PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کاب honda wawe انژکتوری

.:ALIREZA NADERI:.
21-11-1390, 12:21 قبل از ظهر
هوندا ویو انژکتوری که تو ایران هم هست و قیمتش از 2700 شروع شد و کشید بالا کشید بالا کشید بالا تا الان شده 3و نیم
!
اونایی که میگن ما رادیسون یا فلان موتور رو داریم و پولتو حروم میکنی میری هوندا میخری 100% در اشتباه هستند
موتور با دوام با کیفیت حداقل من وقتی روش میشنم میخام برم شمال و برگردم خیالم راحته که من رو رو زمین نمیزاره و میبره میاره و فقط باید بهش بنزین داد.
قیافش هم فرق کرده با ویو قبلی
اگر این موتور رو خرید و 1500 تا اولیه لای پر بزرگش کردین محاله ممکنه که خرجی بزاره رو دستتون یا اذیت کنه یا مشکلاتی که موتور های هندی و چینی هر روز یه چیزشون میشه
یه روز به صد میوفته
یه روز دیگه راهنما میسوزه
یه روز روشن نمیشه
یه روز هندل از کار میوفته
یه روز بد گاز میخوره
یه روز کاربراتو تنظیماتش بهم میخوره مصرف میره بالا
ریپ میزنه

همه ی اینها در این موتور محاله ممکنه.
تعصبی حرف نمیزنم اما من روی موتور ژاپنی ایمان دارم مخصوصا اگر 0 کیلومتر باشه.
[Only registered and activated users can see links]

شاید زورتون بیاد که 3 میلیون نیم بابت کاب بدین اما به نظرتون میشه هوندا کم مصرف بی کلاج رو به پالس 220 هندی که از روز اول فلاپش به صدا میوفته و... داد ؟
حداقل من اکه یه موتور عمری بخام این رو بر میدارم.
از روی این هم طرح زده شده برای مثال رادیسون 150 سی سی و پیشرو ! اگر اینجا ایران نبود تا الان صد تا دهن برای کپی کردن از روی کار یه شرکت دیگه سرویس شده بود.

K.I.A
21-11-1390, 12:32 قبل از ظهر
موتور خیلی ضایعی هست از لحاظ قیافه و به نظرم زشت تر از قبلی! اما من شنیدم این موتور به این سادگیا نمیزارن بیاد تو بازار ایران... و مصرف سوختشو تو 100 کیلومتر 25/0 لیتر مصرف داره!!!!!!!!که این خیلی خوبه یعنی با یه ملاقه بنزین تا کرج میری و با یه قاشق غذا خوری بنزین تا محل کار میری!!!!!

7thRING
21-11-1390, 12:35 قبل از ظهر
تو هر 100 کیلومتر 2/5 نه 25/0 کیا جان.
من موندم اینا چرا ترمز عقبو دیسکی نمی زنن؟

21-11-1390, 12:37 قبل از ظهر
موتور خیلی ضایعی هست از لحاظ قیافه و به نظرم زشت تر از قبلی! اما من شنیدم این موتور به این سادگیا نمیزارن بیاد تو بازار ایران... و مصرف سوختشو تو 100 کیلومتر 25/0 لیتر مصرف داره!!!!!!!!که این خیلی خوبه یعنی با یه ملاقه بنزین تا کرج میری و با یه قاشق غذا خوری بنزین تا محل کار میری!!!!!
اره مصرفش کمه اما مصرفش باز نظر من 1.5 هست.
و جالبه بدونید رادیسون من یارو 70 سی سی بنزین ریخت 35 کیلوتر رفتم بازم میرفت اما بنزین زدم.
قیفش هم زیباست از نظر من هر کسی نظر خودش رو داره

---------- Post added at 12:37 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

تو هر 100 کیلومتر 2/5 نه 25/0 کیا جان.
من موندم اینا چرا ترمز عقبو دیسکی نمی زنن؟
شرط هایی که 1.5 بسوزونه:

(بدون طلق باشد سرعت 50 الی 60 بری
تک ترک باشی
بدون بار باشی
وزن 65 کیلو باشی

ترمز دیسکی نیازی نیست بزارن
مگه هایابوساست ؟
سر 125 سی سی تزمز دیسکی زیادی هست.

7thRING
21-11-1390, 12:40 قبل از ظهر
50-60 تا میره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:4chsmu1::25r30wi:
برای چی اینقد کم؟

K.I.A
21-11-1390, 12:42 قبل از ظهر
نه مصرفش به نظر خیلی کمتر باید باشه ....باکش که حدود 3 لیتره یعنی اگه 1.5 باشه 200 کیلومتر بیشتر نمیره!!! خیلی کمتر از این صحبتاس

21-11-1390, 12:44 قبل از ظهر
50-60 تا میره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:4chsmu1::25r30wi:
برای چی اینقد کم؟
بیار برات در عرض کمتر از 1 دقیقه 120 تا پر کنم
رسول یاخچیان ؟ گفتم باید 50-60 تا بری تا 1.5 مصرف کنه!

جناب کیا تحقیق شده مصرفش خیلی کم باشه صدی 1.5
باکش هم 4 لیتره.
مشکل همه ی کاب ها کم بودن طرفیت باکشون هست.

7thRING
21-11-1390, 12:44 قبل از ظهر
این موتوره یا اسباب بازیه؟

علیرضا جان اخر این موتورش خوبه یا نه؟

21-11-1390, 12:51 قبل از ظهر
برین اینجا پست دوم یه انزکتوری(عجیب کلاج دار)هست که 120 تا پر میکنه.

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

بهت بر نخوره ولی صد تای دایچی شماست و رادیسون منه.

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

تاپ اسپید 120
مصرف 1.5 الی 2
ترمز جلو دیسکی
انژکتوری
بی صدا
بی لرزش
کم اصتحلاک
بی دردسر
وزن حدود 100 کیلو

---------- Post added at 12:51 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

علیرضا جان اخر این موتورش خوبه یا نه؟

یک ایراد فقط ازش بگیر ! فقط 1 مشکل !
خوب نیست اصلا خوب نیست
عالی هست.

K.I.A
21-11-1390, 12:57 قبل از ظهر
من یه ویو البته طرح ویو دستمه با اینکه تنظیم نیست با یه باکش250 کیلومتر میره! تازه کاربرات داغون/اگه حدود2 لیتر باشه پالس هم و سی جی هم همینه مصرفشون

7thRING
21-11-1390, 12:59 قبل از ظهر
حالا چرا داغ می کنی !!!!!!!!!!!!!!!!
اینا 150 سی سی هم دارن؟

21-11-1390, 01:24 بعد از ظهر
نه فقط 125 و 110 و 100 تو خارج البته من که 150 ندیدم ولی رادیسون 150 داریم !

siavash brazil
22-11-1390, 02:56 قبل از ظهر
بچه ها صفر این موتور در حال حاضر چقدر هست قیمتش؟
فکر میکنم جناب اقای نادری به خوبی راجب این موتور اطلاعات کافی رو داشته باشند
بدون تعصب با نمونه عرضه شده توسط تیزرو در گذشته مقایسه فرمایین ممنون میشم.

RED-LINE
22-11-1390, 09:50 قبل از ظهر
سیاوش دیشب گمرک بودم 2/800 میگفت یکی.

راستی موور خودتم یووخده گرون خریدی فکر کنم چون یدونه همرنگ و مشابه مال خودت بود 8/500میگفت که جای تخفیف هم زیاد داشت.

siavash brazil
22-11-1390, 11:18 قبل از ظهر
سیاوش دیشب گمرک بودم 2/800 میگفت یکی.

راستی موور خودتم یووخده گرون خریدی فکر کنم چون یدونه همرنگ و مشابه مال خودت بود 8/500میگفت که جای تخفیف هم زیاد داشت.

ممنون محمد جان. این سری های جدیدش بود که کویر اورده یه خورده چراغ جلوش و ظاهرش تغییر کرده درسته؟
من با سری قدیمی ارتباط بهتری بر قرار میکنم نمیدونم چرا!! حتی اگر گرون تر باشه !

موتور خودم رو من توو شرایط نوسان بازار ارز شدیدی خریدم..
خاطرم هست که نیم نگاهی هم به نینجا داشتم
موتور به طور میانگین 15 میلیون تومانی ظرف یک هفته ای که من به مغازه رفت و امد داشتم برای خرید سی بی ار و کارای سند و بیمه و این داستان هاش
دقیقا 2 میلیون ظرف همون چند روز محدود نوسان داشت..

22-11-1390, 12:18 بعد از ظهر
اقا سیاوش به شما برای مثال هیوندایی کوپه میدن برمیداری یا جنسیس کوپه 2012 ؟
خاب معلومه که جدیده بهتره !

siavash brazil
22-11-1390, 12:26 بعد از ظهر
اقا سیاوش به شما برای مثال هیوندایی کوپه میدن برمیداری یا جنسیس کوپه 2012 ؟
خاب معلومه که جدیده بهتره !

صحبت شما درست هست زمانی که در مورد یک بازار نرمال و سالم صحبت کنیم.
نه بازار کشور ما که تقریبا به یک رسم تبدیل شده که سری اول هر کالایی رو در بهترین کیفیت ممکن عرضه کنند و به محض اینکه کالا جای خودش رو توو بازار باز کرد برای کسب سود بیشتر از سر و ته جنس بزنند تا سود بیشتر کسب کنند.

مثال بارزش هم به فرض پژو 206 تیپ 5 سال 84 و 206 های امروز..
یا پولسار های تک شمع اوایل ورود به ایران با پالس هاس امروز..
یا..

RED-LINE
22-11-1390, 12:56 بعد از ظهر
بله سیاوش جان از این جدید ها بود که پیشرو135 هم از روش کپی زده.

سری قدیم نمیصرفه سیاوش،یدونه فوقالعاده تمیز و لازرورقی یه ماه پیش دیدم نظرش رو 2/700بود،در حد صفر بود واقعا ولی اگر انتخابت ویوه با رینگ و استیکر و کارائی که خودت بلدی قیافه سری جدید رو قابل تحمل تر کن،هر چی نباشه انزکتوره دیگه دردسر نداره تنظیم کاربرات بهم بخوره و ..

22-11-1390, 12:59 بعد از ظهر
صحبت شما درست هست زمانی که در مورد یک بازار نرمال و سالم صحبت کنیم.
نه بازار کشور ما که تقریبا به یک رسم تبدیل شده که سری اول هر کالایی رو در بهترین کیفیت ممکن عرضه کنند و به محض اینکه کالا جای خودش رو توو بازار باز کرد برای کسب سود بیشتر از سر و ته جنس بزنند تا سود بیشتر کسب کنند.

مثال بارزش هم به فرض پژو 206 تیپ 5 سال 84 و 206 های امروز..
یا پولسار های تک شمع اوایل ورود به ایران با پالس هاس امروز..
یا..
مگه ویو پی جی ام انژکتوری سری سال 80 و 91 داره تازه اومده بابا هیچ تغییزی هم نکرده وارداتی هم هستا !

27-11-1390, 03:42 بعد از ظهر
منبع مکس اسپید !
عشق است کاب بی کلاج !
رادیسون ویو اصل و ویو تیزرویی و هوندا همتاز 150 سی سی و کبیر 125 طرح ویو رو هم تو شتاب و هم تو سرعت خورد.

کاوه
09-02-1391, 03:34 بعد از ظهر
جمعه 2تا اگزوز آکبند پیدا کردم تو انباری :icon_pf _99_:
به نظرتون رو ویو جولب میده
1282712828

09-02-1391, 09:08 بعد از ظهر
داداش پرچمت میاد پایین !

عوضش در اومد! شوخی کردم بابا به دل نگیری!
اخه کاوه جان سر ویو ادم اگزوز میندازه ؟
ویو به کم صدایی معروفه به این که بری تو پیاده رو از پشت دختره بری نفهمه پشتششی !
از کنا پلیس بری ...
بیخیال !
اما باز اگر خواستی بندازی بقیه جا هم هم باید تیونیگ کنی !
یه اگزوز تیون بشه مسخره میشه !

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

عکس ویو ویم نزاششتی ها !

kourosh_bandit2
09-02-1391, 10:24 بعد از ظهر
1282712828
دااداش قیمت این اگزوز ها چنده؟ میشه قیمت بهم بدی؟ برا اپاچ خوبه؟
برا ویو نمیدونم باید از اساتید اگزوز شناس بپرسید. اقا مسعود هستن

Masoud
09-02-1391, 10:43 بعد از ظهر
1282712828

اینا مخصوص موتور های 125 هستندو صدای جالبی هم می ده و عجیب تر از همه اینکه رو گالکسی خیلی جالب جواب می ده ولی فکر آپاچ و از سر بیرون کنید که این اگزوز و روش بندازید ...
خلاء ایجاد شده از گاز های خروجی توسط این اگزوز فقط برای موتور های سی سی پایین و بدون کلاچ هستش ... حتی رو هندا 125 سی جی هم جواب میده البته با صدای ناهنجار بد ....

کاوه
10-02-1391, 01:23 بعد از ظهر
علیرضا موتور بصورت حرفه ای قراره تیونینگ بشه
بین بچه محل ها 3نفر هستن که ویو دارن و کامل تیون شدن
حالا عکسای اون 3تارو براتون میذارم
عکس موتور خودم هم منتظرم لوازمام رو از آبکاری تحویل بگیرم و ببندم رو موتور بعد چشم

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:21 PM ----------

Korosh bandit عزیز این اگزوزارو من نخریدم
فکر کنم مال عموم هست چون دفعه ی قبل یسری لوازم اسپورت گذاشته بود خونه ی ما اینا جا مونده

10-02-1391, 05:54 بعد از ظهر
حالا تو از ویوت همینجوریش یه عکس بزار از کف بیرون بیاییم

کاوه
10-02-1391, 08:27 بعد از ظهر
سلام
همین الان اومدم خونه گفتم اول عکسارو بذارم
البته عکسا کیفیت ندارن در کل موتور باحال شده فعلا یه طرف موتور رو بستم عکساشو میذارم تا فردا ایشالا بقیه ی عکسا رو میذارم

کاوه
10-02-1391, 08:31 بعد از ظهر
اینم یدونه از همون ویو های تیون شده هست که گفتم براتون عکساشو میذارم

کاوه
10-02-1391, 09:06 بعد از ظهر
اینم یه جفت رینگه که البته به نظرم سفید خوشگل تره روی نارنجی
یه جفت هم فنر اسپورت دارم
1301813019

10-02-1391, 10:21 بعد از ظهر
بابا عکس موتور خودت رو بزار !

کاوه
11-02-1391, 12:01 بعد از ظهر
بدجور گیر کردم
رینگ بندازم زیر موتور یا نه؟؟؟
الان یه جفت مشکی دارم نو هستش اما باحاش حال نمیکنم کسی اگه خواست دارم میفروشم عکسش هم بالاتر هست
این رینگارو یکی داره میگه 190تومن به نظرتون ارزش داره؟؟؟؟؟؟؟
13090

12-02-1391, 01:04 بعد از ظهر
اگر میخای اسپورتش کنی باید بندازی دیگه

kourosh_bandit2
16-02-1391, 02:10 بعد از ظهر
بدجور گیر کردم
رینگ بندازم زیر موتور یا نه؟؟؟
الان یه جفت مشکی دارم نو هستش اما باحاش حال نمیکنم کسی اگه خواست دارم میفروشم عکسش هم بالاتر هست
این رینگارو یکی داره میگه 190تومن به نظرتون ارزش داره؟؟؟؟؟؟؟
13090
کاوه جان همون مشکی ها قشنگتره انگار البته باید بره زیر موتور تا خودشو کامل نشون بده

16-02-1391, 05:16 بعد از ظهر
هر چی میندازی بنداز فقط رینگ اسپورت رادیسون ننداز که خز شده

کاوه
17-02-1391, 10:45 بعد از ظهر
سلام الان قیمت هوندا ویو صفر چقدر شده ؟؟
من موتور 3تومن خریدم
نزدیک 170تومن خرجش کردم
میخوام بفروشمش بره
14064

کاوه
17-02-1391, 10:46 بعد از ظهر
این عکس موتور نیست
اما رنگش اینه

17-02-1391, 11:17 بعد از ظهر
یه عکس از موتور خودت بزار حالا !

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

اگر یه رادیسون رو بخری 2200 صفر فردا با 10 کیلومتر بخای بفروشی میخرن ازت 1500
اما ویو این طوری نیست

کاوه
17-02-1391, 11:31 بعد از ظهر
مگه رادیسون 2200هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

18-02-1391, 11:07 قبل از ظهر
توی قیمت روز موتور توی همین سایت خوندم !
مثل اینکه شده دیگه ؟!
:26:

mamadosein
18-02-1391, 06:15 بعد از ظهر
دوستان یه سوالی واسه من پیش اومده از شما ویو سواران عزیز میپرسم
من خودم که موتور ندارم ولی بابام یه دونه از این هونداها داره 125 ، با اون کار دارم بیرون میرم و اینا ، الان تازه میخوام اقدام کنم گواهینامه بگیرم بعد هم ایشالا موتور بخرم
سوالم اینه الان من با این هونداهه که میرونم توی دنده 1 که دیدین موتور معمولا با یه نمه گاز هم یه تکون تقریبا ناجوری میخوره بعد واسه همین نیم کلاچ میکنن دیگه یا مثلا آدم سر پیچ میخواد دنده کم کنه کلاچ رو میگیره همینطوری الکی چنتا گاز هم میدی صداش بیاد حال بده دیگه ، اونوقت ویو که کلاچ نداره چطوری هست اینا ؟ مخصوصا مورد اول که توی ترافیک آدم همش باید دنده یک . دو باشه !!
ممنون میشم راهنمایی کنید !
فقط یه مشکلی که هست کلا قیافه این ویو حال نمیده دیگه ! مخصوصا آدم دانشگاه میخواد بره باهاش کلاس نداره ! پالس و پولسار هم که توی همین اینترنت خوندم بعد چند وقت افت میکنه آپاچی هم ترمزاش مشکل داره ظاهرا ! موتور دیگه ای نیست که هم خوب باشه مث ویو هم قیافش خوشگلتر باشه ؟
بازم ممنون

Ali
18-02-1391, 06:40 بعد از ظهر
اونوقت ویو که کلاچ نداره چطوری هست اینا ؟ موتور بی کلاچ هم اگر شما موقع تعویض دنده تا زمانی که پاتون رو از روی دنده بر نداشتین انگار باهاش کلاچ گرفتین و دنده کار همون کلاچ رو هم انجام میده

کاوه
18-02-1391, 07:18 بعد از ظهر
هوندا ویو که یکی از موتورای خوشگل هست البته هر کس نظری داره
شما وقتی تو ترافیک باشی راحت دنده هارو تعویض میکنی
سواری با کاب واقعا لذت بخشه
حتی پیرزن ها هم میتونن باهاش دور دور کنن
اگه هم خواستی کاب بخری تو قسمت مشاوره تاپیک بزن راهنمایی میشی

18-02-1391, 07:48 بعد از ظهر
دوستان یه سوالی واسه من پیش اومده از شما ویو سواران عزیز میپرسم
من خودم که موتور ندارم ولی بابام یه دونه از این هونداها داره 125 ، با اون کار دارم بیرون میرم و اینا ، الان تازه میخوام اقدام کنم گواهینامه بگیرم بعد هم ایشالا موتور بخرم
سوالم اینه الان من با این هونداهه که میرونم توی دنده 1 که دیدین موتور معمولا با یه نمه گاز هم یه تکون تقریبا ناجوری میخوره بعد واسه همین نیم کلاچ میکنن دیگه یا مثلا آدم سر پیچ میخواد دنده کم کنه کلاچ رو میگیره همینطوری الکی چنتا گاز هم میدی صداش بیاد حال بده دیگه ، اونوقت ویو که کلاچ نداره چطوری هست اینا ؟ مخصوصا مورد اول که توی ترافیک آدم همش باید دنده یک . دو باشه !!
ممنون میشم راهنمایی کنید !
فقط یه مشکلی که هست کلا قیافه این ویو حال نمیده دیگه ! مخصوصا آدم دانشگاه میخواد بره باهاش کلاس نداره ! پالس و پولسار هم که توی همین اینترنت خوندم بعد چند وقت افت میکنه آپاچی هم ترمزاش مشکل داره ظاهرا ! موتور دیگه ای نیست که هم خوب باشه مث ویو هم قیافش خوشگلتر باشه ؟
بازم ممنون
من بد موخونم یا شما اشتابه نوشتی ؟
ویو خوشکل نیست ؟!
ما شاالله ایول داداش ! فردا میگم برات یه زیبای خفته بزنن بشینی روش بری داخل شهر
دو راه داری
1-میتونی دنده رو تا ته بزنی ول نکنی هر چقدر خواستی گاز بده جیگرت حال بیاد همه رو هم کله هاشون رو بچرخون به سمت موتورت !
2-میتونی نصفه دنده رو نگه داری اما اگر یه زره فشارت کم بشه ضایع میشی
در کل خیلی موتور خوبیه من بهت ویو انژکتوری رو پیشنهاد میکنم
همه موتور های چینی و هندی داخل کشور دست کم یه ایراد دارن
روان دنده 3
فلات مشکلات متععد که بر طرف میشن
اپاچی ترمز جلو !
پالس لش شدن
مگلی ..... !
رادیسون (من مشکلی ندیدم)ولی خیلی ها میگن.....
هوندا ویو انژکتوری 3 تومن هست حدودا عوضش سر هوندا سوار شدی و مسخره بازی نداره که ....

پیرمرد
14-03-1391, 11:48 قبل از ظهر
میشه یه عکس ازش بزارین؟

14-03-1391, 12:59 بعد از ظهر

پیرمرد
14-03-1391, 11:35 بعد از ظهر
الحق که خوشکله عجب موتوریه صفرش چند؟یکی میخرم:14::5:

پیرمرد
14-03-1391, 11:42 بعد از ظهر
من چند روز پیش رفتم گمرک تهران ویو رو میگف 4 تومن:i'm ok:میخواستم بفروشم ولی گفتم موتور دیگه ای نمیتونم بردارم که بهتر باشه برا من نظرتون راجبه گلکسی چیه؟ الان موتورمو 320000 گف بر میداره گلکسیم 360000 اپشنالش بردارم؟ یا نظرتون رو موتور دیگه ایه؟

حاج محسن خط خطی
15-03-1391, 11:27 قبل از ظهر
گالگسی خیلی باحاله
اما بنا به تجربه ی شخصی خودم که ویو انژکتوری هم سوار شدم میتونم بهت بگم هوندا ویو انژکتور عالی هستش
راستی اگه ویو رو میخوای بفروشی شمارتو بارم بفرست خریدارم

Milad_2Rbo
15-03-1391, 11:37 قبل از ظهر
در این که موتور گرون شده شکی نیست . ولی به نظر من اگه می خوای بفروشی تو این 20 25 روزی که گرونه بفروش یعنی تا 5 6 تیر . بعدش قیمتا میاد پایین اون موقع بخر .:24:

پیرمرد
15-03-1391, 02:29 بعد از ظهر
ممنون . تصمیم گرفتم یه ویو انژکتوری بردارم اگه خدا بخواد ولی بازم معلوم نیست :hanghead:شایدم همینو نگه داشتم حاج محسن اگه خواسم بفروشم خبرت میکنم حتما کی از شما بهتر.:bunnyearsmiley:

15-03-1391, 02:47 بعد از ظهر
ممنون . تصمیم گرفتم یه ویو انژکتوری بردارم اگه خدا بخواد ولی بازم معلوم نیست :hanghead:شایدم همینو نگه داشتم حاج محسن اگه خواسم بفروشم خبرت میکنم حتما کی از شما بهتر.:bunnyearsmiley:

ویو انژکتوری حدود 4000 هست !

05-04-1391, 12:23 بعد از ظهر
اخرین قیمت
4200

7thRING
05-04-1391, 12:30 بعد از ظهر
4200.ماشالله.چرا اینقد گرووون؟؟؟؟

05-04-1391, 01:16 بعد از ظهر
مرغ کیلو 7 هزار تومان !
4200
باید برا جنس اصل پول بدی وگرنه رادیسون هست که 1600
به زودی کمر همه میشکنه

M@hy@r
07-04-1391, 10:42 قبل از ظهر
با 4/200/000 میشه یه بندیت 250 با برگ سبز گرفت حالا یه ذره قیمت بالا پایین داره
آخه کی میاد پول بده برای کاب؟!؟
یه بار ویو هوندا گرفتم برای 7 پشتم بس بود فرق زیادی با طرح ها نداره به جز عمر بیشتر ، در کل میخوام بگم طرف داری بی مورد از موتوری که سوار نشدید نکنید
ویو هوندا تنها مدلیه که طرحش با خودش زیاد فرق نداره
حتی سی دی آی با این سی جی چینی ها زمین تا آسمون فرق داره از نظر قدرت و شتاب و خرکاری ، ولی ویو همونه که همونه الحق که طرح خوبی ازش زدن برادرای چینی
به نظر من اگه میخواید ویو هوندا بگیرید با همون پول یه پالس 180 + یه طرح ویو بگیرید خیلی بهتره
راستی چرا همش ویو رو با رادیسون مقایسه میکنید؟ چی این ها با هم برابره؟ طرح های خیلی بهتری از رادیسون هست حالا هی بگید رادیسون رادیسون آخه چی داره این رادیسون؟ :icon_pf _99_:

در آخر بگم حیف پولی که برای ویو هوندا بدید ، افتضاح ترین موتور ژاپنی 50 سال اخیر

07-04-1391, 12:25 بعد از ظهر
با 4/200/000 میشه یه بندیت 250 با برگ سبز گرفت حالا یه ذره قیمت بالا پایین داره
آخه کی میاد پول بده برای کاب؟!؟
یه بار ویو هوندا گرفتم برای 7 پشتم بس بود فرق زیادی با طرح ها نداره به جز عمر بیشتر ، در کل میخوام بگم طرف داری بی مورد از موتوری که سوار نشدید نکنید
ویو هوندا تنها مدلیه که طرحش با خودش زیاد فرق نداره
حتی سی دی آی با این سی جی چینی ها زمین تا آسمون فرق داره از نظر قدرت و شتاب و خرکاری ، ولی ویو همونه که همونه الحق که طرح خوبی ازش زدن برادرای چینی
به نظر من اگه میخواید ویو هوندا بگیرید با همون پول یه پالس 180 + یه طرح ویو بگیرید خیلی بهتره
راستی چرا همش ویو رو با رادیسون مقایسه میکنید؟ چی این ها با هم برابره؟ طرح های خیلی بهتری از رادیسون هست حالا هی بگید رادیسون رادیسون آخه چی داره این رادیسون؟ :icon_pf _99_:

در آخر بگم حیف پولی که برای ویو هوندا بدید ، افتضاح ترین موتور ژاپنی 50 سال اخیر

من هم با رادیسون بویین زهرا رفتم اما موتور نترکید !
سی جی ترکید که نرسیده به کرج !؟

اون ویو ویو انژکتوری هست مهیار جان بهتره این قدر روی سی جی و سی دی ای چه طرح و چه اصل که به اندازه مو های یک سگ پشمالو ریخته توی شهر ها و شهرستان ها و داهات ها و قتات ها کره مریخ هم یدونه از این ها هست وو... طرفداری نکنی ! چون اصلا از دید عموم موتور بسیار بسیار معمولی و برای قشر ضعیف و نیمه متوسط هست حالا با اینش کار نداریم ممکنه یارو که 250 داشته باشه به عنوان اینکه هر روز بره سر مزرعش بیاد یه سی جی هم داشته باشه !

میتونیم یه امتحان کنیم باک پالس اپاچی سی جی هر موتوری رو که میگی خالی کنیم 0.5 لیتر پرش کنیم همین کار رو روی ویو انژکتوری بکنیم داخل شهر پشت چراغ قرمز ها و ترافیک ها از یه مقصد به قه مقصد دیگه ببنیم کدومشون میتونین بنزین تموم نکن و برسن!؟
ندیده میگم ویو انژکتوری همه هم میدونن خودت هم میدونی نیازی به تست نیست
ببنیم ویو انژکتوری کمتر میلرزه یا پالس و سی جی و............................... اصلا ویو نمیلرزه !
بیا تو با سی جی کنار من موتورت رو روشن کن من هم روشن میکنم بدون گاز خور فکر میکنی موتور من خاموشه !
این قضیه توی رادیسون صدق میکنه و دوستم گفت موتورت خاموش کرد یه گاز دادم فهمید روشنه اون سی دی ای داشت !
چه برسه به ویو و جه برسه به ویو اس و چه برسد به ویو انژکتوری
اصلا شما وقتی پشت ویو انژکتوری میشینی داخل شهر یه جا میری اگر طرف یه چیز کمی بدونه از موتور میفهمه ادم حسابی هستی !
کم صداست کم مصرفه عمرش طولانیه
من خودم وقتی از روی رادیسون که نسبتا کم صداست پشت ویو اس نشستم گاز رو تا ته پر کردم گفتم موتور مردس اما اینطور نبود چون از رادیسون خیلی جلو افتاده بودم !
صدا ندارد و صدا ندارد
مثل موتور برقی هست !
کیفیت ماچ هلو فداش بشم ماشاااله خراب بشو هم نیست !
هر کسی بسته به نیاز خودش میره موتور میخره برای مثال یکی که فقط میخاد داخل شهر بره و بیاد اگر بره بندیت 250 بگیره
1-حق تردد نداره
2-اصلا حق تردد داشته باشه با پلاک سند کارت موتور که همچین چیزی نمیشه ولی ما میگیریم که میشه اینقدر صدا میده که مردم فش میدن میری داخل کوچه سر گاز ووووووووووووووووووووو یه پیرمرد"بزارین ما " کنار بیمارستان و...
3-مصرف بنزین
4-خستگی زیاد
5-احساس راحتی نداری
6-لرزش
7-سنگینی موتور
8-کنترل کردن بسیار سخت و اصلا کنترل نکردن موتور توی سرعت های کم
و
و
و
و
و

پایان

M@hy@r
07-04-1391, 12:51 بعد از ظهر
اگر طرف یه چیز کمی بدونه از موتور میفهمه ادم حسابی هستی !

از کی تا حالا موتور به آدم شخصیت میده؟ مثلا ****** وقتی با نینجا میره بیرون آدم حسابیه وقتی با جی ال ایکس میره آدم نا حسابی؟ یا مثلا بابک پشت دایلیم آقا مهندسه پشت سی جی آدم عادی؟ یا علیرضا عشق نمرده هم سی جی داره هم نینجا ، یعنی تو ماه 29 روز که پشت سی جی هست آدم عادیه بعدش یه شب که پشت نینجائه آدم حسابی؟!؟
چه حرفیه میزنی آخه؟ تو اگه فکر میکنی موتور به آدم شخصیت میده برو هایابوسا بخر فکر کن آرنولد شدی
فقط یه چیز بهت میگم بعد دیگه کلا تو بحث کاب پست نمیدم: این آدمه که به موتورش شخصیت میده نه موتور به آدم ،
بحث رو دیگه منحرف نکنید
والسلام
یاعلی

07-04-1391, 01:00 بعد از ظهر
من هم با رادیسون بویین زهرا رفتم اما موتور نترکید !
سی جی ترکید که نرسیده به کرج !؟

اون ویو ویو انژکتوری هست مهیار جان بهتره این قدر روی سی جی و سی دی ای چه طرح و چه اصل که به اندازه مو های یک سگ پشمالو ریخته توی شهر ها و شهرستان ها و داهات ها و قتات ها کره مریخ هم یدونه از این ها هست وو... طرفداری نکنی ! چون اصلا از دید عموم موتور بسیار بسیار معمولی و برای قشر ضعیف و نیمه متوسط هست حالا با اینش کار نداریم ممکنه یارو که 250 داشته باشه به عنوان اینکه هر روز بره سر مزرعش بیاد یه سی جی هم داشته باشه !

میتونیم یه امتحان کنیم باک پالس اپاچی سی جی هر موتوری رو که میگی خالی کنیم 0.5 لیتر پرش کنیم همین کار رو روی ویو انژکتوری بکنیم داخل شهر پشت چراغ قرمز ها و ترافیک ها از یه مقصد به قه مقصد دیگه ببنیم کدومشون میتونین بنزین تموم نکن و برسن!؟
ندیده میگم ویو انژکتوری همه هم میدونن خودت هم میدونی نیازی به تست نیست
ببنیم ویو انژکتوری کمتر میلرزه یا پالس و سی جی و............................... اصلا ویو نمیلرزه !
بیا تو با سی جی کنار من موتورت رو روشن کن من هم روشن میکنم بدون گاز خور فکر میکنی موتور من خاموشه !
این قضیه توی رادیسون صدق میکنه و دوستم گفت موتورت خاموش کرد یه گاز دادم فهمید روشنه اون سی دی ای داشت !
چه برسه به ویو و جه برسه به ویو اس و چه برسد به ویو انژکتوری
اصلا شما وقتی پشت ویو انژکتوری میشینی داخل شهر یه جا میری اگر طرف یه چیز کمی بدونه از موتور میفهمه ادم حسابی هستی !
کم صداست کم مصرفه عمرش طولانیه
من خودم وقتی از روی رادیسون که نسبتا کم صداست پشت ویو اس نشستم گاز رو تا ته پر کردم گفتم موتور مردس اما اینطور نبود چون از رادیسون خیلی جلو افتاده بودم !
صدا ندارد و صدا ندارد
مثل موتور برقی هست !
کیفیت ماچ هلو فداش بشم ماشاااله خراب بشو هم نیست !
هر کسی بسته به نیاز خودش میره موتور میخره برای مثال یکی که فقط میخاد داخل شهر بره و بیاد اگر بره بندیت 250 بگیره
1-حق تردد نداره
2-اصلا حق تردد داشته باشه با پلاک سند کارت موتور که همچین چیزی نمیشه ولی ما میگیریم که میشه اینقدر صدا میده که مردم فش میدن میری داخل کوچه سر گاز ووووووووووووووووووووو یه پیرمرد"بزارین ما " کنار بیمارستان و...
3-مصرف بنزین
4-خستگی زیاد
5-احساس راحتی نداری
6-لرزش
7-سنگینی موتور
8-کنترل کردن بسیار سخت و اصلا کنترل نکردن موتور توی سرعت های کم
و
و
و
و
و

پایان

یه بتر دیگه قسمت قرمز شده رو بخون حرف خودت رو زدم

Babak
07-04-1391, 02:03 بعد از ظهر
خواهشمندم بحث را به انحرا نکشید واز مسیر تاپیک دور نشین

07-04-1391, 04:02 بعد از ظهر
عکس از روی سرورش پاک شده بود

Sination
31-04-1391, 02:39 قبل از ظهر
چه شرکتی این موتورو وارد میکنه ؟

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]

05-05-1391, 02:38 بعد از ظهر
شنیده بودم به اسم کویر وارد میکنن

imported_Alireza
22-05-1391, 02:55 بعد از ظهر
از سری موتور سیکلت های محبوب آسیای شرقی هوندا ویو است که بعضی به آن سری NF می گویند، در اروپا با نام هوندا اینووا و در اندونزی با نام هوندا سوپرا شناخته می شود، ویو موتور سیکلتی کوچک با اقتصادی ترین شرایط است که متعلق به هونداست، بچه شیر مورد صحبت ما متولد 1995 است و از همان بدو تولد مورد توجه همگان در آسیا و اروپا قرار گرفت، محصول مورد بحث حاصل طراحی Cub Design است و از همان ابتدا طراحی شاسی و استخوان بندی موتور صحبت های خوبی را در پی داشت و به همین دلیل دیده شده که در طول این سال ها این موتور سیکلت آن چنان تغییر نکرده است.

این موتور سیکلت در 3 حجم موتور 100 – 110 و 125 سی سی به تولید رسیده است، همچنین در سیستم مدیریت سوخت رسانی هم شاهد مدل های کاربراتور و انژکتور می باشیم، هوندای ویو در سال 2006 یک فیس لیفت موفق شد که در اروپا و آسیا علاقه مندان به موتور سیکلت های این چنینی از طراحی و فلاپ های جدید آن لذت بردند و در سال 2007 هم به سفارش اروپاییان و توسط آنها سیستم انژکتور جانشین کاربراتور ویو شد، اتفاقی که پس از این ماجرا به وقوع پیوست همینطور اضافه شدن طرفداران این مارکت بود، ویو همینطور محبوب بود حالا دیگر تکنولوژی PGM-FI هم اضافه شد تا دیگر مهر تاییدی بر همه صحبت های بالا بزند.

در این مطلب ما یک روز با موتور سیکلت هوندای ویو انژکتور که در حال حاضر جزو بهترین ها در کلاس خود می باشد، در تهران گشت و گذاری کردیم و دوست داریم تا این موتور معروف و در عین حال محبوبی را که به تازگی وارد شده خدمت شما دوستان و خوانندگان عزیز معرفی کنیم، اگر به کشور تایلند سفر کرده باشید این موتور را به کرات خواهید دید چراکه اکثرا خانم های تایلندی این موتور سیکلت را سوار می شوند، قطعا موتور سیکلت های زیادی را شبیه به این موتور سیکلت دیده اید اما ویو در نظر همه یک قصه ای متفاوت دارد و اینکه نامی را که یدک می کشد خودش امتیازی است برای این موتور سیکلت چراکه هوندا بدون شک در هر کلاسی جزو بهترین هاست.

این موتور سیکلت را می توان به جرات یک اتفاق خوب برای ویو دانست و برای این حرف هم سندی بسیار محکم وجود دارد و سند این حرف خود موتور است!! طراحی جدید در کنار سیستم سوخت رسانی جدید و ... دال بر همین نکته دارد، طراحی چراغ های این موتور سیکلت که کلا نسبت به قبل تغییر کرده است و درون چراغ جلوی ویو جدید دیگر شاهد دو لامپ هستیم و بالای آن هم یک نئون مشکی کوچک قرار گرفته است، رنگ بندی سفید و طلایی هم دیگر زیبایی موتور سیکلت و آنچه را باید قطعا تایید کرد راهنمای جلوی آن است که در بهترین جای موتور سیکلت با ظرافت خاصی جاسازی شده است.

شک نکنید که اگر هر رینگ دیگری به جای رینگ های 8 بازوی Racing Boy برای این موتور سیکلت در نظر گرفته می شد آن را زیر سوال می برد و دیگر مانند حال زیبایی نداشت این نکته را علاقه مندان زیادی به موتور سیکلت با دیدن آن اظعار کردند که طراحی ویو انژکتور بدون نقص است چراکه پایه و اساس کار دست نخورده باقی مانده و اصلاحات و بهینه سازی انجام شده است که الحق موثر بوده است، شاید جالب توجه باشد که درصد زیادی از طراحی این موتور سیکلت کار چینی ها بوده است، طراحی که در همه نشریات از آن به عنوان طراحی خوب و منحصر بفرد و اصولی صحبت شده است و قطعا شرکت های متفرقه هم از آن تولید خواهند کرد و به زودی این نکته را خواهید دید...

این موتور سیکلتی که پیش رو داریم در 4 رنگ سفید- مشکی – قرمز و آبی به تولید رسیده است تکنولوژی موتوری آن هم برای تایلند است و البته این نکته هم گفتنی است که این موتور سیکلت در آن کشور نیز به تولید می رسد و تایلندی ها و چینی ها در تولید ویو هوندا نقش بسزایی دارند البته شرکت مادر و مهندسان ژاپنی هوندا همگی آنها را حمایت می کنند و این می شود که به یکباره شما شاهد موتور سیکلتی این چنینی باشید.

پیشرانه تک سیلندر این موتور حجمش 124.9 سی سی است و می تواند قدرت 9.18 اسب بخار را در 7500 دور تولید کند، جعبه دنده این موتور سیکلت هم مانند دیگر مدل ها 4 سرعته است که از عملکرد بسیار خوبی نیز برخوردار است، کمک فنرهای جلوی این ویو تلسکوپی جدید و کمک های عقب نیز به انتخاب مالک از برند YSS استفاده شده است چراکه ما در خطوط بالا هم گفتیم که این موتور به دست زنان تایلندی و کلا برای تک سرنشین است و قطعا همچنین گزینه ای باعث می شود تا کمک های عقب آن طور که باید نباشند و بعد از چند وقت شاهد افت آنها نیز هستیدف حال دیگر در این قسمت این موتور سیکلت عالیست و می توانیم بگوییم ایرادی هم در کار نیست!

سیستم سوخت PGM FI برای این موتور یعنی برگ برنده آن و باعث شده است تا شتاب آن برتر از گذشته شود، این موتور تک سیلندر 2 سوپاپه چهرازمانه هوا خنک دیگر با این حجم 125 سی سی در شرایط ایده آلیست که می تواند این شتاب و سرعت و بازدهی را داشته باشد، قطر سیلندر در کورس پیستون این پیشرانه 52.4 در 57.9 می باشد و کمپرس این موتور 9.3 به 1 است به هر حال این پیشرانه با هر قدرتی و هر راندمانی درون شاسی steel tube این موتور سیکلت اسیر شده است، دیگر اینکه اگر بخواهیم از نکات مثبت این موتور سیکلت بگوییم باید به ترمز دیسکی Nisin در قسمت جلو اشاره کنیم که خودش دیگر نیازی به گفتن ندارد.

سیستم سوختی که برای این موتور سیکلت در نظر گرفته شده است آنچه است که زندگی و خط مشی این موتور سیکلت را با سایر رقبایش تمیز می دهد و اگر دقت کرده باشید در قسمت بالای انجین بر روی فلاپ ها دریچه هایی برای خروج هوا وجود دارد پس این بار دیگر انجین از اهمیت بالاتری نسبت به مدل های قبل برخوردار است، باید بگوییم که کامپیوتر این موتور سیکلت بسیار دقیق سیستم سوخت را پشتیبانی می کند تا با کمترین مقدار مصرف سوخت بتواند بیشترین بازدهی را داشته باشد این هم امتیازی دیگر...

این امتیاز را نیز باید به مجموع امتیازات ویو جدید اضافه کرد، این موتور سیکلت تا به اینجای کار در خیابان ها زیاد دیده نشده است اما مطمئن باشید که اگر به صورت انبوه وارد کشور شود مطمئنا در مدت کوتاهی بازار موتور سیکلت را از رقیب اصلی اش یعنی گالکسی باز پس می گیرد و هوندای ویو به روزهای طلایی خود باز می گردد اما همه چیز منوط به وارد شدن انبوه این موتور سیکلت است که اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد وضعیت فروش اینگونه موتور سیکلت ها بازار کلی موتور سیکلت را تحت الشعاع خود قرار خواهد داد و اینکه تغییرات خوبی ثمره کار است، در پایان از آقای حامد فرهادی جهت در اختیار گذاشتن موتور سیکلتشان نهایت تشکر را داریم.

تمامی عکس ها

منبع:کار ان پی

قیمت این موتور سیکلت در تاریخ 1391 تابستان به 4 میلیون و 300 هزار تومان افزایش پیدا کرده است که البته در حا حاضر برای یک موتور اصل خوب و بدون ایراد با پلاک ملی باید همچین قیمتی را پرداخت نمود !

کاوه
23-05-1391, 12:38 بعد از ظهر
منم هوندا ویو انژکتور داشتم قبل الانم گالگسی دارم
موتور خیلی خوب و نرمی هست اما گالگسی نسبت به این عضلانی تره و سواریش جالب تره

imported_Alireza
23-05-1391, 01:18 بعد از ظهر
اما خوب یه امتیاز خیلی مهم این موتور انژکتور بودنش هست

SJY DANGER
24-05-1391, 05:07 قبل از ظهر
اما خوب یه امتیاز خیلی مهم این موتور انژکتور بودنش هست

انژکتور چي هست؟؟

imported_Alireza
21-10-1391, 11:51 بعد از ظهر
یه سیستم سوخت رسانی هستش که از کاربرات جدید تر و بهتره
پولدار شدیم یه دونه از این ها میخریم !

imported_shahram
22-10-1391, 02:50 بعد از ظهر
ایول داداش باز هم عشق ویو داره.

imported_Ali.k
22-10-1391, 10:05 بعد از ظهر
انژکتور کارش اینه که بنزین رو به صورت پودر میپاشه برای احتراق که در این صورت مصرف سوخت بسیار کم میشه
اما کاربرات سوخت رو به صورت مدام و سوزنی میریزه برای احتراق

imported_Alireza
19-11-1391, 10:44 بعد از ظهر
اخرین قیمتی که شنیدم که البته نمیدونم واقعیت داره یا نه 7 میلیون بوده که 100% با بالارفتن قیمت بنزین باز هم قیمتش افزایش پیدا میکنه !
با این وضغ فکر کنم تا چند سال و چند سال آینده در حسرت آه اندوه این موتور خواهم ماند !

imported_shahram
23-11-1391, 12:03 قبل از ظهر
بله داداش منم همین فکرو میکنم که بنزین هم بالا میره.

imported_Alireza
24-12-1391, 02:26 بعد از ظهر
بله داداش منم همین فکرو میکنم که بنزین هم بالا میره.

8 میلیون ! بزن دست قشنگه رو

sabori
12-01-1392, 02:18 قبل از ظهر
دوستان قیمت را ندارید

همین عکس پست 61

imported_foadnnsj
16-02-1392, 09:01 قبل از ظهر
واقعا چیز جالبیه یکی از بچه ها نارنجیشو داره اگه تونستم عکساشو میزارم

از کبیر من که خیلی نرم تره اما شتابشو نمیدونم بیشتره یا نه
در کل ادم نگاش میکنه میفهمه مرغوب تره

Ali
16-02-1392, 11:05 قبل از ظهر
واقعا چیز جالبیه یکی از بچه ها نارنجیشو داره اگه تونستم عکساشو میزارم

از کبیر من که خیلی نرم تره اما شتابشو نمیدونم بیشتره یا نه
در کل ادم نگاش میکنه میفهمه مرغوب تره

درسته واقعا ویو اصل و گالکسی از نظر نرمی و سرو صدا و کیفیت و... از زمین تا اسمون با طرح فرق دارند.

sabori
27-02-1392, 01:26 قبل از ظهر
دوستان 2 ماه گذشت
الان کسی قیمت نداره؟

alireza.gsx
27-02-1392, 03:43 قبل از ظهر
صفرش حدود 10 تومنه

mentiroso
27-02-1392, 08:07 قبل از ظهر
من داشتم...همین امسال با کلی بدبختی مدل 90 رو فروختم 4 تومن...موتور نرمی هست و کم مصرف..ولی من کاربرات رو ترجیح میدم دلیلشم اینه که خرید و فروش کابرات راحت تره و وسایل و فلاپاشم فراوون ..

sabori
27-02-1392, 02:59 بعد از ظهر
من داشتم...همین امسال با کلی بدبختی مدل 90 رو فروختم 4 تومن...موتور نرمی هست و کم مصرف..ولی من کاربرات رو ترجیح میدم دلیلشم اینه که خرید و فروش کابرات راحت تره و وسایل و فلاپاشم فراوون ..

من تعریفش را زیاد شنیده بودم منظورم انژکتوریه
مدل 90 صفرش هم 6 تومن گیر اوردم
شما اینجور گفتی به شک افتادم

mentiroso
27-02-1392, 03:45 بعد از ظهر
من تعریفش را زیاد شنیده بودم منظورم انژکتوریه
مدل 90 صفرش هم 6 تومن گیر اوردم
شما اینجور گفتی به شک افتادم

شک نکن و نخر..اگه انژکتور بهتره پس چرا ویو 89 رو 8 تومن میفروشن...؟؟!؟!؟انژکتور 100% بهتر ولی نه تو ایران که جا نیوفتاده..اگه میخای نگه داری بگبر ولی دیگه مال خودته..در ضمن موقع شستن زیر هواگیر جلو رو با پلاستیک بپوشون چون سیستم انزکتورش اونجاست !!!!!!در ضمن عین این طرح ایرانیها پیشروها هست.حواست باشه کمکش فابریک باشه.چون معمولا از این معمولی ها میندازن .

HONDA-WaveS
28-09-1392, 05:16 قبل از ظهر
سلام کسی میدونه Wave انژکتوری صفر کجا گیر میاد؟؟؟؟ قیمت چنده الان؟؟؟

Afshin007
28-09-1392, 06:23 قبل از ظهر
الان موتورایی ویوی مثل گلکسی و تی وی اس راکز خیلی رو بورس ترن نسبت به این ولی اگه همجین جیری که شما میخای گیر اومدنی باشه باید بری گمرک تازه باید بیعانه بدی واست بیارن ////

erfi_747
21-02-1393, 09:52 بعد از ظهر
من یکی از فیلماشو دیدم تو you tube یارو باهاش 150 تا داشت میرفت!!! میخواستم ببینم واقعا میشه با ویو اصل 150 تا رفت ؟!

VAHID
22-02-1393, 07:16 قبل از ظهر
من یکی از فیلماشو دیدم تو you tube یارو باهاش 150 تا داشت میرفت!!! میخواستم ببینم واقعا میشه با ویو اصل 150 تا رفت ؟!

شاید بره ولی تو این سرعت هیچ کنترلی رو موتور ندارید و موتور رو هواس

erfi_747
17-03-1393, 12:07 بعد از ظهر
موتور من که بترکونه 85 تا میره همش .. دو ترک بخوام برم 65 تا 70 تا .. انگار نه انگار که 125 سی سیه .. در عوض دنده هارو وحشتناک پر میکنه .. خیلی سریع تر از ویو های دیگه اما تاپ اسپیدش از ویو های دیگه کمتره .. من دوستمم ویو داره باهاش دو ترک بودیم 100 تا میرفتم .. نمیدونم مال من چرا اینجوریه .. انگار واسه مسابقات درگ تنظیم شده :j

مهدی63.
17-02-1394, 10:23 بعد از ظهر
با سلام میخواسم بدونم چرا سدییچ روکه بازمیکنی همه چراغا روشن میشه؟میشه کاریش کرد؟واسه باطری ضرر نداره؟

مهدی63.
17-02-1394, 10:29 بعد از ظهر
الان قیمت صفرش چنده؟اصفهان که هیچکی نداره همه هم میگن نخر خوب نی!!!!بی زحمت جوابموبدین

mahvash2006
06-05-1394, 09:59 بعد از ظهر
۹۲۰۰ در ۴ رنگ

فرنام
06-05-1394, 11:03 بعد از ظهر
به نظرم جی تی زیباتره ...

ali313
28-06-1394, 12:04 قبل از ظهر
بچه ها یه مدل 84 هست--تو فکرشم بخرم..
چه جوریه؟ مدلش پایینه..اذیت نمیکنه؟
شتابش که خوبه؟

hosseinm
30-06-1394, 09:43 بعد از ظهر
موتور من که بترکونه 85 تا میره همش .. دو ترک بخوام برم 65 تا 70 تا .. انگار نه انگار که 125 سی سیه .. در عوض دنده هارو وحشتناک پر میکنه .. خیلی سریع تر از ویو های دیگه اما تاپ اسپیدش از ویو های دیگه کمتره .. من دوستمم ویو داره باهاش دو ترک بودیم 100 تا میرفتم .. نمیدونم مال من چرا اینجوریه .. انگار واسه مسابقات درگ تنظیم شده :j

100% دنده عقبش بزرگتر از استاندارد هست, تعداد دنده عقب و جلو خودتو بشمار, دنده های دوستتم بشمار بعد برو مقایسه کن, یا دنده جلو شما کوچکتر از استاندارد هست یا دنده عقب بزرگتر, همونو که اصلاح کنی درست میشه.

majid1984
01-08-1394, 06:07 قبل از ظهر
قیمت هندا ویو انژکتور صفر خشک 94 الان 8600000

ali dalton
06-01-1395, 12:05 بعد از ظهر
موتور با كيفيت و عالي هست
چون ژاپنيه
يكي از دوستان داره
مصرف صدي يك هست اينجورى كه دوستمون ميگفت
ترمز هاش با كيفترين ترمز از بهترين برند جهان nisin هست
چهار دنده هست و كمك فنر عقبش Yss هست كه كيفيت عالي داره ولي نميدونم چرا گازي نيست
شتابش بهتر شده اونم به خاطر انژكتور بودنش
ولي به خدا اينقدر گرون نميرزه نه اين موتور بلكه بقيه موتور ها هم همين طور

mentiroso
11-04-1395, 05:55 بعد از ظهر
مدل جدید ویو اتاق جدید به هیچ وجه کیفیت سری قدیمی رو نداره

amintajer
11-05-1396, 11:13 قبل از ظهر
سلام دوستان
يه مدته اين موتور بد رفته تو مخم
سوارش شدم
دو ترك (٧٣/٤كيلوي هر نفر)
١٣٠ تا تاپ زدم باهاش هيچ صدايي ازش در نيومد هيچ لرزشي هم نداره ترمز عقب ضعيف بود ولي ترمز جلو عالي
دنده ها فوق العاده نرم و بي صدا
ديزاين و هندلينگ فوق نرم و عالي پشت موتور اصلا نميكشه
نور اتوماتيك روشن و خاموش ميشه
لايت فوق العاده زيبا تو شب
صندلي عالي فوق نرم و بزرگ
صندوق باكس بسيار جا دار
از همه لحاظ اين موتور عاليه فقط يه مشكل داره كه الكي قيمتش بالاست قيمت رو پايه ٦ تومن ميارزه نه ١٠/٥ ميليون تومنننننن زياده الكيه

aidin m
04-08-1396, 02:02 قبل از ظهر
سلام به همه خداییش ادم پستهای این تایپیکهارو میخونه دیوونه میشه از اولین پست که قیمت موتورو زده 2.700 تا پست اخر که زده دهو نیم اونم همش تو پنج سال ای خدا کل دنیا یه چیزی میاد گرونه و رفته رفته قدیمی میشه و ارزون تو کشور ما سالی دو برابر مخصوصا ماشین و موتور به بهونه تحریم و گرون شدن دلار یه شبه ماشینو موتور چند برابر شد حالا که مثلا تحریمارم ورداشتن نه دلار ارزون شد نه ماشینو موتور بلکه همونجوری روز به روز گرونتر میشه الان ترامپ دوباره میخواد تحریم کنه احتمالا بشه ویو بیست سی ملیون ولی همونجوری تحریم بهتره لا اقل دیگه انقدر گرون میشه که کسی زورش نرسه بخره ولی یه چیز دیگه ام هست این مردم ما ماشینو موتور هر چقدرم گرون شه بازم برای خرید صفر ثبت نام میکنن و تو صف وایمیسن من موندم اینهمه پولو از کجا میارن چهل ملیون برا یه 206 ده ملیونی میدن من که خودم به شخصه تا حالا تو عمرم نه ماشین و نه موتور صفر نتونستم بخرم اگه پولشم ادم داشته باشه چجوری دلش میاد دهو نیم بابت یه موتور ساده بیکلاج پول بده تازه مطمعنم از پست اخر تا الان گرونترم شده این پست اخرم برا چند ماه پیشه