PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرشتاب ترين و سريع ترين موتور پلاك شده در حال حاضر در ايران

علي
19-05-1389, 10:35 قبل از ظهر
با سلام
لطفا دوستان محترم و عزيز رهنمائي كنن پرشتاب ترين و سريع ترين موتور پلاك شده درحال حاضر در ايران چيست
؟؟؟؟؟؟

high-speed
19-05-1389, 01:20 بعد از ظهر
این مبحثی که مطرح میکنید جای بحثی طولانی داره

اما اگه منظرتون به موتور های تولید سال هست نینجای 250 بنظر من بهترین گزینه است

اما اگه فقط مبحث پلاک شدن باشه ، یکی از دوستان من cbr و بندیت و zx250 پلاک شده داشت که الان فقط بندیتش براش مونده

این موتورا از نظر شتاب و سرعت واقعا تک هستن (البته تو پلاک شده ها) و حتی اگه برای خرید بخوای

میتونی به فروشگاه داریوش توی تهران ، خیابون ولیعصر پایین تر از پمپ بنزین مختاری یه سری بزنی

اونم موتورهای پلاک شده تند و تیز داره ، اما خوب پولی هم که میگیره تند و تیزه

علي
19-05-1389, 03:52 بعد از ظهر
با سلام
با تشكر فراوان از دوست خوبمان كه اطلاعات كاملي در خصوص هر دو موتور دادند.
من با توجه به مطالعه كامل درخصوص اين دو موتور در سايتها گوناگون و مراجعه به گمرك و اطلاعاتي كه از اشخاص گوناگون كه اين موتورها را دارند ، بالاخره تصميم خود را براي خريد گرفتم كه مگلي بخرم . به دلايل ذيل
1 . با توجه به جستجو اينجانب در سايتهاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه مگلي موتور ساخت انگليس هست كه به دليل از بين بردن ماليات و كم كردن هزينه ها در كشور چين مونتاژ مي شود.
2. از نظر قيمت خارج از ايران مگلي 3800$ دلار قيمت دارد و هيو 3900 $ كه در ايران مگلي 5 ميليون و هيو 7.5 ميليون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3. از نظر امكانات باز هم مگلي سر تر از هيو طبق نظر سايتها و دوستان مگلي با آب خنك ميشود و دو تا فن دارد ولي هيو با راديات روغن كه با داغ كردن شديد مواجه مي شود؟//
4. از نظر شتاپ مگلي هم هيو و هم نينجا 250 را تا رسيدن به سرعت 120 كليومر سوسك مي كند. كه واقعا جاي تعجب و تحسين را دارد .
5. مگلي از نظر وزن از هر دو رقيب خود ( هيو و نينجا ) كمتر هست و هندلينگ بالاي سر پيچ ها و لايي بازي ها دارد
6. از همه مهمتر عفت قيمت مگلي خيلي خيلي كمتر از هر هيو و نينجا مي باشد.
7. تو سرعت هم طبق نظر بچه ها از تمام موتور هاي 250 آزاد سريع تر و پرشتاپ تر مي باشد. پيشنهاد بنده مگلي
باز هم از اساتيد مي خواهم نظرات بنده را تائيد و يا تكذب نمايند كه شايد اينجانب دارم اشتباه مي كنم . لطفا و خواهشن نظرات خود را در اين هفت مورد اعلام فرمائيد

<KAEN>
15-05-1390, 06:53 بعد از ظهر
hi kips?سلام به دوستان.E:\MUSIC\ax\motor\now_beta[1].png

mhpcbw
15-05-1390, 11:33 بعد از ظهر
سلام...بحث کلی ولی بسیار مفیدی هست...
من 250 هایی رو میگم که قیمتش خوبه و در دسترس همه هست.
1-بنظر من از نظر شتاب و سواری تو شهر مگلی.
2-کیفیت و سرعت بالا هیوسانگ.
:hippie7:

Babak
15-05-1390, 11:40 بعد از ظهر
وقت کردی یه دور نینجا رو سوار شو اون وقت یه نظری بده:consoling2:

Alireza
16-05-1390, 12:03 قبل از ظهر
خداییش مگلی تو شتاب خوبه

Milad.
16-05-1390, 12:09 قبل از ظهر
بابک جان فکر کنم نینجا رو بخاطر قیمت زیادی بالاش اسم نیاوردن. وگرنه نینجا که یه دونه باشه!

Masoud
16-05-1390, 12:12 قبل از ظهر
نسبت به قیمت و شتاب مگلی حرف اول بنده رو می زنه ولی نینجا کیفیتش حرف نداره و دایلیم هم خوراک مسافرته ....
ولی بازم مگلی به شرطی که اگزوزش و تعویض کنید.............:gigglesmile:

Kami
23-05-1390, 04:26 بعد از ظهر
مگلی خوبه اما تا سرعت 80

suzuki savar
01-06-1390, 11:05 قبل از ظهر
راستی عزیزان این دوکاتی 1100 جریانش چیه تو بازار هست؟اگه باشه از همه سره

Alireza
01-06-1390, 11:16 قبل از ظهر
تو کدوم بازار 1100 بوده؟ اینجا قسمت موتور اسپورته یا سنگین؟
دفعه بعدی اینجوری پست بدین مجبورم بنتون کنم

Kami
05-06-1390, 04:18 بعد از ظهر
ادغام میشه به قسمت بحث های متفرقه موتور