PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من و موتورمو و مشکل فیلر گیری

kheyri
24-11-1390, 09:10 بعد از ظهر
با سلام.
امروز بعد یه مدت رفتم تو موتور !
اول ماجرا کاربرات وا کردم یه حالی بش دادم .
دوم عقب میکوبید وا کردم بستم درست شد ولی نفهمیدم اون ساچمهای توشو چطور در میارن (توپیشو )
مشکلات فعلی جلو به نمه میزنه خیلی کم وا میکنم ببینم چشه .
چراغ عقب وقتی چراغ روشن میکنی عقب روشن نمیشه .امروز دقت نکرده بودم ،موتوری 3-4 تا دیدم اونا هم روشن نبود،کلا نباید روشن باشه .
راهنما عقب جفتش شکسته بود که 1 تومن مارو تو خرج انداخت :دی .بعد اینکه زین بستم یادم اومد چراغ عقبو سیمشو ببینم چی به چیه دیگه تنبلیم اودم .
بعد زنجیر میزون کردم .
کیلومتر سرعت نمیدانخت که حسش نبود کمک جلو وا کنم .
و آما :دی اصل ماجرا
خیلی علاقه دارم فیلر گیری کنم بلد نیستم و (تو این هفته شابید صفحشو وا کردم دوباره ببندم شاید بگیرم :دی )
میگن کاری نداره ولی کلا من اصولشو نمیدونم

شفیع
24-11-1390, 09:59 بعد از ظهر
با سلام.
امروز بعد یه مدت رفتم تو موتور !
اول ماجرا کاربرات وا کردم یه حالی بش دادم .
دوم عقب میکوبید وا کردم بستم درست شد ولی نفهمیدم اون ساچمهای توشو چطور در میارن (توپیشو )
مشکلات فعلی جلو به نمه میزنه خیلی کم وا میکنم ببینم چشه .
چراغ عقب وقتی چراغ روشن میکنی عقب روشن نمیشه .امروز دقت نکرده بودم ،موتوری 3-4 تا دیدم اونا هم روشن نبود،کلا نباید روشن باشه .
راهنما عقب جفتش شکسته بود که 1 تومن مارو تو خرج انداخت :دی .بعد اینکه زین بستم یادم اومد چراغ عقبو سیمشو ببینم چی به چیه دیگه تنبلیم اودم .
بعد زنجیر میزون کردم .
کیلومتر سرعت نمیدانخت که حسش نبود کمک جلو وا کنم .
و آما :دی اصل ماجرا
خیلی علاقه دارم فیلر گیری کنم بلد نیستم و (تو این هفته شابید صفحشو وا کردم دوباره ببندم شاید بگیرم :دی )
میگن کاری نداره ولی کلا من اصولشو نمیدونم

دوست عزیز
در ایجاد کردن موضوعات بیشتر دقت کنید
توضیحاتتون خیلی ناقص و دقیقا قابل فهم نیست، اشاره ای نشده در مورد چه نوع موتوری صحبت می کنید، و یا دقیقا چه کاری انجام دادید و چه کاری می خواهید انجام بدید
راهنمای عقب 1 تومن خرج برداشت ؟ منظورتون هزار تومنه یا یک میلیون تومن
در مورد فیلرگیری قبلا در موضوعات دیگه توضیح داده شد.

به علت مشکلاتی که گفتم موضوع بسته می شود.