PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات آفرود 90/12/5 "مشهد"

Mohammad aghili
05-12-1390, 07:28 بعد از ظهر
سلام
آفرودنامه این هفته رو شرمنده .... (آخه مشغول درست کردن کلیپ این هفته ام )

عکسها رو آپ میکنم
دوستانی که تو این آفرود شرکت داشتن ، لطف کنن هرکدوم به اندازه خودشون یه آفرود نامه بنویسن

شرکت کننده گان در این آفرود :
8112 8113

ماشالله روز به روز همه مجهز تر میان
این خیلی خوبه

این هفته تقریبا همه با تجهیزات کامل ایمنی بودن

81148115

یه برنامه تفریحی توپ !
شیب میب هم زیاد زدیم

8116 8117

3تا روان 3تا فلات
راستی یه چیزی

این هفته جواد نبود ، اصلا هیشکی کل کل بین روان فلات نمیکرد.... !
همه خوش و خجسته از آفرود و هوای خوب لذت می بردن

81198118

کلی هم شنا کردیم

عکس پایین رو دقت کنید

8120

بنظرتون کسی که این عکس رو گرفته ، یه لحظه بعد از شات زدن ، چه شکلی شده؟؟
خدا بگم چیکارت نکنه امیر مسعود
اومدم ثواب کنم ، کباب شدم

اینم بجای معذرت خواهی :::

8121

البته از این آب ، بهره های دیگه هم میشه برد ، مثلا کارواش :

8122

منتظر کلیپ باشید

فعلا
یاعلی

novindesigners
05-12-1390, 07:39 بعد از ظهر
عـــــــــــــــــــالیــ ــــــــــــــه | دمت گرم عزیزم :999::bunnyearsmiley:

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

راستی ببخشید برای : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:37 PM ----------

جواد آقا جای شما هم خیلی خیلی خالی بود

mohamad javad
05-12-1390, 07:41 بعد از ظهر
آفرود هم حال میده
من چند بار با یه تریل از پله بالا و پایین کردم خیلی حال داد اگه قدم یه خورده بلند تر بود یه تریل می گرفتم
البته این که تو طبیعت میگردی خودش یه صفای دیگه داره
ولی هر کار می کنم استریت یه چیز دیگس

02109002
05-12-1390, 07:47 بعد از ظهر
دمتون گرم بچه ها

مثل همیشه نه بیشتر از همیشه جالب بود دی:

محمد جان کلیپ ها رو هم حاضر کن بذار ، حال کنیم :clap:

nopo
05-12-1390, 07:58 بعد از ظهر
دوستان به جاي ما
منم به شما نزديك بودم
بهشت رضا بودم!!!
ظهر هم پاي پروژم كار مي كردم
3روز فقط تكميل پروژه:clap:

دوستان براي تشكر از آفرودنامه فقط بر روي تشكر كليك كنيد و اسپم نكنيد!!!

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

عكس من كو؟!!!
باز كه از من عكس نگذاشتي!!!:1:

Mohammad aghili
05-12-1390, 08:05 بعد از ظهر
عكس من كو؟!!!
باز كه از من عكس نگذاشتي!!!

این پست تکراری ...

چقدر آشناست
پای هر آفرود نامه...

Mohammad aghili
05-12-1390, 08:40 بعد از ظهر
رفتم نیگا کردم می بینم کل فیلمهایی که گرفتم امروز همش از پرش زدن علی نوزاده

دیگه مجبوری ، با همونا یه چیز درپیتی درست کردم

ببخشید دیگه
تو آپارت هم نذاشتمش ، میزنه می ر ی نه به کیفیت صدا و تصویر !

حجمش 5 مگابایته
در کل قشنگه
شصت دفعه تو فیلم علی میاد میپره
اونا تکراری نیستاا
هرکدوم جدا جداس

تازه 2-3 تا پرش علی رو حذف کردم

لذت ببرید

دانلود ([Only registered and activated users can see links])

alinozad
05-12-1390, 10:44 بعد از ظهر
خوب همه از اول پرنده نبودن که...یه موتور خوب برای خراب کردن گیر آوردن(مثل F-ktm )یه دل و جرات خوب هم داشتند تمرین کردن یاد گرفتند!آقا یه چیزی بگم توی فیلم اصلا معلوم نمیشه من قلق ارتفاعی پریدن رو بلد نیستم ولی جواد و کراس سوارها بلدن مسافت پرش همینه ولی ارتفاع رو میبرن بالاتر...معلق بودن از لحاظ زمانی یکیه و نمیدونید چه حس باحالیه...انگار سوار ترن هوائی شدی...یا داری از دایو استخر میپری پائین...دفعه اولم بود داشتم پرش کار میکردم...نیم متر بیشتر نپریده بودم.محمد جان سیستمم قاطه قاطه هاردم مشکلدار شده به محض درست شدن عکسها رو میذارم.جاتون خالی امروز داداشمم آورده بودم نامردی نکرد تا توسنت موتور منو به F داد کیلومتر رو شکست!!!کلی خاک نرم برای زمین خوردن رفت روی یه صخره کوبیدش زمین...این طفلک روانه من دست هرکی میفته باید بخوره زمین...
یه تشکر جانانه هم از مسعود جان که دادن با موتورشون بوق بزنم :25r30wi: منتها طفلک برای بوق زدن داد یهو دید دارم میپرم....:25r30wi:
از یه چیزه بچه های مشهد خوشم میاد اگه گفتین؟موتور من موتور توئه و موتور تو موتوره منه!بدون هیچ بحثی و صحبتی یهو موتور همو ورمیداریم میریم دور زدن طرف هم موتور تورو برمیداره میره دور زدن...فقط امیر مسعود یکم دور نمیزنه غلط میزنه با موتور من :25r30wi:

nopo
05-12-1390, 10:52 بعد از ظهر
امروز كدوم مسيرا رفتين؟

Mohammad aghili
05-12-1390, 11:04 بعد از ظهر
موتور من موتور توئه و موتور تو موتوره منه!

دقیقا
امروز علی داشت با موتور امیر مسعود دور دور میزد ، اومد دید ، موتورش دست من داره یه چرخ میزنه !

کلا با این حرکات خیلی حال میکنم
یه حس همدلی خیلی خوبی بین بچه ها ایجاد میکنه

این طفلک روانه من دست هرکی میفته باید بخوره زمین...

من که گفتم موتورت استعداد نهفته ای در به گ - آ رفتن داره

دست هرکی میدی ، یه بلایی سرش میاره
رد خور نداره !

آقا یه چیزی بگم توی فیلم اصلا معلوم نمیشه من قلق ارتفاعی پریدن رو بلد نیستم

علی جان دمت گرم دیگه

یه ساعت اونجا داشتم تره واکس میزدم !؟

البته پیشرفت خیلی خوبی داشتی
این رمپی که روش میپریدی ، خیلی ترسناکه ، چون پشت رمپ ، شیبه

در کل نسبت به هفته های قبل خیلی بهتر میپریدی

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

امروز كدوم مسيرا رفتين؟ :297:

اول رفتیم پیست
بعد رفتیم سمت هفت حوض
بعد هم از تو کوه موها رفتیم سمت همونجایی که اون هفته جوجه خوردیم

بعدشم از جاده صافه برگشتیم

alikian
06-12-1390, 12:18 قبل از ظهر
چه کلیپه زیبایی بود خیلی حال کردم مخصوصا موزیک متن اما اگه از چنتا زاویه فیلم میگرفتی زیباترم میشد البته من قصد فضولی ندارم

ap_peiki
06-12-1390, 01:47 بعد از ظهر
بسیار عالی محمد جان خوبی
امکانش هست فیلم به فنا رفتنم رو با کیفیت بالا بدی میخام بدم دکتر

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

یه مورد دیگه تو این کلیپت تک چرخ آقا مسعود با fktm ماله موقعی هست که من با شما اومده بودم خلج

vahidshah
06-12-1390, 03:11 بعد از ظهر
تصاویر و آفرود خوبی داشتین.از عکسها و تصورهیجان و لذتتون که بسی در شعف بودیمکه با گذاشتن کلیپ هیجان هم بیشتر شد

همونطور که حدس زده میشد و توکلیپ هم مشخصه موقع فرود فنر جلوی موتور تا انتها پایین میاد .میدونیم !که تو پرش با تریل تا انتها اومدن واسه نوع کاربری چیز بعیدی نیست.اما شاید کسی دوست داشته باشه یکم سقت تر باشه این کمکا هم که تنظیم نداره خاستم بگم اگه کسی احساس کرد نیازه کارایی میشه کرد .من روغن کمک جلو رو با نوع سفت تر عوض کردم .واسه نیاز نبدون به باز کردن کمک ها و کلا کمترین زحمت فنی فقط پیچ بالای کمک رو باز کردم موتور رو به سمت اون کمک خابودندمو روغنش ریخت تو ظرف.همون مقدار روغن سفت تر ریختم و از بالا با ز پیچو بستم.و بعد کمک بعدی رو همون ترتیب.البته بازم میگما این یک نظره وگرنه دوستان بهتر میدونن هرکسی یجور دوس داره اما شدنی هست.شاید واسه کسی نیاز نباشه من هیکلم بزرگ و95 کیلو وزنمه تو افرود وقتی از جوی یا جاهایی که اجبارا وزن به جلو یهویی منتقل میشه چند بار کمک جلو تا انتها رفت و ظربه رو احساس کردم .من روغن سفت در حد سفت تر از واسکازین انتخاب کرده بودم!!اخرش احساس کردم شاید زیادی سفت بشه!!و دم اخر با یکم روغن40 هم مخلوط کردم.نتیجه یکم سفت تر از اونیکه میخام شد.البته تو سرما و گرما خیلی فرق داره تو سرما زمستون روندم از بس سفت شده بود تو دون دون های قبل از سرعت گیرها کم مونده بود فرمان از دست بره با اینهمه بازی داشت .اما واسه تابستون فوقش احساس کنم 10 درصد صفت تر از مد نظرم شده

8193و باز هم اشاره میکنم کلیپ خیلی خوب بود دسته همتون درد نکنه

Mohammad aghili
06-12-1390, 03:29 بعد از ظهر
بسیار عالی محمد جان خوبی

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:44 PM ----------

یه مورد دیگه تو این کلیپت تک چرخ آقا مسعود با fktm ماله موقعی هست که من با شما اومده بودم خلج

دکتر !!
دکتر واسه چی علی ؟

حق باتوهه
همونطور که گفتم ، این سری ، همش فیلمهای پرش علی نوزاد بود ، واسه همین مجبور شدم ، از اون کلیپ هم استفاده کنم

کلیپت رو هم شب آپ می کنم

ap_peiki
06-12-1390, 06:12 بعد از ظهر
دکتر !!
دکتر واسه چی علی ؟

حق باتوهه
همونطور که گفتم ، این سری ، همش فیلمهای پرش علی نوزاد بود ، واسه همین مجبور شدم ، از اون کلیپ هم استفاده کنم

کلیپت رو هم شب آپ می کنم
مچکرم
کمرم به فنا رفته

masoud rm
06-12-1390, 07:02 بعد از ظهر
روز خوبی بود خیلی جای اونایی که نبودن خالی بود ......بخصوص جواد......
جالب این بود که موتور هیچکس ایرادی پیدا نکرد وتشکر میکنم که بچها به موتوراشون میرسن :clap:

alinozad
06-12-1390, 08:37 بعد از ظهر
دقیقا مسعود جان!خیلی لذت داد فقط محمد اقا یه ضد حال زد!شما داشتی شیب میزدی ما رفتیم بالا پائین میکردیم...پیچ تنه رو شل بسته بود و توی افرود شل شده بود!یهو لاستیک کامل 60 درجه شده بود و زنجیر افتاده بود!یه طرف انگار صفت بود و یه طرف شل!!!!خدا رحم کرد توی سرعت نبوده اگه نه پخ پخ....سفتش کردیمو دوباره راه افتادیم...بچه ها تمام پیچهارو قبل افرود چک کنید زنجیرو پیچهای حساس رو...رغن و بنزین رو!نشه مثل بعضیا بیاید خلج بدون بنزین بعد برید زاپاس!!!:25r30wi:
علی بهت نمیخورد اینقدر آسیپ پذیر باشی...من خودم آسیب شناسی داشتم اونجوری که شما موتورو گرفتی نهایتش میشد رگ به رگ شدن مهره ها که اگه ادامه پیدا میکرد فشار میاورد روی دیسکهات ولی یه لحظه بود و باید کوفتگی و نهایتا تا یه هفته درد میداشت...حتما قبلا اسیب دیدگی داشتی که اینجوری شدی!بعدشم برادر من بلد نیستی نزن :25r30wi: این شده تیکه کلام مشهدیا...تا کسی میخوره زمین یا تو شیب میمونه داد میزنیم بلد نیستی نزن :25r30wi:

Mohammad aghili
06-12-1390, 11:42 بعد از ظهر

بفرما
کیفیت اصلی خیلی زیاد بود شرمنده
این قابل تحمله

Kami
06-12-1390, 11:50 بعد از ظهر
بفرما
کیفیت اصلی خیلی زیاد بود شرمنده
این قابل تحمله
خیلی باحال موتور برگشت :25r30wi:
خودش معلومه چیزیش نشد اما خیلی باحال بود

Mohammad aghili
06-12-1390, 11:54 بعد از ظهر
خیلی باحال موتور برگشت
خودش معلومه چیزیش نشد اما خیلی باحال بود

شب بخیر **** جان

این کلیپ ماله یه ماه پیشه
اون موقع که علی پیکانپور مشهد بود

فکر می کردم همه این کلیپ رو دیده باشن ، آخه تو آفرود نامه همون دفعه این کلیپ رو گذاشتمااا:clap:

Kami
07-12-1390, 12:11 قبل از ظهر
شب بخیر **** جان

این کلیپ ماله یه ماه پیشه
اون موقع که علی پیکانپور مشهد بود

فکر می کردم همه این کلیپ رو دیده باشن ، آخه تو آفرود نامه همون دفعه این کلیپ رو گذاشتمااا:clap:
من خودم معمولا همه تاپیک هارو نگاه نمیکنم تا اینکه report بده کسی
الانم اتقاقی دیدم :25r30wi:
خیلی باحال بود مثل بچه کوچولو ها اقتاد ، اخی :grouphug: