PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیدا کردن موتور برای باز سازی

kheyri
12-12-1390, 04:29 بعد از ظهر
سلام و علیکم.
عید که داره میاد طبق معمول الافی ما هم شروع میشه .
الان رفتن دنبال این 125 معمولیا.طرح سی جی ها .
گشتم گشتم اون چیزی که من میخواستم پیدا نمیشد (یعنی نه چرخ عقب داشته باشه نه جلو و کمک و . خلاصه فقط یه موتور و بدنه و پلاک )
بعد ما یه رفیق الاف تر از خودمون داریم .پیشنهاد داد یه موتور قدیمی سر هم کنیم .
والا منم چیزی به ذهنم نمیرسه . جالیش اینهه شاید اصلا نتونما و خوب به تست میزنه آدم .(موتور قدیمیارو میگم)
از یه طرف لوازمش پیدا کردنش مصیبته .
الان موندم چه قلطی بکنم :دی
بودجه 300 تا هست .
باز بچها چیزی به ذهنشون میرسه بگن .
بازسازی همین 125 خوبه یا موتور دیگه ای مد نظر هست ؟
تبصره:
اگه 125 بشه تمام آزمایشات روش انجام میشه .تقویت و این صحبتا
تمام اجزا غیره انجین عوض میشه !!!!!انجین فقط تعمیر میشه .یعنی از کاربرات و اگزوز و زینو و سیم کشی و کنسول جلو بگیر تا جاپایی و اینا .
ابزار :
اچار بکس هست.رینگی هست.فیلر هست. پیشگوشتی میشگوشیت هم هست . اچار شمع هست . سیم چین و اینا دیگه تو هر خونه ای پیدا میشه .
باز اگه چیزی لازم هست بگید برم تهیه کنم .
ممنون از مدیر محترم که همکاری لازمه را مبذول میفرمایند.
باشد که رستگار شویم :دی

kheyri
13-12-1390, 09:38 بعد از ظهر
چرخ عقب ،جلو36/کاربرات26/کمک جلو34-5(دیسکی نی)کمک عقب19/زین و باک قیمت نگرفتم/سیم کشی 8/ . قلوه اینا
یه حساب سر انشگتی با ابتکار زدن رو انجین و و حالی به شاسی دادن و وصل کردن رادیات و خورده ریزه 200 راحت میشه .
__________________________________________________ _____________________________________________
الان دنبال موتورم که مدارکش کامل باشه . انجین سالمو و تنه داشته باشه :دی

kheyri
13-12-1390, 10:54 بعد از ظهر
بیخیالش شدم .
میگردم یه موتور بدون مدارک پیدا میکنن .بازسازی و دکور خونه :دی (موتوری که به دکور خونه بخوره :دی)
چه پیشنهادی دارید تا 300