PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امشب با يك بچه تصادف كردم

nopo
09-12-1390, 11:50 بعد از ظهر
الان واقعا حالم خوب نيست و دارم ديونه ميشم
امشب رفته بودم دكتر براي چشمم.وقتي برمي گشتم خونه توي كوچمون دوستم رو ديدم كه داشت مي رفت خونه خانومش رفتم رسوندمش
من يك عادت خيلي بد دارم و اونم اينه كه توي كوچه ها تند حركت مي كنم
وقتي برمي گشتيم دنده زدم 1 2 3 4 يكهو يك بچه 2-3ساله از پشت ماشين اومد وسط كوچه منم با سرعت ..............
ديگه نفهميدم چي شد
و فقط فرياد يا ابوالفظل يا ابوالفظل بود كه ميزدم
مرتب همينو مي گفتم
ريكهو ريختن سرمون حالا نزن كي بزن
عينكم هم شكست
مي تونستم بزنمشون اما مقصر من بودم براي همين گذاشتم بزنند
مشت لگد و.....
گواهي نامه ندارم براي همين زبونم كوتاهه و نمي تونم حرفي بزنم
منم هي ميگفتم بجه رو ببرين دكتر احمق ها منو ميزدند.بعد از چند لحظه تا فهميدند كه بايد بچه رو ببرند بيمارستان.
خلاصه مي كنم.رفتيم عكس گرفتيم انگشت سوم پاي بچه مويه كرده بود.آتل گرفتند.كلي نذر ونياز كرده بودم
من به خونوادم چيزي نگفتم.اما داداشيهام همه اومده بودند.يارو كارت ملي منو نگه داشت.
راستي وقتي ميرفتيم بيمارستان ديدم كلاه كاپشنم سنگينه.نگاه كردم ديدم با انبر دست زدند توي سرم.

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:48 AM ----------

5متر خط ترمز
كلاه كاسكتم گم شد
وعينكي كه له شده
ومن با يك اعصاب داغون

الان كه دارم مينويسم
كمي آروم شدم
تمام اتفاقاط بالا در كمتر از3دقيقه اتفاق افتاد.
آقايون درس بگيريد......

alikian
09-12-1390, 11:53 بعد از ظهر
خدا رو شکر حل شده و صدمه زیادی ندیده خداییش تو کوچه ها رو خیلی اروم رفت امد کنید اگه خدای نکرده اتفاق بدتری افتاده بود واویلا بود......
حالا خودت که سالمی؟
چه نامردی بوده که با نبردست زده اگه اونجا بودم انبردستو میکردم...... :27:

حسـن
09-12-1390, 11:54 بعد از ظهر
اگه گواهینامه و بیمه داشتی هیچ دغدغه ایی نداشتی میتونی از دستشون شکایت کنی پیشنهاد میکنم شکایت بکنی چون اونا فردا صبح شکایت میکنن و میندازنت تو دردسر پس تو هم شکایت کن برا ضرب و شطم تا هنوز آثارش رو بدنت هست صدقه همیشه بده تو کوچه هم آروم تر برو

nopo
09-12-1390, 11:56 بعد از ظهر
دارم ديونه مي شم
اگه يارو فردا شكايت كنه ديه چقدره؟(انشاالله كه شكايت نمي كنه
گواهي نامه هم ندارم .بيمه پول نمي ده؟

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:55 AM ----------

ردي از ضربه روي صورتم نيست

ap_peiki
09-12-1390, 11:56 بعد از ظهر
اگه گواهینامه و بیمه داشتی هیچ دغدغه ایی نداشتی میتونی از دستشون شکایت کنی پیشنهاد میکنم شکایت بکنی چون اونا فردا صبح شکایت میکنن و میندازنت تو دردسر پس تو هم شکایت کن برا ضرب و شطم تا هنوز آثارش رو بدنت هست صدقه همیشه بده تو کوچه هم آروم تر برو
دقیقا دست پیشو بگیر

alikian
09-12-1390, 11:58 بعد از ظهر
قضیه تصادف جداس و ضرب و شتم و اعمال زور جدا

nopo
09-12-1390, 11:58 بعد از ظهر
ميگم اثري از ضربه روي بدنم نيست.گواهي نامه هم ندارم.
موتور ميره پاركينگ؟

ap_peiki
09-12-1390, 11:59 بعد از ظهر
موتورا رو نکن

حسـن
10-12-1390, 12:02 قبل از ظهر
قانون عابر پیاده هم چند وقت پیش تصحیح شد و رانندگان فقط موقعی مقصر هستند که رو خط عابر پیاده بزنن به عابر اما شما چون گواهی نامه نداری مقصری سعی کن زود قضیه را تمومش کنی اگه کش دار بشه دهنت سرویسه هر روز یه برنامه ایی برات میچینن اولین فرصت هم برو گواهی نامه را بگیر

nopo
موتورا رو نکن

چي ميگي؟

کوروش
پلیس بفهمه تا ختم ماجرا موتور میره پارکینگ و شما هم میرید اب خنک میخورید سعی کن بدون پلیس حل شه
این واسه منم اتفاق افتاده
خداروشکر بچه چیزیش نشده

Kami
10-12-1390, 12:03 قبل از ظهر
موتور کجاس؟
مادر پدر بچه چه جور ادمایین؟

nopo
10-12-1390, 12:06 قبل از ظهر
موتور خونه خودمونه
يارو باباش آدم خون سردي بود.بابابزرگش كاسه داغ تر بود.

ap_peiki
10-12-1390, 12:06 قبل از ظهر
عرض کردم موتور را رو نکن یعنی فعلا ازش استفاده نکن و بهشون بگو خرد شده تعمیر گاهه

nopo
10-12-1390, 12:07 قبل از ظهر
مويه كردن انگشت چقدر ديه داره؟

حسـن
10-12-1390, 12:08 قبل از ظهر
زبونم لال اگه بزنی به یکی و بمیره و گواهی نامه نداشته باشی قتل عمد مرتکب شدین پس خدا را شاکر باش برا این اتفاقی که افتاده و بچه زیاد آسیب ندیده خودت نرو جلو یه بزرگتر و ریش سفید را بفرس دنبال کاراش خودت را هم بدبخت و بیچاره جا بزن والا تا میخوری تیغت میزنن همچین قضیه برا یکی از فامیلا ما پیش اومد یک سال دستش بند بود 10 میلیون هم پیاده شد تا رضایت دادند

Kami
موتورو که مخفی کن
فعلا نمیشه ازشون طلب بخشش کرد ، باید یه چند روز دیگه بری سمتشون
فقط کارت ملی دستشونه؟
خونتونو بلدن؟

mohamad javad
اخه كوچه جاي تند رفتنه پسر
از شانستم گير چه ... كشايي افتادي
اين جور موقع ها طرف هزار تا صاحب پيدا مي كنه يكي نيس بگه .... دهنت تو انقدر نگران بچتي كه مي خواي طرفتو بكشي برا چي ولش مي كني
دقيقا همچين موردي برا منم پيش اومد البته ترمز كردم زدم به سپر يه ماشين كه پارك بود فقط ما ٤ تا پسر بوديم نتونستن كاري بكنن

کوروش
10-12-1390, 12:10 قبل از ظهر
ببین اولین کار اینه اول برو رضایت بگیر / دوم سعی کنی جبران خسارت یارو کنی که هم قانونی هم وجدانی راحت بشی
سوم اگه دیدی یارو داره بازی در میاره برو شکایت کن و بعد برو پزشکی قانونی واسه جراهت خودت و نشانه های زدو خورد!!!
چهارم اگه حل شد که پس بگیر اگه نشد سومی رو رو کن و گرو کشی کن که اگه رضایت نده کارش پیش تو لنگ باشه
در کل اخر هر 4تایی که گفتم به خوبی تموم میشه نگران نباش داداش گلم :flower4:

حسـن
10-12-1390, 12:11 قبل از ظهر
مويه كردن انگشت چقدر ديه داره؟ اگه کبود شده فکر کنم یک سکه باشه اما روال قانونی را بخوای دنبال کنی بیشتر پیاده میشی یکم پول ببر خرشون کن سریع والا دوتا می افتن زیرپاشون و هر روز یه چیزی برات اعلم میکنن که پاش کج شده و تو روحیه اش اثر گذاشته و این دری وری ها

nopo
10-12-1390, 12:11 قبل از ظهر
موتورو که مخفی کن
فعلا نمیشه ازشون طلب بخشش کرد ، باید یه چند روز دیگه بری سمتشون
فقط کارت ملی دستشونه؟
خونتونو بلدن؟
10تا كوچه بالاتراز خونه ما هستن.خونه ما رو بلد نيتند اما جاركش زياده
آره كارت ملي من دست اون ياروست

Kami
10-12-1390, 12:14 قبل از ظهر
10تا كوچه بالاتراز خونه ما هستن.خونه ما رو بلد نيتند اما جاركش زياده
آره كارت ملي من دست اون ياروست
اگه میتونی بپیچونشون
یه مدت افتابی نشو
کارت ملی رو هم فردا برو بگو گم شده

کوروش
10-12-1390, 12:15 قبل از ظهر
ببین اگه بیمه داری یکی که گواهی داره رو بنداز جلو خیاله خودتو راحت کن بیمه همه پولو میده بهترین راه همینه که گفتم
شک نکن

mohamad jamshidi
10-12-1390, 12:16 قبل از ظهر
سلام به همگی.نترس دیه چیزی نمیبرن.200ال500...من هم چند وقت پیش تصادف کردم خودم.من که خودم پکیدکم شکمم دو جاش پاره شد. شانه راستم کامل پکید وپام پکیدوچند تا بخیه دست راتم خور 5 میلیون دیه واسم بریدم این که چیزی نیست .تازه دو ماه نمیتونستم راه برم.و تو بیمارستان بودم.

کوروش
10-12-1390, 12:17 قبل از ظهر
سلام به همگی.نترس دیه چیزی نمیبرن.200ال500...من هم چند وقت پیش تصادف کردم خودم.من که خودم پکیدکم شکمم دو جاش پاره شد. شانه راستم کامل پکید وپام پکیدوچند تا بخیه دست راتم خور 5 میلیون دیه واسم بریدم این که چیزی نیست .تازه دو ماه نمیتونستم راه برم.و تو بیمارستان بودم.
شما هنوز زنده هستید ؟؟؟:13:

nopo
مسئله اينه كه نمي خوا توي خونه بگم.پول هم200بيشتر ندارم

salahshor
بیمه تا وقتی که تصادف منجر به فوت نباشه هزینشو میده ولی چون گواهینامه نداری میفرستنت شورای حل اختلاف اونجا هم بستگی به کرمشون میتونن جریمه نقدی یا جزای زندان و شلاق ببرن که معمولا هم جریمه نقدی به مبلغ 70000 < سقفش 70 تومنه حالا یه وقت دیدی کمتر نوشتن>
اگه افسر نیومده باشه با موتورت کاری ندارن که فکر کنم باید میومد واسه کروکی یا اینکه تو کامبیوتر 110 ثبت میشد گزارشش
اگه 110 هم میومد موتور میرفت بارکینگ و خودتم بازداشت میشدی < موقتی >
اصلا به شکایت فکر نکن به هر حال مقصری
کارو بدتر میکنه
باهاشون صحبت کن
اگه میخواستن شکایت کنن باید همون لحظه به کلان میگفتن
ثبت همون لحظه تو دفاتر کلان ضروریه و دادگاه هم اینو میخواد <گزارش کلانتری رو میگم>
به خیر گذشته
خیلی ناراحت شدم دوست عزیز همونطور که دوستان گفتن اولین فرصت برو تو کار گواهینامه

کوروش
10-12-1390, 12:19 قبل از ظهر
یکی که گواهی داره رو بنداز جلو خودتو راحت کن چرا اینقد شلوغش میکنید ؟؟؟ :waiting:

Kami
بابا بپیچونشون
اصلا چون هیچ جا ثبت نشده بزن زیرش
گور پدرشون

02109002
جهت اطلاع دوستان دیه جاری در ماههای عادی 67.500.000 تومان و در ماههای حرام 90.000.000 تومان می باشد

خدا رو شکر که خودت سالمی جواد ، منم با کوروش موافقم بهترین کار همینه البته اگه بیمه داری

nopo
10-12-1390, 12:22 قبل از ظهر
بلاخره من فردا چه كاركنم؟

---------- Post added at 01:21 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

بابا بپیچونشون
اصلا چون هیچ جا ثبت نشده بزن زیرش
گور پدرشون

كارت ملي چي؟
همسايه ها كه بيرون اومدن منو ديدند.يارو استشهاد محلي مينويسه و امضا ميگيره كه منو ديدند

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

يك با چند ماه پيش يك تصادف داشتم.اونجا پسر خالم بجام اومد .اما اينبار ديگه لو ميره

Kami
بلاخره من فردا چه كاركنم؟
نرو اقا جون
به حرفم گوش بده
بزن زیرش
زمانی میتونستن شکایت کنن که 110 بیاد
از رو هوا که نمیوتنن
بزن برو مسافرت 1 هفته
گور پدر بچه و فک و فامیل های احمقش که کتکت زدن ، من اگه بودم سریوس میکردم اون بچه رو که میپره وسط کوچه

کوروش
فردا اگه یارو زنگ زد با یکی از دوستات که گواهی داره برو پیشش بگو هم به نفع شماست هم به نفع من
قبول کنه پلیس هم دیگه کاری نداره بیمه هم پولو میده خیال همه راحت میشه

حسـن
10-12-1390, 12:23 قبل از ظهر
پیچوندن را بیخیال شو درستش نیست اول برو تو کار رضایت گرفتن در ضمنش هم اگه دیدی دارن ح ر و م زا د گ ی درمیارن برو تو کار شکایت تو اگه اونا میکشتی هم حق نداشتند بزنندت

mohamad javad
10-12-1390, 12:25 قبل از ظهر
به نظر من هم فقط بايد با دو سه تا بزرگتر بري و رضايت بگيري
نزار پاي پليس بياد وسط بري دادگاه صد تا بامبول در ميارن از طول درمان تا اثرات روحي
برات كلي جريمه مي برن چون گواهي نامه نداري همه به چشم دزد و كيف قاپ نگاهت مي كنن
هر چه قدر بيشتر طول بكشه بدتره ضمنا هر جا ميري سر تو بنداز پايين و اداي ادماي پشيمونو در بيار و لباسات هم موجه باشه
با موي سيخ سيخ و شلوار جين پاره پانشي بري و برا دفعه اول خودت نرو بزار اول بزرگترا برن

کوروش
10-12-1390, 12:25 قبل از ظهر
به خدا اگه تهران بودی خودم میومدم جات میگفتم من زدم / من قانون رو خوب بلدم چون زیاد از این چیزا تجربه کردم !!!
اگه هم در بری از طریق قانون پیگری میکنن و اون موقعع مجرم شناخته میشی!!!
سعی کن حرف های که زدم عملی کنی همه چی حله !!!
راستی اگه در بری همه چی تموم شه با خودت میتونی کنار بیایی ؟؟؟

nopo
10-12-1390, 12:26 قبل از ظهر
فردا اگه یارو زنگ زد با یکی از دوستات که گواهی داره برو پیشش بگو هم به نفع شماست هم به نفع من
قبول کنه پلیس هم دیگه کاری نداره بیمه هم پولو میده خیال همه راحت میشه

كروكي چي ميشه؟كارت ملي دست ياروست.نميشه زيرش زد.
من مي خوام مخ يارو رو بزنم بگم اما چه جوري

mohamad javad
10-12-1390, 12:28 قبل از ظهر
پيچوندن رو بيخيال شو كارت
خيلي راحت با كارت ملي پيدات مي كنن اون وقت جور ديگه باهات برخورد ميشه
الحمدلله چيزيش نشده

حسـن
10-12-1390, 12:29 قبل از ظهر
برا مخ زنی فردا شیرینی میگیری با یه بزرگتر میری سراغش تا میتونی فک بزن و بگو بدبختم بدیش اینه موتورت هم به آدمای بدبخت نمی خوره که بگی با موتور کار میکنم فقط بجنب نزار طول بکشه

کوروش
10-12-1390, 12:29 قبل از ظهر
اول ببین رضایت میده یا نه !!!
اگه نداد راضیش کن که یکی دیگه بیاد جا (((کسی که گواهی دار )) به نفع هر دوی شماست!!!
بگو منم جای داداش کوچیک خودت !!! دلش به رحم میاد !!!
کار هم که تموم شد از طرف بچه های روم به ب ی ل ا خ بهش هدیه بده :32:

Kami
10-12-1390, 12:32 قبل از ظهر
شماها زیادی میترسین
من و یکی از بچه ها جلوی دوربین راهنمایی رانندگی صحنه تصادف درست کردیم و 2 میلیون خسارت گرفتیم
وجدان وجدان نکنید خداییش ، من خودم طرف رو میکشتم هم مشکلی نبود واسم
مشهد رو نیمدونم چه جوریه اما اگه تهران بود من یکی میپیچوندمشون بعدشم میرفتم تک تک شیشه های خونه طرف رو میوردم پایین ( همین کارو کردم قبلا )

salahshor
10-12-1390, 12:35 قبل از ظهر
کروکی و بیمه اینا رفت بی کارش مگه اینکه افسر اشنا داشته باشی یا شاهد ببری دادگاه که بگن شما یا دوست گواهینامه دارت زده
اگر هم رفتید بیمارستان دولتی و چیزی ثبت شده اونم محکمه بستده
حواست باشه که مقصری و به اونا هم حق بده
خونسردیتم حفظ کن
فقط و فقط مظلوم نمایی و گرفتن رضایت شفایی و کارت ملیت زیادم دستو باتو گم نکن که دور وردارن یه کم لنگ بزنی بدک نیس <نمایشی>
بات برسه دادگاه و کلانتری دهنت سرویس میشه

کوروش
10-12-1390, 12:37 قبل از ظهر
:25r30wi:
شماها زیادی میترسین
من و یکی از بچه ها جلوی دوربین راهنمایی رانندگی صحنه تصادف درست کردیم و 2 میلیون خسارت گرفتیم
مشهد رو نیمدونم چه جوریه اما اگه تهران بود من یکی میپیچوندمشون بعدشم میرفتم تک تک شیشه های خونه طرف رو میوردم پایین ( همین کارو کردم قبلا )
بچه ها یه تبه کار حرفه ای رو هم پیدا کردیم !!!:icon_pf (95):
**** رو ول کنن خسارت موتورشو هم از بارمانده های اون خدا بیاموز میگیره :25r30wi:

salahshor
10-12-1390, 12:40 قبل از ظهر
شماها زیادی میترسین
**** حالت خوبه ؟!
اگه خدای نکرده داداش کوچیک خودتو کسی میزد و در میرفت بازم این حرفو میزدی ؟!!
میدونم که یه کم جوگیر شدی !!
مثلا راهنماییش کردی ؟!!!!

کوروش
10-12-1390, 12:42 قبل از ظهر
نه **** فکر کنم از این عصابش خورد شده که نوپو جان رو زدن /// منم خدایی ناراحت شدم :10:

Kami
10-12-1390, 12:43 قبل از ظهر
**** حالت خوبه ؟!
اگه خدای نکرده داداش کوچیک خودتو کسی میزد و در میرفت بازم این حرفو میزدی ؟!!
میدونم که یه کم جوگیر شدی !!
مثلا راهنماییش کردی ؟!!!!
من که تک فرزندم اما اگه دادش خودم وسط کوچه مثل گاو راه میرفت ناراحت نمیشدم
چرا همیشه باید موتوری ادم بده باشه و اونی که پیاده راه میره همیشه ادم خوبه؟
به فران اگه من جاش بودم خسارت موتورمو هم میگرفتم یه دست کتکشون هم میزدم

mohamad javad
اگه قبول كنن كه يكي ديگه بجات بياد همه چي حله
ولي اين آدمايي كه به جاي كمك به بچه ميان تو رو ميزنن بعيده همين طوري ول كنن
ولي خدا رو چه ديدي يه گوسفند نزر كن ايشالا حل ميشه
حالتو كاملا درك مي كنم كه نميتو ني تو خونه بگي ولي خدارو شكر داداشات پشتت هستن
همه اينجا برات دعا مي كنن كه فردا همه چي ختم به خير شه

nopo
مي تونستم بزنمشون اما نشستم روي زمين اعصابم خورد بود.يك هو ديدم دارن ميزنند

K.I.A
10-12-1390, 12:44 قبل از ظهر
اول از همه خدارو شکر /خدا هم تورو دوست داشته هم اون بچه رو..../مظلوم شو گردن از مو باریکتر و برای بچه تا میتونی شکلاتو اسباب بازی بگیر تا اول دل بچه رو بدست بیاری این رفتار عاطفی خیلی موثره/فکر فرار و پیچوندن نباش/دنیا به اخر نرسیده اینا برات تجربست/وقتی اول کلی کادو بگیری براش خانوادشم نرم میشن و بعد برو تو کار خانوادش خیلی اسونه/فقط نترس و اعتماد بنفس داشته باش/

nopo
10-12-1390, 12:45 قبل از ظهر
دوست خوب بهتر از فاميله.
خداييش موقعي كه توي بيمارستان بودم دوستم با3تا داداش هاش و باباش و خانومش و يك دوست ديگم اومده بودند

salahshor
10-12-1390, 12:47 قبل از ظهر
کوروش همین منم از این تعجب کردم !!
ولی قبول دارید همین مشت و لگد زدنشون یه کم ارومترشون میکنه !؟
nopo کاش یه کم کولی بازی هم در میاوردی واسشون !!

nopo
10-12-1390, 12:47 قبل از ظهر
بعدش عمرا رضايت نمي دادند

salahshor
10-12-1390, 12:53 قبل از ظهر
نه اینکه ازشون شاکی بشی
به نفع خودت یه کم بیاز داغشو زیاد میکردی
بعد کتک و اینا میوفتادی خودتو میزدی به بیهوشی!! جه بدونم از این قبیل کارا
اصلا فردا سرتو کاملا بانداژ کن بگو سرم شکسته!

mohamad javad
10-12-1390, 12:55 قبل از ظهر
بهتره الان بري استراحت كني حتي با يه قرص خواب
الان هزار جور فكر و خيال بيخود مياد تو ذهنت
اون ادمي ... كشم تقاص كتك زدن بي خودشونو پس ميدن اينو مطمئن باش

کوروش
10-12-1390, 12:56 قبل از ظهر
یه کاری دیگه هم میتونی بکنی
بیا همه بچه ها تورو مفصل بزنن :minzdr:
بعدش فردا اگه حرفی زد شکایت کن با پولش مطمعن باش میتونی یه موتور سنگین بگیر ما رو هم دعا کنی:gigglesmile::25r30wi:

honda cfrx
10-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
اول از همه خدارو شکر /خدا هم تورو دوست داشته هم اون بچه رو..../مظلوم شو گردن از مو باریکتر و برای بچه تا میتونی شکلاتو اسباب بازی بگیر تا اول دل بچه رو بدست بیاری این رفتار عاطفی خیلی موثره/فکر فرار و پیچوندن نباش/دنیا به اخر نرسیده اینا برات تجربست/وقتی اول کلی کادو بگیری براش خانوادشم نرم میشن و بعد برو تو کار خانوادش خیلی اسونه/فقط نترس و اعتماد بنفس داشته باش/
جواد جان الان متوجه شدم
اولا خیلی ناراحت شدم از اتفاقی که افتاده و خدا رو شکر خودت چیزیت نشده(البته کتکای خوردی بماند)
چرا تو کوچه اونم شب تخته گاز ؟؟؟؟؟
داداشم اگه گواهینامه نداری بیمه هم داشنه باشی هیچ فایده ای نداره
خودتو بزار جای والدین اون بچه ؟؟؟
تنها پیشتهادم اینه که با یک بزرگتر ریش سفید بری و رضایت پدر بچه رو بگیری هزینه هم هرچی کردی هیچ اشکالی نداره
فقط در صورتی که رضایت گرفتی حتما محضریش کن
نگران نباش با انسانیت رفتار کن تا نتیجه بگیری/ پیگیرش باش

ap_peiki
10-12-1390, 01:13 قبل از ظهر
بله بچه ها راست میگن یه ریش سفید ببر
مثل ممد عقیلی:retarded:

Milad.
10-12-1390, 02:07 قبل از ظهر
ای بابا. واقعا ناراحت شدم. ماشالا تاپیکم چه زود 6 صفحه اومد جلو!!

به نظر منم یه بزرگتر با خودت ببر, خودتو بزن به بدبخت بیچارگی یه جوری دلشون بسوزه واست.

فکر فرارم نباش که بیشتر دردسر واست پیش میاد.

mostafak021
10-12-1390, 02:19 قبل از ظهر
اگر مدرکی ندارن ازت ببین کی از رفیقات گواهی نامه داره بگو اون پشت فرمون بوده هیچ کاری نمی تونن بکنن اگه این کار رو کردی بگو خودم ترک موتور بودم فقط موتور ماله منه راننده یکی دیگه بوده.افسر که نبوده گزارش بنویسه .یه شکایت هم ازشون بکن به خاطره ضرب و شتم.
یا می تونی یه کاره دیگه هم بکنی که مسالمت آمیز باشه باهاشون هماهنگ کنی که راننده یکی دیگه بود (گواهینامه دار) تا هم اونا به دیه شون برسن هم شما خیالت راحت باشه . اگر هم قبول نکردن بهشون بگو منم به خاطره ضرب و شتم ازتون شکایت می کنم شاید بترسن راضی بشن

matrixaidin
10-12-1390, 02:28 قبل از ظهر
رفقا.............
چرا یکی در میون میگین شکایت کن
وقتی گواهینامه نداره
حالا اونا یه غلطی کردن
به جایه اینکه هر چه زودتر ماس مالی کنه تموم شه بره
شماها هی میخواین کشش بدین
باهاشون صحبت کن به جوری راضیشون کن که یکی دیگه پشت موتور بوده و گواهینامه داشته+ریش سفید
بهترین کار

aban
10-12-1390, 02:29 قبل از ظهر
من هم امشب یه تصادف کوچولو با ماشین کردم .اما مقصر نبودم
آدم وقتی تصادف میکنه یه استرس مزمن میگیره و حالش خراب میشه.
ای کاش کارت ختم به خیر بشه

علی یزدانی
10-12-1390, 04:16 قبل از ظهر
جواد جان من تازه این موضوع رو فهمیدم
به خدا خیلی ناراحت شدم از اینکه تو این موقعیت اونم تصادف!!!
اصلا خودتو ناراحت نکن ایشالا همه چی به خیر وخوبی تموم میشه
ما هم همه برات دعا میکنیم

nopo
10-12-1390, 06:53 قبل از ظهر
الان ساعت 5دقيقه به 7 صبحه و من ازخواب بيدار شدم وحالم عينه ديشبه و آرامش ندارم

کوروش
10-12-1390, 07:57 قبل از ظهر
ای یایا غمت نباشه اسمون که به زمین نیومده/یه گواهی دار پیدا کنی حله دیگه
اگه تهران بودی من خودم میومدم جات وای میسادم!!!
الکی خودتو ناراحت نکن :flower4:

reza KTM
10-12-1390, 08:19 قبل از ظهر
خیلی ناراحت شدم وقتی شنیدم
بابا به خدا توکل کن که هر چی اون بخواد میشه
سعی کن دروغ نگی برو پیششون اگه بتونی با بزرگتر بری که خیلی بهتره بگو ببخشید اشتباه کردم ... خوردم حق با شماست
منم جوونم اشتباه کردم شما هم جوون دارید منم مثل پسرتون نفهمیدم هرچی شما بگیرد درسته خدا رو شکر که کسی چیزیش نشده
انشالله بچه بهتر میشه منم هر کاری از دستم بر بیاد میکنم به خدا پشیمونم دل خودم کبابه این بچه اینطوری شده
و ...
خواهشا دست پیش رو نگیر عزیز من مقصر تویی حالا هر چی بگی چرها بچه پرید وسط
یه نذر کوچولو چند تا صلوات توکل به خدا چاشنیش کن
دیگه بسپرش دست اون
انشاالله که اونام بیخیال میشن
فقط طوری صحبت نکن که برن تو فاز لجبازی
فقط بگو حق باشماست

من نمیدونم چرا بچه ها هی میگن صحنه سازی کن اصلا انگار قرار نیست کسی تو زندگیش راست بگه و با حقیقت زندگی کنه
سر اونا رو شیره بمالی نمیگی وجدان کجا رفته
حالا خدارو شکر بچه سالمه وگرنه که هیچی

برو باسه رضایت و جبران سعی نکن طوری رفتار کنی که انگار داری با جعبه شیرینی خرشون میکنی

خدا مشکلت رو حل کنه

soroush adventure
10-12-1390, 08:30 قبل از ظهر
همین قضیه برا منم اتفاق افتاد 8 ماه پیش . نزدیک پیست کوهسار بودم داشتم میگازیدم توخاکی که یه دفعه یه دختربچه 3-4 ساله خر دوید جلوی من و نشست رو زمین هنوز نفهمیدم چرا اینکارو کرد.
هرچی ترمز و معکوس دادیم بی فایده بود و اخر چرخ جلو خورد تو شیکم بچه و پرتش کرد . حالا به جای اینکه بیان بچه رو جمع کنن 4 تا غول نمیدونم از کجا اومدن رو ما . یکیشون با اجر میزد نو سر و کتفم ولی خوشبختانه کلاه و شولدر داشتم نپکیدم ولی همه جام کبود و خونی بود. حرومزاده ها میگفتن کلاهشو دربیارین نمیشه مشت زد تو صورتش. خلاصه مردم اومدن ما رو نجات دادن بچه هم هیچیش نشده بود .رفتم مامور اوردم ولی رفته بودن .
نوپو جان شمام نگران نباش فقط یه جوری مخشونو بزن که فقط گزارش ندن با یه پولی شیرینی چیزی سرو تشو هم بیارین چون اگه برن طول درمان بگیرن خییییییلی برات داستان میشه

Mohammad aghili
10-12-1390, 08:40 قبل از ظهر
سلام جواد جان
من نت ندارم

الانم سر کلاس ریاضی عمومی دارم با گوشی پستهات رو میخونم
خیلی ناراحت شدم
درکت می کنم چه حالی داری !
متاسفانه اون جایی هم که تصادف کردی ,آدم حسابی کم پیدا میشه

من دوسال پیش سر یه شوخی ,دست یه بچه رو شکوندم
ینی کاملا دو تا استخون ساعدش شیکست !

خیلی استرس داشتم
داشتم بال بال میزدم
اما
خوشبختانه بابای بچه هه آدمه خونسردی بود و زیاد گیر نبود
خود پسره هم آدم ... کشی نبود و خودش گفت که عمدی نبوده

منم با دوتا بزرگتر رفتم , و همه چی با خوبی و خوشی تموم شد
حتی طرف دیه هم نخواست

مویه انگشت پا که چیزی نیس
حتما با دوتا بزرگتر که بتونن خوب حرف بزنن برو پیش طرف و شوکولات و اسباب بازی هم برای بچه هه بگیر حتما

بعدشم بگو که با هزار بدبختی داری پول درس خوندنت رو میدی و اگه پای شکایت بیاد وسط هیچ مشکلی حل نمیشه

بگو هزینه درمانش هرچی شد قبول میکنی

ایشالله که همه چی به خوبی و خوشی تموم میشه
من دلم روشنه

راستی نظر علی پیکانپور رو کاملا تکذیب می کنم
من ریشاش سفید نیست !

nopo
10-12-1390, 08:59 قبل از ظهر
همین قضیه برا منم اتفاق افتاد 8 ماه پیش . نزدیک پیست کوهسار بودم داشتم میگازیدم توخاکی که یه دفعه یه دختربچه 3-4 ساله خر دوید جلوی من و نشست رو زمین هنوز نفهمیدم چرا اینکارو کرد.
هرچی ترمز و معکوس دادیم بی فایده بود و اخر چرخ جلو خورد تو شیکم بچه و پرتش کرد . حالا به جای اینکه بیان بچه رو جمع کنن 4 تا غول نمیدونم از کجا اومدن رو ما . یکیشون با اجر میزد نو سر و کتفم ولی خوشبختانه کلاه و شولدر داشتم نپکیدم ولی همه جام کبود و خونی بود. حرومزاده ها میگفتن کلاهشو دربیارین نمیشه مشت زد تو صورتش. خلاصه مردم اومدن ما رو نجات دادن بچه هم هیچیش نشده بود .رفتم مامور اوردم ولی رفته بودن .
نوپو جان شمام نگران نباش فقط یه جوری مخشونو بزن که فقط گزارش ندن با یه پولی شیرینی چیزی سرو تشو هم بیارین چون اگه برن طول درمان بگیرن خییییییلی برات داستان میشه

طول درمان چيه؟

کوروش
10-12-1390, 09:28 قبل از ظهر
هر چند روز که درمانش طول بکشه حساب میشه و اخر پولشو میدی مثلا روزی 10 تومن 3ماه که باشه میشه 900 تومن !!!
البته گفتم که مثلا روزی 10 تومن / زیاد حول نکن از این خیلی کمتره

novindesigners
10-12-1390, 11:22 قبل از ظهر
سلام جواد جان
می تونست بد تر از اینا باشه و خدا رو شکر که سالمی و اون بچه کاریش نشده
اینشالله هرچه زود تر بهتر شی

masoud rm
10-12-1390, 11:28 قبل از ظهر
سلام جواد جان من همین الان فهمیدم خیلی ناراحت شدم
راستی بهترین کار الان اینه که شب چند نفر ریش سفید برید خونه بچه خودتم برو وخودتو به موش مردگی بزن ضمنا دور چشمتو با لوزم ارایش گیریم کن طوری که کبودی نشون بده اونجا هم نگین موتور ماله خودته بگین امانت بوده که گرفتی بری دانشگاه سناریو رو قبلا با هم مچ کنین ونزارین کار به دادسرا برسه موضوع دیگه چون کروکی ندارین موضوع بیمه منتفیه واگه شکایت بکنن موضوع جرحی حقوقی هست وبه نصبت تصادف برات بهتره ناراحت نباش دستشون به هیچی بند نیست واز لحاظ قانونی میگن باید خودتون به توافق برسید ............ناراحت نباش ماهم همچین روزهایی رو داشتیم واین نیز بگذرد

Black Coffee
10-12-1390, 12:01 بعد از ظهر
در مورد اینکه چه کنی و چه نکنی که دوستان تمام راه ها رو پیش پات گذاشتن و بهترین تصمیم رو بگیر.

اما مهمترین مساله اینکه ابدا احساس نکن دنیا به آخر رسیده و ... چنین چیزهایی در مورد همه ی ما پیش میاد و توی اون لحظه احساس میکنیم دنیا داره رو سرمون خراب میشه. اما مساله همیشه به خیر و خوشی تموم میشه و بعدا با خودمون میگیم که چقدر بیخودی استرس داشتم!

نمیگم اتفاقی که برات پیش اومده اتفاق کوچیکی هست. اما اونقدری که استرس داری هم بزرگ نیست و بار میگم در مورد همه چندین بار پیش اومده. اصلا نگران نباش و احساس بد نداشته باش چون درست میشه.

Kenji
10-12-1390, 12:09 بعد از ظهر
هیچ راهی نداری.
دنیا به آخر رسیده. خودکشی بهترین راهه :retarded:

==

به این فک کن اینم یه تجربه. میگذره...

Babak
10-12-1390, 12:12 بعد از ظهر
بهترینش اینه که سریع فرار کنی چون حتی اگر گواهینامه داشته باشی بیمه اتم کله دیه طرف رو بده در صورته فوت جنابالو رو میبرن 1 سال آب خنگ نوش کنی:sleep:

alinozad
10-12-1390, 01:28 بعد از ظهر
جواد جان من بهترین راه رو پیدا کردم!بیا موتورتو سند بزن به نام من،من همه چیو گردن میگیرم موتورتم حتما بهت پس میدم :icon_pf (3):
آخه آی کیو من ببینمت بجای اونا حسابی میزنمت!رزمی کار باشی یکی بپره زیر موتورت وایسی کتک بخوری دنبال رضایت هم باشی؟خدایا همچین پخمه هائی رو قسمت ما هم بکن!
اقا جواد!الان اونا هیچ مدرکی ندارند که تصادف داشتی.استشهاد محلی و شکایت و این چیزا به هیچ جا نمیرسه!بالاخره مجبورا رضایت بدن اونم بعد از 6 ماه دوندگی.
خدا نکنه من جات بودم ولی اولین کاری که میکردم میرفتم!به اونجای اسب زورو که زیرش کردی میخاست نپره وسط خیابون!اگه اشتباه از خودم میبود بازم میرفتم...با وایسادن تو چه چیزی حل شد؟پسره زنده موند؟خانوادش آدم با شعوری بودن که درکت کردند؟مردم برات دست مردونگی زدند؟چه فرقی کرد؟فقط عینک 70 تومنیت شکست!چندتا لجن کتک زدند و فکر کردند مردن!بچه هم که هیچی....جیب بابا جان و خودت هم خالی خواهد شد!الان که پول حروم رو به زور ازت گرفتند حالت جا میاد.
حالا راه حل:
شما میتونی اگه شارلاتان بازی درآوردند اینو بهشون بگی که زیاد زرزر کنید میزنم زیر همهچی باید شکایت کنید بعد از 6 ماه به دیتون میرسید!ولی اگه شرافت دارید من 200 تومن دار و ندارمه همینو میدم بهتون خداحافظی کنید...اگر هم که آدم بودند که بعید میدونم روشنشون کن که بچتون پریده جلوی من و شرعا مقصر نبودی و اگه دنبال پول حلال میگردین(که عمرا تو این دوره زمونه پیدا شه)من پول بیمارستان و بهبودشو میدم!
بعدشم اقای جواد اقا لااقل وقتی کتک میخوردی خودتو میزدی به بیهوشی!یه فیلمی بازی میکردی!لازم نبود اونا با انبردست بزنن تو سرت تو هم مثل ترمیناتور بهشون لبخند بزنی!همونجا باید بیهوش میشدی میدیدی که بچشونو برداشتند و در رفتند!
حالا اگه دوست داری من بیام چندتا مشت و اینا نثارت کنم تا رد 5 تا انگشتمو کبودیاش بمونه بعد برو بگو اونا زدند...عقده های روان هم از فلات باز میشه....
کاری داشتی بزنگ...عکسشونو بده پاره کنم...موتورتو بده غیبش کنم....
یکم از **** یاد بگیر!:3ztzsjm:

nopo
10-12-1390, 03:40 بعد از ظهر
سناريوي اول:
امروز صبح با يكي از همسايهاش(زن دوستم)لابي كرديم.طرف از راه احساسات زنانه يك كانال زد به مادر بنده خدا.
طرف گفت شوهرم رو راضي مي كنم كه مداركت رو بده
سناريوي همزمان بابرنامه هاي ديگه:
نذر كردم دهنش بسته بشه و مداركم رو بهم بده.

سناريوي سوم:
اگر امروز عصر طرف راضي نشد وخواست فيلم در بياره
موتور رو مي برم دم تعميرگاه و بازش مي كنم ويك قولنامه به اسم يكي ديگه مينويسم.در ضمن چند تا شاهد جور ميكنم كه اون ساعت اونجا نبودم.كارت ملي رو هم اعلام سرقت مي كنم.
سناريو چهارم:اگه رفت شكايت كرد.منم خود زني ميكنم چند تا خط با چاقو هم روي گردنم ميندازم.اون وقت منم شكايت ميكنم

انشاالله كه امروز عصر طرف مدارك رو ميده و قيد شكايت رو ميزنه

راستي طرف يكم نشه خور بود!

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

بهترینش اینه که سریع فرار کنی چون حتی اگر گواهینامه داشته باشی بیمه اتم کله دیه طرف رو بده در صورته فوت جنابالو رو میبرن 1 سال آب خنگ نوش کنی:sleep:

زبونت رو گاز بگير
زبونت لال شه!!!:retarded:

---------- Post added at 04:36 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

([Only registered and activated users can see links])

از عارفي پرسيدند:روي نگين انگشترم چه حك كنم كه وقتي شاد شدم به ان بنگرم و وقتي غمگين شدم به ان نظر كنم؟عارف گفت: حك كن " مي گذرد "

مي گذرد.........

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:36 PM ----------

سلام جواد جان من همین الان فهمیدم خیلی ناراحت شدم
راستی بهترین کار الان اینه که شب چند نفر ریش سفید برید خونه بچه خودتم برو وخودتو به موش مردگی بزن ضمنا دور چشمتو با لوزم ارایش گیریم کن طوری که کبودی نشون بده اونجا هم نگین موتور ماله خودته بگین امانت بوده که گرفتی بری دانشگاه سناریو رو قبلا با هم مچ کنین ونزارین کار به دادسرا برسه موضوع دیگه چون کروکی ندارین موضوع بیمه منتفیه واگه شکایت بکنن موضوع جرحی حقوقی هست وبه نصبت تصادف برات بهتره ناراحت نباش دستشون به هیچی بند نیست واز لحاظ قانونی میگن باید خودتون به توافق برسید ............ناراحت نباش ماهم همچین روزهایی رو داشتیم واین نیز بگذرد

دهنت سرويس
با مداد چشم؟!!!

خيلي مارمولكي!!!
اي جانور!

mohamad javad
10-12-1390, 03:42 بعد از ظهر
هر کار می کنی سناریو ۳و ۴ رو بیخیال شو:waiting:
فکر کردی با بچه طرفی پسر !!!!!!خود زنی می خوای بکنی، فیلم زیاد می بینی؟؟؟؟؟:23:
پزشکی قانونی روزی ۱۰۰ تا مراجعه کننده مثه تو داره طرف تا نیگات کنه می فهمه همه چی سرکاریه
البته اینم بگم یکی از دوستام رفت اونجا دکتر بهش گفت خود زنیه با ۲تا تراول ۵۰ تومنی به جای خود زنی نوشت کتک خورده

nopo
10-12-1390, 03:42 بعد از ظهر
هیچ راهی نداری.
دنیا به آخر رسیده. خودکشی بهترین راهه :retarded:

==

به این فک کن اینم یه تجربه. میگذره...

با وجود تو ديگه نياز به دشمن ندارم

مي گذرد.........

.:ALIREZA NADERI:.
10-12-1390, 03:50 بعد از ظهر
عجب دسته گل بزرگی!
ادامه بده درست میشه بقول خودت میگذرد زندگی ادامه داره به پایان هم نرسیده اما خودتو بزار جای پدره مادره ؟!

nopo
10-12-1390, 04:06 بعد از ظهر
رفتم توي كار گريم چهره!!

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

عجب دسته گل بزرگی!
ادامه بده درست میشه بقول خودت میگذرد زندگی ادامه داره به پایان هم نرسیده اما خودتو بزار جای پدره مادره ؟!

رضايتش رو مي گيرم اگه خواست اذيت كنه منم اذيت مي كنم.اين كه از حقوقم دفاع كن كجاش زوره؟
اينكه با انبر دست بزنند توي سرم و اينكه 70تومن عينكم رو له بكنند انصافه؟
در ضمن من به بچه نزدم بچه از بغل خودشو زد به موتور(دويد وسط كوچه -همزمان با عبور من)
عصر ميرم راضي شون مي كنم.نمي خوام ديني بر گردنم بمونه.اما اگه فيلم دربياره منم فيلم درميارم.

بچه 3 ساله ساعت 9:30 شب پشت ماشين تنها توي كوچه چه كار ميكنه؟

---------- Post added at 05:06 PM ---------- Previous post was at 04:55 PM ----------

جواد جان من بهترین راه رو پیدا کردم!بیا موتورتو سند بزن به نام من،من همه چیو گردن میگیرم موتورتم حتما بهت پس میدم :icon_pf (3):
آخه آی کیو من ببینمت بجای اونا حسابی میزنمت!رزمی کار باشی یکی بپره زیر موتورت وایسی کتک بخوری دنبال رضایت هم باشی؟خدایا همچین پخمه هائی رو قسمت ما هم بکن!
اقا جواد!الان اونا هیچ مدرکی ندارند که تصادف داشتی.استشهاد محلی و شکایت و این چیزا به هیچ جا نمیرسه!بالاخره مجبورا رضایت بدن اونم بعد از 6 ماه دوندگی.
خدا نکنه من جات بودم ولی اولین کاری که میکردم میرفتم!به اونجای اسب زورو که زیرش کردی میخاست نپره وسط خیابون!اگه اشتباه از خودم میبود بازم میرفتم...با وایسادن تو چه چیزی حل شد؟پسره زنده موند؟خانوادش آدم با شعوری بودن که درکت کردند؟مردم برات دست مردونگی زدند؟چه فرقی کرد؟فقط عینک 70 تومنیت شکست!چندتا لجن کتک زدند و فکر کردند مردن!بچه هم که هیچی....جیب بابا جان و خودت هم خالی خواهد شد!الان که پول حروم رو به زور ازت گرفتند حالت جا میاد.
حالا راه حل:
شما میتونی اگه شارلاتان بازی درآوردند اینو بهشون بگی که زیاد زرزر کنید میزنم زیر همهچی باید شکایت کنید بعد از 6 ماه به دیتون میرسید!ولی اگه شرافت دارید من 200 تومن دار و ندارمه همینو میدم بهتون خداحافظی کنید...اگر هم که آدم بودند که بعید میدونم روشنشون کن که بچتون پریده جلوی من و شرعا مقصر نبودی و اگه دنبال پول حلال میگردین(که عمرا تو این دوره زمونه پیدا شه)من پول بیمارستان و بهبودشو میدم!
بعدشم اقای جواد اقا لااقل وقتی کتک میخوردی خودتو میزدی به بیهوشی!یه فیلمی بازی میکردی!لازم نبود اونا با انبردست بزنن تو سرت تو هم مثل ترمیناتور بهشون لبخند بزنی!همونجا باید بیهوش میشدی میدیدی که بچشونو برداشتند و در رفتند!
حالا اگه دوست داری من بیام چندتا مشت و اینا نثارت کنم تا رد 5 تا انگشتمو کبودیاش بمونه بعد برو بگو اونا زدند...عقده های روان هم از فلات باز میشه....
کاری داشتی بزنگ...عکسشونو بده پاره کنم...موتورتو بده غیبش کنم....
یکم از **** یاد بگیر!:3ztzsjm:

ميگي من كه رزمي كارم چرا نزدم؟

اول اينكه استاد حافظي به ما ياد داده كه از كوره در نريم حتي اگر به قيمت كتك خوردن توي موارد اين چنيني باشه؟
گيريم كه من ديشب هم مي زدم هم مي خوردم اثر ضربه اونا كه روي بدنم نمونده
اما فرض كن اگه من يك هوك راست يا يك مشت مي زدم؟اونا كوتاه ميومدن؟همسايه هاش هم ريخته بودن بيرون
اونجا اگه مي زدم همون ديشب پليس ميومد و موتور مي رفت پاركينگ و منم بازداشت.
خدا پدر استاد حافظي رو بيامرزه.....

masoud rm
10-12-1390, 04:12 بعد از ظهر
علی نوزاد از این حرفا زیاد زیاد میزنه خودتو ناراحت نکن بزار به حساب 6سیلندر بودنش :biggrin:

nopo
10-12-1390, 04:14 بعد از ظهر
دوگانه سوزه!!!:icon_pf (3):

alikian
10-12-1390, 04:16 بعد از ظهر
به این میگن یه رزمی کار واقعی .....:23:
بقیه داستان رو بده دست اوستا کریم خودش حواسش هست که چی شده همه چی رو درست میکنه

alinozad
10-12-1390, 04:16 بعد از ظهر
موتور رو مي برم دم تعميرگاه و بازش مي كنم ويك قولنامه به اسم يكي ديگه مينويسم.در ضمن چند تا شاهد جور ميكنم كه اون ساعت اونجا نبودم.كارت ملي رو هم اعلام سرقت مي كنم.
سناريو چهارم:اگه رفت شكايت كرد.منم خود زني ميكنم چند تا خط با چاقو هم روي گردنم ميندازم.اون وقت منم شكايت ميكنم

بچه 3 ساله ساعت 9:30 شب پشت ماشين تنها توي كوچه چه كار ميكنه؟
من اعلام آمادگی میکنم موتورو به نام قولنامه کنی...خیالتم جمع باشه منو میشناسی که...بهم اعتماد کن...اغفال شو...من قابل اعتمادم....مثل کف دست صافم...روده کج ندارم...بیا موتورو به نام من بزن خودتو راحت کن...
بازم اعلام آمادگی میکنم عزیزم چرا خودزنی؟اون تابلوئه...خودم ترتیبشو میدم...چاقوشو کبودیشو اینا با من...تازه اگه بخای میگم بهت....نه دیگه بسه زیادش گناه دارند....
بچه 3 ساله؟9.30 شب؟وقتی میدوئید کسی دنبالش نبود؟موضوع خطرناک شد...پسررو ببرید پزشکی قانونی نکنه....کسی دنبالش بوده؟
==============
از شوخی گذشته جواد جان پشت تل گفتم بهت،اول للیین طرف شارلاتانه یا نه؟!اگه مثل آدم رفتار کرد مثل آدم و مثل مرد باش،اگه دیدی زیرآبی داره میره یه تیلیف بزن هماهنگ کنیم...نه تصادف داشتی نه موتوری داری نه جیزی...
در ضمن شاهد جمع نکن که اونجا نبودی...مجبور میشی دست رو قرآن بذاری بگی اونجا نبودی و بقیه هم باید همینکارو بکنند!ارزش داره؟میتونی اینکارو بکنی؟بالاخره من تورو میشناسم از من خیلی معتقد تری و سوتی میدی پس ازین حرفها نزن...

nopo
10-12-1390, 04:27 بعد از ظهر
من اعلام آمادگی میکنم موتورو به نام قولنامه کنی...خیالتم جمع باشه منو میشناسی که...بهم اعتماد کن...اغفال شو...من قابل اعتمادم....مثل کف دست صافم...روده کج ندارم...بیا موتورو به نام من بزن خودتو راحت کن...
بازم اعلام آمادگی میکنم عزیزم چرا خودزنی؟اون تابلوئه...خودم ترتیبشو میدم...چاقوشو کبودیشو اینا با من...تازه اگه بخای میگم بهت....نه دیگه بسه زیادش گناه دارند....
بچه 3 ساله؟9.30 شب؟وقتی میدوئید کسی دنبالش نبود؟موضوع خطرناک شد...پسررو ببرید پزشکی قانونی نکنه....کسی دنبالش بوده؟
==============
از شوخی گذشته جواد جان پشت تل گفتم بهت،اول للیین طرف شارلاتانه یا نه؟!اگه مثل آدم رفتار کرد مثل آدم و مثل مرد باش،اگه دیدی زیرآبی داره میره یه تیلیف بزن هماهنگ کنیم...نه تصادف داشتی نه موتوری داری نه جیزی...
در ضمن شاهد جمع نکن که اونجا نبودی...مجبور میشی دست رو قرآن بذاری بگی اونجا نبودی و بقیه هم باید همینکارو بکنند!ارزش داره؟میتونی اینکارو بکنی؟بالاخره من تورو میشناسم از من خیلی معتقد تری و سوتی میدی پس ازین حرفها نزن...

توبه فلات من نظر داري!!!
ميخواي به تكنولوژيش دست پيدا كني!!!
مي خواي مهندسي معكوس كني و به روان.....

دختر بچه بود
ن كسي دنبالش نبود -فقط از پشت ماشين دويد وسط خيابون

طرف نشه خور بوود.اما ظاهرا آدم منطقي به نظر ميومد
چون همه گفتند موتور توي خونه يارو باشه-يارو گفت نمي خواد.ببرش.فقط كارت مليم...

نذر كردم
همه جيز حل بشه

مي گذرد

nopo
10-12-1390, 05:56 بعد از ظهر
دوستم كه همسايشون بود فرستادم دم خونه طرف.
مخش رو زد .رفت كه كارتم رو بياره
كه يك دفعه بابابزرگ بچه از راه رسيد!!
گفت هفته ديگه پاي بچه كه خوب شد خودم كارت رو ميارم.
گفت ما نه از اين پولا خورديم و نه مي خوريم.فقط پاي بچم خوب بشه من حرفي ندارم....
:waiting:

Kami
10-12-1390, 06:03 بعد از ظهر
دوستم كه همسايشون بود فرستادم دم خونه طرف.
مخش رو زد .رفت كه كارتم رو بياره
كه يك دفعه بابابزرگ بچه از راه رسيد!!
گفت هفته ديگه پاي بچه كه خوب شد خودم كارت رو ميارم.
گفت ما نه از اين پولا خورديم و نه مي خوريم.فقط پاي بچم خوب بشه من حرفي ندارم....
:waiting:
خوب پس ادم های بدی نیستن
صبر داشته باش
مشکلی نیست

alinozad
10-12-1390, 06:16 بعد از ظهر
برو قدرشونو بدون اگه واقعا اینجوری ان...اینجور ادما کمند...دختر دارند برو خواستگاری خوشبخت میشی

mohamad javad
10-12-1390, 06:31 بعد از ظهر
خدارو شكر
فقط تورو خدا يواش بريد
بچه ها اين حادثه ميتونست بد تر از اين ها باشه

alikian
10-12-1390, 07:03 بعد از ظهر
ایول خدارو شکر انگار حل شد تا حدودی اما عجب تاپیکی زدی من رفتمو اومدم دیدم 6 صفحه رفته جلو

matrixaidin
10-12-1390, 07:52 بعد از ظهر
نوپو جان حتما بچه هارو از اخرین خبر اطلاع بفرما:biggrin:

ali cbr
10-12-1390, 09:28 بعد از ظهر
خدارو شکر کن داداش .
دیگه هم فکر‌ کج نکن . با صداقت برو جلو حل می‌شه .
تا آخرش مس مرد وایسا . اشتباه کردی تاوانشو باید پس بعدی .
۲ تا چیز یادت نر عزیز .
۱ ) نذرتو ، ۲ ) گواهینامه .

roozbeh rv
10-12-1390, 09:42 بعد از ظهر
بچها ترو خدا رعایت کنین تو کوچها اروم برید از بوق زدن تو کوچهایی که ماشین خیلی پارک هست ابا نکنید
گواهینامه هم بگیرید
اصلا به اعصب خوردی بعدش نمی ارزه

sezar
10-12-1390, 11:13 بعد از ظهر
ایشالا که مشکلت حل بشه، ولی حتما موتور رو بخوابون خونه تا گواهینامه نگرفتی سوار نشو :mad_majidonline:، برای آفرود هم ببند پشت ماشین دوستات تا پیست ببر.
حالا میفهمم چرا مادرم موتورم رو بعد از گرشت یک ماه از خرید تو خونه بازداشت کرد و تا گرفتن گواهینامه ، موتور سواری ممنوع بود ! :sleep:

کوروش
11-12-1390, 05:42 بعد از ظهر
خوب دیگه فکر میکنی رفیقا فقط تو تورها هستن ؟؟؟
ما همه جوره هواتو داریم :flower4:

nopo
11-12-1390, 10:42 بعد از ظهر
فکر کنم منظور نوپو جان این بود بحث مفید بوده و چرتو پرت توش نبوده

دقيقا همينطوره
با تشكر از همه8 دوستان كه راه حل و چاه نشونم دادن!!!

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

دوستان لطف كردن از اصفهان مارو تهديد كردند!!!

aban
11-12-1390, 10:49 بعد از ظهر
حالا که کارت ردیف شد و به خیر گذشت.....اما اگه من جای صاحاب بچه بودم کاری با اون موتور سوار میکردم که دیگه فکر دوچرخه سواری هم نکنه چه رسد به موتور و...........

:3ztzsjm:

:mad_majidonline:

nopo
11-12-1390, 10:56 بعد از ظهر
حالا که کارت ردیف شد و به خیر گذشت.....اما اگه من جای صاحاب بچه بودم کاری با اون موتور سوار میکردم که دیگه فکر دوچرخه سواری هم نکنه چه رسد به موتور و...........

:3ztzsjm:

:mad_majidonline:

مرسي از حمايتت

من به اون نزدم.بچه از بغل خودشو ماليد به موتور
وقتي نصف موتور از ماشين رد شده بچه از ترس ميخواد بره خونه ولي منو نمي بينه و.......

aban
11-12-1390, 10:59 بعد از ظهر
منظورم اینه که تو کوچه هیچ وقت نباید با سرعت رفت..هیچ وقت

Prana
13-12-1390, 12:07 قبل از ظهر
تمام پست های این تاپیکو خوندم. این فروم بچه های با معرفتی داره. خوش به حال همه کاربراش

کوروش
13-12-1390, 08:53 قبل از ظهر
ما با همیمم به همین امکانات کمم هم تو عرشیم :icon_pf (94):

nopo
25-12-1390, 02:16 بعد از ظهر
خلاصه مي كنم
الان رفتم كارت مليم رو از طرف گرفتم
با يك جعبه شيريني و يك عروسك و20 دلار ناقابل موضوع حل شد
طرف كلي عذر خواهي كرد

الان دارم ميرم سفر پست هاتون رو نمي بينم
پيشاپيش عيدتون مبارك:i'm sorry:

Kami