PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای دوستداران کی تی ام ..

Sination
05-12-1390, 11:51 بعد از ظهر
سلام

زباله ایی که در تصویر زیر مشاهده میکنید یه کی تی ام هستش که جر خورده

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

عکس نیازی به توضیج نداره کلا ..

Babak
05-12-1390, 11:54 بعد از ظهر
این چیه که تاپیک براش باز کردی؟:3:

K.I.A
05-12-1390, 11:57 بعد از ظهر
عین گوسفند سر بریدست!!!!خوب خیلی از موتورای کراس موقع پرش از ناحیه ی کرپی صدمه میبینن!!!دلیل نمیشه که بده/این یه عکس معمولیه

Sination
06-12-1390, 12:04 قبل از ظهر
بحث من ضعف کیفیت + قیمت بالا + سیاست های شرکتش این کمپانی هستش .. تازه مدل این موتور هم بالاست که ترکیده
کیا موتور cg125 نیست که کراس نباید موقع پرش از هم باز بشه
اگر همچین عکسی از موتور ژاپنی کسی داره بزاره ممنون میشیم ..:sumo:

K.I.A
06-12-1390, 12:12 قبل از ظهر
اتفاقا ktm قیمت مناسب تو بازار جهانی داره و از کیفیت بالایی برخورداره و کلی جایزه و تقدیر از محیط زیست و کیفیت و مشتری مداری و و و و ..... داره/سینا اینجا ایرانه و چند دست این موتورا میچرخه تا برسه به ایران و اون شرکت وارد کننده(کویر ) چشم همرو ترسونده از این موتور و نگاه همه به ktm یه موتوره گرون و لوازم گرون و نایاب و. فقط مختص پولدارا!!!!...تبدیل کرده در صورتی که یکی از معتبر ترین برنداست و رقیبی جدی تو دنیای موتور سیکلت....

Babak
06-12-1390, 12:13 قبل از ظهر
سینا اینو میگن یه طرفه به قاضی رفتن
پسر ببین از کجا اقتاده از چه ارتفاعی که اینطوری شده؟
اون موقع که کنجی افتاد موتورش اونجوری شد خودش می گفت علی بهرامی هم از همونجا افتاد ktm آخ نگفت

.:ALIREZA NADERI:.
06-12-1390, 12:17 قبل از ظهر
یارو خیلی باید ----------- باشه که همچین موتوری رو اینطوری کرده:consoling2:

Sination
06-12-1390, 12:23 قبل از ظهر
از اونجایی که معلومه بابک موتور پرت نشده از بقل چون همه جاش سالمه اطراف
ضربه از جولو بوده و اگر هم ارتفاع خیلی زیادی بوده خوده راکب واسه رفتن انتخابش نمی کرده
تازه کراس هم هست تریل نیست اینجوری شده

gilanian_1000
06-12-1390, 12:24 قبل از ظهر
منکه تو کراس{شاسی بلند}فقط یاماها رو قبول دارم البته بقیه شرکتهای ژاپنی بد نیست ولی یاماها یه چیز دیگست

K.I.A
06-12-1390, 12:29 قبل از ظهر
بازم عکس از ktm تصادفی داری؟

gilanian_1000
06-12-1390, 12:51 قبل از ظهر
من 2 ماه پیش یه کلیپ دیدم اونم ktmبود یارو با چرخ جلو خورد به تپه درست از همونجایی که این شکسته جدا شد وحدود 20 متر اونطرف تر افتاد حیف کلیپ رو پاک کردم

vahidshah
06-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
بنظر منم پیش میاد که بشکنه اگه تو کراس شکستن وجود نداشتکه اینهمه تحقیق و بروز آوری هرساله رو مقاومت شاسی ها نمیشد
مثلا تو تفاوت یک سال میبینی سایت نوشته امسال شاسی مثلا نیم کیلو سبک تر شده و در عسن حال 5%مقاوم تر شده
همه چی ممکنه/من خودم کلیپ دیدم کراس پرشه معمولی زد افتاد دوشاخه عقب از عقباش شکست و موتور فکر کنم یاماها بود

صحبتش شد اینم کاتی ام دوستی هست که تصادف شدید منجر به فوت کرد و از ازاونجا شکست .از رینک جلو هم معلومه فشار زیادی اومده و اون گلو تا اون حد کج شدن رینکو پاره شدن میلها مقاومتی کرده که نیرو به اونام اومده
8168

K.I.A
06-12-1390, 01:10 قبل از ظهر
لوازم گرون ktm همرو تو ایران بهش بدبین کرده مثلا یه طوقه پره ایه کی تی ام 500 هزار مایشه!

Kami
06-12-1390, 10:19 قبل از ظهر
تاپیک بی محتوا و بی معنی
قفل میشه

---------- Post added at 10:18 AM ---------- Previous post was at 09:56 AM ----------

ktm بهترین موتور نسبت به موتور های پلاک دار دیگس در نوع خودش
دلیل نمیشه یه نفر بزنه بترکونه بعد بیاد بگه ktm خوب نبود
هرکی پول ktm داره میخره و حال میکنه