک دیده ؟

3- بابت میزان روغن هم ممنونم

دوست عزیز شما توی گمرک چیزی به نام لاستیک گل درشت اونجر پیدا نمیکنی. با توجه به شناختی که من از دوستای گمرکیمون دیدم بهترین جوابی که بهت میدن "نه" هست. فکر میکنم رینگ عقب اونجر 16اینچ باشه. برو رو موتورت چک کن اگر 16بود برو تو گمرک بگو لاستیک عقب ax-1 میخوام. عقب ax-1سایزش 16-120هست اگر اشتباه نکنم و گلش شهری-خاکی یا به اصطلاح dual purpose هست که به درد موتورت میخوره.
در مورد راه نرفتن موتورت هم نزدیک ترین احتمالی که میدم همونطور که آقا فرشاد گفتن دیافراگم کاربراتته. کلا ما اونجرو به برو بودن میشناسیم اصفهان چون واقعا خوب راه میره و 80تا واسش شوخیه. اگه بتونی یه تیکه فیلم کوتاه از شتابگیریت بزاری بهتر میتونم کمکت کنم.

m.rahimi.m
19-10-1394, 04:44 بعد از ظهر
سلام دوستان گل

ممنونم بابت راهنمایی هاتون .

لاستیکو نگاه کردم رو لاستیک زده بود 15-130 متاسفانه روی رینگ چیزی پیدا نکردم . من ک اینجور دونسته های ناقصم راه میده فکر نکنم لاسیک AX1 بهش بخوره درسته ؟
:icon_pf _99_:

آق وحید
21-10-1394, 11:18 قبل از ظهر
سلام.بالاخره هندیا شاخه غول روشکستن......!!!!!!!!!!!!!
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

آق وحید
21-10-1394, 12:27 بعد از ظهر
البته خیلی وقته ولی من گرفتار بودم و متوجه نشده بودم.
تغییرات خوبی هست ولی کامل نیست ونمیشه هم چون نمیشه نظره همه مردم رو پیاده کرد که...
نکته جالبش اینه که البته از نظر من دو تا مدل زدن واسه دو گروه از مردم ولی با یک موتور....یکی اسپرت یکی هم سنگین و باحال چون این موتور واقعا قابلیت هایه زیادی داره و خوب........
من خودم با هاش خیلی بد رانندگی میکنم که اگه الان میخواستم انتخاب کنم حتما مدل استریتش رو که تازه زدن برمیداشتم.اصلا تیپ و قیافش میخوره واسه لایی و سرعت و خل بازی:25r30wi::25r30wi:
ولی در هر صورت از همین هم خیلی راضی هستم.از برج ده پارسال تا الان فقط بنزین و روغن خورده و بس حالا غیر از لامپ ها که همه رو سفید کردم و یکم دیگه تزیینات جانبی...

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

البته میشه بیشتر این تغییرات رو که لوازم جانبیه خرید فقط یه چیز که من از اول هم خیلی دوست داشتم رو موتور پیاده کنم رنگ انجینه....:297::10:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

dj-sia
21-10-1394, 12:45 بعد از ظهر
سلاماین عکس موتور که برچسب و لوازم هارلی زده چه موتوری هست؟

m.rahimi.m
21-10-1394, 01:56 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز .

میشه بفرمایید این وسایل اضافه رو موتورتون چ چیزایی هست و از کجا تهیه کردید ؟

آق وحید
21-10-1394, 03:35 بعد از ظهر
سلام.چه موتوریه جیه دیگه:wow::wow::wow::wow:اونجره دیگه موتوره خودمه....
برچسب که دادم واسم بالیزر رو کاغذ برچسب دراوردن....برچسب فروشی بری هر طرحی بدی واست در میارن....طرح اصلی رو میزارم واستون...
طلق رو همون جا دادم برچسب دودی زده واسم باید از این کشی ها باشه ماله شیشه ماشین نمیشه....
راهنما ها قاب cg125
اون آرم عقب هم تابلو سازها بلدن فلکسی گلس ه بالیزر در میارن....
کیف ابزار هم دادم دوختن واسم....البته قالب اولیش کیف ابزار الکتریکی ها بود...یه استوانه ساده بود با زیپ

farshad 54
26-10-1394, 03:49 بعد از ظهر
سلام دوستان گل

ممنونم بابت راهنمایی هاتون .

لاستیکو نگاه کردم رو لاستیک زده بود 15-130 متاسفانه روی رینگ چیزی پیدا نکردم . من ک اینجور دونسته های ناقصم راه میده فکر نکنم لاسیک AX1 بهش بخوره درسته ؟
:icon_pf _99_:

سایز رینگ عقب اونجر 15 هست

دوست عزیز لاستیک گل درشت ! مگه تریله ؟؟ بابا نکنید این کارارو

والا اینقدر هم لیز نیست لاستیک عقب این موتور فقط جای خیس آروم برید مشکلی پیش نمیاد

m.rahimi.m
26-10-1394, 04:35 بعد از ظهر
سایز رینگ عقب اونجر 15 هست

دوست عزیز لاستیک گل درشت ! مگه تریله ؟؟ بابا نکنید این کارارو

والا اینقدر هم لیز نیست لاستیک عقب این موتور فقط جای خیس آروم برید مشکلی پیش نمیاد

یه هوسی بهمون گفت باهاش بریم آفرود گفتم گل درشت بندازم :4chsmu1: (شوخی )

چون کلا رو موتورم من گفتم تو بارون هم بتونم خیال راحت برونم بهتره ،ولی خب رفتم ی لاستیکی معمولی تایوانی گرفتم از گمرک که انشاله همین روزا عوضش کنم .

ممنونم بابت راهنمای هاتون

آق وحید
30-10-1394, 02:00 قبل از ظهر
سلام.
فرشاد خان درست میگن لاستیک این موتور زیاد هم سر نیست«اصلا سر نیست»فقط رو زمین خیس و مخصوصا مخصوصا رویه رنگ تو خیابونا مواظب باشین«خط کشی ها»
که این عیب هم مربوط به همه موتورهاست....یکم که با موتورت راه بری و قلقش بیاد دستت تازه میفهمی چقدر لاستیکاش مناسبن.
خداوکیلی اگه تعریف نباشه من انقدر اونجر رو میخوابونم که نوک کفشم که رو رکابه میخوره زمین....حالا من اول که خریده بودم
دربه در دنبال لاستیک بودم تو مشهدهم تنها یه لاستیک به اندازه اونجر پیدا کردم که عکسش رو میزارم....خدارو شکر عوض نکردم وگرنه مسخره عالم میشدم.

آق وحید
30-10-1394, 11:21 قبل از ظهر
فکرش رو بکن میخواستم این لاستیک رو بزارم زیر اونجر:wall3:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])ز

m.rahimi.m
30-10-1394, 01:56 بعد از ظهر
آقا خیلی هم عالیه :gigglesmile:

شاید لاستیکم تاریخ انقضاش تموم شده اینجوری شده چسبندگی نداره اصلا ، چون از نود رو موتوره :3:. من با هوندا ک موتور کارمه رضایتم بیشتره از لاستیکس تا لاستیک فعلی اونجرم . البته قطعا حق با دوستان لاستیک سالمش چسبندگی مناسبو داره چون اونجر دوستان روندم اینو حس کردم .

- - - Updated - - -

فکرش رو بکن میخواستم این لاستیک رو بزارم زیر اونجر:wall3:
ز

این ماله چ موتوریه ؟

ولی خوبه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا میریم آفرود باهاش فکر کن :icon_pf _97_::4chsmu1:

حسن اونجر
05-12-1394, 10:12 بعد از ظهر
سلام دوستان من یک اونجر 220 دارم امروز یه عکس تو دیوار دیدم زده به سرم برم تيونش کنم اول میخوام رنگشو مات کنم و یه فرمون چاپري هم بزارم روش میخواستم دوستان یکم توضیح بهم بدن راجع به هزینه و محلی که اينکارو انجام میده و اینکه عوض کردن فرمون اسيبي میزنه به موتور یا نه خيليييييييي ممنون

erfi.747
06-12-1394, 12:05 قبل از ظهر
[QUOTE=حسن اونجر;314070]سلام دوستان من یک اونجر 220 دارم امروز یه عکس تو دیوار دیدم زده به سرم برم تيونش کنم اول میخوام رنگشو مات کنم و یه فرمون چاپري هم بزارم روش میخواستم دوستان یکم توضیح بهم بدن راجع به هزینه و محلی که اينکارو انجام میده و اینکه عوض کردن فرمون اسيبي میزنه به موتور یا نه خيليييييييي ممنون[/QUO

Magma
23-01-1395, 10:13 بعد از ظهر
بالاخره بعد از دو سه سال قسمت شد ما هم یه اونجر بخریم. موتور مشتریمو خریدم و سرویساشو خودم قبلا انجام دادم. واقعا طراحی و ساخت معقولی داره. چیزی که خیلی ازش لذت میبرم سیستم ترمز جلو بایبر هست که حرف نداره.

m.rahimi.m
30-01-1395, 10:22 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان .

دوستان طبق تعاریف گذشتم ک اونجر من بیشتر از هشتاد بخواد بره میترکه و همین هشتاد تا رم اصلا باهاش نمیریم فقط شصتا .

چند هفته پیش اعصابمو خرد کرد ک چرا با توجه به سرویسای دوره ای و تعویض حتی کوچکترین قطعه مستهلک باید اینجور باشه ، گازشو گرفتم با میانگین نود تا حدود چهل کیلومتر و یا حتی کمترو طی کردم ، با کمال تعجب وقتی فردا صبح روشنش کردم دودی محلو گرفت ک نگو بللههههههههههه آقا به روغن سوزی افتاده بود بخاطر اینکه با این سرعت باهاش رفته بود ( نه معکوسی نه بد رفتاری نه چیزی ) . خلاصه روغن سوزیو گرفتم و الان تو آببندی هستش .

حالا بازم کسی از دوستان هست ک بتونه از اونجر خودت بگه که این مشکلو داره یا نه ممنون میشم .

من ک نمیدونم دیگ چیکارش کنم

- - - Updated - - -

[QUOTE=حسن اونجر;314070]سلام دوستان من یک اونجر 220 دارم امروز یه عکس تو دیوار دیدم زده به سرم برم تيونش کنم اول میخوام رنگشو مات کنم و یه فرمون چاپري هم بزارم روش میخواستم دوستان یکم توضیح بهم بدن راجع به هزینه و محلی که اينکارو انجام میده و اینکه عوض کردن فرمون اسيبي میزنه به موتور یا نه خيليييييييي ممنون[/QUO

سلام دوست عزیز.

برای یکی از مشتری هام یه محموله ازین اسپری های رنگ ک بصورت چسبه و بعدا میتونی بکنی ترخیص کردم . چند تا ازش گرفتم مات هم داشت و به راحتی کنده میشد(مثل لاستیک بود ) و هیچ آسیبی به رنگ زیریش نزد . البته رو موتور نزدم الان فک کنم از پنجاه شصت تومن پیدا بشه این اسپری ها . این بنده خدا دونه ای صد میداد .

بنظرم فرمونتون خرگوشی نکن ، یخرده موتورو از شکل در میاره و بنظرم بنظرم بیریخت میکنه . من رو اونجر دیدم فرمون رگال انداختن به خاطر جسه کوچیکتره اونجر نسبت به رگال خیلی بد شده بود. البته مشکلی ایجاد نمیکنه فقط تو فرمون گیری مثل فرمون خود اونجر باهاش راحت نیستید اگه زیاد دسته فرمون بلند باشه .

kont.drakola
16-02-1395, 05:54 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
بالاخره این همه نظرات رو با دقت خوندم ، دستتون درد نکنه اونقدر کامل بود نظرات دوستان انگار خودم کلی پشت این موتور نشستم .
چندتایی مورد بود که دوستان گفته بودن که فکر کنم قابل جواب دادن باشه .
در مورد خلاصی این موتور خیلی از بچه ها ناراحت بودن خیلی ها هم راضی ، باید بگم شخصا هر موتوری از باجاج رو نشستم یک مقدار خلاصیش قلق داره و بدون مشکل بوده این هم قطعا همینه .
درباره صدای دنده موقع تعویض هم همینطور باجاج همینه اولش بعد از آب بندی موتور خیلی بهتر میشه خصوصا بیشترین صدا رو وقتی میده که دور موتور مناسب نباشه و این یه چیز حسی هست خصوصا برای این موتور . هر جقدر تحربه رانندگی تون دور موتور مناسب زودتر دستتون میاد .
درباره لاستیک هم لاستیک پالس هم همینه و موتور های دیگه هم لیز هست ولی اونجر بخاطر نقطه سقلش بیشتر نمود پیدا میکنه انگار ، که بسته به نوع و جای مصرف با احتیاط بیشتر و یا تعویض لاستیک درست میشه .
مورد آخر که الان یادمه بعضی از دوستان داخل فیلتر هواشون روغن زده ، این مورد رو اصلا شوخی نگیرید متاسفانه بعضی روغن ها خیلی زود بخار میشن و باعث شاتون زدن موتور و گرم شدن بیش از حدش میشن .
جدا از اینا خودمم قراره توی این یکماهه احتمالا بگیرم چون شاید محل کارم بره سمت پردیس یا بومهن که بخاطر مسیر طولانی روزانه نزدیک به ۹۰ کیلومتر میخوام اونجر بگیرم چون پشت پالس دست درد میگیرم و شاید همون اول کار مثل آقا صفای گل هر دو لاستیک رو پهن کنم . اگه کسی قیمت لاستیک رو داره بگه .
و یک سوال دیگه کسی رینگ اونجر استریت سراغ نداره و یا قیمتشو نمیدونه ؟
آقا صفا گل کلی خوندم ببینم کا موتورت بکجا کشید ، از این انتظار درمون بیار .

sabin
17-02-1395, 11:47 بعد از ظهر
سلام دوستان من بین خرید اونجر 220 و پالس NS 200 موندم که کدوم رو انتخاب کنم چون 2 تیپ متفاوت هستن . حالا از این مطلب که بگذریم از دوستانی که این موتور رو دارن ی سوال دارم : حفظ تعادل موتور زمانی که ترک نشین هست چطوره ؟ مخصوصا زمانی که وزن ترک نشین از وزن راننده بیشتره ؟ با توجه به این که اکثرا نوشته بودن وزن موتور بیشتر روی چرخ عقبه !! من با 125 معمولی وقتی ترک نشین دارم موقعی که با سرعت کم بین جدول و ماشینها میرم حفظ تعادل موتور برام سخت میشه ولی با موتور سابین 200 که نقطه ثقلش وسط و کمی به سمت جلوست هیچ مشکلی حتی با دو ترک نشین هم ندارم و راحت تعادل موتور رو حفظ میکنم و با آپاچی هم راحتم . نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه ؟ میخوام بدونم اونجر این مشکل رو زمانی که ترک نشین درشت جثه میشینه داره یا خیر ؟ من با این مسئله خیلی مشکل دارم یعنی انگار لاستیک جلو ی جورایی هیچ کاره میشه ممنونم

آق وحید
25-02-1395, 11:23 بعد از ظهر
سلام .
کسی از آقایون کیلومتر اونجر رو باز کرده؟؟؟
منظورم اینه که کاملا باز کنی و بتونی صفحه شماره رو مثلا عوض کنی.
از تو قاب استیلش که در میاری به بعد دیگه هیچ راهی نداره که باز بشه.
البته دوتا پیچ داره که اونا رو که باز میکنی مغزی داخل کیلومتر آزاد میشه و تکون میخوره ولی دیگه
نه شیشه باز میشه نا اون زه استیل دورش.....

- - - Updated - - -

ir/][Only registered and activated users can see links][/URL]

IMG][Only registered and activated users can see links][/IMG][/URL]

m.rahimi.m
19-03-1395, 03:26 بعد از ظهر
سلام دوستان من بین خرید اونجر 220 و پالس NS 200 موندم که کدوم رو انتخاب کنم چون 2 تیپ متفاوت هستن . حالا از این مطلب که بگذریم از دوستانی که این موتور رو دارن ی سوال دارم : حفظ تعادل موتور زمانی که ترک نشین هست چطوره ؟ مخصوصا زمانی که وزن ترک نشین از وزن راننده بیشتره ؟ با توجه به این که اکثرا نوشته بودن وزن موتور بیشتر روی چرخ عقبه !! من با 125 معمولی وقتی ترک نشین دارم موقعی که با سرعت کم بین جدول و ماشینها میرم حفظ تعادل موتور برام سخت میشه ولی با موتور سابین 200 که نقطه ثقلش وسط و کمی به سمت جلوست هیچ مشکلی حتی با دو ترک نشین هم ندارم و راحت تعادل موتور رو حفظ میکنم و با آپاچی هم راحتم . نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه ؟ میخوام بدونم اونجر این مشکل رو زمانی که ترک نشین درشت جثه میشینه داره یا خیر ؟ من با این مسئله خیلی مشکل دارم یعنی انگار لاستیک جلو ی جورایی هیچ کاره میشه ممنونم

شاید دیر باشه ولی ممکنه سر بزنی و بخونی .
من به شخصه مشکل اونجوری که شما فرمودید رو ندارم که مثل هوندا وقتی ترک سنگین دارم جلو موتور بره بالا و تعادل خلاصه به هم بخوره خداروشکر این مشکلو ندارم با اونجر. ولی در کل دو تا چرخه دیگ هر کاریش کنی یخورده عدم تعادل و حس میکنی .

در مورد خرید ان اس یا اونجر همونجور ک خودتون گفتید دو مقوله جداست ولی ان اس خوش فروش تر هستش و اسپرت و توی ترافیک مثل اونجر معطلت نمیکنه.

- - - Updated - - -

شاید دیر باشه ولی ممکنه سر بزنی و بخونی .
من به شخصه مشکل اونجوری که شما فرمودید رو ندارم که مثل هوندا وقتی ترک سنگین دارم جلو موتور بره بالا و تعادل خلاصه به هم بخوره خداروشکر این مشکلو ندارم با اونجر. ولی در کل دو تا چرخه دیگ هر کاریش کنی یخورده عدم تعادل و حس میکنی .

در مورد خرید ان اس یا اونجر همونجور ک خودتون گفتید دو مقوله جداست ولی ان اس خوش فروش تر هستش و اسپرت و توی ترافیک مثل اونجر معطلت نمیکنه.

Mehrdad.y
22-03-1395, 03:33 بعد از ظهر
دوستان عزیز چندتا سوال داشتم
1- در کل نظتون نسبت به این موتور چیه ( اونجر 220 )
2- حرفی درمورد این که سری جدید ای موتور بیاد هست یا نه ؟
3- بهتر لاستیک برای جلو و عقب موتور که هم کمتر لیز بخوره و هم پهن تر باشه چیه ؟
4 - دنده ههای ان موتور چطوریه ؟
5- جک این موتور فقط از بغل هست یا از وسط هم داره ؟
باتشکر

MANHUNT
22-03-1395, 03:40 بعد از ظهر
دوستان عزیز چندتا سوال داشتم
1- در کل نظتون نسبت به این موتور چیه ( اونجر 220 )
2- حرفی درمورد این که سری جدید ای موتور بیاد هست یا نه ؟
3- بهتر لاستیک برای جلو و عقب موتور که هم کمتر لیز بخوره و هم پهن تر باشه چیه ؟
4 - دنده ههای ان موتور چطوریه ؟
5- جک این موتور فقط از بغل هست یا از وسط هم داره ؟
باتشکر
موتور خيلي خوبيه سواريه خيلي خوبي داره نرم و كم صدا هستش نوع نشستن روش باعث راحتي خوبي ميشه والا تا اونجايي كه من ميدونم قراره ديگه وارد نشه در رابطه با سوال سومتون اين موتورها مشكل ليز خوردن ندارن اگه هم داشته باشن كم هست نوع رانندگي خيلي مهمه مخصوصا روزهاي بارني يا جاهاي خيس لاستيك هم عوض كني تاثير انچناني نداره همه چيز به راننده بستگي داره اما خواستيد لاستيك پيرلي بندازيد اين موتور پنچ دنده يكي پايين چهار بالا هستش دنده خلاص هم مابين يك و دو هستش و درباره سوال اخرتون بله جك وسط داره

Mehrdad.y
22-03-1395, 03:58 بعد از ظهر
آقا دمت گرم جواب کامل و عالی بود ، فقط فکر کنم لاستیک پیرلی خیلی گرون باشه ، می دونی حدود قیمت این لاستیک چنده ؟
راستی قیمت خود موتور الآن چنده ؟ از کج بخرم که مناسب ترین قیمت رو بده ؟
لوازم اضافی رو ازکجا بخرم ، مثل تلق اسپرت و اون پشتی صندلی ؟

MANHUNT
22-03-1395, 04:11 بعد از ظهر
آقا دمت گرم جواب کامل و عالی بود ، فقط فکر کنم لاستیک پیرلی خیلی گرون باشه ، می دونی حدود قیمت این لاستیک چنده ؟
راستی قیمت خود موتور الآن چنده ؟ از کج بخرم که مناسب ترین قیمت رو بده ؟
لوازم اضافی رو ازکجا بخرم ، مثل تلق اسپرت و اون پشتی صندلی ؟
اره گرون هستش بنظر من خرج اضافس لاستيكاي خودشون خوبه من تجربه پنچ ساله محصولات باجاج دارم تو بدترين شرايط حتي برفي با لاستيكاي فابريكش رانندگي كردم نميگم ليز نيست بلخره دو تا چرخ داره موتور اما رعايت كني امكان نداره ليز بخوره قيمت لاستيك فكر كنم پونصد بايد باشه البته من دقيق نميدونم قيمت خودش حول حوش ٦٥٠٠ هستش يا بيشتر يا كمتر قيمتش تو ليست قيمت صفر موتورهاي سايت هستش لوازم هم گمرگ هستش بري بپرسي پيدا ميكني

Mehrdad.y
05-04-1395, 02:59 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان ، عبادات قبول ، آقا من می خوام یه اونجر 220 مشکی بخرم ولی یکم بد گیر میاد کسی جایی رو سراغ داره که بشه رنگ مشکیش رو با قیمت مناسب خرید ؟

farshad 54
05-04-1395, 07:23 بعد از ظهر
صفرشو اگر میخوای تو نمایندگی همه رنگاش هست
کارکرده هم بخوای همه رنگش تو گمرک و شهباز ریخته

Mehrdad.y
09-04-1395, 03:39 بعد از ظهر
از همه نمایندگی ها پرسیدم فقط دوتاشون مشکی داشتن که اونها هم قیمت خیلی پرت می گفتن

MANHUNT
09-04-1395, 10:46 بعد از ظهر
از همه نمایندگی ها پرسیدم فقط دوتاشون مشکی داشتن که اونها هم قیمت خیلی پرت می گفتن
چه قيمتايي بهت گفتن؟

Mehrdad.y
15-04-1395, 04:00 بعد از ظهر
یکی گفت 7 یکی هم گفت 7500

Mehrdad.y
21-04-1395, 07:26 قبل از ظهر
سلام ، دیروز رفتم یه اونجر 220 خریدم ، الآن روغنش رو عوض بکنم یا نیازی نیست ؟ برای گارانتی کجا ببرم بهتره ؟

farshad 54
21-04-1395, 06:09 بعد از ظهر
اگر موتور رو صفر خریدید
100 کیلومتر باهاش برید بعد روغنشو عوض کنید
روغن مناسب بهران سوپر پیشتاز 20-50 sl براش مناسبه
بعد 500 تا دوباره عوض کنید
رو 1000 تا هم یه بار دیگه عوض کنید
بعد از اون بسته به نوع استفاده و رانندگیتون میتونید در پر فشار طرین حالت روی 1500 تا و در حالت نرمال روی 2000 تا روغن رو عوض کنید
موفق باشید

xwosro
17-05-1395, 04:27 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز

من یه اونجر دارم می خوام روش یه انجین دیگه مصب کنم! به نظرتون یه انجین 250 یا 300 سی سی دو سیلندرو از چه موتوری می تونم بردارم؟ یه طرح کلی هم دارم که می خوام بسازمش ولی فعلا مسئله اصلی همین تهیه یه انجین مشتیه!
اینم طرح کلی ایده من واسه تیون اونجر چیز جالبی میشه!

Mehrdad.y
31-06-1395, 08:49 قبل از ظهر
آقا دمت گرم و ممنون ،
چند لیتر روغن باید بریزم توش ، تو دفتچه اش نوشته یک لیتر ولی تعویض روغنی میگه 1200 ، به نظرتون کدوم درسته ؟

Shamir043
09-08-1395, 06:06 بعد از ظهر
سلام دوستان،یه مشورت میخواستم،یه آونجر 220 مدل 91 با 20،30 هزار تا کارکرد که فنی سالم باشه و بیمه هم نداشته باشه،قیمت چقد منصفانست؟با تشکر از دوستان

hanif043
09-08-1395, 08:48 بعد از ظهر
سلام دوستان,لوازم این موتور در جایی غیر از تهران راحت پیدا میشه؟چقد از قطعات با موتورای دیگه پالس مثه پالس 220 مشترکه؟

s.mm
11-08-1395, 09:09 بعد از ظهر
سلام دوستان,لوازم این موتور در جایی غیر از تهران راحت پیدا میشه؟چقد از قطعات با موتورای دیگه پالس مثه پالس 220 مشترکه؟

اگر تصادف نکنی اصلا لوازم نمی خواد.
اصلا خرابی نداره
مصرفی ها هم می تونی یه بار از تهران یا جای دیگه بگیری و خلاص
مثل لنت و سیم کلاچ و سیم گاز و چتری کاربرات و تیوب و ...

Ali
11-10-1395, 09:27 بعد از ظهر
4914949150

آق وحید
06-11-1395, 03:25 قبل از ظهر

سلام .نظرتون رو در باره اگزوز بگید لطفا.
البته با فتوشاپ در آوردم.اما قصد تحققش روهم دارم صد درصد.
ولی متاسفانه تو مشهد نتونستم کسی رو پیدا کنم که از دستش بربیاد یک نفر هم بود که باهم کنار نیومدیم نه برای پول و هزینه--اخلاق--
بگذریم تصمیم گرفتم خودم دست به کار بشم البته طرح بدم و لوازم بگیرم و بدم سره هم کنن برام.برا جوش و غیره...
با یه بنده خدایی که تو کاره لوله و نرده استیله صحبت کردم که برام کلش رو بسازه ..البته بدون دل و رودش یعنی فقط رویه کار رو ...حالا مشکله من
ساخت داخل اگزوزه به اگزوز سازی که میرم میگن قطره لوله کمه(دوره لوله25سانته که قطرش میشه 8 و نیم سانت به طوله پایین1/30بالا یک متر)
دو سه تا عکس از اینترنت گرفتم ولی اندازه ها و متریالشون رو نمی فهمم..درضمن میخوام صدای موتور زیاد تغییر نکنه فقط یکم قرقر کنه.
دیگه موردی به ذهنم نمیرسه.عکس ها رو میزارم.پیشاپیش از راهنمایی های تخصصی ممنون:thanks:

- - - Updated - - -

خیلی ببخشید که زیاد شد. اینا عکسهایی بود که پیدا کردم که به کاره مه شبیه تر بود.البته عکس زیاده ولی اینا با قطره کمه.

- - - Updated - - -

اینی گه گفتم لوله پایینی1/30به خاطره اینکه میخوام از زیره پداله ترمز شروع بشه که یک دست بشه.
با فتوشاپ نتونستم درست در بیارم ولی می خوام یک دست باشه مثله این خوشگله:5:
.jpg][Only registered and activated users can see links][1]_thumb.jpg ([Only registered and activated users can see links][1) .jpg][Only registered and activated users can see links][1]_thumb.jpg ([Only registered and activated users can see links][1)

- - - Updated - - -

شهریار007
30-01-1396, 02:58 بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
کسی می دونه قیمت اونجر مدل 95یا96 الان چقدره
و اقساط بخریم چقدر روش میکشن.
ممنون.

persay
03-02-1396, 11:17 قبل از ظهر
سلام اونجر سوارای گل
من تازه یه اونجر گرفتم و میخواستم برلی باکس و چراغ و در کل لوازم جانبیش اقدام کنم
شیراز زندگی میکنم و دوستای شیرازی جایی رو سراغ دارن؟؟

شهریار007
04-02-1396, 10:19 بعد از ظهر
سلام مبارکت باشه
صفر گرفتی یا دست دوم قیمت ش رو هم بگو

ehsan.CGL
06-02-1396, 10:55 بعد از ظهر
دوستان اونجر سوار اگه سرعت کم ازارتون میده. خورشیدی عقیو عوض کنید..من خورشیدی عقیمو عوض کردم 30 تایی انداخنم موتور عالی شده.. 110 تارو سر گاز میره..الیته خامش تو بارار نیست یدین تراشکار بسازه

persay
09-02-1396, 11:17 قبل از ظهر
سلام مرسی رفیق
نو گرفتم البته مدلش ۹۳ هست ۶۵۰۰ شد

- - - Updated - - -

دوستان اونجر سوار اگه سرعت کم ازارتون میده. خورشیدی عقیو عوض کنید..من خورشیدی عقیمو عوض کردم 30 تایی انداخنم موتور عالی شده.. 110 تارو سر گاز میره..الیته خامش تو بارار نیست یدین تراشکار بسازه

رفیق میشه یه عکس بزاری؟؟
خود خورشیدی رو باید بگیریم بدیم تراشکار ۳۰تاییش کنه یا نه ؟؟یکم توضیح بیشتر لطفا

شهریار007
09-02-1396, 11:48 بعد از ظهر
ممنون persay طوی این قیمت با این مدل شیراز گیر میاد
ممنون میشم سوال کنی چون من یکی برای داداشم می خوام
ممنون.

persay
10-02-1396, 10:21 قبل از ظهر
ممنون persay طوی این قیمت با این مدل شیراز گیر میاد
ممنون میشم سوال کنی چون من یکی برای داداشم می خوام
ممنون.
توی شیراز خیلی طرفدار نداره این موتور
مشتریش کمه
اونقدری که ns میبینی اونجر نمیبینی
الانم زنگ زدم گفت ۶.۷۰۰ که البتع موقع خرید به منم همین قیمت گفت

persay
10-02-1396, 11:23 قبل از ظهر
دوستان چند تا سوال داشتم
میشه روی اونجر شمع دوزمانه انداخت؟؟
در کل برای سرعت و قدرت بیشتر چه کارهایی میشه کرد؟؟
ممنون

شهریار007
10-02-1396, 11:24 بعد از ظهر
ممنون داش شاید بیام شیراز یکیشو بخرم
دستت درد نکنه پرسیدی
راستی چکی هم میدن
ممنون

persay
11-02-1396, 06:30 بعد از ظهر
ممنون داش شاید بیام شیراز یکیشو بخرم
دستت درد نکنه پرسیدی
راستی چکی هم میدن
ممنون

نمیدونم والا
شمارشو از توی سایت نمایندگی فارس موتور شیراز بردار زنگ بزن بپرس هر سوالی داری ولی فکر کنم چکی هم بدن

آقایون کسی نبود جواب سوال منو درمورد شمع بده؟؟

ehsan.CGL
11-02-1396, 08:04 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

رفیق میشه یه عکس بزاری؟؟
خود خورشیدی رو باید بگیریم بدیم تراشکار ۳۰تاییش کنه یا نه ؟؟یکم توضیح بیشتر لطفا[/QUOTE]

نه باید 30 تایی خام یخری بدی تراشکار ...مال خودتم باز کن جفتشو یده تراشکار بگو از رو همین یرات یزنه ..زیاد کار نداره فقط یابد یه سوراخ وسط با 6 تا سوراخ کوچکو بزنه.. یه اندازه 2 میل هم نازکش کنه چون خورشیدی خام یکمی کلفته...من خام گرفتم 25 تومن 20 تومنم دستمزد تراشکار شد.. موتور عالی شده ..قدرتشم همچنان بالاست ..الان حاضر نیستم با ان اس هم موتورمو عوض کنم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

رفیق میشه یه عکس بزاری؟؟
خود خورشیدی رو باید بگیریم بدیم تراشکار ۳۰تاییش کنه یا نه ؟؟یکم توضیح بیشتر لطفا

نه باید 30 تایی خام یخری بدی تراشکار ...مال خودتم باز کن جفتشو یده تراشکار بگو از رو همین یرات یزنه ..زیاد کار نداره فقط یابد یه سوراخ وسط با 6 تا سوراخ کوچکو بزنه.. یه اندازه 2 میل هم نازکش کنه چون خورشیدی خام یکمی کلفته...من خام گرفتم 25 تومن 20 تومنم دستمزد تراشکار شد.. موتور عالی شده ..قدرتشم همچنان بالاست ..الان حاضر نیستم با ان اس هم موتورمو عوض کنم[/QUOTE]

شهریار007
11-02-1396, 09:57 بعد از ظهر
نمیدونم والا
شمارشو از توی سایت نمایندگی فارس موتور شیراز بردار زنگ بزن بپرس هر سوالی داری ولی فکر کنم چکی هم بدن

آقایون کسی نبود جواب سوال منو درمورد شمع بده؟؟

ممنون داش دستت درد نکنه.

VAHID
12-02-1396, 10:15 بعد از ظهر
دوستان چند تا سوال داشتم
میشه روی اونجر شمع دوزمانه انداخت؟؟
در کل برای سرعت و قدرت بیشتر چه کارهایی میشه کرد؟؟
ممنوننیازی به شمع دو زمانه نیست.شمع سوزنی هست میتونید نصب کنید.تنظیم موتور و فیلر سوپاپ ها و تعویض به موقع روغن و فیلتر کوثره برای افزایش قدرت بدون دستکاری موتور

صفا
29-04-1396, 08:31 بعد از ظهر
بهترین کار روی اونجر برای خلاص شدن از اون ناله نافرمش در سرعت بالای 90 همین عوض کردن خورشیدی عقبه، منم چند ساله اینکارو کردم، سالهای قبل هم در همینجا نحوه ساخت و همه تغییرات رو توضیح دادم. نمیدونم کسی انجام داد یا نه، من 32 تایی ساختم، فابریکش 38 تاییه که در 220 کمترش کردن، شده 36 تایی ولی بازم زیاده، حالا تجربه این دوست عزیزمونو نمیدونم که 30 تایی شده، مال من کمی دنده 1 قدرتش کم شد، ولی دنده 5 145 تا رو رفتم. تا 135 راحت میره، با وزن من که 90 کیلوئم. 120 تا رو خیلی نرم میره، مثل 80 تایی که قبل از تغییر خورشیدی میرفت. 140 به بالا دوباره ناله میکنه، که البته اگر یه کم شیب جاده ای باشه تا 130 بیشتر نمیره که بازم بهتر از 110 تا با ناله و نفرین خودشه.

- - - Updated - - -

البته من 2-3 سال پیش یه تقویت موتورم انجام دادم که در کوتاه مدت جواب داد ولی چون پیستون رو خودم ساخته بودم، یعنی از پیستون ماشین با پایه پیستون فابریک استفاده کرده بودم دوام نیاورد، حجم موتور رو رو 280 سی سی کردم، همزمان دایلیم 24 اسبی هم داشتم، شتابش از دایلیم بیشتر شده بود، ولی فقط دو هفته پیستون دوام آورد. خیلی گشتم پیستونی که با اون قطر باشه فابریک هیچ موتوری نیافتم . در نهایت به حالت قبل برگردوندمش. هر چی بازارو میگردی موتوره قیمت مناسب و باکیفیت که یه کم قدرت و شتاب داشته باشه نیست، بنلی آوردن چینیه با اون وزن قدرتش جالب نیست. سری دو سیلندرهای دیگه که خدا خیرشون بده بالای 30 میلیونه، تو کلاس کروز هم فقط آکویلای 20 میلیونی هست که 24 اسب قدرت بیشتر نداره و رگال رپتورهای بی کیفیت. شاید دوباره برم سراغ تقویت همین، حداقل یه نشیمنگاه راحت داره. :gigglesmile:

moein 007
14-05-1396, 04:13 بعد از ظهر
سلام دوستان
من تصمیم گرفتم این موتور رو بخرم و تا آخر هفته هم خواهم خرید ان شاا.... فقط چند تا سوال
۱-مثل بقیه پالس ها۱۲۰۰سی سی روغن میخوره
۲-در موقع خرید برای اطمینان از سالم بودن موتور بیشتر باید به چه نکاتی توجه کنم
۳-مدل ۹۴ با حدود۱۱هزار کارکرد بدون زمین خوردگی آلبالویی و بدون خط و خش هست قیمت تقریبی موتور چقدره و چقدر میرزه بخرم؟؟؟؟
خیلی خیلی ممنونم
دم همه دوستان اونجر سوارمون گرم

moein 007
20-05-1396, 04:42 بعد از ظهر
سلام من که موتور رو خریدم ولی خدایی یک نفر نبود دو تا راهنمایی خشک و خالی بکنه

- - - Updated - - -

دوستان من این موتور رو گرفتم مدل ۱۳۹۴ با کارکرد ۱۱هزار رنگ آلبالویی با قیمت ۶۶۰۰که هزینه انتقال سند رو خود فروشنده داد ۱۰ ماه هم بیمه داره وخیلی تمیزه حالا چند تا سوال دارم
۱روغن تو تایپیک خوندم نظر اساتید رو بهران سوپر پیشتاز بود کسی نظری نداره؟؟؟
۲-موتور رو به این قیمت مناسب خریدم؟؟؟
۳-از سمت راست انجین همون قسمت صفحه کلاج یکم صدا میاد مثل صدای زنجیر آیا طبیعی هست یا نه؟؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

Alireza.BMW
22-05-1396, 10:09 قبل از ظهر
سلام من که موتور رو خریدم ولی خدایی یک نفر نبود دو تا راهنمایی خشک و خالی بکنه

- - - Updated - - -

دوستان من این موتور رو گرفتم مدل ۱۳۹۴ با کارکرد ۱۱هزار رنگ آلبالویی با قیمت ۶۶۰۰که هزینه انتقال سند رو خود فروشنده داد ۱۰ ماه هم بیمه داره وخیلی تمیزه حالا چند تا سوال دارم
۱روغن تو تایپیک خوندم نظر اساتید رو بهران سوپر پیشتاز بود کسی نظری نداره؟؟؟
۲-موتور رو به این قیمت مناسب خریدم؟؟؟
۳-از سمت راست انجین همون قسمت صفحه کلاج یکم صدا میاد مثل صدای زنجیر آیا طبیعی هست یا نه؟؟؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

مبارک باشه روغن که آره یا سوپر پیشتاز با کاسترول خوبن برای هندی ها ولی سوپر پیشتاز چیزی که شنیدم تقلبیش زیاد شده پیشنهاد من کاستروله
در مورد قیمت موتور نمیدونم والا صفرش الان چنده معقولش باید مقداری از 220 گرون تر باشه یعنی رو 8 تومن که با توجه به افت قیمت زیادش برای خرید 5 تومن بیشتر نمیرزه اما شنیدم میگن قیمت نا 9500 هم میفروشن برای همین قیمت نمیتونم دقیق بهتون بگم
اون صدا هم که میگید مال بلبرینگ کلاجه خراب شده صدا افتاده کلاج رو بگیری صداش قط میشه مشکلی ایجاد نمیکنه هر وقت صفحه رو عوض کردی اونم عوض کن
در آخر از سواریش لذت ببری و همیشه سالم و سرحال و بی خرج باشه که 220 همیشه ثابت شدس:icon_pf _97_:

صفا
22-05-1396, 11:31 بعد از ظهر
بله، صفر 220 رو هفته پیش بین 9200 تا 9500 قیمت میدادن، بسته به رنگش

moein 007
24-05-1396, 09:58 بعد از ظهر
مبارک باشه روغن که آره یا سوپر پیشتاز با کاسترول خوبن برای هندی ها ولی سوپر پیشتاز چیزی که شنیدم تقلبیش زیاد شده پیشنهاد من کاستروله
در مورد قیمت موتور نمیدونم والا صفرش الان چنده معقولش باید مقداری از 220 گرون تر باشه یعنی رو 8 تومن که با توجه به افت قیمت زیادش برای خرید 5 تومن بیشتر نمیرزه اما شنیدم میگن قیمت نا 9500 هم میفروشن برای همین قیمت نمیتونم دقیق بهتون بگم
اون صدا هم که میگید مال بلبرینگ کلاجه خراب شده صدا افتاده کلاج رو بگیری صداش قط میشه مشکلی ایجاد نمیکنه هر وقت صفحه رو عوض کردی اونم عوض کن
در آخر از سواریش لذت ببری و همیشه سالم و سرحال و بی خرج باشه که 220 همیشه ثابت شدس:icon_pf _97_:

ممنون سلامت باشید
لطف کردی
قیمت لاستیک عقب و جلو رو ندارید؟؟؟
البته لاستیکاش نو هست میخوام قیمت رو بگیرم
خیلی خیلی ممنونم

m.m360
04-08-1396, 06:01 بعد از ظهر
سلام
الان ۲۲۰ صفر تو بازار پیدا میشه؟
زنگ زدم نمایندگی گفت فعلا نیست

moein 007
21-01-1397, 10:57 بعد از ظهر
سلام عزیزان
من خوندم بعضی بچه ها سینی عقب رو از 38 به 32 یا 30 تایی تغییر دادن میخواستم یکم اطلاعات در این باره بهم بدن که سینی چی گرفتن و چکارش کردن و چجوری خوروندنش به موتور
و آیا کسی هست که بتونه برای من سینی تهیه کنه تهران اقوام بیان تحویل بگیرن کسایی که برای خودشون تا حالا درست کردن منظورم هست شیرینی هم میرسه و کلا هزینش چند در میاد
ممنون ممنون ممنون

moein 007
22-02-1397, 10:58 بعد از ظهر
سلام دوستان خواهشا سوال من رو پاسخ بدین

- - - Updated - - -

بچه ها علاوه بر سوال های بالا علاوه بر سینی زنجیر کاتالیزور موتور رو میشه داخل عکس مشخص کنید میخوام برش دارم لطف کنید پاسخ بدین در ضمن اگه تونستید پیام بدین تا باهاتون تماس بگیرم کسی که تونسته سینی عقب رو کوچیک کنه پیام بده خودم زنگ میزنم بهش دمتون گرم یکم فعال باشید
اینم شمارم 09391437392
کسایی که کمک کنن مطمئن باشن از خجالتشون در میام
مخلص همه پرشین موتوری ها

- - - Updated - - -

بچه ها علاوه بر سوال های بالا علاوه بر سینی زنجیر کاتالیزور موتور رو میشه داخل عکس مشخص کنید میخوام برش دارم لطف کنید پاسخ بدین در ضمن اگه تونستید پیام بدین تا باهاتون تماس بگیرم کسی که تونسته سینی عقب رو کوچیک کنه پیام بده خودم زنگ میزنم بهش دمتون گرم یکم فعال باشید
اینم شمارم 09391437392
مخلص همه پرشین موتوری ها

- - - Updated - - -

اینم شمارم 09391437392
مخلص همه پرشین موتوری ها

- - - Updated - - -

اینم شمارم 09391437392
مخلص همه پرشین موتوری ها

- - - Updated - - -

بچه ها لطفا جواببدین کسی که سینی عقب رو کوچیک کرده به شماره من یه پیام بده من خودم تماس بگیرم چند تا سوال دارم 09391437392
بعدیه عکس از محل قرار گیری کاتالیزور هم بزارید ممنون میشم
کمک بکنید شیرینیتون هم محفوظه دمتون گرم
مخلص پرشین موتوری ها

farshad 54
23-02-1397, 07:50 قبل از ظهر
کاتالیزور بعد از اون منبع وسط هست

همون منبع که زیر موتور هست بعد از اون کاتالیزور قرار داره

راجب خورشیدی عقب هم اطلاعی ندارم

moein 007
04-03-1397, 12:11 قبل از ظهر
سلام عزیزان نماز روزه هاتون قبول باشه
بچه ها خواهشا کسایی که در مورد سینی عقب اونجر اطلاع دارن بگن من قصد سفر دارم با سینی خودش نمیشه مسخوام سینی رو کوچیک کنم بیشتر راه بره چه سینی بهش میخوره لطفا اونایی که عوض کردن بگن

ehsan.CGL
04-03-1397, 01:17 قبل از ظهر
سلام عزیزان نماز روزه هاتون قبول باشه
بچه ها خواهشا کسایی که در مورد سینی عقب اونجر اطلاع دارن بگن من قصد سفر دارم با سینی خودش نمیشه مسخوام سینی رو کوچیک کنم بیشتر راه بره چه سینی بهش میخوره لطفا اونایی که عوض کردن بگن

من ۳۰ تایی انداختم خیلی خوب شده.صدتارو سرگاز میره.یه ۳۰تایی خام برو لهر واسه خودشم با
ز کن ببر تراشکاری لگو از روش واست بزنه

moein 007
08-03-1397, 01:45 بعد از ظهر
من ۳۰ تایی انداختم خیلی خوب شده.صدتارو سرگاز میره.یه ۳۰تایی خام برو لهر واسه خودشم با ز کن ببر تراشکاری لگو از روش واست بزنه سلام داداش ممنون بابت پاسخت فقط من بچه تهران نیستم میخواستم ببینم این آدرس که دادی دقیقا کجا میفته

mehdi98
12-05-1397, 10:05 قبل از ظهر
سلام وقت همه دوستان به خیر.اول اینکه کسی میدونه خورشیدی ۳۰ تایی برای چه موتوریه؟ که بخرم بدم تراشکار برا اونجر ردیفش کنه. یا باید خام پیدا کنم کلا بدم تراشکار سی تایی بزنه؟
دوم اینکه به نظرتون میشه استیل روی باک رو داد مجددا آبکاری کرد؟ کسی فکری برای رنگ پریدگی اون استیله کرده؟

mehdi98
26-06-1397, 12:35 قبل از ظهر
خب با تشکر از دوستایی که کمک کردن. خورشیدی عقب خام ۳۲ تایی رو از شرکت کولیس خریدم تو خیابون اکباتان. چون هیچ موتوری خورشیدی ۳۲تایی نداره که شیش سوراخه باشه. دادم تراشکار هم یکم جای دندونه هاشو نازکتر کرد چون مال خودش ۶ میلیمتره ولی خامش ۷٫۲ میلیمتره. هم سوراخا و جای شفت وسطو ردیف کرد. زنجیر و خورشیدی جلو رو هم باید cdi ای بندازین که با دندونه های خورشیدی جدید همخوانی داشته باشه. سرعت و نرمی موتور بطور محسوسی افزایش پیدا کرده بطوریکه دنده ۵ کفی سرگاز ۱۰۰ تا میره خیلی روان و بی سر و صدا. و البته که بالطبع شتاب کم میشه و مناسب ترافیک شهری نیست. ولی برای سفر عالی میشه.
اینم هزینه ها به تومان
خورشیدی خام ۱۷۰۰۰
زنجیر و خورشیدی جلو cdi و اجرت باز و بست چرخ ۱۰۰۰۰۰
تراشکاری ۵۰۰۰۰

حمید صدرا
18-03-1400, 05:54 بعد از ظهر
من 32 تایی دادم چرخدنده زنی برام درست کرد خیلی نرم شد خوب بود. از ورق آهن سیاه 6 میل بود بعد یه سال عوضش کردم ساییده شد کلا تو جاده بین شهری بودم. سوالی داشتی در خدمتم 09378691597