PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مگلی یا هیوسانگ

امید
15-05-1389, 05:28 بعد از ظهر
سلام دوستان خیلی خوشحالم که در این سایت ثبت نام کردم .می خواستم از شما در مورد خریدن مگلی یا هیو سانگ کمک بگیرم من که واقعا گیج شدم کدوم بهتره ؟ در ضمن در مورد صفر تا صد هر کدوم اطلاعاتی دارین بدین بی زحمت.

Alireza
15-05-1389, 08:57 بعد از ظهر
سلام عزیز اگه مطمئنا میتونین تا 7 تومن هزینه کنین هیوسانگ بهتره ولی تا 4 5 تومنم میمونه مگلی دیگه

محمد سپاسی
15-05-1389, 09:07 بعد از ظهر
تو اینکه هیونسانگ بهتره شک نکن
من تا امروز فکر می کردم مگلی موتور جالبی باشه ولی الان یه سی جی ایرانی رو به اون ترجیح میدم
تو تست امروز اولا هیونسانگ مگلی رو خورد اسنادشم موجوده ( فیلمش)
مگلی هم مزخرفترین موتوری بود که تا حالا سوار شده بودم
موتور می خواست از هم وا بره
بد صدا
ترمز مزخرف
کیفیت فوق العاده پایین قطعات ( هنوز چند ماهی از عمر این موتور نگذشته یکی دسته دندش شکسته و از بغل سایت گلس روغنش روغن میده ، اگزوز میزنه بابای خطر عقب رو در می یاره و....)
استایل نشستن رو موتور واقعا افتضاحه ، پدر بدن در می یاد و از بیرون هم استایل موتور سوار اصلا قشنگ به نظر نمی یاد
کلا فکر میکنم تا یکی دو سال دیگه مگلی کارکرده رو می تونی رو 1 میلیون بخری ، چون احتمالا بعد از این مدت دیگه راه نمیرن و گوشه تعمیرگاه افتادن

احتمالا بچه های مگلی دار میگن طرف دستش به گوشت نمیرسه میگه .... ، ولی باور کن این گوشت واقعا بو میده
من از سال 78 رو موتورم و تجربه تعمیر موتور و انجین رو دارم ولی اصلا آینده خوبی برای این موتور پیش بینی نمیکنم
من اگر جای شما باشم هیو هم نمیگیرم چون لوازمش نیست ( لوازم مگلی هم نیست)
اگر میخوای با خود موتور حال کنی و جلب توجه مردم برات مهم نیست،
با این پول برو یه هوندا cb400 بگیر + یک پالس
با هوندا چند روز در هفته میتونی نامه بگیری بری تا پیست آبعلی و بیای حالشو ببری + نیمه شب ها
با پالس هم کار های روزمره خودت رو انجام بدی
اگر هوندا رو رو قیمت و سالم پیدا کنی موقع فروش سود هم میکنی ولی مگلی و هیو امروز سوار شی فردا باید با 1 تومن ضرر بفروشی

Alireza
15-05-1389, 09:38 بعد از ظهر
دیگه محمد خان داری اغراق میکنی دسته دنده رو خودم زدم داغونش کردم به موتور چه مربوطه یا روغن در حد 1 2 قطره بابا موتور 4 تومنیه این ایراد ها هم واسه موتور 4 تومنی عادیه دیگه مگلی هم قیمتی نداره که گربه و این چیزا... همین پالس 220 2 و 700 قیمتشه مگلی 3 و 800 نمیارزه؟ دیگه استایل مگلی خداس استایل موتور ریسه دیگه
موتور منو قسمت نشد بشینین دندش درست شد ببینین کدوم یکی از این معایبو داره
صدا هم که باز سلیقس الان هیوسانگی ها اگزوز میندازن صداشون شبیه مگلی باشه
با همین دنده 3 داشتم پا به پای بقیه میومدم اونم فقط با 3 !

sirn
15-05-1389, 09:52 بعد از ظهر
سلام دوستان خیلی خوشحالم که در این سایت ثبت نام کردم .می خواستم از شما در مورد خریدن مگلی یا هیو سانگ کمک بگیرم من که واقعا گیج شدم کدوم بهتره ؟ در ضمن در مورد صفر تا صد هر کدوم اطلاعاتی دارین بدین بی زحمت.

سلام عزیز...:7:
...اگه اینترنتی هستی خودت یه جستجو بکنی متوجه میشی کدوم بهتره.....:25:...............

حداقل خصوصیتی که مگلی داره : چابک وسریع تو این کلاس.......................................... .............هیوسانگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Sination
15-05-1389, 09:59 بعد از ظهر
لوازم مگلی هم نیست
اقای سپاسی این اطلاعات رو از کجا دارید ؟

تو تست امروز اولا هیونسانگ مگلی رو خورد اسنادشم موجوده

دوست عزیز من با دوتا هیوسانگ که یکیش برای مصطفی موتور و یکیش هم برای نقی نور بخش بودش کورس گذاشتم

در مورد مسابقه با مصطفی که هم فیلمش موجوده و هم شاهدش هستش حدود 3 بار مسابقه دادیم و هر 3 بار رو من برنده شدم

در مورد مسابقه با نقی نوربخش هم یک بار توی پیست آبعلی مسابقه دادیم که من برنده شدم باز و 2 بار هم امروز مسابقه دادیم که یک دفعه من عقب بودم یک دفعه هم جولو بودم پس میشه 2 به 1

نینجا 250 رو هم که همین امروز گرفتم توی 0 تا 100

از شما بعیده ...

norbakhsh
16-05-1389, 08:14 قبل از ظهر
اقا سینا تو ابعی موتور من ایراد داشت دوستانی که حضور داشتند شاهد هستند . و در ضمن شما موقع مسابقه از بقل داشتی میومدی توشکم من . تو باکری هم که یک سری هیو با شما مسابقه داد اول شد و یه بار هم علی رضا با موتور شما بود باز هم هیو اول شد دفه اخر هم که شما و نینجا و دایلیم و من که خواستیم شروع کنیم . من متوجه شروع مسابقه نشدم و اصلا حرکت نکردم . ولی به نظر من اول نینجا دوم هیو و سوم مگلی

soroush adventure
16-05-1389, 08:43 قبل از ظهر
لطفا زیاد در مورد اینکه کی برده کی باخته مخصوصا با اسم صحبت نکنید وجهه خوبی نداره وممکنه باعث ناراحتی بشه !

Red Hat
16-05-1389, 11:30 قبل از ظهر

اگه نظر من رو میخواین

مگلی

اگه هیوسانگ آب خنک بود اون وقت شاید موضوع فرق میکرد.

من تا امروز فکر می کردم مگلی موتور جالبی باشه ولی الان یه سی جی ایرانی رو به اون ترجیح میدم
بد صدا
ترمز مزخرف
کیفیت فوق العاده پایین قطعات ( هنوز چند ماهی از عمر این موتور نگذشته یکی دسته دندش شکسته و از بغل سایت گلس روغنش روغن میده ، اگزوز میزنه بابای خطر عقب رو در می یاره و....)
استایل نشستن رو موتور واقعا افتضاحه ، پدر بدن در می یاد و از بیرون هم استایل موتور سوار اصلا قشنگ به نظر نمی یاد
کلا فکر میکنم تا یکی دو سال دیگه مگلی کارکرده رو می تونی رو 1 میلیون بخری ، چون احتمالا بعد از این مدت دیگه راه نمیرن و گوشه تعمیرگاه افتادن

احتمالا بچه های مگلی دار میگن طرف دستش به گوشت نمیرسه میگه .... ، ولی باور کن این گوشت واقعا بو میده
من از سال 78 رو موتورم و تجربه تعمیر موتور و انجین رو دارم ولی اصلا آینده خوبی برای این موتور پیش بینی نمیکنم
با هوندا چند روز در هفته میتونی نامه بگیری بری تا پیست آبعلی و بیای حالشو ببری + نیمه شب ها
اگر هوندا رو رو قیمت و سالم پیدا کنی موقع فروش سود هم میکنی ولی مگلی و هیو امروز سوار شی فردا باید با 1 تومن ضرر بفروشی

چی بگم؟

sirn
16-05-1389, 12:13 بعد از ظهر
بد صدا
ترمز مزخرف

با عرض سلام به شما:29:

بنده اهل کلکل نیستم ولی خوب وقتی میبینم یه ادم با پولسار یه دو سه ساعتی با چند مگلی سوار همراه میشه واین همه نکات منفی رو کشف میکنه برام جالب میشه..خوب سایت متورسیکل تو امریکا با تست یک دستگاه مگلی به این همه معایب اشاره نکرد..وشما اینقدر با اطمینان اینجوری اضهار نظر میکنید..اقا اگه از موتور خوشت اومده بی راهه نرو قیمت موتور هم افت نمیکنه البته تو این رکود بازار قیمتا ثابت هست ولی بازار یه ت*** بخوره بالاتر میره..شما هم امیدوارم بتونید موتور مورد علاقتون بخرید ....
شما با پول پولسار 220 میتونستی یه هرمز 125 +یه سی بی400 بگیری..هم روزمره گیت داشتی هم عشقتو..:25:
اون چزی که بو میده قیمت 14 میلیونی نینجا هست که 1000 کار کردش میتونی 8 میلیون بخری..نینجا موتور خوبیه ولی با قیمت حدود5 الی 6 نهایت7
بنده هم تجربه سواری انواع موتور دارم سوپر هایکیپس بنده سال 83 تو مسیر تهران کرج بعد یه مسافت 20 کیلومتر با سرعت 170 تا رینگ چسبوند..همه اینا حرف که سربالایی یادگارو 2 ترک 175 تا رفته cbr 600 دو ترک هر دفعه این مسیرو رفتم بیشتر از 200 220 تا نتونستم برم حالا بایه موتور 150 سی سی سربالایی 2ترک 175تا (الله اکبر)..بیشترین سرعت سوپر های کیپس تو کفی شرایط ایدهال 175 یه ترک هست.....خدرو شکر تا به حال ارزو به دل نموندم..امیدوارم همه به ارزوهای خوبشون برسند تا تبدیل به عقده نشه.......
خوشگل من اگه به این راحتی مجوز موتور میدادند شما هم جای 220 الان یه هرمز + یه سی بی 400 داشتی..:25:
.
.
.
وپیشنهاد بنده به اونهای که قصد خرید موتور دارند تو کلاس 250...مگلی گزینه اول ..با 1 میلیون خرج موتور خدای جادهای ایران میشه بازم اگه میترسی لوازم مثل پدال دنده ایناش بخوری زمین بترکه یه cbr250 خاموش به قیمت 400 500 هزارتومن بگیر از پیچ و مهرش و واشرش استفاده کن بازم با این حساب کمتر از هیوسانگ برات تموم میشه ولی تو موتورای پلاک دار تو ایران سریعترین موتور میشه (0تا100 کمتر از 5 وسرعت بالای 180 کیلومتر)صداشم بابا واسه هیوسانگ 1 میلیون خرج میکنه اینجوری بشه ولی نمیشه..
بعد از مگلی نینجا که اونم مقرون بصرفه نیست میمونه دایلیم..مشکل هیوسانگ وزن زیاد +نداشتن رادیاتو-بعد از یه مدت میشه پژو ار دی..
یننجا هم ساخت ژاپن نیست و مثل زد ایک وکیپس تو تایلند تولید میشه..
براد من هم مگلی داره و 4500 کیلومتر باهاش رفته ..موتور تا به حال مشکلی نداشته ..
موفق باشید:32:

Red Hat
16-05-1389, 12:41 بعد از ظهر
نینجا هم ساخت ژاپن نیست و مثل زد ایک وکیپس تو تایلند تولید میشه..

نینجا تو هند تولید میشه.

Sination
16-05-1389, 02:36 بعد از ظهر
اقا سینا تو ابعی موتور من ایراد داشت دوستانی که حضور داشتند شاهد هستند . و در ضمن شما موقع مسابقه از بقل داشتی میومدی توشکم من . تو باکری هم که یک سری هیو با شما مسابقه داد اول شد و یه بار هم علی رضا با موتور شما بود باز هم هیو اول شد دفه اخر هم که شما و نینجا و دایلیم و من که خواستیم شروع کنیم . من متوجه شروع مسابقه نشدم و اصلا حرکت نکردم . ولی به نظر من اول نینجا دوم هیو و سوم مگلی

اقای نوربخش اون دفعه ای که علی رضا سوار موتور من شده رو هم به حساب من میزنید ؟!
کلا بیخیال این بحث ها ایشالا به زودی یک مسابقه دیگه ای انجام مییدیم با امکانات بیشتر و به صورت جدولی و دو حذفی

نیما نادری
16-05-1389, 03:28 بعد از ظهر
made in indonesia این جایی هست که نینجا و ZX 150 و... تولید میشن

[Only registered and activated users can see links]

محمد سپاسی
16-05-1389, 04:01 بعد از ظهر
شما اگر تجربه کار فنی و تعمیر موتور داشتید ، اون موقع وقتی یه پیچ رو نگاهش میکردید متوجه میشدی تا چه گشتاوری میشه بهش تورگ وارد کرد که نبره
حکایت مگلی هم اینطوره ، کیفیت پایین قطعات و مونتاژ از ظاهر اونها مشخصه ، ( مالکین این موتور هم از خرابی های مکرر اون گله دارن و تو پست هاشون کاملا مشخصه ) یکم تجربه فنی داشته باشی داد میزنه که موتور موتور فانتزی هستش و تو کارکرد بالا بد جوری دست صاحبش رو تو حنا میزاره
دوستان میفرمایند خوشگله ، درست هم می فرمایند ولی به نظرم ظاهر هیو از نینجا هم سره چه برسه به مگلی ( سلیقه ای هستش)
تا زمانی هم که رو یه موتور تعصب داشته باشید نمی تونید به جمع بندی مناسبی برسید
منم پالس رو به خاطر راحتی سواریش گرفتم و دنبال موتور بازی نیستم و موتوری رو می خوام که بتونم باهاش همه جا برم و روزی سه الی چهار ساعت سواریش خسته ام نکنه (نیازی هم به هرمز ندارم چون یه هوندا اصل ژاپنش از صفری دستم بوده و هست)
پولش بیاد دستم که نیاز نداشته باشم یه cbr 1000 rr میگیرم گرفتن مجوز پیست هم کاری نداره یه روز جمعه صبح برو دم پیست آبعلی بچه ها راهنماییت میکنن چه جوری بگیری
همه چیز هم که شتاب نیست شما گیر دادین که مگلی 10 سانت میا یفته جلو ( که البته من به عینه بر عکس این قضیه رو دیدم)
منم مثل بقیه نظر خودم رو گفتم و تعصبی رو هیچ کدوم از این دو موتور ندارم ، قصد کل کل هم با هیچ یک از بچه ها ندارم ، فقط با توجه به تجربه فنی که داشتم در مورد اونها نظر خودم رو گفتم وبس

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

موتور ژاپنی تو افغانستان هم تولید بشه ، بازم موتور ژاپنی هستش
چون تحت نظارت کارشناسان شرکت ژاپنی ساخته میشه و چیزی از کیفیتش کم نمیکنه
نمونش شرکت تیزرو تو ایران که تا زمانی که شرکت فعالیت داشت تحت نظارت کیفی مستقیم کارشناسان ژاپنی بود و بدون اجازه اونها حق جا به جا کردن یه پیچ هم نداشتن
حالا هوندا های تولید شده در ایران بی کیفیت بودن؟
این دیگه سیاست گذاری شرکت ها هستش که برای پایین آوردن هزینه تولید از نیروی کار تو جا های دیگه دنیا استفاده کنند
و این چیزی نیست که باهاش بخواهید بزنید تو سر یک محصول( از بچه های این سایت بعیده بخوان اینجوری عوامانه قضاوت کنن)

Alireza
16-05-1389, 04:04 بعد از ظهر
محمد جان در مورد دنده اگه خود شما با پالس با دور موتوری که رفته تو رد لاین و 11 هزار دوره حدود 10 دقیقه گاز بدی معلوم نی چیش میپره بیرون حالا واسه من یه پیچش پرید اون 2 3 قطره روغنی هم که دیدین موقع روغن ریختن ریخته بوده اونجا بعد از شستن دیگه روغنی دیده نشد !!
بازم میگم با 3 و 800 بهترین موتور ارزون قیمته بازار ایرانه 1 تومن از پالس شما بالاتره ولی این کجا پالس کجا

Red Hat
16-05-1389, 04:39 بعد از ظهر
made in indonesia این جایی هست که نینجا و ZX 150 و... تولید میشن

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
ولی من فکر میکردم شرکت باجاج این موتور رو تولید میکنه.( نینجا)

اون موقع وقتی یه پیچ رو نگاهش میکردید متوجه میشدی تا چه گشتاوری میشه بهش تورگ وارد کرد که نبره

واقعآ میشه با نگاه کردن فهمید؟

حکایت مگلی هم اینطوره ، کیفیت پایین قطعات و مونتاژ از ظاهر اونها مشخصه ، ( مالکین این موتور هم از خرابی های مکرر اون گله دارن و تو پست هاشون کاملا مشخصه ) یکم تجربه فنی داشته باشی داد میزنه که موتور موتور فانتزی هستش و تو کارکرد بالا بد جوری دست صاحبش رو تو حنا میزاره
دوستان میفرمایند خوشگله ، درست هم می فرمایند ولی به نظرم ظاهر هیو از نینجا هم سره چه برسه به مگلی ( سلیقه ای هستش)
تا زمانی هم که رو یه موتور تعصب داشته باشید نمی تونید به جمع بندی مناسبی برسید

زمانی که ماشین لوگان ( تندر 90 ) هم تازه اومده بود همه همین رو میگفتند ولی بعد از یه مدت .....

بنده هم نظر خودم رو گفتم و قصد کل کل هم با کسی رو ندارم.

([Only registered and activated users can see links])

Sination
16-05-1389, 07:22 بعد از ظهر
علی رضا بیخودی کل کل نکن شده عینه قزیه اون کاربر shiarani توی tt که هیچ چی رو قبول نمیکرد !

این موتور به سرعت بالای 180 دست پیدا میکنه
و توی شتاب هم حرف اول رو میزنه و نینجا رو سوسک میکنه

و با این فاکتور ها نیازی به ثابت کردن خودش نداره این موتور

محمد سپاسی
17-05-1389, 09:32 قبل از ظهر
بابا چه اعتماد به نفسی داری سینا که هنوز هم میگی تو شتاب نینجا رو سوسک میکنه
یه دروغ رو خودتون این قدر به خودتون گفتین باورتون شده!!!!!!!!
منم دیگه بحثی نمیکنم ، نظر خودم رو گفتم
باقی چیز ها رو هم گذر زمان مشخص میکنه، بحث کردن فایده ای نداره
باز خوبه علیرضا یکم با دلیل و منطق صحبت میکنه
ولی من کیفیت سواری و قطعات پالس رو خیلی بیشتر می پسندم ، ولی اونم همچین آش دهن سوزی نیست
کیفیت می خوای فقط موتور ژاپنی

soroush adventure
17-05-1389, 03:04 بعد از ظهر
من فکر کنم این آقا امید اصلا از موتور خریدن پشیمون شد !
ایندفه مسابقه درگ گذاشتین میگم آقا بهرامی بیاد با ktm250 همتونو سوکس بکنه !

Alireza
17-05-1389, 04:31 بعد از ظهر
اون که فقط شتاب داره اونم تو 200 متر اینا میزنه جلو تو سرخه حصار انداختیم با کی تی ام

Aka
17-05-1389, 04:46 بعد از ظهر
به نظر منم زمان خیلی چیزارو روشن میکنه ....

Prince_Amin
17-05-1389, 05:39 بعد از ظهر
ولی من فکر میکردم شرکت باجاج این موتور رو تولید میکنه.( نینجا)

]
باجاج هم میزنه ولی واسه هندیها!ممکنه نینجایی که تو ایران وارد میشه تولیدی کاوازاکی کشور دیگه ای باشه!دنیا دنیای تجارت و روابطه!مثل ایران که نیست که همش میخوان تو همه جیز خود کفا باشن(ظاهری) ولی در عمل شدیم تحت استعمار تجارت چین!!!!!!

علي
19-05-1389, 10:20 قبل از ظهر
با سلام
اينجانب تمايل خريد موتور ريس را دارم در حال حاضر با توجه به صحبت بچه ها كاملا كيج شده ام .
اول : چرا بعضي ها ميگن مگلي بهتره و بعضي ميگن هيو بهتره ، خواهش اينجانب از دوستان اين است لطفا معايب و مزايا هر كدام را توضيح بدن
دوم : به نظر بنده موتور خوب موتوري است كه اول شتاب عالي داشته باشه بعد سرعت قابل قبولي و بعد زيبائي لطفا دستان بگن از اين دو موتور كدام بهتره

m3hiran
19-05-1389, 01:54 بعد از ظهر
به نظر بنده ی حقیر
هیوسانگ:
ابهتش بیشتر از مگلی
لاستیکش باعث میشه موتور تو سرعت های بالا پایدار باشه و هندلینگش خوب باشه
انژکتور بودنش نسبت به مگلی یه حسن
مصرفش سوختش از نصف مصرف مگلی هم کمتره
اینه هاش دید بسیار بهتری نسبت یه مگلی دارند
موتور تاپ اسپید بیشتری نسبت به مگلی داره
ترمزهای هیوسانگ در مقابل مگلی فوق العاده قوی هستش
چراغ های ترمز هیوسانگ دیدش بیشتره
کمکهای نرمتر نسبت به مگلی
دردسرهایی که مگلی داره به هیچ عنوان هیوسانگ نداره
مگلی:
هندلینگ موتور به خاطر وزنش خیلی بهتر از هیوسانگ تو سرعت های پایین و به خصوص تو ترافیک
مشکل گرم شدن مثل هیوسانگ نداره
موتور 6 دنده هست
شتاب بیشتری نسبت به هیوسانگ داره
صدای بهتر نسبت به هیو که تقریبا میشه گفت صدا نداره

امید
19-05-1389, 02:32 بعد از ظهر
خیلی ممنونم از همتون که جواب سوالمو دادین . راستی می خواستم بدونم توی مسابقاتی که با هم میزارین منم میتونم حضور داشته باشم و از نزدیک ببینم ؟
در ضمن دلم می خواد با موتورم مسافرت برم به خاطر همین نمیتونم یه موتور ممنوعه بخرم . به همین دلیل از پیشنهاد دوستمون در مورد پولسار + ... متشکرم.

علي
19-05-1389, 03:32 بعد از ظهر
با سلام
با تشكر فراوان از دوست خوبمان كه اطلاعات كاملي در خصوص هر دو موتور دادند.
من با توجه به مطالعه كامل درخصوص اين دو موتور در سايتها گوناگون و مراجعه به گمرك و اطلاعاتي كه از اشخاص گوناگون كه اين موتورها را دارند ، بالاخره تصميم خود را براي خريد گرفتم كه مگلي بخرم . به دلايل ذيل
1 . با توجه به جستجو اينجانب در سايتهاي مختلف به اين نتيجه رسيدم كه مگلي موتور ساخت انگليس هست كه به دليل از بين بردن ماليات و كم كردن هزينه ها در كشور چين مونتاژ مي شود.
2. از نظر قيمت خارج از ايران مگلي 3800$ دلار قيمت دارد و هيو 3900 $ كه در ايران مگلي 5 ميليون و هيو 7.5 ميليون هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3. از نظر امكانات باز هم مگلي سر تر از هيو طبق نظر سايتها و دوستان مگلي با آب خنك ميشود و دو تا فن دارد ولي هيو با راديات روغن كه با داغ كردن شديد مواجه مي شود؟//
4. از نظر شتاپ مگلي هم هيو و هم نينجا 250 را تا رسيدن به سرعت 120 كليومر سوسك مي كند. كه واقعا جاي تعجب و تحسين را دارد .
5. مگلي از نظر وزن از هر دو رقيب خود ( هيو و نينجا ) كمتر هست و هندلينگ بالاي سر پيچ ها و لايي بازي ها دارد
6. از همه مهمتر عفت قيمت مگلي خيلي خيلي كمتر از هر هيو و نينجا مي باشد.
7. تو سرعت هم طبق نظر بچه ها از تمام موتور هاي 250 آزاد سريع تر و پرشتاپ تر مي باشد. پيشنهاد بنده مگلي
باز هم از اساتيد مي خواهم نظرات بنده را تائيد و يا تكذب نمايند كه شايد اينجانب دارم اشتباه مي كنم . لطفا و خواهشن نظرات خود را در اين هفت مورد اعلام فرمائيد

amin430
07-06-1389, 02:04 بعد از ظهر
ن از همدان میخواستم برم تهران واسه خرید هیو که الان کاملان قات زدم میشه قیمت بروز هردو موتور(هیو . مگلی )رو بگین

Alireza
07-06-1389, 02:15 بعد از ظهر
دوست عزیز مگلی خواستین من یه زرد دارم با 3000 تا کارکرد تاپ اسپید 188 و 0 تا 100 5 6 ثانیه
قیمت هم 4 و 100

BKING
07-06-1389, 09:34 بعد از ظهر
دوست عزیز مگلی خواستین من یه زرد دارم با 3000 تا کارکرد تاپ اسپید 188 و 0 تا 100 5 6 ثانیه
قیمت هم 4 و 100

اينم لينك تاپيك اطلاعيه ايشون به اينجا مراجعه كنيد

Reza
16-06-1389, 04:02 قبل از ظهر
خیلی ممنونم از همتون که جواب سوالمو دادین . راستی می خواستم بدونم توی مسابقاتی که با هم میزارین منم میتونم حضور داشته باشم و از نزدیک ببینم ؟
در ضمن دلم می خواد با موتورم مسافرت برم به خاطر همین نمیتونم یه موتور ممنوعه بخرم . به همین دلیل از پیشنهاد دوستمون در مورد پولسار + ... متشکرم.

به نظر من برو یه kr 150 ( همون کیپس ) یا zx 150 چون کیفیتش خیلی بیشتر از این دو تا موتوره من خودم یک ساله یکشو (kr 150) دارم .البته نکته مهم این هستش که سیلندرش نباید بوش خورده باشه وگرنه خیلی زود داغ میکنه و سرعتش هم میاد روی 140 تا.
قیمتش بین 3 تا 4 ملیون هست.
صفرش باید 7 ملیون باشه حدودا

Alireza
30-09-1389, 01:48 بعد از ظهر
یه سری پست های خارج از موضوع پاک شد

condemned
04-10-1389, 02:02 بعد از ظهر
سلام دوستان من میخوام 1 250 سی سی بخرم قیمتشم واسم مهم نیست بین مگلی وهیو موندم لطفا کمککککککککککککککککک

Farzad
04-10-1389, 02:38 بعد از ظهر
شرایطت واسه خرید موتور چیه ؟ !

nOviA
04-10-1389, 02:41 بعد از ظهر
هیچ کدوم. مگلی موتور خوبیه ولی کیفیتش پایینه. هیوسانگ هم موتور سنگینیه. 250 های موجود زیاد تعریفی ندارن.البته نینجا 250 موتور خوبیه ولی به قیمتش اصلا نمیارزه. با قیمت نینجا میشه bmw s1000rr خرید.

باید دید هوندا 250 جدیده میاد تو ایران یا نه و با چه قیمتی!

Alireza
04-10-1389, 05:20 بعد از ظهر
بیادش کمتر از قیمت نینجا نمیشه خیالتون راحت

nOviA
04-10-1389, 05:31 بعد از ظهر
الان خیالمون راحت شد:999: منم همین فکرو میکنم.

به نظرم هیوسانگ بخر،اول چنتا فن از کویر بخر که داغ نکنه. بعدش تا میتونی باید تقویتش کنی که راه بره! اگرم مثل من اهل خوابوندن موتوری اول یکم بدن سازی برو خودتو تقویت کن که هیو رو سر پیچ میخوابونی بتونی بیاریش بالا(شوخی). ولی جدی اگر تو سرعت بالا مثل 140-160 میخوای لایی بازی کنی و بخوابونی حتما بادی بیلدینگ قبلش کار کن چون شاید گاز موتور زورش نرسه موتورو بیاره بالا.

Kenji
04-10-1389, 09:22 بعد از ظهر
الان خیالمون راحت شد:999: منم همین فکرو میکنم.

به نظرم هیوسانگ بخر،اول چنتا فن از کویر بخر که داغ نکنه. بعدش تا میتونی باید تقویتش کنی که راه بره! اگرم مثل من اهل خوابوندن موتوری اول یکم بدن سازی برو خودتو تقویت کن که هیو رو سر پیچ میخوابونی بتونی بیاریش بالا(شوخی). ولی جدی اگر تو سرعت بالا مثل 140-160 میخوای لایی بازی کنی و بخوابونی حتما بادی بیلدینگ قبلش کار کن چون شاید گاز موتور زورش نرسه موتورو بیاره بالا.

برادر چرا بچه رو می ترسونی. وزن نرمال تو جی پی 68 کیلوه. اونا که دیگه بادی بیلدینگ باز نیستن که! مهم مهارته

nOviA
04-10-1389, 09:31 بعد از ظهر
بله مهم مهارته که سخت نیست. در اندک زمان کوتاه که نه، ولی زود یاد میگیری. جدی میگم(اینارو گفتم که نگین بچرو ترسوندی:hanghead:).

هیو گزینه ی بهتریه. ولی حتما باید تقویتش کنی. فردا پس فردا میری میخری شاد و خوشحال میای میگی بچها خریدم اون وقت من اولین نفریم که ازت میپرسم شتابش چطوره؟! بعدش میگم بیا با هم بنداریم......اگه تقویتش نکنی با دربی میگیرمت اونوقت حالت بد میشه:laie_14: :interview: :25r30wi:

نه شوخی کردم دربی رو میگیره(شاید):D

eshgh_namordeh
04-10-1389, 10:10 بعد از ظهر
بعدش مگه cbr 250 هندا 4 سیلندر نیست ؟ اگه 4 سیلندر باشه پلاک نمیشه

nOviA
04-10-1389, 10:29 بعد از ظهر
نه مدل 2011 هندا 250 تک سیلندره به قدرت 33 اسب.

error58
05-10-1389, 02:19 بعد از ظهر
عزیز جان فکر کنم منظورت ترک بوده نه!!!!!!

mohamad javad
05-10-1389, 03:00 بعد از ظهر
موتور سواری اصلا به هیکل نیس
چند وقت پیش یه زی ری زی آر1100دیدم
کسی که روش بود نهایت 19سالش بود با قد 1.70 وفکرنکنم وزنش به 60کیلو برسه عین نی قلیون
ولی اگه بدونید این موتورو چطور میخابوند و بلند میکرد

foter
10-12-1389, 08:44 بعد از ظهر
داداشدمحسنم خریدارم البته اول عکس بعد سره قیمتش میزنیم تو سره همدیگه تا به توافق برسیم 09192187161

megelli250
21-05-1390, 04:54 بعد از ظهر
با سلام همه ی شما 2رست میگید .ولی یکم دقت کنید.مگلی بیشتر خوشگی داره و شمایی که میگی تو سایتش موتور سایکل چیزی از معایب این موتور ننوشته . خب معلومه نمی نویسه چون 1 اون سایت بیشتر از برنای معروف حرف می زنه .2 همیشه این سایت از هر موتوری که حرف می زنه از مکان ساخت و خوبی هاش میگه نه بدیای موتورا.3مگلی بیشتر به درد دکور می خوره تا خیابونو ...:29::29::29:

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

البته من خودم خیلی از مگلی خوشم میاد ولی از این و اون شنیدم خوب نیست

nOviA
21-05-1390, 05:15 بعد از ظهر
اگه قیمت برات مهم نیست هیو بهتره.
ایمنی بیشتر و کیفیت بهتر از خصوصیات بارز هیو نسبت به مگلیه.

ali faghfouri
21-05-1390, 08:26 بعد از ظهر
موتور سواری اصلا به هیکل نیس چند وقت پیش یه زی ری زی آر1100دیدم کسی که روش بود نهایت 19سالش بود با قد 1.70 وفکرنکنم وزنش به 60کیلو برسه عین نی قلیون ولی اگه بدونید این موتورو چطور میخابوند و بلند میکرد این zzr ای که میگید احیانا مشکی نبود؟

3000
24-07-1390, 02:39 بعد از ظهر
سلام به همه من میخوام یه وینر 200 که تقویت شده و 230 تا 240 توانش بخرم از نظره ظاهری خوب قیمت 1500 ت بنظرتون فکره خوبی هست

Mohammad aghili
24-07-1390, 03:46 بعد از ظهر
0تا100 کمتر از 5 وسرعت بالای 180 کیلومتر

آقا من تا بحال نظر خوبي نسبت به مگلي نداشتم
منتها با اين آمار و اطلاعات نظرم كلا برگشت

مگلی گزینه اول ..با 1 میلیون خرج موتور خدای جادهای ایران

قضيه اين يه ميليون چيه؟
سر چيش باس يه تومن خرج كرد تا پروردگار بشه؟

nightwolf_suzuki
24-07-1390, 04:06 بعد از ظهر
موتور سواری اصلا به هیکل نیس
چند وقت پیش یه زی ری زی آر1100دیدم
کسی که روش بود نهایت 19سالش بود با قد 1.70 وفکرنکنم وزنش به 60کیلو برسه عین نی قلیون
ولی اگه بدونید این موتورو چطور میخابوند و بلند میکرد
با این حرف شما احتمالا مهندسین و محقیقین فدراسیون موتور سواری دنیا یه سری ادم ابله هستن که میگن حداقل وزن و قد در موتور های مختلف به شیوه زیره هستش؟؟؟!!!!! :
برای کراس : قد 185 و وزن 70-85 کلیو گرم
برای 400: قد 170 و وزن 90
برای 1000 : قد 170 و وزن 110
برای 1300 : قد 170 و وزن 130