PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عضو جدید از جنوب کالیفرنیا

کورس
01-12-1390, 04:57 قبل از ظهر
دوستان عزیز موتور سوار،خوشحالم که این انجمن رو پیدا کردم. این اولین پست من است. یکی‌ از آرزوهای من تور موترسواری در ایران هست. موترسواری را در نوجوانی با یک موتور Yamaha YZ۲۵۰ یادگرفتم و چندی بد از اون با یک Honda ۷۵۰ CB FOUR ادامه دادم.سال ۱۳۵۵ ایران را برای تحصیل به آمریکا ترک کردم. الان بد از ۳۰ سال باری دیگر بر روی موتور هستم. ما اینجا یک انجمن موتور سوارن ایرانی‌ تشکیل داده‌ایم او کمابیش هر آخر هفته گردهم میایم جهر موتور سوار‌ی. خواستم یک کلیپ از یکی‌ سفرهای که رفته بودیم برایتان نمایش بگذارم. امیدوارم لذت ببری و به امید دیدار و موتور سوار‌ی.:18:کورس 0d04f7c940c8229d157f55426468e790133746

02109002
01-12-1390, 05:18 قبل از ظهر
دوست عزیز بسی خوشحالم از آشنائی با شما

ولی از این بعد اگه یه سرچ کنید ممنون میشم

نیازی نبود تاپیک جدید بزنید اونم تو گالری
تو این تاپیکها میتونید از خودتون بگید تا بیشتر باهاتون آشنا بشیم

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

---------- Post added at 05:11 AM ---------- Previous post was at 05:05 AM ----------

راستی از دوستان خود دعوت کنید تا بیان با هم بیشتر آشنا شیم
از شرایط موتور سواری اونجا بگین

---------- Post added at 05:18 AM ---------- Previous post was at 05:11 AM ----------

فیلمت رو هم دیدم خیلی باحال بود مخصوصا" آهنگش
مرسی

کورس
01-12-1390, 05:19 قبل از ظهر
ممنون از رهنمای شما

02109002
01-12-1390, 05:21 قبل از ظهر
خواهش میشه

بیشتر از خودتون بگید
از پرشین رایدرز کلوب بگید
چه طوری شد که یه انجمن تشکیل دادید

کورس
01-12-1390, 05:54 قبل از ظهر
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه.....ولی‌ ادامه میدهام طبق درخواست شما.
من متولد ۱۳۳۹ هستم (۵۰ ساله). از قبل از انقلاب اسلامی در سوئیس زندگی‌ می‌کردم و در سال ۵۶ به آمریکا آمدم. در موتور سوار‌ی را تو تهرون یاد گرفتم در سنّ ۱۲ سالگی.
کارم برای ۲۵ سال گرافیک کامپیوتری بوده. سالها در سینما کار special effects می‌کردم و در ۱۲ سال اخیر در شرکت Rockstar Games به عنوان ۳D-Animator کار کردهام. چندی از Game‌های را که کار کردهام بسیار معروف میباشند. الان دو سال هست که شرکت کوچکی را باز کرده‌ام که همیار و یا همدست به خانه سالمندان میفرستم (به کلی‌ متفاوت از آنکه قبلان می‌کردم).

اخیرا یک موتور Honda کب۷۵۰ سال ۱۹۷۴ را باز درست کردم و برای تفریح و تور کوتاه سوارش میشوم. ولی‌ موتور اصلی‌ که همیشه استفاده می‌کنم ب‌ام‌و R۱۵۰۰RT میباش که قبلان موتور پلیس شاه راه بوده. آن را ارزان خریدم و با کمی‌ کار مکانیکی آن را به متر معمولی‌ street دو نفره تبدیل کردم.
کلوپ موتور سوران ایران را هم یکی‌ از دوستان من تشکیل داده. حدود ۱۰۰ نفر عضو داریم. اکثر آنها در شمال کالیفرنیا زندگی‌ میکنند ولی‌ من در جنوب هستم. ایرانیان موتور سوار بسیار هستند ولی‌ کمتر در یک گروه یا انجمن پیدا میشوند. کلوپ ما جدید هست و امید داریم که همگی‌ دوستان شرکت کنند. راستش امید داریم مانند شما و به خوبی‌ شما سازماندهی داشته باشد.
ضمنا، فارسی نوشتن برای من بسیار مشکل است بدلیل اینکه من Finglish مینویسم و از طریق Behnevis.com تبدیل به فارسی میشود در عین حالی‌ که من سالها پیش ایران بوده‌ام و فارسیم شکسته پکسته شده. شما ببخشید. مهم این است که با هم در تماس باشیم.

02109002
01-12-1390, 08:16 قبل از ظهر
مرسی از شما
کوروس جان
در هر صورت مایه خوشنودی من است که با شما آشنا شدم و شما هم در چنین جمعی حضور یافتید