PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باجاج اونجر

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

amirpasha.montazer@yahoo.
08-04-1393, 01:35 بعد از ظهر
داغ کردن بخاطر تعویض صفحه هست آبندی بشه درس میشه
روغن هم بی تاثیر نیس 500 تا دیگه توتال میرزم نتیجشو میگم ب دوستان

- - - Updated - - -

از اونجایی ک مسافرت من کم کم یه هفتس بنابرین لوازمی ک میخوام ببرم باید ب تناسب باشه پس بنظر من جا برای این وسایل کمه تو 2تا باکس چون مسافرت باید حال بده وسایل باید کامل باشه
در ضمن شاید بشه یه جای خواب هم درنظر گرفت البته من خودم اینجوریم ک هر موتور یه نفر کافیه شاید
اولین چیز ک بنظرم رسید ساخت یه یدک کوچیک هست ک ب موتور وصل بشه هم بعنوان انبار وسایل هم جای خواب
یه مدل موتور بی ام دبلو دیدم ک خیلی جالب چادر روی موتور بود البته اون تریل بود
42900

- - - Updated - - -

دوستان تجربه ای نظری دارن بفرماین ک میخوام یه چیزی بسازم کارامد ک اگه دوستان خوششون بیاد باهم بسازیم
در مورد اینک پولیس بهش گیر میده یا ن هم اگه کسی اطلاع داره بگه
طرح یدکی یا مینی کاروان هم کامل ترشو جلو تو میگم یه چیزی تو مایه های motorhome

amirpasha.montazer@yahoo.
08-04-1393, 02:49 بعد از ظهر
کسی ب فکر گذاشتن فن روی رادیات روغن افتاده؟!
:297:

roland
09-04-1393, 07:17 قبل از ظهر
اصلا فن نیاز نداره موتورتون رو به یک تعمیر کار حرفه ای نشون بدین اینجور که شما میگید گرمای موتور خیلی خیلی زیاده!

حتما یه جا نشون بده

دوتا باکس مسافرتی درست کن یه کوله هم ببند ترک عقب موتور آخرش یه از این کیف هایی هم که من دارم رو باک میمونه نصب کن دیگه کافیه

roland
10-04-1393, 01:02 بعد از ظهر
بزودی قرار یه بیرون شهر توپ تدارک ببینم شمالی ها فعال ترن بخدا شما برنامه ای ندارین؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links]

saman697
11-04-1393, 03:21 قبل از ظهر
سلام دوستان گل شرمنده من مدتی نبودم .:retarded:
دوستان چخبر همگی هالشون خوبه ... داداش شایسته حالت چطوره کلی دلم برت تنگ شده .:icon_pf (3):
اقا صفا شدووو جان رولاند عزیز ...
اقا من موتور تو این من خیلی دست کاریش کردم بی پدر انفدر تند میره که دیگه نمیشه جمعش کرد . امروز جاده رودهن دو ترک راحت 1350 تا میومد دیگه می ترسیدم گاز بدم دوستان اگه دوست دارن بیان بریم موتور کمی دستکاری کنین و موتورو منو قبل ببینن که خیالشون راحت باشه .
در ضمن صداش خیلی قشنگ تر و بهتر شده پا ب پا 250 میاد تازه خیلی موقع ها یه سرو گردن جلو تره:3ztzsjm::3ztzsjm::3ztzsjm:

- - - Updated - - -

سلام آقا سامان آونجر سوار قدیمی! رسیدن بخیر!:flower4: سایت رو منور کردین! این تاپیک که بیشتر اوقات خاک میخوره منم که از اونجرم دورم :icon_pf _99_:ان شا الله هفته دیگه میرم پیشش و یه دستی سرگوشش میکشم و میزنم به جاده!:34:
اگه بچه ها پایه باشن یه قراری برای تعطیلات عید بذاریم یه مسافرت (حتی یکی دو روزه) بریم یه حالی کرده باشیم بیشترم باهم آشنا بشیم :24:
امیر خان عزیز ما هستی اقا من کلا پایم جاتم خالی امروز هم بیرون شهر بودم کللا بیرئن شهرم هروف هر جا بگی پایم بریم

roland
11-04-1393, 07:16 قبل از ظهر
سامان جان خوش اومدی

چیکار کردی با موتور مگه؟ یکم توضیح میدی؟

Amir e Asir
11-04-1393, 11:10 بعد از ظهر
من مخلصم سامان خان واقعیتش دیدم بچه ها پایه دسته جمعی نیستن خیلی دلسرد شدم خودمم خیلی گرفتارم ولی هر وقت پا بده برا مسافرت جون میدم! خلاصه بیخیال شدم حتی موتورم سند نزدم که مدارکش بیاد شایدم بفروشمش خیلی دو دلم برا فروشش...

saman697
12-04-1393, 04:20 بعد از ظهر
سامان جان خوش اومدی

چیکار کردی با موتور مگه؟ یکم توضیح میدی؟
مخلص داش رولاند عزیز
سالار یغییر از اینکه من قبلا کاتالیزور رو بر داشته بودم و میزان عبور هوا رو تو دریچه بیشتر کرده بدوم اخیراً بردم تعمیرگاه تو اگزوزش دست کاری کرد که باعث خروج سریعتر هوا شد . هوا خیلی سریهتر خارج میشه شایت خیلی خیلی زیاد شده و دور موتور کمتر در تمام سرهت شتاب بازم میگیره و بعضی موقع ها دیگه غیر پیشبینی حرکت میکنه .
صداشم بازتر شده:fingersmiley:

saman697
14-04-1393, 01:29 قبل از ظهر
من مخلصم سامان خان واقعیتش دیدم بچه ها پایه دسته جمعی نیستن خیلی دلسرد شدم خودمم خیلی گرفتارم ولی هر وقت پا بده برا مسافرت جون میدم! خلاصه بیخیال شدم حتی موتورم سند نزدم که مدارکش بیاد شایدم بفروشمش خیلی دو دلم برا فروشش...
امیر خان سالاری هر وقت بگی بریم بیرون ما در خدمتیم فقط سالار هیچ وفت اونجر رو نفروش یه مرد که ناموسشو نمی فروشه والااااااا خود ادم باید اهل بیرون باشه من تو گروه بچه های کمی هستند که باهاشون برم بیرون ولیکن خودم هفته ی حداقل یکبار میرم بیرون شهر .
حداقل یکبار .
تازه دکتر هم گفته بخاطر مشکل مهره های کمرم زیاد نباید بشینم و کراس بازی زو بزارم کنار ......:297::297::297::297:

saman697
14-04-1393, 02:07 قبل از ظهر
بزودی قرار یه بیرون شهر توپ تدارک ببینم شمالی ها فعال ترن بخدا شما برنامه ای ندارین؟

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

دادشی بعد ماه رمضان یه برنامه شمال دارم حتما میام می بینمت سالار اون با موتووور

- - - Updated - - -

دادشی بعد ماه رمضان یه برنامه شمال دارم حتما میام می بینمت سالار اون با موتووور

roland
14-04-1393, 07:16 قبل از ظهر
تشریف بیارین خوش حال میشم

Amir e Asir
14-04-1393, 12:06 بعد از ظهر
نمیدونم والا سامان خان هم خیلی دوسش دارم هم کرم عوض کردن موتور ولم نمیکنه!راستش من که دورم از شما ولی خیلی دوست دارم حداقل سالی دو سه بار بیام تهران و شمال ان شا الله از بعد ماه مبارک اولیشو برنامه ریزی میکنیم میزنیم به جاده...
دور از جون شما و دوستان منم دیشب یه نمیچه سکته رو رد کردم:3: دیشب بیمارستان بودم الانم از پیش دکتر اومدم خیلی مخمو خورد ولی کو گوش شنوا؟!! آدم بخواد خودشو بده دست دکتر به فنا میره این دو سه روزه رو اگه بزارن باید حالشو برد!!!

sina.m
16-04-1393, 02:38 بعد از ظهر
سلام به همگی
من میخام آونجر 220 بخرم از نظر فنی چه جور موتوریست
ممنونم از اساتید

ali_n
16-04-1393, 02:45 بعد از ظهر
تفاوت قدرت و سرعت وکیفیت سواری بین 200 و 220 این موتور چه قدره؟
ارزش هزینه اضافی رو داره؟به خصوص قدرت؟

amirazimy
19-04-1393, 04:38 قبل از ظهر
سلام دوستان نظرتون درمورد این چهار موتور چیه؟قیمتشون چقدره؟
1باجاج اونجر 220
2هیوسانگ جیوی 250
3شها طرح هارلی 150
4جترو
من ک 10 تومن پول دارم برای رفت وامد در شهر میخوام
کدومیکی از اینها شبیه هارلیاصل هست
می خواهم باهاش کلاس بزارم دوستان خودتون درجریانید :32:

roland
19-04-1393, 11:52 قبل از ظهر
amirazimy ([Only registered and activated users can see links]) !!!!! من هیچ نظری ندارم.......

ali_n ([Only registered and activated users can see links]) جان 220 برداری بهتره / 200 تولید نمیشه دیگه

sina.m ([Only registered and activated users can see links]) مشکل فنی نداره البته همه چی به خودتون بستگی داره

amirazimy
19-04-1393, 12:52 بعد از ظهر
amirazimy ([Only registered and activated users can see links]) !!!!! من هیچ نظری ندارم.......

ali_n ([Only registered and activated users can see links]) جان 220 برداری بهتره / 200 تولید نمیشه دیگه

sina.m ([Only registered and activated users can see links]) مشکل فنی نداره البته همه چی به خودتون بستگی داره

دوست عزیز شما خودتون چه موتوری دارید؟از او موتورتون راضی هستید؟
میشه عکس یزارید؟
ممنون

roland
19-04-1393, 05:51 بعد از ظهر
200 دارم عزیزم از نظر قیافه هیچ فرقی با هم ندارن

من تا الان راضی بودم کلا موتور بی خرجیه

saman697
19-04-1393, 08:30 بعد از ظهر
سلام دوستان نظرتون درمورد این چهار موتور چیه؟قیمتشون چقدره؟
1باجاج اونجر 220
2هیوسانگ جیوی 250
3شها طرح هارلی 150
4جترو
من ک 10 تومن پول دارم برای رفت وامد در شهر میخوام
کدومیکی از اینها شبیه هارلیاصل هست
می خواهم باهاش کلاس بزارم دوستان خودتون درجریانید :32:

سلام امیر خان مورد 2 و 3 رو ببخشید که جسارت می کنم رک میگم بنظر من بیشتر شبی موتور های پاکستانی هست تا هارلی هرکی هم گرفته تا تونسته روش وسیله وصل کرده ولی در مورد هیوسانگ و اونجر قیمت هیوسانگ نزدیک 20 میلیون هست ولی سرمایه شما 10 میلیون
فرقی سرعتی و فدرتی بین این دو موتور بخاطر 30 سی سی خیلی نیست ولیکن قیمتی خیلی می باشد. و اینکه هیوسانگ خیلی پر هزینه ولی اونجر اصلا کلا موتور بی هزینه ی هست و خیلی هم راحت و دارای موتور و تجهیزات قوی من بهت میگم شک نکن اونجر 220 صفر بگیر .
ولی اگر جریان کلای در میان هست برو یک رگال رپتور 18 میلیون بگیر . مدل اسپایدر خیلی هم شاخه و اینکه اگزوزش رو با 1700 میتونی عوض و دست کاری کنی که خود نمایندگی برات انجام میده که اقا صدا خود هارلی رو می ده و از نظر کلاس هیچی هم کم نداره تو دور دور پز ماشین های مدل بالا رو هم میزنی :29:

- - - Updated - - -

نمیدونم والا سامان خان هم خیلی دوسش دارم هم کرم عوض کردن موتور ولم نمیکنه!راستش من که دورم از شما ولی خیلی دوست دارم حداقل سالی دو سه بار بیام تهران و شمال ان شا الله از بعد ماه مبارک اولیشو برنامه ریزی میکنیم میزنیم به جاده...
دور از جون شما و دوستان منم دیشب یه نمیچه سکته رو رد کردم:3: دیشب بیمارستان بودم الانم از پیش دکتر اومدم خیلی مخمو خورد ولی کو گوش شنوا؟!! آدم بخواد خودشو بده دست دکتر به فنا میره این دو سه روزه رو اگه بزارن باید حالشو برد!!!

سلام امیر جان حتما هما هنگ می کنم برا بعد ماه رمضان بریم شمال پیش رونالد عزیز مگه شما از کدام شهری
راستی خدا بد نده چی شده:icon_pf _97_:

- - - Updated - - -

تشریف بیارین خوش حال میشم

عزیزی سالار حتما باهات هماهنگ می کنم:29:

- - - Updated - - -

سلام به همگی
من میخام آونجر 220 بخرم از نظر فنی چه جور موتوریست
ممنونم از اساتید

اقا موتور خیلی خوب بدون اذیت کن و در کل عالی هست .
از نظر من تنها عیب های این موتور این هست که چرح عقب ان دیسک نیست ؟؟!!؟؟
و کمی اگه هیکلاً بزرگ تر بود خیلی زیبا تر و شاخ تر بودش شک نکنید.....

- - - Updated - - -

تفاوت قدرت و سرعت وکیفیت سواری بین 200 و 220 این موتور چه قدره؟
ارزش هزینه اضافی رو داره؟به خصوص قدرت؟
علی خان 200 صفر اصلا نیست مگر اینکه کار کرده بگیری و اونم حتما سعی کن یک موتور خیلی تمیز بگیری ولیکن اگه می خواهی صفر بگیری فقط 220 هست شک نکن که کمی قوی تر هست فقط اینکه اگر گرفتی بیا ببریم یک جا بدم برات حرفه ای جمع کنی ممثل موتور خودمش بکنی

شبدیز
19-04-1393, 09:24 بعد از ظهر
43501

Amir e Asir
19-04-1393, 11:36 بعد از ظهر
سلام امیر جان حتما هما هنگ می کنم برا بعد ماه رمضان بریم شمال پیش رونالد عزیز مگه شما از کدام شهری

- - - Updated - -.

سلام سامان عزیز. چیزی نیود رد شد خدا رو شکر.بادمجون بم آفت نداره!!!:minzdr::gigglesmile: من اصفهان هستم (شهرضا) ولی یزد دانشجوام! ترم تابستونم گرفتم فردا میرم یزد تا اول شهریور دستم بنده!!! ان شا الله بعدش فرصت داشته باشی من میام تهران هر جایی خواستیم میریم:34:

CGL 125
20-04-1393, 04:18 قبل از ظهر
سلام .
یکی از دوستان از دیسکی نبودن چرخ عقب گلایه داشت . ميخواستم عرض کنم با اجازتون از فنر ترمز پایی یک سومشو کم کردم (با سیم چین) الان پشيمونم . ترمزش اینقدر میخ میکنه یه بار که سرعتم زیاد بود یه ماشین گرفت روم زدم رو ترمز عقب موتور بندری زد . داشتم خودمو خراب میکردم عرق سرد نشست رو بدنم . دیگه تند نمیرم . اگه دیسک بود بازم همین میشد . تازه فهمیدم چرا کارخانه ترمز عقب رو ظعیف کرده بود .:riz284::riz284::4chsmu1:

amirazimy
20-04-1393, 01:23 بعد از ظهر
دوستان
میدونم این سئوالم خارج از بحث باجاج هست
دوستان فرق بین موتور
رگال رپتور ديتونا
([Only registered and activated users can see links]****************%2Fshowthread .php%3F507-%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2584-%25D8%25B1%25D9%25BE%25D8%25AA%25D9%2588%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%258A%25D8%25AA%25D9%2588%25D9%2586 %25D8%25A7-%25D9%25A2%25D9%25A5%25D9%25A0cc&ei=RrO_U7uEIsazsATK0IH4Dg&psig=AFQjCNHMaVwXkVF9DVRglyER-f3O2pYPiA&ust=1405158543631789)با اسپایدر چیه؟
چشمم دیتونا رو گرفته نظرتتون چیه؟قیمتش چقدره؟
ممنون دوستان

saman697
21-04-1393, 02:51 قبل از ظهر
سلام .
یکی از دوستان از دیسکی نبودن چرخ عقب گلایه داشت . ميخواستم عرض کنم با اجازتون از فنر ترمز پایی یک سومشو کم کردم (با سیم چین) الان پشيمونم . ترمزش اینقدر میخ میکنه یه بار که سرعتم زیاد بود یه ماشین گرفت روم زدم رو ترمز عقب موتور بندری زد . داشتم خودمو خراب میکردم عرق سرد نشست رو بدنم . دیگه تند نمیرم . اگه دیسک بود بازم همین میشد . تازه فهمیدم چرا کارخانه ترمز عقب رو ظعیف کرده بود .:riz284::riz284::4chsmu1:
کلا دوست عزیز هر ترمزی رو که یصورت ناشی با سرعت بالا و ییهو با موتور بپیری باعث لرزش میشه
همین ترمز دیسک جلو رو کخ بگیری باعث افتادن موتور میشه و عقب هم باعث لرزش مگر اینهمه موتور ها چرخ عقب دیسک هست همشون باید بندری بزنن
منکه فکز میکنم بعل اینکه اونجر ارتفاع عقب موتور کم هست و موتور کوچکتر از بقیه رقبا خود می باشد . سازنده جا برای بر قراری ترمز دیسک عقب نداشته:98:
و در کل بلی و مرصی از توصیه شما از همه موتور سوارا خواهش میکنم کمی ارامتر و با صبر و حوصله بیشتر رانندگی بکنن:crazy:

- - - Updated - - -

دوستان
میدونم این سئوالم خارج از بحث باجاج هست
دوستان فرق بین موتور
رگال رپتور ديتونا
([Only registered and activated users can see links]****************%2Fshowthread .php%3F507-%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2584-%25D8%25B1%25D9%25BE%25D8%25AA%25D9%2588%25D8%25B1-%25D8%25AF%25D9%258A%25D8%25AA%25D9%2588%25D9%2586 %25D8%25A7-%25D9%25A2%25D9%25A5%25D9%25A0cc&ei=RrO_U7uEIsazsATK0IH4Dg&psig=AFQjCNHMaVwXkVF9DVRglyER-f3O2pYPiA&ust=1405158543631789)با اسپایدر چیه؟
چشمم دیتونا رو گرفته نظرتتون چیه؟قیمتش چقدره؟
ممنون دوستان
امیر جان فرق موتوری اصلا ندارن و فقط تفاوتشون ظاهری هست و زاویه فرمان دیتونا برای جاده بهتر هت ولی اسپایدر برای شهر فوق العادست منکه خودم نظرم و قصدم اسپایدر هست:29dz8zk: بیشتر اطرافیان و کسانی که می شناسم و سر رشته دارن نظرشون اسپایدر هست .
شک نکن:29dz8zk:

- - - Updated - - -

- - - Updated - -.

سلام سامان عزیز. چیزی نیود رد شد خدا رو شکر.بادمجون بم آفت نداره!!!:minzdr::gigglesmile: من اصفهان هستم (شهرضا) ولی یزد دانشجوام! ترم تابستونم گرفتم فردا میرم یزد تا اول شهریور دستم بنده!!! ان شا الله بعدش فرصت داشته باشی من میام تهران هر جایی خواستیم میریم:34:

عزیز مایی ایشالله خدا بد نده و همیشه تنت سالم باه حتما باهات هماهنگ میکنم جهت سفر:wow:

amirazimy
21-04-1393, 07:47 قبل از ظهر
کلا دوست عزیز هر ترمزی رو که یصورت ناشی با سرعت بالا و ییهو با موتور بپیری باعث لرزش میشه
همین ترمز دیسک جلو رو کخ بگیری باعث افتادن موتور میشه و عقب هم باعث لرزش مگر اینهمه موتور ها چرخ عقب دیسک هست همشون باید بندری بزنن
منکه فکز میکنم بعل اینکه اونجر ارتفاع عقب موتور کم هست و موتور کوچکتر از بقیه رقبا خود می باشد . سازنده جا برای بر قراری ترمز دیسک عقب نداشته:98:
و در کل بلی و مرصی از توصیه شما از همه موتور سوارا خواهش میکنم کمی ارامتر و با صبر و حوصله بیشتر رانندگی بکنن:crazy:

- - - Updated - - -

امیر جان فرق موتوری اصلا ندارن و فقط تفاوتشون ظاهری هست و زاویه فرمان دیتونا برای جاده بهتر هت ولی اسپایدر برای شهر فوق العادست منکه خودم نظرم و قصدم اسپایدر هست:29dz8zk: بیشتر اطرافیان و کسانی که می شناسم و سر رشته دارن نظرشون اسپایدر هست .
شک نکن:29dz8zk:

- - - Updated - - -

عزیز مایی ایشالله خدا بد نده و همیشه تنت سالم باه حتما باهات هماهنگ میکنم جهت سفر:wow:
حاجی سامان به خاطر چی در شهر بهتره چون من موتوری می خوام که از 100 درصد 70 درصد در شهره ؟
به خاطر اون. اهرامی که وسط فرمانه ؟
بازم ببخشید که خارج از بحثه

CGL 125
25-04-1393, 05:56 بعد از ظهر
سلام . درجه بنزینم به مشکل خورد .
یکبار باک را باز کردم و دوباره بستم دست به چیز دیگه ای هم نزدم . الان بنزین فول باشه درجه نصف نشون میده. :icon_pf _99_:
Pls help

roland
28-04-1393, 09:42 قبل از ظهر
دوستان کسی هیوسانگ جی و نشسته سواریش چطوره؟ ارش خرید داره یهو حس تنوع داره میاد البته آونجر هم هیچ کاریم نداره ولی احتمال داره یه حرکتی بزنم!

amirazimy
28-04-1393, 10:57 قبل از ظهر
دوستان کسی هیوسانگ جی و نشسته سواریش چطوره؟ ارش خرید داره یهو حس تنوع داره میاد البته آونجر هم هیچ کاریم نداره ولی احتمال داره یه حرکتی بزنم!
سلام
دوست عزیز رو رگال رپتو هم فکر کن
مثل دیتونا یا اسپایدر

roland
28-04-1393, 11:12 قبل از ظهر
راحت نیست آخه!

amirazimy
30-04-1393, 03:49 قبل از ظهر
شما تن بزن ببین شاید توش راحت باشی شوخی کردم
شماسوار بشید شاید خوشتون امد و راحت بودید

roland
30-04-1393, 07:32 قبل از ظهر
هیچ موتوری دو 5 دقیقه ده دقیقه راحتی رو نشون نمیده ولی سبک موتور کاملا گویای همه چیز هست

بسم الله الرحمن الرحیم
30-04-1393, 09:24 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم و سلام
بجه ها بنده احتمالا این موتور را بگیرم ولی دو تا نگرانی دارم راهنمایی ام می کنید:
1) ترمز عقبش : برای بنده خیلی مهم است که ترمز های موتور میخ باشد چون خیلی وقت ها همین میخ بودن ترمزها جلوی حوادث را می گیرد ترمز عقبش میخ است یا نه؟
2) کمک های عقبش : بنده عادت ندارم وقتی یک چاله بزرگ جلویم می بینم انحراف به چپ و راست پیدا کنم چون تو یک مسیر طولانی با موتور همین حرکات حادثه ساز است مخصوصا موقه ای که آدم خسته می شود. معمولا می اندازم تو چاله آیا کمکهای عقبش اینقدر نرم هست و اینقدر بازی دارد که اذیت نکند؟

mostafa.1391
31-04-1393, 12:44 قبل از ظهر
سلام دوستام
من مصطفی هستم عضو جدید این انجمن
حدود 3 ماه پیش تصمیم گرفتم اونجر بخرم و از اون موقع تمام صفحات مربوط به این موتور رو توی این فروم خوندم و خوب خیلی چیزا یاد گرفتم
خوشبختانه هفته پیش تونستم به هدفم برسم و اونجر رو گرفتم . موتور قبلیم پالس 135 بود که کلا قابل مقایسه نیست با این موتور
اما هدف ازین چیزایی که دارم مینویسم پر حرفی نیست . طبق روال انجمن و خوب برای تشکر از دوستانی که با حرفاشون راهنمایی کردن همه رو و کسایی که در آینده میخوان موتور رو بگیرن میخوام اطلاعاتی که توی این یک هفته بدست آوردم رو بنویسم

1 من این موتور رو به قیمت 6450 گرفتم که ازین مبلغ خوب 200 هزار تومن پول تلقش بود . 215 هزار تومن هزینه بیمه سوا پرداخت کردم
2 دیروز گمرک بودم گفتن 100 تومن گرون شده ظاهرا
3 بر خلاف گله های دوستان قطعات این موتور به اندازه کافی در نمایندگی موجود هست مخصوصا قابل توجه آقای رولند کروم رو باک موجوده و قیمتش 120 هست ( اینو فقط واسه شما پرسیدم )
4 روغن این موتور که توی نمایندگی پالس تو خیابون قلمستان ارائه میشه یه روغن آلمانی به نام addinol هست که یک لیترش 22 هزار تومنه با این تفاوت که هر 5 هزار تا عوض میشه نه هر 1000 تا
5 این موتور یک روغن زنجیر داره که به شکل اسپری هست و توی دفترچه نوشته حتما ازش استفاده بشه قیمتش 25 هزار تومنه که علاوه بر چرب کردن خاصیت ضد گرد و غبار و طبق گفته نمایندگی خاصیت ترمیم هم داره ( این اسپری به نام mottec از نانو ساخته شده و اکراینی هیت )
6 دزدگیر کاملا استاندارد و مناسب این موتور که توسط نمایندگی با ضمانت ارائه میشد به قیمت 68 هزار تومن با قابلیت تنطیم در 5 حالت که حساسیتش هم با ریموت تنظیم میشه و واقعا چیز جالبیه
7 یه چیزی که من از بچه های این انجمن فهمیدم و البته از چندتا اونجر سوار پرسیدم این بود که عقب این موتور لیز میخوره و خوب خودمم امتحان کردم و دیدم آره واقعا میره . واسه این مشکل نمایندگی لاستیکای irc که تولید تایلند هستش رو آورده که قیمتش 235 تومن هست و گلشم قشنگه واقعا
اینا خرجایی بود که خودم انجام کردم و راضیم . اطلاعات دیگه ای هر دارم که در پست های بعدی میگم

بسم الله الرحمن الرحیم
31-04-1393, 10:21 قبل از ظهر
سلام دوستام
من مصطفی هستم عضو جدید این انجمن
حدود 3 ماه پیش تصمیم گرفتم اونجر بخرم و از اون موقع تمام صفحات مربوط به این موتور رو توی این فروم خوندم و خوب خیلی چیزا یاد گرفتم
خوشبختانه هفته پیش تونستم به هدفم برسم و اونجر رو گرفتم . موتور قبلیم پالس 135 بود که کلا قابل مقایسه نیست با این موتور
اما هدف ازین چیزایی که دارم مینویسم پر حرفی نیست . طبق روال انجمن و خوب برای تشکر از دوستانی که با حرفاشون راهنمایی کردن همه رو و کسایی که در آینده میخوان موتور رو بگیرن میخوام اطلاعاتی که توی این یک هفته بدست آوردم رو بنویسم

1 من این موتور رو به قیمت 6450 گرفتم که ازین مبلغ خوب 200 هزار تومن پول تلقش بود . 215 هزار تومن هزینه بیمه سوا پرداخت کردم
2 دیروز گمرک بودم گفتن 100 تومن گرون شده ظاهرا
3 بر خلاف گله های دوستان قطعات این موتور به اندازه کافی در نمایندگی موجود هست مخصوصا قابل توجه آقای رولند کروم رو باک موجوده و قیمتش 120 هست ( اینو فقط واسه شما پرسیدم )
4 روغن این موتور که توی نمایندگی پالس تو خیابون قلمستان ارائه میشه یه روغن آلمانی به نام addinol هست که یک لیترش 22 هزار تومنه با این تفاوت که هر 5 هزار تا عوض میشه نه هر 1000 تا
5 این موتور یک روغن زنجیر داره که به شکل اسپری هست و توی دفترچه نوشته حتما ازش استفاده بشه قیمتش 25 هزار تومنه که علاوه بر چرب کردن خاصیت ضد گرد و غبار و طبق گفته نمایندگی خاصیت ترمیم هم داره ( این اسپری به نام mottec از نانو ساخته شده و اکراینی هیت )
6 دزدگیر کاملا استاندارد و مناسب این موتور که توسط نمایندگی با ضمانت ارائه میشد به قیمت 68 هزار تومن با قابلیت تنطیم در 5 حالت که حساسیتش هم با ریموت تنظیم میشه و واقعا چیز جالبیه
7 یه چیزی که من از بچه های این انجمن فهمیدم و البته از چندتا اونجر سوار پرسیدم این بود که عقب این موتور لیز میخوره و خوب خودمم امتحان کردم و دیدم آره واقعا میره . واسه این مشکل نمایندگی لاستیکای irc که تولید تایلند هستش رو آورده که قیمتش 235 تومن هست و گلشم قشنگه واقعا
اینا خرجایی بود که خودم انجام کردم و راضیم . اطلاعات دیگه ای هر دارم که در پست های بعدی میگم

بجه ها بنده احتمالا این موتور را بگیرم ولی دو تا نگرانی دارم راهنمایی ام می کنید:
1) ترمز عقبش : برای بنده خیلی مهم است که ترمز های موتور میخ باشد چون خیلی وقت ها همین میخ بودن ترمزها جلوی حوادث را می گیرد ترمز عقبش میخ است یا نه؟
2) کمک های عقبش : بنده عادت ندارم وقتی یک چاله بزرگ جلویم می بینم انحراف به چپ و راست پیدا کنم چون تو یک مسیر طولانی با موتور همین حرکات حادثه ساز است مخصوصا موقه ای که آدم خسته می شود. معمولا می اندازم تو چاله آیا کمکهای عقبش اینقدر نرم هست و اینقدر بازی دارد که اذیت نکند؟

roland
31-04-1393, 11:06 قبل از ظهر
mostafa.1391 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز دستت درد نکنه بابت کروم

البته من خودم نمیخواستم همیشه دوستان نیاز داشتن من واسشون میپرسیدم

حالا کروم رو باک رو دیدی خودت یا از اون حرفایی که همش میگن داریم بعد یه چی میارن میگن این دقیقا همونه !!!!

به هر حال لطف کردی

دوست عزیز ترمز میخ باعث اکثر تصادفات هست چون موتور از حالت تعادل در میاد هدف سیستم ای بی اس هم همینه که ترمز قفل نکنه!!!
در کل موتور خوبیه از خریدش پشیمان نمیشه قرار نیست یا 100 تا سرعت از سرعت گیر بپری که

بازم دوستان میان توضیح میدن خدمتت سعس کن چاله ها رو رد کنی چی کاریه میشینی چاله نشونه میگیری آخه!!!

ترمز عقبش یه لنت هست میندازی به شرط در اومد جیغ لاستیک میخ میخ میشه

mostafa.1391 ([Only registered and activated users can see links]) اطلاعات شما هم مقید بود

با تشکر از همه دوستان

mostafa.1391
01-05-1393, 04:12 قبل از ظهر
در مورد ترمز عقب باید بگم اینقدر خوب هست که راضی نگهت داره . البته بستگی به نحوه ترمز زدن شما و مقدار ترکیب ترمز جلو و عقب داره اما بازم به تنهایی ترمز عقب خوبه
در مورد کمک عقب هم به نظر من یکی از نرم ترین موتور های موجود در بازار هست اما خوب چه کاریه که بری تو چاله باهاش . بر فرض هم که کمک خوب باشه یه عالمه فشار های دیگه به انجین و گلویی اگزور و هزار جای دیگه موتور میاد ولی در کل کمک های این موتور در سطوح نرمال عملکرد قابل قبولی دارند

بسم الله الرحمن الرحیم
01-05-1393, 05:48 قبل از ظهر
خیلی ممنون از پاسخ هایتان ولی بنده کی گفتم دوست دارم مستقیم برم تو چاله. اون تو چاله رفتن هم برای موقه ای است که نسبت به وسایل نقلیه اطرافم اطلاعی ندارم و یک دفعه یه چاله سر راهم سبز می شود که بنده ترجیح می دهم بندازم تو چاله تا اینکه بدون دید انحراف به چپ یا راست داشته باشم.
بنده دیروز شانسی فهمیدم یکی از دوستام اونجر دارد ازش کرفتم و خیلی کم باهاش روندم ترمز عقب اصلا به تنهایی سریع موتور را نگه نمی داشت ترمز عقبش بد نبود ولی مشکل خیلی جدی لیز خوردن چرخ عقبش بود صد رحمت به cg125 چه ترمز عقب خوبی داره اصلا هم لیز نمی خوره.
برای از بین بردن مشکل لیز خوردن چرخ عقب باید چی کار کرد؟

roland
01-05-1393, 07:30 قبل از ظهر
اصلا موتور من تو جاده خشک محال لیز بخوره!!!!
باد لاستیک رو میرین زیاد میزنین همینه یک مشکله! مال من رو 20 تنظیمه!!!!

سيد امير فاطمي
01-05-1393, 11:53 قبل از ظهر
سلام دوستان من يك باجاج اونجر خريدم هنوز به دستم نرسيده ميشه منو راهنمايي كنيد

Amir e Asir
01-05-1393, 12:35 بعد از ظهر
خیلی ممنون از پاسخ هایتان ولی بنده کی گفتم دوست دارم مستقیم برم تو چاله. اون تو چاله رفتن هم برای موقه ای است که نسبت به وسایل نقلیه اطرافم اطلاعی ندارم و یک دفعه یه چاله سر راهم سبز می شود که بنده ترجیح می دهم بندازم تو چاله تا اینکه بدون دید انحراف به چپ یا راست داشته باشم.
بنده دیروز شانسی فهمیدم یکی از دوستام اونجر دارد ازش کرفتم و خیلی کم باهاش روندم ترمز عقب اصلا به تنهایی سریع موتور را نگه نمی داشت ترمز عقبش بد نبود ولی مشکل خیلی جدی لیز خوردن چرخ عقبش بود صد رحمت به cg125 چه ترمز عقب خوبی داره اصلا هم لیز نمی خوره.

سلام
شما حتما درست ترمز نمیگیرید.اگه ترمز جلو و عقب رو درست و هماهنگ بگیرید هم سریع توقف میکنه هم لیز نمیخوره[Only registered and activated users can see links]

سيد امير فاطمي
01-05-1393, 01:56 بعد از ظهر
سلام من ميخوام اطلاعات كاملي در رابطه با نحوه آب بندي و هر چيز ديگر كه فكر ميكنيد نيازه در رابطه با اين موتور بدونم به من بگيد در اروميه زندگي ميكنم فارس موتور هم در اروميه نمايندگي نداره مجبور شدم از تهران درخواست كنم تا بياد از موتور هاي چيني خسته شدم ولي بعد از خيلي تحقيق تصميم گرفتم آونجر ٢٢٠بخرم از همگي ممنونم خيلي چيزها ياد گرفتم ولي هنوز نياز دارم از اين موتور اطلاعات زيادي داشته باشم خوشحال ميشم تجربياتتونو در اختيارم بزاريد

- - - Updated - - -

سلام من ميخوام اطلاعات كاملي در رابطه با نحوه آب بندي و هر چيز ديگر كه فكر ميكنيد نيازه در رابطه با اين موتور بدونم به من بگيد در اروميه زندگي ميكنم فارس موتور هم در اروميه نمايندگي نداره مجبور شدم از تهران درخواست كنم تا بياد از موتور هاي چيني خسته شدم ولي بعد از خيلي تحقيق تصميم گرفتم آونجر ٢٢٠بخرم از همگي ممنونم خيلي چيزها ياد گرفتم ولي هنوز نياز دارم از اين موتور اطلاعات زيادي داشته باشم خوشحال ميشم تجربياتتونو در اختيارم بزاريد

- - - Updated - - -

در ضمن اگر كسي از اروميه از اين موتور داره خوشحال ميشم از تجربياتش استفاده بكنم

mostafa.1391
01-05-1393, 04:36 بعد از ظهر

اولا که هیچ موتوری رو با ترمز عقب یا جلو به تنهایی نگه نمیدارن . ترمز عقب این موتور خوبه اما واضحه که به تنهایی کافی نیست
در مورد لیز خوردن هم این موتور روی سطح خشک و معمولی اصلا لیز نمیخوره . یه مقدار کم روی رنگ های خیابون فقط لیز میخوره و روی جاهای خیس که اونم همه موتورا همینن . تنها تفاوت های این موتور و بقیه موتورا موقع لیز خوردن یکی اینه که طول موتور زیاده و دیگه اینکه وزن موتور بالاست و این دو عامل باعث میشه کنترل اون موقع لیز خوردن کمی مشکل باشه و طبیعتا کسایی که این موتور رو سوار میشن بیشتر نگران لیز خوردن هستن .
چاره کار هم تعویض لاستیک عقب هستش که اگه این تاپیک رو خونده باشید بچه ها بهش اشاره کرده بودن . لاستیک مناسب ابن موتور الان در نمایندگی باجاج خیابان قلمستان موجود هست و قیمتش 235 هزار تومان هست و اسمش آی آر سی هست .

بسم الله الرحمن الرحیم
01-05-1393, 09:41 بعد از ظهر
آقا می شود موقه خرید قبل از حرکت از فروشگاه این لاستیک را با لاستیک خودش طاق زد و بقیه اش را سر داد یا اصلا این سوال را از فروشنده نپرسم.

mostafa.1391
01-05-1393, 11:51 بعد از ظهر
آقا می شود موقه خرید قبل از حرکت از فروشگاه این لاستیک را با لاستیک خودش طاق زد و بقیه اش را سر داد یا اصلا این سوال را از فروشنده نپرسم.

شما مینونی موتور رو بخری یه راست بری در نمایندگی و لاستیکت رو عوض کنی . حدود 50 یا 60 اینا ازت بر میداره . مال منه 450 تا رفته بود رو عوض کردم 45 ورداشت .

roland
02-05-1393, 08:06 قبل از ظهر
نمیگم لاستیکش طلاست ولی من مشکلی باهاش ندارم یکم دهن بین نباشید یه دور بزنین اگه دیدین نمیتونین کنترل کنین موتور رو اونوقت به تعویض لاستیک فکر کنین

میزان بادی که به لاستیکتون میزنین خیلی خیلی مهمه !!!

من هر سری دارم میگم هیچ کس گوش نمیده

موفق باشید

roland
10-05-1393, 02:22 بعد از ظهر
بچه ها کسی اسپایدر رو تست گرفته؟

مسیح اصفهان
16-05-1393, 01:34 بعد از ظهر
سلام بچه ها
بهترین روغن موتور برای اونجر 220 چیه؟

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

به نظرتون لاستیک اونجر نو را باید عوض کنیم یا نه؟ میگن لیز میخوره؟؟؟؟؟؟ لطفا کسایی که اطلاعات دارن جواب بدن

Amir e Asir
16-05-1393, 07:34 بعد از ظهر
سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

به نظرتون لاستیک اونجر نو را باید عوض کنیم یا نه؟ میگن لیز میخوره؟؟؟؟؟؟ لطفا کسایی که اطلاعات دارن جواب بدن

سلام
خوش اومدین به پرشین موتور
روغن بارها گفته شده پول الکی ندین! بهران پیشتاز روغن بسیار خوبیه برا این موتورها...
لاستیکشم اینقدر مشکل نداره که بخواین عوض کنین بادش که تنظیم باشه و درست ترمز بگیرن به خوبی عمل میکنه

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام بچه ها

- - - Updated - - -

سلام
روغن بارها گفته شده پول الکی ندین! بهران پیشتاز روغن بسیار خوبیه برا این موتورها...
لاستیکشم اینقدر مشکل نداره که بخواین عوض کنین بادش که تنظیم باشه و درست ترمز بگیرن به خوبی عمل میکنه

mesayeh01
17-05-1393, 02:06 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تازه وارد گروهتون شدم،دیشب هم یک عدد اونجر 220 خریدم.چندتا سوال داشتم
1-آیا اونجر وازگاسین هم احتیاج داره؟
2-صبح که اومدم دو قطره ریخته بود،یعنی نشتی داره؟
3-چند کلیومتر ببرمش گارانتی؟
4-چظور کامل آب بندیش کنم؟
5-درپوش باتریش را باز کردم که آچاراش را بردارم،دیگه نتونستم ببندم؟
6-چراغم هم روشن نمیشه ولی باهاش میتونم فلاش بزنم
و آخرین سوال اینکه نمایشگر موتور فقز خلاص شدن را نشون میده،نباید تعویض کل دنده ها را نشون بده
ممنونم اگر راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

سلام

چند هست روغنش؟

- - - Updated - - -

بچه ها ببخشید یه سوال دیگه
رادیات روغنش،پره هاش یکم تغییر حات دارند،مثل اینکه چیزی بهش خورده باشه،چیکارش کنم؟

roland
17-05-1393, 06:45 بعد از ظهر
واسکازین نیاز نداره گیر بکس کلا با روغن موتور و صفحه کلاچ کمپلت همه با هم روغن کاری میشن

نشتی رو باید خودت بررسی کنی که از کجاست

گارانتی که معمولا کاری نمیکنن آچار کشی ببری همه کارا رو انجام میدن برات حدود 1000 تا ببری خوبه ( قبلش اگه خودت ابزار داری پیچ هایی که دم دستت رو یه آچار بنداز )

آب بندی بارها و بارها گفته شده لطفا مطالعه کنید!

در پوش باتری اول قسمت عقبی رو مایل جا بندازین بعد جلو رو بسته میشه

چراغ رو از فرمان روشن کن بعد بزار نور بالا اگه کار کرد احتمالا یا کنتاک نور پایین سوخته یا سیمش قطع شده

نه عزیزم فقط خلاص رو نشون میده

بسته به روغنتون قیمت متفاوت از 10 فکر کنم شروع بشه به بالا یه لیتری البته

یه عکس از رادیات براز بگم دست بزنی یا نه

تایپیک رو مطالعه کن دوست عزیز تایپیکش تقریبا میتونم بگم تکمیل چه چیزایی که من گفتم و سایر اساتید همه در حد خودشون نیاز شما رو بر طرف میکنه

وقت بزارین مطالعه کنید

موفق باشی

mesayeh01
17-05-1393, 09:42 بعد از ظهر
واسکازین نیاز نداره گیر بکس کلا با روغن موتور و صفحه کلاچ کمپلت همه با هم روغن کاری میشن

نشتی رو باید خودت بررسی کنی که از کجاست

گارانتی که معمولا کاری نمیکنن آچار کشی ببری همه کارا رو انجام میدن برات حدود 1000 تا ببری خوبه ( قبلش اگه خودت ابزار داری پیچ هایی که دم دستت رو یه آچار بنداز )

آب بندی بارها و بارها گفته شده لطفا مطالعه کنید!

در پوش باتری اول قسمت عقبی رو مایل جا بندازین بعد جلو رو بسته میشه

چراغ رو از فرمان روشن کن بعد بزار نور بالا اگه کار کرد احتمالا یا کنتاک نور پایین سوخته یا سیمش قطع شده

نه عزیزم فقط خلاص رو نشون میده

بسته به روغنتون قیمت متفاوت از 10 فکر کنم شروع بشه به بالا یه لیتری البته

یه عکس از رادیات براز بگم دست بزنی یا نه

تایپیک رو مطالعه کن دوست عزیز تایپیکش تقریبا میتونم بگم تکمیل چه چیزایی که من گفتم و سایر اساتید همه در حد خودشون نیاز شما رو بر طرف میکنه

وقت بزارین مطالعه کنید

موفق باشیl

ممنوم خیلی لطف کردی

Erfan gh
18-05-1393, 12:44 بعد از ظهر
سلام دوستان
من تازگی یه اونجر کارکرده خریدم گارده سمت راستش خورده شیکسته تو تهران سمت شرق از کجا میتونم گیر بیارم ؟؟
در ضمن شناور بنزینشم افتاده اینو چه جوری باید درست کنم ؟؟
یه مشکل دیگه هم چراغ کیلومترمه که روشن نمیشه ولی نشانگر بنزینو همه چیش روشن میشه به جز کیلومتر
خیلی ممنون میشم دوستان با تجربه انجمن راهنمایی کنن مرسی...

MANHUNT
18-05-1393, 01:02 بعد از ظهر
رسالت پشت مسجد الرسول اونجا تعمير كار پالسم هست

hossein1341
20-05-1393, 09:23 بعد از ظهر
سلام دوستان من تازه با سایت آشنا شدم و خیلی از مطالب دوستان استفاده کردم،یکی از مشکلاتی که خود من و بعضی دوستان برخورد کرده بودن پنچری کاستیک عقب اونجر از ناحیه والف بود ،چند روز پیش طرفهای میدان شوش یه موتورسازی دیدم نوشته بود موتورهای پره ای رو هم تیوبلس میکنیم مراجعه کردم ظاهرا به قسمت پیچ پره ها یه نوار می چسبونن تا آب بندی بشه متاسفانه نوار اندازه طوقه اونجر(15)نداشتن تو گمرک آدرس گرفتم برم دنبال نوار اگه موفق شدم خبر میدم ،آدرس موتور سازی خیابان شوش شرقی خیابان بروجردی اول خیابان رضایی

Sent from my GT-P6200 using Tapatalk

roland
22-05-1393, 06:43 بعد از ظهر
اینم از امروووز من

گیلان منجیل / سفر داخل استانی از رشت به منجیل مسافت تقری 170-180 کیلومتر

جای دوستان خالی

shadow70
22-05-1393, 11:20 بعد از ظهر
دوستان کسی میدونه چراغه پشت کیلومتر چجوری عوض میشه؟

hamed510
23-05-1393, 12:04 قبل از ظهر

roland
23-05-1393, 08:49 قبل از ظهر
shadow70 ([Only registered and activated users can see links]) ( آقا سامان اگه اشباه نکنم )

دوتا پیچ زیر کیلومتره سیم کیلومتر هم باز کن

یه پیچ هم داخل صفر کن کیلومتره اونم باید باز کنی تا جایی که من یادمه

بعد هم که تعویض لامپ کاری نداره

معمار
23-05-1393, 06:39 بعد از ظهر

تو تهران برا اداره برق - اب - گاز - و سازمان اتوبوس رانی هم دیدم که اونجر گذاشتن
ولی نمیدونم چرا راهنمایی و پلیس از این موتور ها استفاده نمیکنن و میرن از این اشغال های ایرانی میزارن

roland
23-05-1393, 10:11 بعد از ظهر
ولی مشخصه راننده اصلا راحت نیست یه چی فقط درست کردن

AMIER22
26-05-1393, 02:58 قبل از ظهر
سلام خسته نباشید من تازه واردم ممنون از همتون از کامنت هاتون خیلی استفاده کردم فقط یک سوال من اونجر 220دارم می خاستم یک متورساز خوب که روی این موترها تخصص داره معرفی کنید برای آچار کشی وطنزیم متور یعد من تهران هستم برا ی گروه کروز سواری آماده هستم

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان
من تازه وارد گروهتون شدم،دیشب هم یک عدد اونجر 220 خریدم.چندتا سوال داشتم
1-آیا اونجر وازگاسین هم احتیاج داره؟
2-صبح که اومدم دو قطره ریخته بود،یعنی نشتی داره؟
3-چند کلیومتر ببرمش گارانتی؟
4-چظور کامل آب بندیش کنم؟
5-درپوش باتریش را باز کردم که آچاراش را بردارم،دیگه نتونستم ببندم؟
6-چراغم هم روشن نمیشه ولی باهاش میتونم فلاش بزنم
و آخرین سوال اینکه نمایشگر موتور فقز خلاص شدن را نشون میده،نباید تعویض کل دنده ها را نشون بده
ممنونم اگر راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

چند هست روغنش؟

- - - Updated - - -

بچه ها ببخشید یه سوال دیگه
رادیات روغنش،پره هاش یکم تغییر حات دارند،مثل اینکه چیزی بهش خورده باشه،چیکارش کنم؟

مبارکه مگه دفترچه نداره تو دفترچش نوشته

AMIER22
27-05-1393, 06:01 بعد از ظهر
سلام کسی نیست جواب بده
:s (9)::s (9):

shadow70
28-05-1393, 10:52 قبل از ظهر
سلام خسته نباشید من تازه واردم ممنون از همتون از کامنت هاتون خیلی استفاده کردم فقط یک سوال من اونجر 220دارم می خاستم یک متورساز خوب که روی این موترها تخصص داره معرفی کنید برای آچار کشی وطنزیم متور یعد من تهران هستم برا ی گروه کروز سواری آماده هستم

- - - Updated - - -

مبارکه مگه دفترچه نداره تو دفترچش نوشته
سلام یکی از بهترین موتور سازای غرب حمید مرادی آدرسشم نواب خیابان کمیل خ خرمشهر بپرسی مرادی همه بهت نشون میدن جاشو

AMIER22
29-05-1393, 02:32 قبل از ظهر
سلام یک سوال برای اچارکشی پره هارو دست میزنن یانه اخه وقتی بردم نمایندگی اچار کشی کنه دیدم درست حسابی اجار کشی نکرد بهش گفتم چرا پره هارو دست نمیزنی گفت این ها تنظیم خود کار خونه دست نزنی بهتره شول نمی شه راست میگه یا دروغ

shadow70
29-05-1393, 08:23 بعد از ظهر
shadow70 ([Only registered and activated users can see links]) ( آقا سامان اگه اشباه نکنم )

دوتا پیچ زیر کیلومتره سیم کیلومتر هم باز کن

یه پیچ هم داخل صفر کن کیلومتره اونم باید باز کنی تا جایی که من یادمه

بعد هم که تعویض لامپ کاری نداره
سلام هنوز وقت نکردم عوضش کنم کیلومترمم یه صداهایی از توش میاد وقتی از رو دست اندز رد میشم بعضی وقتام کار نمیکنه بعد خودش درست میشه رفته رو اعصابم (معراجم من )

AMIER22
30-05-1393, 09:11 قبل از ظهر
سلام هنوز وقت نکردم عوضش کنم کیلومترمم یه صداهایی از توش میاد وقتی از رو دست اندز رد میشم بعضی وقتام کار نمیکنه بعد خودش درست میشه رفته رو اعصابم (معراجم من )ببین ازجای دیگش نیست چون مال من هم این جوری شده بود فکر میکردم مال کیلومتر بعد فهمیدم مال کیلومتر نیست

shadow70
31-05-1393, 09:53 بعد از ظهر
ببین ازجای دیگش نیست چون مال من هم این جوری شده بود فکر میکردم مال کیلومتر بعد فهمیدم مال کیلومتر نیست
از کجا یعنی؟ صدا از کیلومتر میاد دیگه از کجا میتونه باشه؟

AMIER22
01-06-1393, 08:35 بعد از ظهر
سلام شما میگی وقتی از دست انداز رد میشم صدا می کنه اگر مال کیلومتر باشه باید درحالت عادی هم صدا کنه بعد چه صدای میده ویز ویز می کنه تق تق میکنه مال من تق تق می کرد بعد فهمیدم پیچ زیره کیلومتر شله وقتی ازدست انداز رد میشی دسدتو بزار رو کیلومتر ببین بازم صدا میده

Tiredfighter
07-06-1393, 11:59 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
منم بالاخره اونجر خريدم
من مثل ديگر اعضا موتورسوار نيستم و تازه كار هستم ولى از اونجايى كه به موتور سيكلت احتياج پيدا كردم و از بچگى از موتورهاى هارلى ديويدسون خوشم ميومد و با خوندن مطالب اين سايت تصميم گرفتم كه اونجر بخرم كه الان كه خريدم خيلى حال مى ده بهم
البته در آينده با سوالهاى فراوان خدمتتون مى رسم

roland
08-06-1393, 01:21 بعد از ظهر
خوش اومدی قربان

hosinmaster
08-06-1393, 01:26 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
منم بالاخره اونجر خريدم
من مثل ديگر اعضا موتورسوار نيستم و تازه كار هستم ولى از اونجايى كه به موتور سيكلت احتياج پيدا كردم و از بچگى از موتورهاى هارلى ديويدسون خوشم ميومد و با خوندن مطالب اين سايت تصميم گرفتم كه اونجر بخرم كه الان كه خريدم خيلى حال مى ده بهم
البته در آينده با سوالهاى فراوان خدمتتون مى رسم
.........
سلام دوست عزیز..
مبارکت باشه..ایشال...که به خوبی سوار شی و ایمنی در رانندگی یادت نداره..کلاه رو جزئی از موتورت بدون.
در ضمن انتخاب خوبی داشتی..اونجر موتور خیلی خوبیه..هم تو شهر و خصوصا" مسافرت با این موتور خیلی لذت بخشه..
عکس از موتورت یادت نره... مرسی.

AMIER22
11-06-1393, 12:10 بعد از ظهر
.........
سلام دوست عزیز..
مبارکت باشه..ایشال...که به خوبی سوار شی و ایمنی در رانندگی یادت نداره..کلاه رو جزئی از موتورت بدون.
در ضمن انتخاب خوبی داشتی..اونجر موتور خیلی خوبیه..هم تو شهر و خصوصا" مسافرت با این موتور خیلی لذت بخشه..
عکس از موتورت یادت نره... مرسی.
مبارک باشه موتور خوبی خریدی انشالاه چرخش برات بچرخه فقط دفترچه راهنماشو بخون

AMIER22
11-06-1393, 12:53 بعد از ظهر
سلام خشته نباشید همه روغن موتور بهران پیشتاز پیشنهاد می کنن ولی نمایندگیش به من گفت بهران صحرا بهتره می خواستم بپرسم کی تاهالا بهران صحرا استفاده کرد خوب هست یا نه اگر استفاده کرده از کجا خریده چون خیلی کمه اگر جواب بدید ممنون میشم

roland
13-06-1393, 08:29 بعد از ظهر
اینم امروز من

خدمت دوستان...

AMIER22
17-06-1393, 04:18 بعد از ظهر
یچه ها کسی در مورد روغن بهران صحرا چی زی نمی دونه بعد من به تازهگی احساس می کنم شتاب موتور کم شده انگار که لش شده باشه من زیاد بالای سد تانمیرم بعد من چهار ماه این متوررو خریدم همش 2200کار کرده یا انجین یک صدای از توش میاد بیرون موتور سازی میگه چیزیش نیست نمی دونم خیلی رفته رومخم اگر کسی این موشکل رو داشته برطرف کرده جواب بده ممنون میشم:sad:​

Fateh
19-06-1393, 08:17 قبل از ظهر
من این موتور رو 3 ماهه دارم . مدل 93 صفر خریدم .
تو سرعت بالا از نظر رانندگی مشکلی نداره و خیلی راحت ادامه میده به کارش . در مورد سرعت هم نهایت همون 120 رو باهاش تست کردم و به نظر من دلیلی نداره باهاش بخوای تند بری .
این موتور موتور راحتی هستش نه موتور سرعت .نشستن و رانندگیش هم عالیه .اصلا خسته نمیشی
در کل من ازش راضی ام .با اون هیکل و وزنش من با اینکه حرفه ای نیستم ولی خیلی راحت میخوابونمش .

Gladiator
19-06-1393, 08:28 قبل از ظهر
یچه ها کسی در مورد روغن بهران صحرا چی زی نمی دونه بعد من به تازهگی احساس می کنم شتاب موتور کم شده انگار که لش شده باشه من زیاد بالای سد تانمیرم بعد من چهار ماه این متوررو خریدم همش 2200کار کرده یا انجین یک صدای از توش میاد بیرون موتور سازی میگه چیزیش نیست نمی دونم خیلی رفته رومخم اگر کسی این موشکل رو داشته برطرف کرده جواب بده ممنون میشم:sad:​

بهران سوپر پیشتاز بریز خیلی بهتره

saman697
22-06-1393, 11:31 قبل از ظهر
سلام همه دوستان گلم همه موتور سوارا مخصوصا اونجریاش .
دوستان شرمنده اگه هی میام و میرم به امید خدا مشکلمون اگه حل بشه دیگه دشک و رخت خواب رو همین جا پیش شما دوستان گلم پهن می کنم دوست دارم همتون سالارید:icon_pf _97_::297:

roland
22-06-1393, 03:01 بعد از ظهر
خوش اومدی سامان جان

من احتمالا پالس220 بر میدارم احتمال زیاد آونجر رو رد میکنم به زودی
:10:

این سری تصمیمم جدیه....

hfalahaty1
29-06-1393, 12:15 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
من حدود 2 هفته هست که صفر این موتور را خریدم
تنها مشکلی که داره دنده هاشه. دنده هاش خوب جا نمیره و بهتر بگم دو ضرب جا میره و بعضی از مواقع حتی چند ضرب.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه
اگر دوستان تو مشهد جای مطمئن برای نشون دادن موتور سراغ دارن ممنون میشم آدرس بدن
با تشکر

Gladiator
29-06-1393, 07:39 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
من حدود 2 هفته هست که صفر این موتور را خریدم
تنها مشکلی که داره دنده هاشه. دنده هاش خوب جا نمیره و بهتر بگم دو ضرب جا میره و بعضی از مواقع حتی چند ضرب.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه
اگر دوستان تو مشهد جای مطمئن برای نشون دادن موتور سراغ دارن ممنون میشم آدرس بدن
با تشکر

به پرشین موتور خوش اومدی دوست عزیز
احتمالا سیم کلاچت تنظیم نیست بده برات تنظیم کنن مشکلت حل میشه

Hamid Yaghobi Nia
04-07-1393, 04:58 بعد از ظهر
شهروز عزيز اين چراغ هاي جلو رو از كجا ميتونم بگيرم؟ عالييييييييييه

roland
10-07-1393, 02:15 بعد از ظهر
آونجر رو فروختم نمیدونم پالس 220 بردارم یا 200 ان اس!

مدل 90 + 1ماه بیمه داشت + در حد نو با 15000 کارکرد

فوق تمیز تو یه هفته فروخته شد
200سی سی

4.530 پول گرفتم

اینم از آونجر من .....

roland
17-07-1393, 04:10 بعد از ظهر
دوستان من سعی میکنم اینجا سر بزنم بهتون

200 نیو خریدم فقط و فقط بخاطر تغییر سبک و تنوع آونجر رو فروختم

نزارین اینجا خاک بخوره

روز خوش دوستان

خودمم هر از گاهی سر میزنم سوالی بود اگه بلد بودم ج بدم

فعلا....

losangeles
22-07-1393, 09:22 بعد از ظهر
اینم امروز من

خدمت دوستان...

سلام.دوست عزیز اون دوتا باکس رو از کجا و چند خریدی؟ همون یه مدل داشتن؟
چند تا پرسش:
1. 220 صفرش رو تو گمرک با طلقش تا 6 تومن میدن. بعضیا بیشتر قیمت میدن ولی مشتری باشی پایمعامله قیمت نهاییش 5.900 تا 6 هست. ولی من میخوام مدل 92 بگیرم. اما سر کارکرد دندون گردی میکنن. 92 سالم بنظرتون قیمت معقولش چیه؟ 4700 تا 4800 خوبه؟ همشون حدود 5200 میدن. من که لنگ اون 600-700 تومن بقیش نیستم خب 0 میخرم.
2.میشه کمکهای جلوش رو عوض کرد مثل مال آکویلا هیوسانگ گذاشت؟مال خودش خیلی ضایست. مثل پولساره باریکه. به کروز نمیاد.
3.هنگام خرید دست دو اگه از درز های پوسته سیاهی و روغن زده بود بیرون نشون از ایراد موتوره یا طبیعیه؟ از کجا بفهمم موتور آچار نخورده؟

313por
25-07-1393, 09:22 قبل از ظهر
باكس اين موتوركه رنك سفيدفقط داره وبايدخودت رنكش كني جون واقعازشته من خودم دارم.قيمتشم 170ازمغازه بهروز زاده ابتداي وليعصر بغل مهديه .30/40تومنم بايدبدي رنكش كنن 20/30تومنم برات نصبش كنن.مفت نمي ارزه جنس بيكيفيتي داره ازهمون كيف جرميابندازي خيلي بهتره.نميشه كفت يكي ازمعايب اونجرجون سبك موتوربه همين شكله ولي براي حمل باربخصوص براي مسافرت واقعااذيت ميكنه بايدباكس بندازي كه اونم جواب نمبده.قيمت 93الان 6400ازنمايندكيشه02155386838بدون طلق.دوست عزيزفكرتعويضه كمك هم نباش كه همينجوري بهتره اكه ميخواي هزينه كني موتوربهتربخر.صفرشوبخرخودت راحت كن

Fateh
28-07-1393, 02:40 بعد از ظهر
گمرک اونجر صفر مشکی رو با تلقش حدود 6.700 قیمت میدن !اگه بتونی 6.500 بخری خوب خریدی .
من کمرگ نرسیده به وحدت اسلامی دادم به یه زین سازی دوتا باکس چرمی برام دوخته .قیمتش هم شده 500 تومن.

همون رو تو مغازه ها گذاشتن 750 تومان .
کار طرف درسته و هر عکسی بهش نشون بدی از باکسهای هارلی،همون رو براتون درست میکنه .
اگه شد عکس هم میزارم از موتورم .
اینم شماره تلفنش : 55380284

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] اینم عکس باکس ها .

losangeles
29-07-1393, 12:40 قبل از ظهر
[QUOTE=Fateh;260868]گمرک اونجر صفر مشکی رو با تلقش حدود 6.700 قیمت میدن !اگه بتونی 6.500 بخری خوب خریدی .
من کمرگ نرسیده به وحدت اسلامی دادم به یه زین سازی دوتا باکس چرمی برام دوخته .قیمتش هم شده 500 تومن.

همون رو تو مغازه ها گذاشتن 750 تومان .
کار طرف درسته و هر عکسی بهش نشون بدی از باکسهای هارلی،همون رو براتون درست میکنه .
اگه شد عکس هم میزارم از موتورم .
اینم شماره تلفنش : 55380284

- - - Updated - - -

باکسش قشنگه ولی 500 نمیرزه. اینا چون کارشون اینه گرون میدن. من بخوام چرمشو هم رنگ موتور از بازار میخرم میدم یه کفاشی یا کیف دوزی تو منوچهری واسم بدوزه. فیمت موتور هم من همین تازگیا گشتم صفرش همه رنگ از 6 تومن بود تا بالاترینش 6/400. کی به شما قیمت داده 6/700. بی ادبیه زر میزنن. پای معامله 6 میدن واست 6 تا پشتک هم میزنن.

AMIER22
01-08-1393, 04:51 قبل از ظهر
سلام من نظر دوستمون موافقم 6700 خیلی گرونه تو گمروک از یک جا برای خرید قیمت نگیر من خودم وقتی میخاستم بخرم 6800 هم قیمت کرده بودم ولی از تو خیابان ولیعصر خریدم 6290البته این قیمت مال 5ماه پیشه ولی فکر کنم خیلی گرون تر شده باشه 100تومن حواست باشه گرون نخری

saman697
04-08-1393, 01:16 قبل از ظهر
کردی اخر سر کار خودت رو کردییییییییییییییی:3ztzsjm:

اخر سر هم نشد ما بیاییم با هم دوری بزنیم ای خدااااا
فقط دعا کن نیام رشت که موتورتو تبدیل به قایق میکنم اخه چرا با اصالت این کار رو کردیییییییییییییییییییییی ی

ایشالله چرخش برت بچرخه داداشی عزیزم:22:

دوستان من سعی میکنم اینجا سر بزنم بهتون

200 نیو خریدم فقط و فقط بخاطر تغییر سبک و تنوع آونجر رو فروختم

نزارین اینجا خاک بخوره

روز خوش دوستان

خودمم هر از گاهی سر میزنم سوالی بود اگه بلد بودم ج بدم

فعلا....

losangeles
06-08-1393, 12:59 قبل از ظهر
سلام من نظر دوستمون موافقم 6700 خیلی گرونه تو گمروک از یک جا برای خرید قیمت نگیر من خودم وقتی میخاستم بخرم 6800 هم قیمت کرده بودم ولی از تو خیابان ولیعصر خریدم 6290البته این قیمت مال 5ماه پیشه ولی فکر کنم خیلی گرون تر شده باشه 100تومن حواست باشه گرون نخری
نه بابا گرونتر چیه. الان رو به سرما میره کسی موتور نمیخره. اونایی هم که میخرن موتور لازمن واسه کار میخوان هوندا 125 خرینن. این موتورای فانتزی رو کسی الان نمیخره. قیمتش 200 تا 300 میاد پایین تر

اروین
10-08-1393, 04:56 بعد از ظهر
اونجر 220 مشکی تمیز در حد 2800 کارکرد مدل اخر 92 چقد قیمت میخوره؟؟

MANHUNT
10-08-1393, 05:51 بعد از ظهر
اگه بيمه داره ٥٥٠٠

313por
11-08-1393, 08:03 قبل از ظهر
دوستان ميدونن ترك بنداونجرازكجاميتونم ***بيارم

mehrdad250
19-08-1393, 03:02 قبل از ظهر
سلام دوستان. عضو جدیدم. میخواستم تریل احسان بخرم ولی با تحقیقی که کردم منصرف شدم . به نظر شما عزیزان با 4500 اونجر گیرم میاد ایا؟؟؟ ممنون

313por
19-08-1393, 07:00 قبل از ظهر
اره بابامن توكمرك جندجاقيمت كردم هفته بيش البته بيشتر200ccبودن 500بزاري روبولت ميتوني خوبشو***بياري.حلابازم بااين مقداربول بكدايشالله بيداميشه

mehrdad250
23-08-1393, 11:36 بعد از ظهر
نمیدونم چرا مدلای پایین اونجرو اینقدر گرون میدن . صفر 93 هست 6300 - 400 اونوقت 91 - 90 اگهی میکنن 5650 5500 تازه بدون بیمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrdad250
24-08-1393, 12:15 قبل از ظهر

بنظر من صفر بخر چند ماه دیگه سال 94 از راه میرسه و موتورت 2 مدل افت میکنه فقط بخاطر 800 تومن . ارزششو نداره. از داخل موتوز دست دوم هم کسی خبری نداره. یکی از بچه محلا 220 92 رو فروخت 4800 بعد از 6 ما اگهی دادن

$$Mohammad$$
30-09-1393, 03:10 بعد از ظهر
سلام به همه بچه های گروه من بعد از چند سال متور سواری با هندا رفتن AVENGER 220 خریدم از نظر من خیلی عالی هسته واقعا سواری راحت شتاب عالی البته باید کار کنه آچار کشی بشه تا ببینم چی میشه دوستان اگه لطفی کنن عکس از متور هاشون که روش باکس چراغ کلا لوازم اضافی نصب کردن بزارن ممنون میشم میخوام ایده بگیرم برای گارد کشی و باکس بغل و لامپ های اضافی

:32::32::32::32:

حسین1341
30-09-1393, 03:19 بعد از ظهر
سلام دوستان من چند روز پیش گارد و تکیه گاه پشت زین رو باز کردم قیافه موتور خیلی جالب شد حتما عکس میزارم

آق وحید
26-10-1393, 04:15 قبل از ظهر
سلام .
من الان یک ماهی هست که یه اونجر220خریدم البته با راهنمایی هایی شما دوستان به این نتیجه رسیدم .و الان هم ازانتخاب و خریدم خیلی راضی هستم .
به قول دوست همیشه عصبانی مون آقای رولند اگه اشتباه نکنم با خوندن همه مطالب دیگه جای هیچ سوالی باقی نمی مونه و واقعا هم همین طوره....
ولی آقایونی که این موتور دارن یه چند تا نقص ظاهری تو این موتور ندیدن که دوست داشته باشند این طور نباشه؟؟؟؟؟و بخوان که اصلاحش کنن؟؟؟
اگه دوست داشتید خوشحال میشم بشنوم....ازنظر من البته به عنوان یه مبتدی :
1-کله چراغ جلو خیلی کوچیکه وباید عوض بشه.حالا با چی ؟خودش کلیه:biggrin:اصلا از بغل که بهش نگاه میکنی عین آدمه بدونه دماغه:biggrin:
2-نداشتن نشانگره دوره موتور...البته قبلا اشاره شده بود...
3-نداشتن نشانگر دنده...یا دنده شمار...اگه اسمش این باشه.:biggrin:
4-الکی بودن نشانگر راهنماها.که به جاش میشد دنده شمار جایگزین بشه.یا حداقل جهت راهنما رو مشخص میکرد.چون شما بالاخره باید راهنما رو نگاه بکنی تا ببینی به کدوم طرف خاموشش بکنی!!!
5-صدای موتو تو سرعت پایین خیلی خیلی قشنگ و مشتیه ولی وقتی یکم بهش گاز میدی اصلا معلوم نیست صدای چی میده.
تورو خدا دوستان اگه ازاین موارد هرکدومش خنده داره بهم بگین که جای دیگه ای نگم:retarded:
چطوری میشه عکس ضمیمه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه پرحرفی کردم ببخشید....منتظره نظراتتون هستم.البته ظاهره موتور فعلا

farshad 54
26-10-1393, 12:21 بعد از ظهر
دوست عزیز

اینهایی که شما فرمودین خنده دار نیست و ممکنه ایراد محسوب بشه

ولی این موتور با توجه به سبکش و طراحیش و کلاسی که توش قرار میگیره یه سری امکاناتو داره و یه سری امکاناتو نداره

به نظر خود من اگر نشانگر دور موتور رو داشت خوب بود

اگر دوشاخ جلوش یه خورده کلفت تر بود و همچنین سایز لاستیک جلوش پهن تر بود بهتر بود

با طرح آینه هاش من اصلا حال نمیکردم و نمیکنم

هم چنین اگر برای چرخاش به جای پره از رینگ استفاده میشد که قابلیت تیوبلس شدن رو داشته باشه بهتر بود - چون این موتور وقتی پنچر بشه (چرخ عقب) مصیبتی میشه واسه خودش تا برسونیش به آپاراتی

بقیه چیزاش به نظر من با توجه به سبک موتور و حجم و قیمتش قابل قبوله

roland
28-10-1393, 08:48 قبل از ظهر
سلام به همگی دوستان من بعد از مدتی دوری از انجمن برگشتم البته آونجر رو فروختم :sad: و پالس ان اس گرفتم کاری نداریم.
با فرشاد کاملا موافقم مخصوصا رینگ موتور رو.

وحید جان آونجر 200 جهت راهنما رو نشون میده ولی 220 یه لامپ شده و یه لامپ هم گزاشتن برای نشانگر باطری.

سوالی بود من در خدمتم

saman697 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز قدم شما روی چشم هر موقع خواستی تشریف بیاری با من هماهنگ کن عزیزم
فقط یه دو ماه نیستم اسفند و فروردین
موفق باشید قصد تعویض موتور رو داشتین رو ان اس فکر کنین از هر لحاظ راضی نگهتون میداره اینو من تضمین میکنم البته اگه موتور قبلیتون آونجر باشه...

آق وحید
29-10-1393, 12:38 بعد از ظهر
سلام
چطور میتونم عکس بزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:297:

r.hasani7023
29-10-1393, 07:12 بعد از ظهر
سلام دوستان برای زیر پا چیجوریه خرکاره ؟ هزینه هاش چطوره ؟ رانندکی باهاش تو ترافیک ؟

roland
30-10-1393, 08:42 قبل از ظهر
وحید جان من تو [Only registered and activated users can see links] آپلود میکنم عکس رو نمایش انجمن هم داره

r.hasani7023 ([Only registered and activated users can see links]) عزیزم همه چیش به خودت بستگی در آورده من یه سره بهش فشار آوردم ولی روغن به موقع عوض کردم 15000 تا کارکرد فروختم بدون کوچکترین مشکل.
در کل موتور بی خرجیه

رانندگی تو ترافیک هم فقط و فقط به خودت بستگی داره آسون نباشه سخت هم نیست من هیچ مشکلی باهاش نداشتم

r.hasani7023
30-10-1393, 04:09 بعد از ظهر
جالبه همه میرن سمت ان اس

hamid123
30-10-1393, 09:17 بعد از ظهر
جالبه همه میرن سمت ان اس

چون تو رنج قیمت خودش و حتی تا موتورای 20 میلیونی واقعا موتور کم خرج ،بسیار نرم،پر شتاب واز همه مهمتر قطعات مصرفیش به سادگی گیر میاد و واقعا هر کسی خریده پشیمون نشده.

آق وحید
08-11-1393, 11:05 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) سلام.یه همچین چیزی رو به جای طلق بزاریم چطوره؟؟

آق وحید
09-11-1393, 01:54 بعد از ظهر

آق وحید
09-11-1393, 05:16 بعد از ظهر

یا این

آق وحید
09-11-1393, 06:29 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
یا این

- - - Updated - - -

ببخشید بچه ها تازه یاد گرفتم عکس بزارم واسه این دوتا دوتا میفرستم...
حالا نظرتوم درباره این ها چیه؟؟؟؟ به جای طلقش.
البته بدم مخصوصا واسه خودش بسازند
یا این

- - - Updated - - -

آق وحید
09-11-1393, 07:14 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

از خیرش گذشتم.....:25r30wi:

IRgragh
09-11-1393, 07:30 بعد از ظهر
سلام
اولا هرکسی نمیتونه اینطور چیزی واست در بیاره و دوما هزینه میخواد و سوما اونجر همینطوریش خوشگله از نظر من دست نزنی به ظاهرش بهتره

آق وحید
09-11-1393, 07:49 بعد از ظهر
البته دارم با گوشی میفرستم چون صفحه گوشی کوچیکه راحت نیستم و مسلط....
ببخشید دیگه....
ولی به هرحال فکر کنم تونستم منظورم رو برسونم حالا نظره شماهم خیلی مهمه.....
البته بازم بگم میخوام بدم مخصوص بسازند برام....شاید بشه پشتش روی کیلومتر یه دستگاه پخش با باند هم تعبیه کرد.نشد عکسش رو بفرستم.
من خیلی به طلق بستن یا بهتر بگم باد نخوردن رویه موتور اعتقاد دارم و یکی از عوامل مهم تویه تصادفات و حواس پرتیه راکب رو همین باد و اشک چشم و خاک و حشره میدونم...
و همیشه موتورم طلق داشته]هوندا۱۲۵[البته من پیرمرد نیستم ها از موتور سواری هم عاشق پروازم ولی با طلق....
حالا چون اونجر دسته هاش جمع تره یه چیزه جمع و جور و قشنگ میشه...

- - - Updated - - -

نمی خوام بگم پولدارم و مهم نیست نه خیلی هم گرفتارم ولی واسه چیزیکه دوست داری فکرنکنم زیاد مهم باشه.
پوله عشقه دیگه...وگرنه اگه بخوای اونطور حساب کنی ۶۸۰۰ملیونی که دادم به این موتور خیلی زیاده.
یا یه مینایه سیاه با نوکه زرد که کلا دو سه کلمه حرف میزنه به نظره شما ۵۰۰ تومن می ارزه؟؟؟
نه اینکه عشقش رو داشته باشی...البته نباید چشم بسته کار کرد.
ولی از تذکرت ممنون....برا ساختنش هم یادم میاد ده دوازده ساله پیش تو مشهد هوندا رو برمیداشتن بغلاش قاب میساختن میشد کیپس!!!!!!!!!:25r30wi:
الان که دیگه مطمعنا اوناهم پیشرفته تر شدن.

IRgragh
09-11-1393, 07:51 بعد از ظهر
اگه بتونی یچیز خوشگل در بیاری که به موتور هم بیاد از ریخت موتور نندازه چیزه خوبی میشه

آق وحید
09-11-1393, 08:03 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

Login Signup 

Upload File Upload Image Terms privacy policy DMCA Abuse Contact us  Please Register

Uploading
Please Wait...
Upload Your Files And Share Them With The World...

Up to 500 Mb, 10 files max

Would-you-suzuki-volusia-forums-intruder-volusia-and-boulevard.jpg (174.3 Kb)
Description: Public

Store and manage all your files!
Upload multiple files at once and keep them forever on this site. If youre using Firefox or Chrome, you can simply drag & drop your files to begin uploading.
Share your files with everyone!
We supply you with all the tools necessary to easily share your files. Use our pre-generated html code to link from your website or post directly to Facebook or Twitter.
Fast and instant downloading!
Our members benefit from no waiting time and direct download for all of their files. Unlike other file hosts we dont limit the transfer speed of our downloads.
Email large attachments!
No longer do you have to risk a large file being bounced by a mail server. Upload and send your recipient a link to download the file. You can even track when its been downloaded.

HomeFAQTerms of ServicesDMCAAbuse ReportContact us© 2015 UploadGig Sharing Files , All Rights Reserved

mehrdad250
13-11-1393, 02:59 بعد از ظهر
سلام. موندم اونجر بخرم یا ns???????????

- - - Updated - - -

ایکاش میشد قبل خرید یه دوری زد با موتور

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

دو ماه پیش رفتم تریل احسان خریدم و از نظر سواری شتاب و نرمی خیلی خوبه . فقط دور بالا صدای اینجینش زیاده . حالا که باهاش خوردم زمین از چشمم افتاده میخوام اونجر یا ان اس بخرم

- - - Updated - - -

دو ماه پیش رفتم تریل احسان خریدم و از نظر سواری شتاب و نرمی خیلی خوبه . فقط دور بالا صدای اینجینش زیاده . حالا که باهاش خوردم زمین از چشمم افتاده میخوام اونجر یا ان اس بخرم

VAHID
13-11-1393, 03:06 بعد از ظهر
سلام. موندم اونجر بخرم یا ns???????????

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

هر دو تو دو سبک متافدت هستند.و دارای قیمتی متفاوت.

اونجر بیشتر بدرد جاده میخوره و استایل نشستن راحت تری نسبت به ان اس داره و انجینش هم ساده تر و کم خرج تره.اما ان اس تاپ اسپید بالاتر و شتاب بیشتر و انجین اب خنک داره که اگر بهش فشار نیاد خوب کار میکنه

roland
14-11-1393, 08:29 قبل از ظهر
VAHID ([Only registered and activated users can see links]) جان ان اس از آونجر راحت تره آونجر فقط استایل مسافرتی داره ان اس خیلی کمتر آدمو خسته میکنه شاید من قدم بلنده نظرم اینه بلند که 183
ولی ان اس از آونجر راحت تره چه ترک عقب چه جلو

آونجر هم در نوع خودش موتور قابل قبولیه کم خرج و سبکی متفاوت

mehrdad250 ([Only registered and activated users can see links]) شما هم هر کدم از این دو موتور رو بگیری از تریل بهتره. البته اینجا بحث قیمت موتور هم هست بهتره تو این تایپیک دیگه ادامه پیدا نکنه

فکر کنم محدود کلوپ هایی باشه که تقریبا به تک تک سوالات موتور ج داده شده

اگه قرار آونجر بخری کل تایپیک رو مطالعه کنی حله ان اس رو نمیدونم تایپیکش چه خبر

موفق باشی

mehrdad250
14-11-1393, 10:57 قبل از ظهر
با تریل 2 بار بدجور خوردم زمین نمیدونم مشکل چیه 10 -- 12 سال موتور سوار بودم نخورده بودم زمین با موتورای شهری

فلات دوست
14-11-1393, 11:27 قبل از ظهر
با تریل 2 بار بدجور خوردم زمین نمیدونم مشکل چیه 10 -- 12 سال موتور سوار بودم نخورده بودم زمین با موتورای شهری

تریل مانور موتور شهری رو نداره و احتیاط بیشتری می خوادش

mehrdad250
14-11-1393, 02:25 بعد از ظهر
تفاوت در اونجر 200 و 220 بغیر از حجم سیلندر چه تفاوتهای دیگری دارد؟

roland
14-11-1393, 03:41 بعد از ظهر
220 تولید میشه فقط
220 اهرم بندی ترمزش اصلاح شده و عملکرد ترمز گیری عقب بهتر شده
220 طلق نداره با خود موتور
جای سوییچ موتور هم فرق میکنه
نشانگر راهنما رو باک تک شده و یه لامپ نشانگر باتری بجای اون رو کرومی رو باک اضافه شده

mehrdad250
15-11-1393, 04:22 بعد از ظهر
.

farshad 54
15-11-1393, 06:21 بعد از ظهر
برای موتور هم نیاز به برگ معاینه فنی هست؟

دوست عزیز

لطفا سوالات بی ربط به موضوع تاپیک رو مطرح نکنید .

آق وحید
22-11-1393, 07:34 قبل از ظهر
سلام.
قبلا یه عکسی یکی از آقایون گذاشته بودن که توجه من رو جلب کرد که انجین و پوسته و اگزوز این موتور کارخونه ای مشکیه؟؟یا بعدا رنگ شده؟؟
اگه رنگ شده چطور؟؟
میشه ماهم انجامش بدیم؟
با چه رنگی؟؟
موندگار هست؟؟
اگه دقت کنین تمامه رنگای تنه و باک و.... هم مات شده آیا رنگ شده؟؟چطور؟؟و با چه رنگی؟؟
درضمن کمکهای جلوش هم به نظرم بلندتر از انواع معمولش هستن..این کار رو میشه انجام داد؟؟
حالا زین و گلگیره عقب و فرمونش به اندازه این دو مورد برای من جالب نبود.هرچند که اوناهم جالب هستن ولی دیگه اونجر نمیشه گفت بهش.

- - - Updated - - -

سلام.
قبلا یه عکسی یکی از آقایون گذاشته بودن که توجه من رو جلب کرد که انجین و پوسته و اگزوز این موتور کارخونه ای مشکیه؟؟یا بعدا رنگ شده؟؟
اگه رنگ شده چطور؟؟
میشه ماهم انجامش بدیم؟
با چه رنگی؟؟
موندگار هست؟؟
اگه دقت کنین تمامه رنگای تنه و باک و.... هم مات شده آیا رنگ شده؟؟چطور؟؟و با چه رنگی؟؟
درضمن کمکهای جلوش هم به نظرم بلندتر از انواع معمولش هستن..این کار رو میشه انجام داد؟؟
حالا زین و گلگیره عقب و فرمونش به اندازه این دو مورد برای من جالب نبود.هرچند که اوناهم جالب هستن ولی دیگه اونجر نمیشه گفت بهش.

- - - Updated - - -

اگه نتونستم بازم عکسش رو آپلود کنم:icon_pf _99_::khak:عکساش تو صفحه 96هستش که آقایseyed mohsenزحمتش رو کشیده بودن.
تاریخ4/3/93
ساعت12:49

- - - Updated - - -

اگه نتونستم بازم عکسش رو آپلود کنم:icon_pf _99_::khak:عکساش تو صفحه 96هستش که آقایseyed mohsenزحمتش رو کشیده بودن.
تاریخ4/3/93
ساعت12:49

Arash-The-Rider
24-11-1393, 01:06 بعد از ظهر
سلام.
اگه رنگ شده چطور؟؟
میشه ماهم انجامش بدیم؟
با چه رنگی؟؟
موندگار هست؟؟

اسم موتور joy emmanuel هست که این یه خانم دکتره که برنامه ی خودشو تو شبکه nbc آمریکا داره!!
این بجاج اونجر نیست. یه موتور customized شده هست. خیلی موتورهای کروز به هم شبیه هستن. مثلا این اونجر کپی eliminator کاواساکیه... ولی اگه بخوای رنگ کنی اگزوز رنگ الکترو استاتیک و سیلندر هم آبکاری.

آق وحید
24-11-1393, 10:01 بعد از ظهر
به نظرم رو پوسته نوستهbajaj
از اون طرح هایه اولش هم هست.

آق وحید
27-11-1393, 03:11 قبل از ظهر
سلام
همین الان دارم از بیرون میام .
موتوره من 720تا کار کرده و غیر از یه تعویض روغن هم هیچ کاریش نکردم.
البته خیلی فکرها دارم ولی اوضاع اصلا مصاعد نیست:sad:
بهرحال امشب رومون رو سفید کرد و 124تا دوید:happy4:فکر کنم اگه آچار کشی و برداشتن کاتالیزور و تعویض شمع ها رو که اساتید
پیشنهاد کردن رو اعمال کنم دیگه عالی میشه....
فقط خواستم توی انجمن یه سوک سوکی کرده باشم شاید قدیمی ترها هم افتخار بدن تشریف بیارن.
هنوز سوال بالا بی جواب مونده....البته کامل....آرش خان
خوش باشید.

VAHID
27-11-1393, 11:03 قبل از ظهر
نیازی به تعویض.شمع ها نیست فقط تمیزشون کنید.کاتالیزور رو در نیارید بهتره.اچار کشی.رو سر ۱۰۰۰ کیلومتر.انجام بدید.

herta
30-11-1393, 05:55 بعد از ظهر
سلام ببخشید قیمت اونجر 220الآن چند هست

farshad 54
30-11-1393, 11:52 بعد از ظهر
6600

herta
01-12-1393, 12:57 قبل از ظهر
اونوقت چطوره که یه نفری مدل 93رو که 1100رفته میده 7تومن البته شاید چون توی شهرستانم این قیمتو میده

آق وحید
01-12-1393, 03:44 قبل از ظهر
سلام
الان توی مشهد6800الی900هست.
دو ماه پیش که من گرفتم زنگ زدم نمایندگی تهران6500بود همون موقع تو مشهد6800من خریدم
که به نمایندگی تهران که گفتم گفتن با هزینه حمل و غیره 6800درسته!!!!:297:

- - - Updated - - -

البته باید حسابی بچرخی...اگه قصده خرید داری...چون همین الان من دو سه جا سراغ دارم
که7200 میفروشن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در صورتی که چهار تا خیابون بالاتر که نمایندگیه تایید شده ست6800 میدن.

آق وحید
06-12-1393, 03:17 قبل از ظهر
سلام
آمپر بنزین موتورم کار میکنه ولی دل بخواهی!!!!!!!!!!!
یهنی مثلا شب که میام خونه یه درجه رو نشون میده ظهر که میرم سره کار
یا یه درجه بالا میره یا پایین میاد!!!!!!!!!!
مثلا پمپ که رفتم تا لبه لب پرش کردم ولی عقربه تا ته فول نرفت...نیم خال جا داشت هنوز.........
ولی موقع روشن کردن خیلی آروم میاد بالا نشانه خرابی نداره!!!!!!!!!
باید بازش کنم؟؟؟؟؟؟
درضمن باکش رو تا ته خالی کردم یعنی انقدر باهاش رفتم که دیگه خاموش شد..البته بدون زاپاس...
بعد که رفتم پمپ11.5لیتر بنزین گرفت لب به لب..مگه 12لیتر گنجایش نداره؟؟؟؟؟؟3.5هم زاپاس جداست؟؟؟؟؟

آق وحید
09-12-1393, 05:05 قبل از ظهر
سلام.
کسی هم نیست جواب مارو بده ولی از روهم نمیرم:crazy:
امروز خودم روغن موتور رو عوض کردم یه صد و ده بیست سی سی
هم اضافه ریختم...کاره اشتباهی کردم؟؟؟از جایه شیشه که نگاه میکنم پره پره
یه حباب خیلی خیلی ریز بالاش مونده!!!!!!!!!شیطونه میگه صبح کمش کنم!!!!!
اگه باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟

- - - Updated - - -

سلام.

ali.motahari
10-12-1393, 12:08 قبل از ظهر
سلام.

- - - Updated - - -

سلام.
بیشتر از مقدار تعیین شده نباید میریختی
حتما یچی میدونستن ک حجم مشخص کردن
همین الان برو ساکشن کن اون مقدار اضافی رو

mr.foad
10-12-1393, 04:04 بعد از ظهر
سلام.
من دنبال پالس 135 بودم ولی به شکل ناگهانی از استیل و سبک این اونجر خوشم اومد احساس کردم راحتیش باید خیلی از 135 بیشتر باشه کلا یه چیزی میشه که با اینکه خودم ماشین دارم ولی اونجر حس ماشینو به آدم میده. (اینکه میشه کیف واسش زد و خرید از بازار کرد و مسیر های طولانی بدون فشار رفت و خطر افتادن کمتره و ...)
حالا کسایی که استفاده کردید نظرتون چیه با این 5 تومنی که بودجه گذاشتم واسه 135 یه اونجر تمیز بگیرم ؟! شتاب و اینا خیلی خیلی واسم اهمیت نداره بیشتر کشش مهمه تو سربالاییا چون شهرما کوهستانیه همش سربالایی و ... داره ! این اونجر کار یه ماشینو واسم انجام میده (به جز تو هوای بارونی و زمستونا)
از اونجایی که کاملا بی تجربه و صفر کیلومترم تصمیم گرفتم پالس 135 رو بیخیال شم به جاش یه طرح ویو کارکرده ی قیمت افتاده بگیرم یه مدت کار کنم بعدا یه اونجر بگیرم که زیاد نگهش دارم.
نظرات ؟! پیشنهاد ؟ انتقاد ؟! ممنون میشم !

erfi.747
10-12-1393, 09:26 بعد از ظهر
آقا این اونجر عجب شتابی داره با یه آپاچی انداخت اول داشت پا به پاش میرفت فکر کردم دیگه آخرین زورشه اما یارو یهو یه نیم کلاج کرد فکر کنم نمیدونم چیکار کرد که من به چشم دیدم که نزدیک بود جلوی موتور بلند شه بعد سوت شد رفت .. قیافه ی راننده ی آپاچیه خیلی باحال بود کاملا poker face داشت به جلو نگا میکرد .. اصلا بهش نمیخوره اینجوری راه بره .. صداشم خیلی قشنگه از صدای پالس که بهتره به نظر من ..

mr.foad
11-12-1393, 12:43 بعد از ظهر
آقا این اونجر عجب شتابی داره با یه آپاچی انداخت اول داشت پا به پاش میرفت فکر کردم دیگه آخرین زورشه اما یارو یهو یه نیم کلاج کرد فکر کنم نمیدونم چیکار کرد که من به چشم دیدم که نزدیک بود جلوی موتور بلند شه بعد سوت شد رفت .. قیافه ی راننده ی آپاچیه خیلی باحال بود کاملا poker face داشت به جلو نگا میکرد .. اصلا بهش نمیخوره اینجوری راه بره .. صداشم خیلی قشنگه از صدای پالس که بهتره به نظر من ..

اونجر درحد یه آپاچی شتاب داره ؟! :| شاید دستکاری شده بوده ! اگرنه با اون وزن و هیکل و یه موتور دو سوپاپ تا الان فکر میکردم خیلی فشار بیاری درحد یه موتور کاب طرح ویو شتاب داشته باشه !

erfi.747
11-12-1393, 08:16 بعد از ظهر
اونجر درحد یه آپاچی شتاب داره ؟! :| شاید دستکاری شده بوده ! اگرنه با اون وزن و هیکل و یه موتور دو سوپاپ تا الان فکر میکردم خیلی فشار بیاری درحد یه موتور کاب طرح ویو شتاب داشته باشه !
نه داداش کاب چیه ؟؟؟ منم اگه به چشم نمیدیدم باور نمیکردم چون اصلا موتورای کروزر شتابی به اون صورت ندارند اما این اونجر ظاهرش گول زنندس وگرنه بخواد گاز بده ... امروز به یکی از دوستام گفتم گفت اونجر در حالت نرمال صدی 3 میسوزونه اما وقتی اونجوری بهش گاز بدی تا صدی 4.5 هم ممکنه بسوزونه شایدم بیشتر .. این گفته درسته ؟؟؟ به نظرم باید درست باشه وگرنه محاله اونجوری راه بره ..

mr.foad
11-12-1393, 10:20 بعد از ظهر
نه داداش کاب چیه ؟؟؟ منم اگه به چشم نمیدیدم باور نمیکردم چون اصلا موتورای کروزر شتابی به اون صورت ندارند اما این اونجر ظاهرش گول زنندس وگرنه بخواد گاز بده ... امروز به یکی از دوستام گفتم گفت اونجر در حالت نرمال صدی 3 میسوزونه اما وقتی اونجوری بهش گاز بدی تا صدی 4.5 هم ممکنه بسوزونه شایدم بیشتر .. این گفته درسته ؟؟؟ به نظرم باید درست باشه وگرنه محاله اونجوری راه بره ..

عجب ! :| آخه با اون هیکلش بهش نمیاد اصلا !
مگه اونجر کلا صدی چند میسوزنه ؟! به نظرم واسه یه موتور220 با اون وزن و هیکل صدی 3 نباید زیاد باشه ! الان CG125 یه وقتایی بیشتر از 3 میسوزونه !

erfi.747
12-12-1393, 12:01 قبل از ظهر
عجب ! :| آخه با اون هیکلش بهش نمیاد اصلا !
مگه اونجر کلا صدی چند میسوزنه ؟! به نظرم واسه یه موتور220 با اون وزن و هیکل صدی 3 نباید زیاد باشه ! الان CG125 یه وقتایی بیشتر از 3 میسوزونه !
تکنولوژی ساخت انجین اونجر با سی جی فرق میکنه .. سی جی در حالت نرمال صدی 2.3 طبق دفترچه ی راهنمای فنی یکی از این شرکت هایی که سی جی میسازن میسوزونه و اگه گازش بدی تا صدی 3 یا بیشترم شاید بره چون تکنولوژی ساختش قدیمیه .. همین پالس رفیقم رو برچسب مصرفش نوشته بود 2.8 اما گازش بدی تا 3.5 یا نهایت یکم بیشتر میسوزونه اما اونجر با 40 سی سی اختلاف اگه گازش بدی طبق گفته ی دوستم صدی 4.5 یا حتی 5 هم ممکنه بسوزونه و به نظر من واسه همین خوب راه میره .. من سی جی خودمو وقتی گازو تخته میکنم انصافا خوب میره اما باک خیلی زودتر از حالت معمول میره رو زاپاس .. بازم این اطلاعات من بود .. اگه اساتید لطف کنن توضیحی بدن خیلی بهتر میشه ..

mr.foad
12-12-1393, 12:32 بعد از ظهر
تکنولوژی ساخت انجین اونجر با سی جی فرق میکنه .. سی جی در حالت نرمال صدی 2.3 طبق دفترچه ی راهنمای فنی یکی از این شرکت هایی که سی جی میسازن میسوزونه و اگه گازش بدی تا صدی 3 یا بیشترم شاید بره چون تکنولوژی ساختش قدیمیه .. همین پالس رفیقم رو برچسب مصرفش نوشته بود 2.8 اما گازش بدی تا 3.5 یا نهایت یکم بیشتر میسوزونه اما اونجر با 40 سی سی اختلاف اگه گازش بدی طبق گفته ی دوستم صدی 4.5 یا حتی 5 هم ممکنه بسوزونه و به نظر من واسه همین خوب راه میره .. من سی جی خودمو وقتی گازو تخته میکنم انصافا خوب میره اما باک خیلی زودتر از حالت معمول میره رو زاپاس .. بازم این اطلاعات من بود .. اگه اساتید لطف کنن توضیحی بدن خیلی بهتر میشه ..
پس همون ! مصرفش حداقل بالای سه و نیم هست که البته واسه یه موتور سنگین وزن مصرف زیادی هم نیست ! باکشم که نسبتا بزرگه و مشکلی درست نمیکنه !
فقط از نظر طول عمر چطوریه بخوای فشار نیاری موتوری هست که بشه سالها نگهش داری درحد مثلا 40 و 50هزار تا ؟! قیافش که اینطوری نشون میده.

erfi.747
12-12-1393, 07:34 بعد از ظهر
پس همون ! مصرفش حداقل بالای سه و نیم هست که البته واسه یه موتور سنگین وزن مصرف زیادی هم نیست ! باکشم که نسبتا بزرگه و مشکلی درست نمیکنه !
فقط از نظر طول عمر چطوریه بخوای فشار نیاری موتوری هست که بشه سالها نگهش داری درحد مثلا 40 و 50هزار تا ؟! قیافش که اینطوری نشون میده.
بله من تا به حال از کسی نشنیدم که بگه اونجر موتور بی کیفیته .. کلا محصولات باجاج همشون دارای کیفیت خیلی خوبی هستند .. دیگه هرچی باشه باجاج تحت لیسانس کاوازاکی هستش .. شما اگه با موتور درست رانندگی کنی و فشار الکی نیاری حداقل 5-4 سال موتوره واست .. البته اینم بگم که نگهداریش خیلی مهمه .. به هر موتوری اگه نرسی دیگه بهت سواری نمیده یا خرج میذاره رو دستت .. شما اگه قصد خرید اونجر رو داری مطمئن باش پشیمون نمیشی ..

آق وحید
13-12-1393, 05:22 قبل از ظهر
سلام
من زیاد با بحث های فنی آشنا نیستم.
ولی اگه شرکتی اعلام میکنه که موتور صدی دو و شیش میسوزونه
و یکی از امتیازاتش رو هم کم مصرف بودنش اعلام میکنه پس یا مونتاژ مورد داشته
یا یه قطعه ای چیزی مورد داره.البته یک عامل دیگه هم رانندگیه ماهاست!!!!!!!!!
من خودم رو میگم دیشب فهمیدم موتورم صدی سه و هشت میسوزونه ولی زیاد تعجب نکردم چون
یکم به وسیله فشار میارم:hanghead:ولی با همه این اوصاف میخوام به یه تعمیرکار نشون بدم
ببینم طبیعیه یا نه.
در جوابه اون دوستمون هم که از موتور و کیفیت و غیرش پرسیده بود اینکه.......
امیدوارم هرچه زودتر بخری تا از لذت سواریش بهرهمند بشی.....خیلی احساسی شد؟؟؟؟؟؟:4chsmu1:
البته اگه امکانش رو داری صفر بردار که به دلت بشینه.
خوش باشید.

mr.foad
13-12-1393, 01:59 بعد از ظهر
سلام
من زیاد با بحث های فنی آشنا نیستم.
ولی اگه شرکتی اعلام میکنه که موتور صدی دو و شیش میسوزونه
و یکی از امتیازاتش رو هم کم مصرف بودنش اعلام میکنه پس یا مونتاژ مورد داشته
یا یه قطعه ای چیزی مورد داره.البته یک عامل دیگه هم رانندگیه ماهاست!!!!!!!!!
من خودم رو میگم دیشب فهمیدم موتورم صدی سه و هشت میسوزونه ولی زیاد تعجب نکردم چون
یکم به وسیله فشار میارم:hanghead:ولی با همه این اوصاف میخوام به یه تعمیرکار نشون بدم
ببینم طبیعیه یا نه.
در جوابه اون دوستمون هم که از موتور و کیفیت و غیرش پرسیده بود اینکه.......
امیدوارم هرچه زودتر بخری تا از لذت سواریش بهرهمند بشی.....خیلی احساسی شد؟؟؟؟؟؟:4chsmu1:
البته اگه امکانش رو داری صفر بردار که به دلت بشینه.
خوش باشید.

والا من هدفم پالس 135 بود میخواستم صفر بگیرم که تو شهر با وجدان من میدنش 5 تومن ! شایدم الان بالای 5 تومن بدنش ! ولی اونجرو دیدم به خاطر قابلیتاش بیشتر ازش خوشم اومد منظورم تیپشه که میشه کیف یا صندوق واسش زد کلا قیافش تغییر میکنه واسه من حکم یه ماشینیو داره که مشکلات طرح ترافیک و مصرف بالای بنزین و از همه بدتر جای پارک و این چیزارو نداره ! قیمت صفرش رو الان نمیدونم چنده باید تو حدودای 7 تومن یا 8 تومن اینا باشه. ولی توی آگهی هایی که دیدم کارکرده ی تمیزش از 4500 تا 5500 و اینا میدادن البته 6500 هم زیاد بود ولی اگه قیمت صفرش 7 و اینا باشه ظاهرا قیمت از خودشون دادن. و از قیافشم اینطوری برداشت کردم که اصلا ساختارش طوریه که درسته صفر بخری خیلی بهتره ولی کارکردشم چیزی نیست که عمرش کم شده باشه ! به نظرم یه چیز خرکار اومد مثل ماشین که هیچ لزومی نیست آدم صفر بخره گاهی کارکرده ی تمیزش هیچ تغییری تو هدف آدم ایجاد نمیکنه یعنی مثل وسایل خونگی یا حتی اکثر موتور سیکلتای بی کیفیت بازار نیست که اگه صفر بخری خیلی فرقشه با کارکرده. حالا اگه اشتباه میکنم بگید لطفا شاید من اشتباها فکر میکنم این اندازه ی یه ماشینی عمر مفید داره.
مشکل به اون صورت پولش نیست ولی ازاونجایی میگم کارکردش باشه که من 5 تومن بودجه گذاشته بودم دیگه هی نرم بالا ! چون بخوای بالا بری آخر میرسی به یه موتور 20 میلیونی ! :|

farshad 54
13-12-1393, 06:05 بعد از ظهر
آونجر 220 اینجا صفرش 6600 هست

کارکرده مدل 91 یا 92 رو هم میشه با 5200 تا 5800 پیدا کرد

موتور خوب و بی آزاریه

- - - Updated - - -

اینم آونجر خدا بیامرز من یادش گرامی البته این 200 cc هست که دیگه تولید نمیشه

- - - Updated - - -

اینم آونجر خدا بیامرز من یادش گرامی البته این 200 cc هست که دیگه تولید نمیشه

mr.foad
13-12-1393, 09:59 بعد از ظهر
مرسی داداش !
واسه آدمی با 183 سانت قد و 65 کیلو وزن موتور سنگین و بزرگی نیست ؟! چون سوارش نشدم میپرسم ! واسه یه تیپ غیر اسپورت و افسرده حال غیر عادی نمیاد ؟!

farshad 54
13-12-1393, 11:11 بعد از ظهر
هیچ مشکلی نداره

فقط شما تصمیمتو بگیر ببین پالس 135 میخوای یا آونجر

به نظرم اگر پولشو داری همین آونجر بهترین انتخابه راحت - حوش رخ - کم استهلاک - قوی - خوراک جاده و ........

من که داشتم خیلی باش حال میکردم

mr.foad
13-12-1393, 11:50 بعد از ظهر
والا مشکل آنچنانی با پولش ندارم ولی از طرح ویو کویر رادیسون هی اومدم بالا تا شده این بودجه ی 5 تومنی ! بازم بخوام برم بالا آخر میرسم به یه موتور 40 میلیونی ! :|
انقدر پالس 135 گیرم نیومد که هی فکر تو سرم زد گفتم به جای یه 135 صفر بدم یه اونجر کارکرده بگیرم حالا یه کم گرونترم شد عیب نداره. بخوام نو بگیرم فردا یه مدل گرونتر پیدا میشه میگم با پول صفر این میدم یه کارکرده ی فلانیو میگیرم که بهتره ! تو تاپیک پالس 135 مختصر توضیح دادم که برنامم حدودا چیه. اونجر فقط به این خاطر که دوتا صندوق یا کیف میشه دو طرفش زد تا همه کاره بشه به دلم نشسته و احساس خودم که میگه قرص و محکمتره و بیشتر از 135 عمر میکنه در شرایط برابر. ! یعنی اونجر دستم باشه شاید به جز تو بارون و سرما یخبندون دیگه لازم نباشه ماشین درارم بیرون. اگرچه که میدونم با پیدا کردن اینم تو این شهر دچار مشکل میشم. این شد که تصمیم گرفتم حدالامکان یه 135 خوب ولی قیمت افتاده بگیرم که اگه اونجر خوب پیدا کردم اونو فروختم خیلی ضرر نکنه و اگرم از خیر اونجر گذشتم چیزی نگرفته باشم که عمر مفید زیادی ازش گذشته باشه و حس و حال یه موتور نو از سرش درومده باشه.

rotfiler
14-12-1393, 09:00 بعد از ظهر
سلام دوستان، من مدتی پیش با این موتور آشنا شدم، از قیافش خوشم اومد، در موردش تو اینترنت جستجو کردم، با این سایت آشنا شدم، همه مطالب سایت رو خوندم و بالاخره اوایل اسفند یه مدل 94 خریدم. چون گواهینامه هنوز ندارم و مدارکش کامل نشده تو این مدت فقط 250 کیلومتر باهاش روندم ولی همینش هم بهم خیلی حال داده، باهاش تا 120 تا هم در اتوبان امام علی روندم. حالا مدتی سوار میشم و بعد تجربیاتم رو با بقیه علاقه مندها در این انجمن به اشتراک میذارم. الان فقط براش یه چادر گرفتم چون در حیاط خونه پارکش میکنم. یه چند تکه لباس برای خودم گرفتم برای سواری با این موتور و میخوام یه کوله بگیرم برای سفرای بعد از عیدم.

حسین1341
16-12-1393, 01:16 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور من 15 تا کار کرده وتا حالا هیچ مشکلی نداشته فقط هفته گذشته سوزن شناور کاربراتورش رو عوض کردم البته من اهل گاز دادن نیستم،مصرفش هم معمولا زیر صدی3 هستش.

صفا
17-12-1393, 10:40 بعد از ظهر
من 5 ساله هر روز سوار اونجرم، این موتور عالیه و مصرفش هم اگر متوسط با سرعت 80-90 تو شهر برونید صدی 3 ولی اگر مثل من اتوبانی استفاده کنید و با حداکثر سرعتش برونید دقیقا با ده لیتر بنزین 260 کیلومتر راه میره که حدودا میشه صدی 4 بیشترم نمیسوزونه. اونم با آخرین دور موتورش و سرعت 120 تا. شتاب این موتور تا 60 تا عالیه و پالس و آپاچی رو میگیره ولی از 100 به بالا کم میاره و سبکی آپاچی غلبه میکنه، بهترین ویژگی این موتور هندلینگ بسیار بالای این موتوره، من هنوز خدا رو شکر یه تصادفی این موتور رو ندیدم. به خاطر زین پایینش و شکل فرمان، لاستیک عقب پهن و کلا کلاس کروز بودنش واقعا پایداره و راحت. من دایلیم داشتم اینم داشتم. دایلیم رو فروختم واقعا نتونستم اونجر رو بفروشم، بد جور آدم بهش عادت میکنه.

Arash-The-Rider
20-12-1393, 10:58 بعد از ظهر
من 5 ساله هر روز سوار اونجرم، این موتور عالیه و مصرفش هم اگر متوسط با سرعت 80-90 تو شهر برونید صدی 3 ولی اگر مثل من اتوبانی استفاده کنید و با حداکثر سرعتش برونید دقیقا با ده لیتر بنزین 260 کیلومتر راه میره که حدودا میشه صدی 4 بیشترم نمیسوزونه. اونم با آخرین دور موتورش و سرعت 120 تا. شتاب این موتور تا 60 تا عالیه و پالس و آپاچی رو میگیره ولی از 100 به بالا کم میاره و سبکی آپاچی غلبه میکنه، بهترین ویژگی این موتور هندلینگ بسیار بالای این موتوره، من هنوز خدا رو شکر یه تصادفی این موتور رو ندیدم. به خاطر زین پایینش و شکل فرمان، لاستیک عقب پهن و کلا کلاس کروز بودنش واقعا پایداره و راحت. من دایلیم داشتم اینم داشتم. دایلیم رو فروختم واقعا نتونستم اونجر رو بفروشم، بد جور آدم بهش عادت میکنه.

والا این موتور به نظر من فقط برای مصرف شهری ساخته شده. با وجود جثه ی بزرگش خیلی مانور پذیره ولی قدرت مزخرفی داره. من هم اونجر 220 داشتم هم پالس 220. ولی این لامصب اصلا راه نمی رفت.اگر باد مخالف تو جاده داشتم، میرفت رو 100 تا حداکثر 105 تا. اونم در حالیکه دسته ی گاز دیگه جایی برای چرخوندن نداشت. گیربکس بسیار بسیار اشغالی هم داشت. کیلومتر هم که گیج میزد. کیفیت رنگ باک هم پایین بود.
تنها چیزی از این موتور که باهاش حال کردم استایل نشستن بود که حس خیلی خوبی به ادم میداد. همچین لا کتا باز بود... :icon_pf (95):

MoKa AVG
29-12-1393, 02:55 بعد از ظهر
سلام دوستان..من عضو جدیدم...1 عدد اونجر مشکی دارم...کم کم دارم بهش رسیدکی میکنم...فیلتر هوای ریس نسب کردم روش(به شکل قابل توجهی شتاب زیاد شد)کاتالیزور اگزوز رو برداشتم و مسیر خروج دود رو بازتر کردم(هم شتاب هم تاپ اسپید بالا رفت)شمع سوزنی نصب کردم(دور موتور سریعتر بالا میره و بهتر کار میکنه)یه برنامه هایی هم برای لاستیک عقب و کاربراتور دارم....بسیار موتور عالی هستش..با آپاچی و پالس کل کل کردم..تو هیچ شرایطی نتونستن برسن بهم..(نه تو شتاب نه تو تاپ اسپید) حد اکثر سرعتی که رفتم 130 کیلومتر

Essy AVG
29-12-1393, 04:00 بعد از ظهر
moka جان از اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتی ممنونم

MoKa AVG
29-12-1393, 04:05 بعد از ظهر
Moka jan az etelaati ke dar ekhtiyare ma gozashti mamnonamخواهش ميكنم اسي جان....چندتا كار ديگه مونده كه رو موتور انجام بدم....حتما خبر اون هارو هم ميزارم تو سايت

farshad 54
29-12-1393, 11:40 بعد از ظهر
Moka jan az etelaati ke dar ekhtiyare ma gozashti mamnonam

لطفا فارسی تایپ کنید

Essy AVG
29-12-1393, 11:45 بعد از ظهر
عذر خواهي ميكنم از همه

Sent from my iPhone using Tapatalk

MoKa AVG
01-01-1394, 01:09 قبل از ظهر
دوستان عزيز...كسي و ميشناسين كه تو كار كاربراتور باشه؟...و واقعا كارش درست باشه...كه حتي واسه تعويض كاربراتور به يك لول بالاتر بتون مشاوره بده به من؟!...مرسي

Sent from my iPad using Tapatalk

Arash-The-Rider
08-01-1394, 08:21 بعد از ظهر
دوستان عزيز...كسي و ميشناسين كه تو كار كاربراتور باشه؟...و واقعا كارش درست باشه...كه حتي واسه تعويض كاربراتور به يك لول بالاتر بتون مشاوره بده به من؟!...مرسي

من خودم خیلی سر این سرعت پایین اونجر کلنجار رفتم. اونجر کاربراتش ucal bs-29 هست و پالس 220 کاربراتش هست ucal ucd-33.
تعویضش با مدل 220 هیچ تاثیری روی قدرت موتور نداشت (من این کار رو کردم). شما برای سرعت و گشتاور بیشتر باید یکراست بری سر cdi.

saeiid
17-01-1394, 01:47 قبل از ظهر
یعنی چی بری سراغ cdi

آق وحید
18-01-1394, 03:36 قبل از ظهر
سلام کسی از آقایون مشهد هستند؟؟؟؟؟؟
یه تعمیرکار اونجر (بغیر از الله بیگی)سراغ دارید؟؟؟؟؟؟
ممنون

aliyari150
19-01-1394, 03:38 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید

ما تازه اومدیم و خوشحالیم که با اینجا آشنا شدیم:gigglesmile:
من الان یه باجاج باکسر 150 دارم ولی میخوام یه اونجر 220 بخرم
به نظرتون الان بخرم یا بزارم یه چند وقت دیگه>؟؟/
اخه توافق شده میترسیم بخریم بعد قیمت بیاد پایین

من عاشق هارلی هستمو اگه کسی هست از هارلی چیز میدونه کلا بگه
ممنون:clap:

aliyari150
19-01-1394, 04:30 بعد از ظهر
سلام عزیزم...
والا قیمت جدید اونجر در همین لحظه 6300 میباشد
با تشکر

erfi.747
20-01-1394, 12:11 قبل از ظهر
سلام دوستان..من عضو جدیدم...1 عدد اونجر مشکی دارم...کم کم دارم بهش رسیدکی میکنم...فیلتر هوای ریس نسب کردم روش(به شکل قابل توجهی شتاب زیاد شد)کاتالیزور اگزوز رو برداشتم و مسیر خروج دود رو بازتر کردم(هم شتاب هم تاپ اسپید بالا رفت)شمع سوزنی نصب کردم(دور موتور سریعتر بالا میره و بهتر کار میکنه)یه برنامه هایی هم برای لاستیک عقب و کاربراتور دارم....بسیار موتور عالی هستش..با آپاچی و پالس کل کل کردم..تو هیچ شرایطی نتونستن برسن بهم..(نه تو شتاب نه تو تاپ اسپید) حد اکثر سرعتی که رفتم 130 کیلومتر
هزینه ی این خرجایی که گفتید چقدر شد حدودا ؟؟؟

zazoo
21-01-1394, 08:46 بعد از ظهر
سلام دوستان.من دو روز که عضو persianmotor شدم..
همیشه عاشق هارلی بودم.ولی حتی نتونستم یه اونجر هم بخرم.اما الان تو سن 33 سالگی دچار یه بیماری شدم که وقت زیادی برای زندگی ندارم.به همین خاطر بیشتر وسایلم رو فروختم که شد حدودا 3.80.000 تومن.
و میخوام یه اونجر بخرم تا این حدودا دو سال باقیمونده از زندگیم رو باهاش ایران رو بگردم...
خواهشم از دوستان اینه که اگر کسی یه اونجر با این قیمت با رنگهایی مثل مشکی یا نقرهای سراغ داره به من معرفی کنه تا بخرمش.
پیشاپیش از لطفتون ممنونم.

siadatnia
24-01-1394, 11:36 بعد از ظهر
سلام آقا وحید
من مشهدی هستم و اونجر دارم
مشکل من هم مشابه شماست و تعمیرکار خوبی سراغ ندارم واسه سرویس کاری موتور
ولی یه خبر خوب دارم برات که مشهدی

من یه مدته که دارم مشهدی های با حالی که اونجر یا موتور طرح هارلی دارن رو جمع میکنم تا یه گروه با کلاس موتور سواری واسه گشت و گذار شهری و خارج شهر راه بندازیم
اگه تمایل به شرکت داشتی حتما با من تماس بگیر

مخلص همه بچه های گل مشهد
09155095396

aliyari150
26-01-1394, 10:52 قبل از ظهر
سلام آقا وحید
من مشهدی هستم و اونجر دارم
مشکل من هم مشابه شماست و تعمیرکار خوبی سراغ ندارم واسه سرویس کاری موتور
ولی یه خبر خوب دارم برات که مشهدی

من یه مدته که دارم مشهدی های با حالی که اونجر یا موتور طرح هارلی دارن رو جمع میکنم تا یه گروه با کلاس موتور سواری واسه گشت و گذار شهری و خارج شهر راه بندازیم
اگه تمایل به شرکت داشتی حتما با من تماس بگیر

مخلص همه بچه های گل مشهد
09155095396

سلام
منم میخاااااااااااااااااااااا ااااااااااام:waiting:
پس من چی ؟؟؟:24:

realreza
26-01-1394, 09:43 بعد از ظهر
من یه اونجر 220 مدل 92 دارم
دنبال طلق بادگیر جلوشم .آخه تو بازرا اصلا گیر نمیاد.خودم مشهدم ولی تهرانم رفتم گیرم نیومد.یه جا گفت برات میارم 300 تومن.خیلی گرونه این قدر نمیارزه یه طلق پلاستیکی.لطفا اگه کسی جایی سراغ داره کمکم کنه

- - - Updated - - -

دنبال طلق بادگیر جلوشم .آخه تو بازرا اصلا گیر نمیاد.خودم مشهدم ولی تهرانم رفتم گیرم نیومد.یه جا گفت برات میارم 300 تومن.خیلی گرونه این قدر نمیارزه یه طلق پلاستیکی.لطفا اگه کسی جایی سراغ داره کمکم کنه

mohrah
07-02-1394, 02:18 بعد از ظهر
سلام بر همه دوستان
می‌خواستم ببینم آیا اونجر برای تردد بین کرج و تهران به‌صورت روزانه (تابستون و زمستون) مناسبه یا نه؟
در ضمن اگر کسی تجربه تردد روزانه بین کرج و تهران با موتور را دارد ممنون می‌شوم که به اشتراک بگذارد.

Mehdi3151
07-02-1394, 04:57 بعد از ظهر
باسلام خدمت دوستان
من تازه عضوشدم و حدوديكماهي ميشه آونجر٢٢٠خريدم رنگ مشكي
ميخواستم رنگ موتورمو مشكي مات يا همون كربني بكنم خواستم ازتجربه شماها استفاده كنم.ممنون اگه راهنماييم كنين.

ali.motahari
11-02-1394, 01:14 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

aliyari150
11-02-1394, 03:39 بعد از ظهر
سلام دوستان ..........................هورااااااااا اااااا....................بلاخره روز یکشنبه یه اونجر 220 قرمز میخرم ...........همین هفته......خیلی خوشحالم:20:
باور کنین به هیچ قیمتی عمراااااااااااا اگه بفروشمش :29dz8zk::29dz8zk:

نامردا آبیشو 9 تومن قیمت میدن بعد مشکیو قرمزشو 6.800
خیلی نامردیه...........

ولی در هر صورت میخرم

فقط یه مشکلی....
دوستان اگه کسی میدونه یه راهنمایی به ما بده
ما با این موتور میخوایم بریم دانشگاهو برگردیم
یه سوال
چیکار کنم که بچه ها روش حساس نشنو خلاصه روی موتور ما خراب کاری نکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از طرفی دوس دارم ببرمش دانشگاه از طرفی میترسم روش خرابکاری کنن
یه پیشنهادی چیزی اگه دارید بگید
ممنون میشم
مرسی

farshad 54
11-02-1394, 03:51 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

قیمت طلق جلوش همینه اگر گیر بیاری

- - - Updated - - -

سلام بر همه دوستان
می‌خواستم ببینم آیا اونجر برای تردد بین کرج و تهران به‌صورت روزانه (تابستون و زمستون) مناسبه یا نه؟
در ضمن اگر کسی تجربه تردد روزانه بین کرج و تهران با موتور را دارد ممنون می‌شوم که به اشتراک بگذارد.

شما با این موتور میتونید هر روز براحتی بین تهران و کرج تردد کنید موتور مشکلی براش پیش نمیاد اگر خودتون مشکلی نداشته باشید

- - - Updated - - -

باسلام خدمت دوستان
من تازه عضوشدم و حدوديكماهي ميشه آونجر٢٢٠خريدم رنگ مشكي
ميخواستم رنگ موتورمو مشكي مات يا همون كربني بكنم خواستم ازتجربه شماها استفاده كنم.ممنون اگه راهنماييم كنين.

شما میتونید با تهیه اسپری رنگ لاستیکی که جدیدا اومده به بازار موتور رو مشکی مات گنید این اسپری ها بعد از پاشیده شدن روی سطح مورد نظر به صورت یه لایه لاستیکی سطح رو پوشش میدن که بعدا میتونید براحتی

بدون اینکه به رنگ اصلی آسیب بزنه اونو بکنید - قیمتشم نمیدونم

- - - Updated - - -

سلام دوستان ..........................هورااااااااا اااااا....................بلاخره روز یکشنبه یه اونجر 220 قرمز میخرم ...........همین هفته......خیلی خوشحالم:20:
باور کنین به هیچ قیمتی عمراااااااااااا اگه بفروشمش :29dz8zk::29dz8zk:

نامردا آبیشو 9 تومن قیمت میدن بعد مشکیو قرمزشو 6.800
خیلی نامردیه...........

ولی در هر صورت میخرم

فقط یه مشکلی....
دوستان اگه کسی میدونه یه راهنمایی به ما بده
ما با این موتور میخوایم بریم دانشگاهو برگردیم
یه سوال
چیکار کنم که بچه ها روش حساس نشنو خلاصه روی موتور ما خراب کاری نکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از طرفی دوس دارم ببرمش دانشگاه از طرفی میترسم روش خرابکاری کنن
یه پیشنهادی چیزی اگه دارید بگید
ممنون میشم
مرسی

یعنی چی روش خرابکاری نکنن ؟

مگه ملت اونجا ندید بدیدن که بیان رو این موتور خرابکاری کنن ؟

شما اگر خیلی حساسی میتونید یه دزد گیر رو موتور نصب کنید + یه چادر که بکشین روی موتور

aliyari150
12-02-1394, 06:33 بعد از ظهر
سلام دوستان
خب اینی که من میخوام بگیرم 1000 تا کار کرده دارم 1 ملیون زیر قیمت میخرمش
دوستان اگه در مورد اینکه من چجوری تستش کنم که بفهمم سالمه یا نه منو راهنمایی کنن ممنون میشم
مرسی....

معمار
12-02-1394, 06:55 بعد از ظهر
سلام دوستان
خب اینی که من میخوام بگیرم 1000 تا کار کرده دارم 1 ملیون زیر قیمت میخرمش
دوستان اگه در مورد اینکه من چجوری تستش کنم که بفهمم سالمه یا نه منو راهنمایی کنن ممنون میشم
مرسی....

راحت ترین کار اینه که بری به یکی دو تا تعمیرکار نشون بدی

Mehdi3151
13-02-1394, 04:23 بعد از ظهر
دوستان بنظرتون اگه براي رنگ مات كردن باك از برچسب مات ياكربني استفاده كنم جاش ميمونه يا نه؟
اگه كسي تجربه داره ممنون ميشم راهنمايي كنه
دوستي هم لطف كرده و پيشنهاد داده بااسپري خوب در مياد من ميخوام اگه بعدازمدتي خواستم بفروشم برنگ اصلي موتور آسيبي نرسيده باشه

diyakohdv
16-02-1394, 10:26 قبل از ظهر
سلام من قراره یکی بخرم مدل اخر 93 روش اگزوز قهرمانی داره یا 3 تا کیف چرمی و 4000 تا ام کار کرده
میگه 6 تومن
به نظرتون قیمت بالا نیست؟
عکسش هرکاری میکنم اپلود نمیشه
تونستم میزارم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

aliyari150
16-02-1394, 12:13 بعد از ظهر
سلام من قراره یکی بخرم مدل اخر 93 روش اگزوز قهرمانی داره یا 3 تا کیف چرمی و 4000 تا ام کار کرده
میگه 6 تومن
به نظرتون قیمت بالا نیست؟
عکسش هرکاری میکنم اپلود نمیشه
تونستم میزارم
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

__________________________________________________ ___

سلام
من چند روز پیش یکی خریدم به قیمت 6 ملیونو 800 تومن دقیقا همین رنگ شماس قرمز رنگه و مدل 93 و صفر بود
چیزی که شما میگید بد نیس اما اونجا دیدم 1000 تا کار کرده رو 5.800 میدادن
یکم خش داشت اما باز 5.800 حدود 1 ملیون زیر قیمت
مال شما 4000 هزار تا کار کرده که یکم زیاده اما اگه اگزوز قهرمانی داره و سه تا هم کیف چرم میارزه
اما یه قرار 24 ساعته برای اطمینان بزار باهاش که تا 24 ساعت امتحان بتونی بکنی
ببرش پیش یه تعمیرگاه و نشون بده ببین چی میگن
اما در کل خوبه

- - - Updated - - -

اما اون شیشه جلوی موتورو نمیخوام
اگه کسی خواست بگه

realreza
01-03-1394, 09:51 قبل از ظهر
بچه ها من اونجر دارم و در به در دنبال طلق بادگیر جلو براشم.کسی میتونه کمکم کنه.
شمارمم اینه 09362940703

hegzz
01-03-1394, 12:44 بعد از ظهر
بچه ها من اونجر دارم و در به در دنبال طلق بادگیر جلو براشم.کسی میتونه کمکم کنه.
شمارمم اینه 09362940703

اگه اصفهان هستید انبار نمایندگی جترو داره، شاید هم ارسالی داشته باشه که سفارش بدید واستون ارسال کنه...

hossein1341
02-03-1394, 03:38 بعد از ظهر
یه سری به نمایندگی باجاج تو امیریه روبروی مهدیه تهران کمی بالاتر سر بزنید چند وقت پیش داشت

AMIER22
11-03-1394, 01:28 قبل از ظهر
سلام بچه ها خسته نباشید کسانی که بچه تهران هستن وپایه مسافرت های کوتاه بیرون شهری هستن اعلام کنن باهم قرار بزاریم یک گشتی بیرون شهر بزنیم:icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_:

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خسته نباشید کسانی که بچه تهران هستن وپایه مسافرت های کوتاه بیرون شهری هستن اعلام کنن باهم قرار بزاریم یک گشتی بیرون شهر بزنیم:icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_:

AMIER22
11-03-1394, 04:57 بعد از ظهر
سلام بچه به نظرتون میشه یک انجین 250 زیرش جاکرد:24::24:

MANHUNT
11-03-1394, 05:28 بعد از ظهر
سلام بچه به نظرتون میشه یک انجین 250 زیرش جاکرد:24::24:

خواستن توانستنس چرا نمیشه موتور سوزوکی جی ان 250 فکر کنم قشنگ روش سوار بشه

pouya_yz
13-03-1394, 12:43 بعد از ظهر
سلام دوستان، دیروز یه اونجر مشکی با طلق خریدم 6/580
سوال: باکو پر کردم از زیر لاستیک کنسول نشت می کرد، بیشتر وقتی روی جک بغل بود علت چیه؟
روغن سوپر پیشتاز پیشنهاد کرده بودید؟
رفتم باتری اتمی بگیرم لوازم فروش گفت این باتری خوبی داره حیفه و استفاده کن.

hossein1341
13-03-1394, 04:12 بعد از ظهر
کلا وقتی باک خیلی پر باشه نباید روی جک بغل گذاشت

farshad 54
13-03-1394, 05:18 بعد از ظهر

mohsenr
13-03-1394, 07:12 بعد از ظهر
شیرازی اونجر سوار داریم قرار بزاریم ؟؟!

AMIER22
15-03-1394, 12:39 بعد از ظهر
سلام داداش موتور خیلی قشنگ شده حالا کجا دادی این کارو برات کرده لطفلا آدرس وقیمت رو برای ما بنویس

سلام داداش خیلی قشنگه فقط یگو کجا دای این کا رو برات کردنم آدرسش رو بنویس یا قیمت

farshad 54
15-03-1394, 03:01 بعد از ظهر
موتور مال من نیست در مغازه اوس محمود دیدم گفتم یه عکسی بگیرم بذارم واسه اونجر بازا :29:

AMIER22
19-03-1394, 12:46 قبل از ظهر
موتور مال من نیست در مغازه اوس محمود دیدم گفتم یه عکسی بگیرم بذارم واسه اونجر بازا :29:

داشی این اوس محمود که میگی اگر موتور ساز خوبی هست آدرسشو بنویس

- - - Updated - - -

داشی این اوس محمود که میگی اگر موتور ساز خوبی هست آدرسشو بنویس

- - - Updated - - -

داداش این جا دیگه مثل قبل نیست فکر نکنم کسی پایه بیرون رفتن باشه

- - - Updated - - -

داداش این جا دیگه مثل قبل نیست فکر نکنم کسی پایه بیرون رفتن باشه

farshad 54
19-03-1394, 08:52 قبل از ظهر
خ مولوی اول خ ولیعصر سمت چپ پشت ایستگاه اتوبوس تاپ سیکلت محمود (نمایندگی باجاج هم هست )

aliyari150
20-03-1394, 01:39 بعد از ظهر
سلام دوستان
خوبید؟؟
دوستان من امروز تو موتورم متوجه یه چیزی شدم که میخواستم بپرسم دقیقا چیه این

من اونجر 220 دارمو اگه دقت کنین روی موتور سمت چپ و سمت راست شیشه کوچکی هست که معلومه چیه و مال روغنه اما سمت چپ هم شیشه کوچکی هست که امروز متوجه شدم داخلش دوود هست

میخوام بپرسم این چیه دقیقا

با تشکر

erfi.747
22-03-1394, 09:06 بعد از ظهر
داداش این اگزوزه ماله رگال رپتور نیست ؟؟؟ چیه قضیه اش ؟؟؟

pouya_yz
27-03-1394, 12:41 قبل از ظهر
دوستان سلام ، امروز یک موردی دقت کردم و با عکسهای نت چک کردم دیدم توی مونتاژ ایران تفاوت داره ، زاویه فرمان نسبت به دوشاخ جلو به سمت طلق جلو متمایل شده در حالیکه در عکس های خارجی این تمایل به سمت باکه که نهایتا باعث راحتی بیشتری میشه، من میخام پیچارو شل کنم و زاویه رو ردیف کنم.

farshad 54
27-03-1394, 07:26 قبل از ظهر
سلام دوستان
خوبید؟؟
دوستان من امروز تو موتورم متوجه یه چیزی شدم که میخواستم بپرسم دقیقا چیه این

من اونجر 220 دارمو اگه دقت کنین روی موتور سمت چپ و سمت راست شیشه کوچکی هست که معلومه چیه و مال روغنه اما سمت چپ هم شیشه کوچکی هست که امروز متوجه شدم داخلش دوود هست

میخوام بپرسم این چیه دقیقا

با تشکر

اون شیشه سمت چپ برای موقعی هست که میخوان تایم موتور رو تنظیم کنن از اونجا نگاه میکنن و تایم موتور (سوپاپ ها) رو تنظیم میکنن

چه جوریشو و فلان هم مکانیکا میدونن چی کار کنن ( در این مقال نمیگنجد توضیحش)

آق وحید
02-04-1394, 02:36 قبل از ظهر
سلام
این کاتالیزوره اگزوز دقیقا چیه و کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:297:

به نظره شما یه همچین دسته ای رو اونجر جواب میده؟؟؟؟؟؟
و اینکه چطور میشه گیر آوردش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pouya_yz
05-04-1394, 05:53 بعد از ظهر
سلام . وقتی گاز رو تخته می کنم موتور یه سکسکه یا سکته میزنه و هر چند لحظه تکرار میشه از چی میتونه باشه ؟ برق یا کاربرات یا چیز دیگه ؟ چون هنوز نرفتم برای سرویس.

Ali boroumand
14-04-1394, 08:59 قبل از ظهر
سلام بچها. من ميخوام 1موتور اونجر 220 بخرم واسه مسافرت. راهنمايم ميكنيد لطفا. اينم شمارم 09364785213

Ali boroumand
14-04-1394, 11:11 قبل از ظهر
آقایون به نظرتون واسه مسافرت باکس بزارم یا کیف چرمی؟

farshad 54
14-04-1394, 02:04 بعد از ظهر
سلام

راجب کاتالیزور چندین بار تو همین تاپیک صحبت شده لطفا تاپیک رو مطالعه کنید

همه جور فرمونی هم میشه انداخت به این موتور اون دیگه بستگی به سلیقتون داره

- - - Updated - - -

سلام

راجب کاتالیزور چندین بار تو همین تاپیک صحبت شده لطفا تاپیک رو مطالعه کنید

همه جور فرمونی هم میشه انداخت به این موتور اون دیگه بستگی به سلیقتون داره

- - - Updated - - -

سلام . وقتی گاز رو تخته می کنم موتور یه سکسکه یا سکته میزنه و هر چند لحظه تکرار میشه از چی میتونه باشه ؟ برق یا کاربرات یا چیز دیگه ؟ چون هنوز نرفتم برای سرویس.

این ایراد از برق میتونه باشه احتمالا جریان برق به سر شمع های موتور قطع و وصل میشه باید ببینید کدوم شمع مشکل برق رسانی داره

- - - Updated - - -

این ایراد از برق میتونه باشه احتمالا جریان برق به سر شمع های موتور قطع و وصل میشه باید ببینید کدوم شمع مشکل برق رسانی داره

- - - Updated - - -

سلام بچها. من ميخوام 1موتور اونجر 220 بخرم واسه مسافرت. راهنمايم ميكنيد لطفا. اينم شمارم 09364785213

همین تاپیک رو بخونید راهنمایی میشید

- - - Updated - - -

همین تاپیک رو بخونید راهنمایی میشید

- - - Updated - - -

باکس موتور رو از ریخت میندازه به نظرم کیف بهتره

- - - Updated - - -

باکس موتور رو از ریخت میندازه به نظرم کیف بهتره

moein 007
14-04-1394, 02:06 بعد از ظهر
دوست عزیز تا راهنمایی چی بخوای در کل موتور خوبیه و برای مسافرت عالیه حالا بازم اگه سوالی هست واضح بپرس

Ali boroumand
15-04-1394, 01:38 قبل از ظهر
میخوام با خانومم بریم مسافرت اونم راه دور به نظرتون جواب میده؟
زینش راحت هست واسه دو نفر(هم راننده. هم نفر دوم)؟
به نظرتون باکس واسه مسافرت مقاوم تر نیست تا کیف چرمی؟

rotfiler
17-04-1394, 01:04 قبل از ظهر
سلام دوستان، من امروز با موتور اونجرم در جاده لواسان در حاليكه سرعت زيادي هم نداشتم( حدود 40-50) ليز خوردم و هرچقدر تلاش كردم موتور رو كنترل كنم نشد و زمين خوردم. پشت من خواهرزاده 12 ساله ام هم بود. شانس آورديم كه پشت موتور ماشيني نبود. اين زمين خوردن فكر ميكنم كه بدليل لاستيكهاي موتور بود، چون جاده يك كم پيچ داشت و من در حال گذر از پيچ. نكته ديگه اي كه مهم بود نقش خيلي مهم گاردهاي پا بود كه باعث شد پاي من حين كشيده شدن با موتور زير موتور نمونه و به بدنه خود موتور هم آسيب نرسه. من فقط پوست دستم رفت و خواهرزادم كمي كف دستش زخم شد، اين موتور لاستيكهاي اريجينالش ليز ميخوره، بنابراين بايد خيلي مراقب بود.

- - - Updated - - -

تجربيات من از داشتن اين موتور در 4 ماه گذشته:
معايب تا اندازه اي كه من در اين چند وقت تجربه كردم:
1- حين ايستادن ، خلاص كردن دنده از دنده يك كمي قلقي هست، بعضي وقتها بايد چند بار دنده را بالا پايين كني تا خلاص بشه.
2- مصرف بنزين موتور بالاست مخصوصا اگه پر گاز بري. من حدودا حساب كردم صدي 4 شد!!
3- لاستيكها ليز ميخورند در پيچها، نبايد زياد موتور رو در پيچ خوابوند.
4-قدرت مانور پذيري اين موتور اصلا مثل cg125 نيست و بايد كساني كه به اون مدل موتور عادت دارند حواسشون باشه كه طول اين موتور از اون بيشتره و مانور پذيري كمتر.
5- اگر ترك نشين موتور وزني حدود 80 كيلوگرم داشته باشه در بعضي چاله چوله ها اگزوز به زمين برخورد ميكنه، منظورم يه لحظه هست نه اين كه به زمين ميماله.
6- با اين موتور در ترافيك هاي سنگين ميموني چون بخاطر پهن بودنش از فاصله كم بين ماشينها در ترافيك سنگين نميشه گذشت.

مزايا:
1- استيل خوب نشستن
2- رخ زيباي موتور كه به چشم مي آيد.
3- شتاب خيلي خوب موتور در سرعتهاي تا 80 تا. من ظرف حدود 6 ثانيه از سرعت 10 به 80 كيلومتر بر ساعت رسيدم.
4- عملكرد خوب ترمزها + سيستم فنر

حس من بعد از اين چهار ماه كه موتور رو خريدم و تا حالا 1800 كيلومتر باهاش روندم اينه: من اين موتور رو خيلي دوست دارم و از سواري باهاش لذت ميبرم.

freedom1360
17-04-1394, 10:30 قبل از ظهر
سلام دوستان.كجا ميشه باكس مسافرتى واسه آونجر ٢٢٠ پيدا كرد؟!

ashkant77
24-04-1394, 05:44 بعد از ظهر
سلام دوستان.كجا ميشه باكس مسافرتى واسه آونجر ٢٢٠ پيدا كرد؟!

سلام داداش اگر تهرانی برو میدان رازی خیابان قلمستان مغازه رگال رپتور کیف چرمی های خوشگل و با کیفیتی داره

freedom1360
25-04-1394, 12:39 قبل از ظهر
سلام مرسى داداش از راهنماييت.من تهران نيستم ولى يكى از دوستان رو كه تهران بود فرستادم گفت كيفيتشون اصلا خوب و خيلى هم گرون بود.و اينكه اگه بشه بايد چيزى بندازم كه ضد آب باشه.اگه شما چيز ديگه سراغ دارى لطفا منو راهنمايى كن.چون خيلى سرچ كردم ولى چيز خاصى دستگيرم نشد جز اون طرح پليسى ها كه اصلا خوشم نيومد.واقعا ممنونم

H.S.N
26-04-1394, 04:32 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان
من تاپیک رو کامل خوندم ولی چیزی در رابطه با نور دهی چراغ های اونجر مطرح نشد :icon_pf _99_: چون به هرحال برای مسافرت توی شب خیلی مهمه دوستانی که اونجر دارن یا داشتن به نظرشون نور چراغ جلو اونجر راضی کننده است یا نه؟؟؟؟؟؟:s (9):

MoKa AVG
28-04-1394, 01:48 قبل از ظهر

MoKa AVG
28-04-1394, 01:50 قبل از ظهر

MoKa AVG
28-04-1394, 12:59 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تاپیک رو کامل خوندم ولی چیزی در رابطه با نور دهی چراغ های اونجر مطرح نشد :icon_pf _99_: چون به هرحال برای مسافرت توی شب خیلی مهمه دوستانی که اونجر دارن یا داشتن به نظرشون نور چراغ جلو اونجر راضی کننده است یا نه؟؟؟؟؟؟:s (9):

كاسه چراغ بسيار با كيفيتي داره...لامپ فابريكش ٥٥/٦٠ كه ٨٠/١٠٠ بندازين عالي ميشه...تنظيم نور هم كه واجبه...يه چراغ LED خاص هم خودم طراحي كردم و ساختم كه جاي سيبيل نصب ميشه و قابل تنظيم هم هست...٠٩١٢٦٧٦٨٠٣٧

MoKa AVG
28-04-1394, 01:01 بعد از ظهر

AMIER22
29-04-1394, 12:59 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان عید تان مبارک من تو شب از موتور نور می گیرم یه نمی ساعتی که میگذر نور کم وچراغ باطریش در موقعی که موتور روش هست روشن میشه ودر کل چه روز چه شب بوغ ضعیفی دارم دوتاباطری سازی بردم میگه هم موتور هم باطری سالمه ولی من هم چنان این مشکل رو دارم اگر کسی این مشگل رو داشته حل کرده راهنمائی کنه ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟:16::7:

AMIER22
29-04-1394, 05:57 بعد از ظهر
سلام داداش نگفتی چه قدر خرج کردی و العان بعد از گذشت این مدت که این کار هارو انجام دادای راضی هستی یعنی اذیت نمی کنه بعد بگو کجا دادی ای کار هارو برات انجام داده ؟؟؟؟ جواب بدی ممنون میشم

MoKa AVG
01-05-1394, 01:27 قبل از ظهر
سلام داداش نگفتی چه قدر خرج کردی و العان بعد از گذشت این مدت که این کار هارو انجام دادای راضی هستی یعنی اذیت نمی کنه بعد بگو کجا دادی ای کار هارو برات انجام داده ؟؟؟؟ جواب بدی ممنون میشم

فيلتر هوا ٢٥،٠٠٠ ،نصب فيلتر نياز به ابتكار داره...گمرك بعضي هستن كه انجام بدن ولي درست كار نميكنن..خودم دست به كار شدم...اگزوز هم همينطور...اگزوز سازا سخت تلاش ميكنن راضيت كنن منبع بخري.ولي منبع هاي كه دارن صداش به درد اين سبك موتور نميخوره...٢٠٠،٠٠٠ تومان هم اگزوز..البته با ايده هاي خودم..اگزوز ساز فقط انجام داد...شمع سوزني هم دونه ٣١،٠٠٠ تومان...

MoKa AVG
01-05-1394, 01:30 قبل از ظهر

salar.gorgani
01-05-1394, 02:07 قبل از ظهر
واسه این موتور اگه رینگ اسپرت بشه تهیه کرد و انداخت خیلی شیک و مجلسی میشه

Ali boroumand
01-05-1394, 01:41 بعد از ظهر
سلام داداش. میشه عکس موتورتو بفرستی تا ببینیم

mostafaazmoun
03-05-1394, 06:28 بعد از ظهر
اگه ارتفاع فرمون رو زیاد کنی باید بفکر اندازه سیم گاز شلنگ ترمز و ... هم باشی که برسه

alih988
31-05-1394, 09:49 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان

من امروز یه اونجر مدل اردیبهشت 94 ، با 5800 تا کارکرد ( به همراه 9 ماه بیمه و دزدگیر ) به قیمت 6 تومن خریدم . ظاهر موتور که لااقل با نو فرقی نداره . و کاملا بی خط و خال هستش !
با توجه اینکه موتور حدود 4 ماه ، 5800 تا کارکرد داشته ، به نظرتون زیاد نیست ؟ نمیدونم با موتور چیکار کرده ، اصلا روغن عوض کرده یا نه ، موتور رو آچارکشی کرده یا نه ... اصلا خبر ندارم .

امروز برای اولین بار نشستم ، یه سری چیزا به نظرم اومد ، که گفتم اول سوال کنم از شما .

1:من روی صداهای اضافی موتور خیلی حساسم ، حس میکنم روی خلاص که یکم گاز میدی ، یه صدای ریز اضافه ای از سیلندر میاد ! که نمیدونم حساسیت منه یا واقعا مشکلی داره .
2:نکته دیگه اینکه ، گاهی حین تعویض دنده ( عموما دنده معکوس ) انگار دنده بین 5 و 3 مثلا معطل بمونه ، نه 5 هست و نه 4 ، و گاز هرز میخوره ، و یه صدای قیژ قیژ میده ... تا اینکه با یه فشار ریز مجدد ، به دنده ی مورد نظر منتقل میشه.
3:توی دنده 2 گاهی یهو موتور خلاص میشه واسه خودش !
4:حرارت موتور خیلی بالاست ! من فک میکردم اینایی که رادیاتور دارن نباید اینقد داغ بشن ، ولی این خیلی داغ میشه واقعا !
5:چه روغنی پیشنهاد میکنید ؟ من کاسترول GTX یک لیتری میریزم (سفید) . با توجه به حجم موتور که 220 هستش ، یک لیتر کفایت میکنه ؟
6:دفترچه راهنمای موتور رو متاسفانه ندارم . تو اینترنت هم گشتم پیدا نکردم . از کجا تهیه کنم ؟ لینکی دارید که معرفی کنید ؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

AMIER22
12-06-1394, 11:09 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان

من امروز یه اونجر مدل اردیبهشت 94 ، با 5800 تا کارکرد ( به همراه 9 ماه بیمه و دزدگیر ) به قیمت 6 تومن خریدم . ظاهر موتور که لااقل با نو فرقی نداره . و کاملا بی خط و خال هستش !
با توجه اینکه موتور حدود 4 ماه ، 5800 تا کارکرد داشته ، به نظرتون زیاد نیست ؟ نمیدونم با موتور چیکار کرده ، اصلا روغن عوض کرده یا نه ، موتور رو آچارکشی کرده یا نه ... اصلا خبر ندارم .

امروز برای اولین بار نشستم ، یه سری چیزا به نظرم اومد ، که گفتم اول سوال کنم از شما .

1:من روی صداهای اضافی موتور خیلی حساسم ، حس میکنم روی خلاص که یکم گاز میدی ، یه صدای ریز اضافه ای از سیلندر میاد ! که نمیدونم حساسیت منه یا واقعا مشکلی داره .
2:نکته دیگه اینکه ، گاهی حین تعویض دنده ( عموما دنده معکوس ) انگار دنده بین 5 و 3 مثلا معطل بمونه ، نه 5 هست و نه 4 ، و گاز هرز میخوره ، و یه صدای قیژ قیژ میده ... تا اینکه با یه فشار ریز مجدد ، به دنده ی مورد نظر منتقل میشه.
3:توی دنده 2 گاهی یهو موتور خلاص میشه واسه خودش !
4:حرارت موتور خیلی بالاست ! من فک میکردم اینایی که رادیاتور دارن نباید اینقد داغ بشن ، ولی این خیلی داغ میشه واقعا !
5:چه روغنی پیشنهاد میکنید ؟ من کاسترول GTX یک لیتری میریزم (سفید) . با توجه به حجم موتور که 220 هستش ، یک لیتر کفایت میکنه ؟
6:دفترچه راهنمای موتور رو متاسفانه ندارم . تو اینترنت هم گشتم پیدا نکردم . از کجا تهیه کنم ؟ لینکی دارید که معرفی کنید ؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

سلام داداش مبارک باشه موتور خوبی خریدی400تومن دیگه می گذاشتی یک دونه صفر می تونستی بخری نگاه کن ببین پبچ اگزوزت شل نیست بعد روی صدا زیاد دقت نکن بعضی از صدا ها طبیعه ای هست اما درمورد دنده هات آچار کشی یک موتور سازی ببر داغ کردنش مال روغن هم می تونه باشه روغنت رو عوض کن روغن بهران سوپر پیش تاز بریض خوبه بعد این موتور ها یک لیترو 25 سی سی روغن اگر هم یک لیتر ریختی 25 سی سی اضافه کن دفترچه راهنماش رو هم فقط روی موتور زمان خرید ازفروشگاه ها ونمایندگی هامیدن اما درمورد این که توی دنده دو خلاص میشه این موتور ها همشون همین هستن درکل زیاد سعی کن باهاش بالای صد تا نری

alih988
21-06-1394, 01:44 بعد از ظهر
والا صفرش توی رشت قیمت 6.750 هستش و با بیمه حدود 700 در میومد.

halihali
02-07-1394, 08:20 بعد از ظهر
سلام. من یه اونجر 200 مدل 87 دارم که تقریبا 50 تا راه رفته. سه هفته است این موتور رو خریدم 3 بار سیم کیلومتر پاره کرده. دو تا رو کیلومتر قبلیش و یکی هم یک روز بعد از نصب کیلومتر جدید. یعنی تا حالا 54 هزارتومن فقط برا سیم کیلومتر دادم. مشکل بعدی هم از قسمت زیر فیلتر هواش روغن میریزه. خودم که بازکردم متوجه شدم یک شلنگ از سیلندر در اومده و رفته تو فیلتر هوا و از اون شلنگ روغن تخلیه میشه. بعد از هربار سواری تقریبا 10 سی سی. خیلی مچکر میشم راهنمایی کنید. مخصوصا سیم کیلومتر خیلی کلافم کرده.

Last Odyssey
04-07-1394, 06:32 بعد از ظهر
سلام
من به تازگی یه اونجر مشکی خریدم و ساکن کرج هستم. اگه از دوستان کسی مکانیک خوب برای تعمیرات و سرویسها تو کرج میشناسه ممنون میشم آدرسشو بزاره.

- - - Updated - - -

با سلام
روغن پیشنهاد ایشون خیلی خوبه. من هم از همین روغن استفاده کردم راضی ام. اگر احیاناً از هر روغنی دیگه ای هم میخوای استفاده کنی، فقط دقت کن کلاس روغن از SL قدیمی تر نباشه.

androgynous
27-07-1394, 10:24 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازگی یه اونجر 220 در حد خریدم خیر سرم.3000 هزارتا کار کرده.
امروز رفترم روشن کنم برم سر کار سوییچ رو باز کزدم برق اومد تو موتور تا اومدم استارت بزن یه صدا تق اومد و بعد برق موتور کلا قطع شد.
یعنی تو امپر و هیج قسمت موتور برق نیست انگار که سوییچ بسته هست.
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممکن ماله فیوز برق باشه؟؟؟؟
چون دو روز پیش تو اون بارون شدید تهران من کلا باهاش بیرون بودم.
ولی فرداش روشن شد راحت.
ولی امروز اینجوری شد.
اگه ماله فیوز ممنون میشم بگین کجای موتوره و چه عوض کنم.
اگرم ماله فیوز نیست به نظرتون ماله چی باید باشه؟؟؟

Gladiator
27-07-1394, 10:40 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازگی یه اونجر 220 در حد خریدم خیر سرم.3000 هزارتا کار کرده.
امروز رفترم روشن کنم برم سر کار سوییچ رو باز کزدم برق اومد تو موتور تا اومدم استارت بزن یه صدا تق اومد و بعد برق موتور کلا قطع شد.
یعنی تو امپر و هیج قسمت موتور برق نیست انگار که سوییچ بسته هست.
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممکن ماله فیوز برق باشه؟؟؟؟
چون دو روز پیش تو اون بارون شدید تهران من کلا باهاش بیرون بودم.
ولی فرداش روشن شد راحت.
ولی امروز اینجوری شد.
اگه ماله فیوز ممنون میشم بگین کجای موتوره و چه عوض کنم.
اگرم ماله فیوز نیست به نظرتون ماله چی باید باشه؟؟؟

فیوز کنار باطریه به قطب مثبت وصله
اگه شارژرتم سوخته باشه برق پشت آمپر نمیاد و استارت نمیزنه

androgynous
27-07-1394, 12:53 بعد از ظهر
فیوز کنار باطریه به قطب مثبت وصله
اگه شارژرتم سوخته باشه برق پشت آمپر نمیاد و استارت نمیزنه

یعنی اینقدر راحت مسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟؟
چند هست حالا شارژرش؟؟
ممنون میشم یه تعمیر کار خوب برا اونجر طرفتی مطهری-سیدخندان یهم معرفی کنین که هم متخصص باجاج باشه و هم منصف

Gladiator
27-07-1394, 02:29 بعد از ظهر
یعنی اینقدر راحت مسوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟؟
چند هست حالا شارژرش؟؟
ممنون میشم یه تعمیر کار خوب برا اونجر طرفتی مطهری-سیدخندان یهم معرفی کنین که هم متخصص باجاج باشه و هم منصف

وسیله برقی همینه
شما یه لامپ که میخری نمیتونی تضمین کنی چقدر کار کنه
ممکنه یعد دو روز بسوزه ممکنه دوسال هم بگذره نسوزه
شما ابتدا مطمئن شو از شارژره بعد
سوییچو باز کن موتورو بنداز دنده دو یاسه کلاچو بگیر هلش بده دور که گرفت کلاچو ول کن ببین روشن میشه یانه
اگه روشن شد و پت پت میکرد چراغاتو روشن کن ، اگه با روشن کردن چراغ موتور صاف کار کرد مطمئن میشی از َشارژره
قیمت شارژرشم نمیدونم ولی فک کنم 40 تومن به بالا باشه
البته شارژر هوندا هم میتونی بندازی 10 15 تومنه و کار هم میکنه ولی بهتره اصلیشو بندازی
فقط باید ببینی َشارژرت سه سیمه یا پنج سیم ، فک کنم پنج سیم باشه

androgynous
27-07-1394, 02:53 بعد از ظهر
وسیله برقی همینه
شما یه لامپ که میخری نمیتونی تضمین کنی چقدر کار کنه
ممکنه یعد دو روز بسوزه ممکنه دوسال هم بگذره نسوزه
شما ابتدا مطمئن شو از شارژره بعد
سوییچو باز کن موتورو بنداز دنده دو یاسه کلاچو بگیر هلش بده دور که گرفت کلاچو ول کن ببین روشن میشه یانه
اگه روشن شد و پت پت میکرد چراغاتو روشن کن ، اگه با روشن کردن چراغ موتور صاف کار کرد مطمئن میشی از َشارژره
قیمت شارژرشم نمیدونم ولی فک کنم 40 تومن به بالا باشه
البته شارژر هوندا هم میتونی بندازی 10 15 تومنه و کار هم میکنه ولی بهتره اصلیشو بندازی
فقط باید ببینی َشارژرت سه سیمه یا پنج سیم ، فک کنم پنج سیم باشه

یعنی اگه روشن شد و مثل قبل کار کرد ماله شارژر هست؟؟یعنی بعد پت پت اگه چراغ روشن کنم باید مثل قبل درست و طبیعی کار کنه؟؟
اگه روشن شد چی؟؟؟ماله چسه؟؟؟

Gladiator
27-07-1394, 07:07 بعد از ظهر
یعنی اگه روشن شد و مثل قبل کار کرد ماله شارژر هست؟؟یعنی بعد پت پت اگه چراغ روشن کنم باید مثل قبل درست و طبیعی کار کنه؟؟
اگه روشن شد چی؟؟؟ماله چسه؟؟؟

باید روشن بشه ، چون هندل نداری گفتم هل بده
اگه بعد روشن شدن بد کار میکرد و با روشن کردن چراغها مشکل حل شد مال شارژره
شما ابتدا فیوزتو یکسره کن چک کن اگه برق اومد پشت آمپر که هیچی اگه نیومد این کاری که گفتمو بکن

meli360
03-08-1394, 02:44 بعد از ظهر
موتور اونجر 200 با 220 چه فرقایی داره هم از نظر ظاهری و فنی؟؟؟
قدرت 220 بیشتر از 200 هستش؟/

farshad 54
03-08-1394, 05:46 بعد از ظهر
ظاهری فرق خاصی ندارن

مسلما 220 قدرتش از 200 بیشتره

erfi.747
05-08-1394, 09:01 بعد از ظهر
آقا اونجر کروز 220 جدید فرمونش خرگوشی تر از مدل قبلیه دقت کنید:
از نظر ظاهر عالیییییییییییییییییییییی ییییییی شده دم باجاج گرم یه حالی داد بالاخره به یکی از موتورای عالیش .. :smilies(113)::acigar::mypersianforum (531:2gwb921::happy4:

pooyamohammed
05-08-1394, 11:04 بعد از ظهر
آقا اونجر کروز 220 جدید فرمونش خرگوشی تر از مدل قبلیه دقت کنید:

از نظر ظاهر عالیییییییییییییییییییییی ییییییی شده دم باجاج گرم یه حالی داد بالاخره به یکی از موتورای عالیش ..
جدید؟ یعنی کی‌؟ یعنی دو تا ۲۲۰ داریم؟

Gladiator
06-08-1394, 09:01 بعد از ظهر
رنگ و برچسب باکش هم تغییر کرده
همینطور طلق راهنماهاش دیگه نارنجی نیست ، بیرنگ شده

erfi.747
07-08-1394, 01:35 بعد از ظهر
بله دو مدل کروز و استریت که فقط در ظاهری با هم تفاوت دارند ..

Gladiator
07-08-1394, 03:52 بعد از ظهر

بله یه مدل جدید زدن در دو حجم 150 و 220 با رینگ اسپرت و یک سری تغییرات ظاهری دیگه
منظور من همون مدل قدیم سیم پره ایشه که طرح باکش و طلق راهنماهاش و فرمونش تغییر کرده

erfi.747
07-08-1394, 04:14 بعد از ظهر
فقط 150 این موتور فک نکنم زیاد جالب باشه چون اتاق اونجر سنگینه و بعید میدونم خوب را بره .. خوب , باجاج بالاخره یه تغیراتی رو این موتور داد .. من مطمعنم که قدم بعدی باجاج برای تغیرات , پالس 220 خواهد بود چون فقط اونه که دستی بهش نزده و از اول همینطوری مونده ..

BKING
07-08-1394, 04:51 بعد از ظهر
بله دو مدل کروز و استریت که فقط در ظاهری با هم تفاوت دارند ..

مدل 150 رو ندیده بودم
ظاهرش اما برای کروز حجمش کمه

erfi.747
08-08-1394, 11:35 قبل از ظهر
مدل 150 رو ندیده بودم
ظاهرش اما برای کروز حجمش کمه
بله اتاق اونجرم که سنگیییین حالا اگه 4 سوپاپ بود ( انجین دیسکاور 150 جدید ) باز توی شتاب عملکرد بهتری خواهد میداشت اما انجین تقریبا انجین پولسار 150 هستش 2 سوپاپ دو شمع هوا خنک با قدرت 14.5 اسب بخار در 9000 دور بر دقیقه و گشتاور 12.5 نیوتون در متر در 6500 دور بر دقیقه .. لازم به ذکره که انجین پولسار 150 دارای قدرت 15.06 اسب بخار هستش اما این نیم اسب کمتره ..

SABER 81
08-08-1394, 09:10 بعد از ظهر
دوستان قیمت صفر چنده الان

ahmad.jalali
20-08-1394, 02:55 بعد از ظهر
با سلام دوستان من قصد خريد اونجر ٢٢٠ رو دارم مي خواستم بدونم اونجر اي جديد با همون كيفيت اونجر ٢٠٠ ارائه ميشه يا نه چون قبلا اونجر ٢٠٠ مدل ٨٧ داشتم و خيلي عالي بود.

erfi.747
20-08-1394, 05:58 بعد از ظهر
با سلام دوستان من قصد خريد اونجر ٢٢٠ رو دارم مي خواستم بدونم اونجر اي جديد با همون كيفيت اونجر ٢٠٠ ارائه ميشه يا نه چون قبلا اونجر ٢٠٠ مدل ٨٧ داشتم و خيلي عالي بود.
بیشتر نباشه کمترم نیست .. انجین همون انجینه ..

S4lish
23-08-1394, 03:43 بعد از ظهر
با سلام دوستان اونجري.
من تاره عضو شدم و به عشق همين اونجرم عضو شدم تا يكي دوتا سوال بپرسم. من بيشتر پست هاي اين تاپيك رو خوندم ولي بازم يكي دو تا سوال داشتم.
اول اينكه با توجه به اينكه گواهينامه هاي موتور تا ٣ سال بايد زير ٢٠٠ سي سي روند آيا ٢٢٠ سي سي مشكل ياز ميشه از طرف برادان زحمت كش راهنمايي ؟؟ كسي تجربه داشته كه گير بدن براي ٢٠ سي سي ؟؟ براي من هنوز سه سال نشده البته گواهينامه ماشين حدود ده ساله دارم!!
دوم اينكه وقتي ميگيم اين موتور مسافرتي هست دقيقا چه مسافتي رو ميتونه طي كنه و بصورت مداوم چقدر ؟مثلا اروميه تا تهران. چون مسافت حدود ٩٠٠ كيلومتر هست پس بايد تو تهران روغن عوض كرد درسته ؟؟
سوم اينكه اصلا موتور ميتونه وارد آزاد راه بشه ؟ اونطور كه يادمه ممنوع هست و بايد از جاده قديم تردد كرد. اگر اشتباه ميكنم بگين.
مخزن باكش چقدر گنجايش داره ؟؟
و يه سوال ديگه من پست هاي سال ٨٩ و ٩٠ رو كه ميخوندم دوستان از خشك بودن چرخ عقب و ليز خوردنش و ترمز ضعيفش ايراد گرفتخ بودن. آيا اين ايرادات هنوزم پابرجاست و بايد لاستيك عوض كرد ؟؟
مرسي

S4lish
25-08-1394, 02:24 بعد از ظهر
از شانس ما انگار اين تالار مرخص شده كلا

farshad 54
25-08-1394, 03:08 بعد از ظهر
با سلام دوستان اونجري.
من تاره عضو شدم و به عشق همين اونجرم عضو شدم تا يكي دوتا سوال بپرسم. من بيشتر پست هاي اين تاپيك رو خوندم ولي بازم يكي دو تا سوال داشتم.
اول اينكه با توجه به اينكه گواهينامه هاي موتور تا ٣ سال بايد زير ٢٠٠ سي سي روند آيا ٢٢٠ سي سي مشكل ياز ميشه از طرف برادان زحمت كش راهنمايي ؟؟ كسي تجربه داشته كه گير بدن براي ٢٠ سي سي ؟؟ براي من هنوز سه سال نشده البته گواهينامه ماشين حدود ده ساله دارم!شما با رعایت مقررات راهتو بری و کلاتو بذاری سرت و مراقب باشی مشکلی پیش نمیاد
دوم اينكه وقتي ميگيم اين موتور مسافرتي هست دقيقا چه مسافتي رو ميتونه طي كنه و بصورت مداوم چقدر ؟مثلا اروميه تا تهران. چون مسافت حدود ٩٠٠ كيلومتر هست پس بايد تو تهران روغن عوض كرد درسته ؟؟ این موتور اگر شما توانایی شو داشته باشی مشکلی تو طی مسافت های طولانی نداره 900 تا 2000 تا 120000 تا
سوم اينكه اصلا موتور ميتونه وارد آزاد راه بشه ؟ اونطور كه يادمه ممنوع هست و بايد از جاده قديم تردد كرد. اگر اشتباه ميكنم بگين. آزاد راه ممنوعه برای موتور
مخزن باكش چقدر گنجايش داره ؟؟ 14 تا
و يه سوال ديگه من پست هاي سال ٨٩ و ٩٠ رو كه ميخوندم دوستان از خشك بودن چرخ عقب و ليز خوردنش و ترمز ضعيفش ايراد گرفتخ بودن. آيا اين ايرادات هنوزم پابرجاست و بايد لاستيك عوض كرد ؟؟ ترمزش ضعیف نبود یه اصلاحاتی فقط روی سیستم پدال ترمز انجام شده که ترمز گیری رو بهتر کرده مشکل لاستیک هم همچنان پابرجاست
مرسي

...............