PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر میتینگ روز جمعه 15 مرداد

Alireza
15-05-1389, 09:24 بعد از ظهر
دوستان عکس و فیلم ها رو تو این تاپیک قرار بدین

joOoker_silence
16-05-1389, 08:01 بعد از ظهر
سلام به همه رفیقای گلم، عجب روزه باحالی بود، من که کلی حال کردم،پستارو می خوندم ته دلم یه جوری شد، بابا یکم باهم راه بیایم بهتره به خدا،قصد دووره هم جمع شدن و خوش گذروندنه وگرنه همه دردامون یکیه که اونم عدم قانونی بودن تردد موتورسنگینه، باقیش همش بازیه به خدا ،دوستی یا انقدر ارزش اینو نداره که هی بگیم شماره تنه موتوره من اندازه کل موتور تو می ارزه و موتوره من اینجور موتور اون اونجور،خودمونم میدونیم که اختلاف موتورایی که تو ایران پلاک میشه خیلی چشمگیر نیست و تفاوت های کمی با هم داره،یکی شتاب داره، یکی شتاب اولیه نداره توی دور خوب را میره،یکی هیچ کدومو نداره سواریه نرم و راحت داره، که اگه این حرفا نبود و موتور قابل شماره گذاری داشتیم که همه اینارو با هم داشت،الان موتورایی امثال cbr و غیره هم بدون دردسر پلاک میشدن، در ثانی با این امکانات محدود و راحت تر بگم مسابقات یلخی، مگه میشه توانایی های موتورامونو باهم بسنجیم که حالا بخوایم کل کلم بکنیم ؟ همینجا به عنوان یه عضو کوچیک سایت از همه میخوام به این جور بحثا خاتمه بدن، اگه میتونید با چشم باز و به دور از تعصب با هم صحبت کنیم که همیجا جاشه،ولی اگه میبینید نمی تونید عیب های موتوراتونو قبول کنید و هرکس میخواد بگه موتور من خداستو اون روز سرما خورده بود یا نمی دونم بابای موتورم تو آی سی یو بود ، موتورم دپرس بود را نمیرفتو اینا ،به هم پیام خصوصی بدید که یکی می یاد توی سایت با نگاه اول فکر نکنه اینجا میدون جنگه ،بفهمه که یه عده جم شدن که دور هم 4تا چیز از کنار همدیگه یاد بگیرن.درآخر اینکه منظورم به شخص خاصی از بین دوستان نبوده و خواهشا هرکس این متنو می خونه به خودش نگیره، این چیزای کلی بود که پیش خودم فکر کردم جای گفتن داره ....دار آخر اینم عکسای اون روز، کلیپ هاشم سعی کردم آپ کنم به خاطر حجم زیاد و سرعت کم نت ، ERROR میده، به هرحال اونارم آپ می کنم موفق باشید....

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینم دوتا کلیپ از قرار جمعه، یکیش که کورس نینجا 250 با مگلی 250 است ، اون یکی هم که کورس دیلیم،مگلی، هیوسانگ، نینجا با هم دیگست....

----------------------------------------------------------------------------

دانلود از لینک مستقیم

سرور ایران بلاگ

[Only registered and activated users can see links]

سرور عکس 98

Prince_Amin
16-05-1389, 09:53 بعد از ظهر
کاشکی من و موتورم هم میتونستیم در بین شما عزیزان عاشق موتور باشیم!این موتور بنده ی حقیر رو هم افتخار بدین یه جوری بین موتورهاتون جا بدین!مثل داداش کوچیک خودتونه هر چند تو کلاس ضعیفتری قرار میگیره و از موتورهای شما ضعیفتره ولی خوشحال میشه بین بزرگان باشه!:3::7:

Mohammad
16-05-1389, 11:17 بعد از ظهر
کل عکسا و کلیپا یک طرف، صدای خز موتور من یک طرف. حتما باید اگزوزش رو اگه نگهش دارم و نفروشمش عوض کنم.

m3hiran
17-05-1389, 09:41 قبل از ظهر
ممنون بابت عکس ها ولی
کلیپ ها هیچ کدوم باز نمیشن

Amir
17-05-1389, 10:01 قبل از ظهر
ممنون بابت عکس ها ولی
کلیپ ها هیچ کدوم باز نمیشن

کلیپ هارو دانلود کردم جفتشون سالم بودن احتمالا مشکل از پلیرتون هست

کی ام پلیر رو دانلود کنید ([Only registered and activated users can see links])

پسورد:[Only registered and activated users can see links]

m3hiran
17-05-1389, 05:59 بعد از ظهر
ارور 404 میده اصلا باز نمیشه سایتش

Amir
17-05-1389, 08:03 بعد از ظهر
خدمت شما

سمت راست روی download latest version کلیک کنید تا دانلود شروع بشه

بازم نشد بگید یه لینک دیگه بدم

Amir 1986
17-05-1389, 08:30 بعد از ظهر
خدمت شما

سمت راست روی download latest version کلیک کنید تا دانلود شروع بشه

بازم نشد بگید یه لینک دیگه بدم

درود

با تشکر از همه ی دوستان عزیز

خسته نباشید ، عکس های واقعا زیبایی بود ، اما از کلیپ خبری نیست ... !

منم نتونستم کلیپ هارو دانلود کنم !

ارور میده 404

این لینکیم که گذاشتید برنامه هستش ، من اون کی ام پلیر رو هم دانلود و نصب کردم ولی فایده نداره ... !

به نظرم بهتره از سایت 4shared برای آپلود استفاده کنید .

با سپاس .

Amir
17-05-1389, 08:39 بعد از ظهر
من احساس کردم شما با اجرای فایل مشکل دارید

فیلم هارو آپلود کردم

می تونید تو همون پست اول از 2تا سرور استفاده کنید

high-speed
17-05-1389, 11:47 بعد از ظهر
کاشکی من و موتورم هم میتونستیم در بین شما عزیزان عاشق موتور باشیم!این موتور بنده ی حقیر رو هم افتخار بدین یه جوری بین موتورهاتون جا بدین!مثل داداش کوچیک خودتونه هر چند تو کلاس ضعیفتری قرار میگیره و از موتورهای شما ضعیفتره ولی خوشحال میشه بین بزرگان باشه!:3::7:

آقا یه سوال

شما خارج از ایران زندگی میکنید.....؟

Prince_Amin
18-05-1389, 12:18 بعد از ظهر
متاسفانه و خوشبختانه بله!هند هستم!:28::29:

high-speed
05-06-1389, 07:53 بعد از ظهر
یاماها r1 که توی سایت هندی یاماها گذاشته قیمتش چند درمیاد(به پول ایران)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Salman
16-11-1389, 12:20 قبل از ظهر
کاش منم تو این میتینگ بودم !دیگه نیست ؟!

Alireza
16-11-1389, 12:38 قبل از ظهر
یه زره هوا خوب بشه متینگ ها هم شروع میشه تقریبا از بهار شروع میشه

mehrdad.
16-11-1389, 12:55 قبل از ظهر
سلام
انشاله منم تا بهار موتور جدیدم رو که یا مگلیه یا شوکا میخرم و میتونم با دوستان از نزدیک آشنا شم

ghost.rider1
16-11-1389, 12:17 بعد از ظهر
بچه ها خیلی عکسا قشنگ بود .دستون درد نکنه .:26:

BKING
16-11-1389, 02:53 بعد از ظهر
بچه ها خیلی عکسا قشنگ بود .دستون درد نکنه .:26:

سلام

دوست گرامي زير اسم نويسنده و آواتور و مشخصات سمت راست مانيتور وي گزينه اي به نام تشكر وجود دارد