PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرات و پیشهنادات برای مسابقه بعدی

Sination
18-05-1389, 10:53 بعد از ظهر
این تاپیک رو زدم برای تبادل نظرات و پیشهنادات و ارتقای برگزاری مسابقاتی که در آینده میزاریم ..

دوستان اینجا ایده ها و نظراتشون رو برای بهتر برگزاری کردن بگن..

برای مثلا :

ایا جای بهتری میشه برگزار کرد ؟ کسی اگر نظری داره در مورد مکانش بگه
و یا مسابقات رو بصورت حذفی برگزار کنیم یا جدولی و امتیازی ؟
در مورد قوانین هم من توی گوگل جستجو کردم Motorcycle drag racing rules. ولی به نتیجه ایی نرسیدم ..

Red Hat
19-05-1389, 10:16 قبل از ظهر
بنظر من مهم ترین قانون برای مسابقه داشتن لباس مناسب هست .

اگه امتیازی باشه بهتره.

soroush adventure
19-05-1389, 10:30 قبل از ظهر
تو مسابقه قبلی انتقادها و حرفهای خیلی تندی زده شد که باعث ناراحتی تعدادی از دوستان شد . اگه به همین روند پیش بره دیگه کسی تو متینگ ها شرکت نمیکنه !!!

m3hiran
19-05-1389, 11:43 قبل از ظهر
مسابقات جدولی باشه خیلی خیلی بهتره حذفی اصلا جالب نمیشه
جاشم به نظرم همون جلو در ازادی خوبه حالا باز در مورد جا دوستان نظر بدن بهتره

Sination
19-05-1389, 04:37 بعد از ظهر
به نظر من اسپانسر هم میتونیم داشته باشیم ! همین تاپیک قبلی حدود بیش از هزار تا بازدید داشت ...

Sination
26-05-1389, 12:36 قبل از ظهر
به نظرتون روز بهترته باشه یا شب برگزار بشه ؟

اقای گستاو هم قرار بود خبر بدن برای باند سپهر ..؟!؟! چی شد به جایی رسید ؟

Alireza
26-05-1389, 01:16 قبل از ظهر
روز باشه بهتره

m3hiran
26-05-1389, 12:43 بعد از ظهر
روز بهتره

BKING
26-05-1389, 01:36 بعد از ظهر
به نظر من اسپانسر هم میتونیم داشته باشیم ! همین تاپیک قبلی حدود بیش از هزار تا بازدید داشت ...

بله چون تاپيك ديدنش مجاني بود هزار نفر ديدن اما فكر نمي كنم اشخاص و يا شركتي بخوان اسپانسر شن

مگه كلا چنتا شركت داريم كه تو مسابقات رسمي اسپانسر شدن حالا چه برسه به مسابقات خياباني

Alireza
26-05-1389, 02:03 بعد از ظهر
اره دقیقا فعلا زوده واسه اینکارا

Sination
26-05-1389, 04:02 بعد از ظهر
در مورد قوانین چی ؟
یکی از دوستان باید قوانین درگ رو پیدا کنه از توی نت و ترجمش کنه ..
فقط یک دونشو میدونم که موتور زمان حرکت نباید روی یک چرخ باشه ..

میتونیم یک هزینه ای هم برای ورودی دریافت کنیم و بین نفر اول تا سوم تقسیم کنیم به عنوان جایزه ولی فکر نمیکنم کسی پول بده باشه

BKING
26-05-1389, 09:19 بعد از ظهر
در مورد قوانین چی ؟
یکی از دوستان باید قوانین درگ رو پیدا کنه از توی نت و ترجمش کنه ..
فقط یک دونشو میدونم که موتور زمان حرکت نباید روی یک چرخ باشه ..

میتونیم یک هزینه ای هم برای ورودی دریافت کنیم و بین نفر اول تا سوم تقسیم کنیم به عنوان جایزه ولی فکر نمیکنم کسی پول بده باشه

سلام

خب اگه يكي چرخش بلند شد مي تونه ادامه بده يا حذف مي شه يا از نو بايد شروع كنند ؟

اين خوبه اگه 4-5 تومن باشه كه چيزي نيست مي دن

high-speed
26-05-1389, 10:00 بعد از ظهر
بنظرم بهتره فرهنگشو جا بندازیم که بعد از مسابقه بجز مسئول پخش اخبار مربوط به مسابقه اونروز

کسی دیگه مطلبی ننویسه ، یکی از بچه های سایت که همه قبولش دارن به عنوان کارشناس باشه و نظر خودشو بده

اونوقت هم تشنج کمتری تو سایت بوجود میاد و هم کدورتی پیدا نمیشه

مگه مسابقات دونفره (کل کل) که باز اونم بهتره با حضور بچه ها باشه و باز هم یه کارشناس از خود سایت بالا سرش باشه

Sination
26-05-1389, 10:38 بعد از ظهر
خب اگه يكي چرخش بلند شد مي تونه ادامه بده يا حذف مي شه يا از نو بايد شروع كنند ؟
حذف

بنظرم بهتره فرهنگشو جا بندازیم که بعد از مسابقه بجز مسئول پخش اخبار مربوط به مسابقه اونروز

یه داور میخواد تا کارشناس که فکر کنم حمید ردهت گزینه مناسبیه

Red Hat
26-05-1389, 11:07 بعد از ظهر
این مسابقات فقط توان موتور رو نمایش میده و خیلی کم هم تجربه راننده پس دوستان بعد از مسابقه لطفآ جو گیر نشند ( مثل مسابقه قبل) .

البته یکسری از دوستان میگند اینجا جاش نیست ولی بنظر من برای جلو گیری از مشکلات آینده باید تمام مشکلات رو برطرف کرد .

Mohammad
27-05-1389, 04:52 بعد از ظهر
به نظر من 2 تا مطلب باید حتما رعایت شه.
اول جایی باید قرار بذاریم که ربطی به موتور نداشته باشه. نه جلوی آزادی. سری قبل یکی از همین سی جی سوارا تا خوده اتوبان بر روی یکی از چرخهاش در حال تردد بود که چند بارم داشت تصادف می کرد. منم یه دفعه قاط می زنم. می خواستم بزنم بپاشن روی گارد ریل.
دوم مهمون افتخاری، گذری، موتوری، خوشتیپ، دوستدار، اهل حال، علاقه مند، ورزشکار، پاور کار، بدنباز، رقاص، بقال، چقال از توی کف خیابون پیدا نکید چون فقط یه 250 یا زیر اون داره بیارید توی مسابقه. فکر کنم نتیجش رو با به لجن کشیده شدن تاپیک مگلی دید.
سود که نداره، هیچ، فقط حرف و حدیث ایجاد میکنه و باعث ناراحتیه بچه ها.
اولین قانون این باید باشه که هرکس که توی این سایت عضو هست می تونه بیاد.
بقیشم میشه خرد خرد جمعش کرد.
اینجا تقریبا اخلاق و اعتقادات و فرهنگ هممون یکیه. اما معلوم نیست که طرف که در حال پرسه زنی هست چه مدل آدمیه.

اما در مورد قوانین :
1- فقط اعضای سایت اجازه شرکت دارند.

2- هر کس اجازه دارد 5 بار به صورت وارم آپ (دست گرمی) شرکت کند.

3- مسابقات به صورت انفرادی، 2 نفره و 4 نفره برگزار می شوند.

4- شرکت کنندگان الزاما باید هلمت (کلاه ایمنی) استاندارد داشته باشند.
شرایط کلاه استاندارد: 1- کلاه باید مخصوص کلاس موتور باشد. 2- کلاه نباید ترک یا شکستگی داشته باشد. 3- بند زیرین کلاه باید سالم باشد و قابل بستن. 4- کلاه باید دارای تلق سالم و قابل بستن باشد.

5- داشتن دستکش مخصوص موتور سواری

6- رعایت حداقل فاصله 2 متری از طرفین اعلام کننده شروع مسابقه.

7- سالم بودن لاستیک ها

8- سالم بودن ترمز ها

9- سالم بودن آسفالت مسیری که هر راکب از آن رد می شود و تایید از سوی داور ( ممکن است در یک مسیر یکسان فقط بخشی از آسفالت دچار مشکل باشد و حق تنها یک نفر ضایع شود.)

10- آزاد بودن هرگونه تغییر در موارد مربوط به فنی موتور

11- اخراج شرکت کنندگانی که اقدام به حرکات نمایشی می کنند.

12- 3 بار اخطار به شرکت کننده ای که زودتر از اعلام شروع به حرکت کند و بعد از آن 1 ثانیه جریمه برای هر بار خطای دیگر.

13- 3 بار اخطار به شرکت کننده ای که چرخ جلویش در هنگام مسابقه در کل مسیر بلند شود. چه ابتدا و چه در حین مسابقه، بعد از آن 1 ثانیه جریمه برای هر بار خطای دیگر.

14- شرکت کنندگان باید رعایت دوستی و صمیمیت را با هم بکنند و در صورت مشاهده هرگونه جر و بحث در مورد موتور ها، اعم از کل کل یا توهین، هر کدام 1 ثانیه جریمه شده و در صورت ادامه دادن حذف می شوند.

15- عدم حضور هیچ فردی، اعم از مسئول و غیر مسئول در مسیر مسابقه، داور اصلی باید از این موضوع قبل از اجازه دادن برای شروع مطمئن بشود.

16- مسیر مسابقه برای کلاس اسپرت باید به صورت کفی یا سر پائینی باشد.

17- مسیر سربالایی مخصوص کروزر ها و موتور های آفرود در نظر گرفته شود.

18- حق شرکت در مسابقات 10 هزار تومان در نظر گرفته شود که به مقام نخست تعلق می یابد.

19- داور مسابقه باید جدولی تهیه کند و تمامی مسابقات مشخص باشد که چه زمانی برگزار می شود.

20- اگر شرکت کننده ای دیر تر از موعد مقرر برای شرکت در مسابقه حاضر شد، 1 ثانیه جریمه می شود.

21- اگر شرکت کننده ای به هر دلیلی در مسابقه شرکت نکرد، از مسابقه بعدی محروم شده و در مسابقه آینده 1 ثانیه جریمه خواهد شد.

22- هر شرکت کننده ای که به داور توهین کند برای 2 مسابقه محروم می شود و مدیران سایت برای اخراج او از سایت تصمیم می گیرند.

23- زمان مسابقه باید از 2 هفته قبل به تمام اعضا توسط پیغام خصوصی و همچنین ایجاد تاپیک مجزا اعلام بشود.

24- هر شرکت کننده ای که عضو جدید معرفی کند که در مسابقه هم ثبت نام نماید از پرداخت مبلغ ورودی همان مسابقه معاف خواهد شد.

25- عکسبرداری از پلاک شرکت کنندگان با هر نوع دوربینی ممنوع بوده و با خاطی به شدید ترین وجه ممکن برخورد می شود.

26- موتورهای بدون پلاک حق شرکت در مسابقه را ندارند.

---------
موارد بعدی اگر به ذهنم رسید همینجا اضافه می کنم. بعدها که کامل شد یک تاپیک قفل شده برای قوانین می زنیم.
دوستدار همگی.