PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای برچسب هوندا ویو

.:ALIREZA NADERI:.
24-11-1390, 06:16 بعد از ظهر
امروز رفتم میخاستم یرچسب های رادیسون رو بردارم ویو بزنم یارو گفت برای شما در میاد 9 تومن میارزه ؟
1 عدد کنار موتور 1 عدد کنار موتور دو عدد هوندا زیر درز هواکش و یک عدد مارک هوندا زیر چزاغ جلو !
9 تومن میارزه ؟

کوروش
24-11-1390, 07:56 بعد از ظهر
امروز رفتم میخاستم یرچسب های رادیسون رو بردارم ویو بزنم یارو گفت برای شما در میاد 9 تومن میارزه ؟
1 عدد کنار موتور 1 عدد کنار موتور دو عدد هوندا زیر درز هواکش و یک عدد مارک هوندا زیر چزاغ جلو !
9 تومن میارزه ؟
یه جا بهت معرفی میکنم که خیلیییییییییییییی کارش درسته حتی حرفه ای های گمرک هم میرن پیش اون خیلی هم معروفه !!!
طراح اول بالاتر از مهدیه تهران تو گمرک برو اونجا((روبروی امیر عباس ))

7thRING
24-11-1390, 08:06 بعد از ظهر
کوروش جان به خاطر علیرضا به خاطره استیکر از قزوین بکوبه بیاد تهران بگیره خوب این که خیلی بیشتر براش در میاد.همون جا 9 تومن بزنه به صرفه تره که.
به نظر من خوب گفته چون من اینجا یه دونه استیکر هوندا (از کف دست کوچیکتر) قیمت گرفتم یارو می گفت 16 تازه نصبشم با خودم.

کوروش
25-11-1390, 07:11 قبل از ظهر
من فکر کردن تهرانه /// اره همون جا بزنه بهتره :icon_pf (95):

.:ALIREZA NADERI:.
26-11-1390, 11:46 قبل از ظهر
نه قزوینم !
همون 9 توم نرو میزنم بهتره
دیروز با یه سی دی ای همتاز 150 کورس گذاشم باخت داد یه دست پشتش هم نستم خدا شاهده دور موتورش رو 4000 هزار تا بود صدای تخته ویو منو میداد !