PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث در مورد قرارهای خصوصی

Kenji
29-11-1390, 01:09 قبل از ظهر
دوستان همونطور که احتمالا دیدید، دو تاپیک در گالری تصاویر مربوط به تصاویر قرارهای خصوصی ایجاد شده بود که بنابه توضیحاتی قفل شد.

[Only registered and activated users can see links]

به همین دلیل چند نفر از دوستان از طرق مختلف دلیل این موضوع رو پرسیده بودن که ترجیح می دم یکجا جواب بدم تا برای دیگر دوستان هم این مسئله هضم بشه.

- از ابتدای تاسیس پرشین موتور، قرارهای سایت از جذاب ترین المان ها و عناصر مورد علاقه ی کاربران بوده و هست. بنا به صلاح دید و طبق تجربه های کسب شده در بیش از 50 قرار و تور باشگاه، مدت ها پیش تصمیم بر این شد که برای برگزاری بدون مشکل و با کیفیت قرار ها قوانین مشخصی وضع بشه و تمام قرارهای باشگاه، از این قوانین پیروی کنن.

- در کنار قرار های رسمی باشگاه، قرارهای خصوصی هم توسط دوستان و اکیپ ها برگزار می شد که مطمئنن دلایل مختلفی برای برگزاری این قرارهای خصوصی وجود داره. مطمئنن با کسب تجربه های پیش اومده در این قرار ها، باشگاه هیچ مسئولیتی برای این قرار ها نداره. نمونه های این مشکلات فکر می کنم کاملا برای همه واضح باشه. درگ خصوصی برگزار شده و حادثه ی تلخ نمونه ی بارز اون هست. لذا باشگاه اکیدا شرکت تو این نوع قرارها رو برای افراد تازه عضو شده توصیه نمی کنه.

- قوانین وضع شده برای قرارهای رسمی باشگاه کاملا مشخص هستن. قرار با مسئولیت فردی ایجاد می شه که تاپیک قرار مورد نظر رو ایجاد می کنه و با قوانین باشگاه، منجمله به همراه داشتن مدارک و لوازم و .... برگزار می شه. خدا رو شاکر هستیم که این قرارها تا به حال مشکل خاصی برای کسی پیش نیاورده مگر در مواقعی که شخص آگاهانه از قوانین تخطی داشته، مثل مشکل فنی در موتورسیکلت یا امثالهم.

- اما دلایل برای عدم اجازه ی باشگاه به قراردادن تصاویر قرارهای خصوصی، کاملا مشخص هست. قرارهای خصوصی اکثرا بدون برنامه و با هماهنگی چند ساعته انجام می شه. در این صورت افراد تازه وارد یا بدون ارتباط با سایرین از شرکت در این قرار ها محروم می شن. حس گروهی شدن و عدم اجازه به سایرین برای شرکت در قرارها، مطمئنن باعث دلسردی افراد علاقه مند خواهد شد. قرار دادن تصاویر قرارهای خصوصی افزاینده ی این حسه.
بر هم خوردن نظم تصاویر قرارها مورد دیگه ی اشاره ی من به این قضیه ست. در صورت تکرار این عمل، قرارهای دو نفره، سه نفره، یک نفره، و و و به حساب یک قرار بودن گذاشته می شه و تصاویر این دیدارها به عنوان قرار در بخش گالری قرار می گیره.

اما چند مورد متناقض این قانون هست. منجمله قرارهای آفرودی که از دیدن تصاویر آفرود در سایت به شدت استقبال می شه. همینطور به خاطر کم تعداد بودن افراد علاقه مند به شرکت در این قرارها، باعث افزایش این قرارها و افراد شرکت کننده در این قرارهای آفرودی خواهد بود. همینطور قرارهای دوستان شهرستان به دلایل بالا، مورد حمایت باشگاه هست.

در آخر، توصیه می کنیم حدالمقدور از برگزاری قرارهای خصوصی اجتناب کنید. به خاطر ترویج شرکت تازه واردین و افراد علاقه مند، و حمایت باشگاه از اعضای تازه وارد، قرارها در صورت عدم دلیل خاص، مثل طولانی بودن تور، نوع موتورهای شرکت کننده در قرار یا دلایل خصوصی، توصیه می شه این قرارها به صورت عمومی برگزار بشه یا در صورت خصوصی بودن از قرار دادن تصاویر در سایت خودداری کنید، مگر به دلایلی مثل زیبا بودن منطقه. به طور نمونه سفرهای مارکوپولو های باشگاه که البته با عناوینی مثل عکسهای سفر یا تصاویر آفرودی در سایت قرار داده می شه.

و یا در صورت برگزاری قرار های خصوصی، صرفا در محیط دوستانه خود عکسها رو به اشتراک بذارید.

بحث آزاد...

reza KTM
29-11-1390, 01:29 قبل از ظهر
ممنون از کنجی که با دقت بالا همه جوانب کار رو مدنظر میگیره و اکثر تصمیماتی که میگیره خیلی وقتا به نظر سختگیرانه است ولی وقتی بیشتر بهش فکر میشه میبینیم که به صلاح باشگاه و اعضای اونه

به تیم مدیریتی پرشین موتور تبریک میگم و از اینکه همیشه به فکر کاربرای سایت مخصوصا تازه وارد ها هستند ممنونم

و بی صبرانه منتظر تاپیک آخرین قرار ملاقات پرشین در سال 90 هستم که امیدوارم هر چه زودتر تاپیکش رو مدیران بزنن تا اکثر بچه ها بتونن وقتشون رو تنظیم کنن

Aka
29-11-1390, 08:18 قبل از ظهر
به نظر من قرار های خصوصی باید تو محیطی بیرونه فروم چفت شه ، مثل یاهو و ...
چون حتی اگه تاپیکشم اینجا با عنوان قرار خصوصی زده شه ، به هر حال پای فروم وسطه ، یعنی به جورائی میشه بهش استناد کرد ...
منظورمو که متوجه میشین ؟!

02109002
29-11-1390, 08:48 قبل از ظهر
من کوچیکتر از اونی هستم که بوام در این مورد اظهار نظر کنم ولی مرسی از علی که همه جوانب رو میسنجه و از یه سری مسائل جلوگیری میکنه
شاید در لحظه اول به قول رضا دوستان دلخور شن ولی وقتی خودشون رو به جای مثلا یه کاربر تازه وارد بذارن متوجه عمق این موضوع میشن
نظریه امیر هم متین هماهنگی اینگونه قرارها هم بهتره تو فروم نباشه لپ مطلب اینو میخوام بگم که اسمی از قرار خصوصی تو این سایت برده نشه فکر میکنم بهتر باشه چون هممون یه جمع دوستانه ای داریم برای با هم بودن و در کنار هم بودن ، این کلمه خصوصی یه جور نفاق میاره اگه بیرون از فروم هماهنگ شه هیچ بحثی ، دلخوری ، ناراحتی و حس غریب بودن به بچه ها دست نمیده

و اما :
در مورد آخرین قرار اگه یه جور هماهنگ شه که چهار شنبه سوری بچه های هر شهر یا منطقه دور هم باشن یا 29 بهمن
فکر میکنم این دو مورد هم براتون جالب باشه و یه عمر خاطه به دنبال داره
و صد البته اگه این قرار روز تولد پرشین موتور باشه که دیگه رو دست نداره اصلا یه کار کنیم از این به بعد هر سال جشن تولد پرشین موتور دور هم باشیم
:pm1:

محض اطلاع دوستانی که آگاهی ندارند

تاریخ تولد پرشین موتور 2010Feb 30
که البته امسال ماه فوریه 29 روزه میتونیم یکم مارچ رو انتخاب کنیم برا تولد :28:

nopo
29-11-1390, 09:26 قبل از ظهر
من کوچیکتر از اونی هستم که بوام در این مورد اظهار نظر کنم ولی مرسی از علی که همه جوانب رو میسنجه و از یه سری مسائل جلوگیری میکنه
شاید در لحظه اول به قول رضا دوستان دلخور شن ولی وقتی خودشون رو به جای مثلا یه کاربر تازه وارد بذارن متوجه عمق این موضوع میشن
نظریه امیر هم متین هماهنگی اینگونه قرارها هم بهتره تو فروم نباشه لپ مطلب اینو میخوام بگم که اسمی از قرار خصوصی تو این سایت برده نشه فکر میکنم بهتر باشه چون هممون یه جمع دوستانه ای داریم برای با هم بودن و در کنار هم بودن ، این کلمه خصوصی یه جور نفاق میاره اگه بیرون از فروم هماهنگ شه هیچ بحثی ، دلخوری ، ناراحتی و حس غریب بودن به بچه ها دست نمیده

و اما :
در مورد آخرین قرار اگه یه جور هماهنگ شه که چهار شنبه سوری بچه های هر شهر یا منطقه دور هم باشن یا 29 بهمن
فکر میکنم این دو مورد هم براتون جالب باشه و یه عمر خاطه به دنبال داره
و صد البته اگه این قرار روز تولد پرشین موتور باشه که دیگه رو دست نداره اصلا یه کار کنیم از این به بعد هر سال جشن تولد پرشین موتور دور هم باشیم
:pm1:

محض اطلاع دوستانی که آگاهی ندارند

تاریخ تولد پرشین موتور 2010Feb 30
که البته امسال ماه فوریه 29 روزه میتونیم یکم مارچ رو انتخاب کنیم برا تولد :28:

مارس
اين كنجكاويت يك بار به درد خورد.:28:

02109002
29-11-1390, 09:29 قبل از ظهر
مرسی
ولی دوتا طلب تو
دیشب یه سوتی امروزم یه سوتی :25r30wi:

K.I.A
29-11-1390, 09:42 قبل از ظهر
قرار خصوصیه ما صرفا جهت اطلاع بود که با اسرار ****** به من.../ تاپیک زدم وگرنه همونطور خصوصی میموند و همونطور که دید به 2 تا عکس بسنده کردم تا بچه های جدید با نوع موتورا و حرکتا اشنا بشن و بدونن که قرارای خصوصی بیرون از 4چوب باشگاهه و هیچ ربطی به باشگاه نداره به دلایل معلوم و تجربه تو تورها و قرارها قرارهای خصوصی خیلی خیلی کارامده و میتونه تو قرارای رسمی باعث هماهنگی و عدم بروز حادثه بشه و.....اما اگه از قرارای خصوصی فقط 1 یا 2 عکس تو گالری قرار بگیره و بعد تاپیک قفل بشه تا از بحث و اسپم و .....جلوگیری بشه خیلی بهتر به دلایلی که همه در جریانید و اعضای چه جدید چه قدیم عمق موضوعو درک میکنن و.... برای تورهای بزرگ پرشین...

matrixaidin
29-11-1390, 11:04 قبل از ظهر
منم به دلیل اینکه وقت نداشتیم تاپیکشو بزنیم مجبور شدم تو تاپیک مسابقه بزنم که از همونجا از مدیران محترم عذر خواهی کردم
ولی چون گفتم 2تا از بچه ها شماره من و از این پست برداشتن بهتره که عکساش تو سایت باشه و کسانی که اومدن به عکسا دسترسی داشته باشن
باز از مدیر باشگاه عذر میخوام

Amir
29-11-1390, 02:10 بعد از ظهر
خیر , تاریخ تاسیس سایت بهار آینده هست که میشه دومین سال

02109002
29-11-1390, 02:16 بعد از ظهر

امیر من چند وقت پیش از علی پرسیدم گفت 30 فوریه
اینا رو ببین

Amir
29-11-1390, 03:23 بعد از ظهر
اشتباه شده , اوایل چندتا اسکریپت نصب شد و کارها انجام شد و اولین قرار گذاشته شد و وقتی اومدیم رو وی بی فعالیت رسمی شروع شد و یادمه با هاستینگ اواسط عید بود مشکل داشتیم

---------- Post added at 03:23 PM ---------- Previous post was at 03:22 PM ----------

اولین قرار رسمی سایت [Only registered and activated users can see links]

Kenji
29-11-1390, 06:46 بعد از ظهر
قرار خصوصیه ما صرفا جهت اطلاع بود که با اسرار ****** به من.../ تاپیک زدم وگرنه همونطور خصوصی میموند و همونطور که دید به 2 تا عکس بسنده کردم تا بچه های جدید با نوع موتورا و حرکتا اشنا بشن و بدونن که قرارای خصوصی بیرون از 4چوب باشگاهه و هیچ ربطی به باشگاه نداره به دلایل معلوم و تجربه تو تورها و قرارها قرارهای خصوصی خیلی خیلی کارامده و میتونه تو قرارای رسمی باعث هماهنگی و عدم بروز حادثه بشه و.....اما اگه از قرارای خصوصی فقط 1 یا 2 عکس تو گالری قرار بگیره و بعد تاپیک قفل بشه تا از بحث و اسپم و .....جلوگیری بشه خیلی بهتر به دلایلی که همه در جریانید و اعضای چه جدید چه قدیم عمق موضوعو درک میکنن و.... برای تورهای بزرگ پرشین...

دلایل بالا کاملا مشخصه.

اگر متوجه نشدید دوباره بخونید.

قرارهای خصوصی در همه جهات کاملا خصوصی برگزار می شه. نه ربطی به باشگاه داره و نه قراردادن عکسهای این قرارها مورد نظر و توجه باشگاه.

این تذکر کاملا روشن و واضح هست.

با دوستانی که از طریق تاپیک ها به جز موارد آفرود یا قرارهای شهرستان، به صورت خصوصی قرار هماهنگ می کنن برخورد می شه.

امیر اشتباه می کنی.

Sination
29-11-1390, 08:23 بعد از ظهر
تاریخ تاسیس اسفند ماه بود

matrixaidin
29-11-1390, 10:37 بعد از ظهر
عجب داستانی شده این تولد سایت
اصلا نه اینوری نه اونوری
تابستون بزارین که جشنم گرفتین همه بیان

Amir
29-11-1390, 11:01 بعد از ظهر
آخر اسفند بود که حرفاش زده شد

من دقیقا یادمه نیم ساعت بعد سال تحویل داشتیم با علیرضا دنبال قالب می گشتیم

02109002
29-11-1390, 11:04 بعد از ظهر
پس تولد سایت برابر است با تحویل سال
:pm1::pm1:

شهروز
29-11-1390, 11:20 بعد از ظهر
به صورت خصوصی قرار هماهنگ می کنن برخورد می شه.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kami
29-11-1390, 11:32 بعد از ظهر
منظور کنجی اینکه اگه با کسی تو سایت اشنا میشید بعدش سایت رو دور نزنید و قرار خصوصی بزارید
تاپیک عمومی بزنید تا بقیه بیان

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

یه مدت مافیا بازی شده بود و یکی اعضا رو تلفنی هماهنگ میکرد
برای همین حساس شده باشگاه

Amir
29-11-1390, 11:41 بعد از ظهر

منظور این هست که قرار خصوصی کاملا باید از سایت جدا باشه حتی در قرار دادن عکس

کوروش
29-11-1390, 11:48 بعد از ظهر
اخه قرار خصوصی و کلا 5 نفر باشیم که حال نمیده !!!
حالش به اینه که زیاد باشیم / تنوع موتور باشه / دور هم دیگه خوش میگزره
هر چی بیشتر عشقو حالش هم چاق تر :grouphugg: