PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر قرار ملاقات (سد طرق) 21 بهمن "مشهد"

Mohammad aghili
21-11-1390, 07:53 بعد از ظهر
سلام

این هفته هم با یه تاپیک عکسهای آفرودی دیگه از آفرودکده خلج مشهد در خدمتتون هستیم !

سد طرق

امروز خوشبختانه آب و هوای مشهد بهمون پا داد ، ناجور !

خیلی لذت بردیم ، شیرینی موتور خوردیم ، cpi 250 دیدیم و کلی حال مادی و معنوی بردیم :20:

میریم سراغ عسک ها :دیییییییی

آمار این برنامه :

3 عدد روان
3 عدد فلات
1 عدد CPI 250
3 عدد خراس : KDX 250 ، RMX 250 ، YZ 250
نفرات شرکت کننده
من ، جواد NOPO ، علی Alinozad ، امیر مسعود novindesigner +پسر خالش روان زرد + آقا رضا فلات نارنجی ، سید seyed ، علی زابلی +شاگردش و حسین آگاه

مثل همیشه قرارمون جلوی چشمه خلج بود
منم رسیدم اونجا دیدم امیر مسعود و پسر خالش (عموش ، عمش ، داییش ؟؟؟) اونجان " پسر خالش یه روان زرد و مشکی داشت !"
با SEYED هم تو شهر قرار گذاشتیم تا باهم بریم چون بلد نبود چشمه خلج رو
cpi هنوز 100 KM هم راه نرفته بود !!!
7282

خلاصه
اونجا مشغول گرم کردن شدیم تا دوستان دیگه هم برسن
منم از یه شیب رفتم بالا و یه منظره جیگر رو مناظره کردم و سلاحم رو در آوردم و شروع به ثبت لحظه ها کردم

7283

بعد از چند لحظه دیدیم صدای نعره چند تا خراس تو کوهستان داره می پیچه
بله ....
خودشون بودن !

7284

رسیدن و راه افتادیم ....

بعد از یه 15 دقیقه یه جا نگه داشتیم که چند تا شیب بزنیم
هوا هم توپ ِ توپ ...
فقط میخواستم از در و دیوار برم بالا

هی میرفتم بالا و میومدم پایین و باز دوباره
بقیه هم همینطور
ببینید

7285 7286 7287 7288

موتور جواد هم بهش رکب زد و زنجیر ترکوند ! (تو عکس چهارم مشخصه)

اینم یه منظره از بالای همون کوهی که بچه ها ازش اومدن بالا

7289
بعد رسیدیم به محل مورد نظر یعنی همون سد طرق و اطرافش یه جا رو انتخاب کردیم واسه اطراق کردن و به سیخ کشیدن پاچین ها :20:

منم رفتم سراغ KDX تا با اجازه از صاحبش (علی زابلی) یه دوران باهاش بزنم !
دوربینمو هم دادم دست سید تا یه 4 تا عکس از اینور اونور بگیره
این منم در حال دودره کردن KDX !

7290

آقا داشتم میگفتم ... رفتم روشنش کردم (واااای از صدای گازوندن موتور دوزمانه عجب آدرنالینی میزد بالا) وییییزززز ویزز وییییززز

تو یه دور که باهاش زدم ، 10 بار نزدیک بود از پشت برگردم آخه من به شیوه روان باهاش تک میزدم... اینم که وحشی یهو بر میگشت.! منم با پا زدن به زمین هی خودمو رو موتور نگه میداشتم ، یه وعضی بود هااا
دمش گرم سید از منم دوتا عکس گرفت !

7291خودم درحال فلکه زدن ! 7292خودم در حال یه چرخ !

بعد واسه اینکه یه حال معنوی به علی زابلی بدم ، گفتم بیا بریم آتلیه روان !
یه عکس ازش گرفتم ، زندگی !

برو تو کف عکس

7293

عکسش تو حلقم !
اینم عکسهای موتور های دیگه در آتلیه روان ! :دی

7294 7274

عکس دسته جمعی از موتور ها :

...........:::::::::7275 7276::::::::........

بعدش روان و CPI رفتن یه دوری بزنن تا غذا حاضر بشه

چه قدر قشنگ بود !
منظره چشم نواز
جیگری بود در نوع خودش
سد و کوه و ... روان
7277 7278

برگشتیم و دیدیم هنوز غذا حاضر نشده :(
اونجا بود که واسه تهیه غذا هم دست نیاز به روان دراز کردن !
دقت بفرمایید :
7279
بعد غذا زود حاضر شد

7280 یه عکس دیگه هم از غذا میذارم تا دلتون بسوزه :دی

ببینید چه نهال پرباری از زمین سبز شده ، اونم تو فصل زمستون !

7281

همه اینا رو گفتم تا بدونید پرچم پرشین موتور تو مشهد داره پرواز میکنه
فقط منتظریم هوا گرم شه تا آفرود های برون مرزی بزنیم بر بدن !

آفرود های چند ملیتی !
بچه های اصفهان و مشهد و تهران و .... همه باهم

به اون میگن آفرود
آدم تا از این آفرود ها نره عاقبت بخیر نمیشه
بخدا
.
.
خوش گذشت
فعلا
علی علی :pm:

02109002
21-11-1390, 07:57 بعد از ظهر
محمد جان همانند همیشه بسیار جامع و عالی فقط بعضی از تصاویر نیستند ( به دلیل حذف فایل پیوست ):bunnyearsmiley:

برسه اون روز که منم در کنارتون باشم :25:
مرسی دمت گرم دادا با گزارشات خیلی حال میکنم:gigglesmile:

Mohammad aghili
21-11-1390, 08:05 بعد از ظهر
تصاویر پیوستی درست شدن

بخاطر Database error بود

seyed
21-11-1390, 08:22 بعد از ظهر
mohmmad jan dastet dard nakone che kardy
man ke hesabi az kat o kol oftadam

Mohammad aghili
21-11-1390, 08:49 بعد از ظهر
ممنون سید جان

منتها
بی زحمت منبعد پستهات رو فقط با زبان فارسی تو سایت بزار

masoud rm
21-11-1390, 09:07 بعد از ظهر
خوش به حالتون جای من خالی بوده اخخخخخخخخخخخخخ
همگی خسته نباشید

alinozad
21-11-1390, 09:11 بعد از ظهر
جاتون خالی سوار rmx شدم چه چیز وحشیی بود انگار ترن هوائی سوار شدی!!!بعدش که سوار kdx شدم حال نمیکردم چون سوزوکی وحشی تر بود!در ضمن محمد جان کاوازاکیه 220 بود نه 250...بعدشم که محمد گفت برو با cpi یه دور کوچولو بزن من دور زدم باحال بود...به سید خان گفتیم و دست رد به سینمون زدو گفت هنوز آببندی نشده شرمنده...گفتیم خیالی نیست دوباره سوار کاوازاکی شدم خیلی هم سواریش از cpi بهتر بود :gigglesmile:
بعدم علی زابل نشست پشت روان الان تک نزن کی تک بزن...آخر سر یه پشتک با روان زد و دسته روان رفت تو لپش!خونی شد ولی شدید نبود!رفته بودم موتور جواد رو تست کنم اومدم دیدم علی زابل خونی روانه بدبخت گلی و فرمون 90 درجه قیام کرده!!!بچه ها گفتن موتورت داغون شد گفتم خیالی نیست موتور من آببندی شده...کلا زمین خورش خوبه بعد طی یه عملیات چریکی فرمون رو صافوندیمو و نشستم روی موتور دیدم به به اگه یادتون باشه علی پیکانپور موتورو زد زمین و فرمونم به سمت راست میکشید حالا علی زابل زده زمین دیگه نمیکشه....:gigglesmile: تا مشهد فقط فرمونو ول میکردم و شکر میکردم که علی زابل باهاش خورد زمین و فرمونم میزون شد...
راستی موقع برگشتن جاتون خالی آی یه فلاتی رو هل دادم...همه رفته بودن و منه بدبخت چوبه رفاقت هول میدادم...همه رفتند و منه بدبخت چوب رفاقت 2 کیلومتر برگشتم دیدم فلاته رفیقم زنچیر پوکونده!!!با هزار بدبختی زنجیر رو بدون باز کردن قاب خورشیدی جلو جا زدیم و بست زدیمو رفتیم ولی بازم تو راه آی هول دادم...مسعود آر ام کجا بودی ببینی آی هل دادم...راستی شاگرد علی زابل(یاماها)موتورش 125 بود و ازون خسته ها...اونم خیلی زمین خورد...فقط زمین خوردو هول داد...ولی خیلی حال داد مخصوصا قسمتهای هول دادن فلات...خدایا شکرت سوار کراس هم شدیم الان روان با فلات و بقیه مدلها فرقی نداره...فقط کراس...خیلی محشر بود...
راستی اینم بگم توی سرعت در بزرگراه هیچ موتوری غیر سوزوکی و کاوازاکی نتونست منو بگیره!هرکی میرسید پشتم گازو تخته میکردم یه علامت پیروزی خارجی بهش نشون میدادم و میرفتم...همه رو گرفتم!هیچکی نرسید بهم!نه فلات نه روان نه ....فقط دو تا کراسها میرسیدن بهم.
یاعلی

02109002
21-11-1390, 09:22 بعد از ظهر
محمد جان مگه فیلم نگرفتی ؟؟؟
اونم بذار تا بکفیییییییم ما..............!!!
:gigglesmile:

Mohammad aghili
21-11-1390, 09:26 بعد از ظهر
فیلم یکی دوتا بیشتر نگرفتم

ایشالله تشکر ها که رفت رو 10 تا فیلم هاش رو هم آپ میکنم :gigglesmile:

02109002
21-11-1390, 09:53 بعد از ظهر
فقط پست اولو میخوای حساب کنی !!!!

باقی پستهات هم تشکر داره سر جمع میشه 10 تا پس آپ کن فیلم ها رو پسر

:bunnyearsmiley:

Amir
21-11-1390, 10:04 بعد از ظهر
فیلم یکی دوتا بیشتر نگرفتم

ایشالله تشکر ها که رفت رو 10 تا فیلم هاش رو هم آپ میکنم :gigglesmile:

جناب عقیلی لطفا این حرکات رو اصلا تو سایت حتی صحبتشم نکنید

موفق باشید

نیما نادری
21-11-1390, 10:21 بعد از ظهر
همون بهتر با cpi دور نزدی بزار آب بندی شه :)))

فقط صداش خیلی خوبه یعنی خیلی خوبه

نیما نادری
21-11-1390, 10:24 بعد از ظهر
میگم فالاتو دو زنجیره کنین یکی برا چرخ عقب یکی ببندین به کمک جلو برا بکسل :)

nopo
21-11-1390, 10:46 بعد از ظهر
mohmmad jan dastet dard nakone che kardy
man ke hesabi az kat o kol oftadam

پارسي تايپ كن برادر!!!

بخاطر Database error بود[/QUOTE]كليك تشكر هست عزيزم

همگی خسته نباشید

ماچاكريم

باز تيكه ها شروع شد؟

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

من چند تا فيلم گرفتم
دارم حجمش رو كم مي كنم
تموم شد مي زارم توي سايت

02109002
21-11-1390, 10:51 بعد از ظهر
محمد گوشاتو بگیر دی:

آورین به جواد که بدون ..... داره فیلم ها رو آپ میکنه

منتظریم تا ببینیم تو صداتون چقدر لذت موج میزنه
:999:

nopo
21-11-1390, 10:59 بعد از ظهر
هنر نمايي علي زابل
926012d9ee846afa14cbbbb94eb3acc1126109
379177ed7ab7acea59a8b5d8dcf0e710126107

اينم حسين آگاه
9e1da3ea838ae4ba7eeec44bda4eba0b126112

c2fdc81a7dda136ab75f4d532633a8b4126111

تك چرخ علي زابل:
07fdc849b9161daed2bb66c9f2e32776126113

اگه كيفيتش كمه به خاطر اينكه من رعايت حال دوستاني كه سرعت پايين دارند رو كردم
اگه كسي با كيفيتش رو خواست همينجا بگه بزارم

باز كي چي گفته؟
كي باز از فلات بد گفته؟

02109002
21-11-1390, 11:02 بعد از ظهر
جواد جان فایلهای اصلی رو هم بذار کلا زیپ کن تو یه فایل لینک بده
مرسی

masoud rm
21-11-1390, 11:05 بعد از ظهر
همگی خسته نباشید

nopo
21-11-1390, 11:14 بعد از ظهر
همگی خسته نباشید
مسير جديد رفتيم!!!
دلت بسوزه:consoling2:
مسير جالبي بود
بزودي يك نظر سنجي مي زارم::999:
يا سمت طرقبه-خلج
يا جاغرق -نيشابور
يا سمت چشمه سبز
يا روستاي آل سده كارده
انشالله برنامه بعدي:happy4:

masoud rm
21-11-1390, 11:24 بعد از ظهر
میگم فالاتو دو زنجیره کنین یکی برا چرخ عقب یکی ببندین به کمک جلو برا بکسل :)

دوکلمه از ...................بشنویم
روانیها تیکه نندازن لطفا

nopo
21-11-1390, 11:41 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

alinozad
22-11-1390, 01:18 قبل از ظهر
دوکلمه از ...................بشنویم
روانیها تیکه نندازن لطفا
چی چیو تیکه نندازن به جون خودم از آفرود سیر شدم بس هول دادم!خداوکیلی اونروزا همه همدیگه رو هول میدادیم ولی امروز نامردا همه جلو میرفتند من میموندمو رفیقه قدیمی...
ولی جواد خدائی خورشیدیو عوض کن خورشیدیت تاب داره هم زنجیر پاره میکنه هم دردسر میشه هم مجبوری گاز ندی از ترس زنجیر باید هول بدیم...
(ولی خودمونیم نیما جان تیکه خیلی توپی بود :happy4: خیلی باحال بود 10 ثانیه فکر کردم تا دوزاریم افتاد....)
در ضمن طی نامردیی که محمد عقیلی درحق من برای گرفتن عکس ازم کرد من با روانیهای مشهد قهرم و فعلا به تیم فلاتیهای مشهد پیوستم تا محمد توبه کنه دونفر رو میبینه رفیقاش رو یادش نره.:icon_pf _99_:

Mohammad aghili
22-11-1390, 09:30 قبل از ظهر
جناب عقیلی لطفا این حرکات رو اصلا تو سایت حتی صحبتشم نکنید

موفق باشید

داداش اسمایل رو ندیدی؟
بحث فان بود ! جدی که نگفتم

ولی بازم چشم !

دیگه شوخی ش رو هم نمیگم

02109002
22-11-1390, 09:33 قبل از ظهر
اومدی محمد ؟

کجا رفتی ، فکر کنم خیلی خسته شدی که غیبت زد ؟!!
حالا ولش
فیلمها رو هم بذار اگه ممکنه فایلهای اصلی رو هم برا دانلودبذار
مرسی

Mohammad aghili
22-11-1390, 09:38 قبل از ظهر
ای بابا

02109002
22-11-1390, 09:39 قبل از ظهر
والا موندم اونهمه عکس +ادیت و آفرود نامه رو هیشکی نمیبینه ، بخاطر دو دونه فیلم همه به آدم تیکه میندازن

تو فیلمها رو هم بذار
ما هم اینجوری هم اونجوری قدر تو رو میدونیم و دوست داریم
:999:

alinozad
22-11-1390, 09:43 قبل از ظهر
راستی جعفر حافظی خیلی شاکی بود طفلک تنهائی اومده بود خلج دنبال ما گیر کرده بود تو گل میگه همه تونو از رفاقت ساقط کردم بعد یه کم آرومتر شده بود و فقط جواد رو ساقط کرده بود!طفلک رفت بنزین بزنه من حواسم نبود جوادم حواسش نبود یهو دیدیم خلجیم و جعفر نیست...جواد اس داده بود فقط بیا خلج ولی نگفته بود کجا درنتیجه تک تکمون باید منتش رو بکشیم چون نامردی کردیم...ببینمش از دلش درمیارم ولی دیشب باز تلفنی یکم از دلش درآوردم...
در ضمن محمد جان دیشب با یه لهجه مشهدی حرف میزدم خانواده گفتند چرا لهجت مشهدی شده؟منظورم اینه که گاهی بی اختیار روی آدم تاثیر میذاره ولی من کلا با هرکی یه جور شوخیه خاص دارم!با یکی لفظی با یکی دستی!با یکی...بستگی به جنبه و حوصله طرف داره!من یادم نمیاد باهات شوخی پشت وانتی کرده باشم؟؟؟بقیه هم همینطور...فقط علی زابل رو با جواد اذیت کردیم :1tongue:

Mohammad aghili
22-11-1390, 09:44 قبل از ظهر
در ضمن طی نامردیی که محمد عقیلی درحق من برای گرفتن عکس ازم کرد من با روانیهای مشهد قهرم

علی خیلی لا...

من اومدم کلی منتت رو کشیدم و موتورت رو برداشتم بردم تا ازش عکس بگیرم ، تو ام اونقدر شوخی های ناجور باهام کردی و من هیچی نگفتم ، حالا تو اینجوری میگی؟

نمیدونم چرا تا چشماتون به علی زابل میوفته شوخی هات مثه همون میشه (فقط با تو نبودم)

اومدی محمد ؟

کجا رفتی ، فکر کنم خیلی خسته شدی که غیبت زد ؟!!

دقیقا درست حدس زدی آقا محمد
من دیشب بعلت خستگی مفرط یهو رفتم عالم هپروت

من موندم اینهمه عکس+ادیت و آفرود نامه رو هیشکی نمیبینه ، بعد بخاطر دو دونه عکس همه تیکه بار آدم میکنن !
وقتی که صرف ادیت هر دونه از اون عکس ها میشه برابر هست با آپ کردن 4 تا فیلم !

والا !

alinozad
22-11-1390, 09:50 قبل از ظهر
من موندم اینهمه عکس+ادیت و آفرود نامه رو هیشکی نمیبینه ، بعد بخاطر دو دونه عکس همه تیکه بار آدم میکنن !
وقتی که صرف ادیت هر دونه از اون عکس ها میشه برابر هست با آپ کردن 4 تا فیلم !

به دل نگیر دادا بیشتر به در بگیم دیوار بشنوه بود منظور امیر...منم خیلی بدم میاد بعضیا حساسیت دارند روی تشکر!گیرم از من یک دونه تشکر هم نشده باشه چه فرقی میکنه؟مدال افتخار داره؟پول داره؟احترام داره؟هیچ فرقی نداره فقط هرکه ادبش بیش و علمش بیش احترامش بیشتر!
جواب منو بده من کی شوخی پشت وانتی کردم؟فقط دم دره 100 متری میخاستم روی موتور لگد بزنم بیفتی ته دره!فقط مسعود رو هم میخاستم بزنم بره زیر وانت!شما به اینا میگی شوخی پشت وانتی؟خوبه مثل علی پیکانپور زیرت نکردم :icon_pf _99_:

02109002
22-11-1390, 09:53 قبل از ظهر
فقط دم دره 100 متری میخاستم روی موتور لگد بزنم بیفتی ته دره!فقط مسعود رو هم میخاستم بزنم بره زیر وانت!

علی آقا عجب شوخیایی میکنی ، اگه جدی باشه معلوم نیست از کره زمین ساقط میشه آدم یا از کهکشان راه شیری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohammad aghili
22-11-1390, 10:02 قبل از ظهر
ه دل نگیر دادا بیشتر به در بگیم دیوار بشنوه بود منظور امیر...منم خیلی بدم میاد بعضیا حساسیت دارند روی تشکر!گیرم از من یک دونه تشکر هم نشده باشه چه فرقی میکنه؟مدال افتخار داره؟پول داره؟احترام داره؟هیچ فرقی نداره فقط هرکه ادبش بیش و علمش بیش احترامش بیشتر!
جواب منو بده من کی شوخی پشت وانتی کردم؟فقط دم دره 100 متری میخاستم روی موتور لگد بزنم بیفتی ته دره!فقط مسعود رو هم میخاستم بزنم بره زیر وانت!شما به اینا میگی شوخی پشت وانتی؟خوبه مثل علی پیکانپور زیرت نکردم

بزار روشنت کنم !

من عکسهارو ادیتیدم و با آفرود نامه آپ کردم تو سایت

هنوز 10 دیقه نشده بود که 02109002 عزیز اومد گفت فیلم هارو بزار

از اونطرف هم خسته بودم و هم سفره پهن بود هی صدام میکردن

منم اومدم یه چی بگم که یه ساعتی بگذره و بعد بیام فیلم ها رو آپ کنم ف که متاسفانه من خوابم برد و دوستان هم منظور بدی برداشت کردن

بابت شوخی هم ، اون شوخی های که گفتی رو اصلا من شوخی حساب نمی کنم ، اونا بیشتر نشون دهنده حس همدلی بین دوستانه

منظورم اون شوخی های لفظی بود
همون موقع که از کوه اومدم پایین !

زیاد جالب نبود
حالا بگذریم

فیلم :
رفتم فیلمهارو دیدم 5 تا فیلمه
که 3 تاش دقیقا مثل فیلمهای جواده (علی زابلی و حسین آگاه فلکه میزنن)
2 تاش هم ، من و cpi رفته بودیم کوهنوردی ، من یه شیب رو با 1 رفتم بالا (خیلی سنگین بود) ولی cpi نمیتونست بیاد بالا
نزدیک 3 بار تکرار کرد ولی هر دفعه تو دامنه کوه میموند و موتور خاموش میکرد

بنده خدا هم یه موتور سوار بود (قبلا crm و rmx داشته)
ولی دیگه بازم برمیگردیم سر قصه همیشگی .....: و روانی که در این نزدیکیست

02109002
22-11-1390, 10:05 قبل از ظهر
مشکلی نیست دادا همشو زیپ کن بذار ( فایل اصلی ► اگه ممکنه ◄ )

alinozad
22-11-1390, 10:19 قبل از ظهر
از خودمون بیشتر شما راغبی به فیلمها!یا خیلی دوستمون داری یا میخای مدرک بر علیهمون جمع کنی پر پرمون کنی :icon_pf _99_: فکر کنم خیلی دوستمون داری نه؟

البته...حقیقت تلخست...شما وقتی دونفر میبینی ماهارو یادت میره مجبوریم با تیکه انداختن خجالتت بدیم تا دیگه جائی نری اونم بدون دوستات!
محمد اون تیکه روان اینجا روان اونجا روان همه جا هم باحاله!قضیش اینه که روان برای باد زدن جوجه توسط فلاپ!روان کنار سد!روان در شیب!روان درحال امداد!روان درحال تک چرخ!روان در رودخونه!روان...خلاصه که همه فن حریف شده بودیم ما روان سوراها...
محمد قضیه تشکر رو خیلی گیر دادی بهش...بابا ول کن میگم به در گفته دیوار بشنوه شاید فکر کرده جدی گفتی همچین حرفی هم نیست به دل بگیریا...من معذرت میخام داداشی...
تاپ اسپید موتورمو حال کردی؟؟با خورشیدی فابریک نتونستن برسن به گرد موتور...
یاعلی

02109002
22-11-1390, 10:23 قبل از ظهر
از خودمون بیشتر شما راغبی به فیلمها!یا خیلی دوستمون داری یا میخای مدرک بر علیهمون جمع کنی پر پرمون کنی :icon_pf _99_: فکر کنم خیلی دوستمون داری نه؟

گزینه یک صحیح است ، شما در این آزمون نمره قبولی را کسب کردید
تبریک میگم:acigar:

nopo
22-11-1390, 11:45 قبل از ظهر
گزینه یک صحیح است ، شما در این آزمون نمره قبولی را کسب کردید
تبریک میگمfile:///C:/Users/ktm/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif

هنوز اسپمر هستي گلم
جون هركي دوست داري اينقدر بقيه رو به اسپم وادار نكن!!![Only registered and activated users can see links]
ميتوني نوي پخ ازش درخواست كني
خدانكنه .......

از خودمون بیشتر شما راغبی به فیلمها!یا خیلی دوستمون داری یا میخای مدرک بر علیهمون جمع کنی پر پرمون کنی file:///C:/Users/ktm/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.gifفکر کنم خیلی دوستمون داری نه؟

البته...حقیقت تلخست...شما وقتی دونفر میبینی ماهارو یادت میره مجبوریم با تیکه انداختن خجالتت بدیم تا دیگه جائی نری اونم بدون دوستات!
محمد اون تیکه روان اینجا روان اونجا روان همه جا هم باحاله!قضیش اینه که روان برای باد زدن جوجه توسط فلاپ!روان کنار سد!روان در شیب!روان درحال امداد!روان درحال تک چرخ!روان در رودخونه!روان...خلاصه که همه فن حریف شده بودیم ما روان سوراها...
محمد قضیه تشکر رو خیلی گیر دادی بهش...بابا ول کن میگم به در گفته دیوار بشنوه شاید فکر کرده جدی گفتی همچین حرفی هم نیست به دل بگیریا...من معذرت میخام داداشی...
تاپ اسپید موتورمو حال کردی؟؟با خورشیدی فابریک نتونستن برسن به گرد موتور...
یاعلی

آره اينو موافقم
ما زودي فراموش مي شيم
ممل خان حس ناسيوناليستي رو بزار كنار
فيلم و عكس از ما كم ميشه و به كم كم فلات ممنوع التصوير ميشه!!!
ممل خان تشكر بزن تا منم تشكر بزنم برگرد به پست هاي قبلي ميبيني چطور تشكر زدي؟

بزار روشنت کنم !

من عکسهارو ادیتیدم و با آفرود نامه آپ کردم تو سایت

هنوز 10 دیقه نشده بود که 02109002 عزیز اومد گفت فیلم هارو بزار

از اونطرف هم خسته بودم و هم سفره پهن بود هی صدام میکردن

منم اومدم یه چی بگم که یه ساعتی بگذره و بعد بیام فیلم ها رو آپ کنم ف که متاسفانه من خوابم برد و دوستان هم منظور بدی برداشت کردن

بابت شوخی هم ، اون شوخی های که گفتی رو اصلا من شوخی حساب نمی کنم ، اونا بیشتر نشون دهنده حس همدلی بین دوستانه

زیاد جالب نبود
حالا بگذریم

فیلم :
رفتم فیلمهارو دیدم 5 تا فیلمه
که 3 تاش دقیقا مثل فیلمهای جواده (علی زابلی و حسین آگاه فلکه میزنن)
2 تاش هم ، من و cpi رفته بودیم کوهنوردی ، من یه شیب رو با 1 رفتم بالا (خیلی سنگین بود) ولی cpi نمیتونست بیاد بالا
نزدیک 3 بار تکرار کرد ولی هر دفعه تو دامنه کوه میموند و موتور خاموش میکرد

بنده خدا هم یه موتور سوار بود (قبلا crm و rmx داشته)
ولی دیگه بازم برمیگردیم سر قصه همیشگی .....: و روانی که در این نزدیکیست

مثل اينكه سيد خواسته ازش تصوير توي سايت نباشه درسته؟؟
بله همين طوره

خب جنبه شوخي نداري بگو شوخي نكنيم.
حالا نتيجه مذاكرات پشت....چند ماه يگه معلوم ميشه؟[Only registered and activated users can see links]

ديروز من زنجيرم 2بار افتاد كه بار دوم قفل زنجير پاره شد چون:

بار اول به حسين آگاه گفتم سفت كن ولي گفت خوبه!!
بار دوم اينقدر سفت كرد كه قفل كنده شد

حالا چه ربطي داشت كه ميگين هي فلات هل داديم؟
فقط يك جا توي كال پشت بهشت رضا توي گل سر خوردم علي اومد هل داد(دمش گرم)
مگه ديروز من روان هل ندادم؟

اين حرفا چيه؟ نكشيدن موتور يك حرفه و گل زياد و زنجير درست نبودن حرفه ديگست.
مرام و معرفت علي ثابت شده
اما تيكه ها داره خرابش ميكنه
علي تو به همه تيكه ميندازي

هي من هيچي نميگم
دهن منو باز نكنيد
اگه بنا به تيكه انداخته كه ديگه منم ياد دارم.

فيلما و عكسا همينا بود يا بازم هست؟

طبق معمول باز من توی عکسها فیلتر شدم:sad:
راستي چه حالي ميده با فلاپ وتور يك بنده خدايي جوجه باد بزني!!

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:13 AM ----------

همون بهتر با cpi دور نزدی بزار آب بندی شه :)))

فقط صداش خیلی خوبه یعنی خیلی خوبه
با توجه به قیمت و تعریفاتی که شنیده بودم اصلا نظرم رو جلب نکرد:hanghead:

alinozad
22-11-1390, 11:49 قبل از ظهر
اما تيكه ها داره خرابش ميكنه
چاکر جواد اقا...من اسمی از کسی نبردم...

علي تو به همه تيكه ميندازي
کی من؟من چیکاره بیدم؟من با همه شوخلوخ(شوخی)میکنم...خوب خودتم باشی ببینی کسی آنتریک میشه آنتریکش میکنی عزیز دل برادر...مگه دیروز از روان بد نمیگفتم؟مگه به شوخلوخ از محمد قهر نکردم...البته زیاد براش مهم نبود گفت به ...!!!ولی ناراحت نشدم!
یه چیزی میگم هیچکدومتون ناراحت نشیدا ولی یکم درجه سنیتون رو ببرید بالاتر...همه اخلاقها بیسته بیسته نوکر همتونم هستم دمتونم گرم...ولی گاهی هنوز مونده که به جمع و تعداد زیاد عادت کنید!دیروز علی زابل چه حرفهائی میزد به من؟ناراحت شدم؟گاهی خیلی جدی میگیرید...یه هشدار رو...یه شوخی رو...ول کنید بابا رفاقت رو عشقست...اصلا ازین به بعد من میام از اول آفرود تا آخر آفرود مثل بعضیا قایم میشم و صدامم درنمیاد!دوس دارید مثل .... باشم تا آخر یک کلمه حرف نزد؟منو جواد که به هم تیکه میندازیم قربون صدقه همم میریم...گاهی فیلممونه که اینقدر بهم تیکه میندازیم ولی...دیگه نگم دیگه...
اقا یه صحنه تعریف کنم شاید ندیده باشید:
کاوازاکی رفته بود بغل موتور روی یک جاپائی سوار بود خم شده بود روی موتور...دیدم سوزوکی داره به سرعت و بی صدا نزدیکش میشه...با هزار بدبختی خودشو رسوند به عقب کاوازاکی و یهووو یه شوخی درحد تیم ملی مخصوص مشهدیای اصیل و پائین شهری کرد و شروع کرد فرار کردن...مردم از خنده...خیلی با نمک بود یعنی 10 دقیقه روی موتور داشتم میخندیدم...!
راستی مسعود جان این پستو خوندی به پسر خالت؟عمت؟عموت؟یه هشدار اساسی بده بگو توی شهر اصلا رانندگی درستی نداره!دوبار پلاکش خورد به گلگیر جلوم و من رد کردم اگه نه نقش زمین شده بود!توی گل و لای وقتی موتور تعادل نداره میومد دسته به دسته سبقت میکرد...لای دو تا ماشین میخاستم سبقیت بگیرم میپیچید جلوم سبقت میکرد...دوبار حسین آگاه رو کم مونده بود زمین بزنه!خیلی بد رانندگی میکرد!فقط خودش تنها بود انگار...
محمد جان چرا هرچی عکسها رو میگردم خبری از جواد نیست؟از جواد عکس نگرفتی؟انگار باید خودم دوربین بیارمااااااا.......

nopo
22-11-1390, 11:58 قبل از ظهر
[QUOTE=nopo;63206]هنر نمايي علي زابل
926012d9ee846afa14cbbbb94eb3acc1126109
379177ed7ab7acea59a8b5d8dcf0e710126107

اينم حسين آگاه
9e1da3ea838ae4ba7eeec44bda4eba0b126112

c2fdc81a7dda136ab75f4d532633a8b4126111

تك چرخ علي زابل:
07fdc849b9161daed2bb66c9f2e32776126113

دارم یک قاب برای دوربین روی کلاهم طراحی میکنم
جوووووووووون!!
دیگه هی نمی خواد بگم عکسام کو فیلمامم کو:khak:

Mohammad aghili
22-11-1390, 12:09 بعد از ظهر
من از فلات عکس نذاشتم؟

این چیه پس؟

اینم عکسهای موتور های دیگه در آتلیه روان ! :دی

img_2753-edited.jpg img_2796-edited.jpg

اینم یکی دیگه تا کدورت ها از بین بره

7306

=======================
هرچی حرف رد و بدل شد رو پشت گوش میندازیم
شتر دیدی ندیدی

فیلم که ندارم
یه سری دیگه دارم از عکس هارو ادیت میکنم تا آپشون کنم

alinozad
22-11-1390, 12:30 بعد از ظهر
یه سر به گروه بزنید.کار دارم.

nopo
22-11-1390, 12:35 بعد از ظهر
آب رفته زجوی باز نگردد هرگز
این عکس اینقدر از روی بیحالی برداشته شده که نمی گذاشتی بهتر بود
حیف این همه .........

Mohammad aghili
22-11-1390, 12:42 بعد از ظهر
اینم سری دوم عکسها

توضیحات بالای هر عکس

اینجا چشمه خلج هست : در انتظار دوستان

7308

چشمه خلج : علی زابلی داره با rmx میاد بالا ، امیر مسعود هم اون گوشه تصویر دیده میشه

7309

اینجا همون شیبی هست که تو سری اول عکسها ، 4 تا از بچه ها دارن میان بالا
بیچاره شاگرد علی زابلی
پاش به زمین نمیرسید ، بهش yz کراس داده بود ،، تپ تپ میخورد زمین ، علی زابلی هم تپ تپ میزدش

7310

بیا جواد جان
اینم عکس فلات
اینجا همون جاییه که واسه بار اول زنجیر پوکوندی
7307

جواد و فلات و دیگر هیچ...

7311

اینجا سد !
فلاتها در کنار هم

بدور از آسیب روان ها

7312

علی زابلی و kdx و پرش
کلا نمیتونست یه جا بشینه

7313

قایقی جدید به نام kdx

7314

جوانکی خسته در حال تست kdx

7315

این جا هم آتلیه روان هست
یک ساعت فوکوس کردم و قابم رو بستم تا عکس بگیرم یهو دیدم یه عنصر ناشناخته پرید وسط قاب !

7316

cpi 250 آب خنک ، محصول شرکت جهان تند !

7317

علی زابلی در حال عکاسی ژورنالیستی

7318

اینجا هم همون جاس که علی هی میگفت چوب رفاقتم رو خوردم و هل دادم و هل دادم و هل دادم !!!

7319

فینیش

alinozad
22-11-1390, 12:51 بعد از ظهر
خوب محمد جان زودتر اینارو میذاشتی...
بیا جواد جان بازم اگه سلاحه هفته دیگه دوربین بیارم...
دمت گرم..

Mohammad aghili
22-11-1390, 12:58 بعد از ظهر
خوب محمد جان زودتر اینارو میذاشتی...
بیا جواد جان بازم اگه سلاحه هفته دیگه دوربین بیارم...
دمت گرم..

شما اگه فرصت میدادی من عکس هارو میذاشتم

من هر سری که میام ، عکس هارو بر اساس فوکوس و قاب بندی و محتوای عکس انتخاب میکنم
اینهارو هم کلی روشون کراپ کردم تا اینطوری شدن

منم هیچ مشکلی ندارم

هرکی دلش میخواد دوربین بیاره
حداقل اونطوری دیگه به آدم نمیگن چرا از من عکس نگرفتی چرا از اون عکس نگرفتی

خوبه جواد جان شما خودت دوربین داشتی
چرا عکس های خودت رو آپ نمیکنی تا دوستان عکسهای فلات رو هم ببینن؟

nopo
22-11-1390, 01:01 بعد از ظهر
بیار:hanghead:

babak67
22-11-1390, 02:09 بعد از ظهر
عجب لذتي برديييين!
دلم حسابي سوخت ..... :sad:
به خاطر بارون زمينمحسابي ليز بازار بوده نه؟!

بچه ها خيلي خوبه كه شما يه گروه خوب دارين واسه اينطور برنامه ها!
اميدوارم به خاطر 2 تا عكس و تشكر و شوخي هاي بي مورد دوستيتون بهم نخوره!!! و هميشه در كنار هم باشين نه روبروي هم! :hanghead:

از همتون به خاطر عكس و فيلم و خاطراتي خوبي كه تعريف ميكنين ممنونم!
:smilies(182):

alinozad
22-11-1390, 02:31 بعد از ظهر
بابک جان ممنون از لطفت...توی خصوصی و گروه همه صحبتها حل شد...بیشتر جنبه کل کل داشت...مشهدیا گاهی یه اخلاقی دارند جلوی همه کل کل میکنند ولی تا همو میبینند قربون صدقه هم میرند و از بشقاب هم غذا میخورند...

nopo
22-11-1390, 03:17 بعد از ظهر
بابک جان ممنون از لطفت...توی خصوصی و گروه همه صحبتها حل شد...بیشتر جنبه کل کل داشت...مشهدیا گاهی یه اخلاقی دارند جلوی همه کل کل میکنند ولی تا همو میبینند قربون صدقه هم میرند و از بشقاب هم غذا میخورند...

يا اينكه از هم بالا ميرند!:20:

Mohammad aghili
22-11-1390, 04:31 بعد از ظهر
به خاطر بارون زمينمحسابي ليز بازار بوده نه؟!

نه خوشبختانه مثل اون سری که با علی پیکانپور رفتیم نبود

گل بود
اما گلش بخاطر دو روز آفتاب ، سفت شده بود ، بغیر از یه جا که گلش فوق العاده نرم و لیز بود ، بقیه جاها مشکلی نداشتیم

seyed
22-11-1390, 11:47 بعد از ظهر
سلام بچه ها
قابل توجه بعضی ها که میگن کراس سوار شدن و خیلی حال کردن؟
اون موتورهای که شما سوار شدی هیچ کدوم کراس نبود kdx 220 و Rmx 250 از کی کراس شده؟
این ها جفتش تریل هست
تازه انقدر تعریف الکی از موتورتون نکنین. اگه کسی ندونه فکر میکنه crf 450 سوار میشین!!!!
هر موتوری در حد خودش قابل بحث است مثل جواد رحیمی که نمایشگاه موتور داره میگه روان جاهایی میره که crf 450 نمیره!!!!!!!!!!!!!!!!
انشاا.. آببندی موتور تموم بشه بعد در خدمت دوستان هستیم. ولی چون علی آقا خیلی به ما لطف دارن میزاریم فعلا یه بوق بزنن!!
فعلا یا علی

alinozad
23-11-1390, 12:00 قبل از ظهر
سلام بچه ها
قابل توجه بعضی ها که میگن کراس سوار شدن و خیلی حال کردن؟
اون موتورهای که شما سوار شدی هیچ کدوم کراس نبود kdx 220 و Rmx 250 از کی کراس شده؟
این ها جفتش تریل هست
تازه انقدر تعریف الکی از موتورتون نکنین. اگه کسی ندونه فکر میکنه crf 450 سوار میشین!!!!
هر موتوری در حد خودش قابل بحث است مثل جواد رحیمی که نمایشگاه موتور داره میگه روان جاهایی میره که crf 450 نمیره!!!!!!!!!!!!!!!!
انشاا.. آببندی موتور تموم بشه بعد در خدمت دوستان هستیم. ولی چون علی آقا خیلی به ما لطف دارن میزاریم فعلا یه بوق بزنن!!
فعلا یا علی
سید خان آتیشت خیلی تنده یا نوشته اینجوری نشون میده؟من و محمد گفتیم کراس سوار شدیم مشکلی داری؟عمه خانوم محل هم میدونه kdx , rmx چراغ دارند و کراس نیستند ولی دیگه گفتن نداره کمکها و موتور و .... آنچنان فرقی با کراسها ندارند؟؟؟!!
هرکدوم از بچه ها هم از موتورشون تعریف کردند من قبولش دارم!هم فلات هم روان!هم موتور دیگه!هیچکدوم هم الکی نیست!بچه های ما خداروشکر الکی حرف نمیزنند!نه سید جان لطف شما به ما بیشتر بود...
انشالا آب بندی موتورت تموم شه بذاری دوستان نفری یه بوق با موتورت بزنند...با موتور من که همه بوق و تک و استوپی و پشتک وارو زدند جیزیش نشده!یاعلی

seyed
23-11-1390, 12:11 قبل از ظهر
علی جان موتور شما روانه
بقال سر محل هم لوازمشو داره اگه چیزیشم بشه جایگزین داره
بوق حتما میزارم بزنن ولی برا دور زدن باید فکر کنم و جلسه برگزار کنم تا تصویب بشه!!!

alinozad
23-11-1390, 12:40 قبل از ظهر
علی جان موتور شما روانه
بقال سر محل هم لوازمشو داره
خداروشکر...چون تا دیروز اساتید اینجا یکی از ایراداتی که از روان میگرفتند میگفتن لوازمش مثل فلات زیاد نیست و کمه!خدایا شکرت بقالی محلمونم لوازمشو داره....دمت گرم :14:
چه اسپم بازاری شد!
اینم عکس صفره موتورم
7354

nopo
23-11-1390, 06:59 قبل از ظهر
سید خان آتیشت خیلی تنده یا نوشته اینجوری نشون میده؟من و محمد گفتیم کراس سوار شدیم مشکلی داری؟عمه خانوم محل هم میدونه kdx , rmx چراغ دارند و کراس نیستند ولی دیگه گفتن نداره کمکها و موتور و .... آنچنان فرقی با کراسها ندارند؟؟؟!!
هرکدوم از بچه ها هم از موتورشون تعریف کردند من قبولش دارم!هم فلات هم روان!هم موتور دیگه!هیچکدوم هم الکی نیست!بچه های ما خداروشکر الکی حرف نمیزنند!نه سید جان لطف شما به ما بیشتر بود...
انشالا آب بندی موتورت تموم شه بذاری دوستان نفری یه بوق با موتورت بزنند...با موتور من که همه بوق و تک و استوپی و پشتک وارو زدند جیزیش نشده!یاعلی

شما جدي نگير هركي تازه مياد يك تيكه ميندازه:icon_pf _15_:
با ادبيات سايت آشنا نيستند

آب بندي هم تموم بشه اونم مي بينيم!
در ضمن آقا سيد گل اون بعضيا ممل عقيلي خودتون بود نه ما:consoling2:

خب راست ميگه بنده خدا خيلي تعريف هاي فضايي مي كنيم!:11:

Mohammad aghili
23-11-1390, 09:21 قبل از ظهر
تو یه دور که باهاش زدم ، 10 بار نزدیک بود از پشت برگردم آخه من به شیوه روان باهاش تک میزدم... اینم که وحشی یهو بر میگشت.! منم با پا زدن به زمین هی خودمو رو موتور نگه میداشتم ، یه وعضی بود هااا

من که هرچی فکر می کنم ، هیچ اغراقی در تعریفی که از KDX کردم ، نمیبینم

بابت کلمه کراس هم ، ما کلا به موتور هایی که خارجی که میبینیم به اصطلاح میگیم کراس وگرنه همه میدونن اونایی که چراغ دارن و جک دارن و خیلی چیزای دیگه دارن جزو موتور های Enduro قرار میگیرن نه کراس

Mohammad aghili
23-11-1390, 10:37 قبل از ظهر

ذیگه مجبورم کردی اینو رو کنم

خودتون ببینید : بدون شرح

3fb34dd250997c0d66b6fa61f4e8c9b2127195

seyed
23-11-1390, 08:43 بعد از ظهر
من منظورم اصلا محمد نبود
اتفاقا در تعریف موتور ژاپنی هر چه بنویسی کمه چون واقعا تعریفی هست
ولی در کل من موتور چینی رو قبول ندارم چون کاملا معلومه که فکر پشتش نخوابیده.
موتور روان هم چون انجینش کپی از روی suzuki dr بوده تونسته تا حدی جای خودش رو باز کنه

nopo
25-11-1390, 10:27 قبل از ظهر
......7486

نیما نادری
25-11-1390, 06:28 بعد از ظهر
ذیگه مجبورم کردی اینو رو کنم

خودتون ببینید : بدون شرح

3fb34dd250997c0d66b6fa61f4e8c9b2127195

موتور چیه درست نمیبینم ؟؟؟

آخ سی پی جونه

البته اینم بگم مشخصه داره با موتور مدارا میکنه

و دنده هم فکر کنم سبک میکنه و صدایی هم از نعره زدن موتور نمیاد

محمد خودت میشستی ببینیم چند چند میشد

دنده یک ... گاز تخته

Mohammad aghili
25-11-1390, 06:43 بعد از ظهر
محمد خودت میشستی ببینیم چند چند میشد

والا موتور تو آب بندی بود و ... (علی میدونه)

دنده یک ... گاز تخته
این قضیه رو به عینه دیدم
دنده یک گاز تخته ، اما موتور می مرد !

البته بنظرم بخاطر آچارکشی نشدن موتور هم هست

novindesigners
25-11-1390, 10:27 بعد از ظهر
از نظر قیمتی و قدرتی فکر کنم cpi sx250 نمی صرفه
البته نظر منه ! فکر کنم همین روان در الویت باشه (نمی گم فلات که جنگ نشه) :3:
ولی در کل اینشالله چرخش برای صاحبش بچرخه.

masoud rm
26-11-1390, 11:14 قبل از ظهر
از نظر قیمتی و قدرتی فکر کنم cpi sx250 نمی صرفه
البته نظر منه ! فکر کنم همین روان در الویت باشه (نمی گم فلات که جنگ نشه) :3:
ولی در کل اینشالله چرخش برای صاحبش بچرخه.
خائن ترسو چرا میترسی ما باهاتیم

nopo
26-11-1390, 12:09 بعد از ظهر
كلي خنديديم!!1:5:

alinozad
26-11-1390, 03:26 بعد از ظهر
خائن ترسو چرا میترسی ما باهاتیم شما باهاش بودی که توی فیلم اون هفته روان سوار محمد عقیلی رفته بود کمکش منو شما بهش میخندیدیم؟؟؟؟
كلي خنديديم!!1 شما هم عزیزم به دوستات نخند!مسئول قرار ملاقات های مشهد بین روان و فلات فرقی قائل نمیشه!پرستیژت رفته بالاتر پس جو رو داشته باش. راستی جواد از وقتی شهردار شدی تحویل نمیگیری؟(قضیه داره اگه نمیدونی قضیشو دیدمت میگم قضیه رو)

masoud rm
26-11-1390, 03:33 بعد از ظهر
فلاتیها خودشون از پس خودشون بر میان نیاز به روانیها ندارن
من کمک نکردم که حرفه ای بشه:25r30wi:

nopo
26-11-1390, 09:55 بعد از ظهر
شما باهاش بودی که توی فیلم اون هفته روان سوار محمد عقیلی رفته بود کمکش منو شما بهش میخندیدیم؟؟؟؟ شما هم عزیزم به دوستات نخند!مسئول قرار ملاقات های مشهد بین روان و فلات فرقی قائل نمیشه!پرستیژت رفته بالاتر پس جو رو داشته باش. راستی جواد از وقتی شهردار شدی تحویل نمیگیری؟(قضیه داره اگه نمیدونی قضیشو دیدمت میگم قضیه رو)

من تحقيق كردم!
به اين نتيجه رسيدم كه تو يعني آقاي علي آقا انگليس به تمام معنا هستي!:riz481:
تمام آتيشا زير سر توه!!!:riz284:
همه ساكتن باز مياي يكي رو سيخ ميكني!:25r30wi:

باز دلخور نشي :25r30wi:
:24: