PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (کلیپ دیدنی)کمین گرفتن راهنمایی رانندگی برای موتورها (کفی)

s.mm
10-12-1390, 08:40 بعد از ظهر
اینو یکی از رفیقام داشت اما نشد ازش بگیرم برای همین خودم گشتم پیداش کردم .
داستان از این قراره که پلیس برای موتور سوارا کمین می کنه تا به خاطر تخلف بکندشون توی کفی در حالی که ادعا دارن و باید پیشگیری کنن یعنی اینکه کفی رفته یه گوشه قایم شده و اگه پلیس سر خیابون می ایستاد اینا خلاف نمی اومدن .

8399

دانلود با کیفیت متوسط ([Only registered and activated users can see links]) 25 مگ
دانلود با کیفیت بالا ([Only registered and activated users can see links]) 54 مگ

Alireza
10-12-1390, 09:28 بعد از ظهر
این همونه که خوده مامور هم خلاف میکنه با موتور؟ اگه اونه دانلود نکنیم

02109002
10-12-1390, 09:34 بعد از ظهر
آره همونه که یکی دیگه از ماموراشون میاد خلاف میکنه

s.mm
10-12-1390, 09:37 بعد از ظهر
آره همونه
ناکسا انقد موتور گرفتن قبضشون تموم میشه بعد یه پلیس دیگه با موتور میاد و قبض جدید میاره که طرف خودش کلاه نداره ...

راستی اگه تکراریه و توی سایت هست پاکش کنید!

Kami
10-12-1390, 09:43 بعد از ظهر
کلیپ جالبیه
همه نگاه کنید
من رو هم با سی جی همین جا گرفتن منتها من با دلیل و مدرک ولم کردن هرچند که یه طرفه میرفتم
وقتی ملت جمع شده بودن طرف ترسیده بود وگرنه قبض و اینا بهونس

علی یزدانی
11-12-1390, 01:57 قبل از ظهر
امروز تو یکی از محله ها اصفهان که اسمش هفتون هستش پنج تا موتور هزاره دوترکه با پنج تا الگانس چهار سرنشین از طرف نیرو انتظامی داشتن تو خیابون میگشتن و هرکسی هم که یه ذره قیافش غلط انداز بود رو میگرفتن ، بی پدر مادرا وقتی میخواستن یکیو بگیرن انگار دنبال قاتل جانی بودن!!!:mad_majidonline:

mostafak021
11-12-1390, 02:12 قبل از ظهر
مدارکتون کامل باشه به چیزه دیگه می تونن گیر بدن طبق قانون؟؟؟
من یکی از دوستان خیلی دور تعریف می کرد تو خیابون داشته می رفته مدارک کامل کلاه هم داشته مامور می چسبه بهش مدارک و نشون می ده بعد مامور می گه موتور بره رو کفی بنده خدا می گه چرا؟ مامور می گه یه موتور می خوایم تا کفی پر بشه بریم خونه هامون !!!! به همین راحتی موتورش رو خوابودن.
ولی حالا که من گواهینامه گرفتم مدارکم کامله بخوان موتور رو الکی بخوابونن خداوکیلی مامور و هر کی اونجا باشه مثله سگ می زنم پای همه چیش هم وایمیستم.چون اصلا این حرفا تو ..... نمی ره .
راستی یه چی بگم گفتنش خالی از لطف نیست.سه ماه و نیمه پیش طرفای خونمون یه دور برگردونه کفی می ذارن یه دو سه تا هم مامور می ذارن که موتور بخوابونن یه بار از دانشگاه داشتم بر می گشتم رو پل هوایی بودم دیدم موتوریه یه یارو بود گولاخ قیافه هم حداقل 6 ماه حبس رو داشت مامور بهش چسبید مدارک نداشت گیر داده بود که موتور رو بخوابونه من رو پل بودم نفهمیدم چی می گفتن به هم یهو دیدم یارو دست کرد از زیره زین موتور یه قمه در آورد ماموره تا این رو دید گذاشت به فرار حالا ندو کی بدو (بد بخت سرباز بود) بعد از طی کردنه مسافتی گولاخه منصرف شد خیلی ریلکس برگشت موتور رو روشن کرد و یا علی به اون ماموره هم یه بیلاخ نشون داشت:retarded:

شهرام
11-12-1390, 02:21 قبل از ظهر
بابا این دیگه خیلی بی انصافی جز خر کردن مردم کار دیگه ای ندارن.
اون اگه گیر ادم مثل من میفتاد نشونش میدادم کی به کی هستش.حیونای عوضی........

roteal2007
15-12-1390, 06:53 بعد از ظهر
با اجازتون لینک دانلود فایل 25 مگابایتی رو در امضام میزارم.

.:ALIREZA NADERI:.
18-12-1390, 04:20 بعد از ظهر
با تشکر از اقای s.mm خیلی فیلم خوبی بود.
با اجازه فیلم رو تو وبلاگم میزارم منلع هم مینیویسم !
واقعا باید تاسف خورد.
دست موسسه هم درد نکنه بابت تهیه !

Babak
18-12-1390, 04:36 بعد از ظهر
امروز تو یکی از محله ها اصفهان که اسمش هفتون هستش پنج تا موتور هزاره دوترکه با پنج تا الگانس چهار سرنشین از طرف نیرو انتظامی داشتن تو خیابون میگشتن و هرکسی هم که یه ذره قیافش غلط انداز بود رو میگرفتن ، بی پدر مادرا وقتی میخواستن یکیو بگیرن انگار دنبال قاتل جانی بودن!!!:mad_majidonline:
این اصفهان چرا اینقدر گیرن وای

حسـن
18-12-1390, 04:53 بعد از ظهر
به من که کاری ندارن چون بچه خوبیم :biggrin:

mohamad javad
18-12-1390, 05:24 بعد از ظهر
كي به موتوراي شما ميرسه كه بخوان گير بدن

Mohammad aghili
19-12-1390, 12:12 قبل از ظهر

ماشالله
شما که خیلی آقایی

اصلا کی جرءت میکنه به شما چپ نیگا کنه

h_crm
28-12-1390, 08:30 بعد از ظهر

داش حسن شما بچه کجای اصفهان هستی؟؟؟

Kami
28-12-1390, 08:37 بعد از ظهر
داش حسن شما بچه کجای اصفهان هستی؟؟؟
این جور صحبت ها تو پیغام شخصی

kourosh_bandit2
29-12-1390, 12:36 بعد از ظهر
دوست من یک دی تی 125 داشت. موتور گیری بوده نه نیرو انتظامی نه راهنماایی رانندگی. این قرباغه گنده ها که کلاه کج میذارن. پریده بود جلوش دوستم ردش کرده بود سره چهار راه بوده 2 متر جلوتر یکی دیگه پریده بوود جلوش و با تو م در اورده بود که بزنتش نگهش داره دوست منم نامردی نکرده بود نیم کلاچ کرده بود سره موتورو کشیده بود بالا با لاستیک جلو رفته بود تو سینه طرف بعدشم در رفته بووود. الته ماموره خودشو کشیده بود کنار لاستیک خورده بود تو شونه سمت چپش. انقدر دلم خنک شد وقتی گفت برام. خوده منم تو میر با پیشرو پارسم بودم این تریلا که لباس چرمی میشکی میپوشن گذاشتن دنبالم منم در رفتم شب بود ساعت 12 تو میر خلوت بود یهو یک پزو پارس از یک فرعی اومد بیرون من ردش کردم فقط سپرش کشید به کنار موتور پوسته پای سمت راستم داغون شد ولی خدارو شکر چون بعدش خور تو اگزوز موتورم گیر نکرد ولی اون تریله که دنبالم بود ترمز شدید گرفت نتونست رد کته خورد به گلگیر من فقط دیدم خوردن به ماشین نفر عقبی افتاد رو کاپوت ولی خیلی قشنگ سرعت موتور کم کرد من گفتم الان پرت میشن از روموتور پیشه من میان رو زمین.اما دور از جون عین سگ داشتم میلرزیدم تا خونه نفهمیدم چطوری میگازیدم. 1 هفته موتورمو بیروون نیاوردم ولی انگار اصلا پلاکمو بر نداشته بود چون چیزی نشد.

h_crm
29-12-1390, 07:59 بعد از ظهر
این جور صحبت ها تو پیغام شخصی

بله شرمنده،من تازه وارد هستم

s.mm
20-01-1391, 08:51 بعد از ظهر
با اجازه فیلم رو تو وبلاگم میزارم منلع هم مینیویسم !

خواهش
این مال همس!
اینقدر منتشرش کنید تا پدرشون در بیاد.