PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیست موتوکراس بابایی _ جمعه 5/اسفند/90

Sination
05-12-1390, 10:16 بعد از ظهر
سلام

امروز با یکی از دوستان(اقا فرشاد) هماهنگ کرده بودم که برم پیست بابایی و ببینم چه جوریاست
البته برای خوده پیستش قصدم نبود و بیشتر میخواستم مسیر های اطرافش رو برسی کنم ببینیم چه جوریاست شیب چیا داره یا نه
خلاصه ساعت 2 قرار داشتیم و ایشون هم اومدن و موتورشون هم Honda CRF 250 هستش و تقریبا با هم رسیدیم
و توی پیست یک دور زدم دیدم اقا اصلا کار من و موتور نیست .. ولی کلا امروز 4 دور کامل رفتم .. مچ دستم داشت میوفتاد تازه بدونه پرش ..
از ترس اینکه شاسی 1% ترک برداره اصلا پرش نزدم و چون تجربه پرش هم نداشتم کلا پریدن کنسل بود .. :3:اخه تریل رو چه به پرش .. یه نفر هم بود cr125 داشت اون هم اروم میرفت و نمی پرید و تازه کار بود
سکوی پرش رو آروم میرفتم که رو هوا نره موتور و پیستش خیلی خوب بود به نصبت شهران و خاکش هم خوب بود
مسیر های اطرافش هم نتونستم برم چون نمیزاشتن .. فکر کنم چون اون سمت منطقه نظامی هستش (یه بابایی با amico اومد سراغمون گفت فقط داخل پیست:sumo: )
بعدش کامرو و نیما نادری و امین با ماشین اومدن و اتفاقی دیدیم همو چند تا هم عکس گرفتیم :pm1:

8304

8305

8306

چند تا هم عکس فرشاد گرفته اونرو هم گرفتم میزارم

Sination
06-12-1390, 04:27 بعد از ظهر
لینک های قبلی مشکل داره
دوباره آپ کردم

Sination
08-12-1390, 02:23 قبل از ظهر
ادامه عکس ها

عکس بچه های پیست
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

فرشاد
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

خودم

K.I.A
08-12-1390, 02:33 قبل از ظهر
اینا ضد جاذبه هستن!!!