PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات آفرود اصفهان 5/12/1390

علی یزدانی
05-12-1390, 08:17 بعد از ظهر
سلام خدمت تمامی بروبچ سایت

امروز هم بالاخره یک روز آفرودی رو پشت سر گذاشتیم و جای همه کسانی که نبودن و نیومدن خالی

اگر سبک عکس گرفتنمون یه ذره آماتورانست شما به بزرگی خودتون ببخشید!

[Only registered and activated users can see links]

Mohammad aghili
05-12-1390, 08:38 بعد از ظهر
زیبا بود
لذت بریدم

دیگه وقتشه کم کم پرچم اصفهونیا هم بیاد بالا !

راستی علی پیکانپور رو تو عکسا دیدم
علی جون خیلی میخوامت
دلم برات یه ذره شده :thanks:

nopo
05-12-1390, 11:11 بعد از ظهر
از پرش يا شيب زدن عكس يا فيلم نداريد؟

alikian
05-12-1390, 11:28 بعد از ظهر
علی اقا خرمیان باس داشته باشه

حسـن
05-12-1390, 11:31 بعد از ظهر
علی آقا چه crfx خوشکلی داری:clap:مبارکت باشه

ali khoramian
06-12-1390, 10:56 قبل از ظهر
فیلم دارم . زود میزارم

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] 1

Kami
06-12-1390, 10:59 قبل از ظهر
عشق و حال رو شماها میکنید
حقیقتا چند وقتیه با عکس های افرودی شدید حال میکنم و کم کم دارم از انرود خسته میشم
شاید چند وقت دیگه منو با ktm دیدید :3:

ali khoramian
06-12-1390, 11:34 قبل از ظهر
اون ماشین اون بالا هم از اقای بیکانبوره که باهاش اومده بود افرود که جوش اورد

mohamad jamshidi
06-12-1390, 12:31 بعد از ظهر
سلام به همه بروبچ .منم دیروز بودم خیلی حال داد.

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

واقعا از شما تشکر میکنم اقای علی ایزدی که سریع عکس بچه ها رو میزارین.

---------- Post added at 02:31 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

در ضمن بچه ها دیروز خیلی عکس از cdi125 ها شکار کردن که بهتر از crm250میرفت بالا کوه.البته بچه ها ی خوراسگان هستن دیگه که میرن با موتور بالا.

alikian
06-12-1390, 06:24 بعد از ظهر
علی اقا این فیلمه که نمیاد چی جوریه؟

سید امیر
06-12-1390, 06:34 بعد از ظهر
یه افرود تو تهرانم بزارید ..دلمون گرفت

علی یزدانی
06-12-1390, 06:55 بعد از ظهر
واقعا از شما تشکر میکنم اقای علی ایزدی که سریع عکس بچه ها رو میزارین.

:khak:
آقای ایزدی نـــه ، آقای یزدانی

02109002
06-12-1390, 06:59 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 1

این فایل پیوست وجود ندارد . ممکن است حذف شده باشد و یا لینک اشتباه وارد کرده باشید. اگر از موجودیت این لینک مطمئن هستید برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت ([Only registered and activated users can see links]) تماس بگیرید.

آقای خرمیان فایل از پیوست حذف شده اگه ممکنه دوباره آپ کنید

ali khoramian
06-12-1390, 08:22 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 2

علی یزدانی
06-12-1390, 08:33 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 2

نــــــــع

هنوزم مینویسه فایل پیوست وجود ندارد!!!

Kami
06-12-1390, 09:04 بعد از ظهر
اپلود کردم تو اپارات
اینم فیلم اقای خرمیان
7bacb936b9d2ef75677225a2f7154075138123

alikian
06-12-1390, 10:12 بعد از ظهر
به به این کی بود :دی

ali khoramian
07-12-1390, 04:33 بعد از ظهر
اقای کیانی بودند ایشون.
مشهدیا بیان اصفهان شیب زدن نشونشون بدیم

Mohammad aghili
07-12-1390, 05:13 بعد از ظهر
بابا ما کجا و اصفهونیا کجا?

مشهدیا آماتورن !
مثل اصفهانیا نیستن که موقع شیب زدن حرکات نمایشی (پشتک زدن) انجام بدن... :دی

ap_peiki
07-12-1390, 05:32 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
اولا اینکه ببخشید که عکسها رو دیر گزاشتم البته اونم دلیل داشت
پدر بزرگم جراحی کرده بودند پیش ایشون بودم
خوب برسیم به موضوع
قرار ساعت 8.30 صبح بود که من بر خلاف میل باطنی ساعت 8.15 اونجا بودم (بنده با ماشین بودم باآقای جمشیدی) آقای مرتضوی هم ساعت8.20 اونجا بودند.
بعد یه چاغ سلامتی و صحبت درباره قرق شدن یه کشتی ایتالیایی منتظر علی آقا شدیم . که ساعت 8.25 زنگ زدن وگفتن ما دم پمپ بنزین بعدی هستیم (3/4 کیلومتر یا بیشتر فاصله داشت)
راه افتادیم با آقای مرتضوی رفتیم به سمتشون که تو ی راه آقای مرتضوی رو گم کردیم بعد با علی آقا رفتیم کوه نخودی با ماشین پا به پاشون به قله ها صعود کردیم.
(یه توضیحی درباره ماشین بدم : قرار بود با ماشین بابام برم که صبح زود کلید زاپاسش رو برداشتم رفتم تو پارکینگ که دیدم جا نره و بچه نیس که نهایتا با همین rdاومدم که در نهایت لقب RD CRUISER * گرفت)
این ماشین ما هم کمی تا قسمتی جوش آورد دوستان هم یه آفرودی بر بدن زدن ما هم که ماشین چراغ آمپرش خاموش شد راه افتادیم وبا آر دی کروزر قله بعدی رانیز فتح کردیم اینم یه نما از پیست از رو سقف آردی
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینجا هم من و محمد تک تنها

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شکار سی جی در پیست موتور کراس توسط خودم

عکسهای متفرقه:

عکس علی آقا در حال شخم زدن اونجا:

البته بعدش علی آقا زحمت کشیدن و crf رو دادن به ما و نزاشتن بیکار باشیم منم خوب تازوندمش خیلی خیلی وحشی این موتور (مبارک صاحبش باشه.:

و بعد از هم اینها همه موتورها رو جمع کردیم و شروع کردیم به عکس گرفتن (و همه هم سی آر اف داشتند :دی)

البته بعد از این حرکت ممد آقا بنده یه اصطلاحی رو گفتم فقط آ قای کیانیان متوجه شدند :25r30wi:(علی آقا توضیح بده :دی)

بله اینم عکس های شیب زدن و دور زدن سی جی خوراسگونی ( شکار شده توسط محمد جمشیدی):

راستی موتور علی آقا هم لنتش پکید که آقا جواد درست کردند و بنده هدس میزنم موتور که دست حسن بوده گشنش شده پیم لنت هارو خورده :25r30wi:
بقیش رو هم حال ندارم بگم

ap_peiki
07-12-1390, 05:39 بعد از ظهر
راستی یادم رفت بگم آقای علی ایزدی هم با دوستان اومدند

ali khoramian
07-12-1390, 06:09 بعد از ظهر
خداییش ما اصلا وقت نمیزاریم واسه عکس و فیلم . انشاالله سری بعد بیشتر کلیب میزاریم .

alinozad
07-12-1390, 06:45 بعد از ظهر
مشهدیا بیان اصفهان شیب زدن نشونشون بدیم
علی اقا شرمنده مشهدیا قسم خوردن با اصفهانیا کل کل نکنند!چون منجر به قتل میشه!!!
هنوز بذارید کمر علی خوب بشه از سیخ کردن موتور توی خاک مشهد و بعد وقتی که زیرش کردم و چهار تا غلط روی زمین زد یادش بره تازه اونوقت یاده برفائی میفته که خورد!نیم کیلو برف بهش خوروندیم!:25r30wi: بعدشم توی رودخونه وسط زمستون شستشوش دادیم....
ازونموقع قسم خوردیم دیگه با اصفهانیا نه کل کل کنیم نه شوخی :clap:
ولی الحق والانصاف اول علی جان خیلی میگفت این شیبها شیب نیست...اصفهان خیلی خفنه اینجوریه اونجوریه ولی بعد از نیم ساعت گفت خاک اینجا با همه جا فرق داره!درسته شاید شیبهای ما شیب نباشه ولی خاک نامردی داریم!بد میکوبه زمین و یهو زیر پاتو خالی میکنه!خاک نرمه ولی یهو لاستیک گیر میکنه به یک سنگ سر موتورو میندازه بالا....انشالا قسمت بشه شما یا ما بیایم جمع شیم یه آفرود خفن بریم...مخصوصا اینکه تو اصفهان زیاد رفیق دارم....

ap_peiki
07-12-1390, 06:48 بعد از ظهر
علی اقا شرمنده مشهدیا قسم خوردن با اصفهانیا کل کل نکنند!چون منجر به قتل میشه!!!
هنوز بذارید کمر علی خوب بشه از سیخ کردن موتور توی خاک مشهد و بعد وقتی که زیرش کردم و چهار تا غلط روی زمین زد یادش بره تازه اونوقت یاده برفائی میفته که خورد!نیم کیلو برف بهش خوروندیم!:25r30wi: بعدشم توی رودخونه وسط زمستون شستشوش دادیم....
ازونموقع قسم خوردیم دیگه با اصفهانیا نه کل کل کنیم نه شوخی :clap:
ولی الحق والانصاف اول علی جان خیلی میگفت این شیبها شیب نیست...اصفهان خیلی خفنه اینجوریه اونجوریه ولی بعد از نیم ساعت گفت خاک اینجا با همه جا فرق داره!درسته شاید شیبهای ما شیب نباشه ولی خاک نامردی داریم!بد میکوبه زمین و یهو زیر پاتو خالی میکنه!خاک نرمه ولی یهو لاستیک گیر میکنه به یک سنگ سر موتورو میندازه بالا....انشالا قسمت بشه شما یا ما بیایم جمع شیم یه آفرود خفن بریم...مخصوصا اینکه تو اصفهان زیاد رفیق دارم....
دادا موتور تو غیر استاندارد و سگی بود
خدا رحم کرده همتون رو هفت / هشت کیلو برف دادم خوردین با این همه ادعاتون بعدش 5 نفری ریختین سرم و یکم برف رفت تو گوشم همین!

alinozad
07-12-1390, 06:58 بعد از ظهر
موتور بدبخت من سگ هم شد...اینو در نظر بگیر من خودم به شخصه مراعات کردم اگه نه تو استخر دیدی چقدر آب خوردی؟؟؟اونجا زمین پر سنگ و سرنگ معتادهای دهاتی بود و میترسیدم کشتی بگیرم که یه وقت داغون نشیم ولی به کشتی بود با این وزن کمم آبت میدادم به موتور بود کلیپش هست به قایقرانی هم بود که......ما کجا ادعا کردیم داداش؟مشهدیا فقط یه چیز خوب دارند اونم یه گروه خوب که یه عکاس و منتاژر درست و درمون داره....نه موتور دارند نه موتورسوار....ولی خوشحالم که شما هم بعد از چند وقت یه قرار درست و درمون گذاشتید...
یاعلی

alikian
07-12-1390, 07:53 بعد از ظهر
اقای پیکانپور دست شما درد نکنه به خاطر عکسا (قرار نشد ضرب المثلای کوچه بازاریو لو بدیا)انشاالله این هفته که من نیستم و جمعه دو هفته دیگه اقای خرمیانو راضی میکنیم و یه سری عکس و فیلم میگیریم میذاریم تا این بچه های مشهد ببینن دست پختمونو :mypersianforum (531

ali khoramian
07-12-1390, 08:09 بعد از ظهر
این هفته اقای کیانی بای صندوق های رای هستند:28:

alikian
07-12-1390, 08:12 بعد از ظهر
نه حاجی میخوام برم عسلویه
کسی عسل نمیخواد:gigglesmile:

ap_peiki
07-12-1390, 08:33 بعد از ظهر
موتور بدبخت من سگ هم شد...اینو در نظر بگیر من خودم به شخصه مراعات کردم اگه نه تو استخر دیدی چقدر آب خوردی؟؟؟اونجا زمین پر سنگ و سرنگ معتادهای دهاتی بود و میترسیدم کشتی بگیرم که یه وقت داغون نشیم ولی به کشتی بود با این وزن کمم آبت میدادم به موتور بود کلیپش هست به قایقرانی هم بود که......ما کجا ادعا کردیم داداش؟مشهدیا فقط یه چیز خوب دارند اونم یه گروه خوب که یه عکاس و منتاژر درست و درمون داره....نه موتور دارند نه موتورسوار....ولی خوشحالم که شما هم بعد از چند وقت یه قرار درست و درمون گذاشتید...
یاعلی
:consoling2::consoling2::3:

honda cfrx
07-12-1390, 08:37 بعد از ظهر
از گزارش و عکسهای زیباتون خیلی خوشمان آمد .
یک سوال ؟؟
crfx چه مدلیه و چند خریداری شده و آیا فروشی است ؟

ap_peiki
07-12-1390, 09:28 بعد از ظهر
7500نقد فروشی

احسان
07-12-1390, 10:00 بعد از ظهر
سلام

در پی ادامه ی صحبت آقای پیکانپور اعلام کنم که ما هم ساعت 10 بود که با آقای یزدانی و آقای حیدریان با هم خدمت دوستان رسیدیم
دلیل دیر کردنمون هم این بود که آقای یزدانی یه یکی دو ساعتی مارو الاف کردن که برن قلیون بیارن!
و در پایان اینو بگم که قرار خوبی بود و خیلی هم خوش گذشت مخصوصا با آقای جمشیدی:دی

Morteza Heidarian
07-12-1390, 10:13 بعد از ظهر
سلام به همه
من هم تو فکر اینم که یه موتور آفرودی بگیرم
آخه تو قراره قبلی ، بنده ترک آقای کیانی نشستم و یه آفرود دو نفره هیجان انگیز زدیم تو رگ
ولی چه فایده که تو این قرار موتور آفرودی نداشتم و با سی جی اومدیم
از آقای خرمیان هم تشکر میکنم که همیشه با این قراراشون بچه ها رو دور هم جمع میکنند:clap:

علی یزدانی
07-12-1390, 10:24 بعد از ظهر
راستی یادم رفت بگم آقای علی ایزدی هم با دوستان اومدند

آقای ایزدی؟:25r30wi:
دهــــــــــنت سرویس
حالا ما شدیم آقای ایزدی؟
همش تقصیره این محمدجمشیدیه که این آقای ایزدی و انداخت رو زبون بچه ها؟
ممد شانست بگه نبینمت!!!:bitarbiat:

ali khoramian
08-12-1390, 08:56 بعد از ظهر
اقا یکی 1 تریل بخرین دیگه هیچ چیز حال افرود رو نمیده. بایهاین این هفته هم بریم؟

alikian
08-12-1390, 10:11 بعد از ظهر
علی اقا شما که می گفتی بعد عید و اینا.... چی شد پس طاقت نیاوردی؟

ali khoramian
09-12-1390, 09:38 قبل از ظهر
حالا این هفته رو هم بریم

ap_peiki
09-12-1390, 11:23 قبل از ظهر
علی آقا مشتری نیس؟ :25r30wi: