PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید 400 cc با مدارک معتبر

aligsx
02-12-1390, 09:54 بعد از ظهر
سلام دوستان.
میخوام یه موتور 400 cc بگیرم ولی قبلش کلی نیاز به راهنمایی شما عزیزان دارم.
چند مدل 400 cc داریم؟
چه مارک هایی هست؟
به ترتیب کدوم از لحاظ شتاب قویتره و کلا موتور خوبیه نسبت به هم حجماش؟
چون میخوام موتورو پلاک فدراسیون کنم باید با مدارک بگیرم پس ممنون میشم از هر مدل یه قیمتی بدید.
استریت یا ریس فرقی نداره برام فقط شتابش خدا باشه و نیاز به تعمیرگاه و تعمیرکار نداشته باشه

ممنون از راهنماییتون

Ali
02-12-1390, 10:27 بعد از ظهر
Cbr400_cb400_bandit400_rf400_fzr400_zzr400_zxr400_ gsxr400 اینا 400 ها هستن که چند مدل مثل fzr و cbr و zxr و gsxr شتابشون بالاس ولی مدلاشون پایینه و اصطحلاکشون هم بالاس و الان سالمشون کم گیر میاد ولی چون موتور بی دردسر میخای cb400 از همه برات بهتره سالمشم پره و هر جور و هر قیمتی مدنظرت باشه گیر میاد بی ازاره شتابشم قابل قبول در 400 ها

Kami
02-12-1390, 11:05 بعد از ظهر
اگه قیمتش برات مهم نیست پیشنهاد من kawasaki ninja 400r هستش
[Only registered and activated users can see links]

Ali
02-12-1390, 11:38 بعد از ظهر
**** این موتور تو ایران گیر نمیاد بعدشم شتابش عین 4 سیلندرا نیست

Kami
02-12-1390, 11:41 بعد از ظهر
**** این موتور تو ایران گیر نمیاد بعدشم شتابش عین 4 سیلندرا نیست
هرچی نباشه جدید هستش
گیر میاد ، باید سفارش بدی حدود 60 % قیمت موتور گمرکی میخوره . فکر کنم با 15 میلیون بشه اوردش این ور

Ali
02-12-1390, 11:46 بعد از ظهر
هرچی نباشه جدید هستش
گیر میاد ، باید سفارش بدی حدود 60 % قیمت موتور گمرکی میخوره . فکر کنم با 15 میلیون بشه اوردش این وراگه 15 بخاد بده خب 600 با برگه میگیره

Kami
02-12-1390, 11:47 بعد از ظهر
اگه 15 بخاد بده خب 600 با برگه میگیره
درسته اما گفته 400 سی سی میخواد نه 600 !!!
مثل اینکه بگی با 30 میلیون ادم میره یه 1800 میخره دیگه چرا بره یه r1 بخره؟

Ali
02-12-1390, 11:52 بعد از ظهر
درسته اما یه موتور 400 که بهترین 400 هم نباشه این حدود اصلا نمیرزه لا اقل بخاد وارد هم بکنه باید cb400 مدل بالا انژکتوری بیاره که یه حرفی برای زدن جلوی 400 های دیگه داشته باشه

Kami
02-12-1390, 11:56 بعد از ظهر
درسته اما یه موتور 400 که بهترین 400 هم نباشه این حدود اصلا نمیرزه لا اقل بخاد وارد هم بکنه باید cb400 مدل بالا انژکتوری بیاره که یه حرفی برای زدن جلوی 400 های دیگه داشته باشه
عزیزم ، شما به نظرت نینجا 250 با قیمت 15 میلیون میرزه؟ خوب به جای 250 سی سی ادم 400 سی سی نینجا میخره دیگه
بگزریم از بحث اصلی خارج نشیم
علی جان قیمتی که میخوای هزینه کنی رو بگو

aligsx
03-12-1390, 12:08 قبل از ظهر
من نهایتش تا 4 یا 4.200 میخوام پول بدم و فکر کنم بندیت شتابش خیلی خوب باشه توی 400 ها .اینطور نیست؟
راستی حتی اگه 15 میلیون داشتم یه 600 ترو تمیز میگرفتم

کوروش
03-12-1390, 07:53 قبل از ظهر
اره زد ایکس 4 خیلی گزینه خوبیه فکر کنم تمیزش دوروبر 4-5 باشه :3:

aligsx
03-12-1390, 10:59 قبل از ظهر
zxr4 مدل بالاش پیدا میشه؟چند اسبه قدرتش؟ قطعات بندیت 400 بیشتره یا zxr 4 ؟؟؟
کلا کسی میدونه از کجا میتونم لیست مشخصات هر موتور رو ببینم ؟چون میخوام اسب و گشتاور موتور های 400 سی سی رو بدونم

بندیت 400 vc فرقش با بندیت معمولی چیه؟
من شنیدم vc دریچه باز میکنه و معمولیش اینطور نیست! درسته؟

Kami
03-12-1390, 11:01 قبل از ظهر
zxr4 مدل بالاش پیدا میشه؟چند اسبه قدرتش؟ قطعات بندیت 400 بیشتره یا zxr 4 ؟؟؟
کلا کسی میدونه از کجا میتونم لیست مشخصات هر موتور رو ببینم ؟چون میخوام اسب و گشتاور موتور های 400 سی سی رو بدونم
موتور سنگین ([Only registered and activated users can see links])
هرچی میخوای بگرد نگاه کن

. اما از من گفتن بود 400 سی سی ارضات نمیکنه ، همین مگلی بی دردسر سوار میشی بهتره

حسـن
03-12-1390, 11:06 قبل از ظهر
من شنیدم vc دریچه باز میکنه و معمولیش اینطور نیست! درسته؟

دریچه باز کردن برا موتور های تریل هست که کیپس دارند
مدل وی سی سر سیلندر برقی هست و سوپاپ هاش به صورت متغیر و هماهنگ پایین بالا میرن برا همین شتاب گیری خیلی بهتری دارند
بالاترین شتاب تو 400 سی سی ها را cbr400 داره که تمیزش بد گیر میاد چون اخرین مدلش برا سال 93 هست
سواری بی دردسر میخوای سی بی بردار

aligsx
03-12-1390, 11:18 قبل از ظهر
دریچه باز کردن برا موتور های تریل هست که کیپس دارند
مدل وی سی سر سیلندر برقی هست و سوپاپ هاش به صورت متغیر و هماهنگ پایین بالا میرن برا همین شتاب گیری خیلی بهتری دارند
بالاترین شتاب تو 400 سی سی ها را cbr400 داره که تمیزش بد گیر میاد چون اخرین مدلش برا سال 93 هست
سواری بی دردسر میخوای سی بی بردار

فکر کنم نمیرزه cbr 400 چون اینطوری که میگی مدلش خیلی پایینه و بخاطر همین به خرج افتادن معمولا.
حسن جان دمت گرم گفتی نمیدونستم.
حسن سی بی 400 شتابش بیشتره یا سوزوکی بندیت 400 vc ؟ هندلینگ و اینور و اونور کردن برای گریز از تعقیب کدوم بهتره؟
cb400 هم مدل هایی داره مثل بندیت vc که سر سیلندر برقی باشن یا کلا همه مدلهاش اینطوریه؟
با برگه مدل 98 به بالا از هر کدوم چه قیمتی میتونم پیدا کنم؟

حسـن
03-12-1390, 01:11 بعد از ظهر
سی بی و بندیت 400 تو یک مایه گاز میخورن اما بندیت یکم خشن تره !
سی بی چنتا سری داره که فقط تو ظاهر یکم فرق میکنن با هم مثل big for you - super four - project one
سی بی 400 تمیز با برگه رو 7 تومن فی میخوره البته با قیمت درهم قبلی الان بیشتره بندیت برگه سبز دار هم تا حالا ندیدم
هردوشون خوارکه فرار و لایی بازی هستند من باشم سی بی 400 بر میدارم

سرعت
03-12-1390, 01:53 بعد از ظهر
سوزوکی GSF 400P

ساخت مدل
سوزوکی GSF 400P

سال
1994

موتور
هوا / روغن سرد، چهار زمانه، عرضی چهار سیلندر، DOHC، 4 سوپاپ در هر سیلندر.

ظرفیت
398

مته سوراخ سکته ایکس
56 х 40.4 میلی متر

نسبت فشرده سازی
11.8:1

القاء
Mikuni 4X

سیستم جرقه زنی / شروع
ترانزیستوری / برق

حداکثر قدرت

حداکثر گشتاور
3.9: 10،500 دور در دقیقه

انتقال / درایو
سرعت 6 / زنجیره

سیستم تعلیق جلو
Kayaba 41mm، تلسکوپی، بهار سیم پیچ، روغن damped، با سفر چرخ 120mm سیستم

سیستم تعلیق عقب
پیش بارگذاری monoshock Kayaba قابل تنظیم، مسافرت چرخ 120mm سیستم

ترمز جلو
تنها دیسک های 310mm 2 پیستون کولیس

ترمز عقب
اتش 260mm دیسک های 2 پیستون کولیس

چرخ جلو
110/70-17

چرخ عقب
150/70-17

وزن خشک
176 کیلوگرم

ظرفیت سوخت
16 لیتر

Sination
03-12-1390, 03:41 بعد از ظهر
علی موتور استریت فقط 1000 به بالا توی پیست تمرین دارن و موتور هایی مثل بندیت و سی بی 400 برای پیست نمی تونند ورود داشته باشند برای هیات و فدراسیون ..
ریس باید بگیری

aligsx
03-12-1390, 04:26 بعد از ظهر
سی بی و بندیت 400 تو یک مایه گاز میخورن اما بندیت یکم خشن تره !
سی بی چنتا سری داره که فقط تو ظاهر یکم فرق میکنن با هم مثل big for you - super four - project one
سی بی 400 تمیز با برگه رو 7 تومن فی میخوره البته با قیمت درهم قبلی الان بیشتره بندیت برگه سبز دار هم تا حالا ندیدم
هردوشون خوارکه فرار و لایی بازی هستند من باشم سی بی 400 بر میدارم

چرا تو باشی سی بی بر میداری؟ مگه چه چیزیش بهتره از بندیت vc؟ تازه بندیت شتابش بیشتره

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

علی موتور استریت فقط 1000 به بالا توی پیست تمرین دارن و موتور هایی مثل بندیت و سی بی 400 برای پیست نمی تونند ورود داشته باشند برای هیات و فدراسیون ..
ریس باید بگیری

مطمعنی سینا؟
فقط نمیتونن برن توی پیست؟یا هیات هم ثبت نامشون نمیکنه؟
چون من برام رفتن توی پیست به اون اشغالی اهمیت نداره فقط برای ترددش که در هفته 3 روز میتونی تا پیست بری و برگردی میخوام و شب ها و یه برگه ای میخوام که اگر موتور خوابید بشه درش بیارم

فقط با برگه سبز موتور از پارکینگ در میاد یا برگه تملیکی با استعلام هم از پارکینگ در میاد؟

pooriya
03-12-1390, 05:13 بعد از ظهر
هفته‌ای ۳ روز که نیست شبا نمیتونی‌ بیای‌ بیرون!فقط تو مسیری که اونا تعیین می‌کنن میتونی‌ باشی‌!:29:

Kami
03-12-1390, 05:30 بعد از ظهر
علی جون بیخیالش شو
میدونم به حرف گوش نمیدی مثل خرید مگلی که گیر داده بودی به رنگ سفید
بندیت و سی بی و ... قدیمی هستن ، همین مگلی خیلی تو چشم تره تا اونا
بعدشم شب بیاری بیرون بیوفتن دنبالت حالا مگه یه 400 چقد راه میره؟ موتور های اگاهی 3 سوت میفتن دنبالت
عشق موتور سنگین اگه داری جمع کن که یه 15 ، 20 میلیون جمع شه و یه 600 بگیری حالشو ببری:flower4:

aligsx
03-12-1390, 05:32 بعد از ظهر
هفته‌ای ۳ روز که نیست شبا نمیتونی‌ بیای‌ بیرون!فقط تو مسیری که اونا تعیین می‌کنن میتونی‌ باشی‌!:29:

هفته ای 3 روز هیات اجازه توی مسیر خونه تا پیست و بالعکس رو میده{حکم میده}.
شبها رو هم خودم یکاریش میکنم

pooriya
03-12-1390, 05:41 بعد از ظهر
پس اونجوری باید طرح رٔیس بگیری یا ۱۰۰۰ خیابونی چون تا حالا منم ۴۰۰ یا ۶۰۰ خیابونی ندیدم بازم بپرس!

حسـن
03-12-1390, 08:46 بعد از ظهر
چرا تو باشی سی بی بر میداری؟ مگه چه چیزیش بهتره از بندیت vc؟ تازه بندیت شتابش بیشتره

تجربه نشون داده تو موتورهای دهه 90 هوندا سواری بهتر و کم دردسرتری داره نسبت به سایر رقبا
بحث صلیقه ایی هم هست به شخصه از پلت فرم بندیت خوشم نمیاد مثل آب گرمکن بشکه ایی ها زیر باکش لوله کشی شده
یه چیزی را هم از من بشنو موتور مدل پایین فقط هوندا ولاغیر

1motori
03-12-1390, 10:03 بعد از ظهر
هفته ای 3 روز هیات اجازه توی مسیر خونه تا پیست و بالعکس رو میده{حکم میده}.
شبها رو هم خودم یکاریش میکنم
هفته ای 3 روز رو مطمئنی ؟ فقط جمعه ها هست تا اونجایی که شنیدم.

Sination
03-12-1390, 10:51 بعد از ظهر

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

مطمعنی سینا؟
فقط نمیتونن برن توی پیست؟یا هیات هم ثبت نامشون نمیکنه؟
چون من برام رفتن توی پیست به اون اشغالی اهمیت نداره فقط برای ترددش که در هفته 3 روز میتونی تا پیست بری و برگردی میخوام و شب ها و یه برگه ای میخوام که اگر موتور خوابید بشه درش بیارم

فقط با برگه سبز موتور از پارکینگ در میاد یا برگه تملیکی با استعلام هم از پارکینگ در میاد؟

علی شب ها که پایه خودته .. میدونی که ؟ و ربطی به حکم نداره ..
موتور استیریت میتونی حکم بگیری و توی پیست نمیشه تمرین کرد باهاش (هیات و فدراسیون)
اگر هم یادت باشه روز های تمرین یه cb750k و یک cb400 spuerfour بودن که اومده بودن با پلاک
اگر استیریت هم بگیری مشکلی نداره توی کانون میتونی عضو بشی اونجا اکثرا استیریتی اند و روز های تمرین کانون توی پیست هم میتونی ببری واسه تمرین ولی هیات توی پیست نمیشه

اگر پولت میرسه اولویت برگه سبز باشه اگر پولت کمتره و یا یهو یه موتور خوب به پست آدم خورد تملیکی معتبر هم خوبه
اکثر کسانی هم که میان هیات موتورشوت برگ سبز تک برگ نداره(یک دستگاه موتور سیکلت...)
اون روز خودتم بودی یکی برگ سبز لوازم داشت یکی تک برگ داشت یکی تملیکی بود (همون 400 که اون روز اومد واسه ثبت نام) ..

aligsx
03-12-1390, 11:16 بعد از ظهر
تجربه نشون داده تو موتورهای دهه 90 هوندا سواری بهتر و کم دردسرتری داره نسبت به سایر رقبا
بحث صلیقه ایی هم هست به شخصه از پلت فرم بندیت خوشم نمیاد مثل آب گرمکن بشکه ایی ها زیر باکش لوله کشی شده
یه چیزی را هم از من بشنو موتور مدل پایین فقط هوندا ولاغیر

نمیدونم والا تا حالا پشت جفتش نشستم!!!
حسن طرح ریسی به ترتیب کدوما برتری دارن؟

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

هفته ای 3 روز رو مطمئنی ؟ فقط جمعه ها هست تا اونجایی که شنیدم.

بله داداش مطمعنم.تازه میتونی توی کانون که مال سپاه هست هم عضو بشی و 1 روز هم بیشتر از پیست استفاده کنی یعنی میشه 4 روز در هفته.

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:06 AM ----------

علی شب ها که پایه خودته .. میدونی که ؟ و ربطی به حکم نداره ..
موتور استیریت میتونی حکم بگیری و توی پیست نمیشه تمرین کرد باهاش (هیات و فدراسیون)
اگر هم یادت باشه روز های تمرین یه cb750k و یک cb400 spuerfour بودن که اومده بودن با پلاک
اگر استیریت هم بگیری مشکلی نداره توی کانون میتونی عضو بشی اونجا اکثرا استیریتی اند و روز های تمرین کانون توی پیست هم میتونی ببری واسه تمرین ولی هیات توی پیست نمیشه

اگر پولت میرسه اولویت برگه سبز باشه اگر پولت کمتره و یا یهو یه موتور خوب به پست آدم خورد تملیکی معتبر هم خوبه
اکثر کسانی هم که میان هیات موتورشوت برگ سبز تک برگ نداره(یک دستگاه موتور سیکلت...)
اون روز خودتم بودی یکی برگ سبز لوازم داشت یکی تک برگ داشت یکی تملیکی بود (همون 400 که اون روز اومد واسه ثبت نام) ..

بله میدونم غیر قانونیه و خلاف محسوب میشه شب ها.فقط با تملیکی از پارکینگ در میاد اگه شب بگیرنت؟
پس هیات حکم تردد تا پیست رو به استریت 400 میده؟ داخل پیست مهم نیست برام.
اون cb400 رو یادم نیست یا اصلا ندیدمش!!!
برگ سبز نباشه و برگه تملیکی باشه جزو کالای قاچاق حساب میشه یا نه؟
هیات با تملیکی رو عضو میکنه؟

aligsx
05-12-1390, 01:08 قبل از ظهر
دوستان کمک کنید من گیج شدم !!! بلاخره کدوم بهتره ؟!؟
مدل ریسی ها شتابشون بیشتره یا شتابشون با استیریت فرقی نداره؟

Sination
05-12-1390, 01:32 قبل از ظهر
بله میدونم غیر قانونیه و خلاف محسوب میشه شب ها.فقط با تملیکی از پارکینگ در میاد اگه شب بگیرنت؟
پس هیات حکم تردد تا پیست رو به استریت 400 میده؟ داخل پیست مهم نیست برام.
اون cb400 رو یادم نیست یا اصلا ندیدمش!!!
برگ سبز نباشه و برگه تملیکی باشه جزو کالای قاچاق حساب میشه یا نه؟
هیات با تملیکی رو عضو میکنه؟

جواب خط به خط

اگر عرب باشه فقط در نمیاد ..
بله حکم میده
اگر عرب باشه فقط قاچاقه
بله عضو میکنه

دوستان کمک کنید من گیج شدم !!! بلاخره کدوم بهتره ؟!؟
مدل ریسی ها شتابشون بیشتره یا شتابشون با استیریت فرقی نداره؟

فرق خیلی خاصی نداره
شتاب بندیت توی استیریت خیلی خوبه ..
vfr و cbr هم توی اسپورت خوب هستند ..

البته ببین علی نباید اینجوری موتور بخری که مثلا دنبال یه موتور CBR400 هستی باید بگردی ببینی چیا هست واسه خرید یهو مثلا یه ZXR به پستت میخوره با شرایط عالی .. نباید دنبال مدل یا موتور خاصی باشی باید ببینی چیا به پستت میخوره توی اونا بهترین رو بخری

Aka
05-12-1390, 02:23 قبل از ظهر
با این پولا برگه دار نمیدن ،
موتور گرون شده ، بندیت من الان 5 مشتری داره
دارم سند دارش میکنم :d

aligsx
05-12-1390, 03:07 قبل از ظهر
با این پولا برگه دار نمیدن ،
موتور گرون شده ، بندیت من الان 5 مشتری داره
دارم سند دارش میکنم :d

با کدوم پولا ؟ ناراحت پولش نباش برگه دار هم جور میشه.
اونوقت سندت با استعلام مشکلی نداره؟
مبارک باشه .داری میفروشیش؟

salahshor
05-12-1390, 02:33 بعد از ظهر
علی اقا کلا عشق سوال کردن داریاااا !!!
بابا جان نردبون بله بله ...مگه جند وقته 250 گرفتی ؟
بهتر نیس یه کم بگذره ؟
موتور 400 فقط cbr اونم برگه دار نداره مطمن باش تازه اینقدی هم ارضات نمیکنه
باشه با 4200 نمیدن مگر اینکه تو گونی باشه !!
بچسب به مگلبت
بدون مدارک هم میدونی که به استرسش نمی ارزه
من از اونجا شانس اوردم !! قضیه رو که خودت میدونی
هنوز جای کبودیه باتون تو رون و ساق بام هس
اگه از موتور شتاب و صدا میخوای یه شب بیا بریم بیرون بلکه خالی بشی

salahshor
06-12-1390, 12:45 قبل از ظهر
چی شد علی اقا منصرف شدی ؟!!
شایدم ناراحت شدی ؟!!

Milad
06-12-1390, 01:44 قبل از ظهر
به گفته حسن شتاب سي بي 400 4.5 ثانيس. باتوجه به اينكه اولويتت شتابه فكر كنم گزينه خوبي باشه..

Aka
07-12-1390, 02:06 قبل از ظهر
cb400 خیلی صدای موتورش نرمه ، گاز که میدی لذت میبری
من سند دار زیاد دیدم
الان خیلی اوضاع خرابه ، هم دم عیده هم انتخابات ، خیلی بگیر بگیره
به راهنمائی و رانندگی ابلاغ کردن که اونا هم موتور سنگین بگیرن ،
فک کن یه موتور داغون بخری با 4 تومن ، بعد بگیرنت و 10 تومن جریمه و موتور هم پر و شانس بیاری آب خنکیت نکنن !
موتور فقط برگه سبز

aligsx
07-12-1390, 09:27 قبل از ظهر
cb400 خیلی صدای موتورش نرمه ، گاز که میدی لذت میبری
من سند دار زیاد دیدم
الان خیلی اوضاع خرابه ، هم دم عیده هم انتخابات ، خیلی بگیر بگیره
به راهنمائی و رانندگی ابلاغ کردن که اونا هم موتور سنگین بگیرن ،
فک کن یه موتور داغون بخری با 4 تومن ، بعد بگیرنت و 10 تومن جریمه و موتور هم پر و شانس بیاری آب خنکیت نکنن !
موتور فقط برگه سبز

امیر جون من با برگه تملیکی هم بگیرم کارم برای عضویت فدراسیون راه میوفته که با 4 4.5 میشه سالمشو خرید. حالا اینور عید یا اونور عید رو نمیدونم.بنظرت بعد عید ارزونتر میشه یا الان بهتره؟
اماراتی bandit 400 vc در حد و مدل بالا کسی هست برام بیاره و سر جمع میگه 3 بده برات میارم.
منم فقط با مدارک میگیرم و میرم پیست که کارم به دادگاه نکشه.
یه zzr 400 مدل 96 بود توی پیست با پلاک فدراسیون بهم میگفت 5 میلیون که جای چونه داشت موتورش مقام هم داره توی مسابقات.

نه شهروز جون منصرف نشدم میخوام بگیرم ولی نمیدونم قبل عید بگیرم یا بعد عید!!!
ناراحت برای چی؟

اره میلاد فکر کنم cb اخر سر بگیرم

حسـن
07-12-1390, 09:36 قبل از ظهر
یه zzr 400 مدل 96 بود توی پیست با پلاک فدراسیون بهم میگفت 5 میلیون که جای چونه داشت موتورش مقام هم داره توی مسابقات.

سمت zzr نرو , با این کارت پیشگیری از سرطان کردی
زد زد آر اون روز ها که نو بود و تازه اومده بود هر روز مشکلات برقی پیدا میکرد و خرج میتراشید

نه شهروز جون منصرف نشدم میخوام بگیرم ولی نمیدونم قبل عید بگیرم یا بعد عید!!!

فعلا رو هیچ چیزی نمیشه نظر داد که قبل عید بهتره یا بعد عید اما اگه مصرف کننده باشی و بخوای یک سال سوار بشی زیاد برات فرقی نداره که کی بخری

mohamad javad
07-12-1390, 12:44 بعد از ظهر
اتفاقا بعد عید مخصوصا اوایل اردیبهشت که فدراسیون هم کاراش میوفته رو غلطک قیمت ها میره بالا همه هم میوفتن دنبال موتور

سرعت
07-12-1390, 01:27 بعد از ظهر
یاماها FZ 400 Fazer

ساخت مدل
یاماها FZ 400 Fazer

سال
1997

موتور
مایع خنک چهار زمانه، عرضی چهار سیلندر، DOHC، 4 سوپاپ در هر سیلندر

ظرفیت
399

مته سوراخ سکته ایکس
56 х 40.5 میلی متر

نسبت فشرده سازی
11.7:1

القاء
4X Mikuni BDST32

سیستم جرقه زنی / شروع
TCI دیجیتال / الکتریکی

حداکثر قدرت

حداکثر گشتاور

انتقال / درایو
سرعت 6 / زنجیر

سیستم تعلیق جلو
چنگال تلسکوپی

سیستم تعلیق عقب
Monoshock

ترمز جلو
2X دیسک

ترمز عقب
دیسک تنها

چرخ جلو
110/70 R17

چرخ عقب
160/60 R17

وزن خشک
177 کیلوگرم

Sination
07-12-1390, 01:49 بعد از ظهر
اقای سرعت این موتوری که الان گذاشتی نیستش و نایابه و کسی رو ندیدم داشته باشه
توی این تیپ موتور همsuzuki sv 650 هستش
_
قبل از عید بخری خیلی بهتره

Babak
07-12-1390, 02:48 بعد از ظهر
نه شهروز جون منصرف نشدم
شهروز این. نگفت کاظم گفت

aligsx
11-12-1390, 08:41 قبل از ظهر
دیروز رفتم یه سری موتور دیدم به همراه قیمتهاشون میگم نظر بدید کدومو بگیرم بهتره.

cbr 400rr جفت چراغ - با برگه اوراقی{تملیکی} - موتور سالم و بی سر و صدا - 5 میلیون
zx4 r جفت چراغ - با برگه اوراقی{تملیکی} - 5 میلیون
bandit 250 - با برگه اوراقی{تملیکی} - 3.5 میلیون

rf 400 معمولی - با برگه سبز - سالم و تمیز - 4.6 میلیون
bandit 250 - با برگ سبز - اتاق جدید - مدل 98 - موتور ظاهری سالم و موتوریش سالم - 5 میلیون
cbr 250 - با برگ سبز - جفت چراغ - 3.8 میلیون

من تا 5 میلیونشو نقد دارم.
رفقا یه نظر بدید کدومو بگیرم

mohamad javad
11-12-1390, 08:54 قبل از ظهر
اوراقي رو بي خيال شو
rf رو بگير خيالت از هر نظر راحته

کوروش
11-12-1390, 09:43 قبل از ظهر
ار اف وی سی عالیه
بزرگ/خوشکل/پرسرعت/در کل هیولااااااااااااااااااااا اااااا

aligsx
11-12-1390, 04:51 بعد از ظهر
ار اف وی سی عالیه

ار اف ش معمولی هست و vc نیست.با این شرایط بازم بگیرم؟

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

ار اف وی سی عالیه

ار اف ش معمولی هست و vc نیست.با این شرایط بازم بگیرم؟

Ali
11-12-1390, 11:46 بعد از ظهر
توی این موتورایی که گفتی بین zx و cbr هر کدوم تمیز تره بگیر

پر شتاب ترین 400 ها هستن رو دستشون نیست

محمدفضل
19-12-1390, 03:56 بعد از ظهر
دوستان عزیز من نمیدونم کجای این سایت درخواست بدم یا سوالمو بپرسم.حدود ۴تومن پول جمع کردم تایه موتور خوب بگیرم.ریس رو خیلی دوس دارم.قبلا هم فقط cgو cdi داشتم.ده سالی میشه موتورسواری میکنم.خواهشن یکی بهم تک بزنه تابهش زنگ بزنم و راهنماییم کنه این شمارمه 09356138548اگه کمکم کنید لطف بزرگی تو حق یکی ازاعضای سایتتون کردید.منم مثل برادرتون فرض کنید ممنون میشم.موفق باشید

سید امیر
19-12-1390, 05:48 بعد از ظهر
اقا cbr 250 برگه سبزه میارزه...اوراقیا هم بیخیال شو

aligsx
22-01-1391, 08:18 بعد از ظهر
رفقا و دوستان یه راهنمایی سریع بکنید خیلی ممنون میشم چون خریدم قطعی و فوری شده و الان چند تا سوال اساسی دارم.
1. suzuki rf400 vc قطعاتش توی بازار هست یا نه؟ خرید و فروشش نسبت به بندیت 250 چطوره؟کمتره یا بیشتر؟
2. بندیت 250 من شنیدم به غیر از مشکل کاربرات مشکل قاطی شدن بنزین با روغن توی انجین رو داره که بعد دچار شل شدن روغن میشه و در نهایت انجین میاره پایین. قطعات و خرید و فروشش چطوره؟
جفت این موتور ها برگ سبز گمرکی دارن

سید امیر
23-01-1391, 02:13 بعد از ظهر
بندیت خریدو فروشش بهتره.هروقت اراده کنی مشتریش هست ولی rfباید طلبش باشه.
لوازمش بهتر گیر میاد..حتی تو گمرک بری کیلومتر و دیگه وسایلشو میتونی پشت ویترین هم ببینی...
اون موضوع بنزین و روغنو من نشنیدم.ولی بندیت 250 vcاتاق 400 گیر بیاری با برگه سبز خیلی عالیه...واستم بنزین روغن قاطی نمیکنه...فقط باید مراقب باشی کاربرات خوب کارکنه..اگه حتی یه ذره خام سوزوند.مطمئن باش یه کاربرات میزاره رو دستت....که باید لطف کنی بری پیش برادران ش م ع ی بخری..:consoling2:

aligsx
23-01-1391, 03:42 بعد از ظهر
بندیت خریدو فروشش بهتره.هروقت اراده کنی مشتریش هست ولی rfباید طلبش باشه.
لوازمش بهتر گیر میاد..حتی تو گمرک بری کیلومتر و دیگه وسایلشو میتونی پشت ویترین هم ببینی...
اون موضوع بنزین و روغنو من نشنیدم.ولی بندیت 250 vcاتاق 400 گیر بیاری با برگه سبز خیلی عالیه...واستم بنزین روغن قاطی نمیکنه...فقط باید مراقب باشی کاربرات خوب کارکنه..اگه حتی یه ذره خام سوزوند.مطمئن باش یه کاربرات میزاره رو دستت....که باید لطف کنی بری پیش برادران ش م ع ی بخری..:consoling2:

دمت گرم داداش خیلی اقایی کردی گفتی.ممنون.
کلا وسایل و لوازم rf پیدا میشه یا باید شهر به شهر دنبالش بگردم؟
اون برادرها ام انگار کل بازار دستشونه تا اینجایی که من شنیدم.
داداش حالا شما واردتری تا من یه سوال دیگه ام داشتم.از rf میشه صدایی نازتر از صدای بندیت کشید بیرون؟
rf معمولا چه عیب و ایرادهایی داره که باید موقع خرید دقت کرد؟
میشه استیریتش کرد؟

ali faghfouri
23-01-1391, 04:23 بعد از ظهر
دمت گرم داداش خیلی اقایی کردی گفتی.ممنون.
کلا وسایل و لوازم rf پیدا میشه یا باید شهر به شهر دنبالش بگردم؟
اون برادرها ام انگار کل بازار دستشونه تا اینجایی که من شنیدم.
داداش حالا شما واردتری تا من یه سوال دیگه ام داشتم.از rf میشه صدایی نازتر از صدای بندیت کشید بیرون؟
rf معمولا چه عیب و ایرادهایی داره که باید موقع خرید دقت کرد؟
میشه استیریتش کرد؟
اولا شرمنده که من جواب دادم.
راجع به ار اف:
1.مشکل خاص ذاتی نداره (عینه zx4 و zzr400 نیست که ترانزیستورش هرروز مشکل ساز شه)
2.در بین 400 های موجود لوازمش به وفور یافت میشه و تقریبا همه چیش هست.
3.موقع خرید به چند چیز توجه خاص کن: الف)فلاپها سالم سالم باشن و جا پیچشون هم مشکلی نداشته باشه. ب)انجین تو دور زوزه نکشه. ج)اجزا موتور خوب روهم سوار باشه(چون rf از اون موتورایی که خیلی دیده شده 2تا یکی حتی 3تا یکی شده.)
4.چرا استریت؟؟؟؟؟تمام عظمت rf به هیکلشه که...
5.یه اگزوز یوشیمورا اصل نه از اینا که تو دوکون هر بقالی هست بگیر از سری لوزی شکلش ( اینجوریه <> ) بنداز روش یه صدای ناز (یه چیزی تو مایه های اینکه منبع وسط رو تو 206 ورداری) بهت میده....

سید امیر
23-01-1391, 10:36 بعد از ظهر
مسایلی که علی اقا گفتند کاملا درسته..الا لوازمش .همه لوازمی تو گمرک هست.ولی اونایی که کمیابه گرونتره....الان شما بری بگی شبکه فلاپ ار اف میخام باید کلی دوندگی کنی پیدا کنی اونم با قیمت دوبله سوبله.اما بخای یه دمبی یا هر لوازم دیگه بندیتو پیدا کنی راحت گیر میاری اونم با قیمت مناسب...

میگم هورنت 250 بخر با برگه حدود 5 تا 5.5 گیر میاد..

aligsx
23-01-1391, 11:36 بعد از ظهر
مسایلی که علی اقا گفتند کاملا درسته..الا لوازمش .همه لوازمی تو گمرک هست.ولی اونایی که کمیابه گرونتره....الان شما بری بگی شبکه فلاپ ار اف میخام باید کلی دوندگی کنی پیدا کنی اونم با قیمت دوبله سوبله.اما بخای یه دمبی یا هر لوازم دیگه بندیتو پیدا کنی راحت گیر میاری اونم با قیمت مناسب...

میگم هورنت 250 بخر با برگه حدود 5 تا 5.5 گیر میاد..

هورنت که عاشقشم اما پیدا نمیکنم تا 5 یا 5.5 هم با برگ سبز باشه نقدا همین صبح خریدارم.
اگه سراغ داری حتما خبرم کن ممنون میشم چون من موتور سنگین فروش زیاد نمیشناسم که راحت یه چیزو گیر بیارم سر همین شرمنده دوستان میشم.ولی هورنت با برگه 100 در 100 میخوام و خریدار نقدی ام اگه تا 5 و همین حدود باشه. اینم شمارمه 09368962879

کوروش
23-01-1391, 11:42 بعد از ظهر
اقا علی عجله نکن دادا
صبر داشته چیز خوب پیدا میکنی منم پیگیرش هستم با 5 تومن موتور زیاد سراغ دارم ولی تمیزو اس خیلی کمه
تو خریدو فروش اصلا عجله نکن

metalgear2
24-01-1391, 03:30 بعد از ظهر
هورنت که عاشقشم اما پیدا نمیکنم تا 5 یا 5.5 هم با برگ سبز باشه نقدا همین صبح خریدارم.
اگه سراغ داری حتما خبرم کن ممنون میشم چون من موتور سنگین فروش زیاد نمیشناسم که راحت یه چیزو گیر بیارم سر همین شرمنده دوستان میشم.ولی هورنت با برگه 100 در 100 میخوام و خریدار نقدی ام اگه تا 5 و همین حدود باشه. اینم شمارمه 09368962879
ببخشید که اینجا میگم ولی هورنت 250 تمیز با برگه پیدا بشه منم خریدارم

mohsen46
24-01-1391, 03:43 بعد از ظهر
://[Only registered and activated users can see links]

کوروش
24-01-1391, 08:36 بعد از ظهر
برگه مزایده ای هستش فایده نداره
خیلی هم دوره فارس اووووووووووو کی میره این همه راهو

aligsx
24-01-1391, 09:21 بعد از ظهر
برگه مزایده ای هستش فایده نداره
خیلی هم دوره فارس اووووووووووو کی میره این همه راهو

به قول داش کوروش کی میره این همه راهو.اونم برای مزایده ای که توی تهران خیلی راحت گیر میاد.
مدلشم پایینه.کلا مزایده ای سر حال و تمیز خیلی سراغ دارم { RR }

من فقط برگ سبز میخوام.استعلامم حتما از برگ سبز میگیرم چون تازگیا جعلیه برگ سبز زیاد تر از اصلش شده.
رفتم پشت rf نشستم برای من خیلی بزرگ و غول بود لامصب نرره خریه برای خودش خیلی هم لش و بزرگه وکلا سنگین وزن هم هست. rf رو بیخیال شدم.
ولی بندیت و هورنت و cbr رو خریدارم نقدی

Babak
24-01-1391, 09:27 بعد از ظهر
علی 250 که سوار بودی تازه پلاکم داشت:hippie7:

aligsx
24-01-1391, 09:53 بعد از ظهر
علی 250 که سوار بودی تازه پلاکم داشت:hippie7:

250هایی که پلاک میکنن و من سوارش میشدم و شما سوارش میشی راه نمیره شتاب خوبی نداره و صدای مشتی نداره بخاطر همین پلاکش کردن که از عهده اش هم بر بیان.
تک و دو سیلندر کجا و 4 سیلندر با یه برند معروف و صدای ناز و قدرت و اسب بخار زیاد کجا !

Masoud
24-01-1391, 11:07 بعد از ظهر
اولا شرمنده که من جواب دادم.
راجع به ار اف:
1.مشکل خاص ذاتی نداره (عینه zx4 و zzr400 نیست که ترانزیستورش هرروز مشکل ساز شه)
2.در بین 400 های موجود لوازمش به وفور یافت میشه و تقریبا همه چیش هست.
3.موقع خرید به چند چیز توجه خاص کن: الف)فلاپها سالم سالم باشن و جا پیچشون هم مشکلی نداشته باشه. ب)انجین تو دور زوزه نکشه. ج)اجزا موتور خوب روهم سوار باشه(چون rf از اون موتورایی که خیلی دیده شده 2تا یکی حتی 3تا یکی شده.)
4.چرا استریت؟؟؟؟؟تمام عظمت rf به هیکلشه که...
5.یه اگزوز یوشیمورا اصل نه از اینا که تو دوکون هر بقالی هست بگیر از سری لوزی شکلش ( اینجوریه <> ) بنداز روش یه صدای ناز (یه چیزی تو مایه های اینکه منبع وسط رو تو 206 ورداری) بهت میده....
آخ علی جان نگو که داغ دل ام تازه می شه این جناب علی آقا این سوالات و از من هم پرسیده و کاملا همین جواب ها رو بهش دادم با این تفاوت که آقا از rf خوشش نمیاد موتور همه چی هم داشت ماله رفیقه منه .... حتی استعلام هم رو خودش بود ..... فلاپ هاش هم سالم بود تازه به رفیق ام گفتم کامل تر و تمیز کنه موتور و بعد بده به علی .... علی باس خرید بندیت هم دس دس کرد آخر رفیقم اون و هم فروخت ....

aligsx
24-01-1391, 11:21 بعد از ظهر
آخ علی جان نگو که داغ دل ام تازه می شه این جناب علی آقا این سوالات و از من هم پرسیده و کاملا همین جواب ها رو بهش دادم با این تفاوت که آقا از rf خوشش نمیاد موتور همه چی هم داشت ماله رفیقه منه .... حتی استعلام هم رو خودش بود ..... فلاپ هاش هم سالم بود تازه به رفیق ام گفتم کامل تر و تمیز کنه موتور و بعد بده به علی .... علی باس خرید بندیت هم دس دس کرد آخر رفیقم اون و هم فروخت ....

قربون مرام و معرفتت برم کجای rf به هیکل من میخورد که بخرمش!!! خوبه خودت میگفتی انگار یه بچه سوارش شده ها .
برای اون بندیت هم پول نقد نداشتم.بعدشم 3 یا 2 ساعت که رفتم پول جور کنم برای بیانه کجای عالم میشه دس دست کردن؟!؟ قرار بود همون دوست شریفتون برای ما نگه داره.خود تو هم نکردی بگی علی یه 100 تومن بیانه بزار.خب با مرام حالا دیگه مثل قبل چونه نمیزنی حداقل یکم راهنمایی اقتصادی میکردی وگرنه اون بندیتو که من 2ماه پیشم دیده بودم.کلا اون دوستت موتور بیاره خب همه میبینن دیگه!!! چه ربطی داشت این اخریش ... ؟!!!!

Masoud
24-01-1391, 11:35 بعد از ظهر
حیف باشه این موتور .... البته کلی خاک روش داره ...
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Sination
24-01-1391, 11:40 بعد از ظهر
خوب چیه الان این گذاشتی عکسشو ؟ چی کارش کنیم ؟

Masoud
24-01-1391, 11:46 بعد از ظهر
خوب چیه الان این گذاشتی عکسشو ؟ چی کارش کنیم ؟
متوجه منظورت نشدم ؟؟؟؟؟
عکس و گذاشتم اونایی که می خواستن وضعیت موتور و ببینن نگاه کنن.....

سید امیر
25-01-1391, 12:58 قبل از ظهر
موتور سالم و خوبیه ولی بدرد علی نمیخوره.چون اولین سنگینشه بهتره یه چیز بگیره جمعو جور ولی گرگ...اون خیلی گولاخه..:98:
به همون بندیت یا هورنت فکر کن..:297:

Aka
25-01-1391, 01:03 قبل از ظهر
من از این سرپا تر سراغ دارم ، سند سفت ، رنگ دودی ، حدود 5

aligsx
27-01-1391, 11:07 قبل از ظهر
من از این سرپا تر سراغ دارم ، سند سفت ، رنگ دودی ، حدود 5

قیمتت موتوری که سراغ داری خوبه.اونجایی که ما قرمزرو دیدیم خیلی قیمت های فضایی میزاره رو موتوراش که سود فضایی کنه

یه cb1 پیدا کردم با برگ سبز گمرکی در حد 5800 .
قیمتش چطوره رفقا؟
مشکلش هم اینه که موتور خرم اباده

Ali
27-01-1391, 11:13 قبل از ظهر
قیمتت موتوری که سراغ داری خوبه.اونجایی که ما قرمزرو دیدیم خیلی قیمت های فضایی میزاره رو موتوراش که سود فضایی کنه

یه cb1 پیدا کردم با برگ سبز گمرکی در حد 5800 .
قیمتش چطوره رفقا؟
مشکلش هم اینه که موتور خرم ابادهقیمتش خیلی بالاست و cb1 هم خیلی قدیمیه

aligsx
27-01-1391, 11:20 قبل از ظهر
قیمتش خیلی بالاست و cb1 هم خیلی قدیمیه

cb1 با cb400 چه فرقی داره؟کدومش بهتره؟ لوازم انجین و موتوریش مثل همه؟

Ali
27-01-1391, 11:25 قبل از ظهر
cb1 با cb400 چه فرقی داره؟کدومش بهتره؟ لوازم انجین و موتوریش مثل همه؟cb1 از 88 تا 91 تولید داشته ولی super four از 92 به بعد cb1 خیلی قدیمیه بعد ترمز جلوشم تک دیسکه از نظر موتوری ولی زیاد فرقی با سوپر فور نداره

mohsen46
27-01-1391, 11:59 قبل از ظهر
cb400 مدل جدید cb1 هست ولی اگر بتونی cb400 گیر بیاری خیلی بهتره هم از لحاظ به روزتر بودن و هم قطعات و برای فروشش هم کمتر به مشکل میخوری و طالب بیشتر داره

amir74
27-01-1391, 06:08 بعد از ظهر
دوستان یه سی بی 400 هست می گن تمیزه یعنی هنوز ندیدم مشکی و کارکردشم نمی دونم مدلشم نمی دونم بدون مدارک چند می ارزه؟

ali faghfouri
27-01-1391, 09:06 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
1.قطعات بندیت 400 انقدرا هم که میگید زیاد نیس.این جمله (( rf در مقابل بقیه قطعاتش زیاده)) یه جمله نسبی هستش وگرنه تو ایران بازار قطعه سنگین خیلی خرابه...
2.خرید cb1 اشتباه محضه...به جاش zx4 بگیری بهتره.
3.اگه استریت میخوای دنبال اینا باش به ترتیب:
هورنت.
yamaha zeal .
بندیت 250 .
بندیت 400
4.اگه ریس میخوای :
rf400
zx4.
gsx400r
fzr400.
zzr400
cbr400.